Białogard 05.05.2018
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 1 e 1 12.6 r ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023 ZKN
2 2 e 1 12.7 r PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U16 ZP 0.0 -- B.D. # LDK!
3 5 e 1 12.8 r GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
4 9 e 1 13.2 r NOWOSADKO Julia AML Słupsk # 2002 U18 PM 0.0 -- ZKN
1 4 e 2 12.8 r GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP 0.0 -- ZKN
2 6 e 2 13.1 r RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- # LDK! GIM
3 7 e 2 13.2 r ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP 0.0 -- GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
4 8 e 2 13.2 r TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
5 10 e 2 13.2 r CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U18 PM 0.0 -- LDK! ZKN GIM
6 13 e 2 13.6 r KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 2002 U18 PM 0.0 -- LDK! GIM
7 17 e 2 13.8 r PACAŁATY Julia STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP 0.0 -- LDK!
1 12 e 3 13.5 r KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
2 14 e 3 13.7 r RZEPNIKOWSKA Paulina ULKS Tychowo 2001 U18 ZP 0.0 --
3 15 e 3 13.7 r HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- B.D. B.D. # 3 LDK! GIM
4 19 e 3 13.8 r ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz 4 LDK!
5 21 e 3 13.7 r STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP 0.0 --
6 22 e 3 13.8 r REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U16 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4956/19 2024 LDK!
7 23 e 3 13.9 r MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
1 16 e 4 13.7 r PIERÓG Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP 0.0 -- B.D. # LDK!
2 18 e 4 13.8 r KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!
3 27 e 4 14.1 r JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
4 32 e 4 14.4 r HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM 0.0 -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz 4 LDK! GIM
5 33 e 4 14.5 r WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
6 38 e 4 14.9 r JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
  e 4 DNF GAWŁAS Małgorzata KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz BEZ LDK!
1 20 e 5 13.8 r LEWANDOWSKA Natalia UKS Chrobry Międzyzdroje 2005 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/1895/18 2019 4 LDK!
2 30 e 5 14.3 r SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
3 31 e 5 14.3 r STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
4 34 e 5 14.5 r ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP 0.0 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2024 5 LDK!
5 36 e 5 14.6 r BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
6 39 e 5 15.0 r JAGODZIŃSKA Marta MLKS Krajna Sępólno # 2003 U16 KP 0.0 --
7 42 e 5 15.1 r KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- # LDK!
1 25 e 6 14.0 r MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP 0.0 -- BARTA Franciszek Z/2202/18 2020 4
2 37 e 6 14.8 r KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM 0.0 -- B.D. BEZ LDK! GIM
3 40 e 6 15.0 r GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB 0.0 -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
4 45 e 6 15.3 r JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
5 46 e 6 15.5 r WORONKO Michalina KL Iskra Białogard # 2003 U16 ZP 0.0 -- LDK!
6 47 e 6 15.7 r JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
7 50 e 6 16.2 r MORAWIAN Michalina UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
1 3 e 7 12.8 r DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP 0.0 -- # LDK!
2 11 e 7 13.4 r BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP 0.0 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2024
3 24 e 7 14.0 r PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2024 5 LDK!
4 26 e 7 14.1 r WÓJCIK Dominika AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- LDK!
5 44 e 7 15.2 r DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!
6 49 e 7 16.0 r KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
1 28 e 8 14.2 r STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM 0.0 -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
2 29 e 8 14.2 r PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
3 35 e 8 14.6 r ABRAMOWICZ Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- # LDK!
4 41 e 8 15.0 r WIERCIOCH Jana LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM 0.0 --
5 43 e 8 15.2 r DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!
6 48 e 8 15.7 r STALMACZONEK Zofia MKS Junior Złocieniec # 2007 U12 ZP 0.0 --
7 51 e 8 17.0 r TARASEWICZ Tatiana KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP 0.0 -- LDK!
1 f 1 12.6 r ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023 ZKN
2 f 1 12.8 r PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.6 -- B.D. # LDK!
3 f 1 12.9 r GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP +0.6 -- ZKN
4 f 1 13.2 r RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U16 PM +0.6 -- # LDK! GIM
5 f 1 13.4 r ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP +0.6 -- GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
6 f 1 13.4 r TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.6 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.2 r PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +1.5 -- B.D. # LDK!
2 2 s 1 26.2 r GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP +1.5 -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
3 3 s 1 26.4 r ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +1.5 -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2023 ZKN
4 6 s 1 27.0 r GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP +1.5 -- ZKN
5 7 s 1 27.3 r TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP +1.5 -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
6 11 s 1 28.6 r MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +1.5 -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
1 12 s 2 28.8 r PIERÓG Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.6 -- B.D. # LDK!
2 14 s 2 29.2 r REJCHERT Anna MKL Toruń # 2004 U16 KP +0.6 -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4956/19 2024 LDK!
3 15 s 2 29.5 r RZEPNIKOWSKA Paulina ULKS Tychowo 2001 U18 ZP +0.6 --
4 17 s 2 30.2 r OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
1 4 s 3 26.8 r HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM +0.9 -- B.D. B.D. # 3 LDK! GIM
2 5 s 3 26.8 r BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM +0.9 -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
3 8 s 3 28.0 r KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM +0.9 -- RUDZIK Grzegorz B.D. # LDK! ZKN
4 10 s 3 28.3 r JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP +0.9 -- BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
5 13 s 3 29.0 r SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP +0.9 -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
6 16 s 3 29.6 r SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.9 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert # Z/0039/16 2022 LDK! GIM
1 9 s 4 28.3 r LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM +1.0 -- B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK! GIM
2 18 s 4 31.2 r GAŁAN Agata GZSN START Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +1.0 -- WOŹNIAK Daniel # Z/1741/18 2024
3 19 s 4 31.4 r MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB +1.0 -- LDK!
4 20 s 4 32.1 r DĘBSKA Nicola UKS Wiking Rychnowy # 2003 U16 PM +1.0 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1734/18 2018
5 21 s 4 32.3 r KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP +1.0 -- # LDK!
6 22 s 4 34.9 r KUJDA-ROGOWSKA Amelia AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP +1.0 -- BŁOCIAN Rafał Z/4966/19 2021 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.2 r KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
2 8 s 1 47.6 r LALA Amelia KS Gwardia Piła 2003 U16 WP -- LDK!
3 11 s 1 47.6 r KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
4 21 s 1 50.1 r CICHOCKA Wiktoria UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2002 U18 ZP -- #
1 5 s 2 45.9 r PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
2 9 s 2 47.6 r CICHOCKA Julia UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2006 U14 ZP -- LDK!
3 12 s 2 47.9 r PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 2004 U16 PM -- B.D. B.D. # 4 LDK!
4 15 s 2 48.6 r ADAMCZYK Julia LŁKB Trucht Łobez 2006 U14 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2622/18 2019 5 LDK!
5 19 s 2 49.6 r JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
6 18 s 2 49.7 r STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # LDK!
1 3 s 3 44.8 r ŁATAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/3407/17 2019 3 ZKN
2 10 s 3 47.6 r GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
3 14 s 3 48.0 r BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2024
4 22 s 3 50.8 r KONDRATIUK Zuzanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2005 U14 ZP -- #
5 23 s 3 51.0 r OMYŁA Marika LŁKB Trucht Łobez 2004 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/2624/18 2019 BEZ LDK!
6 24 s 3 51.1 r CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
1 2 s 4 44.2 r FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
2 16 s 4 48.6 r KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP -- LDK!
3 17 s 4 49.3 r STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
4 20 s 4 50.1 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
5 25 s 4 51.2 r DMITROCA Natalia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP -- LDK!
6 27 s 4 53.8 r DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 2004 U16 ZP -- LDK!
1 4 s 5 45.7 r LEWANDOWSKA Natalia UKS Chrobry Międzyzdroje 2005 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/1895/18 2019 4 LDK!
2 6 s 5 46.5 r SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # LDK!
3 7 s 5 46.7 r STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
4 13 s 5 47.9 r ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4 ZKN
5 26 s 5 53.2 r DĘBSKA Nicola UKS Wiking Rychnowy # 2003 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1734/18 2018
400 m K
1 1 s 1 57.3 r MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK! ZKN
2 2 s 1 57.8 r STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów # 2002 U18 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
3 3 s 1 61.2 r STENKA Sabina KSI Start Szczecin # 1985 Sen ZP -- B.D. # Z/0012/19 2024
4 4 s 1 62.2 r NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 2000 U20 PM --
5 5 s 1 66.6 r ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 2001 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
6 6 s 1 68.6 r MARZENTA Milena AML Słupsk 2001 U18 PM -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.3 r KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U16 PM -- B.D. # 3 LDK! GIM
2 2 s 1 1:40.8 r OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- LDK!
3 3 s 1 1:43.6 r FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 4 s 1 1:45.6 r SZONDELMAJER Zuzanna MKP Myślibórz 2005 U14 ZP -- LDK!
5 5 s 1 1:46.6 r ZDRZENICKA Julia MKP Myślibórz 2004 U16 ZP -- LDK!
6 6 s 1 1:47.0 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
7 7 s 1 1:47.8 r JARZĄBEK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2002 U18 ZP --
8 8 s 1 1:48.6 r ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4 ZKN
9 9 s 1 1:48.8 r WRÓBEL Maja MKP Myślibórz 2003 U16 ZP -- KOWALIK Wojciech 5
10 10 s 1 1:49.2 r GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
11 11 s 1 1:49.3 r RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
12 15 s 1 1:53.3 r PASTORCZYK Małgorzata ULKS Tychowo 2005 U14 ZP --
1 12 s 2 1:50.3 r NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/2544/18 2024
2 13 s 2 1:52.7 r GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
3 14 s 2 1:53.2 r BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
4 16 s 2 1:57.2 r DROZDA Łucja LŁKB Trucht Łobez 2006 U14 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2623/18 2019 BEZ LDK!
5 17 s 2 1:59.0 r SZUBERT Alicja KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U14 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz # Z/5273/18 2021 BEZ
6 18 s 2 1:59.4 r SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!
7 19 s 2 2:00.3 r KARWECKA Wiktoria MKP Myślibórz 2006 U14 ZP -- LDK!
8 20 s 2 2:01.0 r WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- LDK!
9 21 s 2 2:02.2 r MAŁECKA Julia MKS Junior Złocieniec 2005 U14 ZP --
10 22 s 2 2:10.5 r WILCZYŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:00.8 r KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
2 2 s 1 3:01.4 r ROMEJ Justyna MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. 2
3 3 s 1 3:05.0 r MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- LDK!
4 4 s 1 3:10.4 r HARTUNG Wiktoria MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- # LDK!
5 5 s 1 3:16.1 r MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- B.D. #
6 6 s 1 3:17.2 r KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- KIEDROWICZ Krystyna # Z/2174/17 2023 2 LDK!
7 7 s 1 3:19.5 r HALK Ida LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
8 8 s 1 3:21.5 r KUREK Ewelina LŁKB Trucht Łobez 2004 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/2625/18 2021 4 LDK!
9 9 s 1 3:25.3 r RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna 4 LDK!
10 10 s 1 3:27.4 r ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2020 BEZ
11 11 s 1 3:29.8 r MOSLER Urszula LŁKB Trucht Łobez 2002 U18 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/1800/16 2018 BEZ LDK!
12 12 s 1 3:44.6 r ZAGOŻDŻON Marta LKS Zorza Gdynia 2001 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/1920/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 12.6 r TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 2 s 1 14.3 r HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM 0.0 -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz 4 LDK! GIM
3 3 s 1 18.0 r KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP 0.0 -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.7 r BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM 0.0 -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
2 2 s 1 16.7 r KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM 0.0 -- RUDZIK Grzegorz B.D. # LDK! ZKN
3 3 s 1 17.7 r SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP 0.0 -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert # Z/0039/16 2022 LDK! GIM
4 4 s 1 19.8 r KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM 0.0 -- B.D. BEZ LDK! GIM
100 m pł K
1 1 s 1 16.9 r WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS 0.0 --
Wzwyż K
1 f 1 1.63 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024 ZKN
2 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK! GIM
3 f 1 1.50 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!
4 f 1 1.40 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK!
5 f 1 1.40 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM V B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
5 f 1 1.40 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 2004 U16 PM V B.D. B.D. # 4 LDK!
7 f 1 1.40 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. # LDK! ZKN
W dal K
1 f 1 5.62 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP 0.0 II KN
2 f 1 5.36 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP 0.0 III ZKN
3 f 1 5.33 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM 0.0 III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
4 f 1 5.20 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP 0.0 III
5 f 1 4.50 MACIEJEWSKA Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP 0.0 --
6 f 1 4.38 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
7 f 1 4.19 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
8 f 1 3.95 OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
1 f 2 5.06 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP +1.7 IV # LDK!
2 f 2 4.55 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty # 2005 U14 ZP +0.2 V PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2024 LDK!
3 f 2 4.43 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U16 PM -0.3 -- CZUBAK Tomasz # LDK!
4 f 2 4.30 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP 0.0 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2024 5 LDK!
5 f 2 4.11 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
6 f 2 3.94 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP +0.9 -- OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # LDK!
7 f 2 3.56 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
8 f 2 3.50 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
9 f 2 3.28 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP +1.3 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
10 f 2 3.23 MORAWIAN Michalina UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP 0.0 -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.87 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP +1.5 II ZKN
2 f 1 9.85 MACIEJEWSKA Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP +0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 11.70 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U18 ZP III B.D. # ZKN
2 f 1 10.94 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! ZKN
3 f 1 9.65 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM V LDK! GIM
4 f 1 9.25 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK!
5 f 1 8.84 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP -- #
6 f 1 8.68 PATEJUK Natalia AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK! GIM
7 f 1 8.01 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. # LDK! ZKN
8 f 1 7.92 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
9 f 1 7.72 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 9.97 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 2000 U20 PM IV #
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.61 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek # 2004 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.41 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U18 ZP IV B.D. # ZKN
2 f 1 26.56 LIPIŃSKA Alicja LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
3 f 1 22.55 KIELING Anna GULKS Barwice 1962 Masters ZP -- B.D. Z/2757/18 2023 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 46.70 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP II GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
2 f 1 45.87 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK! KN
3 f 1 43.00 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec # 2001 U18 ZP II KOROL Andrzej Z/2883/16 2024 ZKN
4 f 1 37.48 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U16 PM III B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK! GIM
5 f 1 34.37 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM IV LDK! GIM
6 f 1 29.47 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2004 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023 GIM
7 f 1 27.47 ABRAMOWICZ Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK!
8 f 1 21.94 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U16 KP -- HULISZ Robert Z/2254/18 2023
9 f 1 21.69 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! ZKN
  f 1 NM GUŹNICZAK Zuzanna AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 66.53 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk 1995 Sen PM MM WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2024 KN
2 f 1 47.02 SZRAMIAK Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U20 PM I GRENDA Jan KN
3 f 1 39.97 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
4 f 1 38.40 KALICKA Natalia MKL Szczecin 1998 U23 ZP III B.D. # 2 ZKN
100 m M
1 1 e 1 10.6 r STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP 0.0 -- B.D. # Z/4587/11 2022
2 2 e 1 11.3 r FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK! ZKN
3 3 e 1 11.5 r ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP 0.0 -- B.D. #
4 5 e 1 11.6 r BIESZKE Maciej KL Iskra Białogard 1999 U20 ZP 0.0 --
5 6 e 1 11.6 r ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- LDK!
6 10 e 1 11.8 r SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB 0.0 -- B.D. 3
1 4 e 2 11.6 r KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP 0.0 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2022 3 LDK!
2 8 e 2 11.7 r ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK! ZKN GIM
3 9 e 2 11.7 r SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
4 11 e 2 11.8 r BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- LDK!
5 12 e 2 11.9 r PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB 0.0 -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023 ZKN
6 13 e 2 11.9 r TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP 0.0 --
7 15 e 2 12.0 r ELIASZ Piotr KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP 0.0 --
1 14 e 3 12.0 r NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U23 ZP 0.0 --
2 17 e 3 12.1 r PABIN Krystian UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # 3 LDK! GIM
3 18 e 3 12.3 r SAMORDAK Dawid KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP 0.0 --
4 19 e 3 12.3 r KALINOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard # 4 LDK! GIM
5 22 e 3 12.4 r BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP 0.0 --
6 23 e 3 12.5 r KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 U23 PM 0.0 -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2020 BEZ
1 7 e 4 11.6 r PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U16 KP 0.0 -- PATYNA Tomasz # Z/0349/18 2021 3
2 21 e 4 12.3 r DYLA Jakub KS Gwardia Piła 2004 U16 WP 0.0 --
3 24 e 4 12.7 r MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP 0.0 -- GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
4 26 e 4 12.8 r NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka # 2003 U16 PM 0.0 -- # LDK!
5 28 e 4 12.8 r WERRA Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM 0.0 -- B.D. BEZ
6 30 e 4 13.1 r GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 2005 U14 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2024 LDK!
7 31 e 4 13.7 r DUBAKO Konrad AL Międzyzdroje # 2003 U16 ZP 0.0 -- BŁOCIAN Rafał # Z/2116/16 2020 BEZ
1 16 e 5 12.1 r JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM 0.0 -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK! GIM
2 20 e 5 12.3 r KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz # 4 LDK! GIM
3 25 e 5 12.7 r WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM 0.0 -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
4 27 e 5 12.8 r PINTERA Adrian LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2006 U14 WP 0.0 -- GRAŚ Jarosław # Z/3092/18 2023
5 29 e 5 13.0 r KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U16 PM 0.0 -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK! GIM
1 f 1 10.9 r STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP +0.2 -- B.D. # Z/4587/11 2022
2 f 1 11.8 r KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP +0.2 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2022 3 LDK!
3 f 1 11.8 r FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +0.2 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK! ZKN
4 f 1 11.9 r ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +0.2 -- LDK!
5 f 1 11.9 r ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP +0.2 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK! ZKN GIM
6 f 1 12.0 r SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.2 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
200 m M
1 1 s 1 23.3 r KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP +0.6 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2022 3 LDK!
2 3 s 1 24.6 r PABIN Krystian UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard # 3 LDK! GIM
3 6 s 1 25.1 r KALINOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard # 4 LDK! GIM
1 2 s 2 24.6 r BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP +0.3 -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
2 4 s 2 24.7 r ELIASZ Piotr KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP +0.3 --
3 5 s 2 24.9 r KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 U23 PM +0.3 -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2020 BEZ
4 7 s 2 27.9 r DUBAKO Konrad AL Międzyzdroje # 2003 U16 ZP +0.3 -- BŁOCIAN Rafał # Z/2116/16 2020 BEZ
300 m M
1 2 s 1 36.6 r ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP -- B.D. #
2 3 s 1 36.8 r JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK! ZKN
3 6 s 1 39.0 r WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2002 U18 ZP -- #
4 14 s 1 42.3 r ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK! GIM
5 15 s 1 42.7 r WERRA Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. BEZ
1 1 s 2 36.1 r SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP -- B.D. M ZKN
2 5 s 2 38.5 r RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
3 10 s 2 41.6 r HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
4 11 s 2 41.7 r WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
5 12 s 2 42.0 r WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP -- LDK! GIM
6 13 s 2 42.2 r SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
1 4 s 3 37.8 r BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
2 7 s 3 39.0 r TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP --
3 8 s 3 40.9 r NOWAK Oskar LKS Jantar Ustka # 2003 U16 PM -- # LDK!
4 9 s 3 41.5 r JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK! GIM
600 m M
1 1 s 1 1:23.0 r KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
2 2 s 1 1:24.7 r GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3 ZKN
3 3 s 1 1:25.0 r MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2023
4 4 s 1 1:25.6 r TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP --
5 5 s 1 1:25.7 r CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP -- LDK!
6 6 s 1 1:26.9 r JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP -- LDK!
7 7 s 1 1:28.8 r BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
8 8 s 1 1:29.1 r KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
9 12 s 1 1:35.6 r ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2024 LDK!
  s 1 DNF SZUBARTOWSKI Dominik KL Iskra Białogard 1999 U20 ZP --
  s 1 DNF BARTCZAK Jakub MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP --
1 9 s 2 1:29.4 r SIWEK Szymon KL Iskra Białogard # 2001 U18 ZP --
2 10 s 2 1:33.4 r BARAN Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. 4
3 11 s 2 1:35.0 r SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard # 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2023 LDK!
4 13 s 2 1:40.7 r JABŁOŃSKI Michał MKP Myślibórz 2004 U16 ZP -- LDK!
5 14 s 2 1:42.1 r DYMEK Maksymilian KS Gwardia Piła # 2005 U14 WP --
6 15 s 2 1:42.9 r OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2024 LDK!
7 16 s 2 1:47.8 r NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka # 2006 U14 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
8 17 s 2 1:48.1 r SZACHNOWSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota # LDK!
9 18 s 2 1:54.5 r ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 2006 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1707/18 2021 BEZ LDK!
10 19 s 2 2:01.9 r LEWANDOWSKI Alexander MKP Myślibórz 2006 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2021 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:35.6 r JANOWSKI Filip MKL Szczecin 1991 Sen ZP -- B.D. B.D. B.D. 2
2 s 1 2:42.5 r ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM -- B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
3 s 1 2:44.0 r GUMKOWSKI Szymon GKS Żukowo # 1999 U20 PM -- B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
4 s 1 2:44.2 r ZWIRANOWSKI Władysław KB Dziesiątka Białogard 2000 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław B.D. NOWAK Łukasz # Z/0711/17 2018
5 s 1 2:47.0 r GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
6 s 1 2:49.2 r TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
7 s 1 2:49.7 r RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U18 PM -- #
8 s 1 2:54.9 r HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/4751/17 2023
9 s 1 2:56.0 r JADCZAK Adrian SKLA Sopot # 2004 U16 PM -- # LDK!
10 s 1 2:58.2 r PREJC Mikołaj LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/1505/18 2021
11 s 1 2:59.8 r BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 2004 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1370/18 2023 LDK!
12 s 1 3:02.5 r LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 1960 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2023 BEZ
13 s 1 3:03.4 r KLAFKA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. # 5 LDK!
14 s 1 3:06.0 r MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP -- SZPAK Robert # 4 LDK! GIM
15 s 1 3:14.6 r SOBAŃSKI Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:01.6 r SOKOŁOWSKI Ryszard LKB im. Braci Petk Lębork 1987 Sen PM -- B.D. Z/4670/19 2024
2 2 s 1 9:18.1 r CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk # 1990 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2024
3 3 s 1 9:24.9 r LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.3 r SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
2 2 s 1 21.6 r TKACZ Emil GULKS Barwice 2003 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/3385/17 2018 5
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.0 r FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK! ZKN
2 2 s 1 15.4 r RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB 0.0 -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2023
3 3 s 1 15.6 r ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- LDK!
4 4 s 1 15.6 r SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP 0.0 -- LDK!
5 5 s 1 15.8 r ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP 0.0 -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK! ZKN GIM
110 m pł M
1 1 s 1 15.8 r OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS 0.0 -- B.D. 1
Wzwyż M
1 f 1 1.65 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK! GIM
2 f 1 1.60 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U16 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
3 f 1 1.60 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!
4 f 1 1.60 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM --
5 f 1 1.50 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2021 5
6 f 1 1.45 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
7 f 1 1.40 KARPIŃSKI Oliwier MKS Święc Sławno 2005 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0514/18 2019 BEZ
8 f 1 1.35 KIELING Mariusz GULKS Barwice 1961 Masters ZP -- B.D. Z/2756/18 2022 BEZ
9 f 1 1.30 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
10 f 1 1.30 PIWOWARCZYK Oskar MKS Święc Sławno 2006 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0519/18 2022 BEZ
W dal M
1 f 1 6.22 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP 0.0 IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4 ZKN
2 f 1 6.18 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U16 KP 0.0 IV PATYNA Tomasz # Z/0349/18 2021 3
3 f 1 5.93 PIERŚCIONEK Kamil PLMKS Chrobry Gryfice 2002 U18 ZP 0.0 IV PRZYBYSZ Janusz Z/0431/17 2018 4
4 f 1 5.91 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 2001 U18 WP +0.4 IV
5 f 1 5.09 LEWANDOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2003 U16 ZP 0.0 -- # LDK!
6 f 1 5.00 BIEREŚNIEWICZ Krzysztof PLMKS Chrobry Gryfice 2003 U16 ZP +0.4 -- PRZYBYSZ Łukasz PRZYBYSZ Janusz , Z/0430/17 , 2018 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.80 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP +0.3 IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4 ZKN
Kula (5) M
1 f 1 15.89 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U18 ZP II B.D. #
2 f 1 7.35 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U14 PM -- B.D. WITEK Mirosław # , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 11.71 FLORKÓW Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP IV #
Dysk (1) M
1 f 1 27.10 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/2473/18 2023 BEZ
2 f 1 25.14 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 2004 U16 ZP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.23 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2001 U18 ZP II B.D. #
2 f 1 47.90 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2023 ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 39.15 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 2004 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024
2 f 1 38.40 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM V GRECKA Ewa Z/1461/17 2021 4
3 f 1 37.79 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 2003 U16 ZP V LDK! GIM
4 f 1 35.47 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 43.19 ŁOSIŃSKI Jakub LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/3119/16 2019 BEZ
2 f 1 40.87 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2023 ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 71.43 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 1991 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2022 M
2 f 1 59.59 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS II B.D. 1
3 f 1 58.74 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 U20 ZP II JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2023 ZKN
4 f 1 57.85 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 1998 U23 ZP II B.D. 1 ZKN
5 f 1 56.25 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II B.D. 2
6 f 1 54.61 SZTYLKA Karol AML Słupsk 1999 U20 PM III ZKN
7 f 1 51.32 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1404438018799 sekund