Toruń 27.01.2018
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 1 e 1 7.39 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
2 2 e 1 7.62 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- #  ZKN  
3 9 e 1 7.90 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- B.D. 2
4 13 e 1 7.95 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1895/16 2024  ZKN  
5 18 e 1 8.00 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
6 19 e 1 8.02 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP --
7 20 e 1 8.03 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2024 2
8 24 e 1 8.08 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  ZKN  
1 4 e 2 7.72 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. 1
2 3 e 2 7.72 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2024 2
3 6 e 2 7.79 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!
4 7 e 2 7.80 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
5 8 e 2 7.81 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- #
6 10 e 2 7.90 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  ZKN  
7 15 e 2 7.97 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB --
8 17 e 2 7.99 SZWAJKOWSKA Julia MUKS Płock 2000 U20 MZ --
1 5 e 3 7.78 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KN  
2 11 e 3 7.92 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
3 12 e 3 7.94 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- B.D. 2
4 21 e 3 8.04 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
5 22 e 3 8.06 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U23 MZ -- B.D. 3  ZKN  
6 23 e 3 8.07 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 2000 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2021 2
7 27 e 3 8.14 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
8 28 e 3 8.20 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP --  ZKN  
1 16 e 4 7.99 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  GIM  
2 26 e 4 8.13 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024  ZKN  
3 35 e 4 8.33 KARBOWNICZAK Martyna BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- B.D. 4 LDK!  GIM  
4 37 e 4 8.34 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- B.D. # 4 LDK!
5 36 e 4 8.34 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
6 42 e 4 8.37 FILIPSKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 2001 U18 PM -- B.D.
1 29 e 5 8.20 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
2 32 e 5 8.27 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- B.D. # LDK!
3 33 e 5 8.31 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
4 38 e 5 8.35 SZWEDA Sandra WKS Flota Gdynia 2002 U18 PM --
5 39 e 5 8.35 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
6 50 e 5 8.48 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2002 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/2685/17 2019 3 LDK!  GIM  
7 54 e 5 8.59 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 2002 U18 LD --
1 40 e 6 8.36 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP -- #
2 41 e 6 8.36 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- # LDK!
3 43 e 6 8.37 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U20 LD -- #
4 45 e 6 8.40 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD -- B.D. BELTER Artur 4 LDK!
5 44 e 6 8.40 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS --
6 48 e 6 8.43 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA -- PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
7 47 e 6 8.43 PIEC Kinga WKS Flota Gdynia 2004 U16 PM --
8 58 e 6 8.73 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
1 46 e 7 8.42 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -- B.D. BEZ
2 49 e 7 8.47 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
3 55 e 7 8.64 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!  GIM  
4 57 e 7 8.68 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- #
5 59 e 7 8.75 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/0422/17 2018 5 LDK!  GIM  
6 60 e 7 8.77 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 2006 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0097/18 2021 5 LDK!
7 62 e 7 8.79 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS -- #
8 75 e 7 8.99 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- #
1 53 e 8 8.53 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  GIM  
2 56 e 8 8.66 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
3 61 e 8 8.78 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  GIM  
4 70 e 8 8.91 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP -- LDK!
5 73 e 8 8.95 URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- #
1 31 e 9 8.23 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
2 52 e 9 8.52 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
3 65 e 9 8.85 URBAŃSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 2005 U14 LD --
4 76 e 9 9.05 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 2002 U18 LD --
5 79 e 9 9.10 WIŚNIEWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
6 81 e 9 9.41 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!
2 34 e 10 8.31 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
3 68 e 10 8.90 SOBUSIAK Emilia UKS Dąb Suchy Las 2001 U18 WP --
4 72 e 10 8.94 SIROKOS Alicja MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
5 83 e 10 9.84 JAROSIŃSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U16 LD --
1 14 e 11 7.96 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!
2 51 e 11 8.50 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!  GIM  
3 66 e 11 8.86 OLSZEWSKA Wiktoria KS Zawkrze Mława 2003 U16 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam LDK!  GIM  
4 69 e 11 8.91 GUMNA Laura MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP --
5 74 e 11 8.95 JAROSZEWSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 2003 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew LDK!  GIM  
6 78 e 11 9.10 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica # 2002 U18 KP -- # LDK!  GIM  
7 80 e 11 9.21 PODSIAD Sandra KS Lekka Ruszkowo 2003 U16 WN -- SOSNOWSKI Tomasz Z/0358/18 2018
8 82 e 11 9.80 ŁUGIEWICZ Adrianna MUKL Brodnica # 2003 U16 KP -- LDK!  GIM  
1 30 e 12 8.22 JASTRZĘBSKA Klaudia PTT Delta Płock 2004 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/3537/17 2019 2
2 63 e 12 8.79 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # , Z/4662/17 , 2024 LDK!
3 64 e 12 8.80 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2024 4 LDK!
4 67 e 12 8.87 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U16 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/0087/18 2022
5 71 e 12 8.93 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo # 2004 U16 WN -- #
6 77 e 12 9.06 TRUFANAVA Viyaleta AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
1 f 1 7.36 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  KN  
2 f 1 7.66 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. 1
3 f 1 7.77 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
4 f 1 7.78 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP -- BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KN  
5 f 1 7.78 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2024 2
6 f 1 7.83 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U16 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!
7 f 1 7.86 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- #
  f 1 DNF ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- #  ZKN  
200 m K
1 1 s 1 24.55 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP I BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KN  
2 2 s 1 24.74 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2024  KN  
3 3 s 1 24.76 DALKE Helena OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP I  KN  
4 6 s 1 25.76 GUZOWSKA Paulina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4472/15 2024  ZKN  
5 7 s 1 25.97 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. B.D. 2
6 23 s 1 27.20 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ III  ZKN  
1 5 s 2 25.75 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II
2 8 s 2 25.98 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP II B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  ZKN  
3 10 s 2 26.13 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP II B.D. # 2 LDK!
4 17 s 2 26.82 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1575/16 2021
5 18 s 2 26.87 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP III NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
1 9 s 3 26.04 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
2 12 s 3 26.23 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP II #
3 13 s 3 26.33 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP III B.D. 2
4 15 s 3 26.65 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM III
5 19 s 3 26.87 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz # Z/5288/15 2024  ZKN  
1 14 s 4 26.52 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB III
2 16 s 4 26.69 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U20 WP III  ZKN  
3 22 s 4 27.07 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM III B.D. B.D. LDK!
4 25 s 4 27.21 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!
1 20 s 5 27.00 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM III LDK!  ZKN  
2 30 s 5 27.57 ZENKOWSKA Julia LZS RELAX Krzyż Wlkp. # 2004 U16 WP IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2023
3 51 s 5 30.60 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
1 24 s 6 27.20 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
2 26 s 6 27.28 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 2002 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek # Z/1576/16 2022 3
3 31 s 6 27.60 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS IV B.D. # 4 LDK!
4 35 s 6 28.38 RYCHLEWSKA Emilia PTT Delta Płock 2003 U16 MZ IV KĄPIŃSKI Sławomir B.D. Z/3277/17 2022
5 36 s 6 28.41 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 2002 U18 PM IV B.D. B.D. LDK!
1 21 s 7 27.06 PARTYKA Alicja BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP III
2 32 s 7 27.74 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP IV OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024  ZKN  
3 34 s 7 28.15 WRZOSEK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD IV B.D. BELTER Artur 4 LDK!
4 37 s 7 28.99 BIEDRZYCKA Malwina LKS Lubawa 2003 U16 WN V TYKARSKI Marek Z/0422/17 2018 5 LDK!  GIM  
5 39 s 7 29.27 MARKS Matylda AZS Łódź 2000 U20 LD -- #
1 11 s 8 26.14 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0631/15 2024 LDK!  ZKN  
2 28 s 8 27.41 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0938/12 2024 2
3 41 s 8 29.36 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo # 2004 U16 WN V #
4 46 s 8 29.90 BULIK Patrycja SKLA Sopot # 2005 U14 PM V B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # LDK!
5 49 s 8 30.10 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U16 DS V #
6 52 s 8 30.68 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- #
1 27 s 9 27.39 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
2 29 s 9 27.49 PLECZYŃSKA Natalia GKS Żukowo # 2002 U18 PM IV KRÓL Krzysztof # Z/2926/16 2021 LDK!  ZKN  
3 43 s 9 29.66 MICHALSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 2002 U18 LD --
4 44 s 9 29.79 SOBUSIAK Emilia UKS Dąb Suchy Las 2001 U18 WP --
5 47 s 9 29.94 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
6 48 s 9 29.97 URBAŃSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 2005 U14 LD V
1 4 s 10 25.01 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 1992 Sen LU II MAKSYMIUK Zbigniew # Z/0286/11 2024  KN  
2 33 s 10 27.82 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP IV #
3 45 s 10 29.86 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!
4 50 s 10 30.56 OSTRZYCKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
5 54 s 10 31.31 BOĆ Natasza UKS Dąb Suchy Las 2004 U16 WP -- CECH Aleksandra BEZ LDK!
1 38 s 11 29.02 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP V KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
2 40 s 11 29.31 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V B.D. #
3 42 s 11 29.53 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD V B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
4 53 s 11 30.80 MAJEWSKA Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -- B.D. 5
5 55 s 11 32.25 KOPACKA Weronika Urszula AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM --
6 56 s 11 33.29 JAROSIŃSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U16 LD --
300 m K
1 1 s 1 39.30 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U23 KP -- #  KN  
2 3 s 1 40.69 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. # LDK!  ZKN  
3 7 s 1 42.22 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 11 s 1 42.56 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --  ZKN  
5 21 s 1 44.47 GÓRAL Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2001 U18 WP --
6 36 s 1 49.95 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- PROKOP Wojciech # Z/4659/17 2023 5 LDK!
1 2 s 2 40.65 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów # 2001 U18 MZ -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2021  ZKN  
2 4 s 2 40.92 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
3 6 s 2 42.11 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
4 10 s 2 42.42 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U16 MA II PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  GIM  
5 15 s 2 43.26 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
1 5 s 3 41.36 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD -- B.D.  ZKN  
2 13 s 3 43.11 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB III # LDK!
3 16 s 3 43.33 PLECZYŃSKA Natalia GKS Żukowo # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2926/16 2021 LDK!  ZKN  
4 33 s 3 49.56 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
1 8 s 4 42.29 JASIONOWICZ Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. # 2 LDK!  ZKN  
2 17 s 4 43.48 KONIECZNA Wiktoria UKS Czempion Bełchatów # 2001 U18 LD -- # LDK!  ZKN  
3 24 s 4 45.66 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U16 WN IV TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  GIM  
4 25 s 4 45.74 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2023 4 LDK!  GIM  
1 23 s 5 45.37 GÓRECKA Marta LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- B.D. 4 LDK!
2 26 s 5 46.15 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 2006 U14 WP IV LDK!
3 27 s 5 46.20 PAWŁOWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1999 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon Z/3975/15 2018 3
4 31 s 5 48.02 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  GIM  
1 12 s 6 42.88 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  ZKN  
2 18 s 6 44.17 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
3 30 s 6 48.01 FAFIŃSKA Paulina LKS Lubawa 2006 U14 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0097/18 2021 5 LDK!
4 37 s 6 50.81 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # , Z/2295/20 , 2022 LDK!
  s 6 DNF PODLIŃSKA Alicja GKS Olimpia Grudziądz # 2002 U18 KP -- B.D. CHOCHLIUK Grażyna 4 LDK!  GIM  
  s 6 DQ TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- JACEWICZ Edward B.D. # Z/3119/15 2024
1 9 s 7 42.38 WOJNOWSKA Natalia BKS Bydgoszcz # 2002 U18 KP -- ADAMCZYK Dariusz
2 22 s 7 45.15 NEIMAN Julia MKLA Łęczyca 2002 U18 LD --
3 28 s 7 47.09 TYPA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!
4 29 s 7 47.81 BULIK Patrycja SKLA Sopot # 2005 U14 PM V B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # LDK!
5 32 s 7 48.04 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
1 14 s 8 43.21 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB III PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  GIM  
2 19 s 8 44.20 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS III B.D. # 4 LDK!
3 20 s 8 44.43 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań # 2004 U16 WP III B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2024 LDK!  GIM  
4 34 s 8 49.62 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2005 U14 WP -- LDK!
5 35 s 8 49.90 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- #
400 m K
1 1 s 1 56.79 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP II B.D. 1
2 3 s 1 57.45 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP II B.D. # 3
3 4 s 1 58.36 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U23 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024
4 6 s 1 60.05 PANASIUK Natalia SKLA Sopot # 2000 U20 PM III
1 2 s 2 57.44 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  ZKN  
2 5 s 2 58.53 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2000 U20 PK II B.D. MAZUR Janusz # , Z/0142/16 , 2024  ZKN  
3 7 s 2 62.89 GORNOWICZ Daria KS Wda Świecie 2002 U18 KP IV LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:27.10 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0658/11 2024 MM  KN  
2 2 s 1 1:34.12 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 2001 U18 ZP -- #  ZKN  
3 3 s 1 1:36.49 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 4 s 1 1:36.88 MANIECKA Julita GKS Cartusia Kartuzy # 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. # Z/1272/15 2022 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 1:37.30 STĘŻALSKA Julia UKS Barnim Goleniów # 2002 U18 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1277/15 , 2022
6 6 s 1 1:37.81 LEWNA Weronika AML Słupsk # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2119/15 2023  ZKN  
7 7 s 1 1:38.48 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 2000 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1156/15 2021  ZKN  
8 8 s 1 1:39.71 BULCZAK Sylwia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM --  ZKN  
9 9 s 1 1:41.48 RASIŃSKA Halina OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/0712/15 2024  ZKN  
10 11 s 1 1:42.74 LICHOWSKA Zuzanna BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --
11 14 s 1 1:47.62 GRONEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. CHOCHLIUK Grażyna 4 LDK!  GIM  
12 18 s 1 1:49.63 JELIŃSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
  s 1 DNF WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 2001 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 2 LDK!  ZKN  
1 10 s 2 1:42.20 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
2 12 s 2 1:45.68 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 2004 U16 WP IV
2 13 s 2 1:45.68 LALA Amelia KS Gwardia Piła 2003 U16 WP IV LDK!
4 15 s 2 1:48.38 FRĄCKOWIAK Teresa MKS Baszta Szamotuły 2004 U16 WP V
5 16 s 2 1:49.22 DROŻYNSKA Liwia BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
6 17 s 2 1:49.45 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 2003 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0421/17 2020 4 LDK!  GIM  
7 19 s 2 1:49.76 JAŚKOWSKA Kinga LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0030/18 2021 5
8 20 s 2 1:51.75 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!
9 21 s 2 1:52.54 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk # 2003 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!  GIM  
10 22 s 2 1:54.36 LEWANDOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 2002 U18 KP --
11 23 s 2 1:56.07 ŁUKOMSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. BEZ LDK!
12 24 s 2 1:56.62 ŚWITALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
13 25 s 2 1:58.85 KOWALCZYK Agata LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0032/15 2023 BEZ LDK!  GIM  
1000 m K
1 1 s 1 2:49.56 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN  
2 2 s 1 2:51.55 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP -- BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2024
3 3 s 1 2:57.50 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2023 2 LDK!  ZKN  
4 4 s 1 2:57.58 DIAS Julia GKS Żukowo 1999 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1305/15 2021  ZKN  
5 5 s 1 2:59.11 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0096/17 2024 LDK!
6 6 s 1 3:02.31 GROTH Dagmara GKS Żukowo 1999 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
7 7 s 1 3:04.62 KIRSZ Ewelina GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP --  ZKN  
8 8 s 1 3:04.98 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna # 3 LDK!  GIM  
9 10 s 1 3:08.54 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  ZKN   GIM  
10 11 s 1 3:10.98 ŻYLSKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!  ZKN  
11 16 s 1 3:14.15 SUSEK Julia OKS Start Otwock 2001 U18 MZ --
12 20 s 1 3:21.91 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
1 9 s 2 3:07.39 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2003 U16 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2022 2
2 12 s 2 3:11.36 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki # 2001 U18 LD --
3 13 s 2 3:12.37 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin 2000 U20 ZP --
4 14 s 2 3:12.94 MAJEWSKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- LDK!
5 15 s 2 3:13.93 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 2001 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2019 3
6 17 s 2 3:15.31 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- B.D. #
7 18 s 2 3:16.99 HARTUNG Wiktoria MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- # LDK!
8 19 s 2 3:21.33 GRZELAK Małgorzata MKS Durasan Płońsk 2001 U18 MZ -- ADAMSKI Robert BEZ
9 21 s 2 3:31.27 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 2000 U20 KP --
10 22 s 2 3:50.39 PIECZULIS Krystyna AZS-AWF Katowice 1962 Masters SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0349/19 2019
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.44 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2024 LDK!  GIM  
2 2 s 1 9.60 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2003 U16 LB -- # LDK!
3 3 s 1 9.98 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- PAPUGA Sebastian # LDK!  GIM  
4 4 s 1 10.33 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
5 5 s 1 10.37 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD -- B.D. #
6 6 s 1 11.50 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -- #
60 m pł K J Mł K
1 1 s 1 8.82 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- #  ZKN  
2 2 s 1 9.10 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
3 3 s 1 9.17 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
4 4 s 1 9.19 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D.  ZKN   GIM  
5 5 s 1 9.31 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia # 2002 U18 PM -- B.D. BEZ
  s 1 DQ MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów # 2002 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/2685/16 2024 LDK!  ZKN  
1 6 s 2 9.56 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2104/16 2021 2 LDK!
2 7 s 2 9.60 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
3 8 s 2 9.82 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
4 9 s 2 10.06 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 3 LDK!  GIM  
5 10 s 2 10.47 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
6 11 s 2 10.69 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!  GIM  
2 f 1 8.87 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB -- #  ZKN  
5 f 1 9.13 SKIBNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D.  ZKN   GIM  
6 f 1 9.18 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 2001 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/1653/15 2021 2 LDK!
7 f 1 9.19 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024
60 m pł K K
1 1 s 1 9.14 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
2 2 s 1 9.28 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
3 3 s 1 9.61 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U20 DS --
4 4 s 1 10.04 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM -- B.D.  ZKN  
1 e 1 8.62 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN  
2 e 1 9.16 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
1 f 1 8.69 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U20 KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN  
3 f 1 9.08 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ -- SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
4 f 1 9.13 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U23 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2024
8 f 1 9.41 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2000 U20 LD -- B.D. LDK!  ZKN  
Wzwyż K
1 f 1 1.70 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024  ZKN  
2 f 1 1.65 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II B.D. 1 LDK!  ZKN  
2 f 1 1.65 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS II #
4 f 1 1.60 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
5 f 1 1.55 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2001 U18 WP III
6 f 1 1.50 KOWALCZYK Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP IV
7 f 1 1.50 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #
8 f 1 1.50 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2000 U20 LB IV
9 f 1 1.50 WIŚNIEWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV # LDK!  ZKN  
10 f 1 1.40 KRAŚNICKA Julita GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
11 f 1 1.35 ŁOBODZIŃSKA Maja AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB -- JĘDRZEJCZAK Agnieszka BEZ LDK!  GIM  
Tyczka K
1 f 1 4.10 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM M
2 f 1 3.90 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP I KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024  KN  
3 f 1 3.70 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 Sen OP I #
4 f 1 3.40 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U16 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  GIM  
5 f 1 3.30 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM I # LDK!  ZKN  
6 f 1 3.20 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM II # LDK!  ZKN   GIM  
7 f 1 3.20 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM II #  ZKN  
8 f 1 3.20 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U20 KP II
9 f 1 3.00 PORĘBA Martyna KL Gdynia 2002 U18 PM II  ZKN  
  f 1 NM PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1996 U23 KP -- B.D.  KN  
W dal K
1 f 1 5.72 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999 U20 PM II
2 f 1 5.57 KACZMAREK Zuzanna KSLZS Kruszwica # 2000 U20 KP II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2021  ZKN  
3 f 1 5.52 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U20 KP II  ZKN  
4 f 1 5.31 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź # 2004 U16 LD III PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!
5 f 1 5.28 LIS Klaudia MKL Toruń 2002 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2021 2 LDK!  ZKN  
6 f 1 5.16 GRACZYK Zuzanna MKL Toruń 2000 U20 KP III WOŹNIAK Jacek 2 LDK!  ZKN  
7 f 1 5.13 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa # 2000 U20 MZ III SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  ZKN  
8 f 1 5.12 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP III LDK!  ZKN  
9 f 1 4.94 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM IV B.D. # LDK!
11 f 1 4.90 ZAWADZKA Natalia KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ IV SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 4 LDK!  GIM  
12 f 1 4.81 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2002 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2021 2
13 f 1 4.80 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ IV B.D.
14 f 1 4.59 URBANEK Gabriela GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- #
15 f 1 4.56 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB V PAPUGA Sebastian # LDK!  GIM  
16 f 1 4.56 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM -- B.D.  ZKN  
17 f 1 4.55 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 4 LDK!  ZKN   GIM  
18 f 1 4.49 WIŚNIEWSKA Maja MKLA Łęczyca 2002 U18 LD --
19 f 1 4.42 MAŁECKA Julia MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP --
20 f 1 4.39 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
21 f 1 4.20 POHNKE Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- LDK!
22 f 1 4.18 KOWALSKA Magdalena MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- B.D. MARKOWSKI Arkadiusz # BEZ LDK!  GIM  
23 f 1 4.14 SZEMPLIŃSKA Aleksandra KS Ciechan Ciechanów # 2004 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/2355/19 2024
24 f 1 4.10 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1805/16 2021
25 f 1 3.88 PODSIAD Sandra KS Lekka Ruszkowo 2003 U16 WN -- SOSNOWSKI Tomasz Z/0358/18 2018
26 f 1 3.79 WESSERLING Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- PROKOP Wojciech # Z/4659/17 2023 5 LDK!
27 f 1 3.79 BOĆ Natasza UKS Dąb Suchy Las 2004 U16 WP -- CECH Aleksandra BEZ LDK!
28 f 1 3.74 OLSZEWSKA Wiktoria KS Zawkrze Mława 2003 U16 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam LDK!  GIM  
29 f 1 3.21 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2024 4 LDK!
Trójskok K
1 f 1 13.15 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań 1990 Sen WP I  KN  
2 f 1 12.15 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U20 ZP I  KN  
3 f 1 11.67 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ II  ZKN  
4 f 1 11.54 LACH Jagoda MKL Toruń 1999 U20 KP II  ZKN  
5 f 1 11.28 KOWALEWSKA Sylwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław 3
6 f 1 11.06 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ III KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2024 LDK!  ZKN  
7 f 1 10.95 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U18 DS III LDK!  ZKN  
8 f 1 10.82 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U20 ZP III  ZKN  
9 f 1 10.19 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 2000 U20 PM --  ZKN  
10 f 1 10.00 OLSZEWSKA Maria MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- B.D.
11 f 1 9.73 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 2002 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek 5 LDK!  GIM  
12 f 1 9.65 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 2001 U18 WP --
13 f 1 9.46 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN --  ZKN  
  f 1 NM KRASKA Nicole CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U20 KP -- B.D. #  KN  
Kula (3) K
1 f 1 13.69 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok # 2001 U18 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  ZKN  
2 f 1 11.99 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 2002 U18 KP III KWIATKOWSKI Waldemar # Z/3766/16 2023 3 LDK!
3 f 1 11.33 ZARAŚ Katarzyna UKS 12 Kalisz # 2001 U18 WP III MAŁECKI Marcin B.D. # Z/5277/15 2022
4 f 1 11.17 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 2002 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2023 2 LDK!  KN  
5 f 1 10.86 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP IV LDK!  ZKN  
6 f 1 10.67 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U18 KP IV KENSIK Jan 3 LDK!  ZKN  
7 f 1 10.33 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2020 3 LDK!  ZKN  
8 f 1 10.23 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
9 f 1 10.04 CHMIELEWSKA Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP IV LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # , Z/3126/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
10 f 1 9.72 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2019 4
11 f 1 9.60 PSTRĄG Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP --  GIM  
12 f 1 9.28 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 1 LDK!  ZKN  
1 f 2 9.83 MOSZCZYŃSKA Patrycja MUKL Brodnica # 2004 U16 KP IV AFELTOWICZ Karol # Z/0236/19 2022 4
2 f 2 9.39 ANTOSZEWSKA Maja KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon Z/0705/19 2021 3 LDK!  GIM  
3 f 2 8.41 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
4 f 2 7.48 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa # 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0204/20 2024 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.47 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM III  ZKN  
2 f 1 11.04 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 2000 U20 WP III  ZKN  
3 f 1 9.69 TOBIASZ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2000 U20 PM IV  ZKN  
4 f 1 9.52 SZEWCZYK Magdalena Barbara KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
5 f 1 8.80 KOLTERMAN Dominika SKLA Sopot 1999 U20 PM -- B.D.  ZKN  
60 m M
1 1 e 1 6.76 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --  KN  
2 2 e 1 6.79 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1986 Sen KP --  KN  
3 3 e 1 6.82 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  KN  
4 6 e 1 6.99 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -- #  KN  
5 8 e 1 7.01 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022  KN  
6 17 e 1 7.19 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP --
7 22 e 1 7.21 KARNIA Kornel GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP -- #
8 25 e 1 7.23 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 2001 U18 ZP --  ZKN  
1 4 e 2 6.94 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
2 5 e 2 6.97 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KN  
3 7 e 2 6.99 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN  
4 9 e 2 7.04 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. B.D. # Z/1667/13 2022
5 10 e 2 7.05 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 1984 Sen WP -- B.D. #
6 13 e 2 7.12 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP -- B.D. B.D. 2
7 15 e 2 7.16 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
8 20 e 2 7.20 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U23 KP --
1 12 e 3 7.11 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
2 14 e 3 7.15 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
3 18 e 3 7.19 WIECZORKOWSKI Adrian MKL Toruń 2000 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2146/16 2018 3
4 23 e 3 7.22 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U23 PM -- #
5 30 e 3 7.29 KACZMARCZYK Michał MUKS Płock 2000 U20 MZ --  ZKN  
6 31 e 3 7.30 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ -- B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
7 47 e 3 7.46 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
1 19 e 4 7.19 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ -- B.D. Z/3300/15 2021 2
2 21 e 4 7.20 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
3 26 e 4 7.23 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP --
4 27 e 4 7.24 ZAJMA Paweł RKS Łódź 1999 U20 LD --
5 29 e 4 7.27 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
6 33 e 4 7.31 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 U23 PM -- B.D.
7 40 e 4 7.43 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. 3 LDK!
1 34 e 5 7.32 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
2 36 e 5 7.33 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP -- LDK!  ZKN  
3 37 e 5 7.36 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!  ZKN   GIM  
4 41 e 5 7.43 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN   GIM  
5 43 e 5 7.44 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
6 50 e 5 7.50 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
7 67 e 5 7.63 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  ZKN  
1 35 e 6 7.33 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U20 ZP --
2 44 e 6 7.44 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN   GIM  
3 51 e 6 7.51 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika 3 LDK!  GIM  
4 55 e 6 7.55 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP --
5 58 e 6 7.58 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
6 59 e 6 7.59 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
7 64 e 6 7.61 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 5 LDK!  GIM  
8 93 e 6 8.44 LEWICKI Krystian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- LDK!  GIM  
1 49 e 7 7.49 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 52 e 7 7.52 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 4
3 53 e 7 7.52 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
4 56 e 7 7.55 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM --
5 61 e 7 7.61 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/0207/17 2024 LDK!
6 66 e 7 7.62 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
7 69 e 7 7.67 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
8 77 e 7 7.80 SKULMOWSKI Norman MKL Toruń 1999 U20 KP --
1 48 e 8 7.48 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --  ZKN  
2 57 e 8 7.58 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
3 63 e 8 7.61 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!  GIM  
4 62 e 8 7.61 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
5 65 e 8 7.62 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB --  ZKN  
6 73 e 8 7.78 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!  GIM  
1 70 e 9 7.69 GOŹDZIAK Filip AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
2 71 e 9 7.72 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!  GIM  
3 74 e 9 7.78 KLUK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- # LDK!
4 78 e 9 7.82 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  GIM  
5 79 e 9 7.83 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U16 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  GIM  
6 82 e 9 7.97 FORMANIEWICZ Andrzej MKL Toruń 1957 Masters KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel Z/0353/19, Z/1766/22 2019, 2022
7 84 e 9 8.04 WAWRZYNIAK Alan RKS Rumia 2004 U16 PM -- LDK!
8 87 e 9 8.11 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka # 2003 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina # , Z/1497/17 , 2021 LDK!  GIM  
1 16 e 10 7.18 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ -- B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2023
2 68 e 10 7.67 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!  GIM  
3 75 e 10 7.79 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
4 76 e 10 7.80 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -- LDK!
5 85 e 10 8.06 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK!
6 88 e 10 8.14 WALK Konrad ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. 5 LDK!
7 90 e 10 8.23 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD --
8 91 e 10 8.25 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!
2 32 e 11 7.31 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
3 45 e 11 7.45 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U18 KP --
4 60 e 11 7.60 MIŁEK Mateusz MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1168/18 2019 3
5 83 e 11 7.98 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2024
6 89 e 11 8.15 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP --
7 94 e 11 9.14 PRZYBYLAK Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
2 38 e 12 7.41 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
3 46 e 12 7.45 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM --
2 39 e 13 7.43 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
3 42 e 13 7.44 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
4 72 e 13 7.77 DITRICH Radosław UKS Aiki Budo One Way Szubin 2000 U20 KP -- B.D.
5 80 e 13 7.84 PIOTROWSKI Łukasz MKL Toruń 2002 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4810/18 2018 4
6 81 e 13 7.85 KACPRZAK Adam MKS Bank BS Płońsk # 2001 U18 MZ --
7 86 e 13 8.06 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 2004 U16 WN -- # LDK!
8 92 e 13 8.35 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U16 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
1 f 1 6.78 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP --  KN  
1 f 1 6.78 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin # 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2024  KN  
3 f 1 6.78 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP -- #  KN  
4 f 1 6.84 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1986 Sen KP --  KN  
5 f 1 6.98 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U20 ZP -- #  KN  
6 f 1 7.01 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU -- B.D. B.D. # Z/0103/14 2022  KN  
7 f 1 7.03 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 1998 U23 WP --  KN  
200 m M
1 1 s 1 21.66 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U23 LU I B.D. B.D. # Z/0103/14 2022  KN  
2 2 s 1 21.75 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 1993 Sen WP I
3 3 s 1 22.16 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek 1996 U23 KP II  ZKN  
4 7 s 1 22.60 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U23 PM II #
1 4 s 2 22.35 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 9 s 2 22.65 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB II  ZKN  
3 12 s 2 23.12 KSEPKA Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP III GRENDA Jan  ZKN  
4 15 s 2 23.24 RYDER Dawid MKL Toruń 2000 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2020 2  ZKN  
5 20 s 2 23.43 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP III KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
1 8 s 3 22.62 LIPIŃSKI Karol SKLA Sopot 2000 U20 PM II  ZKN  
2 16 s 3 23.27 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III B.D. # 2 LDK!  ZKN   GIM  
1 17 s 4 23.33 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD III B.D.
2 22 s 4 23.57 PODGÓRSKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1999 U20 ZP III
3 23 s 4 23.68 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV #  ZKN  
4 30 s 4 23.95 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
1 11 s 5 23.12 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U20 ZP III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
2 14 s 5 23.18 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP III  ZKN  
3 19 s 5 23.40 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 2001 U18 WP III
4 21 s 5 23.52 ZAJMA Paweł RKS Łódź 1999 U20 LD III
5 27 s 5 23.81 REJ Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
1 5 s 6 22.38 CHROSTA Filip KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA II B.D. B.D. SZKOŁA Sebastian , Z/0168/16 , 2023 LDK!  KN   GIM  
2 13 s 6 23.15 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów # 2000 U20 MZ III B.D. B.D. # , Z/2628/17 , 2023
3 42 s 6 24.46 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 2001 U18 PM --
1 29 s 7 23.89 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM IV
2 31 s 7 24.01 BONDALSKI Sławomir LUKS Orkan Września 1983 Masters WP -- B.D. Z/3168/15 2020 3
3 38 s 7 24.38 ŚMIDOWICZ Kacper STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP IV # LDK!
4 48 s 7 24.70 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ --
1 36 s 8 24.26 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 2001 U18 WP IV
2 41 s 8 24.45 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
3 43 s 8 24.52 GRZYBEK Patryk MKL Toruń 1999 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/0502/17 2018
4 61 s 8 27.21 BOHONOS Fabian LIUKS Kruszwica 2002 U18 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/4554/17 2018 LDK!  GIM  
1 34 s 9 24.18 ROHDE Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM IV
2 46 s 9 24.58 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD V
3 51 s 9 25.14 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- B.D. 4
4 55 s 9 25.69 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2021 4 LDK!  GIM  
1 45 s 10 24.55 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN V PODOLAK Michał # 2 LDK!  GIM  
2 49 s 10 24.88 SOBCZYK Krystian UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD V
3 52 s 10 25.27 ROMANOWSKI Paweł MKL Toruń 1999 U20 KP --
4 60 s 10 26.86 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2024
5 64 s 10 28.02 ŻURAWSKI Bogumił niest. Warszawa 1959 Masters MZ -- B.D. Z/4283/19 2020 BEZ
1 10 s 11 22.93 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U23 KP III B.D. B.D. 2
3 65 s 11 28.67 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las # 1974 Masters WP -- B.D. # Z/0346/19 2024
1 6 s 12 22.39 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN II KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M  KN  
2 18 s 12 23.37 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 2002 U18 ZP III LDK!  ZKN  
3 35 s 12 24.23 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
4 44 s 12 24.52 MIŁEK Mateusz MKL Toruń 2001 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1168/18 2019 3
5 47 s 12 24.59 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- LDK!
6 57 s 12 25.80 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --  ZKN  
1 24 s 13 23.71 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U18 PM IV B.D. BEZ
2 28 s 13 23.82 MIERZEJEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN IV
3 40 s 13 24.40 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP IV B.D. #
4 53 s 13 25.30 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM --
5 54 s 13 25.51 NIEWIADOMSKI Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 5 LDK!  GIM  
1 25 s 14 23.72 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ IV B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
2 33 s 14 24.17 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U18 LD IV LDK!  ZKN  
3 37 s 14 24.29 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM IV B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2020 3
4 50 s 14 25.12 POLAK Wojciech KL Gdynia 2002 U18 PM --
5 59 s 14 26.63 WAWRZYNIAK Alan RKS Rumia 2004 U16 PM -- LDK!
1 26 s 15 23.79 DRĘŻEK Arkadiusz KU AZS WAT w Warszawie # 1999 U20 MZ IV B.D. Z/3300/15 2021 2
2 32 s 15 24.09 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U18 PM IV LDK!  ZKN  
3 39 s 15 24.39 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP IV OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika 3 LDK!  GIM  
4 56 s 15 25.71 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
5 62 s 15 27.53 GRZYBOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM -- POGORZELSKA Marta BEZ LDK!
6 63 s 15 27.56 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.22 WALICKI Antoni ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB -- SASKA Tomasz B.D. # Z/0509/15 2021  KN  
2 2 s 1 34.48 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1986 Sen WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew Z/2130/11 2020 M  KN  
3 3 s 1 35.26 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław # 1999 U20 DS --  KN  
4 6 s 1 35.95 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
5 8 s 1 36.14 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 1998 U23 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz  ZKN  
1 7 s 2 36.13 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U20 LD -- B.D.
2 11 s 2 36.73 MAŁECKI Adrian UKS Kusy Warszawa # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert , Z/2613/16 , 2021 LDK!  ZKN   GIM  
3 14 s 2 37.20 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
4 15 s 2 37.30 ŚLAZIŃSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- #  ZKN  
5 19 s 2 37.78 BIENIAS Maksymilian SKLA Sopot 2001 U18 PM -- B.D. BEZ
1 5 s 3 35.51 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB --  ZKN  
2 9 s 3 36.43 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023  ZKN  
3 10 s 3 36.65 KUCHARCZYK Jan BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --  ZKN  
4 13 s 3 36.90 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB --
5 33 s 3 39.55 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2001 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/5532/15 2019 3
1 17 s 4 37.41 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 2001 U18 KP --
2 22 s 4 38.71 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP -- B.D. #
3 26 s 4 38.95 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2024
4 31 s 4 39.39 ZALEWSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- #
5 35 s 4 39.95 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!  GIM  
1 16 s 5 37.41 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. # Z/1572/16 2024  ZKN  
2 20 s 5 38.54 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2001 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1840/15 2022 2  ZKN  
3 34 s 5 39.94 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2003 U16 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  GIM  
1 25 s 6 38.88 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa # 1993 Sen MZ -- B.D. BEZ
2 29 s 6 39.25 PYŻALSKI Dawid MKS Baszta Szamotuły 2002 U18 WP --  GIM  
3 32 s 6 39.40 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica # 2004 U16 KP IV ROSIŃSKI Zenon # Z/0237/19 2022 2
4 41 s 6 45.37 SZPARAK Ryszard niest. Olsztyn 1951 Masters WN -- B.D. BEZ
2 30 s 7 39.32 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
3 38 s 7 42.38 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 1962 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2024 BEZ
1 12 s 8 36.83 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 2002 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam 3 LDK!  ZKN   GIM  
2 18 s 8 37.74 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. # Z/0948/18 2023
3 23 s 8 38.72 GOMORACKI Filip LKS Fenix Słupsk 2002 U18 PM --
4 24 s 8 38.82 GORTATOWSKI Mateusz MUKL Brodnica 2002 U18 KP --
5 42 s 8 50.78 FETHKE Gustaw AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- POGORZELSKA Marta BEZ LDK!
1 28 s 9 39.10 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 2002 U18 PM -- LDK!  ZKN  
2 37 s 9 41.99 ZINEK Maksymilian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
3 39 s 9 43.32 RZEPKA Szymon ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
1 21 s 10 38.66 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin 4 LDK!  GIM  
2 27 s 10 39.03 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 2003 U16 LB IV # LDK!  GIM  
3 36 s 10 41.65 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ZKN  
4 40 s 10 43.60 BŁASZCZYK Kamil KS Ciechan Ciechanów # 2003 U16 MZ -- B.D. MAJEWSKI Zbigniew , Z/3056/17 , 2024
5 43 s 10 55.72 KOWALEWSKI Orfeusz AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U14 PM -- POGORZELSKA Marta BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.01 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 1996 U23 MZ M #  KN  
2 2 s 1 48.80 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U20 WN II TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1  KN  
3 3 s 1 49.66 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 1991 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2023 2
4 4 s 1 50.06 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U23 MA II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024
5 6 s 1 50.75 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U20 KP III CZUBASZEK Jarosław # Z/2264/15 2024 3
1 7 s 2 50.93 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 1997 U23 WP III
2 8 s 2 50.94 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 1997 U23 WP III B.D. 1
3 13 s 2 52.21 WIŚNIEWSKI Damian UKS Gimnazjon Płońsk # 1999 U20 MZ III B.D. Z/0164/15 2023
4 16 s 2 52.91 LATOS Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP IV LEWANDOWSKI Jacek 3
1 5 s 3 50.60 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 1998 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan # Z/3182/17 2024
2 10 s 3 51.65 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 1999 U20 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3  ZKN  
3 15 s 3 52.48 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U23 ZP III #
1 9 s 4 51.60 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2  KN  
2 11 s 4 52.01 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP III #
3 12 s 4 52.21 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM III B.D.  ZKN  
4 14 s 4 52.33 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  GIM  
5 17 s 4 53.94 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  GIM  
600 m M
1 1 s 1 1:21.15 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U20 KP --
2 2 s 1 1:24.13 RAJPOLD Arkadiusz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1999 U20 PK --  ZKN  
3 3 s 1 1:24.44 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 U20 PM --  ZKN  
4 4 s 1 1:24.97 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- ZRADA Piotr B.D. # 2 LDK!  ZKN  
5 5 s 1 1:26.02 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP -- B.D. 3 LDK!  ZKN  
6 6 s 1 1:26.45 DRAWC Filip SKLA Sopot 2000 U20 PM --
7 7 s 1 1:26.90 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- # LDK!
8 8 s 1 1:27.71 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- CHOCHLIUK Grażyna 3 LDK!  ZKN   GIM  
9 9 s 1 1:28.56 LASKOWSKI Adrian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel 4 LDK!  GIM  
10 10 s 1 1:28.94 PIETRZAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM --
11 14 s 1 1:30.97 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM -- B.D.  ZKN  
12 15 s 1 1:31.67 DOBRAK Filip BKS Bydgoszcz 2001 U18 KP --
13 19 s 1 1:32.61 SAMULSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U16 LD IV
1 11 s 2 1:29.33 MIERZOWIEC Mateusz RAZ Szczecin 2001 U18 ZP -- #
2 12 s 2 1:29.56 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP --
3 13 s 2 1:30.93 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2002 U18 PM --  ZKN  
4 16 s 2 1:32.16 JARZYNA Damian LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
5 17 s 2 1:32.23 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2020 4 LDK!  ZKN  
6 18 s 2 1:32.59 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard # 2003 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!
7 20 s 2 1:32.71 JEDAMSKI Adam UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN --  ZKN  
8 21 s 2 1:36.45 JĘDRZEJCZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP V OLEJNICKA Dominika 4 LDK!  GIM  
9 22 s 2 1:37.36 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM V
10 23 s 2 1:39.93 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP V  GIM  
11 24 s 2 1:40.54 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U16 LD --
12 25 s 2 1:42.88 SRTONGOWSKI Patryk GKS Cartusia Kartuzy 2003 U16 PM --
1000 m M
1 1 s 1 2:23.80 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 1992 Sen KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
2 2 s 1 2:32.46 WOLENDER Jakub KS Warszawianka W-wa # 2000 U20 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/6204/15 2022 LDK!
3 3 s 1 2:33.22 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 2:33.40 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów # 2000 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1296/15 2024  ZKN  
5 5 s 1 2:34.46 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 1999 U20 LD -- #
6 6 s 1 2:34.60 SZYNAKA Wiktor OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/2385/16 , 2024
7 7 s 1 2:34.65 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2024 3
8 10 s 1 2:40.78 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U18 KP -- B.D. B.D. LDK!
9 13 s 1 2:43.45 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 2001 U18 WN --
10 14 s 1 2:43.71 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 2001 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz 2 LDK!
11 18 s 1 2:46.75 REETZ Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- B.D. B.D. B.D. CHOCHLIUK Grażyna BEZ LDK!  GIM  
12 20 s 1 2:51.50 IWAŃCA Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM --
13 21 s 1 2:55.22 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 2000 U20 PM --
14 22 s 1 2:55.50 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!  GIM  
15 24 s 1 2:57.59 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
1 8 s 2 2:38.55 GADOMSKI Paweł MKS Hermes Gryfino 2002 U18 ZP --  ZKN  
2 9 s 2 2:38.66 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM -- B.D. 3
3 11 s 2 2:40.81 CIŻYŃSKI Błażej KS Agros Zamość # 2000 U20 LU -- B.D. B.D. , Z/2001/15 , 2024
4 12 s 2 2:42.92 SZPEJNA Paweł BKS Bydgoszcz # 2000 U20 KP -- B.D.
5 15 s 2 2:44.34 DĄBROWICZ Szymon LUKS Start Nakło # 1998 U23 KP -- B.D.
6 16 s 2 2:44.58 KUŹNIARSKI Tomasz MUKL Brodnica 1995 Sen KP --
7 17 s 2 2:45.76 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/2155/17 2021 4 LDK!
8 19 s 2 2:48.80 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 2003 U16 ZP IV LDK!
9 23 s 2 2:57.17 KURCZEWSKI Maksym ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel BEZ LDK!  GIM  
10 25 s 2 3:02.48 SOBAŃSKI Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U16 PM -- RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
11 26 s 2 3:04.66 DURAWA Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- LDK!  GIM  
12 27 s 2 3:13.00 DYMEK Maksymilian KS Gwardia Piła 2005 U14 WP --
2000 m M
1 1 s 1 5:41.79 PIĄTKOWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U20 MZ --  ZKN  
3 3 s 1 5:49.89 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 1999 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. B.D. # Z/0436/15 2024
4 4 s 1 5:56.54 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 2000 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł # Z/1159/16 2019 3
5 5 s 1 5:58.36 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2023 4
6 6 s 1 6:04.60 MANIECKI Gabriel OŚ AZS Poznań # 2001 U18 WP -- OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/1273/15 2023
7 7 s 1 6:19.59 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam ULKS Talex Borzytuchom 2002 U18 PM -- B.D. 4 LDK!
8 8 s 1 6:23.04 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U18 KP -- LDK!  ZKN  
9 9 s 1 6:26.89 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!  GIM  
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.23 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!  GIM  
2 2 s 1 9.25 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
3 3 s 1 10.07 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U16 WN -- # LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.15 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2001 U18 PM -- LDK!  ZKN  
2 2 s 1 8.17 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  ZKN  
3 4 s 1 8.50 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
4 3 s 1 8.50 JAŚKIEWICZ Adam MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- LDK!  ZKN  
5 5 s 1 8.60 KAMIŃSKI Maciej MKLA Łęczyca 2001 U18 LD --  ZKN  
6 6 s 1 8.67 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa # 2002 U18 MZ -- B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
7 7 s 1 8.71 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U18 LD --  ZKN  
  s 1 DNF SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U18 ZP -- # LDK!
1 8 s 2 8.89 ŁOPATA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 2001 U18 PM -- B.D. Z/2972/16 2022
2 9 s 2 8.90 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 2001 U18 PM --
3 10 s 2 9.01 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 2001 U18 PM --
4 11 s 2 9.17 SKURAS Filip KL Gdynia 2001 U18 PM --
5 12 s 2 9.23 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  ZKN   GIM  
6 13 s 2 9.31 POLAK Wojciech KL Gdynia 2002 U18 PM --
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.45 STASIAK Dawid MKL Szczecin 1999 U20 ZP --  ZKN  
2 s 1 8.59 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 1999 U20 LB --  ZKN  
60 m pł M M
1 1 e 1 7.81 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. # M  KN  
2 2 e 1 7.99 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP -- B.D. M  ZKN  
3 3 e 1 8.07 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 Sen PM --  KN  
4 6 e 1 8.26 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
5 8 e 1 8.61 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U23 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
1 4 e 2 8.13 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  KN  
2 5 e 2 8.14 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
3 7 e 2 8.29 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- B.D. 1
4 9 e 2 8.63 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- B.D. #  KN  
1 f 1 7.88 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1987 Sen KP -- B.D. # M  KN  
2 f 1 7.97 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U23 ZP -- B.D. M  ZKN  
3 f 1 8.03 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia 1995 Sen PM --  KN  
4 f 1 8.16 SCHUBERT Kacper KS AZS AWF Warszawa # 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. RZEPKA Marek # , Z/3148/11 , 2022  KN  
5 f 1 8.18 STAŚKIEWICZ Dominik STS Pomerania Szczecin 1993 Sen ZP -- B.D. # Z/4587/11 2022
6 f 1 8.22 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
7 f 1 8.43 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- B.D. 1
Wzwyż M
1 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U18 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # Z/0798/15 2023 LDK!  KN  
2 f 1 2.00 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 2000 U20 KP II  KN  
3 f 1 1.95 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U18 KP II B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2024 LDK!  ZKN  
4 f 1 1.85 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U18 KP III KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # , Z/3296/17 , 2024 LDK!
6 f 1 1.80 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP IV CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał B.D. LDK!  ZKN   GIM  
7 f 1 1.75 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U20 KP IV B.D.
8 f 1 1.75 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 2001 U18 LB IV
9 f 1 1.75 BEKIER Filip LKS Fenix Słupsk 2000 U20 PM IV GRECKA Ewa Z/4306/15 2018 BEZ
10 f 1 1.65 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U18 KP -- B.D. MICHALSKI Włodzimierz # , Z/6464/15 , 2024
11 f 1 1.60 RUTECKI Jakub MKS Inowrocław 2002 U18 KP --
12 f 1 1.60 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
  f 1 NM KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 2002 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej # 3 LDK!  GIM  
Tyczka M
1 f 1 5.45 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM  KN  
2 f 1 5.40 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP M DAKINIEWICZ Wojciech # Z/2178/11 2023 M  KN  
3 f 1 4.60 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP I B.D. #  KN  
4 f 1 4.50 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 U20 KP I B.D. #  ZKN   KN  
5 f 1 4.40 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1995 Sen KP II B.D. # 1
6 f 1 4.00 KOLASA Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 1993 Sen PM II B.D. 2
8 f 1 3.80 NOWAKOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 2002 U18 LD III KUBIAK Robert B.D. LISIAK Adam Z/2573/16 2022 LDK!  ZKN  
9 f 1 3.80 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 2001 U18 LD III LDK!  ZKN  
10 f 1 3.60 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM III KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
11 f 1 3.60 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U16 PM III KOZŁOWSKI Mateusz 3 LDK!  GIM  
12 f 1 3.50 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3  ZKN  
13 f 1 3.50 SKURAS Filip KL Gdynia 2001 U18 PM IV
  f 1 NM KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP -- #
  f 1 NM SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM -- # LDK!  KN   GIM  
1 f 2 3.30 STOLC Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U18 PM IV LDK!  ZKN   GIM  
W dal M
1 f 1 6.79 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP III SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
2 f 1 6.67 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U23 PM III  ZKN  
3 f 1 6.23 WĘCLEWSKI Dawid KSLZS Kruszwica # 2002 U18 KP IV LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2610/16 , 2020 LDK!  ZKN   GIM  
4 f 1 6.22 JĘDRZEJEWSKI Łukasz KS Zawkrze Mława 1999 U20 MZ IV
5 f 1 6.07 PATRZYK Adam BKL Bełchatów 2002 U18 LD IV MANTYK Łukasz B.D. Z/0169/16 2020 3 LDK!  ZKN   GIM  
6 f 1 6.07 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U18 ZP IV GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4  ZKN  
7 f 1 6.03 ŚMIGIEL Jan AML Słupsk 2002 U18 PM IV LDK!  ZKN   GIM  
8 f 1 5.86 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 1999 U20 PM -- #
9 f 1 5.71 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- # LDK!
10 f 1 5.57 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 2002 U18 LD -- KUBIAK Robert B.D. Z/2563/16 2024 LDK!
11 f 1 5.51 GRZYB Seweryn GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- LDK!  GIM  
12 f 1 5.49 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 2001 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2021 3  ZKN  
13 f 1 5.47 WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz # BEZ LDK!  GIM  
14 f 1 5.44 KWIATKOWSKI Adam MKS Bank BS Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin # BEZ LDK!  GIM  
15 f 1 5.37 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk # 2002 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # , Z/2618/16 , 2022 LDK!  GIM  
17 f 1 5.27 BACKHAUS Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!  GIM  
18 f 1 5.23 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U16 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
19 f 1 5.18 SAJNOG Kacper MKS Durasan Płońsk 2002 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz # BEZ LDK!  GIM  
20 f 1 4.96 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U16 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!
21 f 1 4.94 ŚLIWKA Rafał SKSG Korona Szczecin # 1982 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3195/11 2024
22 f 1 4.67 MARKOWSKI Miłosz UKS Clan Ostrołęka # 2003 U16 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina # , Z/1497/17 , 2021 LDK!  GIM  
Trójskok M
1 f 1 16.15 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Sen DS I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2024 1  KN  
2 f 1 14.94 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U23 PM I  ZKN  
3 f 1 14.53 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
4 f 1 14.48 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U23 PM II B.D. 1  ZKN  
5 f 1 14.45 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
6 f 1 14.04 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 2000 U20 KP III B.D. B.D.  ZKN  
7 f 1 13.20 OBŁĄKOWSKI Przemysław KS Zawkrze Mława 1999 U20 MZ III  ZKN  
8 f 1 13.08 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM IV B.D. # LDK!  ZKN  
9 f 1 12.32 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U18 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5771/15 2024
  f 1 NM GÓRAL Jakub MKL Toruń 2001 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16 2018 BEZ
  f 1 NM DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U20 PM --  ZKN  
  f 1 NM KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 2002 U18 KP --
Kula (5) M
1 f 1 19.98 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa # 2001 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KN  
2 f 1 18.98 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno # 2001 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. # Z/1647/15 2024 LDK!  KN  
3 f 1 16.44 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U18 PM II PIĄTEK Mirosław B.D. # Z/0022/16 2024  ZKN  
4 f 1 13.05 STRUPCZEWSKI Dominik UKS Cyprianka 2002 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr B.D. Z/5656/15 2019 LDK!
1 f 2 12.36 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk # 2003 U16 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024
2 f 2 11.16 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 2003 U16 LD V
3 f 2 10.68 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 U16 PM V ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2020 3
4 f 2 8.23 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 2003 U16 WP -- # LDK!  GIM  
Kula (6) M
1 f 1 17.56 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 2000 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2022 1  KN  
2 f 1 15.26 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września 1999 U20 WP II PAWLAK Przemysław Z/0383/15 2019 2  ZKN  
3 f 1 14.60 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U20 KP II  ZKN  
4 f 1 14.32 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 2000 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2019 2  ZKN  
5 f 1 14.23 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM II  ZKN  
6 f 1 13.55 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 2000 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2023 2  ZKN  
7 f 1 13.25 GOSTKOWSKI Oskar RKS Rumia 2000 U20 PM III
8 f 1 12.52 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2000 U20 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2023 3 LDK!
9 f 1 12.34 SNOPEK Marcin KL Gdynia 1999 U20 PM IV
10 f 1 12.15 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U20 PM IV B.D. 3 LDK!  ZKN  
Kula (7.26) M
1 f 1 18.69 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1
2 f 1 17.98 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1997 U23 KP M  ZKN  
3 f 1 15.79 MIELKE Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck # 1987 Sen PM I JASKUŁKA Teresa Z/4234/11 2024
4 f 1 15.12 BOROWICKI Kordian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1998 U23 PM I  ZKN  
5 f 1 15.12 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U23 KP I MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
1 f 2 9.18 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 1943 Masters KP -- B.D. BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.054915189743 sekund