Oleśnica 19.05.2018
Otwarte mistrzostwa Oleśnicy [DMP]
100 m K
1 1 s 1 12.80 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
2 2 s 1 12.91 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.6 III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM
3 3 s 1 12.99 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.6 III ZKN
4 4 s 1 13.10 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -0.6 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 8 s 1 13.34 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.6 IV B.D. ZKN
6 9 s 1 13.47 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.6 IV SZOMBURG Tomasz ROSTEK William WOSIEK Jacek # , Z/2180/17 , 2022 3 LDK! GIM
7 11 s 1 13.57 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.6 IV ROSTEK William WOSIEK Jacek # Z/3446/17 2022 4 LDK! GIM
8 13 s 1 13.62 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.6 IV B.D. 4 LDK!
1 6 s 2 13.30 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.6 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
2 7 s 2 13.32 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.6 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
3 12 s 2 13.60 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.6 IV LDK! ZKN
4 14 s 2 13.72 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.6 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
5 15 s 2 13.73 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS -0.6 IV
6 16 s 2 13.76 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.6 IV
7 19 s 2 13.85 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS -0.6 -- BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
8 23 s 2 13.90 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.6 --
1 10 s 3 13.49 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -0.2 IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 17 s 3 13.77 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U16 ZP -0.2 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
3 18 s 3 13.84 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -0.2 V NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
4 20 s 3 13.87 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -0.2 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
5 22 s 3 13.88 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.2 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
6 24 s 3 13.92 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.2 --
7 28 s 3 14.01 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -0.2 -- # GIM
8 40 s 3 14.46 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -0.2 V ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK! GIM
1 25 s 4 13.97 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.7 V B.D. 4 LDK!
2 26 s 4 13.99 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.7 V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
3 27 s 4 14.01 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -0.7 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
4 29 s 4 14.05 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -0.7 V
5 33 s 4 14.18 ŻMUDZKA Wiktoria ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.7 -- LDK! GIM
6 34 s 4 14.19 STANEK Rozalia ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.7 -- LDK! GIM
7 43 s 4 14.62 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
8 59 s 4 16.93 MORDAL Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -0.7 --
1 31 s 5 14.11 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS 0.0 --
2 32 s 5 14.16 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP 0.0 V NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
3 35 s 5 14.23 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS 0.0 V
4 37 s 5 14.25 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS 0.0 V
5 42 s 5 14.60 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS 0.0 -- WOSIEK Jacek # 5 LDK! GIM
6 45 s 5 14.73 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS 0.0 -- PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
1 38 s 6 14.26 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -0.6 --
2 39 s 6 14.31 KATA Emilia MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS -0.6 -- BIALIC Marek BEZ LDK! GIM
3 41 s 6 14.48 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.6 --
4 47 s 6 14.83 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -0.6 --
5 48 s 6 14.88 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -0.6 --
6 49 s 6 14.93 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.6 -- #
7 51 s 6 15.15 BUJKO Kalina KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -0.6 --
1 5 s 7 13.13 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -1.2 III LDK! ZKN GIM
2 21 s 7 13.88 ŚLEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS -1.2 V
3 36 s 7 14.24 JAŚKIEWICZ Hanna MULKS Olimpia Świdnica 2004 U16 DS -1.2 V TEODOSIADIS Micios Z/2534/18 2018 5
4 46 s 7 14.81 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -1.2 --
5 53 s 7 15.32 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -1.2 -- LDK!
6 56 s 7 15.75 STADNIK Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -1.2 -- LDK!
7 57 s 7 16.09 BIOŁY Emilia GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -1.2 -- GIM
1 30 s 8 14.07 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS 0.0 V GIERCZYK Estera 3 LDK!
2 44 s 8 14.66 BARTNICKA Kaja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS 0.0 -- LDK!
3 50 s 8 14.97 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS 0.0 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
4 52 s 8 15.22 KOZAKIEWICZ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS 0.0 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0548/17 2020 BEZ LDK!
5 54 s 8 15.67 GRZYWNA Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS 0.0 -- LDK!
6 55 s 8 15.73 LEWANDOWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS 0.0 -- LDK!
7 58 s 8 16.81 SZUKALSKA Zuzanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS 0.0 -- JANECZEK Jarosław BEZ LDK! GIM
200 m K
1 1 s 1 26.49 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.8 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
2 2 s 1 26.88 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.8 III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2022 2 GIM
3 3 s 1 27.48 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.8 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
4 4 s 1 28.00 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.8 IV B.D. 4 LDK!
5 5 s 1 28.03 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.8 IV LDK! ZKN
6 7 s 1 28.25 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -0.8 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
1 6 s 2 28.14 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.2 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
2 8 s 2 28.34 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.2 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
3 10 s 2 28.41 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.2 IV
4 25 s 2 30.65 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -0.2 -- ROSTEK William Z/0722/17 2022 LDK! GIM
5 36 s 2 32.79 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -0.2 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
1 14 s 3 29.13 HOROSZKIEWICZ Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.9 --
2 20 s 3 29.64 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.9 --
3 23 s 3 29.83 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.9 --
1 19 s 4 29.58 ŻMUDZKA Wiktoria ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.7 -- LDK! GIM
2 21 s 4 29.79 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -0.7 V ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2021 4 LDK!
3 24 s 4 30.02 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.7 --
4 32 s 4 31.34 KOBA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.7 -- #
5 38 s 4 33.52 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.7 --
1 12 s 5 28.82 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.4 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
2 15 s 5 29.13 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.4 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
3 22 s 5 29.81 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
4 26 s 5 30.86 GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.4 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
5 28 s 5 30.90 KOZAKIEWICZ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS +0.4 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0548/17 2020 BEZ LDK!
6 34 s 5 32.28 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP +0.4 -- ZOK Roman Z/1263/18 2021 BEZ
1 9 s 6 28.38 ŚLEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS -0.7 IV
2 16 s 6 29.22 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.7 V B.D. 4 LDK!
3 29 s 6 31.01 DURMAN Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2004 U16 DS -0.7 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # 4 LDK!
4 35 s 6 32.32 BUJKO Kalina KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -0.7 --
5 41 s 6 35.75 SZUKALSKA Zuzanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -0.7 -- JANECZEK Jarosław BEZ LDK! GIM
1 11 s 7 28.46 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U16 ZP -0.7 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4749/17 2022 LDK!
2 18 s 7 29.39 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -0.7 V
3 33 s 7 31.82 KOŁŁĄTAJ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS -0.7 --
4 39 s 7 33.69 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -0.7 -- LDK!
5 40 s 7 34.54 STADNIK Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -0.7 -- LDK!
1 13 s 8 28.85 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.5 -- #
2 17 s 8 29.37 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -0.5 V
3 27 s 8 30.87 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -0.5 --
4 30 s 8 31.02 GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -0.5 --
5 31 s 8 31.06 BARTNICKA Kaja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -0.5 -- LDK!
6 37 s 8 33.19 LEWANDOWSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -0.5 -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 58.89 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
2 3 s 1 62.36 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
3 4 s 1 62.61 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK! GIM
4 5 s 1 62.92 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
5 6 s 1 63.35 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -- #
1 7 s 2 63.42 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
2 8 s 2 64.87 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
3 10 s 2 65.76 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U20 DS --
4 11 s 2 66.09 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
5 13 s 2 69.44 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
6 15 s 2 70.87 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 2 s 3 62.30 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
2 9 s 3 65.42 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
3 12 s 3 66.82 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
4 14 s 3 69.85 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
5 16 s 3 71.03 MOŻDZEŃ Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS --
600 m K
1 1 s 1 1:42.22 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS III BIALIC Marek 3 LDK! GIM
2 2 s 1 1:44.56 JASIECKA Nina MULKS Olimpia Świdnica 2006 U14 DS IV TEODOSIADIS Micios Z/2230/18 2019 3
3 3 s 1 1:47.18 CHOWANEK Oliwia LUKS Namysłów 2003 U16 OP V WOLAK Bożena # 3 LDK!
4 4 s 1 1:48.09 BANASIK Marcelina GKS Start Długołęka # 2004 U16 DS V BENKOWSKA Nina # Z/1275/18 2022 LDK!
5 5 s 1 1:50.95 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/1268/18 2022 5 LDK!
6 s 1 1:51.34 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U14 DS -- JANECZEK Jarosław B.D. # Z/0467/19 2022 BEZ LDK!
7 6 s 1 1:51.57 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2020 5 LDK!
8 7 s 1 1:52.34 ZEMŁA Dobrosława ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1238/18 2019 BEZ LDK!
9 s 1 2:14.94 ŻELAZNA Aleksandra OLA Dolnośląskie # 2006 U14 DS -- B.D. BEZ LDK!
10 s 1 2:16.01 MALINOWSKA Klaudia OLA Dolnośląskie 2006 U14 DS -- B.D. BEZ LDK!
1500 m K
1 s 1 5:02.70 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN
2 s 1 5:06.82 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS IV ZKN
5000 m K
1 1 s 1 19:16.91 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS III
2 2 s 1 20:12.55 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg 1991 Sen OP -- B.D. BEZ
1 s 2 22:29.74 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2022
2 s 2 23:51.75 STEFANIAK Justyna niest. Wrocław 1976 Masters DS --
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS III
2 f 1 1.50 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
2 f 1 1.50 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV ZKN
4 f 1 1.50 BIAŁOGŁOWICZ Weronika UKS Orlica Domaniów 2004 U16 DS IV # LDK!
5 f 1 1.50 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 2003 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2022 4 GIM
6 f 1 1.50 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 2003 U16 OP IV
7 f 1 1.45 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 2004 U16 OP IV # LDK!
8 f 1 1.45 DZWONIAREK Agata LUKS Namysłów 2004 U16 OP IV WOLAK Bożena 4 LDK!
9 f 1 1.40 DRELICHOWSKA Kinga UKS Orlica Domaniów 2005 U14 DS V # LDK!
10 f 1 1.40 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2022 4 LDK!
11 f 1 1.40 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V LDK! GIM
12 f 1 1.35 MĄCZYŃSKA Dominika ULKS Muflon Bielawa 2005 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/3417/18 2020 5 LDK!
13 f 1 1.35 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
14 f 1 1.35 KUCHARSKA Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U14 DS -- LDK!
15 f 1 1.30 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 2005 U14 DS -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2022 LDK!
16 f 1 1.30 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS -- GIERCZYK Estera 3 LDK!
17 f 1 1.25 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
18 f 1 1.25 DRELICHOWSKA Karina UKS Orlica Domaniów 2005 U14 DS -- # LDK!
  f 1 NM GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 KN 153
W dal K
1 f 1 5.13 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +0.1 III B.D. ZKN
2 f 1 5.00 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
3 f 1 4.97 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 2003 U16 DS 0.0 IV GIERCZYK Estera 3 LDK!
4 f 1 4.84 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS 0.0 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2022 4 LDK!
5 f 1 4.72 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -0.3 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
6 f 1 4.55 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.4 V NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
7 f 1 4.48 GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS 0.0 --
8 f 1 4.47 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS +0.2 --
9 f 1 4.45 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +0.5 -- LDK!
10 f 1 4.40 MYCEK Anita LZS KL Kotwica Brzeg # 2003 U16 OP +0.3 -- MARKOWSKI Mateusz ZOK Roman , Z/0436/17 , 2021 LDK!
11 f 1 4.30 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP 0.0 -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM
12 f 1 4.28 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS +0.1 --
13 f 1 4.12 TYCZYŃSKA Sandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -0.2 -- LDK! GIM
14 f 1 3.74 GÓROWSKA Oliwia MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.2 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/1285/18 , 2022 4 LDK!
15 f 1 3.69 ROGOWSKA Wiktoria UKS Orlica Domaniów 2003 U16 DS +0.3 -- MARKOWSKI Mateusz BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.27 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK! GIM
2 f 1 11.27 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN
3 f 1 11.20 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS III LDK!
4 f 1 11.04 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP III GŁOWACKI Leszek 3
5 f 1 10.53 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
6 f 1 10.35 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS IV
7 f 1 10.01 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV GIM
8 f 1 7.78 MENCEL Natalia UKS przy SP Międzybórz 2003 U16 DS -- B.D. Z/4527/18 2018 BEZ
9 f 1 7.46 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2022 5 LDK!
10 f 1 7.42 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS --
11 f 1 6.80 DUSZA Weronika MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.80 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
2 f 1 10.62 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III
3 f 1 9.04 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
4 f 1 8.65 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -- B.D.
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.81 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 4 LDK! GIM
2 f 1 26.45 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2022 3 LDK! GIM
3 f 1 25.59 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS V
4 f 1 23.62 OSTROWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS --
5 f 1 20.54 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- GIM
  f 1 NM SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek 3
Dysk (1) K
1 f 1 31.66 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV B.D.
2 f 1 29.75 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM IV PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 31.37 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
2 f 1 30.09 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek Z/2645/17 2021 4 GIM
3 f 1 29.85 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- GIM
4 f 1 29.78 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V LDK! GIM
5 f 1 26.68 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- GIM
6 f 1 26.57 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 2004 U16 DS --
7 f 1 25.19 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2004 U16 DS --
8 f 1 22.89 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
9 f 1 22.62 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS -- LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 39.10 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
2 f 1 35.84 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U20 DS III LDK! ZKN
3 f 1 25.58 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
100 m M
1 1 s 1 11.38 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS 0.0 III
2 2 s 1 11.56 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS 0.0 III ZKN
3 3 s 1 11.62 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS 0.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
4 4 s 1 11.72 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS 0.0 III B.D. # 3
5 5 s 1 11.75 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS 0.0 III #
6 6 s 1 11.82 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS 0.0 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
7 9 s 1 11.92 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS 0.0 IV # LDK!
1 10 s 2 11.97 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP -2.0 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2020 3 ZKN
2 11 s 2 12.18 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -2.0 IV #
3 12 s 2 12.20 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.0 IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
4 13 s 2 12.21 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -2.0 --
5 14 s 2 12.29 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -2.0 --
6 17 s 2 12.52 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -2.0 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
7 18 s 2 12.57 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
8 21 s 2 12.62 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -2.0 V
1 7 s 3 11.86 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -2.0 IV B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
2 16 s 3 12.48 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -2.0 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
3 24 s 3 12.73 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -2.0 V DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1162/19 , 2022 LDK! GIM
4 25 s 3 12.87 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM
5 27 s 3 12.89 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -2.0 -- LDK! GIM
6 29 s 3 12.98 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -2.0 -- # LDK!
7 30 s 3 13.04 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS -2.0 --
8 33 s 3 13.22 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2021 5 LDK!
1 26 s 4 12.88 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
2 28 s 4 12.94 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -2.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2022 5
3 31 s 4 13.08 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -2.0 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
4 32 s 4 13.11 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -2.0 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK! GIM
1 15 s 5 12.32 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS 0.0 -- # GIM
2 19 s 5 12.60 KOMAREK Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP 0.0 -- B.D. # BEZ
3 20 s 5 12.61 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U20 DS 0.0 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
4 34 s 5 14.42 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS 0.0 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2022 4 LDK!
1 8 s 6 11.86 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS 0.0 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
2 22 s 6 12.64 JANCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS 0.0 V ULIASZ Małgorzata 5 LDK! GIM
3 23 s 6 12.68 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS 0.0 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # BEZ LDK! GIM
200 m M
1 1 s 1 23.53 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -2.3 III
2 3 s 1 23.87 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -2.3 IV ZKN
3 5 s 1 24.02 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -2.3 IV #
4 9 s 1 24.33 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS -2.3 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
5 14 s 1 24.87 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
1 4 s 2 23.90 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -0.7 -- B.D. # 3
2 7 s 2 24.27 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -0.7 IV # LDK!
3 8 s 2 24.30 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.7 IV B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
4 11 s 2 24.67 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -0.7 --
5 13 s 2 24.83 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.7 --
6 21 s 2 25.63 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.7 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
1 15 s 3 24.90 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -2.3 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
2 17 s 3 25.07 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -2.3 -- #
3 18 s 3 25.20 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 2000 U20 DS -2.3 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
4 22 s 3 26.12 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -2.3 -- LDK! GIM
5 24 s 3 26.39 WOCIS-KRYCKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -2.3 -- IMIOŁEK Monika 5 LDK! GIM
1 2 s 4 23.54 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP -1.1 III DZIUBA Jacek B.D. Z/3316/15 2022 ZKN
2 16 s 4 25.00 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -1.1 V BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
3 23 s 4 26.30 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -1.1 -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # BEZ LDK! GIM
4 27 s 4 26.88 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS -1.1 -- # LDK!
5 28 s 4 30.94 SOKOŁOWSKI Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U16 DS -1.1 -- LDK! GIM
1 6 s 5 24.07 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS +0.1 IV URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
  s 5 DNF WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS +0.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
1 10 s 6 24.36 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS +0.1 IV SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK! GIM
2 12 s 6 24.76 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.1 -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2022 2
3 19 s 6 25.24 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 2003 U16 OP +0.1 V
4 20 s 6 25.47 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS +0.1 V
5 25 s 6 26.41 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS +0.1 -- PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2021 5 LDK!
6 26 s 6 26.73 GOŹDZIEJEWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.1 -- DEJEWSKI Michał ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz # , Z/1162/19 , 2022 LDK! GIM
400 m M
1 s 1 50.93 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 ZKN
2 s 1 52.19 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
3 s 1 52.92 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
4 s 1 53.49 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
5 s 1 53.62 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
6 s 1 54.73 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
1 s 2 52.41 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
2 s 2 54.82 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS --
3 s 2 54.94 PAŹDZIERKIEWICZ Jacek SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS --
4 s 2 56.14 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS -- #
5 s 2 56.57 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
6 s 2 59.66 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
1 s 3 53.82 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
2 s 3 55.30 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
3 s 3 56.56 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS V
4 s 3 56.58 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
600 m M
1 1 s 1 1:28.75 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK! GIM
2 2 s 1 1:32.63 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 2004 U16 OP IV ZOK Roman ZOK Roman # , Z/1264/18 , 2021 3 LDK!
3 3 s 1 1:33.11 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS IV
4 4 s 1 1:35.04 PARADOWSKI Antek LUKS Namysłów 2004 U16 OP V LDK!
5 5 s 1 1:36.06 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM
6 6 s 1 1:36.29 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 2003 U16 DS V BIALIC Katarzyna 5 LDK! GIM
7 7 s 1 1:36.88 SOBOLEWSKI Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS V LDK! GIM
8 8 s 1 1:37.15 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK! GIM
9 9 s 1 1:38.09 BARAN Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V # LDK!
10 10 s 1 1:42.40 PNIACZEK Wojciech MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS -- WOSIEK Jacek BEZ LDK! GIM
11 11 s 1 1:42.90 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 2003 U16 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2022 BEZ LDK!
1 s 2 1:45.20 CHOROSZY Ksawery WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U14 DS -- # LDK!
2 s 2 1:50.96 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2006 U14 DS -- MATOSZ Włodzimierz B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz # Z/1277/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 1:55.31 WARMIŃSKI Patryk niest. Wrocław 2005 U14 DS --
4 s 2 1:58.01 WOJNAROWSKI Cezary niest. Wrocław 2001 U18 DS --
5 s 2 2:00.07 MIERZWA Karol niest. Wrocław 2001 U18 DS --
6 s 2 2:07.12 DWORNICZAK Mariusz OLA Dolnośląskie 2005 U14 DS -- B.D. BEZ LDK!
800 m M
1 s 1 1:55.74 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2022 2 KN
2 s 1 2:00.33 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 s 1 2:00.62 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2 ZKN
4 s 1 2:03.36 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
5 s 1 2:05.49 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1994 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/3195/20 , 2022
6 s 1 2:06.23 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS IV # LDK!
7 s 1 2:07.17 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS IV
8 s 1 2:07.63 ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -- LDK! GIM
9 s 1 2:12.52 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica 1975 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios Z/2636/18 2018 BEZ
1 s 2 2:01.51 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków # 1994 Sen MA III B.D. # Z/0447/14 2021
2 s 2 2:05.58 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS IV B.D. # Z/3667/15 2022
3 s 2 2:09.82 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
4 s 2 2:12.24 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
5 s 2 2:12.36 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 2002 U18 DS --
6 s 2 2:15.35 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
7 s 2 2:15.63 RASZEJA Filip KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/2459/17 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:12.55 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS IV B.D. Z/0357/15 2022
2 2 s 1 4:17.71 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
3 3 s 1 4:20.13 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS IV
4 4 s 1 4:22.64 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS -- B.D. Z/2586/17 2022
5 5 s 1 4:25.23 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS -- LDK!
6 6 s 1 4:28.23 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 2001 U18 LB -- WISZ Mateusz BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2019
7 s 1 4:37.34 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 2004 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
8 s 1 4:40.36 PUTERKO Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/2120/15 2021 BEZ
5000 m M
1 1 s 1 15:22.00 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS III
2 2 s 1 16:16.37 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław 1985 Sen DS III GOLEC Dominik Z/0474/16 2022 3
3 3 s 1 16:30.33 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U20 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1501/18 2022
4 4 s 1 17:12.74 GROSICKI Wit MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
5 5 s 1 18:06.97 ŁABYS Mateusz LZS KL Kotwica Brzeg 1996 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1502/18 2020 BEZ
6 6 s 1 18:53.77 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
1 s 2 19:21.92 WALASZCZYK Mirosław niest. Wrocław 1983 Masters DS --
2 s 2 20:26.64 CIURA Krzysztof niest. Wrocław 1976 Masters DS --
3 s 2 22:13.56 ŁOKIETKO Kazimierz niest. Wrocław 1962 Masters DS --
4 s 2 25:32.65 JASKUŁA Robert niest. Wrocław 1974 Masters DS --
Wzwyż M
1 f 1 1.95 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. # ZKN
2 f 1 1.90 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2021 3
3 f 1 1.80 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS IV
4 f 1 1.75 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
5 f 1 1.70 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK! GIM
6 f 1 1.70 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń 1973 Masters KP -- B.D. # Z/1320/19 2020 BEZ
7 f 1 1.60 MOROZ Krzysztof UKS Orlica Domaniów 2003 U16 DS --
8 f 1 1.60 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
9 f 1 1.60 OLANIUK Kacper UKS Orlica Domaniów 2004 U16 DS -- # LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.40 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II KN
2 f 1 4.40 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II LDK! KN
3 f 1 4.20 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 ZKN 87
4 f 1 3.60 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS III BIALIC Marek 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 3.20 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS IV
6 f 1 3.20 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # 4 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP --
  f 1 NM OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS -- ZKN
  f 1 NM CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
W dal M
1 f 1 6.62 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS +0.3 III B.D. 1
2 f 1 6.08 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS 0.0 IV LDK! GIM
3 f 1 6.07 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
4 f 1 6.03 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +0.1 IV #
5 f 1 5.99 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS 0.0 IV
6 f 1 5.94 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U18 OP +0.3 IV
7 f 1 5.90 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -0.1 IV CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
8 f 1 5.28 MONDZELEWSKI Kamil UKS przy SP Międzybórz 2003 U16 DS 0.0 -- B.D. # Z/4526/18 2018 BEZ
9 f 1 5.27 STERNAL Piotr UKS przy SP Międzybórz 2002 U18 DS -0.1 -- PLISZEK Grzegorz Z/2494/17 2018 BEZ
10 f 1 5.23 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U16 DS +0.1 -- WOLIŃSKI Wojciech # Z/1299/18 2022 5
11 f 1 5.01 ROGALA Jan WLKS Wrocław 2004 U16 DS +0.1 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.31 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 14.56 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
3 f 1 13.10 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
4 f 1 12.42 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 10.84 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
6 f 1 10.22 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
7 f 1 10.15 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- # LDK!
8 f 1 9.17 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- # LDK!
9 f 1 8.54 CHABINIAK Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 2004 U16 DS -- BIALIC Marek BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.45 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
Dysk (1) M
1 f 1 34.19 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
2 f 1 25.55 MALKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS -- # LDK!
3 f 1 22.68 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- # LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.19 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 50.72 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 f 1 47.90 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 42.81 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 38.71 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
6 f 1 37.23 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV LDK! ZKN GIM
7 f 1 35.33 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
8 f 1 29.12 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
Dysk (2) M
1 f 1 50.26 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2022 ZKN
2 f 1 41.34 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
3 f 1 36.14 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław 1997 U23 DS III B.D. 1
Oszczep (600) M
1 f 1 42.91 SAWA Filip UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS IV
2 f 1 40.61 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS V B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2022 4 LDK! GIM
3 f 1 39.41 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2022 2 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 44.37 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- # GIM
2 f 1 38.76 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- #
3 f 1 37.31 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- LDK! ZKN GIM
Oszczep (800) M
1 f 1 68.73 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz 1989 Sen WP I B.D. Z/4072/11 2022 1
2 f 1 56.03 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS II ZKN
3 f 1 54.44 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.414597988129 sekund