Toruń 26.08.2017
39. Memoriał Grzegorza Duneckiego
60 m K
1 s 1 8.13 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2023
2 s 1 8.53 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -0.3 -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
3 s 1 9.12 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -0.3 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
4 s 1 9.36 BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ -0.3 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
5 s 1 9.83 SZYKULSKA Aldona niestowarzyszona 1968 Masters -0.3 -- B.D. BEZ
6 s 1 10.02 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -0.3 -- B.D. # BEZ
7 s 1 10.28 SAMBOR Elżbieta niest. Olsztyn 1965 Masters WN -0.3 -- B.D. B.D.
100 m K
1 1 s 1 12.05 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -0.4 I LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 2 s 1 12.40 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP -0.4 II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 3 s 1 12.43 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -0.4 II ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
4 4 s 1 12.67 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.4 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2023 2
5 5 s 1 12.76 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -0.4 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
6 7 s 1 12.81 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP -0.4 III B.D. # 2 LDK!
7 9 s 1 12.93 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -0.4 III B.D.
1 6 s 2 12.81 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -1.0 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023
2 10 s 2 12.93 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP -1.0 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
3 14 s 2 13.14 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -1.0 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
4 17 s 2 13.38 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U14 LU -1.0 IV PRUSAKOWSKI Leon # 3 LDK!
5 18 s 2 13.39 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U16 KP -1.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
6 20 s 2 13.48 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -1.0 IV B.D. B.D. # LDK!
7 24 s 2 13.66 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM -1.0 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!
1 13 s 3 13.13 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -1.3 III #
2 15 s 3 13.15 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U16 KP -1.3 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
3 16 s 3 13.26 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP -1.3 -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2023 2
4 21 s 3 13.49 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.3 IV #
5 22 s 3 13.52 ELWART Wiktoria MKL Toruń 2000 U18 KP -1.3 IV
6 25 s 3 13.80 KRECZMER Marta KS Gwardia Piła 2002 U16 WP -1.3 IV MARCINIAK Roman # Z/0797/16 2020 4
  s 3 DQ ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -1.3 -- B.D. # 2 LDK!
1 19 s 4 13.48 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -0.3 IV LDK!
2 26 s 4 13.87 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM -0.3 V B.D. BEZ LDK!
3 29 s 4 14.08 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 2005 U14 KP -0.3 V B.D. 4 LDK!
4 30 s 4 14.09 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP -0.3 -- # LDK!
5 31 s 4 14.12 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U16 KP -0.3 V WOŹNIAK Jacek # Z/3342/17 2021 3 LDK!
6 32 s 4 14.13 WOJCIECHOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.3 V KACZOCHA Malwina B.D. # 5 LDK!
7 37 s 4 14.45 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ -0.3 V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
8 38 s 4 14.50 BŁAWAT Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.3 V B.D. # BEZ LDK!
1 28 s 5 14.00 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD 0.0 V
2 35 s 5 14.33 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM 0.0 V LDK!
3 39 s 5 14.52 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP 0.0 -- WIERZBICKI Dariusz BEZ LDK!
3 40 s 5 14.52 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ 0.0 -- LDK!
5 41 s 5 14.67 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 2004 U14 WN 0.0 --
6 46 s 5 15.40 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 2003 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel 4 LDK!
7 49 s 5 17.15 WITKOWSKA Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2003 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel BEZ LDK!
1 11 s 6 12.95 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP 0.0 III REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
2 27 s 6 13.90 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
3 33 s 6 14.20 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 V B.D. # LDK!
4 36 s 6 14.38 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U16 KP 0.0 V GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
5 42 s 6 14.95 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2005 U14 MZ 0.0 --
6 44 s 6 15.29 DĘBSKA Ada LUKS Strzałków 2003 U16 LD 0.0 --
7 45 s 6 15.40 SZYMAŃSKA Agata KM Aktywni Sochaczew 2001 U18 MZ 0.0 -- LDK!
1 43 s 7 15.14 BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ -0.6 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
2 47 s 7 15.96 SZYKULSKA Aldona niestowarzyszona 1968 Masters -0.6 -- B.D. BEZ
3 48 s 7 16.53 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ -0.6 -- B.D. # BEZ
4 50 s 7 17.31 SAMBOR Elżbieta niest. Olsztyn 1965 Masters WN -0.6 -- B.D. B.D.
1 8 s 8 12.83 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -0.1 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2023
2 12 s 8 13.04 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -0.1 III NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
3 23 s 8 13.60 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -0.1 -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
4 34 s 8 14.33 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -0.1 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.79 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP 0.0 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 2 s 1 25.22 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD 0.0 II B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
3 3 s 1 25.78 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP 0.0 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2023 2
4 7 s 1 26.50 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM 0.0 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
5 14 s 1 27.18 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM 0.0 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!
1 4 s 2 26.00 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.1 II #
2 6 s 2 26.48 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U16 KP -0.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
3 8 s 2 26.66 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP -0.1 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4 12 s 2 27.05 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP -0.1 III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2023 2
1 9 s 3 26.88 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U18 KP -0.5 III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
2 10 s 3 26.89 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 2002 U16 KP -0.5 III
3 13 s 3 27.09 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -0.5 III #
4 15 s 3 27.24 ELWART Wiktoria MKL Toruń 2000 U18 KP -0.5 III
5 17 s 3 27.92 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U16 KP -0.5 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
6 19 s 3 28.05 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.5 IV B.D. B.D. # LDK!
7 26 s 3 29.14 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD -0.5 --
1 16 s 4 27.77 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN 0.0 IV LDK!
2 21 s 4 28.51 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 2002 U16 WN 0.0 V
3 25 s 4 29.14 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U14 KP 0.0 V WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
4 27 s 4 29.21 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM 0.0 V B.D. BEZ LDK!
5 29 s 4 29.53 WOJCIECHOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 V KACZOCHA Malwina B.D. # 5 LDK!
6 30 s 4 29.57 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2003 U16 PM 0.0 V LDK!
7 34 s 4 29.97 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ 0.0 V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
1 23 s 5 28.70 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 V MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
2 31 s 5 29.61 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD 0.0 V
3 32 s 5 29.93 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ 0.0 V LDK!
4 38 s 5 30.87 PTAK Hanna GUKS Asy Dywity 2004 U14 WN 0.0 --
5 39 s 5 31.03 LANGER Wiktoria RKS Łódź 2002 U16 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
6 40 s 5 31.11 SOBIESZUK Julia RKS Łódź 2002 U16 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
7 41 s 5 31.51 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2005 U14 MZ 0.0 --
1 s 6 28.44 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 IV B.D. # 2 LDK!
2 28 s 6 29.23 BŁAWAT Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 V B.D. # BEZ LDK!
3 33 s 6 29.93 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U16 KP 0.0 V WOŹNIAK Jacek # Z/3342/17 2021 3 LDK!
4 37 s 6 30.28 GOŁĄBEK Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP 0.0 --
5 42 s 6 31.98 SZYMAŃSKA Agata KM Aktywni Sochaczew 2001 U18 MZ 0.0 -- LDK!
6 44 s 6 32.02 DĘBSKA Ada LUKS Strzałków 2003 U16 LD 0.0 --
1 20 s 7 28.24 PAWLAK Jagoda LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP 0.0 IV WIERZBICKI Dariusz # 3 LDK!
2 22 s 7 28.63 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP 0.0 V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0851/16 2023 LDK!
3 24 s 7 28.84 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
4 36 s 7 30.15 PIETRZKO Natalia RKS Łódź 2003 U16 LD 0.0 V
5 43 s 7 32.00 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U16 LD 0.0 -- #
6 45 s 7 32.42 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 2003 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel 4 LDK!
7 46 s 7 32.48 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 2003 U16 LD 0.0 -- #
8 51 s 7 36.73 WITKOWSKA Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2003 U16 MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel BEZ LDK!
1 5 s 8 26.48 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ +0.6 III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2023
2 47 s 8 34.18 BARTOSIK Ewa OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1951 Masters MZ +0.6 -- WITKOWSKI Bartosz B.D. Z/0624/13, Z/0624/13 2021,
3 48 s 8 34.21 SZYKULSKA Aldona niestowarzyszona 1968 Masters +0.6 -- B.D. BEZ
4 49 s 8 35.54 KIELAN Urszula KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1960 Masters MZ +0.6 -- B.D. # BEZ
5 50 s 8 36.45 SAMBOR Elżbieta niest. Olsztyn 1965 Masters WN +0.6 -- B.D. B.D.
1 11 s 9 26.96 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP 0.0 III NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
2 18 s 9 28.02 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS 0.0 -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
3 35 s 9 30.12 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz BEZ
300 m K
1 s 1 45.53 WALDON Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Kinga # 4 LDK!
2 s 1 47.07 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło # 2007 U12 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
3 s 1 48.84 MŁYNAREK Monika UKS Czapla Białe Błota 2002 U16 KP -- KARNAS Zbigniew 4 LDK!
4 s 1 54.11 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
400 m K
1 s 1 54.53 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I ROŻEJ Marek Z/1435/11 2023 M
2 s 1 59.53 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP III
3 s 1 60.60 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2023
4 s 1 61.62 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U16 KP III ADAMCZYK Dariusz
5 s 1 61.93 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1987 Sen PM III
6 s 1 63.43 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV B.D. # 2 LDK!
1 s 2 62.24 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 2002 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3
2 s 2 63.24 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2022 4
3 s 2 67.13 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
4 s 2 68.35 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U16 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/1532/17 2022 5 LDK!
5 s 2 70.49 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2002 U16 PM -- LDK!
6 s 2 81.27 GADOMSKA Maria niest. Bydgoszcz 1952 Masters KP -- B.D. BEZ
600 m K
1 s 1 1:38.86 KRÓL Aleksandra GUKS Asy Dywity 2002 U16 WN II
2 s 1 1:41.84 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U16 LD III JASZCZAK Stanisław # 3 LDK!
3 s 1 1:42.21 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
4 s 1 1:42.70 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
5 s 1 1:43.29 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- B.D.
6 s 1 1:44.01 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # 4 LDK!
7 s 1 1:45.85 JANKOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2001 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/1477/15 2019 BEZ LDK!
8 s 1 1:47.55 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U14 KP V GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
9 s 1 1:51.25 WÓJCIK Lilianna RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
10 s 1 1:51.61 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 2002 U16 MZ -- #
11 s 1 1:51.67 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 2005 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2395/19 2020 4 LDK!
1 s 2 1:40.21 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 s 2 1:44.50 OTOCKA Ewa RKS Łódź 2002 U16 LD IV
3 s 2 1:44.90 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 2003 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
4 s 2 1:45.52 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!
5 s 2 1:46.27 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 2000 U18 MZ --
6 s 2 1:46.95 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
7 s 2 1:47.78 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U16 MZ V ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
8 s 2 1:51.49 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ -- LDK!
9 s 2 1:56.83 MATUSZAK Joanna MKS Inowrocław 2003 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar BEZ LDK!
10 s 2 1:57.23 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -- KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
11 s 2 2:03.81 ŁABĘDZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U14 KP --
  s 2 DQ ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:44.91 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
2 s 1 4:47.20 KROT Izabela UKS 12 Kalisz # 1997 U23 WP III B.D. 2
3 s 1 5:04.33 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP IV BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2023 LDK!
4 s 1 5:09.34 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź # 1998 U20 LD IV B.D. 3
100 m pł K
1 1 s 1 14.11 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP 0.0 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 2 s 1 14.21 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP 0.0 I HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
3 3 s 1 14.85 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP 0.0 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
200 m pł K
1 s 1 31.06 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN 0.0 II # LDK!
2 s 1 33.32 MUNDZIA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 IV B.D. # 2 LDK!
3 s 1 33.91 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
4 s 1 34.35 SYCH Klaudia RKS Łódź 2002 U16 LD 0.0 V JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
5 s 1 34.42 MŁYNAREK Monika UKS Czapla Białe Błota 2002 U16 KP 0.0 V KARNAS Zbigniew 4 LDK!
1 s 2 31.96 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP 0.0 III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 s 2 32.45 ŚWIĘCIKOWSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP 0.0 III WIERZBICKI Dariusz # 3 LDK!
3 s 2 32.64 GRACZYK Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 IV B.D. # 2 LDK!
4 s 2 36.16 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP 0.0 -- DOBROSIELSKA Martyna # 4 LDK!
5 s 2 37.89 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP 0.0 -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.45 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 f 1 1.40 GĄSECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP V KARNAS Kinga # 4 LDK!
3 f 1 1.40 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP V BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
4 f 1 1.30 MARKIEWICZ Oliwia RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
  f 1 NM SAMBOR Elżbieta niest. Olsztyn 1965 Masters WN -- B.D. B.D.
W dal K
1 f 1 5.52 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP +0.5 II
2 f 1 5.20 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U18 KP -0.8 III WOŹNIAK Jacek 2 LDK!
3 f 1 5.12 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP -1.2 III
4 f 1 5.00 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP 0.0 IV # LDK!
5 f 1 4.95 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U16 KP +0.9 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!
6 f 1 4.84 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP 0.0 IV WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK!
7 f 1 4.72 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U16 MZ -0.3 V B.D.
8 f 1 4.69 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP +0.3 V BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
9 f 1 4.63 RATAJCZYK Wiktoria MKS Inowrocław 2003 U16 KP 0.0 V
10 f 1 4.48 KRYSTKIEWICZ Maria MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -0.5 --
11 f 1 4.20 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk # 2004 U14 MZ -0.7 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
12 f 1 3.73 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
  f 1 NM CHĘSIAK Martyna MKS Inowrocław 2001 U18 KP 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.51 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL IV #
1 f 2 10.36 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.54 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2023 2
2 f 1 9.06 CHEWIŃSKA Ludwika WKS Gwardia Warszawa 1948 Masters MZ -- B.D. BEZ
3 f 1 8.14 SAMBOR Elżbieta niest. Olsztyn 1965 Masters WN -- B.D. B.D.
Dysk (1) K
1 f 1 56.44 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań 1983 Sen WP M
2 f 1 49.21 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 1994 Sen WP I B.D. #
3 f 1 40.53 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2023 2
4 f 1 21.51 CHEWIŃSKA Ludwika WKS Gwardia Warszawa 1948 Masters MZ -- B.D. BEZ
Młot (3) K
1 f 1 26.56 MONKA Dominika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP --
2 f 1 25.36 ZABOROWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- LDK!
1 f 2 43.64 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.99 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V KENSIK Jan 3 LDK!
2 f 1 17.61 MONKA Dominika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP --
1 f 2 40.86 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LDK!
60 m M
1 3 s 1 6.95 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -0.6 -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 9 s 1 7.06 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP -0.6 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 15 s 1 7.13 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -0.6 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
4 18 s 1 7.23 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP -0.6 -- B.D. B.D. 2
5 27 s 1 7.47 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP -0.6 --
6 34 s 1 7.61 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -0.6 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
1 1 s 2 6.81 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP +0.4 -- #
2 13 s 2 7.10 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP +0.4 --
3 14 s 2 7.13 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U23 MA +0.4 --
4 16 s 2 7.13 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN +0.4 -- #
5 21 s 2 7.32 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.4 -- B.D. # 2
6 25 s 2 7.42 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP +0.4 --
7 38 s 2 7.65 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U20 KP +0.4 --
1 6 s 3 7.04 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN +1.0 -- KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
2 29 s 3 7.51 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN +1.0 --
3 30 s 3 7.52 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP +1.0 -- B.D. 3 LDK!
3 31 s 3 7.52 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
5 32 s 3 7.53 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
6 35 s 3 7.62 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP +1.0 -- B.D. # 2 LDK!
1 2 s 4 6.90 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.1 -- #
2 7 s 4 7.04 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP +0.1 --
3 8 s 4 7.05 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB +0.1 -- CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
4 11 s 4 7.09 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA +0.1 -- CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2023
5 28 s 4 7.48 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.1 --
6 36 s 4 7.63 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ +0.1 -- CZYŻ Maciej # Z/2133/17 2023 3
7 43 s 4 7.91 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań 1991 Sen WP +0.1 --
8 57 s 4 8.30 KNIETOWSKI Kacper MKL Toruń 2001 U18 KP +0.1 -- WOŹNIAK Jacek # Z/2101/16 2018 BEZ
1 4 s 5 6.96 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.5 -- #
2 5 s 5 7.00 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.5 -- #
3 10 s 5 7.07 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP +0.5 --
4 17 s 5 7.17 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.5 -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
5 20 s 5 7.28 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP +0.5 --
5 19 s 5 7.28 ONDRA Karol WAT Warszawa 1994 Sen MZ +0.5 --
7 24 s 5 7.38 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U18 MZ +0.5 -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
8 41 s 5 7.70 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U23 MZ +0.5 --
1 12 s 6 7.09 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +0.3 -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 23 s 6 7.36 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP +0.3 -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
3 26 s 6 7.44 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM +0.3 -- LDK!
4 46 s 6 7.94 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS Łódź 2002 U16 LD +0.3 -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
5 49 s 6 8.04 PAPROTA Karol MKL Toruń 1999 U20 KP +0.3 --
6 54 s 6 8.25 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP +0.3 --
1 40 s 7 7.70 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
2 42 s 7 7.75 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U16 LD 0.0 -- #
3 45 s 7 7.92 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS 0.0 -- B.D. B.D. # LDK!
4 55 s 7 8.26 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U16 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
5 62 s 7 8.59 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 -- GĘSICKI Marian B.D. # BEZ LDK!
6 64 s 7 8.62 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 22 s 8 7.36 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -1.2 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
2 37 s 8 7.64 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1979 Masters PD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 44 s 8 7.92 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 1982 Masters LD -1.2 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
4 47 s 8 8.00 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
5 53 s 8 8.21 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -1.2 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
6 56 s 8 8.28 ORLIKOWSKI Jacek PZWLA Toruń 1976 Masters KP -1.2 -- B.D. BEZ
1 33 s 9 7.60 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP -0.2 -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 48 s 9 8.02 MACIEJEWSKI Miron UKS Olimp Duszniki # 1975 Masters WP -0.2 -- B.D. PLUCIŃSKI Krzysztof , Z/1887/19 , 2023
3 50 s 9 8.05 PRUSZYŃSKI Andrzej SRS Kondycja Piaseczno # 1972 Masters MZ -0.2 -- B.D. Z/1321/19 2023
4 52 s 9 8.20 PIECHAL Paweł PZWLA Toruń 1972 Masters KP -0.2 -- B.D. B.D. , Z/1611/19 , 2019 BEZ
5 59 s 9 8.50 SMOLEŃ Piotr niestowarzyszony 1970 Masters -0.2 -- B.D. BEZ
6 60 s 9 8.53 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
7 71 s 9 9.51 WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ -0.2 -- B.D. BEZ
1 51 s 10 8.16 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -0.5 -- B.D. BEZ
2 61 s 10 8.56 ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -0.5 -- B.D. # Z/2704/22 2023
3 65 s 10 8.71 OSKIERA Adam PZWLA Toruń 1965 Masters KP -0.5 -- B.D. BEZ
4 66 s 10 8.83 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -0.5 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
5 67 s 10 9.07 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -0.5 -- B.D. B.D. Z/2809/20 2023 BEZ
6 70 s 10 9.49 GULBICKI Tadeusz niest. Olsztyn # 1954 Masters WN -0.5 -- B.D. BEZ
7 72 s 10 9.55 KWAPISZ Marek RKS Łódź 1956 Masters LD -0.5 -- B.D. BEZ
1 58 s 11 8.36 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -1.4 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
2 63 s 11 8.60 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 1950 Masters WP -1.4 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 68 s 11 9.11 JÓŹWIAK Alfred niest. Warszawa 1942 Masters MZ -1.4 --
4 69 s 11 9.36 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP -1.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
5 73 s 11 9.62 POPŁAWSKI Janusz RLTL Optima Radom # 1948 Masters MZ -1.4 -- B.D. B.D.
6 74 s 11 9.93 SOBCZAK Franciszek niest. Bydgoszcz 1950 Masters KP -1.4 -- B.D. BEZ
7 75 s 11 10.09 GAMRACY Leszek UTW Gliwice # 1950 Masters SL -1.4 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
8 76 s 11 10.32 BROC Jerzy niest. Białystok 1942 Masters PD -1.4 -- B.D. BEZ
1 39 s 12 7.69 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -0.8 -- B.D. BEZ
2 77 s 12 11.17 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP -0.8 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
3 78 s 12 11.90 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -0.8 -- B.D. BEZ
4 79 s 12 12.48 BANDURSKI Jacek Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 1935 Masters PM -0.8 -- B.D. BEZ
5 80 s 12 13.57 CHWOLKA Jan UTW Gliwice # 1935 Masters SL -0.8 -- B.D. B.D. BEZ
6 81 s 12 13.66 BERWID Edward UTW Gliwice # 1934 Masters SL -0.8 -- B.D. BEZ
100 m M
1 s 1 10.50 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP +0.3 M #
2 s 1 10.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +0.3 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
3 s 1 10.79 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP +0.3 I #
4 s 1 10.84 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB +0.3 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
5 s 1 10.85 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP +0.3 I
6 s 1 10.90 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN +0.3 I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
7 s 1 10.90 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.3 I #
8 s 1 11.11 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.3 II #
1 s 2 10.88 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP 0.0 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 s 2 10.90 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP 0.0 I
2 s 2 10.90 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN 0.0 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
4 s 2 11.12 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM 0.0 II B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
5 s 2 11.13 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA 0.0 II CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2023
6 s 2 11.23 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN 0.0 II #
7 s 2 11.25 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP 0.0 II
8 s 2 11.28 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U23 MA 0.0 II
1 s 3 11.15 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP 0.0 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
2 s 3 11.29 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP 0.0 II B.D. B.D. 2
3 s 3 11.40 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP 0.0 III
4 s 3 11.41 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA 0.0 III B.D. # 2
5 s 3 11.43 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U18 MZ 0.0 III B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
6 s 3 11.54 ONDRA Karol WAT Warszawa 1994 Sen MZ 0.0 III
7 s 3 11.62 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP 0.0 III MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
  s 3 DQ GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP 0.0 --
1 s 4 11.44 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U18 KP +0.2 III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2
2 s 4 11.64 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP +0.2 III
3 s 4 11.74 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM +0.2 III LDK!
4 s 4 11.83 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP +0.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
5 s 4 11.84 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN +0.2 IV
6 s 4 11.89 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS +0.2 --
6 s 4 11.89 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP +0.2 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
8 s 4 12.09 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP +0.2 IV B.D. 3 LDK!
1 s 5 11.84 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP 0.0 -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
2 s 5 11.99 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U23 MZ 0.0 --
3 s 5 12.10 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U20 KP 0.0 IV
5 s 5 12.75 PAPROTA Karol MKL Toruń 1999 U20 KP 0.0 --
6 s 5 12.90 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP 0.0 --
7 s 5 13.01 KNIETOWSKI Kacper MKL Toruń 2001 U18 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek # Z/2101/16 2018 BEZ
1 s 6 11.93 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ -0.6 IV CZYŻ Maciej # Z/2133/17 2023 3
2 s 6 12.06 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.6 IV B.D. # 2 LDK!
3 s 6 12.06 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -0.6 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
4 s 6 12.12 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP -0.6 IV KENSIK Rafał 4 LDK!
5 s 6 12.52 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U16 LD -0.6 V #
6 s 6 12.58 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS Łódź 2002 U16 LD -0.6 V KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
7 s 6 12.59 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS -0.6 V B.D. B.D. # LDK!
1 s 7 12.23 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP +0.3 V #
2 s 7 13.69 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ +0.3 -- LDK!
3 s 7 13.71 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 2003 U16 KP +0.3 -- GĘSICKI Marian B.D. # BEZ LDK!
1 s 8 11.68 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS 0.0 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
2 s 8 12.13 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 8 12.21 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1979 Masters PD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
4 s 8 12.26 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 1982 Masters LD 0.0 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
5 s 8 12.82 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ 0.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
6 s 8 13.05 ORLIKOWSKI Jacek PZWLA Toruń 1976 Masters KP 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 9 12.17 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań # 1975 Masters WP 0.0 -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
2 s 9 12.21 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
3 s 9 12.78 MACIEJEWSKI Miron UKS Olimp Duszniki # 1975 Masters WP 0.0 -- B.D. PLUCIŃSKI Krzysztof , Z/1887/19 , 2023
4 s 9 12.81 PRUSZYŃSKI Andrzej SRS Kondycja Piaseczno # 1972 Masters MZ 0.0 -- B.D. Z/1321/19 2023
5 s 9 12.86 PIECHAL Paweł PZWLA Toruń 1972 Masters KP 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1611/19 , 2019 BEZ
6 s 9 13.35 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD 0.0 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
7 s 9 13.48 SMOLEŃ Piotr niestowarzyszony 1970 Masters 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 10 12.90 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -0.8 -- B.D. BEZ
2 s 10 13.65 ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -0.8 -- B.D. # Z/2704/22 2023
3 s 10 13.93 OSKIERA Adam PZWLA Toruń 1965 Masters KP -0.8 -- B.D. BEZ
4 s 10 14.17 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -0.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
5 s 10 14.49 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -0.8 -- B.D. B.D. Z/2809/20 2023 BEZ
6 s 10 15.07 WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ -0.8 -- B.D. BEZ
7 s 10 15.95 KWAPISZ Marek RKS Łódź 1956 Masters LD -0.8 -- B.D. BEZ
1 s 11 13.09 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -0.1 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
2 s 11 13.68 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 1950 Masters WP -0.1 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 s 11 15.11 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP -0.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
4 s 11 15.36 GULBICKI Tadeusz niest. Olsztyn # 1954 Masters WN -0.1 -- B.D. BEZ
5 s 11 16.54 SOBCZAK Franciszek niest. Bydgoszcz 1950 Masters KP -0.1 -- B.D. BEZ
6 s 11 17.73 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -0.1 -- B.D. BEZ
7 s 11 18.00 GAMRACY Leszek UTW Gliwice # 1950 Masters SL -0.1 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
1 s 12 14.72 JÓŹWIAK Alfred niest. Warszawa 1942 Masters MZ -1.2 --
2 s 12 15.36 POPŁAWSKI Janusz RLTL Optima Radom # 1948 Masters MZ -1.2 -- B.D. B.D.
3 s 12 17.34 BROC Jerzy niest. Białystok 1942 Masters PD -1.2 -- B.D. BEZ
4 s 12 18.24 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP -1.2 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
5 s 12 20.40 BANDURSKI Jacek Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 1935 Masters PM -1.2 -- B.D. BEZ
6 s 12 23.38 BERWID Edward UTW Gliwice # 1934 Masters SL -1.2 -- B.D. BEZ
7 s 12 23.80 CHWOLKA Jan UTW Gliwice # 1935 Masters SL -1.2 -- B.D. B.D. BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.03 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN 0.0 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023
2 3 s 1 21.64 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP 0.0 I
3 4 s 1 21.69 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1992 Sen KP 0.0 I #
4 5 s 1 21.74 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS 0.0 I #
5 6 s 1 21.81 MICHALSKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1987 Sen LB 0.0 I CUCH Tadeusz Z/0530/17 2021 1
6 8 s 1 21.82 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN 0.0 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
7 11 s 1 22.05 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP 0.0 II #
1 2 s 2 21.61 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN +0.1 I KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M
2 7 s 2 21.82 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP +0.1 I
3 9 s 2 21.83 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka # 1991 Sen MA +0.1 I CZYŻ Radosław # Z/3806/11 2023
4 10 s 2 21.87 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP +0.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
5 13 s 2 22.37 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM +0.1 II B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
6 15 s 2 22.65 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP +0.1 II
1 12 s 3 22.36 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP 0.0 II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
2 14 s 3 22.41 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP 0.0 II B.D. B.D. 2
3 16 s 3 22.73 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP 0.0 II
4 17 s 3 22.81 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U23 MA 0.0 III
5 19 s 3 22.92 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN 0.0 III #
6 23 s 3 23.58 ONDRA Karol WAT Warszawa 1994 Sen MZ 0.0 III
1 27 s 4 23.92 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
2 33 s 4 24.36 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 1978 Masters LD -0.5 -- B.D. BEZ
3 36 s 4 24.72 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1979 Masters PD -0.5 -- GOWORSKI Tomasz # BEZ
4 37 s 4 24.94 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 1982 Masters LD -0.5 -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
5 43 s 4 25.60 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -0.5 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
1 38 s 5 24.99 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
2 44 s 5 25.75 MACIEJEWSKI Miron UKS Olimp Duszniki # 1975 Masters WP -0.3 -- B.D. PLUCIŃSKI Krzysztof , Z/1887/19 , 2023
3 45 s 5 26.29 PRUSZYŃSKI Andrzej SRS Kondycja Piaseczno # 1972 Masters MZ -0.3 -- B.D. Z/1321/19 2023
4 49 s 5 26.64 ORLIKOWSKI Jacek PZWLA Toruń 1976 Masters KP -0.3 -- B.D. BEZ
5 53 s 5 27.34 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
1 46 s 6 26.41 PIECHAL Paweł PZWLA Toruń 1972 Masters KP -0.4 -- B.D. B.D. , Z/1611/19 , 2019 BEZ
2 54 s 6 27.65 SMOLEŃ Piotr niestowarzyszony 1970 Masters -0.4 -- B.D. BEZ
3 55 s 6 28.08 OSKIERA Adam PZWLA Toruń 1965 Masters KP -0.4 -- B.D. BEZ
4 56 s 6 28.13 ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -0.4 -- B.D. # Z/2704/22 2023
5 61 s 6 30.23 WIECZOREK Konstanty niest. Warszawa 1969 Masters MZ -0.4 -- B.D. BEZ
6 62 s 6 30.37 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -0.4 -- B.D. B.D. Z/2809/20 2023 BEZ
1 51 s 7 26.90 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -1.2 -- B.D. BEZ
2 58 s 7 29.14 LORENZ Sylwester OŚ AZS Poznań # 1950 Masters WP -1.2 -- B.D. GOWORSKI Tomasz # BEZ
3 59 s 7 29.43 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź # 1957 Masters LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2023
4 66 s 7 32.79 GULBICKI Tadeusz niest. Olsztyn # 1954 Masters WN -1.2 -- B.D. BEZ
5 68 s 7 37.14 SOBCZAK Franciszek niest. Bydgoszcz 1950 Masters KP -1.2 -- B.D. BEZ
6 72 s 7 49.86 GAMRACY Leszek UTW Gliwice # 1950 Masters SL -1.2 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
1 52 s 8 27.08 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 1950 Masters MA -0.1 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1388/20 , 2020
2 63 s 8 30.81 JÓŹWIAK Alfred niest. Warszawa 1942 Masters MZ -0.1 --
3 64 s 8 30.98 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP -0.1 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
4 65 s 8 32.37 POPŁAWSKI Janusz RLTL Optima Radom # 1948 Masters MZ -0.1 -- B.D. B.D.
5 67 s 8 36.60 BROC Jerzy niest. Białystok 1942 Masters PD -0.1 -- B.D. BEZ
6 70 s 8 39.47 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -0.1 -- B.D. BEZ
1 69 s 9 38.86 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP -0.3 -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ
2 71 s 9 41.97 BANDURSKI Jacek Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 1935 Masters PM -0.3 -- B.D. BEZ
3 73 s 9 56.09 CHWOLKA Jan UTW Gliwice # 1935 Masters SL -0.3 -- B.D. B.D. BEZ
4 74 s 9 59.40 BERWID Edward UTW Gliwice # 1934 Masters SL -0.3 -- B.D. BEZ
1 18 s 10 22.89 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP -0.8 III
2 20 s 10 22.94 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP -0.8 III MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
3 22 s 10 23.47 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -0.8 III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
4 34 s 10 24.58 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U23 MZ -0.8 --
5 35 s 10 24.71 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
6 40 s 10 25.15 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań 1991 Sen WP -0.8 --
1 21 s 11 23.05 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U18 MZ 0.0 III B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
2 26 s 11 23.91 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN 0.0 IV
3 30 s 11 24.21 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP 0.0 IV
4 48 s 11 26.61 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP 0.0 --
1 24 s 12 23.70 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
2 28 s 12 24.10 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP 0.0 IV B.D. 3 LDK!
3 29 s 12 24.17 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023
4 50 s 12 26.74 KNIETOWSKI Kacper MKL Toruń 2001 U18 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek # Z/2101/16 2018 BEZ
5 60 s 12 29.79 NAPIERALSKI Krzysztof MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 -- GĘSICKI Marian B.D. # BEZ LDK!
1 25 s 13 23.78 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM 0.0 IV LDK!
2 32 s 13 24.24 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U14 KP 0.0 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
3 39 s 13 25.00 ŁYSZCZYŃSKI Wiktor RKS Łódź 2002 U16 LD 0.0 V KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
5 57 s 13 28.67 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U14 MZ 0.0 -- LDK!
1 31 s 14 24.22 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.2 IV B.D. # 2 LDK!
2 41 s 14 25.29 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U16 DS -0.2 V B.D. B.D. # LDK!
3 42 s 14 25.30 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U16 LD -0.2 V #
300 m M
1 s 1 38.61 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP III KENSIK Rafał 4 LDK!
2 s 1 39.60 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP IV B.D. 3 LDK!
3 s 1 40.70 LUBIEWSKI Dawid UKS Czapla Białe Błota 2002 U16 KP V KARNAS Zbigniew 5 LDK!
4 s 1 51.65 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U16 KP -- #
400 m M
1 s 1 51.27 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP III B.D. 2
2 s 1 52.63 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
3 s 1 52.72 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek 3
4 s 1 53.83 ZAWADZKI Bartosz KS Energetyk Poznań 2001 U18 WP IV #
5 s 1 54.96 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- #
6 s 1 57.39 MUĆKO Bartek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP --
1 s 2 54.09 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 2002 U16 KP IV
2 s 2 55.59 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U18 KP --
3 s 2 56.17 GRUCA Sławomir niestowarzyszony 1978 Masters -- GRUCA Sławomir # BEZ
4 s 2 58.56 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2023
5 s 2 59.19 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa # 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2023
1 s 3 53.17 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP IV ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!
2 s 3 53.64 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2023 LDK!
3 s 3 55.32 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0948/18 2023
4 s 3 82.93 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -- B.D. BEZ
600 m M
1 s 1 1:22.42 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
2 s 1 1:23.54 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U16 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK!
3 s 1 1:24.51 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
4 s 1 1:24.65 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa 1996 U23 MZ --
5 s 1 1:24.88 ZIELONKA Jan LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD -- B.D. Z/2663/16 2022
6 s 1 1:25.38 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ --
7 s 1 1:26.02 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 1999 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
8 s 1 1:26.35 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2023
9 s 1 1:27.35 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
10 s 1 1:27.97 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2052/15 2023
1 s 2 1:27.79 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz # 2000 U18 KP -- B.D.
2 s 2 1:32.06 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U16 IV B.D. SZAŁACH Krzysztof B.D. # , Z/2827/16 , 2023
3 s 2 1:34.41 GORCZYCA Michał PTT Delta Płock 2002 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/3536/17 2017 4
4 s 2 1:35.03 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
5 s 2 1:35.12 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U16 LD V JASZCZAK Stanisław # BEZ LDK!
6 s 2 1:42.56 ROJEWSKI Marcin RKS Łódź 2001 U18 LD --
7 s 2 1:45.74 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
  s 2 DQ RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP -- LDK!
1 s 3 1:31.99 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
2 s 3 1:33.62 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!
3 s 3 1:34.14 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
4 s 3 1:35.75 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
5 s 3 1:37.82 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
6 s 3 1:42.46 FRASZ Piotr UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP -- KARNAS Kinga BEZ LDK!
7 s 3 1:44.57 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U14 KP --
8 s 3 1:44.71 HAJNCE Kornel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U14 KP --
9 s 3 1:45.13 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U14 KP -- KENSIK Jan # Z/0132/18 2023 5
800 m M
1 s 1 1:52.72 HASIURA Jędrzej RKS Łódź 1997 U23 LD II
2 s 1 1:53.47 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP II
3 s 1 1:54.97 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
4 s 1 1:57.83 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo # 2001 U18 PM III KRÓL Krzysztof # Z/1010/17 2019 2
5 s 1 2:01.80 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U18 LD III
6 s 1 2:02.13 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
7 s 1 2:02.37 BIAŁAS Konrad LKS Zorza Gdynia 2000 U18 PM IV WALENDZIAK Renata B.D. Z/3725/18 2018 3
8 s 1 2:03.25 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM IV
1 s 2 2:02.96 SZMIDT Jędrzej OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP IV
2 s 2 2:02.99 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U18 MZ IV
3 s 2 2:04.56 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U18 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
4 s 2 2:04.58 CIŻYŃSKI Błażej BKS Bydgoszcz # 2000 U18 KP IV B.D.
5 s 2 2:04.85 SZAFRAN Hubert KS Żeglina Sieradz # 2000 U18 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5760/15 2019 3
6 s 2 2:06.64 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM IV
7 s 2 2:14.32 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM -- LDK!
8 s 2 2:24.88 FLORCZAK Łukasz RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
9 s 2 3:25.99 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -- B.D. BEZ
1500 m M
1 s 1 4:07.21 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
2 s 1 4:12.42 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 1987 Sen PM -- WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2021 3
3 s 1 4:14.32 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP IV
4 s 1 4:14.47 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM -- B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2023
5 s 1 4:17.87 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2023
6 s 1 4:19.44 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U18 LD IV
7 s 1 4:20.45 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 1995 U23 KP --
8 s 1 4:25.91 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP --
9 s 1 4:30.54 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 2002 U16 KP V
10 s 1 4:36.82 HASIURA Antoni RKS Łódź 2001 U18 LD --
3000 m M
1 s 1 9:36.74 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 2000 U18 KP IV
2 s 1 9:48.60 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
200 m pł M
1 s 1 28.54 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.3 IV LUDWICHOWSKA Bronisława # LDK!
2 s 1 29.84 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 2002 U16 KP -0.3 V MAŃKOWSKI Gabriel B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1571/16 2019
3 s 1 30.49 MATUSZYŃSKI Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U16 KP -0.3 V KACZOCHA Alina BEZ LDK!
4 s 1 33.17 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -0.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek # 5 LDK!
5 s 1 33.42 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP -0.3 -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2023 3 LDK!
Wzwyż M
  f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
1 f 1 1.84 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK!
2 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP IV KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
4 f 1 1.60 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek # 2002 U16 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK!
5 f 1 1.60 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U14 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.43 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -2.0 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
2 f 1 6.01 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ -0.3 IV
3 f 1 6.00 KWIATKOWSKI Kornel MKS Inowrocław 2002 U16 KP -0.1 IV
4 f 1 5.40 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP 0.0 -- LDK!
5 f 1 5.38 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U16 LD -0.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
6 f 1 5.26 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem # 1957 Masters WP -0.8 -- B.D. Z/2561/21 2023
7 f 1 5.08 GÓRAL Jakub MKL Toruń 2001 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16 2018 BEZ
8 f 1 4.84 BIDAS Oskar MKS Inowrocław 2002 U16 KP -0.6 -- KWIATKOWSKI Waldemar BEZ LDK!
9 f 1 4.58 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -1.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek # 5 LDK!
10 f 1 2.85 GAMRACY Leszek UTW Gliwice # 1950 Masters SL +0.2 -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
Kula (5) M
1 f 1 11.99 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
2 f 1 10.97 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz 3 LDK!
3 f 1 10.84 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.88 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP III B.D.
2 f 1 9.52 KAPTURSKI Andrzej OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- B.D. B.D. BEZ
3 f 1 7.96 MESZKO Marek niestowarzyszony 1950 Masters --
Dysk (1) M
  f 1 31.18 LEVI Charles OKS Skra Warszawa # 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2023
1 f 1 43.73 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
2 f 1 31.67 GRZYBOWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V
3 f 2 41.02 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
5 f 2 36.72 JABŁOŃSKI Jerzy W-MKLAM Olsztyn # 1945 Masters WN -- B.D. B.D.
6 f 2 32.35 BROC Jerzy niest. Białystok 1942 Masters PD -- B.D. BEZ
7 f 2 27.46 KAPTURSKI Andrzej OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- B.D. B.D. BEZ
8 f 2 16.93 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -- B.D. BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 58.80 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 1993 Sen KP M
2 f 1 57.01 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 Sen LU M #
4 f 1 40.28 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U23 KP II
Młot (3) M
1 f 1 36.57 RZEPECKI Andrzej niestowarzyszony 1936 Masters --
Młot (4) M
1 f 1 51.91 JABŁOŃSKI Jerzy W-MKLAM Olsztyn # 1945 Masters WN -- B.D. B.D.
2 f 1 38.10 KRZESIŃSKI Ryszard MLKS Pilica Białobrzegi 1943 Masters MZ -- KRZESIŃSKI Ryszard B.D. BEZ
Młot (5) M
1 f 1 46.86 CHMURZYŃSKI Robert LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz 3 LDK!
2 f 1 38.35 WOŹNICKI Miłosz LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP V LDK!
3 f 1 35.06 DRÓZD Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V LDK!
4 f 1 33.63 KOPCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP V
5 f 1 28.43 KOSIOREK Adrian LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP -- LDK!
6 f 1 27.55 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2023 5 LDK!
7 f 1 25.93 PIASECKI Damian LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP -- LDK!
8 f 1 24.87 GRZYBOWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP --
1 f 2 46.33 PIĄCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa # 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2023
2 f 2 40.13 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń # 1951 Masters KP -- B.D.
3 f 2 33.85 LEVI Charles OKS Skra Warszawa # 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2023
4 f 2 28.69 KAPTURSKI Andrzej OŚ AZS Poznań 1949 Masters WP -- B.D. B.D. BEZ
5 f 2 13.00 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -- B.D. BEZ
Oszczep (400) M
4 f 1 21.90 BANDURSKI Jacek Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 1935 Masters PM -- B.D. BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 50.59 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U16 KP III LDK!
2 f 1 39.77 ŚMIETAŃSKI Kacper LKS Vectra Włocławek 2002 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz BEZ LDK!
3 f 2 24.05 SOBCZAK Franciszek niest. Bydgoszcz 1950 Masters KP -- B.D. BEZ
5 f 2 12.76 SZCZEŚNIAK Andrzej niest. Wrocław 1949 Masters DS -- B.D. BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 49.33 KOPCZYŃSKI Bartosz MKL Toruń 2000 U18 KP IV
Oszczep (800) M
1 f 1 54.68 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 1997 U23 KP III HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
2 f 1 49.69 WIŚNIEWSKI Maciej niest. Toruń # 1978 Masters KP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1672999858856 sekund