Łyse 08 - 09.09.2018 11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym |
||||||||||||||||||||
Bieg 24-godzinny K | ||||||||||||||||||||
1 | 232390 | BEREZNOWSKA Patrycja | Wieliszew Heron Team # | 1975 | Masters | MZ | MM | B.D. | Z/1823/13 | 2024 | ||||||||||
2 | 228399 | RAJDA Aneta | TL Pogoń Ruda Śląska | 1976 | Masters | SL | MM | B.D. | Z/2161/15 | 2024 | MM | |||||||||
3 | 205013 | WRÓBEL Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1988 | Sen | PK | M | B.D. | Z/5278/18 | 2021 | M | |||||||||
4 | 180167 | NEJFELD Hanna | Wieliszew Heron Team | 1976 | Masters | MZ | I | B.D. | Z/5531/18 | 2022 | 1 | |||||||||
5 | 169599 | KUBISZ Dorota | WKB Meta Lubliniec | 1977 | Masters | SL | II | B.D. | Z/1488/11 | 2024 | 2 | |||||||||
6 | 167201 | MOTYLSKA Aleksa | MKS Inowrocław | 1995 | Sen | KP | II | |||||||||||||
7 | 165612 | CZICHY Barbara | WKB Meta Lubliniec | 1966 | Masters | SL | II | B.D. | Z/0650/14 | 2024 | 2 | |||||||||
8 | 121774 | KASIERSKA Ewa | WKB Meta Lubliniec | 1948 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/5102/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
DNF | GRABSKA-GRZEGORCZYK Milena | UKS Azymut Pabianice | 1978 | Masters | LD | -- | WOŹNIAK Jerzy | Z/6436/15 | 2024 | 2 | ||||||||||
Bieg 24-godzinny M | ||||||||||||||||||||
1 | 237514 | MAŁYSZEK Leszek | KS AZS AWF Katowice # | 1981 | Masters | SL | MM | B.D. | Z/4871/18 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 236216 | MAZUR Andrzej | KKS Sfora Bojano # | 1974 | Masters | PM | MM | B.D. | Z/4540/17 | 2024 | ||||||||||
3 | 227746 | BASA Przemysław | TL Pogoń Ruda Śląska | 1973 | Masters | SL | M | |||||||||||||
4 | 222356 | KORAB Robert | CWKS Resovia Rzeszów | 1970 | Masters | PK | M | B.D. | Z/1819/13 | 2018 | M | |||||||||
5 | 217995 | BRĄCZYK Krzysztof | MGLKS Grom Więcbork | 1971 | Masters | KP | M | B.D. | Z/5042/18 | 2024 | M | |||||||||
6 | 213638 | SEKRETARCZYK Tadeusz | SST Gminy Pszczółki | 1963 | Masters | PM | I | B.D. | Z/4601/18 | 2022 | 1 | |||||||||
7 | 196137 | GRANAT Zbigniew | KS AZS AWF Warszawa # | 1959 | Masters | MZ | II | B.D. | Z/1978/16 | 2024 | 2 | |||||||||
8 | 196051 | ŚLĘCZKA Damian | CWKS Resovia Rzeszów | 1980 | Masters | PK | II | B.D. | Z/0495/17 | 2018 | 2 | |||||||||
9 | 194313 | SZMYTKIEWICZ Krzysztof | KS Team Baryła Gorzów | 1983 | Masters | LB | II | B.D. | Z/4955/18 | 2021 | 2 | |||||||||
10 | 191558 | ZATORSKI Marcin | LKS Olymp Błonie | 1975 | Masters | MZ | II | B.D. | Z/4784/18 | 2019 | 2 | |||||||||
11 | 179446 | KUDŁAK Paweł | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | III | B.D. | Z/4892/18 | 2023 | 2 | |||||||||
12 | 168332 | WRÓBLEWSKI Andrzej | CWKS Resovia Rzeszów | 1966 | Masters | PK | -- | B.D. | Z/1651/14 | 2020 | BEZ | |||||||||
13 | 166205 | SKIERKA Grzegorz | MKS Święc Sławno | 1984 | Sen | ZP | -- | B.D. | Z/1515/18 | 2020 | BEZ | |||||||||
14 | 163695 | WRZEŚNIEWSKI Grzegorz | LKS Olymp Błonie | 1978 | Masters | MZ | -- | ŻUKIEWICZ Maciej | Z/1404/17 | 2020 | BEZ | |||||||||
15 | 147754 | RADOMSKI Grzegorz | AZS-AWF Katowice | 1963 | Masters | SL | -- | |||||||||||||
16 | 143718 | DUCHNOWSKI Łukasz | LKS Korab Olecko # | 1984 | Sen | WN | -- | |||||||||||||
17 | 141729 | KUBISZ Tomasz | WKB Meta Lubliniec | 1976 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1487/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
999 | 83857 | MARCZUK Norbert | LKS Korab Olecko # | 1991 | Sen | WN | -- | GRZONKA Paweł # | Z/5039/18 | 2024 | BEZ | |||||||||
999 | 112905 | TROJAN Karol | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1984 | Sen | MA | -- | B.D. | Z/4865/18 | 2018 | BEZ | |||||||||
DNF | KAMIŃSKI Zbigniew | AZS-AWF Katowice # | 1968 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1762/17 | 2020 | BEZ | ||||||||||
DNF | PITALA Waldemar | KS Żary Runners Team # | 1972 | Masters | LB | MM | B.D. | Z/4870/18 | 2018 | MM | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.38939905166626 sekund |