Toruń 20.01.2018
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 e 1 7.41 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
2 2 e 1 7.45 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KN  
3 4 e 1 7.79 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D. B.D. 2
4 5 e 1 7.80 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. 1
5 6 e 1 7.86 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KN  
6 24 e 1 8.10 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2024
1 3 e 2 7.77 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- B.D.  ZKN  
2 12 e 2 8.00 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- #
3 16 e 2 8.03 KOŁODZIEJCZYK Lidia LKS MOSiR Sieradz # 2000 U20 LD -- B.D. FIRLIT Roman # , Z/4999/15 , 2022 2  ZKN  
4 30 e 2 8.17 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
5 114 e 2 8.98 LUBIŃSKA Maxima MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
1 7 e 3 7.87 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
2 10 e 3 7.92 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
3 13 e 3 8.00 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
4 18 e 3 8.05 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U20 MZ --
5 31 e 3 8.18 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U23 WN -- #  ZKN  
6 34 e 3 8.24 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U18 PM --
7 35 e 3 8.26 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM --
1 9 e 4 7.92 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D.  ZKN  
2 14 e 4 8.02 RUMINKIEWICZ Zofia AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK!  GIM  
3 17 e 4 8.04 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
4 21 e 4 8.08 SOBCZYK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0493/17 , 2024 LDK!
5 22 e 4 8.08 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -- B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!  ZKN  
6 28 e 4 8.14 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
  e 4 DQ STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
1 15 e 5 8.03 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2024  ZKN  
2 19 e 5 8.06 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!  ZKN  
3 25 e 5 8.12 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
4 32 e 5 8.19 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
5 33 e 5 8.20 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
6 48 e 5 8.37 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
1 20 e 6 8.08 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  GIM  
2 27 e 6 8.12 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP --
2 26 e 6 8.12 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. B.D. # LDK!  GIM  
4 38 e 6 8.31 TADYCH Alicja PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP -- B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy # 3 LDK!  GIM  
5 40 e 6 8.32 PUKOWNIK Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP --
6 49 e 6 8.37 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -- B.D.
7 52 e 6 8.39 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
1 37 e 7 8.28 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. LDK!
2 41 e 7 8.32 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 2003 U16 PM -- # LDK!  GIM  
3 47 e 7 8.36 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
4 53 e 7 8.40 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- B.D. # LDK!
5 55 e 7 8.42 BARABASZ Aleksandra AML Słupsk 2001 U18 PM -- B.D. 3
6 74 e 7 8.60 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BELTER Artur 4 LDK!
1 42 e 8 8.33 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
2 44 e 8 8.34 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -- B.D. B.D. 2 LDK!  GIM  
3 45 e 8 8.35 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024
4 59 e 8 8.44 BUJALSKA Julia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN -- LDK!  GIM  
5 60 e 8 8.45 ELWART Wiktoria MKL Toruń 2000 U20 KP --
6 76 e 8 8.62 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -- LDK!
7 121 e 8 9.12 KORWEL Natalia UKS Gimpas Pasłęk 2003 U16 WN --
  e 8 DQ FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- # LDK!
1 46 e 9 8.36 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U14 PM -- B.D. 4
2 61 e 9 8.48 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
3 65 e 9 8.49 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
4 66 e 9 8.49 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  GIM  
5 69 e 9 8.53 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!  GIM  
6 75 e 9 8.62 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP --
7 97 e 9 8.84 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U20 PM -- LDK!
8 102 e 9 8.87 SZARGIEJ Olivia KL Gdynia # 2002 U18 PM --
1 50 e 10 8.38 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
2 51 e 10 8.39 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!  GIM  
3 54 e 10 8.41 SZWEDA Sandra WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM --
4 58 e 10 8.43 HUK Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM -- B.D. B.D. # 3 LDK!  GIM  
5 68 e 10 8.50 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 2003 U16 PM -- B.D. 4 LDK!  GIM  
6 87 e 10 8.71 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 2003 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł 3 LDK!
1 43 e 11 8.33 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
2 64 e 11 8.49 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U20 WP -- #  ZKN  
3 67 e 11 8.49 KUBALA Amelia SKLA Sopot # 2003 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2024 LDK!
4 70 e 11 8.53 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM -- B.D. # 3 LDK!
5 71 e 11 8.55 BŁASZK Aleksandra KS Wejher Wejherowo 2002 U18 PM -- BOGUSZ Igor # Z/2053/17 2018 5 LDK!  GIM  
6 81 e 11 8.69 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2005 U14 KP -- B.D. 4 LDK!
7 84 e 11 8.70 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
8 93 e 11 8.83 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!
1 73 e 12 8.59 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz 4 LDK!  GIM  
2 86 e 12 8.71 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK!  GIM  
3 90 e 12 8.75 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- B.D. #
4 91 e 12 8.76 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  GIM  
1 77 e 13 8.65 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
2 79 e 13 8.68 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
3 92 e 13 8.76 WAJER Daria LUKS Start Nakło 2003 U16 KP -- B.D. 4 LDK!
4 98 e 13 8.85 MAJEK Malwina SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. 4
5 109 e 13 8.95 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -- GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!
6 112 e 13 8.97 TOMASZEWSKA Natalia MKL Toruń 2004 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/0698/18 2019 5 LDK!
7 119 e 13 9.11 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 2002 U18 LD --
  e 13 DQ URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- #
1 100 e 14 8.86 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- PROKOP Wojciech # Z/4659/17 2023 5 LDK!
2 104 e 14 8.90 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz BEZ LDK!  GIM  
3 108 e 14 8.94 MARCHEWKA Martyna KS Wda Świecie 2005 U14 KP --
4 111 e 14 8.96 REIWER Martyna MKL Toruń 2005 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/0695/18 2020 BEZ LDK!
5 113 e 14 8.98 SOSNOWSKA Laura MMKS Gdańsk 2002 U18 PM --
6 116 e 14 9.01 WIŚNIEWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
7 120 e 14 9.11 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
8 122 e 14 9.13 BŁAWAT Julia MTS Junior Sopot 1997 U23 PM -- RETYK Sławomir Z/0318/14 2020 BEZ LDK!
1 99 e 15 8.85 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
2 106 e 15 8.93 URBAŃSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 2005 U14 LD --
3 115 e 15 8.99 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 2003 U16 PM --
4 118 e 15 9.08 MOJSIEJENKO Weronika UKS Jedynka Reda 2001 U18 PM --
5 123 e 15 9.16 MATHEA Natalia KS Wejher Wejherowo 2002 U18 PM -- GELO Krystyna 4 LDK!  GIM  
6 124 e 15 9.17 ZACHARA Izabela SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LDK!
7 128 e 15 9.31 STYCZEŃ Alicja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  GIM  
8 129 e 15 9.50 JÓZEFIAK Kornelia GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- B.D. B.D. # BEZ LDK!  GIM  
1 8 e 16 7.89 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- B.D. 2
2 11 e 16 7.93 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2024  ZKN  
3 72 e 16 8.58 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
4 95 e 16 8.83 MIESZKOWSKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP --
5 127 e 16 9.30 HERRMANN Amelia UKS Jedynka Reda 2003 U16 PM --
6 131 e 16 9.94 MIKS Katarzyna KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna BEZ LDK!
1 23 e 17 8.09 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP -- #
2 29 e 17 8.16 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
3 36 e 17 8.27 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!
4 57 e 17 8.42 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  GIM  
5 96 e 17 8.83 FILIPOWICZ Urszula MMKS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. # BEZ LDK!  GIM  
6 94 e 17 8.83 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
7 103 e 17 8.89 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
1 39 e 18 8.31 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!
2 62 e 18 8.48 PIEC Kinga WKS Flota Gdynia 2004 U16 PM --
3 63 e 18 8.49 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U16 PM -- B.D. B.D. # 2 LDK!
4 78 e 18 8.67 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
5 80 e 18 8.68 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
6 89 e 18 8.73 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
7 105 e 18 8.91 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # 4 LDK!  GIM  
  e 18 DQ JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 2004 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
1 56 e 19 8.42 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
2 82 e 19 8.69 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
3 83 e 19 8.69 DOKSA Maja MKL Toruń 2005 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # Z/2304/18 2021 3 LDK!
4 88 e 19 8.73 ORZŁOWSKA Wiktoria UKS Lipusz 2004 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz 5 LDK!
5 110 e 19 8.96 ŻYLLA Zuzanna UKS Jedynka Reda 2004 U16 PM -- LDK!
6 117 e 19 9.03 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!
1 85 e 20 8.71 CHRZAN Zofia SKLA Sopot 2005 U14 PM -- LDK!
2 101 e 20 8.87 BĄKOWSKA Julianna BKS Bydgoszcz 2005 U14 KP -- GURNA Jolanta 5 LDK!
3 107 e 20 8.94 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2305/18 2022 5 LDK!
4 125 e 20 9.19 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
5 126 e 20 9.30 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!
6 130 e 20 9.51 BEHRENDT Julia UKS Jedynka Reda 2007 U12 PM -- MYSZK Ilona # Z/0506/18 2021 BEZ LDK!
1 f 1 7.37 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
2 f 1 7.43 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KN  
3 f 1 7.73 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. 1
4 f 1 7.83 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D. B.D. 2
5 f 1 7.86 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. B.D.  ZKN  
6 f 1 7.91 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- B.D. 2
7 f 1 7.93 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D.  ZKN  
1 f 2 7.72 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- B.D.  ZKN  
2 f 2 8.13 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
1 f 3 7.85 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
2 f 3 7.91 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2024  ZKN  
3 f 3 7.99 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. B.D. # LDK!  GIM  
4 f 3 8.03 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  GIM  
5 f 3 8.12 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
6 f 3 8.14 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
7 f 3 8.20 ADASZAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP --
8 f 3 8.25 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!
1 f 4 8.01 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!  ZKN  
2 f 4 8.16 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U18 PM --
3 f 4 8.18 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. B.D. LDK!
4 f 4 8.33 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -- B.D.
5 f 4 8.34 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
6 f 4 8.50 SZWEDA Sandra WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM --
7 f 4 8.51 BARABASZ Aleksandra AML Słupsk 2001 U18 PM -- B.D. 3
200 m K
1 1 s 1 24.97 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II  KN  
2 2 s 1 24.99 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 Sen MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 16 s 1 26.48 BALCERZAK Joanna OKS Skra Warszawa # 1973 Masters MZ III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2024
1 3 s 2 25.19 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U23 PM II B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  ZKN  
2 4 s 2 25.20 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP II B.D.  ZKN  
3 5 s 2 25.30 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 1997 U23 MZ II B.D. 2
4 20 s 2 26.69 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U23 WN III #  ZKN  
1 6 s 3 25.38 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024
2 7 s 3 25.41 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. 1
3 9 s 3 25.94 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II
1 8 s 4 25.54 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. 1
2 13 s 4 26.26 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP III #
3 14 s 4 26.27 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 U23 LD III KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
4 30 s 4 27.16 DŻUGAN Aleksandra RKS Rumia 2001 U18 PM III
1 10 s 5 25.96 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD II B.D.  ZKN  
2 12 s 5 26.17 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
3 17 s 5 26.51 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM III B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!  ZKN  
4 27 s 5 27.09 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 2002 U18 KP III
1 11 s 6 26.08 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II B.D. B.D.  ZKN  
2 25 s 6 26.97 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III B.D. B.D. LDK!
3 28 s 6 27.10 ELWART Wiktoria MKL Toruń 2000 U20 KP III
4 31 s 6 27.17 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP III JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
5 37 s 6 27.68 BRZYSKA Martyna MKL Toruń 2002 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16 2020 3
1 19 s 7 26.64 CIESLIK Laura AML Słupsk 2002 U18 PM III LDK!  ZKN   GIM  
2 45 s 7 28.07 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
3 68 s 7 29.80 LEMKE Liliana SKLA Sopot 2004 U16 PM V LDK!
1 32 s 8 27.29 TRZCIŃSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. B.D. # LDK!  GIM  
2 38 s 8 27.70 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV LDK!  GIM  
3 41 s 8 27.95 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP IV B.D.  ZKN   GIM  
4 49 s 8 28.29 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ IV B.D. #
5 79 s 8 30.68 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica # 2003 U16 KP -- LDK!  GIM  
1 44 s 9 28.04 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP IV
2 47 s 9 28.13 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
3 59 s 9 29.31 BŁASZK Aleksandra KS Wejher Wejherowo 2002 U18 PM -- BOGUSZ Igor # Z/2053/17 2018 5 LDK!  GIM  
4 60 s 9 29.35 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 2004 U16 KP V
1 52 s 10 28.55 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD V B.D. BELTER Artur 4 LDK!
2 54 s 10 29.03 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
3 57 s 10 29.21 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
4 62 s 10 29.52 MIESZKOWSKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP V
1 56 s 11 29.10 MAJEK Malwina SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. 4
2 66 s 11 29.68 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna # 4 LDK!  GIM  
1 58 s 12 29.22 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  GIM  
2 72 s 12 29.96 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
3 75 s 12 30.25 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 2004 U16 KP V
4 77 s 12 30.50 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 29 s 13 27.15 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP III B.D. 2
  s 13 DQ FURMAŃCZYK Oriana PLKS Gwda Piła # 2001 U18 WP --
1 36 s 14 27.60 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/1754/17 2024
2 53 s 14 28.76 KOSZYK Kamila MKS Sambor Tczew 2002 U18 PM -- B.D. # 4 LDK!
3 69 s 14 29.85 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
1 42 s 15 28.01 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U18 PM IV B.D. B.D. LDK!
2 43 s 15 28.03 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP IV B.D. # LDK!
3 65 s 15 29.67 SMYKOWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
4 80 s 15 31.24 TOBOLSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz BEZ LDK!  GIM  
1 18 s 16 26.53 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
2 46 s 16 28.09 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!  ZKN   GIM  
3 50 s 16 28.32 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  GIM  
4 64 s 16 29.66 KRZYŻANOWSKA Agata ULKS Skoczek Pogórze 2002 U18 PM -- #
5 70 s 16 29.89 SIROKOS Alicja MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
6 73 s 16 30.13 RYDELLEK Wiktoria PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- # LDK!  GIM  
1 21 s 17 26.78 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia # 2002 U18 PM III B.D. BEZ
2 22 s 17 26.85 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. # 2 LDK!  GIM  
3 23 s 17 26.86 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 2002 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2021 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 33 s 17 27.46 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV #
1 24 s 18 26.91 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA III PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 35 s 18 27.54 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  GIM  
3 51 s 18 28.33 HENNIG Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno # 2003 U16 KP IV KENSIK Jan LDK!
4 61 s 18 29.40 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!
5 76 s 18 30.47 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN -- LDK!
6 82 s 18 31.28 PODSIAD Sandra KS Lekka Ruszkowo 2003 U16 WN -- SOSNOWSKI Tomasz Z/0358/18 2018
1 39 s 19 27.88 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
2 48 s 19 28.14 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
3 63 s 19 29.58 BRUŹ Nina MKL Toruń 2004 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/5161/18 2021 4 LDK!
4 71 s 19 29.90 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo # 2004 U16 WN V #
5 74 s 19 30.20 KAMIŃSKA Zofia MUKL Brodnica 2004 U16 KP V
1 26 s 20 27.08 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
2 34 s 20 27.50 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
3 40 s 20 27.91 KEMPA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U14 PM IV B.D. 4
4 55 s 20 29.08 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
1 15 s 21 26.44 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM III
2 67 s 21 29.70 CHRZAN Zofia SKLA Sopot 2005 U14 PM V LDK!
3 78 s 21 30.50 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U14 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2024 LDK!
4 81 s 21 31.27 MARCHEWKA Martyna KS Wda Świecie 2005 U14 KP --
5 83 s 21 32.73 WYSZKOWSKA Malina AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/0044/18 2024 LDK!
300 m K
1 2 s 1 39.25 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KN  
2 3 s 1 39.80 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP --  KN  
3 4 s 1 39.97 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ZKN  
4 5 s 1 40.15 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024  ZKN  
5 28 s 1 44.44 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- #  ZKN  
6 30 s 1 44.93 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP -- #
1 6 s 2 40.52 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D. 1
2 7 s 2 40.71 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  ZKN  
3 10 s 2 41.98 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP --  ZKN  
4 14 s 2 42.54 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
  s 2 DQ SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --  ZKN  
1 1 s 3 38.95 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U23 PM --  ZKN  
2 8 s 3 40.77 LESIEWICZ Kornelia KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0863/17 2024 LDK!
3 9 s 3 41.76 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 11 s 3 42.03 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
5 19 s 3 43.62 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
1 21 s 4 43.67 KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
2 23 s 4 43.78 BARANIAK Barbara SKLA Sopot 2003 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł 3 LDK!
3 29 s 4 44.70 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM III B.D. B.D. 2 LDK!  GIM  
4 33 s 4 45.67 EJSMONT Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław 2 LDK!  GIM  
1 15 s 5 43.09 PIETROŃ Monika SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  ZKN  
2 17 s 5 43.52 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur # , Z/0851/16 , 2024 LDK!  GIM  
3 46 s 5 47.10 KAWLEWSKA Oliwia RKS Rumia 2003 U16 PM V B.D. 4 LDK!  GIM  
1 16 s 6 43.39 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
2 22 s 6 43.68 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U14 PM III JASKUŁKA Teresa B.D. Z/3720/17 2024
3 34 s 6 45.90 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!  GIM  
4 37 s 6 46.47 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN IV
5 47 s 6 47.15 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2018 3
1 35 s 7 46.26 ANTKIEWICZ Kinga SKLA Sopot 2003 U16 PM IV
2 38 s 7 46.49 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U16 PM IV CZUBAK Tomasz # LDK!
3 41 s 7 46.79 CYSEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
4 49 s 7 47.39 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
5 51 s 7 47.54 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
1 24 s 8 43.82 OSIOWY Marcelina CMKL Człuchów 2003 U16 PM III
2 50 s 8 47.39 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!
3 67 s 8 51.86 KORWEL Natalia UKS Gimpas Pasłęk 2003 U16 WN --
1 13 s 9 42.37 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
2 20 s 9 43.66 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
3 56 s 9 47.89 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 1974 Masters KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
4 59 s 9 48.88 ZACHARA Izabela SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LDK!
5 68 s 9 52.19 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 2004 U16 KP --
1 12 s 10 42.09 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 27 s 10 44.39 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --
3 31 s 10 45.11 MŁODAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz BEZ LDK!  ZKN   GIM  
4 54 s 10 47.64 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM --
5 62 s 10 49.04 BUREK Zuzanna PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BEZ LDK!  GIM  
1 18 s 11 43.59 GÓRECKA Aleksandra RKS Rumia 2003 U16 PM III # LDK!  GIM  
2 32 s 11 45.62 OLACH Laura LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # 4 LDK!  GIM  
3 43 s 11 47.01 GÓRNA Julia UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP -- GÓRSKA Hanna BEZ LDK!  GIM  
4 44 s 11 47.03 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL V LDK!  GIM  
5 63 s 11 49.06 JAGIEŁO Zofia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- # LDK!  GIM  
1 39 s 12 46.53 MARKIEWICZ Julia CMKL Człuchów 2003 U16 PM V
2 42 s 12 46.84 KOPKA Antonina PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy 5 LDK!
3 48 s 12 47.31 KAMIŃSKA Natalia BKS Bydgoszcz 2004 U16 KP V ŁODZIEWSKA Urszula 5 LDK!
4 57 s 12 48.40 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
1 26 s 13 43.94 TUCKA Róża SKLA Sopot 2004 U16 PM III B.D. B.D. # 2 LDK!
2 40 s 13 46.78 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V #
3 64 s 13 49.24 KŁOS Zofia LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
4 69 s 13 52.63 TEPER Lena LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -- # LDK!
1 45 s 14 47.10 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 2004 U16 KP V
2 52 s 14 47.55 CHRZANOWSKA Aleksandra ULKS Skoczek Pogórze 2004 U16 PM V #
3 70 s 14 52.94 BEHRENDT Julia UKS Jedynka Reda 2007 U12 PM -- MYSZK Ilona # Z/0506/18 2021 BEZ LDK!
1 36 s 15 46.30 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL IV LDK!
2 53 s 15 47.58 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. # , Z/0688/18 , 2024 LDK!
3 58 s 15 48.44 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek # 2006 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka # 5 LDK!
4 66 s 15 51.36 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- LDK!
  s 15 DQ LEMKE Liliana SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LDK!
  s 15 DQ ORZŁOWSKA Wiktoria UKS Lipusz 2004 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz 5 LDK!
1 25 s 16 43.87 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U14 KP III
2 55 s 16 47.76 RATHNAU Magdalena LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM V JASKUŁKA Teresa # Z/0621/18 2023 5
3 60 s 16 48.97 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!
4 61 s 16 48.98 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 2005 U14 KP -- GURNA Jolanta 5 LDK!
5 65 s 16 49.76 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!
  s 16 DQ MICHALSKA Anastazja LKS Vectra Włocławek 2005 U14 KP -- B.D. 4 LDK!
400 m K
1 2 s 1 58.31 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
2 8 s 1 60.71 BATOLIK Agata AZS Łódź 1999 U20 LD III B.D. #  ZKN  
3 12 s 1 62.33 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U20 SL IV  ZKN  
4 19 s 1 63.69 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
1 3 s 2 59.43 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U20 KP III
2 5 s 2 60.15 LACHOWICZ Klara AZS Łódź 2000 U20 LD III B.D.
3 13 s 2 62.48 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 1996 U23 PM --
4 16 s 2 62.82 FORC Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP IV SOBOWIEC Bartosz 3
1 1 s 3 57.81 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. # 3
2 4 s 3 59.50 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2021 2 LDK!  ZKN  
3 15 s 3 62.81 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD IV # LDK!
4 18 s 3 63.46 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 2000 U20 LD IV
5 21 s 3 65.13 GEBLER Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- # LDK!
1 7 s 4 60.69 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. # Z/2319/15 2024
2 10 s 4 60.81 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III B.D. # 2 LDK!  ZKN  
3 14 s 4 62.65 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2022 4
4 20 s 4 65.09 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
5 23 s 4 68.52 TUPALSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP -- #
1 6 s 5 60.27 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM III
2 9 s 5 60.76 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U18 KP III ADAMCZYK Dariusz
3 11 s 5 61.71 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN   GIM  
4 17 s 5 63.23 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 2002 U18 KP IV LDK!
5 22 s 5 65.96 MUNDZIA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. 2 LDK!  ZKN   GIM  
600 m K
1 1 s 1 1:33.97 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 1993 Sen PM --
2 2 s 1 1:36.45 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!  ZKN  
3 3 s 1 1:37.52 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
4 4 s 1 1:38.00 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL II # LDK!  GIM  
5 6 s 1 1:38.12 PLECZYŃSKA Natalia GKS Żukowo # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2926/16 2021 LDK!  ZKN  
6 8 s 1 1:40.02 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM -- #  ZKN  
7 9 s 1 1:40.42 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. 2 LDK!  GIM  
8 10 s 1 1:41.52 OWSIANIK Klaudia SKLA Sopot 2001 U18 PM --
9 11 s 1 1:41.61 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024  ZKN  
10 13 s 1 1:44.62 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
11 18 s 1 1:45.89 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP IV KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # , Z/1324/17 , 2023 LDK!  GIM  
12 22 s 1 1:47.24 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- # LDK!  ZKN  
1 14 s 2 1:45.58 ŁUKASIK Martyna MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
2 17 s 2 1:45.78 JANICKA Dominika Akademia Biegowa Kartuzy # 2005 U14 PM IV NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!
3 19 s 2 1:46.31 DOMINIK Aleksandra UKS Jedynka Reda 2002 U18 PM -- MYSZK Ilona B.D. Z/5526/15 2021 4 LDK!
4 20 s 2 1:46.37 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki # 2001 U18 LD --
5 23 s 2 1:47.26 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP V B.D. # 4 LDK!  GIM  
6 24 s 2 1:47.31 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM V RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!
7 27 s 2 1:47.92 CIEŚLIŃSKA Hanna SKLA Sopot 2004 U16 PM V B.D. 3 LDK!
8 29 s 2 1:48.48 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 2001 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
9 32 s 2 1:49.08 JELIŃSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
10 40 s 2 1:50.78 LEMIERZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
11 46 s 2 1:53.48 GINTER Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # 5 LDK!
12 50 s 2 1:54.57 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 2003 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2021 4 LDK!
1 12 s 3 1:41.87 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  GIM  
2 26 s 3 1:47.89 BIEDRZYCKA Roksana KS Maków Biega 2000 U20 MZ --
3 28 s 3 1:48.25 GÓRSKA Małgorzata SKLA Sopot 2005 U14 PM V LDK!
4 36 s 3 1:49.89 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U14 PM V RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/0017/18 2024 4 LDK!
5 37 s 3 1:50.18 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. # Z/0690/18 2024 LDK!
6 38 s 3 1:50.23 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!
7 39 s 3 1:50.43 DROŻYNSKA Liwia BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
8 42 s 3 1:50.95 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!
9 43 s 3 1:51.10 OLCZAK Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
10 44 s 3 1:51.24 LALA Amelia KS Gwardia Piła 2003 U16 WP -- LDK!
11 48 s 3 1:54.18 LEWANDOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --
12 67 s 3 2:01.07 GÓRNA Alicja MUKL Brodnica 2003 U16 KP --
13 69 s 3 2:01.91 MATHEA Natalia KS Wejher Wejherowo 2002 U18 PM -- GELO Krystyna 4 LDK!  GIM  
14 76 s 3 2:09.63 JASIŃSKA Jagoda LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
1 16 s 4 1:45.72 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
2 21 s 4 1:47.09 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN V
3 30 s 4 1:48.64 BĄK Julia MKL Toruń 2005 U14 KP V GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # , Z/0763/18 , 2021 4 LDK!
4 34 s 4 1:49.61 SZARGIEJ Olivia KL Gdynia # 2002 U18 PM --
5 41 s 4 1:50.85 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- LDK!  GIM  
6 51 s 4 1:54.82 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN --
7 52 s 4 1:55.03 MAJEWSKA Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -- B.D. 5
8 53 s 4 1:55.04 WĄSICKA Wiktoria AML Słupsk 2005 U14 PM -- # LDK!
9 55 s 4 1:55.12 PAŃKA Wiktoria AML Słupsk 2004 U16 PM -- B.D. B.D. # 4 LDK!
10 56 s 4 1:55.42 KOPICZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2996/17 2019 2
11 57 s 4 1:55.54 POLEWIK Marta AML Słupsk 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
12 58 s 4 1:55.89 WALDON Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga # 4 LDK!  GIM  
13 63 s 4 1:59.19 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
14 70 s 4 2:02.01 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U16 WN -- LDK!
15 75 s 4 2:05.90 CHOMIAK Emilia RKL Kusy Rokietnica # 2006 U14 WP -- # LDK!
1 5 s 5 1:38.04 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ZKN  
2 7 s 5 1:38.60 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 1997 U23 MZ -- B.D. 1  ZKN  
3 15 s 5 1:45.65 GRONEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. CHOCHLIUK Grażyna 4 LDK!  GIM  
4 35 s 5 1:49.82 PIETNOCZKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V #
5 54 s 5 1:55.07 ZĄBIK Irma MKL Toruń 2004 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2011/18 2018 BEZ LDK!
6 59 s 5 1:56.77 OSTROMĘCKA Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U14 KP -- B.D. BEZ LDK!
7 60 s 5 1:58.16 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 2003 U16 KP -- # LDK!  GIM  
8 65 s 5 2:00.61 DRĄG Amelia PLKS Gwda Piła 2005 U14 WP -- #
9 66 s 5 2:00.98 PAŁEJKO Aleksandra MLKS Ostróda 2000 U20 WN -- NOWICKI Ryszard B.D. Z/1504/18 2018
10 71 s 5 2:02.52 BORKOWSKA Marcelina SKLA Sopot 2006 U14 PM -- # LDK!
11 73 s 5 2:03.85 ŻUKOWSKA Julia AML Słupsk 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
12 74 s 5 2:04.44 MAŁEK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- B.D. BEZ LDK!
13 77 s 5 2:12.07 ŁOSIŃSKA Martyna MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
1 25 s 6 1:47.60 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP V MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!
2 31 s 6 1:48.87 BORKOWSKA Agnieszka LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM V WALENDZIAK Renata Z/0888/17 2019 4
3 33 s 6 1:49.08 KRZYŻANOWSKA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM V #
4 45 s 6 1:52.17 WOJCIECHOWSKA Agata MKS-MOSM Bytom 2005 U14 SL -- B.D. LDK!
5 47 s 6 1:53.73 ZIMMER Julia MKL Toruń 2003 U16 KP --
6 49 s 6 1:54.39 BALICKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP --
7 61 s 6 1:58.89 GRUCHAŁA Aleksandra SKLA Sopot 2004 U16 PM -- LDK!
8 62 s 6 1:59.00 GULCZYŃSKA Adrianna ULKS Skoczek Pogórze 2004 U16 PM -- B.D. #
9 64 s 6 1:59.94 GÓRNIAK Julia UKS Jedynka Reda 2004 U16 PM -- MYSZK Ilona BEZ LDK!
10 68 s 6 2:01.80 PUZDROWSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 2004 U16 PM -- LDK!
11 72 s 6 2:03.30 MOLENDA Natalia UKS Jedynka Reda 2003 U16 PM -- MYSZK Ilona BEZ LDK!
12 78 s 6 2:26.54 KLISZCZ Agata MMKS Gdańsk 2004 U16 PM -- LDK!  GIM  
800 m K
1 1 s 1 2:19.02 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1987 Sen PM III
2 2 s 1 2:19.73 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ZKN  
3 3 s 1 2:22.87 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III  ZKN  
4 4 s 1 2:30.93 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U20 KP IV B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
5 5 s 1 2:59.29 PIECZULIS Krystyna AZS-AWF Katowice 1962 Masters SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0349/19 2019
1000 m K
1 1 s 1 2:59.02 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --  KN  
2 2 s 1 2:59.08 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2119/15 2023  ZKN  
3 5 s 1 3:04.75 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2024  ZKN  
4 6 s 1 3:05.90 SITKO Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2003 U16 PM III
5 7 s 1 3:09.30 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  ZKN   GIM  
6 8 s 1 3:14.10 PELA Magdalena MLKS Baszta Bytów 2001 U18 PM -- LDK!
7 10 s 1 3:16.53 KLAS Natalia KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM IV LDK!
8 11 s 1 3:17.30 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM IV B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  GIM  
9 13 s 1 3:25.14 RUMIŃSKA Marlena LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
10 18 s 1 4:24.62 KROPSKA Oliwia LUKS Start Nakło 2003 U16 KP -- B.D. # BEZ LDK!
1 3 s 2 3:00.71 MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom 2000 U20 SL --  ZKN  
2 4 s 2 3:01.18 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL --  ZKN  
3 9 s 2 3:15.44 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ IV B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024
4 12 s 2 3:18.09 SUSEK Julia OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
5 14 s 2 3:27.94 KAISER Jagoda UKB Szubin 2002 U18 KP -- # LDK!
6 15 s 2 3:28.94 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP V LATAŃSKI Grzegorz # Z/0351/18 2024 2 LDK!
7 16 s 2 3:42.64 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN --
8 17 s 2 3:48.31 STANISZEWSKA Oliwia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- KALINOWSKA Katarzyna BEZ LDK!
  s 2 DNF KIJEWSKA Weronika LKS Vectra Włocławek # 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
1500 m K
1 s 1 4:40.35 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021  ZKN  
2 s 1 4:41.51 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U20 WP II OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!  ZKN  
3 s 1 4:41.56 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
4 s 1 4:49.88 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP III B.D. 1
5 s 1 4:54.95 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III  ZKN  
6 s 1 4:59.79 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U20 SL IV  ZKN  
7 s 1 5:02.54 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 1998 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2021 2
8 s 1 5:03.54 GROTH Dagmara GKS Żukowo 1999 U20 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
9 s 1 5:20.29 PIEŃKOSZ Marta AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- #
  s 1 DNF KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  ZKN  
2000 m K
1 1 s 1 6:02.65 TOPKA Beata UKS Barnim Goleniów # 1999 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/0345/15 2024  KN  
2 2 s 1 6:06.10 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN  
3 3 s 1 6:09.02 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 6:24.96 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!
5 5 s 1 6:33.65 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 6:48.52 MIKSZUTA Emilia LUKS Start Nakło # 2001 U18 KP -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1549/15 2024  ZKN  
7 7 s 1 7:03.91 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
8 8 s 1 7:05.38 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!  ZKN  
9 9 s 1 7:07.11 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!  GIM  
10 10 s 1 7:15.72 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  ZKN   GIM  
11 11 s 1 7:43.39 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
12 12 s 1 7:58.36 KRUPIŃSKA Martyna KS Maków Biega 2002 U18 MZ -- #
  s 1 DNF MŁYNAREK Monika UKS Czapla Białe Błota 2002 U18 KP -- KARNAS Zbigniew 4 LDK!  GIM  
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
6 11 s 2 11.29 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U14 KP -- LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 5 s 1 10.11 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  GIM  
2 6 s 1 10.26 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2021 3
3 7 s 1 10.46 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM -- #
4 8 s 1 10.54 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U16 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  GIM  
5 9 s 1 10.61 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U16 PM -- B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz 4 LDK!  GIM  
2 2 s 2 9.61 MICHNIACKA Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. #
3 3 s 2 9.63 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ -- RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  GIM  
4 4 s 2 10.02 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1573/16 2022 4
5 10 s 2 10.78 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
60 m pł K J Mł K
1 2 s 1 9.03 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 2002 U18 PM -- LDK!  ZKN  
2 3 s 1 9.19 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
3 5 s 1 9.29 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia # 2002 U18 PM -- B.D. BEZ
4 15 s 1 10.05 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. B.D. LDK!
5 17 s 1 10.59 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  GIM  
6 18 s 1 10.79 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
  s 1 DQ ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
1 1 s 2 8.96 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KN  
2 7 s 2 9.35 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
3 8 s 2 9.41 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
4 9 s 2 9.50 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
5 10 s 2 9.53 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB -- #
6 11 s 2 9.61 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK!  ZKN  
7 13 s 2 9.91 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2024
8 20 s 2 11.04 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
1 4 s 3 9.26 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D.  ZKN   GIM  
2 6 s 3 9.35 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- B.D.  ZKN  
3 12 s 3 9.63 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
4 14 s 3 9.99 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  GIM  
5 16 s 3 10.17 STEFANOWICZ Martyna UKS Wyspiański Szubin 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
6 19 s 3 10.83 LEPPERT Martyna UKS Wyspiański Szubin 2002 U18 KP -- B.D. 5 LDK!
60 m pł K K
1 1 s 1 8.62 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN  
2 2 s 1 9.04 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB --  ZKN  
3 3 s 1 9.22 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 9.23 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
5 5 s 1 9.33 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
6 6 s 1 9.78 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U20 WP -- #  ZKN  
7 7 s 1 12.14 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM -- B.D.
1 1 s 2 9.27 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM -- B.D. #  ZKN  
1 1 e 1 9.20 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D.  ZKN  
2 2 e 1 9.39 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 1993 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2020 2 LDK!
1 f 1 8.56 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN  
2 f 1 8.63 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M  KN  
3 f 1 8.92 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U23 OP -- B.D.  ZKN  
4 f 1 9.23 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB --  ZKN  
5 f 1 9.24 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # Z/3655/15 2024  ZKN  
6 f 1 9.40 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
7 f 1 9.62 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 1993 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2020 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.75 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2021 M  KN  
2 f 1 1.65 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. 1 LDK!  ZKN  
3 f 1 1.60 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa # 2003 U16 MZ III RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  GIM  
4 f 1 1.55 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM III #
5 f 1 1.55 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM III B.D.  ZKN  
5 f 1 1.55 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III # LDK!  ZKN  
7 f 1 1.50 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U16 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar B.D. Z/3724/17 2024
8 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  GIM  
8 f 1 1.50 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef # Z/0094/17 2021 3
10 f 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
11 f 1 1.50 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U20 LD IV
12 f 1 1.50 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2002 U18 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  GIM  
13 f 1 1.45 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #
13 f 1 1.45 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP IV
15 f 1 1.45 BURNICKA Weronika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM IV
16 f 1 1.45 GRABOWSKA Aleksandra AML Słupsk 2002 U18 PM IV LDK!  GIM  
16 f 1 1.45 JAROSZ Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV KACZOCHA Alina B.D. 4 LDK!
16 f 1 1.45 GĄSECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP IV KARNAS Kinga # 4 LDK!  GIM  
19 f 1 1.40 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM --
19 f 1 1.40 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM V B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
21 f 1 1.40 KOBUS Agata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2005 U14 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0029/18 2021 4 LDK!
22 f 1 1.35 ORDAŃSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- DEJEWSKI Michał # 5 LDK!  GIM  
22 f 1 1.35 KRAŚNICKA Julita GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
22 f 1 1.35 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 2004 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna 4 LDK!  GIM  
25 f 1 1.35 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
Tyczka K
1 f 1 4.01 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U23 PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KN  
2 f 1 3.80 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KN  
3 f 1 3.50 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U20 PM I MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. Z/0583/15 2021  ZKN  
4 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  GIM  
5 f 1 3.40 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK!  ZKN  
6 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP II
7 f 1 3.10 PORĘBA Martyna KL Gdynia 2002 U18 PM II  ZKN  
8 f 1 3.00 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U16 PM II
9 f 1 2.50 LEWANDOWSKA Natalia SKLA Sopot 2005 U14 PM IV JURGA Łukasz # Z/0374/18 2024 4 LDK!
10 f 1 2.30 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2024
  f 1 NM OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia # 2002 U18 PM -- B.D. PISKULSKI Paweł , Z/3692/15 , 2024 4  ZKN  
W dal K
1 f 1 4.84 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot # 2003 U16 PM IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2024 LDK!  GIM  
2 f 1 4.79 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM V B.D. # LDK!
3 f 1 4.75 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP V
4 f 1 4.62 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U16 KP V BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/3343/17 2024
5 f 1 4.56 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM V PROKOP Wojciech # Z/4659/17 2023 5 LDK!
6 f 1 4.51 RESEL Martyna LUKS Strzałków 2003 U16 LD V
7 f 1 4.51 MARKIEWICZ Julia CMKL Człuchów 2003 U16 PM V
8 f 1 4.51 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM V B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
9 f 1 4.34 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U16 PM -- B.D. # 3 LDK!
10 f 1 4.28 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo # 2004 U16 WN -- #
11 f 1 4.16 KUCIŃSKA Matylda LKS Vectra Włocławek 2004 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # 5 LDK!  GIM  
12 f 1 4.13 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
13 f 1 4.05 CHOMEJ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
14 f 1 4.05 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- # LDK!
15 f 1 4.03 GONTARZ Małgorzata AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK!  GIM  
16 f 1 4.03 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  GIM  
17 f 1 4.03 DĄBROWSKA Dominika LUKS Strzałków 2004 U16 LD --
18 f 1 4.00 PODSIAD Sandra KS Lekka Ruszkowo 2003 U16 WN -- SOSNOWSKI Tomasz Z/0358/18 2018
19 f 1 3.85 SKAPOWICZ Hanna AML Słupsk 2004 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # LDK!
20 f 1 3.80 CHORĄŻEWSKA Patrycja MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM --
21 f 1 3.78 TOPOLSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM -- NOBIS Edyta BEZ LDK!
22 f 1 3.63 ŻYGO Paulina KS Wejher Wejherowo 2004 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna 4 LDK!  GIM  
23 f 1 3.50 TOKARSKA Kalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP -- KACZOCHA Alina B.D. BEZ LDK!
24 f 1 3.35 MIKS Katarzyna KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- B.D. GELO Krystyna BEZ LDK!
  f 1 NM BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM -- #
1 f 2 5.99 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ I SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław # , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KN  
2 f 2 5.77 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 1998 U23 LB II  ZKN  
3 f 2 5.61 JÓŹWIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U18 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!  KN  
4 f 2 5.50 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. M  ZKN  
5 f 2 5.31 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
6 f 2 5.26 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP III WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
7 f 2 5.25 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2001 U18 LB III SASKA Tomasz B.D. # Z/3097/15 2024  ZKN  
8 f 2 5.16 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
9 f 2 5.00 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK!  ZKN   GIM  
10 f 2 4.94 CHWAŁEK Agnieszka KS Gwardia Piła 1999 U20 WP IV  ZKN  
11 f 2 4.86 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U20 WN IV NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
12 f 2 4.84 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD IV
13 f 2 4.83 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 2002 U18 LB IV #
14 f 2 4.80 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 2002 U18 WP IV GÓRSKA Hanna B.D. # LDK!
15 f 2 4.61 URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- #
16 f 2 4.01 MOJSIEJENKO Weronika UKS Jedynka Reda 2001 U18 PM --
  f 2 NM WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP --  ZKN  
Trójskok K
1 f 1 12.05 KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP I B.D. #  KN  
2 f 1 11.75 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP II  ZKN  
3 f 1 11.42 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
4 f 1 11.10 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP III  ZKN  
5 f 1 10.59 CHAMSKA Hanna MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM IV  ZKN  
6 f 1 10.35 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000 U20 PM IV  ZKN  
7 f 1 9.71 BEMBNISTA Zofia UKS Wyspiański Szubin 2001 U18 KP --
8 f 1 9.51 SZCZECH Aleksandra UKB Szubin 2002 U18 KP --
9 f 1 9.36 KOZEREWICZ Weronika UKB Szubin 2000 U20 KP --
10 f 1 9.22 LEPPERT Martyna UKS Wyspiański Szubin 2002 U18 KP -- B.D. 5 LDK!
11 f 1 9.19 STEFANOWICZ Martyna UKS Wyspiański Szubin 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
12 f 1 9.01 BEMBNISTA Antonina UKS Wyspiański Szubin 2001 U18 KP --
Kula (3) K
1 f 1 16.19 KLOCEK Natalia UKS Halszka Szamotuły 2001 U18 WP I ŚWIST Jerzy Z/5500/15 2017 1  KN  
2 f 1 13.19 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN  
3 f 1 12.80 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 2001 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2019 3
4 f 1 12.20 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
5 f 1 11.94 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL III #  GIM  
6 f 1 11.59 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 11.43 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN III
8 f 1 11.15 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP III LDK!  ZKN  
9 f 1 10.91 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV B.D. #  ZKN  
10 f 1 10.46 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
11 f 1 10.22 KUCHCIŃSKA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2002 U18 KP IV KARNAS Zbigniew KENSIK Rafał 4 LDK!  GIM  
12 f 1 9.97 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP IV LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
13 f 1 9.70 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
14 f 1 9.43 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK!  ZKN  
15 f 1 8.53 CZEKALSKA Martyna UKS Cyprianka 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/5655/15 2018 4
16 f 1 7.90 PUKOWNIK Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP --
  f 2 8.22 ADAMCZYK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP -- LDK!
1 f 2 11.40 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024
2 f 2 10.89 KUŹNIARSKA Gabriela MMKS Gdańsk 2004 U16 PM IV B.D. SKALSKI Krzysztof 4 LDK!  GIM  
3 f 2 10.40 HALECKA Patrycja AML Słupsk 2003 U16 PM IV LDK!  GIM  
4 f 2 9.88 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM IV LDK!  GIM  
5 f 2 9.83 MYĆKA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM IV LDK!  GIM  
6 f 2 9.66 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon Z/0705/19 2021 3 LDK!  GIM  
7 f 2 9.63 PATEJUK Natalia AML Słupsk 2004 U16 PM V # LDK!  GIM  
8 f 2 9.13 KAŁUŻNA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP V
9 f 2 9.10 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U16 PM V #
10 f 2 8.58 MARKIEWICZ Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- B.D. # 4 LDK!
11 f 2 8.39 WYSOCKA Kiara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. #
12 f 2 8.38 MACHALSKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2003 U16 PM -- #
13 f 2 7.82 ABRAMOWICZ Oliwia AML Słupsk 2004 U16 PM -- # LDK!
14 f 2 7.24 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa # 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0204/20 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.84 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II  ZKN  
2 f 1 9.97 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM IV  ZKN  
3 f 1 9.94 DŁUGOŁĘCKA Julia AML Słupsk 2000 U20 PM IV #
4 f 1 9.30 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM IV B.D.  ZKN  
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:44.17 ZAJĄCZKOWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 2 LDK!  ZKN   GIM  
2 2 s 1 16:24.29 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 2000 U20 WP --  ZKN  
3 3 s 1 16:33.35 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 2000 U20 WP --
4 4 s 1 16:44.88 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- LDK!  ZKN  
5 5 s 1 16:56.30 SKOBEL Kinga CMKL Człuchów 2002 U18 PM -- B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
6 6 s 1 17:12.60 KOWALSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ZKN  
7 7 s 1 17:16.55 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
8 8 s 1 17:23.13 WESTFAL Natalia CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- B.D. BODZIAK Igor # 3 LDK!
9 9 s 1 17:40.52 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- KENSIK Jan # 3 LDK!  ZKN  
10 10 s 1 17:48.89 MAIER Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP IV
11 11 s 1 18:06.29 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- LDK!
12 12 s 1 18:27.66 PARDUA Anna UKB Szubin 2002 U18 KP -- # LDK!
13 14 s 1 19:15.30 DYGAS Edyta KS Gwardia Piła 2003 U16 WP V
14 13 s 1 19:29.24 GRABOWSKA Filadelfia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- LDK!
15 15 s 1 20:55.26 SULIMA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- LDK!
16 16 s 1 21:43.11 MUSIAŁ Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U16 KP -- LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.78 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --  KN  
2 2 e 1 6.90 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  KN  
3 3 e 1 6.92 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
4 4 e 1 6.92 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
5 5 e 1 6.93 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn # 1999 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # Z/0647/15 2022  KN  
6 15 e 1 7.13 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS -- JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2024 1  KN  
1 6 e 2 6.95 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U23 PM -- B.D. 1  ZKN  
2 7 e 2 6.99 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KN  
3 8 e 2 6.99 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
4 9 e 2 7.01 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- #  ZKN  
5 14 e 2 7.12 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN  
6 16 e 2 7.15 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
7 47 e 2 7.39 LIS Karol LKS Akademia Szybkości Pruszcz Gdański # 1996 U23 PM -- B.D. # Z/1894/12 2024
1 10 e 3 7.07 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ --  ZKN  
2 12 e 3 7.09 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. B.D. 2
3 13 e 3 7.10 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
4 17 e 3 7.19 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
5 33 e 3 7.32 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP -- #
6 44 e 3 7.38 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
  e 3 DQ BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U23 KP --
1 11 e 4 7.08 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
2 18 e 4 7.21 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
3 19 e 4 7.21 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP --
4 21 e 4 7.22 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
5 27 e 4 7.27 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP --
6 31 e 4 7.30 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 1997 U23 PM --
7 38 e 4 7.35 MICHAŁOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno # 1999 U20 WP --
1 22 e 5 7.23 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U18 LD -- LDK!  ZKN  
2 23 e 5 7.25 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 2000 U20 MZ --
3 25 e 5 7.26 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
4 29 e 5 7.28 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
5 30 e 5 7.28 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD -- B.D.
6 40 e 5 7.37 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #  ZKN  
7 49 e 5 7.40 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
8 57 e 5 7.48 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
1 24 e 6 7.26 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -- B.D.
2 26 e 6 7.27 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- GRENDA Jan  ZKN  
3 28 e 6 7.28 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 34 e 6 7.33 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM  
5 39 e 6 7.37 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  ZKN  
6 42 e 6 7.38 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -- B.D. 2
7 54 e 6 7.44 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
1 20 e 7 7.22 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ZKN   GIM  
2 37 e 7 7.35 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
3 41 e 7 7.38 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
4 51 e 7 7.42 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ -- B.D.
5 56 e 7 7.46 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 2001 U18 PM --
6 59 e 7 7.49 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM -- #  ZKN  
7 66 e 7 7.53 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
1 43 e 8 7.38 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
2 60 e 8 7.49 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. # LDK!  ZKN  
3 61 e 8 7.50 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- LDK!
4 68 e 8 7.54 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
5 69 e 8 7.57 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP --
6 74 e 8 7.62 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
7 93 e 8 7.76 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 4
1 58 e 9 7.49 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
2 63 e 9 7.51 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP --
3 71 e 9 7.59 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM --
4 73 e 9 7.61 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- B.D. 4 LDK!  GIM  
5 76 e 9 7.63 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
6 77 e 9 7.64 BARAN Kamil AML Słupsk 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
7 78 e 9 7.64 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
8 80 e 9 7.65 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
1 52 e 10 7.43 ISKRA Bartosz UKB Szubin 2003 U16 KP -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2022 3 LDK!
2 72 e 10 7.60 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #
3 82 e 10 7.65 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM -- #
4 92 e 10 7.76 PIEKAREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1571/16 , 2023
5 96 e 10 7.79 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!  GIM  
6 110 e 10 8.06 POKRYWKA Leszek WKS Flota Gdynia 1971 Masters PM -- B.D.
1 50 e 11 7.40 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023  ZKN  
2 79 e 11 7.65 DOMAŃSKI Emil KS Gwardia Piła 1999 U20 WP --
3 81 e 11 7.65 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
4 88 e 11 7.73 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM --
5 89 e 11 7.73 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD --
6 94 e 11 7.77 SOKOŁOWSKI Konrad SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. LDK!
7 97 e 11 7.80 GOŹDZIAK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
8 98 e 11 7.82 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
1 46 e 12 7.39 DOMAGALSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP --
2 83 e 12 7.66 OSSOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM -- #
3 84 e 12 7.66 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 2003 U16 WP -- LDK!
4 87 e 12 7.72 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -- #
5 99 e 12 7.83 KOZACZUK Kacper AML Słupsk 2004 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # 4 LDK!  GIM  
6 101 e 12 7.85 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
7 114 e 12 8.15 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK!
1 91 e 13 7.76 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica # 2004 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!  GIM  
2 102 e 13 7.85 BREZA Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
3 106 e 13 7.98 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U14 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!
4 108 e 13 8.01 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN -- LDK!  GIM  
5 113 e 13 8.10 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
1 90 e 14 7.74 MICHALEWSKI Antoni WKS Flota Gdynia 2004 U16 PM --
2 104 e 14 7.88 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  GIM  
3 105 e 14 7.96 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  GIM  
4 112 e 14 8.09 KAROLEWICZ Jakub SKLA Sopot 2003 U16 PM --
5 115 e 14 8.15 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. LDK!
6 121 e 14 8.29 PANYŁO Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- LDK!
7 124 e 14 8.36 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
1 35 e 15 7.33 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 1991 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 45 e 15 7.39 JĘDRZEJEWSKI Łukasz KS Zawkrze Mława 1999 U20 MZ --
4 117 e 15 8.16 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP --
5 125 e 15 8.36 GRUCA Sławomir niestowarzyszony 1978 Masters -- GRUCA Sławomir BEZ
  e 15 DQ URBANSKI Kamil MKL Toruń # 1999 U20 KP --
1 48 e 16 7.40 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- B.D.
2 55 e 16 7.45 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 86 e 16 7.68 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 2000 U20 WP --  ZKN  
4 119 e 16 8.22 TOMASZEWSKI Dominik MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM --
2 36 e 17 7.34 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
3 62 e 17 7.50 CHROSTOWSKI Jarosław KS Zawkrze Mława 2001 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
4 75 e 17 7.62 KOSZNICKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM -- B.D. 4
5 85 e 17 7.68 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --  ZKN  
1 53 e 18 7.43 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 65 e 18 7.52 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  ZKN  
3 70 e 18 7.58 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U18 PM -- B.D. BEZ
4 95 e 18 7.79 KOPP OSTROWSKI Nataniel UKS Lipusz 2002 U18 PM --
5 107 e 18 8.00 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!  ZKN   GIM  
6 109 e 18 8.03 FORMANIEWICZ Andrzej MKL Toruń 1957 Masters KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel Z/0353/19, Z/1766/22 2019, 2022
7 123 e 18 8.36 DZIOBA Adrian MMKS Gdańsk 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
1 67 e 19 7.54 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- #  GIM  
2 103 e 19 7.86 JABŁOŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U16 KP -- LDK!
3 111 e 19 8.08 KOŚCIELAK Kacper UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
4 127 e 19 8.51 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP --
5 128 e 19 11.41 LORENC Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- LDK!  GIM  
1 100 e 20 7.84 WAWRZYNIAK Alan RKS Rumia 2004 U16 PM -- LDK!
2 116 e 20 8.16 BARTOSZEWICZ Bartosz LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2003 U16 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2024
3 116 e 20 8.16 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!
4 120 e 20 8.22 KOZACZUK Jakub AML Słupsk 2004 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # 5 LDK!  GIM  
5 122 e 20 8.31 JĘDRZEJEWSKI Damian MMKS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
6 126 e 20 8.43 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM --
1 f 1 6.83 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --  KN  
2 f 1 6.88 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  KN  
3 f 1 6.94 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KN  
4 f 1 6.95 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
5 f 1 6.98 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
6 f 1 7.00 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U23 PM -- B.D. 1  ZKN  
7 f 1 7.02 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 1991 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2022 M
1 f 2 6.96 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS -- #  ZKN  
2 f 2 6.98 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 1999 U20 MZ --  ZKN  
3 f 2 7.03 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
4 f 2 7.06 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
5 f 2 7.08 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. B.D. 2
6 f 2 7.09 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
1 f 3 7.10 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
2 f 3 7.12 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP --
3 f 3 7.51 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
1 f 4 7.08 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- GRENDA Jan  ZKN  
2 f 4 7.09 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ZKN   GIM  
3 f 4 7.13 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
4 f 4 7.31 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
5 f 4 7.47 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  ZKN  
6 f 4 7.49 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- #  GIM  
7 f 4 7.71 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #
1 f 5 7.24 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM  
2 f 5 7.32 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
3 f 5 7.36 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  ZKN  
4 f 5 7.37 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM -- B.D. 2
5 f 5 7.49 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U18 PM -- B.D. BEZ
6 f 5 7.49 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 2001 U18 PM --
7 f 5 7.54 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. # LDK!  ZKN  
200 m M
1 1 s 1 22.01 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP II  ZKN  
2 3 s 1 22.11 KREFT Szymon LKS Ziemi Puckiej Puck 2000 U20 PM II JASKUŁKA Teresa Z/5416/15 2020 M  KN  
3 6 s 1 22.19 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
4 7 s 1 22.33 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN  
1 2 s 2 22.10 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
2 5 s 2 22.14 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 1996 U23 DS II #  ZKN  
3 8 s 2 22.37 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
4 11 s 2 22.69 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS II
5 14 s 2 22.92 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 1997 U23 PM III
1 10 s 3 22.65 MIKOŁAJEWSKI Gabriel RLTL GGG Radom # 1999 U20 MZ II B.D. B.D. # Z/3078/15 2024  KN  
2 22 s 3 23.23 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
3 38 s 3 23.96 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP IV CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
4 40 s 3 24.04 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
  s 3 DNF NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- #  ZKN  
1 4 s 4 22.12 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD II KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN  
2 17 s 4 23.08 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U20 PM III
3 23 s 4 23.31 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 2000 U20 LD III
4 33 s 4 23.83 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP IV
5 36 s 4 23.89 GROBELNY Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP IV
1 18 s 5 23.11 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2000 U20 MZ III B.D.
2 24 s 5 23.35 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM III B.D.
3 26 s 5 23.37 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS III
4 34 s 5 23.83 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U18 PM IV DIAK Mateusz Z/2843/16 2024 2 LDK!  ZKN   GIM  
1 16 s 6 23.06 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. # 2 LDK!  ZKN   GIM  
2 21 s 6 23.22 BUCH Natan AZS Łódź 1995 Sen LD III SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2021 2
3 37 s 6 23.96 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 45 s 6 24.17 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
5 53 s 6 24.45 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 2001 U18 PM --
1 25 s 7 23.36 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB III SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023  ZKN  
2 39 s 7 23.98 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS IV B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
3 41 s 7 24.05 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2001 U18 PM IV B.D. 2
4 43 s 7 24.11 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 2003 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
1 42 s 8 24.11 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 2004 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/2750/16 2022 2 LDK!
2 48 s 8 24.22 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
3 59 s 8 24.84 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
1 9 s 9 22.55 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP II GRENDA Jan  ZKN  
2 47 s 9 24.20 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
3 52 s 9 24.35 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
4 56 s 9 24.60 MICHALSKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
  s 9 DNF PIEKAREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1571/16 , 2023
1 28 s 10 23.49 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 2001 U18 LD III FIRLIT Roman Z/2333/16 2020
2 44 s 10 24.15 KAJZER Maksymilian KS Maków Biega 2000 U20 MZ IV
3 60 s 10 24.99 SOKOŁOWSKI Konrad SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. LDK!
4 62 s 10 25.07 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 4
2 76 s 12 27.05 GRUCA Sławomir niestowarzyszony 1978 Masters -- GRUCA Sławomir BEZ
1 12 s 13 22.69 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP II
2 20 s 13 23.20 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP III B.D. 1
3 31 s 13 23.64 DOMAGALSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 2000 U20 WP IV
4 32 s 13 23.66 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD --
1 13 s 14 22.77 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN II TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
2 29 s 14 23.56 BILIŃSKI Olaf ULKS Skoczek Pogórze 1999 U20 PM III #
3 68 s 14 25.82 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP --
1 15 s 15 23.05 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 2000 U20 PM III  ZKN  
2 30 s 15 23.63 SEMENYSZYN Jacek ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB IV B.D. 3
3 70 s 15 25.92 SZYMAŃSKI Krystian PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP --
4 74 s 15 26.65 TOMASZEWSKI Dominik MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM --
1 19 s 16 23.14 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP III WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!  ZKN  
2 46 s 16 24.18 CHROSTOWSKI Jarosław KS Zawkrze Mława 2001 U18 MZ IV SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!
3 66 s 16 25.75 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3123/16 2018 BEZ
1 49 s 17 24.25 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 2001 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/3168/17 2019 3
2 50 s 17 24.28 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV
3 51 s 17 24.29 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP IV
4 57 s 17 24.60 GOŹDZIAK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
5 69 s 17 25.84 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
1 55 s 18 24.59 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
2 58 s 18 24.69 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM -- #
3 63 s 18 25.45 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
4 64 s 18 25.48 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 2001 U18 WP --
5 77 s 18 27.24 KLINGENBERG Adrian MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
1 27 s 19 23.40 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ III SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 35 s 19 23.87 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  ZKN  
3 54 s 19 24.57 MARCZYŃSKI Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
4 72 s 19 26.43 ŻWIROWSKI Adam MMKS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. LDK!
1 61 s 20 25.01 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
2 67 s 20 25.80 PIOTROWSKI Łukasz MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4810/18 2018 4
1 65 s 21 25.55 KAŹMIERSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U16 WP V WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!  GIM  
2 73 s 21 26.50 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 2004 U16 KP -- LDK!
3 75 s 21 27.00 KRUGER Filip Jędrzej SL Olimpia Poznań # 2004 U16 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/5690/19 2024 LDK!
4 78 s 21 27.72 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U14 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.41 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 Sen DS -- #  KN  
2 2 s 1 34.51 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN  
3 3 s 1 34.98 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
4 4 s 1 35.15 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U23 MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024
5 5 s 1 35.21 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS -- #
1 6 s 2 35.34 MROCZEK Adam AZS Łódź 1999 U20 LD -- B.D. #  KN  
2 7 s 2 35.56 BUCH Natan AZS Łódź 1995 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2021 2
3 8 s 2 35.75 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 U23 WP -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
4 18 s 2 37.26 SYCH Tomasz AZS Łódź 1997 U23 LD --
1 10 s 3 36.22 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
2 13 s 3 36.47 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
3 15 s 3 36.97 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #
4 19 s 3 37.29 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U18 PM -- B.D. BEZ
5 20 s 3 37.34 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U16 PM II B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!  GIM  
1 12 s 4 36.31 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD II
2 16 s 4 37.07 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2  KN  
3 21 s 4 37.51 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
4 23 s 4 38.06 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB --
1 9 s 5 35.80 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP --
2 17 s 5 37.10 WAWRZONKOSKI Filip Wiktor MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -- #
3 24 s 5 38.27 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP III
4 26 s 5 38.50 KOLAWA Karol UKS Skompensis Skępe 2000 U20 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0014/17 2018 BEZ
1 22 s 6 37.58 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
2 25 s 6 38.38 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2019 2
3 28 s 6 39.11 SOBCZAK Bartłomiej KSLZS Kruszwica # 2003 U16 KP IV LUZAK Małgorzata 3 LDK!  GIM  
4 29 s 6 39.87 POROŻYŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. B.D. # LDK!  GIM  
1 11 s 7 36.26 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP -- B.D. 1
2 31 s 7 40.46 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
3 33 s 7 40.84 KERSCHNIK Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3693/17 2018 BEZ
4 36 s 7 40.95 SZYDLIK Łukasz KS Maków Biega 2004 U16 MZ V
5 38 s 7 41.92 NUREK Kacper SKLA Sopot 2004 U16 PM V LDK!
6 40 s 7 42.54 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
1 39 s 8 42.23 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek # 5 LDK!  GIM  
2 42 s 8 42.66 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
3 44 s 8 43.06 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1962 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2024 BEZ
4 46 s 8 44.12 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0849/16 , 2021 3 LDK!  GIM  
5 48 s 8 44.33 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
1 14 s 10 36.91 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
2 27 s 10 39.07 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!  GIM  
3 35 s 10 40.88 PIETRZAK Kamil SKLA Sopot 2005 U14 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0026/18 2024 5 LDK!
4 49 s 10 44.51 DANOWSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2002 U18 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian # BEZ LDK!  GIM  
5 51 s 10 45.45 ZAWADA Szymon CMKL Człuchów 2002 U18 PM --
1 32 s 11 40.74 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!  GIM  
2 34 s 11 40.87 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V
3 37 s 11 41.67 KAROLEWICZ Jakub SKLA Sopot 2003 U16 PM V
4 43 s 11 42.79 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 2003 U16 KP -- #
1 30 s 12 40.19 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  GIM  
2 41 s 12 42.59 WAWRZYNIAK Alan RKS Rumia 2004 U16 PM -- LDK!
3 45 s 12 43.39 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech # Z/0001/18 2024 2 LDK!
4 47 s 12 44.28 ZDROJEWSKI Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
5 50 s 12 44.66 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2003 U16 KP -- LDK!
400 m M
1 2 s 1 49.96 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP II B.D. B.D. 2
1 1 s 1 49.96 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 1997 U23 DS II
3 3 s 1 50.31 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. 2  ZKN  
4 11 s 1 52.47 WAŁDOWSKI Dawid SKLA Sopot 1999 U20 PM III
5 16 s 1 53.59 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ --
1 10 s 2 52.36 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III #  ZKN  
2 13 s 2 52.96 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek 4
3 19 s 2 54.45 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 1999 U20 PM IV
4 20 s 2 54.54 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 2002 U18 KP IV
  s 2 DQ LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek 3
1 5 s 3 50.44 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 1995 Sen WP II B.D.
2 7 s 3 51.21 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U23 MZ III B.D. 3
3 12 s 3 52.49 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia # 1999 U20 PM III B.D. #
1 4 s 4 50.38 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
2 6 s 4 50.94 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 2000 U20 PM III  ZKN  
3 8 s 4 51.85 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 2000 U20 WP III
4 15 s 4 53.05 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz # 2000 U20 KP IV B.D.
1 9 s 5 51.88 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
2 14 s 5 53.03 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP IV  ZKN  
3 18 s 5 54.41 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U18 KP IV
1 17 s 6 54.04 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV B.D. #
2 21 s 6 54.60 DĄBROWSKI Jakub KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN IV PRUSAKOWSKI Leon Z/0592/16 2021 LDK!  ZKN   GIM  
3 22 s 6 58.03 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 2002 U18 KP --
600 m M
1 1 s 1 1:22.85 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
2 2 s 1 1:23.39 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
3 3 s 1 1:24.41 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 4 s 1 1:25.06 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U18 PM -- LDK!  ZKN  
5 5 s 1 1:27.37 DĄBROWICZ Szymon LUKS Start Nakło # 1998 U23 KP -- B.D.
6 7 s 1 1:27.45 SKROBIŃSKI Arkadiusz KS Sprintwarsaw # 2000 U20 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/2052/15 2024
7 9 s 1 1:27.90 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna 3 LDK!  ZKN   GIM  
1 6 s 2 1:27.41 NAUS Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB --
2 8 s 2 1:27.68 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
3 10 s 2 1:28.21 STOLTMANN Igor SKLA Sopot 2001 U18 PM --
4 12 s 2 1:28.91 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U18 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
5 15 s 2 1:29.55 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
6 16 s 2 1:29.65 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 2002 U18 PM -- B.D. #
7 17 s 2 1:29.77 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 2003 U16 PM III # LDK!
8 20 s 2 1:30.23 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!
9 22 s 2 1:30.81 MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL -- LDK!  GIM  
10 36 s 2 1:34.98 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # , Z/4508/17 , 2024 3 LDK!  GIM  
1 14 s 3 1:29.43 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U16 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  GIM  
2 27 s 3 1:32.66 KEMPA Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2002 U18 PM --
3 28 s 3 1:32.88 DOBRAK Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
4 30 s 3 1:33.22 BAKA Jakub SKLA Sopot 2003 U16 PM IV # LDK!
5 33 s 3 1:34.83 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 2002 U18 SL --
6 39 s 3 1:36.78 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
7 43 s 3 1:39.35 UZARSKI Dominik UKS Skompensis Skępe 2000 U20 KP -- WYRZYKOWSKI Rafał Z/0015/17 2018 BEZ
8 45 s 3 1:40.62 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz # 2004 U16 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # , Z/3491/17 , 2024 LDK!  GIM  
9 50 s 3 1:43.72 JACH Kacper RKS Rumia 2004 U16 PM --
1 13 s 4 1:29.02 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2024  ZKN  
2 21 s 4 1:30.68 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. # Z/0774/11 2024 BEZ
3 23 s 4 1:31.37 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U16 WN III NAGY Czesław B.D. # Z/0051/17 2024
4 24 s 4 1:31.43 GOMORACKI Filip LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
5 25 s 4 1:31.85 URBAŃSKI Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2002 U18 PM -- B.D.
6 26 s 4 1:32.58 HERNIK Maciej AML Słupsk 2002 U18 PM --
7 32 s 4 1:34.26 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!
8 35 s 4 1:34.97 JARZYNA Damian LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
9 38 s 4 1:35.62 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 2002 U18 KP -- PAWLAK Sandra # Z/0219/15 2021 BEZ LDK!
10 46 s 4 1:40.84 PARADOWSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- # LDK!
11 47 s 4 1:41.90 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM --
12 55 s 4 1:52.47 WERDER Kajetan BKS Bydgoszcz 2005 U14 KP --
1 11 s 5 1:28.89 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP -- LDK!  ZKN  
2 18 s 5 1:29.94 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/0870/16 2021 3  ZKN  
3 19 s 5 1:30.02 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 2003 U16 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0605/18 2024
4 31 s 5 1:33.98 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 2003 U16 PM IV WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2019 4
5 34 s 5 1:34.92 MYCIO Miłosz UKS Jedynka Reda 2003 U16 PM IV LDK!
6 37 s 5 1:35.44 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 2003 U16 PM V B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2023 3
7 40 s 5 1:37.84 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
8 42 s 5 1:39.00 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 2004 U16 WP V GRENDA Jan Z/1110/17 2024 4 LDK!
9 44 s 5 1:39.61 WEGNER Karol GKS Olimpia Grudziądz 2004 U16 KP V LDK!
1 29 s 6 1:33.12 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK!  GIM  
2 41 s 6 1:38.61 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof # Z/0451/18 2023 4 LDK!
3 48 s 6 1:42.93 KWIDZIŃSKI Damian AML Słupsk 2004 U16 PM -- LDK!
4 49 s 6 1:42.95 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
5 51 s 6 1:45.78 KOZŁOWSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2004 U16 SL --
6 52 s 6 1:46.41 ŚLIWIŃSKI Norbert PLKS Gwda Piła 2004 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0269/18 2022 5 LDK!
7 53 s 6 1:50.46 BORKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- POGORZELSKA Marta LDK!
8 54 s 6 1:50.81 DURAZIŃSKI Marceli ULKS Skoczek Pogórze 2004 U16 PM -- #
800 m M
1 1 s 1 1:55.54 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U18 KP II GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KN  
2 2 s 1 1:56.80 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP II
3 3 s 1 1:57.17 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U20 WP III B.D. 2  ZKN  
4 4 s 1 1:58.20 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 U20 PM III  ZKN  
5 5 s 1 1:59.38 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP III
6 6 s 1 1:59.54 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 2001 U18 WN III LDK!  ZKN  
7 7 s 1 1:59.62 WIECZOREK Alan AML Słupsk 2000 U20 PM III # LDK!  ZKN  
8 8 s 1 2:00.01 DRAWC Filip SKLA Sopot 2000 U20 PM III
9 9 s 1 2:02.18 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U20 WP IV GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
10 10 s 1 2:04.14 TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2024  ZKN  
11 11 s 1 2:04.39 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D.  ZKN  
12 12 s 1 2:04.58 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP IV
1000 m M
1 3 s 1 2:34.87 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KN  
2 4 s 1 2:37.63 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 2003 U16 PM II B.D. # 2 LDK!
3 6 s 1 2:39.71 ŁUKASIAK Kamil KKL Rodło Kwidzyn 2001 U18 PM --  ZKN  
4 7 s 1 2:41.49 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM --  ZKN  
5 9 s 1 2:48.75 MICHALSKI Przemysław SKLA Sopot 2002 U18 PM --
6 10 s 1 2:50.26 LEWANDOWSKI Filip GKS Cartusia Kartuzy # 2003 U16 PM V B.D. B.D. KRÓL Krzysztof , Z/2219/17 , 2021 LDK!
7 12 s 1 2:53.57 MYSZKA Mateusz KUKS Remus Kościerzyna 2004 U16 PM V
8 14 s 1 2:56.30 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM V B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2022 4 LDK!  GIM  
9 15 s 1 2:57.92 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz # Z/4739/17 2023 4 LDK!
10 17 s 1 2:59.90 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 2003 U16 PM V
11 19 s 1 3:04.93 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
12 20 s 1 3:06.26 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. # Z/4751/17 2023
13 21 s 1 3:07.80 WINIARSKI Mateusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 U18 PM --
14 24 s 1 3:12.28 BARAN Oliwier SKLA Sopot # 2004 U16 PM -- LDK!
15 26 s 1 3:16.39 KLAFKA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. # 5 LDK!
1 1 s 2 2:33.51 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2024 2
2 2 s 2 2:34.48 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice # 2001 U18 SL -- # LDK!  ZKN  
3 5 s 2 2:39.23 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!  ZKN  
4 8 s 2 2:47.13 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U16 WN IV
5 11 s 2 2:50.54 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U18 WN --
6 13 s 2 2:55.82 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz # 2004 U16 LD V NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024
7 16 s 2 2:59.38 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 2003 U16 KP V PAWLAK Sandra # Z/0209/15 2022 5
8 18 s 2 3:02.89 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!  GIM  
9 22 s 2 3:09.97 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 2003 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # LDK!  GIM  
10 23 s 2 3:10.09 HORSTEN Bastian SKLA Sopot 2003 U16 PM --
11 25 s 2 3:16.24 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U14 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech # , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!
12 27 s 2 3:25.33 PACZKOWSKI Kornel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP -- KACZOCHA Malwina B.D. BEZ LDK!
13 28 s 2 3:27.18 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U14 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0049/18 , 2024 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:55.21 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 2000 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2020 2  ZKN  
2 2 s 1 3:55.98 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U20 WP II  ZKN  
3 3 s 1 4:04.01 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP III NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2024 3
4 4 s 1 4:06.14 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM III JOST Zbigniew B.D. # Z/1856/15 2024  ZKN  
5 5 s 1 4:11.52 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła 1999 U20 WP III SZYMAŃSKI Andrzej Z/4341/15 2021 3
6 6 s 1 4:11.97 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 1999 U20 LD III #
7 7 s 1 4:14.95 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U23 PM --
8 8 s 1 4:15.88 GRZELKA Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM IV
9 9 s 1 4:16.21 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
10 10 s 1 4:18.51 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 1995 Sen KP --
11 11 s 1 4:19.40 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
12 12 s 1 4:21.05 FOBKE Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV #
13 13 s 1 4:21.81 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość # 2000 U20 LU IV B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
14 14 s 1 4:24.76 OLSZEWSKI Igor MUKL Brodnica 2000 U20 KP --
15 15 s 1 4:25.96 KRENSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U20 PM --
16 16 s 1 4:36.50 LANDOWSKI Jakub CMKL Człuchów 2001 U18 PM -- BODZIAK Igor BEZ LDK!
17 17 s 1 4:37.49 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 2000 U20 WP --
18 18 s 1 5:12.57 DUSZYŃSKI Adam GKS Żukowo 1968 Masters PM -- B.D.
  s 1 DNF LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 2000 U20 PM -- #
2000 m M
1 1 s 1 5:38.28 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 2001 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2019 2  ZKN  
2 2 s 1 5:49.18 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP --  ZKN  
3 3 s 1 5:55.29 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon # Z/0711/15 2023 2 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 5:55.94 JANKOWSKI Karol UKS Czapla Białe Błota 2001 U18 KP -- LDK!
5 5 s 1 5:57.08 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
6 6 s 1 5:57.99 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2024 3
7 7 s 1 5:59.88 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP -- B.D. B.D. LDK!
8 8 s 1 5:59.99 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U18 PM -- B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/2827/16 , 2024  ZKN  
9 9 s 1 6:01.99 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 2001 U18 WP -- B.D.
10 10 s 1 6:04.80 WALASZCZYK Klaudiusz KS Energetyk Poznań 2001 U18 WP -- B.D. #
11 11 s 1 6:13.05 DZIK Szymon UKS Mały Jeziorak Iława 2000 U20 WN -- B.D.
12 12 s 1 6:13.67 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U16 KP IV # LDK!
13 13 s 1 6:16.04 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ZKN  
14 14 s 1 6:16.72 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. CHOCHLIUK Grażyna BEZ LDK!  GIM  
15 15 s 1 6:35.25 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
16 16 s 1 6:35.41 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz # 2001 U18 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.72 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK!
2 2 s 1 10.35 GLAZA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP -- KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman B.D. # , Z/4507/17 , 2024 LDK!  GIM  
3 3 s 1 11.45 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
4 4 s 1 11.86 NOGA Oskar GKS Olimpia Grudziądz 2003 U16 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał 3 LDK!  GIM  
5 5 s 1 11.92 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 2003 U16 PM -- LDK!  GIM  
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.29 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U18 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  ZKN  
2 2 s 1 8.53 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
3 3 s 1 8.81 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --  ZKN  
4 6 s 1 9.10 KRĘŻEL Jakub KS Wejher Wejherowo 2001 U18 PM -- BOGUSZ Igor # Z/3230/16 2018 4
5 7 s 1 9.15 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2972/16 2022
6 8 s 1 9.19 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM --
1 4 s 2 8.98 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
2 5 s 2 9.06 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM --
3 9 s 2 9.29 POLAK Wojciech KL Gdynia 2002 U18 PM --
4 10 s 2 9.37 SKURAS Filip KL Gdynia 2001 U18 PM --
5 11 s 2 9.42 KOPP OSTROWSKI Nataniel UKS Lipusz 2002 U18 PM --
6 12 s 2 10.37 DOBBEK Karol CMKL Człuchów 2002 U18 PM --
7 13 s 2 10.64 KRAIŃSKI Miłosz LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
60 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 8.46 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1  ZKN  
2 2 s 1 8.52 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
3 3 s 1 8.55 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/3705/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 8.71 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- B.D.
5 5 s 1 8.83 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2024
5 f 1 8.27 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1  ZKN  
6 f 1 8.28 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U20 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1  ZKN  
7 f 1 8.72 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- B.D.
60 m pł M M
1 1 e 1 8.04 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
2 2 e 1 8.11 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 Sen PM --  KN  
3 3 e 1 8.23 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- B.D. 1
4 4 e 1 8.24 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
5 5 e 1 8.35 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia 1997 U23 PM -- B.D.  ZKN  
6 6 e 1 8.72 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
1 f 1 7.99 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
2 f 1 8.04 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 Sen PM --  KN  
3 f 1 8.22 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- B.D. 1
4 f 1 8.26 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN  
2 f 1 1.90 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 1.85 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB III  ZKN  
5 f 1 1.80 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK!  GIM  
6 f 1 1.80 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
6 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP IV B.D.
8 f 1 1.75 BEKIER Filip LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM IV GRECKA Ewa Z/4306/15 2018 BEZ
9