Lidzbark Warmiński 17.05.2017 Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego LZS. Mityng klasy I [DMP] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.14 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U14 | LU | -1.8 | III | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | |||||||
2 | 9 | s | 1 | 15.08 | KACA Anna | CSiR Susz # | 2005 | U14 | WN | -1.8 | -- | |||||||||
3 | 11 | s | 1 | 15.66 | KAWSZYNIEC Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | -1.8 | -- | |||||||||
4 | 12 | s | 1 | 15.81 | CHOMIK Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -1.8 | -- | # | ||||||||
5 | 14 | s | 1 | 15.89 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -1.8 | -- | # | ||||||||
6 | 15 | s | 1 | 15.95 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U12 | WN | -1.8 | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | |||||
7 | 16 | s | 1 | 16.24 | SKUZA Fabiana | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -1.8 | -- | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 14.73 | ZYCH Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -4.1 | -- | # | ||||||||
2 | 13 | s | 2 | 15.89 | CHWESIUK Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U14 | WN | -4.1 | -- | |||||||||
3 | 17 | s | 2 | 16.32 | WALENTYNOWICZ Julia | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -4.1 | -- | |||||||||
4 | 18 | s | 2 | 16.33 | WIŚNIEWSKA Adrianna | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -4.1 | -- | |||||||||
5 | 19 | s | 2 | 16.46 | KACA Julia | CSiR Susz # | 2005 | U14 | WN | -4.1 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 3 | 14.28 | FAFIŃSKA Paulina | LKS Lubawa | 2006 | U12 | WN | 0.0 | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0097/18 | 2021 | 5 | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 3 | 14.29 | BRZUSZCZAK Klaudia | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U14 | WN | 0.0 | V | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 3 | 14.49 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | 0.0 | V | |||||||||
5 | 6 | s | 3 | 14.74 | PTAK Hanna | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 7 | s | 3 | 14.95 | BRYGOŁA Beata | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | ||||||||
7 | 8 | s | 3 | 15.00 | PIETNOCZKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | ||||||||
8 | 10 | s | 3 | 15.12 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/2996/17 | 2019 | 2 | |||||
1 | 2 | e | 1 | 13.30 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | +1.1 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ||||||
2 | 5 | e | 1 | 13.74 | CZELIJ Gabriela | UKS Atos Woźnice | 2003 | U16 | WN | +1.1 | IV | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 13.83 | KAWECKA Justyna | LUKS Lidzbark Welski | 2002 | U16 | WN | +1.1 | V | AFELTOWICZ Karol | Z/2832/16 | 2018 | BEZ | |||||
4 | 7 | e | 1 | 13.89 | SOCZYŃSKA Natalia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | +1.1 | V | |||||||||
5 | 11 | e | 1 | 14.17 | SOCZYŃSKA Oliwia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | +1.1 | V | |||||||||
1 | 1 | e | 2 | 13.28 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik | 2001 | U18 | WN | +1.0 | IV | |||||||||
2 | 3 | e | 2 | 13.39 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U16 | WN | +1.0 | IV | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 14.17 | BIEDRZYCKA Malwina | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | +1.0 | V | TYKARSKI Marek | Z/0422/17 | 2018 | 5 | LDK! | ||||
4 | 12 | e | 2 | 14.38 | CZARTOSZEWSKA Izabela | UKS Gimpas Pasłęk | 2002 | U16 | WN | +1.0 | V | |||||||||
5 | 19 | e | 2 | 15.19 | STEFAŃSKA Justyna | UKS Gimpas Pasłęk | 2003 | U16 | WN | +1.0 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 9 | e | 3 | 14.14 | WOJCIECHOWSKA Wiktoria | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2003 | U16 | WN | +1.9 | V | LDK! | ||||||||
2 | 16 | e | 3 | 14.73 | ŁAWROWSKA Angelika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | +1.9 | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/6286/15 | 2015 | BEZ | |||||
3 | 18 | e | 3 | 15.15 | KOSEK Wiktoria | niest. Olsztyn | 2002 | U16 | WN | +1.9 | -- | |||||||||
4 | 20 | e | 3 | 15.46 | PIOTROWSKA Patrycja | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U16 | WN | +1.9 | -- | |||||||||
1 | 4 | e | 4 | 13.70 | KRÓL Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | +1.6 | IV | |||||||||
2 | 8 | e | 4 | 14.02 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | +1.6 | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | ||||
3 | 13 | e | 4 | 14.50 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | +1.6 | V | # | ||||||||
4 | 14 | e | 4 | 14.51 | REJMAN Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | +1.6 | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | |||||||
5 | 15 | e | 4 | 14.64 | PIECHOWICZ Katarzyna | KS Piast Wilczęta | 2003 | U16 | WN | +1.6 | -- | B.D. # | BEZ | |||||||
6 | 17 | e | 4 | 14.97 | FISZER Natalia | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | +1.6 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.60 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | +0.4 | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.89 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | +0.4 | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 13.73 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U18 | WN | +0.4 | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 13.77 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | +0.4 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 14.74 | JAWORSKA Jonata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U20 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 15.14 | BULIK Natalia | niest. Olsztyn | 2000 | U18 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 16.00 | MUZYKA Natalia | niest. Olsztyn | 2000 | U18 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 14.24 | SOCZYŃSKA Oliwia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -3.0 | V | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 14.25 | BIEDRZYCKA Malwina | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -3.0 | V | TYKARSKI Marek | Z/0422/17 | 2018 | 5 | LDK! | ||||
3 | 3 | f | 2 | 14.48 | WOJCIECHOWSKA Wiktoria | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2003 | U16 | WN | -3.0 | V | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 2 | 14.81 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -3.0 | -- | # | ||||||||
5 | 5 | f | 2 | 14.86 | REJMAN Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -3.0 | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | |||||||
6 | 6 | f | 2 | 14.94 | ŁAWROWSKA Angelika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -3.0 | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/6286/15 | 2015 | BEZ | |||||
1 | 1 | f | 3 | 13.37 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik | 2001 | U18 | WN | -1.8 | IV | |||||||||
2 | 2 | f | 3 | 13.67 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U16 | WN | -1.8 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 3 | 13.69 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | -1.8 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ||||||
4 | 4 | f | 3 | 13.87 | KRÓL Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -1.8 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 3 | 14.03 | CZELIJ Gabriela | UKS Atos Woźnice | 2003 | U16 | WN | -1.8 | V | |||||||||
6 | 6 | f | 3 | 14.17 | SOCZYŃSKA Natalia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -1.8 | V | |||||||||
7 | 7 | f | 3 | 14.20 | KAWECKA Justyna | LUKS Lidzbark Welski | 2002 | U16 | WN | -1.8 | V | AFELTOWICZ Karol | Z/2832/16 | 2018 | BEZ | |||||
8 | 8 | f | 3 | 14.27 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -1.8 | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | ||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.69 | BUJNICKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1993 | Sen | WN | -2.0 | -- | NOWICKI Ryszard | Z/0822/11 | 2020 | 3 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 27.80 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U16 | WN | -2.0 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 28.66 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 29.93 | BALICKA Aleksandra | UKS MOSiR Działdowo | 2000 | U18 | WN | -2.0 | -- | # | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.01 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.60 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 43.93 | KRÓL Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | III | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 44.18 | POŁUJAŃSKA Oliwia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
5 | 7 | s | 1 | 45.91 | SOCZYŃSKA Oliwia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | IV | ||||||||||
1 | 8 | s | 2 | 46.69 | SOCZYŃSKA Natalia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | V | ||||||||||
2 | 9 | s | 2 | 47.00 | KRUK Daria | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
3 | 13 | s | 2 | 48.81 | ĆWIKLIŃSKA Aleksandra | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/0479/17 | 2020 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 2 | 49.77 | PIECHOWICZ Katarzyna | KS Piast Wilczęta | 2003 | U16 | WN | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | 19 | s | 2 | 53.00 | CHROSTOWSKA Magdalena | niest. Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 44.14 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 14 | s | 3 | 49.53 | DENES Iwona | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 16 | s | 3 | 49.83 | JANKOWSKA Oliwia | niest. Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 18 | s | 3 | 50.88 | SKŁODOWSKA Oliwia | UKS Sokół Węgorzewo | 2002 | U16 | WN | -- | PALUCH Krystian # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 6 | s | 4 | 45.41 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | IV | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
2 | 10 | s | 4 | 47.76 | KOWALCZYK Weronika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
3 | 11 | s | 4 | 48.65 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 12 | s | 4 | 48.79 | FISZER Natalia | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 17 | s | 4 | 49.90 | REJMAN Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
1 | 2 | e | 1 | 49.28 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
2 | 5 | e | 1 | 49.70 | BIEGAJ Oliwia | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # | Z/0068/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | e | 1 | 49.85 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 13 | e | 1 | 52.61 | KACA Anna | CSiR Susz # | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 16 | e | 1 | 53.68 | KAMIŃSKA Natalia | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
6 | 17 | e | 1 | 53.75 | KAWSZYNIEC Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 4 | e | 2 | 49.48 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U14 | PM | -- | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | ||||||||
2 | 9 | e | 2 | 51.39 | KULOT Wiktoria | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2334/19 | 2021 | BEZ | ||||||
3 | 11 | e | 2 | 52.06 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U12 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 20 | e | 2 | 55.06 | WELENC Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 22 | e | 2 | 56.26 | KACA Julia | CSiR Susz # | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
6 | 23 | e | 2 | 56.48 | KIŚLUK Alicja | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 49.40 | BRZUSZCZAK Klaudia | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 7 | e | 3 | 50.46 | MAŁKOWSKA Paulina | LKS Lubawa # | 2004 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/1943/21 | 2022 | |||||||
3 | 8 | e | 3 | 50.89 | LACHOWICZ Nikola | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 12 | e | 3 | 52.40 | MACHNIO Milena | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
5 | 14 | e | 3 | 53.12 | CHWESIUK Kinga | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
6 | 15 | e | 3 | 53.19 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U12 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | ||||||
1 | 1 | e | 4 | 48.35 | PTAK Hanna | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | V | ||||||||||
2 | 19 | e | 4 | 53.95 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 21 | e | 4 | 55.34 | SKUZA Fabiana | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
4 | 25 | e | 4 | 56.90 | WALENTYNOWICZ Julia | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 10 | e | 5 | 51.43 | ZYCH Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 18 | e | 5 | 53.85 | WIŚNIEWSKA Adrianna | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
3 | 24 | e | 5 | 56.79 | CHOMIK Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 60.58 | BUJNICKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1993 | Sen | WN | III | NOWICKI Ryszard | Z/0822/11 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.68 | BALICKA Aleksandra | UKS MOSiR Działdowo | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 1:54.77 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U14 | PD | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 1:55.25 | PIETNOCZKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 10 | s | 1 | 1:57.24 | TOMCZYK Aleksandra | UKS MOSiR Działdowo # | 2004 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 12 | s | 1 | 1:59.74 | ULIŃSKA Otylia | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1692/18 | 2022 | 3 | ||||||
5 | 13 | s | 1 | 2:00.05 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
6 | 14 | s | 1 | 2:07.76 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda # | 2005 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 2 | 1:41.45 | POŁUJAŃSKA Oliwia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:43.46 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U16 | WN | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:47.43 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | V | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 2 | 1:48.72 | SARNOWSKA Natalia | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U16 | WN | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 2 | 1:54.65 | CISZEWSKA Patrycja | UKS Sokół Węgorzewo | 2002 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
6 | 8 | s | 2 | 1:56.20 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
7 | 9 | s | 2 | 1:56.21 | GAJDARENKO Natalia | KS Polonia Pasłęk | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
8 | 11 | s | 2 | 1:58.76 | BOWSZA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:24.25 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik | 2000 | U18 | WN | III | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:43.69 | GRAMAN Natalia | LKS Lubawa | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:45.39 | BULIK Grażyna | niest. Olsztyn | 1974 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:53.39 | PAŁEJKO Aleksandra | MLKS Ostróda | 2000 | U18 | WN | -- | NOWICKI Ryszard B.D. # | Z/1504/18 | 2018 | |||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.83 |
JABŁOŃSKA Alicja KRÓL Aleksandra JATKIEWICZ Izabela POTASZNIK Alicja |
GUKS Asy Dywity | 2002 2002 2000 2000 |
U18 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek |
Z/5539/15 Z/2957/15 |
2022 2024 |
3 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 53.49 |
TCHÓRZ Kinga PIECHOCKA Alicja DOMURAT Wiktoria SOCZYŃSKA Oliwia |
MLKS Ostróda | 2003 2003 2002 2002 |
U16 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon |
Z/1130/17 |
2022 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.57 |
SOJKA Agnieszka DENES Iwona SKŁODOWSKA Oliwia NAZAROWICZ Klaudia |
UKS Sokół Węgorzewo | 2002 2003 2002 2000 |
U18 | WMZ | -- |
PALUCH Krystian PALUCH Krystian B.D. |
Z/3010/15 |
2024 |
BEZ |
||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | III | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.40 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.25 | CZERNIEWICZ Kinga | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2003 | U16 | WN | -- | JASZCZYK Krzysztof | BEZ | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.76 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | +1.6 | II | B.D. # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.59 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | +1.5 | II | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.06 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | +1.6 | IV | B.D. # | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.94 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U16 | WN | +1.3 | IV | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.90 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U18 | WN | +1.2 | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.39 | DENES Iwona | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | +1.4 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.38 | CZELIJ Gabriela | UKS Atos Woźnice | 2003 | U16 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.38 | WOJCIECHOWSKA Wiktoria | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2003 | U16 | WN | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.25 | ŁAWROWSKA Angelika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | +1.3 | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/6286/15 | 2015 | BEZ | |||||
10 | 10 | f | 1 | 3.76 | CZARTOSZEWSKA Izabela | UKS Gimpas Pasłęk | 2002 | U16 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.41 | STEFAŃSKA Justyna | UKS Gimpas Pasłęk | 2003 | U16 | WN | +1.4 | -- | LDK! | ||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.92 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U14 | LU | 0.0 | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.73 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U14 | PD | 0.0 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.41 | DYBICH Daria | LKS Lubawa | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/3103/18 | 2021 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.38 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | ||||
5 | 5 | f | 1 | 4.37 | BRYGOŁA Beata | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.30 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U12 | WN | 0.0 | -- | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.24 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U14 | PM | 0.0 | -- | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.23 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
9 | 9 | f | 1 | 4.20 | BIEGAJ Oliwia | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # | Z/0068/18 | 2024 | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 3.92 | CHOMIK Marta | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.92 | LACHOWICZ Nikola | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.71 | KAWSZYNIEC Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.89 | WINIEWSKA Violetta | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.90 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.20 | JARZĄBEK Magdalena | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.67 | WIŚNIEWSKA Natalia | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/4041/18 | 2019 | 4 | ||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.74 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.23 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo | 1998 | U20 | WN | IV | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.40 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.35 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo | 1998 | U20 | WN | II | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.90 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.70 | JARZĄBEK Magdalena | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | IV | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 22.25 | WIŚNIEWSKA Natalia | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/4041/18 | 2019 | 4 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 20.84 | BYKOWSKA Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2001 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.70 | PRZYSTASZ Aleksandra | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U18 | WN | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.74 | SUSKA Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2002 | U16 | WN | V | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.79 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 28.78 | NIEDZIELA Zuzanna | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. | Z/3343/16 | 2020 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 28.30 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica # | 2004 | U14 | KP | V | AFELTOWICZ Karol # | Z/0236/19 | 2022 | 4 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 26.72 | GÓRALCZYK Anna | UKS Atos Woźnice | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 25.20 | SZYSZKA Ewelina | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/1221/16 | 2019 | LDK! | ||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.32 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | II | B.D. # | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.47 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U14 | KP | +2.1 | V | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | |||||
2 | 3 | s | 1 | 13.30 | BARANOWSKI Wiktor | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2004 | U14 | WN | +2.1 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 5 | s | 1 | 13.58 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | +2.1 | -- | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 13.69 | CHASZCZOWNIK Michał | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | +2.1 | -- | # | ||||||||
5 | 8 | s | 1 | 15.55 | ŚLONSKI Karol | niest. Olsztyn # | 2004 | U14 | WN | +2.1 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 2 | 13.23 | ŻUCHOWSKI Daniel | LKS Lubawa | 2004 | U14 | WN | +0.8 | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/3498/17 | 2021 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 2 | 13.50 | FIUK Fabian | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | +0.8 | -- | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 14.56 | MALESZKA Mateusz | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | +0.8 | -- | # | ||||||||
4 | 9 | s | 2 | 16.16 | PIKOR Adam | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | +0.8 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.50 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -0.5 | III | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||
2 | 8 | e | 1 | 12.63 | STASIAK Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -0.5 | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||
3 | 12 | e | 1 | 12.79 | KOKOSZKA Jakub | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -0.5 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
4 | 14 | e | 1 | 12.88 | OLSZEWSKI Mateusz | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -0.5 | -- | |||||||||
5 | 20 | e | 1 | 13.08 | WRÓBLEWSKI Dawid | KS Piast Wilczęta | 2003 | U16 | WN | -0.5 | -- | |||||||||
6 | 25 | e | 1 | 13.44 | OLEKSIAK Artur | niest. Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -0.5 | -- | |||||||||
7 | 26 | e | 1 | 13.77 | OBZEJTA Szymon | UKS Atos Woźnice | 2003 | U16 | WN | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 2 | 11.69 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -1.6 | III | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
2 | 3 | e | 2 | 12.22 | PIEKOSZEWSKI Dominik | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -1.6 | V | TYKARSKI Marek # | Z/0480/17 | 2019 | 3 | LDK! | ||||
3 | 7 | e | 2 | 12.61 | DENES Krystian | UKS Sokół Węgorzewo | 2001 | U18 | WN | -1.6 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 10 | e | 2 | 12.71 | SOBOLEWSKI Kacper | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -1.6 | -- | |||||||||
5 | 16 | e | 2 | 12.95 | FURMAN Jakub | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -1.6 | -- | |||||||||
6 | 17 | e | 2 | 12.98 | DZIEWIAŁTOWICZ Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -1.6 | -- | MICHAŁEK Piotr | BEZ | |||||||
7 | 24 | e | 2 | 13.37 | ZAJĄCZOKWSKI Filip | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 6 | e | 3 | 12.47 | KOSZELA Mateusz | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
2 | 13 | e | 3 | 12.84 | RUDZKI Bartłomiej | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
3 | 15 | e | 3 | 12.89 | MOCH Dariusz | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
4 | 21 | e | 3 | 13.15 | WAKIEĆ Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -1.3 | -- | |||||||||
5 | 23 | e | 3 | 13.32 | BIEŻUN Kamil | niest. Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
6 | 27 | e | 3 | 14.13 | PAUKSZTO Kornel | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2003 | U16 | WN | -1.3 | -- | JASZCZYK Krzysztof | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 4 | 12.23 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -2.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | |||||
2 | 5 | e | 4 | 12.37 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
3 | 9 | e | 4 | 12.69 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -2.0 | V | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||
4 | 11 | e | 4 | 12.73 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.0 | V | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/1477/16 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 18 | e | 4 | 13.00 | GUDANIEC Igor | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2002 | U16 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
6 | 19 | e | 4 | 13.04 | PIELECH Nikodem | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U16 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
7 | 22 | e | 4 | 13.27 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.0 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0261/17 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 11.45 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -1.1 | III | # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.93 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -1.1 | IV | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.56 | JARZYNA Damian | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -1.1 | -- | TYKARSKI Marek | Z/2705/17 | 2019 | 4 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 12.60 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -1.1 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 12.66 | PIOTROWSKI Kamil | niest. Olsztyn | 1998 | U20 | WN | -1.1 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 12.88 | MACIOŁEK Wiktor | niest. Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 13.02 | OLSZEWSKI Mateusz | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -3.0 | -- | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 13.03 | PIELECH Nikodem | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U16 | WN | -3.0 | -- | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 13.07 | RUDZKI Bartłomiej | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -3.0 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 13.19 | MOCH Dariusz | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -3.0 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 3 | 11.58 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -2.6 | III | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||
2 | 2 | f | 3 | 12.23 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | |||||
3 | 3 | f | 3 | 12.27 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | |||||||||
4 | 4 | f | 3 | 12.31 | PIEKOSZEWSKI Dominik | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -2.6 | V | TYKARSKI Marek # | Z/0480/17 | 2019 | 3 | LDK! | ||||
5 | 5 | f | 3 | 12.44 | KOSZELA Mateusz | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 3 | 12.47 | DENES Krystian | UKS Sokół Węgorzewo | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 7 | f | 3 | 12.77 | STASIAK Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||
8 | 8 | f | 3 | 12.81 | SOBOLEWSKI Kacper | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -2.6 | -- | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.97 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -1.4 | III | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 24.29 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -1.4 | IV | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 25.30 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -1.4 | V | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/1477/16 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 25.55 | JARZYNA Damian | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -1.4 | -- | TYKARSKI Marek | Z/2705/17 | 2019 | 4 | |||||
5 | 5 | s | 1 | 25.56 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -1.4 | -- | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 26.23 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -1.4 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0261/17 | 2023 | LDK! | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 41.43 | GUDANIEC Igor | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2002 | U16 | WN | V | ||||||||||
2 | 5 | s | 1 | 41.52 | STASIAK Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 6 | s | 1 | 41.83 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0261/17 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 42.89 | DĄBKOWSKI Radosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 2 | s | 2 | 38.41 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 41.83 | BEREŻAŃSKI Jerzy | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 43.90 | PALUCH Sylwester | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 17 | s | 2 | 51.01 | MAKAREWICZ Dominik | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 18 | s | 2 | 51.22 | DAŃKÓW Andrzej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 38.09 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 3 | s | 3 | 41.12 | KOZŁOWSKI Artur | niest. Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 10 | s | 3 | 44.69 | WAKIEĆ Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 3 | 45.80 | MICHAŁEK Alan | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. MICHAŁEK Piotr B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | 11 | s | 4 | 45.46 | CHASZCZOWNIK Michał | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 13 | s | 4 | 46.68 | BARANOWSKI Wiktor | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2004 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 14 | s | 4 | 48.02 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 15 | s | 4 | 50.52 | ADAMCZYK Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U14 | PM | -- | PIĄTEK Mirosław # | Z/2332/19 | 2024 | |||||||
5 | 16 | s | 4 | 50.91 | WARDZYŃSKI Paweł | KS Polonia Pasłęk | 2005 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.63 | PIOTROWSKI Kamil | niest. Olsztyn | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 62.56 | SZPARAK Ryszard | niest. Olsztyn | 1951 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
s | 1 | DNF | KOWALSKI Jakub | niest. Olsztyn # | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8 | s | 1 | 3:15.23 | TWARDZIK Mateusz | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 9 | s | 1 | 3:24.91 | MALESZKA Mateusz | GUKS Asy Dywity | 2004 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 10 | s | 1 | 3:33.20 | KAMIŃSKI Eryk | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 1 | 3:42.91 | BIEŁAGA Nikodem | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 1 | 3:43.33 | PLETA Dawid | UKS Gimpas Pasłęk # | 2005 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 14 | s | 1 | 3:55.31 | KUBIŃSKI Kamil | niest. Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:32.92 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:33.99 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:36.57 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:53.37 | BORKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 2 | 2:54.33 | OCHNIK Dominik | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 2 | 3:01.51 | PALUCH Sylwester | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 2 | 3:05.82 | NIEDZIELA Mateusz | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek B.D. # | Z/3342/16 | 2020 | |||||||
8 | 11 | s | 2 | 3:36.81 | DAŃKÓW Andrzej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.00 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.90 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | III | B.D. | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.13 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -0.9 | IV | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.87 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -1.1 | V | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.63 | JEREMICZ Michał | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -1.5 | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. | 4 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.62 | DENES Krystian | UKS Sokół Węgorzewo | 2001 | U18 | WN | -3.2 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.35 | DZIEWIAŁTOWICZ Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -0.4 | -- | MICHAŁEK Piotr | BEZ | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.20 | OCHNIK Dominik | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U18 | WN | -0.5 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.78 | WRÓBLEWSKI Dawid | KS Piast Wilczęta | 2003 | U16 | WN | -1.4 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.63 | OBZEJTA Szymon | UKS Atos Woźnice | 2003 | U16 | WN | +0.1 | -- | |||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.82 | TWARDZIK Mateusz | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 3 | f | 1 | 4.79 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 2 | f | 1 | 4.78 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U14 | WN | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.68 | CHASZCZOWNIK Michał | KS Jelonki Dobre Miasto | 2005 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 17.91 | JÓŹWIAK Szymon | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 15.61 | BORKOWSKI Jakub | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/5618/15 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.89 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.96 | JAWORSKI Mateusz | MUKL Brodnica # | 2002 | U16 | KP | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.86 | JAWORSKI Mateusz | MUKL Brodnica # | 2002 | U16 | KP | IV | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.12 | OPCZYŃSKI Marek | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.90 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | II | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.76 | ŻUCHOWSKI Daniel | LKS Lubawa | 2004 | U14 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/3498/17 | 2021 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 41.31 | BORKOWSKI Jakub | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/5618/15 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 39.76 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.60 | ZAWADZKI Szymon | LKS Lubawa | 1999 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.74 | MODRZEWSKI Dominik | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 36.42 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U20 | WN | -- | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 9.299665927887 sekund |