Bielsko-Biała 16.06.2018
17. Mityng Beskidianathletic, DMP U20 [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 7 s 1 9.55 LIBERDA Klaudia TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL +0.8 -- # LDK!
3 10 s 1 9.74 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
3 9 s 1 9.74 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL +0.8 -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2024 BEZ LDK!
5 11 s 1 9.76 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U12 MA +0.8 -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
6 13 s 1 10.06 SWALSKA Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL +0.8 -- LDK!
7 14 s 1 10.13 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA +0.8 -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
8 18 s 1 11.89 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA +0.8 -- # LDK!
1 2 s 2 9.05 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U12 SL +0.2 -- PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2024 5 LDK!
2 4 s 2 9.43 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL +0.2 -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2024 LDK!
3 5 s 2 9.44 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U12 LD +0.2 -- PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
4 6 s 2 9.50 PLATA Milena MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL +0.2 -- LDK!
1 1 s 3 9.04 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole # 2009 U12 OP +0.9 -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2024 LDK!
2 3 s 3 9.32 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL +0.9 -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
3 12 s 3 9.98 WIŚNIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL +0.9 -- # LDK!
4 15 s 3 10.98 KANIA Paulina KB MOSiR Jastrzębie 2008 U12 SL +0.9 -- LDK!
5 16 s 3 11.62 PYZIK Ewa TL Athletics Jastrzębie # 2009 U12 SL +0.9 -- # LDK!
6 17 s 3 11.73 KORALEWSKA Blanka TL Athletics Jastrzębie # 2008 U12 SL +0.9 -- # LDK!
7 19 s 3 13.56 GAJDA Zosia KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA +0.9 -- LDK!
3 3 s 4 8.38 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!
5 17 s 4 9.10 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 2005 U14 SL +0.1 --
6 38 s 4 9.90 KOZOK Karolina UKS Wisła 2006 U14 SL +0.1 -- B.D. BEZ
7 39 s 4 9.92 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
1 4 s 5 8.58 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL -0.2 -- CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
4 21 s 5 9.28 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL -0.2 -- #
5 26 s 5 9.48 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.2 -- LDK!
1 9 s 6 8.86 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +0.4 -- SIERKA Ewa 4 LDK!
3 20 s 6 9.22 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +0.4 -- SIERKA Ewa 5 LDK!
4 28 s 6 9.55 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL +0.4 -- #
5 32 s 6 9.63 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL +0.4 -- #
1 5 s 7 8.58 ŚLUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U14 SL +0.7 --
2 11 s 7 8.90 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 2005 U14 SL +0.7 --
3 12 s 7 8.92 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL +0.7 -- PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2024 5 LDK!
4 23 s 7 9.36 KOWALIK Karolina MKS-MOS Katowice 2005 U14 SL +0.7 --
1 8 s 8 8.85 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 2005 U14 MA -0.3 --
2 13 s 8 8.93 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
3 14 s 8 8.94 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
4 19 s 8 9.20 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
5 29 s 8 9.57 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2005 U14 OP -0.3 -- # LDK!
6 30 s 8 9.58 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
7 42 s 8 10.64 KUBAS Carla SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -0.3 -- LDK!
1 7 s 9 8.83 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -1.4 -- # LDK!
2 15 s 9 8.94 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP -1.4 -- # LDK!
3 24 s 9 9.40 NYCEK Oliwia TS AKS Chorzów 2005 U14 SL -1.4 -- #
4 31 s 9 9.62 ŁAŚ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -1.4 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # 5 LDK!
5 34 s 9 9.68 STĄSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -1.4 -- LDK!
6 36 s 9 9.80 PRZEŹDZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -1.4 -- LDK!
1 22 s 10 9.34 KROK Paulina UKS-MOS Opole 2006 U14 OP -1.2 -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata # BEZ LDK!
2 25 s 10 9.43 GIEREK Daria MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -1.2 --
3 33 s 10 9.64 KUPIEC Vanessa MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -1.2 --
4 35 s 10 9.78 DUDZIC Kinga MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -1.2 --
5 37 s 10 9.85 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -1.2 -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
6 40 s 10 9.96 CIAŁOŃ Antonina KB MOSiR Jastrzębie 2006 U14 SL -1.2 -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2651/18 2018 BEZ LDK!
7 41 s 10 10.50 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -1.2 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2024 BEZ
100 m K
1 1 s 1 12.24 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL -1.5 II OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2024 LDK!
2 2 s 1 12.33 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.5 II #
3 3 s 1 12.38 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U20 SL -1.5 II  ZKN  
4 4 s 1 12.40 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -1.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN  
5 5 s 1 12.55 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -1.5 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022  ZKN  
6 6 s 1 12.60 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice 1995 Sen SL -1.5 II  KN  
7 7 s 1 12.75 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -1.5 II  ZKN  
1 8 s 2 12.85 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U18 SL -0.6 III B.D.
2 9 s 2 12.90 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD -0.6 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!  ZKN  
3 10 s 2 13.01 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL -0.6 III
5 17 s 2 13.27 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.6 IV
6 18 s 2 13.30 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 1996 U23 SL -0.6 -- B.D. B.D. #
7 21 s 2 13.43 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -0.6 IV LDK!  GIM  
1 11 s 3 13.02 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL -0.9 III  ZKN  
2 13 s 3 13.14 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL -0.9 III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
3 14 s 3 13.20 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA -0.9 III
4 16 s 3 13.21 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.9 IV
5 19 s 3 13.30 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA -0.9 IV
6 26 s 3 13.56 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.9 IV
7 29 s 3 13.57 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -0.9 IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!  GIM  
1 15 s 4 13.20 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA -0.8 III SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
2 20 s 4 13.38 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U18 LD -0.8 IV B.D. #
3 24 s 4 13.52 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL -0.8 IV
4 30 s 4 13.66 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD -0.8 IV B.D. 4 LDK!  GIM  
5 31 s 4 13.82 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 2001 U18 MA -0.8 -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/6011/15 2022
1 23 s 5 13.47 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
2 27 s 5 13.57 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U20 SL 0.0 IV
3 32 s 5 14.01 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn-Koźle 2002 U18 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!  GIM  
4 33 s 5 14.03 TURKOWSKA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 --
5 36 s 5 14.15 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA 0.0 --
1 22 s 6 13.47 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.5 IV B.D. #
2 25 s 6 13.55 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL -0.5 IV B.D.
4 34 s 6 14.05 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 1998 U23 MA -0.5 -- B.D. # BEZ
5 37 s 6 14.79 LANC Wiktoria MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U18 SL -0.5 --
6 38 s 6 15.03 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U18 OP -0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek LDK!
7 39 s 6 15.43 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL -0.5 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2024
1 1 s 7 12.58 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +0.2 II
2 2 s 7 12.72 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U16 SL +0.2 II FOJCIK Dorota 2 LDK!
3 4 s 7 12.98 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.2 III LDK!  GIM  
4 5 s 7 13.04 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U16 SL +0.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
5 6 s 7 13.12 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.2 III DMP MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK! 67
6 8 s 7 13.18 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL +0.2 III JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK!  GIM  
7 10 s 7 13.24 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +0.2 IV LDK!
8 15 s 7 13.40 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.2 IV KNULL Marta 2 LDK!
2 7 s 8 13.14 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL 0.0 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2024 3 LDK!  GIM  
3 11 s 8 13.27 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA 0.0 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
4 12 s 8 13.31 FIEDEŃ Kinga LKS Pszczyna 2003 U16 SL 0.0 IV LEKI Paweł 4 LDK!
5 13 s 8 13.37 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2024 LDK!  GIM  
6 16 s 8 13.47 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL 0.0 IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!  GIM  
7 17 s 8 13.51 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U16 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
2 19 s 9 13.55 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL -1.8 IV CHRIST Marek # 3 LDK!
3 21 s 9 13.76 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -1.8 IV
4 22 s 9 13.86 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL -1.8 V
5 25 s 9 13.98 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD -1.8 V
6 28 s 9 14.08 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -1.8 V # LDK!
1 23 s 10 13.88 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -0.8 V ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 27 s 10 14.06 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -0.8 V LDK!
4 30 s 10 14.26 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -0.8 V CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2024 4
5 31 s 10 14.37 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA -0.8 V MICHNIAK Jan # Z/2410/17 2024 LDK!  GIM  
6 33 s 10 14.41 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -0.8 V LDK!
7 36 s 10 14.55 KLIMA Oliwia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP -0.8 -- LDK!
2 38 s 11 14.67 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U16 SL -2.9 -- PILAREK Sławomir # Z/4551/17 2024 LDK!  GIM  
3 39 s 11 14.71 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -2.9 --
4 41 s 11 15.03 LAZAR Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 2004 U16 SL -2.9 --
1 14 s 12 13.37 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL -1.5 IV
4 24 s 12 13.91 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -1.5 V
5 32 s 12 14.37 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.5 V
7 42 s 12 15.12 PERUŻYŃSKA Julia RMKS Rybnik 2004 U16 SL -1.5 -- LDK!
2 35 s 13 14.53 GAMBUSZ Anna UKS-MOS Opole 2004 U16 OP 0.0 --
3 37 s 13 14.60 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL 0.0 -- LDK!
4 43 s 13 15.27 MELLER Natalia MOSM Tychy 2004 U16 SL 0.0 --
5 44 s 13 15.64 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA 0.0 --
200 m K
1 1 s 1 24.60 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.1 I #
2 2 s 1 24.87 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.1 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  ZKN  
3 3 s 1 25.57 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +0.1 II B.D. #  ZKN  
4 4 s 1 25.94 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL +0.1 II  ZKN  
1 5 s 2 26.16 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA 0.0 II SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0993/14 2023 2
2 6 s 2 26.43 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL 0.0 III
3 7 s 2 26.45 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U20 LU 0.0 III BONK Stanisław
4 8 s 2 26.72 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA 0.0 III
5 9 s 2 26.82 GAWEŁEK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL 0.0 III
6 11 s 2 26.90 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD 0.0 III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2020 3 LDK!  ZKN  
7 13 s 2 27.12 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U20 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2024 3
1 10 s 3 26.90 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL 0.0 III  ZKN  
2 12 s 3 27.09 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL 0.0 III # LDK!  GIM  
3 14 s 3 27.14 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA 0.0 III
4 15 s 3 27.21 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
5 18 s 3 27.45 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL 0.0 IV
1 16 s 4 27.28 STEC Julia MOSM Tychy 2000 U20 SL 0.0 III
2 17 s 4 27.45 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD 0.0 IV # LDK!  ZKN  
3 19 s 4 27.79 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna 4 LDK!
4 21 s 4 28.30 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL 0.0 IV
5 23 s 4 29.17 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP 0.0 V LDK!  GIM  
1 22 s 5 28.78 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 1998 U23 MA +0.1 -- B.D. # BEZ
2 24 s 5 29.20 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn-Koźle 2002 U18 OP +0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek BEZ LDK!  GIM  
3 27 s 5 30.00 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL +0.1 --
4 28 s 5 31.04 KLIMA Oliwia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP +0.1 -- LDK!
1 20 s 6 28.09 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL -1.7 IV ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof # , Z/3294/18 , 2024 II LDK!
2 25 s 6 29.49 ŚWIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL -1.7 V LDK!  GIM  
3 26 s 6 29.96 ŚLUSAREK Agnieszka KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL -1.7 V KRUPA Iwona B.D. # Z/5639/18 2024 LDK!
4 29 s 6 32.31 KRAUSE Martyna TS AKS Chorzów 2004 U16 SL -1.7 --
5 30 s 6 32.35 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL -1.7 -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2024
300 m K
3 3 s 1 43.19 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2024 LDK!
4 4 s 1 43.85 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
5 6 s 1 46.35 TRYFANÓW Wiktoria KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA IV SIERKA Ewa 4 LDK!
6 8 s 1 46.65 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U14 SL V SPISAK Barbara # 4 LDK!
8 15 s 1 48.87 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U14 SL -- SPISAK Barbara # 5 LDK!
1 7 s 2 46.55 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
3 13 s 2 48.63 ZDEJSZY Marta MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL -- #
4 14 s 2 48.67 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U14 SL -- LDK!
5 17 s 2 49.45 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL --
7 20 s 2 50.95 DORULOK Kinga MUKS SZS Cieszyn 2005 U14 SL --
8 21 s 2 50.99 KOWALIK Karolina MKS-MOS Katowice 2005 U14 SL --
9 28 s 2 52.44 CZARNECKA Julia MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- LDK!
1 16 s 3 49.01 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U14 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3090/18 2024 BEZ LDK!
2 19 s 3 50.41 GREGORCZYK Julia KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA -- SIERKA Ewa 5 LDK!
3 26 s 3 51.60 ŁAŚ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # 5 LDK!
4 27 s 3 52.17 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2024 BEZ
5 31 s 3 54.19 GRENIUCH Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL -- #
1 5 s 4 45.92 ŚLUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U14 SL IV
2 9 s 4 47.07 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL V LDK!
3 11 s 4 47.83 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2024 5 LDK!
4 22 s 4 51.03 ZIELKE Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2006 U14 SL -- #
5 23 s 4 51.11 PRZEŹDZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -- LDK!
1 18 s 5 50.28 GIEREK Daria MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL --
2 24 s 5 51.15 ŁAŚ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
3 25 s 5 51.30 NYCEK Oliwia TS AKS Chorzów 2005 U14 SL -- #
4 29 s 5 53.21 DUDZIC Kinga MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL --
5 30 s 5 53.87 ROSNER Oktawia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U14 SL -- LDK!
6 32 s 5 54.49 KROK Paulina UKS-MOS Opole 2006 U14 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata # BEZ LDK!
2 2 s 6 51.34 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 6 52.16 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2024 LDK!
4 4 s 6 52.59 SWALSKA Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- LDK!
5 7 s 6 53.03 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U12 SL -- LDK!
6 8 s 6 54.25 LIBERDA Klaudia TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- # LDK!
7 10 s 6 54.71 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
1 5 s 7 52.67 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U12 LD -- PAŚ Mariusz # Z/3198/19 2024 LDK!
2 9 s 7 54.70 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U12 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2024 BEZ LDK!
3 11 s 7 55.82 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # BEZ LDK!
4 13 s 7 56.12 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U12 SL -- JONDA Czesław # Z/4363/19 2024 BEZ LDK!
1 6 s 8 52.98 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- KRUPA Iwona # Z/1386/18 2023 BEZ LDK!
2 16 s 8 63.92 GNIEWEK Martyna UKS Wisła 2008 U12 SL -- B.D. BEZ
3 17 s 8 64.07 KANIA Paulina KB MOSiR Jastrzębie 2008 U12 SL -- LDK!
1 12 s 9 55.96 ADAMCZYK Maja KS Olkusz # 2008 U12 MA -- KALEMBKA Kamil # Z/12071/21 2022 LDK!
2 14 s 9 58.73 WIŚNIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 2008 U12 SL -- # LDK!
3 18 s 9 65.80 KORALEWSKA Blanka TL Athletics Jastrzębie # 2008 U12 SL -- # LDK!
4 19 s 9 68.54 PYZIK Ewa TL Athletics Jastrzębie # 2009 U12 SL -- # LDK!
5 15 s 9 63.11 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
1 1 s 10 41.62 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL II
2 2 s 10 42.65 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!
3 3 s 10 43.06 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL III
4 4 s 10 43.13 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK!  GIM  
5 5 s 10 43.47 WÓJCIK Natalia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2024 LDK!
6 6 s 10 43.74 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
1 7 s 11 44.19 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!
2 8 s 11 45.45 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U16 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2024 LDK!
4 11 s 11 46.72 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V LDK!
5 12 s 11 46.75 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA V GIZA Maciej B.D. # Z/3960/17 2021 LDK!
6 13 s 11 47.09 SKRZYPEK Lena KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA V
1 10 s 12 46.63 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL V
2 14 s 12 47.64 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V LDK!  GIM  
3 17 s 12 48.17 KUDINA Margo KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA V LDK!
4 18 s 12 48.35 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V LDK!  GIM  
5 19 s 12 50.09 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -- # LDK!
6 20 s 12 50.22 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL -- # LDK!
1 16 s 13 48.12 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL V
2 21 s 13 50.66 SKITEK Kinga MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
3 22 s 13 51.18 LUPPA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
4 23 s 13 51.30 ŻYDEK Sandra RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.87 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U23 MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024  KN  
2 2 s 1 58.58 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  ZKN   GIM  
3 3 s 1 58.90 POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL II
4 5 s 1 59.53 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III  ZKN  
5 7 s 1 60.29 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2024  ZKN   73
6 9 s 1 60.70 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 2001 U18 SL III
7 13 s 1 61.12 PRUŚ Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 1999 U20 MA III B.D. #
8 14 s 1 61.82 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U20 SL III  ZKN  
1 6 s 2 59.88 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL III B.D. #
2 10 s 2 60.89 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD III # LDK!  ZKN  
3 11 s 2 60.97 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2024
4 12 s 2 61.09 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III # LDK!
5 16 s 2 61.94 PIĄTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL III
6 17 s 2 62.52 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL IV LDK!
7 20 s 2 63.02 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL IV B.D. 4
1 15 s 3 61.86 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL III CIUK Marek Z/3899/15 2018 2  ZKN  
3 22 s 3 63.34 WĄSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2021 4
4 23 s 3 63.52 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL IV #
5 24 s 3 64.19 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV LDK!  GIM  
6 27 s 3 65.32 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -- #
7 28 s 3 65.68 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 2002 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2022 4 LDK!  GIM  
1 25 s 4 64.38 KUSTRA Zuzanna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/4144/17 2021
2 29 s 4 65.85 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 2001 U18 MA --
3 30 s 4 65.88 CHABUZ Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL --  GIM  
5 32 s 4 69.50 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U18 SL -- B.D.
6 33 s 4 69.58 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U18 SL -- ŻWAK Adam B.D. Z/2341/17 2024
7 36 s 4 71.12 BARTOŃ Natalia GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL -- RAMUS Józef BEZ LDK!  GIM  
1 4 s 5 59.46 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL III
2 8 s 5 60.38 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK!  GIM  
3 18 s 5 62.63 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK!  GIM  
4 19 s 5 62.73 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!  GIM  
5 26 s 5 65.27 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL V LDK!
6 35 s 5 70.69 TARNIOWY Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:40.26 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ III B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/3730/17 , 2024
2 2 s 1 1:40.97 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U16 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
3 3 s 1 1:41.30 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 1:42.99 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina 3 LDK!
5 5 s 1 1:43.29 JARECKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV
6 8 s 1 1:44.67 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL IV
7 9 s 1 1:46.39 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U16 MA V
8 10 s 1 1:46.85 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów # 2004 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
1 6 s 2 1:43.32 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2024 3 LDK!
2 7 s 2 1:43.60 CHMIELEWSKA Gabriela BKL Bełchatów 2003 U16 LD IV # LDK!
3 11 s 2 1:47.45 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V LDK!  GIM  
4 14 s 2 1:49.90 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA V LDK!  GIM  
5 15 s 2 1:50.97 POSMYK Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # , Z/0757/19 , 2024 LDK!
6 21 s 2 1:53.66 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
7 22 s 2 1:53.75 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
8 23 s 2 1:54.23 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2023 5 LDK!
10 27 s 2 1:55.70 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- LDK!
1 17 s 3 1:51.17 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
2 18 s 3 1:52.01 LYKHOTVORYK Amaliia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
4 25 s 3 1:54.78 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # BEZ LDK!
5 28 s 3 1:55.81 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 30 s 3 1:58.12 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna # BEZ LDK!
7 32 s 3 1:59.34 JAGIEŁŁO Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- # LDK!
9 35 s 3 2:03.59 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
1 13 s 4 1:48.57 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP V JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # , Z/4783/17 , 2024 LDK!
2 16 s 4 1:51.09 WOJCIECHOWSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- LDK!
3 19 s 4 1:53.37 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA -- # LDK!
4 24 s 4 1:54.32 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U16 SL -- B.D. B.D. # LDK!
5 29 s 4 1:58.09 LENART Amelia MCKiS Jaworzno 2004 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef BEZ
6 31 s 4 1:58.12 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL --
7 33 s 4 1:59.42 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- LDK!
8 36 s 4 2:05.22 NAPEROTTI Elena KB MOSiR Jastrzębie 2003 U16 SL --
9 37 s 4 2:10.71 AUGUST Bianka KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:06.25 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA I DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024 139
2 2 s 1 2:10.04 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Sen SL I OPUCHLIK Tomasz # Z/2320/11 2023
3 3 s 1 2:11.24 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II  ZKN  
4 4 s 1 2:12.76 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2  ZKN  
5 5 s 1 2:13.11 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL II  ZKN  
6 6 s 1 2:14.33 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II GIZA Maciej 2 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 2:14.59 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL II B.D.  ZKN  
8 8 s 1 2:16.67 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL II B.D.
9 9 s 1 2:16.86 FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
10 10 s 1 2:17.43 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U23 SL II LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
11 14 s 1 2:22.75 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
  s 1 DNF BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/0090/11 2021 M
1 11 s 2 2:21.10 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD III URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
2 12 s 2 2:21.22 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III
3 13 s 2 2:22.03 ZATORSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 2002 U18 LD III #
4 15 s 2 2:25.06 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2024
5 16 s 2 2:25.39 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
6 17 s 2 2:26.05 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2024 LDK!  GIM  
7 18 s 2 2:27.82 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 1997 U23 SL --
8 19 s 2 2:28.96 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 1997 U23 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1005/13 2021 3
9 20 s 2 2:31.56 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 4 LDK!  GIM  
10 21 s 2 2:41.96 JURKIEWICZ Aniela KS Cracovia 1906 Kraków # 2000 U20 MA --
1500 m K
1 1 s 1 4:32.09 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL II  ZKN  
2 2 s 1 4:33.63 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL II
4 4 s 1 4:51.60 SYDORCHUK Anna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/1425/16 2022  ZKN  
5 5 s 1 5:00.40 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0054/17 2022 LDK!  GIM  
6 6 s 1 5:01.43 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV DMP MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2024  ZKN   41
7 7 s 1 5:05.23 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U18 MA IV LDK!  ZKN   GIM  
8 8 s 1 5:11.85 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- PASZTA Anna 3 LDK!  GIM  
3000 m K
1 1 s 1 9:40.08 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1  KN  
2 2 s 1 9:59.91 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1  ZKN  
3 3 s 1 10:31.99 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III LDK!  ZKN  
4 4 s 1 10:38.06 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3  ZKN  
5 5 s 1 10:39.10 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD III
6 6 s 1 10:39.32 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK!  GIM  
7 7 s 1 10:46.60 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2024 3  ZKN  
8 8 s 1 10:48.97 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL III B.D. # Z/0438/11 2023 3
9 9 s 1 10:49.71 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 2001 U18 SL III JONDA Czesław Z/4241/15 2024 3
10 10 s 1 11:02.74 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III
  s 1 DNF GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
  s 1 DNF MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2024  KN  
  s 1 DNF BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL --  ZKN  
  s 1 DNF DAWIDZIAK Aleksandra UKS Czempion Bełchatów # 2002 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. # BEZ LDK!  ZKN  
80 pł K
1 1 s 1 12.44 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -1.1 III LDK!  GIM  
2 2 s 1 12.54 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -1.1 III LDK!  GIM  
3 4 s 1 12.87 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA -1.1 III ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
2 8 s 2 13.41 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -1.6 IV
3 9 s 2 13.56 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U16 SL -1.6 IV B.D. B.D. # LDK!
4 10 s 2 13.67 MODZELEWSKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2003 U16 SL -1.6 IV
5 12 s 2 14.55 KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.6 V LDK!
1 11 s 3 14.48 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.5 V WIKTOR Dagmara 4 LDK!  GIM  
3 14 s 3 15.07 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2005 U14 OP -1.5 -- # LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.19 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA 0.0 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023  ZKN  
2 2 s 1 14.97 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL 0.0 II  ZKN  
3 3 s 1 15.50 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 II B.D. # LDK!
4 4 s 1 17.53 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL 0.0 IV LDK!  GIM  
5 5 s 1 18.55 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN  
100 m pł K
1 1 s 1 15.24 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.4 II DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof , Z/0884/15 , 2024  ZKN   91
2 2 s 1 15.76 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -0.4 III  ZKN  
3 3 s 1 16.91 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.4 IV
  s 1 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.4 --
Wzwyż K
1 f 1 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA III
4 f 1 1.45 RAK Agnieszka MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL IV LDK!  GIM  
6 f 1 1.40 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
6 f 1 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL --  ZKN  
8 f 1 1.35 WARZECHA Jagoda MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL --
1 f 2 1.73 SOBCZYK Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM I B.D. KAŃSKI Ryszard # , Z/0002/17 , 2024 LDK!
2 f 2 1.55 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
4 f 2 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
5 f 2 1.50 WILCZYŃSKA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław # 4 LDK!
6 f 2 1.50 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!
8 f 2 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV LDK!  GIM  
9 f 2 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V # LDK!  GIM  
10 f 2 1.40 HAŁAT Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V LDK!  GIM  
11 f 2 1.35 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL -- LDK!  GIM  
Tyczka K
1 f 1 3.45 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL I #  ZKN  
2 f 1 2.05 MUSIAŁ Zuzanna MKS Ustroń 2005 U14 SL V
  f 1 NM CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024
  f 1 NM CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U16 SL --
  f 1 NM BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL -- #
W dal K
1 f 1 6.13 FAKA Angelika KS Komunalni Sanok # 1996 U23 PK +0.5 I BORA Piotr # Z/1399/12 2023  ZKN  
2 f 1 5.83 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +0.9 I B.D. #  ZKN  
3 f 1 5.41 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA +0.8 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024 86
4 f 1 5.34 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.3 III
5 f 1 5.33 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 III DMP PRZYBYCIN Bogdan B.D. # Z/1629/17 2024 LDK!  ZKN   81
6 f 1 5.19 KOŁODZIEJCZYK Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2001 U18 SL +1.3 III
7 f 1 5.07 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA 0.0 IV
8 f 1 5.01 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U20 SL 0.0 IV
9 f 1 4.98 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL +1.9 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
12 f 1 4.79 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD +2.3 -- B.D. 4 LDK!  GIM  
13 f 1 4.79 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL -1.5 -- B.D.
14 f 1 4.65 KOWALSKA Julia MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA +0.4 --
15 f 1 4.63 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.5 -- LDK!  GIM  
16 f 1 4.51 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL +1.2 -- KOS Kamil # Z/2607/16 2024 BEZ LDK!
17 f 1 4.21 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL +1.4 -- B.D.
18 f 1 4.09 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U18 OP +0.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek LDK!
19 f 1 4.04 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice 2002 U18 SL +1.8 --
20 f 1 3.31 BUJOK Danuta KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA +0.5 -- B.D. BEZ
1 f 2 5.00 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U16 SL -0.7 IV PRZYBYCIN Bogdan # Z/0458/17 2022 3
2 f 2 4.95 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL -0.9 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2024 3 LDK!  GIM  
4 f 2 4.93 ŚLIWA Julia MOSM Tychy # 2003 U16 SL -2.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3182/16 2024 LDK!
8 f 2 4.81 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U16 SL +0.9 IV CHRIST Marek # 3 LDK!
9 f 2 4.74 KANIA Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec # 2003 U16 SL -0.8 V PILAREK Sławomir # Z/4551/17 2024 LDK!  GIM  
11 f 2 4.55 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL -2.1 V # LDK!
14 f 2 4.48 DĄBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 2004 U16 LD 0.0 --
19 f 2 4.37 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD -1.4 --
20 f 2 4.37 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.5 -- LDK!
21 f 2 4.07 MAJKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U14 SL -1.6 -- # LDK!
23 f 2 4.00 SZWELENGREBER Anna RMKS Rybnik 2004 U16 SL -0.4 -- LDK!
24 f 2 3.82 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 2004 U16 SL -0.1 -- # LDK!
25 f 2 3.79 BIELECKA Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA -2.0 --
W dal strefa K
1 f 1 4.83 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2024 4 LDK!
2 f 1 4.58 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
3 f 1 4.53 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U14 SL +0.7 -- CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # , Z/0013/20 , 2024 LDK!
5 f 1 4.53 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL 0.0 -- # LDK!
7 f 1 4.22 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL 0.0 -- LDK!
8 f 1 4.14 POPIOŁEK Julia KB MOSiR Jastrzębie 2005 U14 SL +0.4 -- LDK!
9 f 1 4.12 GREGULEC Luiza AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP -0.8 -- # LDK!
10 f 1 4.01 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 2005 U14 MA 0.0 --
11 f 1 4.00 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL -1.9 -- LDK!
12 f 1 3.96 MAJKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U14 SL -0.2 -- # LDK!
13 f 1 3.95 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U14 SL +1.2 -- LDK!
14 f 1 3.75 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -1.1 -- MALARZ Beata B.D. # , Z/3958/18 , 2023 LDK!
15 f 1 3.72 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -0.2 -- LDK!
16 f 1 3.68 CIAŁOŃ Antonina KB MOSiR Jastrzębie 2006 U14 SL 0.0 -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2651/18 2018 BEZ LDK!
18 f 1 3.32 KOZOK Karolina UKS Wisła 2006 U14 SL +0.6 -- B.D. BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.13 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 1990 Sen MA 0.0 I
2 f 1 11.36 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +0.1 III  ZKN  
4 f 1 10.79 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA +0.1 III
5 f 1 10.60 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 Sen SL 0.0 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3 59
6 f 1 10.52 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.8 IV
7 f 1 10.48 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.7 IV
  f 1 NM PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2001 U18 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek LDK!
Kula (3) K
2 f 1 12.37 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK!  ZKN  
4 f 1 11.13 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2024 LDK!  ZKN  
5 f 1 10.33 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
6 f 1 10.24 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!  GIM  
7 f 1 9.77 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
8 f 1 9.50 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2004 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz 5 LDK!
9 f 1 9.27 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2023 1 LDK!  ZKN   GIM  
  f 1 NM KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 f 2 11.99 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U18 LD III B.D. LDK!  ZKN  
3 f 2 11.92 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III #
5 f 2 10.02 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV LDK!
6 f 2 9.09 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir # 4 LDK!  GIM  
8 f 2 8.78 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL V LDK!
9 f 2 8.67 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
10 f 2 8.47 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U16 MA -- LDK!
11 f 2 8.32 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA -- LDK!  GIM  
12 f 2 8.20 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- # LDK!
13 f 2 7.69 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2410/17 2024 LDK!  GIM  
15 f 2 6.96 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
16 f 2 5.77 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
17 f 2 5.42 WEJCHMAN Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- MALARZ Beata # BEZ LDK!
18 f 2 5.31 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL -- MALARZ Beata B.D. # , Z/3958/18 , 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.51 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I # LDK!  ZKN  
2 f 1 7.90 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL --
Dysk (0.75) K
3 f 1 33.60 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U16 MA III LDK!
4 f 1 33.20 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III LDK!  GIM  
5 f 1 32.72 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV #
6 f 1 29.12 GNIDA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS IV KOTWICA Czesław # Z/3736/18 2024 LDK!
7 f 1 26.80 SZCZYRBA Aleksandra WKS Wawel Kraków # 2004 U16 MA V MICHNIAK Jan # Z/2410/17 2024 LDK!  GIM  
11 f 1 21.20 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!  GIM  
12 f 1 20.50 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL -- # LDK!  GIM  
13 f 1 20.20 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!
14 f 1 19.20 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir # 4 LDK!
15 f 1 16.66 GORGOŃ Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U14 SL --
16 f 1 14.70 KOWAL Ewa KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 39.22 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL II  ZKN  
2 f 1 37.47 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL II #  ZKN  
4 f 1 36.46 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III
6 f 1 31.98 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 30.46 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022  ZKN  
8 f 1 29.09 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
9 f 1 28.19 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U18 LD IV B.D. LDK!  ZKN  
10 f 1 28.11 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice 1997 U23 SL --
11 f 1 26.59 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!  GIM  
12 f 1 26.28 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
13 f 1 26.13 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2024 LDK!  GIM  
14 f 1 24.10 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --
15 f 1 23.50 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2024 BEZ LDK!  GIM  
16 f 1 19.36 KRAMARCZYK Aneta MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL --
  f 1 NM NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
Oszczep (500) K
1 f 1 44.54 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II #  ZKN  
3 f 1 37.77 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 34.72 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV
5 f 1 32.50 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2024 LDK!  GIM  
6 f 1 29.95 BAZYLI Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D.
8 f 1 29.09 SROKA Natalia WKS Wawel Kraków # 2001 U18 MA -- B.D.
9 f 1 25.62 SZUSTER Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP --
10 f 1 22.42 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2024 BEZ LDK!  GIM  
Oszczep (600) K
1 f 1 42.37 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2024 2
2 f 1 31.85 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL IV
3 f 1 25.30 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --
4 f 1 19.65 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --
60 m M
1 2 s 1 9.41 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U12 SL 0.0 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2024 BEZ LDK!
2 3 s 1 9.43 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U12 SL 0.0 -- # LDK!
3 10 s 1 9.77 WITEK Igor KS AZS AWF Kraków # 2007 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2024 LDK!
3 9 s 1 9.77 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
5 11 s 1 9.95 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 2007 U12 MA 0.0 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 13 s 1 10.05 RYŚ Marcin TL ROW Rybnik 2007 U12 SL 0.0 -- LDK!
7 16 s 1 10.25 WONTEK Leonard SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA 0.0 -- # LDK!
1 5 s 2 9.60 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 2007 U12 SL -0.1 -- KUZAK Piotr # Z/5997/22 2022
2 7 s 2 9.71 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 2007 U12 SL -0.1 -- B.D. BEZ
3 17 s 2 10.44 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -0.1 -- # LDK!
4 19 s 2 10.46 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 2007 U12 MA -0.1 -- # LDK!
1 1 s 3 8.96 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U12 MA +0.1 -- # LDK!
2 8 s 3 9.72 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 2007 U12 SL +0.1 --
3 12 s 3 10.04 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 2007 U12 SL +0.1 --
4 18 s 3 10.46 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków # 2007 U12 MA +0.1 -- LDK!
5 21 s 3 10.48 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 2007 U12 MA +0.1 -- # LDK!
6 29 s 3 12.53 OWSIŃSKI Aleksander SKS Kusy Kraków 2007 U12 MA +0.1 -- # LDK!
1 4 s 4 9.44 MAKUŁA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -1.8 -- LDK!
2 6 s 4 9.70 GREBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -1.8 -- # LDK!
3 15 s 4 10.23 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA -1.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
4 23 s 4 10.71 PSICA Mateusz SKS Kusy Kraków # 2007 U12 MA -1.8 -- # LDK!
5 27 s 4 11.95 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA -1.8 -- LDK!
6 28 s 4 12.17 GUGUŁA Radosław KS AZS AWF Kraków # 2008 U12 MA -1.8 -- MUNIAK Michał # Z/4707/18 2024 LDK!
1 14 s 5 10.13 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL +0.1 --
2 20 s 5 10.48 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA +0.1 -- B.D. # LDK!
3 22 s 5 10.67 GRZESIKOWSKI Tomasz SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.1 -- # LDK!
4 24 s 5 10.95 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 2009 U12 SL +0.1 -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2647/18 2019 BEZ LDK!
5 25 s 5 11.00 HABEL Jan SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.1 -- LDK!
6 26 s 5 11.21 KRAJ Patryk SKS Kusy Kraków 2008 U12 MA +0.1 -- # LDK!
1 1 s 6 8.16 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U14 SL -0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4
3 5 s 6 8.74 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -0.5 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2024 BEZ LDK!
4 6 s 6 8.75 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA -0.5 -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
5 7 s 6 8.78 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U14 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
1 10 s 7 9.24 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA +0.3 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
2 11 s 7 9.34 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +0.3 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
3 13 s 7 9.40 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +0.3 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 4 s 8 8.36 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -1.1 -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2024 BEZ LDK!
2 9 s 8 8.91 A O SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -1.1 -- LDK!
3 12 s 8 9.38 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 16 s 8 9.87 SYREK Mateusz MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -1.1 --
6 17 s 8 9.89 KWAŚNY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
7 19 s 8 10.19 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -1.1 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
1 3 s 9 8.34 SKICA Mateusz MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -0.9 --
2 14 s 9 9.71 NOWAK Igor MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -0.9 -- #
3 18 s 9 10.06 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -0.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 20 s 9 10.43 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA -0.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.67 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 1994 Sen MA -0.5 I B.D. M  KN  
2 2 s 1 10.84 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.5 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN  
3 3 s 1 10.86 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA -0.5 I GIZA Andrzej Z/0148/11 2020 1
4 4 s 1 10.89 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.5 I  ZKN  
5 5 s 1 10.91 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL -0.5 II  KN  
6 6 s 1 10.99 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL -0.5 II  ZKN  
7 7 s 1 11.08 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.5 II  ZKN  
8 9 s 1 11.12 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -0.5 II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  KN   GIM  
2 10 s 2 11.20 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD -1.5 II MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   GIM  
3 11 s 2 11.22 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA -1.5 II
4 12 s 2 11.29 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -1.5 II  ZKN  
5 15 s 2 11.34 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA -1.5 III  ZKN  
6 17 s 2 11.42 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -1.5 III KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
1 13 s 3 11.29 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -0.7 II DMP SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024  ZKN   80
2 14 s 3 11.32 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL -0.7 III
3 16 s 3 11.38 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.7 III #
4 18 s 3 11.44 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.7 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
6 23 s 3 11.62 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA -0.7 III #
7 25 s 3 11.72 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -0.7 III  ZKN  
1 20 s 4 11.48 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL 0.0 III
2 22 s 4 11.58 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL 0.0 III
3 26 s 4 11.75 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA 0.0 III #
5 41 s 4 12.22 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  GIM  
1 19 s 5 11.47 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 1995 Sen SL 0.0 III B.D. 2
2 24 s 5 11.64 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL 0.0 III
3 27 s 5 11.76 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL 0.0 IV
4 29 s 5 11.80 DYBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1998 U23 SL 0.0 --
5 31 s 5 11.92 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!  GIM  
6 33 s 5 12.01 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL 0.0 --
7 38 s 5 12.11 ZIEN Kamil MOSM Tychy 2001 U18 SL 0.0 IV
1 30 s 6 11.81 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL 0.0 IV
2 32 s 6 11.99 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 2002 U18 LD 0.0 IV #
3 35 s 6 12.07 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA 0.0 IV B.D.
4 36 s 6 12.09 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL 0.0 IV
5 37 s 6 12.11 KRAWCZYK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL 0.0 IV  GIM  
7 40 s 6 12.16 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 2001 U18 SL 0.0 IV KUZAK Piotr # Z/3169/17 2021 3
8 42 s 6 12.23 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 2001 U18 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2019 4
1 34 s 7 12.03 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL -1.1 IV
2 43 s 7 12.32 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -1.1 --
3 44 s 7 12.34 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL -1.1 --
4 45 s 7 12.38 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -1.1 -- KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2024
5 46 s 7 12.39 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -1.1 -- #
6 47 s 7 12.42 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U18 LD -1.1 -- MOUELHI Abdessatar MOUELHI Abdessatar # Z/3081/18 2023
7 48 s 7 12.49 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik # 2002 U18 SL -1.1 -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2024
8 49 s 7 12.59 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -1.1 -- B.D. BEZ
1 1 s 8 11.38 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +1.6 III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
2 2 s 8 11.49 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +1.6 III HOMA Wioleta # 2 LDK!  GIM  
3 3 s 8 11.79 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL +1.6 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
4 4 s 8 11.81 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL +1.6 IV #
5 5 s 8 11.83 SORDYL Dominik SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL +1.6 IV LDK!
6 6 s 8 11.91 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +1.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  GIM  
7 20 s 8 13.12 WODNIOK Dawid TL ROW Rybnik 2004 U16 SL +1.6 --
1 7 s 9 12.03 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.4 IV #
2 9 s 9 12.18 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.4 IV # LDK!
3 10 s 9 12.26 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL +0.4 V
4 13 s 9 12.60 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL +0.4 V PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2024 4  GIM  
5 14 s 9 12.71 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL +0.4 V HOMA Wioleta # Z/2034/18 2024 5 LDK!
6 15 s 9 12.73 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U16 SL +0.4 V
2 11 s 10 12.38 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL -2.6 V CIEMAŁA Krystian # Z/2062/18 2024
3 16 s 10 12.74 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -2.6 V LDK!
4 18 s 10 12.94 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -2.6 -- GIZA Andrzej Z/4249/17 2024 LDK!
5 19 s 10 13.02 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -2.6 -- LDK!
6 21 s 10 13.16 POJDA Paweł LKS Pszczyna 2003 U16 SL -2.6 -- KŁÓSKA Karolina BEZ LDK!
3 22 s 11 13.60 WANDZEL Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +0.3 --
4 23 s 11 14.11 NOWAK Dawid MCKiS Jaworzno 2004 U16 SL +0.3 --
5 24 s 11 14.79 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA +0.3 -- LDK!
6 25 s 11 15.15 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL +0.3 -- SZCZYRK Janusz BEZ LDK!
6 40 s 12 14.93 A E MOSM Tychy 2004 U16 SL -1.5 --
200 m M
1 1 s 1 21.81 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL 0.0 I DMP KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN   117
2 2 s 1 21.84 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA 0.0 I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  KN  
3 3 s 1 21.87 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL 0.0 I  KN  
4 4 s 1 22.03 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U23 SL 0.0 II  ZKN  
5 6 s 1 22.21 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL 0.0 II  ZKN  
1 5 s 2 22.21 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.1 II  ZKN  
2 7 s 2 22.41 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL -0.1 II
3 8 s 2 22.64 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL -0.1 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
4 9 s 2 22.78 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA -0.1 II  ZKN  
5 10 s 2 22.82 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 1995 Sen SL -0.1 III B.D. 2
6 12 s 2 22.95 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL -0.1 III  ZKN  
1 13 s 3 23.04 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA -2.2 III #
2 14 s 3 23.20 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -2.2 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2024 2
3 15 s 3 23.50 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 1997 U23 SL -2.2 III
4 17 s 3 23.79 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -2.2 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!  GIM  
5 19 s 3 23.92 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA -2.2 IV #
6 21 s 3 24.07 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U20 SL -2.2 IV
7 26 s 3 24.73 NOWIŃSKI Kamil MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL -2.2 -- LDK!
1 16 s 4 23.69 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL -0.6 IV
2 20 s 4 24.05 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL -0.6 IV
3 23 s 4 24.18 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL -0.6 IV
4 24 s 4 24.27 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL -0.6 IV
1 18 s 5 23.91 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.1 IV  ZKN  
2 25 s 5 24.73 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -0.1 --
3 29 s 5 25.62 SZYMCZYK Patryk MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.1 -- B.D. BEZ
4 30 s 5 25.94 WIERUSZ Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.1 --
1 11 s 6 22.89 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD -0.1 III MANTYK Łukasz Z/3147/17 2 LDK!  ZKN   GIM  
2 22 s 6 24.15 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL -0.1 IV
3 28 s 6 25.23 BORKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 2004 U16 SL -0.1 V HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta 4 LDK!  GIM  
3 27 s 6 25.23 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik # 2002 U18 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2024
300 m M
1 1 s 1 36.58 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA II GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
2 2 s 1 37.53 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP III #
3 3 s 1 37.63 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL III # LDK!
4 4 s 1 37.74 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL III #
5 5 s 1 38.35 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL III LDK!
7 7 s 1 39.13 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
1 8 s 2 39.21 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL IV CIEMAŁA Krystian # Z/2062/18 2024
2 9 s 2 39.53 KARCZEWSKI Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV #
3 11 s 2 39.97 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV WIKTOR Dagmara 4 LDK!  GIM  
5 13 s 2 40.27 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA IV GIZA Andrzej # 4 LDK!
6 16 s 2 40.66 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V LDK!
2 15 s 3 40.63 KLIMCZAK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL V JARCZOK Miłosz KOBĘDZA Jan 5 LDK!
3 17 s 3 41.56 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
4 20 s 3 42.21 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U16 SL V LDK!
5 21 s 3 42.24 WODNIOK Dawid TL ROW Rybnik 2004 U16 SL V
1 14 s 4 40.59 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2023 5
2 18 s 4 41.81 MĄKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
3 22 s 4 42.47 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL V
4 23 s 4 43.17 KURDZIEL Robert KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA -- LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.27 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II DMP MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  ZKN   101
2 2 s 1 50.24 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ II DMP WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  KN   85
3 3 s 1 50.91 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 1991 Sen SL III B.D. B.D. 2
4 4 s 1 51.01 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 1998 U23 SL III B.D. 3
5 6 s 1 51.45 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024
6 9 s 1 51.71 KRAKOWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 1999 U20 SL III
  s 1 DNF WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL -- B.D.  ZKN  
1 5 s 2 51.36 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III #
2 8 s 2 51.63 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2  ZKN  
6 14 s 2 54.32 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP IV
7 21 s 2 57.29 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- LACH Magdalena # Z/1351/17 2024 4 LDK!  ZKN   GIM  
  s 2 DQ ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL --
1 13 s 3 54.13 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL IV #
2 15 s 3 55.59 WOJCIUK Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!  GIM  
3 16 s 3 55.69 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna # BEZ LDK!  GIM  
4 17 s 3 55.87 PLUTA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 1998 U23 MA -- #
5 19 s 3 56.27 KWAŚNIAK Jakub UKS Komar Strzelce Opolskie 1999 U20 OP --
7 24 s 3 57.95 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL --
1 7 s 4 51.59 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 10 s 4 53.02 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA IV B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  KN   GIM  
4 22 s 4 57.47 ŚLIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
5 23 s 4 57.80 ZABDYR Bartosz LKS Kłos Olkusz 2003 U16 MA -- LDK!  GIM  
6 25 s 4 60.10 ZARĘBSKI Michał MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL -- HOMA Wioleta BEZ LDK!  GIM  
7 26 s 4 60.76 PROKOPOWICZ Patryk CKS Budowlani Częstochowa # 2001 U18 SL -- CIUK Marek Z/2118/17 2024
600 m M
1 2 s 1 1:42.74 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2024 4 LDK!
2 3 s 1 1:42.88 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2024 BEZ LDK!
4 5 s 1 1:43.86 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -- LDK!
6 9 s 1 1:55.58 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U14 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz # , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!
1 1 s 2 1:42.04 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- LDK!
2 7 s 2 1:50.99 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL --
3 8 s 2 1:54.94 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2024 BEZ
4 11 s 2 2:03.62 TOKARZ Jonatan KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL --
5 12 s 2 2:05.35 KURZ Kacper MKS Żywiec 2006 U14 SL --
6 13 s 2 2:08.36 ZEMANEK Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL --
7 14 s 2 2:08.88 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U14 MA -- # LDK!
1 1 s 3 1:57.72 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom # 2007 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!
2 3 s 3 2:03.26 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 2007 U12 SL -- # LDK!
3 4 s 3 2:05.41 KOT Aleksander MCKiS Jaworzno 2007 U12 SL -- KUZAK Piotr # Z/5997/22 2022
4 6 s 3 2:10.74 CHUDERSKI Adrian MCKiS Jaworzno 2007 U12 SL --
5 7 s 3 2:13.18 PIETRUSZKA Dawid UKS Wisła 2007 U12 SL -- B.D. BEZ
6 10 s 3 2:18.23 DUDA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- # LDK!
1 2 s 4 1:58.77 DULBA Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U12 SL --
2 5 s 4 2:07.83 MAKUŁA Wiktor TL Athletics Jastrzębie # 2007 U12 SL -- LDK!
3 8 s 4 2:13.54 TRYFANÓW Patryk KS Victoria Trzebinia 2007 U12 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
4 9 s 4 2:13.93 ŻURAWIK Konrad MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL --
5 11 s 4 2:28.06 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U12 MA -- B.D. # LDK!
6 12 s 4 2:44.48 KRÓL Cristian KB MOSiR Jastrzębie 2009 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/2647/18 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.26 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 1998 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. , Z/1345/20 , 2020 2
2 2 s 1 1:55.19 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2024 2
3 3 s 1 1:55.62 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U23 SL II PASZTA Wiesław 2
4 4 s 1 1:56.50 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
5 5 s 1 1:56.68 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK II  ZKN  
6 6 s 1 1:57.03 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL III
7 7 s 1 1:58.66 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2024
8 14 s 1 2:02.49 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 Sen SL -- #
  s 1 DNF WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL -- LAMCH Mariola # 3 LDK!  ZKN   GIM  
  s 1 DNF OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U20 SL --  ZKN  
  s 1 DNF RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
  s 1 DNF MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam 2 LDK!  ZKN  
1 8 s 2 1:59.14 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/4806/15 2021
2 9 s 2 2:00.08 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III
3 10 s 2 2:00.39 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja B.D. # Z/1062/17 2022 LDK!  ZKN  
4 11 s 2 2:00.75 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 2000 U20 MA III
5 12 s 2 2:01.89 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III OLCZYK Hubert B.D. # Z/0665/16 2024 LDK!
6 13 s 2 2:02.44 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL IV
7 15 s 2 2:02.92 SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/0079/17 2024
8 16 s 2 2:03.15 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
9 18 s 2 2:04.25 CIEŚLIK Wojciech AZS-AWF Katowice 1998 U23 SL --
10 19 s 2 2:06.22 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U23 SL --
1 17 s 3 2:03.66 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2024 2
2 20 s 3 2:06.62 TWORSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 2002 U18 LD IV #
7 25 s 3 2:10.44 KAŁUŻNY Kamil LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD --
8 26 s 3 2:11.45 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD -- ADAMCZYK Dariusz
9 27 s 3 2:11.86 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL --
10 28 s 3 2:11.98 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 2002 U18 MA --
12 31 s 3 2:39.73 PSZCZÓŁKA Józef MKS Tempo Kęty 1959 Masters MA -- SYSAK Tomasz # Z/2049/20 2021 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:42.89 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U16 LD III # LDK!
2 2 s 1 2:43.25 ZASTAWNY Łukasz TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL IV LDK!
3 3 s 1 2:47.42 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV
4 4 s 1 2:47.96 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U16 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  GIM  
6 6 s 1 2:48.25 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA IV LDK!
9 9 s 1 2:49.99 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 2003 U16 SL IV
10 10 s 1 2:50.22 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech # LDK!
1 11 s 2 2:57.49 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U16 MA V LDK!
2 12 s 2 3:00.11 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!  GIM  
3 13 s 2 3:01.26 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
4 15 s 2 3:02.22 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
5 16 s 2 3:03.54 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL --
6 17 s 2 3:04.49 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
7 18 s 2 3:05.37 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- # LDK!  GIM  
9 20 s 2 3:06.77 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # BEZ LDK!  GIM  
10 21 s 2 3:09.49 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
11 22 s 2 3:10.10 RENTFLEISZ Filip KB MOSiR Jastrzębie 2003 U16 SL --
1500 m M
1 1 s 1 4:01.43 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2  ZKN  
2 2 s 1 4:01.88 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP II #  ZKN  
3 3 s 1 4:03.91 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL III
4 4 s 1 4:04.00 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U20 SL III  ZKN  
5 5 s 1 4:05.87 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023  ZKN  
6 6 s 1 4:06.96 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
7 7 s 1 4:09.30 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL III #
8 8 s 1 4:09.57 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U23 SL III
10 10 s 1 4:11.64 WALOTEK Artur AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL III
11 11 s 1 4:11.73 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2  ZKN  
12 12 s 1 4:33.91 MYŚLIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
14 14 s 1 4:48.25 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- #
15 15 s 1 4:57.12 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL --
3000 m M
1 1 s 1 8:58.48 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 1984 Sen SL III CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2024 3
2 2 s 1 9:10.47 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
3 3 s 1 9:12.70 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL III B.D. # Z/1723/15 2024 3
4 4 s 1 9:41.63 HAJDUK Paweł TL ROW Rybnik 1999 U20 SL IV
5 5 s 1 9:55.08 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/1781/18 2020
6 6 s 1 9:59.37 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL IV
7 7 s 1 10:02.03 IZYDOREK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U20 SL IV
8 8 s 1 10:10.01 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2002 U18 SL -- #
9 9 s 1 10:15.82 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 2001 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!
10 10 s 1 10:22.04 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U20 SL --
11 11 s 1 10:43.88 PAWLIK Radosław MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP -- LDK!  GIM  
  s 1 DNF CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 Sen SL -- #
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 18.76 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.4 -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!  GIM  
3 3 s 1 18.98 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.10 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -1.0 III B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 2 s 1 15.33 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL -1.0 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2  ZKN  
3 5 s 1 15.91 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna # 2001 U18 SL -1.0 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek # , Z/3474/15 , 2021 4 LDK!
4 6 s 1 16.55 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -1.0 -- LDK!  GIM  
5 7 s 1 16.63 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -1.0 -- B.D.
2 4 s 2 15.48 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.1 III  ZKN  
3 8 s 2 17.16 BARAŃSKI Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.1 --
4 9 s 2 18.60 HERZYK Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL -0.1 --
110 m pł M
1 1 s 1 14.11 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -2.0 I B.D. # M  KN  
2 2 s 1 14.29 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ -2.0 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M  KN  
3 3 s 1 14.59 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 Sen SL -2.0 I B.D. M
4 4 s 1 17.98 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 1998 U23 DS -2.0 --
  s 1 DNF MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA -2.0 -- B.D. 1  ZKN  
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.51 ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U18 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2024
2 2 s 1 59.50 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL IV #
3 3 s 1 59.92 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV
4 4 s 1 68.08 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 54.90 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
2 2 s 1 55.15 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U23 SL II B.D. Z/0680/14 2019 1  ZKN  
3 3 s 1 59.29 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
Wzwyż M
3 f 1 1.85 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III  ZKN  
4 f 1 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL III
5 f 1 1.70 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
7 f 1 1.65 FILAR Oskar MKS Rabka-Zdrój 2000 U20 MA --
8 f 1 1.45 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL -- HOMA Wioleta 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 f 2 1.80 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV LDK!
3 f 2 1.70 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL V # LDK!  GIM  
4 f 2 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA V SIERKA Ewa 5 LDK!
5 f 2 1.55 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
6 f 2 1.55 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!
7 f 2 1.55 JANUS Filip TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U16 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK!  GIM  
Tyczka M
1 f 1 2.85 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U14 SL V #
W dal M
1 f 1 7.32 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 1995 Sen SL +0.7 I
3 f 1 6.85 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL -0.2 II KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2024  ZKN  
4 f 1 6.76 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.0 III #  ZKN  
5 f 1 6.39 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U18 LD +0.9 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!  ZKN   GIM  
6 f 1 6.31 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U18 SL +1.6 III
7 f 1 6.30 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA 0.0 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2024
9 f 1 6.22 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS 0.0 IV ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN  
10 f 1 6.16 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.4 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
11 f 1 5.90 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +1.4 IV  ZKN  
  f 2 5.33 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -2.0 -- LDK!
1 f 2 5.92 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +0.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 f 2 5.76 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U16 LD +0.8 V ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!
3 f 2 5.58 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL +1.6 --
4 f 2 5.57 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.1 -- #
5 f 2 5.38 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +2.3 -- LDK!
6 f 2 5.38 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 2004 U16 MA -0.9 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2023 BEZ
7 f 2 5.18 WITOS Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.6 -- GIZA Andrzej Z/4249/17 2024 LDK!
9 f 2 4.95 NIERADA Tymon RMKS Rybnik 2003 U16 SL +1.8 --
12 f 2 4.39 DURAJ Dawid MKS Żywiec 2004 U16 SL -0.7 --
13 f 2 4.25 WANDZEL Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -0.1 --
14 f 2 3.78 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -0.4 -- LDK!
27 f 2 3.58 A E MOSM Tychy 2004 U16 SL -1.6 --
W dal strefa M
1 f 1 4.93 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U14 SL +0.9 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2024 BEZ LDK!
2 f 1 4.78 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U14 SL -1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2024 4
3 f 1 4.67 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U14 MA +1.3 -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!
4 f 1 4.40 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U14 SL -1.2 -- LDK!
5 f 1 4.39 KĘDZIOR Kamil UKS Wisła 2005 U14 SL -1.9 -- B.D. BEZ
6 f 1 4.29 A O SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -0.4 -- LDK!
7 f 1 4.24 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +0.7 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
8 f 1 4.24 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA +2.6 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
9 f 1 4.22 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U14 MA +0.7 -- # LDK!
10 f 1 4.22 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U14 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
11 f 1 4.07 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U14 MA +2.1 -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
12 f 1 4.06 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 2006 U14 MA +2.3 -- SIERKA Ewa # BEZ LDK!
15 f 1 3.77 KURZ Kacper MKS Żywiec 2006 U14 SL -1.3 --
16 f 1 3.72 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -0.9 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
17 f 1 3.67 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 2007 U12 SL +0.2 --
18 f 1 3.64 KWAŚNY Jakub KS AZS AWF Kraków # 2005 U14 MA +2.6 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
19 f 1 3.48 MĄSIORSKI Krzysztof SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA +1.1 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
  f 1 NM WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 2006 U14 MA 0.0 -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.34 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 U23 MA +1.3 III KUKLA Rafał # Z/1284/12 2023 1
2 f 1 13.18 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL 0.0 IV
3 f 1 12.92 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U18 MA +1.3 IV DMP ZAPART Stanisław B.D. # Z/5971/15 2024  ZKN   48
4 f 1 12.81 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U18 LD +1.4 IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!  ZKN   GIM  
5 f 1 12.74 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków # 2002 U18 MA +1.7 IV DMP KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/0848/18 2024 43
6 f 1 12.47 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 1999 U20 MA 0.0 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2022 4
7 f 1 12.31 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 2002 U18 MA +0.1 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2020 4
8 f 1 11.55 KASPRZYK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +1.0 --
  f 1 NM ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 U23 SL 0.0 -- DMP KORZEŃ Robert B.D. # Z/0485/14 2024  ZKN  
Kula (5) M
1 f 1 13.61 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL III  ZKN  
2 f 1 13.15 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U18 OP IV LDK!  ZKN   GIM  
3 f 1 12.39 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
4 f 1 12.13 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2024 LDK!  GIM  
5 f 1 11.41 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz BEZ LDK!  GIM  
6 f 1 10.70 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
2 f 2 12.43 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2024 LDK!  GIM  
3 f 2 10.73 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir 5 LDK!  GIM  
4 f 2 9.97 ROWEK Patryk SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- LDK!
5 f 2 9.55 WESOŁEK Wiktor RMKS Rybnik 2003 U16 SL -- LDK!
6 f 2 8.11 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
7 f 2 7.30 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA --
Kula (6) M
1 f 1 15.44 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U20 SL II #
2 f 1 14.77 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U20 SL II  ZKN  
3 f 1 14.51 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II
Kula (7.26) M
1 f 1 11.87 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL -- B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 46.87 MALISZEWSKI Andrzej niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. B.D. , Z/0356/19 , 2019 BEZ
2 f 1 43.40 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2024 LDK!  GIM  
5 f 1 41.75 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL III LDK!  GIM  
6 f 1 41.70 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL III #
7 f 1 39.70 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 2003 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2020 4
8 f 1 37.70 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof 4 LDK!  GIM  
10 f 1 29.90 COBKAŁO Aleksander RMKS Rybnik 2004 U16 SL -- LDK!
11 f 1 28.35 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!  GIM  
12 f 1 27.40 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 2004 U16 MA --
14 f 1 22.64 PULNAR Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U16 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.35 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U18 SL II  ZKN  
2 f 1 44.53 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U18 SL III B.D.
3 f 1 40.23 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 2002 U18 OP III LDK!  ZKN   GIM  
4 f 1 38.99 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL IV LDK!  GIM  
5 f 1 30.45 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
8 f 1 27.72 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  ZKN  
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.46 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U20 SL III #
2 f 1 34.78 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U20 SL IV  ZKN  
3 f 1 31.02 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL -- KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2024
Oszczep (700) M
2 f 1 33.92 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL --
3 f 1 33.90 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL -- LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 53.40 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL III
2 f 1 51.18 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL III  ZKN  
4 f 1 44.25 BACA Szymon MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1465/17 2018 4
5 f 1 41.63 KUSIAK Jakub WKS Wawel Kraków # 2000 U20 MA IV DMP MICHNIAK Jan B.D. Z/0497/17 2024 33

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 45.058130979538 sekund