Łódź 07.01.2017
1. Halowy Mityng ŁOZLA i RKS 2017
60 m K
1 e 1 8.07 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 e 1 8.28 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
3 e 1 8.38 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
4 e 1 8.49 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!
5 e 1 8.62 LIPIŃSKA Anita RKS Łódź 2000 U18 LD --
6 e 1 8.74 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3541/16 , 2023 LDK!
1 e 2 7.97 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 e 2 8.16 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
3 e 2 8.36 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
4 e 2 8.50 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD -- #
5 e 2 8.60 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
1 e 3 8.34 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
2 e 3 8.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
3 e 3 8.46 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
4 e 3 8.51 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
5 e 3 8.69 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U23 LD -- #
1 e 4 8.08 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 e 4 8.59 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U14 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2023 LDK!
3 e 4 8.62 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
4 e 4 9.01 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
5 e 4 9.02 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
6 e 4 9.28 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- #
1 e 5 8.61 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
2 e 5 8.83 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD -- B.D. B.D. LDK!
3 e 5 9.00 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
4 e 5 9.05 FLIS Maria RKS Łódź 2002 U16 LD --
5 e 5 9.28 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U16 MZ --
6 e 5 9.31 CHRABĄSZCZ Natasza UKS Otrębusy 2002 U16 MZ --
1 e 6 8.36 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/4184/18 , 2023
2 e 6 8.56 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
3 e 6 8.69 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U16 LD -- B.D. # 4 LDK!
4 e 6 8.81 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
5 e 6 8.96 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U18 LD --
6 e 6 9.27 OPALSKA Małgorzata RKS Łódź 2001 U18 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
1 e 7 8.73 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BELTER Artur 4 LDK!
2 e 7 8.85 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ --
3 e 7 8.89 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ -- # LDK!
4 e 7 8.91 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
5 e 7 9.18 SADYŚ Marta RKS Łódź # 2002 U16 LD --
6 e 7 9.63 ZAKRZEWSKA Maja UKS 55 Łódź 2003 U16 LD -- LDK!
1 e 8 8.71 LIPKE Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2004 U14 LD --
2 e 8 9.11 MILCZAREK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki # 2004 U14 LD -- B.D. 4
3 e 8 9.17 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U16 LD -- BRÓDKA Daniel # 4 LDK!
4 e 8 9.46 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/2461/17 2023
5 e 8 9.47 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U14 LD --
6 e 8 9.56 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa # 2005 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta BALCERZAK Piotr # , Z/3470/18 , 2022 5 LDK!
1 e 9 8.64 PAWLAK Klaudia BKL Bełchatów 2001 U18 LD -- #
2 e 9 8.66 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
3 e 9 9.02 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki # 2004 U14 LD -- B.D. 2
4 e 9 9.36 JUKEL Jagoda AZS Łódź 2003 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
1 e 10 8.69 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U18 LD -- LISIAK Adam B.D. # Z/1840/17 2023
2 e 10 8.85 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U16 LD -- B.D. #
3 e 10 9.03 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3542/16 , 2023 LDK!
4 e 10 9.38 DEREJSKA Zuzanna RKS Łódź 2003 U16 LD -- #
5 e 10 9.77 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 2003 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz # Z/1354/17 2019 4
1 f 1 7.99 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 f 1 8.07 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
3 f 1 8.09 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
4 f 1 8.09 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
5 f 1 8.27 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
6 f 1 8.38 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
1 f 2 8.36 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
2 f 2 8.37 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/4184/18 , 2023
3 f 2 8.43 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
4 f 2 8.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
5 f 2 8.45 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
200 m K
1 s 1 27.32 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 s 1 28.39 WESOŁOWSKA Klaudia RKS Łódź 1995 U23 LD --
1 s 2 28.57 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 2001 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. LDK!
2 s 2 29.55 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U18 LD --
3 s 2 29.94 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA --
1 s 3 27.96 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD IV
2 s 3 29.82 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 1996 U23 LD -- #
3 s 3 32.96 JUKEL Jagoda AZS Łódź 2003 U16 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
1 s 4 30.89 SOBIESZUK Julia RKS Łódź 2002 U16 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
2 s 4 31.27 SADYŚ Marta RKS Łódź # 2002 U16 LD --
3 s 4 33.72 SZYLLER Nikola niest. Łódź 2002 U16 LD --
1 s 5 28.68 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U23 LD -- #
2 s 5 28.85 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 s 5 29.23 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U18 LD -- #
1 s 6 31.71 SZYMAŃSKA Nina AZS Łódź 2001 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia # BEZ LDK!
2 s 6 31.99 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 s 7 28.97 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 2001 U18 MA --
2 s 7 29.92 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U18 LD -- B.D. #
3 s 7 31.20 WOJCIECHOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2001 U18 LD --
1 s 8 27.50 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
2 s 8 29.43 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U18 LD -- LISIAK Adam B.D. # Z/1840/17 2023
3 s 8 30.16 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 2001 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # 4 LDK!
1 s 9 30.24 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ V B.D. 5 LDK!
2 s 9 30.35 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BELTER Artur 4 LDK!
3 s 9 31.45 KĘDZIERSKA Weronika AZS Łódź 2003 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia # LDK!
1 s 10 30.94 DĄBROWSKA Liwia UKS Filipides Teresin 2003 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
2 s 10 32.69 ZAKRZEWSKA Maja UKS 55 Łódź 2003 U16 LD -- LDK!
3 s 10 33.31 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
1 s 11 29.65 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD V JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
2 s 11 30.18 KŁOS Karina AZS Łódź 2003 U16 LD V B.D. #
3 s 11 32.07 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2023
1 s 12 28.85 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2021 3
2 s 12 30.41 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 2003 U16 LD -- BRÓDKA Daniel # 4 LDK!
300 m K
1 s 1 42.94 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
2 s 1 43.92 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD -- B.D. #
3 s 1 44.12 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
1 s 2 46.22 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD --
2 s 2 46.63 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ V
3 s 2 48.80 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
1 s 3 44.66 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz # , Z/3027/16 , 2023 3
2 s 3 44.93 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
3 s 3 45.67 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław # 3 LDK!
1 s 4 44.23 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD --
2 s 4 45.56 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD --
3 s 4 48.96 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
1 s 5 46.19 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U18 LD --
2 s 5 46.81 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
3 s 5 47.18 SPYCHALSKA Zuzanna RKS Łódź 2001 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. LDK!
1 s 6 46.54 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
2 s 6 48.90 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- #
3 s 6 53.33 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2023 4 LDK!
1 s 7 44.37 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD --
2 s 7 47.00 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
3 s 7 48.19 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ V # LDK!
1 s 8 45.25 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
2 s 8 45.94 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/4184/18 , 2023
3 s 8 47.11 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ V
1 s 9 48.53 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U16 SK -- LDK!
2 s 9 51.82 SOBIESZUK Julia RKS Łódź 2002 U16 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:42.42 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD -- #
2 s 1 1:43.17 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof # Z/0297/15 2020 3
3 s 1 1:47.70 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- #
4 s 1 1:49.21 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U16 LD V #
5 s 1 1:53.77 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław 4 LDK!
6 s 1 1:55.67 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
7 s 1 2:32.46 ŁAGIEWSKA Julia niest. Łódź 2003 U16 LD --
1000 m K
1 s 1 3:09.97 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- B.D. # LDK!
2 s 1 3:24.16 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów # 2002 U16 SK V #
3 s 1 3:28.98 TRACZ Maria KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U16 MA V #
4 s 1 3:38.58 WÓJCIK Lilianna RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
5 s 1 3:41.22 PRUSISZ Wiktoria RKS Łódź 2003 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
6 s 1 3:47.53 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
2000 m K
1 s 1 7:08.29 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2023 2
2 s 1 7:23.46 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.37 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/2037/16 2023 2
2 e 1 9.37 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
3 e 1 9.94 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ --
4 e 1 10.26 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U16 LD -- LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023
1 e 2 10.64 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
2 e 2 10.69 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK!
3 e 2 10.78 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- B.D. #
1 f 1 9.12 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
2 f 1 9.25 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/2037/16 2023 2
3 f 1 9.76 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ --
4 f 1 10.15 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U16 LD -- LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023
5 f 1 10.22 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
6 f 1 10.48 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.55 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
2 e 1 9.56 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 2000 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ LDK!
3 e 1 9.63 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 e 1 9.63 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
5 e 1 9.97 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
6 e 1 10.39 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD --
1 e 2 9.33 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
2 e 2 9.36 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
3 e 2 9.74 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD --
4 e 2 9.94 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
5 e 2 11.08 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
6 e 2 14.65 KURKOWSKA Joanna RKS Łódź 2000 U18 LD -- B.D.
1 f 1 9.32 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
2 f 1 9.38 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
3 f 1 9.49 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 f 1 9.53 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
5 f 1 9.56 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 2000 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ LDK!
6 f 1 9.64 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
1 f 2 9.54 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
2 f 2 9.57 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD --
3 f 2 9.76 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
4 f 2 10.22 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD --
5 f 2 11.02 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
60 m pł K K
1 s 1 9.12 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA -- B.D. #
2 s 1 9.37 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 s 1 9.63 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS --
4 s 1 10.19 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
  s 1 DNF BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław # 1998 U20 DS --
Wzwyż K
1 f 1 1.58 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III
2 f 1 1.58 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK!
3 f 1 1.53 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
4 f 1 1.48 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
5 f 1 1.43 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
6 f 1 1.38 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3541/16 , 2023 LDK!
7 f 1 1.38 PIECH Maria RKS Łódź 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
8 f 1 1.38 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
8 f 1 1.38 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
8 f 1 1.38 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
11 f 1 1.38 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U16 LD -- WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2023 2 LDK!
12 f 1 1.33 KOŚCIANEK Daria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- B.D. #
12 f 1 1.33 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3542/16 , 2023 LDK!
14 f 1 1.28 RAWICKA Aleksandra AZS Łódź 2003 U16 LD --
15 f 1 1.23 MARKIEWICZ Oliwia RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
  f 1 NM KULPA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
Tyczka K
1 f 1 3.50 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ I # LDK!
2 f 1 3.40 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
3 f 1 2.90 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U20 LD III
4 f 1 2.80 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # 3 LDK!
5 f 1 2.80 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III # LDK!
6 f 1 2.30 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U16 LD V LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023
7 f 1 2.20 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U14 LD V OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
8 f 1 2.20 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2000 U18 LD --
9 f 1 2.00 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U14 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/2461/17 2023
  f 1 NM ZABŁOCKA Paulina MKLA Łęczyca # 2003 U16 LD -- # LDK!
W dal K
1 f 1 5.75 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA II B.D. #
2 f 1 5.56 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD II
3 f 1 5.46 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 1998 U20 DS II
4 f 1 5.40 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
5 f 1 5.11 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U18 LD III SADACH Aneta 3 LDK!
6 f 1 5.03 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U14 LD IV PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
7 f 1 4.98 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
8 f 1 4.98 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ IV B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
9 f 1 4.81 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD IV SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
10 f 1 4.68 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
11 f 1 4.68 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
12 f 1 4.64 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD V B.D. B.D. LDK!
13 f 1 4.64 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. # Z/3990/15 2023
14 f 1 4.63 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 2000 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ LDK!
15 f 1 4.62 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
16 f 1 4.60 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
17 f 1 4.54 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
18 f 1 4.50 PODEMSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD --
19 f 1 4.49 BARTOS Karolina AZS Łódź 2002 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia 5 LDK!
20 f 1 4.47 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
21 f 1 4.39 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
22 f 1 4.23 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
23 f 1 4.20 PODSIADŁA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD --
24 f 1 4.07 KOWALSKA Klaudia UKS Otrębusy 2003 U16 MZ --
25 f 1 3.99 KATARZYŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD --
26 f 1 3.68 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
27 f 1 3.64 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U14 LD --
28 f 1 3.58 CHRABĄSZCZ Natasza UKS Otrębusy 2002 U16 MZ --
29 f 1 3.38 KULPA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
30 f 1 2.98 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 2003 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz # Z/1354/17 2019 4
Trójskok K
1 f 1 11.43 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D.
2 f 1 10.83 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U20 LD III
3 f 1 10.71 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV LDK!
4 f 1 10.55 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 2000 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej BEZ LDK!
5 f 1 10.48 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # BEZ
6 f 1 9.88 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź # 2002 U16 LD V KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1644/16 2023
60 m M
1 e 1 7.17 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
2 e 1 7.18 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
3 e 1 7.36 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
4 e 1 7.41 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
5 e 1 7.55 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
6 e 1 8.37 KAMIŃSKI Dominik niest. Łódź 2001 U18 LD -- KOPEĆ Dominik LDK!
1 e 2 7.16 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
2 e 2 7.17 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
3 e 2 7.54 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1994 Sen LD --
4 e 2 7.63 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U23 LD -- B.D. #
5 e 2 7.66 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U23 LD --
1 e 3 7.38 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U20 LD --
2 e 3 7.39 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 e 3 7.40 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
4 e 3 7.79 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U20 LD --
5 e 3 7.96 ROSZEWSKI Adam AZS Łódź 2001 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
1 e 4 7.47 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy # Z/0378/16 2022
2 e 4 7.67 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
3 e 4 7.70 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów # 1978 Masters DS -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
4 e 4 7.82 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U18 LD --
5 e 4 8.01 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
6 e 4 8.35 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
1 e 5 7.41 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ -- #
2 e 5 7.60 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 e 5 7.63 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
4 e 5 7.75 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #
5 e 5 7.86 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ --
6 e 5 8.01 KACZMARSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD --
1 e 6 7.51 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
2 e 6 7.79 POTAKOWSKI Jan AZS Łódź 2001 U18 LD -- #
3 e 6 7.87 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0225/17 2023
4 e 6 8.01 GOGÓŁ Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
5 e 6 8.05 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
6 e 6 8.24 PFÖSTL Tobiasz UKS MTE Milanówek # 2001 U18 MZ --
1 e 7 7.52 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3
2 e 7 7.56 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
3 e 7 7.96 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
4 e 7 8.04 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2002 U16 LD --
5 e 7 8.39 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 4
1 e 8 7.44 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD -- LDK!
2 e 8 8.12 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 2002 U16 LD -- #
3 e 8 8.29 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U16 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
4 e 8 8.50 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 2002 U16 LD --
5 e 8 9.02 KORC Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- #
6 e 8 9.11 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
1 e 9 8.10 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
2 e 9 8.19 BULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U14 LD --
3 e 9 8.30 STANKIEWICZ Mikołaj AZS Łódź 2003 U16 LD -- #
4 e 9 8.51 SIENKIEWICZ Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- LDK!
5 e 9 8.81 TURAJCZYK Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- #
6 e 9 9.19 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk RKS Łódź 2003 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 e 10 7.99 KOCOŃ Damian RKS Łódź 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
2 e 10 8.16 SZEWCZYK Nikodem MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BEZ
3 e 10 8.23 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
1 f 1 7.14 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 f 1 7.17 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
3 f 1 7.20 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
4 f 1 7.27 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U20 LD --
5 f 1 7.37 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
1 f 2 7.37 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 f 2 7.39 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD -- LDK!
3 f 2 7.42 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
4 f 2 7.43 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
5 f 2 7.44 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ -- #
6 f 2 7.55 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy # Z/0378/16 2022
200 m M
1 s 1 24.23 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD IV WOŹNIAK Jerzy # Z/0378/16 2022
2 s 1 25.15 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Sen WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
3 s 1 29.78 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 2004 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2021 BEZ LDK!
1 s 2 23.91 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
2 s 2 24.09 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U20 LD IV
1 s 3 23.99 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA IV SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 s 3 24.69 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- B.D. # 3 LDK!
3 s 3 25.38 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
1 s 4 23.21 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 Sen LD III
2 s 4 23.93 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP IV #
3 s 4 24.92 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA --
1 s 5 24.98 ROŻNIATOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U18 LD --
2 s 5 25.93 GŁOWACKI Marcin RKS Łódź 2000 U18 LD --
1 s 6 24.77 MOCHEREK Damian KS Cracovia 1906 Kraków 1996 U23 MA --
2 s 6 25.80 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0225/17 2023
3 s 6 26.07 ROSZEWSKI Adam AZS Łódź 2001 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BEZ LDK!
1 s 7 24.06 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA IV B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!
2 s 7 24.93 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 s 7 27.66 MOCHEREK Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA --
1 s 8 25.69 POTAKOWSKI Jan AZS Łódź 2001 U18 LD -- #
2 s 8 27.26 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 2002 U16 LD -- #
3 s 8 27.81 KAMIŃSKI Dominik niest. Łódź 2001 U18 LD -- KOPEĆ Dominik LDK!
1 s 9 24.68 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD --
2 s 9 25.93 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4028/15 2022 4
300 m M
1 s 1 37.72 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
2 s 1 39.77 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS --
3 s 1 39.91 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U20 LD --
1 s 2 38.08 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD --
2 s 2 38.91 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- B.D. # 3 LDK!
3 s 2 41.33 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2
1 s 3 38.69 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD --
2 s 3 39.23 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 1999 U20 LD --
3 s 3 42.26 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ V RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK!
1 s 4 39.50 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
2 s 4 40.35 WOJCIECHOWSKI Wojciech AZS Łódź 1999 U20 LD --
3 s 4 41.58 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ --
1 s 5 37.84 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -- B.D. #
2 s 5 40.72 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
3 s 5 43.98 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U16 LD -- B.D. SZABLEWSKI Tadeusz B.D. , Z/3531/16 , 2023 LDK!
1 s 6 40.13 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3
2 s 6 42.79 ERM Adrian RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław # BEZ LDK!
3 s 6 43.17 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 s 7 41.47 ROZENKRANC Bazyli RKS Łódź 2002 U16 LD V KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
2 s 7 41.64 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U16 LD V SADACH Aneta 2 LDK!
3 s 7 46.34 PIECH Natan UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ --
1 s 8 44.41 JARCZEWSKI Antoni RKS Łódź 2002 U16 LD --
2 s 8 44.54 KOPEĆ Adrian UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/2504/16 2018 4
3 s 8 51.59 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2023 4 LDK!
1 s 9 40.99 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
2 s 9 51.01 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk RKS Łódź 2003 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 s 10 41.90 KOCOŃ Damian RKS Łódź 2003 U16 LD V JASZCZAK Stanisław # 4 LDK!
2 s 10 51.78 NOWOGRODZKI Jakub UKS Azymut Pabianice 2004 U14 LD -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:26.01 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
2 s 1 1:32.13 RACZYŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- #
3 s 1 1:32.80 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2023
4 s 1 1:36.65 PAWŁOWSKI Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2002 U16 LD V
5 s 1 1:42.30 FLORCZAK Łukasz RKS Łódź 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
1 s 2 1:32.41 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD -- B.D.
2 s 2 1:33.75 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/2155/17 2021 4 LDK!
3 s 2 1:33.82 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U16 LD IV # LDK!
4 s 2 1:37.47 ŻAKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 2002 U16 MZ V LDK!
5 s 2 1:39.84 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 2002 U16 MA V
6 s 2 1:41.43 ZIELIŃSKI Patryk AZS Łódź 2002 U16 LD -- BRÓDKA Daniel # 4 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:40.69 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. 3
2 s 1 2:41.43 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
3 s 1 2:47.30 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta 4 LDK!
4 s 1 2:49.99 GOSS Michał AZS Łódź # 1999 U20 LD -- B.D. #
5 s 1 3:00.76 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
6 s 1 3:06.34 RUTA Mateusz AZS Łódź 2001 U18 LD --
7 s 1 3:07.70 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA -- B.D.
8 s 1 3:37.69 POTOCKI Stanisław RKS Łódź 2002 U16 LD --
2000 m M
1 s 1 5:29.65 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U23 LD -- B.D. # 2
2 s 1 5:36.16 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
3 s 1 5:45.81 KLIMEK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2000 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5263/15 2018 3
4 s 1 5:45.89 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD --
5 s 1 6:13.04 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
6 s 1 7:27.51 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2023 3
60 m pł M Mł M
1 e 1 8.91 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U16 LD -- LDK!
2 e 1 9.32 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK!
3 e 1 9.51 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U16 LD -- SADACH Aneta 2 LDK!
4 e 1 9.72 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
1 e 2 10.37 ROZENKRANC Bazyli RKS Łódź 2002 U16 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
2 e 2 10.74 SZEWCZYK Nikodem MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BEZ
  e 2 DNF GRABOWSKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
1 f 1 8.87 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U16 LD -- LDK!
2 f 1 9.52 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U16 LD -- SADACH Aneta 2 LDK!
3 f 1 9.54 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK!
4 f 1 9.81 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2023 3 LDK!
5 f 1 10.02 SZEWCZYK Nikodem MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BEZ
6 f 1 10.16 ROZENKRANC Bazyli RKS Łódź 2002 U16 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.13 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
2 e 1 8.78 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- #
3 e 1 8.92 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
4 e 1 9.21 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
5 e 1 9.89 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
1 e 2 8.66 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
2 e 2 8.73 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
3 e 2 9.56 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
1 e 3 8.34 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
2 e 3 8.48 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 e 3 8.66 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
4 e 3 9.45 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2
1 f 1 8.14 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
2 f 1 8.25 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 2000 U18 DS --
3 f 1 8.44 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
4 f 1 8.54 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
5 f 1 8.66 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
1 f 2 8.77 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
2 f 2 9.05 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
3 f 2 9.06 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
4 f 2 9.64 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.37 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS --
2 e 1 8.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 e 1 8.51 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
4 e 1 8.77 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U20 LD -- #
5 e 1 9.02 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
1 f 1 8.27 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS --
2 f 1 8.45 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
3 f 1 8.56 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
4 f 1 8.79 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U20 LD -- #
5 f 1 9.02 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
60 m pł M M
1 e 1 8.53 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
2 e 1 8.60 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 e 1 8.81 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ --
1 f 1 8.56 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 f 1 8.57 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
3 f 1 8.72 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ --
Wzwyż M
1 f 1 1.75 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Marcel RKS Łódź 2001 U18 LD --
3 f 1 1.70 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
4 f 1 1.65 PFÖSTL Tobiasz UKS MTE Milanówek # 2001 U18 MZ --
5 f 1 1.60 ZDUŃCZYK Mikołaj UKS MTE Milanówek # 2001 U18 MZ --
6 f 1 1.50 JADCZAK Bartosz UKS MTE Milanówek # 2001 U18 MZ --
7 f 1 1.45 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD -- B.D. BEZ LDK!
8 f 1 1.35 KORC Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- #
9 f 1 1.30 PODEMSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BEZ
Tyczka M
1 s 1 4.50 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 s 1 4.20 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź # 1997 U23 LD II B.D. #
3 s 1 4.20 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
4 s 1 4.00 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ
5 s 1 4.00 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ II BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
6 s 1 3.80 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2023
7 s 1 3.20 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
  s 1 NM HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
1 s 2 3.40 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2023
2 s 2 3.30 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2023
3 s 2 3.30 DARMACH Krystian MKLA Łęczyca 2002 U16 LD IV
4 s 2 3.20 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U16 LD IV # LDK!
5 s 2 3.00 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
6 s 2 2.80 JAGODZKI Oskar KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł 4 LDK!
7 s 2 2.80 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U14 SK V WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2023 5 LDK!
8 s 2 2.30 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- #
9 s 2 2.20 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
  s 2 NM RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
  s 2 NM NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/2573/16 2022 2 LDK!
  s 2 NM WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #
W dal M
1 f 1 6.72 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U18 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
2 f 1 6.45 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów # 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
3 f 1 6.36 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U23 LD III
4 f 1 6.32 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III
5 f 1 6.22 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U20 LD IV
6 f 1 5.93 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD IV
7 f 1 5.84 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2
8 f 1 5.83 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #
9 f 1 5.67 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
10 f 1 5.66 BARTOSIEWICZ Jakub MULKS Żeromski Sieradz 2001 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/3324/16 2017 4
11 f 1 5.64 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 2000 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
12 f 1 5.63 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
13 f 1 5.49 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U16 LD -- B.D. BEZ LDK!
14 f 1 5.47 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
15 f 1 5.40 GOGÓŁ Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP --
16 f 1 5.36 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
17 f 1 5.08 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2023
18 f 1 4.87 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2002 U16 LD --
19 f 1 4.65 BULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U14 LD --
20 f 1 4.62 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
21 f 1 4.40 TURAJCZYK Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- #
22 f 1 4.39 SIENKIEWICZ Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- LDK!
23 f 1 4.31 PODEMSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BEZ
24 f 1 4.18 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
Trójskok M
1 f 1 13.23 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów # 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
2 f 1 12.60 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
3 f 1 12.25 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2021 3
4 f 1 11.94 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 2000 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
5 f 1 10.92 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4481720924377 sekund