υm瘸 05.06.2018
5. Mi璠zynarodowy υm篡雟ki Mityng Lekkoatletyczny z okazji 600-lecia υm篡. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.49 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.9 M KOTUx Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023 KN
2 2 s 1 11.53 KOTWIx Martyna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ +2.9 M JADCZAK Bo瞠na B.D. KOTUx Krzysztof Z/0634/15 2023 KN
4 4 s 1 11.79 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Bia造stok 1998 U23 PD +2.9 M GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2023 KN
6 6 s 1 11.90 SOK粌SKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1993 Sen KP +2.9 I LEWANDOWSKI Jacek # M
1 8 s 2 12.35 KWIATKOWSKA Angelika MKS Juvenia Bia造stok 1998 U23 PD +1.2 II DUDEK Bartosz B.D. # Z/2671/16 2022
2 10 s 2 13.11 KURPIEWSKA Marta LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2001 U18 PD +1.2 III
3 11 s 2 13.22 ZABIELSKA Natalia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2000 U20 PD +1.2 IV #
4 12 s 2 13.81 TRUSZKOWSKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2000 U20 PD +1.2 --
200 m K
1 1 s 1 26.91 ZABIELSKA Natalia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2000 U20 PD +0.6 III #
2 2 s 1 27.73 xDA Marta UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2000 U20 MZ +0.6 IV ZKN
3 3 s 1 27.83 TRUSZKOWSKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2000 U20 PD +0.6 IV
4 4 s 1 27.86 PILARSKA Paulina O AZS Pozna # 2000 U20 WP +0.6 IV
400 m K
1 1 s 1 53.44 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Bia造stok # 1998 U23 PD M DMP B.D. RO浩J Marek # , Z/1152/14 , 2023 KN 150
2 2 s 1 53.76 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Krak闚 1995 Sen MA M BAUMGART Iwona B.D. # Z/0180/12 2023 M KN
3 3 s 1 53.86 HOΣB-KOWALIK Ma貪orzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2023 KN
4 4 s 1 54.70 ΜZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I DMP OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023 KN 134
5 5 s 1 54.87 KARA Mariola KS AZS AWF Krak闚 1996 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2022 M KN
6 8 s 1 55.86 PAΧS Anna KS AZS AWF Wroc豉w 1995 Sen DS I RO浩J Marek Z/1435/11 2023 M KN
1 6 s 2 55.16 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023 KN
2 7 s 2 55.38 JANOWICZ-P茛TORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2023 KN
4 10 s 2 58.20 SMOLI垶KA Izabela RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ II K犵ZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2023 KN
5 11 s 2 58.62 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II DMP K犵ZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2023 KN 89
600 m K
1 1 s 1 1:47.26 KRAWCZY垶KA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
2 2 s 1 1:47.63 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD V LDK! GIM
3 3 s 1 1:49.53 TUxZI垶KA Karolina UKS Technik August闚 2004 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w # 5 LDK!
4 4 s 1 1:49.77 OSTAPOWICZ Dominika UKS Technik August闚 2004 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w # 4 LDK!
5 5 s 1 1:51.64 WIERZBOWSKA Ma貪orzata UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2005 U14 MZ -- D、ROWSKI Dariusz # Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:52.92 GOL牞IOWSKA Julia MKS Juvenia Bia造stok 2003 U16 PD -- GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/3842/17 2019 5
7 7 s 1 1:55.50 TERCJAK Sara UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek # BEZ LDK! GIM
8 8 s 1 1:56.12 MARCI哸ZYK Izabela UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2003 U16 MZ -- # LDK!
9 9 s 1 2:06.27 KUKLI垶KA Aleksandra UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2005 U14 MZ -- # LDK!
10 10 s 1 2:12.60 MON Julia UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U14 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:19.29 JASTRZ牞SKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK! ZKN
2 s 1 2:20.15 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK! ZKN
3 s 1 2:32.97 KRUAZE Gabriela MKS Juvenia Bia造stok 2002 U18 PD -- KUKLI垶KI Pawe Z/3298/16 2019 4
1500 m K
2 2 s 1 4:30.47 MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD I DMP D、ROWSKI Tomasz Z/3113/11 2023 M 108
3 3 s 1 4:36.74 PΜCI垶KA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ II PARADOWSKI Wies豉w B.D. Z/5219/15 2023 LDK! ZKN
4 4 s 1 4:42.62 KOΒCKA Agata AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ II B.D. # 1 ZKN
5 5 s 1 4:42.63 JELSKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 1999 U20 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023 ZKN
6 6 s 1 4:42.64 GULCZY垶KA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U23 ZP II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
7 7 s 1 4:44.39 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Bia造stok 1998 U23 PD III D、ROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2 ZKN
8 8 s 1 4:44.68 KARPIUK Diana KS Podlasie Bia造stok 2000 U20 PD III # ZKN
9 9 s 1 4:48.83 MATEJKOWSKA Aleksandra LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 1999 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
10 10 s 1 4:54.98 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Bia造stok 1997 U23 PD III D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
5000 m K
1 1 s 1 16:09.79 JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 1994 Sen PD I B.D. # Z/1252/11 2023 KN
2 2 s 1 16:15.68 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU I GI玆垶KI Mariusz # Z/2651/11 2023 KN
3 3 s 1 16:31.23 HOΑA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ I KN
4 4 s 1 16:36.15 印USARCZYK Mariola UKS Barnim Goleni闚 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
5 5 s 1 16:42.94 JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol # 1982 Masters PD I KOPE Wojciech # Z/1542/14 2023
6 6 s 1 16:52.17 JARZ、EK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK I B.D. B.D. # Z/1585/11 2023 1
7 7 s 1 17:02.89 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Bia造stok 1992 Sen PD I B.D. 1
8 8 s 1 17:05.89 PLESKACZY垶KA Julia AZS UMCS Lublin 1998 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2020 1
9 9 s 1 17:12.55 W粑CIK Anna O AZS Pozna # 1994 Sen WP I B.D. B.D. #
10 10 s 1 17:18.99 PARSZCZY垶KA Izabela KS Podlasie Bia造stok 1988 Sen PD II D、ROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2021 1
11 11 s 1 17:19.86 BARANOWSKA Mariola MKS 畝k Bia豉 Podlaska 1993 Sen LU II WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
12 s 1 20:23.43 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko # 2000 U20 WN IV BRYNDA Marcin Z/1795/16 2020 4 LDK!
  s 1 DNF LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN -- WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2023 MM
400 m p K K
1 1 s 1 66.59 GRZYMAx Eliza MKS Juvenia Bia造stok 1996 U23 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 2 s 1 68.01 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Bia造stok 2000 U20 PD III NABIAΒK ㄆkasz # Z/1533/15 2019 3 ZKN
3 3 s 1 68.50 PILARSKA Paulina O AZS Pozna # 2000 U20 WP III
4 4 s 1 69.11 xDA Marta UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2000 U20 MZ IV ZKN
W dal K
2 f 1 4.98 KOWALCZUK Aleksandra MKS Juvenia Bia造stok 2001 U18 PD +1.0 IV MYDLARZ Adrian Z/3297/16 2018 4 ZKN
Kula (3) K
1 f 1 12.34 CICHOWSKA Patrycja LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2001 U18 MZ III
2 f 1 11.85 KACZMARCZYK And瞠lika LKS Ostrowianka Ostr闚 Mazowiecka 2002 U18 MZ III NAPI紑KOWSKI Adam Z/2706/17 2019 3
3 f 1 10.95 WΜSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe υm瘸 2002 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2022 3
4 f 1 10.63 GRZYBOWSKA Wiktoria LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2001 U18 PD IV
5 f 1 9.90 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Bia造stok 2001 U18 PD IV
Kula (4) K
1 f 1 17.92 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Bia造stok 1996 U23 PD MM DMP NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2023 MM KN 173
2 f 1 15.44 NIEDBAx Anna WKS Wawel Krak闚 1998 U23 MA I KN
3 f 1 14.99 浩BROWSKA Aldona KS AZS AWF Krak闚 1991 Sen MA I
4 f 1 12.98 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 Sen PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
1 f 2 13.36 SIE堲O Magda KS Podlasie Bia造stok 1999 U20 PD I ZKN
100 m M
1 1 s 1 11.08 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U20 PD +1.9 II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
2 2 s 1 11.31 MIKxSZEWICZ Jakub SL Salos Suwa趾i 2001 U18 PD +1.9 III GWIAZDOWSKI Rafa Z/1521/15 2020 3
3 3 s 1 11.44 PIECZUxJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN +1.9 III FIGAT Miros豉w Z/0450/16 2022 3
4 4 s 1 11.52 GRAJEWSKI Tomasz SL Salos Suwa趾i 2001 U18 PD +1.9 III GWIAZDOWSKI Rafa Z/0146/18 2020 3
5 5 s 1 11.83 FYDRYCH Mateusz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 2003 U16 PD +1.9 IV
200 m M
2 2 s 1 21.24 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 1993 Sen WN +1.9 M OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2023 KN
3 3 s 1 21.53 ZACZEK Artur O AZS Pozna 1989 Sen WP +1.9 I KN
5 5 s 1 21.74 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +1.9 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022 KN
6 6 s 1 21.93 犴ZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.9 II B.D. KOTUx Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2023 KN
8 8 s 1 22.13 WO昧IAK Szymon BKL Be販hat闚 1999 U20 LD +1.9 II MANTYK ㄆkasz Z/3248/15 2022 KN
1 9 s 2 22.14 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Bia造stok 1999 U20 PD +3.0 II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
2 10 s 2 23.13 MIKxSZEWICZ Jakub SL Salos Suwa趾i 2001 U18 PD +3.0 III GWIAZDOWSKI Rafa Z/1521/15 2020 3
3 11 s 2 23.15 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwa趾i 2001 U18 PD +3.0 III GWIAZDOWSKI Rafa Z/0427/16 2020 2 ZKN
4 12 s 2 24.11 PIECZUxJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN +3.0 IV FIGAT Miros豉w Z/0450/16 2022 3
5 13 s 2 24.42 FYDRYCH Mateusz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 2003 U16 PD +3.0 V
400 m M
1 1 s 1 47.28 DUSZY垶KI Kajetan AZS 鏚 1995 Sen LD I W癿LARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2023 M KN
2 2 s 1 47.44 WESELA Adrian UKS Orkan 字oda Wlkp. # 1998 U23 WP I B.D. Z/0387/14 2022 KN
3 3 s 1 47.78 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Bia造stok # 1998 U23 PD I DMP NABIAΒK ㄆkasz B.D. # Z/1077/14 2023 127
6 6 s 1 48.37 MIROSxW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 U23 LU I DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1 KN 116
7 7 s 1 51.24 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK! ZKN
600 m M
1 1 s 1 1:37.51 D、ROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2023 LDK!
2 2 s 1 1:38.27 BORAWSKI Szymon LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2003 U16 PD V # LDK!
3 3 s 1 1:39.24 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik August闚 2004 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w # 4 LDK!
4 4 s 1 1:39.57 FOLGA Bart這miej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD V D、KOWSKA Ma貪orzata KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0984/17 , 2022 LDK! GIM
5 5 s 1 1:40.07 KONDRAK Piotr KS Podlasie Bia造stok 2003 U16 PD -- KLESZCZEWSKA Joanna # 4 LDK! GIM
6 6 s 1 1:40.51 OLSZEWSKI Bartosz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2004 U16 PD --
7 7 s 1 1:50.56 KOxCZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U16 WN --
8 8 s 1 1:52.16 DA堲紟 Andrzej UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U16 WN --
800 m M
4 s 1 1:56.54 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Bia造stok 1993 Sen PD II
5 s 1 1:56.94 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Bia造stok 1998 U23 PD II
7 s 1 2:00.17 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD III # LDK! ZKN
8 s 1 2:00.32 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ III ZKN
9 s 1 2:00.73 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1996 U23 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. # , Z/3905/16 , 2023
  s 1 DNF DUCH Miko豉j WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
1 1 s 2 2:01.17 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ III LDK!
2 2 s 2 2:02.15 D、ROWSKI Micha SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ IV LDK!
4 4 s 2 2:03.44 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U20 MZ IV PARADOWSKI Wies豉w B.D. # Z/1215/16 2023 LDK! ZKN
6 6 s 2 2:09.17 CWALINA Bartosz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2002 U18 PD --
7 7 s 2 2:10.89 BIE堲OWSKI Artur LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2001 U18 PD --
5000 m M
6 6 s 1 14:18.75 GΜWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 Sen MZ I B.D. #
9 9 s 1 14:33.08 DEMCZYSZAK Mateusz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 1986 Sen PD II
10 10 s 1 14:38.34 ROSZKO Damian KS Podlasie Bia造stok 1991 Sen PD II
12 12 s 1 14:46.09 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1 KN
  s 1 DNF BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 1994 Sen ZP -- #
  s 1 DNF POGORZELSKI Rafa KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
1 13 s 2 15:20.26 WOJCIECHOWSKI Micha KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MA印ANKA Adam Z/3618/15 2023 2 LDK!
2 14 s 2 15:24.19 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogo Siedlce 1993 Sen MZ III MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2019 2
3 15 s 2 15:41.23 LEO哸ZUK Andrzej KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD III B.D. Z/4841/11 2023
4 16 s 2 16:10.18 A O MKS Agros Che軛 1994 Sen LU III
5 17 s 2 16:18.08 BARANOWSKI Daniel UKS Technik August闚 2000 U20 PD III LDK! ZKN
6 18 s 2 17:11.04 ZYBOROWICZ Bart這miej GKS 真kowo # 1998 U23 PM -- B.D. Z/0419/16 2022
7 19 s 2 20:09.81 ROSZKOWSKI ㄆkasz KS Podlasie Bia造stok # 1988 Sen PD -- B.D. # Z/2557/18 2022
  s 2 DNF OLSZY垶KI Marek MKS Juvenia Bia造stok 1996 U23 PD -- MYDLARZ Jerzy B.D. Z/5018/15 2021 3
Tyczka M
1 f 1 5.70 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPA垶KI Marcin # Z/1183/11 2023 MM KN
2 f 1 5.20 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP M DAKINIEWICZ Wojciech # Z/2178/11 2023 M KN
6 f 1 4.40 BUDZISZEWSKI Miros豉w CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP II B.D. # 1
  f 1 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023 KN ZKN
  f 1 NM D涉MAN Borys OSOT Szczecin 1996 U23 ZP -- KN
W dal M
1 f 1 7.04 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2000 U20 PD +1.1 II # KN
2 f 1 6.49 ΧSKAWY Przemys豉w KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD +1.4 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
3 f 1 6.46 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2002 U18 PD -0.1 III KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK! ZKN
Kula (5) M
1 f 1 15.00 xZARSKI Szymon UKS Technik August闚 2002 U18 PD II SOW粌 Bogus豉w 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 13.43 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Bia造stok 2001 U18 PD IV
Kula (7.26) M
1 e 1 13.64 BORUCH Mateusz OKLA Ostro喚ka 1997 U23 MZ II
1 f 1 19.20 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 U23 WN M BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM KN
2 f 1 19.02 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI S豉womir Z/3566/11 2023 MM
3 f 1 18.77 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ M MIERNICKI S豉womir Z/1506/12 2023 M KN
5 f 1 18.13 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ M DMP OLSZEWSKI Rados豉w B.D. # Z/0477/14 2023 KN 154
6 f 1 17.79 ΣKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 Sen LU M B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023 KN
7 f 1 16.45 WALENDA Micha WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ I ZKN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8871240615845 sekund