Chojnice 19.08.2017
Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
100 m K
1 s 1 14.14 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM +0.5 V B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
2 s 1 14.48 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +0.5 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
3 s 1 14.92 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +0.5 --
4 s 1 15.36 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U14 WN +0.5 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!
1 s 2 14.17 LEWANDOWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN +1.7 V
2 s 2 14.37 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.7 V GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
3 s 2 14.41 STYCZEŃ Alicja MKS Truso Elbląg 2004 U14 WN +1.7 V LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!
4 s 2 14.42 ORZŁOWSKA Wiktoria UKS Lipusz 2004 U14 PM +1.7 V KRASKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
5 s 2 15.47 SIUDYM Karolina UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.7 -- #
1 s 3 14.73 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2021 5 LDK!
2 s 3 15.29 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2021 5 LDK!
3 s 3 15.93 SKALSKA Kamila UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2127/18 2020 BEZ LDK!
4 s 3 17.42 KARCZYŃSKA Marianna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +1.3 -- # LDK!
1 s 4 14.95 GRZELAK Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U14 PM +1.5 -- B.D. # BEZ
2 s 4 15.52 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2019 BEZ LDK!
3 s 4 15.62 FIJAK Julia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.5 -- GOLJANEK Janusz Z/2132/18 2019 BEZ LDK!
4 s 4 15.79 ŁANGOWSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +1.5 -- # LDK!
5 s 4 15.88 CZERWIŃSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +1.5 -- B.D. # LDK!
6 s 4 15.93 JANUSZEWSKA Jagoda MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2004 U14 PM +1.5 -- LDK!
1 s 5 13.07 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U18 KP +1.2 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
2 s 5 14.02 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2004 U14 ZP +1.2 V SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023
3 s 5 14.34 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +1.2 V B.D. B.D. # LDK!
4 s 5 14.76 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +1.2 -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/4882/18 2024 LDK!
1 s 6 14.37 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U14 WN +0.4 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
2 s 6 14.65 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +0.4 --
3 s 6 14.67 KABA Sandra ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM +0.4 -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
4 s 6 14.68 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP +0.4 -- GIERASIMCZYK Anna 3 LDK!
5 s 6 15.12 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +0.4 -- GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2019 4
6 s 6 15.45 SKWIERAWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM +0.4 -- # LDK!
1 s 7 13.74 FRĄCZAK Hanna UKL Feniks Świdwin 2004 U14 ZP +1.5 IV PIOTROWSKI Kamil 3 LDK!
2 s 7 13.91 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM +1.5 V LDK!
3 s 7 13.95 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.5 V LDK!
4 s 7 14.16 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 2002 U16 KP +1.5 V JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2023 BEZ LDK!
5 s 7 14.28 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +1.5 -- #
1 s 8 13.55 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
2 s 8 13.71 SKALIJ Kinga MKS Truso Elbląg 1999 U20 WN +0.3 IV
3 s 8 13.86 BUJALSKA Julia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN +0.3 V LDK!
4 s 8 13.88 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U14 PM +0.3 V B.D. B.D. # 3 LDK!
5 s 8 14.21 SOBOLEWSKA Marta AML Słupsk 2002 U16 PM +0.3 V LDK!
6 s 8 14.59 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U16 WN +0.3 -- LDK!
1 s 9 13.26 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U16 PM +0.9 IV B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!
2 s 9 13.30 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP +0.9 IV KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024
3 s 9 13.48 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U18 ZP +0.9 IV
4 s 9 13.64 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP +0.9 IV JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
5 s 9 13.78 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 2003 U16 PM +0.9 IV B.D. 4 LDK!
1 s 10 12.72 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS +0.5 II CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
2 s 10 13.31 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.5 IV # LDK!
3 s 10 13.34 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U14 PM +0.5 IV PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
4 s 10 13.35 PIECUCH Marta RKS Rumia 2003 U16 PM +0.5 IV LDK!
5 s 10 13.58 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2024 BEZ
6 s 10 13.67 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 2002 U16 PM +0.5 IV LDK!
1 s 11 12.88 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U18 PM +1.3 III
2 s 11 12.96 SIEG Weronika CMKL Człuchów 2002 U16 PM +1.3 III #
3 s 11 12.98 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 2002 U16 PM +1.3 III
4 s 11 13.15 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM +1.3 III B.D. B.D. 2 LDK!
5 s 11 13.20 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM +1.3 III LDK!
300 m K
1 s 1 45.40 FRĄCZAK Hanna UKL Feniks Świdwin 2004 U14 ZP IV PIOTROWSKI Kamil 3 LDK!
2 s 1 50.37 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 2006 U12 PM -- BODZIAK Igor BEZ LDK!
3 s 1 53.86 SKWIERAWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- # LDK!
4 s 1 60.15 KARCZYŃSKA Marianna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- # LDK!
1 s 2 46.00 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2019 4
2 s 2 47.24 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U14 PM V KRÓL Krzysztof B.D. # Z/0772/18 2023 LDK!
3 s 2 47.27 STRZELECKA Oliwia MKS Święc Sławno 2004 U14 ZP V KAPAŁA Leszek # Z/5263/21 2021
4 s 2 48.29 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- #
5 s 2 53.54 FOLCZYŃSKA Aleksandra MKS Truso Elbląg 2004 U14 WN -- LDK!
6 s 2 54.67 CZERWIŃSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- B.D. # LDK!
1 s 3 49.00 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. # Z/4882/18 2024 LDK!
2 s 3 52.40 MAJCHRZAK Zuzanna LUKS Start Nakło 2003 U16 KP -- LDK!
3 s 3 53.52 ŁANGOWSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- # LDK!
4 s 3 54.61 GRZELAK Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U14 PM -- B.D. # BEZ
5 s 3 55.11 JANUSZEWSKA Jagoda MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2004 U14 PM -- LDK!
1 s 4 47.79 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
2 s 4 48.55 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!
3 s 4 48.64 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!
4 s 4 48.73 SZCZEPAŃSKA Maja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U14 PM -- B.D. B.D. # LDK!
5 s 4 50.26 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 2004 U14 PM -- # LDK!
1 s 5 43.36 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!
2 s 5 43.90 OSIOWY Marcelina CMKL Człuchów 2003 U16 PM III #
3 s 5 45.65 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV LDK!
4 s 5 46.03 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV LDK!
5 s 5 46.78 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V
1 s 6 42.55 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK!
2 s 6 43.75 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
3 s 6 44.89 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. #
4 s 6 46.75 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
5 s 6 49.28 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U14 PM -- B.D. B.D. # 3 LDK!
1 s 7 41.65 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U16 PM II LDK!
2 s 7 42.10 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!
3 s 7 42.26 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024
4 s 7 42.34 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U16 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!
5 s 7 43.79 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
600 m K
1 s 1 1:52.97 BALICKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP --
2 s 1 1:54.65 KLOSKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2002 U16 PM --
3 s 1 1:54.98 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
4 s 1 1:59.17 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
5 s 1 1:59.58 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN --
6 s 1 1:59.97 RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna 4 LDK!
7 s 1 2:06.75 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
1 s 2 1:50.22 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U14 PM -- # LDK!
2 s 2 1:50.31 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U18 KP -- B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
3 s 2 1:52.71 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
4 s 2 1:54.55 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- LDK!
5 s 2 1:54.70 BONIECKA Kamila UKS Wiking Rychnowy 2005 U14 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1733/18 2018 BEZ
6 s 2 1:55.17 SZOPIŃSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 2001 U18 WN --
7 s 2 1:55.24 DOLNA Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. BEZ LDK!
8 s 2 1:55.91 KOSIARKIEWICZ Martyna UKS Wiking Rychnowy 2005 U14 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1738/18 2019 5
1 s 3 1:46.33 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP V GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!
2 s 3 1:48.88 CHUDZIK Paulina RKS Rumia 2002 U16 PM V LDK!
3 s 3 1:51.59 KRAUSE Wiktoria UKS Wiking Rychnowy 2001 U18 PM --
4 s 3 1:51.72 SPRENGER Amelia CMKL Człuchów 2003 U16 PM -- BODZIAK Igor 4 LDK!
5 s 3 1:52.00 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U16 PM --
6 s 3 1:53.71 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
7 s 3 1:55.75 TESKA Daria UKS Jedynka Reda 2003 U16 PM -- LDK!
8 s 3 1:56.68 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2024 4 LDK!
1 s 4 1:32.30 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993 Sen PM --
2 s 4 1:38.71 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 1997 U23 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2021 1
3 s 4 1:39.30 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1987 Sen PM --
4 s 4 1:40.38 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP III B.D. # LDK!
5 s 4 1:41.76 SITKO Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2003 U16 PM III
6 s 4 1:42.79 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 1999 U20 ZP --
7 s 4 1:45.59 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
8 s 4 1:46.30 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U16 PM V B.D. # 3 LDK!
9 s 4 1:47.17 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U16 PM V MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
10 s 4 1:47.48 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2001 U18 PM -- LDK!
1000 m K
1 s 1 3:10.75 CIEĆWIERZ Julia GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/3327/17 2018 3
2 s 1 3:14.39 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!
3 s 1 3:16.60 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
4 s 1 3:17.90 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
5 s 1 3:18.83 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/3799/17 2021
6 s 1 3:36.03 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 2001 U18 KP --
7 s 1 3:42.09 LIPSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2001 U18 WN --
8 s 1 3:51.16 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
1 s 2 2:55.85 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2119/15 2023
2 s 2 2:58.74 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM II #
3 s 2 2:59.29 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. # Z/1202/14 2023 LDK!
4 s 2 3:00.01 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!
5 s 2 3:05.75 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM -- B.D. #
6 s 2 3:07.17 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP -- B.D. # 1
7 s 2 3:12.30 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U20 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
8 s 2 3:14.15 DAWIDOWSKA Ewa AML Słupsk 1998 U20 PM -- LDK!
9 s 2 3:18.48 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
10 s 2 3:29.61 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0885/17 2020 BEZ
  s 2 DNF LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK!
80 pł K
1 s 1 13.11 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM +0.4 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!
2 s 1 13.39 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP +0.4 IV # LDK!
3 s 1 14.13 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM +0.4 V B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!
4 s 1 14.80 KOSZAŁKA Martyna KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +0.4 V GELO Krystyna 5 LDK!
5 s 1 16.75 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM +0.4 -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz # 4 LDK!
1 s 2 14.33 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.9 V #
2 s 2 14.35 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U16 PM +1.9 V GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!
3 s 2 14.58 KACZOR Weronika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.9 V ŁOŚ Dariusz Z/0128/16 2017 5
4 s 2 14.67 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.9 V B.D. # BEZ LDK!
5 s 2 15.14 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +1.9 -- GELO Krystyna BEZ LDK!
6 s 2 16.64 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 2004 U14 PM +1.9 -- B.D. GELO Krystyna 4 LDK!
1 s 3 12.89 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.1 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
2 s 3 13.58 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U16 WN +1.1 IV
3 s 3 13.66 BARANOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM +1.1 IV
4 s 3 13.78 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U16 PM +1.1 IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
200 m pł K
1 s 1 32.43 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U16 PM +1.4 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
2 s 1 32.64 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 2002 U16 PM +1.4 IV B.D. # 4 LDK!
3 s 1 38.59 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 2004 U14 PM +1.4 -- B.D. B.D. # 4 LDK!
1 s 2 31.15 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM +1.5 II PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!
2 s 2 33.06 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP +1.5 IV # LDK!
3 s 2 33.32 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U16 WN +1.5 IV
4 s 2 35.36 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.5 V B.D. # BEZ LDK!
5 s 2 37.36 WOJCIECHOWSKA Ewelina KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +1.5 -- GELO Krystyna BEZ LDK!
  s 2 DNF HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM +1.5 -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz # 4 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.67 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024
2 f 1 1.61 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2021 3
3 f 1 1.58 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III B.D. #
4 f 1 1.55 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM III #
5 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!
6 f 1 1.45 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM IV #
7 f 1 1.45 GRABOWSKA Aleksandra AML Słupsk 2002 U16 PM IV LDK!
8 f 1 1.45 KOWALCZYK Aleksandra SKLA Sopot # 2004 U14 PM IV
9 f 1 1.45 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!
10 f 1 1.30 MICHALSKA Marta KL Lechia Gdańsk 2003 U16 PM --
W dal K
1 f 1 5.65 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP +0.3 II
2 f 1 5.16 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U18 ZP +0.5 III
3 f 1 4.91 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +0.7 IV B.D. #
4 f 1 4.84 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.8 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
5 f 1 4.80 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U16 WN +1.2 IV
6 f 1 4.74 SZLASKA Nikola UKS Ekoludek Szczenurze 2002 U16 PM +1.1 V B.D. Z/2893/16 2017 4
7 f 1 4.63 BARABASZ Aleksandra AML Słupsk 2001 U18 PM +1.2 -- B.D. 3
8 f 1 4.58 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U16 PM +1.7 V GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!
9 f 1 4.50 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.4 V KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2021 3
10 f 1 4.40 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U14 PM +1.4 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
11 f 1 4.32 HLIWA Agnieszka AML Słupsk 2002 U16 PM -1.5 -- LDK!
12 f 1 4.30 ŚMIECHOWSKA Weronika UKS Ekoludek Szczenurze 2004 U14 PM +1.5 -- B.D. B.D. BEZ
13 f 1 4.29 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U16 PM +1.3 -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!
13 f 1 4.29 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.2 -- #
15 f 1 4.27 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM +1.7 -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
16 f 1 4.24 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.4 -- #
17 f 1 4.21 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.7 --
18 f 1 4.18 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.2 -- #
19 f 1 4.16 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 2004 U14 PM +1.7 -- B.D. GELO Krystyna 4 LDK!
20 f 1 4.05 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +0.5 -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
21 f 1 3.98 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2021 5 LDK!
22 f 1 3.83 FIJAK Julia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.7 -- GOLJANEK Janusz Z/2132/18 2019 BEZ LDK!
23 f 1 3.76 KABA Sandra ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM +1.5 -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
24 f 1 3.68 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2019 BEZ LDK!
25 f 1 3.54 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.5 -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2024 5
26 f 1 3.39 SKALSKA Kamila UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2127/18 2020 BEZ LDK!
27 f 1 2.92 BARANOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 2002 U16 PM +1.4 --
  f 1 NM SIUDYM Karolina UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.0 -- #
Kula (3) K
1 f 1 11.95 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
2 f 1 11.44 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024
3 f 1 10.37 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024
4 f 1 10.31 KOZIEŁ Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP IV
5 f 1 10.27 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL IV #
6 f 1 9.87 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U16 PM IV B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK!
7 f 1 9.80 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV LDK!
8 f 1 9.28 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U16 KP V GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!
9 f 1 8.10 GRABOWSKA Aleksandra AML Słupsk 2002 U16 PM -- LDK!
10 f 1 7.60 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U16 KP -- # LDK!
11 f 1 6.71 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 2001 U18 KP -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.62 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024
2 f 1 28.33 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U14 PM IV #
3 f 1 21.19 KOSZAŁKA Martyna KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- GELO Krystyna 5 LDK!
4 f 1 18.35 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.95 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2024 2
2 f 1 29.83 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD IV ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024
Oszczep (500) K
1 f 1 48.16 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
2 f 1 39.98 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec 2001 U18 ZP III KOROL Andrzej Z/2883/16 2024
3 f 1 35.40 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2000 U18 WN IV #
4 f 1 34.00 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U16 PM IV B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK!
5 f 1 30.33 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!
6 f 1 29.28 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM V # LDK!
7 f 1 28.24 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 2004 U14 PM V B.D. GELO Krystyna 4 LDK!
8 f 1 25.27 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U12 PM -- WITEK Mirosław B.D. # Z/0019/18 2024 5 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 14:26.94 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP --
2 s 1 16:30.58 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 2002 U16 ZP III
3 s 1 16:56.66 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U16 PM III B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
4 s 1 21:20.64 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- #
100 m M
1 s 1 13.43 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM +1.5 --
2 s 1 13.86 PISZCZATYN Aleksander ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM +1.5 -- HERING Mateusz # BEZ LDK!
3 s 1 14.65 WALAS Julian UKS Otrębusy 2006 U12 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2021 LDK!
4 s 1 13.87 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U14 DS +1.5 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
5 s 1 15.87 NADSTAWNY Maciek UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5107/18 2021 BEZ LDK!
1 s 2 11.90 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +0.3 IV # LDK!
2 s 2 12.26 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP +0.3 -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
3 s 2 12.52 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM +0.3 -- B.D. Z/2972/16 2022
4 s 2 13.38 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +0.3 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna # , Z/1538/16 , 2022 4 LDK!
5 s 2 13.64 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +0.3 -- LDK!
6 s 2 16.74 SUCHAŃ Marcel UKS Otrębusy 2006 U12 MZ +0.3 -- #
1 s 3 11.92 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U18 PM +1.5 IV BOGUSZ Igor # Z/3230/16 2018 4
2 s 3 12.51 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +1.5 V URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
3 s 3 13.24 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!
4 s 3 15.04 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk # 2006 U12 PM +1.5 -- DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!
5 s 3 15.08 KARPIŃSKI Oliwier MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP +1.5 -- KAPAŁA Leszek Z/0514/18 2019 BEZ
6 s 3 16.74 CHORZĘPA Wojciech SL GKS Olsza Olszyna 2006 U12 DS +1.5 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3927/17 2022 BEZ LDK!
1 s 4 12.18 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U16 PM +0.3 IV # LDK!
2 s 4 12.33 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U16 PM +0.3 V # LDK!
3 s 4 12.58 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +0.3 V ŚCIGAŁA Janusz # Z/0789/16 2021 4 LDK!
4 s 4 12.85 WERRA Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM +0.3 -- B.D. BEZ
5 s 4 12.88 DAMPC Marcin KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +0.3 -- LDK!
6 s 4 13.89 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN +0.3 -- LDK!
1 s 5 11.89 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 2002 U16 KP +0.6 IV # LDK!
2 s 5 11.94 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM +0.6 IV LDK!
3 s 5 12.24 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 --
4 s 5 12.26 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +0.6 -- LDK!
5 s 5 12.30 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +0.6 V #
6 s 5 12.66 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +0.6 V # LDK!
1 s 6 12.02 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 2000 U18 WN +1.3 IV
2 s 6 12.17 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +1.3 IV B.D. 4 LDK!
3 s 6 12.18 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +1.3 IV B.D. Z/5375/15 2023
4 s 6 12.26 SURZYN Mateusz MKS Junior Złocieniec 2002 U16 ZP +1.3 V LDK!
5 s 6 12.36 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U16 PM +1.3 V LDK!
6 s 6 12.66 JEREMICZ Michał SKLA Sopot 2001 U18 PM +1.3 -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. 4
1 s 7 11.52 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP +0.5 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2024 LDK!
2 s 7 11.83 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 s 7 11.87 SURZYN Michał MKS Junior Złocieniec 2000 U18 ZP +0.5 IV
4 s 7 11.97 WEYNA Marcin MKS Truso Elbląg 1999 U20 WN +0.5 IV
5 s 7 12.01 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +0.5 -- SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
6 s 7 12.39 KASPEROWICZ Patryk MKS Truso Elbląg 2000 U18 WN +0.5 --
1 s 8 10.70 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.9 I #
2 s 8 10.88 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP +0.9 I
3 s 8 11.23 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP +0.9 II
4 s 8 11.76 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U16 PM +0.9 IV DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!
5 s 8 12.26 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL +0.9 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2024 BEZ
  s 8 DNF FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM +0.9 -- B.D. 3
300 m M
1 s 1 38.77 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U16 PM III # LDK!
2 s 1 41.71 MATKOWSKI Michał UKS Piast Bolków 2001 U18 DS --
3 s 1 48.28 MIKIETIŃSKI Filip MLKS Baszta Bytów 2003 U16 PM --
1 s 2 42.67 KERSCHNIK Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy 2002 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3693/17 2018 BEZ
2 s 2 44.39 KUMISZCZA Cezary CMKL Człuchów 2005 U14 PM -- BODZIAK Igor 4 LDK!
3 s 2 45.16 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
4 s 2 47.23 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 2005 U14 PM -- # LDK!
5 s 2 47.51 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
6 s 2 47.99 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
1 s 3 39.53 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS IV B.D. B.D. # LDK!
2 s 3 39.99 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024
3 s 3 40.68 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2020 BEZ
4 s 3 41.31 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP V LDK!
5 s 3 41.99 TYRAWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN V
6 s 3 47.01 CHUDZIK Bartłomiej MKS Truso Elbląg # 2005 U14 WN --
1 s 4 37.58 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U18 PM -- LDK!
2 s 4 37.61 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -- # LDK!
3 s 4 38.31 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
4 s 4 43.43 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
  s 4 DNF FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
  s 4 DNF ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
1 s 5 36.89 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
2 s 5 37.62 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM -- LDK!
3 s 5 38.11 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- LDK!
4 s 5 38.38 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 2000 U18 WN --
5 s 5 39.88 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U16 ZP IV
6 s 5 51.26 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2021 5
600 m M
1 s 1 1:38.50 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 2003 U16 PM V #
2 s 1 1:44.73 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 2002 U16 PM --
3 s 1 1:45.40 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2024 BEZ
4 s 1 1:45.57 KUNICKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS --
5 s 1 1:46.73 SRTONGOWSKI Patryk GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM --
6 s 1 1:47.71 SOBAŃSKI Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
7 s 1 1:54.40 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 2004 U14 DS -- WÓJCIAK Tomasz # Z/1314/18 2020 BEZ LDK!
8 s 1 1:54.41 MOSTOWSKI Adrian MLKS Baszta Bytów 2004 U14 PM -- LDK!
1 s 2 1:22.53 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
2 s 2 1:24.20 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM --
3 s 2 1:26.47 GROTH Patryk GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1154/15 2019
4 s 2 1:26.64 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM --
5 s 2 1:27.51 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U16 ZP II
6 s 2 1:29.98 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III
7 s 2 1:31.35 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK!
8 s 2 1:31.46 IWAŃCA Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM III
9 s 2 1:32.32 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM --
10 s 2 1:33.60 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM IV
11 s 2 1:34.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!
12 s 2 1:35.91 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM -- LDK!
13 s 2 1:39.26 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM V B.D. BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:45.14 BIAŁAS Konrad LKS Zorza Gdynia 2000 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/3725/18 2018 3
2 s 1 2:48.25 RZENIECKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1948/15 2021 BEZ
3 s 1 2:49.96 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV
4 s 1 2:51.49 STRONGOWSKI Nikodem GKS Cartusia Kartuzy 2001 U18 PM --
5 s 1 2:54.55 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
6 s 1 2:57.20 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
7 s 1 2:57.97 PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
8 s 1 2:58.98 FICA Michał UKS Piast Bolków 2001 U18 DS --
9 s 1 2:59.71 SPERLING Arkadiusz SKL Filippides Starogard Gdański 1999 U20 PM --
10 s 1 3:08.44 POLEJOWSKI Przemysław GKS Cartusia Kartuzy 2002 U16 PM --
11 s 1 3:13.64 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U14 DS -- # LDK!
12 s 1 3:18.15 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM -- # LDK!
13 s 1 3:21.29 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk # 2003 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/4751/17 2023
14 s 1 3:51.78 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 2006 U12 ZP -- PIOTROWSKI Kamil BEZ LDK!
1 s 2 2:33.80 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo # 2001 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/1010/17 2019 2
2 s 2 2:34.21 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U20 WN --
3 s 2 2:34.99 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024
4 s 2 2:38.60 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 U23 PM -- GARSKI Dawid # Z/0360/13 2024
5 s 2 2:40.96 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U18 PM -- # LDK!
6 s 2 2:41.52 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk # 1999 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
7 s 2 2:43.39 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 1997 U23 PM -- B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
8 s 2 2:45.17 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2002 U16 PM IV
9 s 2 2:45.66 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN --
10 s 2 2:46.59 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM IV B.D. 4 LDK!
11 s 2 2:47.36 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV B.D. 3 LDK!
12 s 2 2:47.89 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV # LDK!
13 s 2 2:48.59 KIERSZTEJNA Bartosz UKS MOSiR Działdowo 1998 U20 WN --
14 s 2 2:50.20 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U16 PM V B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2024
15 s 2 2:54.45 MOSEJKO Maksymilian SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V
16 s 2 2:55.51 BENKA Jakub Akademia Biegowa Kartuzy # 2002 U16 PM V
17 s 2 3:03.64 SIEMIENIEC Olaf CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP --
18 s 2 3:03.97 TATYS Bartosz UKL Feniks Świdwin 2002 U16 ZP --
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.41 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +1.5 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna # , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!
2 s 1 17.85 KLEJMENT Paweł KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM +1.5 V LDK!
3 s 1 19.86 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +1.5 -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna # , Z/1538/16 , 2022 4 LDK!
4 s 1 19.92 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +1.5 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.86 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM +1.5 IV B.D. Z/2972/16 2022
2 s 1 16.67 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +1.5 -- B.D. Z/5375/15 2023
200 m pł M
1 s 1 28.91 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS +1.5 IV WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
2 s 1 28.97 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U16 KP +1.5 IV LDK!
3 s 1 31.67 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.5 -- # LDK!
4 s 1 31.69 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.5 -- ŚCIGAŁA Janusz # Z/0789/16 2021 4 LDK!
5 s 1 31.73 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U14 PM +1.5 -- KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
6 s 1 31.86 KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin # 2003 U16 ZP +1.5 -- LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
2 f 1 1.60 KLEJMENT Paweł KS Wejher Wejherowo 2002 U16 PM -- LDK!
3 f 1 1.55 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!
3 f 1 1.55 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK!
5 f 1 1.50 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
5 f 1 1.50 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 2005 U14 PM -- # LDK!
5 f 1 1.50 MICHAŁEK Alan SKLA Sopot 2002 U16 PM -- B.D. MICHAŁEK Piotr B.D. # BEZ
5 f 1 1.50 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna # , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!
9 f 1 1.50 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2021 5
10 f 1 1.40 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM --
11 f 1 1.40 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
12 f 1 1.35 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- LDK!
  f 1 NM PITUŁA Aleksander MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP --
W dal M
1 f 1 5.80 JEREMICZ Michał SKLA Sopot 2001 U18 PM +1.5 -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. 4
2 f 1 5.67 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 2002 U16 KP +1.7 V # LDK!
3 f 1 5.59 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U18 PM +1.4 -- BOGUSZ Igor # Z/3230/16 2018 4
4 f 1 5.57 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U16 PM +1.2 -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
5 f 1 5.53 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U16 KP +0.8 -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2024 3 LDK!
6 f 1 5.21 DAMPC Marcin KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +1.2 -- LDK!
7 f 1 4.30 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 2004 U14 MZ +1.3 -- LDK!
8 f 1 4.16 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!
9 f 1 3.98 WERRA Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM +1.4 -- B.D. BEZ
10 f 1 3.89 KARPIŃSKI Oliwier MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP +1.7 -- KAPAŁA Leszek Z/0514/18 2019 BEZ
11 f 1 3.86 WALAS Julian UKS Otrębusy 2006 U12 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2021 LDK!
12 f 1 3.80 HABER Emil UKS Otrębusy 2006 U12 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2133/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.73 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U14 PM +1.5 -- KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!
14 f 1 3.70 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk # 2006 U12 PM +1.4 -- DIAK Mateusz # Z/0087/21 2024 LDK!
15 f 1 3.31 NADSTAWNY Maciek UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5107/18 2021 BEZ LDK!
16 f 1 3.09 SUCHAŃ Marcel UKS Otrębusy 2006 U12 MZ +1.0 -- #
Kula (5) M
1 f 1 11.65 KOS Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V #
2 f 1 11.32 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024
3 f 1 10.62 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V
4 f 1 7.04 DUBIELECKI Mateusz UKS Otrębusy 2002 U16 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 15.19 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1998 U20 PM II
2 f 1 13.92 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 9.79 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2024 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 36.92 KOS Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM IV #
2 f 1 35.06 BŁASZKOWSKI Maciej UKS Lipusz 2002 U16 PM V #
3 f 1 33.04 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U16 PM V
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.83 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024
Dysk (2) M
1 f 1 27.35 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2024 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 54.18 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U16 KP III KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!
2 f 1 45.67 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U16 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024
3 f 1 41.46 FICNER Łukasz AML Słupsk 2002 U16 PM V LDK!
4 f 1 38.30 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 2002 U16 PM V
5 f 1 37.82 BACH Grzegorz SKLA Sopot # 2002 U16 PM V B.D. WERNER Bernard B.D. # , Z/3076/17 , 2024 LDK!
6 f 1 37.52 DWORAK Michał LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM V
7 f 1 35.52 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2021 4
8 f 1 31.39 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 2004 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024
9 f 1 29.32 KWIDZIŃSKI Karol KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- GELO Krystyna BEZ LDK!
10 f 1 21.84 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 47.83 SZPYTMA Jan MKS Junior Złocieniec 2001 U18 ZP IV
2 f 1 28.33 MAJCHRZAK Mikołaj LUKS Start Nakło 2001 U18 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.9153401851654 sekund