Vyškov (CZE) 16.06.2018
Mecz U-20 Czechy-Węgry-Polska-Słowenia-Słowacja [DMP]
100 m K
1 s 1 11.72 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Piła 99 U20 WP -1.7 M MARCINIAK Roman Z/0191/15 2020 M KN
3 s 2 12.30 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP -1.4 II B.D. ZKN
200 m K
2 s 1 25.08 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -2.4 II NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2020 1 ZKN
2 s 2 25.45 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -2.9 II DMP CIUK Marek KOTUŁA Krzysztof Z/3835/15 2019 ZKN 102
400 m K
1 s 1 54.08 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2020 M KN
2 s 2 54.36 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U20 DS M DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2020 ZKN 138
800 m K
2 s 1 2:06.88 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. # Z/2389/15 2020 1 LDK! KN
4 s 1 2:09.18 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U20 MZ I PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2020 1 LDK! ZKN
1500 m K
1 s 1 4:25.39 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U20 LD I WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2020 KN
2 s 1 4:26.00 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2020 1 KN
3000 m K
1 s 1 9:52.48 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U20 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2020 ZKN
2 s 1 10:02.86 DIAS Julia GKS Żukowo 99 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2019 1 ZKN
100 m pł K
2 s 1 14.06 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 99 U20 LD -1.5 I BLAUSZ Henryka Z/0536/15 2019 M KN
1 s 2 14.09 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U20 KP -1.0 I DMP HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020 KN 134
400 m pł K K
2 s 1 60.43 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ I DMP KĘDZIORA Robert # Z/3062/15 2019 ZKN 130
2 s 2 62.20 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0633/15 2020 KN
3000 m prz K
1 s 1 10:37.66 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I PASZTA Wiesław Z/2532/15 2020 1 KN
3 s 1 10:47.77 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2019 1 KN
4x100 m K
1 s 1 45.11 ADAMEK Klaudia
STEFANOWICZ Magdalena
POTASZNIK Alicja
PLUSCHKE Anna
POLSKA 99
00
00
99
U20 POL -- MARCINIAK Roman
KOTUŁA Krzysztof
NIESTATEK Szymon
B.D.
Z/0191/15
Z/4569/15
Z/2957/15
2020
2019
2020
M
M
1

4x400 m K
1 s 1 3:41.78 ZIELIŃSKA Paulina
ZAWRONEK Natalia
NEUMANN Sara
WIDAWSKA Natalia
POLSKA 00
99
00
99
U20 POL -- LESZCZYŃSKI Damian
CZYŻ Katarzyna B.D.
KACZOR Mieczysław
KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/0172/15
Z/0656/15
Z/1648/15
Z/2554/15
2019
2020
2020
2020
1

1

Wzwyż K
3 f 1 1.76 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 99 U20 LD I KRAKOWIAK Lech Z/0636/15 2019 1 KN
7 f 1 1.70 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I LEWANDOWSKI Jacek # Z/0248/15 2020 1 ZKN
Tyczka K
3 f 1 3.80 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 ZKN 153
4 f 1 3.80 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U20 PM I MIGDA Leszek Z/0583/15 2020 1 ZKN
W dal K
1 f 1 6.20 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U20 ZP +0.8 M # ZKN
4 f 1 6.00 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP +2.3 I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1 KN
Trójskok K
2 f 1 12.58 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U20 SL +1.4 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2020 KN
5 f 1 12.25 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U20 KP +1.0 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1 KN 118
Kula (4) K
1 f 1 14.13 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1 KN
2 f 1 13.43 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2019 1 ZKN 114
Dysk (1) K
1 f 1 50.58 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U20 PM I MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1 KN
8 f 1 43.07 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Ostrołęka 99 U20 MZ I DMP SZUSTER Katarzyna Z/2531/15 2020 ZKN 110
Młot (4) K
2 f 1 60.36 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2020 1 KN
5 f 1 55.39 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1 KN
Oszczep (600) K
2 f 1 49.84 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U20 MZ I WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2020 1 KN
8 f 1 40.67 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP WOJNA Cezary Z/2760/15 2020 1 ZKN 97
100 m M
2 s 1 10.84 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS -2.1 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2020 M ZKN
1 s 2 10.94 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 00 U20 ZP -2.6 II IWIŃSKI Jerzy Z/3076/15 2020 KN
200 m M
2 s 1 21.80 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U20 KP -2.7 I LEWANDOWSKI Jacek # Z/1611/16 2020 M
2 s 2 22.09 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL -3.7 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1 KN
400 m M
3 s 1 47.77 MAJEWSKI Jacek AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2020 ZKN
1 s 2 47.85 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM I SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2020 1 ZKN
800 m M
3 s 1 1:50.84 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ I TRZOS Leszek Z/2581/15 2020 1 KN
4 s 1 1:51.16 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków # 99 U20 MA I KRÓL Zbigniew Z/0312/15 2020 KN
1500 m M
1 s 1 3:52.09 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 99 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2019 KN
4 s 1 3:56.46 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2020 2 KN
5000 m M
1 s 1 15:18.99 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2019 2 ZKN
3 s 1 15:36.03 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2020 2 ZKN
110 m pł M (99.1) M
3 s 1 14.33 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U20 MZ -1.4 I RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1 ZKN
1 s 2 14.46 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -2.8 I TRZOS Leszek Z/5567/15 2020 1 ZKN
400 m pł M
1 s 1 52.69 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ I DMP KĘDZIORA Robert B.D. # Z/3078/15 2019 KN 131
3 s 2 55.16 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 00 U20 DS II ROŻEJ Marek Z/2642/15 2020 ZKN
3000 m prz M
1 s 1 9:10.01 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2020 ZKN
3 s 1 9:20.60 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U20 SL II CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019 KN
4x100 m M
2 s 1 40.44 WOŹNIAK Szymon
SZTEJKOWSKI Damian
PAJĄK Rafał
ZIELIŃSKI Bartosz
POLSKA 99
99
99
99
U20 POL -- MANTYK Łukasz
PIERZCHALA Robert
HOMA Wioleta
LEWANDOWSKI Jacek
Z/3248/15
Z/0441/15
Z/0363/15
Z/1611/16
2019
2020
2020
2020
1
M
M
M
4x400 m M
1 s 1 3:08.10 MACIĄG Radosław
JAKUBOWSKI Sebastian
MROCZEK Adam
KREFT Szymon
POLSKA 99
99
99
00
U20 POL -- LISOWSKI Józef
TYKARSKI Marek JAROS Marek
SADACH Aneta
JASKUŁKA Teresa
Z/0391/15
Z/0165/16
Z/0417/15
Z/5416/15
2020
2019
2019
2020
1

1
M
Wzwyż M
2 f 1 2.09 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP I NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2019 1 KN
4 f 1 2.00 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM II NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2019 2 ZKN
Tyczka M
1 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U20 KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2020 KN ZKN
6 f 1 4.55 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS I ŁOŚ Dariusz ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 LDK! KN
W dal M
1 f 1 7.63 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U20 LU +1.6 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M ZKN 138
2 f 1 7.36 GĄBKA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 99 U20 MZ +1.3 I DMP ŁUKASIAK Michał # Z/0628/15 2019 1 KN 116
Trójskok M
5 f 1 14.61 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +2.7 II DMP SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2 KN 96
7 f 1 14.18 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U20 PD +2.7 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2020 83
Kula (6) M
3 f 1 18.06 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2020 1 KN
8 f 1 16.77 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2020 1 ZKN
Dysk (1.75) M
3 f 1 55.09 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2020 1 KN
6 f 1 51.57 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2020 1 KN
Młot (6) M
2 f 1 69.68 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U20 LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2020 1 ZKN
5 f 1 62.28 KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U20 MZ I ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 71.03 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 00 U20 PD I DMP WOJNA Cezary Z/2049/16 2020 1 KN 135
2 f 1 65.09 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 99 U20 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2019 1 KN

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6978399753571 sekund