Radom 01.09.2018
Szukamy olimpijczyków - mityng U16
100 m K
1 s 1 12.44 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U18 LU +0.9 II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/5236/15 , 2024 LDK! ZKN
2 s 1 12.95 OSIŃSKA Martyna RLTL Optima Radom # 2001 U18 MZ +0.9 III MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2023
3 s 1 13.73 ORDOWICZ Jadwiga RLTL Optima Radom # 2001 U18 MZ +0.9 IV GOS Piotr B.D. Z/4756/18 2022
4 s 1 13.88 HEŁMIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 2002 U18 MZ +0.9 -- KILAR Krystian Z/2771/16 2017 BEZ
5 s 1 14.10 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2001 U18 SK +0.9 -- OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
6 s 1 14.34 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2002 U18 SK +0.9 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK! GIM
7 s 1 14.93 KUPIS Wiktoria RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ +0.9 --
1 4 e 1 13.16 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +1.9 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
2 5 e 1 13.22 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK +1.9 IV B.D. LDK!
3 13 e 1 13.97 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 2003 U16 LD +1.9 V # LDK!
4 14 e 1 14.12 GORZELAK Klaudia RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ +1.9 V WAŚNIEWSKI Marcin 5 LDK! GIM
1 1 e 2 13.08 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.6 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
2 3 e 2 13.14 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U14 MZ +1.6 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!
3 2 e 2 13.14 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +1.6 III # LDK!
4 6 e 2 13.33 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ +1.6 IV
5 7 e 2 13.69 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość # 2005 U14 LU +1.6 IV MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
6 24 e 2 14.90 MOLENDA Karolina ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ +1.6 -- KILAR Krystian Z/3437/17 2018 BEZ
7 26 e 2 14.93 PAWŁOWICZ Natalia UKS Otrębusy 2004 U16 MZ +1.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1175/18 2019 5 LDK!
1 10 e 3 13.72 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +3.3 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2023 5
2 20 e 3 14.62 CISZEWSKA Helena AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ +3.3 --
3 29 e 3 15.49 GRZYWACZ Wiktoria ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ +3.3 -- KILAR Krystian Z/5105/18 2018 BEZ
4 30 e 3 15.99 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa # 2006 U14 MZ +3.3 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024
1 11 e 4 13.87 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ +1.6 V JENDRYCH Marek 4 LDK!
2 16 e 4 14.33 A A UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U14 MZ +1.6 V
3 17 e 4 14.40 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.6 V KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2021 5 LDK!
4 19 e 4 14.60 GORAL Blanka AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ +1.6 --
5 18 e 4 14.60 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U14 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
6 21 e 4 14.62 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +1.6 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # LDK!
7 22 e 4 14.69 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U14 SK +1.6 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
1 9 e 5 13.70 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa # 2003 U16 MZ +1.9 IV KĘDZIORA Robert B.D. # Z/5423/18 2023
2 12 e 5 13.94 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.9 V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
3 23 e 5 14.89 SENDEREK Patrycja UKS Technik Radom 2003 U16 MZ +1.9 -- WAŚNIEWSKI Marcin 5 LDK!
4 25 e 5 14.90 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U14 MZ +1.9 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
5 27 e 5 15.04 FIJAK Julia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.9 -- GOLJANEK Janusz Z/2132/18 2019 BEZ LDK!
6 28 e 5 15.30 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa # 2005 U14 MZ +1.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil # LDK!
7 31 e 5 16.02 LAUFER Jagoda UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U14 MZ +1.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5434/18 2019 BEZ
1 8 e 6 13.69 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP +0.8 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
2 15 e 6 14.18 ZYCHOWSKA Julia RLMKS Orlęta Radom 2004 U16 MZ +0.8 V B.D. Z/5422/18 2018 5 LDK!
3 32 e 6 16.43 KOZŁOWSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD +0.8 -- LDK!
1 f 1 13.07 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.8 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
2 f 1 13.14 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U14 MZ +1.8 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!
3 f 1 13.23 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK +1.8 IV B.D. LDK!
4 f 1 13.27 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +1.8 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
5 f 1 13.38 RYMARZ Weronika AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ +1.8 IV
300 m K
1 1 s 1 43.96 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 2004 U16 MZ III
2 2 s 1 44.22 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK III B.D. LDK!
3 3 s 1 44.73 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK III MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
4 4 s 1 45.58 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ IV LDK!
5 5 s 1 45.74 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ IV B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
1 6 s 2 46.21 ZAWADZKA Andżelika RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ IV LDK!
2 7 s 2 46.80 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ V LDK!
3 8 s 2 47.51 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
4 9 s 2 48.02 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 2005 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2866/18 2021 5 LDK!
5 13 s 2 48.94 OKRZESIK Aneta RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK!
6 14 s 2 49.12 KOWALSKA Oliwia UKS Herkules Sulejówek 2005 U14 MZ --
1 17 s 3 49.56 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom # 2006 U14 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # , Z/1557/18 , 2024 LDK!
2 18 s 3 49.98 PAJĄK Sandra RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ -- LDK! GIM
3 19 s 3 49.98 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
4 21 s 3 50.14 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ -- LDK!
5 22 s 3 50.57 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 2003 U16 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2023 5
6 30 s 3 53.98 GĄSIOREK Wiktoria BKS Wataha Warszawa 2004 U16 MZ --
1 10 s 4 48.07 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ V GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2022 4 LDK!
2 11 s 4 48.84 PTASZEK Maja ULKS Jedlińsk 2004 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/5104/18 2019 BEZ
3 12 s 4 48.87 KROŚKIEWICZ Aleksandra KS Maków Biega 2004 U16 MZ -- #
4 23 s 4 52.06 KIL Aleksandra UKS Technik Radom 2007 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # BEZ LDK!
5 25 s 4 52.85 KORCZYŃSKA Lilianna UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ --
6 27 s 4 53.61 SPURTACZ Daniela AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ --
7 28 s 4 53.90 CZARNECKA Marta UKS MTE Milanówek 2004 U16 MZ --
8 32 s 4 55.36 GRZYWACZ Wiktoria ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/5105/18 2018 BEZ
1 20 s 5 50.06 TORCHALSKA Helena UKS Otrębusy 2005 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2129/18 2021 5 LDK!
2 26 s 5 53.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 29 s 5 53.97 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
4 31 s 5 54.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
1 15 s 6 49.38 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa # 2006 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4729/19 2023
2 16 s 6 49.50 A A UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U14 MZ --
3 24 s 6 52.26 URBAN Izabela RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # LDK!
4 33 s 6 56.16 LAUFER Jagoda UKS Sprint 2020 Warszawa 2006 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5434/18 2019 BEZ
1 s 7 44.91 BIELAWSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
2 s 7 48.28 ZIÓŁEK Agata ULKS Jedlińsk 2002 U18 MZ -- KILAR Krystian Z/2774/16 2017 BEZ
3 s 7 50.43 GAJDA Zuzanna BKS Wataha Warszawa 2002 U18 MZ --
4 s 7 51.27 KUPIS Wiktoria RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ --
600 m K
1 s 1 1:42.50 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
2 s 1 1:44.60 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U16 SK IV # LDK!
3 s 1 1:47.09 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2004 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2894/18 2022 3 LDK!
4 s 1 1:47.48 ORZECHOWSKA Nikola UKS Technik Radom 2004 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin # 5 LDK!
5 s 1 1:51.46 KALISIAK Helena AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ --
6 s 1 1:54.41 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ --
7 s 1 2:00.31 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2005 U14 MZ --
1 s 2 1:49.57 ZIÓŁEK Agata ULKS Jedlińsk 2002 U18 MZ -- KILAR Krystian Z/2774/16 2017 BEZ
2 s 2 1:49.97 GAWEK Natalia BKS Wataha Warszawa 2004 U16 MZ V
3 s 2 1:51.04 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa # 2005 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/4731/19 2023
4 s 2 1:58.30 WÓJCIK Anna RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ --
5 s 2 1:59.48 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa # 2006 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
6 s 2 2:00.30 STÓJ Natalia UKS Olimp Kozienice 2004 U16 MZ -- LDK!
7 s 2 2:02.78 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # , Z/2700/21 , 2024 LDK!
8 s 2 2:07.62 WALCZAK Ada ULKS Jedlińsk 2004 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/5106/18 2019 BEZ
1000 m K
1 s 1 3:12.24 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa # 2003 U16 MZ III
2 s 1 3:14.86 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 2006 U14 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2895/18 2021 4 LDK!
3 s 1 3:15.31 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U16 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3
4 s 1 3:17.24 SZANIAWSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2003 U16 MZ IV
5 s 1 3:17.29 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 2002 U18 MZ --
6 s 1 3:18.21 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # 4 LDK! GIM
7 s 1 3:18.66 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # , Z/0389/17 , 2024 LDK! GIM
8 s 1 3:36.66 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ -- LDK!
9 s 1 3:52.30 ANDRZEJCZYK Marcelina AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ --
200 m pł K
1 1 s 1 29.29 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U16 LU +0.1 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023 GIM
2 2 s 1 31.50 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK +0.1 II TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
3 3 s 1 31.83 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ +0.1 III # LDK!
4 5 s 1 32.58 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU +0.1 IV
5 7 s 1 33.38 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U16 LU +0.1 IV MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr Z/0892/18 2023 LDK!
6 9 s 1 35.04 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +0.1 V GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2019 4
1 4 s 2 32.31 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK +2.8 III MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
2 6 s 2 33.31 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +2.8 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta # , Z/1554/18 , 2024 LDK!
3 11 s 2 35.71 HEŁMIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk 2002 U18 MZ +2.8 -- KILAR Krystian Z/2771/16 2017 BEZ
4 12 s 2 36.69 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U14 MZ +2.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
5 14 s 2 37.82 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2004 U16 MZ +2.8 -- LEMIESZ Aneta B.D. # Z/3456/18 2022
6 16 s 2 38.75 GORZELAK Klaudia RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ +2.8 -- WAŚNIEWSKI Marcin 5 LDK! GIM
  s 2 DQ KAMIŃSKA Marcjanna UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ +2.8 --
1 8 s 3 35.00 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ +2.3 V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2024 4 LDK!
2 10 s 3 35.30 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ +2.3 V LDK!
3 13 s 3 37.32 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U14 MZ +2.3 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
4 15 s 3 38.37 MALCZEWSKA Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ +2.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/4550/18 2018 BEZ
5 17 s 3 41.80 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ +2.3 -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.55 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ III B.D. # 2 LDK!
2 f 1 1.55 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2001 U18 SK III OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
3 f 1 1.50 GOS Patrycja RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ IV
4 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa # 2005 U14 MZ IV B.D. 4 LDK!
5 f 1 1.35 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 2003 U16 LD -- # LDK!
6 f 1 1.30 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2002 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK! GIM
6 f 1 1.30 WALCZAK Ramona RLTL ZTE Radom 2004 U16 MZ -- KOŁODZIEJCZYK Karolina BEZ LDK!
8 f 1 1.30 KORCZYŃSKA Lilianna UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ --
8 f 1 1.30 MACHNIO Julia RLTL ZTE Radom 2005 U14 MZ --
10 f 1 1.30 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
11 f 1 1.20 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
12 f 1 1.10 ADAMKIEWICZ Daria RLTL ZTE Radom 2007 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta # LDK!
W dal K
  f 1 4.28 MOLENDA Karolina ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ -1.2 -- KILAR Krystian Z/3437/17 2018 BEZ
1 f 1 5.06 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP +2.0 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
2 f 1 4.72 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +0.1 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!
3 f 1 4.52 MOLENDA Karolina ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ +2.9 V KILAR Krystian Z/3437/17 2018 BEZ
4 f 1 4.47 KUBIAK Maja UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +2.3 -- GOLJANEK Janusz Z/1354/17 2019 4
5 f 1 3.99 FIJAK Julia UKS Otrębusy 2005 U14 MZ +1.4 -- GOLJANEK Janusz Z/2132/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 3.85 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 2004 U16 MZ -0.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2019 BEZ LDK!
7 f 1 3.10 KOZŁOWSKA Natalia UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD -0.5 -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.41 NAROŻNIK Zuzanna ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ IV KILAR Krystian Z/3435/17 2018 4
2 f 1 10.10 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin LDK! GIM
3 f 1 9.28 KUCHARSKA Magdalena ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ V KILAR Krystian Z/5103/18 2018 5
4 f 1 9.08 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U14 MZ V FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!
5 f 1 7.91 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU --
6 f 1 6.43 KOŃCZAK Wiktoria UKS Otrębusy 2004 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2637/16 2019 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 27.97 KRUK Patrycja RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ --
1 f 1 27.97 KRUK Patrycja RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ --
1 f 2 34.00 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin LDK! GIM
2 f 2 27.68 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU --
3 f 2 26.39 OŁTARZEWSKA Karolina RLTL ZTE Radom 2005 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
4 f 2 23.30 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 2005 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek # 5 LDK!
5 f 2 20.74 PTASZEK Maja ULKS Jedlińsk 2004 U16 MZ -- KILAR Krystian Z/5104/18 2019 BEZ
6 f 2 19.54 ŁOJSZCZYK Julia UKS Vis Skierniewice 2005 U14 LD -- LDK!
7 f 2 15.03 BOLEK Wiktoria UKS Vis Skierniewice 2006 U14 LD -- # LDK!
8 f 2 14.95 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U12 LD -- # LDK!
100 m M
1 s 1 11.40 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ +1.4 III BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
2 s 1 11.51 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U18 MZ +1.4 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2024 3
3 s 1 12.01 BEDNARCZYK Kacper RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ +1.4 IV BŁASIŃSKA Aneta # 4 LDK! GIM
4 s 1 12.11 KOSIEC Paweł RLTL ZTE Radom # 2002 U18 MZ +1.4 IV LDK!
5 s 1 12.28 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +1.4 -- B.D. #
6 s 1 12.66 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 2000 U20 MZ +1.4 -- B.D.
1 1 e 1 12.15 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ -0.2 IV
2 3 e 1 12.40 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -0.2 V TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
3 6 e 1 12.68 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD -0.2 V BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2023 4 LDK!
4 9 e 1 12.75 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ -0.2 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
5 11 e 1 13.01 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -0.2 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2024 3 LDK! GIM
6 17 e 1 14.09 ALEKSANDRZAK Szymon UKS Otrębusy 2005 U14 MZ -0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3615/18 2022 BEZ LDK!
1 5 e 2 12.67 ŚLIWOWSKI Piotr ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ 0.0 V KILAR Krystian Z/3439/17 2018 4
2 10 e 2 12.96 KUCZBAJSKI Kacper UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ 0.0 --
3 12 e 2 13.15 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U16 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
4 13 e 2 13.20 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
5 16 e 2 14.04 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U12 MZ 0.0 -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
6 18 e 2 14.24 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U14 MZ 0.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
7 19 e 2 14.26 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ 0.0 --
1 2 e 3 12.20 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U16 MZ +0.7 IV WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
2 4 e 3 12.59 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 2004 U16 MZ +0.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2019 5 LDK!
3 7 e 3 12.70 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ +0.7 V #
4 8 e 3 12.75 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +0.7 V KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!
5 14 e 3 13.79 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +0.7 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
6 15 e 3 13.96 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U14 MZ +0.7 -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 11.98 WÓJCICKI Wiktor UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ +1.0 IV
2 f 1 12.03 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi # 2003 U16 MZ +1.0 IV WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
3 f 1 12.52 SZCZEPANIAK Jakub RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ +1.0 V #
4 f 1 12.58 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +1.0 V KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!
5 f 1 12.58 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD +1.0 V BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2023 4 LDK!
6 f 1 12.59 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 2004 U16 MZ +1.0 V KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2019 5 LDK!
7 f 1 12.71 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +1.0 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
300 m M
1 s 1 37.45 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ II RADKE Karol B.D. # Z/2698/17 2023
2 s 1 38.58 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
3 s 1 39.02 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 2004 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2021 3 LDK!
4 s 1 40.31 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ IV LDK!
5 s 1 41.76 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
6 s 1 42.15 WOSZCZEK Mikołaj UKS Olimp Kozienice 2003 U16 MZ V LDK!
1 s 2 38.21 SZAJNER Wojciech RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ III TRZOS Leszek # Z/5753/18 2023 3 LDK!
2 s 2 40.76 ŚLIWOWSKI Piotr ULKS Jedlińsk 2003 U16 MZ V KILAR Krystian Z/3439/17 2018 4
3 s 2 48.11 CZUBA Jakub AKL Ursynów Warszawa 2004 U16 MZ --
1 s 3 39.09 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2001 U18 MZ --
2 s 3 39.51 KACPRZAK Mateusz RLTL ZTE Radom 2001 U18 MZ -- LDK!
3 s 3 40.35 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U18 MZ --
600 m M
1 s 1 1:34.50 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 2005 U14 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2893/18 2021 4 LDK!
2 s 1 1:37.51 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U16 SK V # LDK!
3 s 1 1:39.79 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 2005 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2021 5 LDK!
4 s 1 1:41.78 KOSTRZEWA Stanisław LKS Osuchów 2004 U16 MZ --
1 s 2 1:22.68 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U20 MZ -- # KN
2 s 2 1:23.37 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- B.D. ZKN
3 s 2 1:25.00 DĘBSKI Mateusz RLTL Optima Radom # 1998 U23 MZ -- KN
4 s 2 1:28.47 MUC Karol RLTL ZTE Radom # 2002 U18 MZ -- LDK! ZKN
5 s 2 1:31.35 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL Optima Radom # 2002 U18 MZ -- # LDK! GIM
6 s 2 1:57.58 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U14 MZ -- LDK!
1000 m M
1 s 1 2:43.24 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK! GIM
2 s 1 2:44.81 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U16 MZ IV ZDUNEK Stanisław B.D. Z/2697/17 2023
3 s 1 2:48.37 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0388/17 , 2023 3 LDK! GIM
4 s 1 2:55.15 MAKULEC Adam GKS Wilga Garwolin 2003 U16 MZ V
5 s 1 2:59.11 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # , Z/1552/18 , 2024 LDK!
6 s 1 3:06.25 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 2003 U16 MZ -- #
7 s 1 3:10.26 PAWĘZKA Maciej AZS-AWF Warszawa 2004 U16 MZ --
8 s 1 3:12.49 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
9 s 1 3:13.51 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!
10 s 1 3:31.94 URBANIAK Damian LKS Maków Mazowiecki # 2005 U14 MZ -- #
200 m pł M
1 s 1 28.19 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -0.7 III BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK! GIM
2 s 1 28.34 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -0.7 IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
3 s 1 29.60 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD -0.7 V BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2023 4 LDK!
4 s 1 30.07 VERKUYTEN Cas UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ -0.7 V SOBIERAJ Aneta 5 LDK!
5 s 1 31.72 KUCZBAJSKI Kacper UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ -0.7 --
6 s 1 32.40 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2007 U12 MZ -0.7 -- MERWA Janusz # Z/0376/22 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
2 f 1 1.60 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.55 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 VERKUYTEN Cas UKS MTE Milanówek 2003 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta 5 LDK!
W dal M
  f 1 4.70 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U14 MZ +2.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 5.77 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -0.3 -- B.D. #
1 f 1 5.97 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ +2.1 IV B.D. #
2 f 1 5.86 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U18 MZ +1.4 -- ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2024 3
3 f 1 5.17 GRUSZCZYŃSKI Kacper UKS Otrębusy 2004 U16 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/1174/18 2019 5 LDK!
4 f 1 5.08 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ +1.0 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!
5 f 1 4.95 BANACH Piotr RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ +1.8 -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # Z/4543/18 2022 LDK!
6 f 1 4.90 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U14 MZ +2.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 4.64 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 2003 U16 MZ +0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!
  f 1 NM ALEKSANDRZAK Szymon UKS Otrębusy 2005 U14 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3615/18 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 8.65 DUBIELECKI Mateusz UKS Otrębusy 2002 U18 MZ --
1 f 2 11.40 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ V LDK! GIM
2 f 2 8.96 WIŚNIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2021 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 39.48 KULA Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ V LDK! GIM
2 f 1 38.77 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2024 4
3 f 1 33.66 MAJ Jakub RLTL ZTE Radom 2003 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin 4 LDK! GIM
4 f 1 30.23 FALIŃSKI Filip RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2024 LDK!
5 f 1 25.49 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 2005 U14 LD -- LDK!
6 f 1 25.30 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 2005 U14 MZ -- LDK!
7 f 1 24.40 PADJAS Michał KS Czempion Warszawa # 2005 U14 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4422/19 2023
8 f 1 22.72 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 2005 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # BEZ LDK!
9 f 1 20.51 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2024 BEZ LDK!
10 f 1 17.00 SZYMANIAK Igor UKS Vis Skierniewice 2007 U12 LD -- # LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.37 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 2002 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin 4 LDK! GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8480432033539 sekund