Wałbrzych 28.01.2017 Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska U16 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.10 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | -- | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 8.13 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | e | 1 | 8.28 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | |||||||
4 | 4 | e | 1 | 8.31 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | e | 1 | 8.40 | NAJWER Julia | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
6 | 29 | e | 1 | 9.13 | MIERZWA Alicja | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
1 | 9 | e | 2 | 8.74 | KISIEL Wiktoria | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
2 | 11 | e | 2 | 8.78 | GROMCZYŃSKA Martyna | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 13 | e | 2 | 8.88 | MAŁANIAK Marta | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 4 | LDK! | |||||||
4 | 15 | e | 2 | 8.90 | KATA Emilia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 17 | e | 2 | 8.93 | TOMALIK Kinga | ULKS Muflon Bielawa | 2002 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | 4 | LDK! | |||||||
6 | 25 | e | 2 | 9.08 | TOMALIK Nikola | ULKS Muflon Bielawa | 2002 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | 4 | LDK! | |||||||
1 | 8 | e | 3 | 8.64 | BARYŁA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 12 | e | 3 | 8.79 | LEŚNIEWSKA Weronika | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 20 | e | 3 | 8.95 | NOWAK Zuzanna | WKS Śląsk Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
4 | 22 | e | 3 | 8.98 | MITER Martyna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | 5 | LDK! | |||||||
5 | 24 | e | 3 | 9.01 | BĘBACZ Justyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
6 | 30 | e | 3 | 9.14 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | |||||||
1 | 7 | e | 4 | 8.61 | BIELAK Weronika | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
2 | 19 | e | 4 | 8.94 | MAKUCH Maria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | MAKUCH Beata | 4 | LDK! | |||||||
3 | 26 | e | 4 | 9.08 | SZPONARSKA Dominika | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 33 | e | 4 | 9.23 | FLIS Sandra | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz # | 4 | LDK! | |||||||
5 | 34 | e | 4 | 9.60 | BARAN Maja | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 35 | e | 4 | 9.63 | ZIELENIECKA Izabela | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 16 | e | 5 | 8.91 | JARIKRE Jessica | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
2 | 18 | e | 5 | 8.93 | POGORZAŁA Katarzyna | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 21 | e | 5 | 8.96 | SARZYŃSKA Ewa | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
4 | 23 | e | 5 | 9.00 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 27 | e | 5 | 9.12 | SOBCZAK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 6 | e | 6 | 8.51 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 10 | e | 6 | 8.78 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | |||||||
3 | 14 | e | 6 | 8.90 | CISZAK Emilia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
4 | 36 | e | 6 | 9.73 | KOSIKOWSKA-KOSMALA Barbara | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 37 | e | 6 | 9.84 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | |||||||
6 | 38 | e | 6 | 10.35 | DELINOWSKA Ewa | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 28 | e | 7 | 9.13 | SANDAK Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 31 | e | 7 | 9.15 | PIEKARCZYK Patrycja | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
3 | 32 | e | 7 | 9.18 | KOZAK Maja | WLKS Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
1 | f | 1 | 8.71 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 8.76 | BARYŁA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 8.80 | KISIEL Wiktoria | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.85 | LEŚNIEWSKA Weronika | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 8.07 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 8.20 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | -- | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 8.23 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 8.28 | NAJWER Julia | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 8.32 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.10 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | V | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 48.40 | KÖSTER Nicole | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | V | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 48.40 | PUZIO Dorota | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | V | BENKOWSKI Henryk B.D. | Z/0251/17 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 50.40 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 52.80 | MISZCZYSZYN Ines | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 1 | 53.60 | TOMALIK Nikola | ULKS Muflon Bielawa | 2002 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | 4 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 47.20 | MAŁANIAK Marta | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | V | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 2 | 50.10 | COURNUAUD DE CAUNAUD Agata | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.80 | MYCEK Anita | LZS KL Kotwica Brzeg # | 2003 | U16 | OP | -- | MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman | , Z/0436/17 | , 2021 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 52.20 | GROMCZYŃSKA Martyna | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 54.20 | SZOSTAK Dżesika | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 55.20 | KOSIKOWSKA-KOSMALA Barbara | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 46.40 | POLEROWICZ Ada | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 3 | 51.70 | JARIKRE Jessica | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 52.60 | GUŁA Wiktoria | SSMKS Parasol Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 53.90 | SARZYŃSKA Ewa | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 55.40 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 56.70 | DĄBROWSKA Kamila | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 4 | 53.10 | BRZUCHALSKA Zuzanna | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 54.10 | ZAWER Natalia | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 55.40 | STRZELCZYK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 57.30 | ROGOWSKA Wiktoria | UKS Orlica Domaniów | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Mateusz | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | s | 4 | 57.30 | PIEKARCZYK Patrycja | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 59.90 | SIONEK Urszula | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | MAKUCH Beata | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 5 | 50.70 | TOMALIK Kinga | ULKS Muflon Bielawa | 2002 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 5 | 52.40 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 5 | 53.40 | DROŻDŻ Anna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 54.60 | KANIKOWSKA Weronika | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:49.10 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U16 | DS | V | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ||||||||
2 | s | 1 | 1:51.70 | KÖNIGSMAN Edyta | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek BIALIC Marek | 4 | LDK! | ||||||||
3 | s | 1 | 1:55.70 | ROGULA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # | 4 | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 1:56.00 | CABAN Martyna | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek SZOMBURG Tomasz # | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 2:01.40 | MARCINIAK Kamila | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:08.40 | SALAMAGA Malwina | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
7 | s | 1 | 2:10.10 | BENKOWSKA Hanna | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk B.D. # | Z/0104/15 | 2024 | ||||||||
1 | s | 2 | 1:57.40 | BOREK Ines | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:00.30 | WOŹNIAK Żaneta | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 2:01.20 | GDOWSKA Gabriela | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:01.70 | WOJNOWSKA Patrycja | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:02.40 | KOWALSKA Agata | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0248/17 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | s | 2 | 2:33.50 | TOMKÓW Joanna | UKS Sokół Żmigród | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:52.30 | BIELAK Weronika | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:53.00 | MULARCZYK Julia | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:02.40 | WIDULIŃSKA Wiktoria | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 3 | 2:02.70 | MOŻDZEŃ Martyna | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:08.80 | KUTEK Maja | GKS Start Długołęka # | 2003 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/2188/17 | 2022 | 4 | |||||||
6 | s | 3 | 2:15.90 | LEWICKA Kinga | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 4 | 1:52.70 | ŚLEMP Julia | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 2:02.10 | WOJTAK Adriana | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 4 | 2:02.50 | PIELECH Amelia | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 4 | 2:10.40 | KOWALIŃSKA Kinga | UKS Sokół Żmigród | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:14.40 | BABISZEWSKA Weronika | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:18.80 | KOZAK Maja | WLKS Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 1:58.70 | MICHAŁEK Klaudia | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 1:59.00 | DRZYMAŁA Weronika | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 2:15.00 | ADAMISZYN Patrycja | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.30 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | e | 1 | 10.41 | BARTNICKA Kaja | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | e | 1 | 10.84 | KATA Emilia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 6 | e | 1 | 11.07 | BĘBACZ Justyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 7 | e | 1 | 11.41 | SOBCZAK Zuzanna | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 4 | e | 2 | 11.00 | TOWENEK Malwina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 5 | e | 2 | 11.05 | ŻEBRACKA Milena | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 3 | LDK! | |||||||
3 | 8 | e | 2 | 11.43 | NOWAK Karolina | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
4 | 9 | e | 2 | 12.08 | CISZAK Emilia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 10 | e | 2 | 12.54 | SIONEK Urszula | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | MAKUCH Beata | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 11 | e | 2 | 12.68 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 10.32 | TOWENEK Malwina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 10.38 | TYLAK Martyna | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław # | 3 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 10.68 | BARTNICKA Kaja | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.90 | KATA Emilia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 11.13 | BĘBACZ Justyna | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.43 | ŻEBRACKA Milena | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 3 | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 11.39 | NOWAK Karolina | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 11.51 | CISZAK Emilia | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 12.30 | SIONEK Urszula | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | MAKUCH Beata | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | f | 2 | 12.68 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.55 | ZAWER Natalia | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.45 | TOWENEK Malwina | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.30 | ROZENFELD Urszula | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 6 | f | 1 | 1.30 | SZELIGA Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | Z/3772/16 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
4 | 7 | f | 1 | 1.30 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | |||||||
6 | 5 | f | 1 | 1.30 | ŚLUSAREK Jagoda | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 4 | LDK! | |||||||
7 | 8 | f | 1 | 1.25 | ZBĘK Karolina | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
8 | 10 | f | 1 | 1.25 | WIONCZEK Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
8 | 4 | f | 1 | 1.30 | BYCZKOWSKA Karolina | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
10 | 9 | f | 1 | 1.25 | HAWRYSZKO Katarzyna | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
11 | 12 | f | 1 | 1.20 | MYCEK Anita | LZS KL Kotwica Brzeg # | 2003 | U16 | OP | -- | MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman | , Z/0436/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
12 | 11 | f | 1 | 1.20 | SYSAK Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
13 | 13 | f | 1 | 1.15 | OSSOWSKA Natalia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.83 | BARYŁA Martyna | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 4.70 | WIONCZEK Katarzyna | WKS Śląsk Wrocław | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.69 | KISIEL Wiktoria | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 4.66 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | V | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław # | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 4.65 | JĘDREJKO Gloria | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | V | GIERCZYK Estera | 3 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 4.52 | OŻGA Weronika | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | V | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 4.50 | LEŚNIEWSKA Weronika | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | V | WOSIEK Jacek # | 4 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 4.40 | SZOSTAK Dżesika | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.34 | NOWAK Karolina | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 4.30 | MIERZWA Alicja | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.30 | ROZENFELD Urszula | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
12 | f | 1 | 4.26 | POGORZAŁA Katarzyna | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.23 | TYCZYŃSKA Sandra | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.22 | MURDZA Aleksandra | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 4.09 | MAKUCH Maria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | MAKUCH Beata | 4 | LDK! | ||||||||
16 | f | 1 | 3.87 | SALAMAGA Malwina | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
17 | f | 1 | 3.85 | ZIELENIECKA Izabela | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
18 | f | 1 | 3.84 | SZAFRAN Wiktoria | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | STOLARCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0730/18 | 2024 | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.47 | TOMCZYK Wiktoria | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz | 4 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 9.80 | ŻYGADŁO Nikola | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.61 | OSTROMECKA Natalia | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.60 | BUJAK Justyna | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.45 | FRYZKOWSKA Klaudia | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.12 | MICHALUK Julia | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.07 | KIERZKOWSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | V | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.66 | BARAN Maja | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 8.47 | SZELIGA Sandra | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | Z/3772/16 | 2021 | 3 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 8.47 | ODUCHOWSKA Oliwia | MKS Szerszeń Bogatynia | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.38 | RADAWIEC Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | KUBALA Łukasz # | 1 | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 8.30 | BYRA Agata | LKS Górnik Wałbrzych | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | 4 | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 8.28 | GRZEGOROWSKA Anna | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 8.09 | SZAJEK Wiktoria | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 8.02 | LEPA Roksana | LKS Polkowice | 2003 | U16 | DS | -- | PIERZCHAŁA Władysław # | Z/0443/17 | 2021 | 3 | |||||||
16 | f | 1 | 7.98 | MILEWSKA Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
17 | f | 1 | 7.91 | MICHALKIEWICZ Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
18 | f | 1 | 7.58 | SŁOMIŃSKA Kaja | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
19 | f | 1 | 7.58 | OSSOWSKA Natalia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
20 | f | 1 | 7.28 | SANDAK Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | ||||||||
21 | f | 1 | 7.15 | JACHIMEK Wiktoria | LKS Polkowice | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 7.09 | CYSEWSKA Julia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
23 | f | 1 | 6.98 | DĄBROWSKA Weronika | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
24 | f | 1 | 6.96 | CIEPLUCH Wiktoria | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
25 | f | 1 | 6.94 | STREFANSKA Martyna | GKS Start Długołęka | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
26 | f | 1 | 6.92 | SIKORA Iga | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
f | 1 | NM | JUNG Patrycja | LKS Górnik Wałbrzych # | 2003 | U16 | DS | -- | ULIASZ Małgorzata # | BEZ | LDK! | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | e | 1 | 7.76 | STAŚKIEWICZ Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | 5 | LDK! | |||||||
2 | 6 | e | 1 | 7.80 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 8 | e | 1 | 7.89 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 13 | e | 1 | 8.08 | GRĄBCZEWSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
5 | 14 | e | 1 | 8.11 | JELONEK Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
6 | 23 | e | 1 | 8.28 | GRUSZECKI Kornel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | 5 | LDK! | |||||||
1 | 10 | e | 2 | 7.96 | HERMAN Maciej | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
2 | 12 | e | 2 | 8.08 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 18 | e | 2 | 8.23 | PAJDOWSKI Igor | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 22 | e | 2 | 8.26 | SZMIT Marcin | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 25 | e | 2 | 8.35 | SZPROCH Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
6 | 29 | e | 2 | 8.47 | KORUS Szymon | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 9 | e | 3 | 7.94 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | |||||
2 | 11 | e | 3 | 7.98 | SIBOROWSKI Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 20 | e | 3 | 8.24 | KĄCKI Dominik | WKS Śląsk Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
4 | 28 | e | 3 | 8.46 | DZIDO Kacper | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 30 | e | 3 | 8.48 | BANACH Maciej | MULKS Olimpia Świdnica | 2002 | U16 | DS | -- | TEODOSIADIS Micios | |||||||||
6 | 35 | e | 3 | 8.84 | MOŻDŻEŃ Karol | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 4 | 7.57 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 2 | e | 4 | 7.63 | KONDERLA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | -- | WÓJCIAK Tomasz # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | e | 4 | 7.71 | RYBA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | , Z/2083/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 27 | e | 4 | 8.39 | ZAJĄC Jakub | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
5 | 32 | e | 4 | 8.60 | RYNDAK Antoni | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
6 | 36 | e | 4 | 8.94 | JÓZEŃKÓW Andrzej | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 5 | e | 5 | 7.79 | SAPIEJA Przemysław | UKS Sprint Legnica | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
2 | 7 | e | 5 | 7.83 | KARCH Oskar | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 19 | e | 5 | 8.23 | JAGUSZEWSKI Rafał | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 24 | e | 5 | 8.30 | OKRASZEWSKI Piotr | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 33 | e | 5 | 8.63 | CZARNY Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 37 | e | 5 | 10.78 | KONICKI Oskar | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 26 | e | 6 | 8.36 | UZAREK Aleksander | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # | , Z/2749/17 | , 2022 | 4 | LDK! | |||||
2 | 31 | e | 6 | 8.50 | LENARTOWICZ Kamil | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 34 | e | 6 | 8.76 | RADOMSKI Błażej | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar | LDK! | ||||||||
1 | 15 | e | 7 | 8.11 | KUREK Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2003 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
2 | 16 | e | 7 | 8.13 | SADKOWSKI Kornel | MLKS Polonia Środa Śląska | 2002 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
3 | 17 | e | 7 | 8.20 | OLSZAŃSKI Kacper | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 21 | e | 7 | 8.26 | RODE Dawid | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 7.67 | KARCH Oskar | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.86 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 7.98 | SIBOROWSKI Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.07 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 8.09 | HERMAN Maciej | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.55 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | ||||||||
2 | f | 2 | 7.71 | KONDERLA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2002 | U16 | DS | -- | WÓJCIAK Tomasz # | 4 | LDK! | ||||||||
3 | f | 2 | 7.84 | SAPIEJA Przemysław | UKS Sprint Legnica | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.86 | STAŚKIEWICZ Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | 5 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 7.88 | RADOMYSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 8.15 | RYBA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | , Z/2083/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.40 | GRUZD Wiktor | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # | 2 | LDK! | ||||||||
2 | s | 1 | 43.90 | JASTRZĘBSKI Dawid | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.00 | KAŁWIŃSKI Dawid | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/0254/17 | 2022 | 2 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 45.20 | WISZNIOWSKI Mateusz | MKS MOS Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek B.D. # | LDK! | |||||||||
5 | s | 1 | 45.30 | KAHLA Marcin | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela | 4 | LDK! | ||||||||
6 | s | 1 | 48.90 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | |||||||
1 | s | 2 | 45.00 | TAS Mateusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 47.00 | HERMAN Maciej | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.20 | SZMIT Marcin | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 47.20 | BURDZY Wiktor | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 2 | 48.10 | OLEJNIK Szymon | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 2 | 49.20 | SZPROCH Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 45.20 | KARCH Oskar | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 45.80 | JARZĘBECKI Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna # | 3 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 47.10 | DZIDO Kacper | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 47.20 | NOWAK Noel | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 3 | 48.40 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
6 | s | 3 | 49.60 | LENARTOWICZ Kamil | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 46.60 | ZDUNEK Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | MALCZEWSKI Jacek | Z/0256/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 46.70 | WÓJCIK Denis | MKS Szerszeń Bogatynia | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 48.40 | SŁODOWY Bartosz | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 4 | 50.10 | KUŁAKOWSKI Dominik | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 4 | 50.40 | JÓZEŃKÓW Andrzej | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 51.90 | RYNDAK Antoni | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 47.20 | RADOMSKI Błażej | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar | LDK! | |||||||||
2 | s | 5 | 48.00 | CIERACH Jakub | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 49.80 | ZAJĄC Jakub | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 5 | 51.40 | GRĄBCZEWSKI Mateusz | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 5 | 53.00 | MOŻDŻEŃ Karol | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 54.90 | BŁAŻEJOWSKI Paweł | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 64.70 | KONICKI Oskar | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:52.50 | PYTEL Michał | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | V | JANECZEK Jarosław | Z/1105/15 | 2021 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 2:59.30 | KULIK Robert | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | V | CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # | , Z/0488/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 3:00.60 | LEONOWICZ Jakub | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:02.90 | ZIELIŃSKI Szymon | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:10.40 | BRODALA Szymon | UKS Sokół Żmigród | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:14.20 | BIEŃKOWSKI Marek | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | SZYMAŃSKI Tomasz # | BEZ | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | KAŁWIŃSKI Dawid | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | SZAŁEK Andrzej # | Z/0254/17 | 2022 | 2 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 3:06.30 | BAGŁAJ Jakub | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 2 | 3:20.80 | SZCZECH Kacper | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:21.40 | RYMUT Konrad | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 3:22.90 | POLAK Bartosz | KL Ziemia Kłodzka | 2003 | U16 | DS | -- | WOŚ Michał | Z/0399/17 | 2022 | ||||||||
5 | s | 2 | 3:36.80 | PNIACZEK Wojciech | MKS MOS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | s | 2 | 3:44.80 | BONNA Daniel | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz # | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 3:21.80 | GRASZA Wojciech | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 3 | 3:23.70 | KOCOT Marceli | MKS Piast Lwówek Śląski # | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 3 | 3:23.90 | KOCHLEWSKI Wiktor | MKS Piast Lwówek Śląski | 2003 | U16 | DS | -- | BIALIC Katarzyna | 5 | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 3:34.60 | LACHOWSKI Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 3 | 3:35.80 | DRUŻGA Miłosz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | s | 3 | 3:43.90 | WIERZBICKI Patryk | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 3 | 3:45.30 | ŚNIEŻKO Jakub | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.05 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | e | 1 | 10.09 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
3 | 3 | e | 1 | 10.16 | OLSZAŃSKI Kacper | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | e | 1 | 10.29 | OKRASZEWSKI Piotr | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
5 | 9 | e | 1 | 12.75 | KORUS Szymon | WLKS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
1 | 5 | e | 2 | 10.69 | HORODECKI Arkadiusz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 6 | e | 2 | 10.80 | OLEJNIK Szymon | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 7 | e | 2 | 11.43 | CZARNY Jakub | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 8 | e | 2 | 12.28 | KOŁBUC Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | LDK! | ||||||||
5 | 10 | e | 2 | 13.97 | NOWAK Mikołaj | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | 5 | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 9.47 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 10.12 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 10.15 | OLSZAŃSKI Kacper | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 10.70 | OLEJNIK Szymon | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.38 | HORODECKI Arkadiusz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 12.58 | OKRASZEWSKI Piotr | MKS MOS Wrocław | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | HORODECKI Arkadiusz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | V | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.60 | MAZUR Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.55 | BIADAŁA Marek | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | GURDZIEL Korneliusz | MKS Osa Zgorzelec | 2003 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.50 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.45 | GÓRAK Wojciech | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | ||||||||||
6 | 7 | f | 1 | 1.45 | KOŁBUC Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | LDK! | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.45 | SZYDŁOWSKI Kacper | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
9 | 10 | f | 1 | 1.35 | SIBOROWSKI Jakub | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.35 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.73 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | V | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 5.66 | JAKUBIK Aleksander | UKS Sokół Żmigród | 2003 | U16 | DS | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.65 | WAWRZYNIAK Sebastian | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | V | BENKOWSKI Henryk | Z/0178/16 | 2024 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 5.59 | WIECZOREK Miłosz | MLKS Echo Twardogóra | 2003 | U16 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł | , Z/0854/17 | , 2021 | 2 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 5.56 | JELONEK Maciej | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.28 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U16 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 5.19 | SADKOWSKI Kornel | MLKS Polonia Środa Śląska | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.12 | ANDRZEJCZAK Jarosław | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # | , Z/0452/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 4.95 | JĘDRZEJCZYK Tomasz | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | WOCHNA Robert | Z/1037/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 4.86 | JAGUSZEWSKI Rafał | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian # | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 4.84 | RYBA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # | , Z/2083/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.82 | STAŚKIEWICZ Szymon | MKS Osa Zgorzelec | 2002 | U16 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian | 5 | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 4.79 | ZDUNEK Marcin | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2003 | U16 | DS | -- | MALCZEWSKI Jacek | Z/0256/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
14 | f | 1 | 4.78 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U16 | DS | -- | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | |||||||
15 | f | 1 | 4.77 | BIADAŁA Marek | MKS Piast Głogów | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.76 | KUREK Aleksander | MLKS Polonia Środa Śląska | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 4.72 | TAS Mateusz | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.71 | HERLICZKA Magnus | MLKS Sokół Lubin | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.64 | OLSZAŃSKI Adam | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # | 4 | LDK! | ||||||||
20 | f | 1 | 4.43 | PAJDOWSKI Igor | WLKS Wrocław | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
21 | f | 1 | 4.41 | SZYDŁOWSKI Kacper | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
22 | f | 1 | 4.27 | CHAMIOŁO Daniel | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2835/17 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
23 | f | 1 | 4.19 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
24 | f | 1 | 3.70 | BŁAŻEJOWSKI Paweł | GSZS Nowogrodziec | 2003 | U16 | DS | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.18 | KANIK Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | IV | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 11.56 | ZAWROTNIAK Marcin | MKS Osa Zgorzelec # | 2002 | U16 | DS | V | MARCINÓW Józef # | Z/2190/17 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 11.49 | CZEPIEL Grzegorz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2002 | U16 | DS | V | MARKOWSKI Tomasz | 2 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 11.23 | PARTYKA Oskar | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | V | ULIASZ Małgorzata # | 3 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 10.28 | SZELĄG Kacper | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.62 | JASTRZĘBSKI Dawid | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.61 | ROZWÓD Jakub | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 9.28 | KOWALSKI Patryk | LKS Górnik Wałbrzych | 2002 | U16 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 9.08 | DUCZMAL Adrian | MLKS Echo Twardogóra | 2002 | U16 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.71 | GRUSZECKI Kornel | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | MARKOWSKI Tomasz # | 5 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 8.70 | SAWA Filip | UKS Sprint Legnica | 2003 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 8.19 | ZIĘBA Dawid | GSZS Nowogrodziec | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.64 | GRZEŚKÓW Marcel | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U16 | DS | -- | BIALIC Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 7.35 | KACPERSKI Dominik | GKS Start Długołęka | 2002 | U16 | DS | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 5.95 | NOWAK Mikołaj | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | 5 | LDK! | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.8162250518799 sekund |