Chorzów 27.08.2017
Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka 2017
100 m K
1 s 1 12.96 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL -0.3 III
2 s 1 13.16 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -0.3 III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 s 1 13.35 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -0.3 IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
4 s 1 13.68 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -0.3 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0272/18 , 2020 LDK!
5 s 1 13.71 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 2003 U16 SL -0.3 IV LEKI Paweł # 4 LDK!
6 s 1 13.90 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.3 V PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
7 s 1 13.98 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -0.3 V SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
8 s 1 14.08 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA -0.3 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
1 s 2 13.99 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL +0.5 V
2 s 2 14.04 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.5 V B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
3 s 2 14.09 PIˇTEK Anna MKS Czechowice-Dziedzice # 2002 U16 SL +0.5 V HOMA Wioleta 5 LDK!
4 s 2 14.36 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL +0.5 V BONK Stanisław # LDK!
5 s 2 14.48 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL +0.5 V CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
6 s 2 14.83 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +0.5 -- # LDK!
7 s 2 14.87 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL +0.5 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
8 s 2 15.10 KLUJ Karolina UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL +0.5 -- # LDK!
1 s 3 14.01 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 2005 U14 MA +0.6 V # LDK!
2 s 3 14.22 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL +0.6 V HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
3 s 3 14.63 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +0.6 -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
4 s 3 14.65 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL +0.6 -- B.D. # 5
5 s 3 14.75 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA +0.6 -- GIZA Andrzej # BEZ LDK!
6 s 3 14.79 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL +0.6 -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
7 s 3 14.96 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U14 SL +0.6 -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
1 s 4 13.88 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL +1.3 V B.D. B.D. # LDK!
2 s 4 13.90 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +1.3 V GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 s 4 14.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +1.3 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
4 s 4 14.92 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL +1.3 -- #
5 s 4 15.04 DOBRZYŃSKA Julia TS AKS Chorzów 2003 U16 SL +1.3 -- #
6 s 4 15.80 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U14 SL +1.3 -- CHRIST Marek 5 LDK!
2 s 5 14.95 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U14 SL +1.7 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
3 s 5 15.55 BURMER Aleksandra MOSM Tychy 2006 U12 SL +1.7 --
4 s 5 15.89 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U12 SL +1.7 -- ROLAK Dorota # Z/2319/18 2023 LDK!
5 s 5 16.35 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U12 SL +1.7 -- WAJDA Aleksandra # Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
1 s 6 14.29 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL 0.0 V LDK!
2 s 6 14.30 SKRABARCZYK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL 0.0 V # LDK!
3 s 6 14.60 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA 0.0 -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
4 s 6 14.64 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 2006 U12 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
5 s 6 15.35 KOPEĆ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL 0.0 --
6 s 6 15.65 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL 0.0 -- # LDK!
  s 6 DNF PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 2006 U12 MA 0.0 -- LDK!
1 s 7 12.10 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 s 7 12.42 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL +0.1 II
3 s 7 12.44 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
4 s 7 12.64 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992 Sen MZ +0.1 II B.D. 1 LDK!
5 s 7 13.39 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +0.1 -- B.D. # 2
1 s 8 13.08 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +1.3 III
2 s 8 13.13 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +1.3 III
3 s 8 13.24 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +1.3 IV
4 s 8 13.36 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +1.3 IV
5 s 8 13.38 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +1.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
6 s 8 13.54 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +1.3 IV LDK!
7 s 8 13.87 KWA¦NY Daria TS AKS Chorzów 2001 U18 SL +1.3 --
8 s 8 13.93 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL +1.3 --
1 s 9 13.31 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA +2.2 IV SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
2 s 9 13.41 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U18 SL +2.2 IV B.D.
3 s 9 13.49 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.2 IV
4 s 9 14.16 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL +2.2 -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
1 s 10 13.81 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA +0.1 --
2 s 10 13.82 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA +0.1 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
3 s 10 13.92 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA +0.1 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
4 s 10 14.00 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.1 -- LDK!
5 s 10 14.59 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 --
200 m K
1 s 1 24.84 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.2 I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M
2 s 1 25.12 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL +1.2 II
3 s 1 25.20 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA +1.2 II B.D. M
4 s 1 25.69 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +1.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
5 s 1 26.07 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL +1.2 II B.D.
1 s 2 27.27 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +1.1 III
2 s 2 27.28 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL +1.1 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
3 s 2 27.32 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL +1.1 IV
4 s 2 27.81 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +1.1 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
1 s 3 26.97 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +1.6 III
2 s 3 27.32 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL +1.6 IV
3 s 3 28.36 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 2001 U18 MA +1.6 IV KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/0607/15 2021 4
4 s 3 28.44 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U18 SL +1.6 IV B.D.
5 s 3 29.08 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.6 -- B.D. 4
300 m K
1 s 1 43.23 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 s 1 44.33 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- LDK!
3 s 1 44.77 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
4 s 1 45.44 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA IV GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
5 s 1 45.71 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 s 2 45.13 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL --
2 s 2 45.26 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
3 s 2 46.24 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!
4 s 2 46.47 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- LDK!
5 s 2 46.57 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL V
1 s 3 45.87 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
2 s 3 46.42 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U16 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 s 3 46.80 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U14 SL V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 s 3 47.58 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL V KOBĘDZA Jan 5 LDK!
5 s 3 47.74 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U14 SL V KŁÓSKA Karolina # 3 LDK!
6 s 3 48.41 LIBERKOWSKA Julia MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V B.D.
2 s 4 47.54 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
3 s 4 49.06 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK!
4 s 4 52.34 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 2002 U16 MA --
5 s 4 53.54 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
6 s 4 54.00 DEC Alicja UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL -- # LDK!
1 s 5 48.82 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL -- #
2 s 5 51.70 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
3 s 5 52.75 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL --
4 s 5 63.31 JANDA Zofia UKS Kusy Bukowno 2007 U12 MA -- #
1 s 6 48.10 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U16 MA V
2 s 6 48.96 CZERWIŃSKA Karolina LKS Pszczyna 2004 U14 SL --
3 s 6 52.58 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U12 SL -- # LDK!
400 m K
1 s 1 59.18 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL III B.D.
2 s 1 62.86 ZAJˇC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2021 3
3 s 1 63.66 ZAJˇC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 2001 U18 MA IV
1 s 2 61.54 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL III
2 s 2 62.26 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
3 s 2 64.07 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U18 SL IV
4 s 2 64.49 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U18 SL IV
5 s 2 66.35 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
600 m K
1 s 1 1:39.55 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
2 s 1 1:41.63 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U16 SL III
3 s 1 1:43.37 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!
4 s 1 1:45.59 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD IV
5 s 1 1:48.56 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL V LDK!
6 s 1 1:53.45 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -- LDK!
7 s 1 1:58.23 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL --
1 s 2 1:45.29 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2023 3 LDK!
2 s 2 1:47.19 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U16 SL V PASZTA Anna # 3 LDK!
4 s 2 1:53.73 KIJAK Lena MOSM Tychy 2003 U16 SL --
5 s 2 1:56.72 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U14 SL --
6 s 2 1:57.27 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL -- # LDK!
7 s 2 2:05.09 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
8 s 2 2:16.06 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U16 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
800 m K
1 s 1 2:16.29 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL II
2 s 1 2:24.09 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
3 s 1 2:26.66 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL IV
4 s 1 2:29.11 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL IV
5 s 1 2:31.75 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA IV #
6 s 1 2:33.87 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
7 s 1 2:48.77 PONDO Izabela GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
1000 m K
1 s 1 3:11.35 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL III LDK!
2 s 1 3:11.45 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
3 s 1 3:13.27 OCHNICKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2002 U16 SL IV #
4 s 1 3:17.15 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 2002 U16 SL IV
5 s 1 3:21.81 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U16 SL IV GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
6 s 1 3:38.65 STAROŃ Kornelia LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL --
1500 m K
1 s 1 4:33.16 NITYCHORUK Magdalena GKS Piast Gliwice 1992 Sen SL II B.D. # Z/4043/11 2022
2 s 1 4:44.32 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
3 s 1 4:51.92 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U18 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
4 s 1 5:12.86 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
5 s 1 5:22.21 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U20 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 59.87 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA I GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
2 s 1 70.53 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U18 SL IV
  s 1 DNF PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992 Sen MZ -- B.D. 1 LDK!
  s 1 DNF ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA -- B.D. M
Wzwyż K
2 f 1 1.75 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I RÓG Maciej # Z/3660/11 2023 M
4 f 1 1.40 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU V SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
4 f 1 1.40 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL V LDK!
4 f 1 1.40 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
7 f 1 1.35 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 2005 U14 MA -- # LDK!
7 f 1 1.35 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
9 f 1 1.30 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5
9 f 1 1.30 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
11 f 1 1.30 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 2006 U12 MA -- LDK!
12 f 1 1.30 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL -- WAJDA Aleksandra # 4 LDK!
13 f 1 1.25 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
W dal K
1 f 1 5.21 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 1990 Sen ZP 0.0 III RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2023 BEZ
2 f 1 5.07 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA +0.6 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
3 f 1 5.01 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.4 IV B.D. #
4 f 1 4.97 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +0.1 IV
5 f 1 4.90 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 2000 U18 SL +0.6 IV
6 f 1 4.85 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 IV
7 f 1 4.78 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -0.9 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
8 f 1 4.68 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U23 SL +0.3 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2023 3
9 f 1 4.44 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.5 --
10 f 1 4.36 PORĘBSKA Ilona UKS Sprint ZSME Żywiec 1999 U20 SL +0.4 -- HACZEK Mariusz Z/2183/16 2018 3
11 f 1 4.08 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.6 -- B.D. 4
12 f 1 3.91 NOWAKOWSKA Anna TS AKS Chorzów 2001 U18 SL 0.0 -- B.D. BEZ
13 f 1 3.60 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -0.1 -- B.D. BEZ
1 f 2 4.85 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U16 SL -0.5 IV PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
2 f 2 4.68 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.1 V SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK!
3 f 2 4.58 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL -0.3 V LDK!
4 f 2 4.55 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL 0.0 V WAJDA Aleksandra # 4 LDK!
6 f 2 4.31 WIELGUS Gabriela TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA +0.6 -- GIZA Andrzej # BEZ LDK!
7 f 2 4.16 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL +0.3 -- B.D. B.D. # LDK!
8 10 f 2 4.04 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 2006 U12 MA +0.8 -- LDK!
8 f 2 4.12 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -0.3 -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
9 f 2 4.07 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U16 SL +0.5 -- #
11 f 2 3.89 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek # 3 LDK!
12 f 2 3.86 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U14 SL +0.2 -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
13 f 2 3.76 KOPEĆ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -0.3 --
14 f 2 3.73 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 2006 U12 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
15 f 2 3.60 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 2005 U14 SL -0.4 -- CHRIST Marek 5 LDK!
16 f 2 3.39 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA +0.1 -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
17 f 2 3.39 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2004 U14 SL +0.1 -- # LDK!
18 f 2 3.22 BURMER Aleksandra MOSM Tychy 2006 U12 SL +1.3 --
19 f 2 3.20 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom # 2005 U14 SL -0.9 -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz # , Z/2157/20 , 2022 LDK!
20 f 2 3.13 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL +0.1 -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2023 4 LDK!
Kula (3) K
2 f 1 11.90 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 11.51 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
1 1 f 2 10.69 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
2 2 f 2 9.99 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL IV ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
3 3 f 2 9.56 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
4 4 f 2 9.11 STRASZ Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
5 5 f 2 8.37 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
6 6 f 2 8.18 MISZOK Julia GKS Piast Gliwice 2002 U16 SL --
7 7 f 2 7.82 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U16 SL -- B.D. # 5
8 8 f 2 6.48 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- # LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.51 ROSTEK Teresa MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
2 f 1 10.12 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
3 f 1 9.49 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
4 f 1 8.38 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.78 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
2 f 1 31.55 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn-KoĽle # 2002 U16 OP IV # LDK!
3 f 1 31.26 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
4 f 1 28.71 STRASZ Aleksandra MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL IV
5 f 1 20.52 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 35.00 MAZUR Maria MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
2 f 1 34.06 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U23 SL III
3 f 1 34.03 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
4 f 1 32.54 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
6 f 1 26.52 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
7 f 1 25.71 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 43.07 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK!
2 f 1 19.92 BOBA Izabela LKS Brzezina Osiek 2003 U16 MA --
Młot (4) K
1 f 1 59.24 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 1995 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/3234/11 2023 1
Oszczep (500) K
1 f 1 32.06 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 20.50 MITERSKA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
100 m M
1 s 1 11.35 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U16 SL +1.8 III
2 s 1 11.67 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL +1.8 III HOMA Wioleta 3 LDK!
3 s 1 11.79 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA +1.8 IV GIZA Maciej 3 LDK!
4 s 1 12.01 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP +1.8 IV SACZKO Andrzej 2 LDK!
5 s 1 12.05 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP +1.8 IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
6 s 1 12.37 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +1.8 V HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
7 s 1 12.38 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.8 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
1 s 2 12.39 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL 0.0 V LDK!
2 s 2 12.64 TKOCZ Cyryl TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL 0.0 V
3 s 2 12.84 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL 0.0 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
4 s 2 13.12 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL 0.0 -- LDK!
5 s 2 13.34 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA 0.0 -- GIZA Andrzej # 5 LDK!
6 s 2 13.43 POJDA Paweł LKS Pszczyna 2003 U16 SL 0.0 -- KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
7 s 2 13.48 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL 0.0 -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
1 s 3 12.27 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +2.4 V ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
2 s 3 12.95 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA +2.4 -- GIZA Andrzej # 4 LDK!
3 s 3 13.73 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA +2.4 -- LDK!
4 s 3 13.99 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +2.4 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
5 s 3 14.07 STANCLIK Marcin MOSM Tychy 2004 U14 SL +2.4 --
6 s 3 14.97 CHMIEST Bartosz niestowarzyszony 2006 U12 +2.4 -- B.D. BEZ
7 s 3 15.04 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL +2.4 -- WAJDA Aleksandra # Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
1 s 4 12.39 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U16 SL +5.0 V BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
2 s 4 13.04 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka # 2004 U14 MA +5.0 -- # LDK!
3 s 4 13.06 KUDZIA Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL +5.0 --
4 s 4 13.82 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA +5.0 -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0276/18 , 2023 LDK!
5 s 4 13.95 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U14 SL +5.0 -- JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan 5 LDK!
6 s 4 14.07 WOKACZ Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL +5.0 -- # LDK!
7 s 4 14.35 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL +5.0 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
1 s 5 10.81 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA +0.5 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2020 1
2 s 5 10.85 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +0.5 I
3 s 5 11.09 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 Sen SL +0.5 II
4 s 5 11.19 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.5 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 s 5 11.27 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA +0.5 II #
6 s 5 11.59 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.5 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
7 s 5 11.85 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.5 IV
1 s 6 11.38 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.6 III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
2 s 6 11.42 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +0.6 III B.D. 2
3 s 6 11.60 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL +0.6 III B.D. 3
4 s 6 11.81 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
5 s 6 12.16 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +0.6 --
1 s 7 12.20 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL +1.1 IV BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
2 s 7 12.24 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U18 SL +1.1 -- KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
3 s 7 12.49 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 1996 U23 SL +1.1 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2020 BEZ
4 s 7 12.50 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA +1.1 -- GIZA Maciej 3 LDK!
5 s 7 13.86 STECUŁA Leszek MKS-MOSM Bytom 1961 Masters SL +1.1 -- B.D. Z/1161/20 2020
200 m M
1 s 1 21.80 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA +0.2 I
3 s 1 22.52 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL +0.2 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
4 s 1 22.74 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +0.2 II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
5 s 1 23.42 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U20 SL +0.2 III B.D. 3
6 s 1 23.84 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL +0.2 --
1 s 2 22.96 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA +0.8 III B.D. 2
2 s 2 23.23 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +0.8 III
3 s 2 23.69 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 1999 U20 SL +0.8 IV
4 s 2 24.07 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +0.8 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
1 s 3 23.79 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U20 SL 0.0 IV
2 s 3 23.91 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL 0.0 IV B.D. LDK!
3 s 3 25.53 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL 0.0 --
4 s 3 25.99 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL 0.0 --
300 m M
1 s 1 38.13 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
2 s 1 38.45 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL III HOMA Wioleta 3 LDK!
3 s 1 38.70 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
4 s 1 38.74 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U18 SL -- BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
5 s 1 39.82 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
6 s 1 40.36 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U16 SL IV BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
1 s 2 40.26 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U16 SL IV LDK!
2 s 2 40.57 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
3 s 2 40.78 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL V HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
4 s 2 42.70 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA -- GIZA Andrzej # 4 LDK!
5 s 2 44.18 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA -- GIZA Andrzej # 5 LDK!
6 s 2 45.30 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -- LDK!
1 s 3 42.58 KRAWCZYK Jakub LKS Pszczyna 2002 U16 SL --
2 s 3 46.09 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA -- LDK!
3 s 3 46.16 WOKACZ Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- # LDK!
4 s 3 48.03 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
5 s 3 48.95 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice # 2004 U14 SL -- JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan 5 LDK!
6 s 3 56.40 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 2005 U14 MA -- #
1 s 4 40.79 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA -- #
2 s 4 42.53 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka # 2004 U14 MA -- # LDK!
3 s 4 43.21 KUDZIA Bartosz MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL --
4 s 4 45.27 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
5 s 4 52.47 CHMIEST Bartosz niestowarzyszony 2006 U12 -- B.D. BEZ
6 s 4 60.63 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0983/18 2023 BEZ
400 m M
1 s 1 49.18 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II B.D. M
2 s 1 50.54 BARY¦ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U23 SL III RUSZEL Piotr # Z/0477/15 2022
3 s 1 53.17 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL IV BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
4 s 1 53.94 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
600 m M
1 s 1 1:26.90 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
2 s 1 1:31.84 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
3 s 1 1:32.64 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
4 s 1 1:35.10 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V
5 s 1 1:39.82 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA V B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!
6 s 1 1:40.98 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL --
7 s 1 1:42.84 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
8 s 1 1:43.68 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
9 s 1 1:47.68 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK!
10 s 1 1:54.86 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
11 s 1 1:56.26 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U14 MA -- GIZA Andrzej B.D. # BEZ LDK!
12 s 1 1:59.44 CIAŁOŃ Bartłomiej MOSiR Łaziska Górne 2004 U14 SL -- BONK Anna # Z/3967/18 2023 BEZ
800 m M
1 s 1 1:57.87 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
2 s 1 2:02.49 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV # LDK!
3 s 1 2:08.35 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
4 s 1 2:09.27 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
1000 m M
1 s 1 2:44.50 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA --
2 s 1 2:45.68 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U16 SL IV
3 s 1 2:48.48 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
4 s 1 2:49.18 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 2000 U18 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2847/15 2019 4
5 s 1 2:50.66 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD V ADAMCZYK Dariusz
6 s 1 2:53.08 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U16 SL V HOMA Wioleta BEZ LDK!
7 s 1 3:02.10 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL --
1500 m M
1 s 1 4:34.62 KLIMEK Wojciech MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
2 s 1 5:13.65 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
400 m pł M
1 s 1 57.00 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996 U23 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
2 s 1 57.54 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1374/14 2020
3 s 1 59.90 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL IV B.D. Z/0680/14 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
1 f 1 1.95 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2023 M
3 f 1 1.75 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 f 1 1.65 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP V SACZKO Andrzej 2 LDK!
6 f 1 1.60 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
7 f 1 1.60 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej 3 LDK!
W dal M
2 f 1 5.84 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U16 OP -0.4 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
4 f 1 5.13 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL 0.0 -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK!
6 f 1 4.96 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -0.5 -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 f 2 6.54 WATOŁA Maciej TS AKS Chorzów 1991 Sen SL +1.5 III STAWOWY Andrzej B.D. Z/3226/11 2019 3
3 f 2 6.25 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1993 Sen SL +2.3 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
4 f 2 5.97 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +2.1 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
5 f 2 5.75 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL +1.3 --
6 f 2 5.71 CHOLEWA Dominik MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL -0.7 --
7 f 2 3.56 OKOŃSKI Czesław UTW Gliwice # 1941 Masters SL +0.5 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
  5.87 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +0.9 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
  6.21 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1993 Sen SL +1.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2022 BEZ
Kula (4) M
1 f 1 10.01 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
2 f 1 9.59 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice # 2004 U14 SL -- BONK Stanisław # Z/3549/15 2020 2
Kula (5) M
1 f 1 11.91 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
3 f 1 11.19 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP V SACZKO Andrzej # 4 LDK!
4 f 1 10.63 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL V #
5 f 1 10.33 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!
6 f 1 7.76 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
2 f 2 13.91 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III
3 f 2 13.17 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
4 f 2 10.61 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
5 f 2 10.39 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 17.99 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2023
2 f 1 14.12 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL II B.D. Z/3241/11 2023 BEZ
3 f 1 12.66 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III
4 f 1 9.07 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 42.15 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U16 OP III SACZKO Andrzej # 4 LDK!
2 f 1 40.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 f 1 32.38 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL V LDK!
5 f 1 30.41 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice # 2004 U14 SL -- BONK Stanisław # Z/3549/15 2020 2
6 f 1 28.04 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.72 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III
3 f 1 26.05 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U18 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.02 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL III BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
Dysk (2) M
1 f 1 42.11 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 1995 U23 SL II GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
2 f 1 40.68 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
3 f 1 26.38 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
4 f 1 26.32 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
Młot (7.26) M
1 f 1 54.04 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL I GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
2 f 1 47.59 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2023 2
3 f 1 37.68 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 1999 U20 MA IV
Oszczep (600) M
1 f 1 35.21 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 24.57 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U16 SL -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.8288218975067 sekund