Chorzów 27.04.2019
Mityng otwarcia sezonu
60 m K
1 s 1 8.35 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
2 s 1 8.66 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA +0.3 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
3 s 1 8.92 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +0.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
4 s 1 8.93 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.3 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
5 s 1 8.95 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +0.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
6 s 1 9.09 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL +0.3 --
7 s 1 10.32 NIEMIEC Julia TS AKS Chorzów 2008 U12 SL +0.3 -- GRUCHEL Marzena Z/3045/18 2022 BEZ LDK!
1 s 2 8.56 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL -2.1 --
2 s 2 8.61 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -2.1 --
3 s 2 8.83 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -2.1 --
4 s 2 9.35 MILATA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U14 SL -2.1 --
5 s 2 9.49 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -2.1 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
6 s 2 9.80 PUDŁOWSKA Amelia TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -2.1 -- GRUCHEL Marzena Z/4359/19 2022 BEZ LDK!
7 s 2 10.79 OLBRICH Alicja TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -2.1 -- LDK!
100 m K
1 s 1 13.20 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -0.2 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
2 s 1 13.38 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U14 SL -0.2 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 s 1 13.61 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -0.2 IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!
4 s 1 14.26 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA -0.2 V ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
5 s 1 14.57 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -0.2 --
1 s 2 13.99 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -3.0 V
2 s 2 14.11 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -3.0 V KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
3 s 2 14.31 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -3.0 V ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
4 s 2 14.38 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA -3.0 V ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
5 s 2 15.17 MAJKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -3.0 -- # LDK!
6 s 2 15.28 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -3.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
1 s 3 14.18 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL 0.0 --
2 s 3 14.47 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 s 3 14.45 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL 0.0 V JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
4 s 3 13.79 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
5 s 3 14.78 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U16 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
6 s 3 14.79 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL 0.0 -- # LDK!
150 m K
1 s 1 20.55 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL +9.9 --
2 s 1 21.25 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +9.9 --
3 s 1 21.48 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL +9.9 --
4 s 1 22.39 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL +9.9 --
5 s 1 23.51 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +9.9 --
6 s 1 25.11 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL +9.9 -- LDK!
300 m K
1 s 1 44.46 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
2 s 1 45.68 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
3 s 1 46.59 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL --
4 s 1 46.90 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
5 s 1 47.17 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL --
6 s 1 49.24 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL --
1 s 2 43.69 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK!
2 s 2 45.25 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 2003 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3589/17 2023
3 s 2 46.94 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
4 s 2 48.47 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL V CHRIST Marek 4 LDK!
5 s 2 48.85 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
6 s 2 49.53 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- # LDK!
1 s 3 47.13 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL V
2 s 3 48.47 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL V LDK!
3 s 3 49.21 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 s 3 51.21 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2022 BEZ
5 s 3 51.95 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL -- CHRIST Marek BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:38.35 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL --
2 s 1 1:44.09 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
3 s 1 1:48.53 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
4 s 1 1:53.41 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor # Z/1948/19 2023
5 s 1 1:55.27 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/4872/18 2020 LDK!
6 s 1 1:59.69 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
7 s 1 2:00.91 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2022
8 s 1 2:04.43 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- # LDK!
9 s 1 2:06.03 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
10 s 1 2:08.59 MALCHAR Kinga MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- # LDK!
11 s 1 2:13.73 MALCHAR Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U12 SL --
1000 m K
1 s 1 3:07.61 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 2005 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2023 2 LDK!
2 s 1 3:10.29 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2020 3
3 s 1 3:20.93 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
4 s 1 3:22.51 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
5 s 1 3:35.59 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2023
W dal K
1 f 1 4.93 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL -1.5 -- KUZAK Piotr B.D. # Z/3788/19 2023
2 f 1 4.86 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA +2.0 IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
3 f 1 4.60 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +2.9 --
4 f 1 4.47 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
5 f 1 4.21 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
6 f 1 4.21 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL +0.6 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
7 f 1 4.17 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 2005 U16 SL -1.1 -- GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2022 5
8 f 1 4.13 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL 0.0 -- B.D. B.D. LDK!
9 f 1 3.92 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL 0.0 --
10 f 1 3.75 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.6 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
11 f 1 3.73 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek 4 LDK!
12 f 1 3.68 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U14 SL -0.4 -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
13 f 1 3.67 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 2006 U14 SL +0.2 -- LDK!
14 f 1 3.66 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA 0.0 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
15 f 1 3.48 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 2007 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek BEZ LDK!
16 f 1 3.36 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice # 2007 U14 SL 0.0 -- LDK!
  4.57 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL 0.0 --
Kula (2) K
1 f 1 13.69 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -- BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 LDK!
2 f 1 11.17 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.16 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
2 f 1 9.72 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
3 f 1 9.62 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
4 f 1 9.61 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
5 f 1 9.39 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
6 f 1 9.09 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir # 4 LDK!
7 f 1 8.88 KOSS Natalia UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL V
8 f 1 8.76 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec # 2007 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1293/21 , 2023 LDK!
9 f 1 7.99 PRZYBYŁO Adrianna UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL --
Kula (4) K
1 f 1 8.82 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 25.81 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir # 4 LDK!
2 f 1 23.67 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 30.22 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 26.81 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
3 f 1 26.45 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
4 f 1 26.44 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
5 f 1 21.64 NAWROT Natalia UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1608/16 , 2023 LDK!
60 m M
1 s 1 7.36 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -0.5 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 s 1 7.74 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL -0.5 --
3 s 1 9.28 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.5 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
4 s 1 11.00 MATYJASZCZYK Tymoteusz TS AKS Chorzów 2009 U12 SL -0.5 -- B.D.
1 s 2 7.88 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
2 s 2 8.13 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL 0.0 --
3 s 2 8.91 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2023
3 s 2 8.91 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
5 s 2 10.35 KRÓL Wojciech TS AKS Chorzów 2009 U12 SL 0.0 -- LDK!
6 s 2 11.63 KASZA Bartłomiej TS AKS Chorzów 2010 U12 SL 0.0 -- LDK!
1 s 3 8.07 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL 0.0 --
2 s 3 8.58 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
3 s 3 8.69 Y A MOSM Tychy 2004 U16 SL 0.0 --
4 s 3 9.17 RATKA Szymon MOSM Tychy 2006 U14 SL 0.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2021
5 s 3 11.74 FRˇCEK Jan TS AKS Chorzów 2010 U12 SL 0.0 -- GRUCHEL Marzena BEZ
100 m M
1 s 1 11.60 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +0.5 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 s 1 12.07 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.5 IV KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
3 s 1 12.27 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.5 --
4 s 1 12.29 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL +0.5 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
5 s 1 12.44 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U18 SL +0.5 --
1 s 2 12.35 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 1996 Sen SL -1.1 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2020 BEZ
2 s 2 12.76 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL -1.1 --
3 s 2 13.18 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -1.1 -- # LDK!
4 s 2 14.43 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -1.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
150 m M
1 s 1 17.68 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL +9.9 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
2 s 1 19.26 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL +9.9 --
3 s 1 20.84 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA +9.9 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
4 s 1 23.23 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +9.9 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
5 s 1 23.65 MACHNIK Szymon TS AKS Chorzów 2007 U14 SL +9.9 -- GRUCHEL Marzena Z/4356/19 2022 BEZ LDK!
6 s 1 27.58 MATYJASZCZYK Tymoteusz TS AKS Chorzów 2009 U12 SL +9.9 -- B.D.
1 s 2 17.50 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL +9.9 -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
2 s 2 17.98 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +9.9 --
3 s 2 18.83 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL +9.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
4 s 2 18.84 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 1996 Sen SL +9.9 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2020 BEZ
5 s 2 21.18 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL +9.9 --
6 s 2 26.84 KRÓL Wojciech TS AKS Chorzów 2009 U12 SL +9.9 -- LDK!
300 m M
1 s 1 36.43 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2023
2 s 1 37.31 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 2000 U20 SL -- BONK Anna # Z/3903/18 2022 4
3 s 1 37.79 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 2002 U18 SL -- BONK Anna # Z/3904/18 2022 4
4 s 1 38.88 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL --
5 s 1 39.61 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL --
1 s 2 43.20 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2532/18 2023 BEZ LDK!
2 s 2 43.64 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 2004 U16 SL --
3 s 2 48.80 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
4 s 2 61.84 BOROWIEC Mateusz TS AKS Chorzów 2008 U12 SL -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:25.33 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2023 3
2 s 1 1:27.89 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0896/15 2023
3 s 1 1:30.59 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2001 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1297/19 2022
4 s 1 1:33.34 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
5 s 1 1:34.67 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 2002 U18 SL --
6 s 1 1:36.95 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
W dal M
1 f 1 6.27 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL 0.0 IV
2 f 1 5.95 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL 0.0 IV
3 f 1 5.67 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.5 -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
4 f 1 4.89 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/4564/17 , 2023 LDK!
5 f 1 4.58 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -0.2 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 4.56 KOZIOŁ Kacper UKS Dziesi±tka Radomsko 2000 U20 LD 0.0 -- B.D. Z/1114/19 2019
7 f 1 4.41 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 14.61 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL III PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 10.88 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL --
3 f 1 10.19 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- PILAREK Sławomir 5 LDK!
4 f 1 9.18 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL -- # LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.31 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
Kula (7.26) M
1 f 1 14.86 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I #
2 f 1 14.18 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
3 f 1 10.74 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
4 f 1 9.41 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 36.18 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2022 5
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.06 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 39.89 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
3 f 1 33.77 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
4 f 1 31.57 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Dysk (2) M
1 f 1 45.09 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL II BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 f 1 36.51 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 1995 Sen SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
3 f 1 31.24 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5015940666199 sekund