Jelenia Góra 27.05.2018
Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.13 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.2 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2022 ZKN 121
2 2 s 1 12.28 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.2 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
3 3 s 1 12.56 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -0.2 II # ZKN
4 4 s 1 12.58 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.2 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022 ZKN
5 5 s 1 12.85 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.2 III ZKN
6 6 s 1 12.92 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS -0.2 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
1 7 s 2 13.18 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -0.7 III
2 8 s 2 13.36 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.7 IV LDK! ZKN
3 9 s 2 13.39 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.7 --
  s 2 DQ JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -0.7 --
1 1 e 1 12.42 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.8 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK! GIM
2 2 e 1 12.50 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.8 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
3 3 e 1 12.84 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.8 III B.D. ZKN
4 6 e 1 13.39 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.8 IV
5 8 e 1 13.41 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.8 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
1 7 e 2 13.39 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.2 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
2 9 e 2 13.65 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -0.2 IV # GIM
3 10 e 2 13.72 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -0.2 IV
4 12 e 2 13.87 ŻMUDZKA Wiktoria ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.2 -- LDK! GIM
5 13 e 2 13.91 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.2 --
1 4 e 3 12.92 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.4 III KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
2 5 e 3 13.08 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.4 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
3 11 e 3 13.74 TOMALIK Kinga ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS +0.4 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
4 14 e 3 14.29 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS +0.4 --
5 15 e 3 14.35 KATA Emilia MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS +0.4 -- BIALIC Marek BEZ LDK! GIM
6 16 e 3 14.59 BARTNICKA Kaja WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS +0.4 -- LDK!
7 17 e 3 14.91 KOZAKIEWICZ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS +0.4 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0548/17 2020 BEZ LDK!
8 18 e 3 15.68 KARBOWSKA Dagmara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS +0.4 --
1 f 1 12.43 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.7 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK! GIM
2 f 1 12.63 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.7 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
3 f 1 13.09 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.7 III B.D. ZKN
4 f 1 13.53 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.7 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
5 f 1 13.55 TOMALIK Nikola ULKS Muflon Bielawa 2002 U18 DS -0.7 IV SZEREMETA Jarosław 4 LDK! GIM
6 f 1 13.57 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.7 IV
7 f 1 13.74 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -0.7 IV # GIM
8 f 1 14.08 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS -0.7 --
1 f 2 12.25 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.5 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 f 2 12.52 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.5 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022 ZKN
3 f 2 12.79 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS -0.5 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
4 f 2 12.91 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.5 III ZKN
5 f 2 13.13 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.5 III LDK! ZKN
200 m K
1 1 s 1 26.39 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -0.4 III LDK! ZKN GIM
2 3 s 1 27.76 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS -0.4 IV
3 5 s 1 28.11 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.4 IV LDK!
4 7 s 1 28.58 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS -0.4 -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
1 2 s 2 27.71 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -1.0 IV MAKUCH Beata 4 LDK!
2 4 s 2 28.06 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -1.0 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław ROSTEK William , Z/0839/17 , 2022 LDK! GIM
3 6 s 2 28.17 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -1.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
4 8 s 2 28.97 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -1.0 --
5 9 s 2 29.18 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS -1.0 --
1 1 s 3 24.86 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.6 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D. # , Z/3620/15 , 2022
2 2 s 3 25.02 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.6 II B.D. B.D. , Z/2554/15 , 2022 ZKN
3 3 s 3 26.04 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS -0.6 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2021 LDK!
4 4 s 3 26.52 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.6 III
5 5 s 3 26.57 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.6 III ZKN
6 6 s 3 27.12 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.6 III
400 m K
1 1 s 1 60.95 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2022 3
2 2 s 1 62.65 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk # Z/0104/15 2022 4 GIM
3 3 s 1 63.78 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2002 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0492/17 2021 4
4 5 s 1 65.33 PAŁKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna # 2001 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0501/17 2022
1 4 s 2 65.29 MAŁANIAK Marta MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
2 6 s 2 66.35 KACZYŃSKA Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS --
3 7 s 2 69.40 KOZAKIEWICZ Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -- MALCZEWSKI Jacek Z/0548/17 2020 BEZ LDK!
1 1 s 3 54.06 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2022 M KN
2 2 s 3 62.55 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS IV ROSTEK William Z/1079/15 2022
3 3 s 3 63.41 ZIELIŃSKA Adrianna WLKS Wrocław 1999 U20 DS IV #
4 4 s 3 63.76 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS --
800 m K
1 1 s 1 2:17.91 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 2:20.14 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
3 3 s 1 2:20.22 BIELAK Weronika UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS III
4 4 s 1 2:23.52 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III
5 5 s 1 2:30.48 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna 2000 U20 DS IV URBATZKA Natalia Z/2643/15 2018 4
6 6 s 1 2:31.46 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek BIALIC Marek 4 LDK! GIM
7 7 s 1 2:38.84 BABISZEWSKA Weronika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
8 8 s 1 2:41.57 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS --
9 9 s 1 2:45.08 MOŻDZEŃ Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS --
10 10 s 1 2:50.29 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK! GIM
1500 m K
1 1 s 1 4:52.21 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
2 2 s 1 4:54.61 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS III # ZKN
3 3 s 1 5:14.04 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS -- ZKN
4 4 s 1 5:21.14 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
5 5 s 1 5:24.86 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM
6 6 s 1 6:04.66 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:35.16 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 10:51.43 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS III
3 3 s 1 11:04.53 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.36 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.6 II ZKN
2 2 s 1 15.37 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.6 II LDK!
3 3 s 1 16.17 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.6 III CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
4 4 s 1 16.73 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +0.6 III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
5 5 s 1 17.00 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS +0.6 IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
1 6 s 2 17.05 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.3 IV ZKN
2 7 s 2 18.00 KIEJZA Julia MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -0.3 --
3 8 s 2 18.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -0.3 -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
4 9 s 2 19.57 KARBOWSKA Dagmara WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -0.3 --
  s 2 DNF GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -0.3 --
100 m pł K
1 1 s 1 14.39 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS -1.1 I # ZKN
2 2 s 1 15.98 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -1.1 III
3 3 s 1 16.41 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -1.1 III LDK! ZKN
4 4 s 1 19.15 JANOWSKA Sonia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.1 --
400 m pł K K
1 1 s 1 67.13 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2021 2 LDK!
2 2 s 1 67.47 BUK Aleksandra GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2022
3 3 s 1 69.95 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 3 LDK! ZKN GIM
4 5 s 1 73.23 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2020 4 LDK! GIM
5 6 s 1 76.17 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2020 BEZ LDK! GIM
1 4 s 2 73.17 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
2 7 s 2 76.53 CICHOWICZ Jagoda MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -- LDK!
3 8 s 2 78.18 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS -- MAKUCH Beata BEZ LDK!
1 1 s 3 64.80 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
2 2 s 3 66.68 JANIK Michalina GKS Start Długołęka # 2000 U20 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/0578/17 , 2022
3 3 s 3 70.59 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 1999 U20 DS IV
4 4 s 3 74.66 KLITKOWSKA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
4x100 m K
1 1 s 1 50.27 BENKOWSKA Hanna
NAJWER Julia
DELEJOWSKA Wiktoria
ZAJĄC Magdalena
WLKS Wrocław 2002
2002
2001
2002
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk


SKRZYPACZ Adrian
Z/0104/15
Z/2474/18
2022
2022
4
3
2 2 s 1 51.17 GĄSIOR Adriana
MAŁANIAK Marta
ŻEBRACKA Milena
ŚLUSAREK Jagoda
MLKS Echo Twardogóra 2001
2002
2002
2002
U18 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D.
TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela
TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela
TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela
, Z/3488/15
, 2022

4
3
4
3 3 s 1 51.51 BUK Aleksandra
CISZAK Emilia
KOŚCIELNA Monika
MAKUCH Maria
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001
2002
2001
2002
U18 DOL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz


MAKUCH Beata
, Z/3394/15
, 2022

4
4 4 s 1 51.71 ŻMUDZKA Wiktoria
TOMALIK Kinga
STANEK Rozalia
TOMALIK Nikola
ULKS Muflon Bielawa 2002
2002
2002
2002
U18 DOL --
SZEREMETA Jarosław

SZEREMETA Jarosław
4
4
5 5 s 1 55.35 PIETRASZKO Julia
KOZAKIEWICZ Wiktoria
GRUDZIEŃ Natalia
KARBOWSKA Dagmara
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001
2001
2002
2001
U18 DOL --
MALCZEWSKI Jacek

Z/0548/17
2020
BEZ
1 1 s 2 48.70 BANASIAK Julia
RAJEWSKA Alicja
WIDAWSKA Natalia
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 2000
1999
1999
2000
U20 DOL --
B.D. STOLARCZYK Grzegorz B.D.
B.D. B.D.
, Z/3620/15
, Z/2554/15
, 2022
, 2022


2 2 s 2 50.15 GÓRKA Beata
RODAK Weronika
PIETROŃ Natalia
PALUSZEK Anna
MKS MOS Wrocław 2000
2000
2000
2000
U20 DOL -- ROSTEK William


Z/1079/15
2022

4x400 m K
1 1 s 1 4:24.23 RUDEK Anna
BEDEŁEK Martyna
GOSS Martyna
WOŁOSZYN Aleksandra
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001
2001
2001
2001
U18 DOL --

MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata
, Z/2468/15
, 2021
2
2 2 s 1 4:34.01 BRZOZOWIEC Zofia
GDOWSKA Gabriela
DZIEMIDOWICZ Ewa
ŁAKOTA Justyna
SL GKS Olsza Olszyna 2002
2002
2002
2002
U18 DOL -- URBATZKA Natalia

CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0249/17
Z/0129/16
Z/0250/17
2019
2022
2022
BEZ
3
BEZ
3 3 s 1 4:40.26 KARBOWSKA Dagmara
MOŻDZEŃ Martyna
GRUDZIEŃ Natalia
KOZAKIEWICZ Wiktoria
WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001
2002
2002
2001
U18 DOL --


MALCZEWSKI Jacek
Z/0548/17
2020
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.66 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II ZKN
2 f 1 1.63 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS II
3 f 1 1.55 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
4 f 1 1.45 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV ZKN
5 f 1 1.40 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS -- LDK!
6 f 1 1.40 ŚLUSAREK Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK! GIM
7 f 1 1.40 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
8 f 1 1.30 PRUCHNIK Roksana UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.83 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS I
2 f 1 3.63 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2022 KN 138
3 f 1 2.03 PIOTROWSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
3 f 1 2.03 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.44 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +0.5 II LDK! ZKN GIM
2 f 1 5.41 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +1.2 II KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 ZKN
3 f 1 5.09 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
4 f 1 5.09 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +2.0 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
5 f 1 5.03 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +0.7 IV B.D. ZKN
6 f 1 4.99 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +1.9 IV ZKN
7 f 1 4.98 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +0.8 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2021 2 LDK! GIM
8 f 1 4.66 GRĘDZIŃSKA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS +0.9 -- LDK!
9 f 1 4.59 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 2002 U18 DS +1.7 -- LDK!
10 f 1 4.33 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 2001 U18 DS +0.9 --
11 f 1 4.28 GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS +0.7 --
12 f 1 4.22 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.2 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 11.99 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.6 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2022 ZKN 108
2 f 1 11.02 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +1.8 III ZKN
3 f 1 10.64 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 IV ZKN
4 f 1 10.21 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +2.0 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
5 f 1 9.16 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.9 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 12.67 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
2 f 1 11.34 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS III LDK!
3 f 1 10.74 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS IV
4 f 1 9.48 GRZEGOROWSKA Anna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- GIM
5 f 1 8.70 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2021 3 LDK! GIM
6 f 1 6.90 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK! GIM
Kula (4) K
1 f 1 11.18 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
2 f 1 11.12 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
3 f 1 9.30 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
4 f 1 7.92 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3
Dysk (1) K
1 f 1 36.71 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
2 f 1 32.09 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/0426/15 2022
3 f 1 29.83 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
4 f 1 28.71 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK! ZKN
5 f 1 28.21 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS IV B.D. WODNICKI Łukasz ZKN
6 f 1 27.59 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! GIM
7 f 1 26.15 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
8 f 1 25.14 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS -- ZKN
9 f 1 21.23 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
  f 1 NM DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- # LDK! ZKN GIM
  f 1 NM ADAMCZYK Klaudia LKS Polkowice 2002 U18 DS --
Młot (3) K
1 f 1 53.10 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
2 f 1 49.82 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS II ZKN
3 f 1 46.36 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III # LDK! ZKN GIM
4 f 1 38.68 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2021 3 LDK! GIM
5 f 1 35.84 FUDALA Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! GIM
  f 1 NM MICHALUK Julia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS --
Młot (4) K
1 f 1 42.90 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III ZKN
2 f 1 39.64 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS III B.D. WODNICKI Łukasz ZKN
3 f 1 38.83 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS III ZKN
4 f 1 37.92 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS III ZKN
5 f 1 23.76 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- # LDK! ZKN GIM
Oszczep (500) K
1 f 1 39.85 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
2 f 1 37.17 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2022 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 36.25 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
4 f 1 36.00 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK! GIM
5 f 1 32.03 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN
6 f 1 29.22 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS --
7 f 1 25.87 ŁATA Paulina MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
8 f 1 25.76 WISZNIEWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1638/17 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 39.17 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U20 DS III LDK! ZKN
2 f 1 37.06 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK! ZKN
3 f 1 33.78 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2022 3 66
4 f 1 24.39 MULARCZYK Maria GKS Start Długołęka 1999 U20 DS --
100 m M
1 1 s 1 11.27 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS -0.4 II
2 2 s 1 11.29 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS -0.4 II
3 3 s 1 11.47 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -0.4 III KN
4 4 s 1 11.95 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS -0.4 --
1 1 e 1 10.94 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN
2 2 e 1 11.24 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN 84
3 3 e 1 11.35 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 III
4 4 e 1 11.69 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 III #
5 6 e 1 11.92 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.1 IV LDK!
6 7 e 1 11.96 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 IV #
7 8 e 1 11.99 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -0.1 IV LDK!
1 5 e 2 11.81 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS -0.8 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
2 9 e 2 12.04 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.8 IV #
3 10 e 2 12.21 RYNDAK Antoni UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -0.8 V
4 11 e 2 12.29 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 12 e 2 12.32 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -0.8 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
6 13 e 2 12.35 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.8 --
7 15 e 2 12.52 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.8 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
1 14 e 3 12.48 SZELAST Karol MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.6 -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
2 16 e 3 12.61 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -0.6 -- LDK! GIM
3 17 e 3 12.69 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -0.6 -- LDK!
4 18 e 3 12.73 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS -0.6 V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/3923/17 2022 LDK! GIM
5 19 e 3 13.62 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -0.6 -- SOŚNIAK Zbigniew # Z/3921/17 2022 BEZ LDK! GIM
1 f 1 10.90 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 I ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN
2 f 1 11.21 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II DMP ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN 86
3 f 1 11.23 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 II
4 f 1 11.64 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 III #
5 f 1 11.76 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS -0.1 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
6 f 1 11.82 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 IV #
7 f 1 11.86 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.1 IV LDK!
8 f 1 12.00 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -0.1 IV LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.02 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.9 II DMP ROSTEK William Z/1867/17 2022 LDK! ZKN 109
2 2 s 1 22.59 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.9 II ROSTEK William Z/4584/15 2022 LDK! ZKN
3 3 s 1 23.07 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS -0.9 III # LDK!
4 5 s 1 23.54 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS -0.9 III #
5 8 s 1 24.44 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS -0.9 -- KUCZA Roman # Z/4181/18 2022 4
1 4 s 2 23.48 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -1.7 III #
2 6 s 2 23.79 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -1.7 IV CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
3 7 s 2 23.92 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 2002 U18 DS -1.7 IV BIALIC Marek B.D. # LDK! ZKN GIM
4 14 s 2 25.49 JANKOWSKI Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS -1.7 --
5 15 s 2 25.52 GRZYWACZEWSKI Jan MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -1.7 --
1 9 s 3 24.51 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -1.4 -- URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
2 10 s 3 24.53 KRAWCZYK Mateusz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS -1.4 -- LDK!
3 11 s 3 24.84 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U16 DS -1.4 V
4 12 s 3 25.13 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.4 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2022 4 LDK! GIM
5 13 s 3 25.14 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS -1.4 -- WOSIEK Jacek # BEZ LDK! GIM
1 1 s 4 22.19 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 1993 Sen DS 0.0 II
2 2 s 4 22.99 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS 0.0 III
3 3 s 4 23.28 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS 0.0 III ZKN
4 5 s 4 24.26 KARDIS Piotr UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS 0.0 --
1 4 s 5 23.42 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U20 DS -1.1 III B.D. B.D. # Z/2601/15 2022 ZKN
2 6 s 5 24.46 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS -1.1 --
3 7 s 5 24.67 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS -1.1 --
400 m M
1 1 s 1 49.51 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II
2 3 s 1 50.71 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III
3 4 s 1 51.47 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III # ZKN
4 5 s 1 53.68 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 1998 U23 DS --
1 2 s 2 50.21 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
2 6 s 2 54.26 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS IV
3 7 s 2 55.50 LINDA Maciej UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
4 8 s 2 55.79 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William , Z/0551/17 , 2022
5 9 s 2 56.13 ORLIŃSKI Michał MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS -- #
1 6 s 3 54.38 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
2 7 s 3 55.04 KŁUSEK Sebastian MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz BEZ LDK! GIM
3 8 s 3 56.53 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK! GIM
4 9 s 3 56.99 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna # Z/0965/17 2022 LDK! GIM
1 1 s 4 49.92 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 4 50.81 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
3 3 s 4 51.40 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
4 4 s 4 51.76 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
5 5 s 4 51.78 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
800 m M
1 1 s 1 1:55.62 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS II ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK! ZKN
2 2 s 1 2:01.51 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III
3 3 s 1 2:03.10 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS IV
4 4 s 1 2:03.16 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 2000 U20 DS IV LDK!
5 5 s 1 2:07.33 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2021 4
6 6 s 1 2:10.37 ŁAWNICZAK Marcin UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS --
7 7 s 1 2:17.87 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -- #
8 8 s 1 2:35.95 DOGBE John UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS --
1 1 s 2 2:04.90 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS IV B.D. Z/1613/15 2021
2 2 s 2 2:05.43 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS IV ZKN
3 3 s 2 2:06.35 PANASIEWICZ Patryk MLKS Rakowice 2002 U18 DS IV ŁUKASIK Joanna Z/1883/18 2018 4 LDK!
4 4 s 2 2:06.99 MALINOWSKI Rafał WKS Śląsk Wrocław # 2001 U18 DS IV
5 5 s 2 2:07.53 LEONOWICZ Jakub UKS Sokół Żmigród 2002 U18 DS --
6 6 s 2 2:07.93 ZIELIŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS -- LDK! GIM
7 7 s 2 2:08.05 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
8 8 s 2 2:08.72 BIEŃKOWSKI Marek MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz BEZ LDK! GIM
9 9 s 2 2:09.98 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK! GIM
10 10 s 2 2:09.98 KWIATKOWSKI Rafał MKL 12 Jelenia Góra 2001 U18 DS -- B.D. LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:05.60 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2 ZKN
2 2 s 1 4:05.78 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 3 s 1 4:14.04 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
4 4 s 1 4:23.78 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS --
5 5 s 1 4:27.19 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U18 DS -- B.D. # Z/3667/15 2022
6 6 s 1 4:38.12 KLOCZKO Mateusz GKS Start Długołęka 2002 U18 DS --
7 7 s 1 4:42.30 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS --
8 8 s 1 5:03.76 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK! GIM
1 1 s 2 4:11.87 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 1998 U23 DS III ZKN
2 2 s 2 4:13.68 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
3 3 s 2 4:21.61 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS IV # LDK!
4 4 s 2 4:35.19 PAWELCZAK Karol MKS Siechnice # 2000 U20 DS --
5 5 s 2 4:55.00 OBOLEWICZ Jakub MLKS Sokół Lubin 1999 U20 DS -- B.D.
3000 m M
1 1 s 1 9:10.89 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra # 1999 U20 DS III B.D. Z/0357/15 2022
2 2 s 1 9:25.21 LEWANDOWSKI Jakub MKS Siechnice # 2001 U18 DS IV B.D. Z/2586/17 2022
3 3 s 1 9:26.19 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV SZAŁEK Andrzej # Z/2026/15 2022 3
4 4 s 1 9:28.79 MAZUR Bartłomiej ULKS Muflon Bielawa 2001 U18 DS IV LDK!
5 5 s 1 9:52.01 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
6 6 s 1 10:18.34 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS --
7 7 s 1 10:32.30 ZAJĄC Dominik MLKS Rakowice 2000 U20 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/1884/18 2018 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.50 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.1 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 1 16.11 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 IV #
3 3 s 1 16.85 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.1 -- WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
4 4 s 1 17.64 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -0.1 --
5 5 s 1 17.77 OLEJNIK Szymon MKS Piast Głogów 2002 U18 DS -0.1 -- LDK! GIM
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.76 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS -1.5 III ZKN
2 2 s 1 15.91 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -1.5 III ZKN
3 3 s 1 16.08 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS -1.5 III ZKN
4 4 s 1 16.20 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS -1.5 III
5 5 s 1 16.60 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -1.5 IV #
110 m pł M
6 6 s 1 17.97 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS -1.5 --
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 62.19 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
2 2 s 1 62.42 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # BEZ LDK! GIM
3 3 s 1 63.56 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U18 DS --
4 4 s 1 65.58 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
400 m pł M
1 1 s 1 55.21 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/2642/15 2022 ZKN 98
2 2 s 1 56.47 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U20 DS II B.D. B.D. # Z/2601/15 2022 ZKN
3 3 s 1 57.93 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
4 4 s 1 58.49 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III
5 5 s 1 60.49 BORKOWSKI Dominik UKS Sokół Żmigród 1999 U20 DS IV
4x100 m M
1 1 s 1 43.41 WISZNIOWSKI Mateusz
POSŁUSZNY Piotr
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 2002
2001
2001
2001
U18 DOL -- BIALIC Marek B.D.

ROSTEK William
ROSTEK William
Z/1867/17
Z/4584/15
2022
2022



2 2 s 1 43.89 GRĄBCZEWSKI Mateusz
KUCHCIŃSKI Szymon
PAWEŁCZYK Maciej
WITCZAK Konrad
WLKS Wrocław 2002
2002
2001
2001
U18 DOL --


3 3 s 1 45.74 KOZAK Marcin
JASTRZĘBSKI Dawid
SZCZEPIŃSKI Dominik
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 2002
2002
2001
2002
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk


BENKOWSKI Henryk
Z/2187/17
Z/0178/16
2021
2022
4
3
4 4 s 1 47.19 PILECKI-SILVA Iwo
WIECZOREK Kacper
SIBOROWSKI Jakub
JÓZEŃKÓW Andrzej
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001
2001
2002
2002
U18 DOL --


1 1 s 2 43.89 NOWICKI Oskar
KLIMCZAK Przemysław
KLIMCZAK Sebastian
MAKOWSKI Adam
MKS Osa Zgorzelec 2000
2000
2000
2000
U20 DOL --


2 2 s 2 46.62 PAWELCZAK Karol
MIŃCZUK Mateusz
RAK Jakub
ŻYGADŁO Bogdan
MKS MOS Wrocław 2000
2000
2000
1999
U20 DOL --


3 3 s 2 51.81 CHMIELEWSKI Kevin
DUDEK Mateusz
FIT Wiktor
MAĆKAŁA Szymon
WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999
1999
1999
2000
U20 DOL -- B.D.

GRZYBEK Grzegorz
B.D. ROSTEK William
Z/0942/15
, Z/0551/17
2021
, 2022

4

4x400 m M
1 s 1 3:35.54 KARABAN Jakub
KAMIŃSKI Krzysztof
POPŁAWSKI Kacper
SOBKOWICZ Michał
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000
2000
1999
1999
U20 DOL --


2 s 1 3:39.01 JANKOWSKI Krzysztof
DOMINIAK Daniel
RUSZKIEWICZ Filip
MISEK Kamil
SL GKS Olsza Olszyna 2001
2001
2001
2002
U18 DOL --
URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
Z/0817/16
Z/2645/15
Z/3928/17
2022
2021
2022
3
3
4
3 s 1 3:39.05 MAKOWSKI Adam
KASZCZYC Kornel
SOKOŁOWSKI Kamil
ŻÓŁTOWSKI Michał
MKS Osa Zgorzelec 2000
2000
1999
1999
U20 DOL --


Wzwyż M
1 f 1 1.95 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. # ZKN
2 f 1 1.90 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS III ZKN
3 f 1 1.85 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS III
4 f 1 1.85 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS III
5 f 1 1.80 MAZUR Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS IV LDK! GIM
6 f 1 1.70 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian # Z/2325/16 2021 4 LDK! GIM
6 f 1 1.70 MARTYNOWICZ Patryk MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela 4 LDK!
8 f 1 1.65 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
  f 1 NM KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
  f 1 NM SIBOROWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2002 U18 DS --
  f 1 NM SEREK Fabian SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
Tyczka M
1 f 1 4.43 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II
2 f 1 4.43 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD II KN
3 f 1 4.43 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II LDK! KN
4 f 1 4.33 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS II ZKN
5 f 1 4.03 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS II ZKN
6 f 1 3.73 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III
7 f 1 3.63 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III DMP ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2022 ZKN 51
8 f 1 3.53 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV ZKN
9 f 1 3.43 KRUPKA Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2002 U18 DS IV BIALIC Marek 3 LDK! ZKN GIM
10 f 1 3.43 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela # 4 LDK! ZKN GIM
11 f 1 2.93 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --
12 f 1 2.63 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
13 f 1 2.63 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
  f 1 NM CHOMICZ Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2022
W dal M
1 f 1 6.53 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.2 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2022 3 ZKN GIM
2 f 1 6.15 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 1999 U20 DS +1.5 IV # ZKN
3 f 1 5.98 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS 0.0 IV #
4 f 1 5.96 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.9 IV #
5 f 1 5.91 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +2.3 IV #
6 f 1 5.88 FORGHEIM Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS +1.3 --
7 f 1 5.86 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -1.9 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2021 4 LDK! GIM
8 f 1 5.81 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.8 -- LDK! GIM
9 f 1 5.62 SADKOWSKI Kornel MLKS Polonia Środa Śląska 2002 U18 DS +1.9 -- #
10 f 1 5.51 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +1.4 -- LDK!
11 f 1 5.46 STERNAL Piotr UKS przy SP Międzybórz 2002 U18 DS +0.5 -- PLISZEK Grzegorz Z/2494/17 2018 BEZ
12 f 1 5.30 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS +1.2 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
Trójskok M
1 f 1 13.41 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 1998 U23 DS +1.5 III
2 f 1 13.08 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +1.9 IV #
3 f 1 12.93 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +0.6 IV BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4 GIM
4 f 1 12.81 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS +1.2 IV
5 f 1 12.60 MIŃCZUK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +1.6 IV #
6 f 1 12.31 ZAHORSKI Bartosz MKS Piast Głogów 2001 U18 DS +0.9 -- LDK!
7 f 1 12.27 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.3 -- LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 16.78 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 15.92 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
3 f 1 14.30 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
4 f 1 13.27 ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS IV
5 f 1 12.88 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
6 f 1 12.82 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
7 f 1 12.30 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK! ZKN
8 f 1 11.28 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
9 f 1 10.56 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
10 f 1 9.82 SKOWRON Kazimierz SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Kula (6) M
1 f 1 12.70 JUSZCZYK Michał GKS Start Długołęka 1999 U20 DS IV
2 f 1 12.58 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.52 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
2 f 1 49.41 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ II CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin # , Z/0452/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 f 1 47.65 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 42.31 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
5 f 1 40.22 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2022 2 LDK! ZKN
6 f 1 39.09 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
7 f 1 35.76 DUCZMAL Adrian MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS IV LDK! ZKN GIM
8 f 1 32.08 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
9 f 1 29.14 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
10 f 1 27.23 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- LDK! GIM
  f 1 NM ŚLIWA Konrad LKS Polkowice 2001 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.22 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
2 f 1 33.45 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV
3 f 1 28.63 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2190/15 2021 4
4 f 1 27.79 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2021 4 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 54.79 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK! ZKN
2 f 1 50.53 SZUSZKIEWICZ Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III
3 f 1 43.49 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 41.42 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
5 f 1 38.56 DOWGIAŁŁO Jan MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS --
6 f 1 30.33 SKOWRON Kazimierz SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS --
Młot (6) M
1 f 1 45.36 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
2 f 1 28.42 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS -- ZKN
3 f 1 13.18 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS -- PIERZCHAŁA Władysław
Oszczep (700) M
1 f 1 58.81 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2 ZKN
2 f 1 47.70 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV # GIM
3 f 1 44.69 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!
4 f 1 44.36 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1037/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 41.79 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK! KN
6 f 1 41.25 LIPIAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian BEZ LDK! GIM
7 f 1 39.01 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 38.79 CZOP Szymon MKS Szerszeń Bogatynia 2001 U18 DS -- #
9 f 1 38.53 MISIAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- #
10 f 1 37.91 SZCZEPIŃSKI Dominik GKS Start Długołęka 2001 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 54.14 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III ZKN
2 f 1 50.85 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III ZKN
3 f 1 43.80 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 1998 U23 DS -- KN
4 f 1 42.86 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 1999 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.925279855728 sekund