Bełchatów 22 - 23.09.2018
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego
100 m K
1 2 e 1 12.23 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +3.0 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 6 e 1 12.83 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U16 LU +3.0 III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!
3 8 e 1 12.90 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 2004 U16 MZ +3.0 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
4 10 e 1 12.98 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 2003 U16 ZP +3.0 III RUDZIK Grzegorz 3 LDK!
5 15 e 1 13.08 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +3.0 III PRUSAKOWSKI Leon # 3 LDK!
6 17 e 1 13.11 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 2004 U16 SL +3.0 III FOJCIK Dorota 2 LDK!
7 18 e 1 13.11 WÓJCIK Natalia BKL Bełchatów # 2004 U16 LD +3.0 III MANTYK Łukasz # Z/0304/18 2023 LDK!
1 1 e 2 12.18 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL +1.4 II
2 4 e 2 12.54 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP +1.4 II
3 9 e 2 12.97 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +1.4 III OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
4 11 e 2 13.02 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 2003 U16 PD +1.4 III SOWÓL Bogusław 2 LDK! GIM
5 16 e 2 13.09 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U16 PM +1.4 III # LDK! GIM
6 19 e 2 13.26 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL +1.4 IV PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK! GIM
7 20 e 2 13.48 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN +1.4 IV NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
1 3 e 3 12.45 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -0.1 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023 GIM
2 5 e 3 12.67 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK -0.1 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3798/17 , 2022 2 LDK! GIM
3 7 e 3 12.86 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -0.1 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!
4 12 e 3 13.04 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk # 2004 U16 MZ -0.1 III MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
5 13 e 3 13.05 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -0.1 III MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2023 LDK!
6 14 e 3 13.06 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.1 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK! GIM
7 21 e 3 13.75 CZYŻ Letina RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ -0.1 IV BŁASIŃSKI Artur # 4 LDK! GIM
1 f 1 12.18 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK +0.2 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 f 1 12.20 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL +0.2 II
3 f 1 12.50 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.2 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023 GIM
4 f 1 12.54 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP +0.2 II
5 f 1 12.62 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.2 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3798/17 , 2022 2 LDK! GIM
6 f 1 12.93 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 2004 U16 MZ +0.2 III KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
7 f 1 12.95 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.2 III KUCZA Roman B.D. # 3 LDK!
8 f 1 12.98 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U16 LU +0.2 III LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!
300 m K
1 28 s 1 44.42 MISIAK Michalina OKS Start Otwock # 2004 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
2 29 s 1 44.46 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
3 30 s 1 44.85 MASTALERZ Idalia KKL Kielce # 2004 U16 SK III B.D. LDK!
4 31 s 1 46.01 MALINOWSKA Urszula UKS Kusy Warszawa 2003 U16 MZ IV RADKE Karol # Z/2712/17 2021 3 LDK!
5 32 s 1 46.07 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U16 LD IV NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
1 18 s 2 43.23 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3798/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 20 s 2 43.38 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK! GIM
3 22 s 2 43.52 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM III B.D. B.D. 2 LDK! GIM
4 24 s 2 43.77 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL III
5 27 s 2 44.29 ŚLEMP Julia UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS III
1 2 s 3 41.28 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL II
2 6 s 3 42.23 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 2003 U16 LU II LESZCZYŃSKI Damian 2 LDK!
3 8 s 3 42.38 MOKROSIŃSKA Alicja MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD II B.D. 2
4 14 s 3 42.89 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/1130/17 2022
5 16 s 3 43.15 KRAKOWSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK III
6 19 s 3 43.24 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
1 13 s 4 42.84 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 2003 U16 PD II SOWÓL Bogusław 2 LDK! GIM
2 15 s 4 43.02 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK! GIM
3 17 s 4 43.22 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL III # LDK! GIM
4 21 s 4 43.48 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL III
5 23 s 4 43.54 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0272/18 , 2020 LDK!
6 26 s 4 43.92 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U16 MZ III ADAMSKI Robert B.D. # Z/3000/17 2023
1 5 s 5 42.12 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U16 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023 GIM
2 7 s 5 42.35 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U16 SL II
3 10 s 5 42.69 NAPIERAŁA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2004 U16 WP II CECH Aleksandra 2 LDK!
4 11 s 5 42.73 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # , Z/1124/17 , 2022 LDK! GIM
5 12 s 5 42.81 JĘDRUSZKO Nikola KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U16 PK II KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław , Z/1627/17 , 2021 2 LDK!
6 25 s 5 43.79 PIERÓG Agata MKL Szczecin # 2003 U16 ZP III B.D. # LDK!
1 1 s 6 41.20 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB II KRÓL Zbigniew # Z/0863/17 2023 2 LDK!
2 3 s 6 41.64 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB II
3 4 s 6 41.66 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
4 9 s 6 42.46 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
5 33 s 6 78.35 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.79 KARDASZ Maja WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew # Z/2800/17 2021 LDK!
2 2 s 1 1:35.72 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # , Z/4476/15 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:36.53 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK! GIM
4 4 s 1 1:38.09 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP II B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2023 LDK! GIM
5 5 s 1 1:38.58 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK! GIM
6 6 s 1 1:38.88 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 2003 U16 PM II B.D. # 3 LDK! GIM
7 18 s 1 1:42.33 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U16 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
1 8 s 2 1:40.28 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 2003 U16 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2022 2 LDK!
2 9 s 2 1:40.73 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U16 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! GIM
3 10 s 2 1:40.87 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 10 s 2 1:40.87 GŁODOWSKA Aleksandra MUKS Płock 2004 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr B.D. B.D. LDK!
5 13 s 2 1:41.49 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK! GIM
6 14 s 2 1:41.53 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 2003 U16 LU III KAMIEŃ Mirosław # Z/3073/17 2021 3 LDK!
7 15 s 2 1:41.84 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK! GIM
1 7 s 3 1:40.24 OLSZEWSKA Malwina LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/3558/17 2020 3 LDK!
2 12 s 3 1:41.14 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
3 16 s 3 1:42.06 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2023 3 LDK! GIM
4 19 s 3 1:42.47 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2580/17 , 2023 3 LDK! GIM
5 21 s 3 1:43.70 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U16 PK IV BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. Z/1763/17, Z/1763/17 2022, 2023 LDK!
6 23 s 3 1:44.90 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina 3 LDK!
1 17 s 4 1:42.18 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U16 SK III # LDK!
2 20 s 4 1:42.90 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U16 LU III WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał # , Z/4413/17 , 2023 3 LDK! GIM
3 22 s 4 1:44.50 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2004 U16 SL IV
4 24 s 4 1:45.66 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ IV LDK!
5 25 s 4 1:46.68 ULANOWSKA Julia AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina 4 LDK!
6 26 s 4 1:51.32 KONBERG Maja LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1688/18 2020 BEZ LDK!
1000 m K
1 2 s 1 3:04.73 GRUCHAŁA Julia Akademia Biegowa Kartuzy 2004 U16 PM III NOWAKOWSKI Karol Z/2028/18 2023 3
2 3 s 1 3:04.96 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK! GIM
3 4 s 1 3:05.29 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2023 3
4 5 s 1 3:06.03 GRABOWSKA Olga UKS Kusy Warszawa 2003 U16 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1038/17 2020 3 LDK!
5 6 s 1 3:06.13 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U16 LB III BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2023 LDK! GIM
6 7 s 1 3:06.36 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź # 2003 U16 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
7 8 s 1 3:07.83 RĘBISZ Martyna MKL Sparta Stalowa Wola 2003 U16 PK III
8 10 s 1 3:08.63 HAŁKA Oliwia GKS Piast Gliwice # 2004 U16 SL III ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0395/18 2023 LDK!
9 16 s 1 3:11.37 ULASZEWSKA Alicja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP III GIERASIMCZYK Anna # 3 LDK!
10 26 s 1 3:25.35 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK V #
1 9 s 2 3:08.10 KANDER Paulina OKS Start Otwock 2003 U16 MZ III LDK!
2 11 s 2 3:08.75 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa # 2003 U16 MZ III
3 13 s 2 3:08.96 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
4 14 s 2 3:10.14 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U16 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
5 18 s 2 3:11.97 NOWAK Kamila OKS Skra Warszawa 2003 U16 MZ III
6 21 s 2 3:13.88 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
7 22 s 2 3:16.33 MARKIEWICZ Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U16 PM IV LDK!
8 24 s 2 3:16.93 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 2003 U16 LU IV NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 3 LDK!
  s 2 DNF CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr # Z/5048/18 2022 LDK!
1 1 s 3 3:04.15 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U16 SL III HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
2 12 s 3 3:08.78 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP III NALEPA Marek Z/1470/17 2022 3 LDK! GIM
3 15 s 3 3:11.01 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS III BIALIC Marek 3 LDK! GIM
4 17 s 3 3:11.58 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki # 2004 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
5 19 s 3 3:12.59 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB IV MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
6 20 s 3 3:13.12 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan # Z/4872/18 2020 LDK!
7 23 s 3 3:16.88 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp Łobez 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew LDK!
8 25 s 3 3:18.80 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:41.55 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
2 2 s 1 6:41.97 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok # 2003 U16 PD II MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # Z/0431/18 2023 LDK! GIM
3 3 s 1 6:51.06 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA II KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0054/17 2022 LDK! GIM
4 4 s 1 6:54.82 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 2004 U16 SL II BIELA Marek Z/0803/18 2022 2 LDK!
5 6 s 1 6:57.09 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK II KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2023 LDK! GIM
6 8 s 1 6:59.24 KIEDROWICZ Natalia LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB II KIEDROWICZ Piotr Z/2174/17 2023 2 LDK!
7 9 s 1 7:00.77 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK! GIM
8 10 s 1 7:01.94 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL III PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. # Z/3735/17 2023 LDK! GIM
9 11 s 1 7:03.20 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek # 2004 U16 KP III B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/2671/15 , 2023 LDK!
10 12 s 1 7:03.23 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
11 16 s 1 7:12.45 CATI Lidia UKS 48 Warszawa # 2004 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. # Z/2180/19 2023
12 19 s 1 7:16.87 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U16 WP IV ZDONEK Filip B.D. Z/1422/17 2023 LDK!
13 20 s 1 7:17.08 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
14 23 s 1 7:19.80 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U16 WP IV ZDONEK Filip B.D. Z/1423/17 2023 LDK!
15 25 s 1 7:25.63 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U16 PK IV SUGIER Maria # Z/0316/18 2023 3 LDK!
16 26 s 1 7:32.29 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 2004 U16 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2021 3 LDK!
1 5 s 2 6:57.05 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U16 SL II SZYJKA Beata MORKA Piotr # , Z/1013/18 , 2023 2 LDK!
2 7 s 2 6:57.16 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD II LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2019 2
3 13 s 2 7:04.59 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2023 3 LDK! GIM
4 14 s 2 7:05.21 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB III CEGIEŁKA Grzegorz 3 LDK!
5 15 s 2 7:10.26 DZWONKOWSKA Karolina KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD III LDK! GIM
6 17 s 2 7:13.38 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U16 SL III GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
7 18 s 2 7:14.62 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 2004 U16 PK III ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2021 3 LDK!
8 21 s 2 7:18.46 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 2004 U16 SK IV # LDK!
9 22 s 2 7:18.76 HALK Ida LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/2826/16 2019 3
10 24 s 2 7:23.79 ZIEMBA Wiktoria RKS Łódź 2003 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław 4 LDK! GIM
11 27 s 2 7:33.23 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK! GIM
12 28 s 2 7:48.58 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
13 29 s 2 8:05.71 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
  s 2 DNF KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2020 3 LDK! GIM
  s 2 DNF ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK! GIM
80 pł K
1 2 e 1 11.71 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U16 LU -0.2 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023 GIM
2 5 e 1 12.05 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -0.2 II KNULL Marta 2 LDK!
3 15 e 1 12.52 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ -0.2 III # LDK!
4 16 e 1 12.62 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ -0.2 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
5 18 e 1 12.68 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -0.2 III SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
6 23 e 1 13.02 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK -0.2 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2021 2 LDK! GIM
7 25 e 1 13.68 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -0.2 IV B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 1 e 2 11.66 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +0.4 II SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! GIM
2 3 e 2 11.87 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK +0.4 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
3 8 e 2 12.19 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP +0.4 II B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2023 LDK! GIM
4 17 e 2 12.63 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +0.4 III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK! GIM
5 20 e 2 12.74 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U16 LU +0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK!
6 21 e 2 12.88 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD +0.4 III B.D. #
7 24 e 2 13.05 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK +0.4 IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
1 7 e 3 12.10 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ +0.1 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 2 LDK! GIM
2 11 e 3 12.31 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +0.1 II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2023 LDK! GIM
3 12 e 3 12.32 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.1 II #
4 13 e 3 12.36 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP +0.1 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
5 14 e 3 12.46 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD +0.1 III
6 22 e 3 12.89 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.1 III LDK! GIM
1 4 e 4 11.96 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.8 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 6 e 4 12.08 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U16 MZ +0.8 II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 9 e 4 12.23 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.8 II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK! GIM
4 10 e 4 12.24 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +0.8 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK! GIM
5 19 e 4 12.68 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 2004 U16 MA +0.8 III ŚLUSARCZYK Ewa 3 LDK!
  e 4 DQ ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +0.8 -- # LDK!
1 f 1 11.61 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +0.7 II SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! GIM
2 f 1 11.66 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U16 LU +0.7 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023 GIM
3 f 1 11.91 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.7 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
4 f 1 12.06 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK +0.7 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
5 f 1 12.08 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ +0.7 II CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 2 LDK! GIM
6 f 1 12.09 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP +0.7 II B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2023 LDK! GIM
7 f 1 12.18 GÓRECZNA Julia MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS +0.7 II KNULL Marta 2 LDK!
8 f 1 12.28 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 2003 U16 MZ +0.7 II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
200 m pł K
1 17 s 1 31.45 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ +1.7 II # LDK!
2 19 s 1 31.76 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 2004 U16 LU +1.7 III GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # Z/0988/18 2021 3 LDK!
3 22 s 1 32.27 STANIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD +1.7 III
4 24 s 1 32.37 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U16 SL +1.7 III B.D. B.D. # LDK!
5 26 s 1 32.88 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +1.7 IV
6 27 s 1 33.31 GRZYB Aleksandra MUKS Wisła Junior Sandomierz 2004 U16 SK +1.7 IV MIREK Andrzej # Z/2713/16 2021 3
1 13 s 2 31.10 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK +1.5 II TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
2 21 s 2 31.93 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U16 DS +1.5 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 23 s 2 32.29 PIECUCH Marta RKS Rumia 2003 U16 PM +1.5 III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2019 3 LDK! GIM
4 25 s 2 32.60 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL +1.5 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2921/18 2023 3 LDK!
  s 2 DNF CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +1.5 -- LDK! GIM
1 4 s 3 30.16 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +1.3 II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2023 LDK! GIM
2 11 s 3 30.61 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS +1.3 II SZYMAŃSKI Tomasz # 2 LDK! GIM
3 12 s 3 30.66 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP +1.3 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2023
4 14 s 3 31.18 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 2003 U16 MA +1.3 II JASICZ Ryszard B.D. # 2 LDK! GIM
5 15 s 3 31.18 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU +1.3 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK! GIM
6 28 s 3 33.38 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK +1.3 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz # , Z/1625/17 , 2021 2 LDK! GIM
1 7 s 4 30.38 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP +0.5 II JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 8 s 4 30.59 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +0.5 II LDK! GIM
3 9 s 4 30.59 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +0.5 II B.D. MIREK Wacław B.D. # , Z/2171/17 , 2022 LDK! GIM
4 10 s 4 30.60 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN +0.5 II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # , Z/1124/17 , 2022 LDK! GIM
5 16 s 4 31.37 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB +0.5 II #
6 20 s 4 31.79 DĄBROWSKA Martyna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU +0.5 III
1 1 s 5 28.99 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U16 LU +2.2 II MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023 GIM
2 2 s 5 29.31 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U16 SK +2.2 II JANUCHTA Krzysztof # 2 LDK!
3 3 s 5 29.77 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB +2.2 II # LDK!
4 5 s 5 30.22 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +2.2 II SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
5 6 s 5 30.29 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL +2.2 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM
6 18 s 5 31.46 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA +2.2 II KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK! GIM
Wzwyż K
1 f 1 1.67 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK! GIM
2 f 1 1.67 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2021 2
3 f 1 1.62 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 2003 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2022 2
4 f 1 1.58 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK III TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2023 LDK! GIM
4 f 1 1.58 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP III # LDK! GIM
6 f 1 1.58 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U16 PM III KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/0038/16 2023 LDK! GIM
7 f 1 1.58 MRÓZ Maja LUKS Namysłów 2004 U16 OP III LDK!
8 f 1 1.54 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2021 3
8 f 1 1.54 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
10 f 1 1.54 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U16 MA IV B.D. 3 LDK! GIM
11 f 1 1.54 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 2003 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. Z/0064/17 2022 LDK!
12 f 1 1.54 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! GIM
12 f 1 1.54 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2021 3 LDK!
14 f 1 1.50 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U16 MZ IV B.D. # 2 LDK!
15 f 1 1.50 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 2003 U16 LU IV FROŃCZUK Rafał 4 LDK! GIM
  f 1 NM WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.60 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
2 f 1 3.10 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U16 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2022 2
3 f 1 3.10 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
4 f 1 3.00 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2023 2 LDK!
4 f 1 3.00 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U16 MZ II GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!
4 f 1 3.00 MC MAHON Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ II LDK!
7 f 1 3.00 PODLIŃSKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM II KOZŁOWSKI Mateusz 2 LDK! GIM
8 f 1 3.00 STRZĄBAŁA Aleksandra KKL Kielce 2003 U16 SK II B.D. LDK!
9 f 1 2.90 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III #
10 f 1 2.90 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL III #
11 f 1 2.90 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 2003 U16 WP III CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof B.D. , Z/2179/17 , 2023 LDK!
12 f 1 2.70 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ III MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
12 f 1 2.70 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 2003 U16 SK III TIETIERIN Paweł # 2 LDK!
14 f 1 2.70 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U16 SL III
15 f 1 2.70 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/2461/17 2023
16 f 1 2.50 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 2003 U16 SL IV
W dal K
1 f 1 5.45 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP +2.0 II B.D. KARNAS Zbigniew # Z/2279/16 2023 LDK! GIM
2 f 1 5.38 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU +2.5 III SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2023 LDK! GIM
3 f 1 5.37 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD +0.6 III KALINOWSKI Paweł 3 LDK!
4 f 1 5.34 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD +1.0 III PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2023 LDK!
5 f 1 5.22 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP +5.7 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK! GIM
6 f 1 5.21 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok # 2004 U16 PD +1.5 III STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert # , Z/1231/18 , 2023 LDK!
7 f 1 5.12 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U16 SL +0.5 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
8 f 1 5.01 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK -0.8 IV SUGIER Maria B.D. LDK! GIM
9 f 1 5.01 KAMIŃSKA Kamila WKS Wawel Kraków # 2003 U16 MA +0.3 IV B.D. 3 LDK! GIM
10 f 1 4.96 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U16 KP +1.7 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2460/17 2023 LDK!
11 f 1 4.94 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U16 SL +2.7 IV FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK! GIM
12 f 1 4.93 WITKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 2004 U16 WP +0.8 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0473/18 2023 3 LDK!
13 f 1 4.85 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U16 PD +1.7 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2022 3 LDK!
14 f 1 4.84 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS +0.6 IV ULIASZ Małgorzata 3 LDK! GIM
15 f 1 4.83 DROBCZYŃSKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -0.1 IV # LDK!
16 f 1 4.82 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 2003 U16 DS +2.2 IV #
Kula (3) K
1 f 1 13.63 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/0441/18 2023
2 f 1 12.90 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U16 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # Z/2308/17 2023 3 LDK! GIM
3 f 1 12.72 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III #
4 f 1 12.58 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U16 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
5 f 1 12.26 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
6 f 1 12.01 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 2003 U16 OP III GŁOWACKI Leszek 3
7 f 1 11.72 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon Z/0705/19 2021 3 LDK! GIM
8 f 1 11.66 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL III ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
9 f 1 11.44 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2020 3
10 f 1 11.14 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 2004 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
11 f 1 11.14 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM III LDK! GIM
12 f 1 11.04 WOŹNIAK Dominika KS Podlasie Białystok 2004 U16 PD III DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. Z/4782/17 2023 3 LDK!
13 f 1 10.92 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK! GIM
14 f 1 10.72 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV LDK! GIM
15 f 1 10.34 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP IV PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 45.15 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/0441/18 2023
2 f 1 41.68 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
3 f 1 39.11 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
4 f 1 39.07 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 2003 U16 LD II
5 f 1 36.59 WOLDT Sandra STS Pomerania Szczecinek # 2004 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3386/17 2022 LDK!
6 f 1 36.57 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA III #
7 f 1 35.69 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 2003 U16 MA III LDK!
8 f 1 35.64 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/1157/17 2022 3 LDK! GIM
9 f 1 34.29 GRZESZCZYK Karolina OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U16 MZ III # LDK!
10 f 1 34.12 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
11 f 1 31.93 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL IV ŻEBROWSKA Aldona # Z/2316/17 2022 2 LDK!
12 f 1 31.93 FORYŚ Klaudia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL IV
13 f 1 31.73 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK! GIM
14 f 1 31.32 CHMIELEWSKA Aleksandra MKS Pułtusk 2003 U16 MZ IV
15 f 1 31.27 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP IV CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2023 3 LDK! GIM
16 f 1 29.49 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 2003 U16 LU IV
17 f 1 29.13 STEFKO Katarzyna AKL Ursynów Warszawa # 2003 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna # 3 LDK! GIM
18 f 1 27.64 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK! GIM
19 f 1 26.41 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
  f 1 NM ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # 3 LDK! GIM
Młot (3) K
1 f 1 50.07 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U16 SK II FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
2 f 1 49.04 SIKORA Agata BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP II DREGER Jacek Z/3412/16 2023 2
3 f 1 48.23 KNIAT Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP II PAWLAK Przemysław NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0408/17 , 2022 LDK!
4 f 1 46.91 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III
5 f 1 45.69 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 2003 U16 LU III PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2021 3 LDK!
6 f 1 44.61 SZADY Julia LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2023 3
7 f 1 42.75 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP III CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
8 f 1 38.80 JANIAK Patrycja MUKS Park Zduńska Wola 2004 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/4385/18 2020 4
9 f 1 36.95 WICHA Oliwia AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU IV
10 f 1 36.71 TRYKOZKO Natalia KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD IV JURKOWICZ Stanisław 4 LDK! GIM
11 f 1 36.63 JAWORSKA Ksymena OKS Skra Warszawa 2003 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/2267/18 2022 4
12 f 1 34.49 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP V OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1225/17 2022 4 LDK! GIM
13 f 1 34.34 ŻYGADŁO Nikola MKS Szerszeń Bogatynia 2003 U16 DS V
14 f 1 33.64 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB V KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2023 3 LDK!
15 f 1 22.43 KŁOCZEWSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2003 U16 LU --
  f 1 NM DUDA Izabela LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0341/18 2023 2 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 45.92 BUTKIEWICZ Gabriela LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD II SIKORSKI Karol Z/2544/17 2023 1
2 f 1 40.09 BARTOSIAK Zuzanna MUKS Płock 2003 U16 MZ III MIESZKOWSKI Piotr DOBRZENIAK Jarosław # , Z/0605/17 , 2021 3 LDK! GIM
3 f 1 39.71 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
4 f 1 39.27 WÓJCIK Malina UKS Jedynka Łowicz 2004 U16 LD III B.D. KRET Waldemar # , Z/3342/18 , 2019 3
5 f 1 38.15 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK! GIM
6 f 1 38.03 PRYGIEL Martyna RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2022 LDK! GIM
7 f 1 37.95 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U16 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
8 f 1 37.82 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2022 3
9 f 1 36.51 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA IV B.D. Z/1678/17 2022 4 LDK! GIM
10 f 1 36.49 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 2003 U16 MA IV B.D. LDK!
11 f 1 35.81 STASIOŁEK Kornelia LKS Fenix Słupsk # 2003 U16 PM IV B.D. B.D. GRECKA Ewa # , Z/0040/16 , 2022 LDK! GIM
12 f 1 35.11 MARKIEWICZ Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP IV B.D. # 4 LDK!
13 f 1 34.00 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 2003 U16 PM IV B.D. Z/4922/18 2022 4
14 f 1 31.38 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM V LDK! GIM
15 f 1 31.34 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 2003 U16 SL V #
16 f 1 31.29 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica # 2004 U16 KP V AFELTOWICZ Karol # Z/0236/19 2022 4
17 f 1 30.97 BORKOWSKA Agata LKS Lubawa 2004 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3495/17 2019 4 LDK! GIM
18 f 1 30.88 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA V LDK!
19 f 1 29.27 ADAMCZYK Małgorzata RMKS Rybnik 2004 U16 SL V # LDK!
20 f 1 27.78 BALEJA Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/1113/17 2020 3
Chód 3 km K
1 s 1 15:48.71 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2004 U16 ZP II LDK!
2 s 1 15:48.71 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP II B.D. 2 LDK!
3 s 1 15:52.98 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U16 PK II KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2022 2 LDK!
4 s 1 15:56.99 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2023 2 LDK! GIM
5 s 1 16:10.57 BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań # 2003 U16 WP III GRENDA Jan Z/0642/17 2023
6 s 1 16:22.70 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 2004 U16 WP III
7 s 1 16:26.25 MUSIOŁOWSKA Julia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP III
8 s 1 16:34.50 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka # Z/2001/18 2023 3 LDK!
9 s 1 16:38.99 CYMBALIŃSKA Ewelina WLKS Nowe Iganie 2004 U16 MZ III CHOJECKI Daniel # Z/4555/18 2023 3
10 s 1 16:52.18 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP III ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/1239/17 , 2023 2 LDK! GIM
11 s 1 17:18.05 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U16 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
12 s 1 17:32.16 WILK Weronika LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1227/17 , 2019 4 LDK! GIM
13 s 1 17:38.11 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK IV
14 s 1 17:58.94 TARNOWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2003 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/2259/17 2021 4 LDK!
15 s 1 18:00.91 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL IV
16 s 1 18:05.24 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP IV
17 s 1 19:14.54 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U16 MZ V LDK!
18 s 1 19:55.21 FILIPIAK Wiktoria MKS Bank BS Płońsk # 2003 U16 MZ V
19 s 1 20:54.12 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 2003 U16 LU --
100 m M
1 2 e 1 11.26 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +3.4 II WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
2 3 e 1 11.29 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP +3.4 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
3 7 e 1 11.38 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD +3.4 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
4 12 e 1 11.48 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U16 LD +3.4 III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
5 16 e 1 11.58 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U16 OP +3.4 III SACZKO Andrzej 3 LDK! GIM
6 21 e 1 11.76 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +3.4 IV WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2023 3 LDK!
7 24 e 1 12.05 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD +3.4 IV
1 5 e 2 11.37 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP +3.7 III
2 6 e 2 11.37 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ +3.7 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK! GIM
3 11 e 2 11.44 CYBULSKI Filip MUKS Płock 2003 U16 MZ +3.7 III # LDK! GIM
4 14 e 2 11.53 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U16 LU +3.7 III LESZCZYŃSKI Damian # 4 LDK!
5 15 e 2 11.57 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +3.7 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023 GIM
6 20 e 2 11.70 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD +3.7 III
1 1 e 3 11.21 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU +1.4 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
2 13 e 3 11.51 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U16 LU +1.4 III HODUN Rafał 3 LDK! GIM
3 17 e 3 11.59 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP +1.4 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika 3 LDK! GIM
4 18 e 3 11.63 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS +1.4 III # LDK!
5 23 e 3 11.91 WOJTASZEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U16 PK +1.4 IV MARSZAŁEK Tomasz 3 LDK!
  e 3 DQ ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 2003 U16 SL +1.4 -- LDK!
1 4 e 4 11.33 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U16 MA +3.0 III WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
2 8 e 4 11.40 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +3.0 III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
3 9 e 4 11.41 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +3.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK! GIM
4 10 e 4 11.42 KISIL Kamil WLKS Wrocław # 2004 U16 DS +3.0 III # LDK!
5 19 e 4 11.67 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +3.0 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK! GIM
6 22 e 4 11.89 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS +3.0 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/5139/18 2023 LDK!
1 f 1 11.01 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU +2.7 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
2 f 1 11.25 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U16 MA +2.7 II WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 f 1 11.28 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2003 U16 WP +2.7 II WALCZAK Michał Z/4126/18 2023
4 f 1 11.30 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP +2.7 II BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
5 f 1 11.37 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD +2.7 III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
6 f 1 11.40 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP +2.7 III
7 f 1 11.44 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA +2.7 III GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
8 f 1 11.64 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ +2.7 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia 3 LDK! GIM
300 m M
1 18 s 1 37.98 DĄBROWSKI Paweł KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2022 LDK!
2 27 s 1 38.62 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz # 2003 U16 LD III KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
3 29 s 1 38.83 SUDOŁ Kacper LKS Lubusz Słubice 2003 U16 LB III KACZMAREK Grzegorz Z/3999/17 2020 3
4 31 s 1 39.11 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD IV
5 32 s 1 39.81 PILICHOWSKI Bartosz LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4095/18 2022 4
1 21 s 2 38.16 WYRODEK Paweł MKS Agros Chełm # 2003 U16 LU III FROŃCZUK Rafał # 3 LDK! GIM
2 22 s 2 38.29 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 3 LDK!
3 26 s 2 38.53 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U16 MA III LDK!
4 30 s 2 38.91 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka # 2004 U16 MA III # LDK!
1 11 s 3 37.36 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2003 U16 LD II
2 14 s 3 37.56 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 2003 U16 DS III # LDK!
3 16 s 3 37.88 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK III MAZUR Janusz B.D. LDK! GIM
4 20 s 3 38.13 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 2003 U16 LU III GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2021 3 GIM
5 25 s 3 38.44 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków # 2003 U16 MA III ŻĄDŁO Jacek B.D. # , Z/0354/17 , 2023 LDK!
1 12 s 4 37.41 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin # 2003 U16 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
2 13 s 4 37.46 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL II LDK!
3 19 s 4 38.11 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2020 2 LDK! GIM
4 23 s 4 38.36 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
4 23 s 4 38.36 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP III
6 28 s 4 38.63 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU III LESZCZYŃSKI Damian # Z/2806/17 2023 LDK! GIM
1 5 s 5 36.68 WALASZCZYK Michał MLKS Lubusz Barlinek 2003 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech Z/2801/17 2019 2
2 6 s 5 36.71 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK! GIM
3 7 s 5 36.73 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
4 9 s 5 37.21 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN II PODOLAK Michał # 2 LDK! GIM
5 15 s 5 37.67 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U16 SL III #
6 17 s 5 37.97 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
1 1 s 6 35.56 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U16 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 2 s 6 36.31 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U16 MA II WAŁASZEK Jarosław # Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 3 s 6 36.37 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP II BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
4 4 s 6 36.46 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2970/17 , 2023 2 LDK! GIM
5 8 s 6 37.20 PALARCZYK Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA II GIZA Maciej # Z/0141/17 2021
6 10 s 6 37.25 GIBKI Jakub WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew # Z/2822/16 2021
600 m M
1 1 s 1 1:22.02 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2023 2 LDK!
2 2 s 1 1:23.10 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz # Z/1098/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 1:23.82 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 2003 U16 MA II KUKLA Rafał 2 LDK! GIM
4 4 s 1 1:23.94 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS II SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK! GIM
5 5 s 1 1:24.29 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U16 PM II B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
6 8 s 1 1:26.73 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U16 PM II # LDK!
7 9 s 1 1:26.91 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 2003 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr 2 LDK! GIM
1 6 s 2 1:26.05 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL II
2 10 s 2 1:28.02 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
3 12 s 2 1:28.65 MAŁECKI Jakub MKS Bank BS Płońsk # 2003 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK! GIM
4 13 s 2 1:28.66 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U16 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
5 15 s 2 1:28.77 ZYSKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LDK! GIM
6 17 s 2 1:28.91 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U16 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2023 2 LDK!
7 18 s 2 1:28.96 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2023 LDK!
8 21 s 2 1:30.50 KABATA Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP III KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!
1 14 s 3 1:28.74 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2023 3 LDK! GIM
2 16 s 3 1:28.83 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS III WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2023 LDK!
3 19 s 3 1:29.70 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U16 PD III # LDK!
4 20 s 3 1:30.16 EHRENFELD Łukasz KS AZS AWF Kraków 2003 U16 MA III BRACHMAN Tomasz Z/4270/17 2018 3
5 25 s 3 1:31.60 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
6 32 s 3 1:35.58 CHRUŚCIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 2004 U16 SL V LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
1 7 s 4 1:26.65 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2023 LDK!
2 11 s 4 1:28.51 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2023 LDK!
3 23 s 4 1:30.68 GRABARCZYK Aleksander WMLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/1608/18 2021 3 LDK!
4 26 s 4 1:31.75 KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko # 2003 U16 WN III BRYNDA Marcin # Z/5337/18 2022 LDK! GIM
5 27 s 4 1:32.08 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP IV DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2023 LDK! GIM
6 33 s 4 1:36.18 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ V RADKE Karol B.D. # Z/2698/17 2023
1 22 s 5 1:30.58 TEDYS Mateusz KS Żeglina Sieradz 2003 U16 LD III NOWAK Mieczysław Z/5383/18 2021 3
2 24 s 5 1:31.34 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U16 LB III # LDK! GIM
3 28 s 5 1:32.86 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/1466/18 2023 4 LDK!
4 29 s 5 1:33.37 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna # LDK! GIM
5 30 s 5 1:34.89 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 2003 U16 MA IV
6 31 s 5 1:35.56 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4 GIM
1000 m M
1 1 s 1 2:36.80 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN II NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2023
2 2 s 1 2:37.30 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK! GIM
3 3 s 1 2:38.05 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U16 PM III B.D. # 2 LDK!
4 4 s 1 2:38.52 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP III GRENDA Jan NOWAK Łukasz Z/0605/18 2022
5 5 s 1 2:38.81 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
6 6 s 1 2:41.16 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U16 PK III ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz # Z/1745/17 2022 2 LDK! GIM
7 7 s 1 2:43.13 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U16 PM IV # LDK!
8 8 s 1 2:43.55 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/1876/18 2023 3 LDK!
9 9 s 1 2:43.92 KAROLAK Wiktor LKS OSiR Pleszew 2003 U16 WP IV
10 10 s 1 2:44.02 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U16 MA IV LDK!
11 11 s 1 2:44.08 KONDRAK Piotr KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD IV KLESZCZEWSKA Joanna # 4 LDK! GIM
12 12 s 1 2:46.08 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB IV MAŁECKI Leszek # Z/3741/17 2020
13 17 s 1 2:50.67 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2023 LDK!
1 13 s 2 2:47.33 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK! GIM
2 14 s 2 2:48.55 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U16 SL IV #
3 15 s 2 2:49.57 SZYMCZAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0855/17 2019 3 LDK! GIM
4 16 s 2 2:50.24 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V PODOLAK Michał # 3 LDK!
5 18 s 2 2:51.16 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK! GIM
6 19 s 2 2:51.20 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL V
7 20 s 2 2:51.63 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna # 3 LDK! GIM
8 21 s 2 2:51.87 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2023
9 22 s 2 2:55.05 KUCA Miłosz CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK V GAJEK Zbigniew 4 LDK!
10 23 s 2 2:55.58 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 2003 U16 SK V
11 24 s 2 2:58.96 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2003 U16 PD V FROŃCZUK Rafał # LDK! GIM
2000 m M
1 1 s 1 6:01.08 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP III LDK!
2 2 s 1 6:03.47 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III # LDK!
3 3 s 1 6:04.05 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa # 2003 U16 MZ III JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
4 4 s 1 6:04.41 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U16 MA III SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2023 LDK! GIM
5 5 s 1 6:06.60 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2021 3 LDK! GIM
6 6 s 1 6:08.08 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
7 7 s 1 6:08.82 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 2003 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/3513/17 2022 3 LDK! GIM
8 8 s 1 6:09.60 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1831/18 2023 3 LDK!
9 10 s 1 6:10.91 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV
10 15 s 1 6:13.23 ADAMCZAK Kacper KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/1073/18 2023
11 16 s 1 6:13.34 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL IV
12 17 s 1 6:14.11 MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U16 DS IV # LDK!
13 18 s 1 6:15.35 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 2003 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM
14 20 s 1 6:15.64 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV B.D. 3 LDK!
15 24 s 1 6:21.82 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
16 25 s 1 6:26.13 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 2004 U16 WP V
1 9 s 2 6:10.28 MATWIEJ Miłosz MLKS Lubusz Barlinek 2003 U16 ZP IV SZYMANIAK Wojciech Z/2799/17 2020 4
2 11 s 2 6:11.15 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA IV B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!
3 12 s 2 6:11.40 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2023 LDK!
4 13 s 2 6:12.31 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK! GIM
5 14 s 2 6:12.79 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 2003 U16 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
6 19 s 2 6:15.54 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U16 PM IV KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
7 21 s 2 6:20.83 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2022 3
8 22 s 2 6:21.18 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA V GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK! GIM
9 23 s 2 6:21.82 JAKUBOWSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz # Z/4942/18 2022 5
10 26 s 2 6:26.50 JACHOSZ Przemysław LKS Znicz Biłgoraj 2003 U16 LU V
11 27 s 2 6:26.82 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP V
12 28 s 2 6:37.78 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
13 29 s 2 6:38.07 GRUCHOŁA Marek AZS UMCS Lublin 2003 U16 LU V B.D. B.D. # LDK!
14 30 s 2 6:42.40 SOBSTEL Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U16 LD -- LDK!
  s 2 DNF KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2020 3 LDK! GIM
110 m pł MŁ M
1 3 e 1 15.12 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
2 8 e 1 15.73 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.3 II MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
3 9 e 1 15.88 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM +0.3 III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK! GIM
4 12 e 1 15.97 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP +0.3 III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2023 3 LDK! GIM
5 13 e 1 15.99 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
6 20 e 1 17.04 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS +0.3 IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023 GIM
7 22 e 1 17.70 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ +0.3 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # , Z/0379/17 , 2023 3 LDK! GIM
8 23 e 1 18.67 KRUPA Wojciech ULKS Lipinki 2003 U16 MA +0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
1 1 e 2 14.86 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD +1.7 II STACHURSKA Agnieszka # 2 LDK! GIM
2 4 e 2 15.17 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +1.7 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
3 6 e 2 15.63 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +1.7 II LDK! GIM
4 7 e 2 15.64 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.7 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
5 10 e 2 15.91 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD +1.7 III STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!
6 11 e 2 15.92 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP +1.7 III B.D. DEJEWSKI Michał 3 LDK! GIM
7 16 e 2 16.46 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +1.7 III LDK!
1 2 e 3 15.09 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP -0.1 II
2 5 e 3 15.46 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
3 14 e 3 16.00 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM -0.1 III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
4 15 e 3 16.37 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU -0.1 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2023 LDK! GIM
5 17 e 3 16.54 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U16 WP -0.1 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0063/18 2023 3
6 18 e 3 16.78 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 2004 U16 LD -0.1 III LDK!
7 19 e 3 16.97 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA -0.1 III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
8 21 e 3 17.12 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -0.1 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
1 f 1 14.66 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD +0.1 II STACHURSKA Agnieszka # 2 LDK! GIM
2 f 1 14.80 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +0.1 II
3 f 1 14.89 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN +0.1 II LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
4 f 1 15.13 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +0.1 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
5 f 1 15.53 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +0.1 II PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
6 f 1 15.61 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +0.1 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
7 f 1 15.72 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB +0.1 II LDK! GIM
8 f 1 15.73 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP +0.1 II MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona # , Z/2074/18 , 2023 LDK!
200 m pł M
1 20 s 1 28.72 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U16 LD +1.4 IV BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof # , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
2 21 s 1 28.95 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U16 LD +1.4 IV BARSKA Jolanta # Z/3524/16 2023 4 LDK!
3 23 s 1 29.22 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.4 IV GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
4 24 s 1 29.33 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U16 DS +1.4 V URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
5 25 s 1 30.86 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U16 MA +1.4 -- GIZA Andrzej # 5 LDK!
1 10 s 2 27.91 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD +1.0 III STACHURSKA Agnieszka # 3 LDK!
2 12 s 2 28.02 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ +1.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
3 14 s 2 28.09 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN +1.0 III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK! GIM
4 15 s 2 28.18 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP +1.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. , Z/1433/17 , 2022 LDK! GIM
5 19 s 2 28.57 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +1.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
1 7 s 3 27.53 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD +1.5 III
2 8 s 3 27.53 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +1.5 III PLASKOTA Krzysztof # Z/3475/16 2023 LDK!
3 9 s 3 27.89 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +1.5 III # LDK!
4 11 s 3 28.00 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom # 2003 U16 MZ +1.5 III BŁASIŃSKA Aneta # 3 LDK! GIM
5 17 s 3 28.25 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica # 2004 U16 KP +1.5 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK! GIM
1 6 s 4 27.51 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 2003 U16 SL +2.5 III RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2022 3 LDK! GIM
2 13 s 4 28.08 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U16 LU +2.5 III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # , Z/0091/17 , 2023 LDK! GIM
3 16 s 4 28.19 MALENDOWICZ Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP +2.5 III KARNAS Zbigniew 3 LDK! GIM
4 18 s 4 28.42 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U16 KP +2.5 IV LUZAK Małgorzata 3 LDK! GIM
5 22 s 4 29.08 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP +2.5 IV JASIŃSKI Cyprian # Z/2181/17 2022 LDK!
1 1 s 5 25.67 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS +2.8 II CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
2 2 s 5 26.02 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 2003 U16 WP +2.8 II
3 3 s 5 26.06 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD +2.8 II STACHURSKA Agnieszka # 2 LDK! GIM
4 4 s 5 26.54 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP +2.8 II BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
5 5 s 5 27.22 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB +2.8 II # LDK! GIM
Wzwyż M
1 f 1 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U16 PD II NAZARKIEWICZ Robert # Z/3064/16 2023 LDK! GIM
2 f 1 1.91 KOWALSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U16 WP III PAWLAK Przemysław GOŚCINIAK Marcin , Z/0412/17 , 2023 LDK!
3 f 1 1.85 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2022 3 LDK! GIM
4 f 1 1.82 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 2004 U16 MZ III WITKOWSKI Bartosz # 3 LDK!
5 f 1 1.75 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek 3 LDK! GIM
6 f 1 1.75 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL IV LDK!
6 f 1 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
8 f 1 1.70 PULNAR Piotr KS Victoria Trzebinia 2003 U16 MA V SIERKA Ewa 5 LDK!
9 f 1 1.70 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK! GIM
9 f 1 1.70 STENCEL Maciej LLKS Pomorze Stargard 2003 U16 ZP V GOŁDYN Bartosz GOŁDYN Bartosz , Z/5024/18 , 2023 4 LDK!
9 f 1 1.70 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U16 SL V HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK! GIM
9 f 1 1.70 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 2003 U16 LD V # LDK!
13 f 1 1.70 WIERCZYŃSKI Dominik LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM V
14 f 1 1.65 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA V SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 GIM
15 f 1 1.65 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL V LDK! GIM
15 f 1 1.65 ATLAK Mateusz MLKL Płock 2003 U16 MZ V #
  f 1 NM ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław # 5 LDK! GIM
Tyczka M
1 f 1 3.90 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 GIM
2 f 1 3.90 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM III KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
3 f 1 3.85 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM III KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK! GIM
4 f 1 3.80 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 2003 U16 PM III PISKULSKI Paweł B.D. B.D. Z/3424/17 2022
5 f 1 3.70 PRAWUCKI Bartosz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP III FERFET Marek 3 LDK! GIM
6 f 1 3.60 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 2004 U16 ZP III FERFET Marek 3 LDK! GIM
7 f 1 3.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD IV OSTOJSKI Piotr # Z/0588/17 2023 3 LDK!
8 f 1 3.40 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 2003 U16 LD IV LDK!
9 f 1 3.20 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4103/17 2023
10 f 1 3.20 STOPA Michał MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP IV LDK! GIM
10 f 1 3.20 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
12 f 1 3.20 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz # Z/0704/18 2023 4 LDK!
13 f 1 3.00 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U16 SK V WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2023 5 LDK!
14 f 1 3.00 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz 5 LDK! GIM
W dal M
1 f 1 6.35 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U16 ZP +0.7 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4453/17 2023 LDK! GIM
2 f 1 6.33 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U16 LU -0.2 III HODUN Rafał 3 LDK! GIM
3 f 1 6.20 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U16 LD -0.2 IV ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
4 f 1 6.19 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Marek # Z/1078/18 2023 4 LDK!
5 f 1 6.18 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U16 KP +0.6 IV WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
6 f 1 6.10 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U16 KP +0.5 IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK! GIM
7 f 1 6.05 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP +0.6 IV
8 f 1 5.95 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP +0.2 IV JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2023 LDK! GIM
9 f 1 5.88 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ +0.9 V LDK! GIM
10 f 1 5.87 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS +0.5 V GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # , Z/0240/17 , 2023 2 LDK! GIM
11 f 1 5.82 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +0.4 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK! GIM
12 f 1 5.80 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 2003 U16 WP +0.4 V
13 f 1 5.76 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 2003 U16 KP +0.1 V PATYNA Tomasz # Z/0349/18 2021 3
14 f 1 5.75 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U16 OP +0.1 V SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK! GIM
15 f 1 5.74 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-Koźle 2004 U16 OP +1.0 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2023 4 LDK!
16 f 1 5.71 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U16 MA +0.3 V JASICZ Ryszard 4 LDK! GIM
17 f 1 5.68 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -0.2 V # LDK!
18 f 1 5.66 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL +0.2 V # LDK!
19 f 1 5.65 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP +0.3 V LDK!
20 f 1 5.46 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U16 PK +0.6 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK! GIM
Kula (5) M
1 f 1 14.59 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK! GIM
2 f 1 14.57 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 2003 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr Z/2519/16 2021 2 LDK!
3 f 1 13.45 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
4 f 1 13.42 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U16 LU IV #
5 f 1 13.30 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP IV BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
6 f 1 13.29 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U16 PD IV SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK! GIM
7 f 1 13.27 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS IV LDK!
8 f 1 12.68 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno # 2003 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej # Z/4273/18 2023 LDK!
9 f 1 12.52 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD IV
10 f 1 12.39 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 2003 U16 MZ V LDK! GIM
11 f 1 12.23 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz # Z/3742/16 2023
12 f 1 11.92 MAC Bartosz KS Podlasie Białystok # 2003 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech # 4 LDK!
13 f 1 11.80 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD V ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław # Z/3133/17 2023 2 LDK! GIM
14 f 1 11.54 CEGŁOWSKI Hubert WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U16 WP V
15 f 1 11.20 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V # LDK!
16 f 1 9.55 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL --
Dysk (1) M
1 f 1 49.38 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK! GIM
2 f 1 48.09 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U16 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
3 f 1 47.35 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS II ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
4 f 1 46.49 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD II ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław # Z/3133/17 2023 2 LDK! GIM
5 f 1 46.36 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U16 WP II WIECZOREK Elżbieta # Z/4324/18 2021 2
6 f 1 45.82 KULIGOWSKI Michał UKS Cyprianka 2003 U16 KP III ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr Z/2519/16 2021 2 LDK!
7 f 1 45.81 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3549/15 2020 2
8 f 1 44.56 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U16 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK! GIM
9 f 1 43.23 ZABIELSKI Jakub MKS Pułtusk 2003 U16 MZ III
10 f 1 42.20 MILEWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 2003 U16 MZ III LDK! GIM
11 f 1 42.15 GAJEWSKI Paweł LUKS Eurocentr Suchowola 2003 U16 PD III KRYSTOŃ Wojciech 3 LDK!
12 f 1 41.19 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U16 LD III GOŹDZIK Beata Z/0313/17 2021 3
13 f 1 40.76 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U16 LD IV GOŹDZIK Beata Z/0767/18 2021 3
14 f 1 40.61 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U16 SL IV LDK! GIM
15 f 1 39.81 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
16 f 1 39.56 KOCOT Kacper MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U16 SL IV
17 f 1 38.88 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola # 2003 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/1826/17 2023 2 LDK!
18 f 1 38.42 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz # Z/3742/16 2023
19 f 1 38.37 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2023 2 LDK!
20 f 1 32.83 SONDEJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK V LDK!
  f 1 NM KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # 2003 U16 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK! GIM
Młot (5) M
1 f 1 44.89 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 2003 U16 LU IV #
2 f 1 43.33 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK! GIM
3 f 1 43.10 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U16 WP IV BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2023 4
4 f 1 41.01 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK! GIM
5 f 1 39.06 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK! GIM
6 f 1 38.96 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2023 5 LDK!
7 f 1 38.04 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V LDK!
8 f 1 36.30 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
9 f 1 36.28 LOBA Kryspin UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1120/17 2018 5
10 f 1 35.26 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP V KENSIK Jan Z/4965/18 2023 5
11 f 1 34.97 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK! GIM
12 f 1 33.89 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS V LDK! GIM
13 f 1 33.65 WITAS Alan KKL Stal Stalowa Wola # 2004 U16 PK V DRAPAŁA Paweł # Z/3442/17 2023 5
14 f 1 32.05 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL V KURDZIEL Andrzej # Z/3735/18 2022 5
Oszczep (600) M
1 f 1 58.63 TYLUS Patryk KKL Stal Stalowa Wola # 2003 U16 PK II ŁYP Jacek Z/1826/17 2023 2 LDK!
2 f 1 55.54 SZULCZYK Maksymilian UKS Olimp Duszniki 2003 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2800/16 2019 3
3 f 1 51.44 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U16 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023
4 f 1 48.68 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin # 2003 U16 ZP III # LDK! GIM
5 f 1 46.22 ANDREJCZYK Adam LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD IV
6 f 1 45.58 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK! GIM
7 f 1 44.94 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3549/15 2020 2
8 f 1 43.59 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 2004 U16 PD IV B.D. STACHURSKA Agnieszka # Z/1232/18 2023 4 LDK!
9 f 1 42.84 PANASIEWICZ Filip UKS Skompensis Skępe 2003 U16 KP IV WYRZYKOWSKI Rafał Z/4758/17 2018 4
10 f 1 42.03 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA IV
11 f 1 41.95 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2021 4 LDK! GIM
12 f 1 39.62 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS V B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2022 4 LDK! GIM
13 f 1 38.73 JAROMA Michał KS Podlasie Białystok # 2003 U16 PD V KRYSTOŃ Wojciech # 3 LDK!
14 f 1 38.09 SIATKOWSKI Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/1122/17 2022 5
15 f 1 37.68 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo # 2004 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2023
16 f 1 36.84 PIECZKE Łukasz LKS Fenix Słupsk 2003 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/1461/17 2021 4
17 f 1 36.65 SADOWSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/3500/17 2023 II
18 f 1 31.01 SAWA Filip UKS Sprint Legnica 2003 U16 DS --
Chód 5 km M
1 s 1 24:57.76 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U16 PK II KULIG Marzena Z/1742/17 2023 2
2 s 1 26:54.93 PRZESTRZELSKI Szymon WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ III
3 s 1 27:08.82 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK III DUDA Bogusław # Z/4116/17 2023 3
4 s 1 27:18.38 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U16 PK III KULIG Marzena Z/0411/18 2023 3
5 s 1 28:24.10 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2023 4 LDK!
6 s 1 28:33.30 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 2004 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł # Z/1598/18 2023 3
7 s 1 29:06.87 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa # 2004 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/4976/18 2023 LDK!
8 s 1 30:31.68 JANKOWSKI-RIOS Carlos ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB V LDK!
9 s 1 30:52.76 PIETRUSZEWSKI Damian UKS Filipides Teresin 2003 U16 MZ V LDK! GIM
10 s 1 32:04.06 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 2003 U16 LU V FROŃCZUK Rafał 5 LDK! GIM
11 s 1 33:16.06 JADACH Miłosz GSZS Nowogrodziec 2003 U16 DS --
  s 1 DQ MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz SZPAK Robert # Z/4281/17 2021 4 LDK! GIM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.185830116272 sekund