Szczecin 13.01.2018
Halowy mityng lekkoatletyczny MKS Kusy Szczecin
60 m K
1 1 e 1 7.75 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- # ZKN
2 2 e 1 8.02 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
3 9 e 1 8.36 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP -- ZKN
4 22 e 1 8.81 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP -- LDK!
1 5 e 2 8.25 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 8 e 2 8.32 GRUPA Martyna MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP -- LDK!
3 13 e 2 8.51 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/5755/19 2021 LDK!
4 20 e 2 8.73 MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
1 3 e 3 8.11 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 11 e 3 8.45 RYDELEK Alicja MKL Szczecin # 2002 U18 ZP -- #
3 21 e 3 8.80 SAC Oliwia MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # 5 LDK!
4 24 e 3 8.89 MERESIŃSKA Hanna MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna # 4 LDK! GIM
1 10 e 4 8.39 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U20 ZP --
2 12 e 4 8.50 ADAMSKA Marta MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
3 14 e 4 8.56 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
4 16 e 4 8.68 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP --
1 15 e 5 8.66 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP --
2 18 e 5 8.70 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
3 25 e 5 8.91 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
4 27 e 5 8.99 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
1 4 e 6 8.17 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK! GIM
2 28 e 6 9.00 BIENIEK Paulina MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- LDK!
3 37 e 6 9.22 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1448/18 2023 5 LDK!
4 71 e 6 10.25 KRUPA Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1129/18 2019 BEZ LDK!
1 39 e 7 9.27 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
2 47 e 7 9.52 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty # 2005 U14 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
3 53 e 7 9.66 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # LDK!
4 55 e 7 9.69 FRANCZAK Natalia MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # 5 LDK!
1 19 e 8 8.71 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- JACEWICZ Edward Z/3119/15 2023 3
2 23 e 8 8.86 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
3 33 e 8 9.14 KALINOWSKA Kornelia MKS Junior Złocieniec # 2001 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/2883/16 2021 ZKN
4 43 e 8 9.44 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- # LDK!
1 26 e 9 8.96 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
2 32 e 9 9.12 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
3 56 e 9 9.70 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
4 57 e 9 9.72 STĘPNIAK Agata MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- LDK! GIM
1 7 e 10 8.28 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 30 e 10 9.07 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1142/18 2023 5 LDK!
3 34 e 10 9.14 MORAWIAN Amelia UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
4 49 e 10 9.57 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1136/18 2020 BEZ LDK!
1 29 e 11 9.01 OLECHOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta MŁYNARCZYK Marta BEZ LDK! GIM
2 31 e 11 9.08 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U12 ZP -- OBERLAN Paulina # 4 LDK!
3 36 e 11 9.19 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # 5 LDK!
4 52 e 11 9.64 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
1 40 e 12 9.32 WOŹNIAK Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP -- BARTA Franciszek # Z/4666/18 2022 BEZ
2 46 e 12 9.52 MIŁOSZEWICZ Marcelina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1131/18 , 2019 BEZ LDK!
3 58 e 12 9.80 KWIATKOWSKA Karolina MLUKS Mokasyn Płoty 2002 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0634/16 2019 BEZ GIM
4 73 e 12 10.35 KRASZEWSKA Nadia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1128/18 , 2020 BEZ LDK!
1 51 e 13 9.63 ŻYWICKA Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1143/18 , 2019 BEZ LDK!
2 61 e 13 9.87 JAGUSZEWSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
3 64 e 13 10.05 STOLAREK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1135/18 , 2019 BEZ LDK!
4 69 e 13 10.22 DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!
1 45 e 14 9.51 GRYGUŚ Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1126/18 , 2019 BEZ LDK!
2 63 e 14 10.03 BAŁASZ Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1123/18 , 2020 LDK!
3 66 e 14 10.17 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
4 70 e 14 10.25 MARTYNA Dominika MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Magda FERFET Marek BEZ LDK!
1 44 e 15 9.45 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1447/18 2023 BEZ LDK!
2 76 e 15 10.45 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
3 77 e 15 10.56 GOLEMA Martyna UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- LDK!
4 81 e 15 10.84 GRENDA Zofia MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 38 e 16 9.24 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
2 65 e 16 10.14 MARTYNA Kinga MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- SAWICKI Krzysztof FERFET Marek BEZ LDK!
3 68 e 16 10.21 JATCZAK Karolina UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- # LDK!
4 83 e 16 11.37 WESOŁOWSKA Oliwia UKS Chrobry Międzyzdroje 2007 U12 ZP -- LDK!
1 48 e 17 9.55 WASILCZYSZYN Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2006 U14 ZP -- LDK!
2 54 e 17 9.68 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2023 LDK!
3 75 e 17 10.41 CICHOLIŃSKA Oliwia AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4958/19 2020 LDK!
4 84 e 17 11.78 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
1 17 e 18 8.68 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1 ZKN
2 59 e 18 9.81 AMBROZIEWICZ Wiktoria MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP --
3 60 e 18 9.83 BAJKOWSKA Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U12 ZP -- KECLER Szymon # Z/1144/18 2020 LDK!
4 78 e 18 10.59 DĄBROWSKA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U12 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1145/18 , 2021 LDK!
1 42 e 19 9.18 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 2004 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1454/18 2023 5 LDK!
2 62 e 19 9.89 KOMAJDA Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP --
3 79 e 19 10.66 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
4 80 e 19 10.73 ŚWIDERSKA Marcelina MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1139/18 2019 BEZ LDK!
1 35 e 20 9.19 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin # 2002 U18 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK! GIM
2 50 e 20 9.61 BORZĘCKA Klaudia ULKS Tychowo 2004 U16 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2496/18 2023 5
3 72 e 20 10.33 MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1130/18 2021 LDK!
4 85 e 20 12.21 BRZOZOWSKA Hanna MKS Kusy Szczecin 2009 U12 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 41 e 21 9.35 PROŚNIEWSKA Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2003 U16 ZP -- KECLER Dorota GIZA Zdzisław # , Z/1210/17 , 2021 LDK! GIM
2 67 e 21 10.19 WOJNIAK Nina MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP --
3 74 e 21 10.41 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1133/18 , 2020 BEZ LDK!
4 82 e 21 10.98 RUTKOWSKA Maria AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4969/19 2022 BEZ LDK!
1 6 e 22 8.28 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN
1 f 1 7.75 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- # ZKN
2 f 1 8.02 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
3 f 1 8.10 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK! GIM
4 f 1 8.16 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
1 f 2 8.14 GRYGIEL Amelia MKL Maraton Świnoujście 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 2 LDK! GIM
2 f 2 8.28 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
3 f 2 8.35 GRUPA Martyna MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP -- LDK!
4 f 2 8.38 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN
1 f 3 8.38 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U20 ZP --
2 f 3 8.43 ADAMSKA Marta MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # 3 LDK!
3 f 3 8.53 RYDELEK Alicja MKL Szczecin # 2002 U18 ZP -- #
4 f 3 9.16 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/5755/19 2021 LDK!
1 f 4 8.50 REJCHERT Anna WMLKS Pomorze Stargard # 2004 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/4956/19 , 2022 LDK!
2 f 4 8.63 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP --
3 f 4 8.69 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław # Z/1567/15 2023 1 ZKN
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.48 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM
2 4 e 1 9.99 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP --
3 5 e 1 11.54 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2022 4 LDK! GIM
1 2 e 2 9.66 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 3 e 2 9.77 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # LDK! GIM
1 1 f 1 9.87 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 2003 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2021 2 LDK!
2 2 f 1 9.93 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # LDK! GIM
3 3 f 1 10.12 FILIPCZAK Wiktoria KMKL Sztorm Kołobrzeg 2004 U16 ZP --
4 4 f 1 10.23 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2022 LDK! GIM
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.08 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN
2 2 e 1 10.38 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK!
3 3 e 1 11.25 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 2001 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
  e 1 DNF ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2022 ZKN
1 1 f 1 9.07 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2022 1 ZKN
2 2 f 1 10.28 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK!
3 3 f 1 11.15 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 2001 U18 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
60 m pł K K
1 1 e 1 9.17 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- ZKN
2 2 e 1 9.37 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN
1 1 f 1 9.34 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN
2 2 f 1 9.38 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- ZKN
Wzwyż K
1 f 1 1.60 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U18 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2022 LDK!
2 f 1 1.55 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS III MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023 ZKN
2 f 1 1.55 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U18 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023 ZKN
4 f 1 1.50 ŻUKOWSKA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP IV LDK!
5 f 1 1.50 DONDZIAK Sara MKS Kusy Szczecin 2001 U18 ZP IV
6 f 1 1.30 PROŚNIEWSKA Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg # 2003 U16 ZP -- KECLER Dorota GIZA Zdzisław # , Z/1210/17 , 2021 LDK! GIM
7 f 1 1.30 PIKUŁA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK! GIM
8 f 1 1.15 MARTYNA Kinga MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- SAWICKI Krzysztof FERFET Marek BEZ LDK!
9 f 1 1.15 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
  f 1 NM MARTYNA Dominika MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Magda FERFET Marek BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.40 PARCHITA Cecylia MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP IV FERFET Marek 5 LDK!
2 f 1 2.20 BUDYTA Ariana MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V LDK!
2 f 1 2.20 BRYKAŁA Dominika UKS OSoT Szczecin # 2002 U18 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3354/17 2022 LDK! GIM
4 f 1 2.20 STĘPNIAK Agata MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- LDK! GIM
5 f 1 2.10 PIKUŁA Aleksandra MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V FERFET Marek BEZ LDK! GIM
6 f 1 2.10 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP V FERFET Marek BEZ LDK! GIM
7 f 1 1.60 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin # 2006 U14 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 5.27 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP III ZKN
2 f 1 5.11 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022 ZKN
3 f 1 4.70 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 2000 U20 ZP --
4 f 1 4.68 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
5 f 1 4.67 STANKIEWICZ Nikola MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- # LDK!
6 f 1 4.49 PARFIN Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U20 ZP -- #
7 f 1 4.44 URBAŃSKA Jagoda MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena LDK! GIM
8 f 1 4.41 BOREJZA Martyna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
9 f 1 4.34 MACIEJEWSKA Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/1038/18 2020 BEZ
10 f 1 4.33 GRODECKA Klara MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena BEZ LDK! GIM
11 f 1 4.27 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1142/18 2023 5 LDK!
12 f 1 4.22 OSEŁA Monika MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena BEZ LDK! GIM
13 f 1 4.19 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
14 f 1 4.18 WIECZOREK Agnieszka UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
15 f 1 4.06 KWIATKOWSKA Karolina MLUKS Mokasyn Płoty 2002 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0634/16 2019 BEZ GIM
16 f 1 3.95 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
17 f 1 3.91 FRANCZAK Natalia MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MILEWICZ Renata # 5 LDK!
18 f 1 3.78 MORAWIAN Amelia UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
19 f 1 3.62 BALON Nicola ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # Z/5755/19 2021 LDK!
20 f 1 3.56 KRUPA Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1129/18 2019 BEZ LDK!
21 f 1 3.44 DĄBROWSKA Nikola MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1125/18 , 2022 BEZ LDK!
22 f 1 3.37 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
23 f 1 3.36 KALIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 2004 U16 ZP -- # LDK!
24 f 1 3.35 MIŁOSZEWICZ Marcelina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1131/18 , 2019 BEZ LDK!
25 f 1 3.21 STOLAREK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1135/18 , 2019 BEZ LDK!
26 f 1 2.94 GOLEMA Martyna UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- LDK!
  f 1 NM MALICKA Paulina UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard 4 LDK! GIM
  f 1 NM ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
  f 1 NM OBERLAN Julia UKL Ósemka Police 2002 U18 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK! GIM
1 f 2 4.38 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty # 2005 U14 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
2 f 2 3.85 SYSIK Julia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1136/18 2020 BEZ LDK!
3 f 2 3.80 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U12 ZP -- OBERLAN Paulina # 4 LDK!
4 f 2 3.73 GRYGUŚ Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1126/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 2 3.70 STEFAŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina ŚWIERCZYŃSKI Sławomir # LDK!
6 f 2 3.66 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1448/18 2023 5 LDK!
7 f 2 3.55 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # 5 LDK!
8 f 2 3.45 JAGUSZEWSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
9 f 2 3.45 MĄCZKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1130/18 2021 LDK!
10 f 2 3.44 BAJKOWSKA Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U12 ZP -- KECLER Szymon # Z/1144/18 2020 LDK!
11 f 2 3.41 JATCZAK Natalia UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- OBERLAN Paulina # BEZ LDK!
12 f 2 3.33 JATCZAK Karolina UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- # LDK!
13 f 2 3.33 BAŁASZ Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1123/18 , 2020 LDK!
14 f 2 3.28 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/5504/22 2023 LDK!
15 f 2 3.19 PIWOŃSKA Oliwia UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard OBERLAN Paulina # Z/1447/18 2023 BEZ LDK!
16 f 2 3.14 RUTKOWSKA Maria AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4969/19 2022 BEZ LDK!
17 f 2 3.13 KRASZEWSKA Nadia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1128/18 , 2020 BEZ LDK!
18 f 2 3.12 GONDEK Maja AML Słupsk # 2009 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
19 f 2 3.08 PAWŁOWSKA Małgorzata MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1133/18 , 2020 BEZ LDK!
20 f 2 3.03 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje # 2006 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
21 f 2 3.02 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
22 f 2 3.01 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
23 f 2 3.01 DĄBROWSKA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U12 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1145/18 , 2021 LDK!
24 f 2 2.90 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
25 f 2 2.69 ŚWIDERSKA Marcelina MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1139/18 2019 BEZ LDK!
26 f 2 2.00 CICHOLIŃSKA Oliwia AL Międzyzdroje # 2008 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4958/19 2020 LDK!
  f 2 NM WESOŁOWSKA Oliwia UKS Chrobry Międzyzdroje 2007 U12 ZP -- LDK!
  f 2 NM ŻYWICKA Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota KECLER Szymon # , Z/1143/18 , 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 10.96 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP III ZKN
2 f 1 9.77 MACIEJEWSKA Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 2001 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/1038/18 2020 BEZ
3 f 1 8.97 PARFIN Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U20 ZP -- #
60 m M
1 1 e 1 6.91 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
2 2 e 1 7.22 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
3 6 e 1 7.37 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U20 ZP -- B.D. #
4 12 e 1 7.67 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
1 3 e 2 7.24 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -- ZKN
2 9 e 2 7.56 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U23 ZP --
3 17 e 2 7.74 BRZOZOWSKI Dominik MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- SKRODZKI Dariusz # 3 LDK! GIM
4 21 e 2 7.92 KALINOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 4 LDK! GIM
1 10 e 3 7.62 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena 3 LDK! GIM
2 13 e 3 7.69 KANIA Kacper RAZ Szczecin 2000 U20 ZP -- # LDK!
3 15 e 3 7.73 PABIN Krystian UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 3 LDK! GIM
4 17 e 3 7.77 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK! GIM
1 16 e 4 7.74 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
2 22 e 4 7.96 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek # 5 LDK!
3 27 e 4 8.13 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna # , Z/2595/18 , 2023 LDK!
4 29 e 4 8.18 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- IWIŃSKA Anna # Z/4147/18 2023 LDK!
1 14 e 5 7.72 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 5 LDK! GIM
2 30 e 5 8.33 KURDEL Adrian MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- # LDK!
3 34 e 5 8.38 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP -- KECLER Dorota KRZYSIEK Zbigniew , Z/1208/17 , 2021 LDK! GIM
4 35 e 5 8.40 LEWANDOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK!
1 20 e 6 7.91 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2023 BEZ
2 43 e 6 8.94 PALUCH Marcel AL Międzyzdroje # 2004 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4968/19 2019 BEZ
3 50 e 6 9.40 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin # 2004 U16 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek # , Z/3288/19 , 2022 LDK!
4 61 e 6 10.49 SOBIERAJSKI Kacper AL Międzyzdroje # 2005 U14 ZP -- B.D. Z/4971/19 2020 BEZ LDK!
1 31 e 7 8.34 STACHOWIAK Michał UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 5 LDK! GIM
2 40 e 7 8.68 MASZCZYK Marcel MKL Szczecin # 2004 U16 ZP -- FERFET Marek # LDK!
3 44 e 7 8.95 DWORNIK Kamil UKS Chrobry Międzyzdroje 2003 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał BŁOCIAN Rafał # Z/2117/16 2019 5
4 48 e 7 9.24 SZREDZIŃSKI Wojciech MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1138/18 2020 BEZ LDK!
1 5 e 8 7.37 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U20 ZP -- B.D. B.D. B.D. B.D. B.D.
2 8 e 8 7.52 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
3 11 e 8 7.67 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
4 33 e 8 8.38 ZDRADA Dawid OSW Chojna # 1995 Sen ZP --
1 4 e 9 7.37 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
2 7 e 9 7.48 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK! ZKN
3 19 e 9 7.77 WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0656/16 2021 LDK! GIM
1 38 e 10 8.65 SUROWY Kacper MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- LDK!
2 39 e 10 8.67 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- B.D. # LDK!
3 53 e 10 9.71 KŁEMBOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
4 59 e 10 10.43 DWORNIK Dawid AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4960/19 2019 BEZ LDK!
1 45 e 11 9.03 MASZCZYK Kacper MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP --
2 46 e 11 9.14 RACHUBIŃSKI Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1134/18 2020
3 62 e 11 10.53 KWIATKOWSKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota LDK!
4 65 e 11 12.09 SZYMBORSKI Szymon MKS Kusy Szczecin 2007 U12 ZP -- # LDK!
1 42 e 12 8.77 PITURA Kamil UKS Mieszko Chojna # 2002 U18 ZP -- CZUTO Piotr Z/3635/19 2023
2 49 e 12 9.28 WARDZIAK Gracjan UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- # LDK!
3 63 e 12 10.54 WOJTOWICZ Szymon UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- LDK!
4 66 e 12 13.86 CZARNECKI Oliwier UKS OSoT Szczecin # 2012 U12 ZP -- LDK!
1 23 e 13 8.00 OPOZDA Michał MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- SAWICKI Krzysztof BEZ LDK!
2 28 e 13 8.16 KOWALSKI Antoni MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK! GIM
3 41 e 13 8.75 WYPYCH Mariusz UKS Mieszko Chojna # 2000 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3636/19 2020
4 56 e 13 9.84 BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
1 37 e 14 8.59 PRAWUCKI Bartosz MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek 3 LDK! GIM
2 55 e 14 9.79 WAJS Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1141/18 2018
3 60 e 14 10.46 PARADOWSKI Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota # Z/1147/18 2019
4 64 e 14 10.76 MASZCZYK Wiktor MKL Szczecin # 2006 U14 ZP -- FERFET Marek # LDK!
1 47 e 15 9.20 SYSIK Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1137/18 2018 BEZ
2 52 e 15 9.69 HERBERT Tymon MKS Kusy Szczecin 2005 U14 ZP --
3 57 e 15 10.04 JEZIERSKI Kacper UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- # LDK!
4 58 e 15 10.11 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U12 ZP -- LDK!
1 25 e 16 8.01 GAWEŁ Grzegorz UKS Mieszko Chojna # 2000 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3632/19 2019
2 26 e 16 8.02 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
3 54 e 16 9.74 BARTOSZCZE Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- #
1 32 e 17 8.38 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 2005 U14 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
2 36 e 17 8.40 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
3 51 e 17 9.64 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 2007 U12 ZP --
4 24 e 17 8.01 LARWIŃSKI Hubert KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP --
1 f 1 7.29 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -- ZKN
2 f 1 7.37 KAMIŃSKI Artur MKL Szczecin 1999 U20 ZP -- B.D. #
3 f 1 7.38 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U20 ZP -- B.D. B.D. B.D. B.D. B.D.
4 f 1 7.41 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
1 f 2 7.56 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK! ZKN
2 f 2 7.65 MALSKI Aleks MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena 3 LDK! GIM
3 f 2 7.68 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
1 f 3 7.51 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 5 LDK! GIM
2 f 3 7.66 KANIA Kacper RAZ Szczecin 2000 U20 ZP -- # LDK!
1 f 4 7.74 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK! GIM
2 f 4 7.82 BRZOZOWSKI Dominik MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- SKRODZKI Dariusz # 3 LDK! GIM
3 f 4 7.85 WIKTOROWICZ Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 2002 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/0656/16 2021 LDK! GIM
4 f 4 7.86 PABIN Krystian UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 3 LDK! GIM
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.63 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
1 1 f 1 9.62 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK! GIM
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.48 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
2 2 e 1 9.26 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
1 1 f 1 8.52 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
2 2 f 1 9.11 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. , Z/0682/17 , 2022 LDK! ZKN GIM
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.52 STASIAK Dawid MKL Szczecin 1999 U20 ZP -- ZKN
2 2 e 1 8.56 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -- ZKN
1 1 f 1 8.52 STASIAK Dawid MKL Szczecin 1999 U20 ZP -- ZKN
2 2 f 1 8.63 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -- ZKN
60 m pł M M
1 1 e 1 8.03 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
1 1 f 1 8.15 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4587/11 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.80 KOZDRA Tycjan UKS Mieszko Chojna # 1997 U23 ZP -- CZUTO Piotr Z/3633/19 2023
2 f 1 1.60 LARWIŃSKI Hubert KL Iskra Białogard 2002 U18 ZP --
3 f 1 1.60 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 2004 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2022 5
4 f 1 1.60 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard # 2003 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/1708/18 2022 5 LDK!
5 f 1 1.55 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk # 2005 U14 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
6 f 1 1.55 GAWEŁ Grzegorz UKS Mieszko Chojna # 2000 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3632/19 2019
7 f 1 1.55 ORGANISTA Wiktor STS Pomerania Szczecin 2004 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/5017/18 2022 4 LDK!
8 f 1 1.50 DZIEŃSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
9 f 1 1.20 CZARNECKI Oskar MKS Kusy Szczecin 2008 U12 ZP -- LDK!
9 f 1 1.20 WOSZCZYŃSKI Maciej OSOT Szczecin 2005 U14 ZP --
Tyczka M
1 f 1 4.11 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin 1999 U20 ZP II ZKN
2 f 1 3.60 PLESKACZ Marcin MKL Szczecin 2000 U20 ZP III
3 f 1 3.60 ASMOLOV Illia MKL Szczecin 2001 U18 ZP III B.D. # 3
4 f 1 2.70 DZIEŃSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
5 f 1 2.20 FRANECKI Szymon MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- LDK! GIM
6 f 1 2.20 HUBIN Viktor MKS Kusy Szczecin 2003 U16 ZP -- FERFET Marek # 5 LDK!
  f 1 NM BARAN Miłosz MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
  f 1 NM KŁEMBOWSKI Kacper MKS Kusy Szczecin 2004 U16 ZP -- FERFET Marek BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.92 KOZDRA Tycjan UKS Mieszko Chojna # 1997 U23 ZP -- CZUTO Piotr Z/3633/19 2023
2 f 1 5.77 PIERŚCIONEK Kamil PLMKS Chrobry Gryfice 2002 U18 ZP -- PRZYBYSZ Janusz Z/0431/17 2018 4
3 f 1 5.52 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
4 f 1 5.45 GAWEŁ Grzegorz UKS Mieszko Chojna # 2000 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3632/19 2019
5 f 1 5.34 PABIN Krystian UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 3 LDK! GIM
6 f 1 5.28 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U23 ZP --
7 f 1 4.77 BAŁASZ Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP -- KECLER Dorota KRZYSIEK Zbigniew , Z/1208/17 , 2021 LDK! GIM
8 f 1 4.70 BIEREŚNIEWICZ Krzysztof PLMKS Chrobry Gryfice 2003 U16 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz PRZYBYSZ Janusz , Z/0430/17 , 2018 BEZ LDK!
9 f 1 4.67 STACHOWIAK Michał UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 5 LDK! GIM
10 f 1 4.66 WYPYCH Mariusz UKS Mieszko Chojna # 2000 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3636/19 2020
11 f 1 4.63 LEWANDOWSKI Mateusz MKL Szczecin # 2003 U16 ZP -- # LDK!
12 f 1 4.49 PALUCH Marcel AL Międzyzdroje # 2004 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4968/19 2019 BEZ
13 f 1 4.44 ZDRADA Dawid OSW Chojna # 1995 Sen ZP --
14 f 1 4.30 PITURA Kamil UKS Mieszko Chojna # 2002 U18 ZP -- CZUTO Piotr Z/3635/19 2023
15 f 1 4.22 RACHUBIŃSKI Maciej MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1134/18 2020
16 f 1 4.18 DWORNIK Kamil UKS Chrobry Międzyzdroje 2003 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał BŁOCIAN Rafał # Z/2117/16 2019 5
17 f 1 4.17 WYSOCKI Nikodem UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- B.D. # LDK!
18 f 1 4.13 SZCZUKO Paweł MKS Kusy Szczecin 2002 U18 ZP --
19 f 1 4.06 OSTATEK Adam UKS OSoT Szczecin # 2004 U16 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek # , Z/3288/19 , 2022 LDK!
20 f 1 3.96 MASZCZYK Kacper MKS Kusy Szczecin 2006 U14 ZP --
21 f 1 3.95 WOSZCZYŃSKI Maciej OSOT Szczecin 2005 U14 ZP --
22 f 1 3.89 WAJS Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1141/18 2018
23 f 1 3.85 SYSIK Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1137/18 2018 BEZ
24 f 1 3.84 WARDZIAK Gracjan UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- # LDK!
25 f 1 3.81 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
26 f 1 3.70 KALINOWSKI Jakub UKL Ósemka Police 2003 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # 4 LDK! GIM
27 f 1 3.68 SZREDZIŃSKI Wojciech MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1138/18 2020 BEZ LDK!
28 f 1 3.58 RĘKAS Oliwier MKS Święc Sławno 2007 U12 ZP --
29 f 1 3.37 MASZCZYK Wiktor MKL Szczecin # 2006 U14 ZP -- FERFET Marek # LDK!
30 f 1 3.35 KWIATKOWSKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota LDK!
31 f 1 3.34 DWORNIK Dawid AL Międzyzdroje # 2007 U12 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4960/19 2019 BEZ LDK!
32 f 1 3.31 BARTOSZCZE Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- #
33 f 1 3.20 WOJTOWICZ Szymon UKL Ósemka Police 2006 U14 ZP -- LDK!
34 f 1 3.19 PARADOWSKI Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U14 ZP -- KECLER Dorota # Z/1147/18 2019
35 f 1 2.86 JEZIERSKI Kacper UKL Ósemka Police 2005 U14 ZP -- # LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1914131641388 sekund