Gdańsk 31.08.2017
Mistrzostwa Polski AZS U20 2017
100 m K
1 e 1 13.28 KRÓLAK Liliana AZS Łódź 2001 U18 LD -1.1 IV SYGDZIAK Zofia # 3 LDK!
2 e 1 13.37 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.1 IV FRANKIEWICZ Wioletta 3
3 e 1 13.41 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD -1.1 IV B.D. 1
4 e 1 13.62 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -1.1 IV
5 e 1 13.64 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.1 IV LDK!
6 e 1 13.69 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U16 WN -1.1 IV
7 e 1 13.89 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 U20 MA -1.1 -- B.D.
1 e 2 12.82 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -1.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0632/15 2023 1
2 e 2 13.19 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -1.8 III SADACH Aneta B.D. LDK!
3 e 2 13.20 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.8 III
4 e 2 14.04 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U18 LD -1.8 -- B.D.
5 e 2 14.10 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.8 V LDK!
6 e 2 14.39 DAJDA Antonina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM -1.8 --
1 e 3 13.04 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.5 III #
2 e 3 13.05 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -1.5 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
3 e 3 13.56 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.5 IV #
4 e 3 13.67 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.5 IV # LDK!
5 e 3 13.85 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U18 LD -1.5 -- #
6 e 3 14.02 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.5 V
7 e 3 14.13 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 2000 U18 LD -1.5 -- B.D. #
1 f 1 12.75 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -1.4 II ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0632/15 2023 1
2 f 1 12.92 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -1.4 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
3 f 1 12.92 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.4 III #
4 f 1 13.01 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -1.4 III SADACH Aneta B.D. LDK!
5 f 1 13.12 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.4 III
6 f 1 13.13 KRÓLAK Liliana AZS Łódź 2001 U18 LD -1.4 III SYGDZIAK Zofia # 3 LDK!
7 f 1 13.14 NAWROCKA Marta AZS Łódź 1998 U20 LD -1.4 III B.D. 1
8 f 1 13.48 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.4 IV FRANKIEWICZ Wioletta 3
200 m K
1 s 1 26.20 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.8 II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
2 s 1 26.30 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -1.8 III #
3 s 1 26.86 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.8 III #
4 s 1 27.05 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -1.8 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2023
5 s 1 27.84 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.8 IV
6 s 1 27.89 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U16 WN -1.8 IV
7 s 1 34.31 NEHRING Magdalena KS Zamek Kurzętnik 2001 U18 WN -1.8 --
1 s 2 26.90 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -1.3 III SADACH Aneta B.D. LDK!
2 s 2 27.09 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP -1.3 III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
3 s 2 27.28 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.3 III #
4 s 2 27.45 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.3 IV # LDK!
5 s 2 28.19 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U18 LD -1.3 IV #
6 s 2 28.94 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 2002 U16 PM -1.3 V WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2019 4
7 s 2 29.00 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -1.3 -- FRANKIEWICZ Wioletta 3
1 s 3 27.49 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.1 IV LDK!
2 s 3 28.10 FORTUNA Milena KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999 U20 MA -1.1 IV B.D.
3 s 3 28.46 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.1 IV
4 s 3 29.02 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.1 V LDK!
5 s 3 30.59 NAUMOWICZ Daria LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM -1.1 --
400 m K
1 s 1 58.01 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2
2 s 1 59.33 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III B.D.
3 s 1 61.84 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III #
4 s 1 62.96 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV
5 s 1 70.29 SZOPIŃSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 2001 U18 WN --
1 s 2 57.47 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
2 s 2 59.19 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM III #
3 s 2 60.75 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 2002 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D. # , Z/0351/16 , 2023 LDK!
4 s 2 61.80 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LDK!
5 s 2 65.97 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 2002 U16 WN V
6 s 2 66.67 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM --
800 m K
1 s 1 2:13.65 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
2 s 1 2:14.63 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
3 s 1 2:21.94 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
4 s 1 2:25.26 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV B.D.
5 s 1 2:27.27 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP IV #
6 s 1 2:31.96 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LDK!
7 s 1 2:37.05 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. 4
1500 m K
1 s 1 4:51.32 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
2 s 1 4:52.64 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2020 1
3 s 1 4:56.82 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U18 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3
4 s 1 4:58.49 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
5 s 1 5:06.68 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian B.D. B.D. # Z/1866/16 2023
6 s 1 5:07.51 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV B.D. BEZ
7 s 1 5:08.19 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP IV #
8 s 1 5:22.57 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
9 s 1 5:23.98 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD -- #
10 s 1 5:24.48 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!
11 s 1 5:02.76 LIPSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2001 U18 WN IV
100 m pł K
1 s 1 15.96 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -1.0 III SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2023
2 s 1 18.27 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -1.0 -- B.D. #
3 s 1 19.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -1.0 --
4 s 1 19.50 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -1.0 --
400 m pł K K
1 s 1 62.17 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 1992 Sen MZ I B.D. 1 LDK!
2 s 1 64.48 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD II B.D. #
3 s 1 66.24 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2023
4 s 1 67.15 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
5 s 1 72.18 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL IV B.D. #
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
4x100 m K
1 s 1 48.94 BIELECKA Emilia
ŻUK Natalia
LEMANOWICZ Maja
PRUSIŃSKA Małgorzata
KS AZS UWM Olsztyn 1999
2000
2001
2000
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/2426/15
Z/2102/15
2022
2023
2

2 s 1 49.71 ŁASZCZYŃSKA Weronika
KRASICKA Wiktoria
SIKORSKA Sandra
KOSIKOWSKA Paulina
AZS-AWF Gorzów 2000
2001
2000
2001
U18 LBU --
ZALESKA-POSMYK Izabela
SULWIRSKI Rafał
PAPUGA Sebastian B.D.
Z/0632/15
Z/5585/15
Z/0631/15
2023
2023
2023
1


3 s 1 49.82 BATOLIK Agata
NAWROCKA Marta
OSTROWSKA Alicja
KRÓLAK Liliana
AZS Łódź 1999
1998
2001
2001
U20 LDZ -- B.D.
B.D.
SADACH Aneta B.D.
SYGDZIAK Zofia

1

3
4 s 1 50.71 STASIAK Anna
MANIK Aleksandra
TROJAŃSKA Kinga
BĄBKA Julia
KS AZS AWF Kraków 1999
2000
2000
2000
U20 MLP -- B.D.
FRANKIEWICZ Wioletta


3
5 s 1 50.75 BARASZKIEWICZ Julia
SUMIŃSKA Jolanta
KITEWSKA Wioleta
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2002
2002
2002
2002
U16 WMZ --


6 s 1 52.12 BLIŹNIEWSKA Oliwia
MARKS Matylda
MURAWSKA Barbara
LACHOWICZ Klara
AZS Łódź 2001
2000
2001
2000
U18 LDZ -- SADACH Aneta

B.D.
B.D.
3


4x400 m K
1 s 1 4:03.99 BIELECKA Emilia
ŻUK Natalia
PRUSIŃSKA Małgorzata
LEMANOWICZ Maja
KS AZS UWM Olsztyn 1999
2000
2000
2001
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława

LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/2426/15
Z/2102/15
2022
2023
2

2 s 1 4:06.88 DZIEDZIC Justyna
PAŚNIK Monika
GRUSZKOWSKA Patrycja
TARACHA Weronika
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2000
2002
U18 LBE -- B.D.

B.D.
TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr B.D.
, Z/0351/16
, 2023



3 s 1 4:09.27 OSTROWSKA Alicja
LACHOWICZ Klara
KOWALSKA Natalia
BATOLIK Agata
AZS Łódź 2001
2000
2000
1999
U20 LDZ -- SADACH Aneta B.D.
B.D.

B.D.



4 s 1 4:25.36 GAJ Joanna
KRAUZE Aleksandra
MYRCIK Martyna
KORBUT Milena
AZS-AWF Katowice 2001
2000
2001
2000
U18 SLK --
B.D.
B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/2389/15
2023

4

Wzwyż K
1 f 1 1.60 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2023
2 f 1 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
3 f 1 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV B.D. # 4 LDK!
4 f 1 1.45 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM IV
5 f 1 1.40 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
6 f 1 1.35 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
Tyczka K
1 f 1 3.60 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK!
2 f 1 3.60 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ I SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
3 f 1 3.50 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 1983 Sen LU I
4 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U20 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
5 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP I DAKINIEWICZ Wojciech # Z/0209/17 2024 LDK!
6 f 1 3.10 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM II # LDK!
7 f 1 3.10 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz # 2 LDK!
8 f 1 3.00 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK!
9 f 1 2.60 ŻÓŁKIEWSKA Jagoda AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV
10 f 1 2.40 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV
W dal K
1 f 1 5.52 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ +1.6 II SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2023
2 f 1 5.30 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD +1.2 III B.D.
3 f 1 5.15 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.8 III
4 f 1 5.06 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -1.8 IV
5 f 1 4.97 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U18 LD +1.3 IV SADACH Aneta 3 LDK!
6 f 1 4.85 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U18 LB +1.1 IV
7 f 1 4.79 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U20 MZ +0.5 -- B.D.
8 f 1 4.72 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM +1.7 --
Trójskok K
1 f 1 11.70 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U20 MA 0.0 II B.D.
2 f 1 11.38 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD +0.3 III B.D.
3 f 1 11.33 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM 0.0 III
4 f 1 10.93 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U18 LD 0.0 III SADACH Aneta 3 LDK!
5 f 1 9.80 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.1 --
Kula (4) K
1 f 1 10.89 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III
2 f 1 10.82 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III
3 f 1 10.42 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU III KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2023
4 f 1 10.07 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III
5 f 1 8.48 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 49.02 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2024 M
2 f 1 39.56 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM II
3 f 1 32.38 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU III KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2023
4 f 1 30.79 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV B.D. # 1 LDK!
5 f 1 30.73 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV B.D. # 1 LDK!
6 f 1 28.63 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM IV
7 f 1 26.10 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LDK!
8 f 1 26.06 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
9 f 1 24.81 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM V WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2024 2
Młot (4) K
1 f 1 51.21 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I B.D. # 1 LDK!
2 f 1 44.90 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II B.D. # 1 LDK!
3 f 1 38.20 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU III B.D.
Oszczep (600) K
1 f 1 37.65 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU III #
2 f 1 27.99 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/3361/16 2023
3 f 1 20.93 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
4 f 1 20.08 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LDK!
100 m M
1 e 1 11.43 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -1.4 III #
2 e 1 11.88 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.4 IV
3 e 1 11.94 WLIZŁO Damian AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -1.4 IV
4 e 1 12.32 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 2000 U18 LD -1.4 --
5 e 1 12.37 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -1.4 --
6 e 1 12.88 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -1.4 -- # LDK!
1 e 2 11.32 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -0.8 III
2 e 2 11.47 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -0.8 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
3 e 2 12.12 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 1999 U20 LD -0.8 IV
4 e 2 12.13 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU -0.8 IV CHMIELEWSKI Marek B.D. # Z/6106/15 2023 LDK!
5 e 2 12.14 DUDEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU -0.8 IV # LDK!
6 e 2 12.22 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.8 V PODOLAK Michał # 2 LDK!
7 e 2 12.93 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.8 -- LDK!
1 e 3 11.46 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.9 III #
2 e 3 12.00 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -1.9 IV B.D. 2
3 e 3 12.27 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA -1.9 -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
4 e 3 12.45 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -1.9 --
5 e 3 12.48 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA -1.9 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2023 3
6 e 3 12.53 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -1.9 --
1 e 4 11.49 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP -1.8 III
2 e 4 11.73 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA -1.8 III
3 e 4 11.93 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -1.8 IV B.D. #
4 e 4 12.01 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -1.8 IV
5 e 4 12.55 BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.8 --
6 e 4 12.58 BOLEWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2002 U16 WP -1.8 V B.D. 3 LDK!
1 f 1 11.27 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -0.7 II #
2 f 1 11.29 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP -0.7 II
3 f 1 11.29 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA -0.7 II
4 f 1 11.33 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -0.7 III #
5 f 1 11.59 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA -0.7 III
6 f 1 11.70 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -0.7 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
7 f 1 11.72 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -0.7 III B.D. #
8 f 1 11.97 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -0.7 IV
200 m M
1 s 1 22.58 SARNOWSKI Daniel OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP -0.6 II
2 s 1 23.03 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -0.6 III #
3 s 1 23.48 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA -0.6 III
4 s 1 23.93 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -0.6 IV #
5 s 1 25.18 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS Łódź 1999 U20 LD -0.6 --
1 s 2 23.44 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -1.0 III B.D. #
2 s 2 23.79 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -1.0 IV
3 s 2 23.83 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -1.0 IV
4 s 2 24.09 ZAJMA Paweł RKS Łódź 1999 U20 LD -1.0 IV
5 s 2 24.88 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 2000 U18 LD -1.0 --
6 s 2 25.14 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM -1.0 --
1 s 3 23.48 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -0.5 III
2 s 3 24.31 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN -0.5 IV
3 s 3 24.91 BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -0.5 --
4 s 3 24.92 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA -0.5 -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2023 3
5 s 3 25.69 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -0.5 -- # LDK!
1 s 4 22.54 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA 0.0 II
2 s 4 23.42 KUBALA Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA 0.0 III B.D. GIZA Andrzej , Z/4801/15 , 2021
3 s 4 24.37 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 1999 U20 LD 0.0 IV
4 s 4 24.72 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD 0.0 --
5 s 4 25.17 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN 0.0 -- #
6 s 4 25.19 BOLEWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2002 U16 WP 0.0 V B.D. 3 LDK!
400 m M
1 s 1 50.91 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
2 s 1 51.57 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN III #
3 s 1 51.70 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2023
4 s 1 51.84 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
5 s 1 51.85 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III #
6 s 1 52.78 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN IV
1 s 2 53.44 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD IV
2 s 2 53.93 GROBELNY Adam OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP IV
3 s 2 54.45 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN IV #
4 s 2 54.48 KWIATKOWSKI Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM IV B.D.
5 s 2 54.96 GAFFKE Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
6 s 2 55.41 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS Łódź 1999 U20 LD --
7 s 2 56.63 SZWEDA Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
800 m M
1 s 1 1:56.36 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP II
2 s 1 1:56.62 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
3 s 1 1:56.86 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
4 s 1 1:56.88 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU II SIEROCKI Michał # Z/6046/15 2023 3
5 s 1 1:57.69 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2023 LDK!
6 s 1 2:00.02 BIAŁAS Konrad LKS Zorza Gdynia 2000 U18 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/3725/18 2018 3
7 s 1 2:02.93 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
8 s 1 2:04.20 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U18 LD IV SADACH Aneta 4 LDK!
9 s 1 2:04.41 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
10 s 1 2:04.66 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV B.D.
11 s 1 2:05.20 SZMIDT Jędrzej OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP IV
12 s 1 2:05.31 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
13 s 1 2:11.03 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
1500 m M
1 s 1 4:06.04 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP III
2 s 1 4:09.22 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB III
3 s 1 4:13.37 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
4 s 1 4:14.27 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN --
5 s 1 4:17.11 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM -- B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
6 s 1 4:24.05 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
7 s 1 4:25.07 FOBKE Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM -- #
8 s 1 4:27.21 SZMIDT Jędrzej OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP --
9 s 1 4:31.18 SZCZEPAŃSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
10 s 1 4:33.14 MAŃKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP --
3000 m M
1 s 1 9:27.11 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB IV
2 s 1 9:45.73 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP IV
3 s 1 9:55.14 MAŃKOWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U18 WP IV
4 s 1 10:02.63 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA IV
5 s 1 10:12.38 SZCZEPAŃSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.49 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -0.7 II B.D.
2 s 1 15.69 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -0.7 II
400 m pł M
1 s 1 57.72 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III B.D.
2 s 1 57.83 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
3 s 1 58.14 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN III
  s 1 DNF DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB --
4x100 m M
1 s 1 43.32 DZIADKO Mateusz
SZYMAŃSKI Damian
ZABOLEWICZ Wiktor
SZON Wojciech
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2001
2000
U18 WMZ --


2 s 1 43.50 KUBALA Kamil
GROBECKI Daniel
UNGAR Grzegorz
RÓŻAŃSKI Mateusz
KU AZS PWSZ w Tarnowie 1999
2000
1998
1998
U20 MLP -- B.D. GIZA Andrzej


, Z/4801/15
, 2021

3 s 1 43.66 CHOJNOWSKI Kamil
SAMEL Jakub
SALAMONOWICZ Wiktor
ZYCH Jakub
KS AZS AWF Kraków 2000
2001
1999
2000
U20 MLP --
ZAPART Stanisław

Z/2528/16
2021
3
4 s 1 44.86 KISTER Jakub
DUDEK Miłosz
WLIZŁO Damian
ORYSZKO Dominik
AZS UMCS Lublin 2000
2001
2000
1998
U20 LBE -- TUSTANOWSKI Roman


B.D.
2

5 s 1 44.91 JACEWICZ Błażej
WOLNIAK Łukasz
LEWANDOWSKI Jakub
KRAWCZYK Kacper
AZS Łódź 1999
2000
2000
2001
U20 LDZ --

B.D.
SADACH Aneta SADACH Aneta B.D.
Z/3833/15
2023


6 s 1 46.15 ZALEWSKI Dominik
PIKURA Kamil
KLIMEK Rafał
BIEŃ Józef
KS AZS UWM Olsztyn 2000
1999
1999
2000
U20 WMZ --


4x400 m M
1 s 1 3:28.52 DZIADKO Mateusz
SZYMAŃSKI Damian
PIKURA Kamil
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
1999
1999
U20 WMZ --


2 s 1 3:28.86 HOŁUB Krzysztof
GOŁĘBIOWSKI Oskar
SAMARCZENKO Dariusz
OLESZEK Kamil
AZS UMCS Lublin 2000
2000
2000
1998
U20 LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
SIEROCKI Michał
KRÓL Zbigniew B.D.
Z/2537/16
Z/6045/15
Z/6046/15
Z/0705/16
2023
2023
2023
2023


3

3 s 1 3:29.22 BULIŃSKI Filip
BIELSKI Maciej
KUFEL Jerzy
CHOJNOWSKI Kamil
KS AZS AWF Kraków 2000
1999
2000
2000
U20 MLP -- MIREK Wacław B.D.
B.D. B.D.

Z/4806/15
Z/0474/15
2021
2023


4 s 1 3:29.35 GROBELNY Adam
PRZYBYLAK Tomasz
GOSZCZYŃSKI Roch
SZMIDT Jędrzej
OŚ AZS Poznań 2000
2001
1999
1999
U20 WLP --
BYTNIEWSKI Szymon B.D.

Z/0711/15
2023

5 s 1 3:36.38 JACEWICZ Błażej
LEWANDOWSKI Jakub
WOJCIECHOWSKI Wojciech
MALINOWSKI Patryk
AZS Łódź 1999
2000
1999
1999
U20 LDZ --
B.D.


6 s 1 3:37.58 WĘSIERSKI Bartosz
TANAŚ Patryk
STANIAK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
AZS-AWFiS Gdańsk 2001
2000
2001
2001
U18 POM --
B.D.
KRAWCZAK Tomasz
Z/0185/15
2023

4
7 s 1 3:40.29 ZABOLEWICZ Wiktor
BIEŃ Józef
TYBOROWSKI Natan
ZALEWSKI Dominik
KS AZS UWM Olsztyn 2001
2000
2001
2000
U18 WMZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
2 f 1 1.70 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2022 3
3 f 1 1.60 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB --
4 f 1 1.50 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- #
Tyczka M
1 f 1 4.15 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II
2 f 1 3.90 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM III # LDK!
3 f 1 3.60 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM III KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. # , Z/4043/17 , 2023 LDK!
4 f 1 3.40 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM IV KOZŁOWSKI Mateusz # 3 LDK!
5 f 1 3.00 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U16 PM V LDK!
W dal M
1 f 1 7.05 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA +0.6 II
2 f 1 6.68 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U18 LD +1.2 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
3 f 1 6.67 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU +1.5 III TUSTANOWSKI Roman # 2 LDK!
4 f 1 6.52 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U18 LU +2.0 III #
5 f 1 5.91 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.3 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
6 f 1 5.91 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U18 MA +1.8 IV WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2023 3
Trójskok M
1 f 1 13.66 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U18 LU 0.0 III #
2 f 1 13.60 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U18 LD 0.0 III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
3 f 1 13.21 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU 0.0 III
4 f 1 12.39 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU 0.0 --
5 f 1 12.93 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA 0.0 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2023
Kula (6) M
1 f 1 13.66 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN III
2 f 1 12.86 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP IV
3 f 1 12.71 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU IV B.D. #
4 f 1 12.69 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV
5 f 1 12.36 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2023
6 f 1 10.46 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU --
7 f 1 10.22 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U20 MZ --
8 f 1 9.72 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN --
9 f 1 9.37 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3674/16 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.52 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN II
2 f 1 45.72 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U20 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/1247/14 2023
3 f 1 35.04 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV
4 f 1 34.04 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN IV
5 f 1 34.04 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP IV
6 f 1 33.99 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U20 MZ IV
7 f 1 33.32 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2023
8 f 1 27.72 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU --
9 f 1 27.21 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU --
10 f 1 24.32 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3674/16 2024 LDK!
11 f 1 19.44 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU --
Młot (6) M
1 f 1 48.15 CZULIŃSKI Łukasz OŚ AZS Poznań 1998 U20 WP III
2 f 1 42.27 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV
3 f 1 39.68 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU IV
4 f 1 37.98 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV
Oszczep (800) M
1 f 1 59.38 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II
2 f 1 48.76 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM III
3 f 1 39.54 KŁOSIŃSKI Karol AZS-AWF Warszawa 1999 U20 MZ IV
4 f 1 38.79 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -- B.D. #
5 f 1 35.95 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN --
6 f 1 33.32 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3674/16 2024 LDK!
7 f 1 28.56 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1286430358887 sekund