Białogard 28.04.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów [DMP] [DMP U20]
10000 m K
1 1 s 1 32:53.65 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 1991 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2023 M
2 2 s 1 33:07.35 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 1985 Sen ZP M WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2022 M
3 3 s 1 33:15.16 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD M B.D. GIŻYŃSKI Mariusz # , Z/3112/11 , 2023
4 4 s 1 33:39.94 ANDRZEJCZAK Monika RAZ Szczecin # 1985 Sen ZP M B.D. # Z/1916/18 2023
5 5 s 1 33:44.82 BRZEZIŃSKA Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP I BRZEZIŃSKI Błażej # Z/1329/11 2023
6 6 s 1 34:15.64 JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol # 1982 Masters PD I KOPEĆ Wojciech # Z/1542/14 2023
7 7 s 1 34:17.40 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2023 2
8 8 s 1 34:25.92 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 1990 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2021 M
9 9 s 1 34:41.07 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol # 1986 Sen PD I KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2023
10 1 s 1 34:55.87 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
11 2 s 1 34:59.77 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1999 U23 LB I B.D.
12 3 s 1 35:36.92 MAIK Daria LUKS Start Nakło 1997 U23 KP I B.D. 1
13 10 s 1 35:38.87 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
14 11 s 1 35:59.35 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP I B.D. B.D.
15 4 s 1 36:16.67 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia 1997 U23 PM I B.D. B.D. Z/0051/13 2019
16 5 s 1 36:34.99 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 1998 U23 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
17 7 s 1 38:31.23 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 1999 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2022
  s 1 DNF LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN -- WOSIEK Jacek Z/3500/11 2023 MM
  s 1 DNF HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1996 Sen MZ --
1 12 s 2 36:13.92 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
2 13 s 2 36:27.94 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995 Sen WN I PODOLAK Kazimierz Z/1260/11 2021 2
3 6 s 2 37:32.73 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 1998 U23 LD I B.D. 3
4 14 s 2 37:44.45 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN I CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2023 3
5 15 s 2 37:59.11 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 1992 Sen SL II BONK Anna # Z/1549/11 2019 1
6 8 s 2 38:41.84 WASILEWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 1998 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2022 2
7 16 s 2 38:46.13 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 1983 Masters SL II B.D. Z/4990/11 2023 2
8 9 s 2 39:01.44 HEDZIELSKA Weronika KS Team Baryła Gorzów 1998 U23 LB II B.D. Z/2670/18 2022 2
9 10 s 2 39:16.55 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2023
10 11 s 2 41:16.86 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
11 12 s 2 41:48.33 KOŁATKA Monika UKS Mały Jeziorak Iława 1997 U23 WN III B.D. B.D. Z/0355/13 2019 BEZ
10000 m M
1 1 s 1 28:39.95 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 1989 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2023 MM
2 2 s 1 28:59.05 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992 Sen PM I OBERZIG Piotr Z/0283/11 2023 1
3 3 s 1 29:10.50 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 Sen MZ I B.D.
4 4 s 1 29:22.49 NOWICKI Adam MKL Szczecin 1990 Sen ZP I MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2023 M
5 5 s 1 30:06.14 KARBOWIAK Kamil Air Zone Warszawa # 1995 Sen MZ I B.D. # Z/0597/14 2022
6 1 s 1 30:14.75 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2023 1
7 6 s 1 30:27.87 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 Sen PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2023 1
8 7 s 1 30:30.60 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1989 Sen PD II B.D. Z/2532/11 2023
9 8 s 1 30:36.86 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1993 Sen PM II B.D. # Z/4896/18 2023 2
10 2 s 1 30:41.48 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2023 1
11 9 s 1 30:45.56 DOBROWOLSKI Emil UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 1986 Sen PM II B.D. Z/2257/11 2023
12 10 s 1 30:59.36 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 1989 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2023 1
13 12 s 1 31:12.35 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol # 1992 Sen PD II B.D. Z/4502/11 2023
14 3 s 1 31:26.91 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
15 14 s 1 31:31.32 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 1995 Sen LD II B.D. B.D. Z/0415/13 2023
16 4 s 1 31:33.17 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U23 SL II B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
17 5 s 1 31:36.45 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II
18 6 s 1 31:37.32 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 1998 U23 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2023 2
19 7 s 1 31:37.62 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2023
20 8 s 1 31:48.43 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 1997 U23 DS II SZCZUREK Leszek 2
  s 1 DNF ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2023
1 11 s 2 31:04.10 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1993 Sen PD II B.D. # Z/0247/11 2023
2 13 s 2 31:26.93 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 1988 Sen PM II B.D. Z/2554/19 2023
3 9 s 2 32:04.15 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 1998 U23 WN II
4 15 s 2 32:06.93 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1984 Masters SL II DMP PAŁKA Piotr Z/1643/11 2023 2 69
5 16 s 2 32:09.09 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2023 3
6 10 s 2 32:09.78 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U23 SL II B.D. 3
7 11 s 2 32:11.53 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 1997 U23 SL II
8 12 s 2 32:13.59 ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo # 1997 U23 PM II B.D. KRÓL Krzysztof # , Z/1012/17 , 2023
9 17 s 2 32:13.83 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS II
10 13 s 2 32:24.17 POGORZELSKI Rafał KS Prefbet-Sonarol # 1999 U23 PD II KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/0333/15 , 2021
11 14 s 2 32:58.18 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN II
12 18 s 2 33:01.65 KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 1983 Masters ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2023 3
13 15 s 2 33:14.49 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
14 16 s 2 33:17.74 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 1999 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2023 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.8754920959473 sekund