Przemyśl 19.05.2018
Mistrzostwa województwa podkarpackiego U18. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.29 DĄBEK Emilia MUKS Wisła Junior Sandomierz # 01 U18 SK +0.9 II MIREK Andrzej # Z/5252/15 2020 1 LDK! ZKN
2 s 1 12.34 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.9 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 ZKN 141
3 s 1 12.38 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.9 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
4 s 1 12.43 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL +0.9 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2020 ZKN
5 s 1 12.69 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.9 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3798/17 , 2019 2 LDK! GIM
6 s 1 12.86 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK +0.9 III BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3 ZKN
7 s 1 13.23 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +0.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
8 s 1 13.28 ZĄBIK Anita CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.9 IV WIERZBICKI Mirosław Z/2543/17 2018 3
1 s 2 13.02 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK 0.0 III BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2020 2 KN
2 s 2 13.52 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK 0.0 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3430/17 2019 4 GIM 91
3 s 2 13.53 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK 0.0 IV
4 s 2 13.59 DZIUMAK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK 0.0 IV SUGIER Krzysztof 4 LDK! GIM
5 s 2 13.66 JAMRÓZ Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK 0.0 IV KARKUT Bogdan Z/0353/17 2018 4
6 s 2 13.89 OSADA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK 0.0 -- SUGIER Maria 4 LDK!
1 s 3 13.65 ANTKIEWICZ Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +0.6 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0609/18 2019 3 LDK!
2 s 3 13.74 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK +0.6 IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
3 s 3 13.78 WYWROT Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.6 IV SUGIER Maria 4 LDK! GIM
4 s 3 13.82 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.6 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2019 4 LDK! GIM
5 s 3 13.92 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK +0.6 V MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2019 4
6 s 3 14.03 WRÓBEL Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.6 V MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/3445/17 , 2019 4 LDK! GIM
7 s 3 14.13 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.6 V DMP U20 TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena # Z/4392/17 2019 4 LDK! GIM 72
1 s 4 14.07 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +0.2 -- SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
2 s 4 14.47 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2019 BEZ
3 s 4 14.51 GUZIOR Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK +0.2 -- B.D. Z/0430/18 2018 5
4 s 4 14.77 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK +0.2 -- SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
5 s 4 14.87 TRELA Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +0.2 -- SUDOŁ Edward Z/5158/15 2018 BEZ
6 s 4 14.88 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.2 -- LDK! GIM
1 s 5 13.45 TOMUSIAK Izabela CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -1.7 IV WIERZBICKI Mirosław 4
2 s 5 14.50 GUZIK Marcelina KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK -1.7 --
3 s 5 14.66 WILK Maria KS Komunalni Sanok 04 U16 PK -1.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3382/18 2019 5
4 s 5 14.79 MITRUT Paulina ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK -1.7 -- WOJTAS Tomasz Z/1166/18 2019 BEZ
5 s 5 15.31 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U16 PK -1.7 -- MAŚLANKA Adam # Z/2457/18 2019 4 LDK!
200 m K
1 s 1 25.31 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.7 II TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 ZKN
2 s 1 25.66 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2020 ZKN
3 s 1 25.86 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK +0.7 II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2020 2 KN
4 s 1 26.11 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.7 II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2020 2 ZKN 123
5 s 1 27.05 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK +0.7 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2020 2 LDK! GIM
1 s 2 26.61 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -0.2 III BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3 ZKN
2 s 2 27.53 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.2 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
3 s 2 28.27 STRUZIK Katarzyna LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.2 IV TORBA Tomasz Z/3430/17 2019 4 GIM
1 s 3 30.19 SZYMAŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK 0.0 -- MOMOT Krzysztof Z/3122/17 2018 BEZ
2 s 3 30.75 HAWAJSKA Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK 0.0 -- LDK! GIM
3 s 3 33.11 DUTKA Barbara LUKS Tytan Ropa 01 U18 MA 0.0 --
300 m K
1 s 1 44.28 ŚLIWA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK III BIGUS Anna Z/3307/17 2019 3
2 s 1 44.75 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2020 3 LDK! GIM
3 s 1 46.94 PIKSA Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof 4 LDK! GIM
4 s 1 47.52 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz Z/2376/18 2019 4 LDK!
1 s 2 45.99 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Maria # Z/0316/18 2019 3 LDK!
2 s 2 46.47 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Agnieszka ZIOŁO Stanisław # , Z/3669/17 , 2019 4 LDK! GIM
3 s 2 47.29 JAGIELSKA Gabriela MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/2375/18 , 2019 5 LDK!
4 s 2 47.50 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK V KOWAL Piotr Z/1932/18 2019 4
5 s 2 48.04 KUBAS Faustyna CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK V KOWAL Piotr Z/3142/17 2018 5
1 s 3 46.61 ANIOŁ Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V LDK! GIM
2 s 3 48.30 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U16 PK V MAŚLANKA Adam # Z/2457/18 2019 4 LDK!
3 s 3 49.37 KITA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK -- BIGUS Anna Z/3454/18 2020 BEZ
4 s 3 52.44 ROKOSZ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna KOWAL Piotr , Z/2446/18 , 2019 5 LDK!
400 m K
1 s 1 57.80 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2019 1 ZKN
2 s 1 58.69 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2020 2 LDK! 124
3 s 1 61.78 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
4 s 1 62.77 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2020 3 LDK!
5 s 1 64.54 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- LDK!
  s 1 DNF KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2020 2 ZKN
1 s 2 62.14 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/6215/15 2020 3 ZKN
2 s 2 63.52 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK IV SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
3 s 2 63.77 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV SUGIER Maria Z/2336/17 2020 3 LDK! GIM
4 s 2 66.02 STAŃKO Oliwia UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V SUGIER Maria 5 LDK! GIM
800 m K
1 s 1 2:15.75 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2 ZKN 127
2 s 1 2:17.48 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ANIOŁ Stanisław KOWAL Piotr Z/2719/15 2019 ZKN 122
3 s 1 2:21.78 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 03 U16 PK III SUDOŁ Edward Z/5156/15 2019 3
4 s 1 2:23.52 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK III KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK! GIM
5 s 1 2:23.75 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3 ZKN
6 s 1 2:25.50 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
7 s 1 2:26.08 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2020 3 ZKN 97
9 s 1 2:33.65 DĘBIAK Klaudia MKL Sparta Stalowa Wola 01 U18 PK -- SUDOŁ Edward Z/5159/15 2019 4
1 s 2 2:23.44 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 04 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2019 3 LDK!
2 s 2 2:24.09 GROCHALA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0496/17 2018 3
3 s 2 2:35.84 AUGUSTYN Karina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- BIGUS Anna Z/3757/18 2020 4
4 s 2 2:45.42 WOJNAROWICZ Wiktoria ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1784/18 2019 BEZ
5 s 2 2:51.93 GREMSKA Joanna UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- LDK! GIM
6 s 2 2:58.44 DEC Natalia ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK --
1500 m K
2 s 1 4:41.90 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK II SUGIER Maria Z/0280/15 2019 2 LDK! ZKN
3 s 1 4:52.66 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3 ZKN 108
  s 1 DNF WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2020 4
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.59 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK +0.9 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2019 2 LDK! GIM
2 s 1 19.75 LENCZAK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK +0.9 -- MAZUR Janusz Z/4458/17 2019 5 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.85 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +0.9 II MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 ZKN
100 m pł K
1 s 1 14.26 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 99 U20 LD +0.9 I BLAUSZ Henryka Z/0536/15 2019 M KN
400 m pł K K
1 1 s 1 67.09 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 ZKN
2 2 s 1 69.46 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV LDK!
3 3 s 1 71.26 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan Z/6463/15 2019 4
4 4 s 1 72.75 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV SUGIER Maria Z/0279/15 2019 4 LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:21.26 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/0482/17 2020 2 ZKN
2 s 1 5:33.74 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2019 3 ZKN
3 s 1 5:50.67 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1805/18 2019 3
2000 m prz K
1 s 1 6:52.21 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
2 s 1 7:18.26 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019 ZKN
4x100 m K
1 s 1 49.68 GUT Oliwia
ZWOLIŃSKA Judyta
JĘDRUSZKO Nikola
DĄBEK Emilia
KKS Victoria Stalowa Wola 05
02
03
01
U18 PDK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
ANIOŁ Stanisław
KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
MIREK Andrzej
, Z/3649/18
Z/3127/16
, Z/1627/17
Z/5252/15
, 2020
2020
, 2020
2020
2
2
2
1
2 s 1 51.80 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
GUZIOR Natalia
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03
04
03
03
U16 PDK -- KARKUT Bogdan
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
B.D.
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
Z/0353/17
Z/0609/18
Z/0430/18
Z/0352/17
2018
2019
2018
2019
4
3
5
2
3 s 1 52.17 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
DZIUMAK Anna
UKS Tempo 5 Przemyśl 03
03
03
04
U16 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Maria SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof
Z/0163/17
Z/0168/17
2020
2020
4
2
2
4
4 s 1 52.33 MAZUREK Weronika
ZĄBIK Anita
GROCHALA Natalia
GOZDOWSKA Kamila
CWKS Resovia Rzeszów 00
00
00
00
U20 PDK -- SAMAGALSKI Tomasz
WIERZBICKI Mirosław
KOWAL Piotr
WIERZBICKI Mirosław
Z/4673/18
Z/2543/17
Z/0496/17
Z/4726/15
2018
2018
2018
2018
BEZ
3
3
4
5 s 1 52.54 WYWROT Julia
PEMPUŚ Magdalena
SZUMADA Marta
OSADA Gabriela
UKS Tempo 5 Przemyśl 01
01
03
01
U18 PDK -- SUGIER Maria

SUGIER Maria
SUGIER Maria
Z/0279/15
Z/2336/17
2019
2020
4
3
4
6 s 1 53.71 SZYMAŃSKA Natalia
SZYMAŃSKA Paulina
LIGAS Weronika
SZYMAŃSKA Dominika
MKL Sparta Stalowa Wola 03
02
02
02
U18 PDK -- MOMOT Krzysztof
MOMOT Krzysztof
SUDOŁ Edward
MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof
Z/3179/18
Z/3122/17
Z/1233/16
Z/6559/15
2019
2018
2019
2019
4
BEZ
3

Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 KN 151
2 f 1 1.50 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1716/17 , 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 1.50 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3 ZKN
4 f 1 1.50 GOMÓŁKA Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV MAZUR Janusz TITTINGER Michał , Z/1715/17 , 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 1.40 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK V DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2019 4 LDK! GIM 68
6 f 1 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/4393/17 2019 4 LDK! GIM
7 f 1 1.30 ORŁOWSKA Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/4389/17 , 2019 BEZ LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.30 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -0.1 III SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2020 2 LDK! GIM
2 f 1 5.09 ULIASZ Jolanta KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK 0.0 IV SOCHA Tomasz Z/5313/15 2020 3
3 f 1 4.89 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.4 IV WIERZBICKI Mirosław Z/4726/15 2018 4
4 f 1 4.76 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK 0.0 -- SUGIER Maria Z/4831/18 2020 4
5 f 1 4.13 NOWAK Kinga LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.7 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3802/17 , 2019 BEZ LDK! GIM
6 f 1 2.83 WILK Maria KS Komunalni Sanok 04 U16 PK +0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3382/18 2019 5
  f 1 NM SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK 0.0 -- B.D. 2
Trójskok K
1 f 1 11.70 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.1 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 ZKN 124
2 f 1 11.42 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK +0.7 III B.D. 2
3 f 1 9.80 GNIADEK Klaudia ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK +3.3 -- SOCHA Tomasz Z/0991/18 2018 BEZ
  9.75 GNIADEK Klaudia ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK +0.4 -- SOCHA Tomasz Z/0991/18 2018 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 10.44 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK IV # LDK!
2 f 1 10.26 KOZAK Natalia ULKS Technik Trzcinica # 01 U18 PK IV B.D. 4
3 f 1 9.49 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
4 f 1 9.44 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
5 f 1 9.42 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2373/17 2020 3 ZKN
6 f 1 8.80 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2020 3 LDK! ZKN
7 f 1 7.96 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2018 BEZ
8 f 1 7.87 PROCHASKA Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK --
9 f 1 7.67 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.63 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V # LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 36.33 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2020 3 LDK! ZKN
2 f 1 35.63 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U20 PK III ZKN
3 f 1 29.24 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018 4
4 f 1 21.18 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
5 f 1 20.74 PROCHASKA Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK --
6 f 1 19.78 KAMYK Klaudia KS Komunalni Sanok 01 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2326/17 2018 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 46.32 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK III ŁYP Jacek Z/2373/17 2020 3 ZKN
1 f 2 44.12 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3 108
Młot (4) K
1 f 1 51.70 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1 ZKN
2 f 1 47.98 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2020 1 ZKN 144
Oszczep (500) K
1 f 1 37.96 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2280/17 2018 3 ZKN
2 f 1 27.74 MOTOWIDŁO Karolina CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3986/18 2018 4
3 f 1 22.39 HUSAK Wiktoria KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3177/18 2018 BEZ
4 f 1 17.08 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2019 BEZ
1 f 2 29.03 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK V # LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 24.83 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3 ZKN
100 m M
1 s 1 11.10 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK +0.7 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/5152/15 2019 2 ZKN 132
2 s 1 11.49 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 01 U18 PK +0.7 III STEC Karolina # Z/3627/15 2020 LDK!
3 s 1 11.72 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.7 III ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2020 3 LDK! GIM
4 s 1 11.83 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.7 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3135/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
5 s 1 11.84 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.7 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK! GIM
6 s 1 12.13 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.7 IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2020 4 LDK! GIM 84
7 s 1 12.15 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 99 U20 PK +0.7 IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
8 s 1 12.23 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U16 PK +0.7 V MARSZAŁEK Tomasz BIGUS Anna # , Z/2213/17 , 2018 3 LDK!
1 s 2 11.93 BYŚ Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK 0.0 IV WIERZBICKI Mirosław Z/3984/18 2019 4
2 s 2 11.96 POPEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK 0.0 IV
3 s 2 12.43 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
4 s 2 12.63 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK 0.0 V SUDOŁ Edward Z/2442/18 2019 5
2 s 3 11.86 KALEMBA Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -0.8 IV
3 s 3 12.12 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -0.8 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2019 4
4 s 3 12.50 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK -0.8 V DMP U20 TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK! GIM 73
5 s 3 13.23 CYRAN Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -0.8 -- B.D. Z/3724/18 2019 BEZ
200 m M
1 s 1 22.19 MACIĄG Radosław WKS Śląsk Wrocław # 99 U20 DS -0.1 II LISOWSKI Józef Z/0391/15 2020 1 KN
2 s 1 22.40 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -0.1 II MAZUR Janusz Z/5152/15 2019 2 ZKN
3 s 1 23.34 DEREŃ Patryk KS Harpagan Tarnobrzeg # 01 U18 PK -0.1 III STEC Karolina # Z/3627/15 2020 LDK!
4 s 1 23.35 GRACA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U20 PK -0.1 III WIERZBICKI Mirosław Z/3862/16 2018 3
5 s 1 24.09 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -0.1 IV MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert Z/3135/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
2 s 2 23.65 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +1.0 IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2020 3 LDK! GIM 102
3 s 2 25.28 ROGALA Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK +1.0 -- MOMOT Krzysztof Z/2881/16 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 39.32 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U16 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
2 s 1 39.97 WIĘCEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/4201/17 2019 4
3 s 1 40.42 PARA Bartosz LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0406/18 2019 4
4 s 1 41.81 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2020 4 LDK! GIM
5 s 1 45.20 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK! GIM
1 s 2 41.48 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK V KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2020 4 LDK!
2 s 2 42.16 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK V B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2019 5 LDK!
3 s 2 45.49 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2020 BEZ LDK!
4 s 2 45.63 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4625/17 2020 BEZ LDK! GIM
5 s 2 50.58 KUC Paweł MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz , Z/2374/18 , 2019 BEZ LDK!
400 m M
2 s 1 50.64 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA III KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2020 KN
3 s 1 51.17 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3 ZKN 118
4 s 1 52.53 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0785/18 2018 2 ZKN
5 s 1 53.96 GUL Adrian UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/6462/15 2018 3 LDK!
2 s 2 54.77 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U18 PK -- DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2019 4 85
3 s 2 55.07 ŁUKASZCZYK Maciej MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/2846/16 2018 BEZ
800 m M
1 s 1 1:55.05 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 99 U20 LU II DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2019 KN 84
2 s 1 1:55.30 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2 ZKN 128
3 s 1 1:56.93 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2 ZKN
4 s 1 1:57.89 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 00 U20 PK III KATAN Wacław Z/6400/15 2018 3 ZKN
5 s 1 1:58.68 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3 ZKN
6 s 1 1:58.92 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
7 s 1 1:59.50 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3 ZKN 110
8 s 1 2:00.51 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ZKN
9 s 1 2:02.03 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U16 PK IV DMP U20 ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz # Z/1745/17 2019 2 LDK! GIM 97
  s 1 DNF DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1846/16 2019 3 ZKN
1 s 2 2:05.68 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1718/17 2019 4
2 s 2 2:05.72 SOPEL Hubert KML Lubaczów # 01 U18 PK IV B.D. Z/3250/19 2020 IV
4 s 2 2:14.75 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2019 3
5 s 2 2:16.03 KOCHANOWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- LDK! GIM
1500 m M
1 s 1 4:09.20 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2020 3 ZKN
2 s 1 4:18.32 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 00 U20 PK IV DMP U20 ZIOŁO Stanisław Z/2616/15 2019 3 ZKN 89
3 s 1 4:58.93 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2019 5 LDK!
4 s 1 5:33.49 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2019 5 LDK!
3000 m M
1 s 1 9:24.17 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA IV MIREK Wacław Z/0196/16 2020 ZKN
2 s 1 9:36.24 KURZYDŁO Krystian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2323/17 2019 4
3 s 1 9:45.07 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2020 4
4 s 1 10:07.34 SOBIŁO Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 99 U20 PK IV
5 s 1 10:11.08 HAUDEK Julian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2686/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.37 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +1.1 IV MAZUR Janusz Z/1170/18 2019 3
2 s 1 17.40 KOMOROWSKI Artur CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +1.1 --
400 m pł J MŁ M
2 2 s 1 60.37 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U18 PK IV LDK!
3 3 s 1 62.77 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- DMP U20 TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2019 BEZ LDK! GIM 76
2000 m prz M
  s 1 DNF TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3 ZKN
  s 1 DNF PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2 ZKN
4x100 m M
1 s 1 46.59 LESICZKA Karol
ŁOPATKA Maciej
PIŁAT Sebastian
SZWEDO Kacper
KKS Victoria Stalowa Wola 01
02
02
02
U18 PDK -- ANIOŁ Stanisław
MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert
ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert
ANIOŁ Stanisław
Z/3803/16
Z/3135/16
Z/3133/16
Z/0962/17
2019
2018
2020
2020
4
4
4
3
2 s 1 48.15 MACKIEWICZ Piotr
TARKOWSKI Michał
KOCZERA Jakub
KOCZERA Kacper
KS Komunalni Sanok 03
02
01
02
U18 PDK -- DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
DŁUGOSZ Ryszard
Z/2268/17
Z/3176/18
Z/3571/16
Z/2269/17
2019
2019
2019
2019
3
4
4
BEZ
3 s 1 48.32 BURKIEWICZ Eryk
CYRAN Hubert
GUL Adrian
KŁOS Michał
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03
04
01
01
U18 PDK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
B.D.
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek
Z/0354/17
Z/3724/18
Z/6462/15
Z/6460/15
2019
2019
2018
2018
3
BEZ
3
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA II DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 ZKN 87
2 f 1 1.90 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 ZKN 116
3 f 1 1.80 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
4 f 1 1.65 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2020 4
5 f 1 1.60 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 6.24 URBANEK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 99 U20 PK -0.8 IV SOCHA Tomasz Z/1694/16 2018 4
2 f 1 5.98 TUREK Norbert ULKS Technik Trzcinica 01 U18 PK +1.1 IV WOJTAS Tomasz Z/1167/18 2019 4
3 f 1 5.79 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +0.1 -- SOCHA Tomasz Z/2441/16 2020
4 f 1 5.77 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +1.6 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2019 4
5 f 1 5.57 BŁAŻEJ Karol CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK -0.3 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2237/17 2019 4
6 f 1 5.49 KRÓLICKI Kamil KKB MOSiR Krosno 99 U20 PK +0.1 --
7 f 1 5.45 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +2.4 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK! GIM
8 f 1 5.04 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U16 PK +0.4 -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK! GIM
9 f 1 4.84 CYRAN Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +2.3 -- B.D. Z/3724/18 2019 BEZ
  f 1 NM KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK 0.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 13.00 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +2.8 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
2 f 1 12.43 SZCZYGIEŁ Bernard CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.6 -- WIERZBICKI Mirosław Z/2341/16 2019 4
3 f 1 12.24 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK +2.2 -- MAZUR Janusz Z/1170/18 2019 3
4 f 1 12.02 JACHYM Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK +1.7 -- ZKN
5 f 1 11.48 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U18 PK +0.5 -- DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! ZKN 68
6 f 1 10.89 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +3.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
  10.82 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +1.0 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
  12.12 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U18 PK 0.0 -- MAZUR Janusz Z/1170/18 2019 3
  12.65 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U18 PK +0.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
Kula (5) M
1 f 1 14.79 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2020 2 LDK! ZKN GIM 114
2 f 1 13.20 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U18 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2019 4
3 f 1 12.42 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2019 BEZ
4 f 1 11.45 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2 ZKN GIM
5 f 1 10.19 CHOMA Sebastian UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- LDK!
  f 1 NM GODEK Jakub KKB MOSiR Krosno 01 U18 PK --
1 f 2 8.98 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- # LDK!
2 f 2 7.05 JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2019 BEZ
3 f 2 6.80 CUDZIŁO Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3209/18 2019 5
Kula (6) M
1 f 1 15.85 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. # Z/1844/16 2019 ZKN
2 f 1 14.40 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2 ZKN 124
3 f 1 13.82 TABOR Rafał LKS Stal Mielec 00 U20 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1697/17 2019 3 116
4 f 1 13.40 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
5 f 1 10.98 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 99 U20 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1966/17 2019 4
Dysk (1) M
1 f 1 46.33 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK II ŁYP Jacek Z/1826/17 2020 2
2 f 1 36.98 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 3 LDK!
3 f 1 32.17 BARTOCHA Maksymilian UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V # LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.51 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2 ZKN GIM 125
2 f 1 38.17 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2020 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 36.34 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK IV ZKN
4 f 1 34.75 OSAK Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5835/15 2019 BEZ
5 f 1 30.04 CHOMA Sebastian UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -- LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.50 WOŹNIAK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV
2 f 1 32.78 SZPIECH Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3708/16 2018 3
3 f 1 31.50 KAMYK Dawid KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2325/17 2018 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 72.31 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1 ZKN 157
1 f 2 29.74 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2019 5
Oszczep (600) M
1 f 1 47.49 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2020 2
2 f 1 35.53 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3653/18 2018 3 LDK!
  f 1 NM JANORA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 04 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3453/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 52.14 WIŚNIOWSKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III ZKN
2 f 1 50.67 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/3821/16 2020 3 ZKN 103
3 f 1 43.36 OSAK Norbert MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3308/17 2019 BEZ
4 f 1 34.73 DZIURGOT Krzysztof MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 02 U18 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3143/16 2020 4
5 f 1 31.74 OCHMAN Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.01814699173 sekund