Włocławek 23 - 25.06.2018
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.50 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +3.9 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN  
2 5 e 1 12.02 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +3.9 I  ZKN  
3 7 e 1 12.05 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP +3.9 I B.D.  ZKN  
4 8 e 1 12.07 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +3.9 I
5 12 e 1 12.23 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +3.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
6 15 e 1 12.45 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +3.9 II  ZKN  
7 20 e 1 12.85 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U20 LD +3.9 III #
1 2 e 2 11.62 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.9 M DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KN   155
2 4 e 2 11.89 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +2.9 I KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN  
3 10 e 2 12.13 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U20 SL +2.9 I  ZKN  
4 11 e 2 12.16 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.9 II #
5 16 e 2 12.48 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +2.9 II B.D.
6 17 e 2 12.52 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP +2.9 II JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
7 19 e 2 12.82 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP +2.9 III  ZKN  
1 3 e 3 11.62 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +2.4 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KN  
2 5 e 3 12.02 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +2.4 I GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
3 9 e 3 12.10 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.4 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN   123
4 13 e 3 12.25 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.4 II  ZKN  
5 14 e 3 12.35 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU +2.4 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2024
6 18 e 3 12.59 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 2000 U20 DS +2.4 II LDK!
1 f 1 11.33 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.2 MM DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KN   176
2 f 1 11.34 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +2.2 MM JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN  
3 f 1 11.55 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +2.2 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KN  
4 f 1 11.82 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +2.2 M KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN  
5 f 1 12.01 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +2.2 I GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
6 f 1 12.05 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP +2.2 I B.D.  ZKN  
7 f 1 12.09 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +2.2 I
8 f 1 12.24 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.2 II  ZKN  
1 f 2 12.17 SITEK Justyna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2000 U20 SL +1.3 II  ZKN  
2 f 2 12.30 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.3 II #
3 f 2 12.31 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.3 II  ZKN  
4 f 2 12.33 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +1.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
5 f 2 12.35 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.3 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN   107
6 f 2 12.47 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU +1.3 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2024
7 f 2 12.59 PALUSZEK Anna MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS +1.3 II  ZKN  
8 f 2 12.77 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +1.3 III B.D.
200 m K
1 1 e 1 23.84 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +2.8 M LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KN  
2 4 e 1 24.61 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +2.8 I DMP KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN   125
3 5 e 1 24.74 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.8 I #
4 8 e 1 25.24 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +2.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
5 11 e 1 25.39 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM +2.8 II B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!  ZKN  
6 14 e 1 25.72 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP +2.8 II WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
7 16 e 1 25.81 KOŃCZAL Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP +2.8 II  ZKN  
8 19 e 1 25.99 WIERZBICKA Dominika AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +2.8 II
1 2 e 2 24.38 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +1.9 I DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN   131
2 7 e 2 25.22 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +1.9 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
3 9 e 2 25.28 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.9 II  ZKN  
4 15 e 2 25.73 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU +1.9 II B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
5 17 e 2 25.84 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +1.9 II
6 20 e 2 26.13 SZADE Małgorzata MKS-MOS Katowice 2000 U20 SL +1.9 II  ZKN  
  e 2 DQ PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP +1.9 -- B.D.  ZKN  
1 3 e 3 24.47 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.1 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KN  
2 6 e 3 25.00 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
3 10 e 3 25.33 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +2.1 II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
4 12 e 3 25.56 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.1 II  ZKN  
5 13 e 3 25.62 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +2.1 II B.D. #  ZKN  
6 18 e 3 25.96 KWAŚNIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +2.1 II B.D.
7 21 e 3 26.54 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.1 III #  ZKN  
1 f 1 23.76 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ +0.5 M DMP JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN   150
2 f 1 24.09 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +0.5 I LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024  KN  
3 f 1 24.26 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.5 I KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024  KN  
4 f 1 25.02 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +0.5 II DMP KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  ZKN   114
5 f 1 25.21 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.5 II #
6 f 1 25.34 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
7 f 1 25.46 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
8 f 1 25.61 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 2000 U20 LU +0.5 II MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2  ZKN  
1 f 2 25.03 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.6 II  ZKN  
2 f 2 25.14 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.6 II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
3 f 2 25.25 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU +0.6 II B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024
4 f 2 25.48 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.6 II  ZKN  
5 f 2 25.53 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +0.6 II B.D. #  ZKN  
6 f 2 25.96 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM +0.6 II B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!  ZKN  
7 f 2 26.10 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP +0.6 II WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
400 m K
1 1 e 1 56.32 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I DMP OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024  KN   115
2 7 e 1 57.12 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II  KN  
3 9 e 1 57.64 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN  
4 10 e 1 58.18 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU II DMP B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024 94
5 13 e 1 58.38 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN II #  ZKN  
6 20 e 1 61.21 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U20 PD III #
  e 1 DQ POHL Sabina TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL --
1 3 e 2 56.85 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
2 6 e 2 57.07 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL II B.D.  ZKN  
3 11 e 2 58.25 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
4 12 e 2 58.34 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II B.D.
5 14 e 2 58.65 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/4521/15 2022  ZKN  
6 17 e 2 60.41 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm # 2000 U20 LU III BONK Stanisław
7 18 e 2 60.59 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN III #  ZKN  
8 19 e 2 60.66 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999 U20 WP III  ZKN  
1 2 e 3 56.50 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU I #  ZKN  
2 4 e 3 56.89 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  ZKN  
3 5 e 3 56.97 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  KN  
4 8 e 3 57.18 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KN  
5 15 e 3 59.47 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN  
6 16 e 3 60.04 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD III B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
7 21 e 3 61.50 BANAŚ Patrycja Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA III PAŚ Mariusz B.D. Z/1745/15 2021  ZKN  
1 f 1 55.56 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I DMP OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2024  KN   124
2 f 1 56.06 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS I B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
3 f 1 56.53 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2676/16 2024  KN  
4 f 1 56.76 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  ZKN  
5 f 1 56.95 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU II #  ZKN  
6 f 1 57.28 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK II  KN  
7 f 1 57.30 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda Śląska 1999 U20 SL II B.D.  ZKN  
8 f 1 57.49 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP II B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  KN  
1 f 2 57.75 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN  
2 f 2 58.06 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/4521/15 2022  ZKN  
3 f 2 58.45 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN II #  ZKN  
4 f 2 58.49 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin # 2000 U20 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
5 f 2 58.89 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II B.D.
6 f 2 59.23 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD III B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
7 f 2 59.29 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U20 LU III DMP B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024 82
  f 2 DNF DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN  
800 m K
1 2 e 1 2:14.10 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KN   95
2 3 e 1 2:14.40 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II  ZKN  
3 4 e 1 2:14.58 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022  ZKN  
4 5 e 1 2:14.99 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN   91
5 6 e 1 2:15.01 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
6 8 e 1 2:15.32 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. # Z/2319/15 2024
7 11 e 1 2:17.82 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL III B.D.  ZKN  
8 12 e 1 2:18.74 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III # LDK!
9 13 e 1 2:19.47 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2024 LDK!  ZKN  
10 17 e 1 2:21.94 ŚWIACKA Anita UKS Technik Augustów 2000 U20 PD III LDK!
11 20 e 1 2:26.15 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD IV
1 1 e 2 2:12.95 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024 101
2 7 e 2 2:15.10 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN  
3 9 e 2 2:15.33 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
4 10 e 2 2:17.19 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II GIZA Maciej 2 LDK!  ZKN  
5 14 e 2 2:20.73 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024  ZKN  
6 15 e 2 2:20.92 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U20 SL III B.D.
7 16 e 2 2:21.56 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
8 18 e 2 2:24.75 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III  ZKN  
9 19 e 2 2:26.04 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 2000 U20 LD IV URBANIAK Mateusz B.D. Z/4398/15 2024
  e 2 DNF MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
  e 2 DNF FIC Renata Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3016/15 2022
1 f 1 2:11.01 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KN   111
2 f 1 2:11.10 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II DMP B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024 111
3 f 1 2:13.20 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 2:15.03 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II  ZKN  
5 f 1 2:15.28 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
6 f 1 2:15.99 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022  ZKN  
7 f 1 2:17.64 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
8 f 1 2:17.72 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK III DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  ZKN   78
1500 m K
1 1 s 1 4:26.53 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KN  
2 2 s 1 4:27.22 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KN  
3 3 s 1 4:29.41 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U20 SL I HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2024  KN  
4 4 s 1 4:32.11 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 U20 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 4:33.69 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL II  KN  
6 6 s 1 4:34.20 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
7 7 s 1 4:36.04 STĘPIEŃ Angelika TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II GIZA Maciej 2 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 4:36.34 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
9 9 s 1 4:40.42 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022  ZKN  
10 10 s 1 4:42.11 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP II  ZKN  
11 11 s 1 4:44.68 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska 2000 U20 SL III  ZKN  
1 12 s 2 4:44.79 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
2 13 s 2 4:46.94 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN  
3 14 s 2 4:47.19 PAWLAK Marcelina SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
4 15 s 2 4:47.35 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
5 16 s 2 4:48.08 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023  ZKN  
6 17 s 2 4:48.94 BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0280/15 2024 LDK!  ZKN  
7 18 s 2 4:49.31 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III  ZKN  
8 19 s 2 4:51.07 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III B.D. # Z/1196/15 2018 2  ZKN  
9 20 s 2 4:52.55 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III B.D.  ZKN  
10 21 s 2 4:55.32 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM III B.D.  ZKN  
3000 m K
1 s 1 10:02.18 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KN  
2 s 1 10:05.88 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 1999 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2024  KN  
3 s 1 10:11.54 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
4 s 1 10:17.04 KLĘBOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II B.D. Z/2776/15 2024 1  KN  
5 s 1 10:24.84 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #  ZKN  
6 s 1 10:26.68 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2024 1  ZKN  
7 s 1 10:27.48 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U20 PD III B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024  ZKN  
8 s 1 10:31.02 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP III  ZKN  
9 s 1 10:38.40 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U20 LB III B.D. #  KN  
10 s 1 10:44.65 JABŁOŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III  ZKN  
11 s 1 10:53.88 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III LDK!
12 s 1 10:57.64 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
13 s 1 10:58.13 GRUSZKOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III B.D.  ZKN  
14 s 1 10:59.79 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
15 s 1 11:31.90 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 1999 U20 DS IV  ZKN  
16 s 1 11:57.43 WENDT Joanna Kraków Athletics Team # 2000 U20 MA --
5000 m K
1 s 1 17:21.48 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U20 LB II B.D. #  KN  
2 s 1 17:28.16 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022  ZKN  
3 s 1 17:32.51 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II #  ZKN  
4 s 1 17:40.79 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U20 DS II  KN  
5 s 1 17:43.07 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021  ZKN  
6 s 1 17:48.61 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL II  ZKN  
7 s 1 18:37.71 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
8 s 1 18:51.03 STAWARZ Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS III
9 s 1 18:52.17 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3  ZKN  
10 s 1 19:20.85 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 1999 U20 LD III LDK!
11 s 1 19:50.44 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław 1999 U20 DS IV
12 s 1 19:53.07 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 1999 U20 PM IV  ZKN  
13 s 1 19:56.54 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko # 2000 U20 WN IV LDK!
100 m pł K
1 4 e 1 14.07 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM +0.9 I B.D. #  ZKN  
2 5 e 1 14.43 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +0.9 I  ZKN  
3 7 e 1 14.58 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +0.9 II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
4 10 e 1 15.06 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB +0.9 II  ZKN  
5 13 e 1 15.25 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ +0.9 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
6 15 e 1 15.71 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +0.9 II
7 16 e 1 15.77 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS +0.9 III
1 1 e 2 13.87 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +1.1 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN  
2 3 e 2 13.94 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD +1.1 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KN   140
3 8 e 2 14.72 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP +1.1 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
4 9 e 2 15.00 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U20 WP +1.1 II  ZKN  
5 12 e 2 15.24 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.1 II DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   91
6 17 e 2 15.84 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU +1.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
  e 2 DNF FADEREWSKA Beata MKS Durasan Płońsk 2000 U20 MZ +1.1 --  KN  
1 2 e 3 13.89 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP +1.3 I DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   142
2 6 e 3 14.53 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU +1.3 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2024 116
3 11 e 3 15.18 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +1.3 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   93
4 14 e 3 15.48 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +1.3 II
5 18 e 3 16.65 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ +1.3 III BOROŃ Adam Z/4018/15 2020 3
6 19 e 3 16.80 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS +1.3 III B.D. #
7 20 e 3 17.72 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +1.3 IV  ZKN  
1 f 1 13.79 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź # 1999 U20 LD +1.0 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KN   147
2 f 1 13.87 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP +1.0 I DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   143
3 f 1 14.18 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM +1.0 I B.D. #  ZKN  
4 f 1 14.40 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA +1.0 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  ZKN  
5 f 1 14.58 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU +1.0 II DMP MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/1853/16 2024 115
6 f 1 14.67 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP +1.0 II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
7 f 1 14.82 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP +1.0 II  ZKN  
8 f 1 15.03 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U20 WP +1.0 II  ZKN  
1 f 2 15.01 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -0.7 II DMP RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  ZKN   99
2 f 2 15.05 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.7 II DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  ZKN   98
3 f 2 15.38 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ -0.7 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2021 2
4 f 2 15.86 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA -0.7 III
5 f 2 15.96 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS -0.7 III
6 f 2 16.34 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS -0.7 III
  f 2 DNF PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -0.7 --  ZKN  
  f 2 DNF ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU -0.7 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
400 m pł K K
1 1 e 1 60.84 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KN  
2 6 e 1 64.20 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
3 8 e 1 65.17 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS II B.D. #
4 9 e 1 65.47 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999 U20 WP II  ZKN  
5 10 e 1 66.50 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP III
6 11 e 1 66.98 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000 U20 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2019 3  ZKN  
7 16 e 1 67.94 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D. #  ZKN  
8 20 e 1 68.66 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL III
1 3 e 2 63.67 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024  ZKN   100
2 7 e 2 65.17 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN  
3 12 e 2 66.99 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP III
4 13 e 2 67.06 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL III B.D. #
5 14 e 2 67.65 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U20 LD III
6 15 e 2 67.79 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP III  ZKN  
7 17 e 2 68.06 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ III
8 21 e 2 69.58 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
1 2 e 3 63.56 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ II DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  KN   101
2 4 e 3 64.00 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
3 5 e 3 64.07 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/2041/15 2022  ZKN  
4 18 e 3 68.19 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD III LDK!
5 19 e 3 68.57 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM III B.D.
6 22 e 3 69.78 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U20 SL IV CIUK Marek Z/3899/15 2018 2  ZKN  
7 23 e 3 71.35 KORZUN Aleksandra UKS Technik Augustów 2000 U20 PD IV LDK!
8 24 e 3 71.35 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS IV B.D. B.D. #
1 f 1 58.94 WOSZTYL Natalia RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ M SASKA Tomasz B.D. # Z/0635/15 2023  KN  
2 f 1 61.89 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024  ZKN   116
3 f 1 62.03 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ I DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  KN   115
4 f 1 63.63 RODAK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II
5 f 1 64.10 LESZCZYŃSKA Anna KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. # Z/2041/15 2022  ZKN  
6 f 1 64.76 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
7 f 1 64.95 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U20 DS II B.D. #
8 f 1 65.36 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD II B.D. LDK!  ZKN  
1 f 2 65.42 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 1999 U20 OP II
2 f 2 65.49 KURKOWIAK Sandra LKS OSiR Pleszew 1999 U20 WP II  ZKN  
3 f 2 66.83 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP III
4 f 2 67.09 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL III B.D. #
5 f 2 67.19 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 2000 U20 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1533/15 2019 3  ZKN  
6 f 2 68.27 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D. #  ZKN  
7 f 2 68.28 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP III  ZKN  
8 f 2 68.38 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U20 LD III
2000 m prz K
1 9 s 1 7:13.77 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II B.D. # Z/1196/15 2018 2  ZKN  
2 11 s 1 7:22.20 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1999 U20 PM II B.D.  ZKN  
3 13 s 1 7:26.78 PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U20 DS II  ZKN  
4 14 s 1 7:35.00 KOWALSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U20 LD III #
5 15 s 1 7:39.00 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U20 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
6 16 s 1 7:42.95 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III  ZKN  
7 17 s 1 7:43.39 KLAG Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III
8 18 s 1 7:46.39 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 2000 U20 ZP III
9 19 s 1 7:47.23 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III B.D.
1 1 s 2 6:41.67 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 U20 LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KN  
2 2 s 2 6:43.56 PAWLUS Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 2000 U20 DS I  KN  
3 3 s 2 6:48.14 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL I  KN  
4 4 s 2 6:53.73 KLĘBOWSKA Wiktoria KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2024 1  KN  
5 5 s 2 6:55.40 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL I  ZKN  
6 6 s 2 6:55.59 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM I KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021  ZKN  
7 7 s 2 7:01.19 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024  ZKN  
8 8 s 2 7:13.51 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP II  ZKN  
9 10 s 2 7:21.01 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 1999 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2023  ZKN  
10 12 s 2 7:24.44 KOWALSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP II  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.82 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ M ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KN  
2 f 1 1.72 SKOCZYLAS Patrycja RKS Łódź # 1999 U20 LD I B.D.  KN  
3 f 1 1.68 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024  ZKN   102
4 f 1 1.68 ADAMCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM II B.D. #  KN  
5 f 1 1.64 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II B.D.  ZKN  
5 f 1 1.64 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/4189/15 2021 2  ZKN  
7 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III #
7 f 1 1.60 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III B.D. #  ZKN  
9 f 1 1.60 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0222/16 2020  KN  
10 f 1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
11 f 1 1.55 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U20 PK III JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023  ZKN  
11 f 1 1.55 ŁUPIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD III
13 f 1 1.55 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U20 WP III B.D.
14 f 1 1.50 PIOTROWSKA Ewa AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU IV B.D. 4 LDK!
15 f 1 1.45 MOŻEJKO Kamila KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD IV
Tyczka K
1 f 1 3.80 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2023  ZKN  
2 f 1 3.75 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U20 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021  ZKN  
3 f 1 3.50 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ I
4 f 1 3.40 ŚWIERKOT Dominika UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/0504/15 2020 1  ZKN  
5 f 1 3.40 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM I #  ZKN  
6 f 1 3.30 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP I
7 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024  ZKN  
8 f 1 3.20 BORKIEWICZ Marika KMS Szczecin # 2000 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2024  ZKN  
9 f 1 3.00 KOT Anna AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU II  ZKN  
10 f 1 3.00 MIŚKIEWICZ Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2000 U20 MZ II GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2399/16 2019 2
11 f 1 3.00 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP II
12 f 1 2.80 MARCINEK Natalia AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III
13 f 1 2.80 SOBCZYK Alicja KKL Kielce 2000 U20 SK III
14 f 1 2.60 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 2000 U20 LD IV
15 f 1 2.60 JAKUBASZEK Emilia AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU IV
16 f 1 2.40 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB IV
W dal K
1 1 e 1 5.97 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP +1.5 I #  ZKN  
2 2 e 1 5.91 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U20 WP +1.3 I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
3 3 e 1 5.90 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +3.1 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN  
4 4 e 1 5.87 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +0.5 I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KN  
5 5 e 1 5.82 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP +2.4 I  KN  
6 6 e 1 5.79 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU +1.3 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
7 7 e 1 5.78 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -0.9 II SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
8 8 e 1 5.70 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP +3.9 II  ZKN  
9 9 e 1 5.55 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP +2.9 II  ZKN  
10 10 e 1 5.53 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.0 II B.D. #  ZKN  
11 11 e 1 5.51 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.6 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KN  
12 12 e 1 5.46 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +1.1 II  ZKN  
13 13 e 1 5.37 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP +0.4 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
14 15 e 1 5.23 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP +3.7 III  ZKN  
15 14 e 1 5.23 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP +1.7 III WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
16 16 e 1 5.19 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U20 MA -0.3 III B.D.  ZKN  
17 17 e 1 5.18 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA -0.8 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024 71
18 18 e 1 5.14 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP +0.1 III  ZKN  
19 19 e 1 5.11 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +1.9 III B.D. #  KN  
20 20 e 1 4.95 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U20 PD +3.8 IV MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
1 f 1 6.00 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 U20 KP +0.9 I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN  
2 f 1 5.99 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP +1.1 I #  ZKN  
3 f 1 5.89 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +1.7 I PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  KN  
4 f 1 5.87 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP +0.1 I  KN  
5 f 1 5.85 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.2 I B.D. #  ZKN  
6 f 1 5.77 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU +0.9 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
7 f 1 5.74 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ +1.2 II SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
8 f 1 5.73 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U20 WP +1.4 II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
9 f 1 5.58 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.5 II BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KN  
10 f 1 5.51 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP -0.7 II  ZKN  
11 f 1 5.28 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP +2.1 III  ZKN  
12 f 1 5.13 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP -2.2 III  ZKN  
Trójskok K
1 e 1 12.08 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP +0.6 I  KN  
2 e 1 12.06 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.1 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KN  
3 e 1 11.94 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ -0.3 II  ZKN  
4 e 1 11.85 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -1.6 II B.D. #  KN  
5 e 1 11.75 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +0.5 II  ZKN  
5 e 1 11.75 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +0.4 II B.D. #  ZKN  
7 e 1 11.66 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP +1.3 II  ZKN  
8 e 1 11.61 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U20 MA +0.8 II B.D.  ZKN  
9 e 1 11.53 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP -1.1 II LDK!  ZKN  
10 e 1 11.43 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +1.6 III  ZKN  
11 e 1 11.41 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU +1.1 III MAKARUK Tadeusz  ZKN  
12 e 1 11.27 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD +0.1 III B.D.  ZKN  
13 e 1 11.24 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP +0.4 III  ZKN  
14 e 1 11.12 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP +0.8 III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
15 e 1 11.08 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP +1.6 III CZAPIEWSKI Wiesław 3
16 e 1 11.01 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +0.6 III  ZKN  
17 e 1 11.01 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000 U20 PM +1.9 III  ZKN  
18 e 1 10.98 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB +0.2 III
19 e 1 10.97 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM +2.1 III  ZKN  
20 e 1 10.82 ZASADA Klaudia KS Agros Zamość 1999 U20 LU +0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/4707/15 2020 3
21 e 1 10.82 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U20 MZ -0.1 III B.D.
22 e 1 10.73 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP +1.0 IV  ZKN  
23 e 1 10.54 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 2000 U20 LD +0.5 IV
1 f 1 12.59 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP +1.3 I  KN  
2 f 1 12.38 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.8 I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KN  
3 f 1 12.26 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL +2.7 I  ZKN  
4 f 1 12.23 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +2.0 I B.D. #  ZKN  
5 f 1 12.06 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ +0.4 I  ZKN  
6 f 1 12.02 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP +2.3 I B.D. #  KN  
7 f 1 11.80 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U20 LU +0.6 II MAKARUK Tadeusz  ZKN  
8 f 1 11.77 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP +2.3 II  ZKN  
9 f 1 11.53 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP +0.6 II  ZKN  
10 f 1 11.26 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP +0.9 III LDK!  ZKN  
11 f 1 11.17 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U20 LD +2.1 III B.D.  ZKN  
12 f 1 11.10 STASIAK Anna WKS Wawel Kraków # 1999 U20 MA +1.4 III B.D.  ZKN  
  11.72 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP -0.2 II  ZKN  
Kula (4) K
1 2 e 1 12.98 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KN  
2 4 e 1 12.61 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I # LDK!  ZKN  
3 5 e 1 12.59 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!  KN  
4 7 e 1 11.99 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP II  ZKN  
5 8 e 1 11.73 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
6 10 e 1 11.20 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK!  ZKN  
7 13 e 1 11.11 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III #
8 14 e 1 10.94 ZAKLIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U20 OP III
9 17 e 1 10.62 SZYPULIŃSKA Aleksandra LUKS Orkan Września 1999 U20 WP III
10 20 e 1 9.98 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD IV B.D.  ZKN  
1 1 e 2 13.11 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD I  ZKN  
2 3 e 2 12.80 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U20 MZ I
3 6 e 2 12.09 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II  ZKN  
4 9 e 2 11.25 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U20 MZ III
5 11 e 2 11.17 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM III  KN  
6 12 e 2 11.12 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U20 WP III  ZKN  
7 15 e 2 10.93 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL III  ZKN  
8 16 e 2 10.85 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU III
9 18 e 2 10.58 NAWROT Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III
10 19 e 2 10.19 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 2000 U20 PM III #
1 f 1 14.18 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KN  
2 f 1 13.59 NOWAK Barbara AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL I # LDK!  ZKN  
3 f 1 13.56 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U20 MZ I
4 f 1 13.41 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD I  ZKN  
5 f 1 12.73 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!  KN  
6 f 1 12.27 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II  ZKN  
7 f 1 12.18 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
8 f 1 11.79 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP II  ZKN  
9 f 1 11.40 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM III  KN  
10 f 1 11.10 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK!  ZKN  
11 f 1 11.00 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U20 WP III  ZKN  
12 f 1 10.52 SALAMOŃCZYK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1999 U20 MZ III
Dysk (1) K
1 f 1 46.06 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I  KN  
2 f 1 43.92 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP I  KN  
3 f 1 40.62 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U20 MZ II B.D.  ZKN  
4 f 1 40.26 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 1999 U20 SL II  ZKN  
5 f 1 38.31 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 2000 U20 OP II  ZKN  
6 f 1 38.24 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD II B.D.  ZKN  
7 f 1 37.33 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 2000 U20 PK II  ZKN  
8 f 1 33.82 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM III  ZKN  
9 f 1 33.47 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP III B.D.
10 f 1 33.35 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U20 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022  ZKN  
11 f 1 32.94 MISIURA Natalia MKS Agros Chełm 2000 U20 LU III
12 f 1 32.93 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III #
13 f 1 32.73 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 1999 U20 MA III #
14 f 1 32.19 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 1999 U20 PK III  ZKN  
15 f 1 24.02 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
  f 1 NM BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM --  ZKN  
Młot (4) K
1 1 e 1 59.08 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP I  KN  
2 3 e 1 49.74 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM I  KN  
3 4 e 1 48.82 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
4 7 e 1 45.85 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP II  KN  
5 8 e 1 45.83 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP II  ZKN  
6 9 e 1 45.25 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS II  ZKN  
7 10 e 1 44.94 BIAŁA Marzena MKL Toruń 1999 U20 KP II  ZKN  
8 15 e 1 40.40 JAMRÓZ Julia KKL Kielce 2000 U20 SK III  ZKN  
9 18 e 1 34.45 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP IV
10 20 e 1 31.45 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --  ZKN  
  e 1 NM SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP --
1 2 e 2 49.79 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU I B.D.  ZKN  
2 5 e 2 48.48 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KN   111
3 6 e 2 48.39 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 1999 U20 PK I B.D.  ZKN  
4 11 e 2 44.83 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ II  ZKN  
5 12 e 2 43.27 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU II B.D.  ZKN  
6 13 e 2 42.57 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów # 2000 U20 LB III
7 14 e 2 40.62 SIWICKA Barbara LLKS Pomorze Stargard 2000 U20 ZP III RÓŻYCZKA Marek Z/1751/16 2018 2  ZKN  
8 16 e 2 38.84 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2000 U20 DS III  ZKN  
9 17 e 2 38.69 PÓŁJANOWSKA Weronika KS Żak Wałcz 2000 U20 ZP III B.D. Z/2443/17 2019 3
10 19 e 2 34.05 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 2000 U20 DS IV  ZKN  
11 21 e 2 30.61 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
  e 2 NM ZIÓŁKOWSKA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2000 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/6214/15 2022 1  ZKN  
1 f 1 58.00 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP I  KN  
2 f 1 54.45 RÓŻAŃSKA Ewa KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD I DMP WOJTULEWICZ Malwina # Z/3814/15 2024  KN   137
3 f 1 53.25 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU I B.D.  ZKN  
4 f 1 51.49 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD I SZYMAJDA Mieczysław Z/4015/15 2020 1  KN  
5 f 1 48.74 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 1999 U20 PK I B.D.  ZKN  
6 f 1 45.78 PRZYBYŁA Ewa BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP II  ZKN  
7 f 1 45.33 WYBIERAŁA Beata MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP II  KN  
8 f 1 44.40 BIAŁA Marzena MKL Toruń 1999 U20 KP II  ZKN  
9 f 1 44.17 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU II B.D.  ZKN  
10 f 1 43.50 FAULKNER Gabriela OKS Skra Warszawa 2000 U20 MZ II  ZKN  
11 f 1 43.35 PODYMA Daria WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS II  ZKN  
  f 1 NM CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM --  KN  
Oszczep (600) K
1 f 1 49.76 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ I B.D. LDK!  KN  
2 f 1 45.18 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD I DMP WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024  ZKN   116
3 f 1 43.55 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II #  ZKN  
4 f 1 41.82 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM II GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
5 f 1 41.63 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP II  ZKN  
6 f 1 41.30 SZRAMIAK Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U20 PM II GRENDA Jan  KN  
7 f 1 40.20 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 2000 U20 WP II B.D. LDK!  ZKN  
8 f 1 39.63 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 2000 U20 DS II LDK!  ZKN  
9 f 1 39.13 MACIEJEWSKA Anna UKS Achilles Leszno 2000 U20 WP III  ZKN  
10 f 1 37.75 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK!  ZKN  
11 f 1 36.22 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 2000 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz # LDK!  KN  
12 f 1 34.65 WOJSIAT Marta KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN III B.D.  ZKN  
13 f 1 33.17 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP IV  ZKN  
14 f 1 32.93 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP IV
15 f 1 32.64 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV
16 f 1 32.49 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 1999 U20 PM IV  KN  
Chód 10 km K
1 s 1 53:48.92 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 1999 U20 PM III  KN  
2 s 1 54:41.11 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 2000 U20 PK III  ZKN  
3 s 1 55:09.62 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2000 U20 PK III  ZKN  
4 s 1 55:36.07 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U20 WP III  ZKN  
5 s 1 56:20.75 NOWICKA Weronika LKS Vectra Włocławek 1999 U20 KP III  ZKN  
6 s 1 57:22.35 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB --  ZKN  
7 s 1 58:27.79 GORCZYŃSKA Marta MKS Bank BS Płońsk # 2000 U20 MZ --  ZKN  
8 s 1 58:34.42 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP --  ZKN  
9 s 1 59:40.55 MIESZKOWSKA Natalia OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP --
10 s 1 60:02.48 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000 U20 WP --
11 s 1 60:22.19 DROZDEK Marcelina KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/2488/15 2023  ZKN  
12 s 1 61:14.95 JAWORSKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 1999 U20 PM --  ZKN  
  s 1 DNF WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK --  ZKN  
100 m M
1 3 e 1 10.68 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +1.3 I  ZKN  
2 11 e 1 10.85 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +1.3 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  KN  
3 12 e 1 10.92 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +1.3 II DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2024 LDK!  KN   109
4 15 e 1 11.03 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +1.3 II B.D. #  ZKN  
5 20 e 1 11.10 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +1.3 II WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. # Z/1066/17 2023  ZKN  
6 28 e 1 11.36 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +1.3 III  ZKN  
7 29 e 1 11.38 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 1999 U20 SK +1.3 III
1 1 e 2 10.53 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +2.5 M DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2024  KN   145
2 2 e 2 10.59 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +2.5 M #  KN  
3 9 e 2 10.81 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ +2.5 I  ZKN  
4 13 e 2 10.93 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP +2.5 II BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
5 17 e 2 11.04 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U20 SL +2.5 II
6 22 e 2 11.13 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ +2.5 II B.D. Z/3300/15 2021 2
7 23 e 2 11.14 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.5 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
1 4 e 3 10.71 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +0.9 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KN  
2 5 e 3 10.75 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP +0.9 I BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
3 6 e 3 10.76 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022  KN  
4 18 e 3 11.07 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +0.9 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
5 21 e 3 11.11 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK +0.9 II MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN  
6 24 e 3 11.15 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 2000 U20 MZ +0.9 II  ZKN  
7 26 e 3 11.28 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +0.9 II  ZKN  
1 7 e 4 10.77 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.1 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN  
2 8 e 4 10.79 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +2.1 I #  ZKN  
3 10 e 4 10.84 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +2.1 I  KN  
4 14 e 4 10.99 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD +2.1 II #  ZKN  
5 16 e 4 11.03 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM +2.1 II  ZKN  
6 19 e 4 11.09 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ +2.1 II B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
7 25 e 4 11.20 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U20 WP +2.1 II  ZKN   KN  
8 27 e 4 11.28 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +2.1 II #
1 f 1 10.57 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.9 M DMP B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2024  KN   141
2 f 1 10.61 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +0.9 M  ZKN  
3 f 1 10.62 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +0.9 M HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KN  
4 f 1 10.62 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +0.9 M #  KN  
5 f 1 10.75 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022  KN  
6 f 1 10.77 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP +0.9 I BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
7 f 1 10.78 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.9 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN  
8 f 1 10.92 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +0.9 II #  ZKN  
1 f 2 10.62 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +3.5 M B.D. #  ZKN  
2 f 2 10.63 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +3.5 M BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  KN  
3 f 2 10.66 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +3.5 I  KN  
4 f 2 10.67 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ +3.5 I  ZKN  
5 f 2 10.83 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP +3.5 I BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
6 f 2 10.97 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD +3.5 II #  ZKN  
7 f 2 11.01 NIEWIADOMSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM +3.5 II  ZKN  
  f 2 DNF BURDA Adam KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +3.5 -- DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0601/17 2024 LDK!  KN  
200 m M
1 2 e 1 21.44 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +3.6 M #  KN  
2 5 e 1 21.75 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ +3.6 I  ZKN  
3 11 e 1 21.97 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD +3.6 II #  ZKN  
4 12 e 1 22.08 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK +3.6 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   106
5 17 e 1 22.32 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP +3.6 II B.D. #  ZKN  
6 18 e 1 22.35 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +3.6 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
7 21 e 1 22.43 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U20 SL +3.6 II
  e 1 DNF STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS +3.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2024  ZKN  
1 4 e 2 21.58 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +0.8 I BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  KN  
2 7 e 2 21.78 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA +0.8 I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  KN  
3 9 e 2 21.89 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.8 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022  KN  
4 14 e 2 22.11 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U20 SL +0.8 II HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KN  
5 19 e 2 22.39 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP +0.8 II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2024
6 23 e 2 22.49 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +0.8 II  ZKN  
7 24 e 2 22.59 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA +0.8 II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024  ZKN  
8 28 e 2 22.87 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 1999 U20 SK +0.8 III
1 1 e 3 21.39 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +3.1 M B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2024  KN  
2 3 e 3 21.51 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP +3.1 I BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
3 6 e 3 21.76 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +3.1 I DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024 119
4 10 e 3 21.94 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +3.1 II  ZKN  
5 16 e 3 22.28 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +3.1 II  ZKN  
6 20 e 3 22.40 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP +3.1 II #  ZKN  
7 29 e 3 22.90 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 2000 U20 MZ +3.1 III  ZKN  
8 30 e 3 23.03 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +3.1 III  ZKN  
1 8 e 4 21.82 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.3 I DMP KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN   117
2 13 e 4 22.08 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U20 PD +2.3 II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
3 15 e 4 22.24 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +2.3 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
4 22 e 4 22.44 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP +2.3 II BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
5 25 e 4 22.65 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +2.3 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
6 26 e 4 22.71 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP +2.3 II
7 27 e 4 22.78 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ +2.3 II B.D. Z/3300/15 2021 2
8 31 e 4 23.30 MAKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS +2.3 III  ZKN  
1 f 1 21.68 ZIELIŃSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 1999 U20 WP +0.1 I BYTNIEWSKI Szymon # Z/1611/16 2024
2 f 1 21.74 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +0.1 I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1532/15 , 2024  KN  
3 f 1 21.82 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP +0.1 I #  KN  
4 f 1 21.93 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ +0.1 II  ZKN  
5 f 1 21.98 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN +0.1 II BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  KN  
6 f 1 22.17 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U20 WP +0.1 II DMP WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024 103
7 f 1 22.21 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL +0.1 II DMP KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  ZKN   102
  f 1 DQ WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  KN  
1 f 2 22.30 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów 1999 U20 LD +0.4 II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022  KN  
2 f 2 22.50 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK +0.4 II DMP MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  ZKN   91
3 f 2 22.54 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U20 PD +0.4 II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
4 f 2 22.77 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ +0.4 II B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
5 f 2 23.46 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +0.4 III  ZKN  
6 f 2 25.28 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 1999 U20 DS +0.4 --  ZKN  
  f 2 DNF WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD +0.4 -- #  ZKN  
400 m M
1 1 e 1 47.76 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
2 8 e 1 49.99 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN II  ZKN  
3 9 e 1 50.03 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2024  ZKN  
4 12 e 1 50.50 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024  ZKN  
5 20 e 1 52.10 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III B.D.
6 23 e 1 52.30 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB III
7 26 e 1 53.69 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB IV  ZKN  
1 2 e 2 48.36 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN I TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
2 7 e 2 49.74 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  KN  
3 13 e 2 50.63 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
4 15 e 2 50.81 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2024
5 21 e 2 52.11 WASZKIEWICZ Bruno AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL III  ZKN  
6 24 e 2 52.51 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3  ZKN  
7 28 e 2 58.05 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK --  ZKN  
1 3 e 3 48.48 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS I  KN  
2 4 e 3 48.65 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
3 5 e 3 49.18 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U20 PD II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
4 16 e 3 50.94 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP III  ZKN  
5 17 e 3 51.33 MIKOŁAJEWSKI Jakub UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP III
6 18 e 3 51.41 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 2000 U20 PM III  ZKN  
7 27 e 3 54.10 SMOLAREK Michał MUKS Park Zduńska Wola 2000 U20 LD IV  ZKN  
1 6 e 4 49.59 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  ZKN  
2 10 e 4 50.14 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD II B.D. #  KN  
3 11 e 4 50.38 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2024  ZKN   83
4 14 e 4 50.65 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 19 e 4 51.84 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
6 22 e 4 52.22 NARLOCH Patryk SKLA Sopot 2000 U20 PM III
7 25 e 4 53.13 KALINA Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP IV
1 f 1 47.49 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM I JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
2 f 1 48.12 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN I TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
3 f 1 48.86 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
4 f 1 48.87 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II  KN  
5 f 1 48.97 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022  ZKN  
6 f 1 49.31 KWIATKOWSKI Mateusz MKS Juvenia Białystok 1999 U20 PD II DUDEK Bartosz # Z/1796/16 2022 2
7 f 1 50.08 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U20 WN II  ZKN  
8 f 1 50.29 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2022 1  KN  
1 f 2 49.34 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD II B.D. #  KN  
2 f 2 50.29 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II DMP MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2024  ZKN   85
3 f 2 50.75 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 1999 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
4 f 2 50.87 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
5 f 2 51.05 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. # Z/6045/15 2024  ZKN  
6 f 2 51.61 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP III  ZKN  
7 f 2 51.67 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III HOŁUB Grzegorz B.D. # Z/2537/16 2024
  f 2 DNF STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0360/16 2024  ZKN  
800 m M
1 1 e 1 1:55.63 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ II #  KN  
2 2 e 1 1:55.87 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2024  ZKN  
3 4 e 1 1:56.23 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II B.D.  ZKN  
4 8 e 1 1:57.77 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 1999 U20 MZ III B.D. #  ZKN  
5 11 e 1 1:58.26 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP III B.D. 2  ZKN  
6 14 e 1 1:58.78 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
7 17 e 1 1:59.23 KLEIN Oskar LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U20 PM III  ZKN  
8 18 e 1 1:59.52 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U20 DS III
9 21 e 1 1:59.71 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U20 SL III BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2  ZKN  
1 3 e 2 1:56.05 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP II
2 5 e 2 1:56.33 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  KN   74
3 6 e 2 1:56.47 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U20 OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023  ZKN  
4 7 e 2 1:57.64 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK III  ZKN  
5 9 e 2 1:57.92 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
6 10 e 2 1:57.94 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III B.D. B.D. # Z/0474/15 2023  ZKN  
7 13 e 2 1:58.78 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno 2000 U20 PK III KATAN Wacław B.D. Z/6400/15 2018  ZKN  
8 20 e 2 1:59.68 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2  ZKN  
1 12 e 3 1:58.77 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ III  ZKN  
2 15 e 3 1:58.92 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2024  KN  
3 16 e 3 1:59.15 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
4 19 e 3 1:59.63 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP III #  ZKN  
5 22 e 3 1:59.74 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK III  ZKN  
6 23 e 3 2:00.53 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP III
7 24 e 3 2:00.92 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
8 25 e 3 2:02.42 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ IV  ZKN  
1 f 1 1:54.04 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2024  KN  
2 f 1 1:54.35 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP II
3 f 1 1:54.42 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  KN   89
4 f 1 1:54.79 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ II #  KN  
5 f 1 1:55.72 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 1999 U20 MZ II  ZKN  
6 f 1 1:55.76 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U20 OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023  ZKN  
7 f 1 1:57.49 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU III RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2024  ZKN  
8 f 1 1:58.21 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III B.D.  ZKN  
1500 m M
1 1 s 1 3:58.04 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 1999 U20 LU II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/1224/16 2024  KN  
2 2 s 1 3:59.08 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024  KN  
3 3 s 1 3:59.38 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA II B.D. B.D. # Z/0474/15 2023  ZKN  
4 4 s 1 3:59.38 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KN  
5 5 s 1 4:00.76 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP II  ZKN  
6 6 s 1 4:00.79 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ II #  KN  
7 7 s 1 4:02.10 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS III JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!  ZKN  
8 8 s 1 4:02.45 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
9 9 s 1 4:02.49 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2  ZKN  
10 10 s 1 4:02.49 WIDŁAK Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP III #  ZKN  
11 11 s 1 4:02.68 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK III  ZKN  
12 22 s 1 4:12.55 SZYMAŃSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 1999 U20 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/2206/15 2018 3
13 25 s 1 4:15.44 TERESZKIEWICZ Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U20 PK IV B.D. LASSOTA Lesław , Z/2668/15 , 2024 LDK!  ZKN  
1 12 s 2 4:05.87 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U20 LD III
2 13 s 2 4:05.97 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
3 14 s 2 4:06.03 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 2000 U20 DS III #  ZKN  
4 15 s 2 4:06.41 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
5 16 s 2 4:07.18 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U20 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!  ZKN  
6 17 s 2 4:07.85 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III #  ZKN  
7 18 s 2 4:08.27 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021  ZKN  
8 19 s 2 4:09.00 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U20 MZ III  ZKN  
9 20 s 2 4:10.17 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
10 21 s 2 4:12.04 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ IV B.D.
11 23 s 2 4:13.79 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 U20 OP IV B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023  ZKN  
12 24 s 2 4:15.01 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM IV # LDK!  ZKN  
13 26 s 2 4:20.66 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ IV JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024  ZKN  
3000 m M
1 s 1 8:40.16 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL II JARCZOK Miłosz #  ZKN  
2 s 1 8:40.61 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2024 2  KN  
3 s 1 8:41.87 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2020 2  ZKN  
4 s 1 8:42.40 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP II  ZKN  
5 s 1 8:44.73 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U20 MZ II B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KN  
6 s 1 8:48.55 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
7 s 1 8:51.74 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
8 s 1 8:52.96 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U20 DS III JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!  ZKN  
9 s 1 8:55.27 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP III  ZKN  
10 s 1 8:57.50 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
11 s 1 8:59.24 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III  ZKN  
12 s 1 9:00.60 KAWALERSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III MIREK Wacław Z/0196/16 2021  ZKN  
13 s 1 9:03.85 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD III #  ZKN  
14 s 1 9:04.88 CHEŁMIK Sergiusz RKS Łódź 2000 U20 LD III
15 s 1 9:04.91 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024  ZKN  
16 s 1 9:06.49 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
17 s 1 9:06.94 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
18 s 1 9:11.32 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
19 s 1 9:11.35 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III B.D.
20 s 1 9:16.35 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ IV  ZKN  
21 s 1 9:17.33 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin 1999 U20 ZP IV KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
22 s 1 9:17.79 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1954/17 2020
23 s 1 9:32.74 MOSIEJ Ramzes KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD IV
24 s 1 9:47.99 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM IV
5000 m M
1 2 s 1 15:25.84 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL III JARCZOK Miłosz #  ZKN  
2 3 s 1 15:26.00 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 2000 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2020 2  ZKN  
3 4 s 1 15:27.42 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U20 MZ III B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KN  
4 5 s 1 15:29.56 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 2000 U20 WP III  ZKN  
5 6 s 1 15:32.81 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
6 7 s 1 15:33.49 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD III KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
7 8 s 1 15:38.13 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U20 MZ III TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023  ZKN  
8 9 s 1 15:39.60 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023  ZKN  
9 11 s 1 15:43.90 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0863/15 2024  ZKN  
10 12 s 1 15:44.64 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki # 2000 U20 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
11 13 s 1 15:45.37 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 2000 U20 PD III LDK!  ZKN  
12 14 s 1 15:46.11 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 1999 U20 SL III  ZKN  
13 15 s 1 15:49.15 WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III  ZKN  
14 16 s 1 15:50.51 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U20 MZ III  ZKN  
15 17 s 1 15:54.45 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP III
16 18 s 1 15:59.18 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U20 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
17 21 s 1 16:14.09 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 U20 PM III B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
1 1 s 2 15:22.63 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 U20 SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024  ZKN  
2 10 s 2 15:42.23 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2024 3  ZKN  
3 19 s 2 16:02.53 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
4 20 s 2 16:07.23 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U20 WP III  ZKN  
5 22 s 2 16:16.60 KLATKA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III WOSIEK Jacek Z/0357/15 2024
6 23 s 2 16:22.45 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM IV B.D.
7 24 s 2 16:22.96 DUDCZAK Michał KS Vertical Rytro # 2000 U20 MA IV B.D. Z/1757/17 2024
8 25 s 2 16:26.08 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 U20 PM IV RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/1917/17 2024
9 26 s 2 16:45.53 CZAK Daniel MUKS Gim 2 Nysa # 1999 U20 OP IV B.D. B.D. #
10 27 s 2 16:48.65 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 1999 U20 PK IV
11 28 s 2 16:52.51 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 2000 U20 PM IV WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2019 4
12 29 s 2 17:00.79 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U20 PM IV
13 30 s 2 17:07.72 SKORUPA Kamil UKS Filipides Teresin 1999 U20 MZ IV B.D. Z/0639/18 2024 LDK!
  s 2 DNF FOBKE Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM -- #
110 m pł M (99.1) M
1 3 e 1 14.84 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD +1.3 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN  
2 6 e 1 14.99 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD +1.3 II B.D.  ZKN  
3 7 e 1 15.01 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU +1.3 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
4 9 e 1 15.03 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB +1.3 II  ZKN  
5 11 e 1 15.40 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM +1.3 II LDK!  ZKN  
6 13 e 1 16.15 RAMOTOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +1.3 III  ZKN  
  e 1 DQ MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ +1.3 -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  ZKN  
1 1 e 2 14.50 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ +1.7 I RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1  ZKN  
2 2 e 2 14.62 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD +1.7 II NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1535/15 2024  ZKN  
3 4 e 2 14.90 STASIAK Dawid MKL Szczecin 1999 U20 ZP +1.7 II  ZKN  
4 5 e 2 14.94 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU +1.7 II SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2024  KN  
5 8 e 2 15.02 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +1.7 II KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
6 10 e 2 15.17 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP +1.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2024
7 12 e 2 15.46 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U20 MZ +1.7 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
  e 2 DQ KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.7 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1  ZKN  
1 f 1 14.20 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U20 MZ -0.1 I RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1  ZKN  
2 f 1 14.38 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok # 2000 U20 PD -0.1 I NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1535/15 2024  ZKN  
3 f 1 14.56 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 U20 LU -0.1 II SIEROCKI Michał B.D. B.D. # Z/0724/15 2024  KN  
4 f 1 14.95 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 2000 U20 LU -0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2020 2
5 f 1 15.00 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP -0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
6 f 1 15.02 STASIAK Dawid MKL Szczecin 1999 U20 ZP -0.1 II  ZKN  
7 f 1 15.02 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD -0.1 II B.D.  ZKN  
8 f 1 15.26 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -0.1 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN  
400 m pł M
1 1 e 1 54.73 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KN  
2 2 e 1 55.30 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
3 6 e 1 56.64 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP III  ZKN  
4 11 e 1 57.55 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 1999 U20 PD III B.D.  ZKN  
5 16 e 1 58.10 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
6 17 e 1 59.18 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2024
7 21 e 1 65.71 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 1999 U20 DS --
1 3 e 2 55.92 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP II  ZKN  
2 4 e 2 55.95 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II  ZKN  
3 10 e 2 57.41 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2024
4 12 e 2 57.72 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024 70
5 14 e 2 57.96 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U20 LD III B.D.  ZKN  
6 15 e 2 58.03 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2  KN  
7 18 e 2 59.61 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN IV B.D.
1 5 e 3 56.54 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL III KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
2 7 e 3 56.85 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP III DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024 79
3 8 e 3 56.94 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN III #  ZKN  
4 9 e 3 57.19 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP III
5 13 e 3 57.83 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
6 19 e 3 60.18 ORLIKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ IV
7 20 e 3 60.35 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS IV
  e 3 DQ CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 2000 U20 PM -- LDK!  ZKN  
1 f 1 52.70 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ I B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KN  
2 f 1 54.96 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
3 f 1 55.08 SOBCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS II  ZKN  
4 f 1 55.24 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP II  ZKN  
5 f 1 55.42 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
6 f 1 56.10 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 U20 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024 87
7 f 1 56.26 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U20 WP II  ZKN  
8 f 1 57.56 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN III #  ZKN  
1 f 2 56.27 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2  KN  
2 f 2 56.72 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA III DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024 80
3 f 2 56.85 LOSY Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP III
4 f 2 56.85 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/1819/16 2024
5 f 2 57.83 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2000 U20 MA III GIZA Maciej 3 LDK!
6 f 2 58.36 SOBOLEWSKI Jakub UKS Technik Augustów 1999 U20 PD III B.D.  ZKN  
7 f 2 59.23 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 2000 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2020 3
2000 m prz M
1 7 s 1 6:07.85 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 2000 U20 LB II  ZKN  
2 8 s 1 6:13.52 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS III
3 11 s 1 6:22.55 TERESZKIEWICZ Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2000 U20 PK III B.D. LASSOTA Lesław , Z/2668/15 , 2024 LDK!  ZKN  
4 13 s 1 6:33.86 DULIK Paweł LKS Stal Mielec 2000 U20 PK IV  ZKN  
5 14 s 1 6:35.99 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM IV B.D.
6 15 s 1 6:36.63 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 1999 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
7 17 s 1 6:43.19 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2019 4
8 18 s 1 6:47.46 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 2000 U20 PK IV B.D.
9 19 s 1 6:57.70 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 2000 U20 WP --
  s 1 DNF BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 U20 WP -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
1 1 s 2 5:57.58 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL I #  KN  
2 2 s 2 5:57.59 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
3 3 s 2 6:02.95 BARANOWSKI Daniel UKS Technik Augustów 2000 U20 PD II LDK!  ZKN  
4 4 s 2 6:06.17 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023  ZKN  
5 5 s 2 6:06.89 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
6 6 s 2 6:07.01 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U20 MZ II  ZKN  
7 9 s 2 6:15.85 CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U20 WP III  ZKN  
8 10 s 2 6:19.58 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 2000 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2  ZKN  
9 12 s 2 6:27.36 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U20 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3
10 16 s 2 6:39.98 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB IV
Wzwyż M
1 f 1 2.02 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 2000 U20 KP II  KN  
2 f 1 1.98 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2000 U20 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # Z/2877/15 2024 M  KN  
3 f 1 1.98 CHMIELEWSKI Kevin KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II #  ZKN  
4 f 1 1.98 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1999 U20 DS II  ZKN  
5 f 1 1.94 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM III NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2022 2  ZKN  
6 f 1 1.94 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 1999 U20 MA III DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024  ZKN   85
7 f 1 1.94 KOZŁOWSKI Adam LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2551/15 2020 2  ZKN  
8 f 1 1.94 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III  ZKN  
9 f 1 1.85 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III  ZKN  
10 f 1 1.80 DUDEK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1999 U20 DS IV
11 f 1 1.80 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD IV
12 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP IV B.D.
13 f 1 1.80 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP IV
14 f 1 1.75 ŁOJEK Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 1999 U20 PD IV KOTOWSKI Jan Z/5056/15 2018 4
Tyczka M
1 f 1 4.60 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP I B.D. #  ZKN   KN  
2 f 1 4.50 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I LDK!  KN  
3 f 1 4.50 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 2000 U20 MZ I BOROŃ Aldona B.D. Z/2377/15 2021  KN  
4 f 1 4.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U20 LD I  KN  
5 f 1 4.40 AUKSZTEN Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/4196/15 2024  ZKN  
6 f 1 4.20 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 1999 U20 ZP II  ZKN  
7 f 1 4.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 2000 U20 MZ II  ZKN  
8 f 1 4.00 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 1999 U20 DS II  ZKN  
8 f 1 4.00 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 1999 U20 SL II  ZKN  
10 f 1 4.00 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 2000 U20 LB II
11 f 1 4.00 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin 1999 U20 ZP II B.D.
11 f 1 4.00 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 1999 U20 PM II B.D.
13 f 1 4.00 PLESKACZ Marcin MKL Szczecin 2000 U20 ZP II
14 f 1 3.60 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS III  ZKN  
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS --  ZKN  
W dal M
1 1 e 1 7.15 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U20 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN  
2 2 e 1 6.91 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U20 PD +2.1 II #  KN  
3 3 e 1 6.85 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +2.9 II #  KN  
4 4 e 1 6.84 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +2.3 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KN   80
5 5 e 1 6.84 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +2.6 II
6 6 e 1 6.73 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +1.8 III  ZKN  
7 7 e 1 6.69 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP +4.2 III B.D. B.D.  ZKN  
8 8 e 1 6.66 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +2.3 III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  KN  
9 9 e 1 6.53 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +3.7 III KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
10 10 e 1 6.49 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +2.0 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2024  ZKN  
11 11 e 1 6.44 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 1999 U20 WP +0.5 III
12 12 e 1 6.42 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +2.1 III TUSTANOWSKI Roman # 2 LDK!  ZKN  
13 13 e 1 6.38 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2000 U20 WP +0.3 III  ZKN  
14 14 e 1 6.33 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 1999 U20 DS +1.1 III #  ZKN  
15 15 e 1 6.31 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD +1.2 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
16 16 e 1 6.31 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP +0.1 III
17 17 e 1 6.29 KUŚ Emanuel MKS Juvenia Puszczykowo # 2000 U20 WP +0.1 IV  ZKN  
18 18 e 1 6.10 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL +1.3 IV #  ZKN  
19 19 e 1 6.04 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 2000 U20 MA +1.5 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2020 3
1 f 1 7.81 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U20 LU +2.7 M MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN  
2 f 1 7.21 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +1.3 II DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024  KN   105
3 f 1 7.06 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U20 PD +0.2 II #  KN  
4 f 1 7.05 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +3.0 II  ZKN  
5 f 1 6.94 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 2000 U20 WP -0.1 II KACZOR Adam Z/4473/15 2022 2  ZKN  
6 f 1 6.93 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU +1.1 II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/5232/15 2024  ZKN  
7 f 1 6.76 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB +2.0 III
8 f 1 6.74 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP +1.3 III B.D. B.D.  ZKN  
9 f 1 6.62 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 1999 U20 WP +2.9 III
10 f 1 6.57 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU -2.1 III #  KN  
11 f 1 6.39 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ +0.3 III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1  KN  
12 f 1 6.37 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +1.2 III TUSTANOWSKI Roman # 2 LDK!  ZKN  
  7.65 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 U20 LU -0.6 I MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  ZKN  
Trójskok M
1 f 1 14.08 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD -1.7 III KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2024
2 f 1 14.00 LESZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2000 U20 LU -1.4 III #  KN  
3 f 1 13.88 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -0.3 III DMP BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  ZKN   74
4 f 1 13.70 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP -0.4 III B.D. B.D.  ZKN  
5 f 1 13.50 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +0.4 III  ZKN  
6 f 1 13.49 PODSIADŁY Adam AZS-AWF Katowice # 2000 U20 SL -0.8 III #  ZKN  
7 f 1 13.38 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 2000 U20 MA -1.0 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2020 3  ZKN  
8 f 1 13.28 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP -0.7 III
9 f 1 12.72 SMUS Artur ULKS MOSiR Sieradz # 1999 U20 LD -0.3 IV KUŚ Tomasz Z/1780/16 2020
10 f 1 12.55 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 2000 U20 WP -1.2 --
11 f 1 12.45 JAROSŁAWSKI Kamil AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU +0.2 --
12 f 1 12.38 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 1999 U20 WP -0.4 --
13 f 1 12.37 SWOBODA Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U20 SL +0.2 --
14 f 1 12.32 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 2000 U20 DS -0.4 -- #
15 f 1 12.14 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD +0.1 -- #
  f 1 NM NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 1999 U20 LB 0.0 --
  f 1 NM MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2000 U20 LD 0.0 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3  ZKN  
  f 1 NM DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM 0.0 --  ZKN  
Kula (6) M
1 1 e 1 16.56 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KN  
2 3 e 1 16.08 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ I  ZKN  
3 4 e 1 16.00 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 2000 U20 KP I WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 1  ZKN  
4 8 e 1 15.77 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP II #  ZKN  
5 10 e 1 15.51 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 1999 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2  ZKN  
6 11 e 1 15.36 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II
7 12 e 1 15.18 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U20 SL II #
8 15 e 1 14.18 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U20 KP II  ZKN  
9 17 e 1 13.82 MARUSZCZAK Maciej MKL Szczecin 1999 U20 ZP III
10 20 e 1 13.13 ROSINSKI Marek LKS Maraton Turek 2000 U20 WP III
11 21 e 1 12.88 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2  ZKN  
12 23 e 1 12.58 SERSZEŃ Bartosz MUKS Płock 1999 U20 MZ IV
  e 1 NM KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP -- GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2024 2  ZKN  
1 2 e 2 16.51 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  KN  
2 5 e 2 15.97 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL II  ZKN  
3 6 e 2 15.86 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II #  ZKN  
4 7 e 2 15.82 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 1999 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2021 2  ZKN  
5 9 e 2 15.74 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN  
6 13 e 2 15.09 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
7 14 e 2 14.20 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 2000 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2  ZKN  
8 16 e 2 13.90 CZYŻ Michał MKS Ustroń # 2000 U20 SL III  ZKN  
9 18 e 2 13.75 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS III B.D. #
10 19 e 2 13.46 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2000 U20 PK III  ZKN  
11 22 e 2 12.68 POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ IV #  ZKN  
  e 2 NM ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U20 MZ --  ZKN  
1 f 1 17.73 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KN  
2 f 1 16.98 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN  
3 f 1 16.73 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ I  ZKN  
4 f 1 16.73 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1999 U20 SL I #
5 f 1 16.26 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP I #  ZKN  
6 f 1 16.16 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL I #  ZKN  
7 f 1 16.10 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U20 SL I  ZKN  
8 f 1 15.97 WYRZYKOWSKI Jakub UKS Skompensis Skępe 2000 U20 KP II WYRZYKOWSKI Rafał Z/1820/15 2018 1  ZKN  
9 f 1 15.75 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 1999 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2  ZKN  
10 f 1 15.30 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II
11 f 1 14.69 PRAJWOWSKI Kacper UKS Cyprianka 1999 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/0302/15 2021 2  ZKN  
  f 1 NM SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  KN  
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.73 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U20 LU I STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2024  KN  
2 f 1 52.81 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS I B.D. #
3 f 1 51.90 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KN  
4 f 1 50.70 KOWALSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 1999 U20 MZ I  ZKN  
5 f 1 49.87 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2000 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1812/15 2022 1  ZKN  
6 f 1 48.35 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 2000 U20 MZ II  ZKN  
7 f 1 48.14 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U20 LD II GOŹDZIK Beata Z/0096/15 2020 2  ZKN  
8 f 1 44.91 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU II  ZKN  
9 f 1 43.82 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 2000 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2  ZKN  
10 f 1 43.74 NOGA Konrad LUKS Namysłów 2000 U20 OP III #  ZKN  
11 f 1 43.39 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
12 f 1 41.48 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
13 f 1 41.22 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III  ZKN  
14 f 1 41.00 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/5953/15 2024  ZKN  
15 f 1 40.67 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2  ZKN  
16 f 1 38.75 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1  KN  
17 f 1 37.56 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB IV
  f 1 NM ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 2000 U20 MZ --  ZKN  
Młot (6) M
1 2 e 1 56.66 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 1999 U20 LD II  ZKN  
2 3 e 1 55.81 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U20 WP II  ZKN  
3 10 e 1 50.26 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB III
4 11 e 1 48.39 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ III  ZKN  
5 12 e 1 48.15 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB III  ZKN  
6 13 e 1 47.24 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 1999 U20 DS III
7 16 e 1 45.13 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III
8 17 e 1 45.04 BOMBA Cezary MUKS Park Zduńska Wola 1999 U20 LD III
  e 1 NM KOŹLICKI Michał OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ --  ZKN  
1 1 e 2 63.16 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U20 LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024  ZKN  
2 4 e 2 53.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1  ZKN   KN  
3 5 e 2 53.45 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U20 PK II #  ZKN  
4 6 e 2 52.14 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024
5 7 e 2 52.11 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ II B.D.  ZKN  
6 8 e 2 50.88 STACHOWSKI Arkadiusz MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP III
7 9 e 2 50.43 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
8 14 e 2 47.02 FILIPOWSKI Piotr MUKS Park Zduńska Wola 2000 U20 LD III  ZKN  
9 15 e 2 45.71 SOCHA Karol AZS UMCS Lublin 2000 U20 LU III
  e 2 NM GABRYELCZYK Jan UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/5578/15 2019 3
1 f 1 67.10 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 U20 LU I ROSA Mikołaj B.D. Z/3659/15 2024  ZKN  
2 f 1 59.58 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1  ZKN   KN  
3 f 1 59.46 ŁAPO Artur UKS Achilles Leszno # 2000 U20 WP II  ZKN  
4 f 1 56.32 KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U20 PK II #  ZKN  
5 f 1 56.02 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II
6 f 1 55.07 WARCHOŁ Patryk OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ II B.D.  ZKN  
7 f 1 53.64 BOMBA Błażej MUKS Park Zduńska Wola 1999 U20 LD II  ZKN  
8 f 1 52.19 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB II  ZKN  
9 f 1 48.88 ODOLCZYK Michał OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ III  ZKN  
10 f 1 48.16 STACHOWSKI Arkadiusz MUKS Kadet Rawicz 1999 U20 WP III
11 f 1 45.90 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U20 LB III
12 f 1 44.74 KOWALSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS III B.D. KOTWICA Czesław # , Z/0897/17 , 2024
Oszczep (800) M
1 f 1 67.69 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM I GRECKA Ewa Z/4200/15 2020 1  KN  
2 f 1 63.87 TREJGO Oskar KS Podlasie Białystok 2000 U20 PD I DMP HULISZ Robert B.D. # Z/2049/16 2024  KN   108
3 f 1 63.19 SZTYLKA Karol AML Słupsk 1999 U20 PM I  ZKN  
4 f 1 61.86 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U20 MZ II  KN  
5 f 1 61.41 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 1999 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/4340/15 2024
6 f 1 59.90 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
7 f 1 59.41 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U20 KP II WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KN  
8 f 1 59.36 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U20 DS II  ZKN  
9 f 1 58.93 BUDZISZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1999 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/1402/15 2024
10 f 1 56.53 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 1999 U20 SL II  ZKN  
11 f 1 55.49 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!  ZKN  
12 f 1 55.36 LINDA Ernest AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II  ZKN  
13 f 1 54.52 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 1999 U20 DS III  ZKN  
14 f 1 53.55 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2000 U20 ZP III JACEWICZ Edward B.D. Z/2463/15 2024  ZKN  
15 f 1 49.80 ZAWADZKI Dawid KS Podlasie Białystok 1999 U20 PD III  ZKN  
16 f 1 48.75 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk 1999 U20 PM III GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
  f 1 NM KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. # Z/2310/16 2024
Chód 10 km M
1 s 1 46:31.03 NIEDZIAŁEK Łukasz RK Athletics Warszawa # 2000 U20 MZ II #  KN  
2 s 1 48:29.07 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP III LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/1990/15 2024 LDK!  ZKN  
3 s 1 48:49.60 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin 1999 U20 ZP III #  ZKN  
4 s 1 49:05.63 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka # Z/4456/15 2022 3  ZKN  
5 s 1 49:18.81 SZYMAŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 U20 MA III
6 s 1 50:03.56 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 1999 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka # Z/4455/15 2022 3  ZKN  
7 s 1 51:03.39 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III
8 s 1 54:24.12 MACIĄG Krzysztof MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U20 KP IV LDK!
9 s 1 54:47.07 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 2000 U20 WP IV  ZKN  
10 s 1 54:49.69 KLIMEK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1999 U20 SL IV
11 s 1 57:00.82 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 1999 U20 PK --  ZKN  
  s 1 DNF WIATER Michał KS Agros Zamość # 1999 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/4575/15 2018 BEZ  ZKN  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 35.922840118408 sekund