Szprotawa 11.05.2019
Mityng Chrobrego i Ottona III [DMP] [DMP U20]
600 m K
1 s 1 1:46.89 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 2004 U16 LB V MARYSIAK Adam # Z/0804/18 2022 4 LDK!
2 s 1 1:50.45 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 1:53.38 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary # 2005 U16 LB -- # LDK!
4 s 1 1:55.82 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U14 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5670/19 2021 LDK!
5 s 1 1:56.70 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U12 LB -- WISZ Mateusz # Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
6 s 1 1:57.12 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 2006 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2021 BEZ LDK!
7 s 1 1:59.25 MILANOWSKA Maria WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U16 WP --
8 s 1 2:01.09 JAROCIŃSKA Hanna MKL 12 Jelenia Góra 2005 U16 DS -- LDK!
9 s 1 2:02.85 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania UMKS Iskra Wolsztyn # 2007 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5148/19 2023 LDK!
10 s 1 2:03.39 GORCZYCA Klaudia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2006 U14 LB -- KWAPICH Roman # Z/5657/19 2020 LDK!
11 s 1 2:03.43 WYRWIŃSKA Ewa LLKS Osowa Sień 2005 U16 LB -- LDK!
12 s 1 2:04.26 PIOSIK Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U16 WP -- FEIFER Bartosz # LDK!
13 s 1 2:05.39 CZEREMURZYŃSKA Elwira MLKS Agros Żary 2007 U14 LB -- LDK!
14 s 1 2:10.02 TOKARSKA Julia ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U12 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/6490/21 2023 LDK!
15 s 1 2:15.67 OPAS Oliwia ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB --
16 s 1 2:19.48 URBANIAK Maja UKS Maszewiak Maszewo 2005 U16 LB -- LDK!
800 m K
1 s 1 2:30.38 BERE¦NIEWICZ Aleksandra O¦ AZS Poznań # 2002 U18 WP +9.9 IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/3372/16 2023
1500 m K
1 s 1 4:47.09 PAWLUS Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław # 2000 U20 DS III
2 s 1 5:03.20 ¦CISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba # 2003 U18 DS IV ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
3 s 1 5:36.57 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2003 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2022 5
3000 m K
1 s 1 11:33.44 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 2001 U20 LB +9.9 IV
Wzwyż K
1 f 1 1.65 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS II PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2022 2 LDK!
2 f 1 1.65 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward B.D. , Z/0910/16 , 2022 LDK!
3 f 1 1.50 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
4 f 1 1.40 WALKOWIAK Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U14 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/2790/19 2022 LDK!
5 f 1 1.30 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
1 f 2 1.45 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U16 LB IV DMP U20 KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2023 5 LDK! 75
2 f 2 1.35 WACKE Małgorzata WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP -- # LDK!
3 f 2 1.30 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 2 1.30 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2722/19 2022 LDK!
5 f 2 1.25 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2022 4 LDK!
6 f 2 1.25 SZULAK Izabela MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- #
Tyczka K
1 f 1 3.30 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB I
2 f 1 3.10 KOGUT Monika ZLKL Zielona Góra 1983 Masters LB II
3 f 1 3.10 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 2002 U18 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2023
4 f 1 2.70 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB III
Kula (3) K
1 f 1 12.77 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
2 f 1 10.41 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB IV MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
3 f 1 10.31 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
4 f 1 9.05 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
5 f 1 8.80 MI¦KIEWICZ Klaudia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
6 f 1 8.40 GORGIEL Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP --
7 f 1 7.89 ¦LIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2023 BEZ
8 f 1 6.16 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2023
1 f 2 9.54 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
2 f 2 9.30 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina # BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.11 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 10.72 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
3 f 1 8.82 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
4 f 1 6.76 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB --
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.58 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV LDK!
2 f 1 30.28 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB IV LDK!
3 f 1 26.53 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U16 LB V KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2023 LDK!
4 f 1 22.48 ¦LIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 1996 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3046/20 2023 BEZ
5 f 1 20.00 KATA Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
6 f 1 13.93 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 47.50 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2023 1
2 f 1 39.96 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U18 LB II CHUSTECKI Ryszard # Z/2178/17 2023 2
3 f 1 35.54 PISKUNOWICZ Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB III CHUSTECKI Ryszard # Z/2615/17 2023 4
4 f 1 33.52 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
5 f 1 31.58 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U18 LB IV KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
6 f 1 27.42 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2021 BEZ
7 f 1 27.39 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV
8 f 1 24.06 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 2001 U20 WP -- KACZMAREK Aleksandra Z/3588/18 2021 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 15.65 REIMANN Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U16 WP -- # LDK!
1 f 1 38.42 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 2002 U18 LB III MICHNIAK Jan # Z/3023/16 2023 LDK!
2 f 1 29.82 GÓRCZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB --
3 f 1 23.85 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
4 f 1 21.90 MI¦KIEWICZ Klaudia UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
5 f 1 19.97 LECHOCKA Wiktoria niest. Z.Góra 2004 U16 LB -- HOFFMAN Wioletta LDK!
6 f 1 18.16 POLAŃSKA Daria niest. Z.Góra 2004 U16 LB -- HOFFMAN Wioletta LDK!
7 f 1 14.96 ¦WIDER Angelika WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U16 WP --
Oszczep (600) K
1 f 1 17.22 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2023
800 m M
1 s 1 2:07.40 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
2 s 1 2:10.61 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 2003 U18 LB -- LDK!
3 s 1 2:20.72 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 1999 U23 LB --
1000 m M
1 s 1 3:03.24 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
2 s 1 3:04.47 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 2005 U16 LB -- BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2020 BEZ LDK!
3 s 1 3:06.11 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 3:09.25 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
5 s 1 3:14.71 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
6 s 1 3:16.12 SIEMIANOWSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- LDK!
7 s 1 3:19.41 MAKOWSKI Wojciech UKS Maszewiak Maszewo 2005 U16 LB -- LDK!
1500 m M
1 s 1 4:32.56 BIELAK Miłosz UKS Barnim Goleniów # 2001 U20 ZP -- B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1911/15 , 2022 LDK!
2 s 1 4:38.42 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 2001 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2021 4
3 s 1 4:43.36 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2023 5
4 s 1 5:33.28 ŻUK Sebastian UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB -- LDK!
3000 m M
1 s 1 8:56.82 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2023 1
2 s 1 9:07.53 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 1998 U23 LB III
3 s 1 9:25.83 PĘKALA Piotr Akademia Biegowa Żary # 1998 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof # Z/0976/14 2022 LDK!
4 s 1 9:29.48 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
5 s 1 9:36.54 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2021 3
6 s 1 9:42.69 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2003 U18 LB IV DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian # Z/1234/18 2023 LDK!
7 s 1 9:46.72 KEMPA Maciej O¦ AZS Poznań # 2001 U20 WP IV BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0932/16 2023
8 s 1 10:25.22 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 2000 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2019 4
9 s 1 10:26.36 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB -- LDK!
10 s 1 10:58.34 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz # , Z/4694/17 , 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB II
2 f 1 1.85 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 2002 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2022
3 f 1 1.70 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.60 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 2003 U18 DS -- PRZEORSKI Marek B.D. Z/0725/17 2023 LDK!
5 f 1 1.55 CIE¦LAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
1 f 2 1.55 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 1.55 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta BEZ LDK!
3 f 2 1.50 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 1.45 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 1.45 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 2005 U16 LB -- # LDK!
6 f 2 1.40 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.00 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U18 MA II DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023 74
2 f 1 3.80 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 2000 U20 LB III
3 f 1 3.80 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB III
4 f 1 3.30 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 2001 U20 LB IV
5 f 1 2.10 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U14 LB -- # LDK!
Kula (5) M
1 f 1 14.18 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 f 1 12.83 STĘŻYCKI Nikodem ZLKL Zielona Góra 2002 U18 LB IV
3 f 1 12.42 SZELˇG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 2002 U18 DS --
4 f 1 11.98 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
5 f 1 11.43 PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP --
6 f 1 10.82 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB -- LDK!
7 f 1 10.22 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2023 BEZ
8 f 1 8.96 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
9 f 1 8.90 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
1 f 2 11.65 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U16 LB V #
2 f 2 10.25 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
3 f 2 9.48 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!
4 f 2 9.05 ZELEK Jakub UKS Maszewiak Maszewo 2004 U16 LB -- SIKORA Ryszard BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.01 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 16.63 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1
Kula (7.26) M
1 f 1 15.10 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
2 f 1 14.35 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS II #
3 f 1 13.82 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
4 f 1 13.63 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS II
5 f 1 12.45 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 1999 U23 DS III B.D. #
6 f 1 11.28 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 53.56 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2023 3 LDK!
3 f 1 37.52 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U16 LB IV #
4 f 1 33.72 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U20 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2023 BEZ
5 f 1 32.21 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB V SZWARC Zygmunt # Z/0064/20 2023 LDK!
6 f 1 30.31 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 2004 U16 LB -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.47 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 1964 Masters LB -- STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2023 2
2 f 1 38.30 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U18 WP IV KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
2 f 1 40.24 TŁUSZCZ Zbigniew LKS Polkowice 1961 Masters DS -- B.D. B.D. Z/2809/20 2023 BEZ
3 f 1 36.82 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB IV LDK!
4 f 1 30.30 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 2003 U18 LB --
5 f 1 25.76 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
6 f 1 24.54 PRZYBYŁA Konrad WMLKS Nadodrze Powodowo 2003 U18 WP --
7 f 1 22.17 WÓJCIK Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB --
8 f 1 17.06 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.17 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2022 1 LDK!
2 f 1 36.63 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB IV
Dysk (2) M
1 f 1 60.34 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U23 LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2023 165
2 f 1 57.38 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS M
3 f 1 51.13 GIBASZEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0821/13 2023
4 f 1 46.12 ZYGMUNT Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1998 U23 DS I #
5 f 1 43.32 JARMOŁOWICZ Michał WKS ¦l±sk Wrocław # 1999 U23 DS II B.D. #
6 f 1 43.24 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 1964 Masters LB II STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2023 2
7 f 1 42.08 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław # Z/3676/19 2023 2
8 f 1 37.27 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 1997 U23 DS III
9 f 1 36.70 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 U23 LB III SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2022 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 28.75 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 2004 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/3921/17 2023 BEZ LDK!
2 f 1 26.43 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U14 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/0064/20 2023 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 45.38 TRZCIŃSKI Franciszek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1962 Masters DS -- B.D. Z/2390/18 2023 BEZ
2 f 1 40.88 MATUSZAK Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 2003 U18 LB --
3 f 1 37.59 WÓJCIK Dominik UKS Maszewiak Maszewo 2003 U18 LB --
4 f 1 29.84 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2002 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata # LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 75.40 KWA¦NIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU M DMP KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/2300/11 2023 152
2 f 1 63.07 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 1996 Sen LB I B.D. 2
3 f 1 61.14 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/5474/15 2022 2 LDK!
4 f 1 55.15 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
5 f 1 48.15 WASZKIEWICZ Krystian O¦ AZS Poznań # 2001 U20 WP III DMP B.D. B.D. # Z/5938/15 2023 53

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.484944820404 sekund