Wrocław 05.05.2018
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
100 m K
1 1 s 1 12.69 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.7 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM
2 2 s 1 12.70 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.7 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK! GIM
3 3 s 1 12.84 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.7 III #
4 5 s 1 12.86 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +1.7 III ZKN
5 9 s 1 13.17 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 III ROSTEK William # Z/0592/15 2022
6 s 1 13.36 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.7 IV
1 6 s 2 13.01 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.4 III ZKN
2 7 s 2 13.06 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP +1.4 III
3 8 s 2 13.11 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.4 III ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK! GIM
4 11 s 2 13.22 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +1.4 IV ZKN
5 12 s 2 13.25 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP +1.4 IV
6 15 s 2 13.35 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.4 IV B.D. 4 LDK!
7 21 s 2 13.53 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.4 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
8 66 s 2 15.03 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS +1.4 -- B.D. 3
1 4 s 3 12.84 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +1.5 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
2 17 s 3 13.43 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.5 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
3 22 s 3 13.55 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS +1.5 IV
4 25 s 3 13.60 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +1.5 IV ZKN
5 33 s 3 13.72 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.5 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
6 40 s 3 13.84 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.5 -- # GIM
1 10 s 4 13.20 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -0.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 20 s 4 13.48 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.3 IV
3 23 s 4 13.57 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -0.3 IV # LDK! GIM
4 24 s 4 13.59 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -0.3 IV ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK! GIM
5 29 s 4 13.64 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP -0.3 IV
6 30 s 4 13.70 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -0.3 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
7 31 s 4 13.71 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.3 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
8 35 s 4 13.73 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS -0.3 IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
1 13 s 5 13.25 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +2.1 IV SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK! GIM
2 18 s 5 13.43 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS +2.1 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
3 19 s 5 13.45 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +2.1 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4 GIM
4 26 s 5 13.60 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS +2.1 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
5 34 s 5 13.72 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +2.1 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
6 36 s 5 13.75 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +2.1 IV
7 37 s 5 13.75 JONDERKO Laura UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U20 OP +2.1 IV
8 38 s 5 13.79 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS +2.1 IV GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
1 14 s 6 13.31 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS 0.0 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK! GIM
2 42 s 6 13.91 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS 0.0 V
3 45 s 6 13.99 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS 0.0 V
4 46 s 6 14.01 STANEK Rozalia ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! GIM
5 47 s 6 14.05 ŻMUDZKA Wiktoria ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! GIM
6 50 s 6 14.16 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP 0.0 V GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
7 52 s 6 14.18 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS 0.0 V
8 59 s 6 14.36 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS 0.0 V GIM
1 41 s 7 13.88 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.0 --
2 44 s 7 13.98 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -1.0 --
3 53 s 7 14.24 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -1.0 V BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
4 54 s 7 14.25 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.0 V
5 55 s 7 14.27 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS -1.0 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
6 57 s 7 14.29 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -1.0 --
7 60 s 7 14.45 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -1.0 --
8 61 s 7 14.46 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -1.0 V
1 28 s 8 13.61 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U16 DS +0.8 IV #
2 48 s 8 14.06 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.8 --
3 51 s 8 14.17 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.8 V
4 62 s 8 14.67 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
5 63 s 8 14.70 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.8 --
6 67 s 8 15.11 BUJKO Kalina KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.8 --
1 43 s 9 13.92 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS +0.7 V BIALIC Marek 3 LDK! GIM
2 49 s 9 14.11 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.7 V NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 58 s 9 14.29 DIŁAJ Martyna WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.7 -- #
4 64 s 9 14.81 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.7 --
5 65 s 9 14.96 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.7 -- WOSIEK Jacek # 5 LDK! GIM
6 70 s 9 15.27 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS +0.7 -- LDK!
7 71 s 9 15.33 PANTOL Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.7 -- KOTYNIA Hanna BEZ LDK!
8 72 s 9 15.62 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.7 --
1 27 s 10 13.61 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
2 32 s 10 13.72 BODURA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.5 IV
3 39 s 10 13.79 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
4 56 s 10 14.29 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
5 68 s 10 15.17 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS +0.5 --
6 69 s 10 15.23 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.5 -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK!
7 73 s 10 17.37 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.5 -- LDK!
150 m K
1 1 s 1 17.39 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021 KN
2 2 s 1 18.30 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 ZKN
3 3 s 1 18.54 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- # ZKN
4 4 s 1 19.03 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
5 5 s 1 19.39 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS --
6 6 s 1 19.91 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
300 m K
1 1 s 1 37.82 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021 KN
2 2 s 1 39.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 ZKN
3 3 s 1 39.65 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
4 4 s 1 40.93 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
5 5 s 1 41.40 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS --
6 6 s 1 42.09 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS --
7 7 s 1 42.73 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM
8 11 s 1 43.58 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 2 LDK! ZKN GIM
1 8 s 2 43.02 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
2 9 s 2 43.39 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
3 14 s 2 44.78 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
4 19 s 2 45.14 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- ROSTEK William Z/1079/15 2022
5 20 s 2 45.40 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
6 22 s 2 46.07 BODURA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP IV
7 23 s 2 46.14 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS IV ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK! GIM
8 26 s 2 46.67 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK!
1 10 s 3 43.57 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- #
2 12 s 3 44.65 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
3 13 s 3 44.71 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
4 24 s 3 46.48 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -- #
5 25 s 3 46.51 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS V SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK! GIM
6 27 s 3 47.24 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
  s 3 DNF BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
1 16 s 4 44.99 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U18 DS --
2 21 s 4 45.93 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
3 31 s 4 50.40 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
4 32 s 4 50.93 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
5 33 s 4 51.27 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS --
6 34 s 4 52.72 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS --
1 15 s 5 44.80 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS III BIALIC Marek 3 LDK! GIM
2 17 s 5 45.00 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS III
3 18 s 5 45.12 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U16 DS IV #
4 28 s 5 47.47 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS V
5 29 s 5 48.21 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS V SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2020
6 30 s 5 48.91 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
7 35 s 5 53.41 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
400 m K
1 2 s 1 62.83 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK! GIM
2 5 s 1 65.96 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LDK! GIM
3 6 s 1 66.12 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
4 7 s 1 66.39 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U20 DS --
5 8 s 1 66.43 STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS --
6 11 s 1 68.78 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS --
1 1 s 2 61.81 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 3 s 2 63.16 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
3 4 s 2 64.68 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- GIM
4 9 s 2 66.51 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
5 10 s 2 68.07 STANEK Rozalia ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -- LDK! GIM
600 m K
1 1 s 1 1:38.83 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP --
2 2 s 1 1:39.02 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS -- # ZKN
3 3 s 1 1:41.64 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK! GIM
4 4 s 1 1:45.64 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1080/18 2022 4
5 5 s 1 1:46.58 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP V BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3706/17 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.33 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP V GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1076/18 2022 4
7 7 s 1 1:47.66 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 2003 U16 OP V WOLAK Bożena # 3 LDK!
8 9 s 1 1:49.68 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP V SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek # , Z/3704/17 , 2022 LDK!
9 11 s 1 1:50.68 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
10 16 s 1 1:52.19 BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- LDK!
11 20 s 1 1:54.40 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP --
12 21 s 1 1:57.98 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- B.D. 5 LDK! GIM
13 22 s 1 2:03.20 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -- #
1 8 s 2 1:48.05 BIELAK Dominika UKS Sokół Żmigród 2004 U16 DS V
2 10 s 2 1:50.36 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka # 2004 U16 DS -- BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
3 12 s 2 1:51.13 GORZKIEWICZ Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- LDK!
4 13 s 2 1:51.57 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
5 14 s 2 1:51.64 ŚLIWIŃSKA Joanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -- LDK!
6 15 s 2 1:51.67 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM
7 17 s 2 1:52.63 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
8 18 s 2 1:53.54 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!
9 19 s 2 1:54.22 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
10 23 s 2 2:06.87 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2022 BEZ
11 24 s 2 2:11.38 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- GIM
800 m K
1 1 s 1 2:20.47 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
2 2 s 1 2:24.60 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS III
3 3 s 1 2:27.94 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
4 4 s 1 2:29.41 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -- B.D. 3
5 5 s 1 2:30.53 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV ZKN
6 6 s 1 2:35.75 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN
7 7 s 1 2:36.61 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno # 2002 U18 WP --
8 8 s 1 2:38.40 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg 1991 Sen OP -- B.D. BEZ
9 9 s 1 2:43.83 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.30 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.4 II KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
2 2 s 1 12.60 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -0.4 III SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
3 3 s 1 12.71 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS -0.4 III GIERCZYK Estera 3 LDK!
4 4 s 1 12.95 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -0.4 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM
5 5 s 1 13.22 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.4 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
6 7 s 1 13.48 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.4 IV ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK! GIM
7 8 s 1 13.58 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U16 OP -0.4 IV JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
1 6 s 2 13.41 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
2 9 s 2 13.70 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
3 10 s 2 14.19 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.5 V
4 11 s 2 14.48 GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.5 V CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
5 12 s 2 15.86 DURMAN Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS +0.5 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # 4 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.69 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.0 II BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN
2 3 s 1 15.98 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.0 III ZKN
3 5 s 1 16.77 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.0 III ZKN
4 7 s 1 17.92 KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.0 --
5 8 s 1 18.00 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.0 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 2 s 2 15.81 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.2 III MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
2 4 s 2 16.53 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +1.2 III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
3 6 s 2 17.57 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.2 IV
4 9 s 2 18.22 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +1.2 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
100 m pł K
1 1 s 1 14.32 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.4 I # ZKN
2 2 s 1 16.38 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.4 III
3 3 s 1 19.67 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +1.4 --
200 m pł K
1 1 s 1 32.44 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U16 OP +0.3 III JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
2 2 s 1 32.72 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
3 3 s 1 32.83 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.3 IV KNULL Marta ROSTEK William , Z/1924/17 , 2021 LDK!
4 4 s 1 33.01 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.3 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 7 s 1 34.49 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.3 V
  s 1 DNF TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.3 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
1 5 s 2 34.20 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.3 V
2 6 s 2 34.21 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.3 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 8 s 2 35.13 DURMAN Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS +0.3 V CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # 4 LDK!
4 9 s 2 36.50 GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.3 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
5 10 s 2 40.69 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.3 --
6 11 s 2 44.37 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.3 -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 62.11 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 1991 Sen OP I
2 2 s 1 65.26 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP II ZKN
3 3 s 1 67.29 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
4 4 s 1 70.56 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV LDK!
5 5 s 1 72.57 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
6 6 s 1 72.99 RANECKA Daria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U23 OP --
7 7 s 1 75.40 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
1 s 2 60.47 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2022 M
2 s 2 68.00 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP III WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2022
3 s 2 69.11 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK! GIM
4 s 2 69.46 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
5 s 2 71.01 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
6 s 2 73.01 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK! GIM
7 s 2 79.87 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 U23 WP II WALCZAK Marek # Z/0309/14 2022 1
2 f 1 1.62 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS II
3 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II ZKN
4 f 1 1.55 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U16 OP III
5 f 1 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS IV LDK!
6 f 1 1.50 BIAŁOGŁOWICZ Weronika UKS Orlica Domaniów 2004 U16 DS IV # LDK!
7 f 1 1.45 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 2004 U16 OP IV # LDK!
8 f 1 1.45 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2022 LDK! GIM
9 f 1 1.45 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 2003 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej # Z/1161/18 2022
10 f 1 1.40 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
11 f 1 1.35 TOWENEK Malwina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
12 f 1 1.35 MĄCZYŃSKA Dominika ULKS Muflon Bielawa 2005 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/3417/18 2020 5 LDK!
13 f 1 1.35 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- GIM
14 f 1 1.35 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS --
15 f 1 1.30 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- WALCZAK Marek # Z/1084/18 2022 BEZ LDK!
16 f 1 1.10 WALENDOWSKA Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 KN
2 f 1 2.80 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN
W dal K
1 f 1 5.70 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +2.0 II WALCZAK Marek Z/0590/15 2022 1
2 f 1 5.52 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.4 II ZKN
3 f 1 5.40 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.6 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1 ZKN
4 f 1 5.25 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +0.9 III ZKN
5 f 1 4.99 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.9 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
6 f 1 4.94 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.3 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
7 f 1 4.83 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP +1.8 IV GIM
8 f 1 4.83 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +0.9 IV B.D. ZKN
9 f 1 4.78 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +1.8 V KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
10 f 1 4.73 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +1.1 -- LDK!
11 f 1 4.73 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.4 -- B.D. ZKN
12 f 1 4.70 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.1 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
13 f 1 4.68 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.7 V ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
13 f 1 4.68 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.7 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
15 f 1 4.62 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +2.0 -- LDK!
16 f 1 4.61 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP 0.0 V GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
17 f 1 4.47 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS +1.2 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
18 f 1 4.47 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP 0.0 --
19 f 1 4.43 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 2003 U16 DS +2.0 -- SIERADZKI Andrzej # Z/1161/18 2022
20 f 1 4.40 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.6 -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM
21 f 1 4.37 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS 0.0 -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
22 f 1 4.32 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +1.1 --
23 f 1 4.29 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +1.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
24 f 1 4.28 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.3 --
25 f 1 4.16 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP +0.4 --
26 f 1 3.85 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
  f 1 NM POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! ZKN GIM
Trójskok K
1 f 1 11.48 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.5 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1 ZKN
2 f 1 11.40 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +0.4 III ZKN
3 f 1 11.13 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +0.4 III ZKN
4 f 1 10.52 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.4 IV ZKN
5 f 1 10.30 WEISS Ewelina LKLA Krokus Astromal Leszno 2002 U18 WP +0.9 IV PTAK Krzysztof Z/3756/16 2018 4
6 f 1 10.16 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS +0.8 V GIERCZYK Estera 3 LDK!
7 f 1 10.10 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.4 -- B.D. ZKN
  f 1 NM ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP 0.0 -- GIM
Kula (3) K
1 f 1 12.92 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
2 f 1 11.25 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP III GŁOWACKI Leszek 3
3 f 1 10.75 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS IV LDK!
4 f 1 10.41 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK! GIM
5 f 1 9.70 KUŚPIEL Monika UKS Achilles Leszno # 2002 U18 WP --
6 f 1 9.27 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
7 f 1 8.60 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
8 f 1 8.44 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS --
9 f 1 8.24 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN
10 f 1 7.37 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- LDK!
11 f 1 7.15 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
12 f 1 6.20 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
13 f 1 5.70 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.30 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP III ZKN
2 f 1 11.15 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
3 f 1 10.45 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
4 f 1 8.85 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -- B.D.
5 f 1 7.48 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.59 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
2 f 1 28.12 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK! GIM
3 f 1 25.03 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP V GIM
4 f 1 22.76 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek 3
5 f 1 22.24 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS --
6 f 1 18.19 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.94 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III B.D.
2 f 1 33.15 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP III ZKN
3 f 1 32.30 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
4 f 1 29.42 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
5 f 1 25.56 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- GIM
6 f 1 23.56 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --
Oszczep (500) K
1 f 1 34.29 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 31.65 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- MEHLICH Ronald B.D. # Z/2036/17 2022 LDK!
3 f 1 30.93 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V LDK! GIM
4 f 1 30.45 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN
5 f 1 30.19 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- GIM
6 f 1 25.47 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
7 f 1 23.78 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- # LDK! ZKN GIM
8 f 1 23.71 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN
9 f 1 22.38 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
10 f 1 21.98 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
11 f 1 21.07 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- GIM
12 f 1 12.37 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 39.21 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
2 f 1 31.96 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
3 f 1 22.23 RAMIREZ PASZEK Daria LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP --
4 f 1 19.02 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP --
100 m M
1 1 s 1 10.85 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS 0.0 I
2 2 s 1 10.88 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS 0.0 I B.D. 1
3 3 s 1 10.92 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP 0.0 II # ZKN
4 4 s 1 11.00 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN
5 6 s 1 11.29 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS 0.0 II
6 8 s 1 11.35 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 III ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN
7 10 s 1 11.50 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS 0.0 III
8 21 s 1 11.74 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 III B.D. 3
1 5 s 2 11.26 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.2 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2022 ZKN
2 7 s 2 11.35 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.2 III
3 12 s 2 11.55 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.2 III ZKN
4 14 s 2 11.57 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +1.2 III
5 15 s 2 11.59 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP +1.2 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
6 20 s 2 11.71 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +1.2 III ZKN
1 9 s 3 11.46 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +2.0 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
2 13 s 3 11.56 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS +2.0 III #
3 17 s 3 11.65 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.0 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN
4 18 s 3 11.67 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +2.0 III LDK!
5 19 s 3 11.71 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +2.0 III
6 25 s 3 11.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +2.0 -- B.D. # 3
7 29 s 3 11.97 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +2.0 IV #
  s 3 DQ WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +2.0 -- B.D. 3
1 11 s 4 11.53 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.2 III # LDK!
2 16 s 4 11.65 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.2 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
3 22 s 4 11.80 LORENZ Mateusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.2 IV
4 23 s 4 11.81 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.2 -- B.D. # 3
5 26 s 4 11.88 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +1.2 --
6 27 s 4 11.90 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.2 IV #
7 41 s 4 12.38 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.2 -- ZKN
1 28 s 5 11.90 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS +2.4 IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
2 30 s 5 12.04 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +2.4 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
3 31 s 5 12.06 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +2.4 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 32 s 5 12.07 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS +2.4 --
5 33 s 5 12.09 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS +2.4 IV
6 34 s 5 12.15 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +2.4 IV #
7 35 s 5 12.16 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +2.4 IV # GIM
8 38 s 5 12.33 KOMAREK Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP +2.4 -- B.D. # BEZ
1 36 s 6 12.19 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +2.4 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
2 37 s 6 12.27 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +2.4 V
3 40 s 6 12.38 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +2.4 --
4 43 s 6 12.42 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +2.4 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
5 44 s 6 12.43 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +2.4 V
6 45 s 6 12.49 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +2.4 V DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1162/19 , 2022 LDK! GIM
7 46 s 6 12.52 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +2.4 V
1 39 s 7 12.38 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS 0.0 V
2 42 s 7 12.39 SZELAST Karol MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS 0.0 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
3 47 s 7 12.66 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! GIM
4 48 s 7 12.72 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! GIM
5 49 s 7 12.73 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS 0.0 V PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK! GIM
6 50 s 7 12.76 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS 0.0 -- LDK!
7 51 s 7 12.83 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
8 52 s 7 12.85 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS 0.0 --
1 24 s 8 11.85 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.4 IV LDK!
2 53 s 8 12.88 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.4 --
3 54 s 8 12.90 WIŚNIEWSKI Maciej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -0.4 --
4 55 s 8 12.98 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -0.4 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
5 56 s 8 13.56 SOKOŁOWSKI Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -0.4 -- LDK! GIM
6 57 s 8 13.73 ŻUKOWSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -0.4 -- ULIASZ Małgorzata # BEZ LDK!
  s 8 DQ KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -0.4 -- B.D. Z/0626/16 2022
1 s 9 11.81 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.6 IV # LDK!
2 s 9 12.01 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.6 IV #
3 s 9 12.35 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +1.6 V WALCZAK Marek # Z/1078/18 2022 4 LDK!
4 s 9 13.34 ULIASZ Błażej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +1.6 -- ULIASZ Małgorzata # BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.98 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- # ZKN
2 3 s 1 35.63 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
3 4 s 1 35.84 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- B.D. 3
4 5 s 1 35.94 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN
5 8 s 1 37.14 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS --
6 10 s 1 37.33 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
7 11 s 1 37.41 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
8 23 s 1 41.94 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/5717/18 2022 LDK!
1 2 s 2 35.59 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN
2 7 s 2 37.09 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
3 9 s 2 37.26 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- ZKN
4 12 s 2 38.07 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
5 13 s 2 38.34 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- B.D. # 3
6 14 s 2 38.84 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
7 16 s 2 39.11 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U20 DS -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 6 s 3 36.70 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- B.D. # 3
2 15 s 3 39.02 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS IV # LDK!
3 17 s 3 39.30 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS IV
4 18 s 3 40.70 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
5 19 s 3 40.93 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS V LDK!
6 20 s 3 41.24 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka # 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2022
7 21 s 3 41.41 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK! GIM
8 22 s 3 41.59 JANCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata 5 LDK! GIM
400 m M
1 1 s 1 49.73 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022 ZKN
2 2 s 1 50.96 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP III
3 4 s 1 53.04 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/0986/16 2022
4 5 s 1 53.22 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U20 OP IV
5 6 s 1 54.07 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
6 10 s 1 55.09 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
7 12 s 1 55.21 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS --
1 3 s 2 52.93 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
2 7 s 2 54.58 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV LDK!
3 8 s 2 54.72 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV ZKN
4 9 s 2 54.81 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
5 14 s 2 56.31 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- # LDK!
6 15 s 2 56.34 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
7 16 s 2 56.68 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 2000 U20 OP --
8 17 s 2 57.00 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
1 13 s 3 56.23 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 18 s 3 57.04 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
3 19 s 3 57.50 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
4 23 s 3 58.35 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1191/18 2022
5 24 s 3 60.14 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
6 25 s 3 60.32 RUTKOWSKI Eryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS --
1 11 s 4 55.18 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
2 20 s 4 57.79 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK! GIM
3 21 s 4 57.90 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
4 22 s 4 58.04 KĘDZIERSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- LDK! GIM
600 m M
1 1 s 1 1:24.44 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS -- # ZKN
2 2 s 1 1:25.96 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
3 3 s 1 1:26.28 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA -- B.D. # Z/0447/14 2021
4 4 s 1 1:27.89 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS II SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK! GIM
5 5 s 1 1:30.19 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1073/18 2022 3
6 6 s 1 1:30.85 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/1075/18 2022 3
7 7 s 1 1:32.34 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
8 9 s 1 1:33.77 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 1975 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
9 13 s 1 1:36.36 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V BIALIC Katarzyna 5 LDK! GIM
10 17 s 1 1:38.85 KATA Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V # LDK!
1 8 s 2 1:33.64 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK! GIM
2 10 s 2 1:35.34 PARADOWSKI Antek LUKS Namysłów 2004 U16 OP V LDK!
3 11 s 2 1:35.77 BANAŚ Szymon UKS Sokół Żmigród 2004 U16 DS V B.D. # Z/1210/18 2019 3
4 12 s 2 1:36.22 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/3923/17 2022 LDK! GIM
5 14 s 2 1:36.86 SOBOLEWSKI Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS V LDK! GIM
6 15 s 2 1:37.28 KUBACKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS V
7 16 s 2 1:38.72 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS V GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
8 18 s 2 1:40.24 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2022 4 LDK!
9 19 s 2 1:54.76 ŚMIAŁOWSKI Jędrzej MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/1292/18 2019 BEZ
10 20 s 2 1:57.81 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK! GIM
800 m M
1 2 s 1 2:02.12 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP IV ZKN
2 3 s 1 2:02.64 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U20 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
3 4 s 1 2:02.96 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/2413/15 2022
4 6 s 1 2:05.43 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS IV
5 7 s 1 2:07.91 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
6 9 s 1 2:08.91 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
7 14 s 1 2:37.85 DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
1 1 s 2 1:59.04 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III NALEPA Marek Z/1469/17 2022 2 GIM
2 5 s 2 2:04.35 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2022
3 8 s 2 2:08.71 MODRZEJEWSKI Jakub MKS MOS Wrocław 1996 U23 DS --
4 10 s 2 2:10.22 ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -- LDK! GIM
5 11 s 2 2:11.03 PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2021 BEZ
6 12 s 2 2:12.12 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 1996 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1502/18 2020 BEZ
7 13 s 2 2:25.19 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK! GIM
8 15 s 2 2:45.71 PABIJAŃCZYK Patryk WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- B.D. # BEZ LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:22.26 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022 ZKN
2 2 s 1 8:34.53 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 Sen MZ II B.D. # Z/0597/14 2022
3 3 s 1 8:38.30 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II SZCZUREK Leszek 2
4 4 s 1 8:51.15 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
5 5 s 1 9:02.35 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK! ZKN
6 6 s 1 9:11.79 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III B.D. 3
7 7 s 1 9:12.00 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 3
8 8 s 1 9:12.21 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
9 9 s 1 9:14.20 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
10 10 s 1 9:15.19 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław 1985 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2022 3
11 11 s 1 9:19.99 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS IV B.D. Z/0357/15 2022
12 12 s 1 9:34.46 GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
13 13 s 1 9:34.62 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
14 14 s 1 9:34.63 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
15 15 s 1 9:36.03 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS IV B.D. Z/2586/17 2022
16 16 s 1 9:39.08 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS IV
17 17 s 1 10:04.68 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS IV LDK!
18 18 s 1 10:33.22 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
19 19 s 1 11:36.77 POGODA Adam LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2720/18 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.41 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.2 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 2 s 1 15.94 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -0.2 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
3 3 s 1 17.49 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
4 4 s 1 19.21 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.2 -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.20 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.2 IV #
2 2 s 1 18.26 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.2 -- LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.52 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP +1.3 II ZKN
2 2 s 1 15.86 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +1.3 III ZKN
3 3 s 1 15.98 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.3 III
110 m pł M
4 4 s 1 16.82 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS +1.3 --
  s 1 DNF MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.3 -- B.D. 3
200 m pł M
1 1 s 1 27.35 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.7 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 2 s 1 27.56 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +1.7 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
3 3 s 1 28.14 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.7 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2022 LDK!
4 4 s 1 29.44 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U16 OP +1.7 V
5 5 s 1 30.01 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.7 V IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
6 6 s 1 30.25 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.7 V MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
7 7 s 1 30.43 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS +1.7 V URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
8 8 s 1 30.78 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +1.7 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.85 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP III DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022 ZKN
2 s 1 58.87 MRUG Kamil MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP IV ZKN
3 s 1 61.34 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/0665/16 2022 3 LDK!
4 s 1 62.17 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK! ZKN GIM
5 s 1 64.11 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP --
400 m pł M
1 1 s 1 55.26 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP II ZKN
2 2 s 1 55.98 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II B.D.
3 3 s 1 56.60 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 ZKN
4 4 s 1 57.24 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP III
5 5 s 1 58.81 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022
6 6 s 1 60.25 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
7 7 s 1 61.24 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS IV
  s 1 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.98 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. # ZKN
2 f 1 1.90 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
3 f 1 1.85 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS III
4 f 1 1.85 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS III
5 f 1 1.65 GRYGIEL Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LDK! GIM
6 f 1 1.40 WRÓBLEWSKI Adrian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP --
  f 1 NM FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 ZKN
Tyczka M
1 f 1 4.40 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II LDK! KN
2 f 1 4.20 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II KN
3 f 1 4.00 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 1970 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13, Z/1232/13 2019, 2
4 f 1 4.00 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS II ZKN
5 f 1 3.80 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 ZKN
6 f 1 3.60 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS III ZKN
7 f 1 3.40 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek 3 LDK! ZKN GIM
8 f 1 3.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # 4 LDK! ZKN GIM
9 f 1 2.40 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
9 f 1 2.40 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
11 f 1 2.40 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
  f 1 NM CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
W dal M
1 f 1 7.08 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +0.7 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022
2 f 1 6.96 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +1.5 II
3 f 1 6.75 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +1.2 III ZKN
4 f 1 6.41 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP +1.7 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3 ZKN
5 f 1 6.33 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.0 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN
6 f 1 6.31 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.5 III #
7 f 1 6.27 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +2.0 --
8 f 1 6.02 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +1.3 IV
9 f 1 6.01 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP +0.4 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2022 3
10 f 1 5.93 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP 0.0 IV
11 f 1 5.91 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +1.0 IV #
12 f 1 5.72 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U18 OP +1.2 --
13 f 1 5.68 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.0 --
14 f 1 5.63 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.8 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2021 4 LDK! GIM
15 f 1 5.62 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.2 -- LDK! GIM
16 f 1 5.61 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +0.3 V WALCZAK Marek # Z/1078/18 2022 4 LDK!
17 f 1 5.32 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
18 f 1 5.29 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.9 -- WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2022 5
19 f 1 5.24 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS +0.4 --
20 f 1 4.83 WIŚNIEWSKI Maciej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.6 --
21 f 1 4.73 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS +0.2 -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/3923/17 2022 LDK! GIM
22 f 1 4.55 ŻUKOWSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.2 -- ULIASZ Małgorzata # BEZ LDK!
23 f 1 4.32 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +0.1 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK! GIM
24 f 1 3.77 DZIUBIŃSKI Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.3 -- ULIASZ Małgorzata BEZ LDK! GIM
Trójskok M
1 f 1 13.80 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +1.6 III
2 f 1 13.61 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP +1.7 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3 ZKN
3 f 1 12.34 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
4 f 1 12.05 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U18 OP +0.9 --
5 f 1 11.90 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 15.47 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 14.35 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
3 f 1 14.02 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS III # ZKN
4 f 1 12.44 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
5 f 1 12.37 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
6 f 1 11.72 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V KOTYNIA Hanna # 5 LDK! GIM
7 f 1 9.45 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- # LDK!
8 f 1 9.17 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- # LDK!
9 f 1 7.55 CHABINIAK Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 2004 U16 DS -- BIALIC Marek BEZ LDK!
  f 1 NM BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.04 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1 KN
2 f 1 16.60 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP I # ZKN
3 f 1 14.00 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 12.25 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
5 f 1 11.77 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS IV
6 f 1 10.35 JANIK Dominik MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS --
Kula (7.26) M
1 f 1 20.02 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM GALON Piotr Jan # Z/1690/11 2022 KN
2 f 1 14.01 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II
3 f 1 13.63 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
Dysk (1) M
1 f 1 47.69 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
2 f 1 39.69 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 35.16 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V KOTYNIA Hanna # 5 LDK! GIM
4 f 1 30.85 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
5 f 1 27.87 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- # LDK!
6 f 1 26.32 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
7 f 1 23.83 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- # LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.06 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS II # ZKN
2 f 1 50.25 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 f 1 47.17 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 37.52 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV LDK! ZKN GIM
5 f 1 35.98 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
6 f 1 34.16 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
7 f 1 25.73 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.47 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1 KN
2 f 1 50.86 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP I # ZKN
3 f 1 42.01 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
4 f 1 32.48 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP IV ZKN
5 f 1 23.29 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 43.30 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
2 f 1 36.30 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III
Oszczep (600) M
1 f 1 41.58 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS V B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2022 4 LDK! GIM
2 f 1 35.68 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
3 f 1 31.84 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
4 f 1 30.17 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 74.86 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 53.23 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
3 f 1 49.11 RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP IV ZKN
4 f 1 44.71 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- # GIM
5 f 1 41.96 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
6 f 1 37.92 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2603421211243 sekund