Słubice 09 - 10.06.2018
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.93 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -1.1 I GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KN  
1 1 e 1 12.29 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.1 II KNULL Mariusz 2 LDK!  GIM  
2 4 e 1 12.59 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
3 5 e 1 12.71 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 6 e 1 12.78 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN -0.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
5 7 e 1 12.80 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -0.1 III GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
6 8 e 1 12.81 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM -0.1 III
7 10 e 1 13.03 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU -0.1 III LESZCZYŃSKI Damian B.D. LDK!  GIM  
8 15 e 1 14.00 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -0.1 -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
1 2 e 2 12.50 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD 0.0 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
2 3 e 2 12.57 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP 0.0 II B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 9 e 2 12.83 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU 0.0 III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 11 e 2 13.09 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB 0.0 III LDK!  ZKN   GIM  
5 12 e 2 13.42 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN 0.0 IV
6 13 e 2 13.48 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS 0.0 IV ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!  ZKN   GIM  
7 14 e 2 13.48 ŁUKA Julia WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP 0.0 IV
1 2 e 3 11.84 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ +1.2 M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KN  
2 3 e 3 12.12 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.2 I OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024  KN  
3 7 e 3 12.35 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +1.2 II
4 8 e 3 12.45 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +1.2 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
5 9 e 3 12.85 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN +1.2 III NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
6 10 e 3 12.90 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.2 III  ZKN  
1 1 e 4 11.74 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ -1.1 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN  
2 4 e 4 12.15 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -1.1 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN   120
3 5 e 4 12.23 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.1 II #
4 6 e 4 12.32 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -1.1 II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  KN  
5 11 e 4 12.96 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -1.1 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
1 f 1 12.26 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -0.6 II KNULL Mariusz 2 LDK!  GIM  
2 f 1 12.35 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.6 II B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 f 1 12.35 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD -0.6 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
4 f 1 12.35 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
5 f 1 12.60 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -0.6 II GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
6 f 1 12.64 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -0.6 II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ZKN   GIM  
7 f 1 12.68 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM -0.6 II
8 f 1 12.80 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN -0.6 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
1 f 2 11.52 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +0.3 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN  
2 f 2 11.84 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ +0.3 M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KN  
3 f 2 11.99 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.3 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN   130
4 f 2 12.02 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.3 I #
5 f 2 12.19 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +0.3 II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  KN  
6 f 2 12.40 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +0.3 II
7 f 2 12.42 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
200 m K
1 1 s 1 24.64 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.6 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN  
2 3 s 1 25.30 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD +1.6 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
3 4 s 1 25.43 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +1.6 II DMP B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  ZKN   103
4 6 s 1 25.89 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.6 II CZAJKOWSKI Waldemar # 2 LDK!  ZKN  
5 12 s 1 26.36 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +1.6 III GRYNIEWICZ Wiktor # 2 LDK!
1 5 s 2 25.75 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +1.0 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
2 7 s 2 26.07 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +1.0 II ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ZKN  
3 10 s 2 26.19 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM +1.0 II
4 14 s 2 26.82 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.0 III LDK!  ZKN   GIM  
1 8 s 3 26.09 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN +1.0 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024
2 9 s 3 26.11 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP +1.0 II PIECYK Józef Z/5332/15 2019 2  ZKN  
3 11 s 3 26.34 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 2002 U18 LU +1.0 III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 13 s 3 26.43 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.0 III LDK!  ZKN   GIM  
5 15 s 3 27.02 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP +1.0 III WIERZBICKA Sylwia B.D. LDK!  GIM  
6 18 s 3 27.44 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +1.0 IV
1 17 s 4 27.33 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP +1.0 IV KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
2 19 s 4 27.45 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN +1.0 IV
3 20 s 4 27.53 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  GIM  
4 21 s 4 27.79 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP +1.0 IV JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!  GIM  
1 2 s 5 25.27 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.1 II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 16 s 5 27.14 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM +0.1 III
3 22 s 5 28.72 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +0.1 --
4 23 s 5 28.76 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
5 24 s 5 28.90 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 2002 U18 KP +0.1 -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
1 4 s 6 24.71 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP +0.1 I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  ZKN  
2 6 s 6 25.32 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
3 8 s 6 25.44 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU +0.1 II B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
4 9 s 6 25.50 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
5 11 s 6 25.74 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +0.1 II
1 2 s 7 24.15 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ +0.4 I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KN  
2 10 s 7 25.70 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.4 II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
3 12 s 7 26.09 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 1999 U20 LB +0.4 II  ZKN  
4 13 s 7 26.19 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD +0.4 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/4521/15 2022  ZKN  
1 14 s 8 26.44 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA -0.4 III GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
2 15 s 8 26.84 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -0.4 III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
3 16 s 8 26.86 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD -0.4 III #
4 17 s 8 27.94 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD -0.4 IV
1 1 s 9 23.58 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +1.1 M DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN   156
3 3 s 9 24.68 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +1.1 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  KN   123
4 5 s 9 24.98 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU +1.1 II #  ZKN  
5 7 s 9 25.34 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK +1.1 II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN  
  s 9 DNF ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.1 -- OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024  KN  
1 s 10 24.01 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +1.1 I DMP GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/1209/14 2024  KN   142
400 m K
1 1 s 1 67.25 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- KIEDROWICZ Krystyna # Z/2174/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 69.46 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- LDK!
3 3 s 1 70.84 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- LDK!
4 4 s 1 73.69 OLECH Marika LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- LDK!
1 5 s 2 76.85 JANOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- LDK!
2 6 s 2 78.43 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -- LDK!
3 7 s 2 79.40 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U14 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 1 s 3 57.05 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  ZKN   GIM   106
2 2 s 3 58.41 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2019 2  ZKN  
3 3 s 3 59.10 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK!  ZKN  
5 5 s 3 60.61 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin # 2002 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
6 6 s 3 60.98 MACIEJEWSKA Katarzyna MKS Agros Chełm 2001 U18 LU III LDK!
1 4 s 4 60.04 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP III #
2 8 s 4 61.56 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM III
3 9 s 4 62.56 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
4 11 s 4 63.97 MATAN Zuzanna MKL Jarocin # 2001 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
5 13 s 4 64.62 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKL Jarocin # 2002 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2019 BEZ
6 14 s 4 65.99 CIURUŚ Patrycja MLUKS Tarnów 2001 U18 MA -- LDK!
1 7 s 5 61.33 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN III
2 10 s 5 62.82 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP IV WIERZBICKA Sylwia B.D. LDK!  GIM  
3 12 s 5 64.46 JAWORSKA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/1358/16 2024 LDK!
4 15 s 5 66.53 SARNOWSKA Natalia KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN --
5 16 s 5 67.57 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
6 6 s 5 57.75 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
1 8 s 6 58.18 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU II DMP B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024 94
2 9 s 6 58.32 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/4521/15 2022  ZKN  
3 10 s 6 58.39 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
4 11 s 6 58.44 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD II B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
5 12 s 6 59.44 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III #
6 14 s 6 59.58 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999 U20 WP III  ZKN  
1 7 s 7 58.07 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD II  ZKN  
2 13 s 7 59.54 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
3 15 s 7 60.36 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III
4 16 s 7 62.01 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP IV
5 17 s 7 62.42 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA IV
6 18 s 7 66.01 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 2000 U20 PM --
1 1 s 8 55.32 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU I #  ZKN  
2 2 s 8 55.35 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
3 3 s 8 55.60 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  ZKN  
4 4 s 8 55.92 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024  ZKN  
5 5 s 8 56.49 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK I B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN  
1 1 s 9 60.42 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka 3
800 m K
1 1 s 1 2:17.07 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  ZKN   81
2 2 s 1 2:17.67 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U18 PM III B.D. Z/2119/15 2023  ZKN  
3 4 s 1 2:18.57 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
4 7 s 1 2:20.85 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!  ZKN   GIM  
5 8 s 1 2:21.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
6 9 s 1 2:21.89 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK!  ZKN  
7 10 s 1 2:22.37 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
8 13 s 1 2:23.81 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD III  KN  
1 3 s 2 2:17.90 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
2 5 s 2 2:19.32 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN III # LDK!  ZKN  
3 6 s 2 2:19.77 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP III ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
4 12 s 2 2:23.23 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD III
5 14 s 2 2:25.45 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2024
6 15 s 2 2:26.22 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
7 20 s 2 2:36.61 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKL Jarocin # 2002 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2019 BEZ
1 11 s 3 2:23.06 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
2 16 s 3 2:26.92 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK IV # LDK!
3 17 s 3 2:26.94 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK!  GIM  
4 18 s 3 2:28.49 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK!  GIM  
5 19 s 3 2:32.28 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U18 LU --
1 1 s 4 2:09.99 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KN  
2 2 s 4 2:11.17 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II DMP JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN   110
3 3 s 4 2:12.05 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
4 4 s 4 2:13.88 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
5 5 s 4 2:17.95 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
6 6 s 4 2:18.23 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
7 7 s 4 2:18.59 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U20 DS III  KN  
8 8 s 4 2:20.16 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP III  ZKN  
1 9 s 5 2:21.43 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III  ZKN  
2 10 s 5 2:22.08 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
3 11 s 5 2:22.59 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III
4 12 s 5 2:24.21 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
5 13 s 5 2:33.52 NOWIŃSKA Wiktoria AML Słupsk 2000 U20 PM --
1 s 6 2:10.64 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła 1996 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
2 s 6 2:11.51 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 U23 LB II MISJAN Rafał # Z/3914/16 2024 1
3 s 6 2:15.11 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2  ZKN  
4 s 6 2:17.38 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II B.D. 2
5 s 6 2:21.97 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U23 LB III WOŹNIAK Agnieszka 3
6 s 6 2:23.55 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP III B.D. 1
1500 m K
1 s 1 4:32.96 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 1996 U23 LB II MISJAN Rafał # Z/3914/16 2024 1
2 s 1 4:37.06 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II  KN  
3 s 1 4:40.87 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2  ZKN  
4 s 1 4:40.94 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II B.D. 2
5 s 1 4:44.39 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
1 s 2 4:33.88 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
2 s 2 4:38.32 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
3 s 2 4:39.10 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021  ZKN  
4 s 2 4:41.23 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
5 s 2 4:46.13 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP III  ZKN  
6 s 2 4:56.08 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
7 s 2 4:56.73 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
8 s 2 5:02.14 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD IV URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
9 s 2 5:02.74 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
10 s 2 5:26.93 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U20 PM --  ZKN  
11 s 2 5:33.91 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U20 KP --
1 s 3 4:43.38 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
2 s 3 4:45.08 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD III  KN  
3 s 3 4:48.60 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # Z/1755/15 2021 LDK!  ZKN  
4 s 3 4:50.86 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U18 PM III LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
5 s 3 4:51.95 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0063/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
6 s 3 4:57.47 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2023 3 LDK!
7 s 3 4:57.93 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U18 MZ IV
8 s 3 5:03.70 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK!  ZKN  
9 s 3 5:04.03 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
10 s 3 5:05.41 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK IV # LDK!
11 s 3 5:06.77 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK!  GIM  
12 s 3 5:08.49 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD IV
13 s 3 5:11.91 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U18 LU --
14 s 3 5:12.33 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU --
15 s 3 5:13.46 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK!  GIM  
16 s 3 5:15.55 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- # LDK!  ZKN  
17 s 3 5:20.17 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
18 s 3 5:44.13 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
  s 3 DNF KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0032/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
3000 m K
1 s 1 9:52.20 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
2 s 1 9:58.21 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 1998 U23 LD II  KN  
3 s 1 10:12.96 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #  ZKN  
4 s 1 10:14.45 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
5 s 1 10:17.55 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
6 s 1 10:34.03 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
7 s 1 10:41.70 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
8 s 1 10:44.75 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS III  ZKN  
9 s 1 10:46.63 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS III  ZKN  
10 s 1 10:48.52 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
11 s 1 11:01.50 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3  ZKN  
12 s 1 11:07.74 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2024 3
13 s 1 11:12.55 JASIŃSKA Maja TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU IV
14 s 1 11:12.89 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
15 s 1 11:17.61 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
16 s 1 11:22.25 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
17 s 1 11:38.04 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U20 PM IV  ZKN  
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.15 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +0.5 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN  
2 4 e 1 14.51 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.5 II GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN  
3 5 e 1 14.52 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.5 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN  
4 7 e 1 15.18 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.5 II #
5 8 e 1 15.22 RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.5 II LDK!
6 11 e 1 15.37 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +0.5 II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
7 13 e 1 16.01 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.5 III LDK!  GIM  
1 1 e 2 14.08 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.4 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  ZKN  
2 3 e 2 14.30 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +0.4 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ZKN  
3 6 e 2 14.95 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.4 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ZKN  
4 9 e 2 15.28 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.4 II LDK!  ZKN   GIM  
5 10 e 2 15.34 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP +0.4 II KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
6 12 e 2 15.64 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM +0.4 II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN  
7 14 e 2 18.04 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.4 --  ZKN  
  e 2 DNF BARABASZ Aleksandra AML Słupsk 2001 U18 PM +0.4 -- B.D. 3
1 f 1 13.72 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +0.7 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK!  ZKN  
2 f 1 13.83 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  ZKN  
3 f 1 14.04 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +0.7 I ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 14.47 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 I GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK!  ZKN  
5 f 1 14.59 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN  
6 f 1 14.70 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.7 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ZKN  
7 f 1 15.20 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.7 II #
  f 1 DNF RUDEK Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.7 -- LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.53 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +0.2 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
2 3 s 1 14.79 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP +0.2 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
3 4 s 1 14.88 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB +0.2 II  ZKN  
4 6 s 1 15.05 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM +0.2 II B.D. #  KN  
5 7 s 1 15.09 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +0.2 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KN  
6 9 s 1 16.23 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU +0.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
7 10 s 1 16.26 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U20 MZ +0.2 III  KN  
1 2 s 2 14.73 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +1.5 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
1 1 s 2 17.37 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP +0.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 3
2 5 s 2 15.01 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB +1.5 II  ZKN  
3 8 s 2 16.08 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU +1.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
400 m pł K K
1 1 s 1 61.32 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP I B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 2 s 1 63.64 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U18 LU II LDK!  ZKN  
3 3 s 1 64.41 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP II LDK!  ZKN   GIM  
4 4 s 1 65.68 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  ZKN  
1 6 s 2 67.59 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP III LDK!
2 7 s 2 69.30 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV LDK!
3 8 s 2 69.74 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2001 U18 PK IV
4 9 s 2 71.76 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP IV #
5 12 s 2 72.72 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2002 U18 OP IV
1 5 s 3 66.65 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III DMP WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM   77
2 10 s 3 72.64 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
3 11 s 3 72.66 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!  GIM  
4 13 s 3 75.00 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/0470/16 2019 BEZ
1 1 s 4 63.69 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
2 2 s 4 64.95 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP II
3 4 s 4 66.40 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/2041/15 2022  ZKN  
4 5 s 4 66.49 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999 U20 WP III  ZKN  
  s 4 DNF TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ --
1 3 s 5 65.81 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II
2 6 s 5 68.24 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM III B.D.  ZKN  
3 7 s 5 70.62 KOWALCZYK Weronika SMKS Parasol Wrocław # 1999 U20 DS IV B.D. Z/5198/24 2024
4 8 s 5 70.87 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
5 9 s 5 75.92 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4  ZKN  
1 1 s 6 65.88 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 1997 U23 LB II
2 2 s 6 68.13 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 3
4x100 m K
1 s 1 49.42 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
JANKOWSKA Aleksandra
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2001
2001
2002
2001
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata
NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D.
, Z/0448/16
Z/0596/16
, 2024
2023
1
2


2 s 1 49.75 FABIAŃCZYK Martyna
MAGRYTA Katarzyna
MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
MKS Agros Chełm 2002
2002
2001
2001
U18 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian B.D.

2

3 s 1 50.47 PAWŁOW Nina
MISTOŃ Zuzanna
CZECH Natalia
ŻELAZEK Emilia
MLKS Agros Żary 2002
2002
2002
2002
U18 LBU --


4 s 1 51.62 POLL Roksana
FRĄCKOWIAK Oliwia
NOWAK Zuzanna
ROZMIAREK Ewelina
UKS Orkan Środa Wlkp. 2002
2001
2001
2002
U18 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
ZAWORSKI Marek B.D.
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
Z/0949/16
Z/1639/15
Z/1653/15
Z/0952/16
2023
2020
2021
2021
1
3
2
2
1 s 2 46.63 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 1999
1999
1999
1999
U20 MAZ --
SASKA Tomasz B.D.
KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2023
2024
2024



2 s 2 48.02 LESZCZYŃSKA Anna
GRYC Anna
MARKOWSKA Natalia
WIŚNIEWSKA Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2000
1999
1999
2000
U20 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D.
Z/2041/15
Z/3062/15
Z/4521/15
2022
2024
2022



3 s 2 49.40 ŁUCZAK Zofia
JANKOWSKA Martyna
KULPIŃSKA Anna
NEUMANN Sara
UKS Orkan Środa Wlkp. 1999
2000
1999
2000
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
GIZA Maciej B.D. B.D.
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/4189/15
Z/6373/15
Z/0382/15
, Z/1648/15
2021
2021
2024
, 2023
2
2


1500 m prz K
1 s 1 5:01.62 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin # 2001 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1  ZKN  
2 s 1 5:05.23 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK II WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024  ZKN  
3 s 1 5:06.56 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
4 s 1 5:14.91 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2024 LDK!
5 s 1 5:17.27 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
6 s 1 5:28.97 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U18 LB III
7 s 1 5:31.74 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3  ZKN  
8 s 1 5:46.38 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2024
9 s 1 5:53.54 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
10 s 1 5:53.78 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/3799/17 2021
11 s 1 6:06.67 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!
12 s 1 6:28.48 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
2000 m prz K
1 s 1 7:18.41 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II B.D. # Z/1196/15 2018 2  ZKN  
2 s 1 7:22.93 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP II  ZKN  
3 s 1 7:25.44 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM II B.D.  ZKN  
4 s 1 8:15.32 GROTH Dagmara GKS Żukowo 1999 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
5 s 1 8:31.34 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 2000 U20 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2020 4  ZKN  
4x400 m K
1 s 1 3:53.25 LESZCZYŃSKA Anna
JELSKA Justyna
WIŚNIEWSKA Aleksandra
MARKOWSKA Natalia
KS Podlasie Białystok 2000
1999
2000
2001
U20 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D.
JELSKA Justyna B.D. B.D.

Z/2041/15
Z/1051/15
2022
2024


2 s 1 4:00.02 MACIEJEWSKA Katarzyna
ZIĘTKO Aleksandra
MAGRYTA Katarzyna
JASTRZĄB Izabela
MKS Agros Chełm 2001
2001
2002
2000
U20 LBE --

LESZCZYŃSKI Damian B.D.
B.D. JAROS Marek B.D.
, Z/4184/18
, 2024


3 s 1 4:04.93 MACHYNIA Teresa
NIEPALA Natalia
SLOTTA Julia
KLAMA Laura
LUKS Podium Kup 1999
2001
2002
2002
U20 OPL --

DZIUBA Jacek
BEZ
4 s 1 4:08.56 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
METLICKA Wiktoria
TYPA Marcelina
TOPKA Beata
ULKS Talex Borzytuchom 2001
2001
2002
1999
U20 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław

KOSTRZEBA Jacek
Z/1845/15
Z/1852/15
Z/0345/15
2024
2024
2024
1
3

5 s 1 4:12.26 JAWORSKA Oliwia
SERAFIN Katarzyna
CIURUŚ Patrycja
SOWA Oliwia
MLUKS Tarnów 2001
2002
2001
2001
U18 MLP -- MIREK Wacław B.D.
SOBCZYK Grzegorz B.D.

MIREK Wacław B.D.
Z/1358/16
Z/0063/16
Z/2094/15
2024
2024
2024



6 s 1 4:12.53 GIERACH Milena
KUPC Paulina
IZNEROWICZ Karolina
KUŚMIEREK Agnieszka
LKS Omega Kleszczów 2000
2002
1998
1998
U23 LDZ -- URBANIAK Mateusz B.D.


B.D.
Z/4398/15
2024

2
3000 m prz K
1 1 s 1 10:44.49 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U20 DS I  KN  
2 2 s 1 10:50.97 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD I JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
  s 1 DNF MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP -- B.D. 1
Wzwyż K
1 f 1 1.78 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 1991 Sen LB I B.D. M
1 f 2 1.76 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM I B.D. #  KN  
2 f 2 1.68 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 1999 U20 LD II B.D.  KN  
3 f 2 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2  ZKN  
4 f 2 1.60 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KN  
5 f 2 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD III
6 f 2 1.50 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD IV
7 f 2 1.35 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
1 f 3 1.71 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP I KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ZKN   GIM  
2 f 3 1.69 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!  ZKN  
3 f 3 1.63 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U18 LU II GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 f 3 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III B.D.  ZKN  
5 f 3 1.58 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD III KLIN Aleksandra 3 LDK!  ZKN  
6 f 3 1.55 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III B.D.  ZKN  
7 f 3 1.55 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS III
7 f 3 1.55 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK!  ZKN  
9 f 3 1.55 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III
10 f 3 1.50 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  ZKN  
11 f 3 1.50 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV  ZKN  
11 f 3 1.50 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice # 2002 U18 LB IV CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
13 f 3 1.50 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV WIŚNIEWSKI Paweł B.D. # Z/3623/17 2023 LDK!  GIM  
13 f 3 1.50 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS IV LDK!  GIM  
15 f 3 1.40 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
16 f 3 1.35 WOLAK Wiktoria ULKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -- FIRLIT Roman # Z/0470/16 2019 BEZ
  f 3 NM WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- # LDK!  ZKN  
W dal K
1 f 1 5.53 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD +0.8 II  ZKN  
2 f 1 4.59 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD +1.1 -- KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
1 f 2 5.53 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +1.8 II DMP GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2024 LDK!  ZKN   94
2 f 2 5.34 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.2 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
3 f 2 5.17 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +0.9 III GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!
4 f 2 5.10 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ +0.3 III #  ZKN  
5 f 2 5.05 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.8 IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
6 f 2 4.92 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.5 IV PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
7 f 2 4.92 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +1.8 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!  GIM  
8 f 2 4.68 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN +0.6 --  ZKN  
9 f 2 4.59 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS +0.7 -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!  ZKN  
10 f 2 4.16 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +1.2 --
11 f 2 4.03 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB +0.3 -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
1 f 3 5.71 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP +0.5 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
2 f 3 5.64 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +0.2 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KN  
3 f 3 5.58 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU -0.6 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
4 f 3 5.42 FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U20 MZ +1.5 II  KN  
5 f 3 5.13 JABŁOŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.1 III
6 f 3 5.10 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP +1.2 III  ZKN  
7 f 3 5.06 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN +1.5 IV NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
8 f 3 4.95 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +0.1 IV CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
9 f 3 4.76 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ +1.1 --  ZKN  
10 f 3 4.55 MAŁECKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -0.5 -- KUŚ Tomasz B.D. # Z/1959/17 2022
11 f 3 4.49 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 2000 U20 WP -0.2 -- LDK!
  f 3 NM WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP 0.0 -- LDK!  ZKN  
Trójskok K
1 f 1 11.67 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD -1.0 II KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
  f 1 NM SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD 0.0 --  ZKN  
1 f 2 11.88 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ +0.5 II  ZKN  
2 f 2 11.66 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU -0.4 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
3 f 2 11.55 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP -0.9 II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
4 f 2 11.20 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -1.1 III  ZKN  
5 f 2 11.10 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP +0.4 III LDK!  ZKN  
6 f 2 10.85 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU +0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
7 f 2 10.76 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U20 WP -0.4 III KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2  ZKN  
8 f 2 10.69 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +1.5 IV CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
9 f 2 10.18 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 2000 U20 WP +0.4 -- LDK!
1 f 3 11.00 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ +0.4 III #  ZKN  
2 f 3 10.82 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -0.1 III GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!
3 f 3 10.61 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.6 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!  ZKN  
4 f 3 10.25 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN +0.6 IV  ZKN  
5 f 3 10.13 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ +0.8 -- B.D.
6 f 3 10.13 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.4 -- PTAK Krzysztof Z/1498/15 2022 4
7 f 3 9.63 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +1.3 -- B.D.  ZKN  
  f 3 NM BAŁEC Izabela MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 --
  f 3 NM SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.51 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  KN   GIM  
2 f 1 13.61 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ZKN   GIM  
3 f 1 12.88 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN  
4 f 1 12.82 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 2001 U18 ZP III #
5 f 1 12.66 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
6 f 1 12.01 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U18 MZ III  ZKN  
7 f 1 11.79 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!  ZKN  
8 f 1 11.60 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
9 f 1 11.53 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
10 f 1 11.19 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  GIM  
11 f 1 10.78 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!
12 f 1 10.74 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV LDK!  ZKN  
13 f 1 10.51 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
14 f 1 10.44 WABIK Natalia RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin 3 LDK!  GIM  
15 f 1 10.12 BUJNAROWSKA Kalina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD IV
16 f 1 10.11 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
17 f 1 9.88 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!  ZKN   GIM  
18 f 1 9.85 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD IV KLIN Aleksandra 3 LDK!  ZKN  
19 f 1 9.77 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP -- LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
20 f 1 9.53 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ZKN   GIM  
21 f 1 9.06 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK!  ZKN   GIM  
22 f 1 8.53 WALENCIAK Aleksandra LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB -- #
23 f 1 8.42 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
Kula (4) K
1 f 1 13.15 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD I  ZKN  
2 f 1 12.89 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!  KN  
3 f 1 11.64 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP III  ZKN  
4 f 1 11.50 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM III  KN  
5 f 1 10.93 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U20 MZ III
6 f 1 10.40 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU III
7 f 1 10.22 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III
8 f 1 10.15 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 1999 U20 WP III
9 f 1 9.50 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 2000 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/4041/18 2019 4
10 f 1 9.22 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV B.D.
11 f 1 8.93 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ --
12 f 1 8.18 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
1 f 2 10.68 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U23 MZ III NISZTOR Stanisław
2 f 2 10.60 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 1998 U23 WP III PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2020 1  ZKN  
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.62 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. # Z/2178/17 2024
Dysk (1) K
1 f 1 48.76 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I  KN  
2 f 1 45.47 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U20 MZ I B.D.  ZKN  
3 f 1 39.35 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP II  KN  
4 f 1 36.51 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM III  ZKN  
5 f 1 35.28 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U20 MZ III
6 f 1 34.06 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III B.D.
7 f 1 33.33 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM III  ZKN  
8 f 1 31.37 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU IV
9 f 1 27.68 KOSOWSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ IV
10 f 1 27.44 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U20 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
11 f 1 25.22 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB --
12 f 1 24.65 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/4041/18 2019 4
1 f 2 39.28 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz # 1 LDK!  ZKN   GIM  
2 f 2 37.42 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP II  ZKN  
3 f 2 34.24 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ZKN   GIM  
4 f 2 32.56 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  GIM  
5 f 2 31.49 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP IV GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  ZKN   GIM  
6 f 2 30.32 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
7 f 2 30.12 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
8 f 2 29.92 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP IV LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
9 f 2 28.93 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2  ZKN  
10 f 2 28.68 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!  GIM  
11 f 2 27.77 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK!  KN   GIM  
12 f 2 27.42 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  GIM  
13 f 2 27.10 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD IV
14 f 2 26.72 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz 4 LDK!  ZKN   GIM  
15 f 2 24.26 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- LDK!  ZKN   GIM  
16 f 2 24.19 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK!  ZKN   GIM  
  f 2 NM MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U18 MZ --  ZKN   GIM  
  f 2 NM PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK!  ZKN  
  f 2 NM MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 2001 U18 ZP -- #
  f 3 39.79 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
1 f 3 42.40 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1  ZKN  
2 f 3 30.80 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
3 f 3 30.63 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław
4 f 3 23.35 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 1998 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
Młot (3) K
1 f 1 60.04 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP I  ZKN  
2 f 1 53.71 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP I B.D.
3 f 1 51.79 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz # 1 LDK!  ZKN   GIM  
4 f 1 51.06 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK!  ZKN  
5 f 1 50.02 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
6 f 1 49.83 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP II GÓRA Marcin B.D. B.D. # Z/6533/15 2024 LDK!  ZKN   GIM  
7 f 1 42.87 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP III LDK!  GIM  
8 f 1 41.54 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
9 f 1 41.27 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3  ZKN  
10 f 1 40.40 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD IV
11 f 1 40.16 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  GIM  
12 f 1 34.39 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB --
13 f 1 30.18 MYLCAREK Magdalena LUKS Start Nakło 2001 U18 KP --
14 f 1 29.46 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U18 MZ --  ZKN  
  f 1 NM KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM --
Młot (4) K
1 f 1 63.90 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 1997 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2024  ZKN   172
2 f 1 62.63 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB I  KN  
3 f 1 51.44 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
4 f 1 51.07 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 1998 U23 LU I KOPRON Witold Z/0537/14 2018 1  ZKN  
5 f 1 49.64 JAKUBOWSKA Pamela LUKS Orkan Września 1998 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/2360/15 2020 1  ZKN  
6 f 1 36.57 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 1998 U23 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
1 f 2 58.53 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP I  KN  
2 f 2 50.46 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
3 f 2 48.92 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I  KN  
4 f 2 45.00 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB II
5 f 2 41.58 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 2000 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2018 2  ZKN  
6 f 2 37.55 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III  ZKN  
7 f 2 36.46 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS IV  ZKN  
8 f 2 36.07 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS IV  ZKN  
9 f 2 32.05 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB IV
10 f 2 31.51 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
Oszczep (500) K
1 f 1 53.87 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024
2 f 1 51.79 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP I LDK!  KN  
3 f 1 44.17 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec # 2001 U18 ZP II KOROL Andrzej Z/2883/16 2024  ZKN  
4 f 1 42.66 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!  ZKN   GIM  
5 f 1 39.88 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III LDK!  ZKN   GIM  
6 f 1 39.49 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
7 f 1 38.20 WABIK Natalia RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin 3 LDK!  GIM  
8 f 1 37.92 BAJOR Weronika WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA III MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2024 LDK!
9 f 1 33.50 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!  GIM  
10 f 1 31.44 SUSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2002 U18 WN -- #  ZKN  
11 f 1 31.38 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
12 f 1 30.64 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
13 f 1 28.47 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
14 f 1 27.36 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!  ZKN  
  f 1 NM PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB -- CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
Oszczep (600) K
1 f 1 50.75 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!  KN  
2 f 1 44.04 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024  ZKN   111
3 f 1 41.41 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 2000 U20 WP II  ZKN  
4 f 1 40.07 SZRAMIAK Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U20 PM II GRENDA Jan  KN  
5 f 1 39.29 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
6 f 1 38.17 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KN  
7 f 1 35.39 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB III  ZKN  
8 f 1 33.86 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
9 f 1 33.80 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM IV  KN  
10 f 1 33.13 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV
11 f 1 25.73 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
12 f 1 25.60 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
1 f 2 34.43 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023
2 f 2 31.43 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
Chód 5 km K
1 s 1 24:30.88 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 U23 MZ -- CHOJECKI Daniel # Z/1414/13 2024 MM  KN  
2 s 1 25:57.94 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U20 PM II  KN  
3 s 1 26:32.33 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice 1996 U23 MZ -- AUGUSTYN Krzysztof Z/0008/12 2022 3 LDK!
4 s 1 27:06.91 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ZKN  
5 s 1 27:19.29 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023  ZKN  
6 s 1 27:21.33 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB III WOŹNIAK Daniel 2 LDK!  ZKN   GIM  
7 s 1 27:46.04 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LDK!  ZKN  
8 s 1 27:46.21 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U18 PM III B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
9 s 1 28:16.76 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999 U20 KP III  ZKN  
10 s 1 29:03.18 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1998 U23 LB --
11 s 1 29:50.56 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 2001 U18 WP III
12 s 1 29:54.99 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U18 PM III B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
13 s 1 31:00.82 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
14 s 1 35:22.50 GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- #
100 m M
1 2 s 8 11.01 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP 0.0 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 3 s 8 11.07 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP 0.0 II  ZKN  
3 4 s 8 11.18 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP 0.0 II
4 7 s 8 11.33 BOGACZYŃSKI Damian OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP 0.0 III #
5 8 s 8 11.52 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP 0.0 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
1 3 e 1 11.04 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU +0.3 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2024  ZKN   99
2 12 e 1 11.35 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD +0.3 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
3 13 e 1 11.37 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +0.3 III B.D. 3
4 14 e 1 11.38 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ +0.3 III LDK!  ZKN  
5 20 e 1 11.71 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U18 PM +0.3 III LDK!  ZKN   GIM  
6 21 e 1 11.81 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP +0.3 IV
1 2 e 2 10.97 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +1.3 II DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM   105
2 5 e 2 11.27 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM +1.3 II DMP DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM   82
3 6 e 2 11.28 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin # 2001 U18 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
4 15 e 2 11.44 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM +1.3 III B.D. 3
5 16 e 2 11.57 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU +1.3 III #
6 18 e 2 11.58 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP +1.3 III LDK!  ZKN  
7 27 e 2 12.29 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB +1.3 V GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
1 1 e 3 10.86 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD 0.0 I GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M
2 9 e 3 11.29 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN 0.0 II BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
3 10 e 3 11.31 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD 0.0 III #
4 17 e 3 11.57 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ 0.0 III #
5 26 e 3 12.15 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ 0.0 IV ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!  GIM  
1 7 e 4 11.28 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -1.6 II # LDK!
2 8 e 4 11.28 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS -1.6 II
3 22 e 4 11.93 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -1.6 IV #
4 25 e 4 12.10 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 2002 U18 PM -1.6 IV LDK!  GIM  
1 4 e 5 11.18 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP -1.9 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN  
2 11 e 5 11.35 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -1.9 III SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024
3 19 e 5 11.59 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U18 LU -1.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
4 23 e 5 11.93 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U18 MZ -1.9 IV ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!  GIM  
5 24 e 5 12.01 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP -1.9 IV
  e 5 DQ OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -1.9 -- B.D. 2
1 2 e 6 10.76 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +0.3 I  ZKN  
2 4 e 6 11.05 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +0.3 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
3 5 e 6 11.27 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +0.3 II  ZKN   KN  
4 7 e 6 11.34 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 2000 U20 MZ +0.3 III
5 8 e 6 11.38 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +0.3 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
6 9 e 6 11.74 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 1 e 7 10.60 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +0.5 M #  KN  
2 3 e 7 10.84 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +0.5 I B.D. #  ZKN  
3 6 e 7 11.33 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +0.5 III  ZKN  
1 f 1 10.65 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +1.6 M GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M
2 f 1 10.77 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU +1.6 I DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2024  ZKN   122
3 f 1 10.79 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +1.6 I DMP BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM   120
4 f 1 10.79 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP +1.6 I KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN  
5 f 1 10.89 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +1.6 I # LDK!
6 f 1 10.99 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS +1.6 II
7 f 1 11.22 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM +1.6 II DMP DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM   85
8 f 1 11.29 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin # 2001 U18 WP +1.6 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
1 f 2 10.65 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -1.1 M #  KN  
2 f 2 10.68 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS -1.1 I  ZKN  
3 f 2 10.87 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP -1.1 I B.D. #  ZKN  
4 f 2 11.02 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -1.1 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
5 f 2 11.29 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 2000 U20 MZ -1.1 II
6 f 2 11.34 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -1.1 III  ZKN  
7 f 2 11.36 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -1.1 III  ZKN   KN  
1 1 f 3 10.92 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.4 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 5 f 3 11.19 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.4 II
3 6 f 3 11.29 BOGACZYŃSKI Damian OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP +0.4 II #
200 m M
1 1 s 1 21.92 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP 0.0 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 22.14 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU 0.0 II BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
3 4 s 1 22.40 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU 0.0 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2024  ZKN  
4 5 s 1 22.46 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB 0.0 II # LDK!
5 7 s 1 22.57 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB 0.0 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024
1 6 s 2 22.47 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM +1.3 II B.D. 2
2 8 s 2 22.59 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP +1.3 II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
3 10 s 2 22.67 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS +1.3 II LDK!  ZKN  
4 11 s 2 22.69 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin # 2001 U18 WP +1.3 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2021 2
5 12 s 2 22.79 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 2002 U18 WN +1.3 II BRODOWSKI Wojciech # Z/0026/16 2022 2  ZKN  
1 9 s 3 22.66 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.9 II #
2 14 s 3 22.89 JANIK Marcin KS Agros Zamość 2001 U18 LU +0.9 III MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2020 3
3 15 s 3 22.91 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM +0.9 III DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 16 s 3 22.95 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ +0.9 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
1 3 s 4 22.22 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.5 II GRANASZEWSKI Artur # Z/2667/18 2024 M
2 18 s 4 23.24 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU +0.5 III #
3 19 s 4 23.27 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +0.5 III #
4 20 s 4 23.27 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP +0.5 III
5 21 s 4 23.42 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +0.5 III B.D. 3
1 13 s 5 22.83 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -1.1 III JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  ZKN  
2 24 s 5 23.50 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -1.1 III #
3 25 s 5 23.66 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -1.1 IV #
4 27 s 5 23.91 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP -1.1 IV
5 28 s 5 24.09 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -1.1 IV LDK!
  s 5 DQ ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 2002 U18 WP -1.1 --
1 26 s 6 23.70 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.2 IV LDK!
2 29 s 6 24.14 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -0.2 IV WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!  GIM  
3 30 s 6 24.15 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN -0.2 IV
4 31 s 6 24.31 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.2 IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2022 4 LDK!
1 34 s 7 24.68 GIL Arkadiusz AML Słupsk 2002 U18 PM 0.0 -- LDK!  GIM  
2 35 s 7 24.75 KWIATKOWSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin BEZ LDK!  GIM  
3 36 s 7 24.89 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U18 PM 0.0 --
3 36 s 7 24.89 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 2001 U18 LB 0.0 --
5 39 s 7 25.43 JAROSZ Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP 0.0 -- LDK!
6 40 s 7 25.73 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U18 KP 0.0 -- LDK!  GIM  
1 17 s 8 23.23 TOKARZ Bartosz WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ -2.4 III
2 22 s 8 23.43 FERRA Daniel LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -2.4 III B.D. 3
3 23 s 8 23.49 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ -2.4 III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  GIM  
4 32 s 8 24.44 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 2001 U18 KP -2.4 -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3123/16 2018 BEZ
5 33 s 8 24.56 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 2002 U18 LU -2.4 -- ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2019 4
6 38 s 8 25.38 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U18 LU -2.4 -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3  ZKN  
1 1 s 9 21.62 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -0.5 I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
2 4 s 9 22.18 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -0.5 II  KN  
3 5 s 9 22.21 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -0.5 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
1 2 s 10 21.69 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -0.6 I #  KN  
2 6 s 10 22.51 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -0.6 II  ZKN  
3 7 s 10 22.69 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP -0.6 II
4 10 s 10 22.90 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.6 III  ZKN  
1 3 s 11 22.12 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +0.4 II B.D. #  ZKN  
2 8 s 11 22.83 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +0.4 III  ZKN   KN  
3 13 s 11 23.69 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U20 WP +0.4 IV PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3  ZKN  
1 9 s 12 22.89 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -0.3 III TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  ZKN  
2 11 s 12 23.03 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.3 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
3 12 s 12 23.19 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS -0.3 III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
4 14 s 12 23.74 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.3 IV SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 3
5 15 s 12 23.84 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.3 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
1 1 s 13 21.87 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP +2.0 I B.D. M  ZKN  
2 2 s 13 21.96 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +2.0 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
3 3 s 13 22.09 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP +2.0 II  ZKN  
4 4 s 13 22.27 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U23 SL +2.0 II
1 5 s 14 22.94 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -0.3 III KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
2 6 s 14 23.06 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -0.3 III ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
3 7 s 14 23.33 BOGACZYŃSKI Damian OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP -0.3 III #
400 m M
1 1 s 1 49.18 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
2 2 s 1 49.36 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # 2 LDK!  ZKN   GIM  
3 3 s 1 49.82 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
4 4 s 1 49.88 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS II LDK!  ZKN  
5 5 s 1 50.19 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP II B.D.  ZKN  
6 9 s 1 51.76 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III #
1 6 s 2 50.89 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK!  ZKN  
2 7 s 2 50.98 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP III LDK!  ZKN  
3 11 s 2 52.15 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2024
4 13 s 2 52.36 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 2001 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
5 17 s 2 52.71 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
1 8 s 3 51.57 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN   GIM  
2 10 s 3 51.76 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS III URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3
3 12 s 3 52.22 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 2001 U18 OP III
4 14 s 3 52.47 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
5 15 s 3 52.47 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
1 18 s 4 52.78 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!  GIM  
2 19 s 4 52.82 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU IV B.D.
3 20 s 4 53.13 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN IV
4 21 s 4 53.22 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB IV
5 24 s 4 53.91 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 2001 U18 WN IV TYKARSKI Marek B.D. Z/5536/15 2019
6 33 s 4 59.73 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 2002 U18 PM --
1 22 s 5 53.41 WNOROWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD IV #
2 25 s 5 54.11 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2020 3  ZKN  
3 27 s 5 54.58 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
4 28 s 5 54.85 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 30 s 5 56.15 UCHANIUK Bartłomiej KS Agros Zamość 2002 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/3088/16 2019 4
1 16 s 6 52.63 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
2 23 s 6 53.57 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U18 PM IV
3 26 s 6 54.54 SADOWSKI Wojciech ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
4 29 s 6 55.96 JAROSZ Łukasz WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP -- LDK!
5 31 s 6 56.91 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U18 PM --
6 32 s 6 57.62 WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP -- LDK!  GIM  
1 1 s 7 46.69 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM M JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
2 2 s 7 47.41 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN I TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
3 3 s 7 47.47 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS I  KN  
4 4 s 7 47.81 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD I B.D. #  KN  
5 5 s 7 48.08 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM I  ZKN  
6 12 s 7 52.25 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3  ZKN  
1 6 s 8 50.14 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP II B.D. 2  ZKN  
2 7 s 8 50.28 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 8 s 8 50.84 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
4 9 s 8 51.01 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB III  ZKN  
5 10 s 8 51.19 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
6 11 s 8 51.35 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN  
1 13 s 9 52.95 SWATOWSKI Adrian KS Agros Zamość 2000 U20 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/2112/15 2018 3
2 14 s 9 53.27 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 2000 U20 ZP IV
3 15 s 9 53.36 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM IV # LDK!  ZKN  
4 16 s 9 55.09 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB --
  s 9 DQ MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP --
1 1 s 10 48.45 ZDROJEWSKI Amadeusz OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP I B.D.  ZKN  
2 2 s 10 49.38 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP II B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023  ZKN  
3 3 s 10 49.44 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
4 5 s 10 49.80 LUDWICZAK Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP II ZAWORSKI Marek Z/1533/13 2019 2
5 7 s 10 50.12 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP II B.D. #
1 4 s 11 49.58 BARYŚ Benedykt CKS Budowlani Częstochowa # 1997 U23 SL II
2 6 s 11 50.07 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U23 WP II
3 8 s 11 54.52 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U23 WP --
800 m M
1 1 s 1 1:55.35 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
2 2 s 1 1:56.96 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 2002 U18 PM II LDK!  ZKN  
3 3 s 1 1:57.85 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
4 4 s 1 1:58.24 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD III  ZKN  
5 5 s 1 1:58.76 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III  GIM  
6 6 s 1 1:59.04 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD III # LDK!  ZKN  
7 10 s 1 2:00.23 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP III ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!  ZKN  
1 7 s 2 1:59.17 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
2 8 s 2 1:59.48 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/0870/16 2021 3  ZKN  
3 9 s 2 1:59.55 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 2001 U18 LU III SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3  ZKN  
4 11 s 2 2:02.13 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU IV B.D.
5 13 s 2 2:04.96 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV #
1 12 s 3 2:04.66 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3  ZKN  
2 14 s 3 2:10.21 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U18 PM --
3 15 s 3 2:10.71 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  GIM  
4 16 s 3 2:13.48 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!  GIM  
5 17 s 3 2:15.74 DOROSZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU --
6 18 s 3 2:18.57 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 2002 U18 PM --
1 1 s 4 1:54.92 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U20 OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023  ZKN  
2 2 s 4 1:55.24 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP II B.D. 2  ZKN  
3 3 s 4 1:55.43 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS II #  ZKN  
4 4 s 4 1:56.34 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD II KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
5 5 s 4 1:56.64 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2  ZKN  
6 10 s 4 2:01.02 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
7 13 s 4 2:02.25 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM IV # LDK!  ZKN  
1 6 s 5 2:00.10 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
2 7 s 5 2:00.20 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
3 9 s 5 2:00.91 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 2000 U20 ZP III
4 12 s 5 2:02.04 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD IV B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
5 15 s 5 2:03.85 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
6 17 s 5 2:09.86 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 1999 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
1 8 s 6 2:00.77 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U20 MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
2 11 s 6 2:01.19 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
3 14 s 6 2:03.04 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2000 U20 PD IV
4 16 s 6 2:08.17 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2019 4
1 s 7 1:57.03 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD III
2 s 7 1:58.71 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN III  ZKN  
3 s 7 2:02.18 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
4 s 7 2:09.68 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U23 WP --
1500 m M
1 s 1 4:01.25 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ II B.D. #
2 s 1 4:03.28 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 U23 PM III B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
3 s 1 4:06.48 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD III
4 s 1 4:09.96 MARUSZEWSKI Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS III WOSIEK Jacek # Z/3276/15 2024
5 s 1 4:11.23 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
6 s 1 4:15.92 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U23 PM --
1 s 2 4:02.78 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
2 s 2 4:03.44 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
3 s 2 4:04.17 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III #  ZKN  
4 s 2 4:04.22 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
5 s 2 4:05.49 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
6 s 2 4:06.87 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ III  ZKN  
7 s 2 4:07.10 SIADUL Bartłomiej SSR Olimp Strawczyn 2000 U20 SK III NIWIŃSKI Aleksander Z/6356/15 2018 3
8 s 2 4:13.03 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL IV HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
9 s 2 4:13.72 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U20 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
10 s 2 4:15.72 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
11 s 2 4:16.47 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP IV SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
12 s 2 4:20.77 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2000 U20 PD IV
13 s 2 4:24.82 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 1999 U20 PM --
14 s 2 4:25.30 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 1999 U20 MA --
15 s 2 4:26.40 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U20 PM --
1 s 3 4:03.12 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2024 3  ZKN  
2 s 3 4:04.09 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN III LDK!  ZKN  
3 s 3 4:06.68 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. # , Z/0488/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 s 3 4:07.41 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD III  ZKN  
5 s 3 4:09.10 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2023  ZKN  
6 s 3 4:09.20 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3  ZKN  
7 s 3 4:15.56 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM IV  ZKN  
8 s 3 4:20.08 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD IV # LDK!  ZKN  
9 s 3 4:21.93 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP IV # LDK!  ZKN  
10 s 3 4:22.54 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --  ZKN  
11 s 3 4:24.71 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 2001 U18 LB --
12 s 3 4:25.26 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U18 MZ --  ZKN  
13 s 3 4:25.53 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
14 s 3 4:26.69 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 2002 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2021 4 LDK!  GIM  
15 s 3 4:33.37 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- #
16 s 3 4:35.83 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!  GIM  
17 s 3 4:45.26 DOROSZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2001 U18 LU --
18 s 3 4:50.31 DZIUBIŃSKI Łukasz LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/2176/17 2021 BEZ
3000 m M
1 s 1 8:46.50 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 2000 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2020 2  ZKN  
2 s 1 8:49.08 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
3 s 1 8:49.84 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III #  ZKN  
4 s 1 8:57.28 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ III  ZKN  
5 s 1 8:57.47 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
6 s 1 8:58.75 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
7 s 1 9:03.40 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
8 s 1 9:29.16 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 1999 U20 PM IV
9 s 1 9:46.93 ZIELIŃSKI Radosław ULKS Lipinki 1999 U20 MA IV
1 s 2 9:04.61 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2024 3
2 s 2 9:06.83 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2  ZKN  
3 s 2 9:07.20 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U18 ZP III B.D. LDK!
4 s 2 9:10.99 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
5 s 2 9:14.92 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 2001 U18 PD III
6 s 2 9:16.00 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM IV  ZKN  
7 s 2 9:16.98 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP IV B.D.
8 s 2 9:25.74 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP IV # LDK!  ZKN  
9 s 2 9:33.21 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 2001 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2020 4
10 s 2 9:50.97 KONOPKA Dawid KS Maków Biega 2001 U18 MZ IV  ZKN  
11 s 2 9:52.19 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN IV
12 s 2 9:52.21 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. 4 LDK!
13 s 2 9:54.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ZKN  
14 s 2 10:01.79 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
15 s 2 10:06.76 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 2002 U18 MA IV JASICZ Ryszard # Z/0082/17 2024 4 LDK!  GIM  
16 s 2 10:16.77 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- BODZIAK Igor BEZ LDK!
  s 2 DNF RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
  s 2 DNF LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP --  ZKN  
5000 m M
1 s 1 14:54.44 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
2 s 1 15:21.04 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin # 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2024 2  ZKN  
3 s 1 15:21.14 KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 1997 U23 MZ III B.D. #
4 s 1 15:50.10 SERKOWSKI Wojciech GKS Cartusia Kartuzy # 1997 U23 PM III B.D. KRÓL Krzysztof B.D. , Z/1061/14 , 2024
5 s 1 16:05.82 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP III
6 s 1 16:22.64 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV WOSIEK Jacek Z/0357/15 2024
7 s 1 16:26.72 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
8 s 1 16:37.65 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U23 PM --
9 s 1 17:11.40 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
10 s 1 17:16.47 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U20 PM IV
  s 1 DNF DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  KN  
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 14.20 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -1.1 II B.D. #  ZKN  
2 3 e 1 14.66 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -1.1 II
3 5 e 1 14.90 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -1.1 II LDK!
4 7 e 1 15.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -1.1 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
1 1 e 2 14.17 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  ZKN  
2 4 e 2 14.82 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +0.4 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
3 6 e 2 15.43 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.4 III LDK!  ZKN   GIM  
4 8 e 2 15.80 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +0.4 IV LDK!
5 9 e 2 15.83 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U18 LB +0.4 IV #
1 f 1 13.86 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.4 I JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  ZKN  
2 f 1 14.19 CZAK Jakub MKL Szczecin # 2001 U18 ZP -0.4 II B.D. #  ZKN  
3 f 1 14.58 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -0.4 II SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
4 f 1 14.65 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -0.4 II
5 f 1 14.78 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.4 II LDK!  ZKN   GIM  
6 f 1 15.25 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -0.4 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 15.26 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.4 III LDK!
8 f 1 15.54 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.4 III LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.18 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +0.9 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  ZKN  
2 3 e 1 14.86 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP +0.9 II  ZKN  
3 4 e 1 15.01 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +0.9 II  ZKN  
4 8 e 1 15.62 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM +0.9 II LDK!  ZKN  
5 9 e 1 16.18 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS +0.9 III
1 2 e 2 14.73 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
2 5 e 2 15.11 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS +0.1 II  ZKN  
3 6 e 2 15.37 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
4 7 e 2 15.60 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +0.1 II  ZKN  
1 f 1 14.28 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -0.3 I TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  ZKN  
2 f 1 14.76 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
3 f 1 14.99 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP -0.3 II KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
4 f 1 14.99 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -0.3 II  ZKN  
5 f 1 15.20 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS -0.3 II  ZKN  
6 f 1 15.42 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM -0.3 II LDK!  ZKN  
7 f 1 15.81 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP -0.3 III  ZKN  
  f 1 DQ ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP -0.3 --  ZKN  
110 m pł M
1 2 s 1 14.12 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP -0.6 I B.D. M  ZKN  
2 5 s 1 15.20 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD -0.6 II  ZKN  
3 6 s 1 15.27 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -0.6 II KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
4 7 s 1 15.98 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP -0.6 III #
1 1 s 2 14.08 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP 0.0 M B.D. M  ZKN  
2 3 s 2 14.83 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP 0.0 I KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
3 4 s 2 15.11 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD 0.0 II  ZKN  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.68 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. # Z/0971/16 2024 LDK!  ZKN  
2 2 s 1 55.49 HABRYCH Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2001 U18 OP II B.D.  ZKN  
3 3 s 1 56.28 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 2001 U18 KP III LDK!  ZKN  
4 7 s 1 59.70 LISICKI Dominik MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ IV  ZKN  
1 4 s 2 58.64 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 5 s 2 59.10 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba # 2002 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
3 6 s 2 59.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ IV LDK!
4 8 s 2 60.13 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP IV LDK!
5 9 s 2 62.34 BANAŚ Dawid ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
6 10 s 2 64.62 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
400 m pł M
1 1 s 1 54.08 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I  ZKN  
2 2 s 1 54.38 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM I LDK!  ZKN  
3 4 s 1 58.40 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2  KN  
4 8 s 1 65.77 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
1 3 s 2 55.64 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP II  ZKN  
2 5 s 2 59.25 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
3 6 s 2 60.22 KOPACZ Aleksander MLUKS Tarnów 2000 U20 MA IV
4 7 s 2 63.98 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS --
1 s 3 53.81 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U23 WP I B.D. NALEPA Marek # , Z/1519/14 , 2023  ZKN  
2 s 3 54.48 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U23 LD I CIERPLIKOWSKI Bartosz # Z/1260/13 2024 1
3 s 3 59.55 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 1998 U23 ZP -- B.D. #
4x100 m M
1 2 s 1 43.88 MAŃKIEWICZ Kamil
MURIAS Mateusz
ZABAWA Maciej
RATAJCZYK Jakub
MLKS Agros Żary 2001
2002
2001
2001
U18 LBU --
RZEPKA Marek

Z/0490/16
2024

2 4 s 1 44.50 JĘDRUSZCZAK Mikołaj
UCHANIUK Bartłomiej
PYDA Jakub
JANIK Marcin
KS Agros Zamość 2002
2002
2001
2001
U18 LBE -- ZAJĄC Janusz
ZAJĄC Janusz

MURAT Tomasz Sławomir
Z/0477/16
Z/3088/16
Z/1507/18
2020
2019
2020
3
4
3
3 5 s 1 44.73 MATEŃKO Wiktor
CIARKA Bartosz
MAŁECKI Adrian
LISICKI Dominik
MKS Durasan Płońsk 2002
2002
2002
2001
U18 MAZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D.
ZABOROWSKI Marcin
ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert
, Z/2618/16
, Z/2613/16
, 2022
, 2021

4

1 1 s 2 43.57 BRONISZEWSKI Kacper
ZUBEL Krystian
URBANIAK Sebastian
WĘCLEWSKI Dawid
LIUKS Kruszwica 2001
2001
2001
2002
U18 KPO -- LUZAK Andrzej
KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D.

LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
Z/3168/17
, Z/2401/16
, Z/2610/16
2019
, 2022
, 2020
3


2 3 s 2 44.40 AJDACKI Gabriel
TOKARZ Bartosz
DUCH Mikołaj
DUCH Jakub
WLKS Nowe Iganie 2001
2001
2001
2001
U18 MAZ --

CHOJECKA-LEANDRO Lidia
CHOJECKA-LEANDRO Lidia
3
2
3 6 s 2 44.74 ALEKSANDROWICZ Oskar
ŚMIGIEL Jan
GIL Arkadiusz
MICHALAK Piotr
AML Słupsk 2002
2002
2002
2002
U18 POM --


DIAK Mateusz
Z/2843/16
2024
2
  s 2 DNF ŚMIDOWICZ Kacper
SZELĄGOWSKI Igor
FRĄCKIEWICZ Natan
JAROSZ Bartosz
STS Pomerania Szczecinek 2001
2001
2001
2002
U18 ZPO --

JUNIEWICZ Jakub
Z/2964/16
2022
1
1 s 3 42.91 MACIASZCZYK Jakub
MICHNIEWSKI Olgierd
KORCZ Bartosz
KRZEMIŃSKI Dawid
RLTL ZTE Radom 2001
2000
2000
2000
U20 MAZ --
TRZOS Leszek B.D.
BŁASIŃSKI Artur B.D.
BŁASIŃSKI Artur B.D.
Z/5567/15
Z/0565/17
Z/4910/15
2024
2023
2024



2 s 3 43.10 OSTAPOWICZ Daniel
WNOROWSKI Przemysław
JAKSINA Jakub
ŁUPIŃSKI Rafał
KS Podlasie Białystok 2000
2001
2001
2001
U20 POD --


GRANASZEWSKI Artur
Z/2667/18
2024
M
3 s 3 43.49 SOKOŁOWSKI Kamil
KLIMCZAK Przemysław
KLIMCZAK Sebastian
MAKOWSKI Adam
MKS Osa Zgorzelec 1999
2000
2000
2000
U20 DOL --


  s 3 DNF WÓJCICKI Kamil
LEMIESZEK Kacper
JAKÓBCZYK Mateusz
ŁUKASZEK Konstanty
KS Agros Zamość 2000
2000
2000
2000
U20 LBE -- MURAT Tomasz Sławomir
MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz
MURAT Tomasz Sławomir
MURAT Tomasz Sławomir
Z/4572/18
Z/5232/15
Z/5230/15
Z/2121/17
2019
2024
2020
2020
3

3
2
2000 m prz M
1 s 1 6:14.52 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
2 s 1 6:18.78 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
3 s 1 6:20.25 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
4 s 1 6:40.32 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2019 4
5 s 1 6:45.03 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U20 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
6 s 1 6:46.38 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 1999 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
7 s 1 6:59.58 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 2000 U20 WP --
  s 1 DNF GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U20 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3
1 s 2 6:20.73 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP III  GIM  
2 s 2 6:21.09 WALEWSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP III  ZKN  
3 s 2 6:27.58 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 2001 U18 PD IV
4 s 2 6:29.31 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/0870/16 2021 3  ZKN  
5 s 2 6:33.26 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ZKN  
6 s 2 6:46.45 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 2002 U18 DS IV WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz # Z/0237/17 2021 4 LDK!
7 s 2 7:02.12 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 2002 U18 SK --
8 s 2 7:03.01 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- BODZIAK Igor BEZ LDK!
9 s 2 7:03.35 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
10 s 2 7:10.62 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
  s 2 DNF FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 2002 U18 OP -- LDK!
  s 2 DNF KARWOWSKI Krystian MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ --
4x400 m M
1 1 s 1 3:21.26 LEWALSKI Błażej
FAFIŃSKI Paweł
KOZŁOWSKI Piotr
JAKUBOWSKI Sebastian
LKS Lubawa 2001
2001
2001
1999
U20 WMZ -- TYKARSKI Marek B.D.
TYKARSKI Marek

TYKARSKI Marek
Z/5536/15
Z/5532/15
Z/0165/16
2019
2019
2019

3
1
2 2 s 1 3:23.81 GUSZCZAK Jarosław
LUDWICZAK Andrzej
WRÓBEL Krzysztof
SENK Marcin
UKS Orkan Środa Wlkp. 1996
1996
1996
1996
U23 WLP -- KACZOR Mieczysław
ZAWORSKI Marek

KACZOR Mieczysław
Z/1600/12
Z/1533/13
Z/1601/12
2019
2019
2020
3
2
1
3 3 s 1 3:30.69 ŚWITOŃ Kacper
JASTRZĘBSKI Kacper
LASECKI Miłosz
WYLĘGA Nikodem
LKS Orkan Ostrzeszów 1999
2000
2001
1998
U23 WLP --


B.D. NALEPA Marek
, Z/1519/14
, 2023

4 4 s 1 3:52.04 GIL Arkadiusz
LIPIŃSKI Mateusz
WIECZOREK Alan
JOŃCZYK Oliwier
AML Słupsk 2002
1999
2000
2002
U20 POM --
RUMIŃSKI Wojciech B.D.

Z/1917/17
2024

  s 1 DNF ROWIŃSKI Jakub
KRYZEL Daniel
SZCZERBA Mikołaj
STRUNIAWSKI Jakub
ULKS Talex Borzytuchom 2002
2000
2002
2001
U20 POM -- B.D. KALINOWSKA Joanna
JOST Zbigniew B.D.
B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
, Z/3152/16
Z/1856/15
, Z/0783/16
Z/1840/15
, 2020
2024
, 2020
2022
3

4
2
3000 m prz M
1 s 1 9:31.21 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2024 1  KN  
2 s 1 9:31.59 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
3 s 1 9:44.21 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin # 1998 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2024 2  ZKN  
4 s 1 10:07.33 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB III
5 s 1 10:28.72 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN --  ZKN  
Wzwyż M
1 f 1 1.98 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II  KN  
2 f 1 1.95 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP II #
1 f 2 2.04 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  ZKN  
2 f 2 1.98 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II  ZKN  
3 f 2 1.98 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS II  ZKN  
4 f 2 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
5 f 2 1.90 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2020 2  ZKN  
6 f 2 1.80 AUGUSTYNOWICZ Dawid KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD IV
  f 2 NM JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM --
1 f 3 2.01 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
2 f 3 1.91 MAZUR Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS III LDK!  GIM  
3 f 3 1.88 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 2002 U18 OP III
4 f 3 1.88 SUCHARSKI Jakub UKS Orlica Domaniów 2001 U18 DS III
5 f 3 1.85 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK!  ZKN  
6 f 3 1.80 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice # 2002 U18 LB IV CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
7 f 3 1.80 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2022 4
8 f 3 1.75 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  GIM  
9 f 3 1.70 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK!  GIM  
10 f 3 1.70 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
11 f 3 1.65 USTARBOWSKI Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
W dal M
1 f 1 7.17 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U20 PD +1.2 II #  KN  
2 f 1 6.91 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +1.2 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2024  ZKN  
3 f 1 6.68 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.0 III #  ZKN  
4 f 1 6.60 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD -0.5 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
5 f 1 6.57 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +1.3 III  ZKN  
6 f 1 6.55 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +0.1 III
7 f 1 6.54 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP +0.8 III
8 f 1 6.50 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +0.7 III KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
9 f 1 6.41 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD -0.4 III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3  ZKN  
10 f 1 6.15 WÓJCICKI Jakub ULKS Gryf Rytwiany 2000 U20 SK +1.6 IV  ZKN  
11 f 1 6.02 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD +1.4 IV SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2021 3
12 f 1 5.95 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD -0.4 IV #
13 f 1 5.82 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +0.9 --
14 f 1 5.63 JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -0.1 --
15 f 1 5.51 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD +0.2 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
1 f 2 6.86 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 2001 U18 KP +0.7 II # LDK!  ZKN  
2 f 2 6.80 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP +0.3 II LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN   GIM  
3 f 2 6.50 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +1.2 III LDK!
4 f 2 6.49 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP +0.4 III  ZKN  
5 f 2 6.48 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD +1.5 III ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
6 f 2 6.46 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U18 PM +0.6 III LDK!  ZKN   GIM  
7 f 2 6.32 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 2001 U18 MZ +2.0 III KOZERA Piotr Z/2475/18 2019 3
8 f 2 6.28 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ +0.3 IV
9 f 2 6.08 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +0.5 IV KNULL Mariusz 4 LDK!  GIM  
10 f 2 6.06 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +1.4 IV KOTOWSKI Jan # Z/3265/16 2022 3 LDK!  ZKN  
11 f 2 6.03 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP +0.7 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
12 f 2 6.02 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP -0.1 IV
13 f 2 5.89 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice # 2001 U18 LB -0.3 -- CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
14 f 2 5.76 KWIATKOWSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin BEZ LDK!  GIM  
15 f 2 5.76 LESICKI Marcel ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.1 --
16 f 2 5.74 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -0.1 -- LDK!  ZKN   GIM  
17 f 2 5.72 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U18 OP +1.1 --
18 f 2 5.54 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +0.7 -- LDK!  GIM  
19 f 2 5.50 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB +2.3 --
1 f 3 6.89 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP -0.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
2 f 3 6.77 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS -0.1 III
3 f 3 6.39 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD -0.9 III #
4 f 3 6.37 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP +0.8 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
Trójskok M
1 f 1 14.41 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +0.2 II DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN   90
2 f 1 14.00 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD -0.3 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
3 f 1 13.81 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.3 III #  ZKN  
4 f 1 13.30 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +0.9 III
5 f 1 12.98 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.2 IV #
6 f 1 12.91 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +0.2 IV
7 f 1 12.85 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP -0.7 IV
8 f 1 12.53 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD +0.4 -- KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
  f 1 NM RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024  ZKN  
  f 1 NM YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP 0.0 --
1 f 2 13.82 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 2001 U18 OP -0.1 III  ZKN  
2 f 2 13.27 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -1.0 III SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
3 f 2 12.82 JAŚKIEWICZ Damian MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS 0.0 IV
4 f 2 12.74 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.3 IV LDK!
5 f 2 12.47 STELMASIK Paweł LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/3389/18 2021 4
6 f 2 12.44 PRZYBYLSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 2001 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/2475/18 2019 3
7 f 2 12.27 CZUCZWARA Remigiusz LUKS Namysłów 2002 U18 OP +0.2 --
8 f 2 12.25 NOSAL Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP +0.1 --
9 f 2 11.97 JELONEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -0.1 -- LDK!  GIM  
10 f 2 11.72 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice # 2001 U18 LB +0.4 -- CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
1 f 3 14.15 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP +0.3 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
2 f 3 13.88 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U23 PD -0.1 III #
3 f 3 13.38 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 1998 U23 DS +0.2 III
4 f 3 13.17 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U23 DS +0.2 --
Kula (5) M
1 f 1 18.77 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KN  
2 f 1 18.03 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS I LDK!  KN  
3 f 1 17.18 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 16.48 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024  ZKN  
5 f 1 14.52 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III KACZMAREK Aleksandra # Z/3716/16 2022 2
6 f 1 14.34 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024  ZKN  
7 f 1 13.76 KOWALSKI Bartłomiej LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM III  ZKN  
8 f 1 13.67 HAJKOWSKI Adrian KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III #  ZKN  
9 f 1 13.62 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD III KLIN Aleksandra 2 LDK!  ZKN  
10 f 1 13.58 OWERCZUK Marcin KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
11 f 1 13.46 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!  ZKN  
12 f 1 12.88 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS IV LDK!
13 f 1 12.42 WASZKIEWICZ Krystian OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- B.D. B.D. # Z/5938/15 2024
14 f 1 12.40 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
Kula (6) M
1 f 1 18.32 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KN  
2 f 1 16.98 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP I #  ZKN  
3 f 1 16.55 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ I  ZKN  
4 f 1 16.54 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN  
5 f 1 15.52 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 1999 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2  ZKN  
6 f 1 15.44 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U20 MZ II  ZKN  
7 f 1 15.20 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 1999 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2021 2  ZKN  
8 f 1 15.02 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  KN  
9 f 1 14.27 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 2000 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2  ZKN  
10 f 1 14.23 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U20 KP II  ZKN  
11 f 1 14.14 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. #
12 f 1 14.01 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U20 MZ II <