Częstochowa 26 - 27.05.2018
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.00 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.8 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
2 2 s 1 13.30 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.8 IV LDK! GIM
3 3 s 1 13.32 DZIADZIA Anna MKS-MOSM Bytom # 2004 U16 SL +0.8 IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2023 LDK! 99
4 4 s 1 13.35 LE¦KO Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.8 IV
5 5 s 1 13.49 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.8 IV CIUK Marek WRÓBLEWSKA Aleksandra # Z/4002/17 2021 LDK! GIM
6 7 s 1 13.58 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.8 IV WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
1 6 s 2 13.57 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL +1.8 IV LDK! GIM
2 8 s 2 13.70 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +1.8 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
3 9 s 2 14.02 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +1.8 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2922/18 2023 5 LDK!
4 10 s 2 14.08 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +1.8 V CIUK Marek # Z/3048/18 2019 5 LDK!
5 11 s 2 14.45 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +1.8 V PILAREK Sławomir # 4 LDK!
6 12 s 2 14.56 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +1.8 -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2022 5 LDK!
1 1 e 1 12.16 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +1.5 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 4 e 1 12.60 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.5 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK! ZKN
3 9 e 1 13.01 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA +1.5 III GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
4 10 e 1 13.05 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.5 III #
5 15 e 1 13.25 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.5 IV LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
1 2 e 2 12.37 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.2 II KN
2 5 e 2 12.83 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +0.2 III #
3 8 e 2 12.94 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.2 III CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
4 12 e 2 13.22 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP +0.2 IV
5 14 e 2 13.25 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.2 IV LDK! GIM
6 18 e 2 13.63 STANISZEWSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL +0.2 IV
7 22 e 2 14.10 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +0.2 --
1 3 e 3 12.40 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +1.0 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
2 6 e 3 12.88 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.0 III B.D.
3 7 e 3 12.93 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL +1.0 III
4 13 e 3 13.24 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM +1.0 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
5 17 e 3 13.62 ŻWAK Emilia LKS Pogórze Skoczów 2001 U18 SL +1.0 IV B.D.
6 20 e 3 13.67 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL +1.0 IV LDK! GIM
7 24 e 3 14.31 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.0 --
1 16 e 4 13.55 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U18 SL +0.6 IV LDK!
2 19 e 4 13.67 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL +0.6 IV MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
3 21 e 4 13.86 BIELAS Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +0.6 -- #
4 11 e 4 13.09 STUCZYŃSKA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +0.6 III
5 23 e 4 14.23 SZEWCZYK Patrycja MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +0.6 --
6 25 e 4 14.69 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +0.6 --
1 1 e 5 12.15 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.7 I KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022 ZKN
2 3 e 5 12.34 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +1.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 6 e 5 12.73 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +1.7 II B.D.
4 8 e 5 13.33 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL +1.7 IV
1 2 e 6 12.16 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL +1.9 II ZKN
2 4 e 6 12.35 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL +1.9 II ZKN
3 5 e 6 12.58 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +1.9 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023 ZKN 94
4 7 e 6 13.04 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL +1.9 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
  e 6 DQ BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL +1.9 --
1 f 1 11.98 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +1.5 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 f 1 12.20 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.5 II KN
3 f 1 12.23 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +1.5 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
4 f 1 12.54 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.5 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK! ZKN
5 f 1 12.63 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.5 II B.D.
6 f 1 12.76 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +1.5 III CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
7 f 1 12.77 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +1.5 III #
8 f 1 13.01 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +1.5 III LDK! GIM
1 f 2 12.08 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.0 I KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022 ZKN
2 f 2 12.19 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +1.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 f 2 12.25 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL +1.0 II ZKN
4 f 2 12.45 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL +1.0 II ZKN
5 f 2 12.64 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +1.0 II B.D.
6 f 2 12.68 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +1.0 II DMP GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023 ZKN 89
7 f 2 13.20 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL +1.0 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
8 f 2 13.46 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL +1.0 IV
1 f 3 12.93 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 1998 U23 SL +1.6 III #
2 f 3 12.97 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 1997 U23 SL +1.6 III CZYŻ Katarzyna # Z/0771/18 2021 3
3 f 3 13.17 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL +1.6 III ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 f 3 13.35 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U23 SL +1.6 --
5 f 3 14.20 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
200 m K
1 1 s 1 25.97 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -0.1 II
2 2 s 1 26.61 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL -0.1 III
3 3 s 1 27.06 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -0.1 III JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK! GIM
4 5 s 1 27.39 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK -0.1 IV
5 10 s 1 28.89 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -0.1 V SZYDŁOWSKI Sławomir 4 LDK! GIM
1 6 s 2 27.64 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +0.1 IV
2 9 s 2 28.19 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.1 IV CIUK Marek WRÓBLEWSKA Aleksandra # Z/4002/17 2021 LDK! GIM
3 8 s 2 28.64 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U18 MA +0.1 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
4 12 s 2 29.10 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U16 SL +0.1 V ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
5 11 s 2 29.10 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.1 V WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
6 13 s 2 29.83 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +0.1 V
1 4 s 3 27.27 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL +0.7 III
2 7 s 3 27.77 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +0.7 IV CHRIST Marek # 3 LDK!
1 s 4 24.77 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.3 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 s 4 25.19 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.3 II KN
3 s 4 25.83 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +0.3 II ZKN
4 s 4 25.84 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +0.3 II #
5 s 4 26.17 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.3 II CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK! ZKN
6 s 4 26.17 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.3 II CIUK Marek # Z/3211/16 2020 2
1 s 5 25.73 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -0.4 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
2 s 5 26.45 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.4 III
3 s 5 26.46 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.4 III
4 s 5 26.56 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.4 III B.D.
5 s 5 27.05 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL -0.4 III
6 s 5 27.29 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -0.4 III GIZA Maciej 2 LDK!
1 s 6 27.51 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.4 IV
2 s 6 27.73 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 2002 U18 SK -0.4 IV LDK!
3 s 6 27.80 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.4 IV LAMCH Czesław B.D. # Z/2463/18 2020
4 s 6 27.90 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL -0.4 IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
5 s 6 29.08 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -0.4 -- B.D.
1 s 7 27.75 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP -2.2 IV
2 s 7 28.06 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL -2.2 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
3 s 7 28.45 NAPORA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -2.2 IV LDK! GIM
4 s 7 28.69 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U18 MA -2.2 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2022 4 LDK! GIM
5 s 7 29.83 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -2.2 --
1 s 8 28.06 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +0.4 IV
2 s 8 28.48 BRACKA Wiktoria TL Athletics Jastrzębie # 2002 U18 SL +0.4 IV LDK!
3 s 8 29.79 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +0.4 -- #
4 s 8 30.09 ZAJˇC Julia UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL +0.4 -- BONK Stanisław LDK!
5 s 8 30.41 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.4 --
1 s 9 24.85 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL +0.3 I B.D. ZKN
2 s 9 25.01 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.3 II KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2022 ZKN
3 s 9 25.57 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL +0.3 II ZKN
4 s 9 25.68 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +0.3 II B.D.
5 s 9 25.99 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U20 SL +0.3 II ZKN
1 s 10 25.76 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
2 s 10 26.23 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U20 LU -0.1 II BONK Stanisław
3 s 10 26.77 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL -0.1 III
4 s 10 27.09 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -0.1 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
5 s 10 27.36 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL -0.1 IV
6 s 10 28.07 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL -0.1 IV #
1 1 s 11 26.71 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL -0.6 III ZKN
2 2 s 11 27.48 CIE¦LAR Noemi MUKS SZS Cieszyn 1998 U23 SL -0.6 --
  s 11 DQ BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -0.6 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
  s 11 DQ STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 1997 U23 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna # Z/0771/18 2021 3
1 1 w 1 26.70 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.1 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 737
2 2 w 1 27.61 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.1 IV B.D. # LDK! GIM 662
3 3 w 1 28.43 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.1 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 597
400 m K
1 1 s 1 59.94 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III ZKN
2 2 s 1 61.69 STERNATIVO Wiktoria TS AKS Chorzów 1997 U23 SL III CZYŻ Katarzyna # Z/0771/18 2021 3
3 3 s 1 63.10 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
4 4 s 1 63.33 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA IV
5 5 s 1 64.47 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
1 1 s 2 61.85 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL III
2 2 s 2 62.42 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK! GIM
3 3 s 2 62.55 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2022 3 LDK!
4 4 s 2 63.07 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
5 7 s 2 68.05 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- LDK! GIM
  s 2 DQ BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!
1 5 s 3 63.62 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK IV B.D. LDK!
2 6 s 3 65.47 KIJAK Lena MOSM Tychy 2003 U16 SL V
3 8 s 3 74.17 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
  s 3 DQ GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK! GIM
1 1 s 4 57.94 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II KN
2 3 s 4 59.44 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL III ZKN
3 4 s 4 59.93 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
4 6 s 4 60.19 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL III
5 9 s 4 60.88 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023 ZKN
1 2 s 5 58.88 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
2 5 s 5 60.03 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
3 7 s 5 60.22 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
4 8 s 5 60.65 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL III
5 10 s 5 61.07 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III LDK!
6 11 s 5 63.48 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
1 12 s 6 64.40 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV LDK! GIM
2 14 s 6 66.67 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 2001 U18 SL --
3 16 s 6 69.14 KRAWCZYK Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- LAMCH Mariola # BEZ LDK!
4 18 s 6 71.09 MĘTLAK Małgorzata KS Victoria Zawiercie 2001 U18 SL -- MULARCZYK sebastian Z/2705/16 2018 4
1 13 s 7 66.46 DUDEK Edyta MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
2 15 s 7 67.14 CHABUZ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- GIM
3 17 s 7 70.30 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL -- RAMUS Józef BEZ LDK! GIM
4 19 s 7 72.49 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL --
1 1 s 8 56.25 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL I B.D. ZKN
2 2 s 8 57.99 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL II B.D. ZKN
3 3 s 8 59.66 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U20 SL III
4 4 s 8 60.46 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U20 LU III BONK Stanisław
5 5 s 8 60.84 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL III
1 6 s 9 61.94 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U20 SL III
2 7 s 9 63.76 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL IV
3 8 s 9 67.92 GLEINDEK Daria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U20 SL --
600 m K
1 1 w 1 1:44.94 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM 617
2 2 w 1 2:14.44 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM 173
800 m K
1 1 s 1 2:29.25 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL IV LDK!
2 2 s 1 2:30.70 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2023 3 LDK!
3 3 s 1 2:35.21 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2021 5 LDK! GIM
1 1 s 2 2:09.20 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL I KN
2 2 s 2 2:15.67 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK! ZKN GIM
3 3 s 2 2:15.98 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023 ZKN
4 4 s 2 2:18.28 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK! ZKN
5 5 s 2 2:18.86 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
6 6 s 2 2:19.58 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL III
  s 2 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- ZKN
1 7 s 3 2:27.04 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV B.D.
3 8 s 3 2:32.53 PALA Ewa MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
4 9 s 3 2:33.37 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
5 10 s 3 2:33.99 MAGIERSKA Maria MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL --
  s 3 DQ STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
1 1 s 4 2:12.92 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0900/15 2022 ZKN
2 2 s 4 2:13.78 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022 ZKN
3 3 s 4 2:17.52 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III # LDK!
4 4 s 4 2:18.07 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
5 5 s 4 2:19.97 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U20 SL III ZKN
6 6 s 4 2:33.56 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U20 SL --
7 7 s 4 2:54.14 PUDEŁKO Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U20 SL --
1 1 s 5 2:20.55 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL III LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
1 1 w 1 2:28.30 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP IV B.D. # LDK! GIM 714
2 2 w 1 2:41.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 551
  w 1 DNF KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 0
1500 m K
1 1 s 1 5:13.55 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL --
2 2 s 1 5:43.33 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
3 3 s 1 5:58.19 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 1998 U23 SL --
1 1 s 2 4:44.98 FRˇCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy S±cz 2001 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2 ZKN
2 2 s 2 4:46.57 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2 ZKN
3 3 s 2 4:46.61 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III LDK! ZKN
4 4 s 2 4:57.95 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
5 5 s 2 5:07.97 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
6 6 s 2 5:09.24 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK! GIM
7 7 s 2 5:35.40 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
1 1 s 3 4:33.99 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL II KN
2 2 s 3 4:38.80 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II GIZA Maciej 2 LDK! ZKN
3 3 s 3 4:39.22 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL II ZKN
4 4 s 3 4:40.56 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL II ZKN
5 5 s 3 4:57.27 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
6 6 s 3 5:10.17 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
3000 m K
1 1 s 1 10:14.76 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1 ZKN
2 2 s 1 10:57.39 MALINA Michalina GTS Bojszowy 2000 U20 SL III TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 11:12.64 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP IV
4 4 s 1 11:55.43 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
5 5 s 1 12:46.42 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
1 1 s 2 10:13.76 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL II RU¦NIAK Stefan # Z/3180/16 2023 2 ZKN
2 2 s 2 10:50.53 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III ZKN
3 3 s 2 10:52.72 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3 ZKN
4 4 s 2 10:58.78 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
5 5 s 2 11:12.80 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
6 6 s 2 11:32.63 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
5000 m K
1 1 s 1 18:15.86 KAMPA Dalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1986 Sen SL III
2 2 s 1 19:03.54 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL III B.D. # Z/0438/11 2023 3
3 3 s 1 20:52.49 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki 1998 U23 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/0238/14 2018 BEZ
1 1 s 2 21:11.28 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
2 2 s 2 22:34.43 FAŁOWSKA Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL --
80 pł K
1 2 w 1 12.55 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -0.8 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM 779
2 1 w 1 16.15 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM 315
100 m pł MŁ K
5 s 1 15.32 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.7 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.15 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023 ZKN
2 s 1 14.99 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.7 II GIZA Maciej 2 LDK!
3 s 1 15.06 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +0.7 II ZKN
4 s 1 15.08 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA +0.7 II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
6 s 1 15.37 WÓJTOWICZ Olga UKS Żaczek Połaniec 2002 U18 SK +0.7 II LDK! ZKN GIM
7 s 1 15.75 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL +0.7 II LDK!
8 s 1 16.18 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +0.7 III BIELA Marek B.D. Z/4616/15 2018
1 1 w 1 15.05 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -1.1 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 835
2 2 w 1 16.20 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -1.1 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 690
3 3 w 1 16.71 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -1.1 III B.D. # LDK! GIM 630
100 m pł K
1 1 s 1 15.13 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -0.1 II GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023 ZKN
2 2 s 1 16.87 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -0.1 III ZKN
3 3 s 1 16.98 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -0.1 IV ZKN
4 4 s 1 17.17 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -0.1 IV GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 s 2 15.31 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.1 II BONK Stanisław
400 m pł K K
1 1 s 1 66.68 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL III
2 2 s 1 66.70 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA III LDK!
3 3 s 1 66.79 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL III LDK!
4 4 s 1 67.27 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL III ZKN
5 6 s 1 69.66 RELUGA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV
1 5 s 2 67.64 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL III
2 7 s 2 71.25 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL IV CIUK Marek # Z/3210/16 2019 4 LDK! GIM
3 8 s 2 72.03 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL IV B.D. 4
4 9 s 2 79.77 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
1 1 s 3 65.03 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL II CIUK Marek Z/3899/15 2018 2 ZKN
2 2 s 3 67.63 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U20 SL III ZKN
3 3 s 3 68.03 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL III
4 4 s 3 70.07 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP IV
  s 3 DNF JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL -- #
1 1 s 4 62.07 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ I DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2023 114
2 2 s 4 65.83 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
3 3 s 4 66.05 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2023 2
4 4 s 4 69.85 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP IV LDK!
  s 4 DNF KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej # , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:05.85 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II ZKN
2 2 s 1 5:23.34 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023 ZKN
3 3 s 1 5:34.44 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL III PASZTA Anna # 3 LDK! GIM
4 4 s 1 5:39.11 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV LDK! GIM
5 5 s 1 5:49.35 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2023
3000 m prz K
1 1 s 1 10:30.40 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I KN
2 2 s 1 10:40.87 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
  s 1 DNF MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL -- ZKN
4x100 m K
1 1 s 1 51.09 GATNARCZYK Paulina
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
KALWAR Wiktoria
RMKS Rybnik 2004
2003
2003
2004
U16 SLK -- FOJCIK Dorota

FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/3624/16
2022
2
3

  s 1 DQ WAWRYKA Zuzanna
NAPORA Alicja
GAWRY¦ Wiktoria
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2004
2003
2003
2003
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
JACYSZYN Lechosław
KOTUŁA Krzysztof
Z/0458/18
Z/1156/17
Z/1149/17
Z/1155/17
2022
2022
2022
2021
3
3
2
2
1 1 s 2 49.89 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka 2001
2002
2001
2001
U18 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D.

, Z/0239/16
, 2023
2

2 2 s 2 50.64 BARTOLEWSKA Julia
MARCZEWSKA Ewa
JEZIAK Wiktoria
WO¦ Aleksandra
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2001
2002
2001
U18 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
LAMCH Czesław B.D.
Z/3020/16
Z/3211/16
Z/3210/16
Z/2463/18
2021
2020
2019
2020
2
2
4

3 3 s 2 50.65 ZAGAJSKA Julia
STANISZEWSKA Anna
TUCKA Dominika
OGÓROWSKA Natalia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2002
2002
2001
2001
U18 SLK -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław


B.D.
Z/1403/16
2022


4 4 s 2 53.20 STUCZYŃSKA Julia
MAREK Julia
SZPOCZEK Magdalena
GRĘDA Oliwia
MKS Czechowice-Dziedzice 2002
2001
2001
2001
U18 SLK --

B.D.

1 s 3 47.97 BATKO Agata
BARANEK Weronika
KIEPURA Monika
BRODA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
1999
2000
2000
U20 SLK --
B.D. B.D.
GIZA Maciej B.D.
, Z/0650/15
Z/0884/15
, 2022
2023


2 s 3 50.54 PIˇTEK Wiktoria
SYNOWIEC Wiktoria
POHL Sabina
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000
2000
1999
1999
U20 SLK --
B.D.

B.D.


4x400 m K
1 1 s 1 3:54.42 SZELIGA Nicola
ZAWRONEK Natalia
SYNOWIEC Wiktoria
POHL Sabina
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000
1999
2000
1999
U20 SLK --
B.D.
B.D.


2 2 s 1 4:07.09 CHABUZ Wiktoria
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
¦LĘCZEK Kinga
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002
2001
2002
2002
U18 SLK --

PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D.
PASZTA Anna
Z/1432/16
2023

3
3 3 s 1 4:15.43 MARCZEWSKA Ewa
JEZIAK Wiktoria
RELUGA Weronika
KRAWCZYK Adrianna
CKS Budowlani Częstochowa 2001
2002
2001
2001
U18 SLK -- CIUK Marek
CIUK Marek

LAMCH Mariola
Z/3211/16
Z/3210/16
2020
2019
2
4
BEZ
4 4 s 1 4:22.14 ŁABU¦ Małgorzata
PALA Ewa
DUDEK Edyta
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2002
2002
2002
2002
U18 SLK --


PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław
Z/1403/16
2022

Wzwyż K
1 f 1 1.55 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL III ZKN
2 f 1 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV # LDK! GIM
3 f 1 1.40 WARZECHA Jagoda MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL --
4 f 1 1.35 SZUDY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- SZYMAŃSKA Katarzyna BEZ LDK! GIM
5 f 1 1.25 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK! GIM
6 f 1 1.20 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- # LDK!
1 f 2 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -- ZKN
2 f 2 1.10 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 2000 U20 SL --
1 1 w 3 1.36 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM 470
2 2 w 3 1.33 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM 439
1 1 w 4 1.48 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 599
2 2 w 4 1.48 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 599
3 3 w 4 1.42 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 534
Tyczka K
1 f 1 3.62 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 137
2 f 1 3.42 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL I # ZKN
3 f 1 3.22 ¦WIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2020 1 ZKN
4 f 1 2.82 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL III
5 f 1 2.72 ¦WIATŁOCH Natalia UKS Olimp Mazańcowice 2003 U16 SL III
6 f 1 2.72 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 2003 U16 SL III
7 f 1 2.42 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U16 SL IV
8 f 1 2.42 JANECZEK Natalia UKS Olimp Mazańcowice 2003 U16 SL IV
9 f 1 2.32 PIASECZNY Lena UKS Olimp Mazańcowice 2004 U16 SL V
10 f 1 2.22 ŁATANIK Dominika UKS Olimp Mazańcowice 2003 U16 SL V
W dal K
1 f 1 5.71 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +0.9 II B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022 ZKN
2 f 1 5.66 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.0 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1 KN
3 f 1 5.31 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA +0.3 III DMP ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2023 79
4 f 1 5.28 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +1.3 III ZKN
5 f 1 5.10 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 2000 U20 SL +1.7 III
6 f 1 5.02 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL +0.3 IV
7 f 1 4.92 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +1.1 IV B.D.
8 f 1 4.66 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
9 f 1 4.55 WIĘCŁAW Wiktoria CTL ORLĘTA Częstochowa 1999 U20 SL +2.4 --
1 f 2 5.43 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +3.0 II SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK! ZKN
2 f 2 5.15 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.9 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! GIM
3 f 2 5.09 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.0 IV
4 f 2 4.85 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL +1.9 IV B.D. PRENCEL Piotr # , Z/2281/17 , 2023 LDK! GIM
5 f 2 4.73 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +2.0 V CHRIST Marek # 3 LDK!
6 f 2 4.73 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.8 V DMP DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK! 44
7 f 2 4.62 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.0 -- B.D.
8 f 2 4.37 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.4 -- LDK! GIM
9 f 2 4.21 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL +2.1 --
  4.04 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL +0.2 --
  5.34 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.9 III SITARSKI Michał B.D. # Z/1629/17 2023 LDK! ZKN
1 1 w 1 5.17 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.6 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 606
2 2 w 1 5.12 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.3 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 592
3 3 w 1 4.56 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.3 -- B.D. # LDK! GIM 443
1 1 w 2 4.62 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.3 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM 459
2 2 w 2 4.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM 391
Trójskok K
1 f 1 12.64 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.1 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1 KN
2 f 1 12.39 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +0.3 I ZKN
3 f 1 10.59 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL +0.8 IV B.D. #
1 f 2 10.67 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.2 IV
2 f 2 10.24 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL -0.5 IV
Kula (3) K
1 f 1 11.78 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK! ZKN
2 f 1 11.05 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL III
3 f 1 10.68 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK! GIM
4 f 1 9.99 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK! GIM
5 f 1 9.61 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
6 f 1 9.37 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2023 BEZ LDK! GIM
7 f 1 9.23 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
8 f 1 9.11 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V LDK!
9 f 1 9.07 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK! GIM
10 f 1 9.04 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK! GIM
11 f 1 8.67 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
12 f 1 8.36 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
1 1 w 1 7.92 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM 394
2 2 w 1 5.92 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM 266
1 1 w 2 11.65 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 638
2 2 w 2 9.83 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 518
3 3 w 2 8.52 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 433
Kula (4) K
1 f 1 12.78 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL I B.D. 1
2 f 1 12.16 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II ZKN
3 f 1 11.67 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III # LDK! ZKN
4 f 1 10.69 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL III ZKN
5 f 1 10.56 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
6 f 1 10.30 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL III ZKN
7 f 1 8.19 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
8 f 1 7.32 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL --
Dysk (1) K
1 f 1 34.61 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK! ZKN
2 f 1 26.92 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 f 1 26.66 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK! GIM
4 f 1 26.43 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK! GIM
5 f 1 23.88 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK! GIM
6 f 1 23.51 GNIDA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V GÓRECKA Małgorzata KURDZIEL Andrzej # , Z/3736/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 22.01 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- LDK! GIM
8 f 1 19.48 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK! GIM
9 f 1 19.32 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
10 f 1 16.62 NOSAL Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
1 f 2 40.75 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL II ZKN
2 f 2 35.51 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022 ZKN
3 f 2 32.55 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III # LDK! ZKN
4 f 2 26.12 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL --
5 f 2 19.63 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL --
Młot (3) K
1 f 1 44.24 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
2 f 1 34.25 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL --
3 f 1 24.82 RYNKIEWICZ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL -- LAMCH Mariola BEZ LDK! GIM
4 f 1 21.15 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2023 BEZ LDK! GIM
Młot (4) K
1 f 1 61.32 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 1995 Sen WP I DMP NOWAK Grzegorz # Z/3234/11 2023 1 KN 163
2 f 1 36.51 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2020
3 f 1 32.54 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 2000 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/4664/15 2019 4
4 f 1 29.56 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 44.31 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II B.D. # Z/6409/15 2023 1 ZKN
2 f 1 36.62 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK! ZKN
3 f 1 34.96 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV
4 f 1 31.77 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -- B.D.
5 f 1 30.32 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK! GIM
6 f 1 26.77 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
7 f 1 24.28 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK! GIM
1 1 w 1 25.55 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 393
2 2 w 1 24.04 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 364
3 3 w 1 21.01 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 308
Oszczep (600) K
1 f 1 50.08 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK! KN
2 f 1 30.08 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL IV ZKN
3 f 1 29.28 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL --
4 f 1 27.64 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -- ZKN
5 f 1 27.38 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --
6 f 1 21.22 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --
5-bój K MŁ K
1 f 2719 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM
2 f 1584 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola # Z/3980/17 2023 4 LDK! GIM
7-bój J MŁ K
1 f 4060 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN
2 f 3724 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III B.D. # LDK! GIM
3 f 3659 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN
Chód 5 km K
1 1 s 1 26:47.08 LOREK Antonina KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- MIREK Wacław Z/5209/15 2022 1
2 2 s 1 29:55.52 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III LAMCH Mariola 3 LDK! ZKN
3 3 s 1 32:36.02 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL IV # LDK! GIM
100 m M
1 1 s 1 11.46 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +1.2 III HOMA Wioleta # 2 LDK! GIM
2 2 s 1 11.78 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +1.2 IV HOMA Wioleta B.D. 2 LDK! GIM
3 3 s 1 11.81 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +1.2 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 4 s 1 12.00 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.2 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
5 5 s 1 12.02 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka # 2004 U16 MA +1.2 IV # LDK!
6 6 s 1 12.15 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +1.2 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK! GIM
7 10 s 1 12.45 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL +1.2 V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK! GIM
8 11 s 1 12.50 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +1.2 V CIUK Marek # Z/3695/18 2023 5 LDK!
1 7 s 2 12.21 MATEJKO Nikolas MOSiR Łaziska Górne 1998 U23 SL +0.2 --
2 8 s 2 12.27 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL +0.2 V HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
3 9 s 2 12.43 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL +0.2 V HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta 4 LDK! GIM
4 12 s 2 12.51 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +0.2 V LDK!
5 13 s 2 12.63 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.2 V MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
6 14 s 2 12.88 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +0.2 -- LDK! GIM
7 15 s 2 13.04 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +0.2 -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
8 16 s 2 13.41 GAJEK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL +0.2 -- ROLAK Dorota # Z/0869/22 2022
1 1 e 1 10.88 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA +0.4 I B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK! KN GIM
2 15 e 1 11.80 GARUS Kamil RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.4 IV LDK! GIM
3 17 e 1 11.97 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL +0.4 IV GIM
4 23 e 1 12.33 SUCHARSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL +0.4 --
5 25 e 1 12.51 RUTKOWSKI Piotr MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +0.4 -- HOMA Wioleta BEZ LDK!
  e 1 DQ KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +0.4 --
1 4 e 2 11.06 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.1 II ZKN
2 12 e 2 11.66 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL +0.1 III B.D. LDK! ZKN GIM
3 13 e 2 11.75 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +0.1 III #
4 18 e 2 12.21 ORZOŁ Patryk MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL +0.1 --
5 21 e 2 12.31 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL +0.1 -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
6 22 e 2 12.32 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +0.1 -- LDK!
1 3 e 3 11.03 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.3 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
2 6 e 3 11.42 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL +1.3 III
3 7 e 3 11.53 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.3 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
4 20 e 3 12.27 PROSZOWSKI Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.3 --
5 24 e 3 12.34 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.3 --
6 26 e 3 12.81 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U18 SL +1.3 -- #
1 2 e 4 11.03 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +0.8 II ZKN
2 10 e 4 11.63 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL +0.8 III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 ZKN
3 14 e 4 11.79 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL +0.8 IV
4 16 e 4 11.94 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 2002 U18 MA +0.8 IV GIZA Maciej 3 LDK! ZKN GIM
5 19 e 4 12.23 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +0.8 --
1 5 e 5 11.15 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD +0.8 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK! ZKN GIM
2 8 e 5 11.56 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +0.8 III
3 9 e 5 11.61 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.8 III JUSTYNIAK Joanna 3 LDK! GIM
4 11 e 5 11.66 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL +0.8 III
1 1 e 6 10.85 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.0 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1 ZKN
2 6 e 6 11.12 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U20 LD +1.0 II B.D.
3 10 e 6 11.53 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL +1.0 III
4 12 e 6 11.57 MO¦ Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL +1.0 III
5 14 e 6 11.92 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +1.0 IV
1 2 e 7 10.95 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022 ZKN
2 4 e 7 11.02 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2023 LDK! KN
3 5 e 7 11.12 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL +1.6 II
4 7 e 7 11.15 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.6 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
5 9 e 7 11.43 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL +1.6 III
6 11 e 7 11.54 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL +1.6 III
7 13 e 7 11.69 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +1.6 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
1 3 e 8 10.97 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +0.7 II KN
2 8 e 8 11.32 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +0.7 III #
3 15 e 8 11.96 KRUCZEK Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2000 U20 SL +0.7 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
1 f 1 10.81 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +2.9 I ZKN
2 f 1 10.86 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +2.9 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
3 f 1 10.90 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +2.9 I ZKN
4 f 1 11.31 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL +2.9 III
5 f 1 11.47 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL +2.9 III FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
6 f 1 11.59 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL +2.9 III KRUPA Iwona B.D. # Z/1406/16 2023 ZKN
7 f 1 11.60 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +2.9 III
8 f 1 11.62 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +2.9 III JUSTYNIAK Joanna 3 LDK! GIM
1 f 2 10.76 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.9 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1 ZKN
2 f 2 10.77 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +1.9 I KN
3 f 2 10.92 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.9 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022 ZKN
4 f 2 11.05 MIROCHA Grzegorz AZS ŁódĽ # 2000 U20 LD +1.9 II B.D.
5 f 2 11.18 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.9 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
6 f 2 11.24 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL +1.9 II
7 f 2 11.34 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL +1.9 III
1 f 3 10.86 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.6 I
2 f 3 10.95 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL -0.6 II ZKN
3 f 3 11.36 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL -0.6 III
4 f 3 11.57 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL -0.6 III
5 f 3 11.63 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U23 SL -0.6 III
6 f 3 11.80 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL -0.6 --
7 f 3 11.87 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL -0.6 --
1 w 1 12.08 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.3 IV ZKN 635
1 1 w 2 11.82 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +0.3 IV ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 687
2 2 w 2 12.06 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL +0.3 IV 639
200 m M
1 1 s 1 23.92 WO¦KO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U16 LD -0.2 IV RYBARCZYK Dariusz # Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 24.69 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -0.2 V KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
3 3 s 1 25.52 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 2003 U16 MA -0.2 V LDK! GIM
4 4 s 1 25.58 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP -0.2 V MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
5 5 s 1 25.98 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -0.2 -- WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
6 6 s 1 27.24 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -0.2 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
1 1 s 2 22.06 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.6 II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022 KN
2 2 s 2 22.19 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP +1.6 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2 KN
3 3 s 2 22.60 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +1.6 II ZKN
4 4 s 2 22.68 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
5 12 s 2 23.79 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.6 IV
1 5 s 3 23.37 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP +2.5 III
2 6 s 3 23.40 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL +2.5 III
3 7 s 3 23.48 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +2.5 III JUSTYNIAK Joanna 3 LDK! GIM
4 8 s 3 23.56 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +2.5 III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
5 9 s 3 23.64 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL +2.5 IV
1 10 s 4 23.77 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +1.2 IV
2 13 s 4 23.96 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +1.2 IV
3 14 s 4 24.23 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL +1.2 IV
4 16 s 4 24.41 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL +1.2 --
  s 4 DQ WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U16 SK +1.2 -- SZYDŁOWSKI Sławomir BEZ LDK!
1 11 s 5 23.79 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 2002 U18 SL +1.1 IV LDK!
2 15 s 5 24.33 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL +1.1 IV #
3 17 s 5 24.97 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL +1.1 -- LDK!
4 18 s 5 25.24 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL +1.1 -- LDK!
5 19 s 5 26.25 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL +1.1 -- LDK!
1 1 s 6 21.93 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.3 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1 ZKN
2 2 s 6 22.20 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.3 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022 ZKN
3 3 s 6 22.29 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL -0.3 II KN
4 11 s 6 24.30 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL -0.3 --
1 4 s 7 22.96 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL +1.4 III
2 5 s 7 23.16 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.4 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023 ZKN
3 6 s 7 23.17 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.4 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021 ZKN
4 7 s 7 23.48 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL +1.4 III BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
5 9 s 7 23.74 WIECZORKIEWICZ Sebastian GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL +1.4 IV
1 8 s 8 23.69 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL +1.5 IV
2 10 s 8 24.16 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +1.5 IV
3 12 s 8 24.89 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL +1.5 --
1 1 s 9 21.73 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL -0.9 I ZKN
2 2 s 9 23.21 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL -0.9 III
3 3 s 9 23.45 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U23 SL -0.9 III
4 4 s 9 23.56 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL -0.9 III
  s 9 DNF WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U23 SL -0.9 --
400 m M
1 9 s 1 50.18 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023 ZKN
2 1 s 1 50.43 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/3045/16 2021 ZKN
3 2 s 1 51.12 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL III ZKN
4 3 s 1 52.11 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
5 4 s 1 53.06 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL IV
1 1 s 2 52.83 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL IV
2 2 s 2 53.71 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
3 3 s 2 57.80 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA -- LDK!
4 4 s 2 62.51 MATYJA Szymon TS AKS Chorzów 2004 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/2652/18 2019 BEZ
1 1 s 3 48.90 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022 KN
2 2 s 3 48.91 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II DMP MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2023 LDK! ZKN 107
3 3 s 3 51.73 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
4 4 s 3 51.86 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3 ZKN
5 6 s 3 52.95 PINDYCH Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2002 U18 SL IV
6 8 s 3 53.42 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL IV
1 5 s 4 52.32 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP III
2 7 s 4 53.31 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2023
3 10 s 4 53.85 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV
4 11 s 4 54.43 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL IV #
5 15 s 4 55.66 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna # BEZ LDK! GIM
6 18 s 4 60.35 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- LDK!
1 9 s 5 53.72 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U18 SL IV # ZKN
2 12 s 5 54.55 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL IV
3 13 s 5 55.45 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- B.D. LDK! ZKN GIM
4 14 s 5 55.65 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
5 16 s 5 59.76 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- LDK!
6 17 s 5 59.97 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL --
1 5 s 6 53.14 KURZYŃSKI Hubert MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U20 SL IV
2 6 s 6 53.16 BAJOR Mateusz CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL IV
3 7 s 6 53.76 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL IV
4 8 s 6 53.93 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U20 SL IV
1 f 7 50.88 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL III B.D. B.D. 2
2 f 7 51.88 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL III
3 f 7 52.27 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
4 f 7 53.44 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL --
5 f 7 54.12 BAŁUSZYŃSKI Paweł UKS Budowlani Nowy S±cz 1999 U20 MA IV KLIMEK Józef B.D. Z/2564/15 2018
1 w 1 55.07 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 596
  w 1 DNF ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL -- 0
1 1 w 2 57.00 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 521
800 m M
1 1 s 1 2:07.75 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL V LDK!
2 2 s 1 2:11.78 ZAGAŁA Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U16 SL V
3 6 s 1 2:12.34 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola # Z/0855/17 2019 3 LDK! GIM
4 3 s 1 2:14.02 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -- B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!
5 4 s 1 2:20.96 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
6 5 s 1 2:36.76 LIGOROWSKI Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL -- LAMCH Czesław BEZ LDK!
1 1 s 2 1:54.53 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP II # ZKN
2 2 s 2 1:54.53 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023 ZKN
3 3 s 2 1:54.88 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL II B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023 ZKN
4 4 s 2 1:56.04 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL II BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2 ZKN
5 5 s 2 1:57.98 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL III
6 6 s 2 2:00.68 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL III B.D.
  s 2 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -- ZKN
  s 2 DNF GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL -- BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
1 7 s 3 2:00.84 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
2 8 s 3 2:01.58 ¦LIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
3 9 s 3 2:01.63 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U20 SL III
4 10 s 3 2:03.29 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
1 1 s 4 1:54.52 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK! ZKN GIM
2 2 s 4 1:58.11 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3 ZKN
3 3 s 4 1:59.70 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL III LDK! GIM
4 4 s 4 2:01.57 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III CIUK Marek Z/1899/17 2020 3
5 5 s 4 2:01.78 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U18 SL III # ZKN
6 6 s 4 2:01.78 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL III LAMCH Mariola # 3 LDK! ZKN GIM
  s 4 DNF KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- LDK! ZKN
1 7 s 5 2:06.11 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL IV
2 8 s 5 2:08.22 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL --
3 9 s 5 2:08.23 GŁUSZEK Olaf MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
4 10 s 5 2:12.83 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL --
5 11 s 5 2:16.59 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK! GIM
1 1 s 6 1:54.49 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL II B.D. B.D. 2
2 2 s 6 1:54.79 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 1996 U23 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0525/13 2023 2
3 3 s 6 1:55.23 BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice 1998 U23 SL II
4 4 s 6 1:56.25 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL II
5 5 s 6 2:00.91 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1996 U23 SL III
6 6 s 6 2:01.13 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL III
7 7 s 6 2:01.56 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL III
8 8 s 6 2:17.04 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL --
  s 6 DNF WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 1992 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:59.60 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II LDK! ZKN
2 2 s 1 3:59.81 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL II B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023 ZKN
3 3 s 1 4:00.21 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2 ZKN
4 4 s 1 4:03.54 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam 2 LDK! ZKN
5 5 s 1 4:12.19 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 Sen SL -- B.D. # Z/1928/12 2021 3
6 7 s 1 4:13.37 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 1990 Sen SL -- B.D. B.D. BEZ
  s 1 DNF ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK! GIM
1 6 s 2 4:13.29 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL IV
2 8 s 2 4:17.36 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
3 9 s 2 4:20.09 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL IV
4 10 s 2 4:25.39 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 1999 U20 SL --
5 11 s 2 4:27.30 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL V DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK! 13
6 12 s 2 4:38.52 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U20 SL --
7 13 s 2 4:47.42 PŁONKA Jakub MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL --
8 14 s 2 4:49.30 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK! GIM
1 1 w 1 5:52.20 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 297
1 w 2 5:59.64 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 266
3000 m M
1 1 s 1 8:50.98 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL III
2 2 s 1 8:52.41 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
3 3 s 1 9:52.15 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
1 1 s 2 9:39.91 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV #
2 2 s 2 9:44.84 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U18 SL IV
3 3 s 2 9:55.96 KUDYK Samuel MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL IV
4 4 s 2 10:09.98 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL IV
5 5 s 2 10:14.81 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2002 U18 SL -- #
6 6 s 2 10:54.35 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
5000 m M
1 1 s 1 16:06.13 PASEK Damian TS AKS Chorzów 1985 Sen SL III B.D. Z/2342/11 2019 3
2 2 s 1 16:55.42 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
3 3 s 1 17:26.75 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/1781/18 2020
1 1 s 2 16:01.55 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023 ZKN
2 2 s 2 16:21.86 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U20 SL IV ZKN
3 3 s 2 16:50.80 DUDCZAK Michał LLKS Osowa Sień # 2000 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1757/17 2023
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.25 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +0.9 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2 ZKN
2 2 s 1 15.55 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL +0.9 III
3 3 s 1 16.01 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.9 IV LDK! GIM
4 4 s 1 16.09 KOWALISZYN Patryk GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL +0.9 IV
5 5 s 1 16.11 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL +0.9 IV
6 6 s 1 16.72 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
7 7 s 1 16.95 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
1 1 w 1 15.32 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -0.8 III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 811
  w 1 DNS ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL -0.8 -- 0
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.20 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL +0.1 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1 ZKN
2 2 s 1 15.85 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U20 SL +0.1 III
1 1 w 1 17.19 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.8 IV ZKN 605
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.34 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2023 LDK! ZKN
2 2 s 1 57.12 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja # Z/2283/16 2020
3 3 s 1 58.25 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL III
4 4 s 1 58.36 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL III HOMA Wioleta 3 LDK! ZKN GIM
5 6 s 1 60.98 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL IV
1 5 s 2 59.09 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV #
2 7 s 2 63.22 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK! ZKN GIM
3 8 s 2 65.32 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 55.61 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1 ZKN
2 2 s 1 57.78 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
3 3 s 1 60.68 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL IV
4 4 s 1 66.30 JANIK Sebastian MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL --
5 5 s 1 78.35 KNAPIK Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --
1 s 2 55.31 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U23 SL II B.D. Z/0680/14 2019 1 ZKN
2000 m prz M
1 1 s 1 6:09.42 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy S±cz 2000 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2 ZKN
2 2 s 1 6:09.58 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
3 3 s 1 6:13.84 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja B.D. # Z/1062/17 2022 LDK! ZKN
4 4 s 1 6:41.05 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2021 4
5 5 s 1 6:44.69 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
6 6 s 1 7:05.08 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/3365/15 2023
7 7 s 1 7:09.10 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy S±cz 2002 U18 MA -- KLIMEK Józef B.D. Z/0506/16 2019
8 8 s 1 7:25.89 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
  s 1 DNF PLATA Dawid LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2728/16 2019 BEZ
  s 1 DNF PIERZYNA Jakub LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/2729/16 2018 BEZ LDK!
  s 1 DNF BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/2413/15 2023
3000 m prz M
1 1 s 1 9:44.86 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL III DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2 61
2 2 s 1 10:38.04 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
3 3 s 1 11:58.77 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec 1984 Sen SL -- B.D. Z/1626/11 2021 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 42.98 CHROSTA Filip
GÓRNY Mateusz
ŁUCKI Oskar
PATRZYK Adam
BKL Bełchatów 2002
2002
2002
2002
U18 LDZ -- B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian
MANTYK Łukasz
B.D. RˇCZKA Paweł B.D.
MANTYK Łukasz B.D.
, Z/0168/16
Z/3147/17
, Z/0166/16
Z/0169/16
, 2023

, 2023
2020

2

3
2 2 s 1 44.99 KOSOWSKI Kamil
KULIGOWSKI Michał
GARUS Kamil
RACZYŃSKI Rafał
RMKS Rybnik 2001
2002
2002
2001
U18 SLK --
FOJCIK Dorota

Z/2963/17
2022
3
3 3 s 1 45.39 PROKOPOWICZ Patryk
GRZYWACZ Kacper
PINDYCH Dominik
ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier
CTL ORLĘTA Częstochowa 2001
2002
2002
2001
U18 SLK -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek


Z/2118/17
2022

4 4 s 1 45.96 LEGUT Bartłomiej
MIKOŁAJCZAK Szymon
PUTO Mateusz
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 2003
2004
2003
2003
U16 SLK --
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta B.D.
HOMA Wioleta
Z/2034/18
2023
5
2
2
5 5 s 1 47.42 FILAR Michał
KOZIAR Bartosz
PAJˇK Jakub
PŁACHECKI Robert
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002
2002
2002
2001
U18 SLK --

JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek
, Z/3474/15
, 2021
3
4
  s 1 DQ BUCHACZ Kamil
PROSZOWSKI Daniel
WOJCIECHOWSKI Jacek
DRÓŻDŻ Marcin
MOS CSiR D±browa Górnicza 2001
2001
2002
2002
U18 SLK --


KRUPA Iwona B.D.
Z/1406/16
2023

1 1 s 2 46.79 TUCZYŃSKI Jakub
SZYMCZAK Jakub
ROBOTNIKOWSKI Jakub
DROZDOWSKI Damian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2003
2004
2003
U16 WLP -- WALCZAK Michał

WALCZAK Marek
WALCZAK Michał B.D.
Z/1082/18
Z/1078/18
Z/1075/18
2023
2023
2023
3
4

4x400 m M
1 1 s 1 3:36.95 SURMA Dawid
TATARCZYK Brunon
GŁUSZEK Olaf
WIEWIÓRKA Paweł
MKS-MOS Katowice 2001
2002
2001
2002
U18 SLK --


ROLAK Dorota
Z/3197/16
2023
2
2 2 s 1 3:45.21 HERZYK Paweł
PALA Jakub
STRZOP Adrian
¦LIWKA Oskar
KS Sprint Bielsko-Biała 2002
2001
2001
2001
U18 SLK --


3 3 s 1 3:52.87 KOSOWSKI Kamil
RAJCA Piotr
TEBEL Pawel
RACZYŃSKI Rafał
RMKS Rybnik 2001
2002
2002
2001
U18 SLK --
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/0956/18
Z/4117/17
2021
2021
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL III
2 f 1 1.85 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL III MICHALSKA Alicja B.D. Z/3836/15 2018 ZKN
3 f 1 1.75 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 1998 U23 SL --
1 f 2 1.95 FELSKI Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 2001 U18 PM II ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/4603/15 2023 ZKN
2 f 2 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2 KN
3 f 2 1.90 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 2002 U18 SL III BIELA Marek # Z/3772/17 2021 2 ZKN
4 f 2 1.65 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL V HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK! GIM
5 f 2 1.65 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL V RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK! GIM
6 f 2 1.65 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
7 f 2 1.60 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- LDK! GIM
7 f 2 1.60 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
9 f 2 1.50 CZEKALIŃSKI Krystian CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola BEZ LDK! GIM
1 1 w 1 1.90 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III ZKN 714
1 1 w 2 1.75 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 585
2 2 w 2 1.45 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL -- 352
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr # Z/3514/16 2023 1 ZKN
2 f 1 4.00 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL II ZKN
3 f 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II ZKN
4 f 1 4.00 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL II ZKN
1 1 w 1 2.80 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 309
1 1 w 2 3.60 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 509
W dal M
1 f 1 6.25 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL -0.7 IV
2 f 1 6.15 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -0.1 IV ZKN
3 f 1 5.91 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -0.4 IV
4 f 1 5.70 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U18 SL +0.3 --
5 f 1 5.68 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL -1.2 -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
6 f 1 5.58 RACZYŃSKI Rafał RMKS Rybnik 2001 U18 SL -1.9 --
7 f 1 5.51 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP -1.2 --
8 f 1 5.49 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -0.3 -- WALCZAK Marek # Z/1078/18 2023 4 LDK!
9 f 1 5.33 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -0.3 -- LDK! GIM
10 f 1 5.24 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA -0.4 --
11 f 1 4.17 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -1.1 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK! GIM
  f 1 NM SIEDLECKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP 0.0 -- LDK!
1 f 2 6.69 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +0.6 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
2 f 2 6.47 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.5 III # ZKN
3 f 2 6.32 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -0.1 III
4 f 2 5.71 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL -0.3 --
5 f 2 5.21 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL -0.7 --
1 1 w 1 6.09 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -1.0 IV ZKN 606
1 w 2 6.33 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -1.7 III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 659
2 w 2 3.14 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL -0.3 -- 83
Trójskok M
1 f 1 14.85 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 Sen SL +0.9 I
2 f 1 14.02 ¦WIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL +1.0 III KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2023 ZKN
3 f 1 12.88 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +3.3 IV
4 f 1 11.76 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +0.6 --
5 f 1 11.60 FRYMUS Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL +2.6 --
1 f 2 12.30 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +1.3 -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2023 4 LDK! ZKN GIM
2 f 2 11.41 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 2001 U18 SL -0.1 --
3 f 2 11.32 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL -0.4 -- LAMCH Mariola BEZ LDK! GIM
4 f 2 11.16 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.2 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
  11.39 FRYMUS Jan CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL +0.3 --
  12.39 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +0.1 --
Kula (5) M
1 f 1 14.89 WDANIEC Szymon KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III TOMCZAK - BACHARA Dominika Z/1903/17 2019
2 f 1 14.55 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III ZKN
3 f 1 13.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK! GIM
4 f 1 12.66 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 2001 U18 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2020 2 KN
5 f 1 11.84 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -- BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
6 f 1 11.38 PLEWNIA Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
7 f 1 10.70 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -- B.D. ZKN
8 f 1 10.69 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- B.D. # BEZ LDK!
1 1 w 1 10.72 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 529
2 2 w 1 6.84 ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL -- 298
Kula (6) M
1 f 1 15.81 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL II #
2 f 1 15.65 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II ZKN
3 f 1 14.07 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U20 SL II ZKN
4 f 1 12.63 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 1999 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2020 3
5 f 1 9.91 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
6 f 1 9.86 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
1 1 w 1 9.99 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 485
Kula (7.26) M
1 f 1 13.55 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 Sen SL II B.D. B.D. 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.12 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL I ZKN
2 f 1 43.64 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL III B.D.
3 f 1 37.24 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV LDK! GIM
4 f 1 37.07 RACHUNA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL IV
5 f 1 35.05 BAJDA Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL IV B.D. ZKN
6 f 1 31.77 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -- BONK Stanisław # Z/3473/17 2021 BEZ
1 1 w 1 28.12 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 428
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.16 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II ZKN
2 f 1 42.02 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U20 SL III #
3 f 1 37.31 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U20 SL IV ZKN
4 f 1 29.78 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
1 1 w 1 30.15 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 467
Dysk (2) M
1 f 1 45.24 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 f 1 36.35 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III
Młot (5) M
  f 1 31.52 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- B.D. # BEZ LDK!
1 f 1 51.33 WAWRZYŃCZYK Filip MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III
2 f 1 38.11 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL -- ZKN
3 f 1 35.86 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
5 f 1 29.25 JACZYŃSKI Maksymilian MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
Młot (6) M
1 f 1 31.45 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
2 f 1 25.94 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 1999 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2020 3
Młot (7.26) M
1 f 1 53.35 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
2 f 1 52.31 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
Oszczep (700) M
1 f 1 50.18 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL III RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK! GIM
2 f 1 36.18 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
3 f 1 34.22 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -- ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2 ZKN
4 f 1 29.85 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- LDK!
5 f 1 29.27 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL --
6 f 1 27.88 TYMOSZUK Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- LDK!
7 f 1 25.62 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
8 f 1 25.32 GANCAREK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL V RUSZEL Piotr Z/4135/19 2019 5 LDK!
9 f 1 22.68 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U14 SL V LAMCH Czesław # Z/3425/19 2023 5 LDK!
1 1 w 1 29.40 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 291
Oszczep (800) M
1 f 1 39.54 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
1 1 w 1 28.24 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- ZKN 275
10-bój J MŁ M
1 f 5361 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN
  f DNF ZACHARKO Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL --
10-bój JUN M
1 f 4914 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV ZKN
Chód 10 km M
1 1 s 1 42:15.90 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Sen SL I LAMCH Czesław KALKA Kamil Z/4459/11 2023 KN
2 2 s 1 51:55.75 KLIMEK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 42.221765995026 sekund