Zielona Góra 30.08.2017
Mityng MOSiR - Pożegnanie Wakacji 2017
100 m K
1 s 1 12.78 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -0.6 III SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 s 1 12.90 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -0.6 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
3 s 1 12.96 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.6 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 s 1 13.02 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -0.6 III
5 s 1 13.19 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS -0.6 III KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
6 s 1 13.20 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.6 III PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
7 s 1 13.61 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.6 IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
8 s 1 13.83 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.6 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
1 s 2 13.17 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -2.2 III KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK!
2 s 2 13.26 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -2.2 IV LDK!
3 s 2 13.83 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -2.2 V CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
4 s 2 13.87 WOJCIECHOWSKA Hanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2002 U16 LB -2.2 V
5 s 2 13.89 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -2.2 --
6 s 2 14.10 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS -2.2 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
7 s 2 14.20 GÓRA Gabriela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB -2.2 V GÓRA Ireneusz Z/0905/16 2017 BEZ LDK!
1 s 3 13.68 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -1.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
2 s 3 14.57 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS -1.0 -- BIALIC Marek BEZ LDK!
3 s 3 14.61 LORENC Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP -1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3118/16 2018 BEZ
4 s 3 14.68 ŁUKASZEWSKA Emilia ULKS Sprinter Zielona Góra 2003 U16 LB -1.0 --
5 s 3 14.87 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra 2001 U18 LB -1.0 --
6 s 3 14.88 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -1.0 --
7 s 3 14.89 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -1.0 -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
1 s 4 13.85 NOWACKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0931/17 2018 BEZ
2 s 4 14.16 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.5 V KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
3 s 4 14.76 STRUSIŃSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB -0.5 -- KACZMAREK Adam 5 LDK!
4 s 4 14.85 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra # 2005 U14 LB -0.5 -- WALCZAK Jerzy # Z/1501/20 2022
5 s 4 15.40 DUDA Anita BbL Gubin 2004 U14 LB -0.5 -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
6 s 4 15.49 SAWICKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -0.5 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/2616/17 2018 5
7 s 4 16.21 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB -0.5 --
300 m K
1 s 1 40.89 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
2 s 1 41.30 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2022 2 LDK!
3 s 1 41.53 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 s 1 42.84 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB II OGONOWSKI Jakub B.D. # Z/0628/17 2022 LDK!
5 s 1 43.98 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
6 s 1 44.25 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS III BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK!
7 s 1 45.26 ROGULA Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
1 s 2 45.09 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
2 s 2 45.82 GÓRA Gabriela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB IV GÓRA Ireneusz Z/0905/16 2017 BEZ LDK!
3 s 2 46.64 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2021 3 LDK!
4 s 2 47.67 FLIS Sandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS V GRUMAN Bartosz 4 LDK!
5 s 2 48.97 KALISKA Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1315/17 2018 5 LDK!
6 s 2 49.07 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK!
7 s 2 53.84 MACHCIŃSKA Nicola LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- NOGA Grzegorz # Z/1970/18 2020 BEZ
1 s 3 48.02 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U14 LB V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1448/19 , 2022 LDK!
2 s 3 49.02 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
3 s 3 49.87 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra # 2005 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/1501/20 2022
4 s 3 50.48 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
5 s 3 51.79 WIT Kinga MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0907/16 2019 BEZ LDK!
6 s 3 52.72 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2022 2 LDK!
7 s 3 55.27 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1608/17 2019 BEZ LDK!
1 s 4 45.85 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2020 4 LDK!
2 s 4 48.35 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U14 LB V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
3 s 4 51.80 NOWICKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
4 s 4 53.25 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1924/18 2019 BEZ LDK!
5 s 4 55.34 SZELIGA Martyna MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2005 U14 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
6 s 4 56.69 KASPEROWICZ Zofia ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB --
7 s 4 56.87 HONCZARYK Martyna MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -- #
600 m K
1 s 1 1:40.81 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3
2 s 1 1:44.04 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U16 LB IV BIESIADA Ryszard # Z/0444/17 2022 2 LDK!
3 s 1 1:44.08 LEMIERZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB IV WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
4 s 1 1:44.65 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK!
5 s 1 1:45.64 CHRÓ¦CIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 2002 U16 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2021 3 LDK!
6 s 1 1:52.76 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 2004 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz 3 LDK!
7 s 1 1:53.23 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2020
8 s 1 1:53.29 KOMCZYŃSKA Kaja UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0841/17 2017 5
9 s 1 1:56.94 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
10 s 1 1:58.67 WO¬NIAK Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1317/17 2019 4 LDK!
11 s 1 1:58.74 SZLACHTOWSKA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB --
12 s 1 2:05.81 ROSALSKA Julia LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB --
1 s 2 1:47.80 ZDEBIAK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB V B.D. BEZ
2 s 2 1:49.77 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U14 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2019 5 LDK!
3 s 2 1:52.30 M¦CISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS -- BIALIC Marek 3 LDK!
4 s 2 1:55.77 STĘPIŃSKA Gabriela BbL Gubin 2004 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
5 s 2 1:56.98 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
6 s 2 1:57.51 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2021 BEZ LDK!
7 s 2 1:57.93 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1434/19 , 2021 LDK!
8 s 2 2:03.30 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
9 s 2 2:06.44 KÖNIGSMAN Kinga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2004 U14 DS -- BIALIC Katarzyna BEZ LDK!
10 s 2 2:07.00 MILEWICZ Oliwia Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS --
11 s 2 2:08.10 KONONOWICZ Maria ULKS Uczniak Szprotawa # 2004 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
12 s 2 2:12.06 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U12 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard # , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
13 s 2 2:15.67 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 3:01.43 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 s 1 3:06.63 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
3 s 1 3:06.96 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
4 s 1 3:16.03 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
5 s 1 3:16.57 BERE¦NIEWICZ Aleksandra O¦ AZS Poznań # 2002 U16 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/3372/16 2022
6 s 1 3:23.81 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB -- B.D.
7 s 1 3:50.82 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2020 BEZ LDK!
80 pł K
1 s 1 12.85 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U16 WP -2.6 III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022
2 s 1 12.94 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -2.6 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
3 s 1 12.95 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -2.6 III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK!
4 s 1 13.26 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -2.6 IV LDK!
5 s 1 13.40 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -2.6 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2020 2
6 s 1 13.63 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS -2.6 IV BIALIC Marek BEZ LDK!
1 s 2 13.50 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -2.1 IV #
2 s 2 14.00 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -2.1 V KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
3 s 2 14.54 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS -2.1 V
4 s 2 14.59 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -2.1 V B.D. KARPOWICZ Tadeusz # , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
5 s 2 15.99 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -2.1 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz # , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -2.1 -- WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2021 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.76 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -1.5 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022
3 s 1 17.88 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP -1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3098/15 2018 3
100 m pł K
2 s 1 16.77 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U18 LB -1.5 III LDK!
200 m pł K
1 s 1 31.68 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U16 WP -0.7 III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022
2 s 1 31.81 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -0.7 III #
3 s 1 32.25 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.7 III PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK!
4 s 1 32.77 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.7 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 s 1 33.80 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2020 2
1 s 2 30.91 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U23 LB -0.3 --
2 s 2 34.03 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.3 V ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK!
3 s 2 38.03 PIELECH Amelia MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -0.3 -- LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.54 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB IV
1 f 1 1.54 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV
3 f 1 1.51 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ IV WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK!
4 f 1 1.51 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
4 f 1 1.51 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
6 f 1 1.30 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
7 f 1 1.30 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
7 f 1 1.30 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
7 f 1 1.30 KAPUSTKA Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
10 f 1 1.30 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK!
11 f 1 1.20 NIEMIEC Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
Tyczka K
1 f 1 3.00 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB II
2 f 1 2.80 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB III
W dal K
1 f 1 4.97 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.6 IV PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK!
2 f 1 4.93 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS +0.9 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK!
3 f 1 4.88 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +0.5 IV KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 4.79 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +1.3 V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK!
5 f 1 4.72 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.8 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
6 f 1 4.66 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +1.8 --
7 f 1 4.59 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.7 V
8 f 1 4.44 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB +0.5 -- LDK!
9 f 1 4.41 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra 2001 U18 LB +1.5 --
10 f 1 4.27 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS +0.9 --
11 f 1 3.95 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +1.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK!
12 f 1 3.81 DERCZYŃSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +1.1 --
13 f 1 3.74 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U14 LB +0.8 -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1448/19 , 2022 LDK!
14 f 1 3.59 SZELIGA Martyna MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2005 U14 LB +0.6 -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
15 f 1 2.89 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +1.4 -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz # , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
  f 1 NM KAPUSTKA Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
  f 1 NM ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U16 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.49 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
2 f 1 10.17 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB IV BIŁAN Grzegorz # Z/3023/16 2021 3 LDK!
3 f 1 10.09 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2022 LDK!
4 f 1 9.28 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB V CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2022 2
5 f 1 7.75 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK!
1 f 2 10.11 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS IV LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.74 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2022 LDK!
2 f 1 29.50 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK!
3 f 1 29.45 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
4 f 1 29.00 ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2509/17 2018 5
5 f 1 28.88 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB IV CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2022 2
6 f 1 28.54 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!
7 f 1 21.95 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2022 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 49.05 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 24.52 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
3 f 1 20.73 STEPNOWSKA Nikola UKS Ares Nowa Sól 2000 U18 LB --
4 f 1 20.30 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
5 f 1 18.81 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
6 f 1 17.24 MALCZUK Oliwia UKS Ares Nowa Sól 2000 U18 LB --
Młot (3) K
1 f 1 39.19 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
2 f 1 35.82 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP IV CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
3 f 1 35.34 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2022 3 LDK!
4 f 1 24.36 WIELGOS Natalia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
5 f 1 19.65 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
6 f 1 6.06 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0843/17 2020 4
1 f 2 28.61 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
2 f 2 25.93 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
Młot (4) K
1 f 1 42.45 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB III
2 f 1 39.89 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
3 f 1 36.86 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2022
4 f 1 28.94 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
Oszczep (500) K
1 f 1 40.88 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U18 DS III LDK!
2 f 1 20.18 RUSNAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra 2001 U18 LB --
3 f 1 20.14 NUŻYŃSKA Emilia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
1 f 2 32.90 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK!
2 f 2 29.92 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS V LDK!
3 f 2 28.91 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB V BIŁAN Grzegorz # Z/3023/16 2021 3 LDK!
4 f 2 26.88 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2022 4
5 f 2 26.01 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
6 f 2 24.82 PILARSKA Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2637/17 2017 5
7 f 2 18.72 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 27.72 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
100 m M
1 s 1 11.50 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -1.5 III B.D. #
2 s 1 11.77 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS -1.5 IV
3 s 1 11.85 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -1.5 IV WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
4 s 1 12.00 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS -1.5 IV #
5 s 1 12.05 ŻELAZOWSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól # 1999 U20 LB -1.5 IV
1 s 2 11.84 BARTCZAK Dominik ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.2 IV
2 s 2 11.90 WIELICZKO Sebastian LKS Lubusz Słubice 2000 U18 LB -0.2 IV GRZE¦KOWIAK Jacek Z/1506/16 2019 2
3 s 2 11.95 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -0.2 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
4 s 2 12.02 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS -0.2 IV BIALIC Marek B.D. # LDK!
5 s 2 12.26 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 -- #
6 s 2 12.26 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -0.2 V WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
7 s 2 12.38 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB -0.2 --
1 s 3 12.30 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 s 3 12.42 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -0.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022
3 s 3 12.47 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP -0.8 V B.D. Z/2511/17 2018 5
4 s 3 12.57 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB -0.8 V WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
5 s 3 12.67 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 1999 U20 LB -0.8 --
6 s 3 12.71 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -0.8 V SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2020 BEZ
1 s 4 12.34 KALINOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.1 V
2 s 4 12.42 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB +0.1 -- #
3 s 4 12.84 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +0.1 -- # LDK!
4 s 4 13.14 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 s 4 13.24 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.1 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2021 2
6 s 4 13.35 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.1 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK!
1 s 5 12.25 WOŻNIAK Nikolas UKS Ares Nowa Sól 2000 U18 LB -0.9 --
2 s 5 12.36 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 2000 U18 LB -0.9 --
3 s 5 12.40 MARCINIEC Kajetan UKS Ares Nowa Sól 2000 U18 LB -0.9 --
4 s 5 13.73 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U16 LB -0.9 --
5 s 5 14.02 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U16 LB -0.9 -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2022 LDK!
6 s 5 15.30 WOJCIECHOWSKI Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U14 LB -0.9 --
300 m M
1 s 1 36.61 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB II WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
2 s 1 36.81 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Wrze¶nia 1983 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
3 s 1 37.65 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2020 2
4 s 1 38.51 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
1 s 2 37.25 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U16 DS II BIALIC Marek B.D. # LDK!
2 s 2 38.67 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
3 s 2 39.01 BARTCZAK Dominik ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
4 s 2 39.38 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB IV WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
5 s 2 39.44 KALININ Dawid MULKS Olimpia ¦widnica 2000 U18 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
6 s 2 39.62 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
7 s 2 40.08 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS IV KNULL Mariusz BEZ LDK!
1 s 3 40.44 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK!
2 s 3 41.13 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS V # LDK!
3 s 3 41.60 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
4 s 3 42.39 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 s 3 42.41 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB V # LDK!
6 s 3 44.10 MARCELA Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
1 s 4 39.50 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- B.D. ROSTEK William # , Z/0551/17 , 2022
2 s 4 44.52 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U16 LB --
3 s 4 45.24 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
4 s 4 46.28 FLORCZAK Jakub AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB --
5 s 4 49.24 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
600 m M
1 s 1 1:22.35 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/4077/11 2020 2
2 s 1 1:25.53 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
3 s 1 1:26.01 NAJDEK Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U20 DS --
4 s 1 1:26.46 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS --
5 s 1 1:27.55 KUBI¦ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3
6 s 1 1:28.16 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2022 3
7 s 1 1:30.09 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U18 DS -- LDK!
8 s 1 1:31.35 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB III MAŁECKI Leszek # Z/3741/17 2020
9 s 1 1:32.39 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB IV WO¬NIAK Daniel 4 LDK!
10 s 1 1:32.75 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- # LDK!
11 s 1 1:33.09 ANCUTA Jan ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka # Z/3738/17 2021 LDK!
12 s 1 1:35.64 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
13 s 1 1:37.16 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
14 s 1 1:39.24 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
15 s 1 1:39.64 WTYKŁO Jakub MKS Piast Głogów 2000 U18 DS --
1 s 2 1:29.48 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB --
2 s 2 1:40.95 KĘDZIERSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- # LDK!
3 s 2 1:46.53 FELUSIAK Bartosz BbL Gubin 2003 U16 LB --
4 s 2 1:49.05 SEREMAK Damian MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U16 LB -- # LDK!
5 s 2 2:03.53 DUBERT Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2005 U14 LB -- KWAPICH Roman Z/1431/19 2020 LDK!
6 s 2 2:14.92 JOŃCZYK Kacper ZLKL Zielona Góra # 2005 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:40.71 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U20 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
2 s 1 2:41.67 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2022 3
3 s 1 2:43.76 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 2000 U18 LB --
4 s 1 2:47.25 MIKOŁAJCZAK Piotr MKST Astra Nowa Sól 1977 Masters LB --
5 s 1 2:50.26 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 1998 U20 LB --
6 s 1 2:51.56 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
7 s 1 2:54.18 GRASZA Wojciech MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS V LDK!
8 s 1 2:55.22 BAGŁAJ Jakub MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS V LDK!
9 s 1 2:56.24 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 2002 U16 LB V # LDK!
10 s 1 3:02.75 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2022
11 s 1 3:08.71 PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/1206/17 2022 4 LDK!
1 s 2 2:59.47 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
2 s 2 3:00.67 KOZINOGA Paweł ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
3 s 2 3:01.14 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
4 s 2 3:10.36 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U14 DS -- BIELAWA Przemysław # Z/0857/18 2021 3 LDK!
5 s 2 3:14.13 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
6 s 2 3:15.48 PIECUCH Damian BbL Gubin 2004 U14 LB --
7 s 2 3:17.92 LACHOWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
8 s 2 3:19.51 SYKUŁA Adrian MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB -- LDK!
9 s 2 3:42.53 ROZŁONKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1607/17 2019 BEZ LDK!
60 m pł M M
1 s 1 14.57 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK!
2 s 1 15.82 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 16.10 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.13 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.2 II
2 s 1 16.76 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ -0.2 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
3 s 1 17.18 ANDRUSZAK Jakub UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB -0.2 IV MAŁECKI Leszek Z/3739/17 2017 BEZ
4 s 1 19.11 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2020 BEZ
1 s 2 19.02 DˇBROWSKI Mateusz UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2003 U16 LB -0.2 -- MAŁECKI Leszek Z/3740/17 2018 5
2 s 2 19.35 OLEJNIK Szymon MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -0.2 -- LDK!
3 s 2 20.94 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -0.2 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.14 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -0.5 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
2 s 1 15.90 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 2000 U18 LB -0.5 IV
3 s 1 16.22 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS -0.5 IV
4 s 1 16.45 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2020 2
5 s 1 16.82 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -0.5 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.99 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS -1.4 III WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2021 1
2 s 1 16.20 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -1.4 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022
200 m pł M
1 s 1 27.38 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -0.4 II
2 s 1 28.02 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.4 III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 s 1 31.78 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS -0.4 -- LDK!
4 s 1 32.61 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -0.4 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK!
1 s 2 29.60 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.8 V ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0728/17 2020 2 LDK!
2 s 2 33.08 CIE¦LAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -0.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK!
3 s 2 37.18 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2022 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.91 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2021 1
2 f 1 1.85 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
3 f 1 1.75 SZELˇG Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
4 f 1 1.75 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS IV LDK!
5 f 1 1.60 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice # 2002 U16 LB -- CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
6 f 1 1.60 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
6 f 1 1.60 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
8 f 1 1.60 BIADAŁA Marek MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -- LDK!
9 f 1 1.60 KAMIEŃ Kamil ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
10 f 1 1.50 FOKSIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- IDZIKOWSKI Marek # 5 LDK!
11 f 1 1.50 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 1.40 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0636/18 2022
12 f 1 1.40 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
14 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKI Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 2004 U14 LB --
Tyczka M
1 f 1 4.00 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U23 LB II B.D. B.D. 3
2 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2021 2
3 f 1 3.60 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB III #
4 f 1 3.20 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
5 f 1 2.80 KAMIEŃ Kamil ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
  f 1 NM TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra 1999 U20 LB --
  f 1 NM MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB -- B.D. B.D.
W dal M
1 f 1 6.26 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP +0.7 IV B.D. #
2 f 1 6.14 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.3 IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK!
3 f 1 5.96 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +1.0 IV
4 f 1 5.72 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U18 DS +0.9 --
5 f 1 5.70 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.5 V KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2021 4 LDK!
6 f 1 5.64 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 2000 U18 LB +0.9 -- #
7 f 1 5.61 WALASZKIEWICZ Miguel MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.6 --
8 f 1 5.58 SZELˇG Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.5 --
9 f 1 5.55 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice # 2001 U18 LB +1.8 -- CZERNIK Edward # Z/2872/16 2022
10 f 1 5.54 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U16 DS +1.2 -- LDK!
11 f 1 5.47 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ +1.1 -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK!
12 f 1 5.46 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U18 DS +1.1 --
13 f 1 5.36 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +1.8 -- SASKA Tomasz Z/5771/15 2022 2
14 f 1 5.33 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.9 -- LDK!
15 f 1 5.32 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS +1.0 -- LDK!
16 f 1 5.20 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +1.3 --
17 f 1 4.92 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice # 2002 U16 LB +1.6 -- CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
18 f 1 4.86 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U14 LB +0.5 -- KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
19 f 1 4.70 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.9 --
20 f 1 4.52 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +1.2 -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
21 f 1 4.30 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U16 DS +1.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2022 BEZ LDK!
22 f 1 4.20 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +1.2 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2022 BEZ LDK!
23 f 1 3.73 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +1.8 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 13.77 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 10.88 NISZCZOT Adam UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 2002 U16 LB V MAŁECKI Leszek Z/3742/17 2017 4
1 f 2 11.92 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
2 f 2 9.92 ROZWÓD Jakub MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS -- LDK!
3 f 2 8.02 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
4 f 2 7.97 GRZE¦KÓW Marcel MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS -- BIALIC Marek BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.98 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
2 f 1 12.62 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 1999 U20 DS IV B.D. #
Kula (7.26) M
1 f 1 13.47 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U23 LB II B.D. B.D. 3
2 f 1 12.10 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB III B.D.
3 f 1 10.84 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV B.D. B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 48.47 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 f 1 41.70 TUSZ Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/2510/17 2018 BEZ
3 f 1 40.90 GRZE¦KÓW Marcel MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U16 DS IV BIALIC Marek BEZ LDK!
4 f 1 31.72 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2022 2 LDK!
5 f 1 27.23 CZERNICKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
6 f 1 26.07 KORYTKO Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
7 f 1 20.80 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2022 3 LDK!
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2022
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.93 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 36.63 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
3 f 1 28.60 WOŻNIAK Nikolas UKS Ares Nowa Sól 2000 U18 LB --
4 f 1 27.07 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2021 2
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.82 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
2 f 1 38.72 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2022 1
3 f 1 37.81 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB IV
4 f 1 35.63 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U20 LB IV SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 55.24 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1993 Sen DS I #
2 f 1 39.53 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U23 LB III B.D. B.D. 3
3 f 1 32.02 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV B.D.
4 f 1 29.08 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB -- B.D. B.D.
Młot (5) M
1 f 1 61.60 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2022 1
2 f 1 56.84 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2022 2
3 f 1 54.25 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2021 2
4 f 1 48.71 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2020 3
1 f 2 43.23 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK!
2 f 2 27.90 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!
3 f 2 25.20 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2022 2 LDK!
4 f 2 24.88 GRZE¦KIEWICZ Marcel AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0769/18 2019 5 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 49.82 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
Oszczep (600) M
1 f 1 38.99 KORYTKO Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB V
2 f 1 33.34 CZERNICKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U16 LB --
3 f 1 28.84 MARCELA Wojciech ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
4 f 1 27.39 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra # 2004 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 54.36 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!
2 f 1 48.45 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
3 f 1 47.34 KRAWIEC Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 40.31 GRDUSIAK Patryk UKS Ares Nowa Sól # 2000 U18 LB IV
2 f 1 32.25 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U20 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3322389125824 sekund