Lidzbark Warmiński 04.05.2019
Otwarcie sezonu LA
100 m K
1 1 s 1 12.67 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 II #  ZKN  
1 1 s 1 12.67 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 II #  ZKN  
2 2 s 1 12.69 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
2 2 s 1 12.69 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 II NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
3 3 s 1 12.72 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +2.0 II
3 3 s 1 12.72 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +2.0 II
4 4 s 1 12.84 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 III #
4 4 s 1 12.84 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +2.0 III #
5 5 s 1 12.85 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +2.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
5 5 s 1 12.85 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +2.0 III LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 12.97 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +2.0 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
6 6 s 1 12.97 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +2.0 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
7 7 s 1 13.00 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM +2.0 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU  
7 7 s 1 13.00 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM +2.0 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU  
1 8 s 2 13.30 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +1.0 IV  ZKN  
2 9 s 2 13.42 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +1.0 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 11 s 2 13.46 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA +1.0 IV PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
4 12 s 2 13.50 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +1.0 IV
5 21 s 2 13.81 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U18 WN +1.0 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK!  ROSU  
6 35 s 2 14.28 BULIK Patrycja SKLA Sopot # 2005 U16 PM +1.0 V B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # LDK!  ROSU  
1 10 s 3 13.43 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 2005 U16 WN +3.4 IV SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2021 4
2 13 s 3 13.54 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +3.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU  
3 16 s 3 13.65 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN +3.4 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
4 18 s 3 13.74 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U18 WN +3.4 IV LDK!
5 25 s 3 14.02 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U18 WN +3.4 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  ROSU  
6 33 s 3 14.19 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN +3.4 -- LDK!
1 15 s 4 13.65 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2004 U16 WN +2.5 IV PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # , Z/0199/20 , 2023 LDK!
2 19 s 4 13.79 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U14 WN +2.5 IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
3 24 s 4 13.92 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +2.5 V # LDK!  ROSU  
4 28 s 4 14.08 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U14 WN +2.5 V LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
5 30 s 4 14.12 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +2.5 -- LDK!
6 29 s 4 14.12 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +2.5 V LDK!  ROSU  
7 36 s 4 14.30 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U16 PM +2.5 V BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!
8 47 s 4 14.65 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U18 WN +2.5 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  ROSU  
1 23 s 5 13.89 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD +1.6 V MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # , Z/0067/18 , 2022 LDK!
2 31 s 5 14.12 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics 2004 U16 WN +1.6 V LDK!
3 32 s 5 14.12 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U16 WN +1.6 V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
4 39 s 5 14.39 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.6 V
5 42 s 5 14.53 GÓRNA Dorota GUKS Asy Dywity 2006 U14 WN +1.6 -- NIESTATEK Szymon # Z/3179/19 2021 LDK!
6 49 s 5 14.70 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.6 --
7 50 s 5 14.72 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +1.6 -- LDK!
1 17 s 6 13.68 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN +1.7 IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
2 22 s 6 13.83 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U14 WN +1.7 V
3 40 s 6 14.47 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 2005 U16 WN +1.7 V # LDK!
4 44 s 6 14.57 SIKORA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN +1.7 -- LUDWICHOWSKA Bronisława 5 LDK!
5 51 s 6 14.72 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +1.7 -- LDK!
6 54 s 6 14.76 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U16 WN +1.7 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
7 61 s 6 15.08 STYCZEŃ Alicja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +1.7 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  ROSU  
8 76 s 6 16.24 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.7 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
1 26 s 7 14.04 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +1.8 V POLKOWSKA Martyna # LDK!
2 38 s 7 14.33 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik # 2004 U16 WN +1.8 V JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
3 48 s 7 14.67 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U14 WN +1.8 -- LDK!
4 59 s 7 14.94 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U16 WN +1.8 -- # LDK!
5 60 s 7 15.06 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U14 WN +1.8 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
6 73 s 7 16.03 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +1.8 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  ROSU  
7 80 s 7 17.05 JANKOWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +1.8 -- POLKOWSKA Martyna # LDK!
1 34 s 8 14.27 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U14 WN +2.9 V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
2 37 s 8 14.31 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 2003 U18 WN +2.9 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0421/17 2020 4 LDK!  ROSU  
3 52 s 8 14.72 KACA Julia CSiR Susz 2005 U16 WN +2.9 --
4 55 s 8 14.81 EWERTOWSKA Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN +2.9 -- TYKARSKI Marek # Z/1064/19 2019 BEZ LDK!  ROSU  
5 64 s 8 15.40 GRZYBIŃSKA Maria LKS Lubawa # 2006 U14 WN +2.9 -- TYKARSKI Marek Z/2823/19 2019 BEZ LDK!
6 70 s 8 15.72 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U14 WN +2.9 -- NIESTATEK Szymon # Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
7 71 s 8 15.91 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +2.9 -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
1 27 s 9 14.07 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN +2.9 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!  ROSU  
2 45 s 9 14.61 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 2005 U16 WN +2.9 -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
3 46 s 9 14.61 TUSZYŃSKA Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN +2.9 -- # LDK!
4 58 s 9 14.90 ZABIELSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +2.9 --
5 66 s 9 15.49 KRASKOWSKA Maja KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +2.9 --
6 68 s 9 15.66 JAKUBOWSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U14 WN +2.9 -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/2822/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
1 14 s 10 13.65 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +1.5 IV
1 14 s 10 13.65 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +1.5 IV
2 20 s 10 13.80 ZYCH Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN +1.5 IV
2 20 s 10 13.80 ZYCH Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN +1.5 IV
3 43 s 10 14.55 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN +1.5 -- LDK!
3 43 s 10 14.55 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN +1.5 -- LDK!
4 67 s 10 15.56 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN +1.5 -- LDK!
4 67 s 10 15.56 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN +1.5 -- LDK!
5 72 s 10 16.02 PETRIKOWSKA Dominika LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.5 -- TYKARSKI Marek Z/2821/19 2019
5 72 s 10 16.02 PETRIKOWSKA Dominika LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.5 -- TYKARSKI Marek Z/2821/19 2019
6 78 s 10 16.29 ZIELIŃSKA Kamila LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.5 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3071/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
6 78 s 10 16.29 ZIELIŃSKA Kamila LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.5 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3071/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
1 41 s 11 14.52 KLEBA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN +3.3 -- LDK!
1 41 s 11 14.52 KLEBA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN +3.3 -- LDK!
2 57 s 11 14.88 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +3.3 -- LICZNERSKI Jacek LDK!  ROSU  
2 57 s 11 14.88 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +3.3 -- LICZNERSKI Jacek LDK!  ROSU  
3 62 s 11 15.17 MARSZELEWSKA Kinga LKS Lubawa 2005 U16 WN +3.3 -- TYKARSKI Marek # Z/3226/19 2019 LDK!
4 65 s 11 15.41 IWICZUK Natalia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN +3.3 -- LDK!
4 65 s 11 15.41 IWICZUK Natalia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN +3.3 -- LDK!
5 69 s 11 15.71 BOJAROWICZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +3.3 --
5 69 s 11 15.71 BOJAROWICZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +3.3 --
6 79 s 11 16.39 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U14 WN +3.3 -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
6 79 s 11 16.39 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U14 WN +3.3 -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
1 53 s 12 14.74 KLIMASZEWSKA Zofia UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN +1.7 -- LDK!  ROSU  
1 53 s 12 14.74 KLIMASZEWSKA Zofia UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN +1.7 -- LDK!  ROSU  
2 56 s 12 14.86 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta # 2008 U12 WN +1.7 -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2023 LDK!
2 56 s 12 14.86 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta # 2008 U12 WN +1.7 -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2023 LDK!
3 63 s 12 15.31 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U16 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2819/19 2024 LDK!  ROSU  
3 63 s 12 15.31 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U16 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2819/19 2024 LDK!  ROSU  
4 74 s 12 16.10 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
4 74 s 12 16.10 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +1.7 -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
5 75 s 12 16.23 LIJEWSKA Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +1.7 --
5 75 s 12 16.23 LIJEWSKA Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +1.7 --
6 77 s 12 16.26 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U14 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.84 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 1999 U23 DS +0.1 II
2 2 s 1 26.38 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN +0.1 III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2022 3
3 3 s 1 26.78 RUTKOWSKA Wiktoria LUKS Orneta 2001 U20 WN +0.1 III MAKOWSKI Leszek B.D. # Z/5768/15 2024  ZKN  
4 4 s 1 26.84 STEMPKOWSKA Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM +0.1 III PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # , Z/0711/19 , 2024 LDK!  ROSU  
5 10 s 1 28.48 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +0.1 IV B.D.  ZKN  
1 5 s 2 27.58 KOZŁOWSKA Agata KS Zamek Kurzętnik 2002 U18 WN +1.7 IV
2 8 s 2 28.06 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
3 9 s 2 28.08 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
4 11 s 2 28.71 ZYCH Julia GUKS Asy Dywity 2004 U16 WN +1.7 V
5 14 s 2 29.03 UZARSKA Julia LKS Lubawa 2003 U18 WN +1.7 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0420/17 2020 4 LDK!  ROSU  
1 7 s 3 27.98 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP +4.1 IV KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
2 12 s 3 28.94 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics 2004 U16 WN +4.1 V LDK!
3 15 s 3 29.38 BOGUSŁAWSKA Lexssandra MKS Truso Elbląg 2006 U14 WN +4.1 V LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
4 17 s 3 29.92 KABUŁA Oliwia MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN +4.1 -- LDK!
5 20 s 3 30.32 FIGLEWSKA Dominika MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +4.1 -- LDK!
1 6 s 4 27.90 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN +2.7 IV  ZKN  
2 24 s 4 30.97 KLEBA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN +2.7 -- LDK!
3 27 s 4 31.93 BETLEJEWSKA Oliwia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +2.7 -- LDK!
4 29 s 4 32.38 GRZYBIŃSKA Maria LKS Lubawa # 2006 U14 WN +2.7 -- TYKARSKI Marek Z/2823/19 2019 BEZ LDK!
5 31 s 4 32.89 MARSZELEWSKA Kinga LKS Lubawa 2005 U16 WN +2.7 -- TYKARSKI Marek # Z/3226/19 2019 LDK!
1 13 s 5 28.98 HULANICKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +1.0 V # LDK!  ROSU  
2 18 s 5 29.93 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U16 PM +1.0 V BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz # , Z/0068/18 , 2024 LDK!
3 22 s 5 30.68 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN +1.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!  ROSU  
4 25 s 5 31.18 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U16 WN +1.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!  ROSU  
5 28 s 5 32.15 ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +1.0 -- LICZNERSKI Jacek LDK!  ROSU  
1 19 s 6 30.01 SZLENDAK Milena MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN +0.7 V LDK!  ROSU  
2 21 s 6 30.68 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +0.7 --
3 26 s 6 31.75 EWERTOWSKA Anna LKS Lubawa 2005 U16 WN +0.7 -- TYKARSKI Marek # Z/1064/19 2019 BEZ LDK!  ROSU  
4 34 s 6 33.47 JAKUBOWSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U14 WN +0.7 -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/2822/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
5 35 s 6 33.94 BOJAROWICZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +0.7 --
1 16 s 7 29.83 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik # 2004 U16 WN +4.1 V JESIEŃ Anna # Z/3019/19 2023
2 23 s 7 30.95 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U14 WN +4.1 -- POLKOWSKA Martyna # LDK!
3 30 s 7 32.54 KRASKOWSKA Maja KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +4.1 --
4 32 s 7 33.39 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN +4.1 -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
5 33 s 7 33.43 PETRIKOWSKA Dominika LKS Lubawa 2006 U14 WN +4.1 -- TYKARSKI Marek Z/2821/19 2019
300 m K
1 1 s 1 40.24 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 41.43 ŻUK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- #  ZKN  
3 3 s 1 41.96 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
4 4 s 1 42.21 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 2000 U20 WN -- #
5 17 s 1 47.45 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 2003 U18 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0423/17 2020 3 LDK!  ROSU  
1 5 s 2 43.08 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN --  ZKN  
2 6 s 2 43.23 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 7 s 2 43.78 WAWRZYNOWICZ Julia KS Prefbet-Sonarol # 2004 U16 PD III MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # , Z/0067/18 , 2022 LDK!
4 8 s 2 44.26 BIELAKOW Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU  
5 14 s 2 46.72 LASKIEWICZ Zofia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN -- LDK!
1 9 s 3 44.95 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
2 13 s 3 46.53 JANKOWSKA Urszula KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  ROSU  
3 16 s 3 47.28 BARANOWSKA Wiktoria MLKS Ostróda 2005 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/3357/18 2020 BEZ
4 20 s 3 47.56 SIKORA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława 5 LDK!
5 22 s 3 47.72 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN V
6 25 s 3 48.65 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 2003 U18 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/0479/17 2020 LDK!  ROSU  
1 10 s 4 45.50 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U14 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
2 11 s 4 45.88 KUŁAKOWSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN IV LDK!
3 24 s 4 48.05 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 2003 U18 WN -- LDK!
4 30 s 4 49.94 PRUSIŃSKA Monika MLKS Ostróda 2005 U16 WN -- NOWICKI Ryszard Z/4077/18 2020 5 LDK!
5 41 s 4 53.31 DOMOZYCH Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN -- LDK!
1 19 s 5 47.53 CEBULA Aurelia UKS Gimpas Pasłęk 2005 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0363/18 2023 5 LDK!
2 21 s 5 47.61 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
3 29 s 5 49.66 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 2005 U16 WN -- # LDK!
4 35 s 5 50.69 GARBINO Maria GUKS Asy Dywity 2006 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/1934/18 2021 5 LDK!
1 18 s 6 47.50 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U14 WN V NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
2 32 s 6 50.20 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
3 36 s 6 50.98 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
4 48 s 6 54.85 KLINICKA Natasza KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
5 50 s 6 56.28 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
6 53 s 6 57.71 KACA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
1 28 s 7 49.27 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN --
2 34 s 7 50.42 ŁUSZCZAK Emilia UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- LDK!
3 39 s 7 51.69 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 2006 U14 WN -- LDK!
4 44 s 7 54.20 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
5 51 s 7 57.31 BARANOWSKA Weronika LKS Lubawa 2005 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2819/19 2024 LDK!  ROSU  
6 54 s 7 59.17 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U12 WN -- # LDK!
1 12 s 8 46.22 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # , Z/0767/19 , 2022 LDK!
2 23 s 8 47.98 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 2005 U16 WN V LDK!  ROSU  
3 33 s 8 50.35 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 2004 U16 WN -- # LDK!
4 40 s 8 53.14 KOZŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!
5 42 s 8 53.44 FABER Aleksandra UKS Sokół Węgorzewo 2006 U14 WN -- PALUCH Krystian # LDK!  ROSU  
6 47 s 8 54.76 IWICZUK Natalia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- LDK!
1 26 s 9 48.72 TUSZYŃSKA Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- # LDK!
2 s 9 51.05 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2007 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert LDK!
3 46 s 9 54.65 SZAUER Julia LKS Lubawa 2007 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2820/19 2022
4 49 s 9 55.62 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta # 2008 U12 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2023 LDK!
1 15 s 10 47.26 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U16 WN V #
2 31 s 10 50.09 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo # 2005 U16 WN -- #
3 43 s 10 53.45 OFLENDA Gabriela KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN --
4 45 s 10 54.34 JÓŹWICKA Roksana LKS Masuria Jęcznik # 2007 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/1512/20 2023
1 27 s 11 49.16 ZADROGA Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
2 38 s 11 51.47 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
3 52 s 11 57.37 DEPCZYŃSKA Wiktoria LKS Lubawa 2007 U14 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/3225/19 , 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 59.57 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1125/17 , 2022 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 62.93 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/2102/15 2024  ZKN  
3 3 s 1 65.44 BOJANOWSKA Anna PKS Gwardia Szczytno 2003 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3941/17 2020 4
4 4 s 1 66.76 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 2003 U18 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # Z/0421/17 2020 4 LDK!  ROSU  
  s 1 DNF FUCZEK Alexandra MKL Jurand Szczytno # 2003 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3177/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.42 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2005 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/2294/20 , 2023 LDK!  ROSU  
2 2 s 1 1:42.87 PIECHOCKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U18 WN --  ZKN  
3 3 s 1 1:44.94 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U16 WN IV ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
4 4 s 1 1:46.88 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 2004 U16 WN V #
5 5 s 1 1:48.72 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
6 6 s 1 1:49.50 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN V
7 8 s 1 1:51.92 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
8 9 s 1 1:53.25 ROCHEWICZ Aleksandra KS Zamek Kurzętnik 2005 U16 WN -- LDK!
9 10 s 1 1:56.67 MOTULEWICZ Patrycja LKS Korab Olecko 2002 U18 WN -- LDK!
10 18 s 1 2:07.28 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 2007 U14 WN -- LDK!
11 21 s 1 2:17.75 KACA Julia CSiR Susz 2005 U16 WN --
1 7 s 2 1:49.55 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia KS Prefbet-Sonarol # 2003 U18 PD --
2 11 s 2 1:58.18 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U16 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
3 12 s 2 1:58.94 KRASKOWSKA Maja KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
4 13 s 2 1:59.69 GRZANKA Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2007 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena # Z/2524/19 2019 BEZ
5 14 s 2 2:00.79 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
6 15 s 2 2:02.39 OLSZEWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN --
7 16 s 2 2:02.94 SKWAREK Dominika UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- FIGAT Kamil BEZ LDK!
8 17 s 2 2:04.89 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
9 19 s 2 2:16.42 ZIENKIEWICZ Eliza UKS Gimpas Pasłęk 2007 U14 WN -- OLBRYŚ Adrian LDK!
10 20 s 2 2:17.69 KLIMCZAK Amelia UKS Gimpas Pasłęk 2006 U14 WN -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.79 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 3:05.86 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 3:06.41 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 2002 U18 WN -- LDK!  ZKN  
4 4 s 1 3:11.89 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2022 3
5 5 s 1 3:13.47 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU   ZKN  
6 6 s 1 3:15.86 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
7 7 s 1 3:17.41 KRAWIEC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U16 KP IV # LDK!
8 8 s 1 3:23.07 KULOT Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2006 U14 WN V BORYSEWICZ Piotr Z/2334/19 2021 BEZ
9 9 s 1 3:24.58 DUDZIEC Kornelia KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN V LDK!
10 10 s 1 3:25.96 BULIK Patrycja SKLA Sopot # 2005 U16 PM V B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # LDK!  ROSU  
11 11 s 1 3:43.66 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
12 12 s 1 3:52.66 WLIZŁO Anna MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
13 13 s 1 4:07.78 PIAŚCIK Weronika UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian LDK!  ROSU  
1500 m K
1 1 s 1 5:09.61 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA IV PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej # , Z/1124/17 , 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 s 1 5:15.26 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 2000 U20 WN -- LDK!
80 pł K
1 1 s 1 15.36 DUDZIEC Martyna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN +2.3 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # , Z/3365/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.80 WRÓBEL Olivia KS Podlasie Białystok # 2006 U14 PD +2.3 -- LDK!
3 3 s 1 21.31 KLIMASZEWSKA Zofia UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN +2.3 -- LDK!  ROSU  
100 m pł K
1 1 s 1 15.69 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +1.4 II B.D.  ZKN  
  s 1 DNF NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +1.4 -- PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN   KNF   SKN  
4x100 m K
1 1 s 1 48.36 JATKIEWICZ Izabela
PRUSIŃSKA Małgorzata
ŻUK Natalia
POTASZNIK Alicja
KS AZS UWM Olsztyn 2000
2000
2000
2000
U20 WMZ -- NIESTATEK Szymon


KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek
Z/5539/15
Z/2957/15
2022
2024
3

2 3 s 1 54.84 WROŃSKA Laura
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra
FAFIŃSKA Emilia
UZARSKA Julia
LKS Lubawa 2003
2003
2003
2003
U18 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
Z/0421/17
Z/0479/17
Z/0423/17
Z/0420/17
2020
2020
2020
2020
4

3
4
3 4 s 1 55.24 ZADROGA Wiktoria
MACZUKIN Mariola
ŁASZENKOW Amelia
JANKOWSKA Urszula
KS Jelonki Dobre Miasto 2004
2004
2006
2002
U18 WMZ --

PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/0377/18
2024
BEZ

4 5 s 1 56.31 TROŚCIANKO Kornelia
KLIMASZEWSKA Zofia
IWICZUK Natalia
NAZAROWICZ Klaudia
UKS Sokół Węgorzewo 2003
2005
2003
2000
U20 WMZ -- PALUCH Krystian B.D.


PALUCH Krystian B.D.
Z/3010/15
2024


1 2 s 2 52.83 LIS Aleksandra
BIELAKOW Katarzyna
ŻURAWSKA Małgorzata
KUŁAKOWSKA Dominika
KS AZS UWM Olsztyn 2004
2004
2005
2005
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/3311/17
, 2024

3
4
2 6 s 2 61.71 DEPCZYŃSKA Wiktoria
PETRIKOWSKA Dominika
JAKUBOWSKA Patrycja
GRZYBIŃSKA Maria
LKS Lubawa 2007
2006
2006
2006
U14 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
, Z/3225/19
Z/2821/19
, Z/2822/19
Z/2823/19
, 2022
2019
, 2021
2019


BEZ
BEZ
3 7 s 2 62.20 BOJAROWICZ Julia
MĘTEL Zuzanna
PACZKOWSKA Aleksandra
ZYGIEL Oliwia
KS Jelonki Dobre Miasto 2007
2008
2007
2007
U14 WMZ --
MAKOWSKI Leszek
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/3797/20
2023

BEZ
BEZ
  s 2 DQ MARSZELEWSKA Kinga
BULIK Patrycja
EWERTOWSKA Anna
SZAUER Anna
LKS Lubawa 2005
2005
2005
2005
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek
B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek
TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/3226/19
Z/1064/19
, Z/5707/18
2019
2019
, 2023


BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. # Z/0917/19 2023 LDK!
2 2 f 1 1.60 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM III B.D.  ZKN  
3 3 f 1 1.35 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U16 WP -- KASPRZYK Marek B.D. # LDK!
4 4 f 1 1.35 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2024 LDK!
5 5 f 1 1.30 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U14 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2024 BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.54 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U20 WN +0.2 II PALUCH Krystian B.D. # Z/3010/15 2024  ZKN   KNF   SKN  
2 2 f 1 4.82 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 2002 U18 WN -1.8 IV
3 3 f 1 4.52 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U14 WN -3.3 V
4 4 f 1 4.47 MACZUKIN Mariola KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.1 --
5 5 f 1 4.22 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U14 WN -0.9 -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # , Z/0784/18 , 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 4.14 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo # 2005 U16 WN -0.2 -- #
7 7 f 1 4.06 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U14 WN -1.2 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2024 BEZ LDK!
8 8 f 1 3.97 MĘTEL Zuzanna LUKS Orneta # 2008 U12 WN -1.3 -- MAKOWSKI Leszek Z/3797/20 2023 LDK!
9 9 f 1 3.92 WRÓBEL Olivia KS Podlasie Białystok # 2006 U14 PD +0.1 -- LDK!
10 10 f 1 3.85 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN +0.2 -- PALUCH Krystian 5 LDK!
11 11 f 1 3.78 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN -0.5 -- PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2024 LDK!
12 12 f 1 3.66 KORZENIEWSKA Julia MKS Truso Elbląg 2004 U16 WN -3.3 -- LICZNERSKI Jacek BEZ LDK!  ROSU  
13 13 f 1 3.63 PACZKOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN -0.7 -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
14 14 f 1 3.55 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2007 U14 WN -1.9 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert LDK!
15 15 f 1 3.52 ZABIELSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN -0.5 --
16 16 f 1 3.39 ZIELIŃSKA Kamila LKS Lubawa 2006 U14 WN 0.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3071/19 , 2021 BEZ LDK!  ROSU  
17 17 f 1 3.32 IWICZUK Natalia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN +0.9 -- LDK!
18 18 f 1 3.25 LIJEWSKA Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U16 WN +0.7 --
19 19 f 1 3.15 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U12 WN +0.5 -- # LDK!
20 20 f 1 2.90 FABER Aleksandra UKS Sokół Węgorzewo 2006 U14 WN +1.1 -- PALUCH Krystian # LDK!  ROSU  
  f 1 NM BOJAROWICZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U14 WN 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 14.27 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 1 9.46 DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian 5 LDK!
3 3 f 1 8.48 SZYSZKA Ewelina KS Polonia Pasłęk # 2003 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/1221/16 2019 LDK!
4 4 f 1 8.34 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
5 5 f 1 8.07 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN --
1 1 f 2 11.26 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/0131/19 2024 LDK!
2 2 f 2 8.97 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
3 3 f 2 8.64 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
4 4 f 2 7.35 NOWAKOWSKA Julia KS Polonia Pasłęk 2004 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2523/19 2019
5 5 f 2 6.72 KLIMASZEWSKA Zofia UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- LDK!  ROSU  
Kula (4) K
1 1 f 1 8.05 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 16.24 LENKIEWICZ Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
2 2 f 1 13.68 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2023 LDK!
3 3 f 1 13.16 PODGÓRSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 43.09 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo 1998 U23 WN I PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1  ZKN  
2 2 f 1 24.90 WIECHA Wanesa KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN -- LDK!
1 1 f 2 34.74 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 2002 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2023 LDK!  ROSU   ZKN  
2 2 f 2 24.40 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK!
3 3 f 2 23.15 SKALSKA Oliwia KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN --
4 4 f 2 22.20 ROLKA Anna LKS Lubawa 2003 U18 WN --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 26.96 SZYSZKA Ewelina KS Polonia Pasłęk # 2003 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/1221/16 2019 LDK!
2 2 f 1 25.97 GRUCA Gabriela UKS Sokół Węgorzewo 2003 U18 WN -- PALUCH Krystian B.D. LDK!
3 3 f 1 24.62 NIEDZIELA Zuzanna LKS Lubawa 2002 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. Z/3343/16 2020 LDK!
4 4 f 1 15.44 LENKIEWICZ Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
1 1 f 2 28.59 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U14 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 2 f 2 27.07 ADAMCZYK Martyna KS Polonia Pasłęk 2006 U14 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2333/19 2024 BEZ
3 3 f 2 26.88 DŹWILEWSKA Daria LKS Korab Olecko 2005 U16 WN -- LDK!  ROSU  
4 4 f 2 25.72 GRZYWACZ Agata LKS Lubawa 2004 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3104/18 2021 BEZ LDK!  ROSU  
5 5 f 2 21.10 NOWAKOWSKA Julia KS Polonia Pasłęk 2004 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2523/19 2019
6 6 f 2 20.67 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
7 7 f 2 19.58 PODGÓRSKA Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN -- LDK!
8 8 f 2 16.12 DYBICH Daria LKS Lubawa 2004 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2021 LDK!  ROSU  
9 9 f 2 14.07 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 24.33 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM -- B.D.  ZKN  
100 m M
1 1 s 1 11.13 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN +1.9 II LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 2 s 1 11.44 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +1.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 11.61 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U20 WN +1.9 III FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
4 4 s 1 11.65 WIRA Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U20 PM +1.9 III LDK!
5 6 s 1 11.69 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +1.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
6 7 s 1 11.87 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN +1.9 --
7 9 s 1 11.94 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 2003 U18 WN +1.9 IV TYKARSKI Marek Z/0480/17 2019 3 LDK!  ROSU  
8 19 s 1 12.29 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +1.9 -- LDK!  ROSU   ZKN  
1 5 s 2 11.67 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +4.9 III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 11.94 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN +4.9 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  ROSU  
3 12 s 2 11.97 TABAKA Wojciech PKS Gwardia Szczytno 2004 U16 WN +4.9 IV BUKOWIECKI Maciej # LDK!
4 15 s 2 12.24 JEŻEWSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN +4.9 -- LDK!
5 16 s 2 12.25 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U18 WN +4.9 --
6 24 s 2 12.62 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN +4.9 V LDK!  ROSU  
7 33 s 2 13.36 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN +4.9 -- LDK!
1 8 s 3 11.90 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +2.1 IV PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU  
2 14 s 3 12.13 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN +2.1 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 21 s 3 12.37 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN +2.1 V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
4 23 s 3 12.62 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN +2.1 -- PALUCH Krystian BEZ LDK!
5 28 s 3 12.85 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN +2.1 --
6 31 s 3 13.13 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM +2.1 --
7 35 s 3 13.84 STALĘGA Gracjan KS Zamek Kurzętnik 2006 U14 WN +2.1 -- LDK!
1 13 s 4 12.07 JABŁOŃSKI Maciej LUKS Orneta # 2004 U16 WN +5.4 IV MAKOWSKI Leszek Z/4153/17 2019 BEZ LDK!  ROSU  
2 22 s 4 12.38 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN +5.4 V BRODOWSKI Wojciech LDK!
3 25 s 4 12.70 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN +5.4 V LDK!
4 26 s 4 12.79 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN +5.4 --  ROSU  
5 30 s 4 13.06 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN +5.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
6 32 s 4 13.16 KOLĘDO Sebastian LUKS Orneta 2005 U16 WN +5.4 -- MAKOWSKI Leszek Z/3295/19 2020 LDK!
7 34 s 4 13.56 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN +5.4 -- #  ROSU  
1 17 s 5 12.27 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn # 1978 Masters WN +3.3 -- GOWORSKI Tomasz # Z/1386/20 2024
2 20 s 5 12.31 OLENIUK Jarosław UKS Sokół Węgorzewo 2004 U16 WN +3.3 V LDK!  ROSU  
3 37 s 5 14.34 GOGŁOZA Maciej MKS Truso Elbląg 2006 U14 WN +3.3 -- LICZNERSKI Jacek # LDK!  ROSU  
4 39 s 5 14.53 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN +3.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!
5 43 s 5 15.39 JANKOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 2006 U14 WN +3.3 -- LICZNERSKI Jacek LDK!
1 29 s 6 13.02 DEPTUŁA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP +1.2 --
2 36 s 6 14.00 BULIŃSKI Wojciech LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.2 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3223/19 2019 LDK!  ROSU  
3 41 s 6 14.99 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U14 WN +1.2 -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2024 LDK!  ROSU  
1 11 s 7 11.96 MIŁKOWSKI Marcin LKS Masuria Jęcznik # 2003 U18 WN +2.0 IV
2 18 s 7 12.27 DEPTUŁA Mateusz LKS Masuria Jęcznik # 2002 U18 WN +2.0 --
3 27 s 7 12.85 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U16 WN +2.0 -- LDK!
4 38 s 7 14.50 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN +2.0 -- BRODOWSKI Wojciech # LDK!
5 40 s 7 14.70 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN +2.0 -- BRODOWSKI Wojciech # LDK!
6 42 s 7 15.18 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN +2.0 -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0318/19 2023 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 23.14 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +4.3 III LUDWICHOWSKA Bronisława # 2 LDK!  ROSU   ZKN  
2 3 s 1 23.51 FLOREK Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +4.3 III LUDWICHOWSKA Bronisława 3 LDK!  ROSU  
3 4 s 1 23.82 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 2001 U20 WN +4.3 IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2022 3
4 6 s 1 24.23 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN +4.3 IV LDK!  ZKN  
5 7 s 1 24.25 BALEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2003 U18 WN +4.3 IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/1443/17 , 2021 LDK!  ROSU  
1 8 s 2 24.28 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 2003 U18 WN +4.1 IV TYKARSKI Marek Z/0480/17 2019 3 LDK!  ROSU  
2 10 s 2 24.69 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U18 PM +4.1 -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  ROSU  
3 14 s 2 25.96 KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko # 2003 U18 WN +4.1 -- # LDK!  ROSU  
4 16 s 2 26.37 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 2004 U16 WN +4.1 --
1 2 s 3 23.47 MIŁKOWSKI Marcin LKS Masuria Jęcznik # 2003 U18 WN +3.6 III
2 5 s 3 24.13 DEPTUŁA Mateusz LKS Masuria Jęcznik # 2002 U18 WN +3.6 IV
3 12 s 3 24.83 JABŁOŃSKI Maciej LUKS Orneta # 2004 U16 WN +3.6 V MAKOWSKI Leszek Z/4153/17 2019 BEZ LDK!  ROSU  
4 13 s 3 24.83 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN +3.6 --
5 17 s 3 27.37 KOLĘDO Sebastian LUKS Orneta 2005 U16 WN +3.6 -- MAKOWSKI Leszek Z/3295/19 2020 LDK!
1 9 s 4 24.32 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN +3.7 IV
2 11 s 4 24.83 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN +3.7 V B.D. Z/0132/19 2024
3 15 s 4 26.27 DEPTUŁA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U16 KP +3.7 --
4 18 s 4 27.90 ŁASKOWSKI Filip MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN +3.7 --  ROSU  
5 19 s 4 29.26 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 2006 U14 WN +3.7 --
6 20 s 4 30.73 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 2005 U16 WN +3.7 --
300 m M
1 1 s 1 35.70 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2024 2
2 2 s 1 36.07 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # Z/1477/16 2024 LDK!  ROSU   ZKN  
3 3 s 1 36.79 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 1999 U23 WN --
4 4 s 1 37.80 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
1 5 s 2 38.80 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU  
2 6 s 2 38.94 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LDK!  ROSU   ZKN  
3 7 s 2 39.53 KOŁACZKO Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2003 U18 WN --
4 8 s 2 40.25 MARKOWSKI Stefan KS AZS UWM Olsztyn 2005 U16 WN IV LDK!  ROSU  
5 9 s 2 40.87 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!
6 11 s 2 41.48 GÓRNY Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U16 PM V
1 10 s 3 41.36 OLENIUK Jarosław UKS Sokół Węgorzewo 2004 U16 WN V LDK!  ROSU  
2 13 s 3 42.81 SZULC Kacper UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- LDK!
3 15 s 3 43.08 MAJEWSKI Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -- LDK!
4 17 s 3 45.55 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!
5 18 s 3 46.09 KAMIŃSKI Sebastian UKS Jedynka Bartoszyce 2004 U16 WN -- LDK!
1 16 s 4 45.10 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra # Z/5675/18 2024 BEZ  ROSU  
2 20 s 4 46.97 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
3 24 s 4 50.62 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 2005 U16 WN --
4 25 s 4 52.22 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech # LDK!
5 26 s 4 52.88 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech # LDK!
6 27 s 4 53.96 PIENIAK Gabriel UKS Sokół Węgorzewo 2006 U14 WN -- PALUCH Krystian # LDK!  ROSU  
1 12 s 5 41.70 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN V PALUCH Krystian PALUCH Krystian # Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
2 14 s 5 42.98 SZYŁEJKO Dominik UKS Atos Woźnice 2005 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech LDK!
3 19 s 5 46.62 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!
4 21 s 5 46.98 STALĘGA Gracjan KS Zamek Kurzętnik 2006 U14 WN -- LDK!
5 22 s 5 49.49 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN -- #  ROSU  
6 23 s 5 50.46 KOSIOREK Stanisław UKS Atos Woźnice 2006 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech # Z/0318/19 2023 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 55.45 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN --
2 2 s 1 57.41 KŁOCZKO Kacper LKS Korab Olecko # 2003 U18 WN -- # LDK!  ROSU  
3 3 s 1 59.37 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 2002 U18 WN -- TYKARSKI Marek B.D. # Z/3342/16 2020
4 4 s 1 60.55 OLSZEWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn 2002 U18 WN --
600 m M
1 1 s 1 1:26.52 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
2 2 s 1 1:29.86 SZPANELEWSKI Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/5433/19 , 2022 LDK!  ROSU  
3 3 s 1 1:38.50 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  ROSU  
4 4 s 1 1:39.48 WOLDAN Marcin KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0713/19 , 2022 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 1:42.57 KAMIŃSKI Sebastian UKS Jedynka Bartoszyce 2004 U16 WN -- LDK!
6 6 s 1 1:43.61 SZUBZDA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN -- LDK!
7 7 s 1 1:44.36 CISZEK Mariusz MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN --
8 8 s 1 1:46.40 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 2002 U18 WN -- PALUCH Krystian BEZ LDK!
9 9 s 1 1:54.03 KUNCE Kamil PKS Gwardia Szczytno 2005 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # Z/3366/18 2019 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:56.11 ZMYŚLONY Franciszek MKS Truso Elbląg 2001 U20 WN --
2 2 s 1 2:57.53 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN V NAGY Czesław Z/0161/19 2024
3 3 s 1 2:59.70 JARZYNA Damian LKS Lubawa 2000 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2019 4
4 4 s 1 3:01.20 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian # Z/0910/19 2024 LDK!  ROSU  
5 5 s 1 3:01.67 BĄK Kacper MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --
6 6 s 1 3:03.55 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena # Z/2337/19 2024 5
7 7 s 1 3:04.15 SIKORA Dawid UKS Sokół Węgorzewo 2001 U20 WN --
8 8 s 1 3:10.06 TUBIAK Kacper MKS Truso Elbląg 2005 U16 WN --
9 9 s 1 3:15.66 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2024 LDK!  ROSU  
10 10 s 1 3:17.06 NADRAUS Karol KS Polonia Pasłęk 2004 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/3167/19 2021 BEZ
11 11 s 1 3:22.44 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN --
12 12 s 1 3:38.20 CZERNIEWSKI Karol UKS Jedynka Bartoszyce 2005 U16 WN -- LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:13.14 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # , Z/1738/13 , 2024 BEZ
2 2 s 1 4:15.24 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 2003 U18 WN IV  ZKN  
3 3 s 1 4:18.27 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 1997 U23 WN --
4 4 s 1 4:20.15 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 2001 U20 WN IV LDK!  ZKN  
5 5 s 1 4:32.53 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 2001 U20 WN --
6 6 s 1 4:57.46 SKRONIK Wojciech NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN --
110 m pł MŁ M
  s 1 DNF MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U16 WN +4.8 -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  ROSU  
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.14 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN +4.8 IV LDK!  ROSU   ZKN  
4x100 m M
1 1 s 1 45.75 KLUK Jakub
STEFANOWICZ Maciej
SOBÓL Damian
KOZACKI Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 2002
2003
2003
2002
U18 WMZ --

LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
Z/1477/16
2024
2

2 2 s 1 51.13 SIKORA Dawid
KIJEWSKI Michał
KUTNIK Miłosz
OLENIUK Jarosław
UKS Sokół Węgorzewo 2001
2005
2002
2004
U20 WMZ --
PALUCH Krystian PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
Z/0910/19
2024

BEZ
  s 1 DQ MARKOWSKI Stefan
MICHALAK Sebastian
BENDYK Marcin
FLOREK Mikołaj
KS AZS UWM Olsztyn 2005
2004
2004
2004
U16 WMZ --
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D.
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3726/17
Z/3069/18
2024
2024


3
W dal M
1 1 f 1 6.50 RUDNIK Kacper MKL Toruń # 2001 U20 KP +0.5 III B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f 1 5.61 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 2004 U16 WN 0.0 V
3 3 f 1 5.44 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U16 WN +0.5 -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK!  ROSU  
4 4 f 1 5.20 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U16 WN +1.5 -- B.D. Z/0132/19 2024
5 5 f 1 4.49 SAWICZ Kacper KS Jelonki Dobre Miasto 2004 U16 WN +1.1 --
6 6 f 1 4.25 JACKOWSKI Jakub KS Jelonki Dobre Miasto 2005 U16 WN +0.2 --
7 7 f 1 3.98 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U12 WN +0.2 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert # Z/0906/19 2024 LDK!
8 8 f 1 3.53 PIENIAK Gabriel UKS Sokół Węgorzewo 2006 U14 WN +0.1 -- PALUCH Krystian # LDK!  ROSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 11.81 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
2 2 f 1 11.67 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
3 3 f 1 8.38 GRABOWSKI Kacper LKS Lubawa 2006 U14 WN -- B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3300/19 , 2019 LDK!
4 4 f 1 6.96 DOWEJKO Maciej UKS Sokół Węgorzewo 2005 U16 WN -- PALUCH Krystian LDK!  ROSU  
1 1 f 2 11.52 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.63 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
Dysk (1) M
1 1 f 1 46.40 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno # 2005 U16 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2024 5 LDK!
2 2 f 1 31.11 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2024 BEZ LDK!  ROSU  
3 3 f 1 30.80 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno # 2004 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2023
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 36.98 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno # 2002 U18 WN IV BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.23 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno # 2001 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  ZKN   SKN  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 48.31 ŻUCHOWSKI Daniel LKS Lubawa 2004 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3498/17 2021 LDK!  ROSU  
2 2 f 1 37.41 ADAMCZYK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U16 PM V PIĄTEK Mirosław # Z/2332/19 2024
3 3 f 1 27.82 WYSOCKI Adam KS Polonia Pasłęk # 2005 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/5285/18 2024
4 4 f 1 27.10 BULIŃSKI Wojciech LKS Lubawa 2006 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3223/19 2019 LDK!  ROSU  
Oszczep (700) M
1 1 f 1 32.02 OCHNIO Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2003 U18 WN -- LDK!  ROSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0838029384613 sekund