Toruń 11 - 13.02.2017
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
60 m K
1 1 e 1 7.52 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 6 e 1 7.81 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U20 SL -- B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
3 7 e 1 7.83 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- B.D.
4 12 e 1 8.08 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 1999 U20 LB --
5 13 e 1 8.19 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U20 ZP --
6 16 e 1 8.42 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 1998 U20 ZP --
1 2 e 2 7.62 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 4 e 2 7.70 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 9 e 2 7.86 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
4 10 e 2 7.93 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U20 DS --
5 15 e 2 8.29 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
6 17 e 2 8.44 PŁONKA Patrycja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U20 SL --
1 3 e 3 7.63 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 5 e 3 7.76 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL --
3 8 e 3 7.83 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
4 11 e 3 8.00 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ --
5 14 e 3 8.24 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
6 18 e 3 8.47 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1999 U20 SL --
1 1 e 4 7.76 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 6 e 4 7.92 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
3 7 e 4 7.96 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
4 8 e 4 8.00 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1575/16 2021
5 11 e 4 8.03 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
6 16 e 4 8.16 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL --
7 19 e 4 8.32 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek # 2 LDK!
1 3 e 5 7.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 4 e 5 7.87 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
3 10 e 5 8.02 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
4 14 e 5 8.15 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/4591/15 2017 3
5 15 e 5 8.15 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
6 18 e 5 8.23 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK --
7 20 e 5 8.38 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
1 2 e 6 7.83 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
2 5 e 6 7.91 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -- BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
3 9 e 6 8.01 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023
4 12 e 6 8.05 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ --
5 13 e 6 8.14 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
6 17 e 6 8.20 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK -- BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
7 21 e 6 8.72 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/6463/15 2020 4
8 22 e 6 9.12 KLIMOWICZ Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS --
1 f 1 7.46 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2023
2 f 1 7.56 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
3 f 1 7.59 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
4 f 1 7.68 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
5 f 1 7.70 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL --
6 f 1 7.81 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
7 f 1 7.84 BEDNAREK Monika MCKiS Jaworzno # 1999 U20 SL -- B.D. KUZAK Piotr KUZAK Piotr # , Z/0680/15 , 2023
8 f 1 7.84 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- B.D.
1 f 2 7.78 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 f 2 7.91 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U20 DS --
3 f 2 7.92 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ --
4 f 2 8.11 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U20 ZP --
5 f 2 8.12 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 1999 U20 LB --
6 f 2 8.24 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U20 LD --
7 f 2 8.27 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 U20 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
8 f 2 8.41 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 1998 U20 ZP --
1 f 3 7.61 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 f 3 7.77 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
3 f 3 7.88 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -- BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022
4 f 3 7.88 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -- OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
5 f 3 7.88 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
6 f 3 7.92 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1575/16 2021
7 f 3 7.92 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław # 2000 U18 DS --
8 f 3 7.95 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022
1 f 4 7.97 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023
2 f 4 7.99 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U18 MZ --
3 f 4 8.00 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
4 f 4 8.01 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023
5 f 4 8.04 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William # , Z/3488/15 , 2022 LDK!
6 f 4 8.06 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
7 f 4 8.16 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP -- GIZA Zdzisław # Z/4591/15 2017 3
8 f 4 8.21 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL --
200 m K
1 2 e 1 25.50 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN II #
2 4 e 1 25.50 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP II B.D.
3 7 e 1 26.59 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
4 8 e 1 27.58 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK IV
1 1 e 2 24.82 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 3 e 2 25.50 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
3 5 e 2 26.08 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP II B.D. JASIŃSKI Cyprian # , Z/0545/14 , 2023
4 6 e 2 26.21 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
1 1 e 3 25.14 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
2 8 e 3 25.83 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP II
3 13 e 3 26.34 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN III #
4 20 e 3 27.65 DYBAŁA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
5 22 e 3 27.81 ZAJĄC Justyna KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2375/15 2021 3
1 2 e 4 25.19 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
2 3 e 4 25.19 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
3 6 e 4 25.55 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL II
4 11 e 4 26.19 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL II
5 23 e 4 28.13 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL IV
1 10 e 5 26.08 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA II
2 12 e 5 26.20 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU II KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
3 16 e 5 26.92 WITKOWSKA Agata RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ III LDK!
4 18 e 5 27.30 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
5 24 e 5 28.57 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
1 4 e 6 25.41 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
2 14 e 6 26.34 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U18 PM III
3 15 e 6 26.65 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U18 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/2232/15 2019 3
4 19 e 6 27.35 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
5 26 e 6 29.05 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U18 SL --
6 27 e 6 29.72 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- #
1 5 e 7 25.48 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
2 7 e 7 25.77 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U18 DS II LDK!
3 9 e 7 26.05 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
4 17 e 7 27.21 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM III
5 21 e 7 27.78 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/6309/15 2023
6 25 e 7 28.95 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D.
1 f 1 24.50 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2023
2 f 1 24.92 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
3 f 1 25.35 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP II B.D.
4 f 1 25.50 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U20 WN II #
5 f 1 26.08 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
6 f 1 26.35 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP III B.D. JASIŃSKI Cyprian # , Z/0545/14 , 2023
1 f 2 26.35 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
2 f 2 27.55 KOSIOROWSKA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK IV
1 f 3 24.97 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ II TRZOS Leszek B.D. # Z/2957/15 2023
2 f 3 25.29 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2023
3 f 3 25.68 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
4 f 3 25.89 SOKOŁOWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ II B.D. KĘDZIORA Robert # , Z/2324/15 , 2023
5 f 3 26.62 BĄBKA Julia KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA III
  f 3 DQ BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022
1 f 4 25.68 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL II
2 f 4 25.89 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP II
3 f 4 25.95 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U18 SL II
4 f 4 25.96 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U18 DS II LDK!
5 f 4 26.56 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK III MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK!
6 f 4 26.94 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU III KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2023
300 m K
1 5 e 1 40.50 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 25 e 1 43.84 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 26 e 1 43.97 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U18 MA -- PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021
4 34 e 1 45.11 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 2001 U18 LD --
  e 1 DQ GORA Maja MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS --
1 4 e 2 40.20 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
2 12 e 2 42.04 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP --
3 18 e 2 42.84 DĘBSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2060/15 2018 4
4 27 e 2 43.98 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
5 37 e 2 46.67 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
1 1 e 3 39.63 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
2 14 e 3 42.37 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK!
3 15 e 3 42.65 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL --
4 22 e 3 43.27 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U18 LD --
5 23 e 3 43.55 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LDK!
1 3 e 4 40.12 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
2 6 e 4 40.65 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
3 9 e 4 41.53 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2023
4 33 e 4 44.93 KADELA Nina UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
5 35 e 4 45.22 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/5875/15 2021
1 2 e 5 39.91 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- #
2 8 e 5 40.99 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
3 16 e 5 42.73 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U18 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!
4 17 e 5 42.76 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2001 U18 PK -- LDK!
5 20 e 5 43.19 TRUSZCZYŃSKA Magdalena RKS Łódź 2001 U18 LD --
6 32 e 5 44.51 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- # LDK!
1 10 e 6 41.58 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
2 21 e 6 43.24 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U18 MZ --
3 29 e 6 44.13 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 2001 U18 WP -- LDK!
4 30 e 6 44.23 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
5 31 e 6 44.48 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP --
6 36 e 6 45.98 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP -- #
1 7 e 7 40.94 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
2 11 e 7 41.69 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
3 13 e 7 42.34 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
4 19 e 7 42.86 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2023
5 24 e 7 43.77 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
6 28 e 7 44.07 GAJOS Aleksandra RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
1 f 1 39.18 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023
2 f 1 40.31 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
3 f 1 40.77 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
4 f 1 40.92 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2023 LDK!
5 f 1 41.41 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
  f 1 DQ ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- #
1 f 2 40.84 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
2 f 2 41.44 BARSZCZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 2000 U18 KP --
3 f 2 41.51 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023
4 f 2 41.92 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2
5 f 2 42.47 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP --
  f 2 DQ BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2023
400 m K
1 1 e 1 56.55 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD II B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
2 8 e 1 58.21 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
3 14 e 1 59.88 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III
4 20 e 1 61.59 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III
5 23 e 1 62.77 RACZYŃSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1999 U20 MZ IV
1 3 e 2 57.15 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023
2 9 e 2 58.90 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP II
3 12 e 2 59.33 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL III
4 17 e 2 60.43 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2023
5 21 e 2 61.88 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 1999 U20 LD III
1 2 e 3 57.10 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II
2 4 e 3 57.28 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
3 15 e 3 60.27 BULCZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM III
4 19 e 3 61.12 CIEŚLAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III
5 24 e 3 67.02 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 1999 U20 PM -- BOGUSZ Igor # Z/0355/17 2020
1 5 e 4 57.54 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
2 10 e 4 58.99 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II #
3 11 e 4 59.24 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ III
4 16 e 4 60.34 CIEŚLAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U20 SL III
5 22 e 4 62.41 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL IV
1 6 e 5 57.84 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
2 7 e 5 58.15 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL II B.D.
3 13 e 5 59.58 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D. #
4 18 e 5 60.47 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U20 SL III
1 f 1 55.68 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 U20 PD I B.D. B.D. , Z/1152/14 , 2023
2 f 1 56.17 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL I
3 f 1 56.24 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023
4 f 1 56.27 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2023
5 f 1 56.97 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II JADCZAK Bożena B.D. Z/0635/15 2023
6 f 1 57.16 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2023
1 f 2 57.76 SMOLIŃSKA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023
2 f 2 57.92 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL II B.D.
3 f 2 58.66 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP II
4 f 2 58.83 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U20 MZ II
5 f 2 60.44 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice 1998 U20 SL III
  f 2 DNS BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- #
600 m K
1 2 e 1 1:35.45 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
2 14 e 1 1:39.18 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
3 15 e 1 1:39.21 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
4 16 e 1 1:40.22 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
5 19 e 1 1:41.40 ZAJĄC Anna KS Cracovia 1906 Kraków 2001 U18 MA --
6 25 e 1 1:48.15 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
7 27 e 1 1:51.36 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 2000 U18 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0542/17 2019
1 1 e 2 1:35.29 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U18 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
2 3 e 2 1:36.44 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
3 10 e 2 1:38.45 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL -- B.D.
4 11 e 2 1:38.80 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM -- THIEL Adam B.D. Z/2119/15, Z/2119/15 2022, 2023
5 18 e 2 1:41.05 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!
6 23 e 2 1:43.26 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2023
7 26 e 2 1:50.47 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
1 4 e 3 1:37.04 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
2 6 e 3 1:37.96 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
3 7 e 3 1:38.24 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
4 9 e 3 1:38.44 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- LDK!
5 12 e 3 1:38.84 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
6 17 e 3 1:40.96 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
7 24 e 3 1:47.14 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
1 5 e 4 1:37.46 STÓJ Alicja niestowarzyszona # 2001 U18 -- B.D. B.D. # , Z/1548/15 , 2023
2 8 e 4 1:38.32 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK -- B.D.
3 13 e 4 1:38.98 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2018 2
4 20 e 4 1:42.16 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ -- B.D.
5 21 e 4 1:42.26 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ -- LDK!
6 22 e 4 1:42.98 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP --
1 f 1 1:33.81 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U18 PK --
2 f 1 1:33.87 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U18 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021
3 f 1 1:34.49 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
4 f 1 1:35.29 STÓJ Alicja niestowarzyszona # 2001 U18 -- B.D. B.D. # , Z/1548/15 , 2023
5 f 1 1:36.88 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK -- B.D.
6 f 1 1:37.65 BATKO Agata MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
7 f 1 1:38.40 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
8 f 1 1:39.69 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
1 f 2 1:37.84 NOWAK Olga MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
2 f 2 1:38.22 MAKSYMIUK Julia MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/2061/15 2018 2
3 f 2 1:38.93 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- LDK!
4 f 2 1:39.03 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL -- B.D.
5 f 2 1:39.33 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM -- THIEL Adam B.D. Z/2119/15, Z/2119/15 2022, 2023
6 f 2 1:39.97 OBST Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP --
7 f 2 1:40.69 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
8 f 2 1:41.46 ZAWADZKA Julia MKS MOS Wrocław # 2001 U18 DS -- #
800 m K
1 1 e 1 2:15.09 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
2 2 e 1 2:15.15 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP II #
3 5 e 1 2:17.86 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2023
4 8 e 1 2:20.86 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III B.D.
5 10 e 1 2:22.91 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 1998 U20 SK III
6 11 e 1 2:26.15 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ IV
1 3 e 2 2:16.71 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 4 e 2 2:17.11 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
3 6 e 2 2:18.54 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U20 PK III B.D.
4 7 e 2 2:19.93 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD III
5 9 e 2 2:22.82 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
6 12 e 2 2:26.46 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 1998 U20 SL IV
1 f 1 2:12.55 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2023
2 f 1 2:13.62 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
3 f 1 2:14.21 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
4 f 1 2:14.58 HOFMAN Maria OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP II #
5 f 1 2:19.10 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 1999 U20 PK III B.D.
6 f 1 2:21.36 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD III
7 f 1 2:21.73 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2023
8 f 1 2:22.61 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III B.D.
1 1 w 1 2:24.25 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 767
2 2 w 1 2:24.89 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III B.D. # 758
3 3 w 1 2:25.47 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ IV B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 751
4 4 w 1 2:26.47 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM IV B.D. 738
5 5 w 1 2:29.54 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2 699
6 6 w 1 2:30.75 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP IV 684
7 7 w 1 2:32.84 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- # 658
8 8 w 1 2:40.91 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD -- SKIBICKI Jarosław # 3 562
1 1 w 2 2:28.22 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL IV B.D. # 715
2 2 w 2 2:29.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 699
3 4 w 2 2:33.42 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- 651
4 6 w 2 2:38.10 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- 595
  w 2 DNF NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 0
1 3 w 3 2:30.76 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 683
2 5 w 3 2:36.84 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- 610
3 7 w 3 2:38.59 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. 589
4 8 w 3 2:43.38 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 535
5 9 w 3 2:53.94 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 424
6 10 w 3 3:08.54 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- 290
7 11 w 3 3:14.00 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK! 246
1000 m K
1 1 s 1 2:53.45 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
2 2 s 1 2:56.86 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1
3 3 s 1 2:58.51 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -- B.D.
4 4 s 1 2:59.56 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 2000 U18 SL --
5 5 s 1 3:00.50 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
6 6 s 1 3:00.67 MICHALIK Dominika MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
7 7 s 1 3:00.74 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
8 8 s 1 3:01.46 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
9 9 s 1 3:02.06 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- LDK!
10 10 s 1 3:02.21 HAPUNOWICZ Joanna AZS UMCS Lublin # 2000 U18 LU -- #
11 13 s 1 3:03.59 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021
12 14 s 1 3:04.36 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL -- #
13 26 s 1 4:05.89 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2023
1 11 s 2 3:03.06 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -- #
2 12 s 2 3:03.30 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U18 MA -- GIZA Maciej 2 LDK!
3 15 s 2 3:04.44 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2023 LDK!
4 16 s 2 3:08.48 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U18 KP -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2023
5 17 s 2 3:11.99 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof # Z/0297/15 2020 3
6 18 s 2 3:12.30 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK!
7 19 s 2 3:13.35 MALINA Michalina GTS Bojszowy 2000 U18 SL -- TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
8 20 s 2 3:15.90 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
9 21 s 2 3:16.54 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- #
10 22 s 2 3:17.26 RĄCZKIEWICZ Wanda KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LDK!
11 23 s 2 3:17.68 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
12 24 s 2 3:29.37 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U18 KP --
13 25 s 2 3:42.03 STOPA Angelika LUKS Start Nakło 2001 U18 KP --
1500 m K
1 1 s 1 4:37.71 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2023 1 LDK!
2 2 s 1 4:44.49 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
3 3 s 1 4:45.02 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
4 4 s 1 4:47.86 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD III JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
5 5 s 1 4:49.73 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL III
6 6 s 1 4:59.15 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ IV
7 7 s 1 5:01.07 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD IV B.D. 2
8 8 s 1 5:04.10 GROTH Dagmara GKS Żukowo 1999 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
3000 m K
1 1 s 1 10:04.00 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2023
2 2 s 1 10:08.14 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL II #
3 3 s 1 10:11.82 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA II B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2020
4 4 s 1 10:22.62 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
5 5 s 1 10:25.87 DIAS Julia GKS Żukowo # 1999 U20 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021
6 6 s 1 10:27.99 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0089/14 2018 1
7 7 s 1 10:30.91 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP III
8 8 s 1 10:47.00 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U20 LD III
9 9 s 1 10:50.12 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U20 PM III
10 10 s 1 11:25.25 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM IV B.D. #
11 11 s 1 11:26.26 TRYBUŁA Agata AZS UMCS Lublin # 1998 U20 LU IV
  s 1 DNF ŚWIĘCKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0118/16 2022
2000 m K
1 1 s 1 6:18.50 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL --
2 2 s 1 6:21.47 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2023 2 LDK!
3 3 s 1 6:30.38 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
4 4 s 1 6:31.14 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- #
5 5 s 1 6:33.75 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U18 SL --
6 6 s 1 6:34.94 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!
7 7 s 1 6:35.78 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 2000 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2020 4
8 8 s 1 6:45.08 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- B.D. # LDK!
9 9 s 1 6:50.48 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
10 10 s 1 7:02.34 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS --
11 11 s 1 7:03.82 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD --
12 12 s 1 7:04.13 GLOGER Julia SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
13 13 s 1 7:11.26 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław # 2001 U18 DS --
14 14 s 1 7:15.59 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023
15 15 s 1 7:22.03 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4
16 16 s 1 7:32.50 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 2001 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/0010/15 2020 4
17 17 s 1 8:17.15 PRZYBYLSKA Dominika UKS Dąb przy SP w Stobnie # 2001 U18 KP -- B.D. Z/0171/17 2021
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.77 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
2 6 e 1 9.07 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
3 7 e 1 9.14 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD --
4 9 e 1 9.22 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
5 11 e 1 9.29 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
6 13 e 1 9.31 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
7 18 e 1 9.69 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
1 1 e 2 8.77 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
2 3 e 2 8.83 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U18 LB --
3 8 e 2 9.19 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
4 10 e 2 9.22 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS --
5 14 e 2 9.40 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
6 19 e 2 9.75 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP --
1 4 e 3 9.02 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
2 5 e 3 9.05 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
3 12 e 3 9.30 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 15 e 3 9.40 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
5 16 e 3 9.53 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
6 17 e 3 9.56 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
1 f 1 8.74 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
2 f 1 8.79 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U18 LB --
3 f 1 9.00 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 f 1 9.03 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- B.D. # LDK!
5 f 1 9.09 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
6 f 1 9.20 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
7 f 1 9.86 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 2001 U18 LD --
  f 1 DNF JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
1 f 2 9.18 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
2 f 2 9.18 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS --
3 f 2 9.20 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
4 f 2 9.30 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- CIUK Marek Z/3899/15 2018 2
5 f 2 9.30 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U18 SL --
6 f 2 9.32 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK --
7 f 2 9.46 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U18 DS --
8 f 2 9.71 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL --
1 1 w 1 8.96 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- 918
2 2 w 1 9.02 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 906
3 3 w 1 9.40 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. 828
4 4 w 1 9.43 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- 822
5 5 w 1 9.50 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 808
6 9 w 1 9.78 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 754
1 6 w 2 9.51 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- 806
2 7 w 2 9.61 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- 787
3 8 w 2 9.76 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. # 758
4 10 w 2 9.88 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 735
5 11 w 2 10.07 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 699
6 12 w 2 10.21 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK! 673
60 m pł K K
1 1 e 1 8.33 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 2 e 1 8.74 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
3 4 e 1 8.82 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
4 7 e 1 9.23 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ --
5 10 e 1 9.38 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP --
6 11 e 1 9.39 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
7 13 e 1 9.68 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS --
1 3 e 2 8.81 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 5 e 2 8.94 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
3 6 e 2 9.04 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM -- B.D. #
4 8 e 2 9.27 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB -- B.D.
5 9 e 2 9.29 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2023
6 12 e 2 9.49 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
1 f 1 8.24 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2023 MM
2 f 1 8.80 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP -- B.D. #
3 f 1 8.83 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD -- B.D. B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
4 f 1 8.95 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2023
5 f 1 8.97 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM -- B.D. #
6 f 1 9.27 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB -- B.D.
7 f 1 9.28 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa 1998 U20 MZ --
  f 1 DNF HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
1 f 2 9.19 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2023
2 f 2 9.33 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
3 f 2 9.38 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023
4 f 2 9.54 STROJNA Julia GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP --
5 f 2 9.57 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS --
1 1 w 1 8.72 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 969
2 2 w 1 9.07 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 895
3 3 w 1 9.33 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -- B.D. # 842
4 4 w 1 9.36 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2 836
5 5 w 1 9.40 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- # 828
1 6 w 2 9.67 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP -- 775
2 7 w 2 9.86 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM -- B.D. 738
3 8 w 2 9.94 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023 723
4 9 w 2 10.10 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD -- SKIBICKI Jarosław # 3 693
Wzwyż K
1 f 1 1.70 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U18 MZ I ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK!
2 f 1 1.67 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
3 f 1 1.64 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II
3 f 1 1.64 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
5 f 1 1.60 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 2000 U18 MZ III
5 f 1 1.60 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD III #
7 f 1 1.60 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III # LDK!
8 f 1 1.60 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
8 f 1 1.60 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot # 2000 U18 PM III
10 f 1 1.55 GRZYB Joanna UKS Gimpas Pasłęk 2000 U18 WN III
11 f 1 1.55 SOCHA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U18 LU III
12 f 1 1.50 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #
  f 1 NM DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- DZIDO Dariusz B.D. Z/2226/16 2021
  f 1 NM DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
  f 1 NM JANIAK Natalia UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP --
1 f 2 1.81 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023
2 f 2 1.79 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 1999 U20 LD I B.D.
3 f 2 1.75 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 U20 MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2023
4 f 2 1.73 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP I B.D. #
5 f 2 1.67 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD II
6 f 2 1.60 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2020 3
6 f 2 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2
8 f 2 1.55 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL III
  f 2 NM IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- #
1 1 w 1 1.77 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 941
2 2 w 1 1.68 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 830
3 4 w 1 1.65 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM II B.D. 795
3 3 w 1 1.65 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM II B.D. # 795
5 6 w 1 1.56 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III # 689
6 5 w 1 1.56 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB III PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023 689
7 7 w 1 1.50 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP IV 621
8 8 w 1 1.50 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2 621
9 9 w 1 1.47 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD IV SKIBICKI Jarosław # 3 588
1 1 w 2 1.65 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. 1 LDK! 795
2 2 w 2 1.59 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 724
3 3 w 2 1.56 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 689
4 5 w 2 1.53 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV B.D. B.D. 655
5 4 w 2 1.53 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV 655
6 6 w 2 1.50 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN IV PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 621
7 7 w 2 1.47 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 588
8 9 w 2 1.44 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ -- 555
8 8 w 2 1.44 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. # 555
10 10 w 2 1.41 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- 523
11 11 w 2 1.38 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 491
12 12 w 2 1.35 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- 460
Tyczka K
1 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U20 PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
2 f 1 3.90 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS I #
3 f 1 3.70 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U20 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2023
4 f 1 3.50 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U20 PM I MIGDA Leszek B.D. Z/0583/15 2021
5 f 1 3.30 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U20 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
6 f 1 3.30 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr # Z/0504/15 2020 1
7 f 1 3.00 WRĘGA Paula OSOT Szczecin 1999 U20 ZP II #
8 f 1 3.00 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U20 LD II
9 f 1 2.80 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III #
9 f 1 2.80 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin 1998 U20 ZP III
1 f 2 3.60 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023
2 f 2 3.40 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP I
3 f 2 3.40 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1
4 f 2 3.30 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000 U18 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2019
5 f 2 3.30 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!
6 f 2 3.00 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK!
7 f 2 2.70 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U18 SK III #
8 f 2 2.70 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin # 2001 U18 ZP III B.D. #
  f 2 NM KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023
  f 2 NM SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -- # LDK!
  f 2 NM BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD -- B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
  f 2 NM GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 2000 U18 PM --
W dal K
1 f 1 5.89 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 1998 U20 MA I B.D. #
2 f 1 5.80 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB I
3 f 1 5.69 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP II B.D. #
4 f 1 5.68 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. Z/0719/15 2017 2
5 f 1 5.59 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999 U20 PM II
6 f 1 5.57 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ II B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
7 f 1 5.55 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
8 f 1 5.49 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD II
9 f 1 5.39 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
10 f 1 5.38 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U20 LD III
11 f 1 5.32 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1999 U20 PK III
12 f 1 5.21 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP III
13 f 1 5.16 GEFERT Karolina KS AZS AWF Kraków # 1998 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/1593/14 2022
14 f 1 4.92 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL IV
1 f 2 5.75 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 f 2 5.71 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U18 ZP II #
3 f 2 5.60 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
4 f 2 5.51 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U18 KP II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021
5 f 2 5.48 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U18 WP II
6 f 2 5.44 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK II #
7 f 2 5.37 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U18 ZP III
8 f 2 5.28 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U18 SL III
9 f 2 5.12 WOŹNIAK Marta LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP III LDK!
10 f 2 5.12 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2000 U18 WP III #
11 f 2 5.07 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP IV
12 f 2 5.01 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 2001 U18 PD IV B.D.
13 f 2 4.99 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD IV SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
1 1 w 1 5.80 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 789
2 2 w 1 5.76 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 777
3 3 w 1 5.56 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM II B.D. # 717
4 4 w 1 5.43 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD II MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2 680
5 5 w 1 5.41 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP II 674
6 6 w 1 5.05 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM IV B.D. 573
7 7 w 1 4.77 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- # 498
8 8 w 1 4.49 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD -- SKIBICKI Jarosław # 3 426
1 1 w 2 5.25 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III 628
2 2 w 2 5.24 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 626
3 3 w 2 5.18 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 609
4 4 w 2 4.90 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN IV PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 532
5 5 w 2 4.86 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL IV 522
6 6 w 2 4.79 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. 503
7 7 w 2 4.77 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK! 498
8 8 w 2 4.68 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- 474
9 9 w 2 4.66 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 469
10 10 w 2 4.59 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. # 451
11 12 w 2 4.56 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- 443
12 11 w 2 4.56 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 443
Trójskok K
1 f 1 12.57 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U20 KP I B.D. #
2 f 1 12.56 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U20 MZ I B.D. 3
3 f 1 12.36 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP I B.D. #
4 f 1 12.04 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 1998 U20 PM I B.D. 2
5 f 1 12.03 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL I BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
6 f 1 11.98 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022
7 f 1 11.77 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP II
8 f 1 11.68 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP II
9 f 1 11.39 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D.
10 f 1 11.35 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
11 f 1 10.98 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U20 LD III
  f 1 NM LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U20 PM --
1 f 2 11.68 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP II
2 f 2 11.38 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U18 SL III
3 f 2 11.30 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III LDK!
4 f 2 11.26 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U18 KP III
5 f 2 11.20 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U18 PK III
6 f 2 11.15 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U18 PK III
7 f 2 11.07 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U18 ZP III
8 f 2 10.86 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III
9 f 2 10.80 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP III # LDK!
10 f 2 10.79 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój # 2001 U18 MA III #
11 f 2 10.36 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
12 f 2 10.26 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP IV #
13 f 2 9.76 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 2001 U18 KP --
14 f 2 9.51 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM --
15 f 2 9.36 BLIŹNIEWSKA Oliwia AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!
  f 2 NM BEMBNISTA Antonina UKS Wyspiański Szubin 2001 U18 KP --
Kula (3) K
1 f 1 16.08 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U18 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2023
2 f 1 14.70 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1
3 f 1 14.41 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U18 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1
4 f 1 13.66 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022
5 f 1 12.84 PIJANOWSKA Sylwia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/2697/15 2017 3
6 f 1 12.54 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
7 f 1 12.51 SITARSKA Adrianna TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U18 SL III
8 f 1 12.50 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U18 DS III B.D. 2 LDK!
9 f 1 11.80 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
10 f 1 11.76 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U18 ZP III
11 f 1 11.71 KOWALSKA Paulina MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III
12 f 1 11.54 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U18 PM III
13 f 1 11.50 KOWALISZYN Małgorzata GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL III
14 f 1 11.27 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III
15 f 1 10.96 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP IV GRABARCZYK Jozef B.D. # Z/1568/15 2023
1 1 w 1 12.00 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020 661
2 2 w 1 11.53 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ III 630
3 3 w 1 10.71 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP IV 576
4 4 w 1 10.30 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023 549
5 5 w 1 10.05 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV B.D. B.D. 533
6 6 w 1 9.84 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV B.D. 1 LDK! 519
7 8 w 1 9.25 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. # 480
8 7 w 1 9.25 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023 480
9 9 w 1 9.25 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 480
10 10 w 1 9.14 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL -- 473
11 11 w 1 7.47 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- 365
  w 1 NM NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023 0
Kula (4) K
1 f 1 16.19 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ M OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 15.04 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U20 MA I #
3 f 1 14.38 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2023 M
4 f 1 13.62 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 1998 U20 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2020 1
5 f 1 12.83 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ I
6 f 1 12.78 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!
7 f 1 12.59 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U20 MZ I
8 f 1 11.35 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III #
9 f 1 10.78 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD III
10 f 1 10.41 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III
11 f 1 10.34 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
12 f 1 9.32 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD IV
13 f 1 8.70 ZYCH Sylwia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1998 U20 WN --
1 1 w 1 10.97 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP III B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 593
2 2 w 1 10.21 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III B.D. # 543
3 3 w 1 9.51 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ IV # 497
4 4 w 1 9.42 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM IV B.D. 492
5 5 w 1 9.41 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD IV SKIBICKI Jarosław # 3 491
6 6 w 1 8.67 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP -- 443
7 7 w 1 8.64 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023 441
8 8 w 1 8.23 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2 414
  w 1 DNS SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023 0
5-bój K
1 f 1 4059 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
2 f 1 3694 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 f 1 3655 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -- B.D. #
4 f 1 3336 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM -- B.D.
5 f 1 3250 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
6 f 1 3197 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP --
7 f 1 3170 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ -- #
8 f 1 2760 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok 1998 U20 PD -- SKIBICKI Jarosław # 3
  f 1 DNF SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023
5-bój J MŁ K
1 f 1 3413 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa # 2000 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020
2 f 1 3341 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U18 MZ --
3 f 1 3108 DELUGA Jagoda AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D.
4 f 1 3020 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
5 f 1 2959 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. #
6 f 1 2901 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. # Z/5797/15 2023
7 f 1 2887 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
8 f 1 2812 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
9 f 1 2785 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --
10 f 1 2770 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U18 OP --
11 f 1 2731 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK!
12 f 1 2059 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2023
Chód 3 km K
1 1 s 1 14:04.35 KOWALSKA Agata KKL Rodło Kwidzyn 1998 U20 PM --
2 2 s 1 14:13.52 CETNARSKA Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 1998 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2022 1
3 3 s 1 14:32.69 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U20 PM --
4 4 s 1 14:34.89 RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 1998 U20 LB --
5 5 s 1 14:46.99 CHODECKA Nikola MKL Szczecin 1998 U20 ZP --
6 6 s 1 14:47.00 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 1999 U20 PM --
7 7 s 1 15:39.40 GŁOMB Sonia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1998 U20 SL --
8 8 s 1 15:49.32 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999 U20 KP --
9 9 s 1 15:56.78 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB --
10 10 s 1 15:59.68 KRUPKA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL -- #
11 11 s 1 16:29.69 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U20 LB --
1 1 s 2 14:21.97 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP --
2 2 s 2 14:37.61 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 2000 U18 PK --
3 3 s 2 14:47.91 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -- KULIG Marzena Z/2612/15 2022 2
4 4 s 2 15:35.98 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 2000 U18 MZ --
5 5 s 2 16:39.38 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
6 6 s 2 16:39.54 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023
7 7 s 2 19:05.78 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
8 8 s 2 19:08.00 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- B.D. BODZIAK Igor B.D. # 3 LDK!
9 9 s 2 19:52.66 BYKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS --
  s 2 DQ PLAK Luiza KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP --
60 m M
1 1 e 1 6.78 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 4 e 1 6.99 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- #
3 9 e 1 7.04 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 1998 U20 WN --
4 15 e 1 7.13 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U20 KP --
5 21 e 1 7.27 GIŻYŃSKI Adam MKS Durasan Płońsk 1998 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0161/15 2017 2
6 24 e 1 7.45 WIŚNIEWSKI Gracjan KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U20 WN --
7 25 e 1 7.50 GALUS Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA --
1 3 e 2 6.99 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP --
2 7 e 2 7.01 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP -- B.D. #
3 13 e 2 7.11 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP -- #
4 14 e 2 7.12 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP --
5 18 e 2 7.18 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL --
6 23 e 2 7.28 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
7 26 e 2 7.71 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U20 KP --
1 2 e 3 6.97 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
2 8 e 3 7.02 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 10 e 3 7.06 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
4 16 e 3 7.16 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS --
5 17 e 3 7.17 ZIELIŃSKI Bartosz GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # 1999 U20 WP -- MAĆKOWIAK Robert BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2021
6 22 e 3 7.28 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 1999 U20 LD --
7 27 e 3 7.76 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
1 5 e 4 7.01 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
2 6 e 4 7.01 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
3 11 e 4 7.06 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS --
4 12 e 4 7.08 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
5 19 e 4 7.24 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -- #
6 20 e 4 7.24 MICHAŁOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno # 1999 U20 WP --
1 2 e 5 7.12 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
2 4 e 5 7.17 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023
3 8 e 5 7.27 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
4 13 e 5 7.36 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/4584/15 2023 LDK!
5 14 e 5 7.37 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
6 15 e 5 7.38 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
7 21 e 5 7.47 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
1 1 e 6 7.03 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
2 5 e 6 7.19 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 2000 U18 KP --
3 7 e 6 7.24 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- #
4 11 e 6 7.32 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2023
5 12 e 6 7.35 WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 2000 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2018 3
6 19 e 6 7.43 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
7 20 e 6 7.43 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 2000 U18 PD --
8 22 e 6 7.54 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
1 3 e 7 7.15 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
2 6 e 7 7.19 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2023
3 9 e 7 7.28 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
4 10 e 7 7.31 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ --
5 15 e 7 7.38 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL -- #
6 17 e 7 7.38 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
7 18 e 7 7.39 KAKAKIS Nikodem MKS MOS Wrocław 2000 U18 DS -- LDK!
8 23 e 7 7.57 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. # 3 LDK!
1 f 1 6.79 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 f 1 6.93 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 f 1 6.95 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 f 1 6.98 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U20 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
5 f 1 7.01 CZYŻ Michał RLTL ZTE Radom # 1998 U20 MZ -- #
6 f 1 7.04 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP --
7 f 1 7.04 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP -- B.D. #
8 f 1 7.05 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
1 f 2 6.99 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK!
2 f 2 7.03 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
3 f 2 7.10 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U20 KP --
4 f 2 7.10 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP -- #
5 f 2 7.12 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U20 WP --
6 f 2 7.12 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 1998 U20 DS --
  f 2 DNS SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS --
  f 2 DNS PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 1998 U20 WN --
1 f 3 6.99 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U18 ZP -- #
2 f 3 7.07 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk # 2000 U18 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023
3 f 3 7.10 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U18 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
4 f 3 7.14 TARNOWSKI Michał UKS 19 Bojary Białystok 2001 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz # Z/1540/15 2018 3
5 f 3 7.15 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2023
6 f 3 7.19 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 2000 U18 KP --
7 f 3 7.22 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- B.D. # Z/4779/15 2023 II
8 f 3 7.36 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- #
1 f 4 7.22 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2023
2 f 4 7.24 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL -- #
3 f 4 7.26 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
4 f 4 7.29 KISZKA Tytus AZS-AWF Warszawa 2000 U18 MZ --
5 f 4 7.32 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/4584/15 2023 LDK!
6 f 4 7.37 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
7 f 4 7.40 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2000 U18 MA --
  f 4 DQ WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 2000 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2018 3
1 1 w 1 7.01 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ 879
2 2 w 1 7.30 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- 779
3 3 w 1 7.39 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 749
4 4 w 1 7.40 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- 745
5 5 w 1 7.42 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 739
1 6 w 2 7.48 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 719
2 7 w 2 7.50 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP -- 713
3 8 w 2 7.63 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -- 671
4 9 w 2 7.81 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U20 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 616
1 1 w 3 7.31 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 775
2 2 w 3 7.33 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 769
3 3 w 3 7.36 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018 759
4 4 w 3 7.50 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- 713
5 6 w 3 7.70 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM -- 650
1 5 w 4 7.62 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- 675
2 7 w 4 7.72 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 643
3 8 w 4 7.83 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023 610
4 9 w 4 7.83 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP -- 610
5 10 w 4 8.10 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 531
200 m M
1 3 e 1 22.08 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP II B.D. Z/0387/14 2022
2 5 e 1 22.24 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 6 e 1 22.40 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
4 9 e 1 23.05 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB III
5 13 e 1 23.81 DADOS Denis AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU IV B.D.
6 14 e 1 24.39 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
1 2 e 2 21.92 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
2 4 e 2 22.11 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II
3 11 e 2 23.20 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP III
4 12 e 2 23.31 PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U20 LD III
1 1 e 3 21.11 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 7 e 3 22.65 SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA II
3 8 e 3 23.01 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS III
4 10 e 3 23.17 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III B.D. 3
  e 3 DNF BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP --
1 1 e 4 22.37 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
2 15 e 4 23.70 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL IV #
3 19 e 4 23.88 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP IV KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!
4 23 e 4 24.13 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U18 MZ IV B.D.
1 2 e 5 22.48 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL II
2 11 e 5 23.41 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III
3 14 e 5 23.60 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ III MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał # , Z/2651/16 , 2022
4 17 e 5 23.72 SZYMKOWIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U18 WP IV
5 21 e 5 24.05 KORONA Patryk UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV
1 5 e 6 22.65 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
2 8 e 6 23.28 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ III KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
3 10 e 6 23.30 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U18 MZ III
4 12 e 6 23.54 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
5 26 e 6 25.30 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4028/15 2022 4
1 3 e 7 22.59 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
2 4 e 7 22.64 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL II LDK!
3 13 e 7 23.59 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD III #
4 16 e 7 23.71 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ IV
5 18 e 7 23.87 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U18 LD IV
6 22 e 7 24.12 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #
1 6 e 8 22.93 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2
2 7 e 8 23.19 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
3 9 e 8 23.29 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
4 20 e 8 23.95 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2022
5 24 e 8 24.49 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM -- LDK!
6 25 e 8 24.74 OSTROWSKI Michał MKS Truso Elbląg 2000 U18 WN --
1 f 1 21.20 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022
2 f 1 21.78 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U20 SL I B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
3 f 1 21.98 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II
4 f 1 22.09 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U20 WP II B.D. Z/0387/14 2022
5 f 1 22.28 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U20 SL II
6 f 1 22.46 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
1 f 2 22.65 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB II
2 f 2 22.97 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ III B.D. 3
3 f 2 23.23 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP III
  f 2 DNS PIETRZAK Kacper RKS Łódź 1999 U20 LD --
  f 2 DNS SAFULAK Kamil KS Sprinterzy.com Kraków # 1998 U20 MA --
  f 2 DQ ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
1 f 3 22.22 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U18 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M
2 f 3 22.35 JANIK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL II
3 f 3 22.51 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U18 SL II LDK!
4 f 3 22.86 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
5 f 3 22.99 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2
  f 3 DQ STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
1 f 4 23.03 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
2 f 4 23.43 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
3 f 4 23.52 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock # 2000 U18 MZ III
4 f 4 23.75 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA IV
  f 4 DNS JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
  f 4 DQ PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 2000 U18 MZ -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
300 m M
1 2 e 1 35.72 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- #
2 19 e 1 37.50 DENIS Maciej OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
3 21 e 1 37.61 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 2000 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5756/15 2018 4
4 23 e 1 37.81 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021
5 24 e 1 37.97 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 2001 U18 KP -- LDK!
1 8 e 2 36.14 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
2 14 e 2 36.76 BANDYSZEWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 2000 U18 WN --
3 22 e 2 37.69 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 2001 U18 PM --
4 28 e 2 38.57 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
5 29 e 2 39.02 SIEJAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U18 WP -- LDK!
1 1 e 3 35.56 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
2 3 e 3 35.76 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
3 10 e 3 36.45 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -- LDK!
4 27 e 3 38.55 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ --
5 34 e 3 39.43 KUBIAK Sebastian MKL Toruń # 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1940/15 2021
1 4 e 4 35.79 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
2 5 e 4 35.82 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
3 11 e 4 36.52 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -- B.D. #
4 20 e 4 37.52 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2023
5 30 e 4 39.06 MATUSZAK Sebastian LIUKS Kruszwica 2000 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1939/15 2017 4
1 6 e 5 36.10 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
2 12 e 5 36.65 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
3 16 e 5 36.83 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
4 33 e 5 39.42 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
5 36 e 5 41.83 SZAŁOWICZ Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2001 U18 KP -- B.D. BEZ LDK!
1 7 e 6 36.12 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 13 e 6 36.70 KORNOWSKI Marek OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- LDK!
3 26 e 6 38.21 LEWANDOWSKI Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U18 KP --
4 31 e 6 39.15 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- B.D. #
5 32 e 6 39.38 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ --
1 9 e 7 36.37 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 2000 U18 PM --
2 15 e 7 36.77 ŚLUSAREK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL --
3 17 e 7 36.99 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM -- LDK!
4 18 e 7 37.45 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U18 LD -- #
5 25 e 7 38.20 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP --
6 35 e 7 39.58 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
1 f 1 35.37 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
2 f 1 35.39 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U18 PM -- #
3 f 1 35.83 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
4 f 1 36.11 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2022 3
5 f 1 36.64 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U18 LB --
  f 1 DQ PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
1 f 2 35.75 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
2 f 2 35.94 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
3 f 2 36.23 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 2000 U18 PM --
4 f 2 36.78 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U18 DS -- LDK!
5 f 2 36.97 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź # 2000 U18 LD -- B.D. #
6 f 2 37.28 STOBIENIECKI Oskar MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U18 SL --
400 m M
1 1 e 1 47.95 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
2 19 e 1 51.22 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U20 WP III MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
3 20 e 1 51.42 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN III #
4 23 e 1 51.77 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U20 PM III
5 24 e 1 52.16 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
1 5 e 2 50.19 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD II B.D. #
2 7 e 2 50.34 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II B.D.
3 8 e 2 50.35 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
4 15 e 2 50.96 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U20 WP III
5 17 e 2 51.09 PRZYBOROWSKI Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester 3
1 3 e 3 49.15 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U20 PM II B.D. ADAMCZYK Dariusz
2 14 e 3 50.77 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U20 PM III
3 22 e 3 51.67 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 1999 U20 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
4 25 e 3 52.21 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 26 e 3 52.56 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2023
1 4 e 4 49.55 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II #
2 10 e 4 50.53 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III
3 11 e 4 50.55 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP III
4 27 e 4 52.66 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN III
5 28 e 4 52.84 JACEWICZ Błażej AZS Łódź 1999 U20 LD IV
1 2 e 5 49.15 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB II SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
2 6 e 5 50.23 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN II TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
3 13 e 5 50.67 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2022
4 21 e 5 51.55 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL III CIUK Marek Z/4339/15 2020 3
5 29 e 5 54.82 ADAMUS Patryk KS Wejher Wejherowo 1999 U20 PM -- BOGUSZ Igor # Z/0230/16 2017 4
1 9 e 6 50.46 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP II #
2 12 e 6 50.65 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III B.D. #
3 16 e 6 51.08 MALINOWSKI Patryk AZS Łódź 1999 U20 LD III
4 17 e 6 51.09 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/2380/16 2022
1 f 1 47.26 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U20 WP I BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2023
2 f 1 49.01 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U20 PM II B.D. ADAMCZYK Dariusz
3 f 1 49.33 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 1998 U20 MZ II #
4 f 1 50.49 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN II TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
  f 1 DNS MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD -- B.D. #
  f 1 DQ WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021
1 f 2 49.81 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
2 f 2 50.20 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II B.D.
3 f 2 50.45 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II B.D. #
4 f 2 51.64 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP III
  f 2 DNS KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS --
  f 2 DQ BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U20 OP -- #
600 m M
1 12 e 1 1:26.52 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
2 14 e 1 1:27.07 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- B.D.
3 15 e 1 1:27.50 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
4 17 e 1 1:27.92 GAWRYSZCZAK Daniel AZS Łódź 2001 U18 LD -- SADACH Aneta 4 LDK!
5 25 e 1 1:31.64 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2001 U18 PM -- LDK!
1 3 e 2 1:23.30 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
2 10 e 2 1:26.34 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- #
3 11 e 2 1:26.37 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
4 20 e 2 1:28.48 POZORSKI Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP --
5 24 e 2 1:31.26 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM --
6 28 e 2 1:34.81 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
1 6 e 3 1:25.44 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN -- LDK!
2 8 e 3 1:25.89 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
3 19 e 3 1:28.43 CZUJKO Tymoteusz LKS Zorza Gdynia # 2000 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2665/16 2019
4 21 e 3 1:29.33 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM --
5 27 e 3 1:32.51 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
1 1 e 4 1:22.80 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
2 2 e 4 1:23.10 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP -- B.D. 2
3 4 e 4 1:24.13 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
4 13 e 4 1:26.96 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- SIEROCKI Michał # Z/6046/15 2023 3
5 18 e 4 1:28.42 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2052/15 2023
6 23 e 4 1:30.94 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
1 5 e 5 1:24.49 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP -- JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
2 7 e 5 1:25.50 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
3 9 e 5 1:25.94 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
4 16 e 5 1:27.66 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 2000 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 4
5 22 e 5 1:29.36 GAJECKI Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U18 SL --
6 26 e 5 1:32.08 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek 3 LDK!
1 f 1 1:22.76 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP -- JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK!
2 f 1 1:23.05 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023
3 f 1 1:23.18 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2023 2
4 f 1 1:23.28 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
5 f 1 1:23.61 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U18 WP -- B.D. 2
6 f 1 1:25.04 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN -- LDK!
7 f 1 1:25.73 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U18 SL --
8 f 1 1:25.79 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023
1 f 2 1:25.15 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U18 SL -- B.D.
2 f 2 1:26.19 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U18 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018
3 f 2 1:26.31 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
4 f 2 1:26.62 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 2000 U18 LU -- SIEROCKI Michał # Z/6046/15 2023 3
5 f 2 1:26.70 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
6 f 2 1:26.77 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK --
7 f 2 1:27.08 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- #
8 f 2 1:27.10 ORŁOWSKI Hubert UKS Skompensis Skępe 2000 U18 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/6152/15 2017 4
800 m M
1 3 e 1 1:56.70 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP II
2 7 e 1 1:57.92 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ III
3 9 e 1 1:58.57 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM III
4 11 e 1 1:59.16 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III
5 16 e 1 2:02.12 DĄBROWICZ Szymon LUKS Start Nakło # 1998 U20 KP IV B.D.
6 21 e 1 2:06.30 SZREDER Dawid KUKS Remus Kościerzyna 1998 U20 PM IV
1 4 e 2 1:56.93 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
2 8 e 2 1:58.13 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U20 MZ III B.D. #
3 13 e 2 2:00.42 KAJDAS Adam UKS Filipides Teresin 1999 U20 MZ III LDK!
4 17 e 2 2:02.27 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV B.D. 3
5 19 e 2 2:03.62 FUCHS Maksymilian MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL IV
1 1 e 3 1:55.34 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2023 1
2 2 e 3 1:56.07 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U20 WN II
3 12 e 3 2:00.10 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS III B.D. WOSIEK Jacek # , Z/3276/15 , 2023
4 15 e 3 2:01.23 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U20 SL III LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
5 20 e 3 2:04.44 SETLA Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U20 OP IV #
6 22 e 3 2:12.87 STEC Tomasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 1998 U20 KP -- MAŁKOWSKI Paweł Z/2520/15 2017 BEZ
1 5 e 4 1:57.22 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
2 6 e 4 1:57.78 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU III KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
3 10 e 4 1:58.64 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2023
4 14 e 4 2:00.99 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ III B.D. Z/0164/15 2023
5 18 e 4 2:02.85 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U20 SL IV #
1 f 1 1:51.33 KOZŁOWSKI Patryk RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2023 M
2 f 1 1:51.83 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 U20 KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
3 f 1 1:52.39 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2023 1
4 f 1 1:53.55 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP II
5 f 1 1:54.45 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 U20 LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0705/16 2023
6 f 1 1:55.07 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 1998 U20 WN II
7 f 1 1:55.32 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U20 MZ II B.D. #
8 f 1 1:55.73 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ II
1000 m M
1 1 s 1 2:31.75 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/2581/15 2023 1
2 2 s 1 2:34.64 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2023
3 3 s 1 2:34.85 PRZYDZIAŁ Jakub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2667/15 2023
4 4 s 1 2:36.40 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- B.D. # 3 LDK!
5 5 s 1 2:36.51 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U18 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
6 6 s 1 2:36.64 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2
7 7 s 1 2:38.05 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
8 8 s 1 2:38.57 KOŁECKI Adrian MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
9 9 s 1 2:38.77 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2023 3
10 10 s 1 2:40.43 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz 2000 U18 MA --
11 11 s 1 2:40.61 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- #
12 13 s 1 2:41.80 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań # 2000 U18 WP -- #
13 16 s 1 2:43.00 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U18 PM --
1 12 s 2 2:41.46 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
2 14 s 2 2:41.83 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 2000 U18 DS -- #
3 15 s 2 2:42.76 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2023
4 17 s 2 2:43.13 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -- #
5 18 s 2 2:43.18 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U18 MZ --
6 19 s 2 2:43.78 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U18 PM --
7 20 s 2 2:46.84 CIŻYŃSKI Błażej BKS Bydgoszcz # 2000 U18 KP -- B.D.
8 21 s 2 2:47.96 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
9 22 s 2 2:51.69 KNAPKIEWICZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP --
10 23 s 2 2:52.50 WIRKUS Kacper UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1861/15 2020 BEZ
11 24 s 2 2:55.32 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
12 25 s 2 3:02.56 KOWALCZYK Szymon LUKS Start Nakło 2001 U18 KP --
1 1 w 1 2:50.16 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP -- 764
2 2 w 1 2:55.45 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0328/14 2021 BEZ 710
3 3 w 1 2:55.90 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1999 U20 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0415/15 2019 3 705
4 4 w 1 2:57.26 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1 691
5 5 w 1 2:58.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023 680
6 6 w 1 3:10.82 KOSTRZEWSKI Bogdan UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- 562
7 7 w 1 3:11.17 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 559
8 8 w 1 3:27.95 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -- 417
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS -- 0
1 1 w 2 2:58.90 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 675
2 2 w 2 2:59.91 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- 665
3 3 w 2 3:04.81 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM -- 618
4 4 w 2 3:06.58 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- 601
5 5 w 2 3:07.46 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 593
6 6 w 2 3:07.77 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023 590
7 7 w 2 3:07.94 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018 589
8 8 w 2 3:08.31 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP -- 585
9 9 w 2 3:09.31 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 576
10 10 w 2 3:23.57 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 452
1500 m M
1 1 s 1 3:58.98 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2022 2
2 2 s 1 4:00.40 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2023
3 3 s 1 4:03.10 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U20 MZ III BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
4 4 s 1 4:06.08 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III #
5 5 s 1 4:06.97 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 1998 U20 KP III
6 6 s 1 4:07.37 ZIELONKA Jan LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD III B.D. Z/2663/16 2022
7 7 s 1 4:07.84 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD III #
8 9 s 1 4:11.18 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U20 OP III B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
9 10 s 1 4:13.28 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA IV MIREK Wacław Z/0196/16 2021
1 8 s 2 4:08.89 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
2 11 s 2 4:13.73 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U20 DS IV B.D. 3
3 12 s 2 4:14.79 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA IV B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
4 13 s 2 4:14.88 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 1999 U20 MA IV
5 14 s 2 4:15.75 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2023 3
6 15 s 2 4:15.84 DĄBROWSKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ IV LDK!
7 16 s 2 4:17.40 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U20 MZ IV B.D. 3
8 17 s 2 4:23.29 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- WOSIEK Jacek Z/0357/15 2023
3000 m M
1 1 s 1 8:31.55 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II JARCZOK Miłosz # Z/0361/15 2023 1
2 2 s 1 8:32.83 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2020
3 3 s 1 8:38.78 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
4 4 s 1 8:50.94 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
5 5 s 1 9:03.91 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. # Z/0201/15 2023
6 6 s 1 9:17.93 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD IV
7 7 s 1 9:20.92 BIAŁĘCKI Adam MKS Durasan Płońsk 1999 U20 MZ IV ADAMSKI Robert Z/0165/15 2018 3
  s 1 DNF LOTKOWSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1999 U20 PD --
2000 m M
1 1 s 1 5:37.71 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy # 2000 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/1155/15 2020 2
2 2 s 1 5:38.67 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U18 MZ -- B.D. # Z/4260/15 2023 2
3 3 s 1 5:39.78 BUKSA Mateusz MKS Rabka-Zdrój 2000 U18 MA --
4 4 s 1 5:43.38 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD --
5 5 s 1 5:47.76 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U18 PM -- JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2
6 6 s 1 5:49.97 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/1875/15 2021 3
7 7 s 1 5:50.42 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD -- B.D.
8 9 s 1 5:55.33 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3
9 11 s 1 5:56.97 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz 1 LDK!
10 13 s 1 5:57.26 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U18 MZ --
11 14 s 1 5:57.80 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2000 U18 PD --
1 10 s 2 5:55.42 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 2000 U18 MA -- LDK!
2 12 s 2 5:57.03 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 16 s 2 6:00.13 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP --
4 17 s 2 6:00.30 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
5 18 s 2 6:00.37 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 2000 U18 KP --
6 19 s 2 6:01.68 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U18 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2023 3
7 20 s 2 6:01.88 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2023 BEZ LDK!
8 22 s 2 6:05.56 OSET Piotr RKS Łódź 2001 U18 LD --
9 23 s 2 6:06.73 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 2001 U18 KP -- LDK!
1 8 s 3 5:51.60 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 2000 U18 PK -- B.D.
2 15 s 3 5:58.58 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2023
3 21 s 3 6:02.61 KOWALINA Jan MMKS Gdańsk 2001 U18 PM -- LDK!
4 24 s 3 6:09.14 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U18 SL --
5 25 s 3 6:11.57 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 2000 U18 WP --
6 26 s 3 6:12.41 HASIURA Antoni RKS Łódź # 2001 U18 LD --
7 27 s 3 6:13.52 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
8 28 s 3 6:14.36 GAD Kewin SSR Olimp Strawczyn 2000 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1751/15 2017 4
9 29 s 3 6:23.42 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
10 30 s 3 6:26.77 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 7.98 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
2 5 e 1 8.29 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
3 9 e 1 8.44 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD --
4 11 e 1 8.47 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
5 14 e 1 8.69 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- B.D.
6 16 e 1 8.73 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
7 17 e 1 8.73 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
1 4 e 2 8.21 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 6 e 2 8.36 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- #
3 8 e 2 8.43 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
4 12 e 2 8.52 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #
5 13 e 2 8.60 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
6 18 e 2 8.96 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --
7 20 e 2 9.15 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
1 2 e 3 8.16 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
2 3 e 3 8.21 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -- B.D. #
3 7 e 3 8.39 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP --
4 10 e 3 8.45 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- B.D. #
5 15 e 3 8.71 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
6 19 e 3 9.02 SMOLIŃSKI Bartosz UKS Wyspiański Szubin 2000 U18 KP --
7 21 e 3 9.23 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
1 f 1 7.90 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2023 LDK!
2 f 1 8.12 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U18 LD --
3 f 1 8.15 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -- B.D. #
4 f 1 8.23 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- #
5 f 1 8.27 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz B.D. # Z/3705/15 2021
6 f 1 8.27 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 2000 U18 ZP --
  f 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom # 2000 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
  f 1 DQ FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
1 f 2 8.32 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD -- B.D. #
2 f 2 8.35 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U18 PD --
3 f 2 8.42 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #
3 f 2 8.42 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2
5 f 2 8.55 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 2000 U18 MA --
6 f 2 8.58 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U18 WN -- B.D.
7 f 2 8.67 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U18 LD --
8 f 2 8.70 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
1 1 w 1 8.26 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U18 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018 917
2 2 w 1 8.34 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021 898
3 3 w 1 8.61 NOWICKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2000 U18 MZ -- 834
4 4 w 1 8.65 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2022 2 825
5 5 w 1 8.71 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U18 DS -- 811
1 6 w 2 9.04 WENTA Paweł KS Wejher Wejherowo 2000 U18 PM -- 737
2 7 w 2 9.15 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023 713
3 8 w 2 9.28 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP -- 685
4 9 w 2 9.35 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 671
5 10 w 2 9.46 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 648
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.93 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U20 ZP -- B.D. M
2 3 e 1 8.13 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 6 e 1 8.22 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U20 SL -- B.D. Z/0680/14 2019 1
4 8 e 1 8.35 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U20 LB --
5 9 e 1 8.44 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2023 1
6 12 e 1 8.93 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 1999 U20 LD -- #
1 2 e 2 8.08 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U20 PD --
2 4 e 2 8.19 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -- SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2023
3 5 e 2 8.19 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U20 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0025/14 , 2022
4 7 e 2 8.31 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U20 WP -- B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023
5 10 e 2 8.47 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2