Ruda ¦l±ska 03.06.2018
II rzut ligi U16 / Grupa A [DMP]
100 m K
1 s 1 12.95 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -1.2 III KRUPA Iwona Z/1634/16 2022 2
2 s 1 12.97 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL -1.2 III #
3 s 1 13.16 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U16 SL -1.2 III FOJCIK Dorota 2 LDK!
4 s 1 13.20 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.2 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
5 s 1 13.67 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.2 IV WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
6 s 1 13.72 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 2003 U16 SL -1.2 IV LEKI Paweł 4 LDK!
7 s 1 13.82 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -1.2 V PRENCEL Piotr B.D. # Z/2281/17 2022 LDK! GIM
1 s 2 13.50 JANCZAR Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -1.8 IV SZYJKA Beata 4 LDK!
2 s 2 13.77 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -1.8 IV LDK! GIM
3 s 2 13.80 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL -1.8 IV
4 s 2 13.99 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -1.8 V HOMA Wioleta # Z/2032/18 2022 4 LDK!
5 s 2 14.08 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U14 SL -1.8 V OLSZAR Michał Z/2889/20 2021
6 s 2 14.23 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -1.8 V KOBĘDZA Jan 5 LDK! GIM
1 s 3 13.72 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -1.3 IV
2 s 3 14.00 ŻURCZAK Maria UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL -1.3 V
3 s 3 14.06 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -1.3 --
4 s 3 14.23 LONDZIN Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -1.3 V
5 s 3 14.45 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -1.3 V LDK!
6 s 3 14.55 GŁÓD Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U14 SL -1.3 --
7 s 3 14.65 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -1.3 -- LDK!
1 s 4 14.34 Bʦ Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.8 V SZYJKA Beata 5 LDK!
2 s 4 14.38 SZYNDLER Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.8 V #
3 s 4 14.61 LAZAR Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 2004 U16 SL -0.8 --
4 s 4 14.98 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.8 -- # LDK!
5 s 4 15.20 LELEK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1982/18 2022 BEZ LDK!
1 s 5 13.55 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -0.9 IV LDK! GIM
2 s 5 14.96 JAREK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL -0.9 -- #
3 s 5 15.13 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -0.9 -- SKALIK Joanna # Z/1002/18 2022 BEZ
4 s 5 15.31 GRABOWSKA Sima KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -0.9 -- LDK!
1 s 6 14.66 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
2 s 6 14.79 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
3 s 6 15.17 BŁASZCZYK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.3 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna # BEZ LDK!
4 s 6 15.22 MISIEK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.3 -- LDK! GIM
5 s 6 15.90 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -0.3 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.61 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
2 2 s 1 43.21 KALWAR Wiktoria RMKS Rybnik 2004 U16 SL III FOJCIK Dorota LDK!
3 3 s 1 43.26 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL --
4 4 s 1 43.33 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U16 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2022 2 LDK!
5 5 s 1 43.44 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL --
1 7 s 2 44.03 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL III MORKA Piotr # Z/1004/18 2022 3 LDK!
2 8 s 2 44.34 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
3 9 s 2 44.89 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 11 s 2 45.27 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL IV SPISAK Barbara # 4 LDK!
5 12 s 2 45.35 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
6 17 s 2 46.58 WRONA Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL V LDK!
1 10 s 3 45.22 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina 3 LDK!
2 13 s 3 45.53 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -- #
3 14 s 3 46.25 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL IV
4 15 s 3 46.42 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2004 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
5 18 s 3 46.74 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1014/18 2022 5 LDK!
6 19 s 3 46.76 UMIŃSKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL V LDK!
1 16 s 4 46.50 MICHALEC Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL IV # LDK!
2 21 s 4 47.29 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL V # LDK!
3 23 s 4 47.96 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL V
4 25 s 4 48.33 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL --
5 26 s 4 48.36 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL V
6 30 s 4 49.22 TOMKOWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK! GIM
1 24 s 5 47.97 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK! GIM
2 28 s 5 48.76 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- # LDK!
3 29 s 5 49.14 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2022 BEZ
4 31 s 5 49.85 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U14 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/3718/18 , 2022 BEZ LDK!
5 34 s 5 50.97 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL --
6 35 s 5 51.40 GŁÓD Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U14 SL --
1 33 s 6 50.94 WO¬NY Alicja UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL --
2 36 s 6 51.45 PIASECKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL --
3 37 s 6 53.21 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2022
1 6 s 7 43.77 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL III
2 20 s 7 47.06 KŁODA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL V SPISAK Barbara 5 LDK!
3 32 s 7 50.39 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
4 39 s 7 56.63 SWALSKA Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- LDK!
1 22 s 8 47.66 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL V SPISAK Barbara # 5 LDK!
2 27 s 8 48.68 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK!
3 38 s 8 55.63 LIBERDA Klaudia TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- # LDK!
4 40 s 8 62.59 WALA Katarzyna TL Athletics Jastrzębie # 2008 U12 SL -- LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.79 LUBIŃSKA Oliwia KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna # Z/1981/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:48.64 JAREK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/2875/21 , 2022 LDK!
3 5 s 1 1:54.59 LYKHOTVORYK Amaliia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
4 6 s 1 1:54.81 LUBIŃSKA Alicja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- LDK!
5 10 s 1 1:58.16 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- LDK!
6 11 s 1 1:58.56 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U14 SL --
7 12 s 1 2:00.22 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2022 BEZ
8 13 s 1 2:01.27 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna # BEZ LDK!
1 3 s 2 1:50.13 GRAJA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK! GIM
2 4 s 2 1:52.45 BIEDAL Patrycja KB MOSiR Jastrzębie 2002 U18 SL --
3 7 s 2 1:55.86 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- LDK!
4 8 s 2 1:55.95 LIPIŃSKA Teresa UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U14 SL -- #
5 9 s 2 1:56.52 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
6 14 s 2 2:03.87 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- LDK!
7 15 s 2 2:07.55 AUGUST Bianka KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL --
8 16 s 2 2:09.62 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- #
9 17 s 2 2:10.43 SKOK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:10.09 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL III SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/1013/18 , 2022 2 LDK!
2 2 s 1 3:10.54 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL III JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 3:26.32 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL V LDK!
4 4 s 1 3:27.31 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL V
5 5 s 1 3:28.00 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V MORKA Piotr SZYJKA Beata # Z/1019/18 2022 4 LDK!
6 6 s 1 3:34.08 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
7 7 s 1 3:36.07 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:40.78 PODOLSKA Matylda KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL --
9 9 s 1 3:42.24 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U16 SL --
80 pł K
1 1 s 1 12.71 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK -1.2 III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
2 2 s 1 14.75 KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.2 V LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.35 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -0.5 II LDK! GIM
2 2 s 1 32.09 WYSOCZAŃSKA Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL -0.5 III SZYJKA Beata # 3 LDK!
3 3 s 1 32.24 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK -0.5 III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
4 4 s 1 35.08 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -0.5 V WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
4x100 m K
1 1 s 1 51.08 KALWAR Wiktoria
ROJEK Natalia
GUTT Emilia
GATNARCZYK Paulina
RMKS Rybnik 2004
2003
2003
2004
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota

FOJCIK Dorota
Z/3624/16
2022

3
2
2 2 s 1 52.71 JANCZAR Kamila
Bʦ Nicole
WYSOCZAŃSKA Zofia
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2004
2003
2004
U16 SLK -- SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
MORKA Piotr
Z/1004/18
2022
4
5
3
3
3 3 s 1 53.43 MADUZIA Karolina
GÓRSKA Dominika
ZAGÓRSKA Wiktoria
TKOCZ Zofia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2003
2003
2003
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna

PRENCEL Piotr B.D.
Z/3216/18
Z/3185/17
Z/2281/17
2022
2022
2022
4
3

4 4 s 1 53.90 STASIK Nicole
OSOWIEC Nicola
MAGIERA Julia
GAJDA Zofia
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2004
2003
2003
U16 SLK -- HOMA Wioleta
JARCZOK Miłosz
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta HOMA Wioleta
Z/2032/18
Z/2033/18
2022
2022
4
3
5
4
5 5 s 1 54.50 WRONA Martyna
UMIŃSKA Natalia
SIUDA Nikola
¦LIWA Julia
KS Sprint Bielsko-Biała 2005
2004
2004
2003
U16 SLK --

JUSTYNIAK Joanna
DOBIJA Katarzyna
Z/2630/19
Z/3182/16
2021
2022

3
6 6 s 1 54.70 BASIURA Julia
RZYMAN Oliwia
KARWOWSKA Małgorzata
SŁOMIŃSKA Wiktoria
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2003
2003
2005
U16 SLK -- WIKTOR Dagmara
WIKTOR Dagmara

4
4
1 7 s 2 54.94 BLUTKO Zuzanna
PASTUSZAK Roksana
POPIOŁEK Julia
LOSE Małgorzata
KB MOSiR Jastrzębie 2004
2005
2005
2003
U16 SLK --


2 8 s 2 55.59 MICHALEC Magdalena
LAZAR Malwina
LONDZIN Martyna
GIBAS Gabriela
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2005
2003
2004
U16 SLK --
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan

, Z/2528/18
, 2022
4
3 9 s 2 55.70 YOUSSEF Hanna
NOWAK Aleksandra
KRZYSTOLIK Alina
HYBA Martyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006
2004
2003
2003
U16 SLK -- SPISAK Barbara


4
4 10 s 2 56.85 GRABOWSKA Sima
KRUCZEK Martyna
PAWŁOWSKA Iwona
CZUŻ Alicja
KS Sprint Bielsko-Biała 2005
2006
2003
2003
U16 SLK --
DOBIJA Katarzyna

Z/2983/18
2022
5
5 11 s 2 56.94 STEFANIAK Natalia
SZWELENGREBER Anna
ŻYDEK Sandra
KARDELA Julia
RMKS Rybnik 2004
2004
2004
2003
U16 SLK -- FOJCIK Dorota


Z/2508/18
2021
5
6 12 s 2 58.33 LELEK Paulina
LUBIŃSKA Oliwia
TRZASKA Maria
KIMSZAL Ada
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004
2004
2005
2005
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ROSTKOWSKA Anna

Z/1982/18
Z/1981/18
2022
2022
BEZ

Wzwyż K
1 f 1 1.50 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL IV ZKN
2 f 1 1.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2022 4 LDK!
3 f 1 1.50 HAŁAT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV LDK! GIM
4 f 1 1.50 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV # LDK! GIM
5 f 1 1.45 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta 4 LDK! GIM
6 f 1 1.40 ŻURCZAK Maria UKS 5 Plus Rydułtowy 2004 U16 SL V
7 f 1 1.35 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SITARSKI Michał # Z/4376/17 2022 5 LDK! GIM
8 f 1 1.25 KURASIK Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
8 f 1 1.25 STEFANIAK Natalia RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/2508/18 2021 5 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.83 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL I # ZKN
2 f 1 3.43 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL I DMP KUBALA Magdalena # Z/3368/15 2022 120
3 f 1 3.03 STRZˇBAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK II LDK!
4 f 1 2.73 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 2000 U20 SK III
5 f 1 2.63 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 2003 U16 SL IV
6 f 1 2.43 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U16 SL IV
6 f 1 2.43 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL IV KUBALA Magdalena # Z/2689/17 2022 3
8 f 1 2.33 KABAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK V TIETIERIN Paweł 4 LDK!
W dal K
1 f 1 5.30 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.3 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! GIM
2 f 1 4.51 MAJOR Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL +1.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/1995/18 2021 4 LDK!
3 f 1 4.10 KIMSZAL Ada SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL +2.8 -- LDK!
4 f 1 4.03 SZWELENGREBER Anna RMKS Rybnik 2004 U16 SL +1.9 -- LDK!
5 f 1 3.82 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL +2.1 -- LDK!
6 f 1 3.39 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2022 BEZ LDK!
  3.80 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL +0.6 -- LDK!
  4.97 KIMSZAL Ada SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL +1.5 IV LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.53 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V LDK!
2 f 1 9.02 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL V LDK!
3 f 1 8.87 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL V SZYJKA Anna # Z/0995/18 2022
4 f 1 7.98 KRÓL Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL --
5 f 1 6.34 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 31.35 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
2 f 1 30.86 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 2004 U16 SL V # LDK!
3 f 1 25.81 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL -- SZYJKA Beata # 5 LDK!
4 f 1 24.91 KARDELA Julia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK! GIM
5 f 1 23.48 PISZCZEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- SZYJKA Beata 5 LDK!
6 f 1 23.41 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- # LDK! GIM
7 f 1 23.34 KOPER Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- GIM
100 m M
1 1 s 1 12.00 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL -1.9 IV SKALIK Joanna # Z/0743/17 2021 3 LDK!
2 2 s 1 12.08 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U16 SL -1.9 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
3 3 s 1 12.09 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -1.9 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 6 s 1 12.53 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL -1.9 --
5 7 s 1 12.56 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -1.9 V HOMA Wioleta # Z/2034/18 2022 5 LDK!
1 4 s 2 12.16 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.7 IV # LDK!
2 9 s 2 12.68 PINDEL Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.7 V LDK! GIM
3 12 s 2 12.71 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL -1.7 -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
4 13 s 2 12.85 FAC Daniel KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL -1.7 --
5 15 s 2 13.09 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2022 BEZ LDK!
6 16 s 2 13.15 LEGUT Bartłomiej MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -1.7 -- LDK! GIM
7 18 s 2 13.30 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL -1.7 -- HOMA Wioleta BEZ LDK! GIM
1 10 s 3 12.68 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -1.4 V ROLAK Dorota Z/0979/18 2022 LDK!
2 11 s 3 12.68 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL -1.4 V
3 17 s 3 13.23 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL -1.4 -- KRUPA Iwona # Z/3617/18 2022
4 19 s 3 13.69 KONOPACKI Maksymilian MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -1.4 -- MORKA Piotr BEZ LDK!
5 21 s 3 14.03 WANDZEL Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -1.4 --
6 24 s 3 15.45 UCIECHA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -1.4 -- LDK!
1 5 s 4 12.43 SORDYL Dominik SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.2 V LDK!
2 8 s 4 12.59 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL -1.2 V CIEMAŁA Krystian # Z/2062/18 2022
3 14 s 4 12.96 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -1.2 -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2022 LDK!
4 20 s 4 13.94 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -1.2 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
5 22 s 4 14.08 POLISZUK Kacper RMKS Rybnik 2004 U16 SL -1.2 -- LDK!
6 23 s 4 14.59 NOWAK Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -1.2 -- LDK! GIM
300 m M
1 1 s 1 36.91 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL II HOMA Wioleta B.D. 2 LDK! GIM
2 2 s 1 37.44 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL II HOMA Wioleta # 2 LDK! GIM
3 3 s 1 37.83 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL III #
4 7 s 1 39.52 TKOCZ Cyryl TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL IV
1 6 s 2 39.35 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
2 9 s 2 40.33 ¦WIERCZEK Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL IV MORKA Piotr # Z/1017/18 2021 4
3 10 s 2 40.34 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
4 11 s 2 40.41 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- LDK!
5 16 s 2 40.92 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2022 5 LDK!
6 17 s 2 41.02 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL V JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan 5 LDK!
1 12 s 3 40.43 BARNABAS Tobiasz UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL --
2 13 s 3 40.47 KARCZEWSKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV #
3 14 s 3 40.71 SZYMKIEWICZ Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL V MORKA Piotr # Z/0742/17 2021 5 LDK!
4 18 s 3 41.96 SZWAJNOCH Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK! GIM
5 20 s 3 42.32 JANEWICZ Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- LDK!
6 22 s 3 42.68 DRAZIK Kasper UKS Czwórka Żory # 2004 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/3617/18 2022
1 5 s 4 39.10 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -- KRUPA Iwona # Z/5054/18 2022
2 8 s 4 40.06 FAC Daniel KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL --
3 15 s 4 40.80 GÓRA Krystian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U18 SL -- LDK!
4 19 s 4 42.04 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U16 SL V LDK!
5 24 s 4 44.50 MAŃKOWSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- #
6 26 s 4 47.05 KOWALÓWKA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- LDK!
1 4 s 5 38.52 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
2 21 s 5 42.63 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/1003/18 2022 BEZ LDK!
3 23 s 5 43.51 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2022 BEZ LDK!
4 25 s 5 44.50 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:25.51 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U23 SL -- B.D. 3
2 2 s 1 1:26.79 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 2002 U18 SL -- # ZKN
3 3 s 1 1:27.14 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U20 SL --
4 4 s 1 1:27.85 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL II LDK!
5 5 s 1 1:32.65 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL IV
6 6 s 1 1:41.24 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2022 4
7 7 s 1 1:42.58 NIKODYM Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- MORKA Piotr BEZ LDK!
8 8 s 1 1:43.57 OSTROWSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL --
9 9 s 1 1:43.83 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.34 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata # Z/3750/17 2022
2 2 s 1 2:52.87 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL V
3 3 s 1 2:55.39 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/3749/17 2022 5
4 4 s 1 3:03.71 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2022 4 LDK!
5 5 s 1 3:07.59 RENTFLEISZ Filip KB MOSiR Jastrzębie 2003 U16 SL --
6 6 s 1 3:08.56 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
7 7 s 1 3:09.08 CHOJNACKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
8 8 s 1 3:14.69 PALONKA Paweł KB MOSiR Jastrzębie 2002 U18 SL --
9 9 s 1 3:31.86 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2022 BEZ
200 m pł M
1 1 s 1 28.48 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL -0.7 IV DOBIJA Katarzyna # Z/3181/16 2022 2 LDK!
2 2 s 1 30.14 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -0.7 V WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
3 3 s 1 30.81 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 31.49 RADWAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -0.7 -- LDK! GIM
4x100 m M
1 1 s 1 46.23 MIKOŁAJCZAK Szymon
PUTO Mateusz
LEGUT Bartłomiej
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2003
2003
2003
U16 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta B.D.

HOMA Wioleta
Z/2034/18
2022
5
2
2
2 2 s 1 48.07 TKOCZ Cyryl
MŁYNARSKI Bruno
KOTULA Mateusz
ZASTAWNY Łukasz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003
2003
2003
2003
U16 SLK --


3 3 s 1 48.58 KONOPACKI Maksymilian
SZYMKIEWICZ Krzysztof
¦WIERCZEK Jakub
ZALEWSKI Tomasz
MKS-SMS Victoria Racibórz 2004
2003
2003
2003
U16 SLK -- MORKA Piotr
MORKA Piotr
MORKA Piotr
SKALIK Joanna
Z/0742/17
Z/1017/18
Z/0743/17
2021
2021
2021
BEZ
5
4
3
4 5 s 1 50.16 WANDZEL Kamil
DIDYK Krystian
WITOS Mikołaj
OWCZORZ Piotr
KS Sprint Bielsko-Biała 2004
2003
2004
2003
U16 SLK --

DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/4249/17
Z/3181/16
2022
2022
BEZ
2
5 9 s 1 53.40 POLISZUK Kacper
GWÓŻDŻ Tomasz
SOJKA Bartłomiej
RECLIK Piotr
RMKS Rybnik 2004
2003
2004
2003
U16 SLK --


FOJCIK Dorota
Z/3688/18
2022
4
1 4 s 2 48.86 PINDEL Jakub
KISZCZAK Krystian
FENDER Piotr
SORDYL Dominik
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2003
2003
2003
U16 SLK --
WIKTOR Dagmara
JUSTYNIAK Joanna
Z/1986/18
2022
4
5
2 6 s 2 50.77 WI¦NIEWSKI Dawid
URBANEK Łukasz
RENTFLEISZ Filip
WALA Piotr
KB MOSiR Jastrzębie 2003
2003
2003
2005
U16 SLK -- CIEMAŁA Krystian


Z/2062/18
2022

3 7 s 2 50.91 WOJCIUK Błażej
WOKACZ Bartłomiej
KLIMCZAK Maksymilian
PALETKO Łukasz
MKS Czechowice-Dziedzice 2004
2005
2004
2003
U16 SLK --

JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan
5
4 8 s 2 52.41 RADWAN Jakub
JANIA Mateusz
JONAS Beniamin
SZWAJNOCH Jakub
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004
2003
2004
2004
U16 SLK --
SKALIK Joanna
CZYŻ Katarzyna
Z/2296/17
Z/3279/18
2022
2022

4
5 10 s 2 53.65 CHOJNACKI Szymon
GRZESIOWSKI Marcin
ROZUMKIEWICZ Jakub
GRZEMPA Adam
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003
2003
2003
2003
U16 SLK --
JUSTYNIAK Joanna

Z/1983/18
2022
5
Wzwyż M
1 f 1 1.91 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL III
2 f 1 1.75 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL IV LDK! GIM
3 f 1 1.75 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV LDK!
4 f 1 1.70 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL V SKALIK Joanna Z/2296/17 2022 LDK! GIM
5 f 1 1.45 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK! GIM
W dal M
1 f 1 5.81 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.4 V FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
2 f 1 5.13 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +0.5 -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!
3 f 1 4.62 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL +0.3 -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL 0.0 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.81 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III ZKN
2 f 1 10.02 ROWEK Patryk SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
3 f 1 8.75 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL -- LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 40.28 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV LDK! GIM
2 f 1 30.75 COBKAŁO Aleksander RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.75 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL II ZKN
Oszczep (600) M
1 f 1 37.75 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U16 SL V LDK! GIM
2 f 1 31.21 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL -- SKALIK Joanna # Z/0997/18 2022 5
3 f 1 27.71 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -- # LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.6371388435364 sekund