Poznań 08.09.2018
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 /WP i ZP/
100 m K
1 1 e 1 12.97 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -0.1 III ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 5 e 1 13.25 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP -0.1 IV GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
3 19 e 1 13.78 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 2003 U16 WP -0.1 IV LDK!
4 24 e 1 14.07 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP -0.1 V
5 25 e 1 14.14 ZIELIŃSKA Antonina MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP -0.1 V LDK!
6 37 e 1 14.82 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP -0.1 -- REJEWSKI Robert Z/2811/18 2023
7 38 e 1 14.90 SUCHORSKA Gracja KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP -0.1 -- #
1 7 e 2 13.40 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +0.4 IV GIM
2 13 e 2 13.53 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U16 WP +0.4 IV B.D. B.D. PAWLAK Przemysław PAPUGA Sebastian # , Z/0414/17 , 2023 LDK! GIM
3 18 e 2 13.77 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP +0.4 IV ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
4 26 e 2 14.23 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.4 V GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2023 5 LDK!
5 39 e 2 15.09 BOGUSŁAWSKA Kornelia KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +0.4 -- OLSZEWSKI Ryszard MARCINIAK Roman , Z/5032/18 , 2020 BEZ
6 40 e 2 15.21 FILIPIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.4 -- GOŚCINIAK Marcin BEZ LDK! GIM
1 2 e 3 13.16 ADAMSKA Marta MKL Szczecin # 2004 U16 ZP +1.7 III MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
2 10 e 3 13.43 ŁUCZAK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U16 WP +1.7 IV KABZA Agata OLEJNICKA Dominika 4 LDK!
3 21 e 3 13.90 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP +1.7 V LDK!
4 22 e 3 13.96 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP +1.7 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!
5 28 e 3 14.36 BOGUSZ Julia UKS 12 Kalisz 2004 U16 WP +1.7 V LDK!
6 44 e 3 15.26 SIKORSKA Martyna OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP +1.7 --
7 46 e 3 15.31 KRÓTKIEWICZ Aleksandra UKS 12 Kalisz 2003 U16 WP +1.7 -- #
1 3 e 4 13.18 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +1.2 III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
2 6 e 4 13.30 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +1.2 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
3 9 e 4 13.41 SMOLSKA Aleksandra MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +1.2 IV ŚLIWKA Irena # 4 LDK! GIM
4 31 e 4 14.45 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP +1.2 V
5 32 e 4 14.49 DĄBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP +1.2 V
6 41 e 4 15.22 JENDRZEJCZAK Patrycja UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP +1.2 -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina Z/1443/18 2023 BEZ LDK!
7 42 e 4 15.22 ROJNA Zuzanna UKS Dąb Suchy Las 2003 U16 WP +1.2 -- KASPRZYK Marek 5 LDK!
1 14 e 5 13.57 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -0.3 IV B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy 3 LDK! GIM
2 17 e 5 13.76 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP -0.3 IV
3 23 e 5 13.99 BODURA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -0.3 V
4 29 e 5 14.41 MAŁY Zuzanna MKS Olimp Łobez 2004 U16 ZP -0.3 V
5 33 e 5 14.51 MIZERNA Julia MKS Jedynka Jarocin 2004 U16 WP -0.3 -- GOŚCINIAK Mateusz KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena , Z/4133/18, Z/4133/18 , 2018, BEZ LDK!
6 34 e 5 14.60 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -0.3 --
7 36 e 5 14.78 ANDRZEJCZAK Oliwia MKL Jarocin # 2004 U16 WP -0.3 -- KOŚCIELNIAK Marzena Z/3508/18 2019 BEZ
1 11 e 6 13.44 KLEMKE Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP 0.0 IV
2 12 e 6 13.45 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP 0.0 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
3 16 e 6 13.73 ŁODYGA Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U16 WP 0.0 IV
4 27 e 6 14.27 MARKIEWICZ Jagoda UKS Achilles Leszno 2004 U16 WP 0.0 V GÓRSKA Hanna 5 LDK!
5 35 e 6 14.65 MAZUREK Aleksandra OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP 0.0 --
6 45 e 6 15.28 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP 0.0 -- LDK!
7 47 e 6 15.42 SZYSZKA Paulina PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP 0.0 -- KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
1 4 e 7 13.22 OSTRYCHARCZYK Ines KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +2.2 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0229/17 2020 3 LDK!
2 8 e 7 13.40 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +2.2 IV GOŚCINIAK Marcin 3 LDK! GIM
3 15 e 7 13.72 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 2003 U16 WP +2.2 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
4 20 e 7 13.85 BIHUN Paulina STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP +2.2 V # LDK!
5 30 e 7 14.44 JAWORSKA Karolina KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP +2.2 V BARTA Franciszek # Z/2735/17 2021 4
6 43 e 7 15.23 GŁĄB Magdalena KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +2.2 -- MARCINIAK Roman Z/5029/18 2018 BEZ
1 1 f 1 12.79 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.2 III ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 2 f 1 13.15 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +0.2 III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2022 LDK!
3 3 f 1 13.17 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP +0.2 III GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
4 4 f 1 13.18 ADAMSKA Marta MKL Szczecin # 2004 U16 ZP +0.2 III MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
5 5 f 1 13.28 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP +0.2 IV GIM
6 6 f 1 13.30 OSTRYCHARCZYK Ines KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +0.2 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0229/17 2020 3 LDK!
7 7 f 1 13.36 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.2 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2022 4 LDK!
8 8 f 1 13.39 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.2 IV GOŚCINIAK Marcin 3 LDK! GIM
300 m K
1 17 s 1 46.65 MORAWSKA Tola KS Energetyk Poznań 2003 U16 WP V # LDK!
2 19 s 1 46.91 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 2003 U16 WP V KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
3 22 s 1 48.84 PAŹDZIOR Marta SSR Start Poznań # 2003 U16 WP -- B.D. Z/2703/18 2022
4 28 s 1 50.55 PRZYBYŁ Małgorzata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/1793/18 2023 5 LDK!
5 30 s 1 51.04 KACZMAREK Dominika UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2713/18 2019 BEZ
6 32 s 1 52.24 POMYKAŁA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 2004 U16 WP --
7 33 s 1 55.56 NOSEK Martyna UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2709/18 2019 BEZ
1 21 s 2 48.80 KASPRZAK Samanta PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP --
2 23 s 2 49.10 CHUDZIAK Angelika UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2716/18 2018 5
3 25 s 2 49.67 WOŹNIAK Karolina UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2704/18 2019 5
4 26 s 2 49.93 PAWLAK Roksana MKS Olimp Łobez 2004 U16 ZP --
5 27 s 2 50.24 SOŁYGA Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
6 29 s 2 50.86 KABAT Gabriela UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2568/17 2019 BEZ
7 31 s 2 51.42 DERING Wiktoria MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
1 11 s 3 45.35 BEDNARCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/1697/18 2023 LDK!
2 12 s 3 45.82 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP IV GOŚCINIAK Marcin LDK! GIM
3 14 s 3 46.41 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin # 2003 U16 ZP IV MILEWICZ Renata # 4 LDK!
4 18 s 3 46.89 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V LDK! GIM
5 20 s 3 48.79 HAMROL Paula UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/1243/17 , 2020 5 LDK! GIM
6 24 s 3 49.24 SAC Oliwia MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta 5 LDK!
1 7 s 4 44.65 CZESZEWSKA Weronika WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew # Z/4946/18 2023
2 8 s 4 44.81 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin # 2004 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2022 3 LDK!
3 9 s 4 45.01 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2022 4 LDK!
4 10 s 4 45.04 BORCHARDT Maja LLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # Z/1609/18 2023 LDK!
5 13 s 4 46.25 KNAPE Natalia WMLKS Pomorze Stargard 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # Z/1490/16 2023 4 LDK! GIM
6 15 s 4 46.45 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2023 4
7 16 s 4 46.56 KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP V KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
1 1 s 5 41.36 DZIAMSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP II OSIK Tadeusz LDK!
2 2 s 5 42.51 NAPIERAŁA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2004 U16 WP II CECH Aleksandra 2 LDK!
3 3 s 5 42.66 PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U16 ZP II # LDK!
4 4 s 5 43.24 CZAJKA Olga MKL Jarocin # 2004 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz # Z/4198/18 2022 LDK!
5 5 s 5 44.12 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin # 2004 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/0688/19 , 2022 3 LDK!
6 6 s 5 44.54 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2023 LDK!
600 m K
1 13 s 1 1:50.77 SZCZEPANKIEWICZ Beata MKS Gniezno 2004 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł # , Z/4131/18 , 2021 5
2 14 s 1 1:53.03 KUBAT Gabriela UKS 12 Kalisz 2003 U16 WP --
3 15 s 1 1:54.03 KUC Agnieszka OKL Oborniki 2003 U16 WP -- NOWICKI Sebastian # Z/3862/18 2022 BEZ
4 16 s 1 1:54.45 URBAŃCZYK Karina UKS Przełaj Żerków 2004 U16 WP --
5 17 s 1 1:55.59 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz 5 LDK!
6 18 s 1 1:55.88 WOJTASZEK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U16 WP -- LDK! GIM
7 19 s 1 1:56.98 CINCIO Martyna UKS Piątka Jarocin 2004 U16 WP -- SZYMKOWIAK Marcin Z/1641/18 2019 BEZ
8 20 s 1 1:58.53 KOWALAK Laura MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika 5 LDK!
9 21 s 1 1:59.98 GRABDA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP -- # LDK!
10 22 s 1 2:05.37 KOSTYK Klaudia UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2570/17 2019 BEZ
1 1 s 2 1:35.00 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # , Z/4476/15 , 2023 LDK!
2 2 s 2 1:35.97 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew # Z/2800/17 2021 LDK!
3 3 s 2 1:37.28 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2023 LDK! GIM
4 4 s 2 1:39.45 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/0221/17 , 2023 LDK! GIM
5 5 s 2 1:41.70 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek Z/3760/17 2019 3 LDK! GIM
6 6 s 2 1:41.98 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej , Z/0297/17 , 2023 LDK! GIM
7 7 s 2 1:43.22 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP IV GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert LDK! GIM
8 8 s 2 1:45.29 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP IV GRENDA Jan # Z/0255/16 2023 3 LDK!
9 9 s 2 1:45.57 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1076/18 2022 4
10 10 s 2 1:46.41 ZDRZENICKA Julia MKP Myślibórz 2004 U16 ZP V LDK!
11 11 s 2 1:47.95 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U16 WP V TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
12 12 s 2 1:49.29 WILK Martyna MKS Olimp Łobez 2003 U16 ZP V
1000 m K
1 1 s 1 3:12.10 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP III GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!
2 2 s 1 3:14.24 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK! GIM
3 3 s 1 3:16.36 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 2004 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/0474/18 2022 3
4 4 s 1 3:16.95 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp Łobez 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew LDK!
5 5 s 1 3:18.43 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP IV GRENDA Jan Z/1642/18 2023 LDK!
6 6 s 1 3:20.98 DRATWA Zofia OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP IV
7 7 s 1 3:22.24 KOSMALA Natalia UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP IV HANUSZKIEWICZ Monika 4 LDK!
9 9 s 1 3:25.94 BIAŁAS Nikola MKL Jarocin # 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Mateusz # Z/0625/17 2020
10 10 s 1 3:26.33 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 2003 U16 WP V CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2022 5
11 11 s 1 3:27.29 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP V
12 12 s 1 3:31.68 SMOGUŁA Weronika PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy 5 LDK!
13 13 s 1 3:32.46 KOWALCZYK Oliwia MKS Jedynka Jarocin 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1573/17, Z/1573/17 , 2018, 4 LDK!
  s 1 DNF KOWALSKA Natalia PLKS Gwda Piła # 2003 U16 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
  s 1 DNF BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:46.93 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
2 2 s 1 7:09.30 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U16 WP III ZDONEK Filip Z/1422/17 2023 LDK!
3 3 s 1 7:10.55 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP III B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
4 4 s 1 7:10.57 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U16 WP III ZDONEK Filip Z/1423/17 2023 LDK!
5 5 s 1 7:16.56 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna 3 LDK! GIM
6 6 s 1 7:39.12 RAGAN Katarzyna MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP V GIERASIMCZYK Anna 4 LDK!
7 7 s 1 7:43.66 WRÓBEL Maja MKP Myślibórz 2003 U16 ZP V KOWALIK Wojciech 5
8 8 s 1 7:48.68 GRZYBOWSKA Alicja LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP V
9 9 s 1 7:54.28 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP V GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip # , Z/0850/17 , 2022 5 LDK!
10 10 s 1 8:04.62 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- NALEPA Marek Z/4127/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 8:17.71 KURZAWA Marta MKL Jarocin # 2004 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # , Z/1775/18 , 2020 5 LDK!
12 12 s 1 8:32.03 JANKOWIAK Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. 5 LDK! GIM
13 13 s 1 8:49.29 KACZMAREK Zuzanna KS Energetyk Poznań 2003 U16 WP -- # LDK!
14 14 s 1 9:16.19 BARTOSZKO Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -- LDK!
80 pł K
1 2 e 1 12.27 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +0.6 II SASKA Tomasz # Z/5696/15 2022 LDK!
2 6 e 1 13.21 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP +0.6 IV
3 10 e 1 13.63 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.6 IV
4 11 e 1 13.83 MATUSZEWSKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.6 V GOŚCINIAK Marcin 5 LDK! GIM
5 14 e 1 14.21 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.6 V GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
1 1 e 2 12.18 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -0.2 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 4 e 2 12.72 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.2 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! GIM
3 9 e 2 13.47 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.2 IV KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK! GIM
4 12 e 2 14.03 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.2 V KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek Z/3765/17 2021 4 LDK! GIM
5 13 e 2 14.19 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP -0.2 V
6 17 e 2 14.81 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U16 LU -0.2 -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
1 3 e 3 12.60 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +1.1 III BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
2 5 e 3 13.12 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +1.1 IV # LDK! GIM
3 7 e 3 13.44 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +1.1 IV MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! GIM
4 8 e 3 13.44 KOŚCIELECKA Aleksandra MKL Szczecin 2003 U16 ZP +1.1 IV # LDK! GIM
5 15 e 3 14.69 GMEREK Weronika UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP +1.1 V LDK!
6 16 e 3 14.78 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP +1.1 V KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
1 1 f 1 12.02 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.3 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 2 f 1 12.10 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +0.3 II SASKA Tomasz # Z/5696/15 2022 LDK!
3 3 f 1 12.70 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.3 III BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
4 4 f 1 12.72 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +0.3 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! GIM
5 5 f 1 13.25 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.3 IV # LDK! GIM
6 6 f 1 13.26 KOŚCIELECKA Aleksandra MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.3 IV # LDK! GIM
7 7 f 1 13.31 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.3 IV MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! GIM
8 8 f 1 13.32 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP +0.3 IV
200 m pł K
1 2 s 1 31.31 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 3 s 1 32.37 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 2003 U16 WP +0.5 III B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek 3 LDK!
3 8 s 1 33.51 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP +0.5 IV NALEPA Marek Z/3363/18 2022 4 LDK!
4 9 s 1 33.60 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +0.5 IV KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
5 10 s 1 33.70 KOŚCIELECKA Aleksandra MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.5 IV # LDK! GIM
6 19 s 1 39.26 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP +0.5 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
1 5 s 2 32.95 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 2003 U16 WP +1.2 IV B.D. B.D. PAWLAK Przemysław PAPUGA Sebastian # , Z/0414/17 , 2023 LDK! GIM
2 12 s 2 34.07 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP +1.2 V
3 13 s 2 34.24 MATUSZEWSKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +1.2 V GOŚCINIAK Marcin 5 LDK! GIM
4 14 s 2 34.35 SOŁTYSIAK Zofia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +1.2 V
5 15 s 2 34.71 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U16 LU +1.2 V B.D. MURAT Tomasz Sławomir # , Z/4328/18 , 2022
6 16 s 2 35.67 GMEREK Weronika UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP +1.2 V LDK!
1 1 s 3 30.21 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +0.2 II SASKA Tomasz # Z/5696/15 2022 LDK!
2 4 s 3 32.45 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +0.2 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK! GIM
3 6 s 3 32.98 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.2 IV BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
4 7 s 3 33.19 MARTYNOWICZ Wiktoria MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP +0.2 IV GIERASIMCZYK Anna 3 LDK!
5 11 s 3 33.85 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.2 IV # LDK! GIM
6 17 s 3 35.94 WOJCIECHOWSKA Dominika UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP +0.2 V HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. Z/0222/17 2021 3 LDK! GIM
7 18 s 3 35.96 LISKA Zuzanna MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.2 V
  s 3 DNF BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +0.2 -- LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.43 NADŁONEK Joanna
ADAMSKA Marta
SMOLSKA Aleksandra
WINIARCZYK Wiktoria
MKS Kusy Szczecin 2003
2004
2003
2003
U16 ZPO -- ŚLIWKA Irena
MŁYNARCZYK Marta
ŚLIWKA Irena
MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy
, Z/2030/17
, 2022
2
3
4
4
2 5 s 1 53.49 BODURA Anna
KĘDZIOR Oliwia
WALISZEWSKA Klaudia
ŁUKIANOWSKA Katarzyna
LKS Orkan Ostrzeszów 2004
2004
2004
2003
U16 WLP --
NALEPA Marek
NALEPA Marek
Z/3363/18
Z/1157/18
2022
2022
4
4
3 6 s 1 54.04 DUBERT Martyna
PAŁUKA Agnieszka
SZYMKOWIAK Zofia
HAMROL Paula
UKS Orkan Środa Wlkp. 2004
2003
2003
2004
U16 WLP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
SZOSTAK Janusz
B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon
CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka B.D.
, Z/1240/17
Z/2836/18
, Z/0221/17
, Z/1243/17
, 2022
2022
, 2023
, 2020
2
5

5
4 9 s 1 54.74 CZESZEWSKA Weronika
SUCHORSKA Gracja
KLEMKE Aleksandra
KAMIŃSKA Małgorzata
KL Bałtyk Koszalin 2004
2004
2004
2004
U16 ZPO -- MAKSYMIUK Zbigniew


Z/4946/18
2023

5 10 s 1 55.28 ZAKRZEWSKA Wiktoria
PYC Oliwia
RZYMCZYK Natalia
KIEDAS Gabriela
UKS Barnim Goleniów 2003
2004
2004
2003
U16 ZPO --

SZWARC Sławomir
HANUSZKIEWICZ Monika
4
4
6 12 s 1 57.29 KLUPŚ Marta
SZYSZKA Paulina
TRZEBNA Wiktoria
MADEJ Katarzyna
PLKS Gwda Piła 2004
2004
2004
2003
U16 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy

KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/2935/18
2022
5
BEZ
4
7 13 s 1 58.44 BELTER Weronika
DĄBROWSKA Roksana
FIEBIG Katarzyna
SARBINOWSKA Zuzanna
MUKS Szok Bojanowo 2004
2003
2004
2003
U16 WLP --


1 2 s 2 52.11 ZIELIŃSKA Antonina
STAŚKOWIAK Anna
ŁODYGA Aleksandra
DZIAMSKA Julia
UKS Olimp Duszniki 2003
2003
2004
2003
U16 WLP --


OSIK Tadeusz

2 3 s 2 52.59 ZENKOWSKA Julia
KLIMCZAK Karolina
WITKOWSKA Julia
OSTRYCHARCZYK Ines
KS Gwardia Piła 2004
2003
2004
2003
U16 WLP -- GRAŚ Jarosław
CHWAŁEK Jarosław
CHWAŁEK Jarosław
CHWAŁEK Jarosław
Z/2679/17
Z/1111/17
Z/0473/18
Z/0229/17
2023
2022
2023
2020

3
3
3
3 4 s 2 52.91 STĘPIEŃ Wiktoria
KALBARCZYK Jagoda
KRZEMIŃSKA Julia
ZIÓŁKOWSKA Oliwia
KL Iskra Białogard 2003
2003
2004
2003
U16 ZPO -- RUDZIK Grzegorz
RUDZIK Grzegorz

RUDZIK Grzegorz
5
3
4
4 7 s 2 54.43 KOSTKA Marianna
RZEPECKA Zuzanna
BUCZKOWSKA Anastazja
FILIPIAK Adrianna
MKS Juvenia Puszczykowo 2003
2003
2003
2003
U16 WLP -- GOŚCINIAK Marcin
GOŚCINIAK Marcin

GOŚCINIAK Marcin
3

BEZ
5 8 s 2 54.70 MIZERNA Julia
KRAWCZYK Wiktoria
OLEJNICZAK Aleksandra
ANDRZEJCZAK Oliwia
MKS Jedynka Jarocin 2004
2004
2004
2004
U16 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena
GOŚCINIAK Mateusz
KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena
KOŚCIELNIAK Marzena
, Z/4133/18
, Z/4133/18
Z/3509/18
Z/4134/18
, Z/4134/18
Z/3508/18
, 2018
,
2022
2018
,
2019
BEZ
3
5
BEZ
6 11 s 2 55.98 GRAMZA Oliwia
SIKORSKA Martyna
SZWANKE Anna
MAZUREK Aleksandra
OŚ AZS Poznań 2004
2003
2003
2003
U16 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta


Z/1134/17
2022
4
7 14 s 2 60.19 SAC Oliwia
BIENIEK Paulina
ŻMUDA Zofia
NOWAKOWSKA Martyna
MKS Kusy Szczecin 2004
2003
2003
2003
U16 ZPO -- MŁYNARCZYK Marta

MILEWICZ Renata
MILEWICZ Renata
5
4
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.52 BRZECZKOWSKA Klaudia PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP IV B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
2 2 f 1 1.50 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK! GIM
3 3 f 1 1.50 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP IV KACZOR Mieczysław Z/0223/17 2019 3 LDK! GIM
4 4 f 1 1.45 WAJNERT Samanta LUKS Orkan Września 2003 U16 WP IV CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0413/17 2020 3 LDK!
5 5 f 1 1.45 TABJAN Matylda MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP IV FERFET Marek 4 LDK!
6 6 f 1 1.40 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 2003 U16 DS V SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2023
6 6 f 1 1.40 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U16 LB V KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2680/17 , 2023 LDK!
8 8 f 1 1.40 OLEJNICZAK Aleksandra MKS Jedynka Jarocin 2004 U16 WP V KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena Z/4134/18, Z/4134/18 2018, 5
8 8 f 1 1.40 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U16 ZP V FERFET Marek LISEK Aleksandra , Z/4945/18 , 2022 4 LDK!
8 8 f 1 1.40 KOWALCZYK Aleksandra SKLA Sopot # 2004 U16 PM V
11 11 f 1 1.35 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin # 2004 U16 ZP -- FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK!
12 12 f 1 1.35 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- # LDK!
13 13 f 1 1.30 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK! GIM
13 13 f 1 1.30 SOŁYGA Kinga LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
13 13 f 1 1.30 WACKE Małgorzata WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -- # LDK!
16 16 f 1 1.30 KOŚCIELNIAK Maja MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP --
17 17 f 1 1.25 NOWAKOWSKA Martyna MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- MILEWICZ Renata BEZ LDK!
18 18 f 1 1.25 CIESIELSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
19 19 f 1 1.25 LUNIAK Laura PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
20 20 f 1 1.20 WALENDOWSKA Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP -- LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 2.80 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP III CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2023 3 LDK!
2 2 f 1 2.70 BĄCZYK Katarzyna SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP III
3 3 f 1 2.50 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U16 ZP IV FERFET Marek LISEK Aleksandra , Z/4945/18 , 2022 4 LDK!
4 4 f 1 2.50 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
5 5 f 1 2.40 FRĄTCZAK Sandra SL Olimpia Poznań 2004 U16 WP IV
6 6 f 1 2.20 FERKOWSKA Matylda UKS OSoT Szczecin 2003 U16 ZP V MILEWICZ Magda 5 LDK!
7 7 f 1 2.00 FRANCZAK Natalia MKL Szczecin # 2004 U16 ZP V MILEWICZ Renata # 5 LDK!
8 8 f 1 1.90 GABORSKA Zofia MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/2600/18 , 2022 LDK!
W dal K
  f 1 4.98 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +1.9 IV MARCINIAK Roman Z/5030/18 2020 4
  f 1 5.26 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +1.6 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! GIM
1 1 f 1 5.28 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +2.7 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! GIM
2 2 f 1 5.09 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 2003 U16 WP +2.2 IV MARCINIAK Roman Z/5030/18 2020 4
3 3 f 1 5.02 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U16 WP +0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2023 3 LDK!
4 4 f 1 5.02 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP +0.8 IV RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
5 5 f 1 4.74 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB +2.5 V WALCZAK Jerzy Z/5755/19 2023 LDK!
6 6 f 1 4.72 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP +0.1 V GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1080/18 2023 4
7 7 f 1 4.67 BIHUN Paulina STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP +1.2 V # LDK!
8 8 f 1 4.66 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +1.4 V GÓRSKA Hanna # 5 LDK!
9 9 f 1 4.59 BUCZKOWSKA Anastazja MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.6 V LDK! GIM
10 10 f 1 4.53 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP +1.6 V KACZOR Mieczysław Z/0223/17 2019 3 LDK! GIM
11 11 f 1 4.50 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP +1.6 V KECLER Szymon Z/3364/18 2023 4
12 12 f 1 4.47 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP +1.6 -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2022 5
13 13 f 1 4.43 BIENIEK Paulina MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP +0.9 -- LDK!
14 14 f 1 4.32 KUCZMYŁO Olga AZS-AWF Gorzów # 2003 U16 LB +1.4 -- KONTEK Robert ZALESKA-POSMYK Izabela , Z/2680/17 , 2023 LDK!
15 15 f 1 4.30 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław # 2003 U16 DS -0.4 -- SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2023
16 16 f 1 4.25 GABORSKA Zofia MKL Szczecin # 2004 U16 ZP +0.7 -- MŁYNARCZYK Marta B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/2600/18 , 2022 LDK!
17 17 f 1 4.21 MOCZARSKA Natalia ULKS Tychowo # 2004 U16 ZP 0.0 -- GRABARCZYK Jozef Z/5049/18 2020
18 18 f 1 4.17 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP +0.3 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.17 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.07 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK! GIM
3 3 f 1 11.00 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP III B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy 3 LDK! GIM
4 4 f 1 10.44 SARNA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV #
5 5 f 1 10.25 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV
6 6 f 1 9.70 STACHOWIAK Sandra MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin 4 LDK! GIM
7 7 f 1 9.20 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP V KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK! GIM
8 8 f 1 9.06 KRÓL Joanna PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP V
9 9 f 1 8.86 MAZUR Julia PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP V
10 10 f 1 8.78 MĄDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3964/17 2019 4
11 11 f 1 8.75 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP V
12 12 f 1 8.54 STASIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -- ZWIRN Magdalena BEZ LDK! GIM
13 13 f 1 8.38 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
14 14 f 1 8.20 KATA Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
15 15 f 1 8.19 MOLIS Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP -- BARTA Franciszek Z/3345/18 2021 BEZ
16 16 f 1 8.12 ZAWADZKA Oliwia PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP --
17 17 f 1 8.10 AGACIAK Michalina PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
18 18 f 1 7.87 HUBERT Patrycja UKS Sprinter Słodków 2003 U16 WP --
19 19 f 1 7.80 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
20 20 f 1 7.75 REJMAN Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
21 21 f 1 7.63 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 2003 U16 WP --
22 22 f 1 7.50 GORGIEL Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
23 23 f 1 6.64 ŚWIDER Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
24 24 f 1 6.63 OBREMPALSKA Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
25 25 f 1 6.58 BRODA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.46 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK! GIM
2 2 f 1 29.92 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV
3 3 f 1 29.80 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP IV GIM
4 4 f 1 28.32 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
5 5 f 1 28.00 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek # 2004 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
6 6 f 1 27.90 SARNA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP V #
7 7 f 1 23.44 KATA Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
8 8 f 1 23.38 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
9 9 f 1 23.03 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK! GIM
10 10 f 1 22.36 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2023 3
11 11 f 1 21.18 KOSMOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka BEZ LDK! GIM
12 12 f 1 20.81 FIEBIG Katarzyna MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP --
13 13 f 1 20.55 DUDA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- B.D. BEZ LDK! GIM
14 14 f 1 20.52 MARSZAŁEK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GIM
15 15 f 1 20.27 STACHOWIAK Sandra MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin 4 LDK! GIM
16 16 f 1 20.19 ZAREMBA Brygida UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
17 17 f 1 19.87 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK! GIM
18 18 f 1 18.57 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- LDK!
19 19 f 1 15.96 KACZMAREK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GIM
  f 1 NM DOMINIKOWSKA Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin 5 LDK! GIM
  f 1 NM ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
Młot (3) K
1 1 f 1 47.72 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP II PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 41.36 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP III CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
3 3 f 1 33.31 MĄDRA Julita UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3964/17 2019 4
4 4 f 1 31.96 DOMINIKOWSKA Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin 5 LDK! GIM
5 5 f 1 31.41 MARSZAŁEK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP V GIM
6 6 f 1 29.07 KACZMAREK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP V GIM
7 7 f 1 27.95 ZAREMBA Brygida UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP V
8 8 f 1 27.39 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK! GIM
9 9 f 1 23.78 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP --
10 10 f 1 22.62 BRODA Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP --
11 11 f 1 22.56 ŁUKOWSKA Joanna UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
12 12 f 1 22.10 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP --
13 13 f 1 19.76 OLSZEWSKA Aga UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
14 14 f 1 18.83 OBREMPALSKA Hanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
15 15 f 1 17.62 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- LDK!
16 16 f 1 17.53 REJMAN Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
17 17 f 1 16.75 KRAWCZYK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
18 18 f 1 15.98 GORGIEL Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
19 19 f 1 14.91 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
20 20 f 1 14.72 OBREMPALSKA Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 34.90 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
2 2 f 1 33.47 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2023 3
3 3 f 1 31.14 TOBIASZ Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2004 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/2885/16 2023 GIM
4 4 f 1 30.75 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2023 4
5 5 f 1 28.35 PIERÓG Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP V # LDK!
6 6 f 1 26.56 POSZYTEK Olga MKL Toruń # 2004 U16 KP -- HULISZ Robert Z/2254/18 2023
7 7 f 1 25.80 BRĘCZEWSKA Wiktoria UKS Krotowski Mosina 2003 U16 WP -- KILIAN Marcin Z/3428/17 2018 BEZ
8 8 f 1 25.23 ZAWADZKA Oliwia PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP --
9 9 f 1 23.69 MURACH Małgorzata KS Gwardia Piła 2003 U16 WP -- CHRZASZCZ Piotr CHWAŁEK Jarosław # , Z/4120/18 , 2021 BEZ LDK!
10 10 f 1 23.25 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- GIM
11 11 f 1 22.80 JASIŃSKA Zofia MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP -- # LDK!
12 12 f 1 20.87 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia Z/3762/17 2022 LDK! GIM
13 13 f 1 20.85 GRYPCZYŃSKA Dominika UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2714/18 2018 BEZ
14 14 f 1 20.82 MAZUR Julia PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
15 15 f 1 17.24 KRAWCZYK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
16 16 f 1 16.94 ZYGMUNT Dominika KS Gwardia Piła 2003 U16 WP -- CHRZĄSZCZ Piotr Z/4900/18 2019 BEZ
17 17 f 1 16.48 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 2003 U16 WP --
18 18 f 1 15.64 STASIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -- ZWIRN Magdalena BEZ LDK! GIM
19 19 f 1 14.75 TRZEBNA Wiktoria PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP --
20 20 f 1 13.54 OBREMPALSKA Hanna WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
  f 1 NM KRÓL Joanna PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:46.55 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP II ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/1239/17 , 2023 2 LDK! GIM
2 2 s 1 15:58.54 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP II LDK!
3 3 s 1 16:19.04 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP III B.D. 2 LDK!
4 4 s 1 16:19.52 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP III
5 5 s 1 16:27.61 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP III ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK! GIM
6 6 s 1 16:32.18 BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III GRENDA Jan Z/0642/17 2023
7 7 s 1 17:01.64 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP III
8 8 s 1 17:09.83 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 2004 U16 WP III
9 9 s 1 19:01.76 KRZYŻANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2004 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/4792/18 2023 LDK!
10 10 s 1 19:18.96 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 2004 U16 WP V BIERŁA Władysław # Z/2595/17 2022 5
11 11 s 1 19:55.99 WILCZYŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP V LDK!
12 12 s 1 20:44.16 HOLUMBOVSKA Oleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/5454/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DQ OLSZEWSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
  s 1 DQ KLESZCZYŃSKA Dominika STS Pomerania Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.47 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU -0.4 III MARUSZEWSKI Piotr # Z/2635/17 2023
2 12 e 1 12.05 KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 2003 U16 ZP -0.4 IV LDK! GIM
3 15 e 1 12.08 ŻAK Tomasz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -0.4 IV MILEWICZ Magda 4 LDK!
4 16 e 1 12.14 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP -0.4 IV
5 17 e 1 12.21 KLIMASZEWSKI Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP -0.4 V
6 25 e 1 13.27 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U16 WP -0.4 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
1 2 e 2 11.58 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +0.5 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
2 8 e 2 11.89 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP +0.5 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
3 9 e 2 11.93 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 2004 U16 ZP +0.5 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2023 4
4 18 e 2 12.25 HORBACZ Hubert MKS Olimp Łobez 2003 U16 ZP +0.5 V
5 21 e 2 12.76 WÓJCIK Filip MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP +0.5 -- FERFET Marek # 5 LDK!
6 24 e 2 12.98 MAKOWSKI Adam UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP +0.5 --
7 27 e 2 15.28 WRZOSEK Bartłomiej KS Żak Wałcz 2004 U16 ZP +0.5 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/5018/18 2018 BEZ
1 4 e 3 11.69 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP +1.6 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika 3 LDK! GIM
2 5 e 3 11.76 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +1.6 IV ŚLIWKA Irena # 3 LDK! GIM
3 10 e 3 11.97 KALINOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP +1.6 IV KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
4 11 e 3 11.98 LAMPRYCHT Bartosz LKS Maraton Turek 2003 U16 WP +1.6 IV ZIELIŃSKI Tomasz Z/2390/17 2018 3
5 22 e 3 12.83 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP +1.6 -- GUMNY Andrzej GRENDA Jan # , Z/1095/18 , 2023 5 LDK!
6 23 e 3 12.87 PIASEK Kacper PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP +1.6 --
1 3 e 4 11.62 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin # 2003 U16 WP -0.2 III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
2 6 e 4 11.79 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP -0.2 IV MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
3 7 e 4 11.82 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
4 13 e 4 12.06 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -0.2 IV BIEDERMANN Roman
5 14 e 4 12.07 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje # 2003 U16 ZP -0.2 IV BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
6 19 e 4 12.34 KRUSZYŃSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -0.2 V
7 20 e 4 12.39 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -0.2 V MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna # , Z/2595/18 , 2023 LDK!
8 26 e 4 13.58 POLAKOWSKI Konrad UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -0.2 -- LDK!
1 1 f 1 11.34 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU +0.4 III MARUSZEWSKI Piotr # Z/2635/17 2023
2 2 f 1 11.53 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
3 3 f 1 11.75 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP +0.4 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika 3 LDK! GIM
4 4 f 1 11.88 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin # 2003 U16 ZP +0.4 IV ŚLIWKA Irena # 3 LDK! GIM
5 5 f 1 11.93 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +0.4 IV KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
6 6 f 1 11.95 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP +0.4 IV MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
7 7 f 1 12.48 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP +0.4 V GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
  f 1 DNF BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin # 2003 U16 WP +0.4 -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
300 m M
1 2 s 1 36.82 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr # Z/2635/17 2023
2 11 s 1 39.67 KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 2003 U16 ZP IV LDK! GIM
3 14 s 1 40.56 SZEWCZYŃSKI Adrian UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP V
4 16 s 1 41.83 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin # 2004 U16 ZP V IWIŃSKA Anna # Z/4147/18 2023 LDK!
5 18 s 1 42.92 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
1 10 s 2 39.20 UDYCZ Artur AL Międzyzdroje # 2003 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał KOKOT Zdzisław Z/4959/18 2022
2 12 s 2 40.17 JACOLIK Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP IV
3 13 s 2 40.35 HORBACZ Hubert MKS Olimp Łobez 2003 U16 ZP IV
4 15 s 2 40.83 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP V GUMNY Andrzej GRENDA Jan # , Z/1095/18 , 2023 5 LDK!
5 17 s 2 42.90 SADOWSKI Fryderyk MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP -- LDK!
6 19 s 2 43.80 KRUSZONA Szymon UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2571/17 2019 BEZ
7 20 s 2 47.98 FLIEGER Krzysztof UKS Sportowiec Borowo 2004 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2715/18 2019 BEZ
1 1 s 3 36.53 WALASZCZYK Michał MLKS Lubusz Barlinek 2003 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech Z/2801/17 2019 2
2 3 s 3 37.03 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin # 2003 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
3 4 s 3 37.24 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP II
4 5 s 3 37.70 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
5 6 s 3 38.06 CHMIEL Maciej MKL Jarocin # 2004 U16 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2022 LDK!
6 7 s 3 38.28 BRZOZOWSKI Dominik MKL Szczecin # 2003 U16 ZP III SKRODZKI Dariusz # 3 LDK! GIM
7 8 s 3 38.42 LAMPRYCHT Bartosz LKS Maraton Turek 2003 U16 WP III ZIELIŃSKI Tomasz Z/2390/17 2018 3
8 9 s 3 38.45 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP III ŚLIWKA Irena 3 LDK! GIM
600 m M
1 7 s 1 1:34.14 JĘDRZEJCZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP IV OLEJNICKA Dominika 4 LDK! GIM
2 8 s 1 1:35.11 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
3 11 s 1 1:39.03 DWORNIK Kamil UKS Chrobry Międzyzdroje 2003 U16 ZP V BŁOCIAN Rafał BŁOCIAN Rafał # Z/2117/16 2019 5
4 13 s 1 1:40.97 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 2004 U16 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/2365/17 , 2019 5 LDK! GIM
5 14 s 1 1:45.51 TULIŃSKI Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- B.D. B.D. BEZ LDK! GIM
6 15 s 1 1:56.97 WAWRZONEK Bartosz MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
1 1 s 2 1:32.77 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
2 2 s 2 1:33.07 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP IV KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
3 3 s 2 1:33.11 DROZDOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA IV SZKOŁA Sebastian # Z/1075/18 2023
4 4 s 2 1:33.93 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/4639/17 , 2023 3 LDK! GIM
5 5 s 2 1:34.08 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew # Z/1608/18 2021 3 LDK!
6 6 s 2 1:34.11 BIELECKI Marek MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/1573/18 2022 LDK!
7 9 s 2 1:36.39 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP V #
8 10 s 2 1:37.04 BESZTERDA Jakub KL Bałtyk Koszalin 2003 U16 ZP V
9 12 s 2 1:39.52 SMOLIŃSKI Michał KL Iskra Białogard # 2003 U16 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/0734/17 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:39.84 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP III GRENDA Jan Z/0605/18 2022 2
2 2 s 1 2:44.62 KAROLAK Wiktor LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV
3 3 s 1 2:46.29 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:47.50 RÓŻAŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP IV
5 5 s 1 2:51.77 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP V GRENDA Jan Z/1110/17 2023 4 LDK!
6 6 s 1 2:52.18 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP V B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2022 4 LDK!
7 7 s 1 2:53.56 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2023 4
8 8 s 1 2:55.61 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP V GIM
8 8 s 1 3:25.64 A I LKS Maraton Turek 2004 U16 WP --
9 9 s 1 3:00.71 MARKOWSKI Tomasz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP --
10 10 s 1 3:02.08 TRZCIŃSKI Bartłomiej WMLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/1716/18 2023 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:04.36 IWANEK Dawid PLKS Gwda Piła # 2003 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
12 12 s 1 3:11.07 WOJCIECHOWSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- LDK! GIM
13 13 s 1 3:19.88 NAGŁY Jaromir UKS Achilles Leszno 2004 U16 WP --
2000 m M
1 1 s 1 5:55.18 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP II LDK!
2 2 s 1 6:02.56 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS III WOSIEK Jacek # Z/1073/18 2023
3 3 s 1 6:02.73 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 2004 U16 WP III
4 4 s 1 6:21.28 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 2003 U16 ZP V SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2020 4
5 5 s 1 6:22.13 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/4942/18 2022 5
6 6 s 1 6:22.39 WŁODARCZYK Patryk MKS Gniezno 2003 U16 WP V PINIARSKI Paweł Z/1549/17 2021 5
7 7 s 1 6:22.48 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 2003 U16 WP V B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK! GIM
8 8 s 1 6:24.05 BANASZAK Kacper KS Stal Pleszew # 2003 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2022
9 9 s 1 6:31.84 PODLEWSKI Joshua KS Energetyk Poznań 2003 U16 WP V GRENDA Jan # Z/3808/17 2021 5 LDK!
10 10 s 1 6:33.14 JANIK Mikołaj KS Stal Pleszew # 2003 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # Z/3811/17 2023
11 11 s 1 6:33.25 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
12 12 s 1 6:34.94 KUBIAK Kacper MKL Jarocin # 2004 U16 WP V GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2021 5 LDK!
13 13 s 1 6:43.85 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 2003 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2022 5
14 14 s 1 6:49.63 KAUKA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- # LDK!
15 15 s 1 6:52.46 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
16 16 s 1 6:59.42 SZACHNOWSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP -- BORATYŃSKA Dorota # LDK!
17 17 s 1 7:10.84 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- NALEPA Marek # Z/1158/18 2022 BEZ LDK!
18 18 s 1 7:11.57 PĘDZIWIATR Kajetan UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał Z/1525/18 2023 BEZ LDK!
19 19 s 1 7:11.58 MIKULSKI Sebastian UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP -- # LDK!
20 20 s 1 7:35.90 ORYWAŁ Mateusz KS Energetyk Poznań 2003 U16 WP -- # LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.42 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +1.1 II
2 4 e 1 16.61 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U16 WP +1.1 III PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2022 3 LDK!
3 5 e 1 16.92 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +1.1 III
4 6 e 1 16.98 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP +1.1 III STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2023 LDK!
5 10 e 1 18.39 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +1.1 V B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 11 e 1 19.16 KOLCZYŃSKI Kacper GULKS Barwice 2003 U16 ZP +1.1 -- KIELING Mariusz KIELING Mariusz , Z/3383/17 , 2018 BEZ LDK!
7 12 e 1 19.51 WOJTCZAK Szymon PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +1.1 --
1 2 e 2 15.74 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +1.4 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
2 3 e 2 16.27 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP +1.4 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3
3 7 e 2 17.00 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP +1.4 III
4 8 e 2 17.20 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +1.4 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 9 e 2 18.10 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP +1.4 V BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2020 5
1 1 f 1 15.33 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP 0.0 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
2 2 f 1 15.39 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP 0.0 II
3 3 f 1 16.16 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP 0.0 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3
4 4 f 1 16.53 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U16 WP 0.0 III PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2022 3 LDK!
5 5 f 1 16.61 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP 0.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK! GIM
6 6 f 1 16.85 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP 0.0 III
7 7 f 1 17.03 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP 0.0 IV
8 8 f 1 17.25 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP 0.0 IV STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2023 LDK!
200 m pł M
1 3 s 1 28.43 JANKOWSKI Oliwer KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.9 IV GIZA Maciej Z/0288/17 2023 LDK! GIM
2 11 s 1 30.38 MANICKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +0.9 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/4272/18 2022 5 LDK!
3 12 s 1 30.90 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +0.9 -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
4 14 s 1 31.38 CICHY Hubert UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP +0.9 -- #
5 16 s 1 33.88 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.9 -- ŁOŚ Dariusz # Z/0636/18 2023
1 6 s 2 29.16 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -0.1 IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
2 8 s 2 29.84 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP -0.1 V #
3 9 s 2 29.92 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U16 WP -0.1 V PAWLAK Przemysław # Z/1164/18 2022 3 LDK!
4 10 s 2 30.08 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP -0.1 V CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2023 5 LDK! GIM
5 13 s 2 31.06 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -0.1 -- WYRZYKIEWICZ Adrian 4 LDK! GIM
6 15 s 2 31.41 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -0.1 -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3
1 1 s 3 26.27 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.2 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
2 2 s 3 26.44 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.2 II
3 4 s 3 28.81 WILAMOWSKI Kacper SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP +0.2 IV B.D. B.D. 4 LDK!
4 5 s 3 29.10 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1433/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 7 s 3 29.37 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U16 ZP +0.2 V NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
4x100 m M
1 4 s 1 48.72 ZAWLIK Jakub
KOWALSKI Antoni
PIETRAS Mateusz
WÓJCIK Filip
MKS Kusy Szczecin 2004
2003
2004
2004
U16 ZPO -- IWIŃSKA Anna

MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna
FERFET Marek
Z/4147/18
, Z/2595/18
2023
, 2023


5
2 5 s 1 48.84 KLIMASZEWSKI Cezary
JANKOWIAK Jan
GÓRNIAK Łukasz
KRUSZYŃSKI Oskar
WMLKS Nadodrze Powodowo 2003
2004
2003
2004
U16 WLP --
ZWIRN Magdalena

BEZ
3 8 s 1 51.39 GRZYMSKI Stanisław
CICHY Hubert
WYSOCKI Aleksander
SIWCZYŃSKI Kacper
UKS Skoczek Władysławów 2004
2004
2003
2004
U16 WLP -- BERLIŃSKI Florian


Z/2668/17
2023
4
4 9 s 1 52.37 WOJTCZAK Szymon
IWANEK Dawid
FRELICH Michał
CZERWIŃSKI Kacper
PLKS Gwda Piła 2003
2003
2003
2003
U16 WLP --
KRZEWIŃSKI Ignacy

B.D.
BEZ
5
  s 1 DNF DUDZIAK Maciej
SZCZUREK Kacper
JĘDRZEJCZAK Jakub
ORLIK Miłosz
MKS Baszta Szamotuły 2003
2003
2003
2003
U16 WLP -- OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika

OLEJNICKA Dominika
OLEJNICKA Dominika
3
4
5
1 1 s 2 46.56 ŻAK Tomasz
MALSKI Aleks
BRZOZOWSKI Dominik
KOWALSKI Kacper
MKS Kusy Szczecin 2003
2003
2003
2003
U16 ZPO -- MILEWICZ Magda
ŚLIWKA Irena
SKRODZKI Dariusz
ŚLIWKA Irena
4
3
3
3
2 2 s 2 48.45 JACOLIK Mateusz
SZCZECIŃKI Szymon
SZEWCZYŃSKI Adrian
KŁODAWSKI Kamil
UKS Skoczek Władysławów 2003
2003
2003
2003
U16 WLP --


BERLIŃSKI Florian
Z/2663/17
2020
5
3 3 s 2 48.50 WRÓBLEWSKI Adrian
ROBOTNIKOWSKI Jakub
SIEDLECKI Maciej
DROZDOWSKI Damian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003
2004
2004
2003
U16 WLP --
WALCZAK Marek

SZKOŁA Sebastian
Z/1078/18
Z/1075/18
2023
2023
4

4 6 s 2 49.28 KABATA Filip
KAŹMIERSKI Mikołaj
WYSOCKI Bartłomiej
PIASEK Kacper
PLKS Gwda Piła 2003
2003
2003
2004
U16 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy
3
4
5
5 7 s 2 49.37 CYLKA Marek
MANICKI Patryk
KACZOR Marcin
TULIŃSKI Piotr
UKS Orkan Środa Wlkp. 2003
2004
2004
2003
U16 WLP -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka B.D.
KACZOR Mieczysław B.D.
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek
B.D. B.D.
, Z/1238/17
Z/4272/18
, Z/4323/17
, 2018
2022
, 2023
5
5
5
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.90 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 1.83 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2022 3 LDK! GIM
3 3 f 1 1.80 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U16 ZP IV GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
4 4 f 1 1.70 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP V ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2023 3 LDK! GIM
4 4 f 1 1.70 MACIOS Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/4244/18 2021 5
4 4 f 1 1.70 ŁUCZAK Bartosz LUKS Orkan Września 2004 U16 WP V CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/1163/18 2020 5 LDK!
7 7 f 1 1.70 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
8 8 f 1 1.65 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP V RUDZIK Grzegorz # Z/1708/18 2022 5 LDK!
9 9 f 1 1.65 CZERWIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP V B.D. 5 LDK!
10 10 f 1 1.60 ŚWITOŃ Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- GIM
10 10 f 1 1.60 OPOZDA Michał MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- SAWICKI Krzysztof BEZ LDK!
12 12 f 1 1.60 ORLIK Miłosz MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika 5 LDK! GIM
12 12 f 1 1.60 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP --
14 14 f 1 1.55 FRELICH Michał PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
15 15 f 1 1.45 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
16 16 f 1 1.45 PROWANS Mateusz MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Magda BEZ LDK!
17 17 f 1 1.45 SADOWCZYK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. BEZ LDK! GIM
17 17 f 1 1.45 ŻMUDA Nikolas UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
18 18 f 1 1.35 DOMINIAK Maciej MKS Junior Złocieniec 2004 U16 ZP --
  f 1 NM CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- FERFET Marek 3 LDK! GIM
  f 1 NM ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.73 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP III FERFET Marek 3 LDK! GIM
2 2 f 1 3.10 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
3 3 f 1 3.00 STOPA Michał MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V LDK! GIM
4 4 f 1 2.60 MORAWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK! GIM
4 4 f 1 2.60 FRANECKI Szymon MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- LDK! GIM
6 6 f 1 2.60 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
7 7 f 1 2.40 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/0636/18 2023
8 8 f 1 2.20 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
  f 1 NM PROWANS Mateusz MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Magda BEZ LDK!
  f 1 NM POLAKOWSKI Konrad UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
  f 1 NM ŻMUDA Nikolas UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
W dal M
  f 1 5.37 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP -0.3 -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
  f 1 5.81 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -0.2 V BIEDERMANN Roman
  f 1 5.95 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +1.6 IV WALCZAK Marek # Z/1078/18 2023 4 LDK!
1 1 f 1 6.39 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP +1.7 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2023 3 LDK! GIM
2 2 f 1 6.32 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +3.2 III WALCZAK Marek # Z/1078/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 6.25 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.6 IV
4 4 f 1 6.11 JANKOWSKI Oliwer KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.6 IV GIZA Maciej Z/0288/17 2023 LDK! GIM
5 5 f 1 5.99 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP +0.1 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2023 3
6 6 f 1 5.87 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +2.2 V BIEDERMANN Roman
7 7 f 1 5.81 SZYMCZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP +1.4 V
8 8 f 1 5.61 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +1.2 V KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
9 9 f 1 5.44 GÓRNIAK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP +1.5 --
10 10 f 1 5.41 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP +2.2 -- PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
11 11 f 1 5.35 BARANIAK Mikołaj UKS Krotowski Mosina 2003 U16 WP +0.2 -- KILIAN Marcin Z/5188/18 2018 BEZ
12 12 f 1 5.33 SIEDLECKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +1.1 -- LDK!
13 13 f 1 5.31 JANKOWIAK Jan WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP +1.7 -- ZWIRN Magdalena # BEZ LDK!
14 14 f 1 5.23 WRÓBLEWSKI Adrian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U16 WP +0.6 --
15 15 f 1 5.21 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP +1.6 -- GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
16 16 f 1 5.12 SADOWCZYK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP +0.9 -- CICHOWLAS Agnieszka B.D. BEZ LDK! GIM
17 17 f 1 5.07 LEWANDOWSKI Mateusz MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.9 -- # LDK!
18 18 f 1 5.05 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 2003 U16 WP +2.3 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2022 BEZ
19 19 f 1 5.03 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP +0.7 -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
20 20 f 1 5.03 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 2004 U16 ZP +0.2 -- SZWARC Sławomir # 5 LDK!
21 21 f 1 4.96 MACIOS Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +0.5 -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/4244/18 2021 5
22 22 f 1 4.76 DUBAKO Konrad AL Międzyzdroje # 2003 U16 ZP -0.3 -- BŁOCIAN Rafał # Z/2116/16 2020 BEZ
23 23 f 1 4.73 TKACZ Emil GULKS Barwice 2003 U16 ZP +0.9 -- B.D. Z/3385/17 2018 5
Kula (5) M
1 1 f 1 12.45 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V
2 2 f 1 11.93 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
3 3 f 1 10.77 PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V
4 4 f 1 10.54 SKORUPA Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP V
5 5 f 1 10.44 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP -- WIECZOREK Elżbieta # Z/4324/18 2021 2
6 6 f 1 10.29 KLIMCZAK Jakub LUKS Orkan Września 2003 U16 WP -- B.D. PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław , Z/4342/17 , 2018 5 LDK! GIM
7 8 f 1 9.84 CYLKA Marek UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP -- B.D. CICHOWLAS Agnieszka B.D. , Z/1238/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 7 f 1 10.18 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2022 3 LDK! GIM
9 9 f 1 9.54 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
10 10 f 1 9.48 SAWALA Kamil PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
11 11 f 1 9.31 FILIPIAK Bartosz UKS Krotowski Mosina 2003 U16 WP -- KILIAN Marcin Z/3427/17 2018 BEZ
12 12 f 1 9.31 ŁABENCKI Jakub UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GIM
13 13 f 1 9.30 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2022 5 LDK!
14 14 f 1 9.21 WYSOCKI Bartłomiej PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy 5 LDK!
15 15 f 1 8.97 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
16 16 f 1 8.15 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
17 17 f 1 7.65 RYBICKI Jakub UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 38.75 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP IV WIECZOREK Elżbieta # Z/4324/18 2021 2
2 2 f 1 38.39 RADOLIŃSKI Michał MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP IV FERFET Marek 4 LDK! GIM
3 3 f 1 35.93 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 2003 U16 ZP IV LDK! GIM
4 4 f 1 34.20 PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V
5 5 f 1 31.66 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP V LDK!
6 6 f 1 31.35 JANIKOWSKI Łukasz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V LDK! GIM
7 7 f 1 31.09 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 2004 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2022 5 LDK!
8 8 f 1 30.48 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
9 9 f 1 28.71 SAWALA Kamil PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP --
10 10 f 1 27.65 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2021 BEZ
11 11 f 1 25.86 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2800/16 2019 3
12 12 f 1 21.20 TOMASZEWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
13 13 f 1 19.08 RYBICKI Jakub UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP -- LDK!
14 14 f 1 16.68 KRÓLIKOWSKI Marcin UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP --
Młot (5) M
1 1 f 1 46.92 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP IV BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2023 4
2 2 f 1 33.43 KLIMCZAK Jakub LUKS Orkan Września 2003 U16 WP V B.D. PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław , Z/4342/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 3 f 1 29.94 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
4 4 f 1 26.51 RADOLIŃSKI Michał MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek 4 LDK! GIM
5 5 f 1 24.38 NOWAK Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2003 U16 WP --
6 6 f 1 23.01 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 2003 U16 WP --
7 7 f 1 22.26 ŁABENCKI Jakub UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GIM
8 8 f 1 20.53 JANIKOWSKI Łukasz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- LDK! GIM
9 9 f 1 20.40 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- GÓRSKA Hanna 4 LDK! GIM
10 10 f 1 19.97 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U16 WP -- LDK!
11 11 f 1 19.21 KUC Wiktor KS Żak Wałcz 2003 U16 ZP -- B.D. Z/5019/18 2018 BEZ
12 12 f 1 18.26 KOZŁOWSKI Tobiasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
13 13 f 1 17.92 SKORUPA Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 53.54 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2800/16 2019 3
2 2 f 1 44.60 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin # 2003 U16 ZP IV # LDK! GIM
3 3 f 1 44.55 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP IV GÓRSKA Hanna 4 LDK! GIM
4 4 f 1 42.49 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 2004 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2023
5 5 f 1 41.73 ŁUKOMSKI Kacper UKS Krotowski Mosina 2003 U16 WP V KILIAN Marcin Z/2625/17 2018 4
6 6 f 1 39.95 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP V LDK! GIM
7 7 f 1 35.25 BARTOSZEWICZ Bartosz LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2003 U16 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2023
8 8 f 1 35.07 MORAWSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK! GIM
9 9 f 1 34.42 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 2003 U16 ZP -- LDK! GIM
10 10 f 1 34.41 KRÓLIKOWSKI Marcin UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP --
11 11 f 1 34.40 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa # 2004 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
12 12 f 1 33.07 KAŹMIERCZAK Adam UKS Sportowiec Borowo 2003 U16 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2569/17 2019 BEZ
13 13 f 1 30.01 KOZŁOWSKI Tobiasz WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP --
14 14 f 1 29.86 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U16 ZP -- GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
15 15 f 1 26.53 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 29:09.55 MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz SZPAK Robert # Z/4281/17 2021 4 LDK! GIM
2 2 s 1 29:27.21 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1598/18 2023 3
3 3 s 1 32:10.19 KRUPA Marcin UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.3470160961151 sekund