Lidzbark Warmiński 05.05.2018
Otwarcie sezonu LA
100 m K
1 1 s 1 13.05 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U23 WN -1.7 III #  ZKN  
2 2 s 1 13.12 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.7 III #  ZKN  
3 3 s 1 13.26 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -1.7 IV PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  GIM  
4 4 s 1 13.35 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.7 IV #  ZKN  
5 6 s 1 13.52 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.7 IV B.D. LDK!
1 5 s 2 13.43 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -2.3 IV # LDK!  ZKN   GIM  
2 8 s 2 13.66 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN -2.3 IV NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
3 9 s 2 13.78 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN -2.3 IV
4 12 s 2 14.07 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U16 WN -2.3 V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK!  GIM  
5 15 s 2 14.20 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -2.3 V LDK!  GIM  
6 17 s 2 14.34 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 2003 U16 WN -2.3 V TYKARSKI Marek Z/0422/17 2018 5 LDK!  GIM  
  s 2 DQ FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U16 WN -2.3 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  GIM  
1 10 s 3 13.84 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -3.0 V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 11 s 3 14.06 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN -3.0 V NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
3 16 s 3 14.23 TYKARSKA Adrianna LKS Lubawa 2002 U18 WN -3.0 -- TYKARSKI Marek # Z/3339/16 2019 BEZ LDK!  GIM  
4 22 s 3 14.53 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -3.0 -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
5 25 s 3 14.67 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -3.0 -- LDK!  GIM  
6 41 s 3 15.60 STYCZEŃ Alicja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -3.0 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  GIM  
1 13 s 4 14.12 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -2.6 V LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  GIM  
2 14 s 4 14.14 ZYCH Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN -2.6 V
3 19 s 4 14.41 CZARNECKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -2.6 V # LDK!  GIM  
4 20 s 4 14.51 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN -2.6 -- LDK!
5 23 s 4 14.60 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2005 U14 WN -2.6 --
6 33 s 4 15.07 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U16 WN -2.6 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  GIM  
7 37 s 4 15.14 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica # 2002 U18 KP -2.6 -- # LDK!  GIM  
1 26 s 5 14.68 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -2.0 --
2 30 s 5 15.04 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -2.0 -- #
3 36 s 5 15.11 DENES Iwona UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN -2.0 -- LDK!  GIM  
4 39 s 5 15.40 SOJKA Kamila UKS Sokół Węgorzewo 2001 U18 WN -2.0 -- # LDK!
5 42 s 5 15.68 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica # 2003 U16 KP -2.0 -- LDK!  GIM  
  s 5 DQ ANTONIUK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -2.0 -- LDK!  GIM  
1 29 s 6 15.01 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN -2.3 --
2 35 s 6 15.09 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 2004 U16 WN -2.3 -- TYKARSKI Marek # Z/3497/17 2019 5 LDK!  GIM  
3 44 s 6 15.83 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -2.3 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  GIM  
4 45 s 6 15.86 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -2.3 --
5 48 s 6 16.07 WIŚNIEWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2005 U14 WN -2.3 --
6 49 s 6 16.21 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN -2.3 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
7 50 s 6 16.99 RYKOWSKA Zofia PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN -2.3 --
8 51 s 6 17.47 RYKOWSKA Maja PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN -2.3 --
1 7 s 7 13.58 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN -3.2 IV MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
2 32 s 7 15.06 SIKORSKA Anna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -3.2 --
3 46 s 7 15.92 CHOŁUJ Sylwia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -3.2 -- LDK!  GIM  
4 47 s 7 15.94 KIRPSZA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -3.2 -- # LDK!
1 21 s 8 14.51 ZAGÓRSKA Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN -0.8 -- LDK!
2 24 s 8 14.66 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN -0.8 -- LDK!
3 27 s 8 14.74 KORWEL Natalia UKS Gimpas Pasłęk 2003 U16 WN -0.8 --
4 31 s 8 15.05 RUCZYŃSKA Karolina KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN -0.8 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/0759/18 2018 BEZ LDK!
5 34 s 8 15.07 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN -0.8 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
1 18 s 9 14.40 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -0.9 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!
2 28 s 9 14.84 JACKOWSKA Natalia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -0.9 --
3 38 s 9 15.18 WARDAK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.9 -- LDK!  GIM  
4 40 s 9 15.52 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN -0.9 -- # LDK!
5 43 s 9 15.78 ABRAMCZYK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.9 --
200 m K
1 1 s 1 26.89 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.8 III # LDK!  ZKN   GIM  
2 2 s 1 27.80 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN -1.8 IV
3 5 s 1 28.42 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -1.8 IV B.D.  ZKN  
4 7 s 1 29.14 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 2003 U16 WN -1.8 V TYKARSKI Marek Z/0422/17 2018 5 LDK!  GIM  
1 3 s 2 27.81 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -0.8 IV PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  GIM  
2 4 s 2 28.02 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN -0.8 IV NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
3 6 s 2 28.56 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN -0.8 V NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
4 11 s 2 30.11 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -0.8 -- LDK!  GIM  
5 14 s 2 30.81 ZAGÓRSKA Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN -0.8 -- LDK!
1 9 s 3 29.33 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U16 WN -1.1 V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK!  GIM  
2 12 s 3 30.45 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -1.1 --
3 16 s 3 31.61 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -1.1 --
1 8 s 4 29.20 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -0.5 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!
2 10 s 4 29.73 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -0.5 V
3 13 s 4 30.58 JACKOWSKA Natalia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -0.5 --
4 15 s 4 31.60 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 2004 U16 WN -0.5 -- TYKARSKI Marek # Z/3497/17 2019 5 LDK!  GIM  
300 m K
1 1 s 1 40.54 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN  
2 2 s 1 41.20 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- #  ZKN  
3 3 s 1 41.83 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
4 5 s 1 42.40 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U23 WN -- #  ZKN  
5 7 s 1 43.17 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN III
1 4 s 2 42.03 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -- B.D. #  KN  
2 6 s 2 43.00 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   GIM  
3 8 s 2 43.28 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- #  ZKN  
4 9 s 2 43.36 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  GIM  
5 11 s 2 43.65 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LDK!  GIM  
1 12 s 3 44.33 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U16 WN III TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  GIM  
2 19 s 3 46.09 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV LDK!  GIM  
3 20 s 3 46.16 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LDK!  GIM  
4 27 s 3 47.26 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN --
5 34 s 3 48.19 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/3459/17 , 2023 4 LDK!
1 24 s 4 46.56 PUŹNIEWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V
2 32 s 4 47.98 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał # Z/3463/17 2023 3 LDK!  GIM  
3 33 s 4 48.18 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U16 WN V LDK!
4 36 s 4 48.20 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica # 2002 U18 KP -- # LDK!  GIM  
5 40 s 4 48.73 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  GIM  
1 15 s 5 44.58 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 17 s 5 45.03 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  GIM  
3 28 s 5 47.35 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U16 PM V BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!
4 30 s 5 47.56 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN V
5 31 s 5 47.84 KUCIŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2005 U14 WN V
1 18 s 6 45.96 ZYCH Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN IV
2 25 s 6 46.70 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
3 29 s 6 47.35 SKŁODOWSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!  GIM  
4 38 s 6 48.44 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
5 39 s 6 48.52 ANTONIUK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!  GIM  
1 14 s 7 44.50 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III PODOLAK Michał PODOLAK Michał B.D. # , Z/3068/18 , 2024 LDK!
2 35 s 7 48.20 ŻURAWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława # 4 LDK!  GIM  
3 51 s 7 51.71 OLBRYŚ Zuzanna MLKS Ostróda 2003 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1979/18 2018 BEZ LDK!
4 60 s 7 55.46 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
5 61 s 7 58.18 RYKOWSKA Zofia PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN --
1 26 s 8 46.72 CZARNECKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V # LDK!  GIM  
2 43 s 8 49.39 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN -- LDK!
3 44 s 8 49.54 KORWEL Natalia UKS Gimpas Pasłęk 2003 U16 WN --
4 56 s 8 52.58 ABRAMCZYK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
5 59 s 8 55.46 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN -- LDK!
1 10 s 9 43.51 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 1995 Sen WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1253/11 2019 2
2 23 s 9 46.53 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  ZKN   GIM  
3 41 s 9 48.83 SIKORSKA Anna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
4 49 s 9 50.90 SUROWIEC Alicja MOS Zatoka Braniewo 2003 U16 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2018/18 2018 BEZ
1 16 s 10 44.63 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN -- MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
2 45 s 10 49.93 MASOJĆ Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- #  GIM  
3 50 s 10 51.49 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2024 LDK!
4 53 s 10 52.01 EJDYS Emilia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz # , Z/2924/18 , 2023 BEZ LDK!
1 37 s 11 48.40 JACKOWSKA Natalia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
2 47 s 11 50.68 WADECKA Maja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -- LDK!
3 52 s 11 51.80 KOZAKIEWICZ Roksana LUKS Orneta 2003 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek # Z/4268/17 2018 5 LDK!
4 54 s 11 52.18 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 2005 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2020 BEZ
5 62 s 11 58.44 WĘGRZYNOWSKA Oliwia MLKS Ostróda 2006 U14 WN -- NOWICKI Ryszard NOWICKI Ryszard , Z/3358/18 , 2020 BEZ
1 13 s 12 44.49 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- # LDK!  ZKN  
2 42 s 12 48.86 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -- # LDK!
3 48 s 12 50.85 KAPUSTO Alicja MOS Zatoka Braniewo 2004 U16 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2021/18 2018 5
4 55 s 12 52.25 JOBS Dagmara KS Zamek Kurzętnik 2005 U14 WN -- LDK!
5 57 s 12 52.59 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
1 21 s 13 46.25 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!
2 22 s 13 46.53 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V #
3 46 s 13 50.28 SOJKA Kamila UKS Sokół Węgorzewo 2001 U18 WN -- # LDK!
4 58 s 13 55.04 WIŚNIEWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2005 U14 WN --
600 m K
1 12 s 1 1:51.21 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -- # LDK!
2 16 s 1 1:52.25 BOJANOWSKA Anna PKS Gwardia Szczytno 2003 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3941/17 2020 4
3 18 s 1 1:55.79 STANISŁAWSKA Maja LKS Lubawa 2004 U16 WN --
4 19 s 1 1:57.26 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 2005 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
5 25 s 1 2:12.09 KOŁKOWSKA Milena MOS Zatoka Braniewo 2003 U16 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2020/18 2018 BEZ
6 26 s 1 2:13.21 JURKIEWICZ Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --  GIM  
1 1 s 2 1:39.86 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  GIM  
2 2 s 2 1:40.83 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN  
3 3 s 2 1:41.80 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- # LDK!  ZKN  
4 4 s 2 1:42.05 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  ZKN   GIM  
5 5 s 2 1:45.35 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
6 6 s 2 1:45.48 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # , Z/2580/17 , 2024 LDK!  GIM  
7 7 s 2 1:46.64 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 2003 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0421/17 2020 4 LDK!  GIM  
8 8 s 2 1:46.80 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LDK!  GIM  
9 10 s 2 1:48.90 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD V MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # , Z/0067/18 , 2022 LDK!
10 23 s 2 2:03.41 ANTOSIEWICZ Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2003 U16 WN -- LDK!
11 24 s 2 2:06.85 SMAL Dagmara MOS Zatoka Braniewo 2004 U16 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2017/18 2018 BEZ
1 9 s 3 1:47.39 OSTROWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V POLEWACZ Małgorzata # 4 LDK!  GIM  
2 11 s 3 1:48.92 BULIK Patrycja SKLA Sopot # 2005 U14 PM V B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # LDK!
3 13 s 3 1:51.31 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U16 WN -- LDK!
4 14 s 3 1:51.50 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN -- #
5 15 s 3 1:51.61 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN --
6 17 s 3 1:53.65 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
7 20 s 3 2:00.46 KOZAKIEWICZ Roksana LUKS Orneta 2003 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek # Z/4268/17 2018 5 LDK!
8 21 s 3 2:00.85 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
9 22 s 3 2:01.30 MASOJĆ Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- #  GIM  
10 27 s 3 2:16.54 OLSZEWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN --
11 28 s 3 2:17.54 SERWIŚ Iga KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LDK!  GIM  
1000 m K
1 1 s 1 3:06.39 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
2 2 s 1 3:16.78 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  GIM  
3 3 s 1 3:20.18 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN IV PALUCH Krystian B.D. LDK!  GIM  
4 4 s 1 3:25.92 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!  GIM  
5 5 s 1 3:29.17 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LDK!  GIM  
6 6 s 1 3:34.69 PAŁEJKO Aleksandra MLKS Ostróda 2000 U20 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/1504/18 2018
7 7 s 1 3:37.50 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
8 8 s 1 3:38.21 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN --
9 9 s 1 3:44.62 WÓŁKIEWICZ Paulina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- # LDK!  GIM  
10 10 s 1 3:47.95 WAL Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- POLEWACZ Małgorzata # BEZ LDK!  GIM  
4x100 m K
1 1 s 1 48.65 BIELECKA Emilia
ŻUK Natalia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 1999
2000
2000
2000
U20 WMZ --


KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek
Z/2957/15
2024

2 4 s 1 55.00 ZŁOTOWSKA Julia
BIEDRZYCKA Malwina
FAFIŃSKA Emilia
UZARSKA Julia
LKS Lubawa 2004
2003
2003
2003
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
Z/3497/17
Z/0422/17
Z/0423/17
Z/0420/17
2019
2018
2020
2020
5
5
3
4
3 5 s 1 55.37 RUCZYŃSKA Karolina
KORNACKA Karolina
ŁUGIEWICZ Adrianna
KORNACKA Kinga
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004
2003
2003
2003
U16 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej

PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
Z/0759/18
, Z/1124/17
, Z/1125/17
2018
, 2024
, 2022
BEZ


4 7 s 1 56.33 ZADROGA Wiktoria
MACZUKIN Mariola
CHOMEJ Wiktoria
JACKOWSKA Natalia
KS Jelonki Dobre Miasto 2004
2004
2004
2004
U16 WMZ --


  s 1 DNF BARASZKIEWICZ Julia
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2002
2002
2002
2002
U18 WMZ -- B.D.

LUDWICHOWSKA Bronisława

2
1 2 s 2 51.85 JATKIEWICZ Izabela
POTASZNIK Paulina
KOPICZYŃSKA Julia
ZYCH Julia
GUKS Asy Dywity 2000
1998
2004
2004
U23 WMZ -- NIESTATEK Szymon

NIESTATEK Szymon
Z/5539/15
Z/2996/17
2022
2019
3
2
2 3 s 2 52.89 MILEJSKA Matylda
STAWICKA Maja
RUMIŃSKA Justyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2003
2003
2003
2004
U16 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława

LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
, Z/3311/17
, 2024
2

3 6 s 2 55.39 ANTONIUK Maja
MASOJĆ Wiktoria
BIELAKOW Katarzyna
CZARNECKA Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2003
2004
2004
U16 WMZ --

LUDWICHOWSKA Bronisława
3
4 8 s 2 59.45 ŚLĘDAK Kinga
KAWSZYNIEC Julia
ŁASZENKOW Amelia
PIETNOCZKA Julia
KS Jelonki Dobre Miasto 2005
2005
2006
2004
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł

PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
Z/0377/18
2024
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III B.D.  ZKN  
2 2 f 1 1.45 KUŹMA Kornelia MOS Zatoka Braniewo 2004 U16 WN IV GAJOWNICZEK Franciszek Z/2019/18 2018 4
3 3 f 1 1.35 KOZŁOWSKA Oktawia UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!  GIM  
4 4 f 1 1.20 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN -- PALUCH Krystian 5 LDK!  GIM  
W dal K
1 1 f 1 5.79 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM +1.5 II B.D. #  KN  
2 2 f 1 4.88 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +1.3 IV B.D.  ZKN  
3 3 f 1 4.76 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD +1.6 V MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # , Z/0067/18 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.65 DENES Iwona UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN +1.5 V LDK!  GIM  
5 5 f 1 4.49 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN +1.8 -- PALUCH Krystian 5 LDK!  GIM  
6 6 f 1 4.37 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +1.1 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  GIM  
7 7 f 1 4.32 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U14 WN +1.5 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.28 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U16 PM +0.9 -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!
9 9 f 1 4.27 SKŁODOWSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN +1.5 -- PALUCH Krystian BEZ LDK!  GIM  
10 10 f 1 4.18 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN +1.4 -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # Z/0073/18 2024 LDK!
11 11 f 1 4.04 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN +1.4 -- PALUCH Krystian B.D. LDK!  GIM  
12 12 f 1 4.00 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.1 --
13 13 f 1 4.00 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN +1.8 -- # LDK!
14 14 f 1 3.86 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.1 --
15 15 f 1 3.73 ŁUCZKOWSKA Oliwia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2003 U16 WN +1.1 -- LDK!  GIM  
16 16 f 1 3.57 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN +0.9 -- LDK!
17 17 f 1 3.46 RYKOWSKA Maja PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN +1.6 --
  f 1 NM KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN 0.0 -- PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.30 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I
2 2 f 1 11.07 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon Z/0705/19 2021 3 LDK!  GIM  
3 3 f 1 9.35 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa # 2006 U14 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0204/20 2024 LDK!
4 4 f 1 8.51 ROLKA Anna LKS Lubawa 2003 U16 WN --
5 5 f 1 8.18 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN -- PALUCH Krystian 5 LDK!  GIM  
6 6 f 1 8.09 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
7 7 f 1 8.01 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
8 8 f 1 7.78 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!  GIM  
9 9 f 1 7.76 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
10 10 f 1 6.70 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  GIM  
11 11 f 1 6.68 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U16 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!  GIM  
12 12 f 1 5.86 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!  GIM  
13 13 f 1 5.52 WARDAK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LDK!  GIM  
14 14 f 1 5.28 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # , Z/2580/17 , 2024 LDK!  GIM  
15 15 f 1 5.10 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LDK!  GIM  
1 1 f 2 12.05 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III
2 2 f 2 9.84 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.07 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM II B.D. #  KN  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.14 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM III WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I
2 2 f 1 22.45 KOCIĘDA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2005 U14 WN -- LDK!
3 3 f 1 22.39 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
4 4 f 1 22.07 ROLKA Anna LKS Lubawa 2003 U16 WN --
5 5 f 1 20.10 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.90 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1  ZKN  
2 2 f 1 27.14 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN IV B.D.  ZKN  
1 1 f 2 28.87 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV LDK!
2 2 f 2 26.08 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
100 m M
1 1 s 1 11.35 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN -1.9 III BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
2 2 s 1 11.75 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.9 III #  ZKN  
3 3 s 1 11.80 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -1.9 IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
4 4 s 1 11.83 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.9 IV PODOLAK Michał # 2 LDK!  GIM  
5 5 s 1 12.08 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN -1.9 IV #  ZKN  
6 6 s 1 12.31 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.9 --
1 7 s 2 12.40 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.6 -- #  ZKN  
2 8 s 2 12.57 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN -1.6 --
3 9 s 2 12.61 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.6 -- # LDK!
4 10 s 2 12.64 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.6 V LDK!  GIM  
5 11 s 2 12.64 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 2004 U16 WN -1.6 V TYKARSKI Marek Z/0099/18 2018 5 LDK!
6 23 s 2 13.30 OLSZEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.6 --
1 12 s 3 12.72 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.5 V # LDK!
2 15 s 3 12.82 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +0.5 -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
3 16 s 3 12.91 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN +0.5 -- LDK!  GIM  
4 17 s 3 12.97 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 2004 U16 WN +0.5 --
5 21 s 3 13.13 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN +0.5 -- LDK!
6 22 s 3 13.14 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN +0.5 -- LDK!
1 18 s 4 12.98 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -3.5 -- PALUCH Krystian # BEZ LDK!  GIM  
2 20 s 4 13.11 TABAKA Wojciech PKS Gwardia Szczytno 2004 U16 WN -3.5 -- BUKOWIECKI Maciej # LDK!
3 26 s 4 14.38 MĄDRY Michał KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN -3.5 -- # LDK!
4 27 s 4 14.84 KUNCE Kamil PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN -3.5 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3366/18 2019 BEZ
1 13 s 5 12.75 PISARSKI Paweł LUKS Orneta 2003 U16 WN -0.9 V MAKOWSKI Leszek Z/3361/18 2018 5
2 14 s 5 12.82 KAMIŃSKI Sebastian LUKS Orneta 2003 U16 WN -0.9 -- MAKOWSKI Leszek Z/3360/18 2018 5
3 19 s 5 13.07 STYPIK Piotr LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN -0.9 --
4 24 s 5 13.69 TWARDZIK Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -0.9 -- LDK!
5 25 s 5 13.72 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN -0.9 --
200 m M
1 1 s 1 22.84 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN -0.2 III BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
2 2 s 1 23.33 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN -0.2 III
3 4 s 1 24.36 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN -0.2 IV
4 5 s 1 24.69 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -0.2 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
1 3 s 2 23.62 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  GIM  
2 6 s 2 24.78 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.1 -- # LDK!  GIM  
3 7 s 2 26.36 DĄBKOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.1 -- # LDK!  GIM  
4 8 s 2 27.31 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -1.1 -- # LDK!
5 9 s 2 27.50 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN -1.1 -- LDK!
6 10 s 2 28.18 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN -1.1 --
300 m M
1 1 s 1 36.15 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 2 s 1 36.23 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN -- #  ZKN  
3 3 s 1 36.78 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  GIM  
4 5 s 1 37.64 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN --
5 7 s 1 37.71 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0895/12 2021 3
1 4 s 2 37.38 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- #  ZKN  
2 6 s 2 37.65 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  GIM  
3 8 s 2 39.16 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
4 16 s 2 43.65 OLSZEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN --
1 10 s 3 39.84 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LDK!  GIM  
2 11 s 3 40.72 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK!
3 12 s 3 41.05 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 2004 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/0099/18 2018 5 LDK!
4 13 s 3 41.56 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/3726/17 2024 LDK!
1 14 s 4 41.92 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
2 19 s 4 44.81 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U14 WN -- LDK!
3 21 s 4 45.87 SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 1951 Masters WN -- B.D. BEZ
4 22 s 4 46.31 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN -- LDK!
1 9 s 5 39.39 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  GIM  
2 s 5 41.62 RUMIŃSKI Dawid LUKS Orneta 2003 U16 WN V MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/3346/18 2024
3 15 s 5 42.32 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian # BEZ LDK!  GIM  
4 17 s 5 44.09 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/3069/18 2024 LDK!
5 18 s 5 44.15 KRZYŻANOWSKI Kamil LUKS Orneta 2004 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/4157/17 2019 BEZ LDK!  GIM  
6 20 s 5 45.34 KAMIŃSKI Sebastian LUKS Orneta 2003 U16 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/3360/18 2018 5
400 m M
1 1 s 1 52.61 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
2 2 s 1 53.23 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN IV B.D.
3 3 s 1 53.50 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 2001 U18 WN IV TYKARSKI Marek B.D. Z/5536/15 2019
4 4 s 1 53.57 CHMIELNICKI Witold KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN IV # LDK!  GIM  
5 5 s 1 54.00 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN IV #
600 m M
1 1 s 1 1:20.45 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
2 2 s 1 1:25.48 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN II NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024
3 3 s 1 1:29.89 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK!  GIM  
4 4 s 1 1:30.90 TKACZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- # LDK!  GIM  
5 5 s 1 1:32.45 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN IV PODOLAK Michał # 3 LDK!
6 6 s 1 1:35.62 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LDK!  GIM  
7 7 s 1 1:37.91 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LDK!  GIM  
8 8 s 1 1:40.31 KOZŁOWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -- LDK!
9 9 s 1 1:44.60 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  GIM  
1000 m M
1 1 s 1 2:31.39 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN -- LDK!  ZKN  
2 2 s 1 2:38.49 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
3 3 s 1 2:38.94 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN --
4 4 s 1 2:40.00 REGINIA Dariusz KS AZS UWM Olsztyn 1995 Sen WN -- LDK!
5 5 s 1 2:40.41 ZAHORSKI Grzegorz MOS Zatoka Braniewo 1999 U20 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2557/15 2015 4
6 6 s 1 2:45.68 JARZYNA Damian LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
7 7 s 1 2:45.70 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV
8 8 s 1 2:50.78 SIEMIĄTKOWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 1994 Sen WN --
9 9 s 1 2:54.35 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
10 10 s 1 3:06.99 SIKORA Dawid UKS Sokół Węgorzewo 2001 U18 WN --
11 11 s 1 3:10.00 TWARDZIK Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -- LDK!
12 12 s 1 3:14.97 SKUBISZEWSKI Mateusz MOS Zatoka Braniewo 2004 U16 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/2016/18 2018 BEZ
13 13 s 1 3:27.24 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!  GIM  
14 14 s 1 3:34.21 WIŚNIEWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 45.07 DZIADKO Mateusz
SZYMAŃSKI Damian
KLIMEK Rafał
RYBKA Sebastian
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
1999
2000
U20 WMZ --


B.D.

2 2 s 1 50.23 FLOREK Mikołaj
BENDYK Marcin
MICHALAK Sebastian
ZYSKOWSKI Damian
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2004
2004
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/3069/18
Z/3726/17
2024
2024
3


3 3 s 1 50.56 WOLDAN Marcin
SZPANELEWSKI Dawid
KOTEWICZ Dominik
BALEWSKI Dawid
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004
2004
2003
2003
U16 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon

PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
, Z/0713/19
, Z/5433/19
, Z/1443/17
, 2022
, 2022
, 2021



4 4 s 1 51.80 MARKOWSKI Stefan
BIEŃKOWSKI Michał
MĄDRY Michał
KARDAHS Hubert
KS AZS UWM Olsztyn 2005
2005
2005
2005
U14 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława

4
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 JABŁOŃSKI Damian LKS Lubawa 1999 U20 WN --
W dal M
1 1 f 1 5.39 TABAKA Wojciech PKS Gwardia Szczytno 2004 U16 WN +1.9 -- BUKOWIECKI Maciej # LDK!
2 2 f 1 5.19 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 2004 U16 WN +1.1 --
3 3 f 1 5.00 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U14 WN +1.7 -- LDK!
4 4 f 1 4.80 STYPIK Piotr LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN +1.7 --
5 5 f 1 4.26 KUNCE Kamil PKS Gwardia Szczytno 2005 U14 WN +1.2 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3366/18 2019 BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 9.21 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!  GIM  
2 2 f 1 8.61 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
3 3 f 1 7.26 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!  GIM  
4 4 f 1 5.47 WIŚNIEWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
1 1 f 2 11.40 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3674/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
Kula (6) M
1 1 f 1 10.41 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN --
Kula (7.26) M
1 f 1 12.98 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U23 WN III  ZKN  
Dysk (1) M
1 1 f 1 26.70 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 34.83 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3674/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 30.70 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN --
Dysk (2) M
1 1 f 1 48.58 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U23 WN I  ZKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2473881244659 sekund