Toruń 16.06.2018
Ogólnopolski mityng LA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.39 LEŚNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2004 U16 KP -0.3 IV # LDK!
2 s 1 13.40 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM -0.3 IV B.D. 3 LDK!
2 s 1 13.40 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -0.3 IV LDK! GIM
4 s 1 13.44 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -0.3 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK! GIM
5 s 1 13.75 STEJMAN Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -0.3 IV
1 1 s 2 14.04 CZARNECKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -0.7 V # LDK! GIM
2 2 s 2 14.09 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -0.7 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2023 5 LDK!
3 3 s 2 14.25 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -0.7 V LDK!
4 6 s 2 14.85 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN -0.7 -- LDK!
1 4 s 3 14.61 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 2004 U16 KP 0.0 --
2 5 s 3 14.79 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U14 WN 0.0 -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
3 7 s 3 15.12 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics # 2005 U14 WN 0.0 -- # LDK!
4 8 s 3 15.26 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U14 KP 0.0 -- WOŹNIAK Jacek # Z/0695/18 2020 BEZ LDK!
1 1 e 1 12.11 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +1.4 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 KN
2 2 e 1 12.23 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP +1.4 II B.D. 1
3 3 e 1 12.28 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U16 KP +1.4 II PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
4 5 e 1 12.45 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP +1.4 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
5 6 e 1 12.57 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP +1.4 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023 ZKN 95
6 7 e 1 12.62 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD +1.4 II DMP KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2 92
7 8 e 1 12.65 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +1.4 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
8 9 e 1 12.71 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP +1.4 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
1 4 e 2 12.29 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP +1.9 II B.D. M ZKN
2 10 e 2 13.09 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP +1.9 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
3 12 e 2 13.10 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN +1.9 III PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK! GIM
4 11 e 2 13.10 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN +1.9 III NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
5 13 e 2 13.36 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP +1.9 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
6 14 e 2 13.38 BARASZKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +1.9 IV LDK!
1 15 e 3 13.43 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U18 KP +0.7 IV WOŹNIAK Jacek # Z/3342/17 2021 3 LDK!
2 16 e 3 13.57 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U18 LD +0.7 IV LISIAK Adam B.D. # Z/1840/17 2023
3 17 e 3 13.65 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +0.7 IV
4 18 e 3 13.72 PĄCZEK Wiktoria BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP +0.7 IV FIEDOROWICZ Jolanta 4 LDK!
5 19 e 3 15.48 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM +0.7 --
1 f 1 11.97 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +2.0 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 KN
2 f 1 12.29 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP +2.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
3 f 1 12.45 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP +2.0 II DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023 ZKN 102
4 f 1 12.50 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +2.0 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
5 f 1 12.83 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN +2.0 III PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK! GIM
6 f 1 12.84 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN +2.0 III NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
7 f 1 12.85 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP +2.0 III BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
8 f 1 13.24 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP +2.0 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
200 m K
1 1 s 1 25.16 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP +1.9 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
2 2 s 1 25.19 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U16 KP +1.9 II PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
3 3 s 1 25.31 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD +1.9 II KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
4 5 s 1 25.64 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP +1.9 II WOŹNIAK Jacek 2 LDK! ZKN
5 6 s 1 26.02 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +1.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/2426/15 2022 2 ZKN
6 7 s 1 26.17 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +1.9 II # ZKN
1 8 s 2 26.18 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN 0.0 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # , Z/1124/17 , 2022 LDK! GIM
2 9 s 2 26.91 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U18 KP 0.0 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
3 10 s 2 26.93 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN 0.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK! GIM
4 12 s 2 27.27 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM 0.0 III B.D. B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2022 2
5 13 s 2 27.34 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP 0.0 IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK! GIM
1 11 s 3 27.25 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM +1.1 III B.D. 3 LDK!
2 14 s 3 27.49 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U18 LD +1.1 IV LISIAK Adam B.D. # Z/1840/17 2023
3 15 s 3 27.50 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +1.1 IV
4 17 s 3 27.57 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP +1.1 IV JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK! GIM
5 24 s 3 30.61 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP +1.1 --
1 16 s 4 27.54 BIELACKA Weronika MKL Toruń 2002 U18 KP +0.6 IV WOŹNIAK Jacek # Z/3342/17 2021 3 LDK!
2 18 s 4 28.08 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U16 KP +0.6 IV WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
3 21 s 4 29.69 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 2003 U16 KP +0.6 V SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2023 5
4 22 s 4 29.78 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics # 2004 U16 WN +0.6 V LDK!
5 23 s 4 30.17 CWALINA Paulina GKS Olimpia Grudziądz 2004 U16 KP +0.6 V
1 4 s 5 25.56 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP +1.8 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
2 19 s 5 28.53 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno # 2003 U16 KP +1.8 V KENSIK Jan LDK!
3 20 s 5 29.47 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 2004 U16 KP +1.8 V
300 m K
1 2 s 1 43.75 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 2004 U16 KP III GURNA Jolanta 2 LDK!
2 3 s 1 43.77 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LDK! GIM
3 4 s 1 44.32 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/3068/18 , 2023 3 LDK!
4 5 s 1 45.04 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN IV PODOLAK Michał PODOLAK Michał # Z/3463/17 2023 3 LDK! GIM
5 6 s 1 45.12 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2023 ZKN
6 8 s 1 45.66 WAJER Daria LUKS Start Nakło 2003 U16 KP IV B.D. 4 LDK!
1 1 s 2 43.58 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP III
2 7 s 2 45.46 PUŹNIEWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV
3 10 s 2 45.76 MICHALCZAK Julia MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/4590/18 2021 4 LDK!
4 11 s 2 46.11 BRUŹ Nina MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/5161/18 2021 4 LDK!
5 12 s 2 46.70 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2023 5 LDK!
1 9 s 3 45.73 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 2005 U14 KP IV B.D. 4 LDK!
2 13 s 3 47.96 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP V KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
3 14 s 3 50.96 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 2004 U16 KP --
4 s 3 52.13 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U16 KP -- LDK!
5 15 s 3 52.38 JOBS Dagmara KS Zamek Kurzętnik 2005 U14 WN -- LDK!
400 m K
1 s 1 56.65 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2023 LDK! ZKN GIM 111
2 s 1 60.13 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK! ZKN GIM
3 s 1 61.45 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie # 2002 U18 KP III LDK!
4 s 1 62.23 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN IV # ZKN
5 s 1 63.04 GROT Weronika RKS Łódź 2000 U20 LD IV
6 s 1 64.09 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
7 s 1 65.92 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
600 m K
1 s 1 1:38.71 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK! GIM
2 s 1 1:41.68 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK! GIM
3 s 1 1:48.89 KAMIŃSKA Natalia BKS Bydgoszcz 2004 U16 KP V ŁODZIEWSKA Urszula 5 LDK!
4 s 1 1:57.01 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 2006 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2021 BEZ LDK!
5 s 1 1:58.49 ROCHEWICZ Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 2005 U14 WN -- LDK!
6 s 1 2:01.12 KOZŁOWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2005 U14 WN -- LDK!
7 s 1 2:01.87 URLICKA Nicola KS Zamek Kurzętnik 2007 U12 WN -- LDK!
8 s 1 2:09.16 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U14 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
9 s 1 2:11.02 MON Julia UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U14 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:25.61 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP IV CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK! GIM
2 s 1 2:38.43 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło # 2003 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D.
3 s 1 2:47.08 BEDNARZ Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP --
4 s 1 2:49.57 ZASADA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 3:15.00 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek # 2004 U16 KP IV B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2671/15 , 2023 LDK!
2 s 1 3:21.01 ZIMMER Julia MKL Toruń 2003 U16 KP IV
3 s 1 3:21.91 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
4 s 1 3:23.21 TOŚ Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LDK! GIM
1500 m K
1 s 1 4:47.24 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK! ZKN
2 s 1 4:59.99 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP IV ZKN
3 s 1 5:10.86 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK! ZKN GIM
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.88 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM 0.0 II LDK! ZKN
2 s 1 15.47 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM 0.0 II B.D. B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2022 2
3 s 1 15.58 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U18 LD 0.0 II LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023 ZKN
4 s 1 16.13 STEFANOWICZ Martyna UKS Wyspiański Szubin 2002 U18 KP 0.0 III B.D. 3 LDK!
5 s 1 16.91 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP 0.0 IV B.D. 3 LDK! GIM
6 s 1 18.15 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP 0.0 --
100 m pł K
1 s 1 13.69 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 1992 Sen LD +1.5 I
2 s 1 13.80 FLIS Katarzyna AZS Łódź 1996 U23 LD +1.5 I B.D. 1 ZKN
3 s 1 13.87 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +1.5 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023 KN
4 s 1 15.37 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP +1.5 II B.D. 1
200 m pł K
1 2 s 1 32.70 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -1.4 IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2023 4 LDK! GIM
2 3 s 1 32.95 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP -1.4 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
3 4 s 1 33.03 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -1.4 IV LDK!
4 5 s 1 36.94 MOTYKA Julia UKB Szubin 2004 U16 KP -1.4 -- # LDK!
1 1 s 2 31.91 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -0.1 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # , Z/1124/17 , 2022 LDK! GIM
2 6 s 2 37.27 KRZYŻANOWSKA Jagoda UKB Szubin 2004 U16 KP -0.1 -- # LDK!
3 7 s 2 39.13 KRZYŻANOWSKA Zuzanna UKB Szubin 2004 U16 KP -0.1 -- # LDK!
400 m pł K K
1 s 1 66.28 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 s 1 67.43 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2023 ZKN
3 s 1 68.11 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U20 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2018 3
4 s 1 74.43 KRAUSHAR Julia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 4 LDK! GIM
4x100 m K
1 s 1 48.61 LIS Klaudia
SKRZYPNIK Kamila
TARKOWSKA Natalia
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 2002
2001
2002
2001
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1806/16
Z/1575/16
Z/1576/16
Z/1895/16
2021
2021
2022
2023
2

3

2 s 1 51.40 RYSZEWSKA Klaudia
BRZYSKA Martyna
GOŁĘBIEWSKA Hanna
MATUSZEWICZ Anna
MKL Toruń 2002
2002
2001
2003
U18 KPO -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/2104/16
Z/1574/16
Z/1805/16
Z/3343/17
2021
2020
2021
2023
2
3


Wzwyż K
1 f 1 1.70 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I B.D. 1 LDK! ZKN
2 f 1 1.64 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ II ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK! KN
3 f 1 1.61 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2023 ZKN
4 f 1 1.58 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III #
5 f 1 1.55 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III # LDK! ZKN
6 f 1 1.45 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP IV # LDK!
7 f 1 1.40 TUROWSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V
7 f 1 1.40 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 2003 U16 KP V B.D. 3 LDK! GIM
9 f 1 1.35 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -- # LDK!
10 f 1 1.35 ORDAŃSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- DEJEWSKI Michał 5 LDK! GIM
W dal K
1 f 1 5.43 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP 0.0 II WOŹNIAK Jacek 2 LDK! ZKN
2 f 1 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP +1.3 III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
3 f 1 4.81 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP +0.1 IV WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK! ZKN GIM
4 f 1 4.71 URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP +0.2 -- #
5 f 1 4.70 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP 0.0 V DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023 43
6 f 1 4.67 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2023
7 f 1 4.26 KUCIŃSKA Matylda LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek 5 LDK! GIM
8 f 1 3.80 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics # 2005 U14 WN 0.0 -- # LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.58 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD +1.0 IV KUŚ Tomasz B.D. Z/1958/17 2023
2 f 1 10.37 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN +1.7 IV ZKN
3 f 1 10.15 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 2001 U18 KP +1.7 --
4 f 1 9.77 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP +0.2 -- WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK! ZKN GIM
Kula (3) K
1 f 1 12.14 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U16 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # Z/2308/17 2023 3 LDK! GIM
2 f 1 10.70 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan 3 LDK! ZKN
3 f 1 10.03 SMOLEŃSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP IV
4 f 1 8.39 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz # 2003 U16 KP -- DREGER Jacek # Z/3886/18 2023
5 f 1 8.33 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
6 f 1 8.25 FIGURSKA Weronika UKS MOSiR Działdowo 2003 U16 WN --
Kula (4) K
1 f 1 10.63 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U23 MZ III NISZTOR Stanisław
2 f 1 8.80 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/4041/18 2019 4
Dysk (1) K
1 f 1 30.42 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U23 MZ -- NISZTOR Stanisław
2 f 1 30.40 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
3 f 1 27.31 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 2000 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/4041/18 2019 4
1 f 2 34.80 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM III ZKN
1 f 3 34.69 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
2 f 3 32.46 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 f 3 32.14 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP III GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK! ZKN GIM
4 f 3 30.92 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV LDK!
5 f 3 29.41 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
6 f 3 27.96 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
7 f 3 23.24 AUGUSTYNIAK Kinga BKS Bydgoszcz # 2003 U16 KP V DREGER Jacek # Z/3886/18 2023
8 f 3 21.62 ADAMCZYK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP -- LDK!
9 f 3 20.77 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN --
Młot (3) K
1 f 1 58.38 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK! ZKN GIM
2 f 1 50.30 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. ZKN
3 f 1 46.43 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LDK! ZKN
4 f 1 46.30 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP III ZKN
1 f 2 50.00 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2023 2
2 f 2 33.72 MONKA Dominika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP V
3 f 2 31.47 SMULSKA Halina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V LDK! GIM
4 f 2 31.33 ZABOROWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V LDK! GIM
5 f 2 30.96 KORZENECKA Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP V B.D. # 5 LDK!
6 f 2 30.82 DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK!
7 f 2 25.51 KEMPINSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP --
8 f 2 18.27 MŁYNEK Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP --
Młot (4) K
1 f 1 46.91 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP II ZKN
1 f 2 44.44 BIAŁA Marzena MKL Toruń 1999 U20 KP II ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 39.16 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 2001 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/16 2021 3 ZKN
2 f 1 33.78 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV
3 f 1 33.56 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan 3 LDK! ZKN
4 f 1 33.02 ŁUKIEWSKA Patrycja MKL Toruń 2001 U18 KP IV
5 f 1 31.53 ZIÓŁKOWSKA Anastazja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- LDK! GIM
6 f 1 31.06 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK! GIM
7 f 1 28.70 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
8 f 1 27.81 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # Z/2308/17 2023 3 LDK! GIM
9 f 1 27.53 MALINOWSKA Gabriela KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK! GIM
10 f 1 22.21 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2023 ZKN
11 f 1 15.59 FIGURSKA Weronika UKS MOSiR Działdowo 2003 U16 WN --
Oszczep (600) K
1 f 1 32.34 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN IV B.D. ZKN
2 f 1 30.25 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U23 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
1 f 2 35.75 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz ZIĘCINA Kazimierz # Z/3983/15 2022 LDK! KN
100 m M
1 s 1 12.01 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP -2.7 IV
2 s 1 12.54 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -2.7 V LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
3 s 1 13.66 OLSZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -2.7 -- # LDK! GIM
1 s 2 12.00 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U16 LD -1.6 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
2 s 2 13.28 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U16 KP -1.6 -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
3 s 2 13.30 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN -1.6 -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK! GIM
4 s 2 13.39 WIERZBOWSKI Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -1.6 -- #
1 1 e 1 10.98 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN 0.0 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022 KN
2 2 e 1 11.23 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U23 MA 0.0 II
3 3 e 1 11.27 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP 0.0 II B.D. B.D. 2
4 4 e 1 11.45 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN 0.0 III ZKN
5 6 e 1 11.58 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN 0.0 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
6 7 e 1 11.69 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U23 KP 0.0 III
7 8 e 1 11.74 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP 0.0 III B.D. 3 LDK!
1 e 2 11.53 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 2000 U20 KP -1.5 III
2 9 e 2 11.91 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -1.5 IV LDK!
3 10 e 2 12.20 PIOTROWSKI Łukasz MKL Toruń 2002 U18 KP -1.5 IV WOŹNIAK Jacek Z/4810/18 2018 4
1 11 e 3 12.44 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 2003 U16 KP +0.1 V SCHULZ Stanisław 3
2 12 e 3 12.59 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +0.1 -- # LDK!
3 13 e 3 12.70 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP +0.1 --
1 f 1 11.04 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -1.4 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022 KN
2 f 1 11.40 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 2000 U20 KP -1.4 III
3 f 1 11.47 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -1.4 III ZKN
4 f 1 11.66 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN -1.4 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
5 f 1 11.73 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -1.4 III B.D. 3 LDK!
6 f 1 11.93 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -1.4 IV LDK!
7 f 1 12.07 PIOTROWSKI Łukasz MKL Toruń 2002 U18 KP -1.4 IV WOŹNIAK Jacek Z/4810/18 2018 4
8 f 1 12.64 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -1.4 -- # LDK!
200 m M
1 s 1 21.44 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP +0.9 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023 KN
2 s 1 21.48 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +0.9 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022 KN
3 s 1 21.98 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP +0.9 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK! ZKN
4 s 1 22.24 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP +0.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2 ZKN
5 s 1 22.26 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP +0.9 II B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK! ZKN
6 s 1 22.29 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP +0.9 II B.D. B.D. 2
1 s 2 22.68 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN +0.7 II
2 s 2 22.86 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +0.7 III ZKN
3 s 2 22.90 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD +0.7 III
4 s 2 23.04 ZAWISZA Wojciech RKS Łódź 1999 U20 LD +0.7 III
5 s 2 23.25 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN +0.7 III ZKN
6 s 2 23.57 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD +0.7 III B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
7 s 2 24.21 PIOTROWSKI Łukasz MKL Toruń 2002 U18 KP +0.7 IV WOŹNIAK Jacek Z/4810/18 2018 4
1 s 3 23.10 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +1.6 III LDK!
2 s 3 23.66 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +1.6 IV PODOLAK Michał # 2 LDK! GIM
3 s 3 24.16 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U16 LD +1.6 IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 s 3 24.51 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U18 WN +1.6 -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
1 s 4 24.41 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP +0.5 -- LDK! GIM
2 s 4 24.51 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +0.5 -- #
3 s 4 25.42 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U18 KP +0.5 -- LDK! GIM
4 s 4 25.56 KĘPIŃSKI Radosław LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP +0.5 --
5 s 4 25.64 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP +0.5 --
1 s 5 23.45 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP 0.0 III ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK! ZKN
2 s 5 25.23 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U16 KP 0.0 V PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
3 s 5 26.33 FORMANIEWICZ Andrzej MKL Toruń 1957 Masters KP 0.0 -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel Z/0353/19, Z/1766/22 2019, 2022
4 s 5 26.44 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 2003 U16 KP 0.0 -- SCHULZ Stanisław 3
300 m M
1 1 s 1 35.98 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
2 2 s 1 37.36 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
3 3 s 1 37.45 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U16 KP II ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
4 s 1 37.77 PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP III # LDK!
5 4 s 1 38.55 KAMIŃSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LDK! GIM
1 5 s 2 38.85 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
2 6 s 2 40.39 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2023 4 LDK! GIM
3 7 s 2 42.96 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/3069/18 2023 LDK!
4 8 s 2 43.02 WIERZBOWSKI Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- #
400 m M
1 s 1 49.88 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U23 PM II B.D. ADAMCZYK Dariusz ZKN
2 s 1 50.13 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD II B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
3 s 1 51.33 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 1999 U20 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
4 s 1 51.85 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek 3
1 s 2 52.96 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U18 WN IV TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
2 s 2 53.12 LEWALSKI Błażej LKS Lubawa 2001 U18 WN IV TYKARSKI Marek B.D. Z/5536/15 2019
3 s 2 53.57 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN IV
4 s 2 54.81 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U18 PM -- B.D. 4
5 s 2 55.10 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- LDK! ZKN
1 s 3 53.43 ONDRA Karol WAT Warszawa 1994 Sen MZ --
2 s 3 53.80 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. # Z/1572/16 2023 ZKN
3 s 3 54.80 JAROSZEWSKI Bartosz LKS Lubawa 2002 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3347/16 2018 4 LDK! GIM
4 s 3 54.93 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK! GIM
5 s 3 57.98 PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 2002 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1571/16 2019
6 s 3 62.56 KOZŁOWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:31.73 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LDK! GIM
2 s 1 1:33.12 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
3 s 1 1:35.09 TWARDZIK Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN V LDK!
4 s 1 1:35.69 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LDK! GIM
5 s 1 1:37.88 WILMA Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP V ZRADA Piotr 5 LDK!
6 s 1 1:38.48 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5
7 s 1 1:40.37 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- LDK!
8 s 1 1:40.48 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP --
9 s 1 1:44.48 DAŃKÓW Andrzej UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U16 WN --
800 m M
1 s 1 1:52.24 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0931/16 2023 LDK! KN
2 s 1 1:54.84 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN II LDK! ZKN
3 s 1 1:57.21 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U20 MA III MALANOWSKI Łukasz # Z/2052/15 2023
4 s 1 2:05.17 JARZYNA Damian LKS Lubawa 2000 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
5 s 1 2:05.68 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U23 PM -- B.D. 3
6 s 1 2:08.64 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK! GIM
7 s 1 2:10.13 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 2002 U18 KP --
8 s 1 2:13.46 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK! GIM
9 s 1 2:15.80 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 2002 U18 WN -- TYKARSKI Marek B.D. # Z/3342/16 2020 GIM
10 s 1 2:17.79 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. BEZ LDK!
  s 1 DNF KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP --
1500 m M
1 s 1 4:00.68 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U18 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK! ZKN
2 s 1 4:04.79 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP III
3 s 1 4:15.59 DĄBROWICZ Szymon LUKS Start Nakło # 1998 U23 KP -- B.D.
4 s 1 4:16.95 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP IV B.D. 3 LDK! ZKN
5 s 1 4:31.51 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
  s 1 DNF KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP --
5000 m M
1 s 1 16:16.67 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN III ZKN
2 s 1 17:01.68 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM IV ZKN
3 s 1 17:09.42 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 1999 U20 PM IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.41 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.5 II LUDWICHOWSKA Bronisława # LDK!
2 s 1 16.70 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.5 III # LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.72 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM +0.5 II WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023 ZKN
2 2 s 1 14.91 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD +0.5 II SADACH Aneta 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 15.78 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.5 IV LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2022 3
4 4 s 1 15.95 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.5 IV LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2019 3
  s 1 DQ ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM +0.5 -- B.D. Z/2972/16 2022
110 m pł M
1 s 1 14.34 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ +0.5 I B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022 KN
2 s 1 14.40 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP +0.5 I #
3 s 1 14.82 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP +0.5 I B.D. 1
200 m pł M
1 s 1 30.63 DOBYRN Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN 0.0 -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/0258/16 2022 LDK! GIM
2 s 1 31.16 KAISER Jakub UKB Szubin 2003 U16 KP 0.0 -- # LDK!
3 s 1 32.36 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek 5 LDK! GIM
4 s 1 32.53 OZDYK Hubert UKS Wyspiański Szubin 2003 U16 KP 0.0 -- STAROŃ Tomasz BEZ LDK!
1 s 2 31.13 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +0.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/3726/17 2023 LDK!
2 s 2 32.47 KOTEWICZ Dominik KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN +0.3 -- LDK! GIM
3 s 2 33.39 SZURKIEWICZ Kacper UKS Wyspiański Szubin 2004 U16 KP +0.3 -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.84 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2023 LDK!
2 f 1 1.80 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK! GIM
3 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP IV KENSIK Jan B.D. Z/1503/16 2019
W dal M
  f 1 5.42 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN 0.0 -- # LDK!
1 f 1 6.11 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP +0.1 IV # LDK!
2 f 1 6.02 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U16 KP +0.6 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK! GIM
3 f 1 5.89 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.5 V LUDWICHOWSKA Bronisława # LDK!
4 f 1 5.73 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP +0.3 V
5 f 1 5.43 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +2.1 -- # LDK!
6 f 1 4.76 SPRENGER Denis LUKS Start Nakło 2003 U16 KP +1.6 -- B.D. BEZ LDK! GIM
7 f 1 4.57 KRYPCIAK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP +0.1 -- KENSIK Jan BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 14.32 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP +1.9 III SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
2 f 1 14.12 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP +1.2 III DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK! ZKN 81
3 f 1 13.66 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP +1.8 III B.D. B.D. ZKN
4 f 1 13.06 SYSKI Marcin MKL Toruń 1998 U23 KP +0.8 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
5 f 1 12.26 GÓRAL Jakub MKL Toruń 2001 U18 KP +1.8 -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16 2018 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 12.80 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 2003 U16 KP IV ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # Z/2519/16 2021 2 LDK!
2 f 1 12.13 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V # LDK!
3 f 1 11.84 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
4 f 1 6.54 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/3726/17 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.24 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 2000 U20 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 1 ZKN
2 f 1 15.09 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 1999 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2021 2 ZKN
3 f 1 12.98 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D. 3 LDK! ZKN
  f 1 NM KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP -- GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2023 2 ZKN
Kula (7.26) M
1 f 1 15.65 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I ZKN
2 f 1 14.09 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
Dysk (1) M
1 f 1 43.34 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 2003 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # Z/2519/16 2021 2 LDK!
2 f 1 22.34 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U14 KP -- B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.12 BARANOWICZ Oskar MKL Toruń 2002 U18 KP III
2 f 1 41.21 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan Z/2941/16 2022 3 LDK!
3 f 1 38.39 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 2002 U18 PM IV ZKN
4 f 1 37.33 IŃSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV
5 f 1 36.44 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK! ZKN GIM
6 f 1 30.74 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V # LDK!
7 f 1 27.66 OSTAŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4964/18 2023 4
8 f 1 26.55 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
  f 1 NM DYBCIAK Jarosław LUKS Serock 2002 U18 KP -- ZKN
  f 1 NM BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/5618/15 2023 LDK! ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 35.01 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D. 3 LDK! ZKN
Dysk (2) M
1 f 1 41.90 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
2 f 1 40.68 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB II CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2023 2
Młot (5) M
1 f 1 32.24 SZYMAŃSKI Szymon MKL Toruń 2005 U14 KP V HULISZ Robert # Z/3315/19 2022 LDK!
2 f 1 20.81 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4965/18 2023 5
Oszczep (600) M
1 f 1 25.64 KRYPCIAK Maciej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- KENSIK Jan BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 64.06 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U18 KP II KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2023 LDK! ZKN
2 f 1 52.22 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III LDK! ZKN
3 f 1 51.65 LATOCHA Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP III ZKN
4 f 1 44.35 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 2002 U18 PM --
5 f 1 41.68 PANASIEWICZ Filip UKS Skompensis Skępe 2003 U16 KP V WYRZYKOWSKI Rafał Z/4758/17 2018 4
6 f 1 39.45 ŚMIETAŃSKI Kacper LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz BEZ LDK! GIM
Oszczep (800) M
1 f 1 66.40 MARACH Kamil MKL Toruń 1996 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
  f 1 NM TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2023 1
1 f 2 50.02 KOPCZYŃSKI Bartosz MKL Toruń 2000 U20 KP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.282408952713 sekund