Słubice 06.10.2017
15. Mistrzostwa Euroregionu - Pro Europa Viadrina
60 m K
1 s 1 9.10 RUDNICKA Maja AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +0.8 --
2 s 1 9.61 HADROSEK Agata MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.8 -- # LDK!
3 s 1 9.64 BOBERSKA Anna Maria LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB +0.8 -- LDK!
4 s 1 9.71 BUKLE Julia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB +0.8 --
5 s 1 9.77 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB +0.8 -- # LDK!
6 s 1 9.92 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB +0.8 -- LDK!
7 s 1 9.96 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB +0.8 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
8 s 1 10.28 BIELSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB +0.8 -- RADZEWICZ Małgorzata BEZ LDK!
1 s 2 8.88 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +1.0 -- # LDK!
2 s 2 9.07 CHWALISZ Paulina ZLKL Zielona Góra # 2005 U14 LB +1.0 -- #
3 s 2 9.32 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U14 WP +1.0 -- B.D. PTAK Krzysztof # , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
4 s 2 9.50 MACHCIŃSKA Nicola LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB +1.0 -- #
5 s 2 9.71 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +1.0 -- # LDK!
6 s 2 9.72 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/2001/18 2024 3 LDK!
7 s 2 10.05 KONARSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +1.0 -- #
8 s 2 10.70 KISIELOVA Olena PLKS Gwda Piła 2008 U12 WP +1.0 --
1 s 3 8.94 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.7 -- B.D. # 4 LDK!
2 s 3 9.11 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.7 -- ŁABUL Wioletta 4 LDK!
3 s 3 9.34 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +0.7 -- LDK!
4 s 3 9.60 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +0.7 -- # LDK!
5 s 3 9.77 ANDRZEJCZAK Sara ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB +0.7 -- LDK!
6 s 3 10.03 ŁASZCZYŃSKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +0.7 -- LDK!
7 s 3 9.89 TOBOJKA Emilia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +0.7 -- # LDK!
8 s 3 9.89 MOL Weronika ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB +0.7 -- # LDK!
1 s 4 8.81 GRONOWSKA Zofia O¦ AZS Poznań # 2004 U14 WP +0.7 -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
2 s 4 8.90 KAPUSTKA Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB +0.7 -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
3 s 4 9.43 MARKOWSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB +0.7 -- SIEMASZKO Dorota # BEZ LDK!
4 s 4 9.70 CIE¦LAK Amelia MKS Piast Głogów 2006 U12 DS +0.7 -- LDK!
5 s 4 9.78 GÓRNIAK Oliwia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +0.7 -- # LDK!
6 s 4 9.85 LIDWIN Hanna MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.7 -- # LDK!
7 s 4 10.10 ZDUN Agnieszka AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +0.7 -- LDK!
8 s 4 10.83 SNOPEK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB +0.7 --
1 s 5 8.75 NOBIK Julia O¦ AZS Poznań # 2005 U14 WP +1.0 -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!
2 s 5 8.76 NAPIERAŁA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP +1.0 -- CECH Aleksandra # 2 LDK!
3 s 5 8.92 ŁODYGA Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U14 WP +1.0 --
4 s 5 9.01 FEDYSZYN Paula ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U14 LB +1.0 -- LDK!
5 s 5 9.60 MONDOROWICZ Julia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +1.0 --
6 s 5 9.79 PONIEDZIAŁEK Amelia ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB +1.0 -- FILIPOWSKI Krzysztof WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
7 s 5 10.21 CZERNIECKA Iga ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB +1.0 -- LDK!
8 s 5 10.80 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +1.0 -- # LDK!
100 m K
1 s 1 12.78 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +0.9 III KNULL Mariusz 2 LDK!
2 s 1 13.31 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.9 IV LDK!
3 s 1 13.36 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.9 IV LDK!
4 s 1 13.77 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U16 LB +0.9 IV #
5 s 1 13.86 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2003 U16 WP +0.9 V PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
6 s 1 13.94 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.9 V LDK!
1 s 2 13.67 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U16 WP +1.0 IV CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2024
2 s 2 13.90 KOTLARSKA Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP +1.0 V
3 s 2 14.34 SAWICKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB +1.0 V GRZE¦KOWIAK Jacek Z/2616/17 2018 5
4 s 2 14.35 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP +1.0 V
5 s 2 14.64 KAWECKA Justyna LUKS Lidzbark Welski 2002 U16 WN +1.0 -- AFELTOWICZ Karol Z/2832/16 2018 BEZ
6 s 2 14.93 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB +1.0 -- CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024
7 s 2 15.75 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB +1.0 -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 s 3 14.35 SZUKAŁA Aleksandra PLKS Gwda Piła 2002 U16 WP +1.4 V #
2 s 3 14.48 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +1.4 V LDK!
3 s 3 14.72 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +1.4 -- ŁABUL Wioletta 4 LDK!
4 s 3 14.88 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +1.4 -- LDK!
5 s 3 15.05 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U14 LB +1.4 -- B.D. Z/4764/19 2023
6 s 3 15.07 WALIGÓRA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP +1.4 --
7 s 3 15.31 WALKO Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB +1.4 --
1 s 4 13.50 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.0 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
2 s 4 14.25 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
300 m K
1 s 1 44.82 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB III LDK!
2 s 1 45.10 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2024
3 s 1 48.09 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP V KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK!
4 s 1 48.22 KALISKA Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB V LDK!
5 s 1 48.32 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP V
  s 1 DNF PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
1 s 2 46.05 STA¦KOWIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP IV
2 s 2 47.95 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK!
3 s 2 49.16 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
4 s 2 49.99 SZUKAŁA Aleksandra PLKS Gwda Piła 2002 U16 WP -- #
5 s 2 57.72 WALKO Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB --
1 s 3 46.16 KOTLARSKA Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP IV
2 s 3 50.27 TATARSKA Kaja LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- LDK!
3 s 3 50.97 ROJNA Zuzanna UKS D±b Suchy Las 2003 U16 WP -- KASPRZYK Marek # 5 LDK!
4 s 3 51.89 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- LDK!
5 s 3 53.32 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
1 s 4 49.50 RUDNICKA Maja AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB --
2 s 4 51.02 BOŻKIEWICZ Dominika UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP -- B.D. KASPRZYK Marek # BEZ LDK!
3 s 4 52.34 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- LDK!
4 s 4 57.08 TOBOJKA Emilia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- # LDK!
5 s 4 58.07 RABIEGA Julia MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
6 s 4 58.78 ZASTRUSZNA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB -- # LDK!
2 s 5 51.08 HADROSEK Agata MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
3 s 5 51.65 JANICZAK Karolina MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
4 s 5 52.90 BIELSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB -- RADZEWICZ Małgorzata BEZ LDK!
5 s 5 53.63 KONARSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- #
6 s 5 56.31 MONDOROWICZ Julia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB --
1 s 6 50.75 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/2001/18 2024 3 LDK!
2 s 6 53.32 GÓRNIAK Oliwia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- # LDK!
3 s 6 54.68 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- # LDK!
4 s 6 57.23 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB -- LDK!
5 s 6 58.26 ANDRZEJCZAK Sara ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB -- LDK!
6 s 6 59.13 KUDŁA Amelia ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
1 s 7 48.33 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U14 WP V B.D. PTAK Krzysztof # , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
2 s 7 53.87 MARKOWSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB -- SIEMASZKO Dorota # BEZ LDK!
1 s 8 44.77 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U14 WP III B.D. GRENDA Jan # , Z/1531/17 , 2024 LDK!
2 s 8 45.02 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB IV LDK!
3 s 8 46.62 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U12 LB V PAPUGA Sebastian # Z/14843/21 2024 LDK!
4 s 8 54.07 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- LDK!
5 s 8 55.48 MAZUR Ewelina MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
6 s 8 56.55 MARTYNA Kinga MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- SAWICKI Krzysztof FERFET Marek BEZ LDK!
1 s 9 50.84 BOĆ Natasza UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP -- CECH Aleksandra # BEZ LDK!
2 s 9 51.27 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS D±b Suchy Las 2005 U14 WP -- # LDK!
3 s 9 55.73 KRYZAR Hanna MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
4 s 9 57.16 ZDUN Agnieszka AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- LDK!
5 s 9 58.46 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB -- SASKA Tomasz # Z/3422/19 2024 BEZ LDK!
6 s 9 59.26 MARTYNA Dominika MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- MILEWICZ Magda FERFET Marek BEZ LDK!
1 s 10 49.49 ŁODYGA Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U14 WP --
2 s 10 52.07 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U14 LB -- B.D. Z/4764/19 2023
3 s 10 52.56 PERZ Marianna UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna # BEZ LDK!
4 s 10 54.67 FEDYSZYN Paula ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U14 LB -- LDK!
5 s 10 54.97 PONIEDZIAŁEK Amelia ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 60.49 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB III LDK!
2 s 1 66.86 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
3 s 1 69.21 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
4 s 1 81.21 LICZBIŃSKA Natalia LLKS Gubin 2000 U18 LB --
600 m K
1 s 1 1:51.49 DZIAMSKA Julia O¦ AZS Poznań # 2003 U16 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2024 LDK!
2 s 1 1:51.80 ZMY¦LIŃSKA Agata UKS D±b Suchy Las 2003 U16 WP -- KASPRZYK Marek # 5 LDK!
3 s 1 1:52.32 GÓRA Gabriela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0905/16 2017 BEZ LDK!
4 s 1 1:54.81 KĘDZIERSKA Natalia MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
5 s 1 1:55.12 SOBCZAK Nikola MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB -- # LDK!
6 s 1 1:56.36 CERBIN Magdalena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2002 U16 LB -- LDK!
7 s 1 1:58.96 KASPRZAK Samanta PLKS Gwda Piła 2004 U14 WP -- #
8 s 1 1:59.06 KOBRYŃ Martyna AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- LDK!
9 s 1 2:00.99 GMEREK Weronika UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP -- LDK!
10 s 1 2:02.32 GAWROŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB -- LDK!
11 s 1 2:02.65 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP --
12 s 1 2:03.80 WIT Kinga MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U16 LB -- LDK!
13 s 1 2:12.54 ŁUKASZKIEWICZ Lena MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2006 U12 LB -- LDK!
14 s 1 2:20.99 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
15 s 1 2:25.91 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- LDK!
800 m K
1 s 1 2:31.51 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1997 U23 LB -- WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 s 1 2:46.04 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- KIEDROWICZ Krystyna # Z/2174/17 2023 2 LDK!
3 s 1 3:18.11 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- LDK!
1500 m K
1 s 1 6:08.51 SZLACHTOWSKA Zuzanna AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB --
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice # 2002 U16 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
5 f 1 1.40 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U16 DS V B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2024 LDK!
6 f 1 1.30 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
7 f 1 1.25 HAŁADUDA Maja MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
8 f 1 1.25 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- B.D. # BEZ LDK!
9 f 1 1.20 NIEMIEC Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
10 f 1 1.15 KUDŁA Amelia ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
  f 1 NM MARCZYŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
  f 1 NM KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB -- GRZE¦KOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 f 2 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
2 f 2 1.45 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV LDK!
3 f 2 1.40 LASEK Blanka MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V FERFET Marek 4 LDK!
W dal K
1 f 1 4.95 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2003 U16 WP +1.1 IV PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
3 f 1 4.72 ¦MIGIELSKA Sara AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB +0.2 V LDK!
4 f 1 4.63 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.9 V PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!
5 f 1 4.55 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.4 V PAPUGA Sebastian # LDK!
6 f 1 4.25 SAWICKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB +1.0 -- GRZE¦KOWIAK Jacek Z/2616/17 2018 5
7 f 1 4.19 ZAWODNIK Maja AZS-AWF Warszawa # 2004 U14 MZ +0.5 -- #
8 f 1 4.06 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB +0.8 -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
9 f 1 3.91 WALIGÓRA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP +0.4 --
10 f 1 3.90 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.5 -- LDK!
11 f 1 3.87 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.7 -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!
12 f 1 3.62 KRASKA Patrycja AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB +0.4 -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
13 f 1 3.60 MARCZYŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.9 --
14 f 1 3.51 NIEMIEC Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.7 --
15 f 1 3.49 DERCZYŃSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB +0.4 --
  f 1 NM KRASOWSKA Julia MLKS Agros Żary 2002 U16 LB 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.89 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.5 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
2 f 2 4.59 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U18 LB +0.5 --
3 f 2 4.16 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.9 --
W dal strefa K
1 f 1 4.62 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- # LDK!
2 f 1 4.55 NOBIK Julia O¦ AZS Poznań # 2005 U14 WP 0.0 -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0286/20 2024 LDK!
3 f 1 4.51 GRONOWSKA Zofia O¦ AZS Poznań # 2004 U14 WP 0.0 -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
4 f 1 4.39 RUDNICKA Maja AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB 0.0 --
5 f 1 4.38 KAPUSTKA Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
6 f 1 4.38 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U14 WP 0.0 -- B.D. GRENDA Jan # , Z/1531/17 , 2024 LDK!
7 f 1 4.28 NAPIERAŁA Aleksandra UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP 0.0 -- CECH Aleksandra # 2 LDK!
8 f 1 4.14 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS 0.0 -- B.D. # BEZ LDK!
9 f 1 3.98 KRYZAR Hanna MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek BEZ LDK!
10 f 1 3.95 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- # LDK!
11 f 1 3.92 BOĆ Natasza UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP 0.0 -- CECH Aleksandra # BEZ LDK!
12 f 1 3.90 ŁASZCZYŃSKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB 0.0 -- LDK!
13 f 1 3.82 ZDUN Agnieszka AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB 0.0 -- LDK!
14 f 1 3.80 CIE¦LAK Amelia MKS Piast Głogów 2006 U12 DS 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.73 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U14 LB 0.0 -- # LDK!
16 f 1 3.73 PERZ Marianna UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP 0.0 -- GULCZYŃSKA Grażyna # BEZ LDK!
17 f 1 3.63 LIDWIN Hanna MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- # LDK!
18 f 1 3.55 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS D±b Suchy Las 2005 U14 WP 0.0 -- # LDK!
19 f 1 3.53 SZCZERBIN Sandra SP Golice 2004 U14 LB 0.0 --
20 f 1 3.43 BOŻKIEWICZ Dominika UKS D±b Suchy Las 2004 U14 WP 0.0 -- B.D. KASPRZYK Marek # BEZ LDK!
21 f 1 3.40 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2024 LDK!
22 f 1 3.35 MARTYNA Kinga MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- SAWICKI Krzysztof FERFET Marek BEZ LDK!
23 f 1 3.17 SNOPEK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB 0.0 --
24 f 1 3.13 MOL Weronika ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB 0.0 -- # LDK!
Kula (2) K
1 f 1 8.70 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
2 f 1 6.95 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2024 LDK!
3 f 1 6.08 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- # LDK!
4 f 1 5.70 SZCZERBIN Sandra SP Golice 2004 U14 LB --
Kula (3) K
1 f 1 10.52 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2024 LDK!
3 f 1 9.45 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U16 MA V MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!
4 f 1 8.89 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V # LDK!
5 f 1 8.72 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB V CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024
6 f 1 8.61 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
7 f 1 8.10 WALENCIAK Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- #
8 f 1 7.89 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- #
9 f 1 7.54 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
10 f 1 7.40 DERCZYŃSKA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
11 f 1 7.33 MˇDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3964/17 2019 4
12 f 1 6.54 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB -- # LDK!
13 f 1 6.52 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
14 f 1 6.46 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin # 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
15 f 1 6.44 ¦MIGLICKA Alicja OLA Zachodniopomorskie 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
16 f 1 6.34 JAROSIŃSKA Wiktoria ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB --
1 f 2 10.76 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
2 f 2 10.52 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB IV
3 f 2 9.20 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
4 f 2 8.78 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB --
5 f 2 8.59 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
Ppal (150) K
1 f 1 43.00 MARTYNA Dominika MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- MILEWICZ Magda FERFET Marek BEZ LDK!
2 f 1 33.00 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
3 f 1 32.00 SZCZERBIN Sandra SP Golice 2004 U14 LB --
4 f 1 30.00 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/4077/19 2024 LDK!
5 f 1 29.00 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- B.D. # BEZ LDK!
6 f 1 28.00 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- RADZEWICZ Małgorzata 4 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.93 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB III CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024
2 f 1 31.12 ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP IV
3 f 1 30.34 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U16 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz # Z/0500/16 2024 LDK!
4 f 1 25.01 PILARSKA Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP V
5 f 1 22.18 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB -- # LDK!
6 f 1 18.83 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK!
7 f 1 18.78 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB --
8 f 1 18.22 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- #
9 f 1 17.67 HAŁADUDA Maja MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
10 f 1 16.25 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
11 f 1 15.32 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
12 f 1 14.78 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin # 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
13 f 1 13.96 ¦MIGLICKA Alicja OLA Zachodniopomorskie 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
  f 1 NM WALENCIAK Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- #
  f 1 NM KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- KOWALSKI Zenon B.D. # Z/0220/18 2024 LDK!
  f 1 NM JAROSIŃSKA Wiktoria ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U14 LB --
Dysk (1) K
1 f 1 28.87 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
2 f 1 23.47 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
3 f 1 20.82 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
4 f 1 20.26 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB --
5 f 1 17.41 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
Młot (3) K
1 f 1 44.72 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB III KOWALSKI Zenon B.D. # Z/0220/18 2024 LDK!
2 f 1 40.33 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP IV CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
3 f 1 37.00 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB IV
4 f 1 32.74 KU¦PIEL Monika UKS Achilles Leszno # 2002 U16 WP V
5 f 1 29.40 WIELGOS Natalia AZS-AWF Gorzów 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
6 f 1 28.95 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V #
7 f 1 26.87 ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
8 f 1 26.09 MˇDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3964/17 2019 4
9 f 1 25.53 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK!
10 f 1 22.72 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
1 f 2 43.35 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U18 LB III
2 f 2 43.13 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB III
3 f 2 37.43 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
4 f 2 35.51 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB IV
5 f 2 30.60 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
6 f 2 30.22 WYSOCKA Dorota ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
7 f 2 25.86 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
Oszczep (500) K
1 f 1 37.58 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
2 f 1 32.99 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
3 f 1 31.84 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica # 2004 U14 KP V AFELTOWICZ Karol # Z/0236/19 2022 4
4 f 1 29.70 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
5 f 1 29.38 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U16 MA V MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!
6 f 1 26.29 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK!
7 f 1 25.94 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
8 f 1 24.25 PILARSKA Wiktoria UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP --
9 f 1 11.90 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- # LDK!
1 f 2 40.34 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 2000 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2021 3
60 m M
1 s 1 8.07 SKURIAT Miłosz SP 2 Wschowa 2004 U14 LB +0.6 --
3 s 1 8.59 WÓJCIK Filip MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP +0.6 -- FERFET Marek # 5 LDK!
4 s 1 8.64 BOBOWSKI Kacper LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB +0.6 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5217/19 2019
5 s 1 9.40 GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB +0.6 -- LDK!
6 s 1 9.56 ¦WIDZIŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.6 -- # LDK!
7 s 1 9.78 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB +0.6 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/1980/19 2023 LDK!
8 s 1 9.82 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U12 WP +0.6 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
1 s 2 8.41 ONOSZKO Marek MKS Piast Głogów 2004 U14 DS +0.8 -- LDK!
2 s 2 8.63 WRÓBEL Wojciech SP 2 Wschowa 2004 U14 LB +0.8 --
3 s 2 9.12 FURGA Sebastian MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.8 -- # LDK!
4 s 2 9.53 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U14 DS +0.8 -- # LDK!
5 s 2 8.47 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.8 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina # BEZ LDK!
6 s 2 8.47 SUDA Orian LLKS Osowa Sień # 2005 U14 LB +0.8 -- LDK!
7 s 2 8.71 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań # 2004 U14 WP +0.8 -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/5690/19 2024 LDK!
8 s 2 8.71 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.8 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
1 s 3 7.73 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS +0.6 -- KOŁACZ Dariusz ŁO¦ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!
2 s 3 8.56 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
3 s 3 9.09 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U14 LB +0.6 -- WISZ Mateusz # Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
4 s 3 9.11 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
5 s 3 9.35 FLORCZAK Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB +0.6 -- # LDK!
6 s 3 9.55 GLEZER Hubert PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP +0.6 --
7 s 3 9.98 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U14 ZP +0.6 -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!
8 s 3 10.02 BODNAR Nikodem PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP +0.6 --
1 s 4 8.03 WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB +0.9 -- #
2 s 4 8.36 WITKOWIAK Aleks AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB +0.9 -- # LDK!
3 s 4 8.53 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB +0.9 -- #
4 s 4 9.06 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
5 s 4 9.11 ¦LUZAR Adam MKS Kusy Szczecin # 2005 U14 ZP +0.9 -- FERFET Marek BEZ LDK!
6 s 4 9.92 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin # 2006 U12 ZP +0.9 -- FERFET Marek BEZ LDK!
7 s 4 10.01 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP +0.9 --
8 s 4 10.21 KAWAŁA Szymon MKS Piast Głogów 2005 U14 DS +0.9 -- LDK!
100 m M
1 s 1 12.20 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +0.6 IV
2 s 1 12.38 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.6 V LDK!
3 s 1 12.44 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +0.6 V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
4 s 1 12.62 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP +0.6 V
5 s 1 12.71 DZIOK Wojciech MLKS Agros Żary 2002 U16 LB +0.6 V LDK!
6 s 1 12.97 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB +0.6 -- WO¬NIAK Daniel 5 LDK!
7 s 1 13.49 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB +0.6 -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
8 s 1 13.91 GRABOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.6 -- LDK!
1 s 2 12.51 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS +0.2 V KOŁACZ Dariusz ŁO¦ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!
2 s 2 12.58 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U14 KP +0.2 V ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
3 s 2 12.65 SIEJAK Grzegorz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.2 V LDK!
4 s 2 13.19 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.2 -- WISZ Dariusz 4 LDK!
5 s 2 13.21 NOWACZYŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.2 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5305/18 2019 BEZ LDK!
6 s 2 13.47 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.2 -- # LDK!
7 s 2 14.04 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB +0.2 -- #
8 s 2 14.45 KOZŁOWSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.2 -- LDK!
1 s 3 11.56 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 1999 U20 LB +0.4 III
2 s 3 11.62 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +0.4 III
3 s 3 11.75 KACZMAREK Jakub PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP +0.4 III
4 s 3 11.92 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.4 IV LDK!
5 s 3 12.29 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.4 -- LDK!
6 s 3 12.77 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.4 -- # LDK!
7 s 3 12.95 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.4 --
8 s 3 13.39 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +0.4 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5644/15 2022 2
300 m M
1 s 1 41.26 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
2 s 1 41.44 DZIOK Wojciech MLKS Agros Żary 2002 U16 LB V LDK!
3 s 1 41.52 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK!
4 s 1 41.60 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U16 WP V
5 s 1 42.30 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V WISZ Dariusz 4 LDK!
6 s 1 44.53 LEWICKI Krystian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -- LDK!
1 s 2 41.56 SIEJAK Grzegorz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB V LDK!
2 s 2 41.64 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
3 s 2 43.28 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ LDK!
4 s 2 44.39 NOWACZYŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5305/18 2019 BEZ LDK!
5 s 2 44.82 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK!
6 s 2 44.84 GRABOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- LDK!
1 s 3 43.82 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U14 KP -- BAUMGART Iwona KARPOWICZ Tadeusz # Z/1771/18 2024
2 s 3 44.75 WIT Michał MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2004 U14 LB -- # LDK!
3 s 3 48.73 DUDZIAK Dominik LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1769/18 2019
4 s 3 49.82 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
5 s 3 50.82 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/1980/19 2023 LDK!
6 s 3 54.76 ¦WIDZIŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
1 s 4 43.43 WITKOWIAK Aleks AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- # LDK!
3 s 4 46.43 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U14 WP --
4 s 4 48.72 FALISZEWSKI Radosław LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5269/19 2019
5 s 4 53.06 FURGA Sebastian MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
6 s 4 57.85 KUCHARSKI Oliwier PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP --
1 s 5 45.41 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań # 2004 U14 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/5690/19 2024 LDK!
2 s 5 47.62 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB -- #
3 s 5 51.03 GLEZER Hubert PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP --
4 s 5 51.67 FLORCZAK Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U14 LB -- # LDK!
5 s 5 53.17 OSTATEK Adam KMS Szczecin # 2004 U14 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3288/19 2024 LDK!
6 s 5 54.84 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4694/17 , 2024 LDK!
1 s 6 43.44 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U14 DS -- # LDK!
2 s 6 44.78 PESTKA Jakub O¦ AZS Poznań # 2005 U14 WP -- PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!
3 s 6 49.50 SIWEK Jan MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
4 s 6 49.85 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0636/18 2024
5 s 6 53.37 GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U14 LB -- LDK!
6 s 6 53.54 KRAJEWSKI Piotr UKS Golice # 2006 U12 LB --
400 m M
1 s 1 56.75 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!
2 s 1 58.55 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP --
3 s 1 58.99 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
4 s 1 60.00 STRZESZEWSKI Tomasz AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5644/15 2022 2
600 m M
1 s 1 1:33.02 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo # 2002 U16 WP IV #
2 s 1 1:44.07 CIE¦LAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2024 5 LDK!
3 s 1 2:04.77 ROZŁONKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 2004 U14 LB -- LDK!
4 s 1 2:11.18 POZNAŃSKI Maciej MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2006 U12 LB --
800 m M
1 s 1 2:00.58 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 U23 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/4077/11 2020 2
2 s 1 2:07.05 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB IV
3 s 1 2:22.28 PORADZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB --
4 s 1 2:23.19 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- # LDK!
5 s 1 3:00.47 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów # 2005 U14 LB -- PAPUGA Sebastian # Z/1982/19 2024 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:07.81 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
2 s 1 3:13.03 STASZEWSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 2002 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
3 s 1 3:15.33 NOWAK Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U16 LB -- LDK!
4 s 1 3:20.72 JANKOWSKI-RIOS Carlos ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- LDK!
5 s 1 3:22.02 SEREMAK Damian MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2003 U16 LB -- LDK!
6 s 1 3:22.27 TOMICZEK Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- LDK!
7 s 1 3:33.09 SZEWCZUK Michał ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB --
8 s 1 3:50.12 JANISZYN Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2004 U14 LB --
1500 m M
1 s 1 4:10.71 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U18 ZP III KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2024
2 s 1 4:50.41 STASIK Damian UKS Olimp Duszniki 2000 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3791/16 2019 4
Wzwyż M
1 f 1 1.70 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB --
2 f 1 1.60 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
3 f 1 1.60 MAREK Michał MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK!
4 f 1 1.45 BRZEZIŃSKI Artur KS AZS AWF Wrocław # 2004 U14 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0636/18 2024
5 f 1 1.30 PROWANS Mateusz MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- MILEWICZ Magda BEZ LDK!
1 f 2 1.75 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!
2 f 2 1.70 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice # 2002 U16 LB V CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
3 f 2 1.50 BIADAŁA Marek MKS Piast Głogów 2002 U16 DS -- LDK!
W dal M
1 f 1 6.25 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +1.0 IV
2 f 1 5.74 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice # 2001 U18 LB +1.0 -- CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
3 f 1 5.59 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.5 --
4 f 1 5.57 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.8 -- LDK!
5 f 1 5.41 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.6 -- LDK!
1 f 2 6.04 WŁODARCZAK Jacek PLKS Gwda Piła 2002 U16 WP +0.6 IV SOBKOWSKI Przemysław WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/3565/16 2022 3 LDK!
2 f 2 5.69 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U16 DS +1.0 V KNULL Mariusz 4 LDK!
3 f 2 5.62 ZACZYŃSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2002 U16 ZP +0.5 V ¦LIWKA Irena 4 LDK!
4 f 2 4.68 BIADAŁA Marek MKS Piast Głogów 2002 U16 DS +0.7 -- LDK!
5 f 2 4.64 KOZŁOWSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB +0.9 -- LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.93 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U14 KP 0.0 -- BAUMGART Iwona KARPOWICZ Tadeusz # Z/1771/18 2024
2 f 1 4.89 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4331/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 4.79 SUDA Orian LLKS Osowa Sień # 2005 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 f 1 4.70 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta # BEZ LDK!
5 f 1 4.58 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.53 WÓJCIK Filip MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek # 5 LDK!
7 f 1 4.52 KAWAŁA Szymon MKS Piast Głogów 2005 U14 DS 0.0 -- LDK!
8 f 1 4.43 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina # BEZ LDK!
9 f 1 4.27 ONOSZKO Marek MKS Piast Głogów 2004 U14 DS 0.0 -- LDK!
10 f 1 4.18 PROWANS Mateusz MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda BEZ LDK!
11 f 1 4.15 FALISZEWSKI Radosław LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5269/19 2019
12 f 1 4.15 OSTATEK Adam KMS Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3288/19 2024 LDK!
13 f 1 4.05 DUDZIAK Dominik LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1769/18 2019
14 f 1 3.97 BIAŁONOGA Daniel MLKS Agros Żary 2004 U14 LB 0.0 -- # LDK!
15 f 1 3.96 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U14 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
16 f 1 3.81 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin # 2004 U14 ZP 0.0 -- MILEWICZ Magda B.D. NADARZYŃSKI Szymon # , Z/5023/18, Z/5023/18 , 2023, LDK!
17 f 1 3.79 BODNAR Nikodem PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP 0.0 --
18 f 1 3.67 KRAJEWSKI Piotr UKS Golice # 2006 U12 LB 0.0 --
19 f 1 3.64 WIECZKOWSKI Witold MKS Kusy Szczecin # 2005 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek BEZ LDK!
20 f 1 3.63 RYBCZYŃSKI Norbert ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
21 f 1 3.60 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin # 2006 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek BEZ LDK!
22 f 1 3.44 ¦LUZAR Adam MKS Kusy Szczecin # 2005 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek BEZ LDK!
23 f 1 3.20 STASZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB 0.0 -- B.D. # BEZ
  f 1 NM STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB 0.0 -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.71 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS III B.D. 2 LDK!
2 f 1 12.24 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB V WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
3 f 1 10.55 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB V LDK!
4 f 1 8.66 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
5 f 1 5.70 STASZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- B.D. # BEZ
6 f 1 5.60 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
1 f 2 11.81 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
Kula (6) M
1 f 1 15.22 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1
2 f 1 12.27 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV B.D.
Kula (7.26) M
1 f 1 12.25 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U23 LB III B.D. B.D. 3
Ppal (150) M
1 f 1 58.00 HULALKA Kacper UKS Olimp Duszniki 2004 U14 WP --
2 f 1 55.00 SKURIAT Miłosz SP 2 Wschowa 2004 U14 LB --
3 f 1 54.00 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
4 f 1 51.00 BOBOWSKI Kacper LLKS Osowa Sień # 2004 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5217/19 2019
5 f 1 50.50 WRÓBEL Wojciech SP 2 Wschowa 2004 U14 LB --
6 f 1 50.00 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
7 f 1 42.00 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 42.00 BIAŁONOGA Daniel MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK!
9 f 1 33.00 STASZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 2005 U14 LB -- B.D. # BEZ
10 f 1 30.50 POZNAŃSKI Maciej MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2006 U12 LB --
11 f 1 30.50 RYBCZYŃSKI Norbert ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
12 f 1 27.00 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
13 f 1 27.00 KŁEMBOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 53.45 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U16 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 37.16 KARPOV Vladyslav LKS Polkowice 2002 U16 DS IV
3 f 1 37.07 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB IV LDK!
4 f 1 34.60 MATKOWSKI Jakub LKS Lubusz Słubice 2002 U16 LB V CHUSTECKI Ryszard # Z/2177/17 2017 5
5 f 1 15.79 KŁEMBOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin # 2004 U14 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.85 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!
2 f 1 28.55 TROCKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
3 f 1 23.47 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.03 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
2 f 1 33.29 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U20 LB IV B.D.
3 f 1 29.63 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1
Dysk (2) M
1 f 1 33.94 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U23 LB -- B.D. B.D. 3
Młot (5) M
1 f 1 59.03 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U18 WP II
2 f 1 56.60 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III
3 f 1 45.19 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB IV WIERCIOCH Michał # Z/3184/15 2024 2
4 f 1 44.64 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB IV
5 f 1 38.97 TROCKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
1 f 2 32.87 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB V LDK!
2 f 2 29.35 GRZE¦KIEWICZ Marcel AZS-AWF Gorzów 2004 U14 LB -- # LDK!
Młot (6) M
1 f 1 53.21 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U18 WP II
2 f 1 50.70 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB III WIERCIOCH Michał # Z/3184/15 2024 2
3 f 1 46.35 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III
4 f 1 46.18 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
Młot (7.26) M
1 f 1 44.24 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB III
2 f 1 41.48 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U20 LB III
3 f 1 39.91 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
Oszczep (600) M
1 f 1 41.95 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2800/16 2019 3
2 f 1 32.87 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
3 f 1 28.98 ZACZYŃSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2002 U16 ZP -- ¦LIWKA Irena 4 LDK!
  f 1 NM BOKHAN Gordyey MKS Kusy Szczecin # 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
  f 1 NM KASOWSKI Kornel MLKS Agros Żary 2002 U16 LB -- # LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 54.49 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U18 LB III SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!
2 f 1 53.74 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
3 f 1 51.39 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 2001 U18 WP III
4 f 1 49.90 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 52.68 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996 U23 LB III B.D. 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7204020023346 sekund