Spała 28.01.2017
Mityng WMOZLA / 1. Sprawdzian Kontrolny PZLA
60 m K
1 5 s 1 8.40 KRECZMER Marta KS Gwardia Piła 2002 U16 WP -- MARCINIAK Roman # Z/0797/16 2020 4
2 14 s 1 8.59 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -- #
3 15 s 1 8.61 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
4 20 s 1 8.69 GREGORCZUK Wiktoria AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ --
5 26 s 1 8.97 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- #
6 28 s 1 9.22 GAŁĄZKA Magdalena UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ --
7 29 s 1 9.23 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł # 4 LDK!
8 35 s 1 9.92 ŚLIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- #
1 12 s 2 8.56 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 2 LDK!
2 13 s 2 8.56 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 2003 U16 SL -- LEKI Paweł # 4 LDK!
3 17 s 2 8.65 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3541/16 , 2022 LDK!
4 19 s 2 8.67 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN --
5 32 s 2 9.38 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
6 33 s 2 9.61 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U14 MZ -- LDK!
7 34 s 2 9.69 KLIMEK Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ --
1 6 s 3 8.43 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 2002 U16 MZ --
2 10 s 3 8.55 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -- # LDK!
3 16 s 3 8.64 KOZIEŁ Aleksandra RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ -- LDK!
4 22 s 3 8.73 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ --
5 23 s 3 8.78 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. # , Z/3542/16 , 2022 LDK!
6 24 s 3 8.80 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ -- # LDK!
7 30 s 3 9.27 SIKORSKA Marysia WLKS Nowe Iganie 2002 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # BEZ LDK!
1 2 s 4 8.12 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
2 7 s 4 8.46 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 9 s 4 8.55 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK!
4 11 s 4 8.56 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2019 4 LDK!
5 25 s 4 8.87 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
6 31 s 4 9.27 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
7 36 s 4 10.13 STĘPNIAK Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
1 1 s 5 7.88 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek # Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 3 s 5 8.19 ŁUSZCZYK Kinga KS Agros Zamość 2002 U16 LU --
3 4 s 5 8.32 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022
4 8 s 5 8.52 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
5 18 s 5 8.66 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK --
6 21 s 5 8.71 FIEDEŃ Sara LKS Pszczyna 2003 U16 SL -- LEKI Paweł BEZ LDK!
7 27 s 5 9.00 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
1 1 e 1 7.52 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 8 e 1 7.86 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 10 e 1 7.98 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA -- #
4 11 e 1 8.11 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -- B.D. # 2
5 16 e 1 8.22 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- B.D. # 2
1 2 e 2 7.62 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 5 e 2 7.80 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U23 LD -- B.D. 1
3 6 e 2 7.86 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS --
4 12 e 2 8.13 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ --
5 13 e 2 8.14 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2022
1 3 e 3 7.72 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL --
2 4 e 3 7.73 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 7 e 3 7.86 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD -- B.D. 2
4 9 e 3 7.88 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS --
5 14 e 3 8.16 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS --
6 15 e 3 8.18 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
1 1 e 4 7.66 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
2 4 e 4 7.98 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
3 6 e 4 8.06 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0581/15 2021
4 7 e 4 8.06 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
5 9 e 4 8.12 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ -- BOROŃ Adam B.D. WOJTKOWSKI Maciej Z/1443/14 2022
6 12 e 4 8.51 SZOSTAK Agata KKL Kielce 1999 U20 SK -- #
7 13 e 4 8.57 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS --
1 2 e 5 7.74 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 3 e 5 7.84 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
3 5 e 5 8.00 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ --
4 8 e 5 8.11 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -- #
5 10 e 5 8.33 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
6 11 e 5 8.36 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK --
7 14 e 5 8.80 BIAŁAS Bogna KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN --
8 15 e 5 9.02 PŁOCHA Weronika UKS Gepard Warszawa 1999 U20 MZ --
1 4 e 6 7.87 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 16 e 6 8.19 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
3 18 e 6 8.26 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
4 25 e 6 8.39 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
5 28 e 6 8.52 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- GIZA Maciej 2 LDK!
6 29 e 6 8.63 KORZENIOWSKA Kamila KS Gwardia Piła 2001 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/3654/16 2019 4 LDK!
7 30 e 6 8.63 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
8 33 e 6 8.79 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- LDK!
1 3 e 7 7.86 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
2 9 e 7 8.03 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
3 10 e 7 8.04 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
4 19 e 7 8.27 MANIK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- FRANKIEWICZ Wioletta # 3
5 22 e 7 8.35 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
6 26 e 7 8.48 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
7 35 e 7 9.00 BRODZIK Katarzyna WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ -- LDK!
8 36 e 7 9.40 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ -- LDK!
1 2 e 8 7.84 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 7 e 8 8.01 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
3 8 e 8 8.02 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
4 14 e 8 8.13 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
5 17 e 8 8.20 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
6 24 e 8 8.37 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2022
7 34 e 8 8.86 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2020 4
1 6 e 9 7.99 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
2 11 e 9 8.07 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2022 LDK!
3 12 e 9 8.08 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 13 e 9 8.11 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
5 15 e 9 8.18 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2103/15 2021 2
6 27 e 9 8.52 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
1 1 e 10 7.81 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
2 5 e 10 7.92 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. # Z/0142/16 2022
3 20 e 10 8.30 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
4 21 e 10 8.31 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2018 4
5 23 e 10 8.36 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
6 31 e 10 8.69 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
7 32 e 10 8.75 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
1 f 1 7.48 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 f 1 7.58 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 Sen PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
3 f 1 7.76 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL --
4 f 1 7.79 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
5 f 1 7.81 KURZ Daria AZS Łódź # 1997 U23 LD -- B.D. 1
6 f 1 7.82 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS --
7 f 1 7.83 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1995 U23 PD -- B.D. 2
  f 1 DNF SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
1 f 2 7.63 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
2 f 2 7.72 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
3 f 2 7.87 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
4 f 2 7.93 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ --
5 f 2 8.05 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
6 f 2 8.10 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
7 f 2 8.11 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN -- #
1 f 3 7.85 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 f 3 7.85 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian B.D. # Z/0142/16 2022
3 f 3 7.87 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/3835/15 2022
4 f 3 7.89 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
5 f 3 7.95 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
6 f 3 7.95 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
7 f 3 8.03 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.14 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 1993 Sen LD I B.D. M
2 3 s 1 24.80 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
3 4 s 1 25.07 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II
1 2 s 2 24.55 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL I
2 11 s 2 25.82 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
3 23 s 2 26.35 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB III SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK!
1 6 s 3 25.46 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 12 s 3 25.88 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
3 17 s 3 25.99 PIOTROWSKA Diana SKLA Sopot # 1999 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0581/15 2021
1 7 s 4 25.49 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
2 10 s 4 25.79 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ II B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2022
3 16 s 4 25.97 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ II B.D. # 1
4 35 s 4 27.34 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA IV
1 14 s 5 25.90 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2022
1 14 s 5 25.90 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
3 19 s 5 26.08 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ II
4 37 s 5 27.56 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB IV B.D.
1 8 s 6 25.59 WROŃSKA Wiktoria MKS Agros Chełm # 2000 U18 LU II LESZCZYŃSKI Damian B.D. # Z/0142/16 2022
2 18 s 6 26.08 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
3 33 s 6 26.79 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U23 MZ III B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2021
4 36 s 6 27.35 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU IV MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2022
1 5 s 7 25.24 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA II BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2022 M
2 13 s 7 25.89 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2022
3 28 s 7 26.60 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ III B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
1 21 s 8 26.19 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2022
2 25 s 8 26.43 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD III GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz # , Z/3027/16 , 2022 3
3 26 s 8 26.45 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ III B.D. 2
4 41 s 8 27.87 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD IV
1 9 s 9 25.67 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U23 SL II #
2 24 s 9 26.39 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS III
3 27 s 9 26.59 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL III
4 39 s 9 27.84 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ IV LDK!
1 20 s 10 26.13 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 28 s 10 26.60 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL III
3 30 s 10 26.61 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III B.D. B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr #
4 34 s 10 26.87 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2
1 38 s 11 27.74 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2020 1
2 40 s 11 27.86 CIOK Klaudia KS Maków Biega 1999 U20 MZ IV #
3 43 s 11 28.21 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ -- B.D. 1
4 48 s 11 28.39 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK IV
1 32 s 12 26.78 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD III B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
2 42 s 12 28.00 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ IV
3 44 s 12 28.33 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV # LDK!
1 44 s 13 28.33 GAJOWNICZEK Katarzyna OKS Start Otwock 2001 U18 MZ IV
2 46 s 13 28.36 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
3 49 s 13 29.06 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U18 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/3487/16 2022
1 31 s 14 26.62 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2103/15 2021 2
2 47 s 14 28.37 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV #
3 52 s 14 34.49 ROSIAK Magdalena RKS Łódź 1979 Masters LD --
1 22 s 15 26.30 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK III MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2022 LDK!
2 50 s 15 29.11 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN V
3 51 s 15 29.64 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalena niest. Warszawa 1975 Masters MZ -- B.D. #
300 m K
1 1 s 1 37.54 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2684/11 2022 MM
2 2 s 1 38.17 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
3 3 s 1 38.27 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD -- B.D. # M
1 4 s 2 38.98 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2022 M
2 5 s 2 39.19 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP -- #
3 10 s 2 40.47 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS --
4 32 s 2 44.93 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
1 6 s 3 39.34 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2022
2 9 s 3 40.13 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL -- #
3 11 s 3 40.49 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
  s 3 DNF RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- LDK!
1 8 s 4 40.08 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- B.D. TRZOS Leszek # , Z/2957/15 , 2022
2 12 s 4 40.67 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
3 16 s 4 41.68 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -- B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2022
4 34 s 4 45.12 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 13 s 5 40.92 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2022
2 14 s 5 41.26 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -- #
3 17 s 5 41.92 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ --
4 43 s 5 47.11 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- LDK!
1 15 s 6 41.54 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ -- B.D. 1
2 24 s 6 43.30 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
3 26 s 6 43.58 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
4 30 s 6 44.53 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
1 23 s 7 43.19 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD --
2 25 s 7 43.47 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1999 U20 MZ --
3 31 s 7 44.91 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
4 38 s 7 45.72 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA --
1 18 s 8 41.94 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
2 33 s 8 44.96 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 35 s 8 45.31 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
4 39 s 8 45.77 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
1 28 s 9 44.22 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej # , Z/4184/18 , 2022
2 36 s 9 45.37 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U20 MA --
3 41 s 9 46.00 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2022
4 44 s 9 47.46 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock # 1997 U23 MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2022
1 19 s 10 42.13 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa 1995 U23 MZ -- B.D. 2
2 37 s 10 45.42 ŻYGADŁO Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- LAMCH Mariola 3 LDK!
3 45 s 10 48.33 ADAMOWICZ Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- #
4 47 s 10 48.86 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
1 21 s 11 42.81 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022
2 29 s 11 44.39 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 46 s 11 48.53 DEPUTAT Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN --
1 22 s 12 43.03 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2018 4
2 27 s 12 43.84 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 2001 U18 MA --
3 40 s 12 45.94 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 2001 U18 MZ --
4 42 s 12 46.28 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ --
1 7 s 13 39.57 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U23 LD -- B.D. # M
2 20 s 13 42.60 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
  s 13 DNF JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U23 LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
  s 13 DNF MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP -- #
1 1 s 14 43.97 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN III # LDK!
2 2 s 14 44.22 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 2002 U16 MZ III JOBT Andrzej # Z/5364/15 2021 2
3 3 s 14 45.08 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LDK!
4 6 s 14 45.45 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV #
5 8 s 14 46.50 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 2002 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2022 3 LDK!
1 9 s 15 46.83 HERMAN Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN V # LDK!
2 11 s 15 48.16 RYDELEK Nina OKS Start Otwock 2003 U16 MZ V
3 12 s 15 48.61 KOCISZEWSKA Wiktoria Akademia Sportu Otwock # 2002 U16 MZ --
4 13 s 15 49.43 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
5 14 s 15 50.09 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2021 3 LDK!
1 4 s 16 45.17 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof # Z/0163/17 2021 2 LDK!
2 5 s 16 45.25 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2022 LDK!
3 7 s 16 45.96 SUMIŃSKA Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV
4 10 s 16 48.10 SIKORSKA Marysia WLKS Nowe Iganie 2002 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # BEZ LDK!
5 15 s 16 51.10 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.17 WIELGOSZ Anna CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0598/11 2022 MM
2 2 s 1 56.23 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2022
3 4 s 1 56.36 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2022
4 16 s 1 62.35 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ IV LDK!
1 6 s 2 57.68 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022
2 7 s 2 58.93 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ II
3 9 s 2 59.23 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN III #
4 11 s 2 60.99 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III
1 3 s 3 56.34 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA I B.D. KRÓL Zbigniew , Z/0990/18 , 2022
2 5 s 3 57.33 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. # Z/2389/15 2022 LDK!
3 8 s 3 58.97 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
4 10 s 3 60.20 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D. B.D. # Z/0420/15 2021
1 13 s 4 61.92 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 1998 U20 PK III ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
2 14 s 4 62.14 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 1998 U20 SK IV
3 15 s 4 62.22 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2022
  s 4 DNF TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD --
1 12 s 5 61.89 CIOK Klaudia KS Maków Biega 1999 U20 MZ III #
2 18 s 5 62.89 ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów # 1994 Sen SK -- B.D. WOSIEK Jacek # , Z/4858/11 , 2022
3 19 s 5 63.14 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 1998 U20 DS IV
4 20 s 5 64.66 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2022 4
1 17 s 6 62.60 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL IV
2 21 s 6 68.08 PREGIEL Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
3 22 s 6 73.03 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
500 m K
1 1 s 1 1:13.42 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 1987 Sen DS --
  s 1 DNF GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989 Sen MA --
  s 1 DNF WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 1995 U23 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:30.34 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U23 KP -- B.D. B.D. Z/0799/13 2022 2
2 2 s 1 1:35.38 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
3 3 s 1 1:36.90 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ -- B.D. # 1
4 4 s 1 1:38.55 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2022 LDK!
5 5 s 1 1:38.95 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
6 6 s 1 1:39.42 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U20 PK -- B.D.
7 7 s 1 1:39.57 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2018 2
8 9 s 1 1:40.67 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U23 PK -- B.D. 2
  s 1 DNF OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
1 8 s 2 1:39.76 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK -- B.D.
2 10 s 2 1:42.11 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022
3 11 s 2 1:43.29 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ -- LDK!
4 13 s 2 1:43.61 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof # Z/0297/15 2020 3
5 14 s 2 1:43.82 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2021 3
6 15 s 2 1:44.14 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
7 17 s 2 1:45.19 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LDK!
8 19 s 2 1:45.39 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/3536/15 2020
1 12 s 3 1:43.39 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
2 16 s 3 1:44.60 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 1989 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/2405/15 2022 3
3 18 s 3 1:45.19 GWÓŹDŹ Kinga LKS Stal Mielec 2001 U18 PK --
4 20 s 3 1:47.48 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/2322/15 , 2022
5 21 s 3 1:51.01 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 2000 U18 MZ --
6 22 s 3 1:52.60 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2022 4
1 1 s 4 1:41.99 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB III OGONOWSKI Jakub B.D. # Z/0628/17 2022 LDK!
2 2 s 4 1:42.89 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
3 4 s 4 1:44.80 ZIENTEK Martyna LKS Pszczyna 2002 U16 SL IV
4 9 s 4 1:49.03 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2022 LDK!
5 10 s 4 1:49.32 ADAMOWICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN V # LDK!
6 11 s 4 1:49.87 TWAROWSKA Paulina OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław # BEZ LDK!
7 12 s 4 1:53.81 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa # 2003 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0362/17 2022
1 3 s 5 1:43.28 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U16 MA IV GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK!
2 5 s 5 1:44.89 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/0063/16 2022 LDK!
3 6 s 5 1:46.93 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ V #
4 7 s 5 1:47.17 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 2002 U16 MZ V
5 8 s 5 1:47.43 NOWAK Kamila OKS Skra Warszawa 2003 U16 MZ V
6 13 s 5 1:54.39 WĄTŁY Weronika RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # BEZ LDK!
  s 5 DNF DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa # 2003 U16 MZ -- #
800 m K
1 1 s 1 2:18.82 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2022
2 2 s 1 2:18.93 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
3 3 s 1 2:24.89 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ III
4 4 s 1 2:27.85 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ IV B.D. B.D. B.D. # , Z/3944/15 , 2022
5 5 s 1 2:29.39 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
6 6 s 1 2:32.04 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 2000 U18 SK -- #
1000 m K
1 1 s 1 2:43.29 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola 1989 Sen PK --
2 2 s 1 2:43.42 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0090/11 2021 M
3 3 s 1 2:43.94 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 1989 Sen MA --
4 4 s 1 2:48.17 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 Sen SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
5 5 s 1 2:57.16 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
6 6 s 1 2:59.10 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -- B.D.
7 7 s 1 3:00.90 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr # Z/2075/15 2021
8 9 s 1 3:05.45 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2022 LDK!
9 12 s 1 3:06.54 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
10 13 s 1 3:10.48 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD --
  s 1 DNF WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom # 1997 U23 MZ --
  s 1 DNF MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Sen SL -- KRÓL Zbigniew # Z/2320/11 2022
1 8 s 2 3:03.26 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
2 10 s 2 3:05.82 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2022
3 11 s 2 3:06.21 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
4 14 s 2 3:13.37 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD -- B.D. 2
5 15 s 2 3:20.29 CHMIEL Natalia KKL Kielce 2001 U18 SK -- BIELACHA Maciej # LDK!
6 16 s 2 3:23.89 SUSEK Julia OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
7 17 s 2 3:26.33 NOWAK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2001 U18 MZ --
8 18 s 2 3:29.59 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 2000 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. Z/3950/15 2022
  s 2 DNF DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa # 1998 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
1 1 s 3 3:09.12 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U16 LD III
2 2 s 3 3:09.62 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!
3 3 s 3 3:16.04 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów # 2002 U16 SK IV #
4 4 s 3 3:16.40 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022
5 5 s 3 3:16.56 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
6 6 s 3 3:32.19 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 2002 U16 MZ V #
7 7 s 3 3:33.64 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa # 2003 U16 MZ -- JOBT Andrzej # Z/0364/17 2022
8 8 s 3 3:45.06 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U16 SK -- # LDK!
9 9 s 3 3:47.72 LECH Roksana UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U16 SK -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:11.75 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ --
2 2 s 1 6:14.92 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2022
3 3 s 1 6:18.21 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
4 4 s 1 6:20.01 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2022 2 LDK!
5 5 s 1 6:30.53 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2022
6 6 s 1 6:30.67 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 Sen LD -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2021 3
7 7 s 1 6:31.10 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/0089/14 2018 1
8 8 s 1 6:31.32 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA -- B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
9 9 s 1 6:34.96 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
10 10 s 1 6:39.57 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
11 17 s 1 7:09.51 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów # 1999 U20 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2022
1 11 s 2 6:47.65 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- B.D. # LDK!
2 12 s 2 6:57.21 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2022 2
3 13 s 2 6:58.54 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 2 LDK!
4 14 s 2 7:03.03 BIELSKA Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U18 MA -- #
5 15 s 2 7:03.97 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- B.D.
6 16 s 2 7:05.29 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- #
7 18 s 2 7:27.54 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U18 SL -- PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2020
8 19 s 2 7:29.59 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U20 PK -- B.D.
9 20 s 2 8:12.46 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.05 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2
2 2 s 1 9.42 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- MERWA Janusz # Z/2037/16 2022 2
3 3 s 1 9.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U16 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK!
4 4 s 1 9.83 BOBRZYK Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD --
5 5 s 1 9.85 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2002 U16 LB -- OGONOWSKI Jakub B.D. # Z/0628/17 2022 LDK!
6 6 s 1 9.87 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ -- B.D. Z/0757/15 2021 2
7 7 s 1 10.63 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 2002 U16 MZ --
8 8 s 1 12.53 POKUSIŃSKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
60 m pł K J Mł K
1 3 e 1 9.07 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2022
2 7 e 1 9.44 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
3 9 e 1 9.63 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -- GIZA Maciej 2 LDK!
4 10 e 1 9.65 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
5 11 e 1 9.68 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
6 12 e 1 9.71 GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
7 14 e 1 9.80 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 1 e 2 8.93 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK!
2 4 e 2 9.08 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 5 e 2 9.23 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
4 8 e 2 9.47 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
5 15 e 2 9.99 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
6 18 e 2 10.21 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- LDK!
  e 2 DNF PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
1 2 e 3 8.99 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 6 e 3 9.33 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2020 1
3 13 e 3 9.74 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
4 15 e 3 9.99 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- RAMUS Józef Z/2913/15 2021 3
5 17 e 3 10.05 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
6 19 e 3 10.27 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ --
7 20 e 3 10.93 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
1 f 1 8.84 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 f 1 9.05 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2022
3 f 1 9.11 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2022
4 f 1 9.39 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2022
5 f 1 9.47 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
6 f 1 9.59 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
7 f 1 11.16 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2020 1
60 m pł K K
1 1 e 1 8.57 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. # 1
2 2 e 1 8.99 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
3 3 e 1 9.04 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
4 4 e 1 9.15 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- #
5 5 e 1 9.87 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS --
6 6 e 1 10.08 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
  e 1 DNF MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ --
  e 1 DNF KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
1 1 e 2 8.32 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
2 2 e 2 8.88 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA -- B.D. #
3 3 e 2 8.91 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022
4 4 e 2 9.66 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
5 5 e 2 9.74 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
6 6 e 2 10.97 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
7 7 e 2 11.06 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ --
1 f 1 8.58 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. # 1
2 f 1 8.90 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ --
3 f 1 8.93 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
4 f 1 9.01 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U23 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
5 f 1 9.07 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -- #
6 f 1 9.38 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
7 f 1 9.79 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS --
8 f 1 9.90 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
1 f 2 8.31 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2022 MM
2 f 2 8.94 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2022
3 f 2 9.57 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
4 f 2 9.58 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
  f 2 DNF KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
Wzwyż K
1 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2022 1
2 f 1 1.80 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2022 M
3 f 1 1.65 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź # 2002 U16 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1644/16 2022
3 f 1 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 1982 Masters MA II B.D. B.D. 2
5 f 1 1.65 PETRENKO Yuliia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA II B.D. 3
6 f 1 1.65 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2022
7 f 1 1.65 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2022
8 f 1 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III
8 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III
10 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III
11 f 1 1.60 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ III
12 f 1 1.55 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
13 f 1 1.55 BARAŃSKA Julia RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ III B.D. # 4 LDK!
14 f 1 1.55 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U14 MZ III B.D. # 2 LDK!
15 f 1 1.50 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV #
15 f 1 1.50 GĄSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U18 MZ IV
17 f 1 1.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
18 f 1 1.40 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
Tyczka K
1 f 1 4.50 MALAĆOVA Romana KS AZS AWF Wrocław # 1987 Sen DS +9.9 MM ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0545/16 2021 MM
3 f 1 3.60 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS I
1 f 2 3.70 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022
2 f 2 3.50 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2022 LDK!
3 f 2 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 f 2 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ II # LDK!
3 f 2 3.20 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
3 f 2 3.20 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK!
3 f 2 3.20 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ II # LDK!
6 f 2 3.20 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ II SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
7 f 2 3.00 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ II RADKIEWICZ Przemysław # 3 LDK!
8 f 2 2.80 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U20 LD III
8 f 2 2.80 MASIANIS Małgorzata OKS Skra Warszawa 2002 U16 MZ III # LDK!
10 f 2 2.80 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U18 SK III #
11 f 2 2.80 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U16 MZ III # LDK!
12 f 2 2.60 STRZĄBAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK IV LDK!
13 f 2 2.60 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
14 f 2 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam # Z/2029/16 2019 3
  f 2 NM OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2000 U18 LD --
W dal K
1 f 1 5.94 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ I B.D. 1
2 f 1 5.79 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 Sen WP II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 5.60 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
4 f 1 5.58 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U23 SL II B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
5 f 1 5.57 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ II
6 f 1 5.32 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa 1995 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
7 f 1 4.73 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
1 f 2 5.97 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA I B.D. #
2 f 2 4.35 SZOSTAK Agata KKL Kielce 1999 U20 SK -- #
  f 2 NM SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2021 1
1 f 3 4.81 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
2 f 3 4.73 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
3 f 3 4.73 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP -- #
4 f 3 4.50 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
5 f 3 4.32 BRODZIK Katarzyna WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ -- LDK!
6 f 3 4.32 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U18 MA -- #
7 f 3 4.26 GRAŚ Elżbieta UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ -- LDK!
8 f 3 3.94 KAMIŃSKA Maria UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5222/15 2019 BEZ
1 f 4 4.61 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U16 MZ V B.D. Z/0757/15 2021 2
2 f 4 4.59 ZAKRZEWSKA Adrianna MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD V
3 f 4 4.40 ZAWADZKA Michalina UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
4 f 4 4.40 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
5 f 4 4.37 ZIELIŃSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2002 U16 MZ --
6 f 4 4.35 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- #
7 f 4 4.23 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 2 LDK!
8 f 4 4.09 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł # 4 LDK!
9 f 4 3.99 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ -- # LDK!
10 f 4 3.89 RABENDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
11 f 4 3.70 GAŁĄZKA Magdalena UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ --
12 f 4 3.59 WRONKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2004 U14 MZ -- LDK!
13 f 4 3.59 ŚLIWIŃSKA Natalia UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- #
14 f 4 3.49 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0343/17 2022 4 LDK!
15 f 4 3.44 KLIMEK Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ --
16 f 4 2.89 STĘPNIAK Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.77 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA I
2 f 1 12.54 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 Sen MA I ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
3 f 1 12.44 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ I B.D. 1
4 f 1 12.05 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań # 1996 U23 WP I SADACH Aneta B.D. # Z/1019/12 2022
5 f 1 10.69 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV LDK!
6 f 1 10.54 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U18 MA IV #
7 f 1 10.34 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
8 f 1 10.28 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD IV
Kula (3) K
1 f 1 15.98 RÓŻAŃSKA Ewa KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2022
2 f 1 13.39 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022
3 f 1 11.53 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III
4 f 1 11.11 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III
5 f 1 9.66 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
6 f 1 9.21 KACZMAREK Gabriela MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- #
1 f 2 10.06 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł # Z/0153/17 2022 2 LDK!
2 f 2 9.76 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U16 LD V GOŹDZIK Beata Z/2332/16 2021 3
3 f 2 9.51 MELJON Justyna UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ V
4 f 2 9.17 UŻYCZAK Michalina KKL Kielce 2004 U14 SK V FURMANEK Grzegorz JANUCHTA Krzysztof Z/0152/17 2021 4 LDK!
5 f 2 8.87 WRYK Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł 2 LDK!
6 f 2 7.63 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U16 WP -- #
7 f 2 6.91 RĄCZKA Julia UKS Gepard Warszawa 2002 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3154/16 2022 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 16.74 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD M NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2022 MM
2 f 1 16.68 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP M NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2022 M
3 f 1 15.13 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA I #
4 f 1 14.42 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I B.D. # M
5 f 1 13.31 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I B.D. # 1
6 f 1 13.27 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 Sen MZ I B.D. 1
7 f 1 13.16 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA I TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
8 f 1 12.67 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U20 MZ I
9 f 1 12.57 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I
10 f 1 9.62 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ IV
11 f 1 8.09 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ -- BOROŃ Adam B.D. WOJTKOWSKI Maciej Z/1443/14 2022
12 f 1 8.01 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
13 f 1 8.78 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
14 f 1 7.90 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
60 m M
1 1 s 1 7.17 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U16 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK!
2 2 s 1 7.30 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U16 OP -- POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2
3 3 s 1 7.33 WDOWIK Oliwer KS AZS AWF Warszawa # 2002 U16 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław # Z/2338/16 2022 LDK!
4 4 s 1 7.54 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U16 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
5 5 s 1 7.55 MUC Karol RLTL ZTE Radom # 2002 U16 MZ -- LDK!
6 6 s 1 7.60 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
7 7 s 1 7.83 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
8 9 s 1 7.91 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U16 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2022 LDK!
1 11 s 2 8.08 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
2 12 s 2 8.12 KLANK Aleksander KKL Kielce 2003 U16 SK -- LDK!
3 14 s 2 8.18 KRÓL Dawid OKS Start Otwock 2002 U16 MZ --
4 15 s 2 8.29 JASTRZĘBSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- LDK!
5 16 s 2 8.43 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
6 21 s 2 9.29 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
7 22 s 2 9.43 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- # LDK!
1 8 s 3 7.85 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!
2 10 s 3 8.06 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- # LDK!
3 13 s 3 8.14 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # Z/0380/17 2022 3 LDK!
4 17 s 3 8.49 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
5 18 s 3 8.51 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/2535/16 2021 3 LDK!
6 19 s 3 8.68 URBANEK Konrad RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ -- LDK!
7 20 s 3 8.88 DZIADKOWIEC Dawid UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
8 23 s 3 9.45 WĄSIK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- #
1 1 e 1 6.87 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
2 6 e 1 6.99 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 1992 Sen SL -- #
3 11 e 1 7.08 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -- #
4 15 e 1 7.22 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
5 18 e 1 7.31 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U23 LD --
6 25 e 1 7.48 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U23 MA -- B.D. # Z/3997/15 2022
7 26 e 1 7.48 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2021 3
1 2 e 2 6.91 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej # Z/1201/12 2022
2 5 e 2 6.99 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- #
3 7 e 2 7.00 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej OGONOWSKI Jakub # Z/1042/12 2022
4 13 e 2 7.14 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM --
5 16 e 2 7.25 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2
6 23 e 2 7.46 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -- B.D. 3
7 28 e 2 8.05 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. # , Z/2102/21 , 2022
1 3 e 3 6.95 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK -- B.D. 1
2 4 e 3 6.95 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
3 12 e 3 7.09 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom # 1981 Masters MZ -- B.D. Z/1716/13 2020 3
4 14 e 3 7.18 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- B.D. 3
5 20 e 3 7.33 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS --
6 27 e 3 7.68 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ --
1 1 e 4 7.12 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2022
2 26 e 4 7.58 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 27 e 4 7.60 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
4 28 e 4 7.61 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
5 29 e 4 7.63 DOLIŃSKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ --
6 37 e 4 7.85 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- B.D. #
1 3 e 5 7.21 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/4779/15 2022 II
2 11 e 5 7.40 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4403/15 2022
3 19 e 5 7.49 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL -- #
4 32 e 5 7.72 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
5 33 e 5 7.75 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ --
6 39 e 5 7.87 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 2001 U18 SK --
7 41 e 5 8.25 BARANOWSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ --
1 2 e 6 7.15 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 15 e 6 7.42 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
3 17 e 6 7.44 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA --
4 20 e 6 7.50 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
5 31 e 6 7.71 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK!
6 34 e 6 7.77 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
7 40 e 6 7.95 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 5 e 7 7.24 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
2 6 e 7 7.32 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- LDK!
3 8 e 7 7.34 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
4 16 e 7 7.43 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL --
5 23 e 7 7.52 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. # Z/0316/16 2022 LDK!
6 24 e 7 7.52 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
7 38 e 7 7.86 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ --
  e 7 DNF NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 4 e 8 7.22 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
2 7 e 8 7.32 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- #
3 10 e 8 7.38 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 2001 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2018 4
4 12 e 8 7.41 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
5 18 e 8 7.45 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
6 21 e 8 7.52 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał # , Z/2651/16 , 2022
7 30 e 8 7.65 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
8 35 e 8 7.82 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
1 9 e 9 7.35 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
2 13 e 9 7.41 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
2 13 e 9 7.41 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
4 22 e 9 7.52 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2022 LDK!
5 25 e 9 7.57 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3
6 36 e 9 7.83 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 2000 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/2089/15 2021
1 1 e 10 6.86 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
2 7 e 10 7.23 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U20 WN -- #
3 10 e 10 7.33 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
4 12 e 10 7.35 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
5 25 e 10 7.77 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
6 26 e 10 7.94 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ --
1 6 e 11 7.12 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
2 9 e 11 7.27 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0671/15 2021 3
3 14 e 11 7.37 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL --
4 15 e 11 7.41 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U20 LD --
5 17 e 11 7.48 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ --
6 20 e 11 7.57 KRZEMIŃSKI Jan Mazovia ProActiv Ciechanów # 1999 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0581/16 2018 3
7 21 e 11 7.60 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0225/17 2022
8 23 e 11 7.69 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ --
1 3 e 12 6.99 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 4 e 12 7.07 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- B.D. # Z/1580/14 2020
3 5 e 12 7.10 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL --
4 8 e 12 7.25 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -- #
5 18 e 12 7.51 GUTKOWSKI Adrian RLMKS Orlęta Radom 1998 U20 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/2012/16 2017 4
6 19 e 12 7.54 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 1999 U20 SK -- #
1 2 e 13 6.99 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
2 11 e 13 7.33 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2021 1
3 13 e 13 7.36 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022
4 16 e 13 7.41 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD -- B.D. WOŹNIAK Jerzy # , Z/0378/16 , 2022
5 e 13 7.45 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 1999 U20 LD -- B.D. # Z/4424/15 2017 3
6 22 e 13 7.61 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
7 24 e 13 7.76 KACZMAREK Wojciech KS Gwardia Piła 1998 U20 WP -- MARCINIAK Roman BEZ
1 8 e 14 7.04 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2018 1
2 9 e 14 7.05 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- #
3 10 e 14 7.07 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 1992 Sen MA --
4 17 e 14 7.29 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
5 19 e 14 7.31 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1304/13 2022
6 21 e 14 7.35 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
7 22 e 14 7.39 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ --
8 24 e 14 7.47 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1996 U23 DS -- B.D. # 3
1 f 1 7.11 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
2 f 1 7.12 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2022
3 f 1 7.13 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
4 f 1 7.21 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
4 f 1 7.21 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/4779/15 2022 II
6 f 1 7.36 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- LDK!
7 f 1 7.41 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- #
8 f 1 7.41 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
1 f 2 6.82 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
2 f 2 6.96 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
3 f 2 7.03 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 f 2 7.12 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- B.D. # Z/1580/14 2020
5 f 2 7.12 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL --
6 f 2 7.20 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
1 f 3 6.79 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --
2 f 3 6.87 DERUS Michał TZSN Start Tarnów # 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej # Z/1201/12 2022
3 f 3 6.95 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK -- B.D. 1
4 f 3 6.95 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 1992 Sen SL -- #
5 f 3 6.98 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
6 f 3 6.99 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- #
7 f 3 7.00 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej OGONOWSKI Jakub # Z/1042/12 2022
8 f 3 7.03 TALACHA Marcin KS Agros Zamość 1996 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0204/12 2018 1
200 m M
1 1 s 1 21.34 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz # Z/0647/15 2022 1
2 4 s 1 22.12 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
3 6 s 1 22.64 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1993 Sen PK II B.D. 1
1 2 s 2 21.82 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej OGONOWSKI Jakub # Z/1042/12 2022
2 3 s 2 22.03 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2022
3 7 s 2 22.71 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2022
4 17 s 2 23.94 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK IV
1 5 s 3 22.48 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 8 s 3 22.82 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022
3 28 s 3 24.37 KUBAJ Dominik MKS Pogoń Siedlce 2001 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2059/15 2018 4
1 10 s 4 23.12 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
2 12 s 4 23.43 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 14 s 4 23.48 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III #
4 19 s 4 24.05 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ --
1 18 s 5 23.98 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV
2 29 s 5 24.37 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 37 s 5 25.52 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/5571/15 2022
1 9 s 6 22.84 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 13 s 6 23.46 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN III #
3 22 s 6 24.14 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -- B.D. 2
1 11 s 7 23.43 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA III B.D. 2
2 24 s 7 24.18 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
1 21 s 8 24.09 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał # , Z/2651/16 , 2022
2 26 s 8 24.29 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
3 31 s 8 24.57 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
4 35 s 8 25.11 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK --
1 16 s 9 23.89 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4219/15 2021
2 23 s 9 24.14 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN IV
3 33 s 9 25.02 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
4 39 s 9 26.00 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP -- #
1 32 s 10 24.84 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2022
2 36 s 10 25.24 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
3 38 s 10 25.59 WALUSZKO Cezary UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U20 MZ --
1 15 s 11 23.62 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
2 20 s 11 24.06 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA IV
3 25 s 11 24.21 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ --
4 34 s 11 25.06 TSHISENSE William AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ --
1 27 s 12 24.34 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3
2 30 s 12 24.55 BEŚKA Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- LAMCH Mariola 4 LDK!
300 m M
1 2 s 1 39.46 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
2 4 s 1 40.00 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U16 SK IV TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
3 7 s 1 41.53 REDZIK Bartosz SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ V
4 10 s 1 43.01 FERENC Jakub OKS Start Otwock 2003 U16 MZ --
5 11 s 1 43.19 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2022 3 LDK!
6 12 s 1 44.06 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
1 1 s 2 39.34 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 2002 U16 MZ IV RADKE Karol # Z/2053/15 2021 3 LDK!
2 3 s 2 39.56 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA IV GIZA Maciej # 3 LDK!
3 5 s 2 40.06 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
4 6 s 2 41.42 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LDK!
5 8 s 2 42.81 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 2002 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał 4 LDK!
6 9 s 2 42.95 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U16 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2022 LDK!
1 2 s 3 34.64 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 1997 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2022 1
2 10 s 3 36.57 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
3 15 s 3 37.53 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- LDK!
4 24 s 3 38.54 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA --
1 13 s 4 37.49 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 U20 LD -- B.D. WOŹNIAK Jerzy # , Z/0378/16 , 2022
2 16 s 4 37.60 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 Sen MZ -- #
3 30 s 4 39.84 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
1 21 s 5 38.28 DENIS Maciej OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
2 31 s 5 39.96 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 2001 U18 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2022 3
3 34 s 5 41.05 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
1 12 s 6 37.35 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U20 LD --
2 17 s 6 37.73 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 26 s 6 39.08 KWIETNIAK Kacper MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2000 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/5786/15 2015 3
  s 6 DNF BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN --
1 14 s 7 37.51 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2022
2 20 s 7 38.13 MOCHEREK Damian KS Cracovia 1906 Kraków 1996 U23 MA --
3 22 s 7 38.40 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ --
  s 7 DQ ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa # 2001 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1 11 s 8 36.90 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 18 s 8 37.82 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1998 U20 LU -- KĘDRA Stanisław # Z/2285/18 2022 2
3 19 s 8 37.95 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 1999 U20 LD --
  s 8 DQ CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK --
1 25 s 9 38.97 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
2 28 s 9 39.30 JANCZYK Patryk UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD -- WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0225/17 2022
3 32 s 9 40.07 SROKA Patryk WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA -- LDK!
  s 9 DQ ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 23 s 10 38.52 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- B.D.
2 27 s 10 39.23 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 2000 U18 LD --
3 29 s 10 39.74 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
1 7 s 11 36.36 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
2 8 s 11 36.41 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków 1995 U23 MA -- B.D. 2
1 1 s 12 34.07 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U23 DS -- #
2 3 s 12 34.95 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 1994 Sen DS --
3 4 s 12 35.00 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom 1988 Sen MZ --
4 33 s 12 41.02 GRYSZKA Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2000 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/5785/15 2015 BEZ
1 5 s 13 35.44 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
2 6 s 13 35.80 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ --
3 9 s 13 36.46 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
400 m M
1 2 s 1 49.09 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL II B.D. # M
2 14 s 1 53.41 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U18 LD IV SADACH Aneta 4 LDK!
3 15 s 1 54.26 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 2000 U18 LD IV
  s 1 DNF PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 1989 Sen SL --
1 1 s 2 48.79 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS II #
2 6 s 2 51.09 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2022
3 13 s 2 52.77 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów 1998 U20 PK IV
4 18 s 2 54.75 PAROBCZY Przemysław MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV
1 3 s 3 49.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #
2 4 s 3 50.96 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2021
3 7 s 3 51.38 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1995 U23 DS III
4 10 s 3 51.89 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
1 8 s 4 51.39 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD III
2 12 s 4 52.06 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN III
3 16 s 4 54.56 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 2000 U18 SK IV
4 19 s 4 56.24 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce 1999 U20 MZ --
1 5 s 5 51.05 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN III #
2 9 s 5 51.41 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP III
3 11 s 5 51.92 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD III SADACH Aneta B.D. # Z/1118/13 2021
4 17 s 5 54.58 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 1999 U20 LD IV #
500 m M
1 1 s 1 1:03.14 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2022 MM
2 2 s 1 1:03.80 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 1994 Sen SL --
3 3 s 1 1:04.77 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 Sen DS --
600 m M
1 1 s 1 1:33.66 ZIMIŃSKI Dobrosław KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV # LDK!
2 2 s 1 1:33.79 WILGA Łukasz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN IV LDK!
3 3 s 1 1:42.48 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom # 2002 U16 MZ -- # LDK!
4 4 s 1 1:44.95 ZYGMUNCIAK Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U14 MZ --
5 5 s 1 1:45.03 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/0258/16 2022 LDK!
6 6 s 1 1:22.05 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
7 7 s 1 1:22.59 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2022 2
1 8 s 2 1:25.07 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
2 9 s 2 1:25.14 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
3 11 s 2 1:25.63 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2022
4 12 s 2 1:25.94 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
5 16 s 2 1:27.73 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
6 17 s 2 1:28.15 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2022 LDK!
7 19 s 2 1:30.23 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
1 10 s 3 1:25.53 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -- B.D. B.D. #
2 13 s 3 1:26.03 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2022 3
3 14 s 3 1:26.09 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
4 15 s 3 1:26.15 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2022
5 18 s 3 1:28.73 SZYMAŃSKI Szymon STS Skarżysko-Kamienna 2001 U18 SK -- #
6 20 s 3 1:32.14 PIETRZKO Tomasz RKS Łódź 2000 U18 LD -- KOPEĆ Dominik BEZ LDK!
7 21 s 3 1:36.35 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 2001 U18 SK -- #
  s 3 DNF BEŃ Józef KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN --
1 1 s 4 1:19.76 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ -- B.D. # 3
2 2 s 4 1:20.37 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U20 WN --
3 3 s 4 1:20.45 AUGUSTYNIAK Jakub RKS Łódź # 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0931/16 2022 LDK!
4 4 s 4 1:21.31 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
5 5 s 4 1:21.84 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -- B.D. 2
800 m M
1 1 s 1 1:57.05 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP III
2 2 s 1 1:57.55 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U20 MZ III B.D. #
3 3 s 1 1:58.86 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ III
4 4 s 1 2:00.07 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U20 MZ III LDK!
5 5 s 1 2:06.81 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 1986 Sen SK --
6 6 s 1 2:13.30 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --
1000 m M
1 1 s 1 2:57.71 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U16 WN V # LDK!
2 2 s 1 2:59.62 GRODZICKI Filip WLKS Nowe Iganie 2002 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia 5 LDK!
3 3 s 1 3:02.53 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa # 2003 U16 MZ -- B.D. # Z/2006/18 2021 4
4 4 s 1 3:05.95 WASZKIEWICZ Kacper LKS Maków Mazowiecki # 2003 U16 MZ -- B.D. # Z/0272/17 2020 4
5 5 s 1 3:14.21 CELIŃSKI Kacper OKS Start Otwock 2002 U16 MZ --
6 6 s 1 3:16.09 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
7 7 s 1 3:19.04 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- LDK!
1 9 s 2 2:29.63 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL --
2 12 s 2 2:31.89 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2022
3 13 s 2 2:32.08 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2022
4 14 s 2 2:33.13 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- #
5 15 s 2 2:33.55 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022
6 16 s 2 2:33.79 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
7 17 s 2 2:34.12 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 2000 U18 MA --
8 18 s 2 2:34.30 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD --
9 19 s 2 2:34.38 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN -- LDK!
10 21 s 2 2:36.65 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- B.D. 3
11 22 s 2 2:37.06 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U18 LD --
1 20 s 3 2:35.55 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
2 25 s 3 2:37.73 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/2213/15 2022
3 26 s 3 2:38.79 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2022
4 27 s 3 2:38.98 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2022 BEZ
5 28 s 3 2:40.06 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- B.D. # 3 LDK!
6 32 s 3 2:43.27 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U18 MZ --
7 33 s 3 2:43.66 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
8 36 s 3 2:47.31 PILISZEK Grzegorz KS Lemiesz Team Warszawa # 1987 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/2828/17 2020
9 41 s 3 2:53.27 DUCZYŃSKI Maciej KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2827/17 2021
10 50 s 3 3:02.69 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 2001 U18 SK --
1 23 s 4 2:37.42 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ -- B.D. Z/0039/13 2021 3
2 30 s 4 2:40.42 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- MIREK Wacław Z/0196/16 2021
3 31 s 4 2:42.95 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
4 34 s 4 2:45.54 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2668/15 2021
5 35 s 4 2:45.84 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U18 LD --
6 39 s 4 2:49.18 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2022
7 43 s 4 2:56.31 STAROWICZ Adrian KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA -- B.D.
8 44 s 4 2:57.55 OSOSIŃSKI Jakub UKS Orzeł Dobryszyce 2000 U18 LD -- SROKA Mieczysław Z/0263/17 2018 4
9 45 s 4 2:58.39 KUKLA Łukasz AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ -- #
10 49 s 4 3:01.61 GÓRALSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ --
  s 4 DNF BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
1 24 s 5 2:37.48 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 1999 U20 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
2 29 s 5 2:40.26 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 2000 U18 MA -- LDK!
3 37 s 5 2:47.71 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -- #
4 38 s 5 2:48.50 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 2000 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1751/15 2017 4
5 40 s 5 2:52.50 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2022
6 42 s 5 2:53.74 HASIURA Antoni RKS Łódź # 2001 U18 LD --
7 46 s 5 2:59.32 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
8 47 s 5 3:00.10 MIELE Luca RK Athletics Warszawa 2001 U18 MZ --
9 48 s 5 3:00.17 WIELECHOWSKI Piotr KS Maków Biega 2001 U18 MZ -- #
10 51 s 5 3:07.15 GAŁACH Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ --
11 52 s 5 3:10.13 RĘBIŚ Kajetan KKL Kielce 2001 U18 SK --
12 53 s 5 3:12.15 CELIŃSKI Tomasz OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
1 1 s 6 2:23.19 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2022 M
2 2 s 6 2:23.47 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2022 1
3 3 s 6 2:23.87 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
4 4 s 6 2:24.74 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0285/12 2018
5 5 s 6 2:24.78 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2022
6 6 s 6 2:26.11 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/2581/15 2022 1
7 7 s 6 2:26.90 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2022 2
8 8 s 6 2:28.01 KNAPIK Michał RKS Łódź 1993 Sen LD --
9 10 s 6 2:31.14 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL -- #
10 11 s 6 2:31.75 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
2000 m M
1 1 s 1 5:13.90 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U23 MZ -- B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # 1
2 2 s 1 5:18.64 RUDNIK Damian BKS Bydgoszcz # 1995 U23 KP -- #
3 3 s 1 5:20.39 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1123/13 2022
4 4 s 1 5:21.06 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U23 LD -- B.D. # 2
5 5 s 1 5:25.09 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
6 6 s 1 5:26.12 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. # BEZ
7 7 s 1 5:26.70 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
8 8 s 1 5:32.72 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
9 9 s 1 5:38.00 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2022
10 10 s 1 5:38.95 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Sen MZ --
11 11 s 1 5:43.71 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022
12 20 s 1 5:55.61 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz 1 LDK!
13 25 s 1 6:13.49 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2021 3 LDK!
1 12 s 2 5:43.82 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 1998 U20 MZ --
2 13 s 2 5:48.46 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
3 14 s 2 5:48.64 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 2000 U18 MA --
4 15 s 2 5:49.18 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. 3
5 16 s 2 5:54.17 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej # Z/2323/15 2021
6 17 s 2 5:54.63 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 1999 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
7 18 s 2 5:54.74 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ -- LDK!
8 19 s 2 5:55.33 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2000 U18 PD --
9 21 s 2 5:56.39 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
10 22 s 2 5:57.38 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2022 3
11 23 s 2 6:00.15 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2022 2
12 24 s 2 6:01.39 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ -- B.D. 3
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.02 MORAWSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
2 2 s 1 9.14 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA -- GIZA Maciej # 3 LDK!
3 3 s 1 9.92 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 10.64 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.26 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 3 e 1 8.44 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- #
3 5 e 1 8.58 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD --
4 9 e 1 8.90 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 2000 U18 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/2089/15 2021
5 10 e 1 8.92 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
6 13 e 1 10.46 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL --
1 2 e 2 8.33 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
2 4 e 2 8.47 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/2032/15 2022
3 6 e 2 8.59 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
4 7 e 2 8.77 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
5 8 e 2 8.87 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA -- B.D.
6 11 e 2 9.00 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
7 12 e 2 9.59 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- B.D. #
1 f 1 8.15 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2022
2 f 1 8.29 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 f 1 8.33 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- #
4 f 1 8.48 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD --
5 f 1 8.49 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/2032/15 2022
6 f 1 8.52 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
7 f 1 8.76 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA -- B.D.
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.22 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD --
2 2 e 1 8.29 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 3 e 1 8.59 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 4 e 1 8.62 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2022 1
5 5 e 1 9.09 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ --
6 6 e 1 10.29 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN --
1 f 1 8.23 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 8.27 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD --
3 f 1 8.57 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
4 f 1 8.59 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2022 1
5 f 1 9.11 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 1998 U20 WN --
6 f 1 9.43 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ --
60 m pł M M
1 1 e 1 8.23 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD -- B.D. 2
2 2 e 1 8.39 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. 1
3 3 e 1 8.41 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -- B.D. BEZ
4 4 e 1 8.49 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 1
5 5 e 1 8.56 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- B.D. 3
1 f 1 8.22 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD -- B.D. 2
2 f 1 8.37 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 U23 DS -- B.D. 1
3 f 1 8.38 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1994 Sen MZ -- B.D. BEZ
4 f 1 8.43 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -- B.D. 1
5 f 1 8.48 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- B.D. 3
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 1997 U23 PK I B.D. 1
2 f 1 2.18 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. # Z/1752/13 2022
3 f 1 2.08 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U20 WN I
4 f 1 2.04 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1993 Sen MA II B.D. 2
5 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2022
6 f 1 1.95 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U20 WN II B.D.
7 f 1 1.90 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III
8 f 1 1.90 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie 1998 U20 MZ III
9 f 1 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2021 3
10 f 1 1.85 STANISZEWSKI Jakub MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III
10 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III B.D.
12 f 1 1.85 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 1995 U23 MZ III #
13 f 1 1.85 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
14 f 1 1.80 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2
15 f 1 1.80 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL IV
16 f 1 1.75 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2022 LDK!
17 f 1 1.75 WRÓBEL Aleksander KS Słoneczko Busko Zdrój 2001 U18 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0800/16 2017 4
18 f 1 1.70 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
Tyczka M
1 s 1 5.40 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U23 KP M B.D. # M
2 s 1 4.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS I
3 s 1 4.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II
4 s 1 4.00 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II LDK!
5 s 1 3.80 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ III BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021
1 s 2 3.50 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2022
2 s 2 3.40 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U18 LD IV OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2021 2 LDK!
2 s 2 3.40 JAGODZKI Oskar KKL Kielce 2003 U16 SK IV TIETIERIN Paweł 4 LDK!
4 s 2 3.20 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2022
5 s 2 3.00 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD --
6 s 2 2.80 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
7 s 2 2.60 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
  s 2 NM WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #
W dal M
1 f 1 7.02 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2022 1
2 f 1 4.80 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno # 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. # , Z/2102/21 , 2022
1 f 2 6.01 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U16 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!
2 f 2 5.77 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U16 MA V GIZA Maciej # 3 LDK!
3 f 2 5.39 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
4 f 2 5.20 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- # LDK!
5 f 2 5.11 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
6 f 2 5.03 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3
7 f 2 4.80 SZULC Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- LDK!
8 f 2 4.27 SMOLAK Maciej WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # LDK!
9 f 2 4.22 JASTRZĘBSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- LDK!
10 f 2 4.14 DZIADKOWIEC Dawid UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
11 f 2 4.12 BOROWSKI Artur UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- NIEGOWSKI Filip BEZ LDK!
12 f 2 3.90 MIKOŁAJCZYK Antoni UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- # LDK!
13 f 2 3.83 MAZUREK Mikołaj UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ -- B.D. 5 LDK!
14 f 2 3.57 WĄSIK Kacper UKS LA Basket Warszawa 2003 U16 MZ -- #
1 f 3 5.88 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2022
2 f 3 5.87 KOCIŃSKI Patryk KS Słoneczko Busko Zdrój 2000 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2781/16 2018 3
3 f 3 5.85 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
4 f 3 5.67 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
11 f 3 4.32 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ -- LDK!
1 f 4 7.08 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 U20 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2022 M
2 f 4 6.24 WÓJCIK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ IV
3 f 4 6.20 KAPŁON Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL IV
4 f 4 5.97 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U20 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3
Trójskok M
1 f 1 16.25 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS M JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2022 1
2 f 1 14.48 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ II
3 f 1 14.16 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA III KUKLA Rafał B.D. # Z/1284/12 2022 1
4 f 1 13.81 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 2000 U18 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2020 3
5 f 1 13.67 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U20 WN III #
6 f 1 13.66 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III B.D.
7 f 1 13.08 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 1998 U20 MZ IV KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
8 f 1 12.89 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U18 LD IV GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
9 f 1 12.11 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
10 f 1 12.10 ZATYKA Kamil MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
11 f 1 11.95 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 18.36 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ I MAŁECKI Marcin B.D. # Z/3653/15 2022
2 f 1 17.65 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN I
3 f 1 16.71 BATOR Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD II
4 f 1 16.57 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2022 LDK!
5 f 1 15.93 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2022 LDK!
6 f 1 15.17 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ II
7 f 1 14.10 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III #
8 f 1 13.90 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U18 LU III KĘCKI Krzysztof B.D. # Z/5235/15 2022
9 f 1 13.84 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2022 2
10 f 1 13.82 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/0096/15 2020 2
11 f 1 13.10 ODZIEMEK Mikołaj KKL Kielce 2000 U18 SK IV
12 f 1 12.57 BOŻEK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ IV LDK!
13 f 1 12.16 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
14 f 1 11.20 BARANOWSKI Dawid UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ --
15 f 1 11.01 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 2000 U18 LD -- #
16 f 1 10.46 ZAREMBA Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2001 U18 MZ -- LDK!
17 f 1 8.97 ZAJĄC Jakub WLKS Nowe Iganie 2000 U18 MZ --
  f 1 NM WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U18 LU -- B.D. Z/4325/15 2022 1
  f 1 NM WOLSZAKIEWICZ Krystian WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS --
1 f 2 11.92 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2002 U16 MZ V BOROŃ Adam Z/2535/16 2021 3 LDK!
2 f 2 11.06 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK!
3 f 2 10.83 URBANEK Konrad RLTL ZTE Radom 2002 U16 MZ V LDK!
4 f 2 7.74 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
Kula (6) M
1 f 1 20.18 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U20 SL I B.D. B.D. # , Z/0477/14 , 2022
2 f 1 16.49 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/1494/14 2017 1
3 f 1 15.36 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2021 1
4 f 1 14.17 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3
5 f 1 13.68 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U20 MZ III
6 f 1 13.09 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ III
Kula (7.26) M
1 f 1 19.92 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 1992 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2022 MM
2 f 1 19.46 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL M GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022
3 f 1 18.61 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2022
4 f 1 17.95 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
5 f 1 17.92 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 U23 MZ M MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
6 f 1 17.75 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 Sen MZ M B.D. M
7 f 1 17.04 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 Sen WN I B.D. M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1337430477142 sekund