Kielce 28.04.2018
Mityng otwarcia sezonu ¦ZLA 2018. Dzień miotacza
100 m K
1 5 s 1 13.28 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD +9.9 IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2 ZKN
2 8 s 1 13.47 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U18 SK +9.9 IV LDK!
3 20 s 1 14.13 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U14 SK +9.9 V JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
4 23 s 1 14.35 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2005 U14 SK +9.9 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2020 5 LDK!
5 25 s 1 14.50 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U14 SK +9.9 V JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
6 27 s 1 14.80 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 2005 U14 SK +9.9 -- SZYDŁOWSKI Sławomir # BEZ LDK!
7 29 s 1 15.19 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U12 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
1 11 s 2 13.62 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U16 MZ +9.9 IV RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
2 24 s 2 14.45 JOPKIEWICZ Daria KKL Kielce 2004 U16 SK +9.9 V
3 28 s 2 15.15 TRELA Anna KKL Kielce # 2006 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof LDK!
4 30 s 2 15.28 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2005 U14 SK +9.9 --
5 31 s 2 16.27 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 2007 U12 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
6 33 s 2 17.16 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3383/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 12.86 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.2 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
2 6 s 3 13.35 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2001 U18 SK +1.2 IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
3 13 s 3 13.84 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2002 U18 SK +1.2 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK! GIM
4 19 s 3 14.11 STACHOWICZ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U16 SK +1.2 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3284/17 , 2018 5 LDK!
5 26 s 3 14.54 SADOWA Klaudia UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK +1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK! GIM
6 32 s 3 16.80 MISTACHOWICZ Maja KKL Kielce 2005 U14 SK +1.2 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
1 4 s 4 13.25 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK +0.2 IV TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
2 7 s 4 13.47 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U16 SK +0.2 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
3 15 s 4 13.97 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U18 SK +0.2 -- # ZKN
4 16 s 4 14.07 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U16 SK +0.2 V WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
5 18 s 4 14.10 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK +0.2 V SZYDŁOWSKI Sławomir 4 LDK! GIM
6 21 s 4 14.15 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 2004 U16 SK +0.2 V JANUCHTA Krzysztof 5 LDK!
7 22 s 4 14.25 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD +0.2 V LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3164/17 2022 4
1 2 s 5 12.93 JASTRZˇB Izabela KS Agros Zamo¶ć # 2000 U20 LU +1.1 III B.D. GDAŃSKI Andrzej # , Z/4184/18 , 2022
2 3 s 5 13.05 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA +1.1 III PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021 ZKN
3 9 s 5 13.51 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK +1.1 IV LDK! ZKN GIM
4 10 s 5 13.59 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK +1.1 IV TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
5 12 s 5 13.72 OWCZARCZYK Wiktoria KKL Kielce 2001 U18 SK +1.1 IV
6 14 s 5 13.93 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U16 SK +1.1 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2019 4 LDK!
7 17 s 5 14.08 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK +1.1 V
300 m K
1 2 s 1 45.36 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 2004 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2022 4
2 3 s 1 45.39 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK IV # LDK!
3 5 s 1 47.72 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 2006 U14 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2021 5 LDK!
4 7 s 1 48.21 JOPKIEWICZ Daria KKL Kielce 2004 U16 SK V
5 11 s 1 53.83 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 2005 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir # BEZ LDK!
6 13 s 1 57.94 KOZIOŁ Angelika KKL Kielce 2007 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
1 1 s 2 43.93 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK III TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0148/17 2022 2 LDK!
2 4 s 2 46.75 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!
3 6 s 2 48.19 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów # 2002 U18 SK -- #
4 8 s 2 48.79 SADOWA Klaudia UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK! GIM
5 9 s 2 49.86 GROSICKA Kinga KS Słoneczko Busko Zdrój 2002 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1221/18 2018 BEZ
6 10 s 2 50.24 TOMASZEWSKA Natalia KKL Kielce 2004 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof 5 LDK!
7 12 s 2 55.82 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir 4 LDK! GIM
1 s 3 44.40 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK III TIETIERIN Paweł Z/0031/18 2022 LDK!
2 s 3 44.84 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK -- LDK! ZKN GIM
3 s 3 45.07 OWCZARCZYK Wiktoria KKL Kielce 2001 U18 SK --
4 s 3 45.51 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U16 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2022 4 LDK!
5 s 3 46.33 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA --
6 s 3 48.24 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA V ¦LUSARCZYK Ewa Z/1423/16 2022
7 s 3 49.63 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 1998 U23 MA -- B.D. # BEZ
  s 3 DQ GROMADA Karolina MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK --
1 s 4 41.82 JASTRZˇB Izabela KS Agros Zamo¶ć # 2000 U20 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej # , Z/4184/18 , 2022
2 s 4 42.78 BANA¦ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA -- PA¦ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021 ZKN
3 s 4 44.42 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK III
4 s 4 45.27 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
5 s 4 45.61 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK -- MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3 ZKN
6 s 4 45.77 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U16 SK IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2019 4 LDK!
7 s 4 46.74 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U18 SK -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.21 PRU¦ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA -- B.D. #
2 2 s 1 1:51.45 ROESLER Klaudia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U16 SK --
3 3 s 1 1:53.65 JASIEŃCZUK Małgorzata KKL Kielce 2002 U18 SK -- B.D. LDK!
4 4 s 1 1:59.08 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
5 5 s 1 2:02.43 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2003 U16 SK --
6 6 s 1 2:03.19 SADOWA Alicja UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -- LDK! GIM
7 7 s 1 2:04.30 ZAWADZKA Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 2004 U16 SK --
8 8 s 1 2:08.47 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 2007 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
9 9 s 1 2:22.87 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3383/19 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 1:41.00 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK! ZKN
2 s 2 1:41.88 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA --
3 s 2 1:43.85 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK IV #
4 s 2 1:43.95 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2021 4
5 s 2 1:46.03 BIELECKA Aleksandra KKL Kielce 2000 U20 SK --
6 s 2 1:47.62 LEGIECKA Kamila UKS Żaczek Połaniec # 2002 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka KˇDZIELA-PŁAZA Anna # , Z/0767/16 , 2021 LDK!
7 s 2 1:49.96 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
8 s 2 1:51.39 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2022 ZKN
9 s 2 1:52.96 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK -- MIREK Andrzej # Z/2710/16 2021 3 ZKN
10 s 2 1:53.87 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK -- MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
11 s 2 1:54.13 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 2000 U20 MA --
12 s 2 1:55.26 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom # 2004 U16 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek # , Z/0314/17 , 2022 LDK!
13 s 2 1:58.19 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.45 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2 ZKN
2 2 s 1 3:09.48 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022 ZKN
3 3 s 1 3:11.43 SUWARA Amelia STS Skarżysko-Kamienna 2003 U16 SK III CZARNECKI Rafał # Z/0938/17 2021 3 LDK!
4 4 s 1 3:12.22 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2019 2
5 5 s 1 3:15.12 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
6 6 s 1 3:20.87 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 2000 U20 SK -- #
7 7 s 1 3:20.96 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 2002 U18 SK -- # LDK!
8 8 s 1 3:23.07 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 2002 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz B.D. Z/0557/16 2022
9 9 s 1 3:26.22 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 2005 U14 SK V CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/1483/19 , 2021 5 LDK!
10 10 s 1 3:28.85 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł # Z/0149/17 2022 3 LDK!
11 11 s 1 3:34.35 CHMIEL Natalia KKL Kielce 2001 U18 SK -- # LDK!
12 12 s 1 4:12.92 FREJ Maja UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK --
13 13 s 1 4:13.11 WASIK Nela UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK --
Wzwyż K
1 f 1 1.45 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1116/17 2022 3
2 f 1 1.40 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2001 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
3 f 1 1.30 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
3 f 1 1.30 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2002 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK! GIM
W dal K
1 f 1 4.57 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2001 U18 SK +9.9 -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
2 f 1 4.52 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +9.9 V OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
3 f 1 4.50 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 2004 U16 SK +9.9 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 4.36 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD +9.9 -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2 ZKN
5 f 1 4.17 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U20 LD +9.9 --
6 f 1 4.14 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
7 f 1 4.07 BIEGANOWSKA Karolina MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U14 LD +9.9 --
8 f 1 3.79 TRELA Anna KKL Kielce # 2006 U14 SK +9.9 -- JANUCHTA Krzysztof LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.27 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 ZKN
2 f 1 10.37 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2 ZKN
3 f 1 10.36 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2020 3
4 f 1 10.28 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 10.25 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
6 f 1 9.20 WRYK Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł 2 LDK!
7 f 1 9.20 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/2356/18 2022
8 f 1 9.20 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA V SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 12.85 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 1997 U23 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
2 f 1 12.47 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U20 MZ II DZBIKOWICZ-SIERPIŃSKA Barbara Z/0638/15 2020 1
3 f 1 10.45 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU III
4 f 1 8.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U20 LD --
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.63 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! GIM
2 f 1 31.18 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
3 f 1 23.24 WRYK Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł 2 LDK!
4 f 1 15.21 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 2003 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.61 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 32.33 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU III
3 f 1 32.12 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD III GO¬DZIK Beata Z/3159/17 2022 3 ZKN
4 f 1 31.21 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 2000 U20 MA IV
5 f 1 19.68 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 2000 U20 SK -- ZKN
Młot (3) K
1 f 1 48.69 WRYK Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK II TIETIERIN Paweł 2 LDK!
2 f 1 48.63 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2022 2 LDK!
3 f 1 46.45 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
4 f 1 46.09 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2001 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2018 2
5 f 1 44.23 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2022 3
6 f 1 39.30 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamo¶ć 2003 U16 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!
7 f 1 36.10 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U14 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
8 f 1 35.61 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU IV
9 f 1 31.56 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U14 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/2926/18 2022 4
10 f 1 25.28 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3944/17 2021 4
Młot (4) K
1 f 1 66.29 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U23 SK M FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 KN
2 f 1 60.38 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 1996 U23 SK I FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2022 LDK! KN
3 f 1 52.43 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 1999 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard B.D. Z/2625/15 2020 ZKN
4 f 1 37.53 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 2000 U20 SK III ZKN
100 m M
1 3 s 1 12.97 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U16 SK -1.2 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 13.10 MAZURCZAK Robert KKL Kielce 2004 U16 SK -1.2 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
3 5 s 1 13.16 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK -1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
4 7 s 1 13.28 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 2003 U16 SK -1.2 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2019 BEZ
5 8 s 1 13.65 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 2005 U14 SK -1.2 -- JANUCHTA Krzysztof BIELACHA Maciej # LDK!
6 9 s 1 13.69 CEDRO Kacper KKL Kielce 2004 U16 SK -1.2 -- SARNA Mirosława Z/2910/18 2018 BEZ
7 11 s 1 13.86 GRDEŃ Mateusz KKL Kielce 2004 U16 SK -1.2 --
8 14 s 1 15.64 DˇCHÓR Hubert UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK -1.2 -- LDK!
1 1 s 2 12.22 KOBUS Jakub KKL Kielce 2002 U18 SK -1.1 --
2 2 s 2 12.91 TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK -1.1 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2019 4
3 6 s 2 13.17 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U16 SK -1.1 -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/2480/18 2022 LDK!
4 10 s 2 13.75 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
5 12 s 2 14.74 JURCZYK Aleksander KKL Kielce 2005 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
6 13 s 2 15.63 WANAT Marcel KKL Kielce 2007 U12 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
7 15 s 2 16.06 SŁOMA Antoni KKL Kielce 2006 U14 SK -1.1 -- JANUCHTA Krzysztof # BEZ LDK!
8 16 s 2 16.08 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U12 SK -1.1 -- JÓ¬WIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof # Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
1 s 3 12.24 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 2000 U20 SK -0.4 --
2 s 3 12.63 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U18 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł # Z/4048/18 2022 BEZ
3 s 3 12.71 KUCA Miłosz CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK -0.4 V GAJEK Zbigniew KOWAL Piotr , Z/0130/17 , 2021 LDK!
4 s 3 12.92 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 2003 U16 SK -0.4 -- TIETIERIN Paweł 5 LDK!
5 s 3 13.00 LITWIN Konrad UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -0.4 -- LDK! GIM
6 s 3 13.19 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U16 SK -0.4 --
1 s 4 11.28 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U18 SK +1.4 II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 s 4 11.55 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD +1.4 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
3 s 4 11.61 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 1999 U20 SK +1.4 III
4 s 4 11.92 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 2000 U20 SK +1.4 IV ZKN
5 s 4 11.93 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 2000 U20 SK +1.4 IV
6 s 4 12.06 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD +1.4 IV GO¬DZIK Beata Z/0528/17 2019 3
7 s 4 12.44 TUTAK Dawid UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK +1.4 -- LDK! GIM
8 s 4 12.63 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 2002 U18 SK +1.4 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2019 BEZ LDK!
300 m M
1 s 1 40.18 KUCA Miłosz CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK IV GAJEK Zbigniew KOWAL Piotr , Z/0130/17 , 2021 LDK!
2 s 1 41.27 NESKA Bartłomiej KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł 5 LDK!
3 s 1 42.71 MAZURCZAK Robert KKL Kielce 2004 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
4 s 1 43.56 LITWIN Konrad UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -- LDK! GIM
5 s 1 45.05 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
6 s 1 47.48 JURCZYK Aleksander KKL Kielce 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
7 s 1 57.98 DERLATKA Kordian STS Skarżysko-Kamienna 2008 U12 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/5199/19 , 2021 LDK!
  s 1 DQ TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2019 4
1 s 2 38.50 KOBUS Jakub KKL Kielce 2002 U18 SK --
2 s 2 39.11 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 2000 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman # Z/0778/18 2020 3
3 s 2 42.11 BUDZICH Damian UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2001 U18 SK -- LDK!
4 s 2 42.32 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U18 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/4048/18 2022 BEZ
5 s 2 42.69 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U16 SK -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/2480/18 2022 LDK!
6 s 2 43.61 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 2003 U16 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2019 BEZ
7 s 2 45.60 MURZYN Wojciech KS Cracovia 1906 Kraków 2002 U18 MA --
8 s 2 52.79 DˇCHÓR Hubert UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK -- LDK!
1 s 3 35.87 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U18 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2022 2 LDK!
2 s 3 36.85 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 1999 U20 SK --
3 s 3 38.52 WÓJCIK Konrad KKL Kielce 2000 U20 SK --
4 s 3 39.09 BANA¦ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 2002 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2020 BEZ LDK!
5 s 3 39.89 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1 ZKN
6 s 3 40.25 PODSIEDLIK Mateusz LZS Sigma OSIR Staszów 2002 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0768/16 , 2019 BEZ LDK!
7 s 3 40.36 TUTAK Dawid UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK -- LDK! GIM
600 m M
1 s 1 1:25.26 WO¦ Wiktor KKL Kielce 1996 U23 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
2 s 1 1:26.36 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2022
3 s 1 1:27.59 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 2001 U18 SK -- MIREK Andrzej Z/2504/17 2022 1 ZKN
4 s 1 1:30.20 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA -- B.D. # 3
5 s 1 1:32.05 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
6 s 1 1:38.78 ZYCHOWICZ Kacper KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2002 U18 SK --
7 s 1 1:42.88 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2020 4 LDK!
8 s 1 1:57.70 HABERKO Radosław KKL Kielce 2004 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.06 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 ZKN
2 2 s 1 2:46.61 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 2001 U18 SK -- #
3 3 s 1 2:49.38 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2022 BEZ
4 4 s 1 2:50.16 JAKUBCZYK Wiktor KKL Kielce 2001 U18 SK --
5 5 s 1 2:55.45 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA -- #
6 6 s 1 2:55.90 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz # Z/3241/16 2022 3
7 7 s 1 3:02.62 RĘBI¦ Kajetan KKL Kielce 2001 U18 SK --
8 8 s 1 3:03.33 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 2002 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1311/17 2020 BEZ
9 9 s 1 3:03.72 GABER Adam KKL Kielce 1999 U20 SK -- #
10 10 s 1 3:06.82 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 2002 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2022 BEZ
11 11 s 1 3:09.75 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2019 5
12 12 s 1 3:11.57 FUDALEWSKI Michał LZS Sigma OSIR Staszów 2004 U16 SK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/4712/17 , 2018 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:16.14 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof BIELACHA Maciej # LDK!
14 14 s 1 3:39.68 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 2004 U16 SK -- # LDK!
15 15 s 1 3:45.10 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U12 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof # Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
2000 m M
1 s 1 5:43.49 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 KN
2 s 1 5:55.57 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U20 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
  s 1 DNF WO¦ Wiktor KKL Kielce 1996 U23 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2022 1
Wzwyż M
1 f 1 1.90 PAJˇK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2022 2
W dal M
1 f 1 6.33 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD +0.3 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
2 f 1 6.30 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 2000 U20 SK -0.3 III ZKN
3 f 1 5.78 KOWALCZYK Dawid KKL Kielce 2000 U20 SK -0.9 --
4 f 1 5.70 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -4.8 -- GO¬DZIK Beata Z/0528/17 2019 3
5 f 1 5.18 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U16 SK -1.3 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2022 BEZ LDK!
6 f 1 5.00 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 2003 U16 SK -1.3 --
7 f 1 4.62 GRDEŃ Mateusz KKL Kielce 2004 U16 SK -1.1 --
8 f 1 4.33 CEDRO Kacper KKL Kielce 2004 U16 SK -1.3 -- SARNA Mirosława Z/2910/18 2018 BEZ
9 f 1 4.18 SALUS Rafał KKL Kielce 2005 U14 SK -1.9 -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/0486/19 , 2021 BEZ LDK!
10 f 1 3.87 WANAT Marcel KKL Kielce 2007 U12 SK -4.1 -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
11 f 1 3.84 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U14 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
12 f 1 3.27 SŁOMA Antoni KKL Kielce 2006 U14 SK -1.0 -- JANUCHTA Krzysztof # BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.96 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 2001 U18 MZ III
2 f 1 12.47 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -- TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1903/17 2019
3 f 1 12.26 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
4 f 1 11.14 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2 ZKN
5 f 1 10.26 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD -- GO¬DZIK Beata Z/0313/17 2021 3
6 f 1 9.08 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U16 LD -- GO¬DZIK Beata Z/0767/18 2021 3
Dysk (1) M
1 f 1 48.46 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U16 LU II POSTÓJ Jacek # Z/0829/17 2022 2
2 f 1 43.70 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD III GO¬DZIK Beata Z/0313/17 2021 3
3 f 1 29.49 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U16 LD -- GO¬DZIK Beata Z/0767/18 2021 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.28 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU III FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
2 f 1 31.11 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 2002 U18 LU --
3 f 1 29.98 BUDZICH Damian UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2001 U18 SK -- LDK!
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/3001/16 2022 1 ZKN GIM
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.32 GO¬DZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U20 LD II GO¬DZIK Beata Z/0096/15 2020 2 ZKN
2 f 1 40.52 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 38.02 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
Młot (5) M
1 f 1 69.79 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 2002 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2022 1 ZKN
2 f 1 56.56 ZEGZDA Szymon WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III ZKN
3 f 1 50.79 FATYGA Jakub TS Start Lublin 2001 U18 LU III
4 f 1 49.00 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2020 2
5 f 1 48.80 KRZOSKA Damian MUKS Park Zduńska Wola 2002 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3263/16 , 2019 4 LDK! ZKN
6 f 1 48.28 BRYK Michał UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1643/16 2022 3
7 f 1 37.33 KRZESIŃSKI Ryszard MLKS Pilica Białobrzegi 1943 Masters MZ -- KRZESIŃSKI Ryszard B.D. BEZ
8 f 1 30.51 LOBA Kryspin UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1120/17 2018 5
  f 1 NM ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 2001 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2022 2 ZKN
Młot (6) M
1 f 1 54.76 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U20 PK II # ZKN
2 f 1 47.46 GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2019 3
3 f 1 46.88 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 2000 U20 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/5264/15 2019 3 ZKN
4 f 1 43.54 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III
5 f 1 41.26 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU IV
Młot (7.26) M
1 f 1 50.31 STASIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 1997 U23 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/1277/13 2018 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5068531036377 sekund