Słupsk 12.05.2018
Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 13.06 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.7 III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!
2 e 1 14.21 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -0.7 V SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2023 4 LDK!
3 e 1 14.40 MUDLAFF Katarzyna LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -0.7 --
4 e 1 14.45 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 2004 U16 PM -0.7 V WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2020 5
5 e 1 15.03 BŁAWAT Julia MTS Junior Sopot 1997 U23 PM -0.7 -- RETYK Sławomir Z/0318/14 2020 BEZ LDK!
6 e 1 15.57 ZIELIŃSKA Dominika LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM -0.7 -- GRECKA Ewa Z/1711/17 2017 BEZ
1 e 2 13.19 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM -0.8 III
2 e 2 13.45 PIECUCH Marta RKS Rumia 2003 U16 PM -0.8 IV LDK! GIM
3 e 2 13.91 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -0.8 --
4 e 2 14.12 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 2003 U16 PM -0.8 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2020 4
5 e 2 14.43 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 2003 U16 PM -0.8 V
6 e 2 14.72 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -0.8 -- LDK! GIM
1 e 3 13.52 PIEC Kinga WKS Flota Gdynia 2004 U16 PM +1.2 IV PISKULSKI Paweł 3
2 e 3 13.65 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM +1.2 IV B.D. # 3 LDK!
3 e 3 13.70 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM +1.2 -- B.D. BEZ
4 e 3 13.79 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U18 PM +1.2 IV B.D. B.D. LDK!
5 e 3 14.04 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2002 U18 PM +1.2 -- B.D. BEZ LDK! GIM
6 e 3 14.14 MINGA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM +1.2 --
7 e 3 14.51 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM +1.2 -- LDK!
1 e 4 13.29 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -1.1 IV B.D.
2 e 4 13.30 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U16 PM -1.1 IV # LDK! GIM
3 e 4 13.36 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U18 PM -1.1 IV LDK! ZKN GIM
4 e 4 13.46 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -1.1 IV WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
5 e 4 13.60 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -1.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK! GIM
6 e 4 13.75 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 2002 U18 PM -1.1 IV LDK! GIM
7 e 4 14.06 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP -1.1 V LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2024
1 e 5 12.39 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +0.9 II B.D. B.D. # Z/1497/14 2023 ZKN
2 e 5 12.56 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM +0.9 II B.D. B.D. ZKN
3 e 5 12.77 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.9 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 ZKN 84
4 e 5 12.79 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM +0.9 III B.D. # Z/1839/16 2023 LDK! ZKN
5 e 5 12.86 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM +0.9 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
6 e 5 13.48 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM +0.9 IV B.D. B.D. 2 LDK! GIM
1 f 1 12.46 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -0.6 II B.D. B.D. # Z/1497/14 2023 ZKN
2 f 1 12.71 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -0.6 II B.D. B.D. ZKN
3 f 1 12.87 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.6 III DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 ZKN 79
4 f 1 13.02 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM -0.6 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
5 f 1 13.04 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -0.6 III B.D. # Z/1839/16 2023 LDK! ZKN
6 f 1 13.12 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.6 III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!
1 f 2 13.72 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -1.5 -- B.D. BEZ
2 f 2 14.57 MUDLAFF Katarzyna LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -1.5 --
200 m K
1 s 1 25.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -0.3 II B.D. B.D. # Z/1497/14 2023 ZKN
2 s 1 25.51 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM -0.3 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
3 s 1 25.94 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.3 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024 ZKN
4 s 1 26.43 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM -0.3 III
5 s 1 26.71 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U18 PM -0.3 III LDK! ZKN GIM
6 s 1 26.79 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM -0.3 III B.D. B.D. 2
7 s 1 26.94 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -0.3 III B.D.
1 s 2 26.18 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!
2 s 2 27.78 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM -0.2 IV B.D. # 3 LDK!
3 s 2 28.17 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM -0.2 IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 s 2 28.64 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -0.2 --
5 s 2 29.45 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM -0.2 V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2021 5
6 s 2 29.99 MACIEJEWSKA Zuzanna KL Lechia Gdańsk 2004 U16 PM -0.2 V WIETEK Zbigniew Z/2548/18 2020 5
1 s 3 27.23 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.3 III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2024
2 s 3 28.10 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U18 PM -0.3 IV B.D. B.D. LDK!
3 s 3 28.98 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP -0.3 V LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2024
4 s 3 29.14 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 2003 U16 PM -0.3 V
5 s 3 29.14 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2002 U18 PM -0.3 -- B.D. BEZ LDK! GIM
6 s 3 29.45 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -0.3 V LDK! GIM
7 s 3 29.98 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 2003 U16 PM -0.3 V WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2020 4
1 s 4 27.27 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM +1.1 III B.D. B.D. 2 LDK! GIM
2 s 4 27.90 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM +1.1 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK! GIM
3 s 4 28.13 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM +1.1 IV
4 s 4 28.34 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM +1.1 -- B.D. BEZ
5 s 4 29.04 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM +1.1 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
6 s 4 29.05 MINGA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM +1.1 --
7 s 4 30.43 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM +1.1 -- LDK!
1 s 5 27.80 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U14 PM +0.9 IV JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
2 s 5 27.99 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U16 PM +0.9 IV B.D. B.D. # 2 LDK!
3 s 5 28.41 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U14 PM +0.9 IV B.D. 4
4 s 5 29.43 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM +0.9 -- PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK! ZKN GIM
5 s 5 29.58 LEMKE Liliana SKLA Sopot 2004 U16 PM +0.9 V LDK!
400 m K
1 s 1 57.88 THOMAIDOU Katerina AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II # ZKN
2 s 1 58.01 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof # Z/1548/15 2024 ZKN
3 s 1 60.04 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
4 s 1 60.09 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM III LDK! ZKN
5 s 1 61.72 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 2001 U18 PM III
6 s 1 62.56 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 1996 U23 PM --
7 s 1 66.33 NIESIOŁOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- B.D. BEZ
1 s 2 61.34 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM III B.D. 2 LDK!
2 s 2 61.84 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM III # ZKN
3 s 2 62.28 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
4 s 2 63.97 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2001 U18 PM IV LDK!
5 s 2 64.66 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 2002 U18 PM -- B.D. 4 LDK!
6 s 2 64.83 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 2000 U20 PM --
7 s 2 65.62 DROSZKOWSKA Zuzanna LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/3083/15 2019 4
8 s 2 70.32 MARZENTA Milena AML Słupsk 2001 U18 PM -- LDK!
1 s 3 59.64 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. LEWANDOWSKI Michał # , Z/2850/16 , 2024 LDK! ZKN
2 s 3 62.21 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK! GIM
3 s 3 65.39 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
4 s 3 66.12 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2021 5
5 s 3 67.49 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!
6 s 3 69.46 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
7 s 3 70.03 KRZYŻANOWSKA Agata ULKS Skoczek Pogórze 2002 U18 PM -- #
8 s 3 74.68 GULCZYŃSKA Adrianna ULKS Skoczek Pogórze 2004 U16 PM -- B.D. #
800 m K
1 s 1 2:09.98 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK! KN
2 s 1 2:10.27 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2023 KN
3 s 1 2:11.54 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM II KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK! ZKN
4 s 1 2:12.91 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024 ZKN
5 s 1 2:13.12 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U18 PM II B.D. Z/2119/15 2023 ZKN
6 s 1 2:15.02 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021 ZKN
7 s 1 2:16.11 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1 ZKN
8 s 1 2:16.81 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!
9 s 1 2:17.36 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów # 2002 U18 ZP II B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
10 s 1 2:22.63 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U18 KP III SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024 ZKN
1 s 2 2:22.27 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III LDK!
2 s 2 2:28.85 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 2000 U20 WP IV
3 s 2 2:36.80 CHMURZYŃSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U16 PM -- B.D. 3 LDK!
4 s 2 2:57.71 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 2002 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2021 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:40.01 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021 ZKN
2 s 1 4:41.88 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1987 Sen PM II
3 s 1 4:51.26 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
4 s 1 4:57.12 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM III B.D. ZKN
5 s 1 5:10.66 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
6 s 1 5:14.05 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2024
7 s 1 5:18.01 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U20 PM -- ZKN
8 s 1 5:18.96 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
9 s 1 5:20.76 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!
10 s 1 5:23.87 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata B.D. Z/0885/17 2020 BEZ
11 s 1 5:24.24 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4 ZKN
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.15 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -0.4 II LDK! ZKN
2 s 1 15.33 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -0.4 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
3 s 1 15.38 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.4 II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2024
4 s 1 15.42 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM -0.4 II B.D. B.D. 2
5 s 1 16.94 SKOWROŃSKA Dominika OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.4 IV REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert # Z/0039/16 2022 LDK! GIM
6 s 1 18.27 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -0.4 -- B.D. BEZ LDK! GIM
100 m pł K
1 s 1 14.59 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM +0.8 II MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2024 KN
2 s 1 15.93 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 1993 Sen PM +0.8 III RETYK Sławomir Z/0951/15 2020 2 LDK!
3 s 1 16.69 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM +0.8 III B.D. ZKN
400 m pł K K
1 s 1 69.79 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM IV B.D.
2 s 1 72.73 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV #
4x100 m K
1 s 1 53.77 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
TYPA Marcelina
KOMARZAŃSKA Martyna
TOPKA Beata
ULKS Talex Borzytuchom 2001
2002
2002
1999
U20 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław

B.D.
KOSTRZEBA Jacek
Z/1845/15
Z/0345/15
2023
2023
1
BEZ

  s 1 DNF LITWIN Adrianna
HUK Oliwia
RUMINKIEWICZ Zofia
SKAPOWICZ Hanna
AML Słupsk 2003
2004
2004
2004
U16 POM -- B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard
B.D. B.D.

CZUBAK Tomasz
, Z/0535/24
, 2024

3

1 s 2 51.51 BARABASZ Aleksandra
CIESLIK Laura
KSIĄŻEK Julia
NOWOSADKO Julia
AML Słupsk 2001
2002
2002
2002
U18 POM -- B.D.


3
Wzwyż K
1 f 1 1.73 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 U23 PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2024 KN
2 f 1 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM III B.D. ZKN
3 f 1 1.55 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM III #
3 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK! GIM
5 f 1 1.50 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM IV
6 f 1 1.50 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
7 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2023 3
8 f 1 1.45 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM IV
9 f 1 1.40 GWÓŹDŹ Klaudia LKS Fenix Słupsk # 2001 U18 PM -- #
Tyczka K
1 f 1 3.80 WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1 LDK! KN
2 f 1 3.70 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK! KN
3 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 U23 PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024 ZKN
4 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP I DAKINIEWICZ Wojciech # Z/0209/17 2024 LDK! GIM
5 f 1 3.40 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK! KN
6 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM I # LDK! ZKN GIM
7 f 1 3.30 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK! ZKN
8 f 1 3.10 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U16 PM II
9 f 1 3.00 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin 2000 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2024 ZKN
9 f 1 3.00 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz # 2 LDK! GIM
10 f 1 2.60 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM IV B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2023 4 ZKN
11 f 1 2.40 BRYKAŁA Dominika OSOT Szczecin # 2002 U18 ZP IV B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/3354/17 , 2024 LDK! GIM
12 f 1 2.00 STĘPNIAK Agata MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- LDK! GIM
  f 1 NM NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM -- # ZKN
  f 1 NM GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 2000 U20 PM --
W dal K
1 f 1 4.99 ORZŁOWSKA Katarzyna MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM -0.3 IV
2 f 1 4.95 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.3 IV KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK! ZKN
3 f 1 4.92 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM +1.9 IV #
Trójskok K
1 f 1 11.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.9 III DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2023 LDK! ZKN 72
2 f 1 10.75 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000 U20 PM +0.2 III ZKN
3 f 1 10.65 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM -0.7 IV ZKN
Kula (3) K
1 f 1 10.35 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2024 2
2 f 1 10.30 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV LDK! GIM
3 f 1 9.23 MARKOWSKA Wiktoria LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM --
4 f 1 8.62 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM -- #
1 f 2 13.44 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024 ZKN
Kula (4) K
1 f 1 11.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III ZKN
2 f 1 10.68 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM III ZKN
3 f 1 9.52 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM IV B.D. ZKN
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.39 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2024 2
2 f 1 24.00 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
Dysk (1) K
1 f 1 47.23 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I KN
2 f 1 41.05 HUNIEWICZ Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM II ZKN
3 f 1 35.98 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM III ZKN
4 f 1 30.73 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM IV ZKN
5 f 1 29.59 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U20 PM IV
6 f 1 26.79 LIPIŃSKA Alicja LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
Młot (3) K
1 f 1 34.71 KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM --
2 f 1 24.32 POBŁOCKA Julia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3435/18 2018 5
3 f 1 22.40 MANUSZEWSKA Zuzanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/3797/18 2022 4
Młot (4) K
1 f 1 38.09 WRZAŁKOWSKA Olga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U20 PM III
Oszczep (500) K
1 f 1 35.10 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM IV
2 f 1 34.51 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV
3 f 1 32.68 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2024 ZKN
4 f 1 29.83 KIEŁCZEWSKA Małgorzata SKLA Sopot 2001 U18 PM --
1 f 2 38.28 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U16 PM III B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK! GIM
2 f 2 29.92 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM V LDK! GIM
3 f 2 27.44 GUŹNICZAK Zuzanna AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 52.31 REGIN Klaudia LKS Jantar Ustka 1997 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/0852/13 2024 KN
2 f 1 45.51 SZRAMIAK Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U20 PM I GRENDA Jan KN
3 f 1 43.37 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II # ZKN
4 f 1 38.09 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
5 f 1 34.28 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM IV KN
Chód 5 km K
1 s 1 27:53.32 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U20 WP III ZKN
2 s 1 28:41.12 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U18 PM III B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
3 s 1 28:44.98 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM III
4 s 1 29:04.32 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000 U20 WP III
5 s 1 30:20.64 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
  s 1 DNF DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U20 PM -- KN
Chód 10 km K
1 s 1 49:10.14 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM I BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2023 1 KN
100 m M
1 e 1 11.75 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -0.7 III WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024 ZKN
2 e 1 11.98 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -0.7 IV
3 e 1 12.55 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -0.7 V KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK! GIM
4 e 1 12.58 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM -0.7 -- B.D. #
5 e 1 12.77 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM -0.7 --
6 e 1 12.78 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -0.7 -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2024 4 LDK!
7 e 1 13.06 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM -0.7 -- KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
8 e 1 13.47 MAGIEŁDA Marek KL Gdynia 2003 U16 PM -0.7 -- B.D. 5
1 e 2 12.03 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM +0.3 IV SŁOWIKOWSKI Jerzy 3
2 e 2 12.20 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.3 IV #
3 e 2 12.35 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM +0.3 -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK! GIM
4 e 2 12.37 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 2004 U16 PM +0.3 V SŁOWIKOWSKI Jerzy 5
5 e 2 12.44 CZAJA Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +0.3 -- #
6 e 2 12.52 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 2001 U18 PM +0.3 --
7 e 2 12.54 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 U23 PM +0.3 -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2020 BEZ
8 e 2 12.72 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM +0.3 -- LDK! GIM
1 e 3 11.28 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM -0.5 II ZKN
2 e 3 11.69 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -0.5 III B.D. LDK! ZKN
3 e 3 11.82 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 2000 U20 PM -0.5 IV
4 e 3 11.84 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -0.5 IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
5 e 3 12.02 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U20 PM -0.5 IV
6 e 3 12.26 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U18 PM -0.5 -- LDK! GIM
7 e 3 12.36 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -0.5 -- #
8 e 3 12.40 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM -0.5 -- B.D. BEZ
1 e 4 11.40 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP +1.0 III KRAUZE Jerzy 2 LDK!
2 e 4 11.61 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 1998 U23 PM +1.0 III ZKN
3 e 4 11.79 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U18 PM +1.0 IV BOGUSZ Igor Z/3230/16 2018 4
4 e 4 12.05 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP +1.0 IV #
5 e 4 12.10 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM +1.0 IV
6 e 4 12.15 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM +1.0 IV
7 e 4 12.19 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM +1.0 IV B.D. 4
8 e 4 12.29 SUCHOMSKI Benedykt AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM +1.0 --
1 e 5 11.18 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ -0.3 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 e 5 11.28 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -0.3 II B.D. 2
3 e 5 11.38 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -0.3 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
4 e 5 11.52 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -0.3 III B.D.
5 e 5 11.80 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -0.3 IV B.D. 3
1 e 6 11.57 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -0.1 III
2 e 6 11.95 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM -0.1 IV LDK! ZKN
3 e 6 12.01 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 1992 Sen PM -0.1 --
4 e 6 12.08 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U18 DS -0.1 IV B.D. B.D. # LDK! GIM
1 f 1 11.15 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ -2.5 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 f 1 11.21 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -2.5 II B.D. 2
3 f 1 11.26 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM -2.5 II ZKN
4 f 1 11.37 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -2.5 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 11.48 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -2.5 III KRAUZE Jerzy 2 LDK!
6 f 1 11.54 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -2.5 III B.D.
7 f 1 11.64 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -2.5 III
8 f 1 12.09 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -2.5 IV
200 m M
1 s 1 22.68 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ +0.2 II B.D. Z/3300/15 2021 2
2 s 1 22.72 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM +0.2 II B.D. 2
3 s 1 23.59 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM +0.2 III B.D.
4 s 1 24.02 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U18 DS +0.2 IV B.D. B.D. # LDK! GIM
5 s 1 26.14 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM +0.2 -- LDK! GIM
1 s 2 24.06 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U20 PM -0.2 IV
2 s 2 24.22 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM -0.2 --
3 s 2 25.40 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 1996 U23 PM -0.2 -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/1667/16 2020 BEZ
1 s 3 22.85 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP +0.5 III KRAUZE Jerzy 2 LDK!
2 s 3 23.88 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM +0.5 IV
3 s 3 23.94 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 2000 U20 PM +0.5 IV
4 s 3 24.13 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM +0.5 IV KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
5 s 3 24.28 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U18 PM +0.5 IV BOGUSZ Igor Z/3230/16 2018 4
6 s 3 25.43 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 U20 PM +0.5 -- ZKN
1 s 4 23.41 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -0.1 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
2 s 4 23.48 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -0.1 III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK! GIM
3 s 4 23.87 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -0.1 IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
4 s 4 25.00 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM -0.1 -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
1 s 5 24.56 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -1.3 -- B.D. 4
2 s 5 24.60 MARCZYŃSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -1.3 --
3 s 5 25.00 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U18 PM -1.3 -- LDK! GIM
4 s 5 26.60 NUREK Kacper SKLA Sopot 2004 U16 PM -1.3 -- LDK!
400 m M
1 s 1 47.33 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M KN
2 s 1 49.38 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II ZKN
3 s 1 50.20 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II ZKN
4 s 1 50.70 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2 ZKN
5 s 1 50.95 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 2000 U20 PM III ZKN
6 s 1 51.88 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM III LDK! ZKN
7 s 1 53.14 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U20 PM IV
1 s 2 53.98 GOMORACKI Filip LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM IV
2 s 2 54.86 PACUK Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!
3 s 2 54.96 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
4 s 2 55.68 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U16 PM V # LDK!
5 s 2 55.94 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM --
1 s 3 51.96 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 U20 PM III ZKN
2 s 3 53.67 KWIATKOWSKI Mariusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM IV B.D.
3 s 3 54.13 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U16 PM IV # LDK!
4 s 3 54.14 STOLTMANN Igor SKLA Sopot 2001 U18 PM IV
5 s 3 56.20 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!
1 s 4 59.15 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
2 s 4 60.37 JADCZAK Adrian SKLA Sopot # 2004 U16 PM -- # LDK!
3 s 4 61.36 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 2002 U18 PM --
800 m M
1 s 1 2:05.87 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U18 PM IV B.D.
2 s 1 2:06.08 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. 4 LDK!
3 s 1 2:12.29 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
4 s 1 2:18.18 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP -- KECLER Dorota 5 LDK! GIM
5 s 1 2:18.50 WDOWIAK Karol SKLA Sopot 2004 U16 PM -- ZIELIŃSKI Ireneusz # 5 LDK!
6 s 1 2:20.74 ZBOIŃSKI Wojciech KL Bałtyk Koszalin 1967 Masters ZP -- B.D. Z/2735/19 2020 BEZ
7 s 1 2:21.09 GDOWIK Rafał SKLA Sopot 2003 U16 PM -- LDK!
8 s 1 2:25.41 HORSTEN Bastian SKLA Sopot 2003 U16 PM --
1 s 2 2:01.20 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM III B.D. 3
2 s 2 2:01.97 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U16 PM III B.D. # 2 LDK!
3 s 2 2:11.63 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2020 4
4 s 2 2:23.48 WINIARSKI Mateusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM --
1 s 3 1:54.70 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II # KN
2 s 3 1:55.38 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II B.D. ZKN
3 s 3 1:55.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP II CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
4 s 3 1:56.38 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 2002 U18 PM II LDK! ZKN
5 s 3 1:57.62 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM III # LDK! ZKN
6 s 3 1:58.13 JANOWSKI Filip MKL Szczecin 1991 Sen ZP III B.D. B.D. B.D. 2
7 s 3 1:59.21 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM III MARKOWICZ Eugeniusz # Z/1944/15 2020 3
8 s 3 2:02.87 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 1999 U20 ZP IV
9 s 3 2:06.57 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2023
1500 m M
1 s 1 4:02.52 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew # Z/1856/15 2023 2 ZKN
2 s 1 4:09.17 SOKOŁOWSKI Ryszard LKB im. Braci Petk Lębork 1987 Sen PM III B.D. Z/4670/19 2024
3 s 1 4:11.06 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U23 PM III
4 s 1 4:11.20 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM III B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2024
5 s 1 4:14.75 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2024 ZKN
6 s 1 4:21.18 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 2000 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2019 4
7 s 1 4:21.83 GUMKOWSKI Szymon GKS Żukowo # 1999 U20 PM IV B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
8 s 1 4:22.68 BRESZKA Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM --
9 s 1 4:26.06 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM --
10 s 1 4:27.35 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U20 PM --
11 s 1 4:30.64 GAFFKE Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM --
12 s 1 4:34.74 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!
13 s 1 4:37.62 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- BODZIAK Igor BEZ LDK!
14 s 1 4:38.34 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
15 s 1 4:48.22 ICKOWSKI Tomasz LKS Zorza Gdynia 2002 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/2828/16 2019 BEZ
16 s 1 5:09.15 LEWINSKI Konrad MKL Toruń # 2001 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
3000 m M
1 s 1 9:26.86 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM IV B.D.
2 s 1 9:29.98 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
3 s 1 10:02.11 SZWEDA Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.16 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM +0.1 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
2 s 1 18.36 MAGIEŁDA Marek KL Gdynia 2003 U16 PM +0.1 V B.D. 5
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.14 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM +0.3 III WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024 ZKN
2 s 1 15.82 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM +0.3 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
3 s 1 16.13 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.3 IV
4 s 1 16.32 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.3 IV
5 s 1 17.11 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM +0.3 -- B.D. BEZ
6 s 1 17.86 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia 2001 U18 PM +0.3 --
7 s 1 18.07 KOPP OSTROWSKI Nataniel UKS Lipusz 2002 U18 PM +0.3 --
4x100 m M
1 s 1 44.98 MICHALSKI Mateusz
ROHDE Karol
SŁOMIŃSKI Sebastian
WĘSIERSKI Bartosz
AZS-AWFiS Gdańsk 2001
2002
2002
2001
U18 POM -- B.D.

B.D.

4
  s 1 DNF ŚMIGIEL Jan
MICHALAK Piotr
GIL Arkadiusz
ALEKSANDROWICZ Oskar
AML Słupsk 2002
2002
2002
2002
U18 POM --
DIAK Mateusz

Z/2843/16
2022
2
  s 1 DQ BREZA Konrad
JANTA LIPIŃSKI Maciej
ROWIŃSKI Jakub
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom 2002
2002
2002
2001
U18 POM --
ŚCIGAŁA Janusz
B.D. KALINOWSKA Joanna
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0789/16
, Z/3152/16
Z/1840/15
2021
, 2020
2022
4
3
2
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2 ZKN
2 f 1 1.75 BULSKI Alan WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM IV SŁOWIKOWSKI Jerzy 3
2 f 1 1.75 KOSZNICKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM IV B.D. 4
4 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK! GIM
5 f 1 1.65 USTARBOWSKI Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
6 f 1 1.65 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK! GIM
7 f 1 1.65 JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM --
8 f 1 1.65 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM V
Tyczka M
1 f 1 4.10 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 1999 U20 ZP II B.D.
2 f 1 4.00 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II
2 f 1 4.00 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 1999 U20 PM II B.D.
4 f 1 3.90 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM III # LDK! KN GIM
5 f 1 3.80 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 1999 U20 ZP III ZKN
6 f 1 3.80 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U16 PM III PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2024
7 f 1 3.40 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP IV FERFET Marek 3 LDK! GIM
8 f 1 3.20 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM IV KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.59 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -2.4 III B.D. LDK! ZKN
2 f 1 6.26 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM -0.5 IV
3 f 1 6.15 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U18 PM -0.4 IV LDK! ZKN GIM
4 f 1 6.10 SAWONIUK Przemysław SKLA Sopot 2000 U20 PM -1.2 IV #
5 f 1 5.95 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -0.9 IV
Trójskok M
1 f 1 12.37 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.9 --
2 f 1 11.02 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM -0.7 -- #
Kula (5) M
1 f 1 12.74 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM IV ZKN
2 f 1 11.50 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 2002 U18 PM -- ZKN
3 f 1 11.09 BOBER Jakub UKS Lipusz 2002 U18 PM --
Kula (6) M
1 f 1 14.76 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II ZKN
2 f 1 12.85 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D. 3 LDK! ZKN
3 f 1 12.22 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2023 ZKN
4 f 1 11.69 SNOPEK Marcin KL Gdynia 1999 U20 PM IV
Kula (7.26) M
1 f 1 13.04 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/1247/14 2023 ZKN
2 f 1 12.54 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM III KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2021 2 ZKN
3 f 1 11.17 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM --
Dysk (1.5) M
1 f 1 28.04 BŁASZKOWSKI Maciej UKS Lipusz 2002 U18 PM --
  f 1 NM SŁODKI Dawid UKS Lipusz 2002 U18 PM -- ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.09 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2023 ZKN
2 f 1 39.49 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III ZKN
3 f 1 36.75 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D. 3 LDK! ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 47.48 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM I KOWNATKE Rafał B.D. Z/1247/14 2023 ZKN
2 f 1 43.28 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM II KOWNATKE Rafał Z/1088/14 2021 2 ZKN
3 f 1 40.22 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2023 2
4 f 1 36.69 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM III
Młot (5) M
1 f 1 69.58 MISIASZEK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/2898/16 2021 1 KN
2 f 1 51.19 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM III ZKN
3 f 1 40.22 DASZKIEWICZ Jakub MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM IV B.D.
4 f 1 36.91 KONOFAŁ Krzysztof MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM -- LANGOWSKI Andrzej ADAMCZYK Dariusz Z/2971/16 2023
5 f 1 23.66 PAŚKO Marcel MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM --
Oszczep (600) M
1 f 1 37.60 APANASZEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM V
2 f 1 36.17 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2021 4
Oszczep (700) M
1 f 1 52.47 EBERTOWSKI Jan UKS Lipusz 2002 U18 PM III ZKN
2 f 1 50.59 KOMOROWSKI Kacper KL Bałtyk Koszalin 2002 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward , Z/2896/16 , 2022 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 43.67 ŁOSIŃSKI Jakub LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/3119/16 2019 BEZ
4 f 1 37.30 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 2002 U18 PM --
Oszczep (800) M
1 f 1 75.15 LEBIODA Piotr LUKS Hańcza Suwałki # 1992 Sen PD M B.D. Z/1328/14 2023
2 f 1 74.43 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM M MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2024 MM
3 f 1 73.65 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk 1991 Sen PM I GRECKA Ewa Z/4497/11 2022 M
4 f 1 64.52 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2020 1 KN
5 f 1 60.76 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II ZKN
6 f 1 58.71 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 U20 ZP II JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2023 ZKN
7 f 1 55.55 SZTYLKA Karol AML Słupsk 1999 U20 PM II ZKN
8 f 1 53.61 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
9 f 1 49.43 KAMIŃSKI Damian SKLA Sopot 1999 U20 PM III
10 f 1 44.36 JURGIELEWICZ Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U20 PM IV
11 f 1 40.97 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk # 1994 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek PIĄTEK Mirosław # Z/11284/21 2023
12 f 1 40.49 CZYLKOWSKI Kamil LKS Ziemi Puckiej Puck 1998 U23 PM --
Chód 10 km M
1 s 1 54:05.12 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM IV
2 s 1 54:50.82 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2019 3 ZKN
3 s 1 55:35.63 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 2002 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2023 4 ZKN
4 s 1 56:37.95 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław # Z/5349/15 2019 4 ZKN
5 s 1 59:40.54 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK! GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 17.268747091293 sekund