Opole 02.09.2017
Mistrzostwa województwa opolskiego U14 i U16
100 m K
1 1 s 1 12.72 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U14 WP +2.0 II RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 13.72 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U14 OP +2.0 IV JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
3 3 s 1 14.20 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP +2.0 V JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
4 4 s 1 14.25 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U12 SL +2.0 V CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof # , Z/0013/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 14.47 GŁÓD Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U14 SL +2.0 V
6 6 s 1 14.71 BRODZIAK Dominika MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +2.0 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
1 7 s 2 14.72 STASIUK Sylwia KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +2.0 -- SIERKA Ewa 5 LDK!
2 8 s 2 15.27 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +2.0 -- SIERKA Ewa 4 LDK!
3 9 s 2 15.48 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD +2.0 -- MORAWIEC Agnieszka # 5 LDK!
1 6 s 3 13.24 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U16 DS +1.4 IV
2 9 s 3 13.72 SZYMAŃSKA Wiktoria BKL Bełchatów 2003 U16 LD +1.4 IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
3 19 s 3 14.08 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +1.4 V #
4 20 s 3 14.09 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.4 V
5 21 s 3 14.12 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.4 V SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!
6 24 s 3 14.35 POGORZAŁA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +1.4 V LDK!
7 25 s 3 14.44 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.4 V
8 26 s 3 14.68 GUŁA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS +1.4 --
1 27 s 4 14.74 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP +1.6 -- LDK!
2 32 s 4 15.18 WIKTOREK Zofia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +1.6 -- LDK!
3 34 s 4 15.57 TATARA Angelika MKS-MOS Katowice 2002 U16 SL +1.6 --
4 37 s 4 16.24 BOCHEŃSKA Magdalena MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1950/16 2022 BEZ LDK!
1 10 s 5 13.74 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.9 IV # LDK!
2 15 s 5 14.03 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +1.9 V NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4
3 28 s 5 14.76 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +1.9 -- #
4 30 s 5 14.96 WOJDACZ Wiktoria MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +1.9 -- LDK!
5 31 s 5 15.16 CZERWIŃSKA Justyna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +1.9 -- #
6 33 s 5 15.21 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS +1.9 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 17 s 6 14.05 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 2005 U14 OP +1.9 V # LDK!
2 29 s 6 14.92 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS +1.9 -- #
3 36 s 6 16.15 KACZOR Amelia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U12 OP +1.9 -- PIERÓG Paweł # Z/0197/19 2022 BEZ LDK!
1 1 s 7 12.78 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS +1.4 III ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022
2 2 s 7 12.80 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.4 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
3 3 s 7 12.91 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.4 III
4 4 s 7 12.94 GˇSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.4 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
5 5 s 7 13.15 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.4 III LDK!
6 11 s 7 13.80 JONDERKO Laura UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP +1.4 IV
7 18 s 7 14.05 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS +1.4 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
8 35 s 7 15.73 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +1.4 --
1 7 s 8 13.51 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2003 U16 OP +1.1 IV LDK!
2 8 s 8 13.57 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA +1.1 IV OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej # , Z/0693/16 , 2022 LDK!
3 12 s 8 13.92 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 V #
4 13 s 8 13.96 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.1 V ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK!
5 14 s 8 14.03 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +1.1 V BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4
6 16 s 8 14.04 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.1 V MAKUCH Beata 4 LDK!
7 22 s 8 14.22 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.1 V # LDK!
8 23 s 8 14.30 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.1 V
300 m K
1 2 s 1 46.59 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP V JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
2 3 s 1 49.92 HOC Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
3 5 s 1 52.17 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U14 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 2 45.36 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U14 OP IV JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
2 4 s 2 50.93 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1858/18 , 2022 5 LDK!
3 6 s 2 57.35 RADOŃ Hanna SSMKS Parasol Wrocław # 2006 U12 DS -- GOLEC Dominik B.D. # Z/0520/20 2021 BEZ LDK!
  s 2 DNF DYLEWSKA Amelia UKS Czempion Bełchatów # 2006 U12 LD -- B.D. B.D. BEZ LDK!
1 3 s 3 44.63 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA III OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej # , Z/0693/16 , 2022 LDK!
2 6 s 3 45.77 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP IV #
3 7 s 3 45.86 SLOTTA Julia LUKS Podium Kup 2002 U16 OP IV DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
4 11 s 3 46.59 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
5 12 s 3 46.63 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!
1 10 s 4 46.30 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS IV MAKUCH Beata 4 LDK!
2 13 s 4 46.75 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP V
3 16 s 4 48.61 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- LDK!
4 17 s 4 48.72 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS --
5 20 s 4 49.32 GUŁA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS --
6 23 s 4 50.35 RYMARZ Joanna LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1960/16 , 2017 BEZ LDK!
1 9 s 5 46.07 KOCH Zuzanna BKL Bełchatów 2003 U16 LD IV LDK!
2 18 s 5 48.76 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
3 19 s 5 48.87 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman BEZ LDK!
4 22 s 5 50.08 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
1 2 s 6 43.49 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
2 14 s 6 46.81 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
3 21 s 6 49.67 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 1999 U20 DS --
4 24 s 6 50.81 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS -- #
1 1 s 7 43.48 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- #
2 4 s 7 45.28 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
3 5 s 7 45.54 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
4 8 s 7 45.99 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS --
5 15 s 7 46.94 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
600 m K
1 1 s 1 1:49.98 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.13 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 3 s 1 1:51.49 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz # , Z/0757/19 , 2022 5 LDK!
4 4 s 1 1:52.96 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
5 5 s 1 1:59.68 MICHELSON Wiktoria UKS-MOS Opole 2004 U14 OP -- # LDK!
6 6 s 1 1:59.87 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U12 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof # , Z/0013/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 2:00.17 CHUDY Julia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- # LDK!
8 8 s 1 2:01.54 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 4 LDK!
9 9 s 1 2:04.08 SKOWRONEK Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
10 10 s 1 2:04.70 HALICKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2004 U14 DS --
11 11 s 1 2:06.17 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U12 OP -- BU¦KO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
12 12 s 1 2:07.12 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U12 OP -- PIERÓG Paweł # Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
13 13 s 1 2:10.19 SZYLAR Dominika MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
14 14 s 1 2:11.27 KRYSIAK Amelia MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
15 15 s 1 2:15.48 WANDZEL Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
1 2 s 2 1:42.18 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 2003 U16 OP III WOLAK Bożena # 3 LDK!
2 3 s 2 1:42.91 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!
3 8 s 2 1:46.08 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
4 9 s 2 1:50.55 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0489/17 2022 4
5 10 s 2 1:50.98 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek # , Z/3704/17 , 2022 LDK!
6 11 s 2 1:51.49 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1223/17 , 2021 4 LDK!
7 12 s 2 1:51.91 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!
8 13 s 2 1:54.15 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- # LDK!
9 14 s 2 1:55.20 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
  s 2 DNF PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS --
1 1 s 3 1:41.49 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS -- #
2 4 s 3 1:43.20 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
3 5 s 3 1:44.33 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 6 s 3 1:44.85 KURAS Julia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2001 U18 DS --
5 7 s 3 1:45.88 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS --
80 pł K
1 1 s 1 12.96 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U14 LU +1.6 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 2 s 1 14.44 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U14 DS +1.6 V KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
3 3 s 1 15.04 MROZ Maja LUKS Dwójka Namysłów 2004 U14 OP +1.6 --
4 4 s 1 15.19 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +1.6 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
5 5 s 1 15.50 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U14 OP +1.6 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2183/17 2018 BEZ
6 6 s 1 16.43 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP +1.6 -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK!
1 1 s 2 12.54 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.4 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK!
2 5 s 2 13.29 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2003 U16 OP +1.4 IV LDK!
3 8 s 2 15.32 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.4 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
4 9 s 2 15.35 WIKTOREK Zofia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +1.4 -- LDK!
1 4 s 3 13.23 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.8 IV
2 10 s 3 15.49 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.8 -- # LDK!
3 11 s 3 15.96 KRAWCZYK Agata MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP +1.8 -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
4 12 s 3 16.28 WOJDACZ Wiktoria MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +1.8 -- LDK!
1 2 s 4 12.65 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM +1.5 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 3 s 4 12.92 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.5 III #
3 6 s 4 13.51 BARTNICKA Kaja WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2002 U16 DS +1.5 IV LDK!
4 7 s 4 13.64 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +1.5 IV
200 m pł K
1 2 s 1 31.91 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U14 LU +1.2 III SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK!
2 4 s 1 32.68 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.2 IV
3 5 s 1 32.80 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.2 IV #
4 6 s 1 33.92 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.2 IV
5 9 s 1 35.11 STAŃCZYK Julia LUKS Namysłów 2002 U16 OP +1.2 V
1 1 s 2 31.02 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP +1.5 II DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
2 10 s 2 36.42 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +1.5 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
3 11 s 2 37.15 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +1.5 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
  s 2 DNF GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP +1.5 --
1 3 s 3 32.44 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.0 III B.D. # LDK!
2 7 s 3 34.33 KLONZ Agnieszka LUKS Podium Kup 2002 U16 OP +1.0 V
3 8 s 3 34.42 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP +1.0 V #
  s 3 DNF FELDMAN Emilia LUKS Podium Kup # 2002 U16 OP +1.0 --
400 m pł K K
1 1 s 1 69.22 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U18 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
  s 1 DNF KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
4x100 m K
1 1 s 1 55.07 HAWRYLAK Izabela
KISIEL Wiktoria
BENKOWSKA Hanna
KUTEK Maja
GKS Start Długołęka 2002
2002
2002
2003
U16 DOL --

BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0104/15
Z/2188/17
2022
2022
4
4
2 2 s 1 55.20 SZYMAŃSKA Wiktoria
MATY¦KIEWICZ Maja
GROCHULSKA Julia
KOŁODZIEJCZUK Maria
BKL Bełchatów 2003
2004
2005
2004
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/0895/19
, Z/0892/19
, Z/0755/19
, 2022
, 2022
, 2022
4

4

3 3 s 1 59.45 SRAGA Zuzanna
STASIUK Sylwia
GREGORCZYK Julia
TRYFANÓW Wiktoria
KS Victoria Trzebinia 2006
2004
2005
2005
U14 MLP -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof
SIERKA Ewa
SIERKA Ewa
SIERKA Ewa
, Z/0013/20
, 2022

5
5
4
4 4 s 1 60.61 RYMARZ Joanna
GAŁUSZKA Wiktoria
KOSZYK Anna
HETMAŃSKA Julia
LUKS MGOKSiR Korfantów 2002
2003
2003
2002
U16 OPL -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz
OSIEWACZ Stefan
OSIEWACZ Stefan
OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej
, Z/1960/16
Z/1232/17
, Z/0693/16
, 2017
2022
, 2022
BEZ
5
BEZ

Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP IV DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3892/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 ŻURCZAK Maria UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U14 SL V
3 6 f 1 1.35 GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy # 2004 U14 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
4 4 f 1 1.35 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # 5 LDK!
5 3 f 1 1.35 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
6 5 f 1 1.35 DZWONIAREK Agata LUKS Namysłów 2004 U14 OP -- WOLAK Bożena 4 LDK!
7 7 f 1 1.30 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2022 LDK!
8 9 f 1 1.25 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka # 5 LDK!
9 8 f 1 1.25 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U14 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2183/17 2018 BEZ
1 1 f 2 1.50 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL IV
2 2 f 2 1.45 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV
3 4 f 2 1.40 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU V SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK!
4 3 f 2 1.40 STAŃCZYK Julia LUKS Namysłów 2002 U16 OP V
5 5 f 2 1.35 BIELACHA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan 4 LDK!
6 6 f 2 1.30 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/2188/17 2022 4
6 7 f 2 1.30 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. # Z/0747/16 2022 LDK!
8 8 f 2 1.25 GAŁUSZKA Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan 5 LDK!
9 9 f 2 1.25 STACHURA Ewelina LUKS Podium Kup 2003 U16 OP --
10 10 f 2 1.15 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP --
W dal K
1 1 f 1 4.69 MATY¦KIEWICZ Maja O¦ AZS Poznań # 2004 U14 WP -1.3 V RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.64 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U14 DS -1.7 V KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
3 3 f 1 4.46 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP -0.4 -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK!
4 4 f 1 4.20 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 2005 U14 OP -1.2 -- # LDK!
5 5 f 1 4.17 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -0.4 -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2022 LDK!
6 6 f 1 3.93 MROZ Maja LUKS Dwójka Namysłów 2004 U14 OP -1.2 --
1 1 f 2 5.20 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U16 PM -1.2 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK!
2 2 f 2 4.80 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -1.2 IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK!
3 3 f 2 4.76 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -1.2 V B.D. # LDK!
4 5 f 2 4.68 KISIEL Wiktoria GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -1.2 V
5 4 f 2 4.68 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.3 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
6 6 f 2 4.51 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 --
7 7 f 2 4.40 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U16 DS -1.2 --
8 8 f 2 4.40 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U16 OP -1.1 --
9 9 f 2 4.31 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -1.1 -- #
10 11 f 2 4.00 SLOTTA Julia LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -1.6 -- DZIUBA Jacek # BEZ LDK!
11 10 f 2 4.00 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -1.6 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
12 12 f 2 3.98 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2003 U16 DS -0.4 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
13 13 f 2 3.80 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -0.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
14 14 f 2 3.78 KRAWCZYK Agata MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -0.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
15 15 f 2 3.27 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -1.2 --
Kula (2) K
1 f 1 7.74 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 f 1 7.02 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
3 f 1 6.80 GAŁUSZKA Nikola LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U14 OP -- OSIEWACZ Stefan BEZ LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.48 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek 3
2 2 f 1 10.03 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV # LDK!
3 3 f 1 9.46 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2002 U16 DS V
4 4 f 1 9.39 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP V SACZKO Andrzej 4 LDK!
5 5 f 1 8.96 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
6 6 f 1 8.68 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
Kula (4) K
1 1 f 1 10.40 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
2 2 f 1 9.21 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP IV
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.57 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP V OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1225/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 27.38 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle # 2002 U16 OP V # LDK!
3 3 f 1 25.69 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
4 4 f 1 24.72 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP V GŁOWACKI Leszek 3
5 5 f 1 23.61 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej 4 LDK!
6 6 f 1 23.23 MIELCZAREK Ewa LUKS Podium Kup 2002 U16 OP --
7 7 f 1 22.65 KUCHTA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP -- LDK!
8 8 f 1 20.66 MAĆKÓW Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan 5 LDK!
9 9 f 1 18.61 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
Dysk (1) K
1 1 f 1 15.40 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 2 f 1 11.51 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
3 3 f 1 9.87 ŁYSIAK Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- B.D. LDK!
1 1 f 2 36.81 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U18 OP III
2 2 f 2 23.29 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
3 3 f 2 19.08 RADLAK Martyna LUKS Podium Kup 2001 U18 OP -- #
Młot (3) K
1 1 f 1 30.14 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP V OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1225/17 2022 4 LDK!
2 2 f 1 22.63 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
3 3 f 1 21.58 DOBROWOLSKA Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław BEZ LDK!
4 4 f 1 20.32 JU¦KIEWICZ Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1220/17 2019 5 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 57.48 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 1995 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/3234/11 2022 1
Oszczep (500) K
1 1 f 1 30.81 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
  f 1 NM MAKAROWSKA Mira UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP --
1 1 f 2 36.44 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV # LDK!
2 2 f 2 29.68 MIELCZAREK Ewa LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V
3 3 f 2 24.66 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
4 4 f 2 23.90 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
5 5 f 2 23.55 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- DZIUBA Jacek # Z/3452/16 2019 2 LDK!
  f 2 NM WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4
Oszczep (600) K
1 1 f 1 10.55 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
  f 1 NM ŁYSIAK Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- B.D. LDK!
  f 1 NM KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 12:43.44 WILK Weronika LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1227/17 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 13:08.62 KUBIS Katarzyna LUKS Podium Kup 2002 U16 OP -- #
3 3 s 1 13:59.65 SUSZCZYŃSKA Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1226/17 2019 5 LDK!
4 4 s 1 15:27.00 HOCWIK Natalia LUKS Podium Kup 2003 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław # BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.16 GRUBIAK Karol MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP +0.7 -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
2 2 s 1 14.86 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +0.7 -- LDK!
3 3 s 1 15.95 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +0.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
1 3 s 2 11.50 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP +0.9 III B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2022
2 7 s 2 12.02 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 2000 U18 OP +0.9 IV
3 9 s 2 12.18 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS +0.9 IV
4 16 s 2 12.62 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS +0.9 -- #
5 21 s 2 13.18 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS +0.9 -- B.D. Z/0626/16 2022
1 5 s 3 11.93 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +2.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
2 8 s 3 12.16 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U16 DS +2.1 IV # LDK!
3 23 s 3 12.22 PRZYBYŁOWSKI Daniel UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL +2.1 V
4 24 s 3 12.22 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +2.1 V SACZKO Andrzej 3 LDK!
5 10 s 3 12.23 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U16 LD +2.1 V URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
6 13 s 3 12.30 GRˇBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U16 DS +2.1 V LDK!
7 15 s 3 12.42 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U16 DS +2.1 V WOSIEK Jacek # BEZ LDK!
1 14 s 4 12.33 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U16 DS +2.0 V #
2 17 s 4 12.81 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 18 s 4 12.86 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +2.0 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 19 s 4 12.98 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS +2.0 -- LDK!
5 20 s 4 13.14 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS +2.0 --
6 22 s 4 19.51 KU¬MIŃSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +2.0 -- #
1 1 s 5 11.27 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.5 II ROSTEK William # Z/4584/15 2022 LDK!
2 2 s 5 11.42 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.5 III ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK!
3 4 s 5 11.82 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.5 IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
4 6 s 5 12.00 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD +1.5 IV URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
5 11 s 5 12.24 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +1.5 --
6 12 s 5 12.26 KOMAREK Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +1.5 -- B.D. # BEZ
  s 5 DNF BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA +1.5 -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2022
300 m M
1 1 s 1 46.25 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/3617/18 2022
2 2 s 1 47.43 GRUBIAK Karol MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
3 3 s 1 55.81 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2022 BEZ LDK!
1 4 s 2 38.45 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 2000 U18 OP --
2 5 s 2 38.45 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
3 7 s 2 38.68 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP --
4 9 s 2 39.43 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz # Z/1098/17 2022 2 LDK!
5 15 s 2 41.73 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U18 OP --
1 6 s 3 38.56 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U16 LD III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2022 2
2 8 s 3 39.06 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1218/17 , 2020 2 LDK!
3 12 s 3 40.43 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
4 16 s 3 41.92 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U16 SL V
5 19 s 3 50.46 SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2002 U16 DS --
1 13 s 4 41.51 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
2 17 s 4 43.70 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U16 OP --
3 18 s 4 43.83 BIOŁY Adam GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
1 1 s 5 37.20 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
2 2 s 5 37.72 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
3 3 s 5 38.08 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
4 10 s 5 39.72 KWA¦NIAK Jakub UKS Komar Strzelce Opolskie 1999 U20 OP --
5 11 s 5 40.27 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 1998 U20 DS --
6 14 s 5 41.55 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
600 m M
1 1 s 1 1:27.77 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
2 2 s 1 1:28.84 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2021 LDK!
3 3 s 1 1:28.95 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2003 U16 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK!
4 4 s 1 1:29.24 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD --
5 5 s 1 1:29.89 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U16 OP III LDK!
6 6 s 1 1:31.97 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U16 DS III
7 7 s 1 1:35.06 ¦LIWA Piotr LZS KL Kotwica Brzeg 2002 U16 OP V
8 8 s 1 1:35.42 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
9 9 s 1 1:37.44 JĘDRYSIAK Patryk UKS-MOS Opole 2003 U16 OP V # LDK!
11 10 s 1 1:45.72 PYTEL Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2002 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2
12 11 s 1 1:50.88 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U14 LD -- BEDNARSKI Tomasz # Z/0890/19 2022 LDK!
13 12 s 1 2:11.54 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U12 OP -- # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:36.49 PYTEL Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2002 U16 DS II JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2
2 2 s 1 2:41.70 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U16 SL III #
3 3 s 1 2:42.12 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
4 4 s 1 2:44.65 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP IV DZIUBA Jacek # Z/0665/16 2022 3 LDK!
5 5 s 1 2:50.79 MOSEJKO Maksymilian SSMKS Parasol Wrocław # 2002 U16 DS V
6 6 s 1 2:50.92 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP V RYSZEWSKI Jacek 3 LDK!
7 10 s 1 2:57.83 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U18 DS --
8 11 s 1 2:58.12 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 2001 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
9 12 s 1 3:01.33 WÓJCIK Sławomir SSMKS Parasol Wrocław # 1976 Masters DS -- GOLEC Dominik # Z/3539/18 2019 BEZ
10 13 s 1 3:05.96 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 2002 U16 DS --
11 14 s 1 3:08.99 PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- LDK!
12 20 s 1 3:25.50 ZAGOLA Mateusz UKS-MOS Opole 2003 U16 OP --
1 7 s 2 2:53.02 ZIELIŃSKI Szymon WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2002 U16 DS V LDK!
2 8 s 2 2:55.46 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2001 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
3 9 s 2 2:57.74 KURAS Wojciech WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2003 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK!
5 15 s 2 3:10.17 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
6 16 s 2 3:17.32 DˇBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # 5 LDK!
7 17 s 2 3:19.87 KUNICKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 2003 U16 DS --
8 18 s 2 3:21.93 DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 U18 DS --
9 19 s 2 3:24.59 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
10 21 s 2 3:25.58 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U12 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2022 BEZ LDK!
11 22 s 2 3:57.14 MADEJCZYK Mikołaj MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 2 15.90 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.8 III SACZKO Andrzej 2 LDK!
2 2 s 2 16.52 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.8 III
3 3 s 2 17.26 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP +1.8 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
4 4 s 2 17.57 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.8 IV
5 5 s 2 20.12 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.8 -- LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.82 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP +1.7 IV
3 3 s 1 16.35 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 IV #
4 4 s 1 16.90 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2001 U18 OP +1.7 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # Z/4974/15 2021 2 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 16.04 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP +1.7 III
110 m pł M
1 1 s 1 15.55 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP +1.7 II B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2022
200 m pł M
1 1 s 1 27.47 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP +1.7 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2022 LDK!
2 2 s 1 28.95 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.7 IV LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
3 4 s 1 29.92 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U16 OP +1.7 V
4 5 s 1 30.36 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U16 DS +1.7 V
5 9 s 1 33.42 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.7 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
1 3 s 2 29.91 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP +1.9 V
2 6 s 2 32.21 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3
3 7 s 2 32.38 KOZŁOWSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP +1.9 -- LDK!
4 8 s 2 32.85 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP +1.9 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
5 10 s 2 36.78 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP +1.9 -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.83 ZYGMUND Alan
SIWAKOWSKI Wojciech
SKOMSKI Maciej
SKOMSKI Bartosz
MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002
2003
2002
2003
U16 OPL -- SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
, Z/1951/16
, 2022
4
3
2
3
2 2 s 1 48.20 KAWIŃSKI Karol
KLOCZKO Mateusz
JASTRZĘBSKI Dawid
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 2003
2002
2002
2002
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk


BENKOWSKI Henryk
Z/2847/17
Z/0178/16
2022
2022
4
3
3 3 s 1 48.44 GRˇBCZEWSKI Mateusz
KAMIŃSKI Kacper
KUCHCIŃSKI Szymon
RYNIEC Patryk
WLKS Wrocław 2002
2003
2002
2002
U16 DOL --


4 4 s 1 61.46 LISZKA Nikodem
JUSZCZAK Mateusz
ŁAPCIK Artur
PETKA Kamil
KS Victoria Trzebinia 2004
2004
2005
2006
U14 MLP --
SIERKA Ewa
SIERKA Ewa SIERKA Ewa
SIERKA Ewa
Z/3886/16
, Z/2082/17
2022
, 2022
BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.40 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
2 3 f 1 1.35 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
3 2 f 1 1.35 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
1 1 f 2 1.90 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U18 OP III KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M
2 2 f 2 1.80 KOCOT Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2001 U18 OP IV SACZKO Andrzej 3 LDK!
3 3 f 2 1.75 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS IV B.D. B.D. # Z/1553/17 2022
4 4 f 2 1.75 GOŁOMBEK Kevin MMKS Kędzierzyn KoĽle 2001 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # Z/4974/15 2021 2 LDK!
5 5 f 2 1.70 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów # 2002 U16 OP V GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
6 6 f 2 1.70 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U16 OP V
7 7 f 2 1.65 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
8 8 f 2 1.60 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
9 9 f 2 1.60 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP -- SACZKO Andrzej 2 LDK!
10 10 f 2 1.55 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/2187/17 2021 4
10 11 f 2 1.55 GRYGIEL Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -- # LDK!
12 12 f 2 1.50 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
13 13 f 2 1.50 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej 3 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.98 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -1.1 IV JOPEK Mateusz # Z/2692/15 2021
2 2 f 1 5.86 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -0.8 --
3 3 f 1 5.79 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U16 DS -1.1 V BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3
4 4 f 1 5.71 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 2003 U16 OP -0.4 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 5.60 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 2000 U18 LD -1.9 -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2021 3
6 6 f 1 5.59 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -0.8 -- #
7 7 f 1 5.50 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U16 OP -0.5 --
8 8 f 1 5.45 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -1.4 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
9 9 f 1 5.44 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -0.5 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK!
10 10 f 1 5.15 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U16 DS -2.1 -- B.D. B.D. # Z/1553/17 2022
11 11 f 1 5.14 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U16 OP -0.6 --
12 12 f 1 5.02 LESZCZYŃSKI Oliwier LUKS Namysłów 2003 U16 OP -0.8 --
13 13 f 1 4.87 SŁABOSZ Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP -0.6 -- ZIEMBA Krzysztof # BEZ LDK!
14 14 f 1 4.75 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP -1.0 -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # 3 LDK!
1 1 f 2 3.94 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA +0.5 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
1 1 f 3 3.72 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -1.5 -- LDK!
2 2 f 3 3.13 MADEJCZYK Mikołaj MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -0.7 -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 11.94 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP V BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 8.85 KALISZUK Aleksander GKS Start Długołęka 2004 U14 DS --
3 3 f 1 7.94 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 4 f 1 6.39 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
Kula (5) M
  4 f 1 10.26 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP -- BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
1 1 f 1 11.56 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V # LDK!
2 2 f 1 11.21 DUTKIEWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2002 U16 OP V
3 3 f 1 11.20 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP V SACZKO Andrzej # 4 LDK!
4 5 f 1 9.96 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2002 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
5 6 f 1 9.59 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.44 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn KoĽle 2002 U16 OP II SACZKO Andrzej # 4 LDK!
2 2 f 1 45.04 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U16 OP III # LDK!
3 3 f 1 42.80 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2003 U16 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2022 LDK!
4 4 f 1 36.90 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 33.81 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
6 6 f 1 33.46 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP V BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
7 7 f 1 30.47 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
8 8 f 1 18.86 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
1 1 f 2 21.32 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2 2 f 2 19.10 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 17.67 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U12 MA -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.66 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP IV
Dysk (2) M
1 1 f 1 41.93 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 1995 U23 SL II GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
Młot (5) M
1 f 1 38.32 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 2002 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # , Z/1961/16 , 2022 3 LDK!
2 f 1 30.94 BALCEREK Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP V #
3 f 1 26.97 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
4 f 1 24.36 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz # , Z/1221/17 , 2022 3 LDK!
1 f 2 15.27 MARCINIAK Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U14 WP --
Młot (7.26) M
1 f 1 53.91 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.10 DUTKIEWICZ Jakub LUKS Podium Kup 2002 U16 OP IV
2 2 f 1 41.82 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U16 DS V #
3 3 f 1 30.02 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U16 OP --
4 4 f 1 25.49 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
1 1 f 2 22.60 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U14 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
  f 2 NM KALISZUK Aleksander GKS Start Długołęka 2004 U14 DS --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 41.26 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.356409072876 sekund