Zgorzelec 28.04.2018
Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2018
100 m K
1 1 s 1 12.88 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.0 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023 GIM
2 2 s 1 12.98 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -2.0 III KNULL Mariusz 2 LDK! GIM
3 4 s 1 13.41 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -2.0 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
4 5 s 1 13.51 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -2.0 IV B.D. 4 LDK!
5 11 s 1 13.97 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -2.0 --
6 21 s 1 14.26 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -2.0 -- LDK!
1 10 s 2 13.83 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.9 -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
2 s 2 13.86 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -1.9 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
3 15 s 2 14.10 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 2003 U16 DS -1.9 V #
4 18 s 2 14.19 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -1.9 -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
5 19 s 2 14.21 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS -1.9 -- BENKOWSKI Henryk B.D. # Z/0104/15 2023 GIM
6 22 s 2 14.42 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -1.9 --
1 3 s 3 13.10 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -1.6 III KNULL Marta 2 LDK!
2 8 s 3 13.73 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -1.6 IV LDK! GIM
3 13 s 3 14.02 ŻMUDZKA Wiktoria ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -1.6 -- LDK! GIM
4 20 s 3 14.23 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.6 V
5 25 s 3 14.67 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U18 DS -1.6 -- BIALIC Marek BEZ LDK! GIM
6 28 s 3 14.84 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.6 --
1 12 s 4 13.99 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -1.5 -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
2 14 s 4 14.07 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -1.5 V
3 17 s 4 14.15 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -1.5 --
4 27 s 4 14.80 BAŁEC Izabela MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -1.5 --
5 35 s 4 15.54 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.5 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
1 6 s 5 13.55 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -2.5 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK! GIM
2 7 s 5 13.69 ZAJˇC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -2.5 IV
3 16 s 5 14.13 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.5 V
4 23 s 5 14.47 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.5 V
5 26 s 5 14.68 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -2.5 --
6 29 s 5 15.07 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -2.5 --
1 9 s 6 13.74 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -2.5 IV
2 24 s 6 14.62 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS -2.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
3 31 s 6 15.16 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -2.5 --
4 33 s 6 15.26 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -2.5 -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK!
5 34 s 6 15.35 MROŻEK Oliwia GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -2.5 --
1 30 s 7 15.09 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -2.9 --
2 32 s 7 15.23 KOŁŁˇTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.9 --
3 36 s 7 15.95 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.9 --
300 m K
1 s 1 40.95 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/3620/15 2023
2 s 1 43.86 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
3 s 1 44.21 ¦LEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS III
4 s 1 45.11 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- B.D. 4 LDK!
5 s 1 46.43 CZARNOWSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- LDK!
1 s 2 43.48 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2023
2 s 2 44.92 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 s 2 45.54 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS IV LDK! GIM
4 s 2 45.56 KO¦CIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
5 s 2 45.77 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! GIM
6 s 2 47.37 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
1 s 3 47.18 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
2 s 3 47.43 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
3 s 3 49.37 KATA Emilia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U18 DS -- BIALIC Marek BEZ LDK! GIM
4 s 3 50.05 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 s 4 43.60 ZAJˇC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS --
2 s 4 45.86 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
3 s 4 47.50 LIGIŻYŃSKA Angelika KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V LDK!
4 s 4 48.05 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS V
5 s 4 48.91 ZAJˇC Julia MLKS Rakowice 2003 U16 DS -- LDK!
6 s 4 50.97 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
1 s 5 47.21 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
2 s 5 48.79 MROŻEK Oliwia GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
3 s 5 50.49 KOŁŁˇTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
1 s 6 46.54 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
2 s 6 48.58 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
3 s 6 49.89 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
600 m K
1 s 1 1:39.14 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 2 LDK! ZKN GIM
2 s 1 1:43.27 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U18 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK! GIM
3 s 1 1:43.59 M¦CISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS IV BIALIC Marek 3 LDK! GIM
4 s 1 1:47.03 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
5 s 1 1:48.09 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
6 s 1 1:49.97 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK! GIM
7 s 1 1:50.76 WO¬NIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
8 s 1 1:56.75 STRZAŁKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS --
9 s 1 1:57.33 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- B.D. 5 LDK! GIM
10 s 1 1:57.92 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
11 s 1 2:07.64 MYTKOWSKA Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
12 s 1 2:14.28 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
1000 m K
1 s 1 3:03.59 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS -- ZKN
2 s 1 3:09.11 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK! ZKN GIM
3 s 1 3:12.18 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
4 s 1 3:27.77 NAREWSKA Klaudia UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
5 s 1 3:29.18 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
6 s 1 3:31.41 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM
7 s 1 3:32.36 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V # LDK!
8 s 1 3:36.01 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
9 s 1 3:40.18 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
10 s 1 3:42.61 WO¬NIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK! GIM
11 s 1 3:46.70 SKIBA Natalia MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- #
12 s 1 3:50.28 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- #
13 s 1 3:54.07 PROSKA Martyna MLKS Rakowice 2002 U18 DS --
14 s 1 4:00.28 ADAMISZYN Patrycja UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
15 s 1 4:22.48 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- GIM
3000 m K
1 1 s 1 10:39.04 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 1982 Masters DS III
80 pł K
1 1 s 1 12.52 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -0.9 III SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
2 2 s 1 12.79 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U16 DS -0.9 III GIERCZYK Estera 3 LDK!
3 3 s 1 12.86 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.9 III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM
4 7 s 1 14.68 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -0.9 V
1 4 s 2 13.13 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +3.1 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK! GIM
2 5 s 2 14.08 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +3.1 V
3 6 s 2 14.09 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +3.1 V
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.57 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -2.3 III ZKN
3 2 s 1 17.42 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -2.3 IV
4 3 s 1 18.37 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -2.3 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
5 4 s 1 19.58 KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -2.3 --
100 m pł K
2 s 1 17.40 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -2.3 IV
Wzwyż K
1 f 1 1.60 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III ZKN
2 f 1 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 2002 U18 DS IV LDK!
3 f 1 1.45 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN
4 f 1 1.45 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS IV LDK! GIM
5 f 1 1.40 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 LDK!
6 f 1 1.40 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS V WI¦NIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
7 f 1 1.40 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
8 f 1 1.40 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
9 f 1 1.40 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
10 f 1 1.35 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
11 f 1 1.35 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- GIM
12 f 1 1.30 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 LDK!
12 f 1 1.30 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
14 f 1 1.30 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
15 f 1 1.20 ZŁOCKA Jagoda WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.20 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
2 f 1 2.00 PIOTROWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.09 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.1 IV ZKN
2 f 1 5.02 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS -1.4 IV ZKN
3 f 1 5.02 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.0 IV KNULL Mariusz 2 LDK! GIM
4 f 1 5.01 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.1 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2023 3 LDK! GIM
5 f 1 4.97 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 LDK!
6 f 1 4.88 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 LDK!
7 f 1 4.78 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.3 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM
8 f 1 4.77 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.1 -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
9 f 1 4.72 JĘDREJKO Gloria WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U16 DS +0.5 V GIERCZYK Estera 3 LDK!
10 f 1 4.68 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.9 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
11 f 1 4.67 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.1 V BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023 GIM
12 f 1 4.64 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 2003 U16 DS +1.1 V #
12 f 1 4.64 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +1.1 -- LDK!
14 f 1 4.40 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS +0.5 -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
15 f 1 4.31 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -1.2 --
16 f 1 4.29 BAŁEC Izabela MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.1 --
17 f 1 4.29 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.4 --
18 f 1 4.28 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.8 --
19 f 1 4.20 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS +1.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2023 5
20 f 1 4.18 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.1 --
21 f 1 4.06 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.3 -- LDK! GIM
22 f 1 3.93 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -0.5 -- LDK!
23 f 1 3.70 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/0730/18 2023
24 f 1 3.23 ŁATA Paulina MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -1.0 --
  f 1 NM ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.05 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS +0.4 III B.D. B.D.
2 f 1 10.50 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.4 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
3 f 1 9.80 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS -1.1 -- ZKN
Kula (3) K
1 f 1 12.73 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
2 f 1 12.06 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS III LDK!
3 f 1 11.06 POHL Natalia WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
4 f 1 10.70 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
5 f 1 10.23 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
6 f 1 9.96 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV GIM
7 f 1 9.92 ADAMCZYK Klaudia LKS Polkowice 2002 U18 DS IV
8 f 1 9.70 KAMIŃSKA Małgorzata MLKS Rakowice 2003 U16 DS V LDK!
9 f 1 9.63 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
10 f 1 9.58 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS V
11 f 1 9.12 SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
12 f 1 8.92 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
13 f 1 8.75 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS V
14 f 1 8.51 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
15 f 1 8.50 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
16 f 1 8.27 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
17 f 1 7.07 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 11.09 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
2 f 1 10.59 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIˇTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
3 f 1 9.37 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U20 DS IV LDK! ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.65 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
2 f 1 27.68 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
3 f 1 26.95 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
4 f 1 25.68 KIPINIAK Natalia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V LDK!
5 f 1 23.62 SANDAK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
6 f 1 23.18 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
7 f 1 20.33 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.57 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
2 f 1 32.53 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIˇTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
3 f 1 30.95 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
4 f 1 28.45 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! GIM
5 f 1 24.36 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U18 DS -- LDK!
Młot (3) K
1 f 1 53.91 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
2 f 1 37.22 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
3 f 1 35.60 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! GIM
4 f 1 34.50 FUDALA Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
5 f 1 32.84 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS V
6 f 1 32.21 MICHALUK Julia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS --
  f 1 NM SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
  f 1 NM KAMIŃSKA Małgorzata MLKS Rakowice 2003 U16 DS -- LDK!
Młot (4) K
1 f 1 39.61 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS III ZKN
  f 1 NM PODYMA Daria WKS ¦l±sk Wrocław 1999 U20 DS -- ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 43.29 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1 ZKN
2 f 1 39.20 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK! GIM
3 f 1 36.59 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
4 f 1 34.24 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 28.24 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS V LDK! GIM
6 f 1 26.29 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
7 f 1 25.20 ŁATA Paulina MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
8 f 1 25.16 SANDAK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
9 f 1 23.17 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
10 f 1 21.37 PIETRYKOWSKA Kamila SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- LDK! GIM
11 f 1 21.20 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
12 f 1 20.38 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM CIEPLUCH Wiktoria UKS Sprint Legnica # 2003 U16 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 38.72 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
2 f 1 38.52 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U20 DS III LDK! ZKN
3 f 1 29.17 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
100 m M
1 s 1 10.83 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +2.6 I ZKN
2 s 1 11.40 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +2.6 III KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 11.40 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +2.6 III
4 s 1 11.46 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +2.6 III ZKN
5 s 1 11.89 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +2.6 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3 ZKN GIM
6 s 1 12.03 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS +2.6 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
1 s 2 11.73 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -1.8 III LDK!
2 s 2 11.79 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -1.8 IV #
3 s 2 11.84 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -1.8 --
4 s 2 11.94 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -1.8 IV WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
5 s 2 12.00 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.8 IV
6 s 2 13.15 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS -1.8 --
1 s 3 12.07 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -1.9 IV URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 s 3 12.42 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
3 s 3 12.75 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -1.9 V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM
4 s 3 12.84 FORGHEIM Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS -1.9 --
1 s 4 12.12 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS -1.1 --
2 s 4 12.23 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.1 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK! GIM
3 s 4 12.50 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.1 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
4 s 4 12.93 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -1.1 -- LDK! GIM
5 s 4 13.42 SUŁKOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -1.1 -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK!
1 s 5 12.53 GO¬DZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -1.8 V DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK! GIM
2 s 5 12.58 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.8 V
3 s 5 12.93 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -1.8 -- LDK! GIM
4 s 5 13.01 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS -1.8 -- LDK!
5 s 5 13.13 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -1.8 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
1 s 6 12.22 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS -2.8 --
2 s 6 12.68 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -2.8 V
3 s 6 12.96 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS -2.8 --
4 s 6 13.38 BRZEZIŃSKI Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.8 --
5 s 6 13.47 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -2.8 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK! GIM
6 s 6 14.04 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -2.8 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK! GIM
1 s 7 12.05 GRˇBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -1.6 IV LDK!
2 s 7 12.09 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -1.6 IV KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK! ZKN GIM
3 s 7 12.30 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -1.6 --
4 s 7 12.55 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.6 -- KNULL Mariusz 4 LDK! GIM
5 s 7 12.83 SZELAST Karol MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.6 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
6 s 7 12.94 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -1.6 --
1 s 8 12.54 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.1 V BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023 GIM
2 s 8 12.97 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -2.1 --
3 s 8 13.24 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -2.1 -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
4 s 8 13.31 WI¦NIEWSKI Maciej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -2.1 --
5 s 8 13.40 KIEREPKA Konrad MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -2.1 -- LDK!
1 s 9 11.75 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -1.4 III # LDK!
2 s 9 13.04 MAJEWSKI Jędrzej MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS -1.4 --
3 s 9 13.14 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -1.4 --
4 s 9 13.62 ZAJˇC Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -1.4 -- LDK! GIM
5 s 9 14.16 SEREK Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -1.4 --
300 m M
1 1 s 1 35.44 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
2 3 s 1 37.37 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- ZKN
3 9 s 1 38.32 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
4 11 s 1 38.78 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS -- BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
1 2 s 2 36.96 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -- LDK!
2 7 s 2 37.98 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- #
3 8 s 2 38.26 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS --
4 13 s 2 39.06 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 17 s 2 39.27 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
6 18 s 2 39.47 KALININ Dawid MULKS Olimpia ¦widnica 2000 U20 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 4 s 3 37.48 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 10 s 3 38.54 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
3 16 s 3 39.18 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
4 21 s 3 39.98 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
5 29 s 3 41.54 ŻÓŁTOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
1 12 s 4 38.80 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK! GIM
2 14 s 4 39.07 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
3 22 s 4 40.01 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS IV
4 24 s 4 41.01 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK! GIM
5 26 s 4 41.12 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS V LDK! GIM
6 27 s 4 41.21 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS V LDK!
1 6 s 5 37.75 GRˇBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
2 23 s 5 40.68 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
3 31 s 5 42.75 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
4 32 s 5 43.65 BRZEZIŃSKI Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
5 34 s 5 44.06 GO¬DZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata # 5 LDK! GIM
1 5 s 6 37.60 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # LDK!
2 15 s 6 39.08 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
3 19 s 6 39.91 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS --
4 25 s 6 41.04 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
5 33 s 6 43.67 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
6 36 s 6 44.47 CZAJKOWSKI Szymon LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata BEZ LDK! GIM
1 20 s 7 39.92 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS IV # LDK! GIM
2 28 s 7 41.43 WI¦NIEWSKI Maciej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS V
3 30 s 7 42.15 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
4 35 s 7 44.13 ZAJˇC Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -- LDK! GIM
5 37 s 7 45.19 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.87 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
2 2 s 1 1:30.18 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
3 3 s 1 1:30.63 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- ZKN
4 4 s 1 1:32.23 MALINOWSKI Rafał WKS ¦l±sk Wrocław # 2001 U18 DS --
5 5 s 1 1:32.52 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS IV
6 6 s 1 1:32.72 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia ¦widnica 1975 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
7 7 s 1 1:33.16 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
8 8 s 1 1:37.69 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
9 9 s 1 1:37.74 PIETRAŃCZYK Dominik MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
10 10 s 1 1:43.24 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- # LDK!
11 11 s 1 1:44.38 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 2004 U16 DS -- WÓJCIAK Tomasz # Z/1314/18 2020 BEZ LDK!
12 12 s 1 1:48.76 KATA Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:34.75 SKIBIAK Kacper WKS Ole¶niczanka Ole¶nica # 2000 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2602/15 2023 LDK! ZKN
2 2 s 1 2:37.55 PAPLA Filip WKS ¦l±sk Wrocław 1998 U23 DS -- ZKN
3 3 s 1 2:44.10 GˇSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -- # LDK!
4 8 s 1 2:48.13 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
5 10 s 1 2:51.06 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
6 11 s 1 2:51.95 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
7 12 s 1 2:54.69 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
8 14 s 1 2:55.33 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 2002 U18 DS --
9 16 s 1 2:57.82 PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/1206/17 2022 4 LDK!
10 17 s 1 2:58.35 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK! GIM
1 4 s 2 2:44.94 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
2 5 s 2 2:45.76 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS -- B.D. Z/2586/17 2023
3 6 s 2 2:46.88 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS -- LDK!
4 7 s 2 2:48.03 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
5 9 s 2 2:48.71 PANASIEWICZ Patryk MLKS Rakowice 2002 U18 DS -- LDK!
6 13 s 2 2:55.31 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -- #
7 15 s 2 2:57.33 ZAJˇC Dominik MLKS Rakowice 2000 U20 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/1884/18 2018 BEZ
8 18 s 2 2:58.41 BANA¦ Szymon UKS Sokół Żmigród 2004 U16 DS V B.D. # Z/1210/18 2019 3
9 19 s 2 2:59.36 BARAN Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V # LDK!
10 20 s 2 3:01.97 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U16 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK! GIM
11 21 s 2 3:02.03 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK! GIM
12 21 s 2 3:07.12 MAJOS Jan KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS -- # LDK!
13 22 s 2 3:08.13 LACHOWSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
14 23 s 2 3:29.93 DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
15 24 s 2 3:31.88 LENART Jacek MKS Osa Zgorzelec 1970 Masters DS -- B.D. Z/5771/21 2021
16 25 s 2 3:31.89 JEZIENIECKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS --
17 26 s 2 4:22.05 DASZYŃSKI Andrzej UKS Energetyk Zgorzelec 1948 Masters DS --
3000 m M
1 s 1 9:29.93 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 1989 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2023
2 s 1 9:29.97 SZYMAŃSKI Tomasz MKS Siechnice # 1986 Sen DS -- B.D. Z/3526/11 2023
3 s 1 9:41.89 KUŃCZAK Michał niest. Wrocław 1989 Sen DS --
4 s 1 9:44.39 TRELA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec # 1972 Masters DS -- B.D. Z/11002/21 2022
5 s 1 9:56.81 MACIOROWSKI Grzegorz MKS Osa Zgorzelec # 1974 Masters DS -- B.D. Z/11003/21 2022
6 s 1 10:09.58 WOJNAROWICZ Janusz MKS Osa Zgorzelec # 1972 Masters DS -- B.D. Z/3274/20 2022
7 s 1 10:27.54 KRAWIEC Sebastian MKS Osa Zgorzelec # 1994 Sen DS -- B.D. Z/6388/21 2021
8 s 1 10:30.03 RUDNIK Tomasz MKS Osa Zgorzelec # 1973 Masters DS -- B.D. Z/5772/21 2022
9 s 1 11:18.76 SUDOMLAK Krzysztof niest. Wrocław 1973 Masters DS --
10 s 1 11:30.79 STAROŃ Grzegorz EDI Team Zgorzelec 1973 Masters DS --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.87 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.2 V BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023 GIM
2 2 s 1 19.25 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -2.2 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK! GIM
3 3 s 1 21.42 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS -2.2 -- KOBIAŁKA Kamil LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.12 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -2.2 III LDK! ZKN GIM
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 16.15 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS +1.5 III ZKN
3 s 1 16.59 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +1.5 IV ZKN
4 s 1 17.00 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.5 IV #
Wzwyż M
1 f 1 2.00 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS II ZKN
2 f 1 1.75 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # 4 LDK! GIM
3 f 1 1.75 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK! GIM
4 f 1 1.75 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV ZKN
5 f 1 1.75 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! ZKN GIM
6 f 1 1.70 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS --
7 f 1 1.70 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
8 f 1 1.65 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
9 f 1 1.65 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- #
10 f 1 1.65 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --
11 f 1 1.60 MI¦KÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2023 3 LDK!
12 f 1 1.60 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
13 f 1 1.55 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM
14 f 1 1.50 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- WYROBA Piotr # Z/0732/18 2023 BEZ
15 f 1 1.50 GURDZIEL Korneliusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK! GIM
16 f 1 1.50 SEREK Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
17 f 1 1.40 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.50 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 3.40 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV ZKN
3 f 1 3.20 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS IV
4 f 1 3.20 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS IV ZKN
5 f 1 3.10 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK! GIM
6 f 1 3.00 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM
7 f 1 2.90 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS --
8 f 1 2.80 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
9 f 1 2.60 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --
10 f 1 1.80 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
  f 1 NM TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- LDK! ZKN
W dal M
  f 1 4.82 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.8 -- KOBIAŁKA Kamil LDK!
1 f 1 6.39 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.1 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3 ZKN GIM
2 f 1 6.36 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -0.1 III
3 f 1 5.90 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -0.2 IV LDK! GIM
4 f 1 5.89 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.1 -- KNULL Mariusz 4 LDK! GIM
5 f 1 5.60 FORGHEIM Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS -0.6 --
6 f 1 4.85 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS +3.8 -- KOBIAŁKA Kamil LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.60 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -3.4 III
2 f 1 12.50 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.0 -- LDK! GIM
3 f 1 12.30 JA¦KIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -2.6 --
4 f 1 12.20 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -1.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
Kula (5) M
1 f 1 15.70 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 13.82 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 2001 U18 DS III # ZKN
3 f 1 13.76 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2023 LDK! ZKN
4 f 1 13.60 STANKIEWICZ Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 2001 U18 DS III
5 f 1 12.82 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
6 f 1 12.60 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
7 f 1 12.58 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
8 f 1 12.47 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V LDK!
9 f 1 12.29 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK! ZKN
10 f 1 11.11 LE¦NIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V KOTYNIA Hanna # 5 LDK! GIM
11 f 1 10.73 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS V #
12 f 1 10.52 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
13 f 1 10.47 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
14 f 1 9.80 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 2003 U16 DS --
15 f 1 9.73 KAWECKI Arkadiusz UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS --
16 f 1 9.50 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U16 DS -- #
17 f 1 9.37 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- LDK! GIM
18 f 1 9.19 SKOWRON Kazimierz SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
19 f 1 8.50 CHABINIAK Paweł MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2004 U16 DS -- BIALIC Marek BEZ LDK!
20 f 1 8.09 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
21 f 1 7.42 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 13.09 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS III
2 f 1 11.26 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
Dysk (1) M
1 f 1 39.57 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS IV WOCHNA Robert ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2023 LDK!
2 f 1 37.77 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
3 f 1 30.86 KAWECKI Arkadiusz UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS --
4 f 1 24.58 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
5 f 1 23.55 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 48.03 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 2001 U18 DS II # ZKN
2 f 1 39.47 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2023 LDK! ZKN
3 f 1 39.07 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 34.32 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
5 f 1 34.13 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS --
6 f 1 29.05 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
7 f 1 20.58 GAWRON Dominik SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- LDK! GIM
  f 1 NM KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- B.D. 2 LDK! ZKN GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.57 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS IV
2 f 1 33.12 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2023 LDK! ZKN
Młot (5) M
1 f 1 54.23 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK! ZKN
2 f 1 43.59 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
3 f 1 43.55 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 38.84 DOWGIAŁŁO Jan MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
5 f 1 33.84 MIKOŁAJCZYK Jakub MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
6 f 1 29.72 POPÓW Krystian UKS Sokół Żmigród 2004 U16 DS --
7 f 1 25.64 SKOWRON Kazimierz SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
8 f 1 21.04 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- LDK! GIM
Młot (6) M
1 f 1 47.13 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK! ZKN
2 f 1 43.49 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
Oszczep (600) M
1 f 1 48.80 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 2003 U16 DS III #
2 f 1 43.79 SAWA Filip UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS IV
3 f 1 38.53 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
4 f 1 35.60 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- LDK!
5 f 1 32.10 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
6 f 1 23.31 WOJTAS Konrad UKS Sokół Żmigród 2004 U16 DS --
7 f 1 19.68 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 58.03 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
2 f 1 46.05 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1037/16 2023 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 43.44 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- # GIM
4 f 1 38.07 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
5 f 1 35.68 LIPIAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK! GIM
Oszczep (800) M
1 f 1 51.37 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7481858730316 sekund