Suwałki 01 - 02.06.2018
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach [DMP]
4x100 m K
1 2 s 1 45.60 WRONKA Magdalena
MISTERKA Nikoletta
WĘGLARZ Natalia
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
AZS-AWF Katowice 1995
1997
1998
1995
Sen SLK --


MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
Z/1477/11
2023

2 5 s 1 46.11 JÓ¬WIACZUK Katarzyna
SKRZYSZOWSKA Pia
LUBICKA Aleksandra
WOJCIESZEK Anna
OKS Skra Warszawa 2001
2001
1996
1991
Sen MAZ -- ŁUKASIAK Michał B.D.
SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław
B.D. GˇSIEWSKI Artur
B.D. B.D. RˇCZKA Paweł
, Z/3958/15
, Z/1473/12
, Z/1793/13
, 2023
, 2022
, 2023

M
1

3 8 s 1 47.98 ŻUK Natalia
BIELECKA Emilia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2000
1999
2000
2000
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława


TRZOS Leszek B.D. TRZOS Leszek
Z/2426/15
Z/2957/15
2022
2023
2

  s 1 DNF THOMAIDOU Katerina
FARASIEWICZ Monika
PIETRZAK Olga
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 2000
2002
1998
1996
U23 POM --
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
Z/5826/15
Z/1497/14
2023
2023


  s 1 DQ LEMANOWICZ Maja
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2001
2002
2002
2002
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.

LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/2102/15
2023

2
1 1 s 2 45.58 RZˇDZIŃSKA Julia
FLIS Katarzyna
NAWROCKA Marta
ZAGAJEWSKA Karolina
AZS ŁódĽ 1992
1996
1998
1993
Sen LDZ --
B.D.
B.D.
B.D.
1
1
M
2 3 s 2 45.76 MIERZYŃSKA Jagoda
WRZESIŃSKA Karolina
WINKOWSKA Marcelina
FORKASIEWICZ Agata
KS AZS AWF Wrocław 1998
1997
1998
1994
Sen DOL -- ROSTEK William B.D.

B.D.
B.D.
Z/0925/14
2023



3 4 s 2 45.87 CZĘSZ Weronika
SOKÓLSKA Katarzyna
WEILAND Natasza
TUNIEWICZ Katarzyna
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996
1993
1997
1995
Sen KPO -- B.D. B.D.
LEWANDOWSKI Jacek
B.D.
B.D.
2
M
1
1
4 6 s 2 46.31 BARTNOWSKA Weronika
KAJEWSKA Paulina
GRANASZEWSKA Marlena
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2000
1995
1998
2001
Sen POD -- KĘDZIORA Robert B.D.
B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
Z/2676/16
Z/1209/14
Z/0596/16
2023
2023
2023

2


5 7 s 2 46.89 KOŁDEJ Małgorzata
WRONA-KUTRZEPA Alicja
JAROSZEWICZ Elżbieta
DZIEDZIC Justyna
AZS UMCS Lublin 1990
1996
1997
2000
Sen LBE --
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.

B.D.
Z/1754/12
2023


6 9 s 2 49.44 GRZEGORCZYK Karolina
PALUCH Paulina
RĘBI¦ Kinga
BRONIEWICZ Magdalena
AZS-AWF Warszawa 1995
1998
1995
1991
Sen MAZ -- B.D.
TOPOLEWSKI Maciej B.D.
B.D.
Z/0261/14
2023
2

2
1 6 s 3 48.87 ŁUCZAK Zofia
JANKOWSKA Martyna
KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
UKS Orkan ¦roda Wlkp. 1999
2000
1999
2000
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
GIZA Maciej B.D.
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/4189/15
Z/6373/15
Z/0382/15
, Z/1648/15
2021
2021
2023
, 2023
2
2


2 7 s 3 49.14 DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
WIERZBICKA Dominika
MIROŃ Aleksandra
AZS UMCS Lublin 2000
1999
2000
2000
U20 LBE -- B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.

Z/1853/16
2023


3 8 s 3 49.28 KOWALCZYK Małgorzata
WÓJS Marika
SZKUDLAR Klaudia
KWIECIEŃ Aleksandra
MKS Hermes Gryfino 2000
1999
1999
2000
U20 ZPO --


4 9 s 3 50.25 WSZELAKA Magdalena
¦CIERNICKA Angelika
STUDNIARZ Anna
GUZOWSKA Paulina
LUKS Orkan Wrze¶nia 1999
1999
1999
2000
U20 WLP -- KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej

KOTUŁA Krzysztof
Z/1815/16
Z/1814/16
Z/4472/15
2018
2018
2023
2
3

5 10 s 3 51.43 WESOŁOWSKA Zyta
POKRZYWNIAK Adrianna
LISIECKA Maria
MICHALSKA Oliwia
MKS Juvenia Puszczykowo 1999
1999
2000
1999
U20 WLP -- B.D.


JAGACIAK Jarosław
Z/1941/17
2023

3
  s 3 DQ KALWAR Wiktoria
ROJEK Natalia
GUTT Emilia
GATNARCZYK Paulina
RMKS Rybnik 2004
2003
2003
2004
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota

FOJCIK Dorota
Z/3624/16
2022

3
2
1 1 s 4 46.51 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U20 MAZ --
SASKA Tomasz B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2023
2023
2023



2 2 s 4 47.54 BATKO Agata
BARANEK Weronika
KIEPURA Monika
SITEK Justyna
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
1999
2000
2000
U20 SLK --
B.D. B.D.
GIZA Maciej B.D.
, Z/0650/15
Z/0884/15
, 2022
2023


3 3 s 4 47.89 BANASIAK Julia
RAJEWSKA Alicja
WIDAWSKA Natalia
GOLANOWSKA Agata
WLKS Wrocław 2000
1999
1999
2000
U20 DOL --
STOLARCZYK Grzegorz
B.D. KOBIAŁKA Kamil
Z/3620/15
, Z/2554/15
2023
, 2023


4 4 s 4 48.02 LESZCZYŃSKA Anna
GRYC Anna Maria
MARKOWSKA Natalia
WI¦NIEWSKA Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2000
1999
1999
2000
U20 POD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
Z/2041/15
Z/3062/15
Z/4521/15
2022
2023
2022



5 5 s 4 48.17 PACZYŃSKA Wiktoria
PLUSCHKE Anna
KOŃCZAL Wiktoria
AFELT Julia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999
1999
2000
1999
U20 KPO --
B.D.

NIEBUDEK Sylwester B.D.
Z/0252/15
2023


1 3 s 5 50.83 SKAPOWICZ Hanna
HUK Oliwia
LITWIN Adrianna
RUMINKIEWICZ Zofia
AML Słupsk 2004
2004
2003
2004
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
B.D. B.D.
KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard
Z/0038/16
2023

3

2 5 s 5 50.93 ŻABSKA Emilia
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 2004
2003
2003
2003
U16 DOL -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
WOSIEK Jacek
, Z/1259/18
, 2023
4
3
4
3 12 s 5 52.97 WI¦NIEWSKA Ewa
BURLEWICZ Barbara
GŁOWACKA Zuzanna
GRUNAS Maja
OKS Skra Warszawa 2003
2003
2004
2004
U16 MAZ -- RADKIEWICZ Przemysław
RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D.

, Z/0311/18
, 2023
4

4 14 s 5 55.97 STRZYŻEWSKA Inez
SAK Natalia
STANIEWICZ Gabriela
SŁABIŃSKA Julia
LUKS Hańcza Suwałki 2003
2003
2003
2004
U16 POD --
ROGUCKA Magdalena

STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert
, Z/1231/18
, 2023
4

1 2 s 6 49.86 DZIEMIDZIK Oliwia
NIERUSZEWICZ Amelia
KOWALSKA Urszula
DEJA Liwia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004
2003
2004
2004
U16 KPO --


2 6 s 6 51.08 RUMIŃSKA Justyna
STAWICKA Maja
BIELAKOW Katarzyna
LIS Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2003
2003
2004
2004
U16 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3304/17
, Z/3311/17
2023
, 2023
2
3
3
3 7 s 6 51.25 CHOROSZUCHA Amelia
MILEWSKA Elżbieta
OSTAPCZUK Dominika
SKRECZKO Julia
KS Podlasie Białystok 2004
2003
2003
2003
U16 POD -- KALINOWSKI Paweł
KALINOWSKI Paweł
SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
5
3
2
BEZ
4 10 s 6 52.69 BRĘCZEWSKA Zofia
DATTNER Emilia
MASAJADA Anna
DONAJ Jagoda
KS AZS AWF Wrocław 2004
2004
2003
2004
U16 DOL --


5 11 s 6 52.83 BOĆ Natasza
ROJNA Zuzanna
URBANIAK Kalina
NAPIERAŁA Aleksandra
UKS D±b Suchy Las 2004
2003
2004
2004
U16 WLP -- CECH Aleksandra
KASPRZYK Marek
B.D. GRENDA Jan
CECH Aleksandra
, Z/1531/17
, 2023
BEZ
5

2
6 13 s 6 54.47 WIECZOREK Krystyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
MIELCZAREK Laura
KOWALSKA Justyna
UKS Herkules Sulejówek 2004
2004
2004
2004
U16 MAZ --


CZYŻ Maciej
Z/2219/16
2023
4
7 15 s 6 56.08 PIˇTKOWSKA Klaudia
LEWANDOWSKA Weronika
WILCZEK Weronika
BURZYŃSKA Kinga
KM Aktywni Sochaczew 2003
2003
2003
2003
U16 MAZ --


ZIMNY Emanuel
4
1 1 s 7 49.35 WAWRYKA Zuzanna
NAPORA Alicja
GAWRY¦ Wiktoria
MERZOWICZ Wiktoria
MKS-MOSM Bytom 2004
2003
2003
2003
U16 SLK --

JACYSZYN Lechosław
Z/1149/17
2022
2
2 4 s 7 50.85 JAMRÓZ Karolina
ANTKIEWICZ Natalia
GUZIOR Natalia
NIEMCZYK Magdalena
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003
2004
2003
2003
U16 PDK --
ŻˇDŁO Jacek ŻAK Dariusz

KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek
, Z/0609/18
Z/0352/17
, 2023
2023

2
3 8 s 7 51.40 LUBIŃSKA Maxima
CZAPIEWSKA Daria
JANUSZEWSKA Kinga
EJSMONT Alicja
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003
2003
2003
2003
U16 POM --
B.D. B.D.
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
2
2
2
4 9 s 7 51.47 WYWROT Natalia
WŁOCH Adriana
STRZELEC Martyna
DZIUMAK Anna
UKS Tempo 5 Przemy¶l 2003
2003
2003
2004
U16 PDK -- SUGIER Maria
SUGIER Krzysztof
SUGIER Maria B.D.
SUGIER Krzysztof
4
2

4
4x400 m K
1 5 s 1 3:58.23 MAŁEK Emilia
ZIELIŃSKA Paulina
JASTRZˇB Izabela
WASILUK Agata
MKS Agros Chełm 2000
2000
2000
2000
U20 LBE -- MIREK Wacław B.D. B.D.
LESZCZYŃSKI Damian
B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D.
B.D. MAKSYMIUK Zbigniew
Z/2637/15
Z/0172/15
, Z/4184/18
, Z/0973/15
2023
2023
, 2023
, 2023




2 6 s 1 3:59.16 KULPIŃSKA Anna
JANKOWSKA Martyna
PALACZ Kinga
NEUMANN Sara
UKS Orkan ¦roda Wlkp. 1999
2000
2000
2000
U20 WLP -- GIZA Maciej B.D.
HEMMERLING Andrzej

B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/0382/15
Z/6373/15
, Z/1648/15
2023
2021
, 2023

2

3 7 s 1 4:00.89 DZIEDZIC Justyna
PIETRUCZUK Natalia
WIERZBICKA Dominika
MIROŃ Aleksandra
AZS UMCS Lublin 2000
1999
2000
2000
U20 LBE -- B.D.
MARUSZEWSKI Piotr B.D.

Z/1853/16
2023


4 8 s 1 4:03.73 ZABIELSKA Natalia
MATEJKOWSKA Aleksandra
TRUSZKOWSKA Wiktoria
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2000
1999
2000
1999
U20 POD --
KORYTKOWSKI Andrzej B.D.

Z/2443/15
2021

5 9 s 1 4:16.15 KORZUN Aleksandra
ŻDANUK Agnieszka
¦WIACKA Anita
WITKOWSKA Kamila
UKS Technik Augustów 2000
2000
2000
2000
U20 POD -- B.D.



6 10 s 1 4:20.02 WESOŁOWSKA Zyta
POKRZYWNIAK Adrianna
LISIECKA Maria
OBST Zuzanna
MKS Juvenia Puszczykowo 1999
1999
2000
2000
U20 WLP -- B.D.



1 1 s 2 3:49.44 POHL Sabina
SYNOWIEC Wiktoria
SZELIGA Nicola
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999
2000
2000
1999
U20 SLK --
B.D.

B.D.


2 2 s 2 3:49.93 ŻUK Natalia
BIELECKA Emilia
PRUSIŃSKA Małgorzata
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2000
1999
2000
2000
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława


TRZOS Leszek B.D. TRZOS Leszek
Z/2426/15
Z/2957/15
2022
2023
2

3 3 s 2 3:50.00 TKACZYK Weronika
SMOLIŃSKA Izabela
GLIBOWSKA Paulina
WOSZTYL Natalia
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U20 MAZ --
KĘDZIORA Robert B.D.
B.D.
SASKA Tomasz B.D.
Z/0633/15
Z/0635/15
2023
2023



4 4 s 2 3:50.67 LESZCZYŃSKA Anna
JELSKA Justyna
WI¦NIEWSKA Aleksandra
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 2000
1999
2000
1999
U20 POD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
JELSKA Justyna B.D. B.D.

NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D.
Z/2041/15
Z/1051/15
Z/4521/15
2022
2023
2022



5 11 s 2 4:22.84 STUDNIARZ Anna
MAJCHRZAK Agata
WSZELAKA Magdalena
¦CIERNICKA Angelika
LUKS Orkan Wrze¶nia 1999
1999
1999
1999
U20 WLP --

KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
Z/1815/16
Z/1814/16
2018
2018
2
3
1 1 s 3 3:37.49 KORBUT Milena
JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
WĘGLARZ Natalia
MISTERKA Nikoletta
AZS-AWF Katowice 2000
1995
1998
1997
Sen SLK -- BARSZCZ Mirosław B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.

Z/2389/15
Z/1477/11
2023
2023


2 2 s 3 3:38.00 BARTNOWSKA Weronika
GRYC Anna Maria
GRANASZEWSKA Marlena
ŁOZOWSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 2000
1999
1998
1999
U23 POD -- KĘDZIORA Robert B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
OGONOWSKI Jakub
Z/2676/16
Z/3062/15
Z/1209/14
Z/0304/15
2023
2023
2023
2023




3 3 s 3 3:38.91 ANKIEWICZ Emilia
SARNA Angelika
KOŁECKA Agata
BAĆMAGA Dominika
AZS-AWF Warszawa 1990
1997
1996
1995
Sen MAZ --
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D.
WOJTKOWSKI Maciej
Z/0800/13
Z/2277/11
2023
2023
M
1

4 4 s 3 3:42.33 PIETRZAK Olga
KOŁAKOWSKA Agata
THOMAIDOU Katerina
MOREK Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 1998
1997
2000
1996
U23 POM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.

Z/1497/14
Z/1776/13
2023
2023


5 5 s 3 3:45.05 WRONA-KUTRZEPA Alicja
JACNIAK Ewa
JAROSZEWICZ Elżbieta
KOŁDEJ Małgorzata
AZS UMCS Lublin 1996
1990
1997
1990
Sen LBE -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
B.D.

Z/1754/12
2023

1
4x400 m MIX
1 1 s 1 3:29.93 BRONIEWICZ Magdalena
OZDARSKI Łukasz
BAĆMAGA Dominika
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 1991
1994
1995
1996
Sen MAZ --
B.D. B.D.
WOJTKOWSKI Maciej
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/2277/11
Z/1042/12
2023
2023
2

M
2 2 s 1 3:33.62 WALAS Joanna
SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
SYROCKA Agata
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996
1998
1997
1996
U23 KPO --
SOBOWIEC Bartosz B.D.
B.D.
B.D.
Z/0064/14
2023
1
2
1
3 3 s 1 3:49.23 PALUCH Paulina
CZARNOCKI Emil
GRZEGORCZYK Karolina
BAŁDYKA Jakub
AZS-AWF Warszawa 1998
1997
1995
1996
Sen MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D.

B.D.
B.D.
Z/0261/14
2023

2
3
4 4 s 1 3:50.68 ZAJˇC Justyna
ZARASKA Łukasz
PRU¦ Patrycja
SAWUŁA Paweł
KS Cracovia 1906 Kraków 2000
2000
1999
1998
U23 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
B.D.
Z/2375/15
Z/0778/18
2021
2020
3
3

1 1 s 2 3:36.18 KORALEWSKA Julia
PIASECKI Ryszard
ŻYGOWSKI Damian
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2001
2001
2002
U18 KPO -- SZAŁACH Krzysztof B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.

B.D.
Z/3014/16
Z/0948/18
2023
2023



2 2 s 2 3:38.82 WASIELEWSKA Kinga
SKOWYRA Dawid
GUTOWSKI Dawid
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek 2001
2002
2002
2002
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna
ZRADA Piotr B.D.
BYTNIEWSKI Szymon B.D.
, Z/0847/16
Z/0024/15
, 2022
2023
2
3
2

3 3 s 2 3:39.89 KRASICKA Wiktoria
KUBI¦ Eryk
KOSIKOWSKA Paulina
PĘKAŁA Patryk
AZS-AWF Gorzów 2001
2001
2001
2001
U18 LBU -- WO¬NIAK Agnieszka
PAPUGA Sebastian B.D.
PAPUGA Sebastian B.D.
Z/0632/15
Z/2711/15
Z/0631/15
2023
2023
2023
1


4 4 s 2 3:56.81 WOJCIECHOWSKI Jacek
TUCKA Dominika
KRUPA Konrad
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2002
2001
2002
2002
U18 SLK --


PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław
Z/1403/16
2022

5 5 s 2 3:59.09 KUREK Ewa
BRZOZOWIEC Zofia
RUSZKIEWICZ Filip
DOMINIAK Daniel
SL GKS Olsza Olszyna 2002
2002
2001
2001
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław

URBATZKA Natalia
URBATZKA Natalia
Z/0129/16
Z/2645/15
Z/0817/16
2023
2021
2023
3
3
3
4x600 m MIX
1 1 s 1 6:18.68 BALEWSKI Dawid
KORNACKA Kinga
KORNACKA Karolina
SZPANELEWSKI Dawid
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003
2003
2003
2004
U16 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D.
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
, Z/1443/17
, Z/1125/17
, Z/1124/17
, Z/5433/19
, 2021
, 2022
, 2022
, 2022




2 2 s 1 6:18.93 CIE¦LIŃSKA Hanna
LEWANDOWSKI Filip
MAGULSKA Oliwia
DOBRZAŃSKI Piotr
SKLA Sopot 2004
2003
2003
2003
U16 POM -- B.D.
B.D. B.D. KRÓL Krzysztof

B.D.
, Z/2219/17
, 2021
3

2
3 3 s 1 6:23.38 OLACH Laura
WILMA Mateusz
CYRANKOWSKI Dominik
WICHLIŃSKA Weronika
LKS Vectra Włocławek 2003
2004
2003
2004
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
ZRADA Piotr
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka
, Z/0849/16
, 2021
4
5
3
3
4 4 s 1 6:23.92 ZYGMUNT Łukasz
MASTALERZ Pola
SKIMINA Emilia
MAREK Adrian
TS Wieliczanka Wieliczka 2003
2003
2004
2004
U16 MLP --
B.D. MIREK Wacław B.D.
GIZA Andrzej GIZA Maciej
B.D. GIZA Maciej
, Z/2171/17
, Z/0274/18
, Z/0271/18
, 2022
, 2022
, 2022



5 5 s 1 6:30.20 DZWONKOWSKA Karolina
FOLGA Bartłomiej
KRAWCZYŃSKA Martyna
DˇBROWSKI Piotr
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2003
2003
2004
2003
U16 POD --
DˇBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej B.D.
, Z/0984/17
Z/4033/18
Z/0987/17
, 2022
2023
2023



6 6 s 1 6:32.18 SZCZEPANIAK Paulina
DROZDOWSKI Damian
ADAMCZAK Kacper
BŁASZCZYK Nadia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2003
2003
2004
U16 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał B.D.
WOSIEK Jacek B.D.
Z/1080/18
Z/1075/18
Z/1073/18
2023
2023
2023
4


7 7 s 1 6:39.71 OLSZEWSKA Malwina
PILICHOWSKI Bartosz
SUDOŁ Kacper
KIEDROWICZ Natalia
LKS Lubusz Słubice 2004
2004
2003
2004
U16 LBU --
GRZE¦KOWIAK Jacek
KACZMAREK Grzegorz
KIEDROWICZ Piotr
Z/4095/18
Z/3999/17
Z/2174/17
2022
2020
2023
4
3
2
8 8 s 1 6:47.08 KOZERA Natalia
ROZPĘDZIK Marzena
KAROW Damian
BŁASZCZYK Norbert
UKS Czapla Białe Błota 2003
2003
2004
2004
U16 KPO --
KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D.
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
, Z/1324/17
, Z/4508/17
, 2023
, 2023

3
9 9 s 1 6:47.91 ŁUKASIAK Szymon
KOWALSKA Justyna
ZGLIŃSKI Hubert
SZYMANOWSKA Aleksandra
UKS Herkules Sulejówek 2003
2004
2004
2004
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej

Z/2216/16
Z/2219/16
2023
2023
3
4
4x800 m MIX
1 1 s 1 8:30.04 KOCZANOWA Margarita
KUDLIŃSKA Julia
BULIŃSKI Filip
BIELSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 1999
1999
2000
1999
U20 MLP -- B.D. KRÓL Zbigniew GIZA Andrzej
MIREK Wacław B.D.
MIREK Wacław B.D.
B.D. B.D.
, Z/0990/18
Z/2407/15
Z/4806/15
Z/0474/15
, 2023
2022
2021
2023




2 2 s 1 8:36.03 MEGGER Eliza
KIRSZ Ewelina
MOKWA Karol
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudzi±dz 1999
2000
1999
1999
U20 KPO -- HELBIK Marzanna B.D.


Z/0543/15
2023

3 3 s 1 8:40.85 GROCHALA Natalia
PRZYDZIAŁ Jakub
SUROWIEC Patrycja
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 2000
2000
1999
2000
U20 PDK --
LASSOTA Lesław B.D.
KOWAL Piotr B.D.
Z/2667/15
Z/0537/15
2023
2023


4 4 s 1 8:43.27 MATEJKOWSKA Aleksandra
POGORZELSKI Rafał
SADŁOWSKI Piotr
TERCJAK Zofia
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 1999
1999
2000
1999
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D.
KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej

Z/2443/15
, Z/0333/15
2021
, 2021


5 5 s 1 9:01.08 KORZUN Aleksandra
SOBOLEWSKI Jakub
¦WIACKA Anita
BARANOWSKI Daniel
UKS Technik Augustów 2000
1999
2000
2000
U20 POD -- B.D.
B.D.



1 1 s 2 8:27.56 STRZELEWICZ Zuzanna
MICHALSKI Filip
GUTOWSKI Dawid
KAZIMIERSKA Klaudia
LKS Vectra Włocławek 2002
2001
2002
2001
U18 KPO -- BYTNIEWSKI Szymon B.D.
NOWAKOWSKA Agnieszka
ZRADA Piotr B.D.
NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
Z/0024/15
Z/0431/15
Z/2008/15
2023
2023
2023

3
2

2 2 s 2 8:41.31 STOLTMANN Igor
MIKSZUTA Emilia
GRZYBOWSKI Piotr
STÓJ Alicja
SKLA Sopot 2001
2001
2002
2001
U18 POM --
SZAŁACH Krzysztof
SZAŁACH Krzysztof B.D.
SZAŁACH Krzysztof
Z/1549/15
Z/3649/17
Z/1548/15
2023
2022
2023



3 3 s 2 8:45.73 PRZYDZIAŁ Katarzyna
KUBAS Przemysław
CZAPKA Emilia
KOZDRAŃSKI Jakub
CWKS Resovia Rzeszów 2001
2002
2001
2002
U18 PDK --

B.D.

4 4 s 2 8:47.91 ORGACKA Dominika
GRONEK Karolina
GRODEK Fabian
AUGUSTYNIAK Jakub
GKS Olimpia Grudzi±dz 2002
2002
2002
2001
U18 KPO --
B.D. CHOCHLIUK Grażyna
CHOCHLIUK Grażyna
JASZCZAK Stanisław B.D.
Z/0931/16
2023
4
3

5 5 s 2 9:27.84 RUSZKIEWICZ Filip
KUREK Ewa
DOMINIAK Daniel
ŁAKOTA Justyna
SL GKS Olsza Olszyna 2001
2002
2001
2002
U18 DOL -- URBATZKA Natalia
CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław
URBATZKA Natalia
CHORZĘPA Przemysław
Z/2645/15
Z/0129/16
Z/0817/16
Z/0250/17
2021
2023
2023
2022
3
3
3
BEZ
1 1 s 3 8:06.05 GADOMSKI Daniel
KOŁECKA Agata
SARNA Angelika
BAŁDYKA Jakub
AZS-AWF Warszawa 1998
1996
1997
1996
U23 MAZ -- BAŁDYKA Jakub B.D.
B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D.
Z/0177/14
Z/0800/13
2022
2023
2
1
M
3
2 2 s 3 8:06.56 CHRYCZYK Katarzyna
KUNC Grzegorz
BRONIATOWSKA Katarzyna
MARMON Patryk
KS AZS AWF Kraków 1995
1997
1990
1997
Sen MLP -- MIREK Wacław B.D.
SUDOŁ Grzegorz
SUDOŁ Grzegorz
SUDOŁ Grzegorz B.D.
Z/0277/12
Z/0519/13
Z/0090/11
Z/1189/14
2022
2021
2021
2023
1
2
M
2
3 3 s 3 8:27.41 JANKOWSKI Andrzej
WASILEWSKA Sylwia
WASILEWSKI Krzysztof
SKRZYPKO Barbara
KS Podlasie Białystok 1993
1998
1994
1997
Sen POD --
DˇBROWSKI Tomasz
CHYLIŃSKI Romuald B.D.
DˇBROWSKI Tomasz B.D.
Z/1216/14
Z/4107/11
Z/0814/13
2022
2023
2021
2
2
2
100-200-300-400 K
1 1 s 1 2:17.01 KOWALSKA Julia
FARASIEWICZ Monika
JACHOREK Aleksandra
PIETROŃ Monika
Pomorskie 2001
2002
2001
2002
U18 POM --
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D.

B.D. ANDRZEJCZAK Paweł
Z/5826/15
, Z/2850/16
2023
, 2023


2 2 s 1 2:19.61 KORALEWSKA Julia
GORNOWICZ Daria
WASIELEWSKA Kinga
FORC Wiktoria
Kujawsko-Pomorskie 2002
2002
2001
2002
U18 KPO -- SZAŁACH Krzysztof B.D.

DOBROSIELSKA Martyna
B.D.
Z/3014/16
2023

2

3 3 s 1 2:20.32 PEŁKA Patrycja
BURLIGA Zuzanna
SALA Emilia
WSOŁEK Aleksandra
Małopolskie 2002
2002
2002
2001
U18 MLP -- B.D.
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian
GIZA Andrzej B.D.
, Z/1543/16
Z/1746/16
, 2023
2023
3
3


4 4 s 1 2:22.35 ROLSKA Barbara
GˇSIOR Adriana
POLEROWICZ Ada
ZAJˇC Magdalena
Dolno¶l±skie 2001
2001
2002
2002
U18 DOL --
CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William

, Z/3488/15
, 2022

1 1 s 2 2:20.42 GAWEŁ Martyna
WŁOCH Adriana
NIEMCZYK Magdalena
JĘDRUSZKO Nikola
Podkarpackie 2004
2003
2003
2003
U16 PDK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz
SUGIER Krzysztof
KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek
KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław
, Z/3798/17
Z/0352/17
, Z/1627/17
, 2022
2023
, 2021
2
2
2
2
2 2 s 2 2:20.51 STEMPKOWSKA Kamila
PIECHOCKA Alicja
KORNACKA Karolina
KORNACKA Kinga
Warmińsko-Mazurskie 2004
2003
2003
2003
U16 WMZ -- PRUSAKOWSKI Leon
NIESTATEK Szymon
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D.
PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon
Z/1130/17
, Z/1124/17
, Z/1125/17
2022
, 2022
, 2022
3



3 3 s 2 2:22.94 KONIECZNA Joanna
WICHLIŃSKA Weronika
PIOTROWSKA Aleksandra
RYBKA Paulina
Kujawsko-Pomorskie 2004
2004
2004
2003
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka
PLISZKA Julia
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
, Z/0840/16
Z/4615/17
Z/0851/16
, 2023
2023
2023
4
3
2

4 4 s 2 2:22.98 WÓJCIK Gabriela
BINIEK Martyna
SKIMINA Emilia
MASTALERZ Pola
Małopolskie 2003
2004
2004
2003
U16 MLP -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D.
GIZA Andrzej GIZA Maciej
GIZA Andrzej GIZA Maciej
B.D. MIREK Wacław B.D.
, Z/0065/17
, Z/0272/18
, Z/0274/18
, Z/2171/17
, 2023
, 2020
, 2022
, 2022




5 5 s 2 2:25.69 OŻGA Weronika
PUZIO Dorota
DATTNER Emilia
M¦CISZ Daria
Dolno¶l±skie 2003
2003
2004
2003
U16 DOL -- ULIASZ Małgorzata
BENKOWSKI Henryk B.D.

BIALIC Marek
Z/0251/17
2023
3

3
6 6 s 2 2:27.18 RUMINKIEWICZ Zofia
CZAPIEWSKA Daria
EJSMONT Alicja
JANUSZEWSKA Kinga
Pomorskie 2004
2003
2003
2003
U16 POM --
B.D. B.D.
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław
WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
2
2
2
7 7 s 2 2:27.91 ZYCH Julia
FAFIŃSKA Emilia
WAWRZYNOWICZ Julia
KOPICZYŃSKA Julia
Warmińsko-Mazurskie 2004
2003
2004
2004
U16 WMZ --
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
MORGA¦ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D.
NIESTATEK Szymon
Z/0423/17
, Z/0067/18
Z/2996/17
2020
, 2022
2019
3

2
8 8 s 2 2:33.08 PUGACEWICZ Aleksandra
WOJEWNIK Izabela
MIKOŁANIS Karolina
PIEKARSKA Julita
Podlaskie 2003
2003
2003
2004
U16 POD -- NABIAŁEK Łukasz
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
SOWÓL Bogusław
Z/1539/15
2018
3
4
2
4
4x100 m M
1 1 s 1 45.62 RYBACKI Kornel
MAKOWSKI Patryk
GULBIERZ Paweł
GRYGO Kacper
LUKS Hańcza Suwałki 2003
2003
2004
2003
U16 POD -- STACHURSKA Agnieszka
STACHURSKA Agnieszka
STACHURSKA Agnieszka
2
4
3
2 2 s 1 46.03 MIKOŁAJCZAK Szymon
PUTO Mateusz
LEGUT Bartłomiej
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2003
2003
2003
U16 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta B.D.

HOMA Wioleta
Z/2034/18
2023
5
2
2
3 3 s 1 46.21 DROZDOWSKI Damian
TUCZYŃSKI Jakub
ROBOTNIKOWSKI Jakub
SZYMCZAK Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2003
2004
2003
U16 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Marek
Z/1075/18
Z/1082/18
Z/1078/18
2023
2023
2023

3
4
4 4 s 1 46.68 DZIENISZ Nikodem
CZERWIONKA Norbert
PYSZKA Patryk
MIKLEWICZ Błażej
KS Wejher Wejherowo 2003
2003
2003
2003
U16 POM -- BOGUSZ Igor
GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna
B.D. WALCZAK Mariusz
B.D.
Z/0232/17
, Z/1536/16
2018
, 2023
4
2
5
4
5 5 s 1 48.36 GAJEK Mateusz
NOWAK Karol
CITAK Miłosz
HAJDUK Norbert
MOS CSiR D±browa Górnicza 2004
2004
2003
2003
U16 SLK --

PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0785/17
2023
3
1 2 s 2 42.87 PIOTROWSKI Szymon
CHARZYŃSKI Sebastian
KRZEMIŃSKI Jan
WI¦NIEWSKI Damian
Mazovia ProActiv Ciechanów 1999
2000
1999
1999
U20 MAZ -- B.D. ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
B.D.
, Z/0582/16
Z/1781/15
Z/0581/16
Z/0164/15
, 2023
2023
2018
2023


3

2 4 s 2 43.41 KŁOSOWSKI Jakub
KWIATKOWSKI Krystian
KRUS Mateusz
MIRECKI Grzegorz
LUKS Orkan Wrze¶nia 2000
1999
1999
2000
U20 WLP -- KACZOR Adam
PUJDAK Andrzej
PUJDAK Andrzej
KACZOR Adam
Z/2063/16
Z/2630/15
Z/3164/15
Z/4473/15
2020
2019
2018
2022
3
3
3
2
3 5 s 2 43.62 SWATOWSKI Adrian
LEMIESZEK Kacper
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamo¶ć 2000
2000
2000
2000
U20 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/2112/15
Z/5232/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2018
2023
2020
2020
3

3
2
4 7 s 2 43.71 KURZYŃSKI Hubert
MO¦ Damian
KOZŁOWSKI Dominik
ROSÓŁ Sebastian
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
1999
2000
1999
U20 SLK --


KRUPA Iwona B.D.
Z/0754/15
2023

5 10 s 2 46.55 ŁOJEK Daniel
ZADROGA Patryk
KOZŁOWSKI Adam
MIECZKOWSKI Dominik
LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999
2000
1999
2000
U20 POD -- KOTOWSKI Jan
KOTOWSKI Jan B.D.
KOTOWSKI Jan
Z/5056/15
Z/1509/15
Z/2551/15
2018
2018
2020
4

2
6 11 s 2 46.80 BOGUCKI Norbert
WRÓBEL Sebastian
PUCZKO Michał
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 1999
1999
1999
1999
U20 LBU --


  s 2 DNF KORCZ Bartosz
MICHNIEWSKI Olgierd
TURSKI Krzysztof
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 2000
2000
2000
2000
U20 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.
TRZOS Leszek B.D.

BŁASIŃSKI Artur B.D.
Z/0565/17
Z/5567/15
Z/4910/15
2023
2023
2023



1 1 s 3 42.36 LOSY Bartosz
WYKROTA Patryk
TUCZYŃSKI Michał
JANKOWSKI Tomasz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999
2000
2000
1999
U20 WLP --
WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Katarzyna B.D. B.D.
WALCZAK Katarzyna
Z/1067/17
Z/1066/17
Z/0837/15
2023
2023
2023



2 3 s 3 43.33 GIBAS Marcin
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
NOWIŃSKI Kamil
MKS Czechowice-Dziedzice 1999
1999
1999
2000
U20 SLK --
HOMA Wioleta B.D.

Z/0363/15
2023

3 6 s 3 43.64 ORLIKOWSKI Jakub
WILK Michał
GWIAZDECKI Jakub
KORONA Patryk
UKS LA Basket Warszawa 2000
1999
2000
2000
U20 MAZ --
RˇCZKA Paweł

Z/0582/15
2019
1
4 8 s 3 44.01 GŁOWACZ Piotr
KRÓLIKOWSKI Szymon
GRZEGOROWSKI Christian
MICHAŁOWSKI Bartosz
UKS Achilles Leszno 2000
1999
1999
1999
U20 WLP --
B.D.


5 9 s 3 44.11 ŁABĘDZKI Michał
KISTER Jakub
PIO¦ Jakub
WI¦NIEWSKI Piotr
AZS UMCS Lublin 2000
2000
2000
2000
U20 LBE --
TUSTANOWSKI Roman

2
  s 3 DQ FLORKOWSKI Jakub
DUDZIAK Piotr
PILCH Eryk
ZIELIŃSKI Bartosz
MKS Juvenia Puszczykowo 2000
2000
2000
1999
U20 WLP --


BYTNIEWSKI Szymon
Z/1611/16
2023

1 1 s 4 40.03 ZACZEK Artur
GRZE¦KOWIAK Krzysztof
WESELA Adrian
HAMPEL Eryk
O¦ AZS Poznań 1989
1993
1998
1997
Sen WLP --

B.D.
MARUSZEWSKI Piotr
Z/0387/14
Z/1125/13
2022
2022


2 2 s 4 40.38 RYCHLEWSKI Jakub
OLSZEWSKI Remigiusz
KUĆ Dariusz
BOCHENEK Dominik
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997
1992
1986
1987
Sen KPO -- B.D. B.D.


B.D.
Z/1667/13
2022

M
3 3 s 4 40.98 TALACHA Marcin
KALANDYK Hubert
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamo¶ć 1996
1994
1995
1995
Sen LBE -- GDAŃSKI Andrzej
WIERZBICKI Mirosław
B.D.
GDAŃSKI Andrzej
Z/0204/12
Z/2748/11
Z/5085/11
Z/0859/11
2018
2019
2022
2023
1
1
M
MM
4 4 s 4 41.67 CHOJNOWSKI Bartłomiej
KRAWCZUK Łukasz
KRZEWINA Jakub
ZIMNY Tymoteusz
WKS ¦l±sk Wrocław 1993
1989
1989
1998
Sen DOL --


BAUMGART Iwona
Z/0812/14
2023

5 5 s 4 41.93 KĘDZIOR Paweł
OZDARSKI Łukasz
SUWARA Wiktor
KOWALUK Dariusz
AZS-AWF Warszawa 1993
1994
1996
1996
Sen MAZ -- B.D.
B.D. B.D.

WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/1042/12
2023
2
2
M
6 6 s 4 43.85 GRAJEWSKI Tomasz
KACHNOWSKI Daniel
MIKŁASZEWICZ Jakub
MISZKIEL Marcin
SL Salos Suwałki 2001
2001
2001
2001
U18 POD -- GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał B.D.
GWIAZDOWSKI Rafał
GWIAZDOWSKI Rafał
Z/0146/18
Z/0424/16
Z/1521/15
Z/0427/16
2020
2020
2020
2020
3

3
2
  s 4 DNF ŻAK Łukasz
MITKA Piotr
WASILEWSKI Artur
BRZEZIŃSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 1997
1994
1996
1993
Sen MLP -- MARUSZEWSKI Piotr B.D.
B.D.

GIZA Andrzej
Z/1304/13
Z/0148/11
2023
2020

M
1
  s 4 DNF SACHARCZUK Radosław
NABIAŁEK Łukasz
KAMIŃSKI Adrian
KRYŃSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 1993
1989
1994
1987
Sen POD -- GRANASZEWSKI Artur B.D.


Z/1800/13
2023
1
4x400 m M
1 3 s 1 3:22.60 POPIELARZ Rafał
ZIĘBA Szymon
RAJPOLD Arkadiusz
MACIˇG Radosław
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999
1999
1999
1999
U20 PDK --
B.D. SOBCZYK Grzegorz

SKRZYPIŃSKI Jacek
, Z/0312/15
Z/0391/15
, 2023
2023


2 4 s 1 3:24.14 KARNIA Kornel
MOKWA Karol
WI¦NIEWSKI Damian
KORYCKI Patryk
GKS Olimpia Grudzi±dz 1999
1999
2000
1999
U20 KPO --

CZUBASZEK Jarosław
Z/2264/15
2023
3
3 7 s 1 3:27.33 TUCZYŃSKI Michał
KULESZA Robert
RYCHTER Przemysław
BOROWSKI Dawid
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000
1999
1999
1999
U20 WLP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D.
GRZEGOROWSKA Kamila B.D.

WOSIEK Jacek B.D.
Z/1066/17
Z/0986/16
Z/2413/15
2023
2023
2023



4 9 s 1 3:30.38 WACHOWSKI Wiktor
¦NIEGULA Damian
MIKOŁAJEWSKI Jakub
GOLA Dawid
UKS 12 Kalisz 2000
2000
2000
1999
U20 WLP -- B.D.


OLSZYNA Waldemar
Z/0710/17
2023
2
3
5 12 s 1 3:32.95 KRAUZE Bartosz
GRZELKA Jakub
KRENSKI Mateusz
BRESZKA Dawid
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999
2000
2000
2000
U20 POM --


  s 1 DQ GOŁˇB Jarosław
WRÓBEL Jakub
SMUS Artur
PĘDZIWIATR Jakub
MULKS Żeromski Sieradz 2000
1999
1999
1999
U20 LDZ -- KU¦ Tomasz B.D.
KU¦ Tomasz B.D.
KU¦ Tomasz
B.D. KU¦ Tomasz
Z/2244/18
Z/1161/16
Z/1780/16
, Z/0930/17
2023
2023
2020
, 2023




1 1 s 2 3:19.70 NIEWIADOMSKI Michał
TANA¦ Patryk
ANTOSZEWSKI Kacper
SARR-MALINOWSKI Daniel
AZS-AWFiS Gdańsk 2000
2000
2000
2000
U20 POM --
KRAWCZAK Tomasz B.D.

Z/0187/15
2023

2 2 s 2 3:21.04 WYKROTA Patryk
JANKOWSKI Tomasz
KALINA Michał
LOSY Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000
1999
1999
1999
U20 WLP -- WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Katarzyna

Z/1067/17
Z/0837/15
2023
2023


3 5 s 2 3:25.71 GOŁĘBIOWSKI Oskar
SAMARCZENKO Dariusz
ŁABĘDZKI Michał
HOŁUB Krzysztof
AZS UMCS Lublin 2000
2000
2000
2000
U20 LBE -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D.
SIEROCKI Michał

HOŁUB Grzegorz B.D.
Z/6045/15
Z/6046/15
Z/2537/16
2023
2023
2023

3

4 6 s 2 3:26.30 DZIMIRA Marcin
TERESZKIEWICZ Damian
PRZYDZIAŁ Jakub
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów 2000
2000
2000
2000
U20 PDK -- B.D.
B.D. LASSOTA Lesław
LASSOTA Lesław B.D.
, Z/2668/15
Z/2667/15
, 2023
2023



5 8 s 2 3:28.67 DZIADKO Mateusz
SZON Wojciech
ZALEWSKI Dominik
KLIMEK Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
1999
U20 WMZ --


6 10 s 2 3:32.00 PILCH Eryk
BASIŃSKI Eryk
FLORKOWSKI Jakub
DUDZIAK Piotr
MKS Juvenia Puszczykowo 2000
2000
2000
2000
U20 WLP --


7 11 s 2 3:32.32 PUCZKO Michał
WRÓBEL Sebastian
BOGUCKI Norbert
WÓJCIK Maciej
ZLKL Zielona Góra 1999
1999
1999
1999
U20 LBU --


8 13 s 2 3:41.93 SWATOWSKI Adrian
MALUGA Daniel
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamo¶ć 2000
2000
2000
2000
U20 LBE -- SWATOWSKI Wojciech
SWATOWSKI Wojciech
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/2112/15
Z/2111/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2018
2018
2020
2020
3
4
3
2
1 1 s 3 3:07.39 KRAWCZUK Łukasz
CHOJNOWSKI Bartłomiej
ZIMNY Tymoteusz
KRZEWINA Jakub
WKS ¦l±sk Wrocław 1989
1993
1998
1989
Sen DOL --

BAUMGART Iwona
Z/0812/14
2023

2 2 s 3 3:09.56 MIROSŁAW Cezary
HOŁUB Maciej
JABRZYŃSKI Michał
JAROS Andrzej
AZS UMCS Lublin 1997
1998
1994
1990
Sen LBE -- JAROS Marek B.D.
HOŁUB Grzegorz B.D.

Z/1644/13
Z/4557/15
2023
2023
1

3 3 s 3 3:10.48 SMOLIŃSKI Jakub
SZEWCZYK Piotr
CZAJKOWSKI Bartłomiej
ADAMCZYK Patryk
RLTL ZTE Radom 1992
1994
1993
1994
Sen MAZ --


TRZOS Leszek B.D.
Z/3683/11
2022

4 4 s 3 3:11.41 MROCZEK Kamil
MROCZEK Adam
BUCH Natan
DUSZYŃSKI Kajetan
AZS ŁódĽ 1997
1999
1995
1995
Sen LDZ --
B.D.
SADACH Aneta B.D.
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
Z/1522/11
Z/3203/11
2021
2023

2
M
5 5 s 3 3:12.39 KOWALUK Dariusz
BAŁDYKA Jakub
OZDARSKI Łukasz
SUWARA Wiktor
AZS-AWF Warszawa 1996
1996
1994
1996
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.
B.D. B.D.
Z/1042/12
2023
M
3
2
100-200-300-400 M
1 1 s 1 1:57.62 PAWEŁCZYK Maciej
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
GRUZD Wiktor
Dolno¶l±skie 2001
2001
2001
2002
U18 DOL --
ROSTEK William
ROSTEK William B.D.
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
Z/1867/17
Z/4584/15
Z/2442/16
2023
2023
2022


2
2 2 s 1 1:59.07 CZYSZCZOŃ Maciej
SUŁOWSKI Łukasz
PIETRUSA Jakub
BAKALARZ Jakub
Małopolskie 2002
2001
2002
2002
U18 MLP --

KUKLA Rafał B.D.
Z/2859/16
2023

3 3 s 1 2:00.27 ŁUPIŃSKI Rafał
JAKSINA Jakub
WNOROWSKI Przemysław
MNICH Patryk
Podlaskie 2001
2001
2001
2001
U18 POD --


4 4 s 1 2:02.32 MICHALAK Piotr
OSS Mateusz
WĘSIERSKI Bartosz
PLĂCINTĂ Wiktor
Pomorskie 2002
2001
2001
2001
U18 POM -- DIAK Mateusz
B.D.

Z/2843/16
2022
2
2
5 5 s 1 2:04.55 GRODEK Fabian
SKOWYRA Dawid
ŻYGOWSKI Damian
PIASECKI Ryszard
Kujawsko-Pomorskie 2002
2002
2001
2001
U18 KPO -- CHOCHLIUK Grażyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna

BYTNIEWSKI Szymon B.D.
, Z/0847/16
Z/0948/18
, 2022
2023
3
3

1 1 s 2 2:03.46 BRZEZIŃSKI Konrad
TABORSKI Andrzej
WIECZOREK Miłosz
KAŁWIŃSKI Dawid
Dolno¶l±skie 2003
2003
2003
2003
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk B.D.

CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł
SZAŁEK Andrzej
Z/2442/17
, Z/0854/17
Z/0254/17
2023
, 2021
2022

2
2
2 2 s 2 2:04.55 KOZACZUK Kacper
ADAMCZYK Kacper
FOJUTH Kacper
BIESZKE Kacper
Pomorskie 2004
2003
2003
2003
U16 POM -- CZUBAK Tomasz
KRÓL Krzysztof
B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D.
Z/3326/17
, Z/1505/17
2019
, 2023
4
2
2
3 3 s 2 2:07.08 WAŁASZEK Nikodem
PALARCZYK Maksymilian
OŻÓG Rafał
SIKORA Maciej
Małopolskie 2003
2003
2004
2003
U16 MLP -- WAŁASZEK Jarosław
GIZA Maciej

KUKLA Rafał
Z/3822/17
Z/0141/17
2022
2021
2

2
4 4 s 2 2:08.39 WILMA Mateusz
CYRANKOWSKI Dominik
SOBCZAK Bartłomiej
OLISIEJKO Samuel
Kujawsko-Pomorskie 2004
2003
2003
2004
U16 KPO -- ZRADA Piotr
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
LUZAK Małgorzata
BUTKIEWICZ Jacek
, Z/0849/16
Z/2750/16
, 2021
2022
5
3
3
2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5236029624939 sekund