Chorzów 27 - 29.07.2018
24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
100 m K
1 5 e 1 12.17 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK 0.0 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK! ZKN
2 6 e 1 12.17 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS 0.0 II KNULL Mariusz 2 LDK! GIM
3 7 e 1 12.21 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL 0.0 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
4 8 e 1 12.23 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU 0.0 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK! ZKN
5 9 e 1 12.26 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS 0.0 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
6 14 e 1 12.48 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB 0.0 II ZKN
7 17 e 1 12.56 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD 0.0 II B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
8 19 e 1 12.61 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP 0.0 II B.D. # 2 LDK! GIM
1 2 e 2 12.00 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.4 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 3 e 2 12.11 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.4 I RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
3 4 e 2 12.14 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.4 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 ZKN
4 12 e 2 12.42 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP +0.4 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
5 16 e 2 12.56 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.4 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II ZKN
6 18 e 2 12.59 GĄSIEWSKA Olga MKS Pułtusk 2002 U18 MZ +0.4 II ZKN
7 20 e 2 12.64 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.4 II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2022 2 LDK!
8 21 e 2 12.68 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD +0.4 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
1 1 e 3 11.83 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -1.0 M SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK! KN
2 10 e 3 12.27 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -1.0 II B.D. # 2 LDK!
3 11 e 3 12.31 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -1.0 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK! ZKN
4 13 e 3 12.44 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -1.0 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022 ZKN
5 15 e 3 12.51 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -1.0 II KN
6 22 e 3 12.77 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -1.0 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2023 ZKN
7 23 e 3 12.77 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 2002 U18 WP -1.0 III CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej , Z/0922/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
8 24 e 3 12.82 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -1.0 III B.D. B.D. # LDK! GIM
1 f 1 11.71 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.2 M SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK! KN
2 f 1 11.93 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 f 1 12.02 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.2 I RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
4 f 1 12.10 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.2 I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 ZKN
5 f 1 12.17 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK +0.2 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK! ZKN
6 f 1 12.19 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +0.2 II KNULL Mariusz 2 LDK! GIM
7 f 1 12.25 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP +0.2 II B.D. # 2 LDK!
8 f 1 12.27 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL +0.2 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
1 f 2 12.24 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -0.1 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
2 f 2 12.25 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -0.1 II SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK! ZKN
3 f 2 12.26 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
4 f 2 12.28 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -0.1 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022 ZKN
5 f 2 12.41 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.1 II KN
6 f 2 12.50 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU -0.1 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK! ZKN
7 f 2 12.54 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -0.1 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II ZKN
8 f 2 12.61 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -0.1 II ZKN
200 m K
1 1 e 1 24.64 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.1 I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK! KN
2 5 e 1 25.13 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP +0.1 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
3 6 e 1 25.13 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM +0.1 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022 ZKN
4 9 e 1 25.33 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 II KN
5 14 e 1 25.61 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK +0.1 II MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2023 ZKN
6 20 e 1 25.91 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +0.1 II ZKN
7 23 e 1 26.12 MRUGALSKA Nikola LUKS Orkan Września # 2002 U18 WP +0.1 II CHMIELARZ Lucyna PUJDAK Andrzej , Z/0922/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
8 24 e 1 26.19 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U18 LD +0.1 II SADACH Aneta B.D. LDK! ZKN
1 2 e 2 24.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL +0.2 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 3 e 2 24.89 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB +0.2 I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK! ZKN
3 4 e 2 25.05 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP +0.2 II B.D. # 2 LDK!
4 10 e 2 25.42 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP +0.2 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
5 15 e 2 25.67 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +0.2 II #
6 16 e 2 25.74 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ +0.2 II RADKE Karol # Z/3425/17 2021 LDK! ZKN
7 18 e 2 25.82 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.2 II OSIK Tadeusz Z/2823/16 2022 II ZKN
8 22 e 2 25.98 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP +0.2 II RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
1 7 e 3 25.18 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 ZKN
2 8 e 3 25.20 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK -0.2 II MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK! ZKN
3 11 e 3 25.44 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ -0.2 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022 ZKN
4 12 e 3 25.50 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -0.2 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2023 LDK!
5 13 e 3 25.59 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD -0.2 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
6 17 e 3 25.76 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL -0.2 II BIELA Marek B.D. # Z/4607/15 2022 ZKN
7 19 e 3 25.88 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U18 WN -0.2 II MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2022
8 21 e 3 25.92 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William B.D. # , Z/3488/15 , 2022 LDK! ZKN
1 f 1 24.19 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ 0.0 I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2022 M LDK! KN
2 f 1 24.72 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL 0.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
3 f 1 24.85 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB 0.0 I SASKA Tomasz B.D. B.D. Z/0630/17 2022 LDK! ZKN
4 f 1 24.93 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022 ZKN
5 f 1 25.30 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM 0.0 II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. B.D. Z/5826/15 2022 ZKN
6 f 1 25.37 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
  f 1 DNF DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów # 2001 U18 PK 0.0 -- MAZUR Janusz B.D. # Z/5252/15 2023 LDK! ZKN
  f 1 DNF MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP 0.0 -- B.D. # 2 LDK!
1 f 2 25.30 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.8 II KN
2 f 2 25.30 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
3 f 2 25.52 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ +0.8 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2149/16 2022 ZKN
4 f 2 25.57 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U18 SL +0.8 II #
5 f 2 25.85 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM +0.8 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2023 LDK!
6 f 2 25.98 RUDNIK Anita UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ +0.8 II RADKE Karol # Z/3425/17 2021 LDK! ZKN
7 f 2 26.08 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2001 U18 LD +0.8 II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
  f 2 DNF ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów # 2002 U18 PK +0.8 -- MAZUR Janusz B.D. # Z/3127/16 2023 ZKN
1 1 w 1 25.96 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.1 II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 801
2 2 w 1 26.15 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 II ZKN 784
3 4 w 1 26.71 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.1 III LDK! ZKN GIM 736
4 5 w 1 26.75 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ -0.1 III 733
5 6 w 1 26.82 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 727
6 7 w 1 26.85 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.1 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 724
7 9 w 1 26.96 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.1 III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 715
8 10 w 1 26.98 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.1 III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 713
1 3 w 2 26.48 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -0.3 III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 756
2 8 w 2 26.96 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -0.3 III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 715
3 11 w 2 27.33 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -0.3 IV KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 685
4 12 w 2 27.49 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.3 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 672
5 13 w 2 27.59 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.3 IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 664
6 14 w 2 27.63 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -0.3 IV RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 660
7 15 w 2 27.75 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.3 IV B.D. # LDK! GIM 651
8 17 w 2 28.09 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -0.3 IV ZKN 624
1 16 w 3 27.83 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -0.4 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 644
2 18 w 3 28.20 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -0.4 IV LDK! 615
3 19 w 3 28.26 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -0.4 IV MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 610
4 20 w 3 28.27 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.4 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 610
5 21 w 3 28.53 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.4 -- 590
6 22 w 3 28.92 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -0.4 -- NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 560
7 23 w 3 29.37 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -0.4 -- # LDK! 527
400 m K
1 1 e 1 55.99 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU I B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2023 ZKN
2 6 e 1 57.11 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II
3 7 e 1 57.45 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP II ZKN
4 9 e 1 57.53 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
5 15 e 1 59.28 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
6 19 e 1 60.22 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 2002 U18 WP III #
7 20 e 1 60.41 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III # ZKN
8 21 e 1 60.83 SALA Emilia GKS Start Długołęka # 2002 U18 DS III KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian , Z/1543/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
1 2 e 2 56.83 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP II B.D. # LDK! ZKN
2 3 e 2 56.84 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/0024/15 2023 LDK! ZKN GIM
3 5 e 2 56.88 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK! ZKN
4 12 e 2 58.87 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2019 2 ZKN
5 13 e 2 59.11 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK! ZKN
6 16 e 2 59.53 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM III B.D. 2 LDK!
7 18 e 2 60.20 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III ZKN
1 4 e 3 56.87 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP II BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023 KN
2 8 e 3 57.50 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2023 ZKN
3 10 e 3 57.74 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL II ZKN
4 11 e 3 58.56 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK! ZKN GIM
5 14 e 3 59.18 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U18 KP III ADAMCZYK Dariusz
6 17 e 3 60.10 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1746/16 2023 ZKN
7 22 e 3 62.21 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV JAROS Marek B.D. B.D. # Z/6101/15 2023 LDK! KN
8 23 e 3 63.11 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin # 2002 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
1 f 1 55.20 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2023 KN
2 f 1 56.00 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP I B.D. # LDK! ZKN
3 f 1 56.05 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU I B.D. MAKARUK Tadeusz # Z/2074/15 2023 ZKN
4 f 1 56.63 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2022 2 LDK! ZKN
5 f 1 57.30 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/1429/16 2023 ZKN
6 f 1 57.34 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon Z/0024/15 2023 LDK! ZKN GIM
7 f 1 59.25 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP III ZKN
  f 1 DQ IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU --
1 f 2 57.62 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U18 SL II ZKN
2 f 2 58.17 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
3 f 2 58.27 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK! ZKN GIM
4 f 2 58.86 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II B.D. 2 LDK!
5 f 2 58.87 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U18 KP II ADAMCZYK Dariusz
6 f 2 58.94 CEBULSKA Matylda LLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP II PIECYK Józef Z/5332/15 2019 2 ZKN
7 f 2 59.97 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3020/16 2021 2 LDK! ZKN
8 f 2 60.15 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
800 m K
1 2 e 1 2:13.85 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II KN
2 3 e 1 2:13.88 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK! ZKN
3 5 e 1 2:14.12 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II B.D. ZKN
4 6 e 1 2:15.09 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL II
5 10 e 1 2:16.71 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna 2 LDK! ZKN GIM
6 11 e 1 2:17.38 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK! ZKN
7 15 e 1 2:19.67 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM III # ZKN
8 17 e 1 2:19.81 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U18 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2022 LDK!
9 19 e 1 2:23.02 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN III # LDK! ZKN
10 20 e 1 2:23.39 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 2002 U18 MZ III LDK! GIM
11 21 e 1 2:23.41 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2020 3 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 2:13.09 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP II BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1 ZKN
2 4 e 2 2:13.90 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1548/15 2022 ZKN
3 7 e 2 2:15.23 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
4 8 e 2 2:15.80 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD II # LDK! ZKN
5 9 e 2 2:15.96 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ II LDK! ZKN
6 12 e 2 2:18.32 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK! ZKN
7 13 e 2 2:18.73 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów # 2002 U18 ZP III B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
8 14 e 2 2:19.42 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
9 16 e 2 2:19.75 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
10 18 e 2 2:21.02 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK! ZKN
11 22 e 2 2:29.56 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2022 3
12 23 e 2 2:31.53 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2020 3 LDK!
1 f 1 2:08.92 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP I BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1 ZKN
2 f 1 2:10.06 STÓJ Alicja SKLA Sopot 2001 U18 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/1548/15 2022 ZKN
3 f 1 2:10.98 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II KN
4 f 1 2:11.42 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK! ZKN
5 f 1 2:12.97 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II B.D. ZKN
6 f 1 2:13.29 KAPUSTKA Anna KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/0237/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
7 f 1 2:13.97 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL II
8 f 1 2:15.81 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD II # LDK! ZKN
9 f 1 2:20.00 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III LDK! ZKN
1 f 2 2:15.42 KOPEĆ Natalia OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1152/18 2022
2 f 2 2:15.88 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna 2 LDK! ZKN GIM
3 f 2 2:16.35 BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK! ZKN
4 f 2 2:17.69 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów # 2002 U18 ZP III B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
5 f 2 2:18.42 KOPEĆ Julia OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. Z/1153/18 2022
6 f 2 2:21.81 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ III PARADOWSKA Renata B.D. # Z/2079/15 2023 LDK! ZKN
7 f 2 2:23.95 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM III # ZKN
1 2 w 1 2:25.67 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 748
2 3 w 1 2:27.20 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 728
3 4 w 1 2:28.21 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 715
4 5 w 1 2:29.02 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 705
5 7 w 1 2:31.68 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 672
6 8 w 1 2:32.75 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN 659
7 9 w 1 2:33.17 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 654
8 11 w 1 2:33.77 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 646
9 12 w 1 2:36.68 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 612
10 13 w 1 2:37.50 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 602
11 17 w 1 2:41.73 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 553
12 18 w 1 2:42.37 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ -- 546
1 1 w 2 2:23.20 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III B.D. # LDK! GIM 781
2 6 w 2 2:31.29 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 677
3 10 w 2 2:33.22 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK! 653
4 14 w 2 2:37.71 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 599
5 15 w 2 2:38.92 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZKN 585
6 16 w 2 2:39.43 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 579
7 19 w 2 2:43.26 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 536
8 20 w 2 2:44.86 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK! 518
9 21 w 2 2:45.58 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 511
10 22 w 2 2:46.00 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 506
11 23 w 2 2:49.13 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 473
1500 m K
1 1 s 1 4:31.65 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2023 LDK! ZKN
2 2 s 1 4:33.18 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2023 2 KN
3 3 s 1 4:34.75 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 2001 U18 PM II THIEL Adam B.D. Z/2119/15 2022 ZKN
4 4 s 1 4:40.74 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 2001 U18 MA II KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2 ZKN
5 5 s 1 4:43.15 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK! ZKN GIM
6 6 s 1 4:44.13 FIUTEK Karolina KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III B.D. # LDK! ZKN
7 7 s 1 4:44.45 BUTLER Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2001 U18 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz # Z/1755/15 2021 LDK! ZKN
8 8 s 1 4:44.55 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
9 9 s 1 4:46.31 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK! ZKN
10 10 s 1 4:49.21 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 2001 U18 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2021 2 ZKN
11 11 s 1 4:49.94 SERAFIN Katarzyna Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0063/16 2022 LDK! ZKN GIM
12 13 s 1 4:59.58 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
1 12 s 2 4:59.39 OSTROWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV SUDOŁ Grzegorz # Z/2768/16 2021 LDK! ZKN
2 14 s 2 5:01.06 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2001 U18 PM IV LDK!
3 15 s 2 5:01.38 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 2001 U18 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
4 16 s 2 5:03.50 WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 2001 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia Z/1561/15 2021 3 LDK!
5 17 s 2 5:03.69 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2022 ZKN
6 18 s 2 5:04.00 PRZYBYSZ Natalia GKS Wilga Garwolin 2001 U18 MZ IV
7 19 s 2 5:11.09 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --
8 20 s 2 5:13.00 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 2001 U18 SK -- # LDK!
9 21 s 2 5:14.00 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2021 4 LDK! GIM
10 22 s 2 5:15.23 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
11 23 s 2 5:26.16 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2023 3
3000 m K
1 s 1 9:55.15 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech # Z/0096/17 2023 1 LDK!
2 s 1 9:59.96 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa 2001 U18 MZ II TARASIUK Paweł Z/0385/16 2023 2 LDK!
3 s 1 10:09.03 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL II RUŚNIAK Stefan # Z/3180/16 2023 2 ZKN
4 s 1 10:13.15 WAWRZYNIAK Oliwia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon # Z/0256/16 2022 LDK! ZKN
5 s 1 10:15.38 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK! ZKN
6 s 1 10:31.13 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. # Z/0442/16 2022 LDK! ZKN GIM
7 s 1 10:35.01 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD III ZKN
8 s 1 10:38.86 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 2001 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/2393/18 2023 3
9 s 1 10:40.54 KRASOWSKA Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U18 SL III LDK! ZKN
10 s 1 10:51.59 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3 ZKN
11 s 1 10:51.93 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS III ZKN
12 s 1 10:56.57 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U18 SL III CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
13 s 1 10:58.06 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 2002 U18 LD III
14 s 1 10:59.35 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda Śląska 2001 U18 SL III JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
15 s 1 10:59.36 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 2002 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK! GIM
16 s 1 11:02.20 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2002 U18 PK III KARKUT Bogdan Z/1364/16 2021 3 ZKN
17 s 1 11:04.75 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL III ZKN
18 s 1 11:10.17 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
19 s 1 11:12.79 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 2001 U18 SL IV
20 s 1 11:24.80 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0946/16 2023 3 LDK! GIM
  s 1 DNF KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS -- ZKN
  s 1 DNF WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK! GIM
  s 1 DNF DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK! ZKN GIM
  s 1 DNF MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/1272/15 2022 I LDK! ZKN
100 m pł J MŁ K
1 2 e 1 14.08 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +1.6 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK! ZKN
2 6 e 1 14.39 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA +1.6 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 10 e 1 14.57 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +1.6 II ZKN
4 12 e 1 14.61 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +1.6 II B.D. B.D. , Z/1328/15 , 2023 ZKN
5 14 e 1 14.69 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.6 II ZKN
6 16 e 1 14.96 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ +1.6 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
7 17 e 1 15.12 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD +1.6 II LECHOWICZ Arkadiusz # Z/5540/15 2021 2 ZKN
8 20 e 1 15.76 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP +1.6 III DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 14.07 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB -1.2 I B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK! ZKN
2 3 e 2 14.11 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -1.2 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK! ZKN
3 5 e 2 14.37 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD -1.2 I B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
4 8 e 2 14.47 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA -1.2 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023 ZKN
5 13 e 2 14.62 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -1.2 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN
6 15 e 2 14.93 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK -1.2 II ZKN
7 18 e 2 15.39 HAJDUK Julia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA -1.2 II GIZA Maciej 2 LDK!
8 20 e 2 15.76 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB -1.2 III #
1 4 e 3 14.26 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.3 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023 ZKN
2 7 e 3 14.40 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD +0.3 I ZKN
3 9 e 3 14.51 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.3 II GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK! ZKN
4 11 e 3 14.59 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM +0.3 II LDK! ZKN
5 19 e 3 15.47 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
  e 3 DNF JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.3 -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! KN
1 f 1 13.93 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB +0.7 I B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela # , Z/2685/16 , 2022 LDK! ZKN
2 f 1 13.96 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023 ZKN
3 f 1 14.01 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +0.7 I NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK! ZKN
4 f 1 14.15 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +0.7 I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2022 LDK! ZKN
5 f 1 14.25 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA +0.7 I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
6 f 1 14.31 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA +0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023 ZKN
7 f 1 14.37 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U18 LD +0.7 I B.D. SADACH Aneta # Z/2583/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
8 f 1 14.54 OZGA Aleksandra RKS Łódź 2001 U18 LD +0.7 II ZKN
1 f 2 14.33 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +1.8 I ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN
2 f 2 14.49 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +1.8 I GRYNIEWICZ Wiktor 1 LDK! ZKN
3 f 2 14.50 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +1.8 I B.D. B.D. , Z/1328/15 , 2023 ZKN
4 f 2 14.53 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +1.8 II ZKN
5 f 2 14.56 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL +1.8 II ZKN
6 f 2 14.68 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM +1.8 II LDK! ZKN
7 f 2 14.81 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +1.8 II ZKN
8 f 2 14.82 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ +1.8 II B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
1 1 w 1 14.93 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.5 II ZKN 851
2 2 w 1 15.03 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.5 II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 838
3 3 w 1 15.05 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.5 II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 835
4 4 w 1 15.12 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.5 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 826
5 6 w 1 15.40 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -0.5 II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 790
6 7 w 1 15.44 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.5 II BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 784
6 8 w 1 15.44 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.5 II 784
8 11 w 1 15.53 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -0.5 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 773
1 5 w 2 15.34 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -0.2 II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 797
2 9 w 2 15.47 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -0.2 II ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 781
3 10 w 2 15.53 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -0.2 II RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 773
4 12 w 2 15.58 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ -0.2 II 767
5 13 w 2 15.79 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -0.2 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 740
6 14 w 2 15.90 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -0.2 III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 727
7 15 w 2 15.95 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -0.2 III ZKN 720
8 17 w 2 16.25 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.2 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 684
1 16 w 3 16.09 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -0.4 III B.D. # LDK! GIM 703
2 18 w 3 16.27 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -0.4 III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 682
3 19 w 3 16.44 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -0.4 III LDK! 661
4 20 w 3 17.13 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -0.4 IV # LDK! 582
5 21 w 3 17.26 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 567
6 22 w 3 17.28 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -0.4 IV NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 565
7 23 w 3 18.49 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.4 -- LDK! ZKN GIM 439
400 m pł K K
1 6 e 1 64.42 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP II ZKN
2 9 e 1 65.31 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK! ZKN
3 12 e 1 65.90 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP II LDK!
4 13 e 1 66.59 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
5 19 e 1 68.38 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U18 SL III ZKN
6 22 e 1 72.39 BRYCH Wiktoria RKS Łódź 2001 U18 LD IV ZKN
7 23 e 1 72.59 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U18 DS IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2023
  e 1 DNF JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/3706/15 2022 ZKN
1 2 e 2 63.19 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU II LDK! ZKN GIM
2 5 e 2 64.15 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U18 LU II LDK! ZKN
3 7 e 2 64.62 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM II LDK! ZKN
4 8 e 2 65.12 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II ZKN
5 15 e 2 67.08 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL III LDK!
6 16 e 2 68.06 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III # LDK! ZKN GIM
7 18 e 2 68.30 NYKAZA Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA III LDK!
8 21 e 2 69.61 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
1 1 e 3 60.68 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP I B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK! ZKN GIM
2 3 e 3 63.20 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023 ZKN
2 4 e 3 63.20 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
4 10 e 3 65.50 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. # 2 LDK! ZKN
5 11 e 3 65.64 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2023
6 14 e 3 66.72 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022 ZKN
7 17 e 3 68.07 RYBKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III LDK!
8 20 e 3 69.11 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
1 f 1 60.48 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP I B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK! ZKN GIM
2 f 1 61.47 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU I LDK! ZKN GIM
3 f 1 62.38 ZIĘTKO Aleksandra MKS Agros Chełm 2001 U18 LU I LDK! ZKN
4 f 1 62.58 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023 ZKN
5 f 1 63.87 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 2001 U18 WP II ZKN
6 f 1 64.09 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM II LDK! ZKN
7 f 1 64.12 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 2002 U18 OP II DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK! ZKN GIM
8 f 1 64.27 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK! ZKN
1 f 2 64.81 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP II WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 f 2 64.88 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. # 2 LDK! ZKN
3 f 2 65.56 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U18 WP II WALCZAK Michał B.D. Z/0794/16 2023
4 f 2 66.25 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III # LDK! ZKN GIM
5 f 2 66.32 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL III LDK!
6 f 2 66.60 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2022 ZKN
7 f 2 66.68 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 2001 U18 OP III LDK!
  f 2 DNF FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK -- ZKN
1500 m prz K
1 1 s 1 5:02.19 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1 ZKN
2 2 s 1 5:02.47 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 2001 U18 PM II JANKOWSKI Marcin Z/1549/15 2023 ZKN
3 3 s 1 5:05.35 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II ZKN
4 4 s 1 5:08.10 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin # 2001 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2020 1 ZKN
5 5 s 1 5:11.80 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2022 LDK! ZKN
6 6 s 1 5:12.71 PAWEŁCZYK Julia OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/2910/16 2022 LDK!
7 7 s 1 5:14.63 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023 ZKN
8 10 s 1 5:22.87 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 2001 U18 PD III SOWÓL Bogusław 3 LDK!
9 14 s 1 5:30.02 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 2002 U18 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2019 3 ZKN
10 15 s 1 5:41.59 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP IV LDK! ZKN GIM
11 20 s 1 5:56.51 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. B.D. # Z/0509/16 2023 ZKN
  s 1 DNF SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U18 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2 ZKN
1 8 s 2 5:15.55 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. 3 LDK! ZKN
2 9 s 2 5:19.00 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U18 LB III
3 11 s 2 5:25.78 SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA III B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2023
4 12 s 2 5:27.60 ŚLĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL III PASZTA Anna 3 LDK! GIM
5 13 s 2 5:28.24 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK III
6 16 s 2 5:45.81 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP IV LDK!
7 17 s 2 5:47.28 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK!
8 18 s 2 5:49.44 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 2002 U18 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2021 3
9 19 s 2 5:52.97 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL IV B.D. 4
10 21 s 2 5:57.98 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U18 ZP IV B.D. #
4x100 m K
1 s 1 48.22 CIURKOT Noemi
TRZCIŃSKA Wiktoria
KOGUT Zuzanna
ORSZAGH Natalia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2002
2002
2002
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.
B.D. B.D.
B.D.
B.D.
Z/0071/15
2023



2
2 s 1 48.23 LIS Klaudia
SKRZYPNIK Kamila
TARKOWSKA Natalia
BORZEWSKA Zuzanna
MKL Toruń 2002
2001
2002
2001
U18 KPO -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1806/16
Z/1575/16
Z/1576/16
Z/1895/16
2021
2021
2022
2023
2

3

3 s 1 48.23 ZMARZŁA Weronika
FORMELLA Aleksandra
ROŻEŃSKA Zuzanna
STÓJ Alicja
SKLA Sopot 2001
2001
2002
2001
U18 POM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.
ANDRZEJCZAK Paweł B.D.

SZAŁACH Krzysztof B.D.
, Z/5436/15
Z/3543/18
Z/1548/15
, 2022
2023
2022



4 s 1 48.54 ZACZKIEWICZ Wiktoria
MIKIEWICZ Dominika
JANKOWSKA Aleksandra
KIRYLUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2001
2001
2002
2001
U18 POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
GRYNIEWICZ Wiktor HOŁUB Beata
NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D.
Z/2836/15
, Z/0448/16
Z/0596/16
2022
, 2023
2023
1
2


5 s 1 48.76 MASZKIEWICZ Maja
LIPIŃSKA Julia
NOWAKOWSKA Marcelina
ŻUROWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 2001
2001
2002
2001
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
OBROCKI Bogdan B.D.
RĄCZKA Paweł B.D.
Z/2152/16
Z/2758/17
Z/2149/16
Z/1754/17
2022
2022
2022
2022




6 s 1 49.23 WOJNOWSKA Natalia
MIERZEJEWSKA Martyna
WESOŁOWSKA Natalia
MAŁKOWSKA Dominika
MUKL Brodnica 2002
2002
2002
2002
U18 KPO -- ADAMCZYK Dariusz
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
B.D.
Z/3047/16
Z/5325/15
2022
2020

4
2
2
7 s 1 50.32 HAJDUK Julia
NAGIĘĆ Weronika
RYBKA Aleksandra
NYKAZA Natalia
TS Wieliczanka Wieliczka 2001
2002
2001
2001
U18 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D.

, Z/0239/16
, 2023
2

  s 1 DNF BARASZKIEWICZ Julia
KITEWSKA Wioleta
KUBICKA Julia
CZARNECKA Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 2002
2002
2002
2002
U18 WMZ --

LUDWICHOWSKA Bronisława
2
4x400 m K
1 1 s 1 3:51.88 STĄSIK Anna
PAŚNIK Monika
IWANEK Iga
DROZD Wiktoria
AZS UMCS Lublin 2002
2001
2001
2001
U18 LBE --
B.D.

JAROS Marek B.D. B.D.
Z/6101/15
2023


2 2 s 1 3:54.14 DUL Wiktoria
ZWOLIŃSKA Judyta
WALIŁKO Kamila
KRZYŻEWSKA Wanessa
KKS Victoria Stalowa Wola 2001
2002
2002
2001
U18 PDK --
MAZUR Janusz B.D.
ANIOŁ Stanisław
GIZA Andrzej B.D.
Z/3127/16
Z/1427/16
Z/1429/16
2023
2021
2023

3

3 3 s 1 3:54.40 PARTYKA Alicja
SZEWCZYK Julia
LICHOWSKA Zuzanna
GACKA Kinga
BKS Bydgoszcz 2001
2002
2002
2001
U18 KPO --


BAUMGART Iwona B.D.
Z/5030/15
2023

4 4 s 1 3:54.53 GORNOWICZ Daria
KAZIMIERSKA Klaudia
WASIELEWSKA Kinga
STRZELEWICZ Zuzanna
LKS Vectra Włocławek 2002
2001
2001
2002
U18 KPO --
NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
DOBROSIELSKA Martyna
BYTNIEWSKI Szymon
Z/2008/15
Z/0024/15
2023
2023

2

5 5 s 1 3:57.20 JACHOREK Aleksandra
OWSIANIK Klaudia
ZAPORA Blanka
STÓJ Alicja
SKLA Sopot 2001
2001
2001
2001
U18 POM --

LEWANDOWSKI Michał B.D.
SZAŁACH Krzysztof B.D.
Z/3200/17
Z/1548/15
2023
2022


6 6 s 1 3:58.77 JASIONOWICZ Dominika
KORALEWSKA Julia
KOGUT Zuzanna
FORC Wiktoria
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001
2002
2002
2002
U18 KPO -- B.D.
SZAŁACH Krzysztof B.D.
B.D.
B.D.
Z/3014/16
2022
2



7 7 s 1 4:03.74 RZESZEWSKA Olga
SURA Kornelia
MARKOWSKA Wiktoria
KACZMAREK Alicja
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002
2002
2002
2002
U18 LBU -- SASKA Tomasz B.D. B.D.
WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D.
WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz
B.D. OGONOWSKI Jakub
Z/0630/17
, Z/0631/17
, Z/0632/17
, Z/0628/17
2022
, 2022
, 2021
, 2023


3

8 8 s 1 4:10.11 CHABUZ Wiktoria
ŚLĘCZEK Kinga
KRASOWSKA Kamila
PORĘBSKA Karolina
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002
2002
2001
2002
U18 SLK --
PASZTA Anna

PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D.
Z/1432/16
2023
3

Wzwyż K
1 1 e 1 1.62 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023 KN
2 5 e 1 1.62 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U18 ZP II NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2022 LDK!
3 6 e 1 1.62 JANKOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II GRYNIEWICZ Wiktor HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 6 e 1 1.62 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. 1 LDK! ZKN
5 10 e 1 1.58 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III #
6 12 e 1 1.58 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III # LDK! ZKN
6 12 e 1 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III B.D. ZKN
8 16 e 1 1.54 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK! GIM
9 18 e 1 1.54 ZAWER Natalia UKS Orlica Domaniów 2002 U18 DS IV
10 20 e 1 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV
11 22 e 1 1.50 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK IV MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 ZKN
12 23 e 1 1.45 WOŹNICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2002 U18 SL IV ZKN
1 1 e 2 1.62 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023 KN
1 1 e 2 1.62 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK! ZKN
1 1 e 2 1.62 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
4 6 e 2 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II ZKN
4 6 e 2 1.62 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2023 2 ZKN
6 11 e 2 1.58 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD III ZKN
7 14 e 2 1.58 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK! GIM
7 14 e 2 1.58 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS III ZKN
9 16 e 2 1.54 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2001 U18 WP IV
10 19 e 2 1.54 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK! ZKN GIM
11 20 e 2 1.50 MICHAŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 2002 U18 PD IV KLIN Aleksandra 3 LDK! ZKN
  e 2 NM MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice # 2002 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2022 LDK! GIM
1 f 1 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023 KN
2 f 1 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U18 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023 KN
3 f 1 1.70 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I B.D. 1 LDK! ZKN
4 f 1 1.68 JANKOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II GRYNIEWICZ Wiktor HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
5 f 1 1.65 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2023 1 LDK! ZKN GIM
5 f 1 1.65 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK! ZKN
7 f 1 1.65 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U18 ZP II NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2022 LDK!
8 f 1 1.65 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 2002 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2023 2 ZKN
9 f 1 1.62 WITKOWSKA Kinga KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II ZKN
10 f 1 1.58 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD III ZKN
11 f 1 1.58 LIPSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III B.D. ZKN
12 f 1 1.58 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III # LDK! ZKN
13 f 1 1.54 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #
1 1 w 1 1.65 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 795
2 2 w 1 1.59 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 724
3 4 w 1 1.56 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 689
4 5 w 1 1.56 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS III BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 689
5 6 w 1 1.56 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM III RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 689
6 7 w 1 1.56 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 689
7 8 w 1 1.53 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ IV 655
7 8 w 1 1.53 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU IV MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 655
9 10 w 1 1.53 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP IV # LDK! 655
10 11 w 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 621
11 12 w 1 1.50 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 621
12 14 w 1 1.47 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 588
1 3 w 2 1.59 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 724
2 13 w 2 1.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV 621
3 15 w 2 1.44 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN 555
4 16 w 2 1.44 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 555
4 16 w 2 1.44 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 555
6 18 w 2 1.44 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 555
7 19 w 2 1.41 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 523
8 20 w 2 1.38 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 491
9 21 w 2 1.35 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK! 460
10 22 w 2 1.35 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 460
11 23 w 2 1.32 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZKN 429
Tyczka K
1 1 e 1 3.10 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK! ZKN
1 1 e 1 3.10 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U18 LD II LISIAK Adam B.D. # Z/3535/16 2023 ZKN
1 1 e 1 3.10 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U18 LD II LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023 ZKN
1 1 e 1 3.10 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023 KN
5 10 e 1 3.10 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD II B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK! ZKN
6 12 e 1 2.80 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL III
7 14 e 1 2.80 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2023
7 14 e 1 2.80 PORĘBA Martyna KL Gdynia 2002 U18 PM III ZKN
1 1 e 2 3.10 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM II # LDK! KN
1 1 e 2 3.10 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II LDK! KN GIM
1 1 e 2 3.10 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL II # ZKN
1 1 e 2 3.10 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023 KN
1 1 e 2 3.10 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II # LDK! ZKN GIM
3 17 e 2 2.80 IWANIEC Anna KKL Kielce 2001 U18 SK III # ZKN
6 11 e 2 3.10 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II LDK! ZKN GIM
7 12 e 2 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
8 16 e 2 2.80 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III ZKN
10 18 e 2 2.60 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV # ZKN
1 f 1 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2023 KN
2 f 1 3.80 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL I # ZKN
3 f 1 3.80 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2023 KN
4 f 1 3.60 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK! KN
5 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U18 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK! ZKN
6 f 1 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK! ZKN
7 f 1 3.50 JABŁOŃSKA Wiktoria AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I LDK! KN GIM
8 f 1 3.50 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U18 LD I LISIAK Adam B.D. # Z/3535/16 2023 ZKN
9 f 1 3.40 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM I # LDK! ZKN GIM
10 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U18 LD II LISIAK Adam B.D. # Z/2708/16 2023 ZKN
11 f 1 3.00 HOFFMANN Julia AZS-AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II LDK! ZKN GIM
12 f 1 2.80 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ III GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
13 f 1 2.60 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2001 U18 SL IV
W dal K
1 4 e 1 5.30 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.1 III SITARSKI Michał # Z/1629/17 2022 LDK! ZKN
2 7 e 1 5.26 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.2 III ZKN
3 10 e 1 5.15 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.4 III
4 11 e 1 5.14 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -1.0 III LDK! ZKN GIM
5 12 e 1 5.10 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ -0.8 III B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
6 13 e 1 5.01 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2001 U18 PK -0.4 IV ZKN
7 16 e 1 4.88 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD +0.1 IV ZKN
8 15 e 1 4.88 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -0.6 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
9 17 e 1 4.87 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.3 IV B.D. ZKN
10 20 e 1 4.67 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
11 22 e 1 4.34 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -1.4 -- LDK! ZKN GIM
1 1 e 2 5.56 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.1 II ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! KN
2 2 e 2 5.38 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U18 MZ +1.4 III ZKN
3 3 e 2 5.32 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA +0.5 III # LDK! ZKN GIM
4 5 e 2 5.27 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD +1.8 III SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK! ZKN
5 6 e 2 5.27 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -0.6 III #
6 8 e 2 5.22 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.1 III GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2022 LDK! ZKN
7 9 e 2 5.16 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU +0.5 III ZKN
8 14 e 2 4.99 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -0.6 IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK! ZKN
9 18 e 2 4.83 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -0.8 IV GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
10 19 e 2 4.79 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2023 1 ZKN
11 21 e 2 4.65 MIELECH Gabriela UKS Czwórka Białystok 2001 U18 PD -0.2 -- B.D. ZKN
1 f 1 5.64 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.1 II ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK! KN
2 f 1 5.54 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP +0.1 II GOŚCINIAK Mateusz B.D. # Z/2912/16 2022 LDK! ZKN
3 f 1 5.50 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2001 U18 MZ +0.1 II ZKN
4 f 1 5.46 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -0.1 II ZKN
5 f 1 5.45 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź # 2001 U18 LD +0.1 II SADACH Aneta B.D. Z/4769/15 2023 LDK! ZKN
6 f 1 5.39 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U18 MZ +0.4 III B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
7 f 1 5.31 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB +0.1 III #
8 f 1 5.23 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA +0.1 III # LDK! ZKN GIM
9 f 1 5.15 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.2 III SITARSKI Michał # Z/1629/17 2022 LDK! ZKN
10 f 1 5.09 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL +0.6 IV
11 f 1 4.81 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU +0.5 IV ZKN
  f 1 DNS POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS 0.0 -- LDK! ZKN GIM
1 1 w 1 5.46 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -0.5 II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 688
2 2 w 1 5.30 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.2 III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 643
3 3 w 1 5.28 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +0.3 III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 637
4 4 w 1 5.27 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.2 III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 634
5 5 w 1 5.20 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ +0.3 III 614
6 6 w 1 5.00 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 559
7 7 w 1 4.98 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS +0.1 IV ZKN 554
8 9 w 1 4.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL +0.2 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 530
9 10 w 1 4.82 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -0.1 IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 511
10 11 w 1 4.80 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -0.4 IV WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 506
11 12 w 1 4.79 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +0.2 -- 503
1 8 w 2 4.91 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP +0.2 IV B.D. # LDK! GIM 535
2 13 w 2 4.66 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM +0.5 -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 469
3 14 w 2 4.65 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -0.3 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 466
4 15 w 2 4.61 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -0.2 -- RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 456
5 16 w 2 4.60 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP +0.2 -- NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 454
6 17 w 2 4.54 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ +1.0 -- ZKN 438
7 18 w 2 4.46 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU +0.5 -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 418
8 19 w 2 4.45 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.4 -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 416
9 20 w 2 4.45 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -1.2 -- # LDK! 416
10 21 w 2 4.39 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM +0.4 -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 401
11 22 w 2 4.31 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +0.1 -- LDK! ZKN GIM 381
12 23 w 2 4.20 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -0.7 -- LDK! 355
Trójskok K
1 2 e 1 11.40 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -0.3 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2023 1 ZKN
2 3 e 1 11.03 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +0.8 III ZKN
3 5 e 1 10.89 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -2.2 III ZKN
4 10 e 1 10.64 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP +0.8 IV GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
5 11 e 1 10.53 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU -0.4 IV ZKN
6 12 e 1 10.47 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +0.1 IV KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
7 14 e 1 10.45 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU +0.9 IV
8 17 e 1 10.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL -1.2 --
9 20 e 1 9.61 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP -0.6 --
1 1 e 2 11.60 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U18 PK -0.1 II ZKN
2 4 e 2 11.00 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -1.2 III KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. # , Z/5260/15 , 2022 LDK! ZKN
3 6 e 2 10.88 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.4 III B.D. ZKN
4 7 e 2 10.76 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD +0.9 III ZKN
5 8 e 2 10.70 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ +0.7 IV # ZKN
6 9 e 2 10.66 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA -0.1 IV # LDK! ZKN GIM
7 13 e 2 10.46 JANIEC Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -1.5 IV MARKOWSKI Tomasz 4 LDK! ZKN
8 15 e 2 10.43 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U18 MA -0.2 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
9 16 e 2 10.25 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ +1.0 IV B.D.
10 18 e 2 9.97 WIELIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD +1.3 -- ZKN
11 19 e 2 9.87 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U18 SL -0.7 --
1 f 1 12.08 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 2001 U18 PK +0.3 I ZKN
2 f 1 11.88 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP +1.0 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2023 1 ZKN
3 f 1 11.35 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.8 III KRAUZE Jerzy ŁUKASIAK Michał B.D. # , Z/5260/15 , 2022 LDK! ZKN
4 f 1 11.34 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 2002 U18 MZ +2.0 III # ZKN
5 f 1 10.95 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 2001 U18 DS +1.0 III ZKN
6 f 1 10.90 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2002 U18 PD +1.1 III KOTOWSKI Jan # Z/1824/16 2021 3 LDK!
7 f 1 10.77 BARAŃSKA Vanessa MUKS Kadet Rawicz 2002 U18 WP -0.2 III ZKN
8 f 1 10.57 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -0.2 IV GÓRSKA Hanna # 3 LDK!
9 f 1 10.48 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 2001 U18 LD +0.3 IV ZKN
10 f 1 10.27 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 2002 U18 LU -0.5 IV ZKN
11 f 1 10.03 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA +0.6 -- # LDK! ZKN GIM
12 f 1 9.89 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 2001 U18 DS -0.1 -- B.D. ZKN
Kula (3) K
1 2 e 1 13.41 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II B.D. # GIM
2 4 e 1 13.05 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022 ZKN
3 5 e 1 13.00 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022 KN
4 6 e 1 12.75 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
5 8 e 1 12.68 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2021 LDK! ZKN GIM
6 11 e 1 12.26 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U18 ZP III B.D. # ZKN
7 14 e 1 11.95 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 2001 U18 DS III LDK!
8 15 e 1 11.87 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
9 17 e 1 11.47 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz # 2001 U18 WP III MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
10 19 e 1 11.19 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK! ZKN
11 21 e 1 11.09 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U18 LD III B.D. LDK! ZKN
1 1 e 2 15.23 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! KN GIM
2 3 e 2 13.36 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
3 7 e 2 12.69 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD III ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2023 ZKN
4 9 e 2 12.38 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
5 10 e 2 12.34 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III ZKN
6 12 e 2 12.23 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 2001 U18 ZP III #
7 13 e 2 11.98 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2023 2 LDK! KN
8 16 e 2 11.83 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3 ZKN
9 18 e 2 11.29 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU III KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. # Z/3361/16 2023
10 20 e 2 11.13 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 2002 U18 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/2712/16 2021 ZKN
11 22 e 2 11.02 PSZCZOŁA Gabriela OKLA Ostrołęka 2002 U18 MZ III ZKN
12 23 e 2 10.44 WŁOSTOWSKA Weronika UKS Liceum sportowe Łomża 2002 U18 PD IV TRZONKOWSKA Beata Z/0854/16 2022 3
1 f 1 14.92 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! KN GIM
2 f 1 13.85 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022 KN
3 f 1 13.75 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U18 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2 ZKN
4 f 1 13.60 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2021 LDK! ZKN GIM
5 f 1 13.51 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022 ZKN
6 f 1 13.31 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
7 f 1 13.26 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II B.D. # GIM
8 f 1 13.25 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2023 ZKN
9 f 1 12.45 MACIOSZEK Wiktoria ULKS Tychowo 2001 U18 ZP III #
10 f 1 12.43 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
11 f 1 11.87 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U18 ZP III B.D. # ZKN
12 f 1 11.70 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III ZKN
1 1 w 1 11.62 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 636
2 2 w 1 11.57 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 633
3 3 w 1 11.43 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 623
4 4 w 1 11.06 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 599
5 5 w 1 11.02 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 596
6 6 w 1 10.70 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 575
7 7 w 1 10.69 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB IV SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 575
8 8 w 1 10.54 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV LDK! ZKN GIM 565
9 9 w 1 10.35 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 552
10 13 w 1 9.50 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ -- 497
11 14 w 1 9.41 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 491
12 15 w 1 9.27 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK! 482
1 10 w 2 10.27 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP IV NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 547
2 11 w 2 10.09 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 535
3 12 w 2 9.57 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS -- ZKN 501
4 16 w 2 9.00 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 464
5 17 w 2 8.58 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZKN 437
6 18 w 2 8.35 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 422
7 19 w 2 8.33 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 421
8 20 w 2 8.31 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 419
9 21 w 2 8.24 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 415
10 22 w 2 7.57 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 372
11 23 w 2 7.17 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK! 346
Dysk (1) K
1 1 e 1 42.24 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022 KN
2 3 e 1 35.42 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III ZKN
3 5 e 1 34.97 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2023 2 LDK! KN
4 7 e 1 34.88 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3 ZKN
5 8 e 1 34.56 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP III ZKN
6 9 e 1 34.13 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK! ZKN GIM
7 10 e 1 33.93 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! KN GIM
8 14 e 1 33.05 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK! ZKN
9 16 e 1 32.63 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2021 LDK! ZKN GIM
10 19 e 1 30.76 PIASECKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD IV
11 20 e 1 29.96 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U18 SL IV
12 21 e 1 29.90 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS IV LDK! ZKN
1 2 e 2 38.78 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022 ZKN
2 4 e 2 35.39 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
3 6 e 2 34.95 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz # 2001 U18 WP III MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
4 11 e 2 33.41 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2021 3
5 12 e 2 33.38 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
6 13 e 2 33.28 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK! GIM
7 15 e 2 32.74 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 2002 U18 PK III SUGIER Maria # 3 LDK! ZKN
8 17 e 2 31.32 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
9 18 e 2 31.27 MROCZKOWSKA Julia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2002 U18 MZ IV ZKN GIM
10 22 e 2 29.75 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki # 2002 U18 LD IV B.D. LDK! ZKN
11 23 e 2 27.56 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3 ZKN
12 24 e 2 24.91 GŁADKOWSKA Kornelia MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- B.D. # ZKN
1 f 1 42.28 STARUCH Nina KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/4824/15 2022 KN
2 f 1 40.19 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/6092/15 2022 ZKN
3 f 1 36.22 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2023 2 LDK! KN
4 f 1 35.36 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz # 2001 U18 WP III MAŁECKI Marcin B.D. Z/5277/15 2022
5 f 1 35.26 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA III SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2021 3
6 f 1 35.25 PODLIŃSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2001 U18 LD III ZKN
7 f 1 34.38 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
8 f 1 33.77 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U18 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3 ZKN
9 f 1 33.10 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP III LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
10 f 1 31.78 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 2002 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK! ZKN GIM
11 f 1 31.23 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP IV ZKN
12 f 1 30.69 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # , Z/0323/16 , 2022 LDK! KN GIM
Młot (3) K
1 2 e 1 58.69 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa # 2002 U18 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK! KN
2 3 e 1 57.14 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP I GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK! ZKN GIM
3 5 e 1 53.36 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I B.D. 1 LDK! ZKN
4 9 e 1 48.57 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK! ZKN
5 11 e 1 47.59 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022 ZKN
6 13 e 1 47.05 CHILLA Dominika BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP III ZKN
7 15 e 1 46.55 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław B.D. # , Z/2161/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
8 16 e 1 44.65 SKRZYPECKA Martyna MUKS Park Zduńska Wola 2001 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3173/17 2018 2
9 18 e 1 43.58 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
10 20 e 1 42.44 PIEKARSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
11 22 e 1 39.59 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 2002 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna 3 LDK! GIM
12 23 e 1 38.96 TUZ Kinga KS Agros Zamość 2002 U18 LU IV PIRÓG Dariusz Z/1730/16 2020 4 ZKN
1 1 e 2 61.83 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I B.D. # 1 LDK! KN
2 4 e 2 56.84 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP I ZKN
3 6 e 2 52.10 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
4 7 e 2 49.40 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS II ZKN
5 8 e 2 49.13 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. ZKN
6 10 e 2 48.02 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL II WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK! ZKN GIM
7 12 e 2 47.51 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
8 14 e 2 46.56 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III # LDK! ZKN GIM
9 17 e 2 43.63 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 2002 U18 DS III B.D. B.D. KOZANECKA Anna # , Z/2417/16 , 2021 3 LDK! GIM
10 19 e 2 43.31 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U18 PK III ZKN
11 21 e 2 41.71 GROCHOWSKA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP III LDK! GIM
12 24 e 2 36.69 KOZERA Julianna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM IV
1 f 1 64.37 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I B.D. # 1 LDK! KN
2 f 1 61.69 BOMBA Karolina OKS Skra Warszawa # 2002 U18 MZ I SZEWCZYK Tomasz ROSA Mikołaj , Z/1647/16 , 2023 LDK! KN
3 f 1 59.55 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP I ZKN
4 f 1 56.13 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I B.D. 1 LDK! ZKN
5 f 1 53.89 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL I WYPIÓR Aleksander # Z/3615/16 2022 1 LDK! ZKN GIM
6 f 1 53.31 KOMISARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/5341/15 2022
7 f 1 52.96 HARASIM Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. ZKN
8 f 1 51.30 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 2001 U18 DS II ZKN
9 f 1 50.22 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK! ZKN
10 f 1 49.39 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U18 KP II GÓRA Marcin B.D. # Z/6533/15 2023 LDK! ZKN GIM
11 f 1 48.70 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II NOWAK Grzegorz B.D. Z/3375/16 2022 ZKN
12 f 1 48.17 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
Oszczep (500) K
1 1 e 1 45.84 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1 ZKN
2 3 e 1 42.29 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP III GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
3 4 e 1 42.13 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec # 2001 U18 ZP III KOROL Andrzej Z/2883/16 2021 ZKN
4 8 e 1 40.60 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
5 11 e 1 38.57 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III B.D. #
6 12 e 1 37.80 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III # LDK! ZKN GIM
7 13 e 1 37.01 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB III BIŁAN Grzegorz # Z/3023/16 2021 3 LDK!
8 16 e 1 35.13 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK! ZKN
9 19 e 1 33.07 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV
10 20 e 1 32.50 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2022 3
11 21 e 1 32.04 MELLER Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV
1 2 e 2 43.66 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK! KN
2 5 e 2 41.99 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 2002 U18 PD III WOJNA Cezary B.D. WOJNA Cezary # Z/3069/17 2022 ZKN
3 6 e 2 41.17 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 2001 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/16 2021 3 ZKN
3 6 e 2 41.17 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK! ZKN GIM
5 9 e 2 39.21 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
6 10 e 2 39.05 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U18 PK III ZKN
7 14 e 2 36.97 GOTOWICZ Dominika AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ IV #
8 15 e 2 35.75 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/2167/16 2022 3 LDK! ZKN GIM
9 17 e 2 34.13 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U18 MA IV B.D. 3 LDK! ZKN GIM
10 18 e 2 33.15 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. B.D. # Z/3361/16 2023
11 22 e 2 31.92 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester # 3
12 23 e 2 31.16 TRZÓPEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
1 f 1 48.85 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL I MARMUR Stanisław # Z/6409/15 2022 1 ZKN
2 f 1 48.60 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
3 f 1 48.46 ANDRUKONIS Gabriela UKS Czwórka Białystok 2002 U18 PD I WOJNA Cezary B.D. WOJNA Cezary # Z/3069/17 2022 ZKN
4 f 1 45.68 SIEMBRZUCH Wiktoria MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP II LDK! KN
5 f 1 42.18 CZARNOLEWSKA Aleksandra MKS Inowrocław 2001 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3765/16 2021 3 ZKN
6 f 1 41.79 STYŚ Agata AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III B.D. #
7 f 1 41.46 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec # 2001 U18 ZP III KOROL Andrzej Z/2883/16 2021 ZKN
8 f 1 41.01 GOSZCZYŃSKA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4152/15 2019 2
9 f 1 40.24 PELCZARSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U18 PK III ZKN
10 f 1 38.06 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK! ZKN GIM
11 f 1 37.61 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III # LDK! ZKN GIM
12 f 1 31.92 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK! GIM
1 1 w 1 46.51 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN 793
2 2 w 1 39.01 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN 648
3 3 w 1 36.24 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS IV ZKN 595
4 4 w 1 33.89 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM 550
5 6 w 1 30.52 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- LDK! ZKN GIM 486
6 7 w 1 29.18 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ -- 461
7 9 w 1 27.63 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZKN 432
8 12 w 1 26.78 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP -- NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM 416
9 13 w 1 26.50 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023 411
10 14 w 1 25.99 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN 401
11 15 w 1 25.67 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN 395
12 18 w 1 24.31 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK! 369
1 5 w 2 30.78 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM 491
2 8 w 2 28.47 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 448
3 10 w 2 27.56 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN 430
4 11 w 2 27.08 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN 421
5 16 w 2 25.64 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM 394
6 17 w 2 24.54 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN 374
7 19 w 2 22.10 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB -- LDK! 328
8 20 w 2 22.09 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN 328
9 21 w 2 21.86 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2 324
10 22 w 2 19.24 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM 275
11 23 w 2 17.36 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP -- B.D. # LDK! GIM 240
7-bój J MŁ K
1 f 1 5035 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023 KN
2 f 1 4830 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN
3 f 1 4506 KRONBURG Klaudia SKLA Sopot # 2002 U18 PM II B.D. MODELSKI Michał # , Z/4649/15 , 2023 LDK! ZKN
4 f 1 4499 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U18 DS II ZKN
5 f 1 4422 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. # , Z/0631/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
6 f 1 4359 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB II SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2022 ZKN
7 f 1 4314 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2001 U18 DS II BANASZEK Grzegorz 2 LDK! ZKN
8 f 1 4292 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL II MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola B.D. Z/3214/16 2020 LDK! ZKN
9 f 1 4273 ADAMSKA Aniela AZS-AWF Warszawa 2001 U18 MZ II
10 f 1 4184 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. Z/5797/15 2022 ZKN
11 f 1 4169 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM III RUDZIK Grzegorz KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/5290/15 , 2022 LDK! ZKN
12 f 1 3979 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0441/16 2021 2 LDK! ZKN GIM
13 f 1 3907 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2022 3 LDK! GIM
14 f 1 3887 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK! GIM
15 f 1 3884 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U18 OP III B.D. # LDK! GIM
16 f 1 3872 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP III
17 f 1 3744 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
18 f 1 3677 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III LDK! ZKN GIM
19 f 1 3670 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U18 LU III MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # Z/2865/17 2023
20 f 1 3665 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2002 U18 MZ III ZKN
21 f 1 3603 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 2002 U18 WP IV NALEPA Marek MAŃKA Bogumił Z/2645/17 2023 GIM
22 f 1 3549 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP IV # LDK!
23 f 1 3418 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 2001 U18 LB IV LDK!
Chód 5 km K
1 s 1 26:08.82 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 2001 U18 ZP II KN
2 s 1 26:30.55 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP II DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK! ZKN
3 s 1 26:44.56 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB II WOŹNIAK Daniel 2 LDK! ZKN GIM
4 s 1 27:07.57 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III KENSIK Jan Z/2094/16 2023 3 LDK! ZKN
5 s 1 27:25.39 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP III ZKN
6 s 1 27:26.92 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP III WOŹNIAK Agnieszka # Z/3207/16 2023 3 ZKN
7 s 1 27:52.53 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 2002 U18 PK III ZKN
8 s 1 29:00.22 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U18 PM III B.D. BODZIAK Igor B.D. 3 LDK!
9 s 1 29:05.59 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM III
10 s 1 29:27.91 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2019 3
11 s 1 29:32.66 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III KENSIK Jan 3 LDK! ZKN
12 s 1 29:46.28 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 2001 U18 WP III
13 s 1 29:50.31 GRABARA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2001 U18 SL III LAMCH Mariola 3 LDK! ZKN
14 s 1 30:40.16 KORB Kornelia LKS Stal Mielec 2002 U18 PK III
15 s 1 30:49.23 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U18 PM III B.D. BODZIAK Igor B.D. 3 LDK!
16 s 1 30:58.32 GRABOWSKA Filadelfia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP III LDK!
17 s 1 31:06.48 SZETELA Zuzanna LKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK IV PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2730/16 2018 3
18 s 1 31:06.57 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV
19 s 1 31:35.67 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV LDK!
20 s 1 31:55.41 RATAJ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2002 U18 SL IV # LDK! GIM
21 s 1 33:37.47 SACHUK Mariya MKS Unia Hrubieszów 2002 U18 LU --
22 s 1 35:13.31 TRACZUK Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 2001 U18 LU --
  s 1 DQ GDOWSKA Gabriela SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
100 m M
1 2 e 1 10.84 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK! ZKN
2 7 e 1 10.99 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.3 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
3 8 e 1 11.02 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U18 LD -0.3 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK! KN GIM
4 12 e 1 11.11 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA -0.3 II ZKN
5 19 e 1 11.29 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -0.3 II B.D. # 2 LDK! ZKN GIM
6 21 e 1 11.32 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -0.3 III ZKN
7 22 e 1 11.66 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin # 2001 U18 LU -0.3 III MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/3875/15 2023 ZKN
1 5 e 2 10.93 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP +0.7 II IWIŃSKI Jerzy # Z/3853/18 2023 2
2 6 e 2 10.95 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +0.7 II BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 9 e 2 11.03 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP +0.7 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK! ZKN
4 10 e 2 11.05 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +0.7 II ZKN
5 11 e 2 11.08 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.7 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
6 13 e 2 11.12 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.7 II SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
7 20 e 2 11.32 MISZKIEL Marcin SL Salos Suwałki 2001 U18 PD +0.7 III GWIAZDOWSKI Rafał Z/0427/16 2020 2 ZKN
  e 2 DNF GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 2002 U18 LD +0.7 -- LDK! ZKN GIM
1 1 e 3 10.80 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -0.1 I #
2 3 e 3 10.89 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -0.1 I MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! KN GIM
3 4 e 3 10.90 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023 ZKN
4 14 e 3 11.13 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -0.1 II ZKN
5 15 e 3 11.15 CHIDA Tomasu LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -0.1 II FIRLIT Roman Z/0483/18 2023 2
5 15 e 3 11.15 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2023 LDK! ZKN
7 17 e 3 11.22 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA -0.1 II ZKN
8 18 e 3 11.23 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U18 DS -0.1 II
1 f 1 10.78 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK! ZKN
2 f 1 10.84 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -0.6 I MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! KN GIM
3 f 1 10.86 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -0.6 I #
4 f 1 10.87 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -0.6 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
5 f 1 10.93 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.6 II ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023 ZKN
6 f 1 10.95 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -0.6 II BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
7 f 1 10.98 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP -0.6 II IWIŃSKI Jerzy # Z/3853/18 2023 2
8 f 1 11.02 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U18 LD -0.6 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK! KN GIM
1 f 2 11.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.1 II ZKN
2 f 2 11.11 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA -0.1 II ZKN
3 f 2 11.14 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -0.1 II ZKN
4 f 2 11.19 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.1 II SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
5 f 2 11.21 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2023 LDK! ZKN
6 f 2 11.27 CHIDA Tomasu LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD -0.1 II FIRLIT Roman Z/0483/18 2023 2
  f 2 DNF ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP -0.1 -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK! ZKN
  f 2 DQ ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.1 -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
1 1 w 1 11.48 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD +0.6 III GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3 757
2 2 w 1 11.50 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ +0.6 III B.D. 3 753
3 3 w 1 11.57 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.6 III LDK! ZKN GIM 738
4 4 w 1 11.59 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.6 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! ZKN 734
5 5 w 1 11.67 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U18 PD +0.6 III KN 717
6 6 w 1 11.73 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +0.6 III ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 705
7 7 w 1 11.94 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ +0.6 IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK! GIM 663
1 8 w 2 12.01 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ +0.7 IV 649
2 9 w 2 12.04 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.7 IV B.D. Z/5375/15 2022 ZKN 643
3 11 w 2 12.29 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP +0.7 -- 595
4 12 w 2 12.42 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ +0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK! 571
5 14 w 2 12.46 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ +0.7 -- # 563
6 15 w 2 12.53 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP +0.7 -- 551
7 20 w 2 12.80 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM +0.7 -- B.D. Z/2972/16 2022 502
1 10 w 3 12.09 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS 0.0 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK! ZKN GIM 633
2 13 w 3 12.44 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD 0.0 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 ZKN 567
3 16 w 3 12.54 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN 549
4 17 w 3 12.61 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS 0.0 -- 536
5 18 w 3 12.62 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS 0.0 -- 534
6 19 w 3 12.75 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS 0.0 -- LDK! 511
200 m M
1 3 e 1 21.83 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK -0.1 I MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! KN GIM
2 4 e 1 21.98 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP -0.1 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK! ZKN
3 6 e 1 22.06 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP -0.1 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2 KN
4 10 e 1 22.21 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD -0.1 II #
5 11 e 1 22.26 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL -0.1 II ZKN
6 17 e 1 22.54 RATAJCZYK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -0.1 II SASKA Tomasz # Z/0486/16 2021 1 LDK!
7 21 e 1 22.74 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -0.1 II B.D. 2
  e 1 DNF RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP -0.1 -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2023 LDK! ZKN
1 1 e 2 21.62 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +0.1 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK! ZKN
2 5 e 2 22.00 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +0.1 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
3 7 e 2 22.15 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U18 LU +0.1 II KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK! ZKN GIM
4 9 e 2 22.18 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +0.1 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
5 13 e 2 22.38 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +0.1 II GRENDA Jan ZKN
6 15 e 2 22.47 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U18 LD +0.1 II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK! KN GIM
7 19 e 2 22.67 CHIDA Tomasu LKS MOSiR Sieradz # 2002 U18 LD +0.1 II FIRLIT Roman Z/0483/18 2023 2
8 20 e 2 22.71 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 2002 U18 MA +0.1 II ZKN
1 2 e 3 21.75 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023 ZKN
2 8 e 3 22.15 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU -0.2 II BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
3 12 e 3 22.33 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP -0.2 II IWIŃSKI Jerzy # Z/3853/18 2023 2
4 14 e 3 22.47 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA -0.2 II ZKN
5 16 e 3 22.47 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -0.2 II KRAUZE Jerzy 2 LDK!
6 18 e 3 22.58 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS -0.2 II ROSTEK William Z/4584/15 2023 LDK! ZKN
7 22 e 3 23.19 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.2 III B.D. # ZKN
1 f 1 21.54 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023 ZKN
2 f 1 21.77 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK +1.7 I MAZUR Janusz # Z/2338/16 2023 LDK! KN GIM
2 f 1 21.77 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL +1.7 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK! ZKN
4 f 1 21.89 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS +1.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK! ZKN
5 f 1 21.99 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość # 2002 U18 LU +1.7 II KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK! ZKN GIM
6 f 1 22.04 ZUBEL Krystian KSLZS Kruszwica # 2001 U18 KP +1.7 II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej B.D. , Z/2401/16 , 2022 LDK! ZKN
7 f 1 22.04 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 2002 U18 OP +1.7 II POKORA Tomasz # Z/0669/16 2021 2 KN
8 f 1 22.12 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU +1.7 II BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej # , Z/0324/16 , 2023 LDK! ZKN GIM
1 f 2 21.78 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD +2.2 I #
2 f 2 21.93 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB +2.2 II SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2022
3 f 2 22.28 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U18 ZP +2.2 II IWIŃSKI Jerzy # Z/3853/18 2023 2
4 f 2 22.48 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP +2.2 II KRAUZE Jerzy 2 LDK!
5 f 2 22.58 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP +2.2 II GRENDA Jan ZKN
6 f 2 22.60 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U18 SL +2.2 II ZKN
7 f 2 22.70 SUŁOWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 2001 U18 MA +2.2 II ZKN
8 f 2 22.85 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 2002 U18 LD +2.2 III MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2022 1 LDK! KN GIM
400 m M
1 1 e 1 49.19 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU II MORKA Piotr # Z/0303/16 2023 LDK! ZKN
2 3 e 1 49.45 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
3 11 e 1 50.89 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
4 14 e 1 51.33 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 2001 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
5 17 e 1 51.52 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2001 U18 SL III BIELA Marek B.D. # Z/4608/15 2019
6 18 e 1 51.53 KRĘCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 2002 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0219/16 2022
7 23 e 1 52.38 SAFIAN Miłosz ZLKL Zielona Góra 2001 U18 LB III #
1 4 e 2 49.50 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU II JAROS Marek B.D. B.D. # Z/0316/16 2023 LDK! ZKN
2 6 e 2 49.76 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
3 7 e 2 50.23 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP II LDK! ZKN
4 9 e 2 50.46 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
5 12 e 2 51.02 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3 ZKN
6 13 e 2 51.28 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III # LDK! ZKN GIM
7 16 e 2 51.45 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK! ZKN GIM
8 19 e 2 51.77 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2022 3
1 2 e 3 49.22 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022 KN
2 5 e 3 49.71 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK! ZKN
3 8 e 3 50.24 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK! ZKN
4 10 e 3 50.78 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP III ZKN
5 15 e 3 51.43 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
6 20 e 3 51.93 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1477/16 2023 3 LDK! GIM
7 21 e 3 52.06 WIECZOREK Kacper WLKS Wrocław 2001 U18 DS III
8 22 e 3 52.13 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D.
1 f 1 48.17 PAJĄK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4403/15 2022 KN
2 f 1 48.20 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U18 LU I JAROS Marek B.D. B.D. # Z/0316/16 2023 LDK! ZKN
3 f 1 48.44 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U18 LU I MORKA Piotr # Z/0303/16 2023 LDK! ZKN
4 f 1 49.03 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK! ZKN
5 f 1 49.15 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2022 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 49.71 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 2001 U18 DS II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2022 2 LDK! ZKN
7 f 1 50.35 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia 2 LDK! ZKN
  f 1 DNF JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK! ZKN
1 f 2 50.38 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2022
2 f 2 50.52 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP III ZKN
3 f 2 50.54 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK! ZKN GIM
4 f 2 50.88 DUCH Mikołaj WLKS Nowe Iganie 2001 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK!
5 f 2 50.95 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III # LDK! ZKN GIM
6 f 2 50.99 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK! ZKN GIM
7 f 2 51.01 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/2711/15 2022 3 ZKN
  f 2 DNF BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 2001 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
1 1 w 1 52.01 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! ZKN 724
2 2 w 1 53.25 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM IV B.D. Z/5375/15 2022 ZKN 671
3 3 w 1 53.51 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U18 PD IV KN 660
4 5 w 1 54.41 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK! GIM 623
5 7 w 1 55.22 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 590
6 9 w 1 55.93 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ -- B.D. 3 562
7 18 w 1 59.90 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP -- 417
1 4 w 2 53.91 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3 643
2 8 w 2 55.81 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN 567
3 10 w 2 56.33 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK! 546
4 11 w 2 56.41 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- 543
5 12 w 2 56.42 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 ZKN 543
6 13 w 2 57.30 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- 510
7 17 w 2 59.42 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2972/16 2022 433
1 6 w 3 54.69 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK! ZKN GIM 611
2 14 w 3 57.61 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 498
3 15 w 3 57.98 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ -- # 484
4 16 w 3 58.94 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK! 450
5 19 w 3 60.29 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -- 403
800 m M
1 1 e 1 1:54.87 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP II JASZCZAK Stanisław # Z/0931/16 2023 LDK! KN
2 2 e 1 1:55.24 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2022 LDK! ZKN
3 4 e 1 1:56.00 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK! ZKN GIM
4 10 e 1 1:57.72 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD III # LDK! ZKN
5 11 e 1 1:57.85 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022 ZKN
6 12 e 1 1:58.03 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK! ZKN GIM
7 14 e 1 1:58.24 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U18 SK III JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 ZKN
8 18 e 1 1:59.36 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 2002 U18 SL III LDK! GIM
9 19 e 1 1:59.53 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III
10 20 e 1 2:00.57 POLOWIEC Karol OKS Skra Warszawa 2001 U18 MZ III
11 21 e 1 2:01.58 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 2002 U18 PM III LDK! ZKN
12 24 e 1 2:05.48 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2001 U18 DS IV
1 3 e 2 1:55.98 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 KN
2 5 e 2 1:56.19 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2 ZKN
3 6 e 2 1:56.53 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023 KN
4 7 e 2 1:57.26 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III #
5 8 e 2 1:57.57 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
6 9 e 2 1:57.62 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP III ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK! ZKN
7 13 e 2 1:58.04 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022 ZKN
8 15 e 2 1:58.70 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
9 16 e 2 1:59.34 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 2001 U18 ZP III #
10 17 e 2 1:59.36 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 2001 U18 LU III SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3 ZKN
11 22 e 2 2:02.76 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 2001 U18 SL IV STAŚKIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019 3 ZKN
12 23 e 2 2:04.32 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2002 U18 PK IV ZKN
1 f 1 1:52.65 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP II JASZCZAK Stanisław # Z/0931/16 2023 LDK! KN
2 f 1 1:52.92 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2022 KN
3 f 1 1:53.74 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0711/15 2022 LDK! ZKN
4 f 1 1:54.36 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2 ZKN
5 f 1 1:54.83 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK! ZKN GIM
6 f 1 1:55.09 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/6308/15 2023 KN
7 f 1 1:57.89 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III #
8 f 1 1:57.98 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP III CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
1 f 2 1:56.38 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U18 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2022 2 ZKN
2 f 2 1:57.43 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP III ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK! ZKN
3 f 2 1:57.91 MNICH Patryk KS Podlasie Białystok 2001 U18 PD III
4 f 2 1:58.34 LIKWIARZ Dawid KS Prefbet-Sonarol # 2002 U18 PD III # LDK! ZKN
5 f 2 1:59.33 GRAD Filip OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0938/15 2022 ZKN
6 f 2 1:59.83 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 2002 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. # Z/1440/16 2023 LDK! ZKN GIM
7 f 2 2:00.92 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 2001 U18 ZP III #
  f 2 DNS ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2022 ZKN
1500 m M
1 1 s 1 3:59.93 OSTROWSKI Filip RKS Łódź # 2001 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2023 KN
2 2 s 1 4:00.35 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2023 2 LDK! ZKN
3 3 s 1 4:00.88 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2021 LDK! ZKN
4 4 s 1 4:01.00 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2002 U18 DS II JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2021 2 ZKN
5 5 s 1 4:03.73 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 2001 U18 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/2385/16 2022
6 6 s 1 4:05.34 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP III PODLEŚNY Jan Z/0311/16 2023 3 ZKN
7 7 s 1 4:06.48 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 2002 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3 ZKN
8 8 s 1 4:07.84 KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek # , Z/0488/17 , 2023 LDK! ZKN GIM
9 9 s 1 4:08.58 NALEPA Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2002 U18 OP III # LDK! ZKN
10 10 s 1 4:09.68 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN III LDK! ZKN
11 11 s 1 4:09.85 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 2001 U18 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam 2 LDK! ZKN
12 16 s 1 4:14.97 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 2001 U18 MZ IV LDK!
1 12 s 2 4:11.93 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM III B.D. 3
2 13 s 2 4:13.33 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 2001 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2020 4
3 14 s 2 4:13.46 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U18 SL IV #
4 15 s 2 4:13.88 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP IV B.D. 3 LDK! ZKN
5 17 s 2 4:16.28 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 2001 U18 LU IV SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2020 4
6 18 s 2 4:16.31 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 2001 U18 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2020 3 LDK!
7 19 s 2 4:18.45 MOLSKI Amadeusz OKL Oborniki 2002 U18 WP IV NOWICKI Sebastian # Z/1780/18 2021 4
8 20 s 2 4:18.77 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 2002 U18 SL IV
9 21 s 2 4:18.99 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/2155/17 2021 4 LDK!
10 22 s 2 4:21.95 SOSZYŃSKI Patryk UKS Barnim Goleniów 2001 U18 ZP IV
11 23 s 2 4:23.32 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 2001 U18 WP -- ZKN
1 w 1 4:35.35 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM -- B.D. Z/5375/15 2022 ZKN 710
2 w 1 4:55.97 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! ZKN 583
3 w 1 4:57.36 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD -- GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3 575
4 w 1 4:57.97 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK! GIM 571
5 w 1 5:00.03 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN 560
6 w 1 5:03.33 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK! ZKN GIM 541
7 w 1 5:10.14 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U18 PD -- KN 503
8 w 1 5:10.17 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK! 503
9 w 1 5:11.14 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -- LDK! 497
10 w 1 5:16.03 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -- 471
11 w 1 5:17.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -- 464
12 w 1 5:23.42 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -- 432
13 w 1 5:33.73 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 381
14 w 1 5:33.98 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 ZKN 380
15 w 1 5:44.31 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2972/16 2022 332
16 w 1 6:01.72 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ -- B.D. 3 257
17 w 1 6:09.93 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -- 225
3000 m M
1 s 1 9:06.80 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 2001 U18 PM III KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2 ZKN
2 s 1 9:07.71 GÓRZYŃSKI Robert KB Dziesiątka Białogard 2001 U18 ZP III CICHOCKI Jarosław Z/1714/15 2019 2 KN
3 s 1 9:09.91 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2023 ZKN
4 s 1 9:11.14 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III ZKN
5 s 1 9:14.42 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2023 3 ZKN
6 s 1 9:14.42 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 2001 U18 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2023 3 ZKN
7 s 1 9:18.29 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
8 s 1 9:18.88 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/6110/15 2021
9 s 1 9:23.46 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U18 IV B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2023 ZKN
10 s 1 9:24.23 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB IV LDK! GIM
11 s 1 9:25.27 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM IV ZKN
12 s 1 9:25.51 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
13 s 1 9:26.34 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U18 LD IV B.D. ZKN
14 s 1 9:27.37 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2022
15 s 1 9:28.60 LUTY Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2002 U18 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0334/16 2018 4 ZKN
16 s 1 9:29.17 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U18 ZP IV B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
17 s 1 9:31.72 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
18 s 1 9:36.24 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2023
19 s 1 9:38.52 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV
20 s 1 9:43.44 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2021 4
21 s 1 9:47.12 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U18 LD IV ZKN
22 s 1 9:51.75 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 2002 U18 KP IV
23 s 1 10:04.75 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.35 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +1.6 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK! ZKN
2 3 e 1 14.50 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM +1.6 II WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023 ZKN
3 9 e 1 14.87 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +1.6 II ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2 ZKN
4 13 e 1 15.05 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD +1.6 III SADACH Aneta 2 LDK! ZKN
5 14 e 1 15.07 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U18 LD +1.6 III LDK! ZKN
6 15 e 1 15.16 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +1.6 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK! ZKN GIM
1 2 e 2 14.38 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB +1.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2 ZKN
2 7 e 2 14.85 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.3 II # ZKN
3 10 e 2 14.91 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA +1.3 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK! ZKN GIM
4 12 e 2 14.99 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP +1.3 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
5 16 e 2 15.22 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +1.3 III
6 19 e 2 15.82 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB +1.3 IV SASKA Tomasz Z/5771/15 2022 2
7 20 e 2 15.89 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 2001 U18 PM +1.3 IV WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2021 3
  e 2 DNF ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +1.3 -- LDK!
1 4 e 3 14.55 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ +0.6 II LDK! ZKN
2 5 e 3 14.60 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +0.6 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 6 e 3 14.66 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM +0.6 II LDK! ZKN
4 8 e 3 14.86 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP +0.6 II LDK!
5 11 e 3 14.98 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD +0.6 II ZKN
6 17 e 3 15.25 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD +0.6 III KUBIAK Robert Z/2563/16 2021 3 LDK!
7 18 e 3 15.27 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ +0.6 III RĄCZKA Paweł # Z/0758/15 2022 LDK! ZKN
  e 3 DQ BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U18 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor B.D. Z/2981/16 2023
1 f 1 14.33 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -0.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2022 2 ZKN
2 f 1 14.37 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -0.3 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2022 LDK! ZKN GIM
3 f 1 14.39 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK! ZKN
4 f 1 14.41 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -0.3 II LDK! ZKN
5 f 1 14.44 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -0.3 II LDK! ZKN
6 f 1 14.55 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -0.3 II WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023 ZKN
7 f 1 14.79 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -0.3 II LDK!
8 f 1 14.89 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.3 II # ZKN
1 f 2 14.89 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 2002 U18 LD +1.7 II SADACH Aneta 2 LDK! ZKN
2 f 2 14.92 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL +1.7 II ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2 ZKN
2 f 2 14.92 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U18 MA +1.7 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. # Z/0021/16 2022 LDK! ZKN GIM
4 f 2 14.93 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD +1.7 II ZKN
5 f 2 14.98 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
6 f 2 15.08 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U18 LD +1.7 III LDK! ZKN
7 f 2 15.25 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2001 U18 PK +1.7 III
  f 2 DNF ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +1.7 -- KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK! ZKN GIM
1 1 w 1 14.83 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.5 II LDK! ZKN GIM 870
2 2 w 1 14.90 ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +0.5 II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2023 LDK! ZKN 862
3 3 w 1 15.22 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U18 WP +0.5 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2023 3 LDK! ZKN 823
4 4 w 1 15.66 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 2001 U18 PD +0.5 III KN 772
5 5 w 1 15.69 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 2001 U18 LD +0.5 III GOŹDZIK Beata Z/0528/17 2019 3 768
6 6 w 1 15.70 SZYMAŃSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ +0.5 III B.D. 3 767
7 8 w 1 16.06 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa # 2002 U18 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK! GIM 726
1 7 w 2 15.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD +0.2 IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3 ZKN 736
2 9 w 2 16.40 NIEDZIELA Jakub UKS LA Basket Warszawa 2002 U18 MZ +0.2 IV # 688
3 10 w 2 16.58 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM +0.2 -- B.D. Z/5375/15 2022 ZKN 669
4 11 w 2 16.84 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM +0.2 -- B.D. Z/2972/16 2022 641
5 13 w 2 17.48 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 2001 U18 MZ +0.2 -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 ZKN 575
  w 2 DNS SIKORA Jakub LUKS Namysłów 2001 U18 OP +0.2 -- 0
1 12 w 3 17.47 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U18 DS -0.2 -- 576
2 14 w 3 18.05 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.2 -- 519
3 15 w 3 18.24 MICHNOWSKI Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U18 DS -0.2 -- LDK! 501
4 16 w 3 18.45 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -0.2 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK! 482
5 17 w 3 18.71 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U18 DS -0.2 -- 458
6 18 w 3 18.85 WYRĘBIAK Michał SKS Feniks Siedlce 2002 U18 MZ -0.2 -- 446
400 m pł J MŁ M
1 1 e 1 54.80 URBANIAK Sebastian LKS Vectra Włocławek # 2001 U18 KP II LDK! ZKN
2 2 e 1 54.86 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM II LDK! ZKN
3 6 e 1 56.33 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP III WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna # , Z/0847/16 , 2022 3 LDK! ZKN GIM
4 9 e 1 56.64 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL III HOMA Wioleta 3 LDK! ZKN GIM
5 12 e 1 57.72 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ III RADKE Karol Z/2053/15 2021 3 LDK! ZKN
6 14 e 1 58.25 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U18 MA III B.D.
7 21 e 1 59.73 KACHNOWSKI Daniel SL Salos Suwałki 2001 U18 PD IV GWIAZDOWSKI Rafał Z/0424/16 2020 4 ZKN
1 3 e 2 54.88 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001