Szprotawa 12.05.2018
Mityng Chrobrego i Ottona III. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 13.56 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U16 ZP +0.5 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
2 e 1 14.19 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.5 V WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK! GIM
3 e 1 14.22 STRUSIŃSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB +0.5 V KACZMAREK Adam 5 LDK!
4 e 1 14.24 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.5 V LDK! GIM
5 e 1 14.42 PRZYBYŁA Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U14 WP +0.5 V
1 e 2 13.87 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.2 V ŁABUL Wioletta 4 LDK! GIM
2 e 2 14.14 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.2 V LDK! GIM
3 e 2 14.29 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.2 V LDK! GIM
4 e 2 14.79 PIOSIK Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U14 WP +0.2 -- FEIFER Bartosz # LDK!
5 e 2 15.10 KĄDZIELA Alicja MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.2 -- # LDK!
6 e 2 15.33 DUDA Anita BbL Gubin 2004 U16 LB +0.2 -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
1 e 3 14.50 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U12 LB +0.9 V SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 e 3 14.63 SEMEGIN Anna MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.9 -- LDK!
3 e 3 15.02 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 2006 U14 LB +0.9 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
4 e 3 15.09 KROMSKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.9 --
1 e 4 13.39 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.7 IV LDK! GIM
2 e 4 13.77 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.7 IV LDK!
3 e 4 14.38 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.7 -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK! GIM
4 e 4 14.42 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
5 e 4 14.94 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.7 --
6 e 4 16.15 DUDKIEWICZ Agnieszka MLKS Agros Żary 2005 U14 LB +0.7 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
1 e 5 12.89 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +1.0 III ZKN
2 e 5 12.96 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS +1.0 III LDK!
3 e 5 13.76 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U20 LB +1.0 IV LDK! ZKN
4 e 5 14.09 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP +1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 3
5 e 5 14.35 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +1.0 --
6 e 5 14.53 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.0 -- LDK! GIM
1 f 1 13.65 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U16 ZP +0.8 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
2 f 1 13.97 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.8 V ŁABUL Wioletta 4 LDK! GIM
3 f 1 14.12 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.8 V LDK! GIM
4 f 1 14.17 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.8 V WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK! GIM
5 f 1 14.39 STRUSIŃSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB +0.8 V KACZMAREK Adam 5 LDK!
6 f 1 14.47 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.8 V LDK! GIM
1 f 2 12.87 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +0.6 III ZKN
2 f 2 12.94 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS +0.6 III LDK!
3 f 2 13.19 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.6 III LDK! GIM
4 f 2 14.28 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP +0.6 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 3
5 f 2 14.43 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 2000 U20 LB +0.6 -- LDK! ZKN
200 m K
1 s 1 25.94 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +0.7 II ZKN
2 s 1 26.37 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.7 III LDK! ZKN GIM
3 s 1 26.77 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U23 LB +0.7 III
1 s 2 28.15 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.5 IV LDK! GIM
2 s 2 29.03 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.5 V LDK! GIM
3 s 2 30.43 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.5 -- PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
300 m K
1 s 1 46.29 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB IV LDK! GIM
2 s 1 47.04 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary # 2004 U16 LB V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1439/19 , 2022 LDK!
3 s 1 47.07 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
4 s 1 47.28 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 2003 U16 LB V
1 s 2 45.03 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U16 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2023 LDK!
2 s 2 48.30 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V ŁABUL Wioletta 4 LDK! GIM
3 s 2 48.46 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK! GIM
4 s 2 55.72 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK! GIM
1 s 3 50.51 PIOSIK Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U14 WP -- FEIFER Bartosz # LDK!
2 s 3 50.78 KRONSKA Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
3 s 3 51.34 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U12 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2023 LDK!
4 s 3 53.86 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 2006 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
1 s 4 44.54 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK!
2 s 4 49.49 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! GIM
3 s 4 53.12 BIEGAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2006 U14 LB --
400 m K
1 s 1 64.92 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 3
2 s 1 65.94 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- LDK! GIM
3 s 1 67.77 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2020 BEZ LDK! GIM
4 s 1 72.65 CICHOWICZ Jagoda MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- LDK!
600 m K
1 s 1 1:44.56 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U16 LB IV BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2023 LDK! GIM
2 s 1 1:46.94 JODŁOWSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V
3 s 1 1:48.86 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
4 s 1 1:50.25 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB -- MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
5 s 1 1:50.86 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz 3 LDK!
6 s 1 1:51.10 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1434/19 , 2021 LDK!
7 s 1 1:52.01 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1448/19 , 2022 LDK!
8 s 1 1:52.92 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2021 BEZ LDK! GIM
9 s 1 1:53.84 KONONOWICZ Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
10 s 1 1:55.54 ŚREDNIAWA Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK! GIM
11 s 1 1:59.43 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2003 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2022 5
12 s 1 2:03.65 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U12 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:22.96 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
2 s 1 2:25.10 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U20 LB IV B.D. # KN
3 s 1 2:25.42 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2023
4 s 1 2:29.08 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV
5 s 1 2:44.26 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 2003 U16 LB --
Wzwyż K
1 f 1 1.75 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991 Sen LB I B.D. M
2 f 1 1.55 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III
3 f 1 1.50 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK! GIM
4 f 1 1.50 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice # 2002 U18 LB IV CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
5 f 1 1.50 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV
6 f 1 1.45 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
7 f 1 1.40 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
8 f 1 1.30 WACKE Małgorzata WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -- # LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.00 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB II
2 f 1 2.60 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV ZKN
3 f 1 1.90 KASPERSKA Weronika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB --
4 f 1 1.80 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
Kula (3) K
1 f 1 12.90 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
2 f 1 12.11 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
3 f 1 12.10 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3 ZKN
4 f 1 10.41 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
5 f 1 10.35 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK! ZKN GIM
6 f 1 9.35 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -- ZKN
7 f 1 9.20 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
8 f 1 8.68 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
9 f 1 8.68 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN GIM
10 f 1 8.61 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
11 f 1 8.36 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
1 f 2 11.36 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
2 f 2 11.00 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U16 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
3 f 2 8.88 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
4 f 2 8.37 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
5 f 2 8.35 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- GIM
6 f 2 8.08 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
7 f 2 8.00 KATA Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
8 f 2 7.80 RAIL Emilia niest. Poznań 2005 U14 WP --
9 f 2 7.53 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
10 f 2 7.51 DUDKIEWICZ Agnieszka MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
11 f 2 7.38 WISEŁKA Agnieszka niest. Z.Góra # 2005 U14 LB --
12 f 2 7.38 ZMACZYŃSKA Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB -- # LDK!
13 f 2 7.30 GORGIEL Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
14 f 2 7.04 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK! GIM
15 f 2 6.75 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U14 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
16 f 2 6.45 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK! GIM
17 f 2 6.35 REJMAN Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
18 f 2 6.03 CIESIELSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
Kula (4) K
1 f 1 12.88 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 10.38 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
3 f 1 9.94 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991 Sen LB -- B.D. M
4 f 1 9.38 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
5 f 1 8.93 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB -- ZKN
6 f 1 7.57 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.78 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
2 f 1 30.68 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
3 f 1 28.27 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV # LDK!
4 f 1 25.58 JAROSIŃSKA Wiktoria ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V
5 f 1 22.50 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
6 f 1 22.40 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- GIM
7 f 1 21.17 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- LDK!
8 f 1 20.93 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK! GIM
9 f 1 20.18 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK! GIM
10 f 1 20.13 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
11 f 1 16.89 OPAS Oliwia ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
12 f 1 16.56 KATA Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
13 f 1 15.30 CIESIELSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 50.35 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 33.36 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3 ZKN
3 f 1 31.70 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2023
4 f 1 31.67 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
5 f 1 28.35 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
6 f 1 28.21 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
7 f 1 28.11 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN GIM
8 f 1 25.41 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB -- MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
9 f 1 24.51 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -- ZKN
10 f 1 24.46 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
11 f 1 22.46 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB -- ZKN
12 f 1 22.00 STEPNOWSKA Nikola UKS Ares Nowa Sól 2000 U20 LB --
13 f 1 17.12 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
14 f 1 16.08 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
15 f 1 14.70 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 39.71 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3 ZKN
2 f 1 35.40 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB IV
3 f 1 33.95 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
4 f 1 31.84 LORENC Daria UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP --
  f 1 NM DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
1 f 2 40.16 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2023 3 LDK!
2 f 2 37.84 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
3 f 2 31.03 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V GIM
4 f 2 30.37 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz 5 LDK! GIM
5 f 2 25.81 ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
6 f 2 19.91 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK! GIM
Młot (4) K
1 f 1 62.99 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I KN
2 f 1 41.45 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/3911/16 2023
3 f 1 40.45 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB III
4 f 1 34.80 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB IV ZKN
5 f 1 30.31 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
Oszczep (500) K
1 f 1 41.11 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB III MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
2 f 1 38.68 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
1 f 2 28.72 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U16 DS V PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
2 f 2 25.23 NUŻYŃSKA Emilia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
3 f 2 18.88 KRAWCZYK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
4 f 2 16.80 OBREMPALSKA Hanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 42.86 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB II
2 f 1 35.28 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
3 f 1 28.28 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
4 f 1 27.89 KOŁPACZEK Agnieszka UKS Ares Nowa Sól 2000 U20 LB --
100 m M
1 e 1 12.38 KUCZYŃSKI Aleksander ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB +0.3 V
2 e 1 12.64 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS +0.3 V LDK!
3 e 1 12.72 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.3 V BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
4 e 1 13.07 JAROSZ Maksym MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.3 -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
5 e 1 13.53 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.3 -- LDK!
6 e 1 13.98 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U16 DS +0.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
1 e 2 12.12 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 IV HOFFMAN Wioletta 4 LDK!
2 e 2 12.25 KLIMASZEWSKI Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +0.7 V
3 e 2 12.37 KRUSZYŃSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.7 V
4 e 2 12.63 TOPOROWSKI Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 V # LDK!
5 e 2 13.04 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS +0.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
6 e 2 13.32 EIDERD Alksander ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB +0.7 --
1 e 3 12.75 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +1.1 V BIELAWA Przemysław # Z/0857/18 2021 3 LDK!
2 e 3 12.84 JANKOWIAK Jan WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +1.1 -- ZWIRN Magdalena # BEZ LDK!
3 e 3 13.00 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.1 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
4 e 3 13.17 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.1 -- # LDK!
5 e 3 13.25 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS +1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
6 e 3 14.42 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.1 -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK! GIM
1 e 4 12.62 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.8 V WISZ Dariusz 4 LDK! GIM
2 e 4 12.97 GÓRNIAK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +0.8 --
3 e 4 13.12 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.8 -- LDK! GIM
4 e 4 13.33 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.8 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK! GIM
5 e 4 13.68 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +0.8 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK! GIM
6 e 4 14.10 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.8 --
1 e 5 10.97 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +0.4 II # KN
2 e 5 11.31 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 1994 Sen WP +0.4 III POLAK Mirosław Z/4549/11 2020 2
3 e 5 11.36 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.4 III SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
4 e 5 12.24 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.4 --
5 e 5 12.56 CZERNICKI Marcin ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB +0.4 --
6 e 5 12.80 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB +0.4 --
1 e 6 11.12 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +1.0 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 e 6 11.85 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +1.0 IV LDK!
3 e 6 12.04 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +1.0 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 e 6 12.13 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP +1.0 IV KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
5 e 6 12.81 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.0 -- LDK! GIM
6 e 6 13.35 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +1.0 -- LDK!
1 f 1 12.18 KLIMASZEWSKI Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +0.8 IV
2 f 1 12.21 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.8 V HOFFMAN Wioletta 4 LDK!
3 f 1 12.42 KUCZYŃSKI Aleksander ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB +0.8 V
4 f 1 12.44 KRUSZYŃSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.8 V
5 f 1 12.85 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.8 -- WISZ Dariusz 4 LDK! GIM
6 f 1 12.90 TOPOROWSKI Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.8 -- # LDK!
1 f 2 11.00 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +0.4 II # KN
2 f 2 11.14 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.4 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
3 f 2 11.29 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.4 II SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
4 f 2 11.92 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.4 IV LDK!
5 f 2 11.96 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 1999 U20 DS +0.4 IV
200 m M
1 s 1 22.43 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.9 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 s 1 24.89 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.9 V SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3880/16 2023 GIM
3 s 1 26.78 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.9 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK! GIM
1 s 2 25.36 KLIMASZEWSKI Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +0.3 V
2 s 2 25.84 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB +0.3 --
3 s 2 26.25 KRUSZYŃSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.3 --
4 s 2 26.28 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.3 -- ZKN
1 s 3 22.58 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +0.2 II KN
2 s 3 26.18 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +0.2 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
1 s 4 25.31 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.2 -- LDK! GIM
2 s 4 25.89 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.2 -- LDK! GIM
3 s 4 26.36 JANKOWIAK Jan WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +1.2 -- ZWIRN Magdalena # BEZ LDK!
4 s 4 26.69 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS +1.2 -- LDK! GIM
1 s 5 23.61 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.9 IV LDK!
2 s 5 23.82 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.9 IV #
3 s 5 23.97 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +0.9 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 s 5 24.79 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.9 --
1 s 6 24.94 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP +0.5 -- KACZMAREK Aleksandra Z/1859/19 2020 4
2 s 6 26.39 GÓRNIAK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +0.5 --
300 m M
1 s 1 40.88 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS V BIELAWA Przemysław # Z/0857/18 2021 3 LDK!
2 s 1 41.65 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
3 s 1 43.30 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
4 s 1 45.21 JAROSZ Maksym MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
1 s 2 40.61 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS V # LDK! GIM
2 s 2 41.38 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB V KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
3 s 2 42.80 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- WISZ Dariusz 4 LDK! GIM
4 s 2 45.03 SCHILBERG Maksymilian MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -- LDK!
1 s 3 40.29 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
2 s 3 41.16 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V LDK!
3 s 3 42.74 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!
4 s 3 43.72 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK! GIM
1 s 4 45.10 LINKE Krystian ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB --
2 s 4 45.72 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
3 s 4 48.40 WOJTCZAK Braian ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
4 s 4 49.20 RYŻEK Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
400 m M
1 s 1 54.75 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV #
2 s 1 56.27 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 2001 U18 LB --
3 s 1 57.87 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- SKORUPA Joanna # BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:59.77 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III
2 s 1 2:01.39 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U23 LB III SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
3 s 1 2:02.57 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/0870/16 2021 3 ZKN
4 s 1 2:04.02 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
5 s 1 2:06.21 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U20 DS IV LDK!
6 s 1 2:11.20 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 1999 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
7 s 1 2:11.98 KEMPA Maciej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2023
1000 m M
1 s 1 2:56.33 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2023 LDK!
2 s 1 2:59.03 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK! GIM
3 s 1 3:00.37 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
4 s 1 3:00.62 SUKIENNIK Bartosz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
5 s 1 3:11.79 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U14 LB -- SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 3:15.12 SROKA Jakub MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!
7 s 1 3:17.38 DZIEDZIC Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB --
8 s 1 3:18.52 DUBAS Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB --
9 s 1 3:19.11 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- LDK!
10 s 1 3:19.67 WIĄZOWSKI Maciej MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB -- LDK!
11 s 1 3:20.16 SIWEK Jan MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK! GIM
12 s 1 3:20.31 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
13 s 1 3:22.07 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt # , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
14 s 1 3:23.12 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 2005 U14 LB -- BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2020 BEZ LDK!
15 s 1 3:23.98 JAKUBOWSKI Maciej MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
1500 m M
1 s 1 4:10.36 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
2 s 1 4:13.51 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 2000 U20 LB IV ZKN
3 s 1 4:24.46 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -- LDK! GIM
4 s 1 4:31.94 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
5 s 1 4:34.12 NOWIŃSKI Rafał LLKS Osowa Sień 2001 U18 LB --
6 s 1 4:34.44 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB --
7 s 1 4:47.05 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
8 s 1 4:55.06 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
9 s 1 4:59.54 CHRUSZCZEWSKI Kacper LLKS Osowa Sień 2001 U18 LB --
3000 m M
1 s 1 8:34.55 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 1998 U23 LB II ZKN
2 s 1 8:37.73 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2023 1 KN
3 s 1 8:41.03 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 1994 Sen ZP II #
Wzwyż M
1 f 1 2.10 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2023 1
2 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II ZKN
3 f 1 1.85 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 1995 Sen LB III B.D. 3
4 f 1 1.75 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice # 2002 U18 LB IV CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
5 f 1 1.70 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK! GIM
6 f 1 1.65 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -- LDK!
7 f 1 1.55 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB -- ZKN
8 f 1 1.35 SEREK Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
1 f 2 1.55 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
2 f 2 1.55 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3880/16 2023 GIM
3 f 2 1.50 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -- LDK! GIM
4 f 2 1.50 KUCZYŃSKI Aleksander ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB --
4 f 2 1.50 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
6 f 2 1.40 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
7 f 2 1.35 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
8 f 2 1.35 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt # , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III ZKN
2 f 1 2.40 FOKSIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- IDZIKOWSKI Marek # 5 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.90 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 14.84 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III B.D. 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 14.41 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III KACZMAREK Aleksandra # Z/3716/16 2022 2
4 f 1 13.91 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023 ZKN
5 f 1 11.29 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
6 f 1 11.12 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 9.58 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
1 f 2 11.57 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB V LDK!
2 f 2 10.92 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V
3 f 2 10.60 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA V SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3880/16 2023 GIM
4 f 2 10.24 PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
5 f 2 8.70 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
6 f 2 8.64 KLIMEK Michał MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- # LDK!
7 f 2 8.54 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB --
8 f 2 8.48 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U16 LB -- #
9 f 2 8.04 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
10 f 2 6.60 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.12 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB -- PAWELSKI Grzegorz 2
2 f 1 14.65 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
3 f 1 14.00 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1 KN
4 f 1 12.71 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB IV
Kula (7.26) M
1 f 1 15.58 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I # KN
2 f 1 15.53 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I KN
3 f 1 14.41 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
4 f 1 13.67 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
5 f 1 12.10 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB III B.D.
6 f 1 11.95 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 46.08 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB II LDK!
2 f 1 38.15 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
3 f 1 37.22 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB IV
4 f 1 32.64 KLIMEK Michał MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS V # LDK!
5 f 1 29.11 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
6 f 1 28.67 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
7 f 1 26.68 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
8 f 1 21.62 BOBER Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
  f 1 NM PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.71 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 47.70 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 1964 Masters LB -- STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2023 2
3 f 1 45.25 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB -- PAWELSKI Grzegorz 2
4 f 1 43.14 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023 ZKN
5 f 1 42.27 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 41.68 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
7 f 1 39.26 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK! ZKN
8 f 1 34.55 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2023 BEZ
9 f 1 31.81 DUDZIK Norbert ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
10 f 1 31.51 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB --
11 f 1 28.02 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 47.23 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
2 f 1 42.92 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1 KN
3 f 1 32.91 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB IV
Dysk (2) M
1 f 1 58.38 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS M KN
2 f 1 55.53 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U23 LU I DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2023 KN 141
3 f 1 54.37 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023 ZKN
4 f 1 49.84 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I # KN
5 f 1 45.00 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 1964 Masters LB II STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2023 2
6 f 1 33.53 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
7 f 1 32.43 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB -- B.D.
  f 1 NM SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS --
Młot (5) M
1 f 1 64.18 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II WIERCIOCH Michał # Z/3184/15 2023 2 ZKN
2 f 1 46.96 ZWOLSKI Edward niest. Z.Góra 1956 Masters LB -- B.D. BEZ
3 f 1 38.55 TROCKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
1 f 2 39.38 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK! GIM
2 f 2 32.75 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB V LDK!
3 f 2 32.61 GRZEŚKIEWICZ Marcel AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB V LDK!
Młot (6) M
1 f 1 64.37 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2023 1 KN ZKN
2 f 1 52.93 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U20 WP II ZKN
3 f 1 51.77 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II
4 f 1 45.55 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
Oszczep (600) M
1 f 1 32.47 SEREK Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
2 f 1 31.72 KOZŁOWSKI Tobiasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
3 f 1 29.58 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
4 f 1 26.84 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt # , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 26.34 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK! GIM
6 f 1 26.11 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS -- # LDK! GIM
Oszczep (700) M
1 f 1 59.04 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK! ZKN
2 f 1 54.33 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
3 f 1 48.01 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP IV B.D. B.D. # Z/5938/15 2023
4 f 1 44.10 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
5 f 1 40.85 KORYTKO Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB --
Oszczep (800) M
1 f 1 73.96 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I DMP KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2023 KN 146
2 f 1 58.00 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK! ZKN
3 f 1 54.15 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996 U23 LB III B.D. 2
4 f 1 43.70 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB -- B.D. B.D.
5 f 1 41.97 GRDUSIAK Patryk UKS Ares Nowa Sól 2000 U20 LB IV
6 f 1 29.60 NIEDŹWIECKI Krystian ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 39.311870098114 sekund