Zielona Góra 27.04.2019
Mityng Otwarcia Sezonu
100 m K
1 s 1 14.74 STRUSIŃSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -0.9 -- KACZMAREK Adam 5 LDK!
2 s 1 15.22 BARCZEWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -0.9 --
3 s 1 15.25 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.9 -- # LDK!
4 s 1 15.30 MACHCIŃSKA Nicola LKS Lubusz Słubice 2005 U16 LB -0.9 --
1 s 2 14.90 HABOWSKA Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -1.0 -- KOZIEŁ Marek BEZ LDK!
2 s 2 14.90 PŁUDOWSKA Julia ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB -1.0 -- # LDK!
3 s 2 15.15 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.0 -- #
4 s 2 16.23 WIELEBYCZ Kinga ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.0 -- #
5 s 2 16.58 WIELEBYCZ Oliwia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.0 -- #
1 s 3 14.89 KUDŁA Amelia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -0.9 -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
2 s 3 15.33 DĘBIK Oliwia ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -0.9 -- #
3 s 3 17.19 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -0.9 -- # LDK!
200 m K
1 s 1 31.10 MIERNIKIEWICZ Dominika MKST Astra Nowa Sól 2002 U18 LB -0.7 -- #
2 s 1 32.88 WESOŁOWSKA Lidia UKS Ares Nowa Sól 2005 U16 LB -0.7 --
3 s 1 33.07 SYMONOWICZ Olga UKS Ares Nowa Sól 2005 U16 LB -0.7 -- #
300 m K
1 s 1 44.28 JASIECKA Nina MULKS Olimpia Świdnica 2006 U14 DS III TEODOSIADIS Micios Z/2230/18 2019 3
2 s 1 47.91 JODŁOWSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
3 s 1 49.09 BLUMENSZTAJN Oliwia ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB --
4 s 1 50.41 URBAŃSKA Agata UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB --
5 s 1 51.53 STRUSIŃSKA Aleksandra MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- KACZMAREK Adam 5 LDK!
1 s 2 50.40 FIEDOSEWICZ Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -- FEIFER Bartosz SKWIERZYŃSKI Jacek , Z/2705/19 , 2021 BEZ LDK!
2 s 2 51.69 HABOWSKA Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- KOZIEŁ Marek BEZ LDK!
3 s 2 52.41 BOKŁA Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U14 LB -- LDK!
4 s 2 54.41 KUDŁA Amelia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- WALCZAK Jerzy # BEZ LDK!
5 s 2 54.84 WIELEBYCZ Oliwia ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- #
6 s 2 55.53 BARCZEWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP --
1 s 3 54.70 WIELEBYCZ Kinga ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- #
2 s 3 62.10 EINBACHER Zuzanna UKS Ares Nowa Sól 2007 U14 LB -- SZPIGUN Zenon # LDK!
3 s 3 62.13 KALICIAK Maja niest. Z.Góra 2005 U16 LB --
  s 3 DQ EINBACHER Julia UKS Ares Nowa Sól 2007 U14 LB -- SZPIGUN Zenon # LDK!
600 m K
1 s 1 1:52.50 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary # 2005 U16 LB -- # LDK!
2 s 1 1:54.19 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary # 2005 U16 LB -- # LDK!
3 s 1 1:54.73 SYPNIEWSKA Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB --
4 s 1 1:56.79 GMEREK Weronika UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -- LDK!
5 s 1 1:57.57 BULDYK Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U14 LB --
6 s 1 1:58.83 GRĄZKA Roksana ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB --
7 s 1 2:09.13 GASEK Klaudia ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U14 LB --
8 s 1 2:23.03 OPAS Oliwia ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
1000 m K
1 s 1 3:06.94 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 2003 U18 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0444/17 2023 LDK!
2 s 1 3:14.80 BEREŚNIEWICZ Aleksandra OŚ AZS Poznań # 2002 U18 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2023
3 s 1 3:29.70 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB V MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
4 s 1 3:47.33 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.38 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -1.3 III
100 m pł K
1 s 1 18.52 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
200 m pł K
1 s 1 36.57 KOŁPAK Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -1.3 -- AUGUSTYNIAK Monika # 4 LDK!
2 s 1 40.94 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.3 -- #
3 s 1 41.69 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -1.3 -- # LDK!
4 s 1 46.09 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -1.3 -- # LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.63 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB II CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5
2 f 1 1.55 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB III CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
3 f 1 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
4 f 1 1.40 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
  f 1 NM KOTYLAK Natasza LKS Lubusz Słubice # 2006 U14 LB -- CZERNIK Edward Z/0260/19 2020
Tyczka K
1 f 1 3.20 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB II
2 f 1 2.80 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III
3 f 1 1.60 GRZEGORCZYK Klaudia ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U14 LB -- LDK!
W dal K
1 f 1 4.36 GMEREK Weronika UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP +0.4 -- LDK!
2 f 1 4.20 FIEDOSEWICZ Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP +1.0 -- FEIFER Bartosz SKWIERZYŃSKI Jacek , Z/2705/19 , 2021 BEZ LDK!
3 f 1 3.91 DĘBIK Oliwia ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -0.4 -- #
4 f 1 3.62 SUCHODOLSKA Natalia ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U14 LB +0.6 --
5 f 1 3.62 DUNDELSKA Maria ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB -0.5 -- LDK!
6 f 1 3.53 ŚLIWIŃSKA Barbara ULKS Sprinter Zielona Góra # 2004 U16 LB +2.5 --
7 f 1 3.39 GRZEGORCZYK Klaudia ULKS Sprinter Zielona Góra 2007 U14 LB -0.2 -- LDK!
8 f 1 3.21 STACHOWIAK Nicola ULKS Sprinter Zielona Góra 2010 U12 LB +2.0 -- HUDYMA Justyna Z/12634/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 8.92 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
2 f 1 8.22 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
1 f 2 9.72 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP V CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
Kula (4) K
1 f 1 5.95 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.91 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
2 f 1 27.62 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V LDK!
3 f 1 27.37 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V LDK!
4 f 1 19.67 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
5 f 1 19.00 ZMACZYŃSKA Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -- # LDK!
Młot (3) K
1 f 1 44.52 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP III CZARNECKI Mateusz # Z/2636/17 2021 3
2 f 1 40.24 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0220/18 2023 3 LDK!
3 f 1 27.40 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB V LDK!
4 f 1 26.68 BOROWCZAK Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/2829/19 2020 LDK!
5 f 1 25.18 OLSZEWSKA Aga UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
6 f 1 22.15 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- LDK!
7 f 1 21.37 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -- WALCZAK Jerzy BEZ LDK!
8 f 1 20.38 OLSZEWSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
  f 1 NM KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
Młot (4) K
1 f 1 36.37 CIEŚLAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB IV
2 f 1 29.68 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
3 f 1 17.57 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB --
Oszczep (500) K
1 f 1 42.43 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB II MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
2 f 1 27.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
3 f 1 25.41 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
4 f 1 24.20 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
1 f 2 18.01 OLSZEWSKA Aga UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
2 f 2 16.44 OLSZEWSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 23.80 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
2 f 1 16.27 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 2001 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2021 BEZ
100 m M
1 s 1 11.72 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB -1.2 III
2 s 1 11.91 MARIASZ Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2003 U18 LB -1.2 IV
3 s 1 11.94 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB -1.2 IV
4 s 1 12.38 WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 2004 U16 LB -1.2 V
5 s 1 12.41 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB -1.2 V PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
6 s 1 13.36 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 1999 U23 LB -1.2 --
1 s 2 12.55 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -1.2 --
2 s 2 12.94 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.2 -- # LDK!
3 s 2 13.89 MAZUR Dominik ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -1.2 --
4 s 2 14.05 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -1.2 --
1 s 3 12.37 SAMOCKI Filip ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB -0.5 --
2 s 3 12.62 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -0.5 V WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
3 s 3 12.74 HARASIMOWICZ Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2000 U20 DS -0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2929/19 2023
4 s 3 12.85 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -0.5 -- WOŹNIAK Daniel # Z/2405/20 2023 BEZ
5 s 3 14.05 WYRWAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB -0.5 --
200 m M
1 s 1 25.85 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023
2 s 1 28.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP -0.9 --
300 m M
1 s 1 37.35 URBANOWICZ Mateusz ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
2 s 1 39.50 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
3 s 1 40.15 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U16 LB IV PAWELEC Marcin # Z/3111/18 2023 5 LDK!
4 s 1 41.18 FILMANOWICZ Herbert ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB V # LDK!
5 s 1 41.35 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 1999 U23 LB --
6 s 1 44.73 SZCZEPANIAK Fabian UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- LDK!
1 s 2 43.47 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
2 s 2 44.89 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 2007 U14 LB -- # LDK!
3 s 2 46.76 WÓJCIAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB --
1 s 3 42.32 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/2405/20 2023 BEZ
2 s 3 45.37 CIESIELSKI Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/4572/19 2023
3 s 3 45.77 HETMAŃCZYK Dorian UKS Maszewiak Maszewo 2006 U14 LB -- # LDK!
  s 3 DQ ZAPAŁ Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2007 U14 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4571/19 2023 LDK!
400 m M
1 s 1 54.67 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB --
2 s 1 57.39 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB --
3 s 1 57.83 SZYMAŃSKI Jan UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB -- NOGA Grzegorz 4 LDK!
600 m M
1 s 1 1:37.66 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB V SZWARC Marcin # Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
2 s 1 1:40.75 KUŹNIK Łukasz ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB -- # LDK!
3 s 1 1:41.66 DUBERT Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2005 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/1431/19 2020 LDK!
4 s 1 1:42.86 MAKOWSKI Wojciech UKS Maszewiak Maszewo 2005 U16 LB -- LDK!
5 s 1 1:46.47 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
6 s 1 1:50.62 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt # , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
7 s 1 2:01.02 RADOMSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 2007 U14 LB --
1000 m M
1 s 1 2:36.21 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2023 3
2 s 1 2:47.16 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 1999 U23 LB --
3 s 1 2:51.88 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
4 s 1 3:00.94 SUKIENNIK Bartosz ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
5 s 1 3:01.53 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB -- BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2020 BEZ LDK!
6 s 1 3:03.72 KUKULSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB -- LDK!
7 s 1 3:04.25 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB -- LDK!
8 s 1 3:05.10 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2023 BEZ LDK!
9 s 1 3:17.95 KUKULSKI Konrad UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- # LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.65 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -0.9 III
2 s 1 16.87 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U16 LB -0.9 III FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
3 s 1 17.77 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -0.9 V KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 s 1 19.47 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -1.3 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.35 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP -1.1 II SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023
200 m pł M
1 s 1 29.68 KACZMAREK Wojciech KL Lumel Zielona Góra # 2005 U16 LB -1.1 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/4025/18 2023 LDK!
2 s 1 30.27 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2004 U16 LB -1.1 V KACZMAREK Adam FILIPOWSKI Krzysztof # , Z/1436/19 , 2021 LDK!
3 s 1 30.40 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 2004 U16 WP -1.1 V
4 s 1 32.70 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS -1.1 -- ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.85 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
2 f 1 1.75 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # Z/3102/15 2023
3 f 1 1.65 BRZEZIŃSKI Artur MKS MOS Wrocław # 2004 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/0636/18 2023
4 f 1 1.65 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
5 f 1 1.55 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
Tyczka M
1 f 1 4.00 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023
2 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III
3 f 1 3.30 WIĘCKOWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV #
4 f 1 3.20 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra # 2004 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
5 f 1 1.80 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U14 LB -- # LDK!
  f 1 NM NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB --
  f 1 NM ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 2000 U20 LB --
W dal M
1 f 1 6.36 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 2001 U20 LB +1.2 III CZERNIK Edward Z/2872/16 2022
2 f 1 6.18 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB +1.8 IV
3 f 1 5.61 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB -1.7 --
4 f 1 5.38 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB +3.0 --
5 f 1 5.35 KOŁA Kamil ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U14 LB +0.9 -- #
6 f 1 5.29 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -0.3 --
7 f 1 5.14 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB 0.0 --
8 f 1 4.61 WYRWAS Wojciech ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U16 LB +1.7 --
9 f 1 4.56 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 2005 U16 LB +1.3 --
10 f 1 4.44 WOŹNIAK Marcel UKS Ares Nowa Sól # 2007 U14 LB -0.4 -- CEGIEŁKA Grzegorz WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
11 f 1 4.21 POŻEŻYŃSKI Mateusz ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U14 LB +1.1 --
12 f 1 4.08 KOSZKAŁO Nikodem ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB +1.2 --
13 f 1 3.78 WÓJCIAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U14 LB +0.8 --
14 f 1 3.34 SAWICKI Michał ULKS Sprinter Zielona Góra 2009 U12 LB +1.7 --
Kula (5) M
1 f 1 8.05 ZELEK Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- SIKORA Ryszard BEZ LDK!
  f 1 NM KOŚCIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz # Z/2928/20 2023
1 f 2 11.67 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U16 LB V #
2 f 2 10.94 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2023 BEZ
3 f 2 9.10 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
4 f 2 8.97 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 11.54 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB -- B.D.
2 f 1 7.91 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB -- B.D. Z/11131/21 2023
Dysk (1) M
1 f 1 46.73 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 1 35.70 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U16 LB IV #
3 f 1 32.35 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2023 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 24.92 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
2 f 1 22.62 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.23 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB IV
Dysk (2) M
1 f 1 41.71 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław # 1999 U23 DS II B.D. #
2 f 1 36.70 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB III SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
3 f 1 32.43 CZARNECKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 1978 Masters WP --
Młot (5) M
1 f 1 44.77 ŁUŹNIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/3737/17 2020 4 LDK!
2 f 1 29.35 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
Młot (6) M
1 f 1 60.60 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB I WIERCIOCH Michał # Z/3184/15 2023 2
2 f 1 51.74 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II
3 f 1 46.97 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 2001 U20 LB III
Oszczep (700) M
1 f 1 35.45 MATUSZAK Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB --
2 f 1 30.96 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 2002 U18 WP --
3 f 1 29.41 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
Oszczep (800) M
1 f 1 60.22 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996 Sen LB II B.D. 2
2 f 1 57.36 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!
3 f 1 51.43 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
4 f 1 39.15 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
5 f 1 34.68 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2623529434204 sekund