Toruń 18 - 19.11.2017
Ogólnopolskie zawody LDK!
60 m K
1 s 1 8.61 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk # 2006 U12 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2022 BEZ LDK!
1 s 1 8.63 WAŁĘSA Katarzyna MKL Jarocin # 2006 U12 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # , Z/3507/18 , 2021 4 LDK!
2 s 1 8.65 SRAGA Zuzanna MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2006 U12 SL -- CZYŻ Paweł JAŹWIŃSKI Krzysztof # , Z/0013/20 , 2022 LDK!
2 s 1 8.74 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 2006 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0097/18 2021 5 LDK!
3 s 1 8.84 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2022 3 LDK!
3 s 1 9.04 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów # 2007 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
4 s 1 9.08 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U12 PK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika # Z/3652/18 2022 5 LDK!
4 s 1 9.29 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U12 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1436/18 2022 5 LDK!
5 s 1 9.16 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 2006 U12 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
5 s 1 9.30 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U12 SL -- LDK!
6 s 1 9.18 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom # 2006 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
6 s 1 9.56 PALONKA Katarzyna niest. Lublin 2006 U12 LU -- STRYJEWSKI Janusz BEZ LDK!
7 s 1 9.26 GUGNOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki # 2006 U12 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/0142/20 , 2021 LDK!
7 s 1 9.58 TRELA Anna KKL Kielce # 2006 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof LDK!
8 s 1 9.44 OLEKSYK Amelia OLA Dolnośląskie 2006 U12 DS -- B.D. LDK!
1 s 2 8.07 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 2005 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika ANIOŁ Stanisław # , Z/3649/18 , 2021 2 LDK!
1 s 2 8.16 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 2005 U14 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0155/17 2021 3 LDK!
2 s 2 8.57 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK! GIM
2 s 2 8.57 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 2005 U14 KP -- B.D. PAWLAK Sandra # , Z/3903/16 , 2022 4 LDK!
3 s 2 8.64 CIESIELSKA Paulina PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy 4 LDK!
3 s 2 8.73 SOBOLEWSKA Dominika UKS-MOS Opole 2005 U14 OP -- # LDK! GIM
4 s 2 8.68 BIZIEWSKA Oliwia LUKS Hańcza Suwałki # 2005 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena # LDK!
4 s 2 8.75 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek # Z/0814/18 2022 4 LDK!
5 s 2 8.75 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2022 4 LDK!
5 s 2 8.78 JURA Aleksandra UKS Barnim Goleniów 2005 U14 ZP -- SZWARC Sławomir # 5 LDK!
6 s 2 8.76 FUCZYŁO Amelia MLKS Sokół Lubin 2005 U14 DS -- KNULL Elżbieta LDK!
6 s 2 8.91 KABA Sandra ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
7 s 2 8.92 KULIGOWSKA Wiktoria BKL Bełchatów 2005 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz 5 LDK!
7 s 2 9.12 ŁOZIŃSKA Karolina MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK!
8 s 2 8.96 CZERWIENIEC Emilia KS Agros Zamość # 2005 U14 LU -- KUNICKA Jolanta BIKOWSKI Wojciech # , Z/5267/18 , 2021 5 LDK!
8 s 2 9.36 PRUCHNIEWSKA Aleksandra KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- # LDK!
1 s 3 8.02 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2022 2 LDK!
1 s 3 8.14 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U14 PM -- # LDK! GIM
2 s 3 8.10 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz # , Z/3798/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 s 3 8.14 MATYŚKIEWICZ Maja OŚ AZS Poznań # 2004 U14 WP -- RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir # , Z/0895/19 , 2022 LDK!
3 s 3 8.24 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław # 2004 U14 DS -- KUCZA Roman B.D. ROSTEK William # , Z/0450/17 , 2022 LDK!
3 s 3 8.63 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U14 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/5755/19 2021 LDK!
4 s 3 8.32 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 2004 U14 MZ -- REKS Elżbieta GAWENDA Andrzej # , Z/3889/16 , 2020 4 LDK! GIM
4 s 3 8.98 JOWDIUK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 2004 U14 LU -- BIELECKA Marzanna 4 LDK!
5 s 3 8.72 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # Z/3760/17 2019 3 LDK! GIM
5 s 3 9.20 GIEDYK Julia KKL Kielce 2004 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof # BEZ LDK!
6 s 3 8.80 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2022 3 LDK! GIM
7 s 3 8.87 CHOROSZUCHA Amelia KS Podlasie Białystok 2004 U14 PD -- KALINOWSKI Paweł GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/1490/18 , 2022 5 LDK!
8 s 3 8.93 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- ŁABUL Wioletta 4 LDK! GIM
1 s 4 8.18 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 2003 U16 DS -- KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2022 3 LDK! GIM
1 s 4 8.53 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2022 LDK! GIM
2 s 4 8.37 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -- B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK! GIM
2 s 4 8.59 BINIEK Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0272/18 , 2020 LDK!
3 s 4 8.59 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK! GIM
3 s 4 8.91 KABA Sandra ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
4 s 4 8.61 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
4 s 4 9.06 BRODZIAK Dominika MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
5 s 4 8.62 SIBIGA Urszula KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U16 PK -- MATUSZAK Robert 4 LDK! GIM
5 s 4 8.62 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Gepard Warszawa # 2003 U16 MZ -- # LDK!
7 s 4 8.65 SKRECZKO Julia KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław BEZ LDK! GIM
1 s 5 8.18 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 s 5 8.26 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2021 2 LDK! GIM
3 s 5 8.37 ŻYWCZYK Natalia KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -- OZDOBA Janusz MURAT Tomasz Sławomir # , Z/3192/17 , 2022 LDK! GIM
4 s 5 8.38 PIECUCH Marta RKS Rumia 2003 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2019 3 LDK! GIM
5 s 5 8.59 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U16 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/3968/17 2022 5
6 s 5 8.70 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP -- # LDK! GIM
7 s 5 8.75 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 2003 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech # Z/0116/17 2021 4 LDK! GIM
300 m K
1 s 1 44.40 MŁODZIŃSKA Nina AZS Łódź # 2006 U12 LD III BRÓDKA Daniel 2 LDK!
1 s 1 49.54 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary # 2007 U12 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2022 LDK!
2 s 1 47.24 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin # 2006 U12 LU V TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/3188/19 , 2022 LDK!
2 s 1 50.31 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów # 2006 U12 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław # , Z/1291/19 , 2022 LDK!
3 s 1 50.74 ISKIERKA Maria LUKS Podium Kup # 2006 U12 OP -- BUŚKO Michał BEZ LDK!
3 s 1 51.95 STACHURA Jagoda LKS Stal Mielec 2006 U12 PK -- TORBA Agnieszka LDK!
4 s 1 50.78 GÓRA Małgorzata MLUKS Tarnów 2006 U12 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina B.D. # , Z/3427/18 , 2021 BEZ LDK!
4 s 1 53.08 ZIELIŃSKA Maja KS AZS UWM Olsztyn # 2006 U12 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/4981/19 , 2022 BEZ LDK!
5 s 1 50.82 DRABCZYK Dominika UKS Polfin Oświęcim 2006 U12 MA -- KRZYZAK Stanisław BEZ LDK!
1 s 2 46.79 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U12 SL V SPISAK Barbara # 4 LDK!
1 s 2 49.31 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie # 2006 U12 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz # , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
2 s 2 49.15 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U12 ZP -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina # Z/2469/18 2022 4 LDK!
2 s 2 52.17 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/0344/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 50.37 SKROBACZ Weronika OLA Świętokrzyskie 2006 U12 SK -- LDK!
3 s 2 52.67 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław # 2006 U12 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William # , Z/0440/20 , 2022 LDK!
4 s 2 52.60 DZIURLA Kornelia LKS Jantar Ustka # 2006 U12 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # , Z/0470/19 , 2020 BEZ LDK!
4 s 2 58.45 BOROWCZYK Maja UKS Orkan Środa Wlkp. # 2007 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka LDK!
1 s 3 43.98 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2005 U14 KP III KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2022 2 LDK!
1 s 3 47.33 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 2005 U14 LU V MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian # , Z/4350/18 , 2022 5 LDK!
2 s 3 47.06 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2022 3 LDK! GIM
2 s 3 48.16 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
3 s 3 47.96 KOTAS Magdalena OLA Dolnośląskie 2005 U14 DS V MIKOŁAJCZYK Wiesława LDK!
3 s 3 49.90 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U14 MA -- B.D. 5 LDK! GIM
4 s 3 50.23 JASIŃSKA Alicja MKL Toruń 2006 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0696/18 2018
4 s 3 52.93 MAZUREK Amelia OLA Opolskie 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek # LDK!
5 s 3 51.04 GÓRNIAK Oliwia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- LDK! GIM
1 s 4 44.47 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U14 PK III SUGIER Maria # Z/0324/18 2022 3 LDK!
1 s 4 47.02 WRONA Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL V LDK!
2 s 4 47.54 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/3459/17 , 2022 4 LDK!
2 s 4 48.16 BRZÓZKA Katarzyna STS Skarżysko-Kamienna 2005 U14 SK V CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/1483/19 , 2021 5 LDK!
3 s 4 50.87 OSTAPOWICZ Angelika UKS Technik Augustów # 2005 U14 PD -- CHABASIŃSKA Izabela SOWÓL Bogusław # LDK!
4 s 4 52.36 JANKOWIAK Gabriela UKS Orkan Środa Wlkp. # 2005 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # , Z/2831/18 , 2021 BEZ LDK!
  s 4 DQ GOŁUŃSKA Oliwia OLA Pomorskie # 2005 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz LDK!
1 s 5 44.50 TUSTANOWSKA Martyna AZS UMCS Lublin 2004 U14 LU III B.D. TUSTANOWSKA Jolanta # 2 LDK! GIM
1 s 5 44.55 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/1240/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 s 5 45.52 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA IV GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0274/18 , 2022 LDK!
2 s 5 45.78 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 2004 U14 PK IV TORBA Agnieszka ZIOŁO Stanisław # , Z/3669/17 , 2021 4 LDK! GIM
3 s 5 46.12 MAZUR Zuzanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP IV BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3706/17 , 2022 LDK!
4 s 5 48.11 KACZMAREK Maja OLA Łódzkie 2004 U14 LD V ROJEK Julita LDK!
1 s 6 43.71 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL III PASZTA Wiesław # Z/3731/17 2021 2 LDK! GIM
1 s 6 45.38 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 2004 U14 MZ IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 4 LDK!
2 s 6 44.41 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U14 ZP III WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 s 6 46.52 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS V MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
3 s 6 45.26 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U14 PM IV B.D. B.D. # 3 LDK! GIM
3 s 6 47.59 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary # 2004 U14 LB V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/1448/19 , 2022 LDK!
4 s 6 45.74 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U14 SK IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2022 4 LDK!
5 s 6 50.84 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U14 MA -- B.D. 5 LDK! GIM
1 s 7 44.04 SZYMAŃSKA Wiktoria BKL Bełchatów 2003 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
1 s 7 46.96 PIEKARSKA Julita UKS Technik Augustów 2004 U14 PD V SOWÓL Bogusław # 4 LDK!
2 s 7 44.51 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 2003 U16 LU III WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # 3 LDK! GIM
2 s 7 48.82 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 2004 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0840/16 , 2022 4 LDK! GIM
3 s 7 44.63 MASTALERZ Pola KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III B.D. MIREK Wacław # , Z/2171/17 , 2022 LDK! GIM
3 s 7 53.83 CZARNUCHA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U14 WN -- LDK! GIM
4 s 7 45.74 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2003 U16 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz 3 LDK! GIM
1 s 8 42.70 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN II PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1124/17 , 2022 LDK! GIM
1 s 8 43.72 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM III B.D. B.D. 2 LDK! GIM
2 s 8 43.69 MIKOŁANIS Karolina UKS Technik Augustów 2003 U16 PD III SOWÓL Bogusław 2 LDK! GIM
2 s 8 44.38 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL III JACYSZYN Lechosław # Z/1149/17 2022 2 LDK! GIM
3 s 8 45.22 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK IV SUGIER Maria Z/2336/17 2022 3 LDK! GIM
3 s 8 46.10 KUCHARSKA Bogumiła UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP IV KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0564/16 2022 4 LDK! GIM
4 s 8 48.20 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2022 5 LDK! GIM
4 s 8 49.00 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir 4 LDK! GIM
5 s 8 48.68 MILEJSKA Matylda KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- LDK! GIM
1 s 9 43.25 KÖSTER Nicole KS SMS Szklarska Poręba 2003 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna # Z/0959/17 2022 2 LDK! GIM
2 s 9 44.10 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN III LDK! GIM
3 s 9 44.56 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0851/16 2022 3 LDK! GIM
4 s 9 45.27 STEFAŃSKA Izabela OKLA Ostrołęka 2003 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz 3 LDK! GIM
5 s 9 50.40 ŚREDNIAWA Anna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK! GIM
600 m K
1 s 1 1:49.30 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola # 2006 U12 PK V KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław # , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
1 s 1 1:50.92 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team # 2007 U12 MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/3503/19 2022 LDK!
2 s 1 1:50.32 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 s 1 1:51.11 MOŻUCH Otylia CMKL Człuchów 2006 U12 PM -- BODZIAK Igor B.D. BEZ LDK!
3 s 1 1:51.20 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U12 SL -- CHRIST Marek 4 LDK!
3 s 1 1:54.26 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2021 5 LDK!
4 s 1 1:52.11 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje # 2006 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał # , Z/13133/21 , 2022 LDK!
4 s 1 1:56.43 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
5 s 1 1:52.65 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U12 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. # , Z/4137/19 , 2022 LDK!
5 s 1 1:58.66 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek # 2006 U12 KP -- KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna # , Z/7628/21 , 2022 LDK!
6 s 1 1:56.06 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U12 OP -- BUŚKO Przemysław # Z/6140/21 2022 2 LDK!
6 s 1 2:04.52 TUROWSKA Aleksandra OLA Podlaskie - Łomża 2006 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław BEZ LDK!
7 s 1 1:59.26 BEDNARSKA Alicja OLA Łódzkie 2007 U12 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
7 s 1 2:06.02 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta # 2008 U12 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2022 LDK!
8 s 1 2:07.03 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce # 2007 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3373/19 , 2021 BEZ LDK!
8 s 1 2:10.48 SZUL Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2006 U12 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman # , Z/5660/19 , 2021 LDK!
1 s 2 1:44.95 DOROBA Zuzanna AZS-AWF Gorzów # 2006 U12 LB IV PAPUGA Sebastian # Z/14843/21 2022 LDK!
1 s 2 1:49.87 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów # 2005 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2022 LDK!
2 s 2 1:49.10 TYRA Agata LKS Znicz Biłgoraj # 2005 U14 LU V KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika JAMROZ Mieczysław # , Z/14805/21 , 2022 LDK!
2 s 2 1:50.44 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2022 4 LDK!
3 s 2 1:50.40 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U14 KP -- GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
3 s 2 1:52.74 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice # 2005 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
4 s 2 1:52.51 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław # 2005 U14 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2022 LDK!
4 s 2 1:54.16 ARCZEWSKA Amelia MKL Maraton Świnoujście 2005 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # 4 LDK!
5 s 2 1:54.51 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK!
5 s 2 1:55.72 NIZIOŁEK Aleksandra STS Skarżysko-Kamienna 2005 U14 SK -- CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # , Z/1482/19 , 2021 LDK!
6 s 2 1:55.05 KLEJPS Ewelina UKS Technik Augustów # 2005 U14 PD -- CHABASIŃSKA Izabela BEZ LDK!
6 s 2 1:58.97 GAŁAT Emilia MLUKS Tarnów 2005 U14 MA -- GRECH Halina B.D. # Z/3423/18 2020 BEZ LDK!
7 s 2 1:55.27 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2022 LDK!
7 s 2 1:59.97 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # , Z/4803/18 , 2022 LDK!
8 s 2 2:02.95 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj # 2005 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka # BEZ LDK!
8 s 2 2:04.21 SCHULTZ Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U14 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/2402/19 , 2021 LDK!
9 s 2 2:10.00 MONDOROWICZ Julia MLKS Agros Żary 2005 U14 LB --
1 s 3 1:44.42 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U14 WP IV B.D. GRENDA Jan # , Z/1531/17 , 2022 LDK! GIM
1 s 3 1:45.72 GRUDZIEŃ Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/3681/17 , 2021 LDK! GIM
2 s 3 1:45.94 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U14 PK IV ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK! GIM
2 s 3 1:46.63 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2022 3 LDK!
2 s 3 1:46.63 RZYMCZYK Natalia UKS Barnim Goleniów 2004 U14 ZP V SZWARC Sławomir # 4 LDK!
3 s 3 1:46.00 WICHLIŃSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2004 U14 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/4277/17 2020 3 LDK! GIM
4 s 3 1:46.21 SZYMCZYK Kornelia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2004 U14 MZ V WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz , Z/1087/16 , 2022 3 LDK! GIM
4 s 3 1:47.51 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz # 4 LDK!
5 s 3 1:46.69 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U14 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/2580/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 s 3 1:47.91 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP V RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz # , Z/1853/18 , 2022 4 LDK!
6 s 3 1:47.20 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2004 U14 LB V
6 s 3 1:49.97 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM V B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
7 s 3 1:51.14 TWARDOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -- ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek # Z/3760/17 2019 3 LDK! GIM
8 s 3 1:53.68 ALACHAMOWICZ Kamila LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2004 U14 PD -- ŁUKIANIUK Andrzej # 5 LDK!
9 s 3 1:54.88 HADROSEK Agata MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- # LDK! GIM
10 s 3 2:00.37 NOWACKA Anita OLA Dolnośląskie 2004 U14 DS -- LDK!
  s 3 DNF CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska # 2004 U14 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz # , Z/4405/17 , 2019 LDK! GIM
1 s 4 1:40.03 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK! GIM
1 s 4 1:43.04 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK! GIM
2 s 4 1:44.20 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 2003 U16 MA IV JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. # Z/0083/17 2020 2 LDK! GIM
2 s 4 1:44.42 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK IV KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2022 3 LDK! GIM
3 s 4 1:44.86 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec # 2003 U16 DS IV BIALIC Marek 3 LDK! GIM
3 s 4 1:46.63 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL V PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1440/17 2022 3 LDK! GIM
4 s 4 1:45.26 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0848/16 , 2021 4 LDK! GIM
4 s 4 1:48.75 MOTYKA Aleksandra RKS Łódź 2003 U16 LD V JASZCZAK Stanisław 3 LDK! GIM
5 s 4 1:46.75 TUROWSKA Patrycja LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2003 U16 PD V DĄBKOWSKA Małgorzata # BEZ LDK! GIM
5 s 4 1:50.48 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 2003 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech # Z/0034/17 2021 3 LDK! GIM
6 s 4 1:46.96 KRAJEWSKA Karolina AZS-AWF Warszawa # 2003 U16 MZ V B.D. # 3 LDK!
6 s 4 1:51.34 KRÓLIKIEWICZ Julia UKS Barnim Goleniów 2003 U16 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał 3 LDK! GIM
7 s 4 1:48.29 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP V GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2022 4 LDK! GIM
7 s 4 1:54.97 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1223/17 , 2021 4 LDK! GIM
8 s 4 1:48.41 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2021 3 LDK! GIM
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.47 JÓŹWIUK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # 2 LDK! GIM
1 s 1 9.62 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy # 2003 U16 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir # , Z/5293/15 , 2022 LDK! GIM
2 s 1 9.62 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK -- SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2021 2 LDK! GIM
2 s 1 9.65 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 2004 U14 SK -- TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof # Z/0148/17 2022 2 LDK!
3 s 1 9.74 OSTAPCZUK Dominika KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław , Z/0591/17 , 2021 2 LDK! GIM
3 s 1 9.84 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 2003 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2021 2 LDK! GIM
4 s 1 9.74 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK! GIM
4 s 1 10.23 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK! GIM
5 s 1 10.24 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U16 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. # Z/0053/17 2021 2 LDK! GIM
5 s 1 10.36 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin # Z/0292/17 2022 3 LDK! GIM
6 s 1 10.34 SĘCZYK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 2003 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał 4 LDK! GIM
6 s 1 10.51 JAROSZ Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP -- KACZOCHA Alina B.D. 4 LDK!
7 s 1 10.37 ZAWADZKA Zuzanna AZS Łódź 2004 U14 LD -- SYGDZIAK Zofia # 4 LDK!
7 s 1 10.63 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
8 s 1 10.70 SMOLSKA Aleksandra MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK! GIM
Wzwyż K
1 1 1.40 KIRAGA Julia RLTL ZTE Radom 2005 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur 5 LDK!
1 1 1.50 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U14 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # , Z/0015/18 , 2022 4 LDK!
2 1 1.40 DRELICHOWSKA Kinga UKS Orlica Domaniów 2005 U14 DS V # LDK!
2 1 1.50 PIERKIEL Natalia LKS Brzezina Osiek 2005 U14 MA IV # LDK!
3 1 1.40 WOJNAR Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2005 U14 PK V ZŁOTEK Grzegorz # 4 LDK!
3 1 1.40 MAJ Joanna LUKS Namysłów # 2005 U14 OP V WOLAK Bożena LDK!
4 1 1.35 WISNIEWSKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/0352/18 2021 5 LDK!
4 1 1.40 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U14 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
5 1 1.25 NIEWIAROWSKA Maja LUKS Hańcza Suwałki # 2005 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena # 4 LDK!
5 1 1.40 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/0892/19 , 2022 4 LDK!
6 1 1.20 BARTCZAK Alicja MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2005 U14 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
6 1 1.25 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/0483/19 , 2022 BEZ LDK!
7 1 1.20 STRAUS Oktawia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- # LDK!
7 1 1.25 KOŻUSZEK Aleksandra niest. Lublin 2005 U14 LU -- STRYJEWSKI Janusz LDK!
8 1 1.15 ŚLIPKO Emilia PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
1 2 1.45 JAKÓBIEC Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U12 LD IV OSTOJSKI Piotr ROJEK Julita # Z/0310/18 2022 4 LDK!
1 2 1.45 JONIO Oliwia niest. Białystok 2006 U12 PD IV ROGUCKA Magdalena LDK!
2 2 1.35 PŁONKA Lena LKS Brzezina Osiek 2006 U12 MA -- LDK!
2 2 1.35 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2006 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2021 BEZ LDK!
3 2 1.25 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/2873/19 , 2022 LDK!
3 2 1.35 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # Z/0020/18 2022 3 LDK!
4 2 1.20 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2006 U12 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKI Roman # LDK!
4 2 1.25 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U12 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/3457/19 , 2022 LDK!
5 2 1.20 WŁODARCZYK Agata OLA Wielkopolskie 2006 U12 WP -- B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy LDK!
5 2 1.20 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U12 SK -- WRONA Agnieszka Z/2295/19 2022 LDK!
6 2 1.15 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary # 2006 U12 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz # , Z/0454/20 , 2022 LDK!
6 2 1.20 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U12 SL -- PILAREK Sławomir # Z/1292/21 2022 LDK!
7 2 1.15 KOSMALA Katarzyna OLA Opolskie 2006 U12 OP -- WOLAK Bożena LDK!
7 2 1.15 KOWALSKA Alicja OLA Warmińsko-mazurskie 2006 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
  2 NM ŚLIWIŃSKA Natalia LKS Stal Mielec # 2006 U12 PK -- TORBA Agnieszka BEZ LDK!
1 3 1.60 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U16 PM III KOPEĆ Bernadeta B.D. Z/0038/16 2022 3 LDK! GIM
1 3 1.61 URBANOWICZ Kaja LUKS Start Nakło 2003 U16 KP III B.D. 3 LDK! GIM
2 3 1.58 WOJCIECHOWSKA Edyta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP III KACZOR Mieczysław # Z/0223/17 2019 3 LDK! GIM
2 3 1.60 SOBCZYK Julia Kraków Athletics Team # 2003 U16 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0002/17 , 2022 LDK!
3 3 1.45 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL IV LDK! GIM
3 3 1.50 SIKORA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK IV MAZUR Janusz 4 LDK! GIM
4 3 1.40 MAZUR Kamila MKS Agros Chełm 2003 U16 LU V LDK! GIM
4 3 1.50 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U16 PK IV TITTINGER Michał B.D. # Z/3508/17 2022 LDK! GIM
5 3 1.40 DOBRZAŃSKA Adelina MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP V SACZKO Andrzej 5 LDK! GIM
5 3 1.40 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V LDK! GIM
6 3 1.35 MARKS Patrycja AZS Łódź 2003 U16 LD -- SADACH Aneta 4 LDK! GIM
6 3 1.40 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN V LDK! GIM
7 3 1.25 ŚMIECH Karina UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2003 U16 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz # Z/3699/17 2017 LDK! GIM
7 3 1.35 ROZENFELD Urszula MKS Osa Zgorzelec 2003 U16 DS -- LDK! GIM
8 3 1.20 HAŁADUDA Maja MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 4 1.45 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 2004 U14 PM IV B.D. B.D. # 4 LDK!
1 4 1.58 FLISIŃSKA Natalia RLTL Optima Radom # 2004 U14 MZ III B.D. # 2 LDK!
2 4 1.35 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U14 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2022 LDK! GIM
2 4 1.50 BIERDZIO Weronika LUKS Hańcza Suwałki # 2004 U14 PD IV ROGUCKA Magdalena # LDK!
2 4 1.50 BIAŁOGŁOWICZ Weronika UKS Orlica Domaniów 2004 U14 DS IV # LDK!
3 4 1.35 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U14 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2022 4 LDK!
4 4 1.35 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin # 2004 U14 ZP -- FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon , Z/4539/18 , 2022 LDK!
4 4 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U14 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2021 4 LDK! GIM
5 4 1.25 CYKOWSKA Maja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U14 SL -- LDK!
5 4 1.40 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U14 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4730/17 , 2022 5 LDK!
6 4 1.15 GROMADZKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 2004 U14 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz # , Z/4406/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 4 1.35 WOJCIECHOWSKA Agata UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/3766/17 2021 LDK! GIM
7 4 1.30 GĄSECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Kinga # Z/0757/16 2020 4 LDK! GIM
  4 NM GROMYSZ Izabela OLA Warmińsko-mazurskie # 2004 U14 WN -- # LDK!
  4 NM KRAWIEC Kaja UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 2004 U14 SK -- OZDOBA Janusz # LDK! GIM
W dal K
1 3 4.86 SULEJ Julia CWKS Resovia Rzeszów 2004 U14 PK IV ZŁOTEK Grzegorz 4 LDK! GIM
1 3 5.12 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U14 LD III PALISZEWSKI Maciej SADACH Aneta , Z/0281/18 , 2022 LDK!
2 3 4.66 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 2004 U14 SL V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # Z/2314/18 2022 4 LDK!
2 3 4.73 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U14 KP V KOHUTEK Artur # Z/4012/17 2022 4 LDK!
3 3 4.55 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U14 PM V B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2022 3 LDK!
3 3 4.69 KAPLA Anna LUKS Hańcza Suwałki 2004 U14 PD V STACHURSKA Agnieszka # 4 LDK!
4 3 4.37 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U14 OP -- PIERÓG Paweł # Z/1394/18 2022 4 LDK!
4 3 4.65 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U14 DS V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK! GIM
5 3 4.35 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U14 LU -- GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej # , Z/3396/17 , 2022 4 LDK! GIM
5 3 4.49 HYRLIK Laura AKL Ursynów Warszawa 2004 U14 MZ -- B.D. 4 LDK!
6 3 4.17 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2022 3 LDK! GIM
6 3 4.19 MORAWIAN Amelia UKL Ósemka Police 2004 U14 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
7 3 3.84 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U14 WN -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK! GIM
7 3 4.15 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK! GIM
8 3 3.58 LUNIAK Laura PLKS Gwda Piła 2004 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
8 3 3.96 OBARA Alicja KKL Kielce 2004 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof 5 LDK!
1 4 4.80 KAUFMAN Martyna AML Słupsk 2003 U16 PM IV # LDK! GIM
1 4 5.09 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK IV SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2021 2 LDK! GIM
2 4 4.78 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL V PRENCEL Piotr B.D. # Z/2281/17 2022 LDK! GIM
2 4 4.98 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD IV KALINOWSKI Paweł 3 LDK!
3 4 4.64 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin # 2003 U16 ZP V ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
3 4 4.93 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/3343/17 2022 2
4 4 4.63 KĘPA-DANEK Aleksandra UKS-MOS Opole 2003 U16 OP V LDK! GIM
4 4 4.77 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS V ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 4 4.00 STASIAK Izabela AZS Łódź 2003 U16 LD -- SYGDZIAK Zofia # LDK!
5 4 4.22 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 2003 U16 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2022 5 LDK!
6 4 3.87 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK! GIM
6 4 3.90 HRYCIUK Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 2003 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał BEZ LDK! GIM
  4 NM KACZYŃSKA Julia OKLA Ostrołęka 2003 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz 4 LDK! GIM
1 5 4.33 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
W dal strefa K
1 1 4.50 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 2006 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna # , Z/2870/19 , 2022 LDK!
1 1 4.54 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk # 2006 U12 PM -- B.D. DIAK Mateusz # , Z/3795/18 , 2022 BEZ LDK!
2 1 4.17 STANEK Julia OLA Lubelskie 2006 U12 LU -- TUSTANOWSKI Roman # LDK!
2 1 4.44 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław # 2006 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/9216/21 2022 LDK!
3 1 4.12 DYLEWSKA Amelia UKS Czempion Bełchatów # 2006 U12 LD -- B.D. B.D. BEZ LDK!
3 1 4.22 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
4 1 4.05 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy # 2006 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł # , Z/5605/19 , 2022 LDK!
4 1 4.11 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary # 2006 U12 LB -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz WISZ Mateusz # , Z/0453/20 , 2021 LDK!
5 1 3.75 MARCINKIEWICZ Julia LUKS Hańcza Suwałki # 2006 U12 PD -- ROGUCKA Magdalena LDK!
5 1 3.89 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
6 1 3.60 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce # 2006 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz # , Z/2208/20 , 2021 LDK!
6 1 3.65 ŁAWICKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2006 U12 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew GOŁĘBIEWSKI Zbigniew # , Z/1118/19 , 2019 LDK!
7 1 3.53 TRĄBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U12 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
7 1 3.58 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U12 PK -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin # , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
8 1 3.26 KOZŁOWSKA Majka UKS Orkan Środa Wlkp. # 2006 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka # , Z/0317/20 , 2020 LDK!
1 2 4.69 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2022 3 LDK!
1 2 4.96 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom # 2005 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 2 4.50 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2022 LDK!
2 2 4.67 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U14 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2022 2 LDK!
3 2 4.47 MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 2005 U14 KP -- B.D. 4 LDK!
3 2 4.49 OSUCH Joanna Kraków Athletics Team # 2005 U14 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3688/17 , 2021 LDK! GIM
4 2 4.36 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów # 2005 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka # 5 LDK!
4 2 4.39 HAPONIK Paulina UKS Technik Augustów # 2005 U14 PD -- SOWÓL Bogusław # BEZ LDK!
5 2 4.16 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U14 DS -- B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
5 2 4.33 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
6 2 4.15 SZELIGA Martyna MLLKS BiegamBoLubię Gubin # 2005 U14 LB -- KACZMAREK Adam # BEZ LDK!
6 2 4.28 SIERADZKA Marta KL Iskra Białogard # 2005 U14 ZP -- PIOTROWSKI Kamil RUDZIK Grzegorz , Z/2169/17 , 2022 LDK!
7 2 4.10 KOWALCZYK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN -- LDK!
7 2 4.13 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2022 4 LDK!
8 2 3.49 MIELCAREK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo # 2005 U14 WP -- BUKSALEWICZ Barbara LDK!
8 2 4.09 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 2005 U14 LU -- STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2021 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 10.56 KUŹNIARSKA Gabriela MMKS Gdańsk 2004 U14 PM IV B.D. SKALSKI Krzysztof 4 LDK! GIM
1 11.25 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U14 MZ III NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław # Z/2308/17 2022 3 LDK! GIM
2 9.92 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP IV SACZKO Andrzej 4 LDK! GIM
2 10.52 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U14 DS IV MARKOWSKI Tomasz # 3 LDK!
3 8.98 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2022 LDK! GIM
3 9.40 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U16 WP V CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # , Z/1249/17 , 2022 3 LDK! GIM
4 8.55 KOWALCZYK Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola # 2004 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0671/18 , 2022 5 LDK!
4 9.30 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD V SUPROŃ Jarosław ZABAWSKI Przemysław # , Z/3135/17 , 2022 4 LDK! GIM
5 7.78 PRABUCKA Weronika UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 5 LDK! GIM
5 9.11 JUSTA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP V KOZŁOWSKI Krzysztof JUSZCZAK Stanisław # , Z/2113/16 , 2022 4 LDK! GIM
6 6.86 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 2004 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3678/17 2019 BEZ LDK! GIM
6 8.17 GRAJCAR Martyna MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
7 6.18 WINIARZ Dorota AZS UMCS Lublin 2004 U14 LU -- LDK! GIM
7 7.88 MIKOŁAJCZAK Julia MUKS Szok Bojanowo 2004 U14 WP -- LDK!
8 7.75 OLEŚ Anita LUKS Start Nakło 2004 U14 KP -- B.D. # BEZ LDK!
9 7.57 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica # 2003 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/1126/17 2022 LDK! GIM
10 7.26 HATAŚ Zuzanna UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U14 PK -- SUGIER Krzysztof 3 LDK! GIM
60 m M
1 s 1 8.61 KUNICKI Kacper OLA Łódzkie 2006 U12 LD -- KARP Sławomir KARP Sławomir KARP Sławomir LDK!
1 s 1 8.74 KOSMALA Antoni OLA Wielkopolskie 2006 U12 WP -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz BEZ LDK!
2 s 1 8.74 NABORCZYK Norbert BOSiR Barcin 2006 U12 KP -- MORITZ Rafał # BEZ LDK!
2 s 1 8.86 SKOWRONEK Igor UKS Miotacz Sosnowiec # 2006 U12 SL -- PILAREK Sławomir BEZ LDK!
3 s 1 8.94 ZAPAŁOWSKI Filip UKL Ósemka Police 2007 U12 ZP -- OBERLAN Paulina OBERLAN Paulina , Z/2652/19 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 9.01 KOŹMIC Paweł UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U12 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/3452/18 2019 BEZ LDK!
4 s 1 9.05 BŁĘDOWSKI Wiktor UKS Technik Radom # 2006 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek # LDK!
4 s 1 9.13 SZYMAŃSKI Jan OLA Świętokrzyskie 2006 U12 SK -- KĄDZIELA-PŁAZA Anna LDK!
5 s 1 9.08 KAMIŃSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa # 2007 U12 LB -- HOFFMAN Wioletta HOFFMAN Wioletta # LDK!
5 s 1 9.16 PELCZAR Filip LUKS Podium Kup # 2007 U12 OP -- BUŚKO Michał BEZ LDK!
6 s 1 9.10 AMONOWICZ Damian OLA Podlaskie 2006 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław BEZ LDK!
6 s 1 9.29 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin # 2006 U12 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Urszula # , Z/1538/21 , 2022 LDK!
7 s 1 9.31 IWASIUTA Wojciech UKS Jedynka Reda # 2006 U12 PM -- MYSZK Ilona MYSZK Ilona B.D. # , Z/0599/19 , 2022 LDK!
7 s 1 9.64 BIELSKI Sebastian OLA Warmińsko-mazurskie 2006 U12 WN -- LDK!
8 s 1 9.49 BUBKA Dominik OLA Małopolskie 2006 U12 MA -- PŁATEK Agnieszka LDK!
1 s 2 7.97 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2022 4 LDK!
1 s 2 8.00 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 2005 U14 MA -- BUJAS Marcin MENTLEWICZ Janusz # , Z/3095/18 , 2022 5 LDK!
2 s 2 8.01 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk # 2005 U14 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2022 4 LDK!
2 s 2 8.31 BIELSKI Mateusz OLA Podlaskie 2005 U14 PD -- ANESZKO Marta BEZ LDK!
3 s 2 8.10 ODROBINA Maciej GKS Piast Gliwice 2005 U14 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam BEZ LDK!
3 s 2 8.54 KANIA Konrad OLA Dolnośląskie 2005 U14 DS -- B.D. LDK!
4 s 2 8.34 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj # 2005 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka # BEZ LDK!
4 s 2 8.61 FIBNER Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2005 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # , Z/2830/18 , 2021 BEZ LDK!
5 s 2 8.47 FRYDEL Błażej UKS-MOS Opole # 2005 U14 OP -- MUSIAŁ Mirosław BEZ LDK!
5 s 2 8.73 TOBOLSKI Konrad GKS Olimpia Grudziądz # 2005 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/3888/18 , 2022 BEZ LDK!
6 s 2 8.65 WYSOCKI Wojciech LZS Sigma OSIR Staszów 2005 U14 SK -- GAJEK Zbigniew GAJEK Zbigniew BEZ LDK!
6 s 2 9.00 SAWIUK Michał MLKS Agros Żary 2005 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina # BEZ LDK!
7 s 2 8.68 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin # 2005 U14 ZP -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/5011/19 , 2022 LDK!
7 s 2 9.02 OLBRYŚ Maksymilian OLA Warmińsko-mazurskie 2005 U14 WN -- LDK!
8 s 2 9.24 WIŚNIEWSKI Bartek OLA Łódzkie 2005 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz LDK!
8 s 2 10.69 CHWEDORCZUK Jan Stanisław KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2005 U14 MZ -- LDK!
1 s 3 7.68 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK! GIM
1 s 3 7.96 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U14 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2022 4 LDK!
2 s 3 7.71 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 2004 U14 DS -- KNULL Mariusz 4 LDK!
2 s 3 7.98 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U14 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4645/17 , 2022 4 LDK! GIM
3 s 3 7.89 TOMASZEWSKI Dominik LUKS Orkan Września 2004 U14 WP -- B.D. SZYMKOWIAK Tomasz B.D. , Z/4352/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 s 3 8.04 SOŁOWIEJ Tomasz UKL Feniks Świdwin 2004 U14 ZP -- LDK!
4 s 3 8.16 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława # 2004 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # 5 LDK!
4 s 3 8.27 MAJ Paweł AZS UMCS Lublin 2004 U14 LU -- TUSTANOWSKI Roman B.D. # , Z/4502/17 , 2021 4 LDK! GIM
5 s 3 8.17 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK! GIM
5 s 3 8.47 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 2004 U14 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir # Z/2215/18 2022 BEZ LDK!
6 s 3 8.30 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 2004 U14 PK -- BARSZCZ Ewa 5 LDK!
6 s 3 8.76 MALICKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U14 MA -- LDK!
7 s 3 8.41 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U14 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2022 LDK! GIM
7 s 3 8.82 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U14 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK! GIM
1 s 4 7.58 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2020 3 LDK! GIM
1 s 4 7.71 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- B.D. 4 LDK! GIM
2 s 4 7.63 CYBULSKI Filip MUKS Płock 2003 U16 MZ -- # LDK! GIM
2 s 4 7.73 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 2003 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2021 3 GIM
3 s 4 7.74 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 2003 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka # 4 LDK! GIM
3 s 4 7.86 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena 3 LDK! GIM
4 s 4 7.75 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/0480/17 2019 3 LDK! GIM
4 s 4 7.93 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna # Z/3181/16 2022 2 LDK!
5 s 4 7.94 DRABIK Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 2003 U16 PK -- MATUSZAK Robert 5 LDK! GIM
5 s 4 8.16 KLIMCZAK Szymon ULKS Lipinki 2003 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1669/17 2019 5 LDK! GIM
6 s 4 8.00 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2022 3 GIM
6 s 4 8.21 BRACHA Bartłomiej UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2003 U16 SK -- LDK! GIM
7 s 4 8.13 KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
300 m M
1 s 1 46.66 HAJDUK Dawid OLA Lubuskie 2006 U12 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra BEZ LDK!
1 s 1 47.39 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U12 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2022 BEZ LDK!
2 s 1 47.81 PAPIÓR Wojciech GKS Start Długołęka # 2006 U12 DS -- BEDNAREK Agata GIERCZYK Estera BEZ LDK!
2 s 1 50.56 PIETRASIAK Bartosz OLA Łódzkie 2006 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
3 s 1 48.37 LASKOWSKI Wiktor OLA Mazowieckie 2007 U12 MZ -- SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna SZUSTER Katarzyna LDK!
3 s 1 54.36 THOMANN Roch LUKS Podium Kup # 2007 U12 OP -- BUŚKO Michał BEZ LDK!
4 s 1 48.43 ZYGA Maciej OLA Lubuskie 2005 U14 LB -- HOFFMAN Wioletta LDK!
4 s 1 55.71 JĘCZMIONKA Jan OLA Lubelskie 2006 U12 LU -- KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKI Roman BEZ LDK!
5 s 1 50.76 LIS Michał MKL Szczecin # 2007 U12 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek BINDASZEWSKA Hanna , Z/10520/21 , 2022 LDK!
1 s 2 47.90 ZASŁONA Szymon OLA Podlaskie 2006 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
1 s 2 48.14 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
2 s 2 49.58 ANDRZEJCZAK Jeremi MKS Jedynka Jarocin # 2006 U12 WP -- KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz , Z/5214/18 , 2018 LDK!
2 s 2 52.32 GODZWON-SKOTNICKI Jakub UKS Żaczek Połaniec 2006 U12 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2213/18 2022 BEZ LDK!
3 s 2 49.70 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U12 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
3 s 2 58.12 SZUSTAK Alan MKS Hermes Gryfino # 2007 U12 ZP -- GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek # , Z/0111/20 , 2022 LDK!
4 s 2 53.13 KSIĄŻEK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 2007 U12 PK -- DZIUBA Bogdan BEZ LDK!
1 s 3 42.82 STOKŁOSA Patryk LKS Kłos Olkusz 2005 U14 MA -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin # Z/3093/18 2020 BEZ LDK!
1 s 3 43.36 OSTACHOWSKI Antoni KS Orzeł Warszawa # 2005 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5566/18 2021 5 LDK!
2 s 3 43.95 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław # 2005 U14 DS -- GOLEC Dominik B.D. # Z/0098/19 2021 5 LDK!
2 s 3 46.21 TOMASZEWSKI Olaf AZS UMCS Lublin # 2005 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKI Roman BEZ LDK!
3 s 3 47.05 SIECZKOWSKI Szymon MMKS Kędzierzyn Koźle # 2005 U14 OP -- DOMIN Adam BEZ LDK!
3 s 3 48.36 MIERZWIŃSKI Ksawery UKB Szubin 2005 U14 KP -- PAWLAK Sandra # Z/1130/16 2019 BEZ LDK!
4 s 3 53.08 SĘK Aleksander OLA Łódzkie 2005 U14 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 s 4 43.38 KWIATKOWSKI Dominik UKS Trójka Mikołów 2005 U14 SL -- # LDK!
1 s 4 44.61 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria # , Z/0394/18 , 2022 5 LDK!
2 s 4 46.01 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk # 2005 U14 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2022 BEZ LDK!
2 s 4 46.74 BOGACZYŃSKI Maksymilian OLA Wielkopolskie 2005 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka LDK!
3 s 4 46.74 KOWALCZYK Miłosz OLA Lubuskie 2004 U14 LB -- LDK!
3 s 4 48.28 PŁUŻEK Oliwier UKS Żaczek Połaniec 2005 U14 SK -- ZIELIŃSKA Gabriela SZYDŁOWSKI Sławomir # LDK!
4 s 4 48.94 ROMANOWSKI Piotr OLA Podlaskie - Łomża 2005 U14 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław BEZ LDK!
4 s 4 49.49 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U14 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir # Z/1521/18 2022 4 LDK!
5 s 4 49.70 BIEŃKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 2005 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # 4 LDK!
  s 4 DQ A E MKS Kusy Szczecin # 2005 U14 ZP -- # LDK!
1 s 5 41.06 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 2004 U14 LB V # LDK! GIM
1 s 5 41.46 GRUBIAK Karol MUKS Gim 2 Nysa 2004 U14 OP V RYSZEWSKI Jacek # 5 LDK!
2 s 5 41.67 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 2004 U14 LU V LDK! GIM
2 s 5 41.91 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2004 U14 DS V JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2022 4 LDK!
3 s 5 42.97 GAŁA Michał AZS Łódź 2004 U14 LD -- SYGDZIAK Dagmara # BEZ LDK!
4 s 5 49.18 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka # 2004 U14 MA -- # LDK!
1 s 6 39.32 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 2004 U14 SK IV LDK! GIM
1 s 6 40.38 ZYSKOWSKI Oliwier UKS Technik Augustów # 2004 U14 PD IV SOWÓL Bogusław # 4 LDK!
2 s 6 40.94 OLESIŃSKI Dawid UKS Barnim Goleniów 2004 U14 ZP V SZWARC Sławomir # 5 LDK!
2 s 6 41.10 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U14 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK! GIM
3 s 6 40.96 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2004 U14 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/2074/18 2022 2 LDK!
3 s 6 42.88 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2022 4 LDK! GIM
4 s 6 43.06 NUREK Kacper SKLA Sopot 2004 U14 PM -- LDK!
4 s 6 44.22 PIASECZNY Borys LUKS Orkan Września 2004 U14 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/2365/17 , 2019 5 LDK! GIM
5 s 6 52.57 RIPPER Antoni KS Biegi Grodzisk Mazowiecki # 2004 U14 MZ -- LDK!
1 s 7 37.85 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2022 2 LDK! GIM
1 s 7 38.44 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U16 DS III SZAŁEK Andrzej # Z/0254/17 2022 2 LDK! GIM
2 s 7 37.95 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U16 LU III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz # , Z/2234/18 , 2022 3 LDK! GIM
2 s 7 38.65 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III
3 s 7 38.20 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2020 2 LDK! GIM
3 s 7 39.49 WOŹNIAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia 4 LDK!
4 s 7 41.08 KUKLEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD V SIERBA Bogdan # 4 LDK!
4 s 7 41.37 KAMIENIAK Filip MUKS Park Zduńska Wola 2003 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3876/17 , 2018 BEZ LDK!
1 s 8 37.90 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL III LDK!
1 s 8 39.13 KORCZOWSKI Max CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK IV MAZUR Janusz 3 LDK! GIM
2 s 8 40.03 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP IV WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK! GIM
2 s 8 40.98 BRZOZOWSKI Dominik MKL Szczecin # 2003 U16 ZP V SKRODZKI Dariusz # 3 LDK! GIM
3 s 8 41.71 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 2003 U16 LB V WISZ Dariusz 4 LDK! GIM
3 s 8 43.57 SURMAŃSKI Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2003 U16 SK -- OZDOBA Janusz B.D. , Z/3700/17 , 2017 LDK! GIM
4 s 8 42.71 JAKUBOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/0424/17 2019 BEZ LDK! GIM
1000 m M
1 s 1 3:18.59 SADZIŃSKI Marcel OLA Łódzkie 2007 U12 LD -- LDK!
1 s 1 3:58.33 GAWŁOWICZ Piotr SSMKS Parasol Wrocław # 2006 U12 DS -- B.D. GOLEC Dominik # , Z/7098/21 , 2021 LDK!
2 s 1 3:20.67 KOSICKI Kajetan AML Słupsk # 2007 U12 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech # , Z/3785/19 , 2022 LDK!
2 s 1 4:00.94 KOŃCZAL Dawid LUKS Start Nakło 2006 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna # BEZ LDK!
3 s 1 3:21.92 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U12 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra # , Z/4518/18 , 2022 BEZ LDK!
3 s 1 4:03.08 FERCHMIN Kacper OLA Wielkopolskie 2006 U12 WP -- KASPRZYK Marek # BEZ LDK!
4 s 1 3:23.28 ROZWADOWSKI Miłosz LKS Znicz Biłgoraj # 2006 U12 LU -- BERNAŚ Dorota JURAŁOWICZ Agnieszka JURAŁOWICZ Agnieszka BEZ LDK!
4 s 1 4:07.25 TWOREK Damian KKS Victoria Stalowa Wola 2006 U12 PK -- DZIUBA Bogdan BEZ LDK!
5 s 1 3:31.50 DROBIK Tomasz OLA Opolskie 2006 U12 OP -- DOMIN Adam LDK!
5 s 1 4:10.20 LINDORF Adrian LUKS Orneta # 2006 U12 WN -- NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek # , Z/3071/20 , 2022 LDK!
6 s 1 3:40.18 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce # 2007 U12 SK -- JÓŹWIK Krzysztof JANUCHTA Krzysztof # Z/3394/19 2022 BEZ LDK!
6 s 1 4:27.96 TOMCZAK Wojciech LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2007 U12 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław DĄBKOWSKI Przemysław , Z/1374/20 , 2021 LDK!
7 s 1 3:49.24 WALCZYK Oskar LKS Kłos Olkusz # 2006 U12 MA -- B.D. LDK!
7 s 1 4:30.70 WITCZAK Ziemowit OLA Lubuskie 2006 U12 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
8 s 1 3:51.84 HASSE Olivier OLA Zachodniopomorskie 2006 U12 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BEZ LDK!
8 s 1 4:39.37 ZWOLIŃSKI Maciej OLA Mazowieckie 2006 U12 MZ -- LDK!
1 s 2 3:00.21 KUMISZCZA Cezary CMKL Człuchów 2005 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. 4 LDK!
1 s 2 3:13.19 JURKOWSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 2005 U14 MZ -- B.D. 4 LDK!
2 s 2 3:07.00 SRAGA Jakub KS Victoria Trzebinia # 2005 U14 MA -- CZYŻ Paweł BEZ LDK!
2 s 2 3:13.24 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/0320/18 2022 5 LDK!
3 s 2 3:08.17 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 2005 U14 LD -- BEDNARSKI Tomasz # Z/0890/19 2022 LDK!
3 s 2 3:19.67 LEWANDOWSKI Paweł LUKS Start Nakło 2005 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin LDK!
4 s 2 3:11.36 OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U14 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota # , Z/1717/18 , 2022 LDK!
4 s 2 3:23.89 ŁUKASIK Piotr OLA Dolnośląskie 2005 U14 DS -- CZEKIEL Jan LDK!
5 s 2 3:13.77 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U14 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
5 s 2 3:26.85 DZIEGAŃSKI Piotr OLA Warmińsko-mazurskie 2005 U14 WN -- LDK!
6 s 2 3:13.92 JANISZEWSKI Filip KKL Kielce 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof # 4 LDK!
6 s 2 3:39.96 TOMCZAK Stanisław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 2005 U14 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/2459/19 , 2020 LDK!
7 s 2 3:21.87 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
7 s 2 3:43.80 STĘPIEŃ Damian PLKS Gwda Piła # 2005 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
8 s 2 3:23.73 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2005 U14 MA -- B.D. WAŁASZEK Jarosław , Z/0742/19 , 2022 BEZ LDK!
8 s 2 4:00.34 JOŃCZYK Kacper ZLKL Zielona Góra # 2005 U14 LB -- KACZMAREK Adam BEZ LDK!
9 s 2 3:41.22 RYSIEV Serhii OLA Lubelskie 2005 U14 LU -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga LDK!
1 s 3 2:57.66 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP V KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4508/17 , 2022 3 LDK! GIM
1 s 3 2:58.25 ŁABĘDŹ Maksymilian CMKL Człuchów 2004 U14 PM V B.D. # 5 LDK!
2 s 3 2:58.92 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA V B.D. GIZA Maciej # , Z/0271/18 , 2022 LDK!
2 s 3 2:59.41 GÓRCZYŃSKI Bartosz KS AZS UWM Olsztyn 2004 U14 WN V PODOLAK Michał PODOLAK Michał # , Z/0027/18 , 2021 3 LDK!
3 s 3 3:02.14 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław # 2004 U14 DS -- GOLEC Dominik # Z/0465/18 2022 4 LDK!
3 s 3 3:02.42 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz GAJEWSKI Wojciech # Z/2065/18 2021 LDK!
4 s 3 3:02.50 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów # 2004 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz # 5 LDK!
4 s 3 3:03.18 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2022 5 LDK! GIM
5 s 3 3:05.32 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U14 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz # Z/4611/17 2022 BEZ LDK! GIM
5 s 3 3:07.74 ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota # Z/2477/17 2022 LDK!
6 s 3 3:09.80 LISOWSKI Kamil MMKS Kędzierzyn Koźle 2004 U14 OP -- DOMIN Adam # BEZ LDK!
6 s 3 3:13.31 CZYŻ Bartosz PLKS Gwda Piła 2004 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy BEZ LDK!
7 s 3 3:09.87 FUDALEWSKI Michał LZS Sigma OSIR Staszów 2004 U14 SK -- GAJEK Zbigniew WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/4712/17 , 2018 BEZ LDK!
7 s 3 3:20.83 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina BEZ LDK! GIM
8 s 3 3:21.57 KOWALCZYK Dominik UKS Technik Augustów # 2004 U14 PD -- SOWÓL Bogusław # BEZ LDK!
8 s 3 3:56.91 PANASIUK Kacper MKS Żak Biała Podlaska 2004 U14 LU -- WILCZEK Janusz # Z/4407/17 2019 BEZ LDK! GIM
1 s 4 2:49.11 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2003 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! GIM
1 s 4 2:52.25 HOJAN Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP V B.D. 3 LDK!
2 s 4 2:50.35 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 2003 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz # Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 s 4 2:54.57 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 2003 U16 PK V ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz # Z/1745/17 2022 2 LDK! GIM
3 s 4 2:53.40 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U16 ZP V WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał # , Z/4639/17 , 2022 3 LDK! GIM
3 s 4 2:59.71 LUBELSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ V LDK! GIM
4 s 4 2:53.46 KLOCEK Tomasz AZS UMCS Lublin 2003 U16 LU V KITLIŃSKI Piotr # 2 LDK! GIM
4 s 4 3:01.93 ANDRZEJCZAK Stanisław MKS MOS Wrocław # 2003 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz 5 LDK!
5 s 4 2:56.39 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 2003 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2020 3 LDK! GIM
5 s 4 3:03.73 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika Z/2379/17 2020 5 GIM
6 s 4 2:57.43 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2022 4 LDK! GIM
6 s 4 3:07.25 FOLGA Bartłomiej KS Prefbet-Sonarol # 2003 U16 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0984/17 , 2022 LDK! GIM
7 s 4 3:03.87 ROZWADOWSKI Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U16 SL --
7 s 4 3:18.53 ONUCHOWSKI Maciej MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- # LDK! GIM
8 s 4 3:10.91 SMOLEŃ Michał UKS Żaczek Połaniec 2003 U16 SK -- ZIELIŃSKA Gabriela BEZ LDK! GIM
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.24 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
1 s 1 9.39 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2022 2 LDK! GIM
2 s 1 9.27 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 2003 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2021 2 LDK! GIM
2 s 1 9.60 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej 3 LDK! GIM
2 s 1 9.60 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 s 1 9.60 KISZCZAK Krystian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U16 SL -- WIKTOR Dagmara 4 LDK! GIM
3 s 1 9.31 SZLACHTA Stanisław CWKS Resovia Rzeszów 2003 U16 PK -- MAZUR Janusz 3 LDK! GIM
4 s 1 9.40 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 2003 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/2503/16 2019 3 LDK!
5 s 1 9.57 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał 3 LDK! GIM
5 s 1 10.31 RATUSZNY Adrian AZS Łódź # 2004 U14 LD -- SYGDZIAK Dagmara BEZ LDK!
6 s 1 9.79 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2022 3 LDK! GIM
6 s 1 10.70 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 2004 U14 LU -- CHMIELARZ Mirosław 5 LDK! GIM
7 s 1 10.53 DĄBKOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK! GIM
7 s 1 10.85 STANISZEWSKI Miłosz ULKS Lipinki 2004 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz WOJNA Anna # , Z/0878/18 , 2019 5 LDK!
8 s 1 10.60 GLAZA Mateusz UKS Czapla Białe Błota 2004 U14 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4507/17 , 2022 3 LDK! GIM
9 s 1 10.82 PRAWDZIK Kacper OLA Podlaskie 2004 U14 PD -- ANESZKO Marta LDK!
Wzwyż M
1 1 1.60 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # , Z/0018/18 , 2022 5 LDK!
1 1 1.60 HYL Gracjan PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy 5 LDK!
2 1 1.40 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec # 2005 U14 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/3035/19 2022 LDK!
2 1 1.50 GLINKOWSKI Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2005 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/4374/18 , 2021 LDK!
3 1 1.35 RYDLEWSKI Dominik MUKS Gim 2 Nysa 2005 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek # BEZ LDK!
3 1 1.35 ZDANOWSKI Oliwier niest. Olsztyn 2005 U14 WN -- GOŁĘBIEWSKI Zbigniew BEZ LDK!
4 1 1.25 JUREC Hubert MLKS Agros Żary # 2005 U14 LB -- WISZ Mateusz LDK!
4 1 1.30 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 2005 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
5 1 1.20 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek # 2005 U14 MZ -- # LDK!
5 1 1.30 SIEŃKO Patryk MKS Agros Chełm # 2005 U14 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota BEZ LDK!
6 1 1.15 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl # 2005 U14 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria # , Z/0330/18 , 2022 5 LDK!
6 1 1.20 JURCZYK Aleksander KKL Kielce # 2005 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
  1 NM ŻURAWSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2005 U14 KP -- # LDK!
1 2 1.35 DUSIK Tomasz LKS Brzezina Osiek 2006 U12 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. # Z/2783/18 2019 BEZ LDK!
1 2 1.40 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U12 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt # , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 1.30 KOŁTUN Maciej niest. Lublin 2006 U12 LU -- STRYJEWSKI Janusz BEZ LDK!
2 2 1.30 STANISŁAWCZYK Jakub MUKS Gim 2 Nysa # 2006 U12 OP -- RYSZEWSKI Jacek BEZ LDK!
2 2 1.35 BANASZKIEWICZ Dawid OLA Warmińsko-mazurskie 2007 U12 WN -- LDK!
3 2 1.30 SZEWCZYK Wojciech OLA Mazowieckie 2006 U12 MZ -- LDK!
4 2 1.20 PODRAŻKA Mikołaj RKS Łódź # 2006 U12 LD -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz # , Z/1110/20 , 2022 LDK!
4 2 1.25 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U12 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/1643/19 2022 LDK!
5 2 1.15 SEWERYN Maksymilian OLA Pomorskie 2007 U12 PM -- LDK!
5 2 1.15 ZASŁONA Jakub niest. Białystok 2006 U12 PD -- FILEWICZ Stanisław LDK!
6 2 1.15 PIASECKI Bartłomiej KKL Kielce 2006 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof LDK!
7 2 1.15 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U12 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
  2 NM GAJOWNICZEK Kamil RKS Łódź # 2006 U12 LD -- JETTER Piotr # BEZ LDK!
1 3 1.70 OLSZEWSKI Maksymilian LUKS Podium Kup 2003 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek 3 LDK! GIM
1 3 1.95 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok # 2003 U16 PD II NAZARKIEWICZ Robert # Z/3064/16 2022 LDK! GIM
2 3 1.65 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda Śląska 2003 U16 SL V LDK! GIM
2 3 1.82 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2022 3 LDK! GIM
3 3 1.65 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM V B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # , Z/0874/17 , 2021 4 LDK! GIM
3 3 1.65 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz # Z/3880/16 2022 2 GIM
4 3 1.55 PRZYBYLSKI Piotr AZS Łódź # 2003 U16 LD -- SYGDZIAK Dagmara 5 LDK!
4 3 1.60 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 2003 U16 PD -- FILEWICZ Stanisław NAZARKIEWICZ Robert # , Z/3640/17 , 2022 5 LDK! GIM
5 3 1.45 CZAPKOWICZ Emanuel MLUKS Tarnów 2003 U16 MA -- JASICZ Ryszard BEZ LDK!
5 3 1.50 KOTEWICZ Dominik KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -- LDK! GIM
6 3 1.40 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 2003 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # Z/0091/17 2022 3 LDK! GIM
6 3 1.45 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK! GIM
1 4 1.65 MŁYŃCZAK Julian MULKS Juvenia Głuchołazy # 2004 U14 OP V PIERÓG Paweł BEZ LDK!
1 4 1.70 ZAKRZEWSKI Damian OKLA Ostrołęka 2004 U14 MZ V WITKOWSKI Bartosz # 3 LDK!
2 4 1.55 OPOZDA Michał MKS Kusy Szczecin 2004 U14 ZP -- SAWICKI Krzysztof BEZ LDK!
2 4 1.70 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U14 KP V KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # , Z/0760/16 , 2022 LDK! GIM
3 4 1.50 WRÓBEL Paweł UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2004 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz # , Z/4719/17 , 2018 LDK! GIM
3 4 1.55 OLANIUK Kacper UKS Orlica Domaniów 2004 U14 DS -- # LDK!
4 4 1.45 KRACIUK Bartosz MKS Żak Biała Podlaska 2004 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał LDK! GIM
4 4 1.55 OLSZYŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 2004 U14 PD -- FILEWICZ Stanisław BEZ LDK!
5 4 1.40 JANUS Filip TL Pogoń Ruda Śląska 2004 U14 SL -- SPISAK Barbara # BEZ LDK! GIM
5 4 1.40 DYŚ Oliwier AML Słupsk 2004 U14 PM -- # LDK! GIM
5 4 1.40 FOGEL Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2004 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0252/18 2019 BEZ
5 4 1.50 JASIŃSKI Karol PLKS Gwda Piła 2004 U14 WP -- B.D. # BEZ LDK!
6 4 1.50 NIECIECKI Jakub MKS Truso Elbląg 2004 U14 WN -- # LDK! GIM
7 4 1.40 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta BEZ LDK! GIM
W dal M
1 3 5.49 ANTONIAK Maciej LKS Narew Kurpiewski Łomża 2004 U14 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1334/18 2019 BEZ LDK!
1 3 5.87 WILK Cezary LLKS Pomorze Stargard 2004 U14 ZP V ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz # Z/4453/17 2022 3 LDK! GIM
2 3 5.09 NOWAK Rafał SGB Luxtorpeda Czerwionka 2004 U14 SL -- LDK!
2 3 5.48 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U14 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka # Z/3668/17 2022 4 LDK! GIM
3 3 5.04 NIEKRASZEWICZ Kajetan MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U14 LD -- BELTER Artur BEZ LDK!
3 3 5.43 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 2004 U14 DS -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta 5 LDK! GIM
4 3 4.96 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków # 2004 U14 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej # , Z/0276/18 , 2022 LDK!
4 3 5.12 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława # 2004 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof # 5 LDK!
5 3 4.82 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U14 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2022 5 LDK! GIM
5 3 4.85 WIŚNIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn Koźle # 2004 U14 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej # 5 LDK!
6 3 4.73 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # , Z/4126/17 , 2022 4 LDK! GIM
6 3 4.80 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 2004 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta # 5 LDK! GIM
7 3 3.96 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U14 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4644/17 , 2022 5 LDK! GIM
7 3 4.72 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 2004 U14 LB -- HOFFMAN Wioletta 4 LDK!
8 3 4.64 TARANOWSKI Oliwier LKS Lubawa 2004 U14 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0099/18 2018 5 LDK!
1 4 5.58 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2022 3 LDK! GIM
1 4 5.79 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U16 SL V # LDK!
2 4 5.45 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 2003 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/3880/16 2022 2 GIM
2 4 5.56 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle 2003 U16 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2022 3 LDK! GIM
3 4 5.33 DZIUBIŃSKI Grzegorz LKS Górnik Wałbrzych 2003 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata BEZ LDK! GIM
3 4 5.40 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 2003 U16 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK! GIM
4 4 5.26 BAREJA Filip WLKS Nowe Iganie 2003 U16 MZ -- LDK! GIM
4 4 5.35 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 2003 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2021 5 LDK! GIM
5 4 5.05 SZAREJKO Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/1433/17 , 2022 3 LDK! GIM
5 4 5.17 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek # 5 LDK!
6 4 4.89 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK! GIM
6 4 5.12 KULAWSKI Mikołaj AML Słupsk 2003 U16 PM -- # LDK!
7 4 4.13 BIAŁEK-MONTEIRO Eryk RKS Łódź 2003 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK! GIM
  4 NM GÓRAL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK -- SUGIER Maria 5 LDK! GIM
W dal strefa M
1 1 4.48 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U12 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
1 1 4.51 KOWALEWSKI Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 2006 U12 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # , Z/2833/18 , 2021 BEZ LDK!
2 1 4.45 KRAWIEC Maksymilian OLA Świętokrzyskie 2006 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta BEZ LDK!
2 1 4.47 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom # 2006 U12 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2022 LDK!
3 1 4.18 BAHONKO Jakub OLA Lubelskie 2006 U12 LU -- DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga BEZ LDK!
3 1 4.46 KWIECIŃSKI Gracjan OLA Dolnośląskie 2006 U12 DS -- FLOREK Dariusz LDK!
4 1 4.18 KRZAK Maciej OLA Opolskie 2006 U12 OP -- BUŚKO Michał LDK!
4 1 4.31 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0568/18 2022 BEZ LDK!
5 1 4.04 JANICKI Miłosz OLA Podlaskie 2006 U12 PD -- SIENKIEWICZ Karol # BEZ LDK!
5 1 4.18 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów # 2007 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2022 BEZ LDK!
6 1 3.80 REJCH Paweł OLA Podkarpackie 2007 U12 PK -- ZŁOTEK Grzegorz LDK!
6 1 4.09 TURCZYK Mateusz MKS Kusy Szczecin # 2006 U12 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # BEZ LDK!
7 1 3.80 CHYŻA Filip KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/4469/21 , 2021 LDK!
7 1 3.85 SŁOMIŃSKI Adrian OLA Pomorskie 2007 U12 PM -- LDK!
8 1 3.63 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary # 2007 U12 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
8 1 3.78 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec # 2008 U12 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1294/21 , 2022 LDK!
1 2 4.73 ZABŁUDOWSKI Oliwier AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U14 OP -- JASIŃSKI Cyprian # LDK!
1 2 5.21 PIEŃKO Dominik OLA Dolnośląskie 2005 U14 DS -- KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota LDK!
2 2 4.72 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 2005 U14 SL -- KOBĘDZA Jan JARCZOK Miłosz # , Z/2531/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 5.05 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
3 2 4.65 STĘPIEŃ Jakub AZS UMCS Lublin # 2005 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/0451/20 , 2020 LDK!
3 2 4.91 JACKOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2005 U14 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0098/18 2020 BEZ LDK!
4 2 4.57 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk # 2005 U14 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2022 5 LDK!
4 2 4.80 GRYCZYŃSKI Szymon UKS Ares Nowa Sól # 2005 U14 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra SZPIGUN Zenon WIERZBICKA Małgorzata # , Z/2237/20 , 2022 LDK!
5 2 4.39 GAJDA Tomasz OLA Zachodniopomorskie 2005 U14 ZP -- SAWICKI Krzysztof LDK!
5 2 4.43 JANÓW Wiktor OLA Podkarpackie 2005 U14 PK -- TORBA Agnieszka LDK!
6 2 4.30 POPŁAWSKI Jan LUKS Hańcza Suwałki # 2005 U14 PD -- ANESZKO Marta STACHURSKA Agnieszka , Z/3880/19 , 2022 LDK!
6 2 4.36 FIGWER Jakub OLA Łódzkie 2005 U14 LD -- B.D. LDK!
7 2 4.12 DZIEŁAK Piotr KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2005 U14 MZ -- LDK!
7 2 4.23 STADRYNIAK Karol OLA Świętokrzyskie 2005 U14 SK -- OZDOBA Janusz LDK!
8 2 3.84 DERLATKA Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/4250/18 , 2022 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 11.52 LEŚNIOWSKI Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2004 U14 DS V KOTYNIA Hanna # 5 LDK! GIM
1 12.67 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U16 SL IV PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2022 LDK! GIM
2 10.86 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 2003 U16 PD V SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2022 2 LDK! GIM
2 11.78 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2004 U14 OP V BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2022 LDK!
3 10.49 ADAMCZYK Emil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/3656/17 2022 3 LDK!
3 10.54 CIEŚLIŃSKI Mateusz RKS Łódź 2003 U16 LD V LDK!
4 9.95 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 2003 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2018 BEZ LDK! GIM
4 10.37 GOŹDZIK Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 2003 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin 5 LDK! GIM
5 8.84 JANK Damian ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- HERING Mateusz BEZ LDK! GIM
5 9.20 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK! GIM
6 7.63 DOROSZUK Wiktor MKS Żak Biała Podlaska 2003 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał LDK! GIM
6 8.80 ZAKRZEWSKI Hubert MLKS Agros Żary 2003 U16 LB -- LDK! GIM
7 8.75 STRZELECKI Oskar UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U16 PK -- LDK! GIM
8 5.10 MISZCZYSZYN Bartosz KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 2004 U14 MZ -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.5736420154572 sekund