Złocieniec 23.06.2018
Złocieniecki mityng LA [DMP]
100 m K
4 4 e 1 12.50 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP +0.8 II IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2020 2
5 5 e 1 12.61 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP +0.8 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2020 2 ZKN
6 29 e 1 14.64 ALENIUK Anna STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.8 --
2 7 e 2 12.79 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP +0.6 III BARTA Franciszek Z/4590/15 2020 2 ZKN
3 8 e 2 12.91 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 03 U16 ZP +0.6 III IWIŃSKA Anna Z/3530/18 2020 3 LDK! GIM
4 9 e 2 13.36 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +0.6 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2020 3 LDK!
5 14 e 2 13.78 ZAKRZEWSKA Wiktoria UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP +0.6 IV # LDK! GIM
6 23 e 2 14.45 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.6 V JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2020 5 LDK!
1 10 e 3 13.68 KIEDAS Gabriela MKL Szczecin # 03 U16 ZP +0.7 IV HANUSZKIEWICZ Monika IWIŃSKA Anna # , Z/3089/17 , 2020 LDK! GIM
2 11 e 3 13.72 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.7 IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2020 4 LDK! GIM
3 12 e 3 13.73 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U18 ZP +0.7 IV BARTA Franciszek Z/2202/18 2020 4
4 15 e 3 13.85 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP +0.7 V B.D. Z/2735/17 2020 4
5 17 e 3 14.09 JURA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP +0.7 V SZWARC Sławomir # 5 LDK!
6 25 e 3 14.49 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM +0.7 V RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2020 4 LDK!
1 13 e 4 13.76 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.8 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK! ZKN
2 16 e 4 14.07 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.8 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2020 BEZ LDK! GIM
3 19 e 4 14.19 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U16 ZP +0.8 V RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2019 5 LDK!
4 26 e 4 14.52 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP +0.8 -- GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir # Z/1566/18 2020 4 LDK!
5 32 e 4 14.79 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.8 -- OBERLAN Paulina Z/1448/18 2020 5 LDK!
6 33 e 4 14.88 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.8 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0562/16 2020 BEZ LDK! GIM
1 21 e 5 14.39 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK! GIM
2 24 e 5 14.47 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 03 U16 ZP +0.6 V RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2597/16 2019 5 LDK!
3 27 e 5 14.56 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.6 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/1436/18 2020 5 LDK!
4 31 e 5 14.77 MORAWIAN Amelia UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1936/16 2020 BEZ LDK!
5 34 e 5 14.91 PYC Oliwia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP +0.6 -- # LDK!
6 36 e 5 15.19 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2020 BEZ LDK!
1 30 e 6 14.75 OWCZARUK Hanna MKL Maraton Świnoujście 07 U12 ZP +0.1 -- WALKOWIAK Janusz Z/3447/18 2020 5 LDK!
2 37 e 6 15.20 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/1445/18 2020 BEZ LDK!
3 39 e 6 15.43 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.1 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/4146/18 , 2018 BEZ LDK!
4 40 e 6 15.51 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 05 U14 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1442/18 2020 BEZ LDK!
5 41 e 6 15.76 BARTOSZKO Oliwia STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP +0.1 -- LEBODA Agnieszka Z/4735/18 2019 BEZ LDK!
6 44 e 6 16.57 JATCZAK Karolina UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.1 -- OBERLAN Paulina Z/1441/18 2020 BEZ LDK!
1 18 e 7 14.15 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM +0.4 V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
2 20 e 7 14.22 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM +0.4 V HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK! GIM
3 28 e 7 14.59 JAKUBIAK Maryla STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.4 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/4791/18 2018 BEZ LDK!
4 38 e 7 15.35 RORBACH Oliwia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina Z/2470/18 2020 BEZ LDK!
5 43 e 7 16.29 CENIUCH Urszula UKL Ósemka Police 08 U12 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina # Z/1438/18 2019 BEZ LDK!
1 22 e 8 14.45 BIHUN Paulina STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.6 V JUNIEWICZ Jakub # Z/4790/18 2020 5 LDK!
2 35 e 8 15.09 KARASEK Kaja MKL Maraton Świnoujście 05 U14 ZP +0.6 -- WALKOWIAK Janusz WALKOWIAK Janusz , Z/3443/18 , 2020 BEZ LDK!
3 42 e 8 16.25 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.6 -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2020 5 LDK!
4 45 e 8 16.92 ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07 U12 ZP +0.6 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3716/18 , 2019 BEZ LDK!
5 46 e 8 20.64 STRACHOTA Lena UKS OSoT Szczecin 10 U12 ZP +0.6 --
4 f 1 12.55 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -1.2 II IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2020 2
5 f 1 12.74 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -1.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2020 2 ZKN
200 m K
1 2 s 1 27.22 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP +0.1 III KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1 ZKN
2 3 s 1 27.75 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP +0.1 IV WIERZBICKA Sylwia WIERZBICKA Sylwia Z/1492/16 2019 3 LDK! GIM
3 5 s 1 28.49 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.1 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK! ZKN
4 6 s 1 28.52 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0611/15 2020 4 LDK! GIM
1 7 s 2 29.01 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 03 U16 ZP -0.1 V KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK! GIM
2 12 s 2 30.63 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -0.1 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina Z/1436/18 2020 5 LDK!
3 15 s 2 31.58 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 04 U16 ZP -0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard Z/1445/18 2020 BEZ LDK!
4 16 s 2 31.71 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 02 U18 ZP -0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0562/16 2020 BEZ LDK! GIM
1 8 s 3 29.40 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.8 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2020 BEZ LDK! GIM
2 10 s 3 29.96 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM +0.8 V HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK! GIM
3 19 s 3 32.66 FARTUSZNIAK Zuzanna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP +0.8 -- WIERZBICKA Sylwia Z/1479/16 2019 BEZ LDK! GIM
1 11 s 4 30.30 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 03 U16 ZP +0.5 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2597/16 2019 5 LDK!
2 13 s 4 31.41 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.5 -- OBERLAN Paulina Z/1448/18 2020 5 LDK!
3 17 s 4 31.99 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 04 U16 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2020 BEZ LDK!
1 1 s 5 25.96 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.4 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2020 2 ZKN
2 9 s 5 29.65 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U16 ZP -0.4 V RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2019 5 LDK!
3 20 s 5 33.32 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 05 U14 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1442/18 2020 BEZ LDK!
1 4 s 6 27.85 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +1.0 IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2020 3 LDK!
2 14 s 6 31.43 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM +1.0 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2020 3
3 18 s 6 32.62 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +1.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/4146/18 , 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 41.72 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 03 U16 ZP II ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 2 s 1 44.56 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2020 3 LDK! GIM
3 4 s 1 45.03 BORCHARDT Maja WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/1609/18 2020 4 LDK!
4 6 s 1 45.68 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 03 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2020 4 LDK! GIM
1 7 s 2 45.71 KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 03 U16 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0564/16 2020 4 LDK! GIM
2 9 s 2 47.10 WOJCIECHOWSKA Julia WMLKS Pomorze Stargard 05 U14 ZP V KRZYSIEK Zbigniew # Z/4370/18 2020 5 LDK!
3 14 s 2 48.24 ADAMCZYK Julia LŁKB Trucht Łobez 06 U14 ZP V KIEDROWICZ Piotr # Z/2622/18 2019 5 LDK!
4 15 s 2 49.38 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 05 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1437/18 2020 BEZ LDK!
1 3 s 3 44.62 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP III GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/2821/16 , 2020 3 LDK!
2 5 s 3 45.27 ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 03 U16 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2598/16 2019 4 LDK!
3 13 s 3 47.84 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM V RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2020 4 LDK!
4 16 s 3 49.40 FILOCHA Weronika WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia TARASZKIEWICZ Elżbieta Z/1489/16 2019 BEZ LDK!
1 8 s 4 46.52 STĘŻALSKA Amelia UKS Barnim Goleniów # 05 U14 ZP V WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/0144/19 , 2020 5 LDK!
2 12 s 4 47.79 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U16 WP V SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2020 5
3 22 s 4 52.16 TAROCIŃSKA Maja UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
1 20 s 5 51.24 KORDYKIEWICZ Olga WMLKS Pomorze Stargard 06 U14 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/4372/18 2020 BEZ LDK!
2 21 s 5 51.62 CZAJKOWSKA Wiktoria UKL Ósemka Police 06 U14 ZP -- SANIEWSKI Dariusz Z/5276/18 2020 BEZ LDK!
3 26 s 5 56.01 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 08 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2020 BEZ LDK!
4 27 s 5 60.04 SOBCZYK Dominika MKL Maraton Świnoujście 07 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3701/18 2020 BEZ LDK!
1 10 s 6 47.70 CHATŁAS Magdalena MKS Hermes Gryfino 05 U14 ZP V PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/4902/18 2020 LDK!
2 17 s 6 49.69 CHEŁSTOWSKA Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5272/18 2019 BEZ LDK!
3 19 s 6 49.86 FILTER Oliwia UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/0141/19 2020 BEZ LDK!
4 24 s 6 53.26 SZLANDERBACH Dominika WMLKS Pomorze Stargard 07 U12 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5334/19 2020 BEZ LDK!
1 11 s 7 47.77 STOLC Oliwia ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM V WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0926/18 , 2020 4 LDK!
2 18 s 7 49.79 STRZAŁKOWSKA Nikola WMLKS Pomorze Stargard 05 U14 ZP -- LDK!
3 23 s 7 52.90 KRZYŻANOWSKA Izabela STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/4792/18 2020 5 LDK!
4 25 s 7 53.61 PYRZYŃSKA Marta UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP --
400 m K
1 2 s 1 64.77 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
2 3 s 1 68.62 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2020 3
3 5 s 1 72.13 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0776/16 , 2019 BEZ LDK! GIM
1 1 s 2 64.01 CHEŁSTOWSKA Martyna WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV WIERZBICKA Sylwia WIERZBICKA Sylwia Z/1492/16 2019 3 LDK! GIM
2 4 s 2 72.13 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 06 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2020 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:44.21 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM IV B.D. B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2020 3 LDK! GIM
2 2 s 1 1:44.54 ZDRZENICKA Julia MKP Myślibórz 04 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew Z/1706/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:47.78 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard # 04 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/1697/18 2020 LDK!
4 4 s 1 1:51.04 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2020 4
5 5 s 1 1:51.69 PORANKIEWICZ Martyna UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP -- HANUSZKIEWICZ Monika GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/4641/17 , 2020 5 LDK!
6 6 s 1 1:52.84 MELNYK URBANIAK Ilona LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1924/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:53.26 SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 05 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/0934/18 , 2020 LDK!
8 10 s 1 1:55.64 OMYŁA Marika LŁKB Trucht Łobez 04 U16 ZP -- ORGANKA Bogusława Z/2624/18 2019 BEZ LDK!
9 12 s 1 1:58.87 SZUBERT Alicja KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -- B.D. Z/5273/18 2019 BEZ
10 13 s 1 1:59.48 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 03 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1688/18 2020 BEZ LDK!
11 15 s 1 2:02.17 ADAMETZ Róża UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/2170/17 2019 BEZ LDK!
1 8 s 2 1:54.89 BREZA Agata ULKS Talex Borzytuchom 07 U12 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3827/18 2020 BEZ LDK!
2 9 s 2 1:55.11 SZAFRAN Martyna UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/0372/19 2020 BEZ LDK!
3 11 s 2 1:57.58 NIEWCZAS Aleksandra UKS Barnim Goleniów 06 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał # Z/0373/19 2020 BEZ LDK!
4 14 s 2 1:59.61 KARWECKA Wiktoria MKP Myślibórz 06 U14 ZP -- KOWALIK Wojciech Z/1699/18 2019 BEZ LDK!
5 16 s 2 2:02.21 ZAKRZEWSKA Kaja MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BEZ LDK!
6 17 s 2 2:05.64 DOBEK Katarzyna OSiR Wyspiarz Świnoujście # 07 U12 ZP -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.88 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2020 2
2 2 s 1 3:06.21 ULASZEWSKA Alicja MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP III PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna Z/2820/16 2020 3 LDK!
3 3 s 1 3:06.28 KRÓLIKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP III GOŁĘBIOWSKI Michał 3 LDK! GIM
4 4 s 1 3:13.66 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM IV B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2020 3 LDK!
5 5 s 1 3:16.99 KOSMALA Natalia UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP IV HANUSZKIEWICZ Monika 4 LDK!
6 6 s 1 3:18.12 WILK Martyna MKS Olimp Łobez 03 U16 ZP IV MIKUL Kazimierz Z/3349/17 2019 3
7 7 s 1 3:28.78 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław WRYCZA Jarosław B.D. # , Z/0048/18 , 2020 5 LDK!
8 8 s 1 3:50.00 TOMASIK Oliwia LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1608/17 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:24.22 SMOLAREK Sylwia MKS Junior Złocieniec 98 U23 ZP --
1500 m K
1 1 s 1 4:46.93 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2019 3
2 2 s 1 5:01.11 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2020 3 LDK!
3 3 s 1 5:09.72 MALAK Łucja MKL Szczecin 02 U18 ZP IV BINDASZEWSKI Wiesław Z/1577/17 2020 4
4 4 s 1 5:14.29 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2020 2 LDK!
5 5 s 1 5:20.01 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0782/16 2019 4 LDK!
6 6 m 1 4:36.35 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin 97 U23 ZP II B.D. 1
6 6 s 1 5:25.53 OLESIŃSKA Julia UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał 4 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 11:00.00 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2020 3 LDK! GIM
2 2 s 1 11:00.24 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2020 3 LDK!
3 3 s 1 11:17.91 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
  s 1 DNF KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U16 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2020 3
5000 m K
1 1 s 1 17:30.55 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
2 2 s 1 19:58.12 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
4x100 m K
1 1 s 1 55.72 ZAKRZEWSKA Wiktoria
RZYMCZYK Natalia
PYC Oliwia
KIEDAS Gabriela
UKS Barnim Goleniów 03
04
04
03
U16 ZPO --
GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir

HANUSZKIEWICZ Monika IWIŃSKA Anna
Z/1566/18
, Z/3089/17
2020
, 2020
4

Wzwyż K
1 f 1 1.40 LASEK Blanka MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP V FERFET Marek 4 LDK! GIM
2 f 1 1.25 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2019 5 LDK!
3 f 1 1.25 PIKUŁA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3339/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM ŁUSZCZEK Natasza MKS Kusy Szczecin 07 U12 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3716/18 , 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.41 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP +0.6 II KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1 ZKN
2 f 1 4.88 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.7 IV MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2020 3 LDK! ZKN
3 f 1 4.75 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U16 ZP -0.1 V KECLER Szymon Z/3364/18 2020 4
4 f 1 4.71 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +0.3 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK! ZKN
5 f 1 4.71 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +0.7 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2020 3 LDK!
6 f 1 4.36 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 03 U16 ZP +0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK! GIM
7 f 1 4.29 MORAWIAN Amelia UKL Ósemka Police 04 U16 ZP 0.0 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1936/16 2020 BEZ LDK!
8 f 1 4.21 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U18 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK! GIM
9 f 1 4.14 MOCZARSKA Natalia ULKS Tychowo # 04 U16 ZP +0.7 -- GRABARCZYK Jozef Z/5049/18 2020
10 f 1 4.00 JAKUBIAK Maryla STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Andrzej Z/4791/18 2018 BEZ LDK!
11 f 1 3.82 PIKUŁA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.4 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3339/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
12 f 1 3.62 RORBACH Oliwia UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.4 -- OBERLAN Paulina Z/2470/18 2020 BEZ LDK!
13 f 1 3.50 JATCZAK Karolina UKL Ósemka Police 06 U14 ZP +0.5 -- OBERLAN Paulina Z/1441/18 2020 BEZ LDK!
14 f 1 3.39 SŁODZIŃSKA Maja MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.4 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.94 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! ZKN
2 f 1 11.34 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP III CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2020 3 ZKN
3 f 1 9.60 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U18 ZP -- B.D. Z/2201/18 2020 4
Dysk (1) K
1 f 1 29.99 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 02 U18 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof Z/1856/16 2020 3 ZKN
Oszczep (500) K
1 f 1 48.33 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef Z/1568/15 2020 1
2 f 1 35.69 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2020 1 ZKN
3 f 1 33.33 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2020 3
4 f 1 30.10 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 04 U16 ZP V B.D. Z/2885/16 2020 GIM
5 f 1 24.79 PIERÓG Alicja MKL Szczecin # 03 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof Z/3327/15 2020 LDK!
6 f 1 19.66 ZAWOJSKA Małgorzata ULKS Tychowo # 04 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/1633/18 2020
100 m M
3 3 e 1 11.01 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.3 II B.D. Z/3853/18 2020 2
4 5 e 1 11.26 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 01 U18 ZP +0.3 II ZKN
5 6 e 1 11.31 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.3 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2020 2 LDK!
6 10 e 1 11.58 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Jakub Z/2946/16 2020 2 LDK!
2 7 e 2 11.35 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.9 III JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2020 1 LDK! ZKN
3 8 e 2 11.40 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 98 U23 ZP +0.9 III B.D. B.D. # , Z/3531/15 , 2019
4 9 e 2 11.46 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 99 U20 ZP +0.9 III IWIŃSKI Jerzy Z/3196/17 2020 3
5 12 e 2 11.94 BIESZKE Maciej KL Iskra Białogard 99 U20 ZP +0.9 IV
1 11 e 3 11.66 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.5 III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2020 2 LDK! ZKN
2 13 e 3 12.03 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U18 ZP +0.5 IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2020 3 LDK!
3 14 e 3 12.12 SERAFIN Miłosz niestowarzyszony 92 Sen +0.5 -- B.D. BEZ
4 17 e 3 13.13 JANISZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 04 U16 PM +0.5 --
1 15 e 4 12.13 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 05 U14 ZP +0.5 IV GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir # Z/1521/18 2020 4 LDK!
2 16 e 4 12.33 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP +0.5 V FERFET Marek FERFET Marek # 5 LDK!
3 18 e 4 13.88 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 05 U14 ZP +0.5 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/5277/18 2020 BEZ LDK!
4 19 e 4 14.36 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 07 U12 ZP +0.5 -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/2652/19 , 2020 BEZ LDK!
5 21 e 4 15.77 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.5 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
1 20 e 5 15.12 JEZIERSKI Kacper UKL Ósemka Police 05 U14 ZP +0.8 -- # LDK!
2 22 e 5 17.48 MARAS Feliks UKS OSoT Szczecin 08 U12 ZP +0.8 -- FERFET Marek BEZ LDK!
3 23 e 5 17.74 GRZECHULSKI Ksawery UKS OSoT Szczecin 05 U14 ZP +0.8 -- LDK!
4 24 e 5 17.80 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP +0.8 -- FERFET Marek FERFET Marek # , Z/3358/19 , 2020 BEZ LDK!
5 25 e 5 18.50 SZYMBORSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 07 U12 ZP +0.8 -- FERFET Marek # BEZ LDK!
6 26 e 5 18.61 MARAS Julian UKS OSoT Szczecin 11 U12 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/3421/19 2019 BEZ LDK!
2 f 1 11.30 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +0.2 II B.D. Z/3853/18 2020 2
3 f 1 11.52 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP +0.2 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2020 2 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.23 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP +1.7 II B.D. Z/3853/18 2020 2
2 2 s 1 23.07 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM +1.7 III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 23.08 WOJDALSKI Mariusz UKL Feniks Świdwin 01 U18 ZP +1.7 III
4 5 s 1 23.57 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +1.7 III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
1 4 s 2 23.10 ŁAKOMIEC Rafał MKL Szczecin # 98 U23 ZP +0.1 III B.D. B.D. # , Z/3531/15 , 2019
2 6 s 2 24.19 BIESZKE Maciej KL Iskra Białogard 99 U20 ZP +0.1 IV
3 7 s 2 25.22 SERAFIN Miłosz niestowarzyszony 92 Sen +0.1 -- B.D. BEZ
4 9 s 2 26.69 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP +0.1 -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2020 2 LDK! ZKN
1 8 s 3 26.06 MACIEJEWSKI Miron niest. Poznań 75 Masters WP -0.6 -- B.D. B.D. , Z/1887/19 , 2020 BEZ
2 10 s 3 26.82 AMBROZIEWICZ Aleks MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -0.6 -- FERFET Marek Z/4396/18 2019 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.42 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 04 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/1608/18 2020 3 LDK!
2 2 s 1 40.66 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM V RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2020 3 LDK!
3 3 s 1 40.79 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2019 5
1 4 s 2 41.83 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP V PODLEŚNY Jan GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2020 LDK!
2 5 s 2 43.38 WOJCIECHOWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 05 U14 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/4369/18 2020 BEZ LDK!
3 6 s 2 44.95 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 05 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2020 LDK!
4 7 s 2 46.94 BIAŁEK Radosław MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP --
1 8 s 3 51.53 JASIAKIEWICZ Antoni MKL Maraton Świnoujście 07 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3441/18 2020 BEZ LDK!
2 9 s 3 56.41 FILIPOWSKI Jakub MKL Maraton Świnoujście 07 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/5146/18 2020 BEZ LDK!
400 m M
  s 1 DNF CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
1 3 s 2 52.92 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
2 5 s 2 54.61 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2020 4
1 4 s 3 53.58 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK! GIM
2 6 s 3 55.29 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
3 7 s 3 57.11 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2019 4 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.01 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2020 2 LDK!
2 2 s 1 1:59.44 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U20 ZP III
3 3 s 1 2:00.61 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2020 3
4 4 s 1 2:01.09 CACH Łukasz WMLKS Pomorze Stargard # 02 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/5291/15 2020 LDK!
5 5 s 1 2:02.75 WRÓBEL Daniel UKS Barnim Goleniów 99 U20 ZP IV
6 6 s 1 2:03.21 SIWEK Szymon KL Iskra Białogard # 01 U18 ZP IV KAMIŃSKI Daniel Z/2233/17 2019 4
7 7 s 1 2:04.37 PIETKIEWICZ Kacper UKS Barnim Goleniów # 02 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/4952/15 2020
8 8 s 1 2:07.45 KLATKIEWICZ Bartosz WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV LDK!
9 9 s 1 2:15.61 WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 02 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0656/16 2020 LDK! GIM
1000 m M
1 1 s 1 2:44.63 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2020 2 LDK!
2 2 s 1 2:46.76 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U16 ZP IV CIELECKI Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew Z/1700/18 2020 LDK!
3 3 s 1 2:50.64 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 03 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/4639/17 , 2020 3 LDK! GIM
4 4 s 1 2:52.89 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 03 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2020 LDK!
5 5 s 1 2:52.99 JABŁOŃSKI Michał MKP Myślibórz 04 U16 ZP V KOWALIK Wojciech Z/1698/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 2:57.74 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP V SZWARC Sławomir # 5 LDK!
7 7 s 1 2:59.65 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 03 U16 ZP V KECLER Dorota KRZYSIEK Zbigniew , Z/1208/17 , 2020 LDK! GIM
8 9 s 1 3:10.46 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 04 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2020 BEZ LDK!
9 13 s 1 3:31.86 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 05 U14 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0049/18 , 2020 BEZ LDK!
1 8 s 2 3:09.59 KAMIŃSKI Adrian WMLKS Pomorze Stargard 05 U14 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/4368/18 2020 5 LDK!
2 10 s 2 3:14.18 ZDRZENICKI Kornel MKP Myślibórz 06 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1707/18 2020 BEZ LDK!
3 11 s 2 3:21.23 KUCHENBEKER Mateusz WMLKS Pomorze Stargard 05 U14 ZP -- WIERZBICKA Sylwia Z/5327/19 2020 BEZ LDK!
4 12 s 2 3:24.93 LEWANDOWSKI Aleksander MKP Myślibórz 06 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1701/18 2020 BEZ LDK!
5 14 s 2 3:35.79 LISIECKI Maxymilian MKP Myślibórz 07 U12 ZP -- CIELECKI Zbigniew # Z/1326/19 2020 BEZ LDK!
6 15 s 2 3:38.33 ROZŁONKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1607/17 2019 BEZ LDK!
7 16 s 2 3:52.97 ŁOPUSZAŃSKI Marcel UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3364/19 2019 BEZ LDK!
8 17 s 2 3:54.43 GONERKO Mateusz UKS OSoT Szczecin 07 U12 ZP -- LDK!
9 18 s 2 4:07.86 GONERKO Mikołaj UKS OSoT Szczecin 09 U12 ZP -- LDK!
1500 m M
1 1 m 1 4:15.21 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2020 3 ZKN
2 2 m 1 4:19.14 SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 01 U18 ZP IV GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1722/15 2019 4
3 3 m 1 4:26.24 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0453/17 2019 BEZ
4 4 m 1 4:30.34 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0873/17 , 2018 4 LDK!
5 5 m 1 4:34.75 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
7 7 m 1 4:40.30 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0781/16 , 2018 BEZ LDK!
  m 1 DNF SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK! ZKN
3000 m M
1 1 s 1 9:10.27 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U18 ZP III WALKOWIAK Piotr # Z/1273/15 2020 3
2 2 s 1 9:11.65 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2020 3
3 3 s 1 9:46.78 DZIDECZEK Michał WMLKS Pomorze Stargard 02 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1491/16 2020 4 LDK! GIM
  s 1 DNF MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2020 3
110 m pł J MŁ M
  s 1 DNF GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin # 02 U18 ZP +1.7 -- CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/2965/16 2020 3 ZKN
110 m pł M
1 1 s 1 15.59 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U23 ZP +1.7 II MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
Wzwyż M
1 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2020 4 LDK! GIM
2 f 1 1.67 ZALEWSKI Karol STS Pomerania Szczecinek 03 U16 ZP V B.D. Z/4802/18 2018 5 LDK!
3 f 1 1.55 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 05 U14 PM -- CZUBAK Tomasz Z/3217/19 2020 LDK!
4 f 1 1.55 KORKUĆ Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP -- B.D. Z/4481/18 2020 BEZ
5 f 1 1.45 AMBROZIEWICZ Aleks MKS Kusy Szczecin 04 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4396/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.40 DOMINIAK Maciej MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1611/18 2019 BEZ
7 f 1 1.20 ROSIŃSKI Szymon UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP --
8 f 1 1.15 GRZECHULSKI Ksawery UKS OSoT Szczecin 05 U14 ZP -- LDK!
9 f 1 1.08 GONERKO Mateusz UKS OSoT Szczecin 07 U12 ZP -- LDK!
  f 1 NM GONERKO Mikołaj UKS OSoT Szczecin 09 U12 ZP -- LDK!
W dal M
1 f 1 5.34 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 04 U16 PM +0.5 -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2020 3 LDK!
2 f 1 4.68 KORKUĆ Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U16 ZP +0.5 -- B.D. Z/4481/18 2020 BEZ
3 f 1 4.57 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 05 U14 ZP +0.3 -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/5277/18 2020 BEZ LDK!
4 f 1 3.78 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek FERFET Marek BEZ LDK!
5 f 1 3.58 ROSIŃSKI Szymon UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP +0.2 --
6 f 1 3.46 JEZIERSKI Kacper UKL Ósemka Police 05 U14 ZP -0.2 -- # LDK!
7 f 1 3.24 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 06 U14 ZP +0.1 -- FERFET Marek FERFET Marek # , Z/3358/19 , 2020 BEZ LDK!
8 f 1 2.98 SZYMBORSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 07 U12 ZP +0.4 -- FERFET Marek # BEZ LDK!
  f 1 NM KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 99 U20 ZP 0.0 -- IWIŃSKI Jerzy Z/3196/17 2020 3
Kula (5) M
1 f 1 16.99 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2020 2
2 f 1 10.98 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2020 4 GIM
3 f 1 7.45 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 15.54 SAKÓW Mateusz MKL Szczecin 91 Sen ZP I B.D. 1
2 f 1 14.08 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 98 U23 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0119/14 2019 1 ZKN
Dysk (1) M
1 f 1 38.75 RADOLIŃSKI Michał MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP IV FERFET Marek FERFET Marek , Z/3340/17 , 2018 4 LDK! GIM
2 f 1 36.51 KOKOWICZ Michał KS Żak Wałcz 03 U16 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz Z/3353/17 2018 4
3 f 1 29.07 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/3368/17 2019 5
4 f 1 28.63 KRUK Bartosz UKL Feniks Świdwin 06 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil BEZ LDK!
5 f 1 23.20 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP -- B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.39 GŁADKOWSKI Mateusz MKL Szczecin 01 U18 ZP II CHMIELEWSKI Krzysztof Z/5135/15 2020 2
Oszczep (600) M
1 f 1 41.61 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin # 03 U16 ZP V CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/2014/17 2020 3 LDK! GIM
2 f 1 38.81 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 04 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2020
3 f 1 38.54 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 03 U16 ZP V KOROL Andrzej Z/3363/17 2019 3 LDK! GIM
4 f 1 32.43 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 03 U16 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek # 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.73 GAWĘDA Wojciech MKL Szczecin # 02 U18 ZP IV CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/2965/16 2020 3 ZKN
  f 1 NM KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- WALCZAK Leszek Z/0033/15 2020 1 LDK! ZKN
Oszczep (800) M
1 f 1 58.27 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U23 ZP II MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1 ZKN
3 f 1 44.48 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U23 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7906038761139 sekund