Zgorzelec 27.04.2019
Memoriał W. Nowickiego i J. Wiatrowskiego. Inauguracja dolno¶l±skiego sezonu lekkoatletycznego
100 m K
1 1 s 1 12.36 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.0 II KNULL Mariusz 2 LDK!
2 2 s 1 12.53 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.0 II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024
3 3 s 1 12.55 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +1.0 II LDK!
4 4 s 1 12.86 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +1.0 III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
5 5 s 1 12.87 WAWROWSKA Emilia O¦ AZS Poznań # 2003 U18 WP +1.0 III KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!
6 10 s 1 13.44 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.0 IV LDK!
1 6 s 2 13.11 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS 0.0 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
2 7 s 2 13.27 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP 0.0 IV B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
3 15 s 2 13.74 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS 0.0 IV
4 16 s 2 13.77 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS 0.0 IV BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
5 26 s 2 14.21 CARUK Anna MLKS Agros Żary 2003 U18 LB 0.0 -- LDK!
6 37 s 2 15.12 KRZEMIEŃ Alicja MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS 0.0 --
1 8 s 3 13.31 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 IV LDK!
2 12 s 3 13.61 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +0.3 IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
3 17 s 3 13.82 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS +0.3 --
4 19 s 3 13.89 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.3 V LDK!
5 24 s 3 14.04 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS +0.3 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
6 28 s 3 14.32 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +0.3 --
1 27 s 4 14.25 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -0.6 --
2 29 s 4 14.46 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 2002 U18 LB -0.6 -- LDK!
3 31 s 4 14.56 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS -0.6 --
4 32 s 4 14.65 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS -0.6 --
5 34 s 4 14.79 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS -0.6 --
6 36 s 4 14.95 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -0.6 -- LDK!
1 25 s 5 14.17 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +0.6 V
2 33 s 5 14.65 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB +0.6 -- LDK!
3 38 s 5 15.22 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U14 LB +0.6 -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
4 40 s 5 16.03 SZCZĘSNA Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2007 U14 DS +0.6 -- # LDK!
1 9 s 6 13.37 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.1 IV
2 11 s 6 13.50 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS +1.1 IV
3 21 s 6 13.92 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 2002 U18 DS +1.1 --
4 35 s 6 14.91 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.1 -- # LDK!
1 13 s 7 13.63 SZELIGA Kinga MKS Osa Zgorzelec 2006 U14 DS +1.7 IV KORDASIEWICZ Damian # Z/0596/20 2023 LDK!
2 20 s 7 13.91 SZEWCZYK Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS +1.7 V LDK!
3 23 s 7 14.00 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB +1.7 V SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2024 LDK!
4 39 s 7 15.81 ROSZYK Roksana SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.7 -- LDK!
5 41 s 7 16.32 NIECHWIADOWICZ Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2007 U14 DS +1.7 -- # LDK!
1 14 s 8 13.64 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +2.0 IV KOTYNIA Hanna LDK!
2 18 s 8 13.85 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +2.0 V #
3 22 s 8 13.99 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +2.0 V B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
4 30 s 8 14.52 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U14 LB +2.0 -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz # Z/5632/18 2024 LDK!
5 42 s 8 16.82 MARKOWSKA Milena SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +2.0 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/4777/19 2021 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.57 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS --
2 2 s 1 41.94 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024
3 3 s 1 43.69 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2001 U20 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
4 5 s 1 44.33 ŻABIEREK Nina STS Pomerania Szczecin # 2003 U18 ZP -- B.D. # Z/4749/17 2023 LDK!
5 9 s 1 45.28 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
1 4 s 2 44.27 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS III LDK!
2 10 s 2 46.18 GUT Agata GKS Start Długołęka 2004 U16 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1283/18 , 2020 4 LDK!
3 21 s 2 48.46 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
1 6 s 3 44.80 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 2005 U16 DS III B.D. WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota # , Z/0661/19 , 2022 5 LDK!
2 11 s 3 46.55 WO¬NIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS -- LDK!
3 13 s 3 47.68 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
4 16 s 3 48.02 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS V
1 7 s 4 45.01 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 12 s 4 47.58 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS --
3 17 s 4 48.06 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 2005 U16 DS V KNULL Elżbieta WI¦NIEWSKA Gabriela BEZ LDK!
4 24 s 4 51.56 MICZKO Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS --
1 8 s 5 45.11 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!
2 14 s 5 47.75 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 2005 U16 DS V
3 19 s 5 48.26 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V
4 20 s 5 48.40 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS V WI¦NIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/1405/19 , 2024 BEZ LDK!
5 23 s 5 50.63 NOWACKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS -- KARPIŃSKI Franciszek # Z/1149/19 2023 LDK!
6 26 s 5 53.35 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
1 15 s 6 48.01 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 2003 U18 DS --
2 18 s 6 48.18 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec # 2005 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
3 22 s 6 49.81 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 2002 U18 DS --
4 25 s 6 52.33 FICYGOWSKA Aleksandra KL Lumel Zielona Góra # 2007 U14 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir # Z/13673/21 2023 LDK!
5 27 s 6 55.40 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
600 m K
1 1 s 1 1:43.25 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2020 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:43.97 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 2004 U16 DS IV
3 3 s 1 1:46.28 KARAMON Aleksandra MLKS Sokół Lubin 2004 U16 DS V
4 4 s 1 1:49.53 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 2005 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna # Z/2231/18 2024 LDK!
5 5 s 1 2:02.37 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U12 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
1000 m K
1 s 1 2:58.39 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna 2 LDK!
2 s 1 3:06.58 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK!
3 s 1 3:10.61 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- # LDK!
4 s 1 3:17.80 CIE¦LIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 2004 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/5048/18 2022 LDK!
5 s 1 3:20.07 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2022 BEZ LDK!
6 s 1 3:22.52 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 2002 U18 DS --
7 s 1 3:22.72 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- # LDK!
8 s 1 3:25.09 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2022 4 LDK!
9 s 1 3:30.60 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2021 BEZ LDK!
10 s 1 3:35.10 WO¬NIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # 5 LDK!
11 s 1 3:35.20 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 2005 U16 DS -- LDK!
12 s 1 3:40.79 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2021 LDK!
13 s 1 3:46.47 BIERNACIK Julia KS SMS Szklarska Poręba 2006 U14 DS -- # LDK!
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 1980 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2024 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 11:41.17 KOWALEWSKA Elżbieta Katarzyna niest. Wrocław 1982 Masters DS --
2 2 s 1 15:00.08 WICIAK Monika EDI Team Zgorzelec 1978 Masters DS --
3 3 s 1 15:01.85 DOMORADZKA Anna EDI Team Zgorzelec 1979 Masters DS --
80 pł K
1 1 s 1 12.43 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.3 III GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!
2 2 s 1 12.77 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.3 III LDK!
3 3 s 1 12.84 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
4 4 s 1 13.16 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.3 IV ŁABUL Wioletta 4 LDK!
5 6 s 1 13.44 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.3 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
1 5 s 2 13.16 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +1.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
2 7 s 2 13.44 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +1.0 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!
3 8 s 2 13.77 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS +1.0 IV LDK!
4 9 s 2 17.09 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +1.0 --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.44 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 2002 U18 LB +1.6 II LDK!
2 3 s 1 15.81 TYLAK Martyna MKS MOS Wrocław # 2003 U18 DS +1.6 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław 3 LDK!
3 4 s 1 16.20 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.6 III SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
4 5 s 1 17.20 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.6 IV MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
5 7 s 1 18.47 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS +1.6 --
1 2 s 2 15.76 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS +1.4 III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023
2 6 s 2 17.59 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +1.4 IV LDK!
3 8 s 2 19.39 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.4 -- #
4 9 s 2 21.08 SŁOMIŃSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.4 -- LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 16.17 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS +1.5 III
2 2 s 1 16.18 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS +1.5 III
  s 1 DNF GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +1.5 -- MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.59 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
2 f 1 1.56 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS III
3 f 1 1.53 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U16 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2024 5 LDK!
4 f 1 1.50 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U16 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk # , Z/1310/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 1.50 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
6 f 1 1.40 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V
7 f 1 1.40 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
8 f 1 1.40 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS V WI¦NIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2023 LDK!
9 f 1 1.35 KULIK Emila LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
10 f 1 1.35 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 2004 U16 DS --
10 f 1 1.35 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz 2 LDK!
12 f 1 1.35 LI¦KIEWICZ Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 2006 U14 DS -- LDK!
13 f 1 1.30 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --
14 f 1 1.30 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
15 f 1 1.30 ZOŁA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/2110/17 2023
16 f 1 1.30 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
17 f 1 1.25 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 2000 U20 DS --
17 f 1 1.25 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- LDK!
19 f 1 1.25 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- #
20 f 1 1.20 SŁOMIŃSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.39 WAWROWSKA Emilia O¦ AZS Poznań # 2003 U18 WP +0.9 III KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!
2 f 1 5.04 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U16 MA +1.2 IV GIZA Maciej Z/1799/17 2024 LDK!
3 f 1 5.04 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
4 f 1 5.01 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS +0.5 IV ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
5 f 1 4.93 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
6 f 1 4.86 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS +0.7 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
7 f 1 4.64 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS +1.9 V BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!
8 f 1 4.45 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS +1.1 -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
9 f 1 4.44 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +1.1 -- ŁABUL Wioletta 4 LDK!
10 f 1 4.43 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS +0.8 --
11 f 1 4.34 CZERNIAK Antonina MKS Osa Zgorzelec # 2005 U16 DS +1.4 -- WOCHNA Robert Z/0436/19 2023 LDK!
12 f 1 4.31 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS +1.1 -- MARKOWSKI Tomasz 3 LDK!
13 f 1 4.27 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +1.3 -- LDK!
14 f 1 4.14 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U14 LB +1.5 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/5561/18 , 2024 LDK!
15 f 1 4.06 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +0.4 -- B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
16 f 1 4.01 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS +1.3 -- LDK!
17 f 1 3.89 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS +1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
18 f 1 3.86 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.8 -- #
19 f 1 3.65 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.9 --
20 f 1 3.55 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U14 LB +1.0 -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz # Z/5632/18 2024 LDK!
21 f 1 3.54 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.1 -- #
22 f 1 3.38 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +1.3 --
23 f 1 3.29 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS +0.9 -- LDK!
24 f 1 3.15 ROSZYK Roksana SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.2 -- LDK!
25 f 1 3.14 SZCZĘSNA Kaja SL GKS Olsza Olszyna 2007 U14 DS +1.1 -- # LDK!
26 f 1 2.98 MARKOWSKA Milena SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +0.3 -- CHORZĘPA Przemysław # Z/4777/19 2021 LDK!
27 f 1 2.61 NIECHWIADOWICZ Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2007 U14 DS +0.7 -- # LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.93 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
2 f 1 11.72 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
3 f 1 11.56 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS III ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
4 f 1 11.18 SENKOWSKA Karolina O¦ AZS Poznań # 2002 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
5 f 1 10.98 POHL Natalia WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
6 f 1 10.40 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV #
7 f 1 9.64 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
8 f 1 9.25 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS V KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!
9 f 1 8.97 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina # BEZ LDK!
10 f 1 8.79 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- #
11 f 1 8.70 MATJEJÓS Anna MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- # LDK!
12 f 1 8.64 KUBIS Paulina KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2024 LDK!
13 f 1 8.59 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata 4 LDK!
14 f 1 8.42 WRÓBEL Małgorzata LKS Polkowice # 2005 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław # Z/2796/20 2022
15 f 1 8.06 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
16 f 1 7.51 SARZYŃSKA Amelia MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- # LDK!
17 f 1 7.46 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 2004 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2022 4 LDK!
18 f 1 7.33 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2024 LDK!
19 f 1 7.28 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
20 f 1 7.22 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
21 f 1 7.14 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2003 U18 DS --
22 f 1 6.82 SKOBIERSKA Olga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -- LDK!
23 f 1 6.52 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -- LDK!
24 f 1 6.23 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2021 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.92 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
2 f 1 10.82 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM III #
3 f 1 10.16 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK!
4 f 1 8.13 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.02 POHL Natalia WKS ¦l±sk Wrocław 2004 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława # 3 LDK!
2 f 1 30.58 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0641/19 , 2024 LDK!
3 f 1 26.86 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS V LDK!
4 f 1 23.97 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
5 f 1 20.90 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS -- LDK!
6 f 1 20.79 SKOBIERSKA Olga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -- LDK!
7 f 1 20.28 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U16 DS -- LDK!
8 f 1 15.34 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS --
  f 1 NM NOVOTNA Sara MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.82 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U23 PM II #
2 f 1 34.77 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS III KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
3 f 1 31.12 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
4 f 1 28.23 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!
5 f 1 27.68 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata 4 LDK!
6 f 1 27.50 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 2003 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata # 3 LDK!
7 f 1 27.18 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 2001 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/2687/15 2021 2
Młot (3) K
1 f 1 53.80 RADAWIEC Martyna KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS I KUBALA Łukasz KOTWICA Czesław # , Z/2161/16 , 2022 LDK!
2 f 1 47.88 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!
3 f 1 47.69 SENKOWSKA Karolina O¦ AZS Poznań # 2002 U18 WP II BIERNACKI Jacek B.D. # Z/2924/17 2024
4 f 1 37.91 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV LDK!
5 f 1 33.33 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!
6 f 1 29.57 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS V
7 f 1 28.79 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V LDK!
8 f 1 25.79 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U16 DS -- LDK!
9 f 1 16.40 NOVOTNA Sara MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS -- LDK!
  f 1 NM CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 2005 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/3925/17 2022 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 43.45 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS II WOCHNA Robert Z/2812/17 2023 2 LDK!
2 f 1 41.67 KARASIEWICZ Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS III LDK!
3 f 1 37.46 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef # , Z/2798/17 , 2023 2 LDK!
4 f 1 36.18 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/3772/16 2021 3 LDK!
5 f 1 35.47 LEPA Roksana LKS Polkowice 2003 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław # Z/0443/17 2021 3
6 f 1 32.28 KUREK Ewa SL GKS Olsza Olszyna 2002 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2024 3 LDK!
7 f 1 30.25 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0533/19 2023 LDK!
8 f 1 27.20 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
9 f 1 26.50 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
10 f 1 25.29 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2024 LDK!
11 f 1 23.49 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 40.99 BEDNAREK Aleksandra KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL II #
2 f 1 38.92 SZAŁAŃSKA Daria LKS Górnik Wałbrzych 2000 U20 DS III B.D. 2 LDK!
3 f 1 29.91 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS --
100 m M
1 1 s 1 11.28 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS +1.8 II
2 2 s 1 11.33 OCHWAT Kamil KS AZS AWF Wrocław # 2001 U20 DS +1.8 III
3 3 s 1 11.37 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 2002 U18 DS +1.8 III # LDK!
4 6 s 1 11.66 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.8 III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
5 7 s 1 11.71 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.8 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
1 4 s 2 11.49 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS +2.0 III WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
2 5 s 2 11.66 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +2.0 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
3 9 s 2 11.82 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS +2.0 IV URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
4 11 s 2 12.09 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS +2.0 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
5 13 s 2 12.15 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 2001 U20 DS +2.0 IV
6 18 s 2 12.29 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 2003 U18 LB +2.0 -- LDK!
1 14 s 3 12.20 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS +1.3 IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
2 15 s 3 12.22 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS +1.3 V LDK!
3 16 s 3 12.23 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.3 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
4 19 s 3 12.30 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS +1.3 --
5 20 s 3 12.33 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS +1.3 V LDK!
6 22 s 3 12.43 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS +1.3 V
1 8 s 4 11.73 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS +0.7 III URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
2 10 s 4 11.85 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 2000 U20 DS +0.7 IV
3 23 s 4 12.53 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
4 25 s 4 12.75 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 V WISZ Dariusz # Z/0787/19 2024 BEZ LDK!
5 26 s 4 12.76 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 -- # LDK!
6 29 s 4 12.95 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.7 -- # LDK!
1 17 s 5 12.25 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.1 --
2 28 s 5 12.86 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS +1.1 -- LDK!
3 31 s 5 13.48 MULARCZYK Władysław GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +1.1 -- BEDNAREK Agata BEZ LDK!
4 32 s 5 13.76 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +1.1 -- #
5 33 s 5 14.06 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U16 DS +1.1 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!
6 34 s 5 14.46 PAWŁOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS +1.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3922/17 2022 BEZ LDK!
1 12 s 6 12.11 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.5 IV
2 21 s 6 12.38 ŻYLUK Jakub MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS +1.5 --
3 24 s 6 12.59 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS +1.5 -- LDK!
4 27 s 6 12.84 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +1.5 --
5 30 s 6 13.13 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS +1.5 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.05 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 2001 U20 DS --
2 2 s 1 36.06 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS --
3 3 s 1 36.25 GRˇBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 2002 U18 DS -- LDK!
4 4 s 1 36.34 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz # 4 LDK!
5 6 s 1 37.33 WO¬NIAK Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/3122/15 2021 LDK!
6 7 s 1 38.12 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
1 5 s 2 36.47 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0553/19 2024 LDK!
2 8 s 2 38.37 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 2002 U18 DS --
3 11 s 2 38.77 SOKOŁOWSKI Mariusz GKS Start Długołęka # 2001 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2022 LDK!
4 14 s 2 39.13 HERBUT Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz BEZ LDK!
5 18 s 2 40.10 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U18 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
1 10 s 3 38.54 PTAK Jakub UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
2 13 s 3 39.11 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- #
3 15 s 3 39.63 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2004 U16 DS IV LDK!
4 16 s 3 39.79 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
5 17 s 3 39.99 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U16 DS IV LDK!
6 19 s 3 40.32 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- LDK!
1 9 s 4 38.48 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
2 12 s 4 39.01 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 2003 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2021 5
3 20 s 4 40.41 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
4 24 s 4 41.81 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 2004 U16 DS V
5 28 s 4 43.66 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- # LDK!
6 32 s 4 47.49 MULARCZYK Władysław GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BEDNAREK Agata BEZ LDK!
1 22 s 5 41.43 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS -- LDK!
2 25 s 5 42.56 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 2001 U20 LB --
3 27 s 5 43.49 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 2001 U20 LB --
4 31 s 5 46.77 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2022 BEZ LDK!
1 21 s 6 40.63 PIEKAREK Jakub MKS Osa Zgorzelec 2005 U16 DS V ¦LIWIŃSKA Danuta B.D. BEZ LDK!
2 23 s 6 41.44 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 2004 U16 LB V # LDK!
3 26 s 6 43.24 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 2005 U16 DS -- #
4 29 s 6 43.75 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS -- LDK!
5 30 s 6 44.85 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS --
6 33 s 6 53.22 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U14 DS -- WI¦NIEWSKI Paweł # Z/3002/20 2024 LDK!
600 m M
1 s 1 1:23.74 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS -- URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2023 3
2 s 1 1:27.62 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin # 2001 U20 DS -- B.D. # Z/3667/15 2023
3 s 1 1:28.91 FRANCZAK Mateusz KS SMS Szklarska Poręba # 2004 U16 DS III # LDK!
4 s 1 1:29.64 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 2002 U18 DS --
5 s 1 1:32.62 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS -- #
1000 m M
1 1 s 1 2:34.64 SKIBIAK Kacper WKS Ole¶niczanka Ole¶nica # 2000 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/2602/15 2024 LDK!
2 2 s 1 2:40.05 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 2001 U20 DS -- URBATZKA Natalia Z/2645/15 2021 3
3 3 s 1 2:40.72 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!
4 4 s 1 2:42.54 KISIEL Jakub KS SMS Szklarska Poręba 1988 Sen DS --
5 5 s 1 2:43.83 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 2000 U20 DS --
6 6 s 1 2:46.88 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 2002 U18 DS -- # LDK!
7 7 s 1 2:48.82 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U18 DS -- LDK!
8 8 s 1 2:56.75 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2003 U18 DS -- BIALIC Katarzyna 5 LDK!
9 9 s 1 3:02.16 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:02.93 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/0513/20 2024 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:09.74 BONNA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz # BEZ LDK!
12 12 s 1 3:17.22 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- LDK!
13 13 s 1 3:24.85 KONSUR Wiktor MKS Osa Zgorzelec 2004 U16 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # Z/1366/19 2023
3000 m M
1 1 s 1 10:05.48 ZALEWSKI Robert MKS Osa Zgorzelec # 1969 Masters DS -- B.D. Z/7216/21 2022
2 2 s 1 10:15.88 WOJNAROWICZ Janusz MKS Osa Zgorzelec # 1972 Masters DS -- B.D. Z/3274/20 2022
3 3 s 1 10:30.80 KRAWIEC Sebastian MKS Osa Zgorzelec # 1994 Sen DS -- B.D. Z/6388/21 2021
4 4 s 1 10:44.84 RUDNIK Tomasz MKS Osa Zgorzelec # 1973 Masters DS -- B.D. Z/5772/21 2022
5 5 s 1 11:53.86 MOSKALSKI Dariusz MKS Osa Zgorzelec # 1969 Masters DS -- B.D. Z/7217/21 2022
6 6 s 1 12:41.60 ŁAWNICZAK Andrzej EDI Team Zgorzelec 1959 Masters DS --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.17 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.5 III KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur 2 LDK!
2 2 s 1 16.47 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS +0.5 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!
3 3 s 1 17.40 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +0.5 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.42 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.2 III #
2 2 s 1 17.84 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS -0.2 --
3 3 s 1 17.94 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS -0.2 --
Wzwyż M
1 f 1 1.80 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian 4 LDK!
2 f 1 1.65 ROMANOWSKI Filip WKS ¦l±sk Wrocław # 2004 U16 DS V WYROBA Piotr SIERADZKI Andrzej # Z/0732/18, Z/0732/18 2023, 2024
3 f 1 1.60 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- SKORUPA Joanna BEZ LDK!
4 f 1 1.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS --
5 f 1 1.55 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- # LDK!
6 f 1 1.35 PAWŁOWSKI Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 2006 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3922/17 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.35 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.40 TURCZYŃSKI Dawid MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS IV LDK!
2 f 1 3.30 KACZOR Karol MKS Osa Zgorzelec # 2001 U20 DS IV
3 f 1 3.30 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2021 4 LDK!
4 f 1 2.90 KASZCZYC Kornel KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -- #
5 f 1 2.30 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS --
6 f 1 2.30 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- SKORUPA Joanna BEZ LDK!
7 f 1 2.00 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.17 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
2 f 1 5.85 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS +0.5 --
3 f 1 5.53 RADZIK Adam MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS 0.0 -- LDK!
4 f 1 5.51 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U16 LB +0.9 -- WISZ Dariusz # Z/0787/19 2024 BEZ LDK!
5 f 1 4.29 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS +0.3 --
Trójskok M
1 f 1 12.49 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 2002 U18 DS +1.4 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2021 4
2 f 1 11.78 KUNICKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.8 --
3 f 1 11.30 RADZIK Adam MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS +1.1 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.54 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 15.77 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2024 LDK!
3 f 1 14.13 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS III ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
4 f 1 13.83 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS III MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
5 f 1 13.05 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
6 f 1 11.54 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- LDK!
7 f 1 10.69 BIERNAT Jan LKS Polkowice 2003 U18 DS -- B.D. Z/5325/18 2020 5
8 f 1 9.71 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 2003 U18 DS --
9 f 1 9.55 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 2004 U16 DS -- #
10 f 1 9.42 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
11 f 1 8.85 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!
12 f 1 8.54 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- #
Kula (6) M
1 f 1 11.25 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS IV LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 50.94 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS II ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
2 f 1 44.51 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS III ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
3 f 1 28.44 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 2005 U16 DS -- #
4 f 1 25.10 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.57 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II B.D. 2 LDK!
2 f 1 48.35 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. # Z/2796/17 2024 LDK!
3 f 1 45.68 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
4 f 1 37.97 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 2002 U18 DS IV ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
5 f 1 37.31 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 2002 U18 DS IV
6 f 1 36.89 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV LDK!
7 f 1 30.05 BIERNAT Jan LKS Polkowice 2003 U18 DS -- B.D. Z/5325/18 2020 5
8 f 1 27.03 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 2003 U18 DS --
  f 1 NM KAWECKI Arkadiusz UKS Sokół Żmigród 2003 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 28.74 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 2001 U20 LB -- SKORUPA Joanna BEZ LDK!
Młot (5) M
1 f 1 59.29 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS II MARCINÓW Józef # Z/2190/17 2022 3 LDK!
2 f 1 45.91 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2002 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz 2 LDK!
3 f 1 41.90 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS IV LDK!
4 f 1 36.36 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
5 f 1 33.81 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS -- LDK!
6 f 1 32.05 GOŁĘBIOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
7 f 1 29.51 PRZYBYLSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław # 2004 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/1347/18 2024 LDK!
8 f 1 26.08 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2023 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 33.27 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 2001 U20 DS IV LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 40.65 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 2004 U16 DS V ULIASZ Małgorzata # 2 LDK!
2 f 1 31.04 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 48.58 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 2003 U18 DS IV
2 f 1 47.85 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1037/16 2023 3 LDK!
3 f 1 45.40 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 2002 U18 DS IV #
4 f 1 36.14 POKRZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 2003 U18 DS --
5 f 1 34.69 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- KWIECIŃSKI Rafał BEZ LDK!
6 f 1 31.83 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 2003 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz 5 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 51.84 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 2001 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław # Z/2348/16 2021 2
2 f 1 40.57 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U20 DS IV LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6151220798492 sekund