Wrocław 12 - 13.05.2018
Wrocławska Olimpiada Młodzieży. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojach. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.75 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.4 II DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM 123
2 2 s 1 12.83 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +0.4 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK! GIM
3 3 s 1 12.91 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.4 III KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
4 5 s 1 13.22 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.4 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK! GIM
5 6 s 1 13.26 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.4 IV ROSTEK William # Z/1920/17 2022 3 LDK! GIM
6 7 s 1 13.33 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +0.4 IV NALEPA Marek Z/2643/17 2020 4 GIM
7 9 s 1 13.45 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.4 IV # LDK! GIM
8 11 s 1 13.48 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.4 IV
1 8 s 2 13.37 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.5 IV SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK! GIM
2 10 s 2 13.46 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U16 OP +0.5 IV JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
3 13 s 2 13.74 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U16 DS +0.5 IV #
4 14 s 2 13.75 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +0.5 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
5 15 s 2 13.81 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK! 81
6 16 s 2 13.89 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V
7 18 s 2 13.96 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V
8 30 s 2 14.43 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.5 V GIM
1 19 s 3 13.97 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.3 V B.D. 5 LDK! GIM
2 20 s 3 14.05 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.3 V BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
3 22 s 3 14.11 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +1.3 V
4 24 s 3 14.12 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.3 V
5 29 s 3 14.43 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.3 V WOSIEK Jacek # 5 LDK! GIM
6 33 s 3 14.66 CZUBAK Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS +1.3 --
7 38 s 3 14.79 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +1.3 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
1 12 s 4 13.64 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.9 IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
2 28 s 4 14.40 SZYMKOWICZ Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +0.9 V PATERAK Mateusz 5 LDK!
3 35 s 4 14.69 MROŻEK Oliwia GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.9 --
4 36 s 4 14.71 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS +0.9 --
5 45 s 4 14.99 DĄBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 2004 U16 LD +0.9 --
6 42 s 4 15.23 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS +0.9 -- LDK!
7 44 s 4 16.07 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.9 -- GIM
8 40 s 4 16.72 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.9 -- LDK!
1 4 s 5 13.09 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów # 2004 U16 LD 0.0 III MANTYK Łukasz Z/0304/18 2022 LDK!
2 21 s 5 14.05 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS 0.0 V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
3 23 s 5 14.11 JANKOWSKA Emilia ULKS Muflon Bielawa 2003 U16 DS 0.0 V LDK! GIM
4 31 s 5 14.45 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS 0.0 V
5 34 s 5 14.66 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS 0.0 -- LDK!
6 39 s 5 14.80 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS 0.0 -- #
7 41 s 5 15.03 REKOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2004 U16 DS 0.0 --
1 17 s 6 13.92 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U14 DS +1.1 V JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
2 25 s 6 14.14 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 V MARKOWSKA Małgorzata # Z/1746/18 2022 4 LDK!
3 26 s 6 14.20 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 V # LDK!
4 27 s 6 14.26 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 32 s 6 14.49 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +1.1 V WYSOCKA Wanda # 5 LDK!
6 37 s 6 14.76 SZYMAŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 -- LDK!
7 43 s 6 15.23 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 -- LDK!
1 1 s 7 12.48 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.1 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
2 2 s 7 12.52 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.1 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK! GIM
3 3 s 7 12.83 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.1 III B.D. ZKN
4 4 s 7 13.28 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.1 IV B.D. 4 LDK!
5 5 s 7 13.48 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
6 7 s 7 13.65 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.1 IV LDK!
7 8 s 7 13.67 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.1 IV # GIM
1 6 s 8 13.64 NAJWER Julia WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.3 IV
2 9 s 8 13.70 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -0.3 IV
3 10 s 8 13.89 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -0.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
4 11 s 8 14.55 KACZYŃSKA Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS -0.3 --
5 12 s 8 15.47 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.3 --
1 1 s 9 11.59 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.9 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021 KN
2 2 s 9 12.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.9 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 ZKN 127
3 3 s 9 12.14 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP +0.9 I B.D. ZKN
4 4 s 9 12.30 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.9 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
5 5 s 9 12.40 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.9 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022 ZKN
6 7 s 9 12.88 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +0.9 III ZKN
1 6 s 10 12.70 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.4 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
2 8 s 10 13.15 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.4 III
3 s 10 13.31 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.4 -- #
4 10 s 10 14.28 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U20 DS +1.4 --
200 m K
1 1 s 1 23.71 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.8 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2021 KN
2 2 s 1 24.79 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.8 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 ZKN
3 3 s 1 24.98 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.8 II # ZKN
4 4 s 1 25.10 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.8 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
5 5 s 1 25.11 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS +0.8 II B.D. # 1 KN
6 7 s 1 25.98 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.8 II ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
7 10 s 1 26.06 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +0.8 II
8 14 s 1 26.54 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.8 III STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1
1 6 s 2 25.47 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +1.1 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1634/14 2022
2 8 s 2 26.01 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.1 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
3 9 s 2 26.02 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +1.1 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2 ZKN
4 11 s 2 26.17 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.1 II
5 12 s 2 26.23 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.1 II LDK! ZKN GIM
6 17 s 2 26.88 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS +1.1 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
7 18 s 2 26.90 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +1.1 III ZKN
8 24 s 2 27.39 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.1 IV B.D. 4 LDK!
1 13 s 3 26.33 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.9 III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM
2 16 s 3 26.82 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.9 III
3 22 s 3 27.27 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.9 III
4 23 s 3 27.31 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS +0.9 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
5 26 s 3 27.67 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.9 IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
6 27 s 3 27.70 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +0.9 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
7 29 s 3 27.87 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS +0.9 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
1 15 s 4 26.80 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 III DMP U20 KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK! 110
2 21 s 4 27.19 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL +0.3 III B.D. 3
3 25 s 4 27.55 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS +0.3 IV GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
4 30 s 4 27.89 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.3 IV SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 31 s 4 27.90 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS +0.3 IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
6 52 s 4 30.86 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.3 -- WOSIEK Jacek # 5 LDK! GIM
7 54 s 4 31.03 SZYMKOWICZ Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +0.3 -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
1 20 s 5 27.11 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -1.3 III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 33 s 5 28.18 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP -1.3 IV
3 41 s 5 29.13 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.3 --
4 45 s 5 29.50 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U20 DS -1.3 --
5 46 s 5 29.55 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -1.3 -- FIRLIT Roman # Z/0470/16 2019 BEZ
6 55 s 5 31.05 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.3 --
7 56 s 5 31.36 LIGIŻYŃSKA Angelika KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS -1.3 -- LDK!
1 36 s 6 28.52 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.4 -- # GIM
2 37 s 6 28.67 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
3 40 s 6 28.89 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS +0.4 -- SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
4 42 s 6 29.30 STANEK Rozalia ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS +0.4 -- LDK! GIM
5 48 s 6 29.73 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS +0.4 --
6 53 s 6 30.93 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.4 -- #
7 59 s 6 32.26 SKOWRON Marta MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
1 19 s 7 26.97 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -0.2 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
2 32 s 7 28.12 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.2 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK! GIM
3 34 s 7 28.30 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.2 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
4 38 s 7 28.75 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.2 V
5 39 s 7 28.81 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -0.2 V JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK!
6 58 s 7 31.99 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.2 --
1 28 s 8 27.85 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS -0.3 IV KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
2 35 s 8 28.33 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 2003 U16 DS -0.3 IV #
3 44 s 8 29.45 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.3 V
4 47 s 8 29.61 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS -0.3 V
5 57 s 8 31.69 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 2004 U16 DS -0.3 -- # LDK!
1 43 s 9 29.45 ŻĄDŁO Dominika LKS Zorza Niemil 2003 U16 DS 0.0 V B.D. 5
2 49 s 9 29.99 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS 0.0 --
3 50 s 9 30.12 BURZAWA Emilia LKS Zorza Niemil 2004 U16 DS 0.0 V B.D. 5
4 51 s 9 30.65 PROMIRSKA Jagoda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS 0.0 --
1 3 w 1 26.97 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +1.4 III ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 714
2 4 w 1 27.42 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.4 IV 677
3 6 w 1 29.37 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.4 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 527
4 7 w 1 29.77 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +1.4 -- 498
5 8 w 1 29.91 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 488
1 1 w 2 26.70 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB +0.7 III ZKN 737
2 2 w 2 26.82 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.7 III ZKN 727
3 5 w 2 28.86 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB +0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 565
4 9 w 2 31.35 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +0.7 -- LDK! 392
1 2 w 3 26.56 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.1 III ZKN 749
2 4 w 3 26.74 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.1 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 734
3 8 w 3 27.99 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB +1.1 IV # 632
4 11 w 3 28.38 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP +1.1 IV CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 601
5 13 w 3 28.55 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +1.1 -- LDK! 588
6 17 w 3 29.42 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +1.1 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 523
  w 3 DNF KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +1.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 0
1 3 w 4 26.73 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.2 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 734
2 6 w 4 27.45 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.2 IV LDK! ZKN GIM 675
3 12 w 4 28.49 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.2 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 593
4 14 w 4 28.56 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +0.2 -- 587
5 16 w 4 29.30 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.2 -- 532
6 19 w 4 30.81 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS +0.2 -- 427
7 20 w 4 31.07 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.2 -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 410
1 1 w 5 26.18 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.4 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 781
2 5 w 5 27.38 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -0.4 IV WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 681
3 7 w 5 27.80 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.4 IV 647
4 9 w 5 28.19 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.4 IV MAKUCH Beata 4 LDK! 616
5 10 w 5 28.34 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.4 IV LDK! ZKN GIM 604
6 15 w 5 29.15 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -0.4 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 543
7 18 w 5 29.79 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -0.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 497
300 m K
1 1 s 1 39.80 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -- B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022 ZKN
2 2 s 1 42.19 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022 ZKN
3 3 s 1 46.46 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS IV B.D. 4 LDK!
400 m K
1 1 s 1 57.90 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy 1991 Sen OP II
2 2 s 1 58.88 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II
3 3 s 1 59.33 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III
4 4 s 1 59.44 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III
5 7 s 1 60.86 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
6 8 s 1 61.07 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP III
7 13 s 1 63.90 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
  s 1 DNF CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- DMP ROŻEJ Marek # Z/1561/13 2022 2
1 5 s 2 60.06 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL III B.D. 3
2 6 s 2 60.64 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U23 OP III OLCZYK Hubert B.D. # Z/2011/16 2022
3 10 s 2 62.35 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
4 14 s 2 64.32 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
5 16 s 2 65.10 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LDK! GIM
6 24 s 2 67.08 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS --
7 28 s 2 68.81 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 2001 U18 LD --
1 9 s 3 62.26 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK! GIM
2 18 s 3 65.60 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP --
3 19 s 3 66.05 STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS --
4 22 s 3 66.46 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U18 LD -- MOUELHI Abdessatar B.D. # Z/3082/18 2022
5 29 s 3 69.87 SZTANGRECIAK Julia LUKS Strzałków 2002 U18 LD --
6 30 s 3 70.05 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
1 12 s 4 63.89 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV WOLAK Bożena # 3 LDK!
2 15 s 4 64.53 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
3 21 s 4 66.24 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
4 23 s 4 66.76 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
5 25 s 4 67.08 PLUTA Marta LUKS Strzałków 2002 U18 LD --
6 26 s 4 67.68 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 2002 U18 LD --
1 11 s 5 63.37 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS IV
2 17 s 5 65.19 KRAWCZYK Katarzyna UKS-MOS Opole 2004 U16 OP V LDK!
3 s 5 66.10 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP V DMP U20 JASIŃSKI Cyprian # Z/2201/17 2022 LDK! 73
4 27 s 5 68.50 BĘBACZ Justyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
5 31 s 5 75.68 SKOWRONEK Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
6 32 s 5 77.13 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS --
600 m K
1 1 w 1 1:41.75 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 681
2 2 w 1 1:42.02 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS III GIERCZYK Estera 3 LDK! 675
3 3 w 1 1:45.34 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 610
4 4 w 1 1:47.18 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB V PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM 575
5 5 w 1 1:47.76 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU V SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM 564
6 7 w 1 1:49.14 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 539
7 8 w 1 1:50.76 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -- 510
8 10 w 1 1:54.20 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM 451
9 15 w 1 1:56.85 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 407
10 16 w 1 1:57.17 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM 402
11 18 w 1 2:00.45 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM 352
12 19 w 1 2:02.14 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 327
13 21 w 1 2:04.48 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK! 294
14 22 w 1 2:06.25 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM 271
15 23 w 1 2:10.08 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 222
1 6 w 2 1:47.97 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM 560
2 9 w 2 1:54.06 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 453
3 11 w 2 1:54.27 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 449
4 12 w 2 1:54.50 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 446
5 13 w 2 1:55.57 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM 428
6 14 w 2 1:56.09 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 419
7 17 w 2 1:59.93 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 360
8 20 w 2 2:04.21 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK! 298
9 24 w 2 2:15.53 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 162
10 25 w 2 2:19.45 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 123
11 26 w 2 2:21.91 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 102
12 27 w 2 2:23.38 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK! 90
13 28 w 2 2:26.91 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ 64
14 29 w 2 2:40.76 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 4
800 m K
1 s 1 2:17.87 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
2 s 1 2:21.84 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS III
3 s 1 2:23.46 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK! ZKN GIM
4 s 1 2:24.44 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III
5 s 1 2:26.49 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
6 s 1 2:26.86 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV ZKN
7 s 1 2:34.05 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
8 s 1 2:37.27 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK! GIM
9 s 1 2:39.92 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -- #
1 s 2 2:24.35 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS III SZCZUREK Leszek 2
2 s 2 2:40.79 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2021 4 LDK!
3 s 2 2:47.47 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
4 s 2 2:49.77 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!
5 s 2 2:56.46 SKOWRONEK Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PATERAK Mateusz BEZ LDK!
6 s 2 3:00.09 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2022 BEZ
1 1 w 1 2:31.05 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 680
2 2 w 1 2:50.12 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 462
3 3 w 1 2:52.97 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZKN 433
4 4 w 1 3:03.16 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 336
5 5 w 1 3:03.46 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- 334
6 6 w 1 3:04.59 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 324
7 7 w 1 3:35.53 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK! 106
  w 1 DNF DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB -- ZKN 0
  w 1 DNS ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 0
1 1 w 2 2:29.48 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 699
2 2 w 2 2:33.82 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 646
3 4 w 2 2:36.40 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 615
4 7 w 2 2:39.31 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 581
5 8 w 2 2:46.68 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN 499
6 9 w 2 2:47.83 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 486
7 10 w 2 2:50.26 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 461
8 11 w 2 2:50.81 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- 455
9 13 w 2 2:51.28 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 450
10 15 w 2 2:52.71 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 436
1 3 w 3 2:35.57 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 625
2 5 w 3 2:37.55 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -- 601
3 6 w 3 2:38.03 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 596
4 12 w 3 2:50.91 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK! 454
5 14 w 3 2:52.41 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 439
6 16 w 3 2:52.97 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 433
  w 3 DNF SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -- # 0
  w 3 DNS ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 0
  w 3 DNS KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 0
1500 m K
1 1 s 1 4:51.26 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
2 2 s 1 4:51.58 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
3 3 s 1 4:59.43 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
4 4 s 1 4:59.70 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV ZKN
5 5 s 1 5:06.37 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN
6 6 s 1 5:12.68 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP --
80 pł K
1 1 s 1 12.78 NOWAK Nadia WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil # Z/2695/18 2022 LDK!
2 3 s 1 13.42 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.9 IV
3 4 s 1 13.77 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.9 IV MARKOWSKA Małgorzata # Z/1746/18 2022 4 LDK!
4 5 s 1 13.94 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP +0.9 V
5 6 s 1 13.97 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2004 U16 OP +0.9 V JASIŃSKI Cyprian 3 LDK!
6 9 s 1 14.35 GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.9 V CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
  s 1 DNF KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2003 U16 OP +0.9 -- LDK! GIM
1 2 s 2 13.40 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 2004 U16 OP +0.4 IV # LDK!
2 7 s 2 14.20 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD +0.4 V
3 8 s 2 14.31 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.4 V MARKOWSKI Tomasz # Z/0832/17 2021 4 LDK!
4 10 s 2 14.41 DURMAN Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS +0.4 V CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # 4 LDK!
5 11 s 2 15.54 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.4 -- LDK!
6 12 s 2 15.72 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP +0.4 -- LDK!
7 13 s 2 16.93 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.4 -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
1 1 w 1 12.43 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.7 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM 798
2 3 w 1 12.65 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.7 III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM 764
3 4 w 1 12.66 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD +0.7 III JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 762
4 5 w 1 12.67 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS +0.7 III GIERCZYK Estera 3 LDK! 761
5 7 w 1 12.98 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 714
6 10 w 1 13.41 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.7 IV ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM 651
7 13 w 1 13.73 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.7 IV 606
8 17 w 1 15.58 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS +0.7 -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM 376
1 2 w 2 12.50 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.7 III PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM 787
2 6 w 2 12.69 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +0.7 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM 757
3 8 w 2 13.12 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.7 IV 693
4 9 w 2 13.40 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.7 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM 653
5 11 w 2 13.46 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.7 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 644
6 14 w 2 14.06 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.7 V 562
7 20 w 2 16.13 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.7 -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK! 317
8 21 w 2 16.26 GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +0.7 -- PATERAK Mateusz 5 LDK! 304
1 12 w 3 13.50 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.5 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 638
2 15 w 3 14.87 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP +0.5 -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ 458
3 16 w 3 14.89 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.5 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 456
4 19 w 3 15.69 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.5 -- 364
5 25 w 3 17.87 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.5 -- 162
6 26 w 3 17.87 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.5 -- 162
7 28 w 3 19.31 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +0.5 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM 70
1 18 w 4 15.59 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -1.0 -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK! 375
2 22 w 4 16.37 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -1.0 -- 293
3 23 w 4 16.60 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.0 -- 270
4 24 w 4 17.09 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -1.0 -- 225
5 27 w 4 18.67 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -1.0 -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK! 106
6 29 w 4 19.35 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -1.0 -- 68
7 30 w 4 19.46 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -1.0 -- 62
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.69 KACIUBAN Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.4 II ZKN
2 2 s 1 16.24 KOSTRZEWSKA Łucja UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U18 WP +1.4 III
3 3 s 1 16.70 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +1.4 III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 18.94 KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.4 --
  s 1 DNF RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +1.4 -- LDK!
1 1 w 1 15.04 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +1.7 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 836
2 3 w 1 15.10 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +1.7 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 828
3 4 w 1 15.12 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +1.7 II BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 826
4 5 w 1 15.27 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.7 II ZKN 806
5 10 w 1 16.23 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +1.7 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 686
6 14 w 1 17.51 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP +1.7 IV NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 540
  w 1 DNF GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +1.7 -- LDK! 0
1 2 w 2 15.06 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB +1.2 II # 834
2 6 w 2 15.49 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +1.2 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 778
3 8 w 2 15.85 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.2 III LDK! ZKN GIM 733
4 12 w 2 16.59 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.2 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 644
5 13 w 2 17.33 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +1.2 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 560
6 15 w 2 18.27 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.2 -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 461
7 17 w 2 18.72 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS +1.2 -- 417
8 20 w 2 21.39 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS +1.2 -- 197
1 7 w 3 15.61 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +1.4 II 763
2 9 w 3 16.17 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.4 III LDK! ZKN GIM 694
3 11 w 3 16.24 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP +1.4 III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 685
4 16 w 3 18.58 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.4 -- MAKUCH Beata 4 LDK! 430
5 18 w 3 19.13 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.4 -- 378
6 19 w 3 20.83 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP +1.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 237
100 m pł K
1 1 s 1 14.04 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS +1.0 I # ZKN
2 2 s 1 14.62 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP +1.0 II B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2022 ZKN
3 3 s 1 15.05 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1994 Sen OP +1.0 II
4 4 s 1 16.91 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS +1.0 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
1 1 w 1 14.86 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.5 II ZKN 860
2 2 w 1 15.10 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +0.5 II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 828
3 4 w 1 16.61 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +0.5 III 641
4 7 w 1 18.68 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +0.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 421
5 8 w 1 19.24 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +0.5 -- 368
1 3 w 2 16.00 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB +1.8 III ZKN 714
2 5 w 2 16.78 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.8 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 622
3 6 w 2 17.90 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB +1.8 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 499
4 9 w 2 19.71 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +1.8 -- LDK! 327
1500 m prz K
1 1 s 1 5:55.85 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
2 2 s 1 6:06.97 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
2000 m prz K
1 s 1 7:20.61 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS II ZKN
2 s 1 7:51.07 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
3 s 1 8:49.36 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2022 4
4x100 m K
1 1 s 1 52.60 ŻABSKA Emilia
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 2004
2003
2003
2003
U16 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek
ROSTEK William WOSIEK Jacek
ROSTEK William
, Z/1259/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
, 2022
, 2022
2022
2022
4
3
4
3
2 2 s 1 52.84 DUDEK Katarzyna
JAGUŚCIK Julia
RESEL Martyna
WÓJCIK Natalia
LUKS Strzałków 2003
2003
2003
2004
U16 LDZ --
JASZCZAK Stanisław

MANTYK Łukasz
Z/3730/17
Z/0304/18
2022
2022


3 3 s 1 53.24 BOLUK Kamila
STRZELCZYK Gabriela
KUTEK Maja
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 2003
2003
2003
2003
U16 DOL --

BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/2188/17
Z/0251/17
2022
2022
4
2
4 4 s 1 53.62 BRĘCZEWSKA Zofia
DATTNER Emilia
MASAJADA Anna
DONAJ Jagoda
KS AZS AWF Wrocław 2004
2004
2003
2004
U16 DOL --


5 5 s 1 53.73 RUDEK Anna
BRZEZIŃSKA Karina
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001
2004

brak daty DOL --
MARKOWSKA Małgorzata
Z/1746/18
2022
4
6 6 s 1 55.26 KONIK Agata
ZAJĄC Magdalena
KICIŃSKA Julia
GRZECHOWIAK Lena
KS AZS AWF Wrocław 2001
2002
2001
2003
U18 DOL --
SKRZYPACZ Adrian

Z/2474/18
2022
3
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III ZKN
2 f 1 1.50 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS IV
2 f 1 1.50 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 2004 U16 OP IV # LDK!
2 f 1 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV ZKN
5 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
5 f 1 1.45 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
7 f 1 1.35 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -- DMP U20 BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2022 4 LDK! 62
7 f 1 1.40 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2022 LDK! GIM
9 f 1 1.35 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- GIM
1 w 1 1.64 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP II ZKN 783
2 w 1 1.52 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 644
3 w 1 1.49 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB -- ZKN 610
4 w 1 1.49 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 610
5 w 1 1.40 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 512
6 w 1 1.37 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK! 481
7 w 1 1.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 481
8 w 1 1.34 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 449
9 w 1 1.31 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- 419
1 w 2 1.61 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! ZKN GIM 747
2 w 2 1.58 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III DMP WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 712 75
3 w 2 1.52 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 644
4 w 2 1.49 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV 610
4 w 2 1.49 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 610
6 w 2 1.49 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN 610
7 w 2 1.46 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 577
8 w 2 1.43 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -- # 544
9 w 2 1.43 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 544
10 w 2 1.37 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 481
10 w 2 1.37 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 481
10 w 2 1.37 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK! 481
13 w 2 1.37 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 481
14 w 2 1.37 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK! 481
15 w 2 1.34 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 449
16 w 2 1.34 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 449
17 w 2 1.31 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 419
18 w 2 1.28 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -- 389
19 w 2 1.25 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -- 359
20 w 2 1.22 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- 331
21 w 2 1.13 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 248
1 1 w 3 1.52 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM 644
2 2 w 3 1.43 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU V SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM 544
3 3 w 3 1.43 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP V 544
4 4 w 3 1.40 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS V GIERCZYK Estera 3 LDK! 512
5 6 w 3 1.37 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ 481
6 5 w 3 1.37 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 481
7 7 w 3 1.37 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 481
8 10 w 3 1.34 GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK! 449
8 13 w 3 1.34 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM 449
10 12 w 3 1.34 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 449
11 9 w 3 1.34 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM 449
12 11 w 3 1.34 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 449
13 8 w 3 1.34 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK! 449
14 14 w 3 1.31 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM 419
14 16 w 3 1.31 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 419
16 15 w 3 1.31 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 419
17 18 w 3 1.28 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK! 389
18 17 w 3 1.28 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK! 389
19 20 w 3 1.28 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 389
20 19 w 3 1.28 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 389
21 23 w 3 1.25 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM 359
22 21 w 3 1.25 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM 359
23 22 w 3 1.25 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 359
24 24 w 3 1.25 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 359
25 25 w 3 1.22 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 331
26 27 w 3 1.19 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 302
27 26 w 3 1.19 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 302
28 28 w 3 1.16 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 275
29 29 w 3 1.13 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 248
  w 3 NM WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM 0
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 KN 153
2 f 1 3.60 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I
  f 1 NM RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
W dal K
1 f 1 6.08 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 1997 U23 DS 0.0 I B.D. # 1 KN
2 f 1 5.90 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.7 I DMP STOLARCZYK Grzegorz # Z/3313/11 2022 1 120
3 f 1 5.52 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.7 II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 ZKN
4 f 1 5.32 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.2 III LDK! ZKN GIM
5 f 1 5.24 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +0.8 III ZKN
6 f 1 5.24 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +0.6 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK! GIM
7 f 1 5.14 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS 0.0 III B.D. ZKN
8 f 1 5.10 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS 0.0 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
9 f 1 5.03 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.5 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
10 f 1 4.75 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 2003 U16 DS +1.0 V #
11 f 1 4.55 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD +0.5 V
12 f 1 4.24 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS +0.4 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2022 5
13 f 1 4.03 CZUBAK Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS 0.0 --
14 f 1 3.92 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS 0.0 -- LDK!
15 f 1 3.89 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0730/18 2022 BEZ
16 f 1 3.78 DĄBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 2004 U16 LD +1.0 --
17 f 1 3.58 SZYMAŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.2 -- LDK!
  f 1 NM ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS 0.0 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
1 1 w 1 5.50 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB +1.1 II ZKN 700
2 2 w 1 5.45 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +0.4 II DMP ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 686 89
3 3 w 1 5.31 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.0 III ZKN 645
4 4 w 1 4.72 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB +1.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 485
5 5 w 1 4.70 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +0.5 -- 479
6 6 w 1 4.64 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +2.0 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 464
7 7 w 1 4.60 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -1.4 -- LDK! 454
8 8 w 1 4.44 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP +1.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 413
9 9 w 1 4.14 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +0.6 -- 340
1 w 2 5.24 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.6 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 626
2 w 2 5.23 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS +0.8 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 623
3 w 2 5.22 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.8 III LDK! ZKN GIM 620
4 w 2 5.12 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.1 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 592
5 w 2 5.01 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +2.0 IV 562
6 w 2 5.00 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB 0.0 IV # 559
7 w 2 4.98 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 554
8 w 2 4.96 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.4 IV ZKN 548
9 w 2 4.91 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -2.0 IV WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 535
10 w 2 4.91 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.9 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 535
11 w 2 4.68 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS 0.0 -- 474
12 w 2 4.64 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +2.0 -- LDK! ZKN GIM 464
13 w 2 4.50 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP +1.6 -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 428
14 w 2 4.41 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +0.3 -- MAKUCH Beata 4 LDK! 406
15 w 2 4.25 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS 0.0 -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 367
16 w 2 4.23 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.1 -- 362
17 w 2 4.12 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP +0.8 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 336
18 w 2 4.09 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -0.4 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 329
19 w 2 3.78 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP 0.0 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 259
  w 2 DNS GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! 0
  w 2 DNS KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS 0.0 -- 0
1 w 3 5.03 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.4 IV SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM 567
2 w 3 4.98 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 554
3 w 3 4.87 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS +0.8 IV GIERCZYK Estera 3 LDK! 524
4 w 3 4.83 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +0.5 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 514
5 w 3 4.82 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.6 IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM 511
6 w 3 4.82 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS 0.0 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM 511
7 w 3 4.77 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.4 V KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 498
8 w 3 4.70 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -0.2 V ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM 479
9 w 3 4.68 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD +1.8 V JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 474
10 w 3 4.65 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.2 V 466
11 w 3 4.56 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +1.1 V PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM 443
12 w 3 4.52 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP +1.4 V PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK! 433
13 w 3 4.51 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +1.4 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 431
14 w 3 4.49 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.8 -- 426
15 w 3 4.32 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.3 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM 384
16 w 3 4.27 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -1.3 -- SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM 371
17 w 3 4.21 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS 0.0 -- 357
18 w 3 4.17 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -0.8 -- 347
19 w 3 4.17 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.6 -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK! 347
20 w 3 4.07 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP 0.0 -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ 324
21 w 3 4.04 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS +0.4 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM 317
22 w 3 3.87 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.5 -- 279
23 w 3 3.81 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.9 -- 265
24 w 3 3.72 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +1.5 -- 246
25 w 3 3.64 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS 0.0 -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK! 229
26 w 3 3.64 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.9 -- 229
27 w 3 3.59 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.1 -- 218
28 w 3 3.43 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +1.3 -- 186
29 w 3 3.07 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +1.8 -- 119
  w 3 DNS GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP 0.0 -- PATERAK Mateusz 5 LDK! 0
Trójskok K
1 f 1 12.10 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.3 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 ZKN 112
2 f 1 11.78 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.7 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2022 1 ZKN
3 f 1 10.94 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +0.2 III GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
4 f 1 10.72 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +0.4 IV ZKN
5 f 1 10.72 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.4 IV ZKN
6 f 1 10.71 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +1.0 IV ZKN
7 f 1 10.37 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +2.0 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
8 f 1 10.17 WEISS Ewelina LKLA Krokus Astromal Leszno 2002 U18 WP +0.4 -- PTAK Krzysztof Z/3756/16 2018 4
Kula (3) K
1 f 1 11.42 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
2 f 1 10.97 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek 3
3 f 1 10.85 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
4 f 1 9.64 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- GIM
5 f 1 9.45 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
6 f 1 9.22 KAMIŃSKA Małgorzata MLKS Rakowice 2003 U16 DS V LDK!
7 f 1 9.10 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP V SACZKO Andrzej 4 LDK! GIM
8 f 1 8.90 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2020 5
9 f 1 8.48 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS --
10 f 1 8.30 GUŁA Aleksandra WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS -- LDK!
11 f 1 7.70 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS --
12 f 1 7.42 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- LDK!
1 1 w 1 11.40 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 621
2 2 w 1 10.11 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK! ZKN GIM 537
3 3 w 1 10.06 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 533
4 4 w 1 9.88 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 522
5 5 w 1 9.65 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 507
6 6 w 1 9.43 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 492
7 7 w 1 8.88 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN 456
8 8 w 1 8.87 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK! 456
9 9 w 1 8.86 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 455
10 10 w 1 8.82 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 452
11 11 w 1 8.53 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 434
12 12 w 1 8.32 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- 420
13 13 w 1 8.16 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 410
14 14 w 1 8.15 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 409
15 15 w 1 7.75 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 383
16 16 w 1 7.45 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 364
17 17 w 1 7.40 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -- 361
18 18 w 1 7.32 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -- 356
19 19 w 1 7.00 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK! 335
20 20 w 1 6.69 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -- # 315
21 21 w 1 5.67 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 250
1 w 2 10.77 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! 580
2 w 2 8.80 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM 451
3 w 2 8.44 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM 428
4 w 2 8.43 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 427
5 w 2 8.03 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 401
6 w 2 7.95 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM 396
7 w 2 7.85 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 390
8 w 2 7.64 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM 376
9 w 2 7.61 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM 374
10 w 2 7.48 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- 366
11 w 2 7.40 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK! 361
12 w 2 7.38 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK! 359
13 w 2 7.36 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM 358
14 w 2 7.23 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS -- GIERCZYK Estera 3 LDK! 350
15 w 2 7.02 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK! 336
16 w 2 6.98 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 334
17 w 2 6.87 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -- 327
18 w 2 6.40 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM 297
19 w 2 6.37 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 295
20 w 2 6.26 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 288
21 w 2 6.24 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK! 287
22 w 2 6.00 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM 271
23 w 2 5.95 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK! 268
24 w 2 5.88 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022 264
25 w 2 5.85 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -- 262
26 w 2 5.67 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK! 250
27 w 2 5.55 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 243
28 w 2 5.38 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -- 232
29 w 2 5.20 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ 221
30 w 2 4.91 GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK! 203
Kula (4) K
1 f 1 11.52 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP III ZKN
2 f 1 11.25 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
3 f 1 11.05 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U20 WP III ZKN
1 w 1 9.67 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV ZKN 508
2 w 1 9.53 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB -- ZKN 499
3 w 1 9.10 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 471
4 w 1 8.47 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 430
5 w 1 7.95 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 396
6 w 1 7.29 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK! 354
7 w 1 7.04 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 338
8 w 1 6.91 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 329
9 w 1 5.72 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- 254
Młot (3) K
1 f 1 58.75 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa # 2002 U18 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2022 LDK! KN
2 f 1 55.62 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2022 1 ZKN
3 f 1 52.76 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
4 f 1 48.21 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS II ZKN
5 f 1 46.89 SZAJEK Wiktoria UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS III
6 f 1 46.30 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III # LDK! ZKN GIM
7 f 1 36.79 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 2002 U18 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
8 f 1 36.26 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2021 3 LDK! GIM
9 f 1 33.46 FUDALA Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
10 f 1 33.32 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
11 f 1 29.19 ODUCHOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS V
12 f 1 26.15 KAMIŃSKA Małgorzata MLKS Rakowice 2003 U16 DS -- LDK!
13 f 1 26.08 KUŚPIEL Monika UKS Achilles Leszno # 2002 U18 WP --
14 f 1 25.41 WOŹNIAK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U18 OP -- LDK!
15 f 1 22.82 MARSZAŁEK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GIM
Młot (4) K
1 f 1 58.09 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP I KN
2 f 1 43.04 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS II ZKN
3 f 1 37.39 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS III B.D. WODNICKI Łukasz ZKN
4 f 1 34.30 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV
Oszczep (500) K
1 f 1 38.73 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III # LDK! ZKN GIM
2 f 1 37.27 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK! GIM
3 f 1 35.35 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2022 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 33.86 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
5 f 1 29.38 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --
6 f 1 28.27 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS --
7 f 1 27.94 ŁATA Paulina MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
8 f 1 25.04 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
9 f 1 22.00 ŻOŁNECZKO Julia GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
1 1 w 1 32.18 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN 518
2 2 w 1 31.01 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 496
3 3 w 1 28.55 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM 449
4 4 w 1 27.57 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 431
5 5 w 1 25.95 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022 400
6 6 w 1 25.40 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- 390
7 7 w 1 25.24 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 387
8 8 w 1 25.20 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 386
9 9 w 1 24.39 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 371
10 10 w 1 24.21 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 367
11 11 w 1 23.75 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 359
12 12 w 1 21.49 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -- # 317
13 13 w 1 21.14 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK! 310
14 14 w 1 20.29 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -- 294
15 15 w 1 15.54 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN 207
16 16 w 1 15.10 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK! 198
17 17 w 1 14.07 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN 180
18 18 w 1 13.60 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM 171
19 19 w 1 13.30 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ 166
Oszczep (600) K
1 f 1 44.28 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS I # ZKN
2 f 1 42.83 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS II B.D. 2 LDK! ZKN
3 f 1 40.05 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U20 DS II LDK! ZKN
1 w 1 34.91 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III ZKN 570
2 w 1 28.19 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB -- ZKN 442
3 w 1 25.86 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN 398
4 w 1 25.33 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 389
5 w 1 20.50 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3 298
6 w 1 19.99 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN 289
7 w 1 18.57 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK! 262
8 w 1 17.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -- 240
9 w 1 15.63 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -- 208
5-bój K MŁ K
1 f 1 2860 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM
2 f 1 2822 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS III GIERCZYK Estera 3 LDK!
3 f 1 2800 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM
4 f 1 2720 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 f 1 2662 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/3730/17 2022
6 f 1 2662 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2022 3 LDK!
7 f 1 2540 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP IV
8 f 1 2362 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM
9 f 1 2339 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2021 LDK! GIM
10 f 1 2207 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
11 f 1 2201 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS V
12 f 1 2194 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS V
13 f 1 2171 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2022 4 LDK!
14 f 1 2101 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
15 f 1 2076 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB V PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM
16 f 1 2014 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
17 f 1 1887 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK!
18 f 1 1621 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
19 f 1 1612 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
20 f 1 1548 WŁODARCZYK Amelia UKS-MOS Opole 2004 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2183/17 2018 BEZ
21 f 1 1471 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM
22 f 1 1448 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
23 f 1 1390 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK!
24 f 1 1374 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
25 f 1 1303 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
26 f 1 1293 MARKOWSKA Nikola ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław BEZ LDK!
27 f 1 1279 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
28 f 1 1088 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
29 f 1 827 KAMIŃSKA Kinga UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
  f 1 DNF GANDZIAROWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U16 OP -- PATERAK Mateusz 5 LDK!
7-bój J MŁ K
1 f 1 4362 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS II BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN
2 f 1 4290 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN
3 f 1 4260 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
4 f 1 4186 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
5 f 1 4145 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2022 LDK! ZKN
6 f 1 4023 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! ZKN GIM
7 f 1 3797 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! ZKN GIM
8 f 1 3763 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP III
9 f 1 3648 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
10 f 1 3459 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2022
11 f 1 3270 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP IV NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM
12 f 1 3201 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB IV #
13 f 1 3178 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
14 f 1 3032 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata 4 LDK!
15 f 1 2868 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
16 f 1 2538 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
17 f 1 2298 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
  f 1 DNF GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
  f 1 DNF KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN
  f 1 DNF ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
  f 1 DNF KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS --
7-bój K
1 f 1 4526 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP I ZKN
2 f 1 3783 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN
3 f 1 3731 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2022 ZKN
4 f 1 3702 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB III ZKN
5 f 1 3183 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS IV
6 f 1 3093 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
7 f 1 2421 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
8 f 1 2376 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK!
  f 1 DNF ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2021 3
100 m M
1 2 s 1 11.80 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.8 IV # LDK!
2 4 s 1 12.00 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
3 5 s 1 12.10 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.8 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
4 6 s 1 12.19 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.8 IV
5 9 s 1 12.41 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.8 V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM
6 8 s 1 12.41 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.8 V
7 11 s 1 12.48 BRACKI Jakub BKL Bełchatów # 2003 U16 LD +0.8 V MANTYK Łukasz Z/3046/17 2022 LDK!
8 12 s 1 12.49 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 2003 U16 DS +0.8 V
1 7 s 2 12.34 DURSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS +0.6 V LDK!
2 14 s 2 12.58 MAJEWSKI Jędrzej MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.6 V
3 15 s 2 12.59 KUBERA Dawid MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS +0.6 V B.D. 5 LDK!
4 18 s 2 12.87 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.6 --
5 19 s 2 12.89 JANIC Przemysław MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS +0.6 --
6 20 s 2 13.04 WIŚNIEWSKI Maciej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.6 --
7 21 s 2 13.07 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2021 BEZ
8 23 s 2 13.32 BRZEZIŃSKI Michał UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS +0.6 --
1 1 s 3 11.62 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +0.5 III # LDK!
2 3 s 3 11.92 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS +0.5 IV KNULL Mariusz 4 LDK!
3 10 s 3 12.44 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2022 5
4 13 s 3 12.56 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.5 V LDK!
5 16 s 3 12.64 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS +0.5 V # LDK!
6 17 s 3 12.67 JANCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.5 V ULIASZ Małgorzata 5 LDK! GIM
7 22 s 3 13.24 CZAJKOWSKI Szymon LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.5 -- ULIASZ Małgorzata BEZ LDK! GIM
1 1 s 4 10.83 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN
2 2 s 4 11.25 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +0.6 II
3 3 s 4 11.28 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.6 II
4 4 s 4 11.30 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN 79
5 5 s 4 11.35 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +0.6 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
6 6 s 4 11.52 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS +0.6 III #
7 9 s 4 11.96 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.6 IV #
1 7 s 5 11.54 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.2 III KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
2 8 s 5 11.76 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -0.2 IV LDK!
3 12 s 5 12.13 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.2 IV
4 13 s 5 12.16 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.2 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
5 18 s 5 12.33 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.2 --
6 21 s 5 12.42 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.2 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
1 11 s 6 12.12 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS +1.2 IV
2 16 s 6 12.31 CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.2 -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
3 19 s 6 12.33 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U18 LD +1.2 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3081/18 2022 BEZ
4 22 s 6 12.51 DROŻDŻ Mateusz LUKS Strzałków 2002 U18 LD +1.2 --
5 23 s 6 12.70 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS +1.2 --
6 25 s 6 12.80 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS +1.2 --
7 26 s 6 12.87 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS +1.2 --
8 28 s 6 13.41 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP +1.2 --
1 10 s 7 12.04 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 IV #
2 14 s 7 12.29 SADKOWSKI Kornel MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -0.2 -- #
3 15 s 7 12.30 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.2 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
4 17 s 7 12.31 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.2 --
5 20 s 7 12.39 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -0.2 -- KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
6 24 s 7 12.76 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 -- ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 ZKN
7 27 s 7 13.13 JANUSZEWSKI Krystian UKS Piast Bolków 2001 U18 DS -0.2 --
1 1 s 8 10.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.2 I # ZKN
2 2 s 8 10.88 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +0.2 I # ZKN
3 3 s 8 10.93 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +0.2 II B.D. 1
4 4 s 8 11.29 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.2 II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022 ZKN
5 5 s 8 11.39 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS +0.2 III
6 7 s 8 11.72 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.2 III B.D. 3
1 6 s 9 11.65 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.6 III B.D. # 3
2 8 s 9 11.86 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.6 -- B.D. # 3
3 9 s 9 12.01 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +0.6 --
4 10 s 9 12.09 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +0.6 IV
1 1 w 1 11.01 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.3 II 858
2 2 w 1 11.20 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP +0.3 II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2022 KN 817
3 3 w 1 11.43 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +0.3 III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 767
4 4 w 1 11.88 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP +0.3 -- 675
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.3 -- KN 0
1 2 w 2 11.63 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +1.5 III ZKN 725
2 4 w 2 12.01 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +1.5 IV ZKN 649
3 5 w 2 12.05 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +1.5 IV ZKN 641
4 6 w 2 12.12 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP +1.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022 628
5 7 w 2 12.13 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +1.5 IV GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK! 626
1 1 w 3 11.55 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP +0.5 III ZKN 742
2 3 w 3 11.94 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.5 IV # 663
3 8 w 3 12.18 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS +0.5 IV 616
4 9 w 3 12.48 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS +0.5 -- 560
1 1 w 4 11.63 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN 725
2 3 w 4 12.01 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.3 IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK! ZKN GIM 649
3 4 w 4 12.30 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP +0.3 -- 593
4 7 w 4 12.72 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.3 -- LDK! 516
5 8 w 4 12.86 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS +0.3 -- 492
1 2 w 5 11.78 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ +0.6 IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! GIM 695
2 5 w 5 12.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +0.6 -- 589
3 6 w 5 12.65 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.6 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 529
4 9 w 5 12.86 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +0.6 -- 492
200 m M
1 1 s 1 21.93 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.0 II B.D. 1
2 2 s 1 21.94 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +1.0 II # ZKN
3 3 s 1 22.06 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP +1.0 II BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2022 KN
4 4 s 1 22.22 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.0 II DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN 101
5 6 s 1 22.81 PIEJKO Patryk MLKS Sokół Lubin 2001 U18 DS +1.0 III
6 7 s 1 22.85 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.0 III
7 25 s 1 23.96 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS +1.0 --
1 9 s 2 22.95 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP -0.8 III B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2022 ZKN
2 10 s 2 22.96 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2022 ZKN
3 11 s 2 23.03 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.8 III ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN
4 12 s 2 23.11 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U23 OP -0.8 III
5 13 s 2 23.12 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.8 III
6 14 s 2 23.29 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.8 III
7 22 s 2 23.77 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.8 IV #
1 5 s 3 22.73 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.3 II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
2 8 s 3 22.89 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS -0.3 III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
3 15 s 3 23.38 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -0.3 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
4 17 s 3 23.44 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS -0.3 III ZKN
5 18 s 3 23.50 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.3 III ZKN
6 20 s 3 23.65 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -0.3 --
7 29 s 3 24.18 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.3 -- B.D. # 3
1 19 s 4 23.60 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.3 III #
2 27 s 4 24.12 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS +0.3 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
3 28 s 4 24.17 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +0.3 IV # LDK!
4 31 s 4 24.43 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS +0.3 --
5 32 s 4 24.51 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +0.3 --
6 34 s 4 24.81 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +0.3 --
7 36 s 4 25.03 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.3 -- # GIM
1 16 s 5 23.39 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -1.9 III # LDK!
2 23 s 5 23.93 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -1.9 IV LDK!
3 39 s 5 25.22 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.9 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
4 40 s 5 25.29 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -1.9 -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
5 44 s 5 25.36 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U20 DS -1.9 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
6 45 s 5 25.50 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -1.9 --
1 35 s 6 25.01 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
2 37 s 6 25.08 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.1 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
3 41 s 6 25.32 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.1 V
4 42 s 6 25.34 GRZYWACZEWSKI Jan MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.1 --
5 46 s 6 25.57 MIELCZAREK Adam MULKS MOS Sieradz 2000 U20 LD +0.1 -- FIRLIT Roman Z/3548/18 2018 BEZ
6 52 s 6 26.60 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 2003 U16 DS +0.1 --
7 54 s 6 28.11 KRÓLIKIEWICZ Piotr MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP +0.1 --
1 21 s 7 23.71 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP -2.8 IV
2 26 s 7 23.98 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -2.8 -- B.D. # 3
3 38 s 7 25.15 DURSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS -2.8 V LDK!
4 43 s 7 25.34 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -2.8 -- KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
5 47 s 7 25.60 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -2.8 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
6 49 s 7 25.61 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.8 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM 72
7 50 s 7 25.79 KUBERA Dawid MLKS Polonia Środa Śląska 2004 U16 DS -2.8 -- B.D. 5 LDK!
1 24 s 8 23.94 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
2 30 s 8 24.29 POŁCZYK Arkadiusz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS 0.0 IV LDK!
3 33 s 8 24.71 SADKOWSKI Kornel MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS 0.0 -- #
4 48 s 8 25.61 SZELAST Karol MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS 0.0 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
5 51 s 8 26.07 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U16 DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2022 5 LDK!
6 53 s 8 26.94 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 2004 U16 DS 0.0 -- BIELAWA Przemysław # Z/0857/18 2021 3 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.86 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I DMP BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2022 KN 126
2 2 s 1 49.79 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin # , Z/1260/13 , 2022 1
3 3 s 1 50.15 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II
4 4 s 1 50.36 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1998 U23 OP II
5 5 s 1 50.54 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP III B.D.
6 6 s 1 50.57 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS III
7 13 s 1 52.53 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III #
  s 1 DNF WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- B.D. 3
1 8 s 2 50.88 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 ZKN
2 11 s 2 52.00 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/5579/15 2022 ZKN
3 12 s 2 52.22 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U18 LD III NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2 ZKN
4 14 s 2 52.92 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS IV ZKN
5 15 s 2 53.01 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
6 20 s 2 54.26 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
7 23 s 2 55.04 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
8 24 s 2 55.24 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
1 7 s 3 50.82 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP III DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022 ZKN
2 9 s 3 50.97 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2022
3 10 s 3 51.67 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS III ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2 KN
4 16 s 3 53.54 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP IV
5 17 s 3 53.79 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
6 21 s 3 54.79 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
7 22 s 3 54.92 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
8 27 s 3 56.21 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS -- #
1 18 s 4 53.93 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV DMP LACH Magdalena # Z/1351/17 2022 4 LDK! ZKN GIM 39
2 19 s 4 54.22 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U18 DS IV
3 25 s 4 56.01 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 2002 U18 DS --
4 28 s 4 56.63 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U18 LD -- #
5 29 s 4 57.28 GRZEGORZEWSKI Adam KS Żeglina Sieradz 2000 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0902/17 2019 BEZ
6 31 s 4 57.92 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # BEZ LDK! GIM
7 33 s 4 58.65 GRZYWACZEWSKI Jan MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
8 35 s 4 60.36 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
1 26 s 5 56.04 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U16 OP V ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
2 30 s 5 57.61 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U16 OP --
3 32 s 5 57.96 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 2003 U16 DS -- LDK!
4 34 s 5 58.95 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -- # LDK!
5 36 s 5 60.40 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS --
6 37 s 5 61.96 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/2804/18 2022 LDK!
7 38 s 5 63.71 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 1 w 1 49.58 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS II 834
2 2 w 1 50.56 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2022 KN 789
  w 1 DNF BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 0
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 0
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- KN 0
1 w 2 51.89 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III ZKN 730
2 w 2 53.64 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS IV ZKN 655
3 w 2 53.88 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV ZKN 645
4 w 2 54.10 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022 635
5 w 2 54.99 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- 599
6 w 2 54.99 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- ZKN 599
7 w 2 55.57 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- # 576
8 w 2 56.52 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK! 539
1 w 3 53.14 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN 676
2 w 3 53.74 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! GIM 650
3 w 3 55.20 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP -- 591
4 w 3 59.69 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK! ZKN GIM 424
5 w 3 62.93 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -- 319
1 w 4 58.59 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- 462
2 w 4 59.25 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK! 439
3 w 4 61.27 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 371
4 w 4 61.86 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 352
800 m M
1 1 s 1 1:54.46 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1997 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1090/14 2022 ZKN 89
2 2 s 1 1:54.82 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2 KN
3 3 s 1 1:55.13 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2022 ZKN
4 4 s 1 1:55.59 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022 ZKN
5 5 s 1 1:56.28 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS II # ZKN
6 6 s 1 1:56.56 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK! ZKN
7 7 s 1 1:57.74 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
8 8 s 1 1:58.96 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
9 11 s 1 2:02.91 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2 ZKN
  s 1 DNF JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS --
1 9 s 2 2:00.20 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III B.D. 3
2 10 s 2 2:01.76 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U20 OP III KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
3 12 s 2 2:03.38 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK! GIM
4 16 s 2 2:04.56 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS IV
5 19 s 2 2:05.64 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV B.D. Z/1613/15 2021
6 20 s 2 2:06.14 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS IV
7 23 s 2 2:07.60 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
8 24 s 2 2:10.26 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 1975 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
1 13 s 3 2:03.39 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2022
2 14 s 3 2:03.75 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS IV ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
3 15 s 3 2:04.19 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
4 18 s 3 2:05.11 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS IV B.D. Z/2586/17 2022
5 26 s 3 2:11.16 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 1996 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1502/18 2020 BEZ
6 27 s 3 2:13.67 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
7 35 s 3 2:25.17 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK! GIM
1 17 s 4 2:04.97 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV DZIUBA Jacek # Z/0665/16 2022 3 LDK!
2 21 s 4 2:06.52 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS IV
3 22 s 4 2:07.14 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV ZKN
4 25 s 4 2:11.07 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
5 28 s 4 2:14.74 OBOLEWICZ Jakub MLKS Sokół Lubin 1999 U20 DS -- B.D.
6 30 s 4 2:17.22 KUBACKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS --
7 32 s 4 2:18.88 KĘDZIERSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- LDK! GIM
8 36 s 4 2:31.74 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS --
1 29 s 5 2:14.91 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
2 31 s 5 2:18.55 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2003 U16 OP --
3 33 s 5 2:19.46 KATA Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- # LDK!
4 34 s 5 2:21.67 SOBOLEWSKI Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -- LDK! GIM
5 37 s 5 2:36.30 KUNICKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław 2003 U16 DS --
6 38 s 5 2:40.69 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 w 1 2:48.57 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM 781
2 2 w 1 2:50.28 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! GIM 763
3 3 w 1 3:04.53 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK! GIM 621
4 4 w 1 3:09.69 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM 572
5 5 w 1 3:21.30 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM 471
6 6 w 1 3:24.09 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5 448
7 7 w 1 3:26.46 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2022 4 LDK! 428
8 8 w 1 3:28.99 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK! 408
1500 m M
1 1 s 1 3:54.13 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022 ZKN
2 2 s 1 4:03.75 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
3 3 s 1 4:07.03 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III B.D. 2
4 4 s 1 4:07.36 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2021 LDK! ZKN
5 5 s 1 4:08.68 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
6 6 s 1 4:09.31 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
7 7 s 1 4:09.89 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2 ZKN
8 8 s 1 4:11.80 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS III B.D. 3
9 9 s 1 4:14.52 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław 1985 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2022 3
10 10 s 1 4:19.12 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS -- B.D. 3
11 11 s 1 4:20.13 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS IV # LDK!
12 13 s 1 4:21.32 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
13 14 s 1 4:21.72 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS IV B.D. # Z/3667/15 2022
14 19 s 1 4:31.23 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK! GIM
15 21 s 1 4:31.75 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
1 12 s 2 4:20.18 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP IV ZKN
2 15 s 2 4:21.95 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2022
3 16 s 2 4:22.41 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
4 17 s 2 4:23.79 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
5 18 s 2 4:29.81 GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
6 20 s 2 4:31.55 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
7 22 s 2 4:32.36 PANASIEWICZ Patryk MLKS Rakowice 2002 U18 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/1883/18 2018 4 LDK!
8 23 s 2 4:36.02 ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -- LDK! GIM
9 24 s 2 4:36.78 PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2021 BEZ
10 25 s 2 4:40.27 PACHNIK Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/1206/17 2022 4 LDK!
11 26 s 2 4:48.91 ZAJĄC Dominik MLKS Rakowice 2000 U20 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/1884/18 2018 BEZ
12 s 2 5:22.37 DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
1 1 w 1 5:16.84 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2022 KN 467
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 0
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- KN 0
  w 1 DNF CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- 0
1 w 2 4:51.83 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP -- ZKN 608
2 w 2 4:54.03 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- 595
3 w 2 5:01.73 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- # 550
4 w 2 5:05.53 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022 528
5 w 2 5:06.48 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK! 523
6 w 2 5:08.65 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -- ZKN 511
  w 2 DNF KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- ZKN 0
1 1 w 3 5:10.68 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK! 500
2 2 w 3 5:12.30 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! GIM 491
3 3 w 3 5:17.28 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP -- 464
4 4 w 3 5:17.74 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN 462
5 5 w 3 5:20.23 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK! ZKN GIM 449
6 6 w 3 5:21.18 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- 444
7 7 w 3 5:34.98 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 375
8 8 w 3 5:41.46 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -- 345
9 9 w 3 5:45.89 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 325
110 m pł MŁ M
5 1 s 1 17.91 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.8 V BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
  s 1 DNF GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.8 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
1 1 w 1 15.70 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.2 II GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! GIM 767
2 2 w 1 16.20 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -0.2 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM 710
3 3 w 1 16.44 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP -0.2 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK! GIM 684
4 4 w 1 17.17 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -0.2 IV LDK! GIM 607
1 5 w 2 17.26 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -0.3 IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2022 4 LDK! 597
2 6 w 2 18.72 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -0.3 -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK! 457
3 7 w 2 18.77 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -0.3 -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM 453
4 8 w 2 19.44 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS -0.3 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5 395
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.58 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.8 III #
2 s 1 16.51 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.8 -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 16.56 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.8 -- ZKN
4 s 1 17.01 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.8 --
1 1 w 1 15.27 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +1.3 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK! ZKN GIM 817
2 2 w 1 15.61 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +1.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN 777
3 3 w 1 15.65 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ +1.3 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! GIM 773
4 4 w 1 17.04 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP +1.3 -- 620
5 6 w 1 17.67 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS +1.3 -- 556
1 5 w 2 17.20 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -2.0 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 604
2 7 w 2 18.07 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -2.0 -- 517
3 8 w 2 18.72 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -2.0 -- 457
4 9 w 2 18.75 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -2.0 -- LDK! 455
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.74 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS +0.1 III ZKN
2 2 s 1 15.93 GDALEWSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.1 III
1 1 w 1 15.57 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP -1.2 II ZKN 782
2 2 w 1 15.67 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -1.2 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022 770
3 3 w 1 15.97 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -1.2 III ZKN 736
4 4 w 1 16.33 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -1.2 III ZKN 696
5 5 w 1 16.82 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -1.2 IV 643
6 6 w 1 17.12 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -1.2 IV # 612
7 7 w 1 19.51 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -1.2 -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK! 389
  w 1 DNS SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -1.2 -- ZKN 0
110 m pł M
3 3 s 1 16.41 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS +0.1 III B.D. 3
4 4 s 1 16.98 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS +0.1 --
1 1 w 1 14.83 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS +0.9 I 870
2 2 w 1 15.08 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP +0.9 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2022 KN 840 102
3 3 w 1 15.18 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS +0.9 II KN 828
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP +0.9 -- 0
  w 1 DNS BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP +0.9 -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 0
2000 m prz M
1 1 s 1 5:56.58 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -- SZCZUREK Leszek 2
2 2 s 1 6:13.09 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2022 2
3 3 s 1 6:32.55 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS -- ZKN
4 4 s 1 6:36.87 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
5 5 s 1 6:44.10 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2021 LDK! ZKN
6 6 s 1 6:51.27 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U18 OP -- LDK!
7 7 s 1 6:59.79 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS -- LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 44.37 GRĄBCZEWSKI Mateusz
KUCHCIŃSKI Szymon
WITCZAK Konrad
PAWEŁCZYK Maciej
WLKS Wrocław 2002
2002
2001
2001
U18 DOL --


2 2 s 1 46.28 KOZAK Marcin
SZCZEPIŃSKI Dominik
JASTRZĘBSKI Dawid
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 2002
2001
2002
2002
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk


BENKOWSKI Henryk
Z/2187/17
Z/0178/16
2021
2022
4
3
3 3 s 1 47.61 FIAŁKOWSKI Filip
WIECZOREK Kacper
SITKOWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Maciej
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000
2001
2001
2004
U20 DOL --


4 4 s 1 48.46 BIAŁEK Kacper
KAWIŃSKI Karol
SZEWCZYK Kamil
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 2004
2003
2004
2003
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk

BENKOWSKI Henryk
Z/2774/18
Z/2847/17
Z/2442/17
2022
2022
2022
5
4
3
Wzwyż M
1 f 1 2.12 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 1998 U23 DS I # KN
2 f 1 2.00 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U20 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2022 M KN
3 f 1 1.90 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III B.D. # ZKN
4 f 1 1.80 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
5 f 1 1.80 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS IV
5 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
7 f 1 1.75 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV DMP B.D. B.D. # Z/1553/17 2022 ZKN 46
8 f 1 1.70 GRYGIEL Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LDK! GIM
9 f 1 1.70 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. # Z/1767/17 2022
10 f 1 1.60 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
1 w 1 1.86 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III KN 679
2 w 1 1.83 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 U23 OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/1156/12 2022 KN 653
3 w 1 1.80 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- 627
4 w 1 1.71 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- 552
  w 1 NM BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/4426/11 2022 0
1 1 w 2 2.01 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS II ZKN 813
2 2 w 2 1.86 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III ZKN 679
3 3 w 2 1.77 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV ZKN 602
4 4 w 2 1.74 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- ZKN 577
5 5 w 2 1.71 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- # 552
6 6 w 2 1.65 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2022 504
7 7 w 2 1.59 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- 457
8 8 w 2 1.53 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK! 411
1 1 w 3 1.86 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2022 3 LDK! ZKN 679
2 2 w 3 1.83 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2022 LDK! GIM 653
3 3 w 3 1.71 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 552
4 4 w 3 1.68 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -- 528
5 5 w 3 1.68 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- 528
6 6 w 3 1.62 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK! 480
7 7 w 3 1.59 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2022 2 LDK! ZKN GIM 457
8 8 w 3 1.56 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 434
9 9 w 3 1.50 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP -- 389
1 1 w 4 1.84 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS III GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2022 2 LDK! GIM 661
2 2 w 4 1.72 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK! GIM 560
3 3 w 4 1.60 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM 464
4 4 w 4 1.57 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2022 4 LDK! 441
5 5 w 4 1.54 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK! 419
6 6 w 4 1.51 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM 396
7 7 w 4 1.45 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM 352
8 8 w 4 1.39