Leszno 26.08.2017
Mityng ogólnopolski
100 m K
1 1 s 1 13.08 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP -0.7 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!
2 2 s 1 13.25 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -0.7 IV LDK!
3 3 s 1 13.27 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP -0.7 IV
4 4 s 1 13.30 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -0.7 IV KNULL Mariusz 2 LDK!
5 5 s 1 13.32 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U16 DS -0.7 IV
1 7 s 2 13.63 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2005 U14 WP +0.4 IV WALCZAK Michał Z/1058/18 2024 3 LDK!
2 8 s 2 13.69 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP +0.4 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
3 12 s 2 13.91 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.4 V LDK!
4 13 s 2 14.00 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.4 V
5 15 s 2 14.06 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 2003 U16 WP +0.4 V KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
6 18 s 2 14.20 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP +0.4 V
1 10 s 3 13.74 BURSZTYN Laura LLKS Osowa Sień 2002 U16 LB -0.5 IV
2 14 s 3 14.06 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -0.5 V LDK!
3 19 s 3 14.22 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -0.5 V KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # Z/3765/17 2021 4 LDK!
4 20 s 3 14.30 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP -0.5 V
5 21 s 3 14.36 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 2002 U16 WP -0.5 V GÓRSKA Hanna BEZ LDK!
1 22 s 4 14.37 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.4 V #
2 26 s 4 14.60 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2005 U14 WP +0.4 -- # LDK!
3 29 s 4 14.73 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.4 -- LDK!
4 30 s 4 14.82 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.4 -- GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
5 34 s 4 15.14 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.4 --
6 42 s 4 15.45 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP +0.4 --
1 31 s 5 14.84 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.8 -- ŁABUL Wioletta 4 LDK!
2 33 s 5 15.11 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U14 ZP +0.8 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
3 37 s 5 15.32 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.8 -- LDK!
4 39 s 5 15.34 KRASOWSKA Julia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.8 -- LDK!
5 38 s 5 15.34 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.8 -- # LDK!
6 44 s 5 15.56 TYCHOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.8 -- LDK!
1 16 s 6 14.12 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.8 V
2 23 s 6 14.44 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP +0.8 V ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # Z/3760/17 2019 3 LDK!
3 28 s 6 14.72 RATAJ Dominika KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2005 U14 WP +0.8 -- LDK!
4 27 s 6 14.72 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.8 -- B.D. # 4 LDK!
5 41 s 6 15.37 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 2005 U14 WP +0.8 -- #
6 46 s 6 15.69 SZKUDLARSKA Weronika UKS Achilles Leszno 2004 U14 WP +0.8 --
1 6 s 7 13.50 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U16 WP +0.4 IV CHMIELARZ Lucyna 3 LDK!
2 17 s 7 14.16 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2004 U14 WP +0.4 V WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!
3 24 s 7 14.44 KIELAŃSKA Wiktoria LKS OSiR Pleszew 2004 U14 WP +0.4 V
4 43 s 7 15.50 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.4 -- GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
1 25 s 8 14.57 KOWALIŃSKA Kinga UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS -0.5 --
2 32 s 8 14.97 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP -0.5 --
3 36 s 8 15.28 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U12 WP -0.5 -- WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
4 40 s 8 15.36 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -0.5 -- B.D. # BEZ LDK!
5 47 s 8 16.14 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U14 WP -0.5 -- #
1 9 s 9 13.71 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U16 DS -0.7 IV
2 11 s 9 13.85 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP -0.7 V ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024
3 35 s 9 15.22 MARKIEWICZ Jagoda UKS Achilles Leszno 2004 U14 WP -0.7 -- GÓRSKA Hanna 5 LDK!
4 45 s 9 15.69 ŁĄCZNIAK Kinga UKS Przełaj Żerków 2005 U14 WP -0.7 --
5 48 s 9 16.83 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U12 WP -0.7 -- BIERŁA Dawid Z/0747/18 2024 BEZ
1 1 s 10 12.73 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +0.8 II
2 2 s 10 12.82 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP +0.8 III
3 3 s 10 12.91 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U18 WP +0.8 III ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
4 4 s 10 12.93 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.8 III #
5 7 s 10 13.79 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.8 IV #
1 5 s 11 13.35 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +0.4 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
2 6 s 11 13.79 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +0.4 IV
3 8 s 11 13.84 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +0.4 --
4 9 s 11 13.93 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +0.4 --
1 10 s 12 14.07 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U18 LB -0.7 -- LDK!
2 11 s 12 14.58 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 2001 U18 WP -0.7 --
3 12 s 12 14.72 ŻYWOT Agata OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -0.7 --
4 13 s 12 14.76 SZKARADKIEWICZ Joanna OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -0.7 -- #
300 m K
1 1 s 1 42.67 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB II LDK!
2 2 s 1 43.18 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U16 WP III #
3 3 s 1 43.19 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U16 WP III CHMIELARZ Lucyna 3 LDK!
4 7 s 1 45.60 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV LDK!
5 14 s 1 47.65 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP V
1 4 s 2 44.56 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin # 2002 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
2 8 s 2 46.79 CHYBKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP V B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/3415/16 , 2020 BEZ LDK!
3 13 s 2 47.33 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
4 15 s 2 47.72 KOWALIŃSKA Kinga UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS V
5 21 s 2 50.07 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 2003 U16 LB --
1 10 s 3 47.06 JANKOWSKA Angelika UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP V
2 16 s 3 47.79 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP V ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK!
3 18 s 3 48.97 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!
4 20 s 3 49.54 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP -- #
5 31 s 3 52.11 TYCHOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
1 12 s 4 47.25 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP V ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. # Z/3763/17 2023 2 LDK!
2 17 s 4 48.68 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP --
3 23 s 4 50.39 PAWLACZYK Joanna UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP --
4 25 s 4 50.85 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- LDK!
5 30 s 4 51.91 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP --
1 11 s 5 47.11 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS V # LDK!
2 22 s 5 50.07 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- GIZA Maciej # Z/1799/17 2024 LDK!
3 24 s 5 50.84 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 2005 U14 WP -- #
4 27 s 5 51.17 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
1 6 s 6 45.14 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP IV B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!
2 26 s 6 50.85 JANKOWIAK Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. 5 LDK!
3 33 s 6 52.90 SZKUDLARSKA Weronika UKS Achilles Leszno 2004 U14 WP --
  s 6 DNF GUZ Amelia LKS OSiR Pleszew # 2003 U16 WP -- LDK!
1 5 s 7 44.94 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U16 DS III
2 9 s 7 47.02 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin # 2004 U14 WP V GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
3 19 s 7 49.12 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U14 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2024 LDK!
4 34 s 7 54.43 MARKIEWICZ Jagoda UKS Achilles Leszno 2004 U14 WP -- GÓRSKA Hanna 5 LDK!
1 28 s 8 51.54 ŁĄCZNIAK Kinga UKS Przełaj Żerków 2005 U14 WP --
2 29 s 8 51.66 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
3 32 s 8 52.79 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/1243/17 , 2020 5 LDK!
4 35 s 8 55.29 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U14 WP -- #
5 36 s 8 58.75 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 2007 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0747/18 2024 BEZ
1 1 s 9 42.14 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- #
2 2 s 9 44.47 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
3 4 s 9 46.15 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- # LDK!
4 5 s 9 46.52 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS --
5 8 s 9 49.02 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków 2001 U18 WP --
1 3 s 10 44.70 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2001 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
2 6 s 10 48.05 ŻYWOT Agata OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP --
3 7 s 10 48.95 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
4 9 s 10 49.17 SZKARADKIEWICZ Joanna OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- #
5 10 s 10 49.96 FURMAŃCZAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 2000 U18 WP --
600 m K
1 1 s 1 1:49.04 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U16 DS V LDK!
2 2 s 1 1:50.78 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP -- #
3 3 s 1 1:50.81 DERBIS Zuzanna SL Olimpia Poznań 2002 U16 WP --
4 4 s 1 1:51.94 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS --
5 5 s 1 1:53.15 KĘDZIERSKA Natalia MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
6 6 s 1 1:53.44 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -- LDK!
7 7 s 1 1:53.88 BIAŁAS Nikola MKL Jarocin # 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/0625/17 2020
8 8 s 1 1:58.46 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- LDK!
9 9 s 1 2:03.38 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta # Z/1059/18 2024 LDK!
10 10 s 1 2:04.93 TOMKÓW Joanna UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS --
1 1 s 2 1:37.44 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U18 DS --
2 2 s 2 1:39.73 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
3 3 s 2 1:43.02 WOJTYNIAK Julia OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
4 4 s 2 1:43.31 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKL Jarocin # 2002 U16 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2019 BEZ
5 5 s 2 1:49.08 PETRYKOWSKA Anna KS Energetyk Poznań 2001 U18 WP -- #
1000 m K
1 1 s 1 3:00.22 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # , Z/4476/15 , 2024 LDK!
2 2 s 1 3:00.65 CIEŚLICKA Weronika MKS Gniezno 2002 U16 WP II PINIARSKI Paweł # Z/0856/16 2020 4
3 3 s 1 3:07.51 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!
4 4 s 1 3:07.72 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
5 5 s 1 3:20.08 GARASZ Magdalena SL Olimpia Poznań 2000 U18 WP --
6 6 s 1 3:23.02 GRZYBOWSKA Alicja LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP V
7 7 s 1 3:23.52 LISIAK Maria SKS Unia Swarzędz 2000 U18 WP --
200 m pł K
1 4 s 1 33.82 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -0.5 IV # LDK!
2 5 s 1 33.92 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U16 LB -0.5 IV PAPUGA Sebastian B.D. # Z/0414/17 2024 LDK!
3 6 s 1 35.18 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 2003 U16 LB -0.5 V
  s 1 DNF WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -0.5 -- HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2021 3 LDK!
1 1 s 2 31.76 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB -0.7 III # LDK!
2 2 s 2 33.29 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 2002 U16 WP -0.7 IV GÓRSKA Hanna BEZ LDK!
3 3 s 2 33.33 MATUSIAK Maria LUKS Orkan Września 2002 U16 WP -0.7 IV PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław # Z/3408/16 2021 4 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP II
2 2 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2023 1 LDK!
3 3 f 1 1.45 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
4 4 f 1 1.40 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA V GIZA Maciej # Z/1799/17 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- B.D. # BEZ LDK!
6 6 f 1 1.20 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!
1 1 f 2 1.70 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U20 WP I JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
2 2 f 2 1.55 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024
3 3 f 2 1.45 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP IV KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.27 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP -0.5 III GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!
2 2 f 1 5.26 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP +0.2 III
3 3 f 1 5.26 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U18 WP -0.5 III ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
4 4 f 1 5.20 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP +0.4 III
5 5 f 1 4.89 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U16 WP +0.3 IV GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
6 6 f 1 4.88 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS -0.5 IV # LDK!
7 7 f 1 4.86 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP +0.3 IV ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024
8 8 f 1 4.82 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP +0.6 IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!
9 9 f 1 4.76 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.8 V KNULL Mariusz 2 LDK!
10 10 f 1 4.71 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.6 V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
11 11 f 1 4.67 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP 0.0 --
12 12 f 1 4.60 NOBIK Julia OŚ AZS Poznań # 2005 U14 WP -0.1 V JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2024 LDK!
13 13 f 1 4.59 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -0.1 V CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
14 14 f 1 4.36 BARYŁA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS +0.1 -- LDK!
15 15 f 1 4.29 BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2004 U14 WP +2.1 -- LDK!
16 16 f 1 4.28 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP +0.4 -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # Z/3760/17 2019 3 LDK!
17 17 f 1 4.28 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk # 2005 U14 PM -0.4 -- KOPEĆ Bernadeta # Z/1059/18 2024 LDK!
18 18 f 1 4.08 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.4 -- B.D. # 4 LDK!
19 19 f 1 4.07 BURSZTYN Laura LLKS Osowa Sień 2002 U16 LB +0.2 --
  4.16 BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2004 U14 WP 0.0 -- LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 15.15 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 2 f 1 10.68 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP IV
3 3 f 1 10.21 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP IV KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
1 1 f 2 10.75 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP IV PAWLAK Przemysław B.D. LDK!
2 2 f 2 10.40 SARNA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV #
3 3 f 2 10.01 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2024 LDK!
4 4 f 2 9.92 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV
5 5 f 2 9.75 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
6 6 f 2 9.55 SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 2002 U16 DS V
7 7 f 2 9.31 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 4 LDK!
8 8 f 2 9.25 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U16 WP V KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0949/16 2023 1 LDK!
9 9 f 2 8.85 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.84 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
2 2 f 1 10.92 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III #
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.41 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2024 LDK!
2 2 f 1 26.07 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
3 3 f 1 23.33 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK!
1 1 f 2 22.54 BIAŁA Katarzyna UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
100 m M
1 1 s 1 12.17 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.8 IV # LDK!
2 2 s 1 12.24 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS +0.8 V KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 12.38 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP +0.8 V
4 4 s 1 12.49 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP +0.8 V
5 9 s 1 12.77 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS +0.8 --
6 11 s 1 12.97 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.8 --
1 5 s 2 12.50 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.4 V
2 6 s 2 12.64 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP +0.4 V
3 7 s 2 12.66 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.4 V
4 8 s 2 12.68 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.4 V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2024 4 LDK!
5 12 s 2 13.19 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U14 DS +0.4 -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!
1 10 s 3 12.91 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -0.5 -- KNULL Mariusz BEZ LDK!
2 14 s 3 14.03 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 2004 U14 WP -0.5 --
3 15 s 3 14.07 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U14 WP -0.5 -- LDK!
4 19 s 3 14.69 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U12 WP -0.5 -- LDK!
5 20 s 3 14.73 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U12 WP -0.5 -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
1 13 s 4 13.30 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP +0.4 -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2024 5 LDK!
2 16 s 4 14.13 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.4 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
3 17 s 4 14.39 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
4 18 s 4 14.65 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
5 21 s 4 15.24 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 5 11.33 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP -0.5 III BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
2 2 s 5 11.40 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -0.5 III KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
3 3 s 5 11.78 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U18 WP -0.5 IV JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
4 4 s 5 11.86 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP -0.5 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
5 12 s 5 12.48 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -0.5 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 5 s 6 11.99 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +0.2 IV
2 6 s 6 12.02 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.2 IV LDK!
3 7 s 6 12.13 HOCAJ Dawid UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +0.2 IV
4 14 s 6 12.61 LEHMANN Sebastian OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP +0.2 --
1 11 s 7 12.34 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP +0.2 --
2 13 s 7 12.53 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.2 -- # LDK!
3 15 s 7 12.63 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 2001 U18 WP +0.2 --
4 16 s 7 12.89 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +0.2 -- #
5 18 s 7 13.11 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +0.2 --
1 8 s 8 12.24 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +0.4 -- # LDK!
2 9 s 8 12.27 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +0.4 -- # LDK!
3 10 s 8 12.32 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP +0.4 --
4 17 s 8 13.07 MIESZAŁA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP +0.4 -- WALCZAK Michał BEZ
5 19 s 8 13.16 BIENIEK Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +0.4 -- #
300 m M
1 1 s 1 38.74 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP III
2 2 s 1 39.07 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP IV
3 4 s 1 39.69 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS IV
4 5 s 1 40.80 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP V
1 3 s 2 39.34 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS IV # LDK!
2 6 s 2 42.27 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V WISZ Dariusz 4 LDK!
3 7 s 2 42.73 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
4 8 s 2 44.01 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 2004 U14 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/2365/17 , 2019 5 LDK!
1 9 s 3 44.96 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U14 DS -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK!
2 10 s 3 45.05 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
3 11 s 3 47.27 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 2005 U14 WP -- LDK!
4 12 s 3 48.57 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 2004 U14 WP --
5 13 s 3 50.43 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 2006 U12 WP -- LDK!
1 2 s 4 36.90 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP --
2 3 s 4 37.93 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- # LDK!
3 4 s 4 38.24 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -- # LDK!
4 8 s 4 38.99 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- # LDK!
5 10 s 4 40.67 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U18 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 7 s 5 38.74 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 2000 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
2 9 s 5 40.41 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- #
3 13 s 5 42.64 PRZYBYLAK Jakub OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP --
4 14 s 5 43.10 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
5 15 s 5 43.14 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP -- #
1 1 s 6 36.26 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
2 5 s 6 38.46 GOLNIEWICZ Grzegorz UKS Jedynka Gostyń 2000 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/0909/17 2019 3
3 6 s 6 38.63 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023
4 11 s 6 40.78 BIENIEK Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP -- #
5 12 s 6 42.45 MIESZAŁA Piotr KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP -- WALCZAK Michał BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:24.71 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP --
2 2 s 1 1:25.39 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP --
3 3 s 1 1:25.44 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -- B.D. # Z/0447/14 2021
4 4 s 1 1:27.42 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0793/15 2024
5 5 s 1 1:29.74 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 2000 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
6 6 s 1 1:30.82 BASIŃSKI Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP --
7 7 s 1 1:31.86 MARCINIAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2000 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar Z/1228/16 2018 4
8 8 s 1 1:33.04 WOJTAK Krzysztof KS Stal Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP -- WALCZAK Michał BEZ
9 9 s 1 1:34.25 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 2001 U18 LB --
10 10 s 1 1:34.89 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- SKORUPA Joanna # BEZ LDK!
11 11 s 1 1:38.22 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U18 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek # , Z/1911/15 , 2022 LDK!
1 1 s 2 1:28.47 KOWALCZYK Maciej OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III
2 2 s 2 1:28.48 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo # 2002 U16 WP III #
3 3 s 2 1:32.99 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 2004 U14 WP IV PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2020 3 LDK!
4 4 s 2 1:33.56 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP IV WALCZAK Michał B.D. # Z/1075/18 2023
5 5 s 2 1:39.92 JACOSZEK Korneliusz UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP V
6 6 s 2 1:42.35 ONUCHOWSKI Maciej MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.67 BYCZYK Juliusz OŚ AZS Poznań # 2002 U16 WP V
2 2 s 1 2:53.64 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 2002 U16 WP V #
3 3 s 1 2:54.07 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS V WOSIEK Jacek B.D. # Z/1073/18 2024
4 4 s 1 2:54.94 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew # 2003 U16 WP V
5 5 s 1 2:58.60 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew # 2003 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/3811/17 2024
6 6 s 1 3:07.18 GRODZKI Kamil UKS Achilles Leszno 2002 U16 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK!
7 7 s 1 3:07.94 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 2003 U16 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 3:09.09 KUBIAK Kacper MKL Jarocin # 2004 U14 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2021 5 LDK!
9 9 s 1 3:15.16 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK!
10 10 s 1 3:36.26 GLOCK Piotr MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
1 2 s 2 2:38.33 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1999 U20 WP -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
2 3 s 2 2:38.72 WIETECHA Jakub LLKS Osowa Sień 1999 U20 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0379/16 2018 4 LDK!
3 6 s 2 2:40.76 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS --
4 8 s 2 2:44.70 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U20 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
5 13 s 2 2:57.41 NOWIŃSKI Rafał LLKS Osowa Sień 2001 U18 LB --
6 14 s 2 2:58.98 TATERKA Kacper UKS Junior Nietążkowo 2000 U18 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz Z/0713/17 2017 BEZ LDK!
7 15 s 2 3:00.89 WTYKŁO Jakub MKS Piast Głogów 2000 U18 DS --
8 16 s 2 3:36.76 BAJSTOK Adrian UKS Junior Nietążkowo 2000 U18 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz Z/1061/17 2017 BEZ
1 1 s 3 2:37.77 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023
2 4 s 3 2:38.96 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP --
3 5 s 3 2:40.03 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2024
4 7 s 3 2:42.62 WIEJA Jonasz UKS Achilles Leszno 2000 U18 WP -- #
5 9 s 3 2:44.84 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U18 DS -- LDK!
6 10 s 3 2:48.57 ADAMCZYK Jonasz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP -- #
7 11 s 3 2:49.06 GEMBALSKI Łukasz UKS Achilles Leszno 1998 U20 WP --
8 12 s 3 2:49.33 KEMPA Maciej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0932/16 2023
110 m pł MŁ M
2 2 e 1 17.30 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP +0.8 IV
3 3 e 1 17.51 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.8 IV LDK!
5 5 e 1 19.89 BIADAŁA Marek MKS Piast Głogów 2002 U16 DS +0.8 -- LDK!
1 1 f 1 17.39 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP +0.4 IV
110 m pł J MŁ M
4 4 e 1 18.43 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.8 -- #
110 m pł M
1 1 e 1 15.12 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.8 II KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
  f 1 DQ PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.4 -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
200 m pł M
1 1 s 1 27.56 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ -1.7 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!
2 2 s 1 29.35 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -1.7 V LDK!
3 3 s 1 30.39 URBANIAK Dawid UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP -1.7 V
4 4 s 1 32.82 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -1.7 -- # LDK!
5 5 s 1 33.19 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -1.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK!
2 2 f 1 1.60 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
1 1 f 2 1.75 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!
2 2 f 2 1.60 BIADAŁA Marek MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -- LDK!
2 2 f 2 1.60 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 2002 U16 WP --
4 4 f 2 1.50 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- KNULL Mariusz 4 LDK!
5 5 f 2 1.45 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
5 5 f 2 1.45 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.15 SOKOŁOWSKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2001 U18 WP +0.5 IV
2 2 f 1 5.84 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.5 V LDK!
3 3 f 1 5.77 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.2 V
4 4 f 1 5.57 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP -0.1 --
5 5 f 1 5.51 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -0.3 -- KNULL Mariusz 4 LDK!
6 6 f 1 5.46 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U16 WP -0.2 --
7 7 f 1 5.20 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +0.4 -- WALCZAK Katarzyna # Z/1082/18 2024 3
8 10 f 1 5.17 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +0.1 --
9 8 f 1 5.05 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS +2.7 -- KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!
10 9 f 1 5.03 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.4 -- LDK!
11 11 f 1 4.76 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL +0.2 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
12 12 f 1 4.37 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U12 WP +0.5 -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
13 13 f 1 4.35 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
14 14 f 1 4.34 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -0.4 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
15 15 f 1 4.26 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
16 16 f 1 4.18 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!
17 17 f 1 4.01 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP +1.3 -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2024 5 LDK!
18 18 f 1 3.90 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.1 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
  5.01 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS +0.5 -- KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 e 1 14.70 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2024 LDK!
2 2 f 1 13.96 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS III B.D. # 2 LDK!
3 3 f 1 11.58 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
4 4 f 1 10.30 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2004 U14 DS -- KOTYNIA Hanna # 5 LDK!
5 5 f 1 9.81 ROZWÓD Jakub MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- LDK!
1 1 f 2 14.97 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 12.76 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2020 2
2 2 f 1 12.63 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024
Oszczep (600) M
1 1 f 1 45.29 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS IV #
2 2 f 1 37.49 SYLWONIUK Piotr UKS Achilles Leszno 2002 U16 WP V
3 3 f 1 36.38 ZAJĄC Eryk MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- SKORUPA Joanna # BEZ LDK!
4 4 f 1 33.57 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GÓRSKA Hanna 4 LDK!
5 5 f 1 23.91 ORŁOWSKI Jakub LLKS Osowa Sień 2002 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0513/16 2022 BEZ
Oszczep (700) M
1 1 f 1 48.47 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
2 2 f 1 47.00 LUDWICZAK Damian MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP IV
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.72 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz 1989 Sen WP I B.D. Z/4072/11 2024 1
2 2 f 1 35.83 OTWOROWSKI Adrian MUKS Kadet Rawicz 1998 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.378387928009 sekund