Bielsko-Biała 04.05.2019
Mityng otwarcia sezonu
100 m K
1 1 s 1 12.06 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL 0.0 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 12.54 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL 0.0 II
3 4 s 1 12.82 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL 0.0 III B.D.
4 9 s 1 13.06 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL 0.0 III
5 11 s 1 13.18 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL 0.0 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
6 12 s 1 13.26 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U20 SL 0.0 IV #
7 17 s 1 13.50 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 U23 SL 0.0 -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1407/14 2023 BEZ
1 3 s 2 12.67 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL 0.0 II
2 6 s 2 12.93 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL 0.0 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
3 7 s 2 12.99 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL 0.0 III PILAREK Sławomir B.D. # , Z/2407/17 , 2023 LDK!
4 10 s 2 13.15 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL 0.0 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
5 13 s 2 13.30 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL 0.0 IV LDK!
6 14 s 2 13.41 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL 0.0 IV
7 16 s 2 13.45 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U20 SL 0.0 IV
1 5 s 3 12.88 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2006 U14 SL -0.4 III B.D. Z/3394/18 2023 4 LDK!
2 8 s 3 13.04 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.4 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 20 s 3 13.68 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL -0.4 IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!
4 22 s 3 13.70 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP -0.4 IV SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
5 24 s 3 13.80 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL -0.4 IV
6 33 s 3 14.18 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U18 OP -0.4 -- LDK!
7 44 s 3 15.10 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -0.4 -- LDK!
1 17 s 4 13.50 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +3.2 IV
2 23 s 4 13.78 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL +3.2 IV SPISAK Barbara # 4 LDK!
3 25 s 4 13.85 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA +3.2 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
4 26 s 4 13.86 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL +3.2 V
5 28 s 4 14.00 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +3.2 -- KOBĘDZA Jan 5 LDK!
6 29 s 4 14.03 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL +3.2 --
7 30 s 4 14.06 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL +3.2 V KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
1 15 s 5 13.42 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU 0.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 20 s 5 13.68 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U14 SL 0.0 IV PRENCEL Piotr # Z/5604/18 2023 5 LDK!
3 30 s 5 14.06 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA 0.0 V ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
4 32 s 5 14.07 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL 0.0 --
5 35 s 5 14.34 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA 0.0 V ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
6 36 s 5 14.38 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL 0.0 V LDK!
7 37 s 5 14.39 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL 0.0 V LDK!
1 17 s 6 13.50 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL +2.3 IV LDK!
2 34 s 6 14.32 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +2.3 --
3 38 s 6 14.60 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 2002 U18 SL +2.3 --
4 41 s 6 14.90 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +2.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
5 42 s 6 14.94 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +2.3 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
6 43 s 6 15.08 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL +2.3 -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
1 27 s 7 13.94 MAZUREK Magdalena UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL +0.1 V
2 39 s 7 14.63 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL +0.1 --
3 40 s 7 14.80 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
4 45 s 7 15.13 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL +0.1 -- LDK!
5 46 s 7 15.27 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL +0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2022 LDK!
6 47 s 7 15.57 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL +0.1 -- LDK!
7 48 s 7 15.73 KRUPA Nikola KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL +0.1 -- # LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.51 POLAK Julia TL ROW Rybnik 2001 U20 SL +0.1 I OLSZAR Michał B.D. Z/3464/15 2023 LDK!
2 2 s 1 25.49 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U23 SL +0.1 II
3 3 s 1 25.69 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL +0.1 II
4 4 s 1 26.11 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL +0.1 II
5 5 s 1 26.23 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL +0.1 II B.D.
6 6 s 1 26.45 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +0.1 III
7 8 s 1 27.24 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.1 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
8 10 s 1 27.87 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL +0.1 IV B.D. B.D. LDK!
1 9 s 2 27.49 BˇK Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.8 IV
2 11 s 2 27.91 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U18 OP +0.8 IV SKRZYDLEWSKI Marek B.D. Z/2917/18 2023 LDK!
3 12 s 2 28.09 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.8 IV LDK!
4 13 s 2 28.15 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +0.8 IV
5 14 s 2 28.16 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +0.8 IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2023 4
6 15 s 2 28.17 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL +0.8 IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2023 3
7 20 s 2 29.07 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.8 -- WIKTOR Dagmara 4 LDK!
1 7 s 3 26.55 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U18 SL -0.9 III B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
2 16 s 3 28.30 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 2002 U18 SL -0.9 IV LDK!
3 21 s 3 29.09 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U20 SL -0.9 -- #
4 23 s 3 29.21 ¦LUSARCZYK Julia TL ROW Rybnik # 2005 U16 SL -0.9 V
5 24 s 3 29.22 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL -0.9 --
6 26 s 3 30.09 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2002 U18 OP -0.9 -- LDK!
7 27 s 3 30.91 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -0.9 --
1 17 s 4 28.55 RAK Alicja AZS UMCS Lublin # 2004 U16 LU -2.2 V SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 18 s 4 28.79 MAZUREK Magdalena UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL -2.2 V
3 19 s 4 28.80 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -2.2 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
4 22 s 4 29.10 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -2.2 --
5 25 s 4 29.96 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL -2.2 V LDK!
6 28 s 4 31.30 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL -2.2 -- LDK!
7 29 s 4 31.84 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2005 U16 OP -2.2 -- LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.98 ZIEBURA Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U20 SL --
2 2 s 1 42.00 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 2001 U20 SL -- #
3 3 s 1 42.14 ZAGAJSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1403/16 2022
4 4 s 1 42.79 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1733/15 2022 4
5 6 s 1 43.82 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
6 7 s 1 44.53 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2000 U20 SL --
7 8 s 1 45.52 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 2003 U18 SL --
1 5 s 2 43.41 GUTT Emilia RMKS Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
2 11 s 2 45.84 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
3 12 s 2 45.95 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 2004 U16 SL IV
4 16 s 2 47.25 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 2005 U16 SL V
5 17 s 2 47.46 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V LDK!
6 22 s 2 48.28 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2021 LDK!
7 33 s 2 52.43 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2021 BEZ
1 13 s 3 46.00 GAWIN Otylia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL IV LDK!
2 15 s 3 47.10 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U14 SL V MARMUR Stanisław # Z/3242/18 2023 LDK!
3 19 s 3 47.52 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL V LDK!
4 21 s 3 47.76 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2023 BEZ
5 23 s 3 48.44 PODOLSKA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL V LDK!
6 28 s 3 49.38 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 2006 U14 SL -- LDK!
1 18 s 4 47.50 WILK Magdalena MOSM Tychy 2002 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2852/17 2023
2 26 s 4 49.06 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- LDK!
3 30 s 4 50.33 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
4 31 s 4 51.47 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- LDK!
5 35 s 4 52.64 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
6 36 s 4 52.84 BRZEZOWSKA Melisa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL --
7 37 s 4 55.32 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
1 9 s 5 45.75 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U16 SL IV MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
1 9 s 5 45.75 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 2006 U14 SL IV # LDK!
3 14 s 5 46.56 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/2033/18 2023 3 LDK!
4 20 s 5 47.56 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL V LDK!
5 24 s 5 48.46 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 2006 U14 SL V LDK!
6 25 s 5 48.54 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
7 26 s 5 49.06 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 2002 U18 SL -- #
1 29 s 6 50.28 WRONA Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- # LDK!
2 32 s 6 51.64 WI¦NIOWSKA Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U12 SL -- LDK!
3 34 s 6 52.60 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław # Z/0981/18 2023 BEZ
4 38 s 6 58.00 KARCZMARZ Sandra LKS Pogórze Skoczów 2008 U12 SL --
5 39 s 6 59.16 DˇBROWSKA Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
400 m K
1 1 s 1 58.69 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL II
2 2 s 1 59.28 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U20 SL III
3 3 s 1 63.68 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL IV
4 4 s 1 65.76 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL --
5 5 s 1 68.54 MACHA Aneta MKS-R Centrum Dzięgielów 2002 U18 SL -- ŻWAK Adam B.D. Z/2341/17 2023
6 6 s 1 76.54 HABICIAK Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
600 m K
1 3 s 1 1:49.31 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
2 4 s 1 1:51.11 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL -- LDK!
3 5 s 1 1:51.53 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 2005 U16 SL --
4 7 s 1 1:52.75 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2023 BEZ LDK!
5 8 s 1 1:53.41 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna BEZ LDK!
6 9 s 1 1:53.67 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
7 11 s 1 1:53.91 ŁA¦ Klaudia MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/2612/18 , 2022 5 LDK!
8 13 s 1 1:55.19 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2005 U16 SL --
9 17 s 1 2:02.85 DYRDA Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL --
  s 1 DNF BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
1 1 s 2 1:43.34 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 2005 U16 SL IV OLSZAR Michał Z/2970/18 2021 5 LDK!
2 2 s 2 1:43.35 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 2002 U18 SL -- LDK!
3 6 s 2 1:52.03 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL --
4 10 s 2 1:53.76 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/2472/20 2023 LDK!
5 12 s 2 1:54.51 MACHALICA Dominika MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U14 SL -- # LDK!
6 14 s 2 1:55.20 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/5205/19 2023 LDK!
7 15 s 2 1:59.29 CZYPEK Karolina MOSM Tychy 2007 U14 SL -- #
8 16 s 2 2:02.82 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- # LDK!
9 18 s 2 2:29.83 GŁĘDEK Roksana MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -- LDK!
10 19 s 2 2:36.05 SOBCZYK Łucja MCKiS Jaworzno 2009 U12 SL -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:59.91 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL -- LDK!
1 1 s 1 2:59.91 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U23 SL -- B.D.
3 3 s 1 3:00.13 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U18 SL -- HELBIK Joachim # Z/1186/18 2023 2 LDK!
4 4 s 1 3:00.72 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
5 5 s 1 3:05.99 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 1993 Sen SL -- ZAJˇC Bartosz # Z/1002/11 2023 BEZ
6 6 s 1 3:07.87 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 2004 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/1185/18 , 2022 3 LDK!
7 7 s 1 3:08.11 MALINA Michalina GTS Bojszowy 2000 U20 SL -- TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
8 8 s 1 3:09.65 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
9 10 s 1 3:12.89 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
10 12 s 1 3:14.57 MAKUCH Julia LKS Kłos Olkusz # 2004 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan # Z/4872/18 2020 LDK!
11 13 s 1 3:15.05 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
12 14 s 1 3:16.37 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2023 3
1 9 s 2 3:11.63 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2138/17 2023 LDK!
2 11 s 2 3:13.33 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
3 15 s 2 3:19.85 PALA Zuzanna LKS Pszczyna 2004 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina 3 LDK!
4 16 s 2 3:25.75 GAWROŃSKA Gabriela LKS Pszczyna 2004 U16 SL V
5 17 s 2 3:26.17 PASTUSZAK Roksana TL Athletics Jastrzębie # 2005 U16 SL V LDK!
6 18 s 2 3:31.55 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
7 19 s 2 3:34.55 MADZIA Zuzanna MKS-R Centrum Dzięgielów 2005 U16 SL -- ŻWAK Adam Z/2502/19 2023 BEZ
8 20 s 2 3:37.31 KONDOSZEK Roksana MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL --
9 21 s 2 3:40.25 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
10 22 s 2 3:46.17 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL --
11 23 s 2 3:57.77 ROSIAK Ewa MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2003 U18 SL --
Wzwyż K
1 f 1 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL IV KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 1.25 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 2007 U14 SL -- # LDK!
3 f 1 1.25 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
4 f 1 1.25 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
2 f 1 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 2002 U18 SL II #
3 f 1 3.00 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U16 SL II #
4 f 1 2.60 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 2003 U18 SL IV
5 f 1 2.00 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 2004 U16 SL V
W dal K
1 f 1 5.44 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2000 U20 SL -0.2 II
2 f 1 5.43 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 2003 U18 SL 0.0 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2022 3
3 f 1 5.35 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 2003 U18 SL +1.4 III FOJCIK Dorota # Z/3624/16 2022 3 LDK!
4 f 1 5.25 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 2001 U20 SL 0.0 III
5 f 1 5.05 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 1998 U23 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2023 BEZ
6 f 1 5.00 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2001 U20 SL 0.0 IV B.D.
7 f 1 4.83 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2004 U16 SL +0.4 IV B.D. Z/1316/23 2023 LDK!
8 f 1 4.61 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -1.1 -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2020 3
9 f 1 4.35 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA -0.9 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
10 f 1 4.31 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA +2.3 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
11 f 1 4.30 CZARNECKA Roksana RMKS Rybnik # 2007 U14 SL +0.4 -- # LDK!
12 f 1 4.19 TRZASKA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL 0.0 -- LDK!
13 f 1 3.97 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.2 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2568/18 2023 BEZ
14 f 1 3.86 TRUBIC Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL +0.4 --
15 f 1 3.68 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/3275/19 2022 BEZ
16 f 1 3.50 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 2005 U16 SL +1.9 -- FIJAK Krystyna Z/5027/18 2021 5
17 f 1 3.33 KAPTUR Zuzanna MCKiS Jaworzno 2008 U12 SL -1.4 -- LDK!
  4.12 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 2005 U16 MA -0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2020 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 10.89 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
2 f 1 7.98 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 2003 U18 SL -- B.D. B.D. LDK!
1 f 2 10.53 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
2 f 2 9.12 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL V LDK!
3 f 2 9.03 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir # 4 LDK!
4 f 2 6.23 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -- KUZAK Piotr # Z/3782/19 2023 LDK!
5 f 2 6.05 GRABOWSKA Nikola MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL --
Kula (4) K
1 f 1 8.02 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2020 BEZ
2 f 1 7.58 BIBER Bernadetta UKS Sprint ZSME Żywiec 2001 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/2869/18 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.77 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
2 f 1 28.81 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL IV PILAREK Sławomir # 4 LDK!
3 f 1 24.53 SKRZEKOWSKA Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec # 2004 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0553/17 , 2023 LDK!
4 f 1 21.82 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2005 U16 OP -- DOMIN Adam # Z/2639/20 2022 LDK!
5 f 1 20.52 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 35.34 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 34.94 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 1999 U23 SL III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/4197/15 2022
3 f 1 31.84 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 2001 U20 SL IV
4 f 1 27.94 WYDERKA Izabela UKS 10 Zagórze # 2002 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/1577/16 , 2020 LDK!
5 f 1 27.62 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2023 BEZ LDK!
6 f 1 24.99 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2023 1 LDK!
7 f 1 24.34 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 51.17 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 2002 U18 SL II WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2023 1 LDK!
2 f 1 38.33 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP IV OSIEWACZ Stefan ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1225/17 2022 4 LDK!
3 f 1 38.24 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 2004 U16 SL IV WYPIÓR Aleksander # Z/5482/18 2023 5 LDK!
4 f 1 34.90 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
5 f 1 30.25 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U16 SL V
6 f 1 22.38 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA --
7 f 1 17.04 MYDLARZ Joanna LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA -- #
  f 1 NM SAŁAPATEK Natalia LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA -- #
Młot (4) K
1 f 1 35.28 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2020 3
2 f 1 32.70 RZACZEK Zuzanna RMKS Rybnik 2001 U20 SL IV
Oszczep (500) K
1 f 1 29.74 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
2 f 1 27.15 KIELAR Kinga UKS Miotacz Sosnowiec # 2002 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/0554/17 , 2023 LDK!
3 f 1 26.91 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej PILAREK Sławomir # Z/2410/17 2023 3 LDK!
4 f 1 25.37 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL -- LDK!
5 f 1 24.83 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Oszczep (600) K
1 f 1 35.22 MAZUREK Aleksandra UKS Miotacz Sosnowiec # 2001 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # , Z/2380/15 , 2023 LDK!
2 f 1 32.38 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL IV
3 f 1 24.83 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 2001 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2020 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.84 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL +2.4 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 2 s 1 10.86 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +2.4 I HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
3 3 s 1 10.95 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL +2.4 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 4 s 1 11.07 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 1999 U23 SL +2.4 II
5 5 s 1 11.24 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 2002 U18 SL +2.4 II
6 8 s 1 11.67 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +2.4 III HOMA Wioleta # 2 LDK!
7 10 s 1 11.79 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +2.4 IV
1 6 s 2 11.51 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.7 III SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
2 7 s 2 11.59 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +0.7 III HOMA Wioleta B.D. 2 LDK!
3 9 s 2 11.75 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL +0.7 III #
4 11 s 2 11.83 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL +0.7 IV
5 12 s 2 11.84 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +0.7 IV DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
6 13 s 2 11.87 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL +0.7 IV JUSTYNIAK Joanna 3 LDK!
7 14 s 2 11.89 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL +0.7 IV FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
1 15 s 3 11.92 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2003 U18 SL +3.2 IV KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2023
2 16 s 3 12.32 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 2003 U18 SL +3.2 -- B.D. Z/3293/18 2019 5
3 18 s 3 12.40 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA +3.2 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
4 20 s 3 12.54 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL +3.2 --
5 21 s 3 12.57 LIBURA Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL +3.2 V ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
6 24 s 3 12.96 PINDEL Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2003 U18 SL +3.2 -- LDK!
1 17 s 4 12.33 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec # 2005 U16 SL -2.5 V PILAREK Sławomir Z/2650/20 2023 LDK!
2 19 s 4 12.43 LIBURA Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza # 2006 U14 SL -2.5 V ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
3 22 s 4 12.61 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL -2.5 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
4 23 s 4 12.64 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -2.5 -- LDK!
5 25 s 4 13.20 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -2.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2023 BEZ LDK!
6 26 s 4 13.36 ZAGRODZKI Klaudiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2002 U18 SL -2.5 --
1 27 s 5 13.41 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA -0.9 -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
2 28 s 5 13.47 MŁOTEK Mateusz MKS-R CENTRUM Dzięgielów 2005 U16 SL -0.9 -- ŻWAK Adam Z/2503/19 2020 BEZ
3 29 s 5 13.79 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -0.9 -- LDK!
4 30 s 5 14.03 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U14 SL -0.9 -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
5 31 s 5 14.99 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -0.9 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
6 32 s 5 15.11 GŁOWNIA Kacper MCKiS Jaworzno 2007 U14 SL -0.9 -- LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.95 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U23 SL 0.0 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
2 2 s 1 22.18 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 2002 U18 SL 0.0 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2022 3
3 3 s 1 23.52 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 2002 U18 SL 0.0 III
4 4 s 1 23.78 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U18 SL 0.0 IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2023 3
5 5 s 1 23.92 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL 0.0 IV
  s 1 DQ WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 2002 U18 SL 0.0 -- ROLAK Dorota # Z/3197/16 2023 2
1 6 s 2 24.07 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL +0.7 IV
2 7 s 2 24.22 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.7 IV LDK!
3 8 s 2 24.83 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL +0.7 -- LDK!
4 9 s 2 24.89 UCHEREK Kacper RMKS Rybnik # 2002 U18 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota B.D. # Z/5053/18 2023
5 10 s 2 24.97 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL +0.7 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
6 11 s 2 25.29 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U16 SL +0.7 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2023 BEZ LDK!
7 12 s 2 25.97 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL +0.7 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.36 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/4403/15 2022
2 2 s 1 36.03 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice # 2002 U18 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/5054/18 2023
3 3 s 1 36.29 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 4 s 1 36.99 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U18 SL -- #
5 5 s 1 37.00 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 U23 SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr # Z/1205/14 2023 2
6 10 s 1 38.44 GORCZYCA Jakub KS AZS AWF Kraków # 2002 U18 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/3868/16 , 2023
7 11 s 1 38.75 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 2003 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2021 3 LDK!
1 6 s 2 37.44 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 2004 U16 SL II
2 7 s 2 37.53 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 2000 U20 SL --
3 12 s 2 38.83 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
4 13 s 2 39.28 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 2005 U16 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2023 4
5 14 s 2 39.54 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 2004 U16 SL IV
6 16 s 2 39.86 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U23 SL --
1 9 s 3 38.12 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U16 SL III HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 15 s 3 39.77 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL IV #
3 18 s 3 40.97 WOŁCZYK Wojciech TL ROW Rybnik 2002 U18 SL -- LDK!
4 19 s 3 41.16 WAWOCZNY Grzegorz RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/4108/18 2020 BEZ
5 21 s 3 41.72 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 2004 U16 SL V LDK!
6 22 s 3 42.57 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U14 SL -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
1 8 s 4 37.86 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U23 SL --
2 23 s 4 42.93 DWORNIK Eryk MKS Tempo Kęty 2004 U16 MA -- SYSAK Tomasz Z/4473/18 2019 BEZ
3 24 s 4 44.22 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 2003 U18 SL -- LDK!
4 27 s 4 48.12 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
5 28 s 4 48.82 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 2005 U16 SL -- LDK!
1 17 s 5 40.92 SÓWKA Maciej TL ROW Rybnik 2004 U16 SL V LDK!
2 20 s 5 41.36 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2022 BEZ LDK!
3 25 s 5 45.71 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/5506/19 2023 BEZ LDK!
4 26 s 5 47.90 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 2006 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2020 BEZ LDK!
5 29 s 5 54.75 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
400 m M
1 1 s 1 54.92 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U20 SL --
2 2 s 1 56.89 A O SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
3 3 s 1 56.90 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 2001 U20 SL --
4 4 s 1 57.01 HUTNY Jakub KS Sprint Bielsko-Biała # 2003 U18 SL -- #
5 5 s 1 57.20 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2022 5 LDK!
6 6 s 1 58.39 BIELEWICZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:24.94 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków # 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. # Z/3199/17 2023
2 3 s 1 1:28.06 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 2001 U20 SL --
3 4 s 1 1:29.98 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech # LDK!
4 5 s 1 1:30.80 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 1:31.90 CENDRZAK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL --
6 8 s 1 1:38.84 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL V
7 9 s 1 1:39.06 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 2003 U18 SL --
1 2 s 2 1:26.19 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2001 U20 SL --
2 7 s 2 1:36.19 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
3 10 s 2 1:40.09 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U18 SL --
4 11 s 2 1:40.69 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 2005 U16 SL -- LDK!
5 16 s 2 1:52.41 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 2006 U14 SL -- # LDK!
6 17 s 2 1:53.66 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2023 BEZ
7 18 s 2 1:54.81 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 2007 U14 SL -- # LDK!
1 12 s 3 1:43.31 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U16 SL -- LDK!
2 13 s 3 1:45.65 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 2005 U16 SL --
3 14 s 3 1:47.13 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
4 15 s 3 1:51.79 RYNIAK Igor SPLA Tychy # 2005 U16 SL -- B.D. Z/2936/19 2023
5 19 s 3 1:57.77 MAZUR Maciej MOSM Tychy 2007 U14 SL --
6 20 s 3 1:59.71 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
7 21 s 3 2:05.55 BOJDA Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 2007 U14 SL --
8 22 s 3 2:10.43 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:48.24 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U16 SL IV HELBIK Marzanna # Z/4565/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 2:48.55 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2023 4
3 3 s 1 2:50.59 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL --
4 4 s 1 2:50.89 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 2000 U20 SL --
5 5 s 1 2:51.85 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2023 5
6 6 s 1 2:52.53 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 2002 U18 SL -- FOJCIK Dorota # Z/0956/18 2021 BEZ
7 7 s 1 2:53.01 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 2004 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/3749/17 2023 5
8 8 s 1 2:54.59 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U18 SL -- B.D. #
9 9 s 1 2:54.89 BIZOŃ Karol MOSM Tychy # 2002 U18 SL -- GAWLINA Józef B.D. # Z/2212/19 2023
10 10 s 1 2:55.59 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2023 5 LDK!
11 11 s 1 2:57.49 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U16 SL V
12 12 s 1 2:59.65 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 2001 U20 SL --
Wzwyż M
1 f 1 1.75 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL IV
2 f 1 1.75 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U18 SL IV HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
3 f 1 1.65 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2002 U18 SL -- LDK!
4 f 1 1.60 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- LDK!
5 f 1 1.45 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2003 U18 SL -- LDK!
6 f 1 1.35 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2023
Tyczka M
1 f 1 3.00 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U16 SL V #
W dal M
1 f 1 7.50 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL +1.2 I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2023
2 f 1 6.52 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 2001 U20 SL 0.0 III
3 f 1 6.30 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 2002 U18 SL 0.0 III SITARSKI Michał # Z/0577/19 2023 3
4 f 1 6.27 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U18 SL -1.2 IV LDK!
5 f 1 6.04 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U20 SL +1.2 IV
6 f 1 5.43 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 2002 U18 SL +1.4 -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2021 BEZ
7 f 1 5.23 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +2.2 -- SPISAK Barbara BEZ LDK!
8 f 1 5.15 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U18 SL +3.0 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
9 f 1 4.73 MŁOTEK Mateusz MKS-R CENTRUM Dzięgielów 2005 U16 SL +0.3 -- ŻWAK Adam Z/2503/19 2020 BEZ
10 f 1 4.70 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2005 U16 SL +0.1 -- B.D. Z/3404/18 2023 BEZ LDK!
11 f 1 4.22 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL 0.0 -- LDK!
12 f 1 4.14 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA 0.0 -- ŁYSEK Tadeusz # Z/2573/18 2023 BEZ
13 f 1 3.99 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 2007 U14 MA +0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3272/19 2021 BEZ
  f 1 NM RECLIK Piotr RMKS Rybnik 2003 U18 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # Z/3688/18 2022 4
  4.94 JANIA Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 2003 U18 SL +0.5 -- HYJEK-MŁYNARCZYK Katarzyna # Z/2296/17 2023 LDK!
  5.10 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U16 SL +0.4 -- SPISAK Barbara BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.60 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
2 f 1 8.90 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U14 SL -- KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.93 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 12.17 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2003 U18 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 1 10.72 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL --
Kula (7.26) M
1 f 1 14.64 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U23 SL I #
2 f 1 13.70 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II
3 f 1 11.51 KREIHS Witold niest. Katowice 1970 Masters SL -- B.D. Z/1086/19 2020 BEZ
4 f 1 10.73 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 1999 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2020 3
Dysk (1) M
1 f 1 23.77 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 2006 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2021 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.52 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U18 SL II PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # , Z/1609/16 , 2023 LDK!
2 f 1 44.55 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 2002 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2022 3
3 f 1 43.36 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # 2003 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam # , Z/3212/17 , 2023 LDK!
4 f 1 42.09 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL III GŁˇB Magdalena B.D. # Z/0794/17 2023
5 f 1 37.55 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 2003 U18 SL IV LDK!
6 f 1 36.03 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
7 f 1 35.46 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U18 SL IV
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.98 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 2001 U20 SL I
2 f 1 34.95 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 2000 U20 SL IV KUZAK Piotr B.D. # Z/1701/17 2023
Dysk (2) M
1 f 1 47.32 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL I BONK Stanisław Z/0961/13 2023 1
2 f 1 35.19 KREIHS Witold niest. Katowice 1970 Masters SL III B.D. Z/1086/19 2020 BEZ
Młot (5) M
1 f 1 47.37 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 2002 U18 SL IV
2 f 1 44.06 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2021 4 LDK!
3 f 1 35.87 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U18 SL -- B.D. BEZ LDK!
4 f 1 33.57 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2005 U16 SL V LDK!
5 f 1 29.76 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 2004 U16 MA --
Młot (6) M
1 f 1 31.13 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2020 4
Młot (7.26) M
1 f 1 51.95 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 1987 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2023 1
2 f 1 47.24 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 1994 Sen SL II GRUDZIEŃ Adam Z/2353/11 2023 2
Oszczep (700) M
1 f 1 43.75 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 2003 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2021 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.0978920459747 sekund